פורומים מומלצים

טיפים

  • - אל תתפתו להושיב תינוק לפני שהוא מתיישב בעצמו
  • - בזמן הביוץ יש תחושה של נפיחות, חום וסימנים דומים
  • - בתקופת הבחילות רצוי להיות מצוידות בקרקרים בתיק
  • - לכל הורה מומלץ לעבור קורס עזרה ראשונה לתינוק
  • - עצירות לאחר הלידה: הקפידי על דיאטה עשירה
לטיפים נוספים...
 
סיפורה של אם פונדקאית

סיפורה של אם פונדקאית

היא ידעה שזה הייעוד שלה, היא הרגישה שהיא יכולה להעניק לאחרים. אם פונדקאית שילדה תאומות, משתפת בחוויה

ערוץ הריון ולידה
פורסם :  28/04/2011 17:40:00
אז זהו כבר שבוע עבר כמעט ואני רוצה לשתף אתכן בסיפור שלי.

הפונדקאות כבר שנים היתה על הפרק עבורי, אחרי לידת שתי בנותיי יחד עם האושר שהן הביאו לחיי ידעתי שאת האושר הזה יום אחד אני אעניק למישהי, במיוחד כשבמשך השנים ראיתי סביבי חברות קרובות נאלצות לעבור מכשולים רבים כדי להביא ילדים לעולם.
השנים עברו ויצא שהתגרשתי (לא בשביל התהליך) ומיד יצאתי לדרך- הרגשתי שזה הייעוד שלי.

מהרגע שהתחלתי בתהליך, כמובן בליווי מירב ואורית המדהימות שאיתן יצרתי קשר עוד בהיותי נשואה כשהתעניינתי בתהליך, זה היה כמו אצבע אלוהים שמובילה אותנו.

הכל תקתק וזרם ולא לקח הרבה זמן עד שמירב הכירה לי את הזוג המיועד - לא יכולתי לבקש טוב מזה, מירב קלעה בול לאופי שלי ושל הזוג והיום אני יכולה להגיד שמעבר להכל נוצרה חברות טובה ועמוקה בינינו.

את הטיפולים התחלנו את ד"ר בר חווה המדהים שלהפתעתי הציע לנסות החזרה על המחזור הטבעי שלי (הכנתי את עצמי נפשית לכמויות ההורמונים שראיתי חברות לוקחות), החזרה ראשונה - המתנה מורטת עצבים - קליטה - תאומות!!!! אושר שאי אפשר לתאר.

ההיריון עבר בלי שום בעיה, הכל לפי הספר כמו שבר חווה תמיד דאג לציין. ההורים מדהימים, היה חיבור נהדר, והחברות הלכה והתעצמה.
יום שישי 22.4.2011 שבוע 37+5!! הרגשתי שכבר אי אפשר לסחוב יותר, גם לאופטימית כמוני יש גבולות.... אחרי כמה ימים של צירים כל 10 דקות בלילה אבל בלי התקדמות התייצבנו ב- 8:00 בבוקר אצל ד"ר גלבוע (עובד עם בר חווה ולקח חלק גדול במעקב ההיריון - איש מדהים!) בתל השומר, למרות שבמשך כל ההיריון הבהרתי שאני רוצה לידה רגילה כבר הייתי מוכנה לקיסרי אבל בדיקה של גלבוע הראתה שאני בפתיחה של 5 ומחיקה של 70%, "אז יאללה" הוא אומר "נפתח את המים ואת יולדת" - איזה כיף!

כמובן שלקח זמן עד שארגנו הכל והכינו את חדר הניתוח (גם בלידה רגילה תאומים יולדים בחדר ניתוח). היתה לנו הרגשה שהקטנות מחכות לשבת (צדיקות או לא?), וככה אחרי שבקעו את המים הכל רץ מהר מאד ומרגע שנכנסנו לחדר ניתוח לחיצה אחת וכמה דקות אחרי כניסת שבת נולדה הגדולה במשקל 2.600 ק"ג ושלוש דקות אחריה בלידת עכוז (ממש שלפו אותה מהרגלים) נולדה הקטנה במשקל 2.450 ק"ג.
 
בחדר הלידה היו איתי האמא ואחותי וכמובן שלא צריך לתאר לכן את ההתרגשות שהיתה שם, אפילו הרופאה הבכירה שטיפלה בי בכתה ואיתה כמעט כולם.
המסע הגיע לסיומו - האושר גדול וההורים חובקים תאומות - נשימה עמוקה, מנסה לנצור כל רגע, ומתכוננת לחזרה לשגרה, לאהבות הגדולות של חיי - לבנות שלי שליוו אותי בסבלנות והבנה ובתמיכה כל כך גדולה ונדירה לילדות בנות 9 ו-6, הן שותפות למצווה הזו לא פחות ממני ועכשיו כל כולי שלהן שוב.
החלטנו שאנחנו ממשיכים את הקשר כי פשוט כבר הפכנו למשפחה וזה ממש משמח אותי - יש להם משפחה מדהימה!!!!
להמשך סיפורה של אם פונדקאית, הקליקו כאן


להמשך קריאה בנושא:
פורום פונדקאות

כתבות נוספות ב

ערוץ הריון ולידה באתר תפוז- נלווה אותך לאורך 9 חודשים ואחריהם
Copyright©1996-2018, תפוז אנשים בע"מ   אקום
;