00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

תרגום מעברית לאנגלית - 4 דברים על עקרונות התרגום

תרגום מעברית לאנגלית

השפה האנגלית היא אחת השפות המדוברות  ביותר בעולם, במדינות רבות האנגלית נלמדת כשפה זרה שנייה, ולכן יש לה השפעה רבה בתחומים רבים, היא השפה השלטת בתקשורת, באקדמיה, בפוליטיקה, במדעים, בתיירות, באינטרנט ועוד.

נתוני הסטטיסטיקה מלמדים כי כארבע מאות מיליון אנשים ברחבי תבל מדברים אנגלית כשפת אם וכשני מיליארד אנשים מדברים אנגלית כשפה שנייה. התרגום מעברית לאנגלית, וגם להפך, נדרש כמעט לכל אחד הן בעבודה והן בחיים הפרטיים. הודות לעבודת המתרגם יוכלו אנשים רבים בכל רחבי העולם ליהנות מיצירות ספרותיות שנכתבו בשפה העברית, להחכים ממאמרים מקצועיים, לקיים תקשורת עם המוני אנשים ברחבי העולם ועוד.

 

תרגום מעברית לאנגלית -  4 דברים על עקרונות התרגום

מתרגם מקצועי חייב לשלוט היטב הן בשפה העברית והן בשפה האנגלית. לא מספיק להכיר את השפה העברית כשפה מדוברת, על המתרגם לשלוט בכל רבדי השפה, בשפת הרחוב, בשפה הספרותית, בשפה רפואית ועוד. לכל תחום בשפה העברית יש סגנון ייחודי, ביטויים ייחודים ורמת משלב שונה של השפה. כאשר מוטל על המתרגם, לדוגמה, לתרגם טקסט טכני מעברית לאנגלית, עליו להכיר את כל המונחים הטכניים בתחום שאותו הוא מתרגם, להבחין בהבדלים שבין  המונחים, לעתים יהיו ההבדלים דקים מאוד, ועוד. בכל תחום ונושא שבו הוא עוסק עליו לשלוט שליטה מלאה בהבנת הטקסט, במשמעות שלו ובאבחנות הדקות שלו. לא אחת יידרש המתרגם להשתמש בכלי עזר בעבודתו כמו מילון או אנציקלופדיה מקצועית.

אחרי שהמתרגם הבין היטב את הנוסח העברי המונח לפניו, עתה עליו להתחיל בעבודת התרגום. כדי לדייק בתרגום ולהעניק לקורא בשפה האנגלית תרגום מקצועי ומדויק, עליו להחליט מהו רובד השפה ומהו הסגנון המתאים לטקסט היעד. אם הטקסט שאותו עליו לתרגם עוסק לדוגמה, בעניינים רפואיים, יהיה עליו לשלוט היטב במונחים הרפואיים, בביטויים רפואיים ובסגנון הכתיבה של הטקסט הרפואי.

מתרגם מקצועי אינו עוסק רק בהעברת המשמעות הלשונית מהטקסט המקורי לשפת היעד, עליו להתייחס גם לפערים התרבותיים שבין האזורים השונים הדוברים את השפה האנגלית ולתת להם ביטוי בטקסט המתורגם.

כדי לתרגם מעברית לאנגלית או מאנגלית לעברית, לא מספיק להכיר היטב את שתי השפות, חשוב ללמוד את כללי התרגום המקובלים בעולם בכל תחום ואת כללי הניסוח והתחביר של כל שפה.

בחבר "ליצ'י תרגומים, מעסיקים מתרגמים השולטים היטב בשפה האנגלית, בכל תחום שתרצו לתרגם נציע לכם מתרגם המתמחה בתחום שלכם. אם אתם מחפשים תרגומים מקצועיים ואיכותיים, צרו קשר!

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום מעברית לאנגלית – כמה מילים על עבודת המתרגם

תרגום הוא עבודה מאתגרת, עבודה שבה נדרש המתרגם להעברת מסרים ומשמעויות משפה אחת לשנייה. הודות לעבודת המתרגם יכולים אנשים רבים בעולם להתוודע לספרות העברית העשירה, לשירה העברית, למחקרים הנעשים בארץ, לעקרונות הצדק המוטמעים בתוך המשפט העברי ועוד.

מתרגם מקצועי העוסק בתרגום מעברית לאנגלית חייב לשלוט היטב בשתי השפות, בשפה העברית ובשפה האנגלית. בשלב הראשון עליו לקרוא את הטקסט בשפה העברית, להבין אותו לעומק, להכיר את הביטויים הייחודיים המבוססים על קודים תרבותיים עדכניים, את המונחים המקצועיים, את שפת הסלנג ולהבין את המשמעויות הנסתרות החבויות בין המילים ובין השורות. במידה וקיימים בטקסט העברי מונחים מקצועיים או ביטויים שהמתרגם אינו מבין היטב עליו להיעזר בחומרים מקצועיים כמו אנציקלופדיה מקצועית או מילון מונחים העוסק בתחום שאותו הוא מתרגם. רק אחרי שהוא הבין היטב את הטקסט בעברית הוא יוכל לעבור לשלב הבא, שלב התרגום לאנגלית.

 

המטרה הסופית של הטקסט המתורגם היא העברת המשמעות המקורית של הטקסט העברי לטקסט האנגלי וכל זאת מבלי לתת לקורא בשפה האנגלית את ההרגשה כי מדובר בטקסט מתורגם. על המתרגם לא רק לתרגם את המילים או את המונחים המקצועיים, עליו להכיר את התרבות האנגלית, את ההבדלים בין שפת הדיבור לשפת הכתב את הפערים התרבותיים שבין המדינות השונות הדוברות את השפה האנגלית, ולתת לכל אלו ביטוי בטקסט המתורגם. כאשר המתרגם שולט היטב באוצר המילים בשפה האנגלית, אך אין לו היכרות עם התרבות של דוברי השפה עשויות להיגרם טעויות מביכות.

לעתים יידרש המתרגם לתרגום חופשי בלבד, תרגום שבו הוא צריך להעביר את עיקרי הדברים הנאמרים משפה לשפה בלי להיכנס למשמעויות או לגורמים נוספים כמו ניבים ייחודיים, הקשרים תרבותיים ועוד. תרגומים אלו נדרשים, למשל, בעת תרגום של ריאיון מהיר ברדיו או בטלוויזיה ועוד.

לסיכום, תרגום מקצועי מעברית לאנגלית נשען על שני עקרונות, על העברה מדויקת של המשמעות של הטקסט המקורי ועל אותנטיות. אם אתם מחפשים מתרגמים מקצועיים שידעו לתרגם נכון כל סוג של טקסט מעברית לאנגלית, צרו קשר עם "ליצ'י תרגומים"!

 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום מעברית לאנגלית - חלק 1

תרגום מעברית לאנגלית הוא אחד התרגומים המבוקשים ביותר בעולם שהפך להיות כפר גלובלי קטן ושהשפה האנגלית היא השפה הבינלאומית הרשמית. השפה האנגלית משמשת להתקשרויות בין האנשים הגרים בל רחבי הגלובוס, והתרגום משמש כבסיס לתקשורת בין אנשים העוסקים בתחומים רבים ומגוונים, בין אנשי עסקים, בין עורכי דין ויועצים משפטיים, בין מרצים וחוקרים ועוד.

אומנם, רבים מאתנו שולטים בשפה האנגלית, אך רובנו לא מסוגלים לתרגם טוב טקסט מעברית לאנגלית, לתרגם את המילים ולהעניק לטקסט החדש את התכנים הנדרשים, את האווירה התרבותית ועת הערך המוסף שכל מי שכותב בשפת האם שלו יודע להעניק לטקסט. קרא עוד על תרגום מעברית לאנגלית

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום לשפות – 5 דברים שכדאי לדעת על רזי המקצוע

השליטה בשפה הזרה היא תנאי הכרחי לעבודת המתרגם, אך לא רק. נוסף על הבקיאות בשפה, על המתרגם להיות גם בעל יכולת של הבעה בכתב כדי שהמסמך המתורגם יהיה כתוב בשפה יפה, בשפה זורמת, מעניינת ויוכל לעמוד כמסמך בפני עצמו ולא רק כמסמך המלווה את המסמך המקורי.

 

תרגום שיהיה מילולי מדי, ללא מתן דגש על רוח הדברים, ייחשב לתרגום גרוע. מתרגם מקצועי אינו מתרגם מילה מול מילה, אלא עובד ביחידות גדולות יותר, במשפטים ובפסקאות. לצורך זה עליו להכיר את המבנים הייחודים של המשפט בשפה הזרה, את מבנה הפסקה ועוד.

 

על המתרגם להבין את הטרמינולוגיה של השפה והתחום שבו הוא עוסק. לכל תחום יש מושגיים ייחודיים ועל המתרגם לשלוט במושגים ובמונחים המייחדים את התחום שבו הוא מתמחה. מתורגמן העוסק בתחום המשפטים חייב להיות בעל רקע במשפטים ולדעת לתרגם נכון את המושגים. למונח "בתום לב", לדוגמה, יש קונוטציה אחרת כאשר הוא מובא בשפת הדיבור או בשפת המשפט. רק מתרגם מקצועי בעל רקע בתחום המשפטי ידע להעביר את הקונוטציה הנכונה למסמך המתורגם.

 

סוגים שונים של תרגומים דורשים יכולות ומיומנויות שונות. מתרגמי כתוביות, לדוגמה, נדרשים לעבוד בלחץ של זמן ולדעת לקצר נכון את הטקסטים כדי שיהיו מתאימים למגבלות של אורך הכתובית, בלי לפגוע במובן ובמשמעות של הטקסט. מתרגמים סימולטניים נדרשים ליכולת תרגום מהירה, לכריזמה, לדיוק במונחים, לקול רם ולהרבה אנרגיות כדי שיצליחו לעמוד במשימה ולהתרכז שעות ארוכות.

 

תרגום מאמרים הוא תחום פופולארי מאוד בין עיתונאים ובין אנשי האקדמיה, מרצים וסטודנטים ואנשי מחקר. מתרגם מקצועי צריך לשלוט בתחום המסמך שאותו הוא מתרגם ולהתחשב בקהל היעד שאליו מיועד התרגום. אם לא ישלוט המתרגם במונחים המקצועיים של התחום שבו עוסק המאמר לתרגום, הוא עשוי לפרש מילים בצורה שגויה, להשפיע על התרגום הסופי ולסטות מהכוונה של כותב המאמר.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום לשפות

תרגום לשפות הוא אחד השירותים הנדרשים ביותר בעידן שבו העולם הפך להיות כפר גלובאלי אחד. אם בעבר, יצרנו את רוב הקשרים בישראל וכולנו קשרנו קשרים בעברית, פרסמנו מחקרים מדעיים בביטאונים שהתפרסמו בישראל, החלפנו מידע או מסמכים הכתובים בעברית, במאה העשרים ואחת הנתונים השתנו. היום אנו נדרשים להשתמש בשפות זרות שונות כדי להגיע לקהל גדול יותר בכל תחום, ולצורך זה אנו נעזרים, כמעט בשגרה, בשירותים של תרגום לשפות של מתורגמנים מקצועיים.

קראו עוד בבלוג שלנו

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום מעברית לרוסית– והתאקלמות קלה יותר של עולים חדשים בארץ

מעבר מארץ אחת לארץ אחרת זה אף פעם לא תהליך קל או פשוט. אנשים רבים בוחרים לעלות מרוסיה או מארצות דוברות רוסית לארץ. כאשר עולים חדשים עולים מרוסיה לארץ הם לא יודעים תמיד עברית ברמה גבוה ואז קשה להם יותר לנהל אורח חיים תקין בארץ. תרגום מעברית לרוסית יכול לאפשר לאותם עולים חדשים להתאקלם באופן קל יותר בארץ וליהנות מאיכות חיים טובה יותר. תרגום זה יכול להיות איכותי מאוד והוא יכול לאפשר לעולים חדשים לנהל אורח חיים טוב יותר. התרגום יכול להיות תרגום של כל דבר מתרגום של מסמכים רפואיים ועד תרגום של מסמכים משפטיים. התרגום יכול להיות תרגום גם של תכנים בסיסיים כמו למשל טופסי רישום לבתי ספר או תרגום של השמות של מוצרים שיש בסופר.

תרגום מעברית לרוסית– לעסקים שרוצים לפרסם לקהל הרוסי

תרגום מעברית לרוסית יכול להתאים מאוד לעסקים שרוצים לפרסם את העסק שלהם לקהל הרוסי. תרגום זה יכול להיות איכותי מאוד במיוחד כאשר אחראית עליו חברת תרגום מקצועית כמו חברת ליצ'י תרגומים. חברה זו היא חברה ייחודית והיא מציעה שירותי תרגום מדויקים הניתנים על ידי מתרגמים דוברי רוסית ועברית ברמת שפת אם. הקהל הרוסי הוא קהל גדול מאוד וכאשר אנחנו רוצים להרחיב את הפעילות העסקית שלנו אנחנו צריכים להיות מסוגלים לפנות אליהם בשפת האם שלהם באופן מדויק ועדכני. תרגום זה יכול להיות איכותי מאוד והוא יכול לאפשר לנו להגיע לקהל לקוחות גדול יותר.

תרגום מעברית לרוסית– לחברות ועצמאיים

תרגום מעברית לרוסית יכול להתאים מאוד גם לחברות ולעצמאיים שרוצים לפנות לקהל לקוחות רוסי. הפנייה לקהל הרוסי יכולה לאפשר לכל בעל עסק או עצמאי להגדיל באופן משמעותי את מספר הלקוחות שלו. כאשר אנחנו רוצים לפרסם את השירותים או את המוצרים שלנו אנחנו יכולים לפרסם בקרב האוכלוסייה דוברת הרוסית בארץ את היתרונות הרבים שלנו בשפה פשוטה וברורה שהם יבינו. התרגום מעברית לרוסית הוא פעולה מורכבת ולכן חשוב לפנות למתרגמים ששולטים ברמת שפת אם גם בשפה הרוסית וגם בשפה העברית. ככל שהתרגום שפות יהיה ברמה גבוה יותר כך התדמית של העסק שלנו תהיה יותר חיובית ויהיה לנו קל יותר להגדיל את קהל הלקוחות שלנו ולהפוך אותו לקהל מגוון ועשיר יותר. התרגום צריך להיות מדויק אך מותאם להבדלים התרבותיים בין שתי השפות – השפה הרוסית והשפה העברית.

אולי יעניין אותך:תרגום לספרדית

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום מעברית לאנגלית

תרגום מעברית לאנגלית הוא אחד השירותים הנדרשים במאה העשרים ואחת. מיליוני אנשים בכל העולם מדברים אנגלית והיא אחת השפות המדוברות ביותר ברחבי הגלובוס. במשך השנים הפכה השפה האנגלית לשפה בינלאומית המקשרת בין אנשים שונים הנמצאים ברחבי הגלובס ועוסקים בתחומים רבים ומגוונים.

האם כל מי שיודע אנגלית יכול לעסוק בתרגום? ממש לא.

אומנם חלק גדול מאד מאתנו נחשף לאנגלית ומשתמש בה בחייו יום היום, בגלישה ברשת האינטרנט, בצפייה בסרטים ובתוכניות טלוויזיה, בהרצאות, ובשיחות רציניות, יותר או פחות, עם אזרחים זרים דוברי אנגלית, אך בתרגום מקצועי אנו נדרשים ליותר מזה. כדי לבצע תרגום מקצועי על המתרגם להכיר היטב את התחום שאותו הוא מתרגם מעברית לאנגלית, הן בשפת העברית והן  בשפה הזרה. עליו לשלוט במונחים המקצועיים, להכיר את הביטויים  המדויקים, לתרגם את רוח המסמך כדי שהמסמך המתורגם יהיה דומה למסמך המקורי.

 

תרגום מעברית לאנגלית – במי נבחר במתרגם עצמאי או בחברת תרגום גדולה?

כיום יש שפע של מתרגמים עצמאיים וחברות גדלות העוסקות בתרגום מעברית לאנגלית. לחברות הגדולות יש מספר יתרונות על המתרגם העצמאי.

בכל  עבודת תרגום יש תחומים שונים וכדי לתרגם נכון את המסמך יש לשלוט ברקע של התחום. מתרגם העוסק בתרגום משפטי, למשל, צריך רקע במושגים ובמונחים משפטיים, מתרגם העוסק בתחום הטכני, צריך ידע טכני ואילו מתרגם העוסק במחקר האקדמאי צריך להיות בקי במונחים שבהם עוסק המחקר ולשלוט בסגנון הכתיבה האקדמאי. כאשר תבחרו חברה גדולה העוסקת בתרגומים, יש סיכויים גדולים יותר שתמצאו מתרגם העוסק בתחום שלכם.

רוב החברות הגדולות מציעות עבודות תרגום מקצועיות, על כל טקסט עוברים לפחות שני מתרגמים, ולכן הטקסט המתורגם יהיה איכותי ויענה על הציפיות.

גם למתרגם עצמאי יש יתרונות. הוא זמין יותר, סביר להניח שתוכלו לקבל את העבודה מהר יותר, במהלך העבודה יהיה לכם קשר עם המתרגם עצמו ולא עם המנהל שלו, וגם המחירים שידרוש המתרגם העצמאי יהיו, קרב לוודאי, נמוכים יותר מאשר המחירים שתדרוש החברה.

קרא עוד על ליצ'י תרגומים

אז במי בוחרים? כאשר מדובר בעבודה גדולה הדורשת ידע מקצועי ותרגום ברמה גבוהה, כדאי להעדיף חברה גדולה ומקצועי. כאשר אתם מעוניינים בעבודה קלה ופשוטה יותר, כמו למשל תרגום של אתר אינטרנט קטן, תוכלו ליהנות מהשירותים של המתרגם המקצועי.

מיליוני אנשים בעולם מדברים אנגלית, אך קיימים בניהם הבדלים. יש הבדל בין האנגלית האמריקאית לבין אנגלית אוסטרלית ועוד. בחברת "ליצ'י תרגומים" נדע להציע לכם מתרגם מקצועי שיכיר את קהל היעד וידע להעביר את רוח הטקסט מתוך שמירה על הניבים והביטויים המקובלים בכל סגנון של השפה.

אולי יעניין אותך: תרגום שפות

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

תרגום לערבית ופרסום העסק שלנו בפני הציבור הערבי

מדינת ישראל היא מדינה מגוונת מאוד. בארץ יש אוכלוסיות מגוונות מאוד כמו חילונים, דתיים וחרדים. חלק חשוב מאוד באוכלוסייה בארץ הוא האוכלוסייה הערבית. בארץ יש אזרחים ערבים רבים וכאשר אנחנו רוצים להרחיב את העסק שלנו ולגרום לו לצמוח אנחנו צריכים לדעת לשווק את המוצרים שלנו גם לאוכלוסייה חשובה זו. אחת הדרכים שיכולה לסייע לנו לפנות ללקוחות מהקהל הערבי היא פרסום המוצרים שלנו בשפה הערבית. תרגום לערבית של מסעות הפרסום שלנו יכול לאפשר לנו לפנות בקלות רבה יותר לציבור הערבי בארץ כך שהוא יהיה מעוניין לרכוש את המוצרים שלנו. התרגום של מסע הפרסום שלנו לערבית יכול להיעשות על ידי חברת תרגום מקצועית כמו חברת ליצ'י תרגומים שאחד מתחומי ההתמחות העיקריים שלה הוא תרגום לשפה הערבית.

תרגום לערבית מעברית – יתרונות

תרגום לערבית מעברית הוא בעל יתרונות רבים. כאשר אנחנו רוצים לפנות לקהל של ערבים ישראליים הדרך הכי טובה לעשות זאת היא לפנות אליהם בשפה הערבית. תרגום החומר השיווקי הקיים שלנו מערבית לעברית יסייע לנו לפנות ללקוחות רבים יותר מקרב הציבור הערבי. התרגום עצמו צריך להיות מדויק מאוד ומותאם לתרבות הערבית. מתרגם מקצועי ידע להתאים את האופי של מסע הפרסום שלנו למנטליות ולתרבות של הערבים הישראליים. כך נוכל לזכות בקהל לקוחות גדול מאוד וחדש שיאפשר לעסק להמשיך ולגדול ולהרוויח באופן משמעותי הרבה יותר מדי חודש ומדי שנה.

תרגום לערבית – יתרונות של מתרגמים דוברי עברית וערבית שפת אם

כאשר אנחנו מעוניינים לתרגם טקסטים לערבית חשוב לפנות למתרגם איכותי שיעשה זאת עבורנו. תרגום לערבית שהוא תרגום איכותי הוא תרגום שנעשה על ידי דוברי ערבית שפת אם. כאשר אנחנו מעוניינים לתרגם מעברית לערבית חשוב שנשכור את השירותים של מתרגמים שדוברים עברית וערבית ברמה של שפת אם. כך איכות התרגומים שנקבל תהיה יותר גבוה ונוכל להיות בטוחים שהמשמעות של הטקסטים שלנו עברה באופן מלא במעבר שלה משפה אחת לשפה אחרת. חשוב מאוד שהמתרגם יהיה דובר גם ערבית וגם עברית ברמת שפת אם כי כך איכות התרגום תהיה גבוה יותר הן מבחינת המשמעות שלה והן מבחינה דקדוקית ומבחינה תחבירית. אנשים אשר יקראו את הטקסט המתורגם יוכלו לזהות בקלות רבה מאוד הם הטקסט הוא טקסט שכתוב יפה ונכון או האם הטקסט כתוב ברמה לא גבוה. ככל שהרמה של הטקסט המתורגם תהיה גבוה יותר כך הוא יהיה יותר שימושי עבורנו.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מתרגמים– מה הופך מתרגם למתרגם מקצועי וטוב?

כאשר אנחנו פונים למתרגם מקצועי בשביל לקבל ממנו שירות אנחנו רוצים באופן טבעי לקבל את השירות הטוב ביותר. מה הופך מתרגם למתרגם מקצועי וטוב? ואיך אנחנו יכולים לשכור את השירותים של מתרגם מקצועי? אחד הפרמטרים שהופכים מתרגמים למתרגמים מקצועיים וטובים הוא איכות השפה שלהם. כאשר אנחנו שוכרים למשל מתרגם מאנגלית לעברית שדובר אנגלית ועברית ברמת שפת אם אז סביר מאוד להניח שאיכות התרגום שלו תהיה מאוד גבוה. כאשר אנחנו שוכרים מתרגם מקצועי עלינו לשים לב גם שהוא מקפיד לעמוד בלוחות זמנים וגם שהוא בעל גמישות ויצירתיות – שתי תכונות שחשוב מאוד שיהיה לכל מתרגם מקצועי. אנחנו יכולים תמיד לבקש מהמתרגם לראות דוגמאות קודמות לתרגומים שהוא עשה בעבר, כי כך נוכל לדעת מה איכות התרגום שלו.

מתרגמים – יתרונות של חברת תרגום מקצועית

כאשר אנחנו רוצים לעבוד עם מתרגמים מקצועיים כדאי לנו תמיד לעבוד עם חברת שירותי תרגום מקצועית. עבודה מול מחברת תרגום מקצועית יכולה להוות עבורנו תעודת ביטוח לאיכות התרגומים שנקבל. ככל שנבחר לעבוד עם חברת תרגום מקצועית יותר כך איכות התרגומים שנהנה מהם תהיה יותר גבוה. יתרון נוסף של חברת תרגום מקצועית על פני מתרגם בודד הוא שהיא יכולה להעניק לנו שירות מהיר יותר וגם לתרגם עבורנו את המסמכים שלנו לשפות רבות יותר כי היא מעסיקה ערב רב של אנשי מקצוע שדוברים שפות שונות.

מתרגמים – למה חשוב לעבוד עם מתרגמים בעלי ניסיון?

כאשר אנחנו בוחרים לעבוד עם מתרגמים תמיד כדאי לנו לבחור לעבוד עם אנשי מקצוע שיש להם ניסיון. ככל שלכל מתרגם יש ניסיון רב בביצוע עבודות תרגום משפטי, תרגום רפואי או תרגום של מאמרים כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאיכות התרגום שנקבל תהיה גבוה יותר. ככל שאיכות התרגום שנקבל תהיה גבוה יותר כך התרגום עצמו יהיה שימושי יותר עבורנו. אסור לנו לזלזל באיכות התרגום כי כאשר התרגום לא נכון אנחנו יכולים לסבול מכך מאי הבנות מביכות מאוד. כאשר אנחנו פונים לחברת ליצ'י תרגומים ורוצים לקבל תרגום מקצועית אנחנו יכולים להיות בטוחים שיותר מאיש מקצוע אחד יבדוק את איכות התרגום של המסמך שלנו ויוודא שהוא אכן תרגום מקצועי מאוד באיכות גבוה מאוד. ככל שיותר אנשי מקצוע יבדקו את איכות התרגום של המסמכים שביקשנו לתרגם כך התרגום שאנחנו נקבל יהיה ברמה הגבוה ביותר ונוכל להרגיש בטוחים להעביר אותו הלאה לגורמים אחרים.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

ליצ'י תרגומים ותרגום מסמכים משפטיים

יש הרבה מאוד תחומים בחיים בהם אנחנו צריכים לנהוג ברצינות רבה. אחד התחומים הכי חשובים האלו הוא התחום המשפטי. כאשר אנחנו רוצים לקדם עניין משפטי שיש שמעורבים בו מסמכים בשפות זרות חשוב שנקפיד לתרגם אותם באופן איכותי. תרגום מסמכים משפטיים יכול לסייע לנו בכל תהליך משפטי שאנחנו נמצאים במהלכו כמו למשל הוצאת דרכון זר, מימוש צוואה, מעבר למידה אחרת ועוד תהליכים משפטיים נוספים. חברת ליצ'י תרגומים מתמחה במתן שירותים של תרגום משפטי. איכות שירותי התרגום של החברה היא גבוה מאוד והיא מאפשרת לכלל הלקוחות שלה ליהנות ממסמכים מתורגמים ברמה גבוה מאוד ובעלי קבילות משפטית.

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים משפטיים על ידי עורכי דין

חברת ליצ'י תרגומים מציעה שירות של תרום מסמכים משפטיים הניתן על די עורכי דין מקצועיים. כאשר אנחנו מעוניינים בתרגום של מסמכים משפטיים אנחנו צריכים להיות בטוחים שמי שמציע לנו את התרגום הוא בעל ידע משפטי והבנה בתחום המשפט. כאשר את התרגום של המסמכים המשפטיים שלנו כמו חוזים למשל יתרגם מתרגם שהוא גם בעל רקע בעולם המשפטים אז איכות התרגום תהיה גבוה יותר והשימוש בחוזה המתורגם יהיה איכותי יותר. חשוב לבחור לעבוד אך ורק עם מתרגמים שיש להם ידע רב בתרגום של מסמכים משפטיים כמו חוזים עסקיים, חוזי שכירות של דירות או חוזים של רכש. ככל שחוזים אלו יהיו מתורגמים באופן מדויק יותר מבחינה משפטית כך האמינות שלהם תהיה גבוה יותר.

ליצ'י תרגומים– תרגום מסמכים משפטיים על ידי נוטריון

חברת ליצ'י תרגומים מציעה גם שירותי תרגום של מסמכים משפטיים על ידי נוטריון. כאשר אנחנו רוצים לתרגם מסמכים משפטיים כמו תעודת לידה, תעודת נישואין, תעודת פטירה או מסמכים שמעידים על קבל תואר אקדמאי כדאי לנו לתרגם אותם בעזרת נוטריון מקצועי. הנוטריון הוא למעשה עורך דין שיש לו אישור משפטי לאשר את הקבילות, את האותנטיות ואת האמינות של מסמכים משפטיים. כאשר אנחנו בוחרים לתרגם מסמכים משפה אחת לשפה אחרת חשוב שנוודא שהמתרגם דובר את שתי השפות גם את שם המקור וגם את שפת היעד ברמת שפת אם. חשוב לשים לב גם שהמתרגם הוא נוטריון ועורך דין בעל רישיון כי כך איכות התרגום תהיה הרבה יותר גבוה ונוכל לעשות במסמכים המשפטיים שימוש משפטי בבית המשפט או מול מוסדות של מדינות זרות בהם אנחנו מעוניינים לנהל את העניינים המשפטיים שלנו.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל lichiM אלא אם צויין אחרת