00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

היתרונות והחסרונות של יבוא מקביל

יבוא מקביל הוא יבוא של מוצרים שהופצו בשוק ללא רשותו של היצרן. הסחורה אינה פחותה מזו שנרכשת ישירות מהיצרן. מטרתו של היבוא המקביל היא הוזלת המוצר בלי לפגוע ביצרן. מדינות רבות באירופה אינן מאפשרות יבוא מקביל. כל אחת מסיבותיה היא. ארצות הברית דווקא מעודדת את השיטה וגם ישראל מעודדת יבוא  מקביל וזאת משום התחרות שנוצרת בענפים השונים. המדינה עצמה אינה  מפסידה מהבאת סחורות ביבוא מקביל והכנסותיה ממסים רק גוברת ככל שהיבוא המקביל עולה.

איילון מוטורס – חלוצים בישראל

חברת היבוא הראשונה שהחלה לייבא מכוניות גם ביבוא מקביל היא חברת איילון מוטורס. בנוסף להיותה חברה מובילה בתחום יבוא מכוניות מסוגים שונים ייסדה את חברת איילון מוטורס יבוא מקביל כדי שצוות העובדים של חברה זו יעסוק אך ורק ביבוא רכבים ביבוא מקביל. כל לקוח שמגיע לחברת איילון מוטורס מקבל מידע על כל הדרכים האפשריות לייבא עבורו מכונית מדגם שבחר. גם בדרך המקובלת וגם ביבוא מקביל. הוא יבחר את המתאים לו ביותר ואנשי איילון מוטורס יעשו שעבורו את עבודת היבוא.

 

איילון מוטורס יבוא מקביל

מה היתרונות והחסרונות בייבוא מקביל?

  • ליבוא מקביל יש יתרונות וחסרונות. היתרון הבולט הוא קיום תחרות בשוק, המחירים נמוכים ממחירי יבואן רגיל. איילון מוטורס יבוא מקביל רוכשת את המוצר במחיר נמוך מסוכן ומוכרת אותו בארץ במחיר נמוך מזה של יבואן רשמי. איילון מוטורס יבוא מקביל מבטיחה ללקוחות הרוכשים דרכה מכונית את שירותי התיקונים והשירות לצד אחריות לתקופה מסוימת מה שמבטיח ללקוח לקבל דברים שאינם ניתנים בדרך כלל ביבוא מקביל.
  • החיסרון הבולט ברכישת מכונית ביבוא מקביל הוא בתיקונים, באחריות ובשירות שבדרך אחרת ניתנת ללקוח ובמקרה של יבוא מקביל אינם קיימים. בנוסף קיימת סכנה של זיוף ושימוש בחלקים שאינם מקוריים. כל הדברים הללו צריכים להילקח בחשבון בעת ההחלטה לרכוש מוצר, במקרה של איילון מוטורס  מכונית, ביבוא מקביל.

למה לקנות דווקא אצלנו בייבוא מקביל?

  • 100% מימון או הנחות משמעויות בטווחים של 200 אלף שקל.
  • רכב יוקרה חדש, מהיצרן, עם אחריות ואבזור מלאה – ויד ראשונה באישור משרד התחבורה.
  • מקבלים את הרכב במקום ולא מחכים.
לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

מהו יבוא מקביל?

היבוא המקביל הוא מכירת פריטים בשוק הישראלי ללא קבלת הסכמה מפורשת מהיצרן. זהו מאין שוק אפור. שוק זה הוא בעצם מוצרים אמתיים שמיוצרים עבור בעליהם או על ידם, הם נמכרים באישור בעליהם שהם מיוצרים במיוחד למקום מסוים וממנו הם נמכרים לעולם.

למה זה מוזיל עלויות?

  • שיטת היבוא המקביל מוזילה את המוצרים ובשוק המכוניות היא משמעותית. עלויות של מכוניות המגיעות באמצעות יבוא מקביל נמוכות בהרבה מעלויות של מכוניות המיובאות בדרכים הרגילות. גם לנו בחברת איילון מוטורס יש עניין להגדיל את מספר הלקוחות שלנו ובכדי לעשות זאת צריך להוזיל את העלויות ובכך לגרום להם לבוא אלינו.
  • בצד החיסכון לרכישת רכבים באמצעות חברות יבוא מקביל יש את חיסרון שכל שירותי התיקונים והתמיכה אינם שווים לאלה שנותנות חברות היבוא הרשמיות. איילון מוטורס יבוא מקביל היא חברה אחת ממספר חברות של איילון מוטורס ואת השירותים ללקוחות אנחנו נותנים על ידי חברה אחרת מהחברה שלנו. כך שללקוחות יש רווח כפול.

מה איילון מוטורס מציעים ללקוחות שלנו?

איילון מוטורס יבוא מקביל היא החברה מטעם קונצרן איילון מוטורס העוסקת ברכישת רכבים בשיטת היבוא המקביל. יש לנו בלעדיות לשיווק מכוניות של יצרנים מסוימים וכדי לחסום מחברות יבוא מקביל אחרות לייבא את אותן מכוניות ולפגוע בעסקים שלנו אנחנו מבצעים זאת בעצמנו.

אנחנו בחברת איילון מוטורס ממליצים לכל לקוח הפונה אלינו לרכוש מכונית ביבוא מקביל לעשות זאת רק לאחר שעשה בדיקה מקיפה של בעד ונגד. רק לאחר שקיבל את כל המידע הנדרש והאם יש לו רווח משמעותי מקנייה בדרך זו על קנייה רגילה. לנו חשוב שכל הלקוחות שלנו יהיו שלמים מההחלטה שקיבלו ויהיו שבעי רצון מהמכונית שרכשו ושהעסקה יצאה לפועל בצורה הטובה והיעילה ביותר.

איילון מוטורס דוגלת בשוק פתוח לתחרות ואנחנו חושבים שזה  טוב לכלכלת המדינה אבל מצד שני אנחנו עסק לצרכי רווח ומעוניינים לקטוף רווחים כמה שיותר. כניסת חברת יבוא מקביל לשוק הישראלי הגדילה את התחרות וזה טוב לעסקים. איילון מוטורס יבוא מקביל מאפשרת ללקוחות שלה לקבל תנאים משופרים בעת רכישת רכב דרכה וזאת כדי לעורר את התחרות בשוק המכוניות.

 

.

 

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

יבוא מקביל לדגמי לינקולן

מכוניות מסוג לינקולן נראות פה  ושם  בכבישי ישראל. יבוא מקביל לדגמי לינקולן נכנס בשנים האחרונות למערך יבוא המכוניות ורבים מעדיפים לרכוש מכוניות בשיטה זו על ביצוע הרכישה ביבוא אישי. לקוחות המעוניינים לרכוש מכונית מדגם לינקולן מחפשים דרכים להוזלת הרכישה. דרך אחת לבצע זאת היא באמצעות יבוא אישי. הדרך הנוספת היא יבוא מקביל לדגמי לינקולן. שתי הדרכים מוזילות את עלות הרכב והפכו חלק ניכר בתחום יבוא רכבים לארץ.

קצת על עלויות ובירוקרטיה

תחזוקת הרכבים שלנו העומדים להשכרה היא מהגבוהות שניתן. כל מכונית עוברת טיפולים בהתאם להוראות היצרן. נעשים מבדקי פתע של המכונאי הראשי של איילון מוטורס לבדיקה מקרית של מכוניות השכרה שלנו.

כל אחד מכיר את כמות הטפסים הנדרשת בעת רכישת מוצר כלשהו, ומכוניות בכללן. אנחנו נפטור אותך מה"צרה" הזו ונעשה את העבודה במקומך. עמילי המכס שלנו ישחררו את הרכב יעקבו אחרי מסלול שינוע הרכב וישחררו אותו מהמכס. לנו בחברת איילון מוטורס יש חברת יבוא מקביל למכוניות מכל מיני סוגים  וגם מכוניות לינקולן. כדי לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלנו הקמנו גם חברת השכרת רכב.

אל תתלבטו!

כל מי שמתלבט באיזה רכב לשכור ומאיזו חברה אנחנו יכולים להציע לו לבצע השכרת רכב מאיילון טורוס ולקבל תנאים שאף חברה אחרת בתחום לא נותנת ללקוחות שלה. לנו בחברת ההשכרה יש דגמים שונים של רכבים שהובאו ביבוא רגיל וגם ביבוא מקביל. השכרת רכב מחברת איילון מוטורס הופכת לחוויה לכל נהג וליתר המשתתפים בטיול. אנחנו מספקים רכבים בשכירות גם למי שממתין למכונית חדשה וגם למי שלא עלינו עבר תאונת דרכים וחברת הביטוח שכרה עבורו רכב חלופי.

איילון מוטורס מרכזת תחת אחריותה חברות שונות וביניהן גם את איילון סוכנות משנה את איילון מוטורס יבוא מקביל, איילון מוטורס סוכנות משנה לינקולן כל החברות הינן גופים משפטיים עצמאיים והאחריות הכוללת היא על חברת האם.

כל עובדי חברות איילון מוטורס למיניהן מקפידים על שמירת הזכויות של הלקוח. אנחנו מאפשרים לרוכש מכונית אצלנו לקבל בתנאים מיוחדים רכב להשכרה עד מועד הגעת הרכב הנרכש.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף

יבוא מקביל לדגמי מרצדס

עלויות השכרת המכוניות איננה דבר זול וגם על רכישת המכונית מהיבואן הראשי ישנם מסים, תשלומים ותוספות שמיועדות לייצר רווחים לגיטימיים ליבואן. איילון מוטורס סוכנות משנה מרסדס היא בדיוק הפתרון לבעיה הזו: הרבה פחות במחיר, ללא פשרה באיכות, ממש "שוברים את השוק", וזאת מבלי להוריד בערך של אף אחד מהאלמנטים.

מה זה ייבוא מקביל?

המטרה של פעולה זו היא לעקוף דרכים שמרניות שמעלות את מחיר המוצר לצרכנים. במילים אחרות, מדובר על ייבוא ממדינה אחת לשנייה של מוצרים גדולים. רבים המותגים הגדולים שמאפשרים זאת, תוך תשלומי מיסים למדינה המארחת עם קיזוזים, וזאת כדי למכור יותר מוצרים בעקבות הסרת החסמים שמעלים את המחיר. יבוא מקביל לדגמי מרסדס מאפשר למעשה תחרות בשוק הייבוא, ומוזיל את המחירים לצרכנים. כך יכולים למשל מדינות עניות יותר, לקבל את אותם המוצרים – רק במחיר זול יותר, להעלות את המיסים, ההכנסות ורמת החיים בעקבות הנחה זו ולתרום למשק. כך עוקפים את הייבואנים הרשמיים, שמוכר מותג בצורה יקרה יותר מאשר מתחריו הקטנים יותר.

למה לייבא ייבוא מקביל של מרסדס?

מדובר במוצר יקר מאד. מכוניות ברמה הגבוהה ביותר, עם התאמה למכוניות יוקרה, לרבות מכוניות מנהלים ואפילו עד רכבי טיולים. מדובר באיכות ברמה בין לאומית שכמעט ואין לה מתחרים, ובשל מיתוג מוצלח ומוצדק זה איילון מוטורס מבינה את הצורך להפוך מותג זה לנגיש יותר עבור אזרחי מדינת ישראל. בשל כך, הדרך הטובה ביותר להשיג רכב זה במחיר שפוי הוא באמצעות איילון מוטורס יבוא רכבים – המתמחה בדיוק בייבוא של כל הדגמים של מרסדס בצורה מסודרת, חוקית וברורה, אך עם הורדה משמעותית של המחיר.

ייבוא מקביל לדגמי מרסדס

 

למה דווקא אנחנו?

איילון מוטורס יבוא מקביל היא חברה מובילה בישראל בכל הקשור לייבוא רכבים מסוגים שונים למטרות שונות, תוך שמירה על מצוינות, שירות ברמה גבוהה ומחיר תחרותי. בשל כך, אם אתם זקוקים למכונית, ורוצים מרסדס, בין היתר, פנו אלינו כבר היום לחברת איילון מוטורס יבוא רכבים. נעשה לכם את החיים קלים, נאפשר לכם לבחור את הטוב ביותר ונסייע לכם לחסוך כסף!

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל ayalonmotorss אלא אם צויין אחרת