00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

קוף נשאר קוף - העבודה שאתם לא רוצים

זהו זה אין יותר קוף או לפחות כך אני מקווה.

זה התחיל טוב יחסית אחרי שעזבתי אידיוט אחר שצעק עלי, תוך שבועיים כבר הייתי בחוץ, לעבוד תמורת 32 שקלים ולקבל על הראש ולא בצדק למה?

 

כבר באותו יום התקשר אלי הקוף והציע לי עבודה ליד הבית, קצת גרפיקה לעשות, קצת אריזות למוצרים שהוא מביא מסין ובשבוע הראשון הכל היה טוב.

 

בשבוע השני התחילה הבעיה. סיימתי את המסימות ודרשתי חדשות ומכיון שאמרו לי שזה יקח קצת זמן הוא החל לצעוק ולנבוח עלי שאני לא עושה כלום, אתה יכול ללכת הביתה!!! כאן לא באים לאכול סנדווצים!!! כאן באים לעבוד!! כן ניסיתי להסביר לקוף שסיימתי את המשימות שנתן לי ושאני לא הכתובת לצעקות אבל קוף כמו קוף מריח ומתנהג כמו קוף.

 

ברור שהמחשבה שלקום וללכת עמדה לי על הלשון ואולי גם להוסיף לזו תנועה מגונה עם היד, אבל הילדים שלי עמדו מול עיניי, האבטלה, המשכנתא ונאלצתי לבלוע את הרוק.

 

לאחר מכן יצא לי כבר כל החשק לעבוד אצל החייה הזו ועל כל משימה שסיימתי ישר הודעתי לו בכדי שלא יחשוב שאני דופק אותו או משהו.

 

וכך יום יום יושב במשרד עם פרצוף תחת, בוכה על מר גורלי עד שקרה שוב המקרה. סיימתי את המשימות שלו ולא היה לו משהו אחר לתת לי.

 

הרגשתי איך הוא מתחיל להתחמם בזמן שאני לא ידעתי מה לעשות עם עצמי, להסתכל על הקיר? על התקרה? אולי לקשור את השרוכים הקשורים?

 

ישר הוא צעק על הסגן שלו שיפסיק מה שהוא עושה ויתן לי לעשות את זה וישר לאחר מכן צעק עלי שאני מקטין ראש ואם הייתי רוצה הייתי בעצמי אומר את זה לו. כן כן אני שעובד שם שבוע צריך להעיר לסגן שלו שכבר נמצא שם 7 שנים ולאמר לו הכיצד לעבוד וכו.

הגיוני לגמרי.

 

"אני קולט את הראש שלך נזף" עלי "ואנחנו עוד נדבר" המשיך ואמר כאילו הוא מאיים עלי הקוף הקטן הזה.

 

הימים עברו לקחתי אותו לשיחה וניסתי להסביר לו שאין בו צורך בי כל יום שעדיף שאני יבוא פעמיים או שלוש בשבוע רק כשיש עבודה, הקוף אהב את הצעתי וישר הסכים ולקח לעצמו את הקרדיט על הרעיון הזה "זה בדיוק מה שאני צריך אמר".

 

הימים עברו, מידי פעם קפצתי לשבת בפינה של המשרד לצידו, במקום שכמעט שאסור ללכת לשירותים שכמעט ואסור לצאת להפסקה של כמה דקות בכדי לנשום אוויר מהמשרד ללא החלונות והסיגריות שלא נדבר על הפסקת צהריים שאותה צריך לאכול מול המחשב וכמה שיותר מהר כמובן ( 8 דקות ) .

 

שנאתי כל יום וכל הזמן הזה הוא התחמק או יותר נכון שוכח כל פעם מחדש לתת לי למלא טופס עובד.

 

והנה החודש הראשון מסתיים, וכולה יש לי אצלו 12 יום של סבל שאני אמור לקבל עליהם תשלום.

יום אחרון היה אתמול.

 

הייתי חייב לו לטענתו 5 שעות, אז הגעתי, והוא ישר נסף בי שהוא צריך אותי לעוד יום, אבל לא אדוני או יותר נכון לא קוף קטן ומסריח שלי אצלך אני לא ממשיך. לא ולא.

 

אמרתי לו שלא בטוח שאני יכול שאני צריך לבדוק את זה והקוף שלא רגיל שמישהו מתווכח מולו ועומוד על שלו התחמם אך זה לא הזיז לי

 

בטום החמש שעות שביקשתי סוף כל סוף למלא "טופס עובד" הוא סירב כמובן לכך ופשוט לקח צילום של תעודת הזהות שלי ואמר שהוא יסדר את העיניינים.

 

נחכה כמה ימים לעשירי לחודש. יש מצב שהוא יתקשר ויבקש שאגיע לעוד יום ואסרב והוא יקלל ויתעצבן

בספק אם הוא ישלם לי על שעבדתי ובטח לא את הסכום שקבענו

אקח מה שהוא יתן ואמשיך בחיים בתקווה שהקוף ישאר כזיכרון עצוב ורחוק.

 

לסיכום.

סיוט ובכי. קוף. מה לא עושים עבור כסף אה?

 

לדף הרשומה

היכן חבילת הדואר שלכם?

28/12/2017

ראיתי הבוקר תחקיר שחברת בת של DHL

מזלזלת בלקוחותיה בכך שהרבה מאד מהחבילות משאירה על מכוניות של הבעלים, או מחוץ לדלת מבלי להודיע וכו והלקוחות נפגעים ומתלוננים על כך.

ובכך אני מכיר את הנושא מקרוב כי אני עבדתי שם. ובוא אתן לכם את הצד השני של המטבע.
האנשים שהולכים לעבוד אצל חברת הקבלן של DHL הם לרוב אנשים שפשוט לא מצאו משהו טוב יותר לעשות כי רוב העבודות דחו אותם, ואני אומר זאת בצער. קשה למצוא עבודה בחוץ.

השכר הוא אפילו מתחת למינימום. קודם כל רוב החלוקה מתבצעת בערבים לאחר שמחלקי DHL המקצועים חוזרים, חברת הקבלן יוצאת לדרך ושולחת את עובדיה עם רכבי DHL ואפילו מידי פעם המדים שלהם לחלוקה.

בעיקרון השכר הוא מינימום, אבל שמשמרת נמשכת 6 שעות, תעשו בעצמכם חשבון ותראו שבסופו של דבר המשכורת יוצאת מתחת לשכר המינימום כי אין מספיק שעות להגיע אילה. אבל רגע מה עם הבונוסים על החלוקה? ובכן כאן מגיע הק'ץ של החברה. כן על כל חבילה אנחנו אמורים לקבל משהו אבל אנחנו מקבלים מסלול ארוך עם מלא חבילות ובכדי להספיק להגיע לכולם צריך לפעמים ל"זרוק זין" ( סליחה על הביטוי ) על העבודה או יותר נכון על שרות הלקוח.

להסתובב ברחבות הצרים של גבעתים בשעות הערב שאנשים חוזרים מהעבודה, נסו אתם לנסוע שם עם הטנדר הענק של DHL  ועוד למצוא מקום לעצור מבלי שיפריע, ואז עד שאתם מגיעים לבית הלקוח הוא לא בבית!!! וגם לא השכן שלו!!! ואתם חייבים את הבונס על החבילה בכדי לקבל שכר מינימלי!!! אז יאלללהההה נזורק אותה על הרכב, על הדלת, בארון חשמל איפה שאפשר ונסמן שהחבילה הגיעה לידעה והופ נקבל את הכמה שקלים האלו על חבילה זו.

כן כן, אני הייתי שם וראיתי את זה במו עיני, ועוד היתה לי את החוצפה להתלונן על כך שחברת הקבלן לא נותנת לנו פלאפון משלה לעבודה. הרי הטלפון עובד במשך 6 שעות רצוף – בו יש לנו את הגי פי אס, כדי שנדע היכן לנסוע, מדוע הטלפון הפרטי שלי צריך להתחמם ככה כל יום ובכך להרוס אותו במהרה, שיתנו משהו משלהם, כמובן שנענתי בשלילה.

גם התלוננתי לגבי שיטת התשלום, זה שהלקוח או השכן שלו לא נימצאים זו לא אשמתי, אני ביקשתי תשלום אפילו מינימלי על כל חבילה שאני מביא לבית הלקוח והוא לא נמצא. אחזיר אותה למחסן החברה ומחר היא תשלח מחדש. הרי התאמצתי להגיע לביתו בזבזתי זמן וכו ןכמובן שגם בקשה זאתי נדחתה על הסף ועוד הצדיקו את דחיתם בדוגמא של עובדים אחרים שעושים מלא כסף, אבל אותם עובדים אחרים אכן מסרו את החבילה, אבל לאן? נו אתם כבר יודעים את התשובה, על הרכב, בפח, מחוץ לדלת ועוד ועוד ועוד.

ראיתי זאת במו עיני ודיי מהר פרשתי מעבודה זו שבתנאיה משפילה את העובד וגורמת לו לזלזל בעבודה ובשיטת תשלום "הרעב" שהיא משלמת לו היא גורמת לו לנסות לעבוד מהר וגם לא מוסרי אם הוא ירצה לראות תלוש משכורת מינימלי שיכול לעזור לו לסגור את החודש הקשה. ובכך הנפגע העיקרי הוא הלקוח שהרבה פעמים לא מקבל את החבילה שהושארה לו על הדלת או אצל השכן או אפילו למטה ברחוב.

יחייי חברות הקבלן!!! יחי אל הכסף הגדול!!! היידדד!!! היאח!!!!
 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

האיש הבוכה

29/11/2017

האיש הבוכה
לא מכאן
הוא מגיע ממקום רחוק

האיש הבוכה
לא מבין אותכם
ולא את החוקים שלכם

האיש הבוכה
אתם לא מכירים אותו
ולא תראו אותו ולכן
הוא האיש הבוכה

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

דוח מצב

כישלון שכזה הרגשה שכזו שוב תוקפת כל פעם מחדש. מה לא עשיתי טוב?

 

איפה הכל השתבש והאם זה בכלל משנה עכשיו? אז ילדים אה? מאיפה יגיע הכסף והאם אני נלחץ לחינם?

 

האם יהיה אפשר למצוא עבודה פשוטה להרוויח חמש וחצי בחודש ולשרוד? האם האגו ישרוד את זה?

 

כל החברים כבר הסתדרו בחיים, משפחה ילדים ופרנסה מכובדת, מקומות מכובדים בחברה ממש כמו בספר מתקדמים עם הגיל ואני? רק הולך אחורה. הייתי החמור. הייתי שם, הרווחתי יפה אך בצד השני ישנו בעמידה ועכשיו כל הלחץ עלי, האם זה נכון?

 

האם באמת הלחץ רק עלי? פאק איט אה? פאק איט. אלה החיים ואם זה נסתדר, יהיה מה שיהיה. נעבור את השבוע רק בכדי לקבל שעה אחת של שקט בספש. שעה אחת של שקט בשכונת הילדות שלך, רק אתה והעצים שגידלו אותך והשקט הזה שנשמר בשבת.

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

טוני סופרנוס ואני

טוני סופרנוס ואני

 

לפעמיים הייתי רוצה להיות כמו טוני סופרנוס

אוכל טוב אוכל הרבה מגדל את הבטן השעירה שלי כמוהו וזה יחשב סקסי, זכר אלפא חזק.
אנשים יעבדו עבורי ויחלקו לי מעטפות מלאות בכסף אפילו בארועים משפחתיים הם ישלפו איזו מעטפה גסה שאף אחד לא יראה ויעבירו אותה ישר לזרועותיי ומשם למתחת לחולצה שלא יראו את הכסף השחור הזה.

ויהיה מותר לי הכל, יש ילדים יש אישה אבל תמיד יש איזו פילגש צעירה, רזה וסקסית שתעשה בדיוק מה שאני רוצה ומתי שארצה.

אחחח טוני סופרנוס, בקרוב זה גם הולך לקרות. תנו לי רק למצוא קודם עבודה ואולי גם כמה אנשים שיעבדו עבורי ומשם כסף ומכסף לפילגש ובטן שעירה וגדולה

בקרוב בקרוב זה הולך לקרות התחילה לי אפילו בטן

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל המלאך של תל אביב אלא אם צויין אחרת