00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הסדרי חובות – בקשות לעיכוב הליכים בהוצאה לפועל

הסדרי חובות מהווים כסיום מוצלח של דרך ארוכה שעל החייבים לעשות. במקרים בהם נפתחו כנגד החייבים הליכים בהוצאה לפועל, אחד הצעדים הראשונים בדרך להשגת הסדרי חובות, תהיה במקרים בהם נפתחו כנגד החייבים הליכים בהוצאה לפועל, אחד הצעדים הראשונים בדרך להשגת הסדרי חובות, יהיה לעכב את ההליכים המדוברים וישנן פעולות שונות בהן ניתן לנקוט על מנת להשיג את המטרה.

הסדרי חובות – הפעולות לעיכוב ההליכים
איחוד תיקים – ברוב המקרים החייבים אשר נפתחים כנגדם הליכים בהוצאה לפועל, מתמודדים עם מספר נושים וכחלק מכך, ישנם מספר תיקים בהוצאה לפועל המתנהלים כנגדם. איחוד של כל התיקים לתיק אחד, תהווה פעולה חשובה בדרך להשגת המטרה הסופית שהיא הגעה של הסדרי חובות.  
הסדר תשלומים – אפשרות נוספת, היא להגיש בקשה לצו לתשלום החוב בתשלומים, אשר גובה התשלומים יותאם ליכולות הכלכליות של אותו חייב.
פסק דין הצהרתי – מדובר בפעולה אשר בכוחה להגן על רכוש של צד ג' מפני עיקולים.
כמובן, אלו רק חלק מהפעולות בהן ניתן לנקוט על מנת לעכב את התהליכים עד להגעה למצב של הסדרי חובות.

הסדרי חובות – קבלת הסיוע המתאים
הגשת הבקשות השונות והגעה למצב של עיכוב כל ההליכים אשר מתקיימים כנגד החייב בהוצאה לפועל, דורשת נקיטה של פעולות שונות ומצריכה ידע והבנה רבה בתחום זה. מהסיבה הזאת, ההמלצה היא  לקבל סיוע מעורך דין או חברה חיצונית, אשר ילוו את החייב בכל השלבים אותם הוא עוד יצטרך לעבור בדרך להשגת המטרה הסופית של הסדרי חובות – עורך דין מקצועי יוכל להשיג עיכוב הליכים בתוך ימים בודדים מהרגע בו החייב פונה אליו, מה שיוכל להקל באופן משמעותי על החייב בשלב הזה.

לדף הרשומה
| הוסף תגובה |
שתף
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל danicohen056 אלא אם צויין אחרת