00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X
האקריו כתובת: שהם 5 רמת גן. טלפון: 03-6135565

האקריו הינו מרכז להכשרה והשמה למקצועות ההייטק הפועל בארץ ובחול למעלה מ-20 שנה.

לחברה שני קמפוסים - 

קמפוס האקריו מרכז - רחוב שוהם 3 - במגדלי פז רמת גן מתחם הבורסה צמוד לרכבת מרכז.

קמפוס האקריו צפון - רחוב שדרות ההסתדרות 49 צמוד לקניון לב המפרץ בחיפה (בית דירן).

 

ל-HackerU מגוון קורסים מקצועיים :

קורס פיתוח אפליקציות ל – Iphone ו-  Androidקורס DBA Masterקורס שיווק באינטרנטקורס .NET Full-Stack Development עם התמחות בפיתוח ל- Mobileקורס Full Stack Development לטכנולוגיות WEB  קורס בדיקת תכנה QAקורס אנימציה בתלת מימדקורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חווית המשתמש UX design, קורס UI\UXקורס ניהול שרתי Linuxקורס ניהול רשתות ואבטחת מידעקורס אבטחת מידע וסייברקורס קואוצ'ינג אימון אישי, זוגי ועסקי

האקריו קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע - ללמוד את מקצוע המחר

אנו עדים לכך שתחום רשתות המחשבים MCSA נמצא כיום בעלייה משמעותית מבחינת שילוב והטמעה של רשתות תקשורת בעולם התעשייה וההייטק. ההתפתחות הטכנולוגית המהירה הביאה לשינוי במערך התפיסה הכולל של הארגון, שנזקק לצרף לשירותיו מנהל רשת המסוגל לבצע התקנה, הטמעה ותחזוקה של מערכת המחשב.

מעצם תפקידם, מנהלי רשתות אחראים על תפעול מערכות ההפעלה השונות – חומרת מחשב אישי, רשתות, מערכות פתוחות וסגורות, שרתי אינטרנט ותחום אבטחת המידע.

כל ארגון, גם אם עיסוקו כלל אינו קשור למחשוב, חייב שיהיה לו מנהל רשת שעבר קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ושהוא בעל הבנה עמוקה בתחום. רק בדרך זו, המידע שעובר בתוך הארגון ומחוצה לו יוכל לזרום בצורה מקצועית, יעילה ומיטבית.

התפתחות התחום

כל עסק או ארגון העובד עם מחשבים, צריך לנהל את מערך ציוד המחשוב הנלווה דוגמת נתבים ומודמים, והוא נדרש לעסוק בהתקנה ובהגדרה של ציוד מחשוב חדיש. נוסף על כך, בכל ארגון ניתן למצוא מערכת האחראית לכך שהמידע יזרום באופן מבוקר ותקין. כל מערכת כזו נזקקת לאיש מקצוע היודע כיצד לתפעל אותה על מרכיביה השונים – שרת דואר, מערכת פקסים, אבטחת מידע, רשת מחשבים, רשת אינטרנט חיצונית ועוד. כמו כן, יש לדאוג לאבטחת הרשת ולבצע בדיקת תקינות שגרתית כוללת.

בכדי להצליח לבצע בצורה טובה את מכלול הדברים הללו, עולה הצורך באיש מקצוע אשר עבר הסמכה מסודרת ומקצועית של קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע במוסד מוסמך כמו HackerU. מנהל רשת הוא תפקיד חיוני וקריטי לניהול שוטף ותקין של כל ארגון או עסק.

בשנים שעברו, לפני שנקבע תפקיד של מנהלי רשתות, בכל פעם שהתעוררה בעיה כלשהי, בעלי העסקים היו צריכים להזמין איש מקצוע חיצוני. מעבר להוצאות הכספיות הגבוהות ומעבר לטרחה הרבה, הורגש החוסר באיש מקצוע שתפקידו לבצע בדיקות תכופות למערכת כולה ולא רק בדיקות נקודתית, בהתאם לבעיה הנוכחית שהתעוררה. על הצורך הזה עונה מנהל רשת מקצועי אשר עבר הסמכה במסגרת קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע מטעם האקריו.

כחלק משדרוג דרכי העבודה בבתי העסק, הארגונים והחברות בארץ ובעולם, התעורר צורך דחוף בתפקיד של מנהל רשת קבוע, העונה על הצרכים הטכנולוגיים ברשת ואשר לוקח על עצמו גם תחומי אחריות נוספים. המצב כיום הוא שכמעט בכל חברה יש איש מקצוע האחראי לתקינות השוטפת של המערכת, שתפקידו הוא בעיקר מאחורי הקלעים ואין לו נגיעה לעולם התוכן.

תפקיד מנהל רשת

בכל חברה, ארגון או בית עסק, מנהל רשת הוא איש המקצוע האחראי לתפקוד התקין של ציוד המחשבים. למנהלי רשתות יש רקע בתחום המחשוב, מדובר באנשים אשר עברו הסמכה מקצועית וקיבלו תעודה רשמית מטעם מוסד לימודי מוביל דוגמת האקריו, לאחר שסיימו בהצלחה קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע.

תפקיד מנהל רשת נחשב היום לחשוב וליוקרתי, ואליו ניתן להגיע רק על בסיס הכשרה מתאימה של קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע. מנהל רשת כמעט ואינו עוסק בתמיכה בעובדים אלא רק בתקינות המערכת, בחיבור האינטרנט ובהתקנות חומרה במידת הצורך. במסגרת קורס ניהול רשתות, קיימת התמקדות חזקה בפיתוח יכולת אישית של למידה מהירה, פיקוח, תחזוקה ואף הקמה של רשתות ומערכות מחשוב.

מה לומדים במסגרת הקורס?

האקריו, המרכז להכשרה ולהשמה של עובדים למקצועות השונים בתחום ההייטק, שותפתה הרשמית של חברת Microsoft העולמית, מציע קורס מתקדם ומקצועי של ניהול רשתות ואבטחת מידע הכולל התמחות ב-CCNA (הסמכה מקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco), מחשוב ענן (Cloud) ועוד.  

הקורס מתאים גם לחסרי רקע שהם בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה. חומרי הלימוד מקצועיים וייחודיים בעברית ובאנגלית וזהו המקום היחיד בארץ המציע לבוגריו התחייבות לעבודה בתחום.

מסלול ההכשרה בהאקריו, "Hands-on" מאפשר תוך כדי הלימודים עצמם, לצבור את הידע, את הכלים ואת ההתנסות הפרקטית בתחום של מחשוב, רשתות התקשורת ואבטחת מידע ושרתים, זאת בכדי להעניק שירותים הכוללים ניהול ותשתית מלאים לצורך פתרונות עסקיים ממוחשבים.

במהלך הקורס מטעם HackerU, נלמדים גם תוכני לימוד עיוניים המאפשרים למעוניינים להיבחן במסגרת בחינות ההסמכה החיצוניות הבינלאומיות והפופולריות ביותר בתחום. כמובן, שמי שעובר את הבחינות בהצלחה, פותח לעצמו כרטיס כניסה לעבודה בעולם ההייטק במגוון תפקידים בתחום ה-IT ואבטחת המידע.

סגל המרצים בהאקריו מכיל מומחה הדרכה המובילים בתחום, המצוידים בניסיון רב בכל הקשור ליישום והדרכה של נושאי לימוד הקשורים לתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית כאחד. מתודולוגיות הלימוד הנן ייחודיות , שכן הן מכילות הרצאות פרונטליות, סימולציות למידה וכן תרגול פרקטי של כל סטודנט וסטודנט, זאת בליווי כתבים ספרותיים מקצועיים.

לקורס אבטחת מידע יש שני שלבים עיקריים, כאשר ניתן לבחור בין לימודי בוקר הנמשכים לאורך 6 חודשים ונערכים שלוש פעמים בשבוע לבין לימודי ערב הנמשכים לאורך 14 חודשים ונערכים פעמיים בשבוע.

 • במסגרת שלב המיון, הנפרש על פני 20 שעות אקדמיות, נבדקת התאמת המועמד ונלמדים תוכני המבוא. בשלב זה המועמד מתוודע לראשונה לתחום רשתות התקשורת ונחשף למונחים המקצועיים הקשורים בו. בסוף שלב המיון על המועמד לעבור בחינת קבלה לקורס המורחב וניתנת חוות הדעת המקצועית והאישית של המרצה. מי שעובר את שלב המיון מתקדם לקורס המורחב ומקבל מלגת לימודים בסך 7,000 ש"ח. מי שאינו מתאים  ולא ממשיך לקורס המורחב יקבל החזר כספי.
 • הקורס המורחב נפרש על פני 550 שעות לימוד אקדמיות. במסגרת שלב זה התלמיד נחשף לתכנים המעודכנים ביותר, זאת בהתאם לדרישות התעשייה. בקורס המורחב מועברים נושאים דוגמת: פלטפורמתMCSA+MCSE  ו- CCNAלצד תכנים מתקדמים אחרים אשר לימוד שלהם מהווה יתרון של ממש בשוק העבודה.
 • תעודת גמר בניהול רשתות ואבטחת מידע מטעם האקריו תוענק לבוגרים שעמדו בכל הדרישות הכלולות בקורס ושסיימו בהצלחה את תוכנית הלימודים. תעודה  של מנהל רשתות מוסמך MCSA של מייקרוסופט העולמית תוענק לבוגרים אשר עברו בהצלחה את בחינות ההסמכה הבינלאומיות.

כמה אפשר להרוויח?

תעודה של ניהול רשתות מטעם מוסד מוסמך כגון HackerU נותנת מגוון אפשרויות תעסוקה לבוגרים, בין אם מדובר במנהלי רשתות, מנהלי רשתות, מנהלי מערכות, טכנאי רשת, אנליסטים המתמחים בביצוע רשת ועוד.

מנהלי רשתות מרוויחים בשנתיים הראשונות בין 11,000 ש"ח לבין 15,000 ש"ח בחודש. בעלי ותק של 3 עד 5 שנות ניסיון מרוויחים בין 14,000 ש"ח לבין 20,000 ש"ח בחודש וכן הלאה. כמובן, אם מדובר בתפקיד ניהולי או בתפקיד בכיר, השכר נע בין 22,000 ש"ח לבין 30,000 ש"ח בחודש.

לכן, כל מי שמחפש לרכוש מקצוע מעניין, משמעותי ובעל הכנסה גבוהה ויציבה, ויש לו חוש טכני מפותח וסקרנות טבעית, מנהל רשת הוא המקצוע המתאים עבורו אשר מבטיח קריירה מצליחה בעולם ההייטק.

סיכום

מנהל רשתות ואבטחת מידע הוא אחד מהמקצועות הפופולריים בעולם הטכנולוגיה. זאת, לאור הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שייתנו מענה שוטף לצרכים הטכנולוגיים ברשת. קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע הוא הדרך הנכונה להשתלב בעולם ההייטק הנחשק והפופולרי, בסיומו מקבלים תעודת גמר בניהול רשתות ואבטחת מידע מטעם HackerU ובזכותו ניתן לטפס בסולם התפקידים שישנם בתחום.

בשל הצפת השוק בעובדי הייטק, יעדיפו החברות הבולטות והמצליחות לגייס אליהן את אנשי המקצוע המקצועיים ובעלי הידע הרב ביותר. לכן, כדי להתמקצע ולהגיע לרמות תפעול גבוהות ושליטה בכל תחומי ניהול הרשתות ואבטחת המידע, אנשים רבים מהתחום בוחרים לעבור הסמכה מקצועית מעמיקה ומתקדמת יותר.

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

קורס אפליקציות במרכז לימודי מחשב האקריו

מרגישים שהפיתוח בדם שלכם? קורס אפליקציות במרכז לימודי מחשב האקריו

אנו חיים כיום בעידן טכנולוגי, שבו האפליקציות הולכות ותופסות מקום מרכזי, במטרה להקל את חיינו ולהפוך אותם לנוחים יותר. בחברה של ימינו, רוב האנשים מחזיקים במכשיר טלפון נייד שעליו מותקנות מגוון אפליקציות, שלכל אחת מהן יש שימוש שונה – ניווט, תחבורה ציבורית, משחקים ובידור, ספורט, כספים, בריאות, קניות ועוד.

תחום האפליקציות מתפתח וגדל במהירות מסחררת וכל יום נוצרות עוד ועוד אפליקציות חדשות המשולבות בשגרת היום-יום שלנו. בהתאם לכך, ישנה עלייה מתמדת בצורך למפתחי אפליקציות מיומנים, מוכשרים ומקצועיים, שלמדו קורס פיתוח אפליקציות, במוסד מוביל דוגמת האקריו המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק.

מהי אפליקציה?

אפליקציה היא יישומון הקיים במכשיר הסמארטפון או במחשב הנייח ונועד למלא עבורנו צורך כלשהו, לדוגמה: האזנה למוזיקה, הזמנת טיסה או בית מלון, היכרויות, צפייה בסרטים, ניידות ממקום למקום ועוד. כשמדברים על קורס פיתוח אפליקציות, הכוונה לפיתוח של יישום מיוחד שבו ניתן להשתמש דרך הסמארטפון – מכשיר הטלפון הסלולרי מהדור החדש.

למעשה, כל שימוש שאנו עושים דרך מכשיר הסמארטפון מעבר לצורך הרגיל של טלפון נייד, זו אפליקציה. בשוק קיימות עשרות רבות של אפליקציות במגוון נושאים: מזג אוויר, דואר אלקטרוני, ניהול חשבון הבנק, תחבורה, לימוד שפות, המרת כספים ועוד הרבה.

בהקשר של פיתוח האפליקציה עצמה, חשוב לדעת שקיים שוני בין פיתוח אפליקציות לאייפון לבין אנדרויד. במסגרת קורס פיתוח אפליקציות לאנדרויד, לומדים ומשתמשים בשפת Java המשמשת לפיתוח ביישומי מובייל הנתמכים על ידי מערכת ההפעלה Android ואילו כדי לפתח אפליקציות למכשירי אייפון, משתמשים בשפת Swift המשמשת לפיתוח ביישומי Apple ופיתוח צד שרת בשרתי .IBM  

לימודי פיתוח אפליקציות הפכו לדבר הכרחי בחברה של היום, זאת משום שהטלפונים הניידים מצוידים רק באפליקציות הבסיסיות. על כן, בכדי להרחיב את השימושים השונים של המכשיר, עולה הדרישה לפתח אפליקציות חדשות לנושאים ספציפיים.

מגמות בתחום

אם בעבר הדרך העיקרית לחשיפה והתפתחות של עסקים נעשתה דרך רשת האינטרנט, כיום האפליקציות הן הדרך העדכנית והרווחת לפנות לציבור הלקוחות. כתוצאה מכך, חלה עלייה ניכרת בנרשמים ללימודי פיתוח אפליקציות.

חשוב לזכור, שאפליקציות, בשונה מאתרים, אינן מתבססות על רשת האינטרנט וזו הסיבה שהן בטוחות יותר לשימוש ומהירות יותר. אפשר לראות שגם אם מדובר באתר אינטרנט מתקדם ומשוכלל, הוא אינו מסוגל להחליף את האפליקציות, בפרט בעולם העסקי של היום, שבו האפליקציות עונות על צרכים שאתרי האינטרנט אינם יכולים לאפשר. דוגמה לכך היא אפליקציה לקריאת מוני חשמל של חברת החשמל.

מדוע ללמוד בהאקריו?

האקריו הוא מרכז לימודי המחשב מהבולטים והמתקדמים בארץ, שפיתח קורס פיתוח אפליקציות יישומי ועדכני שמטרתו להעניק לסטודנטים את מלוא הידע והכלים הדרושים בכדי להצליח להשתלב בקלות ובמהירות בעולם ההייטק באמצעות תעודת גמר של המקצוע הכי פופולרי בשוק העבודה.

ישנן סיבות טובות רבות שבעטיין כדאי להירשם ללימודי פיתוח אפליקציות בהאקריו:

 • זהו המסלול היחיד בארץ המתחייב להציע לבוגרי הקורס עבודה מעניינת בתעשייה והוא עוסק בטכנולוגיות המובילות בתחום בהיקף שעות משמעותי.
 • לקורס יכולים להירשם גם אנשים שאין להם רקע קודם בתחום, אולם ניכר שיש להם פוטנציאל גבוה להצליח ומוטיבציה גדולה.
 • מתודולוגיות הלימוד בקורס כוללות הרצאות פרונטאליות, הדגמות ""Hands-on, מעבדות, סימולציות ותרגול אישי בליווי ספרות מקצועית עיונית. באופן הזה, משלבים את טכניקות הלמידה המתבססות על כתיבת קוד מושכלת, יחד עם מתן דוגמאות מעולם הפיתוח ותורמים להעצמת חוויית הלמידה של הסטודנטים.
 • קורס פיתוח אפליקציות של האקריו מעניק את ההכשרה המלאה והמקצועית ביותר הקיימת בתחום. במסגרת הקורס, הסטודנטים לומדים את שתי מערכות ההפעלה  iOSשל אפל וכן Android  של גוגל וכך הם מרחיבים את אפשרויות התעסוקה שלהם בסיום הלימודים.
 • הבוגרים שמסיימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר של פיתוח אפליקציות לאייפון, לאנדרויד ול-Web מאת האקריו.
 • הקורס מהווה הכנה למבחני ההסמכה OCAJP.
 • כבר במהלך הלימודים הסטודנטים צוברים ניסיון מעשי באמצעות הכנת פרויקטים והשתתפות באירועי האקתון עם מיטב המומחים בתחום הפיתוח של חברת IBM.
 • נוסף על כך, עוד במסגרת הקורס הסטודנטים בונים תיק עבודות מקצועי ומגוון המסייע להם להשתלב בקלות בשוק העבודה לאחר הלימודים.
 • בהאקריו סגל מרצים המכיל מגוון מומחים מובילים בתחום, המצוידים בניסיון רב בכל הקשור ליישום ובהדרכה של נושאים הקשורים הן לתעשיית ההייטק הישראלית והן לתעשיית ההייטק העולמית.
 • הקורס מספק גישה בחינם לשנה לצורך שימוש ולהתנסות מעשית בפלטפורמת הפיתוח הנפוצה ביותר (IBM-Cloud (Bluemix.

מבנה הלימודים

האקריו מזמינה את הנרשמים לקבל הכשרה של פיתוח אפליקציות לאייפון ולעבור קורס פיתוח אפליקציות לאנדרויד. הקורס מתבסס על שני שלבים:

 • השלב הראשון הוא שלב המיון, הנפרש על פני 40 שעות אקדמיות. בשלב זה נלמדים תוכני המבוא ונבדקת ההתאמה של הסטודנטים למסלול ההכשרה. במהלך הלימודים נערכת היכרות התחלתית עם מונחים מקצועיים השייכים לנישת פיתוח התוכנה ל-iPhone ול-Android –  בין אם מדובר במבוא טכנולוגי לעולם המובייל או במבוא  לתכנות באמצעות שפת JavaScript. בסיום שלב המיון נערכת בחינת קבלה לקורס המורחב ומי שאינו מתאים, יקבל החזר כספי. מי שעבר את שלב המיון ונמצא מתאים להמשיך לקורס המורחב, זכאי לקבלת מלגה בסך 7,000 ש"ח.
 • השלב השני הוא הקורס המורחב, הכולל 560 שעות אקדמיות, במסגרתו נלמדים בהרחבה הנושאים העדכניים  ביותר לדרישות התעשייה לדוגמה- שתי שפות התכנות העיקריות לצורך פיתוח אפליקציות מובייל Swift ו-Java.

ניתן לבחור בין מסלול של לימודי בוקר, הנמשכים לאורך 8 חודשים ונערכים פעמיים בשבוע לבין מסלול של לימודי ערב, הנמשכים כ-14 חודשים ומתקיימים גם הם פעמיים בשבוע.

עם הפנים לעתיד

 • מהפכת הסלולר היא ללא ספק אחת המהפכות הגדולות שחווינו במהלך השנים האחרונות. כיום, הסמארטפון הפך להיות חלק בלתי נפרד משגרת יומנו, אנו צמודים אליו במהלך כל שעות היממה והוא הרבה מעבר למכשיר טלפון נייד בלבד.
 • אפליקציות המובייל הופכות את הסמארטפון למבוקש כל כך. באמצעות מגוון האפליקציות הקיימות, אנו יכולים לבצע פעולות רבות ולהגיע לכל המידע שנרצה. מי שמעוניין להצטרף להצלחה, לפתח אפליקציה מצליחה ולהרוויח הרבה כסף – מוזמן להצטרף ללימודי פיתוח אפליקציות מטעם האקריו.
 • קורס פיתוח אפליקציות מטעם האקריו מאפשר לרכוש מקצוע אטרקטיבי בתחום חדשני ומרתק. פיתוח אפליקציות הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם ההייטק, ויש לו דרישה מתמדת לאנשי מקצוע יצירתיים, מוכשרים, בעלי ידע עשיר. נכון, לא תמיד המשימה קלה, שכן לעתים הרעיון שבבסיס האפליקציה הוא מבריק, אך תמיד צריך לקחת בחשבון  שפיתוח האפליקציה ושיווקה מצריכים משאבים רבים.
 • אפשרויות התעסוקה לאחר לימודי פיתוח אפליקציות הן רבות, כשכיר או כעצמאי. דרך אחת היא להשתלב בתור שכיר בחברת פיתוח אתרים או בבית תוכנה, המהווים את מרכז התעשייה הטכנולוגית וללמוד את כל החידושים ואת הפיתוחים המוצעים בשוק. הדרך השנייה, היא לבחור בכיוון של עצמאי, לפתח את הרעיונות המבריקים כאפליקציה לחנויות ולגרוף רווחים כספיים מכל הורדה.
 • בעולם ההייטק השכר הוא מהגבוהים שיש בארץ. נתון זה הופך את המקצוע למבוקש הרבה יותר. אין ספק שמי שבוחר ללמוד קורס אפליקציות בהאקריו, עושה בחירה מעולה לעתיד. מלבד העובדה שמדובר במקצוע פופולרי, מעניין ומאתגר אפשר גם להסתדר כלכלית ולהרוויח משכורות יפות מאוד.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

האקריו – קורס שיווק באינטרנט, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

האקריו – קורס שיווק באינטרנט, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

 

עולם הפרסום והשיווק משתנה ומתפתח מרגע לרגע, אם בעבר רוב הפרסומות היו בטלוויזיה, ברדיו או על שלטי חוצות. כיום נעשה מעבר חד לעולם המדיה הדיגיטלית. אם אי-פעם שקלתם להיכנס לעולם הזה, ייתכן שלימודי קורס שיווק דיגיטלי במרכז הלימודים של HackerU יוכל לקרוץ לכם.

לימודי שיווק ופרסום – מאיפה מתחילים?

 

פעם, משרדי הפרסום, מנהלי שיווק ואף מנכ"לים, לא נתנו יחס מועדף לשיווק ופרסום בעולם המדיה הדיגיטלית, מכיוון שהם האמינו שעדיף להם לפרסם בכלים המוכרים להם- בפרסומות בטלוויזיה או בפרינט (שלטי חוצות, פוסטרים ואפילו תחנות אוטובוס), אך כיום – קיים שינוי בתפיסה.

 

מדוע?

ראשית, הציבור לאחרונה משתמש פחות (לעומת העבר) בטלוויזיה, עיתונים וכו' ומעדיף לגלוש באינטרנט ולהשתמש בטלפון הנייד על מנת לקבל מידע נחוץ. בטח כשזה נוגע לפרסום וכמובן כשזה בישראל (במדינתנו קיים שימוש רב יותר בטלפונים סלולריים לעומת שאר העולם). האדם הממוצע במרכז הארץ גולש בפייסבוק במשך 6 שעות ביום! ואפילו לא הגענו לשאר הפלטפורמות השונות שגם בהן יש שימוש לא קטן.

 

שנית, בעזרת המדיה הדיגיטלית תוכלו להגיע אל הקהל שלכם בצורה המדויקת ביותר וזאת מבלי לבזבז זמן וכסף בכך שתגיעו אל האנשים שלא רלוונטיים למוצר שלכם. השקעה הגיונית בקהל היעד המדויק יכולה למנוע מצב שבו המפרסם/הלקוח יבזבז הון תועפות על פרסום ושיווק באינטרנט, מבלי לראות תוצאות כלל ומבלי לדעת לאן זה מגיע (כפי שכרגע קורה בשאר זירות הפרסום).

 

את כל העקרונות על השיווק הדיגיטלי, הפרסום וכו' באינטרנט ניתן ללמוד היום בהאקריו בעזרת לימודי שיווק ופרסום, ששם כל הסטודנטים מקבלים את הכלים הנכונים והיעילים על מנת להשתלב בצורה הטובה ביותר בשוק העבודה.

 

למה צריך בכלל קורס ב-PPC, ומה זה?

מערכת ה-PPC  יכולה לתרום לכל אדם אשר מתעסק בפרסום במדיות החברתיות, בין אם הוא מעוניין לשווק את העסקים שלו, להיכנס לסוכנות דיגיטל או אפילו למשרד פרסום.

PPC (Pay Per Click) הינה מערכת הקלקות, בה הגולש מקליק על פרסומת או מודעה דרך גוגל, יאהו או כל כלי אחר ורק לאחר מכן המפרסם משלם על כך. בגוגל מערכת זו נקראת Google Adwords, חשוב להדגיש, לנהל קמפיין זה חשוב ובריא לכל אתר, אך יתרה ולא פחות חשוב מכך – זה להופיע בראש התוצאות בחיפושי גוגל ולהבין כיצד ניתן להגיע לתוצאות הטובות ביותר, בסכום הנמוך ביותר (אם אתם זוכרים, כשבמנוע החיפוש מופיעה המילה Ads).

האקריו ריכזה את מיטב המרצים – הישר מהעולמות ומהתעשיות הללו, שיוכלו לתת את הכלים הטובים ביותר לסטודנטים שלהם. האקריו מוכיחה שהם לא רק מלמדים את הסטודנטים שלהם כיצד לנהל קמפיינים כמו שצריך, אלא גם איך לעשות אותם בצורה המדויקת ביותר ואפילו להכין אותם למבחני ההסמכה של גוגל.

 

הכירו את ה-SEO

אחד האלמנטים החשובים ביותר כשהופכים למנהל שיווק ופרסום באינטרנט, הוא לדעת כיצד לנהל נכון את ה-SEO של האתר. ראשית, נתחיל מכך שנשאל, מה זה SEO?

 • Search
 • Engine
 • Optimization

בגדול, כל בעל אתר חייב לרצות שהאתר שלו יופיע בראש העמוד במנועי החיפוש השונים – גם בצורה אורגנית ולא רק דרך מערכת ה-PPC, בין אם זה גוגל, בינג, יאהו וכו'. אך זוהי לא עבודה פשוטה בכלל.

בכל יום ויום יש לבדוק היכן האתר נמצא והאם אפשר להוביל אותו למקום טוב יותר. שבין היתר צריך לבצע מחקר מילים נכון, אופטימיזציה חיצונית אפקטיבית, החלפת קישורים ולינקים, מעקב תמידי אחר עדכוני גוגל השונים ואף התאמת פעולות הקידום אליהם.

חשוב מאוד לשמור על מוניטין חיובי ברשת, אך לא פחות – לדעת כיצד לנקות את המוניטין השלילי, במידה והוא קיים כמובן. ניתן לעשות זאת באמצעות קידום האתר והמותג בזירות אחרות ברחבי האינטרנט.

בין היתר, בקורס במרכז ההסמכה של האקריו ילמדו את הסטודנטים והתלמידים כיצד לעבוד עם הכלים הרשמיים של גוגל, כמו: .Google Analytics, Google Search console ,Google Maps, Google my Business

האם גם כתיבה שיווקית באינטרנט חשובה?


אז כן, ללמוד את כל מערכות הפרסום, את גוגל, פייסבוק ושאר הכלים זה באמת חשוב. אך גם את הטאץ' של הכתיבה חשוב מאוד להכיר, HackerU מספקת גם שעות אקדמאיות עבור כתיבה וקופירייטינג.

כשהגולש מגיע למודעה שתוכל להיות רלוונטית עבורו, הוא בודק את הקופי ואת הקריאייטיב ובכך הוא בוחר את המודעה שהוא יקליק עליה. בקורס ילמדו לא רק את זה, אלא גם כיצד לכתוב זאת עבור האתר, הבלוג או כל דבר אחר שיגרום ללקוח הפוטנציאלי להקליק ולהתחבר למוצר אותו ירצו למכור.

שיווק באינטרנט מאת האקריו לא תורם רק בלימודי המערכות, PPC וכו', אלא מגיע לרבדים החשובים בעולם הפרסום ואפילו מגיע למקומות כמו חווית UX, שם המרצים יסבירו מדוע חשוב להכיר את חווית המשתמש, את האפיון הנכון, התאמה של ממשקים לצרכים השונים, שילוב נכון של User Interface (ממשק משתמש) ועיצוב, ניווט נכון באתר, באנרים ועוד.

 

שיווק באינטרנט – גם ברשתות החברתיות

אז מעבר לגוגל, מערכות PPC וכתיבה שיווקית נכונה. לכל בית עסק היום יש גם עמוד ברשתות החברתיות השונות:

 • פייסבוק
 • אינסטגרם
 • לינקדין
 • טוויטר
 • יוטיוב

לא מעט מפרסמים שנמצאים זמן רב בתעשייה יטענו ש-"אם אתה לא שם – אתה לא קיים". ובצדק, כפי שצוין קודם, קיימת חשיבות רבה לניהול העסק בעולם הדיגיטלי, בטח כשזה מגיע לרשתות החברתיות. בהאקריו, הסטודנטים ילמדו ויכירו את כל המערכות הנ"ל, כולל טאבולה ואאוטבריאן, שתי מערכות להעלאת כתבות בהם המפרסם יצטרך לספר על המוצר שלו בצורה שיווקית וחכמה.

בנוסף לכך, מעבר לכך שצריך להכיר בכל הערוצים האלה, קיימת חשיבות רבה לאופן הניהול שלהם ולפיתוח אסטרטגיה מנצחת, שאיתה יעקפו את כל המתחרים בתחום. בקורס גם ילמדו ויכירו את אפיקי הפרסום בכל רשת, כיצד לנהל משברים במדיה החברתית ועוד נושאים רבים נוספים.

להקים קמפיין בפייסבוק זה לא עניין של דקה או שתיים. תופעה שיחסית שכיחה בעולם הפרסום כיום (במיוחד של בעלי עסקים) שהם אינם יודעים כיצד לנהל את חשבון הפייסבוק הממומן שלהם. בין אם זה הקופי השגוי, עיצוב תמונה בצורה רעה, טירגוט שגוי (הבחירה לאיזה אנשים המודעה פונה, מבחינת גילאים, מגדר, תחומי עניין וכו') או אפילו תזמון המודעה. לכן, חשוב לא לוותר על למידה נכונה של שיווק באינטרנט.

ומה בנוגע לפייסבוק אורגני? במקביל ללמידה של ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק, צריך לדעת כיצד לנהל את העמוד באופן שוטף, בין אם זה מענה לגולשים באינבוקס, העלאת תכנים באופן שוטף, החלפת תמונות קאבר ופרופיל וכו'. יש שיאמרו ש"האורגני מת", אך התפיסה הזאת אינה נכונה, מכיוון שאנשים עדיין נכנסים לעמודים העסקיים ומחפשים שם תוכן, מענה לתשובות ולהתעדכן במה שקורה שם.

 

האם יש בזה עתיד והאם כדאי ללמוד את זה?

כשאנשים מתעניינים בתחום לימודי התעודה בשיווק ופרסום באינטרנט, חלק מהמקורבים אליהם יטענו שעדיף להם לפנות אל עולם ההייטק, מכיוון שהפרסום ברשתות החברתיות (בין אם זה פייסבוק, אינסטגרם וכו') וגוגל "עומד למות". אך זוהי קלישאה ולא יותר מכך.

מדוע? בתחילת הכתבה דיברנו על עד כמה השוק הזה מתפתח ושבכל יום ויום עולה הדרישה באנשי פרסום בדיגיטל, בארה"ב אפילו נדרש תואר בשביל להגיע אל המקצוע הזה(!), אך בישראל למזלנו מספיקה תעודה שתעניק לך את הידע על מנת להשתלב בתעשייה.

מעבר לכך, על-פי נתונים טריים מתעשיית משרדי הפרסום, אם בעבר 70% מהתקציב החודשי של מותג מסוים היה מושקע על פרסום פרינט ואופליין, כיום המצב הוא 60% לטובת הדיגיטל ועם הזמן הוא עולה ועולה. ואם כבר, הפרסום מחוץ לזירות האונליין הולך למות - לא להפך.

מה כדאי ללמוד בקורס שיווק? ישנם אנשים שמעדיפים להתמקד בנושא אחד, בין אם זה קורס PPC או קורס קופירייטרינג. אך חשוב ללמוד את כל המערכות על מנת שתוכלו להשתלב בכל זירה בשיווק הדיגיטלי. בין אם זה SEO, ניהול חנות E-Commerce, רשתות חברתיות וכו'.

 

לסיכום, אם אתם מחשיבים את עצמכם כאנשים שאוהבים לכתוב, שמתחברים לעולם הפרסום, שמחבבים מספרים, אנליטיקות וחישובים. ייתכן מאוד שהתחום של שיווק באינטרנט יוכל לקרוץ לכם. במיוחד שאין צורך בתואר עבורו ורק לימודי תעודה, קורסים מקצועיים ועבודה קשה יספיקו לכם. חשוב לציין, מרכז הלימודים של HackerU אינו רק נותן לכם את הכלים שיעזרו לכם להשתלב בתעשייה, אלא גם יעזור לכם בהשמה בשביל כך.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

האקריו – המרכז להכשרה ולהשמה של עובדים במקצועות ההייטק

המרכז של האקריו פועל כבר למעלה מ- 20 שנים בשוק הישראלי, ומציע הכשרות למגוון רחב של קורסים בתחומי הייטק מבוקשים, לצד לימודי שיווק באינטרנט, עיצוב גרפי ואנימציה. בנוסף המרכז מציע השמה לבוגרי הקורסים, נדבך חשוב מאוד ועיקרי המהווה דריסת רגל ראשונה בעולם ההייטק לבוגרים של HackerU. בהאקריו פועלת מחלקת השמה שמסייעת לבוגרים במציאת עבודה לאחר הקורס, ועובדת במקביל עם חברות כוח האדם הגדולות במשק.

המרכז של האקריו פועל בשני סניפים אליו מגיעים תלמידים מכל רחבי ישראל – סניף מרכז הממוקם במתחם הבורסה ברמת גן, כשלוש דקות הליכה מרכבת "תל אביב סבידור מרכז", וסניף צפון אשר נמצא בעיר חיפה, פחות מחמש דקות הליכה מתחנת הרכבת של חיפה לב המפרץ. הסניפים ממוקמים במקומות נגישים ונוחים מאוד מבחינה תחבורתית.

כיום HackerU מציעה לצד קורסים עסקיים רבים ומגוונים, 11 קורסים למגזר הפרטי. הקורסים אורכים בין כשבעה חודשים לשנה וחצי במתכונת של קורס בוקר או קורס ערב, ונפתחים מספר פעמים בשנה. הקורסים מועברים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התחשבות בצרכי ההייטק והחברות אליהן בהמשך יגיעו הבוגרים ויבקשו להשתלב בעזרת המקצוע שרכשו בקורס.

השיטה הייחודית של האקריו

HackerU פיתחה שיטת מיון ייחודית אשר מבטיחה לסטודנטים שקט נפשי תוך סיכון כלכלי מזערי. בתחילה כאשר מביע מתעניין רצון ללמוד קורס כלשהו מבין מגוון הקורסים בהאקריו, הוא מגיע לראיון פרונטלי עם יועץ לימודים מוסמך. אותו יועץ שומע על רצונו של המתעניין ללמוד בקורס מסוים, מהו הרקע שלו בתחום באם קיים ועוד. כבר באותו שלב של הראיון היועץ יודע לזהות האם אותו מתעניין בחר בקורס הנכון לו מכל הבחינות, או שמא כדאי לו ללכת על קורס שמתאים לו יותר.

לאחר שלב הראיון הפרונטלי, ובהנחה ששני הצדדים תמימי דעים בנוגע להמשך התהליך, נרשם המתעניין לשלב המיון של הקורס. זהו שלב ייחודי להאקריו, שלב אשר קיים בכל הקורסים במרכז, והוא נועד לשתי מטרות עיקריות:

 1. בשלב זה התשלום הוא סמלי, אין סיכון כלכלי מצד המועמד, והוא יכול לבחון האם בחר בקורס הנכון והמתאים לו ביותר. שלב זה אורך בד"כ בין 20 – 40 שעות אקדמיות, בסופן יכול המתעניין להחליט כי אינו מעוניין להמשיך לקורס המורחב, והוא יקבל את כספו בחזרה, פרט לדמי הרישום הנמוכים. כך הסיכון הכלכלי מזערי והמועמד אינו נדרש לשלם מראש את כל סכום עלותו של הקורס.
 2. זהו שלב בחינת התאמתו של המועמד, הן מצידו והן מצד מרצה הקורס. המרצה בודק האם זהו הקורס המתאים ביותר עבור המועמד והאם הוא ממליץ להעבירו לקורס המורחב. בדרך זו האקריו מבטיחה כי חברות ההייטק אשר יקלטו בסופו של דבר את הבוגרים, מקבלות כוח אדם איכותי ומקצועי.
  כמובן שבלב זה גם המועמד יכול להחליט כי הקורס אינו מתאים לו, ולהתעניין בקורס אחר.

לאחר שמסתיים שלב המיון, ובהנחה ששני הצדדים מרוצים, ימשיך הסטודנט לקורס המורחב.

למידה בהאקריו טומנת בחובה מספר יתרונות מרכזיים:

 1. שלב המיון הייחודי אשר מבטיח למועמד הן ידיעה כי בחר בקורס הנכון לו, והן סיכון כלכלי נמוך.
 2. מיקום נוח מאוד של שני הסניפים ביציאה מתחנות הרכבת ועל צירי תחבורה מרכזיים.
 3. מרצים מהשורה הראשונה בכל תחום, בעלי שם ומקצוענים, אשר מגיעים מהשטח ומכירים את הצרכים הנדרשים בחברות ההייטק.
 4. תכנים מקיפים וכוללים בכל קורס, המותאמים בדיוק לדרישות בתעשייה, כולל התנסות מעשית במהלך כל קורס.
 5. התחייבות חוזית לעבודה – ללא ספק היתרון המרכזי עבור כל סטודנט בהאקריו. לאחר שלב המיון ובעת הכניסה לקורס המורחב, חותם הסטודנט על חוזה העסקה, ולמעשה מבטיח לעצמו עבודה בסיום הקורס, בהנחה וסיים את הקורס בהצלחה ועמד בכל ההתחייבות שלו.
 6. האקריו מתפקדת בנוסף כמרכז בחינות בינלאומי מורשה Pearson . במרכז כיתות מחשבים בהן ניתן לכלל הציבור הרחב האפשרות להירשם לבחינות ולגשת אליהן בתנאים נוחים. בין הבחינות אותן ניתן לעבור בהאקריו נמצאים מבחני הסמכה של צ'קפוינט, סיסקו, מיקרוסופט ועוד.

כפי שכבר צוין, בהקריו ניתן לבחור מבין 11 קורסים, הכוללים קורסי פיתוח, קורסי IT ורשתות, קורס שיווק באינטרנט, קורס עיצוב גרפי וקורס אנימציה. להלן סקירה מקיפה אודות כל אחד מהקורסים ומה הם כוללים:

 1. קורס שיווק באינטרנט – אחד התחומים המרתקים והצומחים ביותר כיום בעולם האינטרנט והדיגיטל. זהו הקורס המקיף ביותר בתחום, בו נלמדים כל הכלים והאלמנטים החשובים להתעסקות מקצועית בתחום. הסטודנטים בקורס לומדים על בניית אתר במערכת Wordpress, תוך למידת שפות HTML+CSS. כמו כן בקורס נלמדים מקצועות ה- SEO וה- PPC, הלא הם הקידום האורגני במנועי החיפוש והקידום הממומן בגוגל וברשתות החברתיות. הסטודנטים בקורס אף לומדים על עולם הרשתות החברתיות, כתיבה שיווקית וקופירייטינג, התחום המרתק של UX (חווית משתמש) ועוד.
  מבנה הקורס מבטיח לבוגריו ידע עשיר ומגוון ויציאה לשוק העבודה בבטחון מלא.
   
 2.  קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX – Design בהאקריו קורס עיצוב גרפי מקצועי ומתקדם בו נלמדים כל סודות מקצוע העיצוב הגרפי, עם התמחות בחווית משתמש. הקורס שם את הדגש על הענקת כלים מעשיים להתעסקות בעיצוב גרפי בכל חברה שהיא, על מנת לשלב את בוגרי הקורס בצורה מושלמת בתחום העיסוק. הן הכלים הנלמדים בקורס ברובד של עיצוב גרפי והן ההתמחות ב- UX-DESIGN מותאמים לדרישות של היחסים בין החברה המייצרת את תוצרי העיצוב לבין משתמש הקצה המבקש את החומרים. הקורס מלמד כל מה שצריך לדעת אודות התוכנות המובילות כיום בתחום העיצוב הגרפי – פוטושופ, אילוסטרייטור ואינדיזיין. כמו כן קיים בקורס מודול המוקדש למבוא לאנימציה, וכן למידת מערכת Wordpress ושפות התכנות HTML+CSS הנחוצות לכל מעצב גרפי המעוניין ליצור לעצמו יתרון תחרותי ולבנות סל מושלם של כלים מקצועיים.
   
 3. קורס אנימציה בתלת מימד – האקריו פיתחה קורס אנימציה בתלת מימד מקצועי ומתקדם אשר בוגריו משתלבים בתעשיות הסרטים, הטלוויזיה, משחקי הקונסולות, משחקי המחשב ועוד. מסלול ההכשרה הייחודי כולל את ארבעת ההתמחויות הנדרשות היום בשוק העבודה, הלא הם אנימציית תלת מימד, משחקים, ויז'ואל אפקטס והדמיות.
  ההכשרה מעניקה ניסיון מעשי וכמובן ידע עשיר בכל ההתמחויות, ומאפשרת לבוגרים להשתלב בתעשייה בקלות, הן כשכירים והן כעצמאיים.
  במהלך הקורס הסטודנטים מתנסים במידול, טקסטורות, חומרים, תאורה ורנדר, מושגי יסוד בתחום האנימציה והתלת מימד שכל אנימטור חייב להכיר.
  בין התוכנות הנלמדות בקורס – AutoDesk Maya, Adobe Photoshop, Z-Brush ועוד.
   
 4. קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע – בהאקריו מסלול הכשרה פרקטי ומתקדם ביותר ללמידת העולם של ניהול רשתות ואבטחת מידע, עם התמחויות במחשוב, רשתות תקשורת, אבטחת מידע ושרתים. התכנים הנלמדים בקורס מבטיחים כי הסטודנטים יעברו את בחינות ההסמכה הנדרשות על מנת להשתלב בתחום בחברות הייטק ואחרות המבקשות לקלוט לשורותיהן אנשי רשתות ואבטחת מידע מובילים.
  הקורס מכין למעבר בחינות ההסמכה, לרבות בחינת ההסמכה MCSA למנהל שרת של מיקרוסופט, הכנה לשני המבחנים המהווים הסמכת MCSE, מודול המוקדש ללימוד מערכת ההפעלה לינוקס ועוד.
   
 5. קורס DBA Master בהאקריו מסלול הכשרה מוביל למנהלי בסיסי נתונים בסביבת Microsoft SQL Server 2012/2014. המסלול הינו ראשון מסוגו ומכשיר את הסטודנטים בו גם בסביבת Linux, ומביא את הלומדים לרמות הגבוהות ביותר הנדרשות היום בשוק.
  המסלול מתאים הן לחסרי רקע והן לבעלי רקע בתחום, ולמעשה מותאם לכל מי שמעוניין להשתלב בתפקידים הנחשקים של עולמות ה- Data Science.
  המסלול הייחודי כולל לימודי – big data, data analysis, BI, MySQL, NoSQL ועוד.
  קורס זה מקנה לבוגר את סל הכלים והידע המושלם, המאפשרים לו להשתלב בעולם בסיסי הנתונים ולעבוד בחברות וארגונים מובילים, עבורם אחד הנכסים החשובים ביותר הוא בסיס הנתונים שלהם.
   
 6. קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) – האקריו פיתחה מסלול הכשרה ייחודי בו לומדים הסטודנטים את מערכת Debian עם התמחות ב- Kernel של Linux. בקורס נחשפות בפני הלומדים היכולות הטכנולוגיות המדהימות של מערכת ההפעלה לינוקס אשר מבוססת על Debian, כולל התכונות הפנים מערכתיות ופיתוחה של מערכת ההפעלה ב- Python.
  הסטודנטים בקורס מתמחים בקונפיגורציה, בפקודות בסיסיות ובפיתוח בשפת Python.
  הקורס כולל את ההסמכות החשובות LPI1  ו- LPI2, עם התמחות בכלים של DEVOPS, Linux System Administrator ועוד.
   
 7. קורס אבטחת מידע וסייבר – בהאקריו מסלול האקינג מתקדם ומקצועי המתאים לבעלי רקע בתחום. זהו המסלול הפרקטי ביותר תעשייה אשר מקיף את כל התכנים הנחוצים והכלים המעשיים החשובים להשתלבות בעולם הסייבר וההאקינג.
  במסלול זה לומדים הסטודנטים את רזי התכנות בשפת Python, מתמחים ב- Penetration Testing, Reverse Engineering, מערכת ההפעלה של לינוקס ועוד.
  האקריו פיתחה מעבדות ייחודיות לטובת הלמידה בקורס וזוהי ההזדמנות לכל סטודנט לחוות מקרים מהעולם האמיתי במצב של Hands-On, ולתפעל את המקרים מתחילתם ועד סופם.
  הקורס מהווה הכנה לבחינת ההסמכה CEHCertified Ethical Hacker של EC-Council.
   
 8. קורס פיתוח אפליקציות ל-Android  ול-iPhone  עם התמחות מקיפה ב- Server ו- Client רבים חולמים לפתח את האפליקציה הבאה, לדעת לפתח אפליקציות ולשווק אותן, או להשתמש בהן לצרכים האישיים. מסלול ההכשרה הייחודי של האקריו מלמד פיתוח אפליקציות הן במערכת ההפעלה של גוגל והן של אפל, יתרון גדול מאוד ללומדים בקורס. הסטודנטים מבצעים פרוייקטים מעשיים בקורס, עובדה המקנה להם ניסיון גדול בתחום והיכרות מעשית עם עולם פיתוח האפליקציות. הקורס מקיף את כל הידע הטכנולוגי הנדרש בכדי להיות מפתח אפליקציות מקצוען אשר עובד בתעשייה.
   
 9. קורס תכנות NET. Full Stack Development עם התמחות בפיתוח ל- Mobileפלטפורמת דוטנט למפתחים נחשבת כיום לאחת הפופולאריות ביותר בארגונים וחברות הייטק, ובקורס זה לומדים הסטודנטים להיות מפתחי NET. על כל המשתמע מכך, לטובת השתלבות מושלמת בשוק העבודה. הקורס מכיל את כל התכנים והאפליקציות הנדרשות בהייטק, והסטודנט לומד את התכנים התיאורטיים ומבצע באופן מעשי עבודות תכנות, עד להפיכתו בסוף הקורס למתכנת .Net Full Stack Developer מן השורה הראשונה.
   
 10.  קורס בניית אתרים - Full Stack Development זהו קורס ייחודי בהאקריו, הכשרת Full Stack Development מודרנית המותאמת לטכנולוגיות Web. המסלול כולל בתוכו:
  1. פיתוח PHP
  2. Mysql
  3. JavaScript
  4.  Node.js
  5.  React.js
  6. MongoDB
  7. Angular
  8.  ו- jQuery

הקורס מותאם הן לבעלי רקע בתחום והן לחסרי רקע, ולמעשה לכל מי שמעוניין להשתלב באחד התחומים המבוקשים ביותר בתעשיית ההייטק. הקורס מספק את שיטות הלימוד והעבודה, הידע והכלים הנדרשים. בסוף הקורס הבוגרים משתלבים בהצלחה בחברות הייטק וארגונים כמפתחי אתרים בצד השרת ובצד הלקוח.
 

11. קורס בדיקות תוכנה – QA זהו מסלול מקיף וחדשני מסוגו בתחום ההכשרות, אשר מכשיר את הלומדים בו במתודולגיות השונות בהבטחת איכות תוכנה על כל המשתמע מכך. כיום התחום של בדיקות תוכנה נחשב למשמעותי וחשוב מאוד בתהליך הפיתוח של תוכנה ושיווקה בשוק, ובודקי התוכנה נחשבים למבוקשים ביותר.
ישנם מספר סוגים של בדיקות עיקריות, ובקורס הם נלמדים יחד עם ארגז כלים חשוב שמסייע רבות לבודקי התוכנה בקריירה כמפתחי תוכנה בהייטק.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל האקריו אלא אם צויין אחרת