00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

עורך דין ירושה

למה חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בירושות? אם הדברים לא היו ברורים עד כה, עורך דין ירושה הוא בהחלט האיש אליו אתם צריכים לפנות אם אתם מוגדרים כיורשים אם או נקלעתם לסכסוך משפטי הקשור בירושה או צוואה. התייעצות מוקדמת עם עורך דין ירושה תגדיל את הסיכויים שלכם ותבטיח שהזכויות שלכם יישמרו בצורה הטובה ביותר. סיוע וליווי משפטי הם הכרחיים במיוחד בעיקר בשל האלמנטים השונים בין תיק לתיק והצורך בהכרות מעמיקה עם החוק וניסיון רב בניהול תיקים מהסוג שלכם. אם אתם מתלבטים עם איזה עורך דין ירושה אתם צריכים להיפגש, כדאי שתכירו את משרד עו"ד דניאל ארנסט ושות', הממוקם בת"א ומחזיק בניסיון רב ו-ותק של שנים רבות. הצוות המנצח והמנוסה של המשרד מתמחה בתחום צוואות, עיזבונות וירושה והוא מעניק יחס אישי ומקצועי לכל לקוח. מעל הכל, למשרד עו"ד דניאל ארנסט ושות' הצלחות מוכחות במשפטי ירושה, התנגדויות לצוואה ופסילתה, בקשות לצו ירושה, ניהול עיזבונות, שמירה על זכויות יורשים וכל מה שמתלווה לדיני ירושה.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

עורכי דין ירושה

קיימים פגמים שונים אשר יקשו על קיום צוואה כגון העדר אחד העדים העדר חתימה של המצווה העדר תאריך העדר הצהרה כי זו צוואתו, העדר אישור על תרגום למי שאינו מכיר את השפה, עורכי דין ירושה יבדקו עבורכם האם הפגם הוא צורני בלבד ואין ספק באמיתות הצוואה וברצון המצווה לעשותה. עורכי דין ירושה יודע כי בסוגי צוואות שונים יש אפשרויות לפגמים מסוגים שונים. לדוגמה: צוואה בעל פה תושפע מפעולות העדים לאחר ששמעו אותה. בצוואה בעדים ישפיעו חוסרים בכתיבה בתאריכים בחתימות וכו'. על הצוואה לשקף את רצונו האמיתי של המצווה וזה המבחן החשוב ביותר עבור עורכי דין ירושה. הקביעה האם יש תוקף לצוואה שיש בה פגם או פגמים אינה פשוטה ותלויה בטיב הפגמים בצוואה, סוג הפגמים וכן בשאלה אם יש פגם אחד או כמה פגמים. מכלול האלמנטים הנ"ל יקבעו האם בית המשפט ייתן תוקף לצוואה למרות היותה פגומה. עורך דין לצוואות וירושות שזו התמחותו יטיב לטפל בסוגיות צוואה וירושה, לזהות ולמנוע פגמים בצוואה.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

עורך דין ירושה

כאשר יש פגם בצוואה ניתן לתקוף אותה באמצעות עו"ד ירושה. חוק הירושה, אותו חייב להכיר כל עו"ד ירושה קובע: (א) התקיימו מרכיבי היסוד בצוואה, ואין לבית המשפט ספק שהיא משקפת את רצונו של המצווה, רשאי, בהחלטה מנומקת, לקיימה אף אם נפל פגם בפרט מהפרטים או בחלק מההליכים המפורטים בסעיפים 19, 20, 22 או 23 או בכשרות העדים, או בהעדר פרט מהפרטים או הליך מההליכים כאמור. (ב) בסעיף זה "מרכיבי היסוד בצוואה" הם: (1) בצוואה בכתב יד כולה כתובה בכתב ידו של המצווה; (2) בצוואה בעדים הצוואה בכתב והמצווה הובאו בפני שני עדים; (3) בצוואה בפני רשות –נאמרה או הוגשה לרשות, על ידי המצווה; (4) בצוואה בעל פה –נאמרה על ידי המצווה בפני שני עדים כשהיה שכיב מרע או כשראה את עצמו, בנסיבות המצדיקות זאת, מול פני המוות. בית המשפט למשפחה יכול לקיים צוואה על אף פגמים ובלבד שמרכיבי היסוד בצוואה התקיימו. עו"ד ירושה יימנע פגמים מראש וכן יצליח להעביר ולאשר צוואות למרות פגמים מסוימים.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל daniernstlaw אלא אם צויין אחרת