00
עדכונים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
X

למקסם את החיים!

שבת תשעה באב נדחה ע״ב. אני מאמין בביאת המשיח. על פי שכל.

 ב.ה

שבת שלום,
שבת ט באב, פרשת דברים, שבת חזון.
יתהפכו הימים הללו לששון ולשמחה:
אנחנו הולכים לישון כרגיל, מבסוטים, נהנים מהחיים,  יש לנו אפילו פותח שימורים חשמלי , ונייר טואלט צבעוני עם הדפסים וריח של וניל, אבל אולי אנחנו נמצאים רגע אחד ממהפך שישפיע ויהפוך לנו את החיים, עד כדי כך שנשכח לגמרי את כל החיים הקודמים, ואף שישכיח גם את כל היסורים שעבר עמנו לאורך השנים, 
זאת בהתממשות אמונתנו הקנאית והנצחית, בהתגלות האלוקים בבית מקדש ומשיח מנהיג ומלך מבית דוד.
נשמע הזוי? לא נורמאלי?  אולי, אך יותר הזוי שעם הנצח שמסר את נפשו אלפי שנים על הלא נורמאלי, והמציאות הטבעית שלו היא ניסית,ישאר רגע אחד , בלי תכליתו הריאלית, הגאולה האמיתית,  
ועל כל פנים , בכל זאת לא בא כל כך הרבה שנים, אז נשורר לכם את הידוע על פי סוד שבכל יום אנחנו מגלים עוד טפח ונגאלים ברמה הנוכחית, אך ״המכה בפטיש״ הפינאלה, הגמר, של כל עבדותנו המתוכננת לאורך השנים, כולנו בתפילה כל רגע מהיום שכבר יקיץ ונתעורר משנתנו, ונראה את בית המקדש ונשיר ״אז ימלא שחוק פינו, היינו כחולמים״.
ולעיתים מבליחים להם עתות רצון למינהם, הזדמנות למתפרצת ולבהקיע את גול הנצחון, קוראים להם אולי חישוב קיצים, וחכמנו, מזהירים אותנו מלחשבם , אך בכל זאת, אנחנו עם עקשן, מחפשים בנרות כל רגע כדי לחיות מחדש את התקווה והאמונה.
וכך אנחנו מתקדמים במעגל השנים, והנה אנחנו מתקרבים ליום הארור שבארורים, חורבן בית מקדשנו הראשון והשני, גירוש יהודי ספרד, חיסול גטו ורשה, וכמעט יום ההתנקות ההרסני מגוש קטיף ועוד רבות, 
ובהחלט יכול להכניס אותנו שוב לדכאון רוחני, אך הרבי מילובאוויטש, נשיא דורנו, והוא הוא משיח צדקנו, מלמד אותנו חברים, אין לכם עת רצון מסוגלת לכך מהימים הנוכחיים, ואולי משיח מחכה רק שנתפוס שזה אמיתי ונעשה רק צעד גשמי ומעשי שיבטא בפועל את את האמונה הרוחנית, וזה זה יכריע את הכף הזכות של עמנו , וכבר השנה לא נצטרך עוד לצום, כי אם כפי שאומר הנביא ונפסק להלכה בתורתנו תורת אמת הקדושה: שיהפכו ימים אלו לימים טובים ולששון ולשמחה.
וכל זאת למה? במספר שורות ארשום כמה מקורות מדוע ימים אלו כל כך מסוגלים, ויהי רצון שננצל את ההזדמנות , ומשמים ירחמו, שכבר נזכה לתכלית עמנו , הגאולה האמיתית:
1. היום:כל יום מסוגל, עיקר באמונה, ואף מי שנודר שלא ישתה יין שמשיח יבוא, למעשה אסור לעולם.
2. החודש:  המדרש אומר על החודש את המדרש הבא: עלה אריה במזל אריה והחריב את אריאל(ביהמ״ק) כדי שיבוא אריה(הקב״ה) במזל אריה ויבנה את אריאל!, כמו כן ידוע שם החודש מנחם אב, על שם נחמת הענינים שבו בגאולה, וכמו כן ידוע במקורות, ששמו של המשיח מנחם(ד.א שמו הפרטי של הרבי, מנחם)
3. תשעה באב: אומנם יום החורבן אך חזל מלמדים אותנו. שבו ביום ״יליד מלכא משיחא״ זאת אומרת שזה היום הולדת של המשיח ומזלו גובר ביום זה, ואף הוסיפו קטע לתפילה רק ביום זה לכבוד הולדתו ביום .
4. יום השבת: שבת כולה עונג, מעין עולם הבא, ו9 באב בשבת, הצום נדחה, והעונג נשאר ,וזה ממש מעין לעתיד לבוא שיתהפכו הצומות לימים טובים, ועצם האכילה השמחה ביום זה במודעות הזאת מסוגלת להפוך ממש את היגון לשמחה.
5.הודעת הרבי לפרסום בכל מקום:  אני נביא ממשיך דרכם של נביאים , על פי כל כללי ההלכה בנושא,נאומר לכם בנבואה ברורה: הנה זה משיח בא!
6.סימני התקופה, התגרויות ונפילת ממלכות במדינות ערב, מצרים טוניס לוב סוריה ובע״ה כן ירבו, אחרי כל ההתקדמות האנושית וההכונה לשיתוף ושלום, והבוגרות האנושית כבר לקבל את המעל הטבע , להיות טבע, בגאולה האמיתית והשלימה 
אני מאמין בביאת המשיח ואחכה לו בכל יום שיבוא!
והנה זה בא.
 
שבת שלום, הוספה במעשה אחד יכולה להכריע את הכף.  בואו נוסיף ניתן ונאהב!
 
יחי אדוננו מורנו ורבנו מלך המשיח לעולם ועד!

הוספת תגובה

נשארו 150 תוים
נשארו 1500 תוים

תגובה אחת

נשארים מעודכנים

מנוי במייל

קבלת עדכונים על רשומות חדשות ישירות לתיבת האמייל
יש להזין אימייל תקין על מנת להרשם לעדכונים
ברגעים אלו נשלח אליך אימייל לאישור/ביטול ההרשמה
*שים/י לב, מרגע עשית מנוי, כותב/ת הבלוג יוכל לראות את כתובת האמייל שלך ברשימת העוקבים.
© כל הזכויות לתוכן המופיע בדף זה שייכות ל elliking אלא אם צויין אחרת