00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

מסחר באופציות בינאריות

מסחר באמצעות אופציות בינאריות

מסחר של אופציה בינארית בא לידי ביטוי בכמה יתרונות אשר מציע המסחר. אופציות בינאריות קשורות בפשטות המסחר ובפרקי זמן קלים לעיקול. כשהכול גמיש, יכול להתקיים מסחר של אופציות דיגיטליות בצורה הטובה ביותר ביחס לנישה של מסחר במניות ואופציות מעוף לצורך העניין. נכון להיום מציע השוק עשרות סוגים של אופציות בינאריות בעוד רוב האופציות אינן מבקשות ידע נרחב ומעמיק בתחום. כך גם לגבי השכלה נרחבת או ידע במונחים בשוק ההון. אין צורך להיות ידען גדול על מנת לקבל הבנה מספקת לצרכי מסחר. מניות מביאות מסחר בו האפשרויות פתוחות ואין הגבלה במסחר לרבות ציר הזמן של העסקה. כאשר רוכשים מניה היא נרכשת בנקודת זמן ידועה ומשם אין שום הגבלה מכאן שהרווח או ההפסד יהיה אף הוא בלתי מוגבל. פני הדברים שונים כאשר מדברים על אופציות בינאריות.


איך זה מתרחש?

אופציות בינאריות שונות ממניות או כל דרך אחרת. המסחר מוגבל יותר בעוד אופציות בינאריות הן מלכתחילה מוגבלות כחלק מתנאי העסקה . בלי המוגבלות לא יתאפשר המסחר. כך גם הרווח האפשרי והעלות של העסקה. הכול כמו מוסכם מראש וכל הדברים מוסמכים בין הקונה לבין כותב האופציה בפועל. יש לא מעט קריטריונים המביאים אופציות בינאריות להסבר בסיסי ומהותי. מדובר בסוג אופציה, סוג נכס בסיס וגובה פרמיה שיהיה צורך לשלם בפרק זמן ותפוגה שתהיה ידועה אף היא מראש. אופציות בינאריות או סוג של אופציה בינארית תתייחס לאפשריות מימוש מבחינת תכולת חיים ואורך חיים. לזה קוראים יכולת מימוש. אופציות אירופאיות תמומשנה בסוף תקופה בעוד מימוש ללא הגבלה יבוא לידי ביטוי בבחירת אופציות אמריקאיות. אופציות אלה ניתן לממש בכל עת ללא הגבלה.


דברים שיש לקחת בחשבון
במסגרת אופציות בינאריות, בואו נדבר על נכס בסיס המוחלט על הקונה או המכור מבעוד מועד. יש הבדל בין אופציות ובין סחורות, מטבע חוץ או כל נכס בסיס אחר. לכל אחד מורכבות משלו והשפעה כזו או אחרת. לצורך העניין יש להיזהר ובמידה והמסחר הוא בתחילת הדרך ראוי שלא להתעסק עם מסחר מורכב במכירה וקנייה גם יחד ולעסוק רק בכיוון אחד של מכירה או קנייה, אחר כך תמיד תינתן לסוחר הזכות להפוך מסחר למורכב יותר. בין אותם התנאים המוסכמים על ידי קונה או מוכר האופציה יש יתרון של אפשרויות גמישות ומאידך יש לא פעם מורכבות גדולה בעניין הרווחים והסיכונים שיש לתת את הדעת על כך. במסגרת בחירת אופציות בינאריות קיימות אופציות אקזוטיות, אופציות דיגיטליות בהן מבקשים להגדיר ירידה או עלייה על פי הזמן שנקבע ובין היתר ניתן לראות אופציות נגיעה המתייחסות לטווח הגעת ערך הנכס ולו בנגיעה קטנה בטווח הערכים אשר נקבעו. בסופו של דבר, יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים למסחר מתון ומוצלח.

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

תגיות
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל iantrader אלא אם צויין אחרת