00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

משווק מוצר חדש, כך תבדוק אם המוצר עונתי?

כשרוצים לשווק מוצר חדש או קיים אנו נתקלים במספר מכשולים בדרך, פרמטרים כמו תחרות, הכרה למוצר, קהלי יעד ועוד רבים נוספים.
בין הפרמטרים הללו תמצאו גם את מאפיין העונתיות, מוצר המוגדר  עונתי יכול להטעות אתכם בשלבי מכירת אותו המוצר.
נאמר ואתם משווקים מוצר עונתי כמו אייפון X כשהאיפון רק יוצא לשוק יווצר באז גדול שיגרום לאנשים רבים להשיג את אותו הדגם שרק יצא, לאחר שנה מגיע הדגם החדש של אפל והמכירות מתחילות לצנוח.

איך לוודא אם המוצר עונתי או לא

על מנת לבדוק אם המוצר עונתי או לא יש מספר כלים באינטרנט שתוכלו להיעזר בהם, המוכרת והטובה מבניהם היא גוגל טרנדס.
כן כן, אותה גוגל שייצרה כלים רבים למדידה פרסום ואפלירציות מתוכמות וידודיות להפליא מאפשרת לנו גישה לכלי חינמי המודד עונתיות.

בעזרת הכלי Google Trends תוכל למדוד ביטויי חיפוש גנריות עבור המוצר שלכם ולמדוד את כמות החיפושים לאורך תקופות שונות.
בנוסף המערכת מאשפרת לכם אופציה להשוואה בין מספר ביטויים ובכך לאפשר לכם עוד כלי למדידה האם המוצר שאתם הולכים לשווק הוא עונתי ובמידה וכן מתי הכי נכון לשווק אותו.
למדריך על שימוש במערכת ויכולות נוספות תוכלו למצוא במדריך לגוגל טרנדס.

האם כדאי לבחור במוצר עונתי

ברוב הפעמים התשובה שלי תהייה "לא" אבל כל מקרה לגופו, כחו לדוגמא את הספינר.
כלי משחק פשוט שמעביר את הזמן ומסייע לריכוז, זהו מוצר שיצא בבאז גדול ולתקופה קצרה, אם תרצו לשווק מוצר בצורה אגרסיבית ונקודתית ולא לאורך זמן, מוצר עונתי אולי יתאים עבורכם.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

המומחים בתחום איטום מרתף ואיטום גגות

כפי שנוהגים לאיטום גגות של בניינים לפני כל חורף, כך יש לשים לב מה קורה עם המרתף בבית או בבניין. צריך להבין כי עמוק בתוך האדמה מחלחלים מי תהום, ואם מעטפת הבטון סביב החיבור של הבניין והאדמה, התרופפה, יש לחדשה מידית.

התרופפות מתרחשת כאשר במשך השנים הבטון סופג כמויות מים אדירות כתוצאה מגשמים, הוא נסדק ומתפורר ועכשיו נוסף לגשמים גם מי התהום עלולים להציף את יסודות הבניין ולערער את האיטום שלהם. זו הסיבה שבגללה בניינים עושים חיזוק יסודות מפני רעידות אדמה, וזו הסיבה שבגללה מים עולים למערכת הצינורות של הבניין ומחלחלים לתוך הקירות. אבל המקום הראשון שהם מציפים, הוא בדרך כלל המרתף, המקלט או מבנה תת קרקעי שהוא. כאשר רצועת הבטון נפרצה, אין מנוס מהצפה של מים. איטום מרתף הוא הפתרון להצפה במרתף.

כאשר מעטפת הבניין נסדקת

התרופפות רצועת הבטון בחיבור בין האדמה לבניין, היא רק בעיה אחת להצפה של מים. לעתים יש גם פיצוצי צנרת בבניין או מרזב סתום בגג, ומי הגשמים חודרים את מעטפת הבניין, ומגיעים עד הדירות. סימני הרטיבות ייראו ויבלטו כמו פטריות כהות על הקירות הלחים, ריח של טחב ועוד. 

הם כמובן יגיעו גם למרתף, ושם הם יציפו אותו. אם מדובר בדירה של שכן במרתף או במקלט או בכל מבנה אחר, צפויה הצפה גדולה.

הדרך למנוע את הרטיבות הזו היא בפעולות של איטום מרתף ואיטום הגג וגם שיקום שלך המעטפת החיצונית, אם מתגלים בה סדקים המהווים פרצה קוראת למים.

מים במרתף מעידים גם על בעיות כאמור באיטום החיצוני.

בודקים איטום מרתף כל שנה

ממש כמו שבניינים מזמינים זיפות או כל שיטה אחרת למניעת חלחול מי גשמים מהגג, כך על וועד הבניין או כל נציג אחר, לבדוק מה קורה עם המרתף. האם יש איטום מרתף חזק או שמא מתגלים סדקים על הכתלים ואז זה מחייב לבצע איטום פנימי שנקרא "איטום שלילי". צריך לומר כי התעלמות מבעיות בקירות של מרתפים עלולים להחמיר ולגרום לכך שדירות שלמות יוצפו, שהמים יחלחלו אל הדירות ואם יש מישהו שגר בדירה הממוקמת במרתף, הוא יצטרך להזמין חברה שתשאב ותייבש לו את כל הרטיבות.

הבעיה היא שאיטומים שנעשו בעבר, מתכלים ומתפוררים במשך השנים. לכן יש לבצע בדיקות כל שנה ולבחון את האטימה במרת,, במקלט ועוד.

תיקוני כתלים, סתימות, נזילות ועוד

המרתף הוא המקום הכי קרוב לקרקע רטובה ולכן הוא הראשון לגלות בו מים. אם יש חורים או סדקים בקירות של המרתף זה מעיד על כך שיש כמה בעיות. ראשית יש כנראה לחץ מים שמגיע מבחוץ. בנייה גרועה שגורמת להתרופפות והתפרקות בטון והיעדר איטום שלילי כנדרש.

הדבר הראשון שיש לעשות הוא להזמין חברה לאיתור נזילות. היום יש מצלמות תרמיות אשר מצליחות לאתר את מקור הנזילה בלי לעקור מרצפות ובלי לשבור קירות.

עם איתור מקור הנזילה, יש לתקן אותו ובנוסף לעשות איטום מרתף על פי כל ההוראות וההנחיות של איטום שלילי. מדובר על שימוש בחומרי גלם מסוימים, בהוראות הכנה מדוקדקות לפני ביצוע האיטום. בנוסף יש צורך בסילוק כל שאריות של טיח, טיט ועוד, בפירוק הרצפה ובאטימת סדקים וחורים בקיר כדי שהאטימה תהיה הרמטית ומגנה.

ולמרות זאת, שנה אחר כך מומלץ לבדוק מה קורה עם המרתף. כי אטימה לא אמורה להחזיק מעמד יותר מדי שנים, יש לה זמן של בלאי ושל התפוררות ולכן יש לבחון אם יש איטום מרתף כמו שצריך מדי שנה.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מהו מחמם מים בגז? 

בארצות אירופה הקרות חימום בתים הוא חיוני כמעט לאורך כל השנה ואף ניתן למצוא מגוון רחב ביותר של שיטות חימום לבתים, בעוד שבישראל החמה עד היום לא התפתח נושא זה ובשל כך חימום הבתים בחורף היה מקובל עד היום על ידי חשמל. עד לאחרונה גם אספקת מים חמים בישראל היתה מקובלת על ידי דוד שמש וחשמל.

לאחרונה עם התפתחות המודעות לחסכון בעלויות ושימוש במוצרים יעילים יותר ניתן לראות זינוק בצריכת פתרונות חימום מים לבית כגון מחמם מים בגז שהפך למוצר פופולארי בבתים רבים בישראל.

מהו מחמם מים גז?

ניתן היום לבחור פתרון חימום לבית שהוא יעיל מהיר וחסכוני הנקרא מחמם מים בגז, היתרון הברור של מחמם מים בגז הוא שהמחמם מותאם גם למערכות סולריות ולקולטי שמש, המחמם מייצר חיסכון ברור על ידי ניצול מקסימאלי של אנרגיית השמש.

מהם היתרונות של מחמם מים בגז?

יתרונותיו של מחמם מים בגז הם קודם כל המערכת חסכונית יותר מהשימוש בחשמל, בנוסף לכך המערכת שקטה ביותר ומותקנת עם מסך LCD המראה את כל המידע הנחוץ. המערכת מאפשרת קבלת מים חמים באופן מהיר ומיידי ,עם פתיחת ברז המים החמים. בנוסף כמות המים החמים היא בלתי מוגבלת עד לסגירתו של הברז. גם הטמפרטורה של המים החמים הינה אחידה וזורמת באופן רציף. המערכת היא בטיחותית, פשוטה ונוחה ביותר להפעלה ושימוש ובעלת ממשק דיגיטלי מתקדם,וכן מערכת חימום רצפתי מים בגז ניתנת להתקנה מחוץ לבית בתוך הבית ובכל מקום שנדרש.

מחמם מים בגז – מחיר

מחירו של מחמם מים בגז הינו סביר בהחלט וההשקעה מחזירה את עצמה ברמת השירות ואספקת המים החמים בכל עת וכמובן שהחיסכון בחשמל הוא משמעותי ביותר. 

מחמם מים בגז מומלץ

ניתן לבחור ממגוון סוגים של מחממי מים בגז, אחד המומלצים והכדאיים ביותר לרכישה הוא מחמם מים בגז –בוש.

מחמם מים בגז מתוצרת בוש מותאם לעבוד עם קולטי שמש ועם מערכות סולאריות למטרת חיסכון בחשמל וניצול אנרגיית השמש. מחמם מים בגז מתוצרת בוש אינו דורש המתנה כלל עבור חימום המים, ואינו מוגבל בכמות המים החמים, מיד עם פתיחת הברז תקבלו מים חמים בטמפרטורה קבועה ויציבה. מחמם מים בגז מתוצרת בוש הוא ידידותי לסביבה מאחר והוא פולט גזים ברמה נמוכה הודות למבער המערכת שמערבב גפ"מ ואוויר ביחס משתנה ובטמפרטורה משתנה, כל אלה מובילים לחסכון רציני ביותר בעלויות הגז.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מה זה דלתות קו אפס?

עיצוב מודרני, הוא העיצוב השולט היום בסגנון המרכזי של בתים ומשרדים הוא מאופיין בקווים נקיים, צבעים חלקים ואסתטיקה גבוהה. מאוד מיניליסטי. בלי קישוטים, בלי שום דבר מיותר, לפעמים גם בלי משקוף. דלתות קו אפס הן דלתות מהדור החדש, הן שוברות את כל המיתוסים שידעתם על דלתות ומתחילים אתם מאפס.לא הכרתם את חומרי הגלם שלהן עד היום, לא במתכונת הטכנולוגית החדשה. הן עשויות מעץ, או צבועות או מזכוכית. כניסתה של הזכוכית לכל בית, הפכה למשפיעה בתחום העיצוב. אם עד היום היא נכנסה לבתים על תקן של חלונות, היום היא גם בדלתות, בחיפויי קיר למטבח, מקלחונים ומה לא. השקיפות הזו היא רעיון בפני עצמו והוא אלגנטי, מספיק כדי להפוך עולמות של בתים ומשרדים לעולמות של זכוכית.

לא מבינים איפה הדלתות?

דלתות קו אפס הן דלתות הזזה שמתחילות צמוד לרצפה ויכולות להתנשא עד לגובה של 3.5 מ'. כדי ליצור סביבה מודרנית רגועה, הן הפכו ליותר ויותר פופולאריות, בגלל היכולת שלהן להשתלב במרחב, בלי למקד אליהן את תשומת הלב. הן הרמוניות וזורמות, יש דלתות צרות, או רחבות וגם דלתות הזזה לכיס או בלעדיו, ללא משקוף וללא הלבשה. לא רואים איפה מתחילה הדלת ואיפה היא נגמרת וזה יוצר רצף ואחידות שקשה מאוד להשיג אותן בעיצוב. אותו רצף שלא מפריע בעיניים וגורם לכל מי שמסתכל על הסגנון הזה לזרום יחד אתו. האלמנט הכי חזק בדלתות הללו הוא ההתחברות המידית שלהן אל המרחב והחלל. הן הופכות לחלק ממנו בזכות היותן קו אפס. למרות שמדובר בדלתות ולא חלק מהקיר, הן מאפשרות לצופה בהן, להיות אינטגרליות כדי שיחשבו שהן בכלל היו שם תמיד בתוך הקיר הזה.

דלתות קו אפס צהוב או ירוק מה תבחרו?

מהפך שלם עובר עולם הדלתות בכל בית ומשרד. אם בעבר הורגלנו לראות אתם בגוונים לבנים וחומים, הן עושות היום קאמבק עם חומרי גלם מפתיעים חדשים, גוונים חדשים ומרקמים מעניינים. דלתות קו אפס יכולות להיות היום באדום, צבעי אדמה, ירוקים או בעצם בכל גוון. העיקר שהן יהיו בקו האפס...

עשוי לעניין אתכם: דלתות כיס

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

טבעות עם שם – לשמור את מי שאוהבים קרוב ללב

אנחנו רגילות לקנות כל הזמן מתנות לאחרים, ולחפש דרכים לשמח את האנשים שקרובים אלינו, אולם לפעמים, מגיע לנו לפנק גם את עצמנו. אולי זה כי סיימנו סוף סוף את התואר שעבדנו כל כך קשה על מנת לקבל; אולי קיבלנו קידום בעבודה, ואנחנו מרגישות שההעלאה במשכורת מצדיקה פינוק קטן; ואולי אנחנו פשוט יודעות שאנחנו עושות כל מה שאנחנו יכולות בשגרה שלנו כדי להיות הכי טובות עבור עצמנו ועבור אחרים, ומגיע לנו תגמול קטן שיעשה לנו טוב על הלב. אם אתן רוצות לפנק את עצמכן במתנה אישית, טבעות עם שם זו ללא ספק אופציה מקורית ומרגשת במיוחד.

איזו טבעת אפשר לבחור?

היום כולן יכולות להזמין דרך האינטרנט, במחירים הוגנים למדי, טבעות עם שם בהזמנה אישית, עם איזה כיתוב שתבחרו. זו יכולה להיות טבעת מכסף או מזהב, עבה או דקה, דומיננטית עם הרבה אלמנטים מיוחדים או פשוטה ועדינה. אתן יכולות להזמין טבעות עם השמות של בן זוג, של הילדים, של ההורים או האחים – של כל מי שחשוב לכן ואתן רוצות שיישאר תמיד קרוב אליכן. טבעות עם השמות של האנשים שאתן הכי אוהבים זו מתנה שתישאר אתכן שנים קדימה, ותוסיף טאץ' אישי לתיבת התכשיטים שלכן.

איך להזמין טבעות עם שם

איזה כיף שהיום, בעידן האינטרנט, אנחנו יכולות להזמין לעצמנו תכשיטים בעיצוב אישי אפילו בלי לצאת מהבית. אתן יכולות למצוא חנויות אינטרנטיות רבות אשר יוצרות טבעות שם לפי בקשתכן. כדאי למצוא חנות שנהנית מחוות דעת חיוביות כדי לקבל מושג על איכות המוצר, ואז כל מה שאתן צריכות לעשות זה להיכנס לאתר, לבחור את העיצוב המועדף עליכן, לציין את הכיתוב המבוקש ולהזמין. אתן יכולות למצוא מבחר רחב של עיצובים, אשר יכולים להתאים לכל אחת ולכל טעם. ומה אם אתן מעוניינות דווקא בעיצוב שאינו מופיע באתר? אין בעיה! לא מעט מהחנויות מסוגלות גם ליצור עבורכן טבעת בהתאם לבקשה מיוחדת, כדי שתוכלו לפנק את עצמכן בדיוק בטבעת שחלמתן עליה.

למגוון תכשיטי שם מעוצבים בקרו באתר - https://www.dee-or.com

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
123
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל netalterman אלא אם צויין אחרת