פורומים מומלצים

טיפים

 • - אל תתפתו להושיב תינוק לפני שהוא מתיישב בעצמו
 • - בזמן הביוץ יש תחושה של נפיחות, חום וסימנים דומים
 • - בתקופת הבחילות רצוי להיות מצוידות בקרקרים בתיק
 • - לכל הורה מומלץ לעבור קורס עזרה ראשונה לתינוק
 • - עצירות לאחר הלידה: הקפידי על דיאטה עשירה
לטיפים נוספים...
 
הצעדים הראשונים של תמר

הצעדים הראשונים של תמר

אף פעם לא מוקדם מדי לפתוח בלוג - אפילו בגיל 10.5 חודשים. הכירו את תמר הקטנה

ערוץ הריון ולידה
פורסם :  17/11/2010 18:26:00

ברוכים הבאים לפינתי החדשה הקרויה בשם המקורי " הבלוג של תמר".
כן, לביתי בת ה10.5 חודשים יש מה לומר מסתבר. ואני אתרגם לכם. לא, לא התחרפנתי, אבל מה לעשות. פרט שולי כמו אי היכולת המוטורית להקליד , לא תעצור אותי.

הבלוג של תמר ימוקם בתוך הבלוג של אמא שלה משתי סיבות : הראשונה - אין לי עצבים לתחזק שני בלוגים. לשווק לפמפם ולהציק - אני עושה רק פעם אחת. הסיבה השנייה : מכיוון שתמר עוד לא בת 18, ונחשבת לקטינה ב17 שנים הקובות , אני צריכה לנטר את מילותיה שמסתבר לא קלות לקריאה ומתובלות בקורטוב של קללות עסיסיות.

נורית - הבטחתי ולכן אקיים. לכל השואלים - ביני לבין חברתי התפתחה שיחה בה נאמרו דברים כאלה ואחרים. היה כיף, היה שמח, ובסופה  הודעתי לה חגיגית שזה הולך לקרות - הבת שלי תביע את עצמה דרכי. נורית גחגחה עלי ואמרה לי שאין מצב. אמרתי לה שיש. אז בבקשה -  

הבלוג של תמר פוסט ראשון

בוקר טוב לכל הקוראים של אמא שלי. אני מקווה שיש ממכם מספיק פה כי לא בא לי לבזבז מילים. נעים להכיר, אני תמר שוסטר, בת 10.5 חודשים, נולדתי ב6.1.10 בניתוח קיסרי כי אמא שלי כבר היתה אחרי 2 קיסרי בכל מקרה , אז יאלה - פעם שלישית גלידה.
יש לי 2 אחריות. רוני בת 7 עוד מעט, ואורן בת 4 , אני לא ארחיב יותר עליהן יותר מידי, אני משערת שאמא שלי (שמעכשיו ניקרא לה שירה כי זה יותר קצר), כבר אכלה לכם תראש עם סיפורים , וחוץ מזה הנושא פה הוא אני.
כמו שהספקתם להבין לפי בתמונה ששירה צרפה פה אני פשוט יפהיפיה אמיתית, אין תינוקות כאלה , ולא ברור לי למה בר רפאלי עוד לא יצרה איתי קשר לגבי קטלוג הקיץ של פוקס. נו מילא. יש לכם פה גם קישור לאחת מארוחות הבוקר האחרונות שלי, שירה יוצאת פה פרשית כי ברחה לה קללה.

אספר לכם פה על ההתנהלות היומיומית המתישה של תינוקת בגילי. על התלות, על התנאים הקשים בתחום המרחב האישי שלי , וכל הנושא הזה של יציאות, שההורים שלי לא תמיד קולטים בזמן (אתם לא שמים לב לריח??) וככה יוצא שחצי יום אני מרוחה בחרא ,בסוף מחליפים לי ,ואז שורף לי התחת בשאר חצי היום השני. כוסאוחתך.
קשה...קשה.  טוב יאללה כבר תשע ורבע. זמן לנמנם את שנת הבוקר. (יש גם צדדים חיוביים) , רק ששירה לא תעשה יותר מידי רעש  -  יש עוד זמנים לסדר את המדיח אמא .. לא צריך דווקא שאני ואבא ישנים. נו באמת זאת גם כן....

שלכם - תמר

שירה ! אפה הדובי??!!!!! להמשך קריאה בנושא:
הבלוג של שירה שוסטר

כתבות נוספות ב

 • מדברת מהבטן

  ההתרגשות שאי אפשר להסביר אותה, הציפייה המטורפת לתינוקת שלך, האהבה שמציפה את כל כולך. שבוע 38 מנקודת מבטה של אימא לעתיד

 • איך לעזאזל בוחרים שם?

  לקראת סוף ההריון וממש עם הלידה, אחת המשימות הקשות העומדות לנגד עיינינו היא בחירת שם לתינוק. במיוחד בשבילכן, שרשור שמות ענק וכמה טיפים לייעוץ

 • הצעדים הראשונים של תמר

  אף פעם לא מוקדם מדי לפתוח בלוג - אפילו בגיל 10.5 חודשים. הכירו את תמר הקטנה

ערוץ הריון ולידה באתר תפוז- נלווה אותך לאורך 9 חודשים ואחריהם
Copyright©1996-2019, תפוז אנשים בע"מ   אקום
;