00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אלעזר סלע : העתיד של מנהיגי העתיד

נכון להיום, מטפלים חברתיים מצאו בעיה שיש לנו הרבה מאיתנו כאשר שוקלים ומתכוננים לעתיד: אנחנו חושבים על האני העתיד שלנו כזרים - כאנשים שונים מהזהות שלנו עכשיו.

ידע חשוב בנושא זה ניתן במחקר על ידי שני מורים המכללה - אלעזר סלע, מחנך יד ימין הלשכה לקידום במכללת שטרן של ניו יורק קולג 'עסקים, וקלי מקגוניגל, אנליסט רווחה בקולנוע סטנפורד ויוצר של תחושת נחישות.

בחקירות עם סטודנטים, אלעזר סלע מצא כי אנשים אשר הודגמו תמונה התבגר בקפידה של עצמם שהוקצו כפליים לחשבונות הפרישה שלהם כמו אנשים שלא היו תמונות שצוינו של עצמם כפי שהם התבגרו. אלעזר סלע אומר כי "להסתכל קדימה בזמן ולהרגיש תחושה של קשר עם העצמי העתידי של האדם יכול להשפיע על מנהיגות בסיסית מוניטרית ארוכה, שינוי על הקונה לתוך שומר."

אנשים עם "ההתקדמות העצמית העתידית" הזו צוברים כמות גדולה יותר של יתרונות יותר מאחרים, כולל בעלות על בתים משלהם ויתרות כספיות גבוהות יותר.

מקגוניגל הפנה את תשומת הלב לכך שאסוציאציות עשויות להיעשות במקביל ללוחות זמנים קצרים יותר. לדוגמה, היא מציעה לכתוב מכתב פוסט מיושן מן העצמי העתידי שלך אל העצמי הנוכחי שלך על הישגים מסוימים והישגים מאוחר יותר.

אלעזר סלע

למה החלוצים חייבים לדמיין מה יבוא

עבור החלוצים, זה חיוני במיוחד כדי לחבר את ההווה והעתיד, כפי שהם צריכים לאפיין את העתיד עבור עצמם, כמו גם עבור האסוציאציות שלהם. בכל מקרה, מאחר שהם כה מלאים בבקשות ובאתגרים המדהימים של ימינו, חלוצים עשויים להעביר את סיכויי המחר.

ההישג של העמותה שלך יהיה להסתמך על כמה טוב אתה הגיוני של דברים לבוא. הנה חמש טכניקות כדי לעזור לעצב את העתיד אל תוך הרגע הנוכחי ו למשוך אותך קרוב יותר את עצמי בעתיד.

1. שקול את עצמך להיות חלוץ אתה יכול להתקדם לקראת. מנהל הרווחיות, ג'ייסון וו. וומאק, כותב הסימנים המעידים על שיפור, מעודד כי כדי לחזק ולבנות את יכולות המומחים שלך, אתה צריך להגדיר שעון של 15 דקות ולאחר מכן להלחין, אם כי בפירוט רב ככל שניתן היה לצפות, על יום מושלם בעתיד. החל את המלצת וומאק לתיאור העתיד האופטימלי שלך. בשלב זה שאל את עצמך: מה יידרש כדי לקבל את זה הולך?

2. הפוך את העתיד שלך ללא נוספת. דווינדל דרוקר, האב המדהים של הממשל הנוכחי, התקדם לעבר העתיד עם מנטליות מתמקדת קדימה, כמשהו שצריך להיעשות ולתמוך בו עכשיו. הוא הורה לך בכוונה במכוון לשלב את העתיד שלך עם הרגע הנוכחי באמצעות שיקולים שלך, פעילויות, מחשבות, בחירות, וחובות.

3. תכנן מחר ממונה עבור אנשים אחרים. יהושע דוד ורוברט המונד היו הדחפים העיקריים מאחורי התקדמותו של קו ההרים הגבוה בניו יורק. זה לקח 10 שנים עבור כביש מהיר בסופו של דבר המציאות, וגם דוד ולא היה מעורב בסידור עירוני או מבנה. עם זאת, היה להם את החזון ואת המחויבות לחסום קו רכבת הרים מן הרס לדמיין שימוש פתוח עבור זה. כיום, מרכז הבילוי הוא הישג מוחץ, מושך עודף של 4 מיליון אורחים מדי שנה והגדלת הערכת הקרקע באזור המקיף.

4. מתנגד הולך רק עבור wins מהירה. למרות העובדה כי שינוי יכול להיות בעייתי, זה תוצאה בלתי נמנעת של ההתקדמות שלנו כלפי מה לבוא. קטע דחוף של התקדמות כולל איך אנחנו חושבים על היחסים שלנו עם הזמן - במיוחד, ללא קשר לשאלה אם אנחנו לוקחים זמן לגבי זה בזמן מנקודת מבט של צורך או עושר. טום סטיוארד בודון, סופר של מעולם לא עבר את הנקודה שבה אפשר להיות מדהים: עוצמת ההיגיון ארוך, סומך כי כאשר יש לך נקודת מבט ארוכה של דברים לבוא, אתה מוכן יותר, מוכן, ומוכן לייצר דברים אשר לפרוש במשך שנים ועשורים, לעומת הולך רק עבור פשוט, כאן ועכשיו תוצאות.

5. לחבק את הגישה של הלומד. שונריו סוזוקי, ממייסדי מרכז זן סן פרנסיסקו וכותב הספר הגדול, זן בריין, פסיכיאטס פסיכה, קובע: "בנפש של רגליים יש תוצאות רבות שניתן להעלות על הדעת, אבל אצל המאסטר יש מעטים". בעבודתה, בהדרכתם ובהדרכתם של חלוצים עסקיים, מארגנת ברונה מרטינוסי, מארגנת התחייבות לקלריון וכותבת של מתן תוקף, אתגרים לאמץ את תפיסתו של חובב. זה לא פשוט עבור רוב החלוצים, היא אומרת, אבל זה יכול להתכונן למידה מתמשכת וקידום.

אתה לא יכול לדרוש תמונה התבגר בקפידה של עצמך כדי לשכנע אותך לגבי הצורך לעשות צעד כחלוץ היום. אם אתה נוהג חמישה תהליכים אלה, אתה יכול לפגוש את עצמי בעתיד.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מנהיגות טובה יותר / מאת: אלעזר סלע

אלעזר סלע המנהל הכללי של פארק התעשייה באריאל מקבל את מה שמייחד את היוצא מן הכלל הוא יכולתם לתת הכשרה וביקורת ללא הפסקה, המאפשרת לעובד ליצור, לפתח ולהשיג את רמת הביצוע הבאה. זה דורש דיונים פתוחים, הוגנים עם העובד על מה מתפקד בצורה מעוררת הערצה ואיפה יש סיכוי לעשות צעדים. כמנהל, עליך לסמוך על כך שכל נציג הנמצא ביוזמתך מקבל ידע שימושי חדש על עצמו, הופך להיות בקיאים יותר, מגדיל את התחייבויותיו, מתקדם, או משתנה למשרה אחרת שעשויה בסופו של דבר להיות בכושר מעולה אותם.

אלעזר סלע מרתון
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אלעזר סלע - כתיבה נכונה

כשתתחבר לכתיבה מהירה ונכונה יותר חשוב שתתחיל לשקול דקויות כגון:

טון

תוכן

הגדרה

הגדרת משנה

השלכות חיוביות או שליליות

אלמנטים של כוח

הזמנות לביצוע פעולה

מרמז לעומת להיות מיידי

איור

אורך כמערכת

סידור

ארגון

סמליות

פומו

הצעה מראש

מדבר אל פרספקטיבות ודימוי עצמי

קקופוניה אינטלקטואלית

אלעזר סלע מסביר כי כל אלה הם ברוב המכשירים הנגישים לך. אין להם שום קשר לטבע המחשבות שלך, אבל השפעה עצומה על איך המחשבות שלך (ואתה) נראים.

2. זה יכולת תוכל להשתמש עם הישנות גבוהה וגדולה גבוהה.

"השפעה" לא רק סיים עם הון בחדר הישיבות. ההשפעה מתרחשת באירועים קטנים באופן עקבי. לדוגמה:

מחפש סידור עם מישהו מעל סלאק: "האם כדאי לי לטייל ולשוחח איתם? איך אני יכול להגיד את זה על כתב? האם אני יכול להורות להם להחזיק מעמד בלי להיראות כמו טלטלה?"

מתן ביקורת: "העבודה לא הייתה יוצאת דופן, איך הייתי מגלה להם שאני צריכה לראות תשואה מעולה?"

דחף את המחשבות שלך: "אני באמת חושב שאנחנו צריכים לעשות את זה, איך אני יכול להעלות את זה כך הממונה שלי יהיה שמח על המחשבה שלי?"

לחקור את החיים שלך: "בן לוויה שלי שואל אם אני מגניב עם הסדר הזה, ואני בהחלט לא, איך הייתי מלחין תוכן שנשמע חיובי - אבל משפיע עליו להבין שהוא מופרך?"

יצירת הודעות קריטיות: "אני לא יכולה לסמוך שאני שרפתי דרך חמש שעות על האימייל הזה ..."

כל חתיכת חיבור היא הזדמנות להציע: להציע את אמינותך, להציע מדוע דוח מיידי שלך צריך להיות עד התחייבות, להציע מדוע שותף צריך לעודד אותך. אתה צריך לשים משאבים לתוך להבין איך בדיוק לתקשר ולקבל את התגובה שאתה מחפש לאחר.

זה מאוד הכיבוש שלך בכל מקרה: לעורר אחרים. ההלחנה היא הזדמנות. כמו כן, אני פשוט לא מתכוון בלוגים או להלחין עבור הפקות. אני מתכוון לכתוב בחיי היום יום שלך לעמיתים, לקוחות ושותפים. זהו הרכב שיש לו את הפוטנציאל ביותר עבור הפוך כאשר אתה התקדמות.

3. אתה תהיה עצמאית יותר.

אלעזר סלע

אם אתה צריך יותר שעות להשפיע על היום שלך, זהו זה. ע"פ אלעזר סלע מהר אתה משנה את העבודה שלך מאוד, מהר אתה יכול לקבל הערות חובה החוצה את הכניסה. אתה תקטין את ההסתברות של תקשורת תקינה, ואי סדר. אתה תהיה בטוח לגבי מה שאתה צריך את המוטב לעשות (תוצאה) כאשר הם מקבלים את התזכורת.

כמו למה אתה צריך להיות מורה משלך, שוב ושוב אין לך שותף שיכול לעזור לחקור את הדוא"ל שלך לפני שאתה מכה "לשלוח" או "להפיץ". כאשר תשנה את עצמך, תפחית את מחזורי השינוי קדימה ואחורה. לא משנה אם אתה מבקש כי נלווה לחקור, זה יהיה הרבה יותר חזק מלכתחילה. הקלט שלו או שלה יהיה פשוט לעשות את זה יותר מקורקע.

במקרה שאתה מתבקש להיות התאמה השני מן העיניים, הביקורת שלך יהיה יקר יותר במקרה שאתה עובד מתוך רצונות משותפים, מתודולוגיות, רעיונות, וכן הלאה. תהיה לך היכולת להעלות דקויות בהודעה שאחרים לא יכולים לראות. לכן, זה יקר עבור כל המפגשים לדעת את היסודות של איך ליצור מסר מוצק לעבודה ולחיים.

החלק הגדול של כולנו מתחבר מיום ליום, אך לנוכח העובדה שכולם מחברים, אין זה אומר שאנחנו עושים את זה טוב. כולנו יכולים להרוויח על ידי מראה סימנים של שיפור בו, במיוחד על הסיכוי כי אתה שומר על העסק שלך מאוד. כל הדברים, הקרבות הנוכחיים נלחמים וזוכים (או אבודים) במילים.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אלעזר סלע / מה מנהל מצליח צריך?

זה דורש השקעה כדי לשנות בהתאם למצב אחר בעבודה, במיוחד כאשר אתה הולך נגד עבודה ניהול. החובה שלך היא לכוון קבוצה שלמה להתקדמות; במקום להתנדנד למישהו על השגחה, אתה האדם האחר שמסתובב.

זה עלול להרגיש כאילו אתה מנסה לשווא, אבל אתה לא היחיד - מנהלי חדש רבים מרגישים השתלטות.

שרטטנו את התכונות של מנהל הגון, מנהלי הממשל כדי להתרחק הבחירות לקידום הממשל לבעוט אותך בתפקיד שלך.

תכונות של מנהל הגון

כל מנהל צריך שבב משם בבניית אלה ארבע תכונות.

קהילה מכוונת

אתה צריך להיות אנרגטי על עבודה עם הקבוצה שלך קוראים לנציגים שלך להרגיש את המקבילה. בעוד שעבודה אוטונומית חיונית, שיתוף פעולה יכול להקים תרבות ארגונית מזמינה יותר.

סאלומונסן, קצין הלמידה הראשי בגרובו, הציע למנות ולהדריך מטלות, להעצים התכתבות וביקורת באמצעות מפגשים סטנדרטיים של אחד על אחד, וארגון אמון בין חברי הקבוצה.

פיתוח ממוקם

אלעזר סלע

כמנהל, אתה צריך למרכז סביב לסייע לעובדים שלך מראש - באופן עצמאי והכל בסך הכל. היכרות עם העובדים שלך ברמה האישית, כך שתוכל לאפשר להם להשתמש האינטרסים שלהם ואת היכולות. מצא מה עובד ומה לא.

"מנהלים בר קיימא לאמץ אסטרטגיה ממוקמת הפיתוח כדי התקדמות נציג, בודק את עצמם ואת הדוחות שלהם כדי לשפר את ביצועם ולהגיב על קשיים", אמר אלעזר סלע.

היא שמה לב שמנהלים חדשים צריכים לתת תשומות אמיתיות, לפתוח בדיונים יסודיים, ולחזות ולספק הגנה מפני שינוי.

מקיף

במקרה של סיכוי שאתה צריך את הקבוצה שלך לצאת על מישהו ולהוסיף מיזמים, אתה צריך לוודא שהם מרגישים טוב עושה ככזה.

סלע אלעזר אמר כי עם המטרה הסופית לעורר היגיון ייחודי, המנהלים צריכים לעשות תרבות מקיפה שבה כולם מקבלים את ההזדמנות להשמיע את דאגותיהם, הערכותיהם ומחשבותיהם. להמריץ תקפות וחוסר אונים, ולעזור לקבוצתך להסתגל ללחץ הקשור לעסקים.

מציג אחרים איך לעשות את זה היא שיטה יוצאת דופן כדי להשיג זאת. כי אתה מפקד לא אומר שאתה לא יכול לבקש עזרה. סווינג לקבוצה שלך כאשר אתה באסון. להתחיל דיון, ולבחון את דבריהם.

אפקט מונע

כל מומחה צריך להרגיש מוערך. אם הם לא סומכים על עבודתם הוא חשוב, שיש כל סוג של השפעה איכשהו, הם לא יהיו כפי דחף.

"כדי לאפשר דיווחים ישירים כדי לראות את 'למה' מאחורי העבודה שלהם, מנהלי צריך להבין איך להשפיע להשפיע, להתאים את התרגילים של הקבוצה למטרה רחבה יותר של האגודה ואת הערכות של כל עמית," הסביר אלעזר סלע.

היא דחקה במסגרת של קשר בין מטרות אינדיווידואליות ויעדי חברים, והזכירה לכל פועל מדוע פעילותם כה הכרחית. להפגין את הכרת תודה על כל מאמץ של חלק, ואת מיזם כדי לעזור לכל אדם אשר נופל מאחור.

נוהג להתחמק

"זה פשוט מאוד עבור מפקחים חדשים לקבל דפוסי התנהגות שלילית בתחילת ההתחלה של העבודה החדשה שלהם," אמר מר אלעזר סלע למראיין. "ללא הכוונה הנכונה, אנו באופן קבוע לצפות לראשונה מפקחים נופלים מלכודות התנהגות נורמלי ..."

שש שיטות מנהלה כדי למנוע:

רק נותן קלט בין סקרים ביצוע או כאשר בעיות להגיח.

מיקרו לעומת מאקרו בקבוצה שלך.

מזניח בקשה או מענה לשאלות, קלט או חששות.

להיות סגורה לא אושרה למשוב או למחשבות חדשות.

שמירה על מרחק אסטרטגי בין דיונים בעייתיים אך חיוניים.

הגדרת הרצונות גבוה מדי או נמוך מדי, או לא להיות ברור עם המטרות שלך.

חלופות לשיפור המינהל

לעולם אל תישאר באפלולית כאשר תעלה על עבודה אחרת. הנה שלוש דרכים שונות ללמוד ולהתפתח כחלוץ.

מינהל הכנה

סלע אלעזר

על פי מחקר שערך גרובו, 87% מהמנהלים רצו שילמדו אותם ויתקדם כאשר הם קיבלו את עבודתם בעבר, וכמעט 50% מהדירקטורים החדשים הרגישו שהם אינם מוכנים לתפקידם.

כל ארגון צריך להציע הכנה לפני הרכישה. עם זאת, לא משנה אם בשל העלות של פרויקטים או היעדרות של זמן, רבים אינם מארגנים שיפור המינהל כפי שהם צריכים. למעשה, חלק אפילו להציל את הפרויקטים האלה רק עבור החלוצים הבכירים, ולהציע אותם רק כמה פעמים בשנה, אמר אלעזר סלע.

"המפגשים האלה עשויים לפצות ולהתרגש, אך הם משפיעים מדי פעם על עבודה יומיומית", בנוסף, שליחת כל ראש חדש לשיעור ממשל השבוע הראשון שלהם בעבודה הוא יקר באופן מגביל עבור ארגונים בכלל.

בחירה, במיוחד עבור מיזמים עצמאיים, היא הנדנדה כדי הכנה פנים. לארח כמה פגישות עם מומחים אחרים בארגון או מנהלי לעבור את האגוזים ואת הברגים. באופן קבוע, עובדים מועלים לתפקיד של מינהל, ולכן הם חושבים על מודלים ארגוניים ועל מה שצפוי מהם.

מיקרו

מיקרו היא אסטרטגיה הכנה ידועה לחברות פרטיות. זה מהיר, הסלים וקולקטיב. מנהלים יכולים לקחת את כל מה שהם צריכים לדעת בהתקפי קצר, בלי להרגיש סחף.

"עם מיקרו , שני מנוסים חדשים ומנוסים יכול להגיע תרגילים אכילים כי דגש על שיטות בסיסיות יש להם לשחק את הטוב ביותר שלהם, ממש על פני טווח העבודה היומיומית שלהם," אמר אלעזר סלע. "נכון, גישה של מיקרו מאפשרת למפקחים במהירות לנסות מידע חדש לאט לשפר את הנטייה שלהם ואת הכישרון לאחר זמן מה."

לא רק את האסטרטגיה הזאת כדי להתאים יותר בקיאים, זה גם הרבה יותר סביר מאשר תוכניות הכנה רחבה.

מאמנים ושותפים

עבודה עם מדריך או למידה וקידום (L & D) שותף יכול להגדיר מנהלים חדשים על התקדמות על ידי מתן אותם עם עזרה אישית ומידע אב.

"כל אדם הוא ייחודי, ולכל מנהל חדש יש אזורי פיתוח משלהם בתחילת העבודה החדשה שלהם", אמר אלעזר סלע. "לא משנה אם הם צריכים לבנות את היכולות שלהם יחסיים, זמן כישרונות ניהול, מפתח הסדרת כישרונות או מתודולוגיה היוזמה, הם יחייבו לחזק מן השותפים הבכירים ... מציאת מאמן מנהל או שותף L & D מוקדם יכול לעזור להקים מוצק הקמת עבור החדש של מפקד התקדמות בתפקידם ".

שמור על יומן עבודה פתוח לגבי שותפים, חברים ואגודות מומחים, ומערכת ככל שניתן לצפות. כאשר אתה עובד עם מישהו שיכול לשלוט בך באמצעות הליך ההתחלה, אתה תרגיש בטוח יותר לגבי העבודה שלך.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

אלעזר סלע - הערכת צווארי בקבוק, הגדרת יעדים

להקצות תמריץ דולר צווארי בקבוק. נסו לא לשנות ללא מטרה. לפי הנתונים שהגיעו אל אלעזר סלע ראשית, יש להחליט כמה צווארי בקבוק שלך עולה לך. האם הנושא מספיק גדול כדי להצדיק עניין עוד קצת מיליארדי דולר של ציוד? או מצד שני היה פתרון זול לקנות הרבה שינוי? נסו לא לנצל הון בעל ערך עד לנקודה שבה אתה נאלץ.

אלעזר סלע ממליץ להגדר יעדים. ברגע שאתה מעריך את מה זה היה עולה כדי לקבל את קו הייצור שלך במצב שיא, להגדיר מטרות מעשיות עבור פיתוח קבוצות דחייה כדי לממש את השינויים הנחשק שלך. קח את השלב בשלבים כדי לא להפריע לתהליך העבודה הקיים. בשלב זה, רישום על התקדמות שוטפת. האם את ההתקדמות תופס אחיזה כמובן? אם לא, למה לא? אין להניח דבר כפי שאתה מחפש אחרי מיומנות בולטת יותר בפעילות שלך.

גמול מחשבות חדשניות. כמו כן, לתת לכולם התלהבות לראות את השינוי עד סוף פורה. אתה יכול לעשות את זה בשתי דרכים שונות. מלכתחילה, למהר כדי להשיג הישגים מילולית במחלפים ברחבי החברה. שנית, המתאר תוכנית פרסים להציע את המוצרים של התקדמות לכל מי מוסיף לעשות את המפעל התעשייתי לעבוד בצורה יעילה יותר.

אלעזר סלע
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
123
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל אלעזרסלע אלא אם צויין אחרת