00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

ביטוח בריאות מחיר

בהתאם לחוק ביטוח בריאות ממלכתי שנכנס לתוקף בתחילת 1995, מחויב כל תושב במדינת ישראל להחזיק בביטוח בריאות בניהול קופת החולים שלו. עם זאת, למרות העובדה שאנו כולנו משלמים לקופת החולים עבור ביטוח בריאות, מקרים בהם אנו עשויים להזדקק להוצאות בריאות בלתי קונבנציונליות אינם מכוסים במסגרתו. בנוסף, ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה טיפולים פרטיים ולעתים מזומנות מותיר אותנו נתונים לחסדיה של מערכת הבריאות ממלכתית. עקב העובדה שפוליסות הביטוח המוצעות לנו בקופת החולים שלנו אינן מספקות, מתקיים לצד שירותי ביטוח בריאות ממלכתיים שוק נרחב של תכניות ביטוח פרטי.

ביטוח בריאות פרטי – במה מדובר?

מדובר בביטוח בריאות המבוצע דרך חברה פרטית לביטוח (לא דרך קופת חולים). ביטוח בריאות פרטי מציע מבחר שירותים בריאותיים חיוניים שאינם כלולים בתכניות ביטוח הבריאות בקופות החולים. השירותים יכולים לכלול טיפולים כדוגמת ניתוח מורכב, טיפולים בחו"ל, ייעוץ עם רופאים מומחים ועוד.

על אף העובדה שביטוח בריאות פרטי אינו מוגדר כחובה על-פי חוק, מדובר בתכנית חשובה ביותר המיועדת (וגם עונה) לצרכיו של כל אחד. בוודאי: ביטוח בריאות ממלכתי הוא דבר נהדר, עד היום בו אנו זקוקים לכיסויים שאינם כלולים בביטוח זה; ביטוח בריאות ממלכתי אינו מאפשר למבוטח לבחור את המנתח לו הוא זקוק, או טיפולים או תרופות מיוחדים, שאינם כלולים כחלק מהסל הממלכתי. פוליסת ביטוח בריאות פרטי מצליחה לענות על חוסרים אלו ודואגת לכיסוי המבוטח לכל מקרה, שלא יקרה חלילה.

ביטוח בריאות - מה יש לבדוק?

כיוון שמדובר בביטוח חיוני במיוחד, ישנה דרישה גבוהה לביטוח רפואי פרטי. דרישה גבוהה זו מביאה להופעתן של פוליסות שונות ומגוונות, כאשר כל אחת כוללת מרכיב אחר, בבואנו לבחור תכנית לביטוח בריאות פרטי, חשוב לבדוק שהיא אכן מתאימה לצרכינו ודרישותינו המסוימים – מה שגורם לנו לרצות לרכוש ביטוח בריאות. מחיר של תכניות ביטוח כאלו אפשר למצוא ברשת האינטרנט, אולם הדרך הבטוחה ביותר להשיג עסקה משתלמת היא לבצע מחקר אינטרנטי פשוט וקצר, במהלכו נסקור את תכניות ביטוח הבריאות הפרטי הקיימות, נלמד את סעיפיהן ונבחו את מחיריהן.

לפרטים נוספים ולהצעת מחיר אתם מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולהשוות מחיר בין שלוש הצעות לביטוח בריאות - לחצו כאן לביטוח

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

דר סבין - היתרונות של רופא שיניים אישי

במדינת ישראל פעילים מספר אלפי ורופאים שיניים, כאשר חלקם פועלים תאגידית (דרך חברות או קופות חולים) וחלקם פועלים במסגרת פרטית. איכות הטיפול הניתן, כמו גם איכות החומרים המשמשים בטיפול קובעות את עמידות הטיפול ואורך תקפותו עד הטיפול הבא. כך, בחירת רופא שיניים ומרפאת שיניים הם בעלי חשיבות רבה לשקט נפשי, בריאות ממושכת ורמה גבוהה של אסתטיקה.

בעוד שהאגף לבריאות השיניים במשרד הבריאות מחויב לבצע בדיקות תקופתיות של מרפאות השיניים ברחבי הארץ שלהן אישור עבודה מטעם המשרד (שלא תחשבו לעבור טיפול במרפאת שיניים שאישור כזה נעדר ממנה), הרי שהנחיה זו חלה על מרפאות שיניים תאגידיות בלבד (חברה בע"מ או קופת חולים) ואילו רופאים פרטיים אינם עוברים בדיקות שוטפות וביקורות במרפאות פרטיות מבוצעות רק במקרים בהם הוגשו תלונות, או אם עלו במדגם המשרד. בנוסף בדיקות אלו, גם כאשר מבוצעות כבר, אינן כוללות בדיקת יכולת מקצועית של הרופא.

דר סאבין היתרונות של רופא שיניים אישי

בוודאי שברוב המקרים רופא פרטי בעל וותק עולה ביכולותיו על רופא צעיר בתחילת דרכו בתאגיד.

יתרון בולט אצל רופא השיניים אישי הוא זמינות תורים גבוהה. בנוסף, ראוי להתייחס גם לסטנדרטים מקצועיים גבוהים יותר הנהוגים במרפאת שיניים פרטית – עניין הכרחי כחלק מתהליך מתמיד של התחדשות ושמירה על רמה מקצועית גבוהה.

כאשר אתם בוחרים במרפאה פרטים, אתם למעשה בוחרים רופא שיניים קבוע המכיר היטב את ההיסטוריה הרפואית הדנטאלית שלכם, תוך מתן יחס אישי. בנוסף, מרפאה פרטית היא עסק שבעליו הוא רופא השיניים, שמעוניין בשביעות רצונו של הלקוח, על מנת שימליץ לחבריו ויגדיל את מאגר הלקוחות של המרפאה. על כן ישנו אינטרס ברור להעניק למטופל את השירות והטיפול הטובים ביותר שאפשר.\

מעוניינים בשירותו האישי של ד"ר סאבין - מוזמנים לפנות לד"ר סבין רפואת שיניים מתקדמת - http://www.perfectimplant.co.il

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מחליק בטון - איך לחסוך כסף וזמן

קיימות כמה שיטות מגוונות ויעילות למדי לעבודה עם בטון. כשם שכל עבודה מצריכה הכשרה ייחודית, ציוד חדשני ומכשור תואם, במטרה להשיג תוצאות טובות ובמאמץ מופחת. גם מבנים גדולים וחזקים עשויים מבטון שאפשר לנסר, כל עוד יש ציוד מתאים.

  • קידוח בטון – זהו קידוח של נקודות עגולות בכל גודל אפשרי ורצוי. מתאפשר קידוח סימטרי, אסתטי ומדויק ויכול להתבצע על משטחים מסוגים רבים, כדוגמת תקרות, קירות, רצפות ועוד. זוהי שיטת קידוח מתקדמת המאפשרת ביצוע עבודה שקטה וחפה מרעש מיותר, תוך חיסכון בהכנה מראש של תשתיות. ניתן גם לשלב מים במהלך הקידוח ולהקטין כך את רמות הלכלוך. שיטת הקידוח מתאימה לעבודת תשתיות (חשמל, מים, גז) וגם לעבודות קידוח פתחים למזגנים וקולטי אדים ועבודות אינסטלציה אחרות.

 

  • ניסור בטון – שיטה נפוצה ומקובלת ברוב ארצות העולם בעבודה עם בטון. מכשירים מתקדמים רבים זמינים בימינו לביצוע ניסור בטון בגדלים וצורות שונות ולמטרות מגוונות. יתרון בולט של שיטות הניסור היא היכולת להתאים כלי ניסור שונים למטרות שונות ורבות, כאשר עבור כל מטרה ניתן לעצב במפעל כלי ניסור ייעודי בעל יכולות ספציפיות. מדובר בכלי מושלם ליצירת פתחים לחלונות ודלתות ולפירוק מבנים קיימים ועוד. ניסור בטון מאפשר גם חיתוך מדרגות, כמו שהוא מאפשר גם מפיקוד של מקלטים, עמודים, קירות, גשרים, מרפסות והיד עוד נטויה, כמו שאומרים.

 

  • ניסור בטון זו שיטת עבודה מצוינת המאפשרת עבודה ללא יצירת סדקים על גבי משטח העבודה בעת הניסור. אפשר לנסר עד עובי של מטר אחד.

 

  • המשתמשים בשיטה זו יחסכו לעצמם כסף וזמן רבים. מחליק בטון עשוי גם הוא לשמש בעבודות בטון שונות – ולמעשה במרבית עבודות הבטון המבוצעות כחלק מעבודת פנים של בנייה או עיצוב. חובה תמיד להחליק את הבטון בתום בעבודה, על מנת שיהיה אפשר לעבוד עם המשטח החיצוני שלו; למשל – יש להחליק קירות בטון על-מנת שאפשר יהיה לצבוע אותם לאחר מכן ולהתאימם לסביבה אנושית של מגורים או עבודה. ניתן להבין מכך את החשיבות הרבה שבמחליקי בטון ואת היתרונות המשמעותיים שלהם לענף הבנייה.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

דיג'יי לאירועים זו הבחירה החשובה ביותר באירוע

ליטראות של דיו נשפכו על מילים שנועדו להדגיש את החשיבות שבבחירת די-ג'יי ראוי לאירוע שלכם, אולם נראה שאין די בכך. כולנו מכירים את החשיבות שבמוסיקה: מוסיקה היא "עניין" שמלווה אותנו עוד בהיותנו קטנים וממשיכה איתנו במסע הארוך הזה שנקרא "החיים". ומדוע מדובר בעניין חשוב כל-כך, לכל הפחות כמו המים שאנו שותים.

מוסיקה כעיקרון יסוד

מוסיקה היא גורם שעשוי לקבוע את האנרגיות באירוע שלכם, בין אם מדובר בחתונה, בת מצווה, בר מצווה, בריתה או ברית. עם זאת, נראה שלא רבים מצליחים להבין את החשיבות שבבחירת תקליטן או דיג'יי מוצלח לאירוע שלכם. מדוע זה חשוב? תקליטן מוצלח מסוגל להבין את הקהל ואת האווירה ולהתאים להם את המוסיקה המושלמת להעלאת התדר. בזמן שחתני השמחה והאורחים עסוקים בלהתרגש ולשמוח, הרי שהתקליטן יהיה בעמדה שלו ו"ינצח" על המוסיקה, ממש כשם שהשף מנצח על הכנת המנות במטבח ועל הגשתן.

מוסיקה להעלאת המורל

אחרי שהשתכנענו בחשיבותה של המוסיקה לאירוע שלנו, וכך גם בחשיבות שבבחירת דיג'יי שאינו פחות ממעולה, ננסה להבין כעת שבחירת תקליטן אינה מסובכת כפי שחלק מהקוראים עשויים לחשוב. נכון, הדבר מצריך ביצוע סקר שוק בסיסי, אולם אין מדובר במטלה מתישה במיוחד. כל שעליכם לעשות הוא לגשת לרשת האינטרנט ולבצע חיפוש קצר, כדוגמא "דיג'יי לאירועים" או "תקליטן לחתונות" או כל צירוף מילים אחר המתאים למה שאתם מחפשים. לאחר שיש ברשותכם רשימת דיג'יים אפשריים, תוכלו לסקור את אתר האינטרנט של כל אחד מהם ולקבל התרשמות ראשונית מניסיונם ואופיים. במידה שהתרשמתם לחיוב, הכניסו את שמו של התקליטן לרשימה אחרת, מצומצמת יותר, ממנה תבחרו 2-3 אנשי מקצוע עמם תיפגשו אישית בכדי לעמוד על טיבם ולהחליט סופית האם זהו האיש שאתם מחפשים.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

כירורגיה פלסטית

ניתוח פלסטי אינו עניין של מה בכך ולפני שמחליטים לגשת לניתוח כזה, יש להקדיש מחשבה רבה, שהרי מדובר בצעד משמעותי למדי לגבי יש השלכות רגשיות ופיסיות. אתם עומדים לשנות את המראה העצמי שלכם וכך גם את האופן בו אתם רואים את עצמכם. מה יכול לעזור להכין אתכם נפשית לקראת הניתוח?

לפני ניתוח פלסטי – מחקר מעמיק

טרם הניתוח, יש לבצע מחקר מעמיק בנושא. חשוב שההחלטה לעבור את הניתוח מגיעה ממקום מודע ומושכל. התחילו לחפש ולחקור באינטרנט בנושא "כירורגיה פלסטית" ולהבין מהיכן הדברים באו ולאן הם הולכים. התמקדו במיוחד בחיפוש מידע אודות הניתוח המסוים שאתם מעוניינים לעבור (ניתוח אף, ניתוח עפעפיים, ניתוח מתיחת צוואר או מתיחת פנים, ניתוח שאיבת שומן, ניתוח הגדלת שפתיים, ניתוח הקטנת שדיים ועוד). רשת האינטרנט גדושה עד אימה בנתונים רלוונטיים יותר ופחות אודות ניתוחים פלסטיים עליהם שמעתם ואולי גם על כאלה עליהם עוד לא שמעתם.

לכל ניתוח פלסטי – יתרונות וחסרונות

כל ניתוח פלסטי הוא בעל יתרונות וחסרונות אליהם חשוב להיות מודעים. כדאי לקבל את כל המידע האפשרי, עוד לפני מפגש ראשוני עם הרופא המנתח. לגיטימי לחוש לעתים חוסר שביעות רצון מחלק כלשהו בגוף, ולהחליט עקב כך על הרצון לעבור ניתוח ש"יתקן" את החלק ה"פגום" כביכול. מדובר בתופעה שכיחה ורגילה למדי בימינו, ממנה כבר לא ניתן להתעלם.

לשיפור הדימוי העצמי

ללא ספק, ניתוח פלסטי עשוי לשפר ביטחון עצמי ודימוי עצמי אצל כל אדם, אולם ראוי לדאוג שהציפיות מהניתוח תהינה מציאותיות, תוך הבנת יתרונות ומגבלות של הניתוח. בריאות נפשית ופיסית היא קריטריון חשוב להצלחתו של ניתוח פלסטי. ניתוח עשוי לעורר שינוי בחיים, אולם לבן אדם שעובר את הניתוח צריכה להיות זיקה לחיבה עצמית, שכן הוא לא יקבל אותה מהניתוח הפלסטי לבדו.

כאשר נפגשים עם מנתח פלסטי חיוני להסביר לו ממה בדיוק אינכם מרוצים ומדוע. על הרופא להבין מה אתם רוצים לשנות ולשמוע מכם את הציפיות שלכם מהניתוח. ישנה חשיבות בתיאום ציפיות ועמדות שכזה, על-מנת להגדיל את הסיכויים לשביעות רצון מתוצאות הניתוח.

תוכלו לקרוא עוד על ניתוחים לעיצוב וחיטוב הגוף בקישור הבא

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lifestyleman אלא אם צויין אחרת