33
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

אנחתו של האל הכול יכול

אנחתו של האל הכול יכול

 

אנחתו של האל הכול יכול

יש סוד אדיר בלבכם שאתם לעולם לא מודעים לקיומו משום שאתם חיים בעולם ללא אור. השטן שבה את לבכם ואת רוחכם, החשכה מכסה את עיניכם, ואתם לא יכולים לראות את השמש ברקיע או את הכוכב המנצנץ בלילה. אוזניכם סתומות בדברי הונאה ואתם לא שומעים את קולו הרועם של יהוה או את צלילם של המים הגועשים מכס המלכות. איבדתם את כל מה שהיה אמור להיות שלכם ואת כל מה שהאל הכול יכול העניק לכם. נכנסתם לים אינסופי של מכאוב, ללא כוח להימלט וללא סיכוי להינצל – אתם רק תיאבקו ותנועו אנה ואנה... מרגע זה, נגזר עליכם לסבול את הייסורים שממיט השטן, להיות מרוחקים מאוד מברכותיו של האל הכול יכול, מחוץ להישג ידה של תמיכתו של האל הכול יכול, ואתם תצעדו בדרך ללא מוצא. מיליון צעקות בקושי משפיעות על לבכם ועל רוחכם. אתם ישנים עמוק בידי השטן, שפיתה אתכם אל המישור חסר גבולות שאין בו כיוונים ואין בו תמרורים. מעתה ואילך, אתם נעדרים את התום והטוהר המקוריים שלכם ואתם מתחילים לדחות את טיפולו של האל הכול יכול. בתוך לבכם, השטן מכוון אתכם בכל עניין והופך לחייכם. אתם כבר לא מפחדים ממנו, כבר לא מתרחקים ממנו וכבר לא מפקפקים בו. במקום זאת, אתם מתייחסים אליו כאל אלוהים בלבכם. אתם מתחילים להוקיר אותו, לעבוד אותו ולדבוק בו כאילו הייתם צלליתו, ואתם מתחילים להתמסר זה לזה בחיים ובמוות. אין לכם מושג מה מקורכם, מדוע אתם קיימים ומדוע אתם מתים. אתם רואים באל הכול יכול ישות זרה. אתם לא יודעים מה מקורו, וקל וחומר שאתם לא יודעים את כל מה הוא עשה למענכם. כל דבר שנובע ממנו הופך למאוס בעיניכם. אתם לא מוקירים את מתנותיו ולא יודעים את ערכן. אתם הולכים עם השטן, מהרגע שבו התחלתם לקבל אספקה מהאל הכול יכול. אתם והשטן עברתם יחד אלפי שנים של סופה וסער, וביחד עם השטן, אתם מתנגדים לאלוהים, שהיה המקור לחייכם. אתם לא יודעים דבר על הכאה על חטא, וקל וחומר שאתם לא יודעים שכמעט הגעתם לנקודת האבדון. שכחתם שהשטן פיתה אתכם וייסר אתכם, ושכחתם את מקורכם. בדיוק כך, השטן פגע בכם בכל שלב, ועד לרגע זה ממש. לבכם ורוחכם קהי חושים ורקובים. אתם כבר לא מתלוננים על הדברים המכעיסים בעולם, וכבר לא מאמינים שהעולם לא צודק. אכפת לכם עוד פחות אם האל הכול יכול קיים או לא. זאת משום שאתם סבורים זה מכבר שהשטן הוא אביכם האמיתי, ומשום שאתם כבר לא יכול להתרחק ממנו. זה הסוד שבלבכם.

כשעולה הבוקר, כוכב השחר מתחיל להאיר במזרח. זה כוכב שלא הופיע שם מעולם לפני כן, והוא מאיר את הרקיע הרגוע והמנצנץ ומצית מחדש את האור הכבוי בלבם של בני האדם. בני האנוש כבר לא בודדים, בזכות האור, שמאיר עליכם ועל אחרים. אולם רק אתם ממשיכים לישון עמוק בלילה החשוך. אתם לא שומעים את הקול ולא רואים את האור. אתם לא מסוגלים להבחין בהתגלותם של שמיים חדשים וארץ חדשה, השייכים לעידן חדש, משום שאביכם אומר לכם, "ילדיי, אל תקומו. עוד מוקדם. קר בחוץ. הישארו בפנים, פן החרב והחנית ינקבו את עיניכם." אתם מאמינים רק בדברי התוכחה של אביכם, מפני שאתם סבורים שאביכם צודק, משום שהוא מבוגר מכם ואוהב אתכם עד מאוד. דברי התוכחה האלה והאהבה הזו גורמים לכם להפסיק להאמין באגדה שיש אור בעולם, וכבר לא אכפת לכם אם עדיין קיימת אמת בעולם. אתם כבר לא מעזים לקוות שהאל הכול יכול יחלץ אתכם. אתם מסופקים מהמצב הנתון, וכבר לא מצפים להופעת האור, ולא מחכים לבואו של האל הכול יכול שתואר באגדות. מבחינתכם, כל הדברים היפים לא יכולים לקום לתחייה או להמשיך להתקיים. בעיניכם, המחר והעתיד של האנושות נעלמו והושמדו. אתם נאחזים בחוזקה בבגדיו של אביכם – אתם שמחים לחלוק את הקשיים ומפחדים לאבד את שותפכם למסע ואת הכיוון של המסע שלכם הרחק. העולם האנושי רחב הידיים והמעורפל גיבש רבים מכם, ואתם חסרי פחד ועשויים לבלי חת בעת מילוי תפקידים שונים בעולם הזה. הוא יצר "לוחמים" רבים שלא מפחדים כלל מהמוות. מעבר לכך, הוא יצר קבוצה אחר קבוצה של בני אנוש קהי חושים ומשותקים שלא מבינים את תכלית בריאתם. עיני האל הכול יכול סוקרות את כל בני האנוש המיוסרים קשות. מה שהוא שומע הוא את יללותיהם של הסובלים, מה שהוא רואה הוא את חוסר הבושה של המיוסרים, ומה שהוא חש הוא את הייאוש והאימה של האנושות שאיבדה את חסד הישועה. האנושות דוחה את טיפולו, בוחרת לצעוד בנתיב משלה ומנסה להתחמק מעיניו הביקורתיות. בני האדם מעדיפים להתענג על המרירות של הים העמוק לצד האויב, עד הטיפה האחרונה. האנושות כבר לא יכולה לשמוע את אנחתו של האל הכול יכול. ידי האל הכול יכול כבר לא מוכנות ללטף את האנושות הטרגית הזו. פעם אחר פעם, הוא זוכה בבני האדם מחדש ואז מאבד אותם שוב, וכך עבודתו חוזרת על עצמה. מאותו רגע, הוא מתחיל להתעייף והרגיש תשוש, ולכן הוא מפסיק את העבודה שבידיו ומפסיק לצעוד בקרב בני האנוש... האנושות לא מודעת כלל ועיקר לשינויים האלה, והיא לא מודעת לתנועותיו של האל הכול יכול, או לעצבו ולמרה השחורה שהוא חש.

כל הדברים בעולם משתנים במהירות עם מחשבותיו של האל הכול יכול ותחת מבטו. דברים שהאנושות לא שמעה עליהם מעולם מופיעים בפתאומיות, ואילו דברים שהאנושות מחזיקה בהם זה מכבר נעלמים מבלי דעת. איש לא יכול להעלות על הדעת את מיקומו של האל הכול יכול, ויתרה מזאת, איש לא יכול לחוש בהתעלותו ובגדולתו של כוח החיים של האל הכול יכול. התעלותו טמונה באופן שבו הוא יכול לתפוס את מה שבני האנוש לא מסוגלים לתפוס. גדולתו טמונה בכך שהאנושות זונחת אותו אך הוא מושיע את האנושות. הוא יודע את משמעותם של החיים והמוות. יתר על כן, הוא יודע מהם הכללי ההולמים לניהול קיומה של האנושות שהוא ברא. הוא הבסיס לקיום האנושי והוא הגואל שיקים לתחייה את האנושות. הוא מכביד על לבבות שמחים במצוקה והוא מעודד לבבות עצובים בשמחה, וכל זאת למען עבודתו ולמען תוכניתו.

האנושות, אשר התרחקה מאספקת החיים של האל הכול יכול, לא יודעת מדוע היא קיימת, אך היא מפחדת מהמוות. אין לבני האנוש עזרה או תמיכה, אך הם עדיין ממאנים לעצום עיניים, והם אוזרים אומץ לגרור קיום עלוב בעולם הזה כשקי בשר ללא מודעות לנשמתם. אתם חיים כך, ללא תקווה, כמו שעושים אחרים, וללא מטרה. רק האחד הקדוש האגדי יבוא להושיע את בני האדם שנאנקים מסבל וכמהים נואשות לבואו. עד כה, האמונה הזו לא הייתה יכולה להתגשם בבני האדם שאינם בהכרה. אף על פי כן, בני האדם עדיין כמהים לה כל כך. יש לאל הכול יכול רחמים לבני האדם שסובלים עמוקות. לצד זאת, נמאס לו מבני האדם מחוסרי ההכרה, משום שהיה עליו להמתין זמן רב מדי כדי לקבל תשובה מהאנושות. הוא רוצה לחפש – לחפש את לבכם ואת רוחכם, לתת לכם מים ומזון ולהעיר אתכם, כדי שכבר לא תהיו צמאים ורעבים. כשאתם עייפים, וכשאתם מתחילים לחוש במידה מסוימת באומללות הקודרת של העולם, אל תאבדו ואל תבכו. האל הכול יכול, הצופה, יקבל את בואכם בכל עת. הוא משגיח עליכם לצדכם בהמתנה ליום שבו זיכרונכם יחזור לפתע, ותבינו שמוצאכם מאלוהים; שבזמן לא ידוע, איבדתם כיוון; שבזמן לא ידוע, איבדתם הכרה על הדרך; ושבזמן לא ידוע, רכשתם "אב". באותו יום, אתם תבינו גם שהאל הכול יכול תמיד השגיח עליכם והמתין זמן רב מאוד לשובכם. הוא השגיח בכמיהה נואשת וחיכה למענה, אך לא קיבל תשובה. השגחתו לא תסולא בפז, והיא נועדה ללבם ורוחם של בני האנוש. ייתכן שהשגחתו לא יודעת סוף, וייתכן שהיא באה אל סופה. אולם עליכם לדעת בדיוק איפה נמצאים לבכם ורוחכם כעת.

28 במאי 2003

המשמעות האמיתית של אמונה באלוהים

בריאת העולם – הכרת האל – סרט חובת צפייה תיעודי מ-2018


 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

עבירות יובילו את האדם לגיהינום

עבירות יובילו את האדם לגיהינום

 

עבירות יובילו את האדם לגיהינום

נתתי אזהרות רבות והענקתי לכם אמיתות רבות כדי לכבוש אתכם. כיום, אתם מרגישים מועשרים יותר מאשר הרגשתם בעבר, מבינים עקרונות רבים בנוגע להתנהלות הראויה לאדם ומתאפיינים בכל כך הרבה מההיגיון הבריא שצריך להיות לבני אדם מאמינים. זה מה שזכיתם בו לאורך השנים הרבות. אני לא מערער על ההישגים שלכם, אך עליי לומר בכנות שאני גם לא מערער על המרדנויות והמרדים הרבים שלכם נגדי לאורך השנים הרבות האלה, מפני שאין ביניכם אפילו קדוש אחד, מפני שכולכם, ללא יוצא מן הכלל, בני אדם שהשטן השחית, ומפני שאתם אויביו של המשיח. העבירות והמרדנויות שלהם הנמשכות עד להווה רבות מספור, ולכן כלל לא מוזר שאני תמיד חוזר על עצמי בפניכם. אני לא רוצה לחיות כך איתכם, אך למען עתידכם ויעדכם, אעבור שוב על מה שכבר אמרתי פעם אחת בעבר. אני מקווה שתיענו לרצוני לעשות זאת, ואני מקווה עוד יותר שתהיו מסוגלים להאמין לכל מילה שאני אומר, ומעבר לכך, שתוכלו להסיק את ההשלכות העמוקות של דבריי. אל תטילו כל ספק בדבריי, ואל תאספו את דבריי כאוות נפשכם ותשליכו אותם כרצונכם, שהוא מעשה גרוע יותר ובלתי נסבל בעיניי. אל תמתחו ביקורת על דבריי, ויתרה מזאת, על תקלו בהם ראש או תאמרו שאני תמיד מפתה אתכם, או שדבריי לא מדויקים, שהוא דבר גרוע יותר. הדברים האלה בלתי נסבלים בעיניי. מפני שאתם מתייחסים אליי ולדבריי בחשד כה ורב ולעולם לא מפנימים אותם, אני אומר לכל אחד מכם בשיא הרצונות: אל תקשרו את דבריי לפילוסופיה, אל תשלבו אותם עם שקרים של שרלטנים, ויתר על כן, אל תגיבו לדבריי בבוז. ייתכן שאף אחד בעתיד לא יהיה מסוגל להגיד לכם מה אני אומר לכם או לדבר אליכם ברוחב לב כזה, ועל אחת כמה וכמה להסביר לכם את הטענות האלה בסבלנות. העתיד יועבר בהיזכרות בימים הטובים או, בבכי רם, ביללות כאב, בהעברת הלילות החשוכים ללא שמץ של האמת או החיים שאני מספק, בהמתנה מיואשת, או בחרטה מרה עד כדי כך שהיא תעביר אתכם על דעתכם... כמעט אין מנוס עבור כל אחד מכם מהאפשרויות החלופיות האלה. זאת משום שאף אחד מכם לא נוקט בעמדה של עבודת אל כנה. אתם שוקעים בעולם של פריצות ורוע, מתערבבים באמונותיכם, ברוחכם, בנשמתכם ובגופכם דברים כה רבים שלא נוגעים כהוא זה לחיים ולאמת ולמעשה מתנגדים אליהם. לכן, מה שאני מקווה עבורכם הוא שתוכלו לעלות על דרך האור. תקוותי היחידה היא שתהיו מסוגלים לדאוג לעצמכם ולטפל בעצכם, ושלא תשימו דגש כה רב על היעד שלכם עד כדי כך שתתייחסו באדישות להתנהגותכם ולעבירותכם.

בני אדם שמאמינים באלוהים מזה זמן רב קיוו ליעד יפהפה. כל בני האדם שמאמינים באלוהים מקווים שייפול בחלקם לפתע מזל טוב. הם מקווים שבקרוב הם יגלו בשלווה שהם קיבלו מעמד כזה או אחר בשמיים. אולם אני אומר שבני האדם האלה, עם המחשבות החביבות שלהם, מעולם לא ידעו אם יש להם ההסמכה לקבל מזל טוב או מעמד בשמיים. אתם מכירים את עצמכם היטב כעת, אך אתם עדיין מקווים שתוכלו להימלט מהאסונות של אחרית הימים ומידו של האל הכול יכול המענישה את בני האדם הרעים. נדמה שחלומות מתוקים ורצון בחיים נוחים הם מאפיין שכיח בכל בני האדם שהשטן השחית, ושהם לא רק הברקה של אדם אחד ויחיד. אף על פי כן, אני בכל זאת רוצה לשים קץ לרצונות הראוותניים שלכם ולהיטות שלכם לזכות בברכות. בהתחשב בעובדות שעבירותכם רבות ושמרדנותכם רבה ואפילו מתרבה והולכת, איך העובדות האלה מתיישבות עם תוכניותיכם החביבות לעתיד? אם אתם רוצים להמשיך כאוות נפשכם כשאתם טועים, מבלי שדבר יעצור אתכם, אך אתם בכל זאת רוצים שחלומותיכם יתגשמו, אני מפציר בכם להמשיך בערפול החושים שלכם ולעולם לא להתעורר, מפני שהחלום שלכם ריק מתוכן והוא לא יגרום לאלוהים הצודק להחריג אתכם. אם אתם רק רוצים שחלומותיכם יתגשמו, לעולם אל תחלמו, אלא תמיד התמודדו עם האמת – הכירו בעובדות. זו הדרך היחידה לישועתכם. מהם השלבים בשיטה הזו במילים ברורות?

ראשית, בחנו את כל עבירותיכם ואת כל ההתנהגויות והמחשבות שלא תואמות את האמת.

זו משימה שאפשר לעשות בקלות, ואני סבור שבני אדם חושבים מסוגלים לעשות זאת. עם זאת, בני האדם שלעולם לא יודעים מה הכוונה בעבירה ובאמת הם יוצאי הדופן, משום שהם לא בני אדם חושבים ביסודם. אני מדבר על בני האדם שאלוהים אישר, שהם כנים, ואשר לא פגעו בחומרה בצווים המנהלתיים, ויכולים למצוא את העבירות שלהם עצמם. על אף שזו משימה שאני דורש מכם שתוכלו לבצע בנקל, זו לא המשימה היחידה שאני דורש מכם. יהיה אשר יהיה, אני מקווה שלא תצחקו בחדרי חדרים על הדרישה הזו, ויתרה מזאת, שלא תזלזלו בה או תקלו בה ראש. התייחסו אליה ברצינות, ואל תדחו אותה על הסף.

שנית, עבור כל אחת מהעבירות שלכם והמרדנויות שלכם, חפשו אמת מתאימה והשתמשו באמיתות האלה כדי לפתור אותן, ואז החליפו את מעשי העבירה שלכם ואת המחשבות והמעשים המרדניים שלכם בהנהגת אמת.

שלישית, היו כנים, לא כאלה שתמיד מתחכמים וזוממים. (כאן אני דורש מכם שוב להיות כנים).

אם תוכלו לבצע את שלושת המשימות האלה, אתם בני אדם בני מזל שהחלומות שלהם מתגשמים ואשר זוכים במזל טוב. ייתכן שתתייחסו אל הדרישות הבלתי מושכות האלה ברצינות, וייתכן שתתייחסו אליהן בחוסר אחריות. כך או כך, התכלית שלי היא להגשים את חלומותיכם ולהנהיג את האידאלים שלכם, ולא ללעוג לכם או לשטות בכם.

הדרישות שלי אומנם פשוטות, אך מה שאני אומר לכם לא פשוט כמו אחד ועוד אחד שווה שתיים. אם כל מה שתעשו יהיה לדבר על כך באקראי ולקשקש בהצהרות נבובות ונשגבות למשמע אוזן, התוכניות והרצונות שלכם יהיו לעד דף ריק. כלל לא אחוש רחמים על בני האדם שסובלים במשך שנים רבות ועובדים קשה ללא כל תוצאה. נהפוך הוא – אני מתייחס אל בני האדם שלא עמדו בדרישותיי בעונש ולא בגמול, וודאי שלא באהדה. ייתכן אתם מתארים לעצמכם שמכיוון שאתם חסידי אל מזה שנים רבות, השקעתם עבודה רבה כך או כך, ולכן בכל מקרה תוכלו לקבל קערת אורז בבית האל בתור עושי שירות. אני סבור שמרביתכם חושבים כך מפני שעד כה, תמיד עסקתם בשאיפה לעיקרון של "נצל פן תנוצל". לכן אני אומר לכם בשיא הרצינות: לא אכפת לי כמה עבודתכם הקשה ראויה לשבח, כמה ההסמכות שלכם מרשימות, כמה אתם דבקים בי בחסידותכם, כמה אתם ידועים או כמה הגישה שלכם השתפרה. כל עוד לא עשיתם את מה שדרשתי, לעולם לא תהיו מסוגלים לזכות בשבחיי. ותרו על הדעות והחישובים האלה שלכם בהקדם האפשרי והתחילו להתייחס לדרישות שלי ברצינות. אחרת, אהפוך את כל בני האדם לאפר על מנת לשים קץ לעבודתי, ובמקרה הטוב, אהפוך את שנות עבודתי וסבלי ללא כלום, מפני שאני לא יכול להכניס למלכותי ואל העידן הבא את אויביי ובני אדם שמצחינים מרוע ובצלם השטן.

יש לי רצונות רבים. אני רוצה שתוכלו להתנהל באופן ראוי ומכובד, שתמלאו את חובתכם בנאמנות, שיהיו לכם אמת ואנושיות, שתהיו בני אדם שיכולים לוותר על הכל ולוותר על חייהם למען אלוהים, וכן הלאה וכן הלאה. כל התקוות האלה נובעות מהליקויים שלכם ומהשחיתות והמרדנות שלכם. אם לא היה די בכל אחת מהשיחות שניהלתי איתכם כדי למשוך את תשומת לבכם, כנראה כל מה שאני יכול לעשות זה לבלום את פי. אולם אתם מבינים את התוצאות של כך. אני לעולם לא נח על שמריי, ולכן אם לא אדבר, אעשה משהו אחר שבני האדם יוכלו להביט בו. אוכל לגרום ללשונו של אדם כלשהו להרקיב, לבתר אדם כלשהו למוות או לגרום לאדם כלשהו לבעיית עצבים שתעביר אותו על דעתו. מצד שני, אוכל לגרום לבני אדם מסוימים לסבול ייסורים שאכין עבורם. כך ארגיש שמחה, אושר וסיפוק רב. פעם החוק היה "מידה כנגד מידה", אז מדוע לא להשיב עטרה ליושנה? אם אתם רוצים להתנגד אליי ולמתוח עליי ביקורת, אגרום לפה שלכם להרקיב וזה יענג אותי עד בלי די. זאת מפני שבסופו של דבר, מעולם לא עשיתם דבר שנגע כהוא זה לאמת, וקל וחומר לחיים, אך כל מה שאני עושה הוא אמת, וכל דבר רלוונטי לעקרונות עבודתי ולצווים המנהלתיים שאני גוזר. לפיכך, אני מפציר בכל אחד מכם לאמץ קצת מידה טובה, להפסיק לעשות מעשים כה רעים ולשים לב לדרישותיי, כשתמצאו לכך זמן. אז אחוש אושר. אם הייתם תורמים לאמת אפילו אלפית מהמאמץ שאני השקעתי כבשר ודם, לא תעשו עבירות כה תכופות ופיכם לא ירקיב. זה לא מובן מאליו?

ככל שתרבו בעבירות, כך יפחתו הסיכויים שלכם לזכות ביעד טוב. מצד שני, ככל שהעבירות שלכם יפחתו, כך יתרבו הסיכויים שלכם לזכות בשבח האל. אם תרבו בעבירות עד כדי כך שלא אוכל לסלוח לכם, פירוש הדבר יהיה שבזבזתם את הסיכויים שלכם לזכות במחילה. במקרה הזה, היעד שלכם לא יהיה למעלה אלא למטה. אם אתם לא מאמינים לי, היו נועזים ועשו עוולות, ותראו לאן זה יוביל אתכם. אם אתם בני אדם ישרים שמנהיגים את האמת, אין ספק שיש לכם הזדמנות לקבל מחילה על עבירותכם, ומספר המרדנויות שלכם ילך ויקטן. אם אתם בני אדם שלא מוכנים להנהיג את האמת, אין ספק שהעבירות שלכם נגד אלוהים יתרבו, ומספר המרדנויות שלכם ילך ויגדל, עד הרגע הסופי שבו תושמדו כליל, וזו העת שבה חלומכם הנעים לקבל ברכות ייהרס. אל תתייחסו אל העבירות שלכם כאל טעויות של בני אדם ילדותיים או טיפשים, אל תשתמשו בתירוץ שאתם לא מנהיגים את האמת משום שהאיכות הירודה שלכם לא מאפשרת לכם להנהיג אותה, ומעבר לכך, אל תתייחסו אל העבירות שביצעתם פשוט כאל מעשים של בני אדם שלא מבינים מה הם עושים. אם אתם טובים במחילה לעצמכם וטובים בהתייחסות אל עצמכם באדיבות, לדעתי אתם פחדנים שלעולם לא יזכו באמת, והעבירות שלכם לעולם לא יפסיקו לרדוף אתכם, אלא ימנעו מכם מעמידה בדרישות האמת ויהפכו אתכם לשותפים נאמנים של השטן לעולמי עד. עצתי אליכם היא עדיין זו: אל תתייחסו רק ליעדכם ותתעלמו מהעבירות הנסתרות שלכם. התייחסו אל העבירות שלכם ברצינות, ואל תתעלמו מכל העבירות שלכם מתוך דאגה ליעדכם.

 

המשך לקרוא

חשוב מאוד להבין את טבעו של אלוהים


 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

ברק ממזרח | 'שירה והלל | 'איש לא יכול לתפוס את סמכות האל ועוצמתו


 

ברק ממזרח |  'שירה והלל | 'איש לא יכול לתפוס את סמכות האל ועוצמתו

?

כשדברי האל נאמרים, 

סמכותו תופסת פיקוד

ומה שהוא הבטיח מתאמת בהדרגה.

שינויים מתחילים להתרחש 

בכל דבר סביב.

אלו הניסים מידיו של הבורא.

זה כמו בבוא האביב, 

הדשא מוריק, הפרחים פורחים,

ניצנים נובטים, הציפורים שרות – 

כל הדברים מתחדשים.

סמכותו ועוצמתו של האל, 

אינן תלויות בזמן,

במקום, אדם או עניין, 

או בכל דבר אחר.

את סמכותו ועוצמתו 

האדם לא יכול לדמיין.

הוא מרגיש קושי לתפוס זאת 

או לגמרי להבין.

?

כשהאל משלים את הבטחתו, 

כל הדברים בשמיים ובארץ

מתחדשים ומשתנים בהתאם למחשבותיו.

כשהאל נותן הבטחה, 

כל הדברים משרתים הגשמתה.

כל היצורים מסודרים תחת שליטתו.

כל אחד ממלא את חלקו, 

כל אחד משרת את מטרתו.

זוהי ביטויה של סמכות האל.

זה כמו בבוא האביב, 

הדשא מוריק, הפרחים פורחים,

ניצנים נובטים, הציפורים שרות – 

כל הדברים מתחדשים.

סמכותו ועוצמתו של האל, 

אינן תלויות בזמן,

במקום, אדם או עניין, 

או בכל דבר אחר.

את סמכותו ועוצמתו 

האדם לא יכול לדמיין.

הוא מרגיש קושי לתפוס זאת

או לגמרי להבין.

?

כל הפגנת סמכות היא

הדגמה מושלמת לדברים שאמר,

המוצגים לבני האדם, ולכל הדברים.

כל הדברים המושגים באמצעות סמכותו,

יפים מאין כמותם ומושלמים לחלוטין.

זה כמו בבוא האביב, 

הדשא מוריק, הפרחים פורחים,

ניצנים נובטים, הציפורים שרות – 

כל הדברים מתחדשים.

סמכותו ועוצמתו של האל, 

אינן תלויות בזמן,

במקום, אדם או עניין, 

או בכל דבר אחר.

את סמכותו ועוצמתו 

האדם לא יכול לדמיין.

הוא מרגיש קושי לתפוס זאת

או לגמרי להבין.

 

מחשבותיו, דבריו, עבודתו וסמכותו

כולם יוצרים תמונה, 

יפהפייה, שאין דומה לה.

עבור כל יצורי הבריאה, 

שפה אנושית לא יכולה

להסביר בבירור את ערכם ומשמעותם.

הסמכות שלפיה האל שולט בכול, 

ועוצמת האל,

מראות לכול שהאל נוכח בכל מקום,כל הזמן.

לאחר שתראו שסמכות האל, 

ועוצמתו מצויות בכול,

תראו שאלוהים נוכח בכל מקום,כל הזמן.

 

מתוך 'עקבו אחר השהושירו שירים חדשים'

 

רשימת שירי קודש – צפו בסרטונים האלה כדי לשמוע את החדשות האחרונות בקשר לאלוהים ולהתקרב אליו.

בריאת העולם - צפו בסרט תיעודי איכותי ותחזו בבריאה האלוהית ותכירו את עוצמתו הייחודית של האל.

 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

ברק ממזרח | מערכון – המשטרה עורכת ביקור לכבוד ראש השנה

ברק ממזרח | מערכון – המשטרה עורכת ביקור לכבוד ראש השנה

ז'נג סינמינג, אדם מבוגר שמתקרב לגיל שבעים, הוא משיחי אדוק. בגלל אמונתו באלוהים הוא הוחזק במעצר ונשלח לכלא, שם ישב שמונה שנים. לאחר שחרורו, המשטרה עדיין התייחסה אליו כמטרה למעקב ממוקד. בפרט לאחר שהזקן קיבל את עבודתו של האל הכול יכול באחרית הימים, המשטרה באה כמעט מדי יום כדי להטיל עליו אימה, להפחיד אותו ולהפריע לו. ז'נג סינמינג לא יכול היה בשום אופן לקרוא בביתו בשקט את דברי האל, ואפילו בני משפחתו סבלו מחרדות כמותו. עכשיו ערב ראש השנה, והזקן נמצא בבית וקורא את דברי האל. הוא אינו יודע מה עלול לקרות...

צפה עוד

מערכון 'מעקב' | האם ישנן זכויות אדם בסין?


 

 

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
12345
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל Angela lee אלא אם צויין אחרת