44
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

הגן המרחף בין העולמות...

נוסחת מצב: פתיחת שערים

כבר נתקלתי פעמים רבות במכשפים ואנשים שונים שמציעים לאנשים החסומים בחייהם את "הפתרון האחד" והמתאים שפותח את כל החסימות. אולם, לא כל החסימות נפתחות באמצעות אותו מפתח. לא כל הבעיות נפתרות באמצעות מכשף שכותב לחש או מסיר "עין הרע" באמצעות עופרת. ישנם סיבות שונות לחסימות: מחלת נפש, דיבוק רוחני, עין הרע, קללה, ערפדות אנרגטית, שבירה של טאבו רוחני שיש לנו למרות שרובינו לא יודעים מהו, שטויות מגילגולים קודמים, או אפילו חוסרי התאמה בסיסיים לחברה ואפילו נכות פיסית.

האם כל הפתרונות לכל הבעיות הללו יכולות להיות טקס פשוט? ברור שלא. הצורך בלמלא מסמכים בצורה נכונה לביטוח לאומי בגלל נכות פיסית או ריגשית שונה מטיפול שכולל עין הרע. המכשפה החכמה לומדת קודם כל לאבחן את הקשיים שגורמים לתקיעות, ואז מטפלת בהם. האם זה משהו שניתן ללמוד בחמש דקות? האבחנה בין עין רעה לבין קללה וסוגים שונים וסגנונות שונים של קללות? וודאי שלא. זה דורש התמחות מיוחדת ולמידה תחת מכשפה מנוסה במשך זמן רב. אבל כמובן שיש את אלו שעדיין דבקים בטקסים פשוטים יותר- והללו יעילים בצורה בסיסית כלשהי פשוט כי מבחינה פסיכולוגית יש את ההרגשה שמשהו נעשה בנידון.

כמה ספרים שעשויים לתת לכם התחלה בלמידה של אבחון של מצבים שניתן לרפא:

Psychic Self Defense: Dion Fortune

The Witch's Shield: Protection Magick and Psychic Self-Defense: Christopher Penczak

Psychic Shield: The Personal Handbook of Psychic Protection: Caitlin Matthews

במידה והספרים הללו לא זמינים, ומכשפה ממסורת מסודרת לא נמצאת שם ללמד אתכם, יש לכם סיכוי מועט מאוד לאבחן את הבעיה הרוחנית ולפתור אותה. במידה והחלטתם ללמוד את הנושא, יש לקרוא את שלושת הספרים ולתרגל אותם וזאת כמובן אחרי שסיימתם ללמוד מאגיה בסיסית.  

לאחר שזה נאמר-  זה לא שאין דרכי קיצור או דברים שניתן לנסות במידה ונתקעתם בלי החינוך המתאים. שלא תחשבו לא נכון, שימוש בנוסחה הבאה מבלי לדעת חיזוי באמצעי כלשהו יוביל לכישלון מוחלט של הלחש. אבל במידה והחלטתם לנסות אותה- הרי הנוסחה המפורסמת של פתיחת שערים בהתאמות לרכיבים הישראלים זמינה לנו.

המתכון המקורי השתרבב לHoodoo מנוסחת מצב שהגיעה מברוחריה דרום אמריקאית. במתכון המקורי יש שימוש בעשב שנקרא Abre Camino או, פותח השערים. העשב הזה לא גדל מחוץ ליבשת אמריקה מה שעשה את הנוסחה הזו לא זמינה שנים רבות. את העשב ניתן להזמין מחו"ל בימינו אבל זה נדיר ויקר. עדיף אפוא להחליף אותו בעלים של עץ גויאבה הגדלים בארץ ברבבות. במידה וקשה להגיע לעץ כזה, קל להגיע לפרי שלו בעונה או מיובש בכל מיני חנויות מתמחות.

יש צורך כמובן לערוך חיזוי את מקור החסימה כאמור: התשובה אמורה להביא להוספה של רכיבים נוספים לנוסחה המאגית הזו. את הצמחים יש כמובן לטעון באנרגיה המאגית לפי הטקס שמאפיין את המסורת שלכם (מעגל ויסודות, העברה קטורת לאשו, תפילה וכו').

נוסחת פתיחת שערים:

זרעי אניס

עלי סנה

קינמון

ועלים או פרי של גויבה.

מדוע רכיבים אלה בשימוש? ובכן: זרעי אניס מכילים אלמנט חזק של טיהור (שימו לב מדובר בזרעי אניס ולא באניס כוכבי!) הם חביבים על כל הרוחות המלאכים והישויות החביבות. סנה משמש כמשלשל וככזה הוא עוזר "להחליק" את הקשיים שבמציאות הפיזית ולמצוא את הפתרונות הכלליים אליהם. קינמון משמש לזימון ולהמתקה של מצבים קשים וגויאבה עוזרת לפתוח וורידים ועורקים חסומים וגם להסיר מכשולים קשים.

מדוע אין כמויות? מכיוון שכמו הרבה נוסחאות מצב, יש להם שימוש בהכנת קמיעות, שמנים, קטורת, טינקטורות ואבקות בהתאם למצב. יש צורך גם להוסיף רכיבים שמתאימים לסיטואציה המשתנה:

מחסום בכסף: ריחן ועלי נענע

מחסום באהבה: וורדים ווטיבר

מחסום בריאותי: שני צמחים שמטפלים בבעיה הבריאותית או באופן כללי אקליפטוס והליקריסום

עין הרע: ווגרט וקרבצ'ו או לבונה ומור

קללה: תלוי בסוג

ערפדים אנרגטיים: קליפות שום ועלי שמיר

כמובן שהנוסחה הזו לא תעבוד מבלי שיהיה טקס מאגי מיומן שמעלה אנרגיה וטוען את הרכיבים כיאות ואם אין אלמנט של שימוש בצמחי מרפא בפרקטיקה שלכם. מומלץ באופן כללי להימנע להשתמש בנוסחה הזו אלא אם כן אתם במצב שאין שום ברירה אחרת או תחת הנחיה של מכשפה מומחית.

ארדן,

של הגן.

 

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

2 תגובות

© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל RainBird אלא אם צויין אחרת