פורומים מומלצים

טיפים

  • - אל תתפתו להושיב תינוק לפני שהוא מתיישב בעצמו
  • - בזמן הביוץ יש תחושה של נפיחות, חום וסימנים דומים
  • - בתקופת הבחילות רצוי להיות מצוידות בקרקרים בתיק
  • - לכל הורה מומלץ לעבור קורס עזרה ראשונה לתינוק
  • - עצירות לאחר הלידה: הקפידי על דיאטה עשירה
לטיפים נוספים...
 
הבת שהפכה לבן

הבת שהפכה לבן

לפני כמה ימים סיפרתי על התגובות של בעלי כשנודע לו שזו בת ולא בן ואיך הוא התבאס והפסיק להביע התלהבות מההריון, הפסיק לממש ולדבר עם הבטן ואיך שזה השפיע עליי מאוד ותסכל אותי נורא. לא ניחשתי מה מצפה לי

ערוץ הריון ולידה
פורסם :  21/11/2010 19:11:00
מאז השקיפות העורפית, מזה שלושה שבועות, מאז שהודיעו לי שיש לי בבת בבטן, לא הייתה מאושרת ממני..

לפני כמה ימים סיפרתי על התגובות של בעלי כשנודע לו שזו בת ולא בן ואיך הוא התבאס והפסיק להביע התלהבות מההריון, הפסיק לממש ולדבר עם הבטן ואיך שזה השפיע עליי מאוד ותסכל אותי נורא.. הרגשתי שהוא לא אוהב את התינוקת שלנו וזה עיצבן אותי נורא, נורא כעסתי עליו..

אתמול, ביום חמישי, נסענו אני ובעלי לרופא פרטי כדי לעשות את סקירת המערכות הראשונה, כולי התרגשות מלווה בחרדות ובעלי..בעלי היה אדיש אבל התעקש לבוא, הוא יצא מוקדם מהעבודה (שזה ממש לא קל ולא מובן מאליו).

הרופא ניסה אולטרה סאונד בטני, לא רואים כלום, אולטרה סאונד ווגינאלי.. והופ..מה יש לנו פה? בולבול!!!

" מהההההההההההה??? בן??????? מה אני אעשה איתו????? " זו הייתה התגובה הראשונה שלי..

בעלי כמובן היה בעננים, הוא התחיל לשיר ולקפץ כמו ילד קטן, ואני? אני הייתי ככה  הלם טוטאלי!!
איפה התינוקת שלי? לאן היא נעלמה? כבר 3 שבועות שאני קוראת לה בשמה, מדברת איתה, מתכננת איך יהיה החדר שלה, עד כמה אני אוהב אותה, מה אלביש אותה, עם מי היא תשחק, לדמיין איך היא תראה.. ופתאום.. היא לא קיימת יותר!!

בהתחלה מרוב ההלם לא ידעתי מה להרגיש, היה כיף לראות את בעלי כל כך מאושר..

אבל בהמשך היום, כשהתחלתי לעכל את זה, פשוט בכיתי.. אני כועסת כל פעם שבעלי מדבר בהתלהבות על הבן.. מבקשת ממנו שנדבר על משהו אחר כבררררררררר, בעלי בהלם, הוא אמר לי אבל לפני כמה ימים כעסת עליי כי התנהגתי בדיוק כך בגלל שחשבתי שזו בת וצעקת עליי שזו הבת שלך ולא איזה סוג של סרטן..

מה אני אגיד לכן.. הוא צודק..עכשיו אני עושה בדיוק את מה שהוא עשה, למרות שתמיד טענתי גם פה וגם מול בעלי שנכון שאולי הייתי מתאכזבת קצת אם זה היה בן (כשחשבתי שזו בת), אבל הוא יהיה הבן שלי והייתי מתלהבת רק מלראות אותו ומה זה בעצם משנה אם זה בן או בת...

אז מה לעזאזל קורה לי? למה יש לי הרגשה שאיבדתי את התינוקת שלי? כאילו שלקחו לי אותה.. למה אני לא מצליחה להתחבר לתינוק בן?? למה לא הסתכלתי על הדיסק עם כל התמונות שלו שהרופא נתן לי אפילו פעם אחת? למה אני בוכה כל פעם שבעלי מדבר איתי על זה? ולמה לעזאזל לא ישנתי מאז אתמול כמעט בכלל?

אתמול מאוחר בלילה (מוקדם בבוקר) כשלא הצלחתי לישון, נכנסתי פה לפורום וקראתי את כל השרשור של "תראו לי שגם בנים יכולים להיות חמודים" והסתכלתי על כל התמונות, אני לא זוכרת מי התחילה את השרשור, אבל זה עזר לי קצת.. אבל כשבעלי התעורר באמצע הלילה כשראה שאני עדיין ערה, התחיל לדבר על הבן עוד פעם, עוד פעם התחלתי לבכות.. התגעגעתי לתינוקת שלי ורציתי שהיא תחזור


להמשך קריאה בנושא:
פורום הריון ולידה - תמיכה

כתבות נוספות ב

ערוץ הריון ולידה באתר תפוז- נלווה אותך לאורך 9 חודשים ואחריהם
Copyright©1996-2018, תפוז אנשים בע"מ   אקום
;