00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

חשיבותה של הכספת הביתית

לכספת הביתית חשיבות חסרת פשרות. בבתים רבים מחזיקים קופסאות תכשיטים ולעתים גם מזומן וכשזה מיגיע לכמויות גדולות – פריצה לבית היא רק עניין של זמן. על אף שהפריטים הללו קטנים בגודל שלהם, כשאתם מסתובבים עמם ליד הבית אנשים רואים את זה, וזה הוביל, במקרים לא מעטים, לתרחישי פריצה בפועל ואפילו לניסיונות שוד אלימים. כשיש לכם כספת מוצנעת היטב ומוכמנת באופן מושלם אף אחד לא יודע כלום, ואתם יכולים לנהל את שגרת חייכם בבטחה ללא קשר לסוג התכולה שהחלטתם לשמור בבית. ומתי השימוש בכספת הופך לחובה חוקית ולא לרשות?

אחסון תרופות המכילות סם רפואי

תרופות מסוג זה מחייבות על פי חוק הגנה על ידי התקן עם נעילה. התקן זה הוא למעשה כספת שהייעוד שלה הוא אחסון תרופות. ההתקן נבחר במשרדי או אולמות המכירה של חברת מומחים ומותקן במקום סודי ומסווג בבית שנקבע מראש על ידי עובדי החברה ועל ידיכם.

אחסון כלי נשק

כמובן שאחסון כלי נשק בכספת הוא חובה מן המעלה הראשונה, אשר מעוגנת בחוק וזוכה לתשומת לב נרחבת של דרגי הפיקוד ביחידות הביטחון בישראל וכמובן בקרב מעסיקים בחברות אבטחה פרטיות. כספת זו נושאת את כלי הנשק שלכם ומכילה גם מדפים לנשיאת תחמושת וכלי עזר שונים.

×?ס×₪×?×? - ס×?×?×£ ×?×?×?×?×?×? - ×?ס×₪×? לא×?ר×?×¢×?ם     ×?ס×₪×?×? ×?ס×?× ×?×? אש Fire-B12

אחסון טובין יוקרתיים ונדירים בכספת – החשיבות

כפי שהיטבנו להסביר בתחילת דברינו, כאשר יש לכם פיזית תכולות יוקרתיות ונדירות בבית, זה רק עניין שם זמן עד שזה ייוודע בקרב הציבור שמתגורר באזורכם, ומשם – הדרך לשוד מזוין אינה ארוכה. אבל כשיש לכם כספת, צד ג' מראש לא ידע שיש לכם טובין יוקרתיים. מדוע? משום שהכספת אינה מאוחסנת במקום שרירותי, אלא במקום הסודי ביותר בבית, סודי עד כדי כך שגם אם השודד ידרוש שתעשו לו סיור בבית למציאת טובין יוקרתיים, תוכלו להערים עליו ולא להציג לו את המקום בו הותקנה הכספת. בשל איכותה של הכספת ומבחני הפריצה שנעשו לה, גם גנבים שיגיעו אליה פיזית לא ישכילו, ככל הנראה, להתמודד עמה ולהבקיע אותה.

כספת ביתית מטעם סייף בטיחות – להרגיש הכי בטוח בבית

גם כשהחדר שלכם עמוס בתכשיטים, מזומן ודומיהם, עם סייף בטיחות הבית שלכם תמיד יהיה בטוח. חברת סייף בטיחות מתמחה בהתקנת כספות תכשיטים ומזומן, כספות תרופות המכילות סם וכספות לכלי נשק, כולל דלת נשק לחדר. בואו להזמין כספת ביתית מחברת סייף בטיחות ולקבל בדיוק את התקן ההגנה הנדרש לכם.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

דלתות חדר נשק

מי שעובד או הועסק בעבר בחברת אבטחה או בכוחות הביטחון הרשמיים של מדינת ישראל, משטרה, שב"ס ושירותים חשאיים ודאי מכיר היטב את נוהלי אפסון הנשק בעת שהוא נמצא בבית: נעילה מאחורי 2 מנעולים, המנעול החיצוני הוא מנעול החדר בו נמצאת הכספת, והמנעול השני הוא מנעול הכספת (וזאת בנוסף למנעול שלישי שהוא דלת הכניסה לבית כמובן כשהיא נעולה בכל פעם שעוזבים). המנעול הראשון שאוזכר, מנעול חדר הכספת, נקרא מנעול חדר נשק. למנעול כזה רצוי מאד לבחור דלת פנים עמידה, חסינה וחזקה יותר מדלת פנים ביתית שגרתית.

אתם אנשי כוחות הביטחון במגזר הפרטי או הציבורי? תהיו בטוחים שבסביבה השכונתית מכירים אתכם

נוהלי בטיחות הנשק של כוחות הביטחון אמנם מהווים את הבסיס לאחסון כלי נשק, אבל שורות אלה נכתבו מניסיון מעשי; אם דלת הפנים שלכם היא דלת מפתח אפס, זו רק שאלה של זמן עד שסקרנים ירצו לחדור לפרטיות שלכם, ומשם כמובן לכספת בה מאוחסן הנשק. אל תתנו לזה לקרות. במידה ואתם גרים בשכירות, דרשו מבעל הבית התקנת דלת חדר נשק (ככלל, כשאתם אנשי כוחות ביטחון – כדאי למצוא משכיר המתמחה בהשכרה לאנשי כוחות הביטחון. משכירים נוהגים לציין זאת במודעות חיפוש שוכרים). כמובן שבמידה והבית שלכם מומלץ מאד להסדיר התקנת דלתות חדר נשק מיוזמתכם. אתם מקבלים דלת חסינה ברמה של דלת כניסה, קלה לגרירה ולתפעול ומצוידת במנעול קשה פריצה וקידוח.

×?ס×₪×?×? - ס×?×?×£ ×?×?×?×?×?×? - ×?ס×₪×? ×?×?×?×?×?                   ×?ס×₪×?×? - ס×?×?×£ ×?×?×?×?×?×? - ×?ס×₪×? ×?×?×?×?×?ל×?×?

הסדרת התקנת דלת חדר נשק

ההסדרה נעשית מול חברת הכספות שלכם. כשאתם עובדים בכוחות הביטחון או משרתים תחתיהם ואתם נושאים עמכם נשק, החברה שתתקין לכם את הכספת צריכה להתקין לכם גם דלת חדר נשק מאחוריה, כלומר בכניסה לחדר. החברה מאפשרת לקהל לקוחותיה לבחור דלת מעוצבת המתמזגת עם מראהו של הבית, כמובן כשהיא מצוידת במנעול המתאים.

סייף בטיחות – התקנת דלתות חדר נשק

סייף בטיחות הנה חברת בוטיק המתמחה בכל נושאי הכספות ומשווקת התקני הגנה גם לאנשי כוחות הביטחון. החברה מתמחה בהתקנת כספות נשק, דלתות חדר נשק ועוד מוצרי בטיחות רבים. חברת סייף בטיחות עובדת עם כספת מכנית או אלקטרונית לבחירת הלקוח. חברת סייף בטיחות תמצא עבורכם כספת ביתית המתאימה בדיוק לצרכי אחסון הנשק שלכם והתקניו הנלווים.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כספת ביתית - טיפים לקניה

כאשר אתם עומדים לפני רכישת כספת, חשוב מאד לקרוא את מקבץ הטיפים שלפניכם. הוא יסייע לכם להבין איזה סוג של התקן נעילה אתם צריכים על מנת לשמור על רכושכם באופן מיטבי, ולהבטיח כי הוא מיועד לתכולה שאתם מבקשים להגן עליה. לא כל כספת מתאימה לכל סוגי התכולה, וכאן אנו בשבילכם על מנת לספק לכם עצות משמעותיות בנושא. יש להבין גם את אילוצי הבית מבחינה אדריכלית על מנת לבחור בהתקן שיתאים להצבה בתוכו.

טיפ מס' 1 – תמיד תתייעצו עם חברת התקנת כספות בטרם קבלת ההחלטה

בחברה יבדקו את התשתית האדריכלית בביתכם, וישוו אותה עם הציוד שאתם מבקשים לאחסן בתוך הכספת על מנת למצוא לכם פתרון אחסון אידיאלי שיתאים למקרה המבחן. בנוסף, החברה תוכל לייעץ לכם על מנגנוני הגנה מיוחדים שיקשו מאד את הפריצה לתא האחסון. לדוגמה, כספת ביתית עם מערכת קפיצים למניעת ניסור או קידוח.

טיפ מס' 2 – חשבו את היקף התכולה על פי הפריט הגדול ביותר שעתיד להיות מאוחסן

החישוב הנדרש על מנת לחסוך במקום הוא על פי גודלו של אותו פריט, כאשר ממד זה יהיה זהה לממד האלכסון הראשי של הכספת, זה אשר יוצא מהחלק התחתון הקדמי מאחד הצדדים (שמאל או ימין) ומגיע לחלק העליון האחורי בצד הנגדי. כמובן שמומלץ לקנות כספת גדולה מכך על מנת שיהיה לכם מקום לפריטים נוספים בעתיד, וגם על מנת שתוכלו לחלק אותה למדפים ולאחסן בה תכולות בגדלים שונים (למשל תשמישי קדושה גדולים בתא הראשי ותכשיטים קטנים וכסף מזומן בתא משני זעיר).

SAFE_405+

טיפ מס' 3 – בחרו במנעול שיהיה אידיאלי לשימוש שלכם בכספת

בדרך כלל באחסון כסף מזומן מקובל לקנות מנעוך קומבינציה משולב מפתח. באחסון נשקים מקובל להשתמש במנעול קומבינציה. באחסון מסמכים וחומר מסווג ניתן להיעזר גם במנעול אלקטרוני. חשוב מאד לבחור את המנעול שיהיה לכם הכי קל ויעיל להשתמש בו.

סייף בטיחות – חברת הבוטיק שלכם לכספות ביתיות

חברת סייף בטיחות מספקת כספות ביתיות לבתי אב על פי דרישה. החברה עובדת על פי מתווה רצון הלקוח ומספקת לו התקן נעילה שמתאים לתכולה אותה הוא ביקש לנעול. ההתקן מותקן על ארון או על הרחבת גבס/בטון על ידי החברה בהתאם לדרישות תקן מחמירות שיקשו עקירה או ניסור או חדירה לכספת מכל סוג אחר. הכספת תוסתר ותוצנע למניעת השארת עקבות. אף צד ג' לא יידע שיש לכם כספת ביתית.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כך תגנו על רכוש יקר מפני ניסיונות פריצה במשרד

כשאתם צריכים להגן על רכוש בעל ערך במשרד – הדבר עשוי לקרות משלושה טעמים: או שהחלטתם לאחסן רכוש שמבחינה עובדתית הוא יקר – במשרד, טבעות יוקרה, תכשיטים ואפילו כסף מזומן. אפשרות שנייה היא שהכספת מכילה חומרים שמהותית הם מסוכנים ועל כן אסור שייוותרו בארונות לא נעולים, למשל חומרי ייצור מסוכנים או תרופות המכילות סם. אפשרות שלישית היא שיש לכם מסמכים מסווגים במשרד המצריכים הגנה הרמטית. עבור שלושת המקרים הללו – מומלץ מאד להתקין כספת למשרד.

תחילת העבודה על תשתית הכספת

בתחילת התהליך עליכם לקבוע מקום סודי ונסתר בו תונח הכספת. נציגי חברת מומחים לשיווק כספות יוכלו לתכנן תשתית זו במשרד שלכם, לבוא, לחקור כיצד הוא בנוי ולמצוא נקודות סודיות בהן ניתן לשים את הכספת: בתוך ארון מוטמע היטב או בהרחבת גבס. במידה ואף אחד מהנ"ל אינו זמין, עובדי החברה יוכלו ליצוק הרחבת גבס במיוחד, עם התקן פתיחה מוגן, ולהטמיע שם את הכספת.

בחירת הכספת הלכה למעשה

את בחירת הכספת חשוב שתעשו במשרדיה או באולמות התצוגה או בחלונות הראווה של חברת המומחים להתקנת כספות. בחברה יוצגו לכם דגמים רבים של כספות משרדיות אשר מהם תידרשו לבחור את המתאימה ביותר לתכולה שלכם. עובדי החברה ישמחו לתת כתף ולסייע בבחירת התקן ההגנה המושלם עבור התכולה שאתם צריכים להגן עליה. מאד חשוב לבחור כספת שאותה תכולה תוכנס אליה בקלות וגם תישלף משם בקלות וללא כל התנגדות. חשוב שהמנעול של הכספת יהיה איכותי, חד בביצועיו ויחד עם זאת קל ובטוח לתפעול כשאתם צריכים לתפעל אותו.

×?ס×₪×?×? ×?ס×?× ×?×? אש Fire- B51

התקנת הכספת במשרד

ההתקנה תתבצע על ידי עובדי חברת כספות ביעד הפנים - משרדי שנקבע כי בו הכספת תוצב. ההתקנה תכלול הצמדה הרמטית למשטח התחתון ולקירות של היעד ובדיקה בסיום ההתקנה שהכספת עובדת והפונקציות שלה כשורה. לאחר מכן תעברו הדרכה על ידי נציגי החברה בתחומים אלו.

סייף בטיחות – כספת משרדית להגנה הרמטית מפני ניסיונות פריצה

בחברת סייף בטיחות מתמחים בהתקנת כספות משרדיות והתקנתן בחדרים מסווגים וסודיים. בחירה בכספת היא בחירה שתשמור לכם על הרכוש ולמעשה גם על השהות במשרד כבטוחה. כשהתכולה היקרה או המסווגת מוגנת, החומרים המסוכנים מאחורי מנעולים והתרופות מוגנות, סביבת העבודה היא 100% בטוחה. אל תחכו לרגע האחרון. יש לכם תכולות כאלה במשרד? הסדירו התקנת כספת של סייף בטיחות!

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כיצד בוחרים כספות איכותיות ובמחיר סביר?

על מנת לבחור בכספות האולטימטיביות עבורכם, גיבשנו לכם מידע שיקל עליכם את הבחירה. כאשר אתם נגשים לבחור כספות לבית או למשרד, מומלץ להיוועץ בחברה מומחית שתתאים לכם כספות בהתאם לצרכים. בחירת הכספות נעשית בהתאם למספר פרמטרים שמאד חשוב ומומלץ להכיר בטרם נכנסים לעומקם של עניינים.

בחירת גודל הכספת

מאד חשוב לבחור כספת שתהיה בגודל ראלי לאחסון המוצרים שאתם צריכים לאפסן: ניירות, כסף מזומן, כלי נשק, ועוד. גודלה של הכספת מתבסס לא רק על גודלה הפיזי של יחידת מוצר, אלא גם על כמות. למשל, כספת לאירועים מיועדת למעטפות, אבל כאשר יש לכם 1,000+ אורחים מדובר במספר רב מאד שלהן שתידרש לו כספת בגודל בינוני לפחות כדי להכיל הכל.

בחירת סוג מנגנון הנעילה של הכספת×?×?ס×₪×? ×?ר×?×¥ ל×?ס×₪×?

סוג מנגנון הנעילה של הכספת עשוי להיות מורכב ממפתחות או מקודן. הקודן עשוי להיות עם סיבוב חוגת מספרים, או הקשה על לחצנים. כספת עם מפתחות מיועדת למי שמתנהל עם צרור מפתחות גם בנסיבות אחרות, כמו שמירת חפצים בלוקר, או בתא חפצים אחר. על פי רוב, מי שיבקש להשתמש במפתחות שם, יבקש להשתמש בהם גם כשמדובר על כספת ביתית או משרדית. אנו נספק לכם את סוג מנגנון הנעילה בהתאם לצרכים שלכם.

בחירת סוג הסלקת הכספת

ניתן להטמיע כספת בקיר חצוב ולסגור עם דלתות. לחילופין, ניתן להסתיר אותה בהרחבה של קיר קיים, אותה עושים עם גבס או בטון. כך או כך, הסלקת כספות נעשית על פי צרכי האבטחה, בדגש על שמירת מתווה המבנה קרוב ככל האפשר למה שהוא היה, על מנת לא לעורר חשד. אחרי הכל, מומלץ שרק אתם, כבעלי הבית/החזקה על המשרד, תדעו שיש שם כספת.

סייף בטיחות – התאמת כספות לכל דורש

אנו, בחברת סייף כספות, מתמחים בתחום של כספות למכירה לכל סוגי הלקוחות: כוחות הביטחון, מאבטחים פרטיים, סיווג בטחוני, אפסון רכוש פרטי רב ערך, וכספות למעטפות באירועים. אנו מתאימים את הכספות בהתאם לדרישות הלקוח ובכפוף לרשימת דרישות שנובעות מהתפקיד שלו. בתחומים כמו ביטחון והגנה – ישנן הנחיות מתוות מראש שאנו עומדים בהן על מנת לספק ללקוח את צרכו במדויק.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כיצד לבחור כספת בצורה הטובה ביותר?

כספת – הכי מומלץ לבחור דרך חברת מומחים אשר לה הניסיון הדרוש להתקנת כספות במצבים שונים. בדרך כלל, בחברה האזרחית בשגרה, נדרשות כספות לשני סוגים של מקרים: אחסון כסף ומוצרים רבי ערך או אחסון מוצרים מסווגים בעלי ערך בטחוני: נשק, מסמכים סודיים בעלי רגישות ביטחונית וכד'. חברת כספות תדע לבחור עבורכם את ההתקן הטוב ביותר ולבצע את ההתקנה הנדרשת.

בחירת כספת לאחסון טובין רב ערך

כסף מזומן, פנקסי המחאות, תכשיטים, מוצרי יוקרה, וכד' – מומלץ לאחסן בכספת. הכספת צריכה להיות בעלת ממד שיכיל את אותם מוצרים, ועל כן אין כספת תכשיטים ככספת לאחסון חפץ יקר וגדול. כל מקרה הוא לגמרי לגופו. ישנם מקרים בהם האייטמים המאוחסנים קטנים אבל צפויים להיות רבים מאד ועל כן הם דורשים כספת גדולה. מצבים אלו מתרחשים באירועים, כאשר מעטפות של כסף וצ'קים מוזרמות לתוך התקן בטחון. התקן זה הנו כספת ייעודית לאירועים בגדלים גדולים.

בחירת כספת לצרכי ביטחון וחומר מסווג×?ס×₪×?×? ×?ס×?× ×?×? אש ×?×?ם Fire-792

אחסון נשק ואחסון מסמכים מסווגים בכספות מצריך בחירת התקן ייעודי. חברת כספות ספק לכם כספות לחברות אבטחה, כספות לבתים של שוטרים ואנשי כוחות הביטחון על פי הנחיות המשרדים, כספות לאחסון מסמכים מסווגים, כולל בחירת מנעולים ייעודיים לכספות הללו. אנו נבצע את ההתאמות הנדרשות ונספק לכם כספות שלא הכרתם, באיכות חסרת פשרות שישמרו על הרכוש שלכם באופן מיטבי. אנו מספקים כספת ממודפת לאחסון מסמכים וחומרים מסווגים בנוחות ובהתאמה לצרכן, וכספת של מדף אחד לאחסון כלי נשק קלים ובינוניים.

הכנת התשתית והתקנת הכספות

אנו נדאג להצניע את הכספת כך שהתשתית שלה לא תשאיר עקבות. הבית או המשרד שלכם ייראה זהה למה שהיה לפני החבאת הכספת, כשהחריצים של הסלקתהּ בקירות לא ייראו לזולת. או נבחר בנקודות ייעודיות אשר יאפשרו מיקום נגיש ונוח לכם, וגם קשה למציאה ואיתור עבור צד ג'.

סייף בטיחות – המומחים שלכם לכספות במשרד ובבית

בחברת סייף בטיחות מתמחים בהתקנת כספות ביתיות ולמשרד לכל מטרה. אנו משרתים בעלי אירועים הזקוקים לכספות למתנות, כספות לאחסון רכוש קבוע וכספות לאחסון נשקים ומסמכים מסווגים. התאמת הכספות נעשית בהתאם לצרכי הפרט או הישות העסקית/הארגונית, ובהתאם להנחיות המושתות עליהם.

למעבר לאתר הבית של סייף בטיחות לחצו על הקישור > www.safelock.co.il

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל safelock אלא אם צויין אחרת