00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

יוסי רגב

ביבי הוא הנציג של...

 
בקיצור: ביבי בעד התעמרות בעבודה, בעד איסור הקלטות, בעד הוצאה של 850 מיליון שקל על בניין ומטוס. $$$ [3941]
     - 1,835 איש כבר קראו את המאמר הזה - 
אל רשימת התגיות המסודרת ( <- קליק על)
אל רשימת הפוסטים המסודרת בבלוג שלי  ( <- קליק על)
אל רשימת הנושאים שלי ( <- קליק על)
זה הסיפור להיום. אם זה מוצא חן בעיניכם, תבואו גם מחר. אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, יחכה לכם סיפור חדש.
 
       אם אתם חושבים שבנימין נתניהו הוא טוב, אל תמשיכו לקרוא את המאמר הזה. זה רק ירגיז אותכם, ואין סיכוי שתשתכנעו.
התעמרות בעבודה
       התעמרות בעבודה היא תופעה די נפוצה בישראל. מנהל שמחליט שאיננו אוהב את אחד העובדים, הוא פוסל את כל עבודותיו, ומבזה אותו בפני כל יתר העובדים – ללא הצדקה. קללות, השמצות, העברה לתפקיד ריק, ועוד תעלולים נבזיים שעולים על דעתם של אנשים שנהנים מהכאב שהם גורמים לקורבן שלהם. התעמרות בעבודה היא מעשה חוקי במדינת ישראל. אין לעובד האומלל שום אפשרות להתגונן מפני העוול שניגרם לו. לכל היותר הוא יכול לוותר על העבודה, להתפטר ולטעון שהיתה הרעה בתנאי העבודה. אבל התעמרות בעובד איננה הרעה חומרית בתנאי העבודה. מירב מיכאלי, חברת הכנסת, החליטה להילחם בתופעה הקשה הזאת. היא יזמה הצעת חוק, שעברה בכנסת בהצבעה טרומית, בההסכמה כללית. אחר היא ישבה עם בעלי התפקידים הרלבנטיים במשרד המשפטים ובמשרד הכלכלה, וסיכמה על הצעת חוק המקובלת גם על שני המשרדים הללו. הצעת החוק היתה אמורה להגיע לדיון בוועדת העבודה והרווחה של הכנסת. כאשר הגיעה מירב מיכאלי לוועדה התבשרה שהדיון בוטל. מדוע בוטל הדיון? משום שמשרד הכלכלה חזר בו מהסכמותיו. מדוע חזר בו משרד הכלכלה? כי שר הכלכלה מתנגד לחוק הזה. מדוע שר הכלכלה, שהיה אז בנימין נתניהו, מתנגד לחוק נגד התעמרות בעבודה? משום שהמתעמרת הראשית, שפעמיים נקבע במשפט שהתעמרה בעובדי משכן ראש הממשלה – אינה אלא שרה נתניהו, רעייתו של שר הכלכלה. לא יהיה חוק נגד התעמרות בישראל, כי נציג המתעמרים הוא ראש הממשלה בישראל.
איסור הקלטות
       ראש הממשלה בנימין נתניהו פועל להעברת חוק שיאסור על הקלטת שיחה, בלא הסכמת כל המשתתפים בשיחה. כאשר החוק הזה יתקבל ("כאשר אני רוצה משהו – אני תמיד מקבל אותו") ייווצר המצב הבא: אם סחטן מתקשר אליכם ומאיים עליכם – אסור לכם להקליט את האיום, בלי הסכמתו של הסחטן. אם פושע פונה אליכם בהצעה להשתתף במעשה פשע – אסור לכם להקליט את הצעתו וללכת למשטרה. אם מישהו חטף את ילדכם ודורש מכם כופר – אסור לכם להקליט אותו ולבקש את עזרת המשטרה. אם שכן, שחנה במקום החנייה שלכם, עונה לכם בגסות ומאיים לשבור לכם את כל העצמות – אסור לכם להקליט אותו בלי הסכמתו.
       למה יהיה חוק כזה בישראל? כי נציג ה...
ארדואן הישראלי
       בנימין נתניהו החליט כי הוא זקוק למעון ראש הממשלה שבנייתו תעלה 600 מיליון שקלים. הוא זקוק למטוס ראש הממשלה שיעלה 250 מיליון שקלים. ביחד זה 850 מיליון שקלים. מה דעתכם על כך?
       אגב, שר האוצר משה כחלון הצליח לשכנע אותו לדחות חלק מן ההוצאות הללו לתקופה מאוחרת יותר.
תאגיד השידור
       על הסיפור המטורף כבר כתבתי (ר' קישור בהמשך). בינתיים דוחים את מועד התחלת שידורי התאגיד שוב ושוב, ומאריכים את עבודת רשות השידור. נכון להיום (מאתמול) מדובר על 30 באפריל 2017. נראה אם לא יחולו עוד דחיות בתאריך תחילת שידורי התאגיד.
הטענה של אהוד ברק
       אהוד ברק, מי שהיה ראש ממשלה בישראל, מי שהיה שר הביטחון אצל נתניהו, יצא בהאשמות חמורות כנגד ראש הממשלה נתניהו. בין היתר טען כי התנהלותו של נתניהו "הובילה לחשיפה מטרידה ביותר של ישראל מול אתגר בטחוני מרכזי. מפאת רגישותם של הדברים לא אוכל לפרט יותר מכך". אף אחד אינו מבין למה הוא מתכוון, וכנראה מדובר על מהלך חשאי של נתניהו שלא פורסם בתקשורת, מהלך גרוע מאוד.
       ח"כ עומר בר-לב, חבר ועדת החוץ והביטחון, דרש להזמין את אהוד ברק לוועדת המישנה החשאית, כדי שיסביר את טענתו בפורום המתאים. אבל אבי דיכטר, יו"ר ועדת החוץ והביטחון, בתיאום עם ראש הממשלה, הודיע שלא יהיה דיון כזה. למה לא יהיה דיון כזה? כי נציג ה...
האנשים מאמינים בנתניהו
       כל הקטעים הללו פורסמו בתקשורת. לא חידשתי פה דבר. אבל כל מה שמופיע בתקשורת נגד נתניהו, הרי הוא "כציפצוף הציפור". רבים מאזרחי ישראל תומכים בנתניהו, אוהבים אותו, וכל פעם שמשהו מתפרסם נגדו – הם אומרים שזה רק "התשקורת", וזה רק מחזק את תמיכתם בנתניהו. והמדובר איננו באנשים פשוטים, שאינם מתעמקים במה שמתרחש. המדובר באנשים אינטליגנטיים, בעלי השכלה ובעלי הבנה. אבל שייכותם לאחת הקבוצות הבאות: הדתיים, המזרחיים, הרוסים, הימין – גורמת לרבים מהם (לא כולם)  לראות את המציאות באופן כל כך מוטה, משום שהשמאל נראה להם כאלטרנטיבה שלילית הרבה יותר מנתניהו.
תקשורת – שקרים
       בני טייטלבאום סיפר למאזיני רשת ב' כי אבי דיכטר הזמין את אהוד ברק לבוא לוועדת החוץ והביטחון ולפרט את טענותיו, ואהוד ברק סירב. עוד דוגמה של "תקשורת – שקרים", של עיתונאי שמביא ידיעה שאין לה כל קשר למה שקורה באמת.
עוד
       על פרשת תאגיד השידור בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewEntry/7375187
 
 
     האם אני צודק? אל תסכימו אתי.
       מה אתם חושבים? מה אתם מרגישים?
יוסף רגב
-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-=-~-
   המונה היומי: עד היום היו 672,644 כניסות לבלוג שלי, וזאת מאז שהתחלתי ב-22.2.2006
 
      אם בהמשך הקטע (הפוסט) הזה יש תגובות, קיראו גם אותן. כשאנשים מתווכחים אתי, עולות נקודות חשובות, שלא נכנסו למסמך המקורי שכתבתי.
      אם הדברים שכתבתי פה מעוררים אצלכם מחשבות, והרי לשם כך אני כותב אותם, אנא, הגיבו לדברי בבלוג עצמו, ע"י קליק על "הוספת תגובה", כדי שאדע שקראתם וחשבתם עליהם.
      אם התגובות שלכם מתייחסות לנקודה מסוימת במה שכתבתי, סמנו אותה בשדה "נושא" ע"י מספר בסוגריים מרובעים כפולים, לדוגמה [[1]], ואני אכניס את המספר הזה בתוך הטקסט שלי.
      כיתבו תגובות. אל תהססו. אין צורך להיות בלוגר רשום. אין חובה לתת כתובת דוא"ל. כל אחד יכול לכתוב את שמו – ולהגיב (עד 17 שורות).
      אם האותיות קטנות וקשה לכם לקרוא – לחצו על מקש ה-CTRL ביחד עם מקש התו "+" (פלוס), ואז האותיות יוגדלו.
       את רשימת התגיות בבלוג שלי, רשימה מסודרת לפי סדר אלפאבתי, ניתן לראות בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/blogs/viewentry/7347329
      את רשימת הנושאים בבלוג שלי וגם את הוראות השימוש, ניתן לראות בכתובת:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=897416
 
תגיות: אקטואליה, ביבי, התעמרות בעבודה, הקלטות, תאגיד השידור, ברק אהוד, תקשורת – שקרים

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

291 תגובות

סטטיסטיקה
מספר כניסות לבלוג מה - 02/2006
959,588
תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל יוסי רגב אלא אם צויין אחרת