22
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

נר לעזרה בעניינים בירוקרטיים

ביו- חיים, קרטיה- שלטון. הביוקרטיה היא שלטון החיים, והיא דורשת מאתנו לעמוד בחובות, חוקים ומדיניות שלא אנחנו קבענו, גם אם אנו גרים במדינה דמוקרטית. לצערי הבירוקרטיה הישראלית נטלה משהו גם מהמדינות והרעיונות שהביאו להיווצרה: התורים האין סופיים של רוסיה הקומוניסטית, ודינמיקת הפקיד מארצות הברית, בה עלינו למצוא חן בעיני הפקיד כדי שהוא יעשה את פעולתו שעליה משלמים לו שכר. בין מבנים של מדיניות כושלת ואין ספור קשיים אחרים אנחנו נמצאים בעידן של עיצוב מחדש של השפה, טקסטים שהמוסדות הללו כותבים פשוט אינם נהירים לאיש הפשוט. מעניין אפוא, ששום לחש בירוקרטי ישראלי לא הרים את הראש עד כה.

את הנר הזה הרכבתי עבור ידידתי הקרובה אנה כדי לעזור לה להתמודד עם מוסדות שונים תוך כדי שהיא נאבקת בבעיות בריאות:

רכיבים:

נר סויה בריח מלון (כאלה ניתן לקנות ברשת חנויות ביוטי קייר או ברשת. סויה מביאה מזל ומלון אהוב במיוחד על רוחות טבע שאחראיות על שמירת מידע, סודות ובירוקרטיה).

שבעה מסמרי ציפורן, רכיב פותח שערים וגם ממתיק מצבים קשים

להב גביש סקולסייט, גביש המעורר קהילתיות ועבודה משותפת

חתיכת אלמוג אדום, למניעת שגיאות מטופשות מצד הפקיד או מצידכם

זרע אברוס, כדי להתמודד עם הכאוס שבעולם

שמונה טיפות שמן לבונה, כמנחה בסיסית לרוחות וגם מביא להצלחה

טיפה שמן בנזואין או חתיכת בנזואין זעירה- עוזרת לטפל בקשיי היום יום

וטיפה שמן קינמון, שעוזר למניפסטציה

הוראות הטלה:

יש לנעוץ את הציפורן בצורת חצי סהר בשעוות הסויה הרכה. לאחר מכן להוסיף את הרכיבים הבאים, הגביש, האלמוג והאברוס.  לטפטף את השמנים ולמשוח עם כיוון השעון במידה ורוצים משהו מן הבירוקרטיה, או נגד כיוון השעון אם רוצים שהבירוקרטיה תתרחק מכם. להדליק את הנר ברקע כאשר ממלאים טפסים, מארגנים קבלות, ואפשר גם שהנר יבער בזמן שאתם יוצאים לסדורים רלוונטיים במידה ויש מישהו שישגיח עליו בבית. לאחר שהתוצאות הרצויות התקבלו, יש לתת לרוחות הטובות מנחה של מלון, או מה שמתאים בהתאם למסורת שלכם.

 

ארדן,

של הגן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

קמיע לריפוי מחלות כבד

הכנת הקמיע מורכבת ודורשת ניסיון, הטלת לחשי ריפוי בדרך כלל מורכבים ואינם מתאימים למתחילים שלא השלימו הכשרה בסיסית. במידה ולמדת שיטת ריפוי כמו רייקי, הילינג וכו', פנו את השיטות המתאימות שלכם כדי לרפא. הקמיע הזה מיועד לפרדיגמה של כישוף, הוא נוטל אלמנטים מהודו, וודו, ריפוי קריסטלי ושימוש באמצעים מודרניים יותר. אני הרכבתי את הלחש הזה בגלל שראיתי שיש מחוסר של ריפוי איברים ספציפיים בגרימוארים ובספרות מודרנית.

 

רכיבים (עדיפות לרכיבים קטנים ובכמות זעירה בלבד):

חתיכת ג'ט קטנה

חתיכת גביש בארייט

חתיכה של סרפנטיין

חתיכה של גביש קווארץ או יהלום צהוב

חתיכת אמטיסט

חתיכת גביש אפטייט

מעט כילדוניום

שורש סביון

מעט חימר פולימרי ירוק

מעט חימר פולימרי חום

צדף פי-כושי

מנחות וקטורת לאלים או אלות אחראיים על הכבד וריפוי, בוודו זו אויה, ביהדות נותנים צדקה כללית.

*אופציונאלי, במידה ומדובר באבנים בכיס המרה, ניתן לכתוב את הגירוש של אלעזר מתוך הספר השביעי והשמיני של משה על פיסת קלף ולהוסיף לרכיבים, אבל זה לא הכרחי במידה ואין לכם התנסות במאגיה גרימוארית.

 

הוראות הטלה:

תנו את המנחות, את הקטורת, השמנים המתאימים והמזון, והוסיפו מעט שמן והעבירו בקטורת את הרכיבים השונים של הקמיע. בתוך הפימו הירוק הכניסו בצורה האדוקה את הצמחים והגבישים וצרו דמעה פחוסה. תנו לדמעה אפייה בתנור שחומם ל120 מעלות למשך 20 דקות. תנו לדמעה להתקרר לחלוטין. לאחר כמה שעות, כאשר הדמעה התקררה, צרו סביבה משולש של פימו חום, ובמרכזו הכניסו את צדף פי הכושי, תוך כדי שהפה מוצג כלפי חוץ. בקודקוד העליון של המשולש העבירו מחט או קיסם שיניים כדי ליצור חור, שיאפשר ענידה של תליון. אפו את התליון לפי ההוראות הקודמות, תנור ב120 מעלות צלסיוס למשך ארבעים דקות, ברגע שהתליון מוכן, טענו אותו לפי המסורת שלכם וענדו אותו עד שהבעיות נעלמות, תוך כדי שימוש ותמיכה של רפואה קונבציונלית, כמובן.

ארדן,

של הגן.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

קמיע לריפוי לב שבור

בסוגת לחשי האהבה יש הרבה מאוד לחשי כבילה, כפייה, כפיתה ו"החזרה".  אבל מדובר בסוגה מורכבת  שיש בה מצבים רבים שמישהו עשוי לזמן לעצמו, אחד מהמצבים הללו הוא מצב של החלמה מלב שבור. תחושת חוסר הערך, השבירות והחולשה שנובעים מלב שבור יכולים לעקור את הכישוף מליבה של המכשפה החזקה ביותר. יכולים להלבין שיער ואפילו להביא למוות.  את הקמיע הבא מכשפה תכין לעצמה רק במקרה החירום הגרוע ביותר. לרוב, הקמיע יוכן על ידי מכשפה אחרת שדואגת לה. יש קסם רב עוצמה בקמיע שניתן ממקום של אחווה ורצון של הגנה וריפוי, והיקום מגיב לזה בצורה חזקה ומשמעותית.

רכיבים:

חתיכת ג'ט קטנה

חתיכת רוז קוורץ קטנה

חתיכת אופל וורוד קטנה

קוורץ יהלום הרקימר קטן

חתיכת גראנט אלמלדין קטנה

קמצוץ וורבנה

קמצוץ אכיאלה אלף העלה

מעט חימר פולימרי שחור, אדום או ורוד

הוראות הטלה:

יש לחמם תנור ל120 מעלות צלסיוס, ולסדר את החומרים יפה על צלחת או פנטכל טקסי. יש להבעיר קטורת לאלי האהבה והריפוי ולתת תפילה עמוקה ומשמעותית, עם העלאת אנרגיה למטרת ריפוי האדם עם הלב השבור. יש להעביר את הרכיבים לפי הסדר ולהניחם ב"באר" שהוכנה בחימר הפולימרי שחומם ועובד מראש על ידיה של המכשפה המטילה. ניתן ללחלח את החימר בטיפה אחת של שמן ריפוי או שמן אהבה שהוכן מראש. להכניס את הרכיבים ולעשות מעיין צורה של דמעה. את הקצה הדק של הדמעה יש לחורר עם בורין טקסי (מגלף נרות מסורתי, שונה מהבולין, הסכין עם הידית הלבנה) או קיסם שיניים, כדי לאפשר לקמיע לשמש כתליון. לאחר ההכנה יש להכניסו לתנור לארבעים דקות אפייה. ניתן להטביע בקמיע המוכן גבישים או לחרוט עליו סמלים מתאימים. את הקמיע המוכן יש לקדש שוב, ולהעניקו לאדם שבור הלב.

ארדן

של הגן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

לחש הגנה בסיסי על אדם

לעיתים לחש נרות פשוט יכול להיות שימושי ביותר. כאשר יש לנו את השמנים והגבישים המתאימים אפשר לעשות לחש מורכב ויפיפה, אבל כאשר אנחנו במצב שדורש התייחסות במהירות כמה נרות וכמה פעולות בסיסיות יכולות להביא להינומה אנרגטית של הגנה ברמה גבוהה לזמן מוגבל. את הלחש הזה האדם לא יכול להטיל על עצמו אלא המכשף צריך להטיל עליו מרחוק, והוא מחזיק למשך כמה שעות עד כמה ימים, דבר שניתן לקבוע על פי חיזוי או על פי גודל הנר ומשך בעירתו.

רכיבים:

נר שחור, אדום או לבן בכל צורה,

מלח,

כלי חריטה, או בהעדר מחט סיכה או קיסם שיניים.

רכיבים אופציונליים:

ארבעה גבישים מגוננים המתאימים למטרה: ג'ט, טורכיז, טורמלין שחור, מלאכיט או אובסידיאן, בחירת הגבישים צריכה להתאים למטרה המדויקת. אני אבחר בג'ט ואלמוג אדום להגנה מעוני למשל, אבל קווארץ סמוקי כאשר מדובר בהתעסקות בבירוקרטיה ודיכאון. תבחרו את הגבישים המתאימים בהקשרים הנכונים שלכם.

שמן הגנה כלשהו : קיר אש של הגנה, או מחסום הגנה רוחני אם יש ואם אין אבל יש שמנים אתריים, תערובת של שמן פלפל שחור ופטיט גריין בהמלצת סקוט קנינגהם יצרו שמן הגנה בסיסי וטוב.

הוראות הטלה:

לפני הטלת הלחש יש צורך לערוך חיזוי מדויק לראות איזו גוון של הגנה (או אם רק הגנה כללית) יש להטיל. עם המידע הזה אנחנו ניקח נר ונחרוט עליו את שם האדם המלא עם סמלי הגנה שונים שאנחנו מכירים והטמענו אותם תודעתית ורוחנית. יש לגלגל את הנר שלוש פעמים לכיוון שלנו על פני משטח העבודה ולמשוך בשמן הגנה אם יש כזה ולבנות רשת גבישים מרובעת סביב הנר החל מהפינה השמאלית הרחוקה עלינו במזבח עם כיוון השעון. במידה ואין גבישים פשוט ליצור את מעגל המלח. כאשר האדם נכנס למקום שיש בו סכנה או שיש לו צורך בהגנה ביום הזה, טוענים את הנר באנרגיה ומדליקים אותו ונותנים לו לבעור עד הסוף.

ארדן

של הגן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

לחש נר גשם

התחריט העתיק ביותר בעולם המתאר מכשפות בוחשות בקדירה עתיק יותר מהמחזה הסקוטי של שייקספיר.  המכשפות בו משליכות חיות וחלקי אדם לקדירה ומביאות להיווצרות סופה. כשפים לשינוי או חיזוי מזג האוויר הם חלק ישן וטוב של אמנות הכישוף. אוקולטיזם אנגלי עבד למחוק את האלמנט הפרקטי הזה מההיסטוריה המודרנית של הכישוף וכל זאת הוביל לסטגנציה בחקר הנושא.  זוהי לא "מאגיה נחמדה" או מודרנית, והזמנים שבהם מכשפות החזיקו קדירת ברזל משומנת ומחוממת למרקחות, שיקויים ומשחות היא בעבר.

בימינו, כפי שהלנתי לא פעם במאמרי בבלוג זה, מכשפות לא אוהבות לעבוד עבור תוצאות מאגיות, הרי "מדוע ללכת ללב הביצה כדי לקטוף את נורית הלב ללחש אהבה? ורדים אפשר לקנות בזול במכולת!" יש משהו מאגי שלא ניתן להכחיש במסע הרוחני של מסע ללב הביצה, ויש משהו בקטיף הנורית, בייבוש שלה ובשימור שלה והבאתה לחוף מבטחים שטוען אותה בכוח נוסף, כזה שלא ניתן כלל לקנות בכסף.

לחשי גשם בארצנו הקטנה הם מן ההכרח. עלינו לסחוט כל טיפה של לחות כדי לשמר את האקולוגיה האנדמית ולמנוע את המדבור המשמש ובא, ועלי היה ליצור לחש פשוט יחסית שגם מכשפות מתחילות יכולות לייצר ולהטיל. הלחש מוטל במסגרת מסורת הוודון, אבל הוא מכיל אלמנטים אקלקטיים, וגם אם את עובדת עם בעל, זיפקנה, או זאוס ניתן להתאים את הסימבולוגיה כדי לייצר את הפוקוס הנכון להביא לשינוי המציאות:

רכיבים:

נר סויה (סויה מביאה מזל, משנה את הגורל וגם נותנת בעיטה קטנה של כוח אם הלחש הזה מחוץ לפרדיגמה של המכשפה המתחילה) רצוי בניחוח גשם סיני, אוקיינוס או מלון. כאן עדיף להשתמש בנר חימום קטן בכוסית כיוון שאנחנו רוצים לשאוב את הגשם אלינו. זו גם הזדמנות להוציא את פמוטי יול, אלו שמקושטים במחטניים עם פירות אדומים.

שמן של פותח שערים כלשהו- כמו אשו, בהיעדר שמן אתרי של מור או ארז.

חרט, סטיילוס או בולין לחריטת סמלים.

מנחות לישויות הגשם השונות.  האל האנדמי של ישראל הוא בעל והוא אוהב מור ויקבל מנחות מזון.

הוראות הטלה:

יש לחרוט על הנר את הסמלים הבאים לפי הסדר: פותח השערים (אם זה בעל ניתן להשתמש בסמל הברק או ארז הלבנון במקום אשו) את הרונה אורוז שמסמלת גם גשם, את האידיוגרמה הסינית לחורף ואת זו לגשם (לצורת כתיב נכונה ניתן לחפש בגוגל- Rain/ Winter Kanji).

יש למשוח את הנר בשמן אשו או בשמן מור, לגלגל שלוש פעמים לכיוון שלנו, להתפלל לגשם, לתת את המנחות ולתת לנר לבעור עד הסוף.

ארדן

של הגן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל RainBird אלא אם צויין אחרת