לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום חקירות פרטיות
בפורום חקירות פרטיות תוכלו לקבל מידע אודות חקירות פרטיות, חקירות כלכליות, מעמד אישי ועוד המשך

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חקירות פרטיות

ששי מתתיהו, בעלים של חברת גילוי נאות חקירות. החברה פועלת ברישיון משרד המשפטים ואף חברה בלשכת החוקרים הפרטיים. החברה רשמה מספר רב של הצלחות במהלך השנים בחקירות מסועפות ומסובכות אשר חלקן התפרסמו בכלי התקשורת השונים. 

בין תחומי התמחות החברה: תיקי אישות, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות ומסחריות, חקירות למתן אשראי, קניין רוחני, חשיפות הונאה, חקירות בני נוער וחקירות באירופה וארה"ב.בין לקוחות החברה נמנים עיריית ראשל"צ, מועצה מקומית גני תקווה, רשות הטבע והגנים, חברת AIG, ערוץ 2, ערוץ 10, קבוצת הדר, חברת תות תקשורת ותוצאות, חברת פאר לוין תקשורת ועוד. כמו כן בין לקוחות החברה נמנים מספר רב של משרדי עו"ד וחלקם מהמובילים בישראל.

בבואכם לקבל שירות מחוקר פרטי הקפידו כי יהיה בעל רישיון לניהול משרד חקירות ממשרד המשפטים. ניתן לבחור במשרדי חקירות החברים בלשכת החוקרים הפרטיים אשר מבטיחה ערובה לשמירת חוקי האתיקה של החוקרים הפרטיים, הוגנות במחירים ובשירות. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום חקירות פרטיות כאן תוכלו לקבל את כל התשובות בתחום המרתק של עולם החקירותשאלות בנושאי בגידה בפרט והמעמד האישי בכלל, שאלות בנושאי חקירות עסקיות ומסחריות, האם ניתן לסמוך על השותף בעסק? איזה בדיקות ניתן לבצע לפני שמספקים סחורה או נותנים אשראי חברות? איך נדע אם החתן העתידי של בתנו הוא בחור אמין ולא משקר? ועוד שאלות רבות במגוון תחומים אשר נשמח לענות עליהן באופן הכי מקצועי.
המשך >>

סיפור חקירה - האם כדאי באקראי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2015 | 13:20
20
לא פעם פונים אלינו נשים וגברים בחיפוש אחר פרטיהם של כאלה שלמדו איתם בתיכון, היו איתם בצבא או במקום עבודה מלפני שנים רבות ועוד כהנה וכהנה.
בין הפרטים שאנו מתבקשים למצוא הם בעיקר מקומות עבודה נוכחיים שלהם.
ולמה אתם שואלים? על מנת לפגוש את אותם מכרים מהעבר בדרך ישירה או באקראי כביכול. הסיבות לאיתורים הללו יכולות להיות מאוד מגוונות אך בעיקרן הן ליצירת קשר רומנטי, על כן בין הפרטים שנתבקש לאתר זה את המצב המשפחתי של המכר/ה.
כך גם במקרה של לימור, בחורה גרושה פלוס שני ילדים, בת 41, בעלת מקצוע ומקום עבודה מכובדים בחברה, בחורה אנרגטית ומקסימה.
לימור היא לקוחה חוזרת שלנו, שכן, טיפלנו לה בתיק הגירושין שהיה כשנה וחצי קודם לכן בו נתפס בעלה לשעבר בוגד בה עם חברתה לעבודה, ואם זה לא מספיק הוא גם רימה אותה במשך תקופה לא קצרה שמצב העסק שלו על הפנים ואיבד מספר לקוחות גדולים בשעה שבמציאות הוא לא איבד שום לקוח והעסק דפק כמו שעון.
המכה שספגה הייתה קשה אך שמחתי לשמוע ממנה שהיא שוב על הרגליים ומוכנה כבר לזוגיות חדשה.
קבענו להיפגש ביום שמש בהיר באמצע החורף, שעה 10 בבוקר, רחוב בן יהודה תל אביב. כשראיתי אותה כשהגיעה לפגישה, שמחתי עוד יותר לראות שהשתקמה מהתקופה האפורה של חייה וששמחת החיים שבה אליה.
במהלך הפגישה סיפרה כי יצאה בחודשים האחרונים עם מספר גברים שהכירה, אך אף אחד מהם לא באמת משך אותה או הרשים אותה שתוכל להמשיך איתו הלאה.
צחקנו על כך שאחד הגברים איתם יצאה כן הקסים אותה והיא רצתה לקחת את היחסים שלב אחד קדימה אך כשביקשה שנבדוק על הבחור מצאנו מסכת של שקרים כמו חובות שהוא שקוע בהם, התארים האקדמים שאמר שיש לו ולא היו לו וגם תפקידו במקום העבודה שלו שהיה שקר גס.
 
מאז גירושיה לימור נשבעה שלא תעשה עוד צעד אחד בלי אישור משרד החקירות שלנו, אמרה וקיימה...
בכל מקרה לימור אמרה שמאסה לעת עתה מההרפתקאות האלה וכעת פניה אל גברים אשר היו איתה בעבר בכל מיני מסגרות והייתה מעוניינת לפגוש היום.
חמישה גברים סה"כ אחרי שעשתה מיונים על מנת שלא ייצא לה חשבון מנופח מידי, לחמשתם היה דף פייסבוק כזה שפתחו מלפני כמה שנים ומאז עידכנו אותו פעמיים ויותר לא נגעו.
אז מדוע לימור פנתה הפעם למשרד החקירות שלנו? על מנת שנאתר לה מקומות בהם נוהגים להיות אותם חמשת המופלאים, היא תצטרף אלינו למעקב ובזמן הנכון היא תלך ותפגוש אותם באקראיות כביכול וכך יוכלו לשוחח ולקבוע.
למה לה לעשות את זה בדרך הזו אתם שואלים? על מנת להתרשם מאיך שהם נראים היום, אם היא תרשים אותם כשיראו אותה ובעיקר להיות יותר קונקרטיים ולחסוך זמן.
 
ניגשנו לעבודה, לאחר בדיקות ראשוניות סיננו שלושה מהחמישה שהיו בזוגיות, נשארנו עם שני פיינליסטים, אחד עבר לגור בבאר שבע והשני עדיין פה במרכז, התחלנו עם הבחור הזה, איתרנו את מקום עבודתו, שעות התחלה וסיום.
התחלנו את המעקב עם סיום עבודתו כשלימור יושבת ברכב, הבחור הגיע לקניון שבעת הכוכבים בהרצלייה, לימור ירדה גם היא והלכה לצוד את הבחור. כעבור כעשרים דקות חזרה לרכב מחוייכת ואמרה שהם שוחחו והחליפו טלפונים אך בפנים חמוצות משהו אמרה שמראהו החיצוני לא כל כך לטעמה ושהוא נראה שונה מאוד ממה שראתה בתמונה שהוא שם בפייסבוק.
המשכנו בעבודתנו אודות הבחור השני מבאר שבע, ראינו שהוא פנוי, התמונה שלו נראתה טוב, בבדיקה עליו מצאנו שפעמיים בשבוע הוא מגיע לראשון לציון במסגרת עבודתו במשרדי החברה בה הוא עובד. לאחר שביררנו את הימים והשעות יצאנו לעבודה.
רגע לפני שיצאנו לעבודה שאלנו עד מתי יהיה עודד במשרדים בראשל"צ על מנת לא לחכות 10 שעות מעקב בלי שום הצדקה לכך, מסרנו לנו כי הוא יהיה עד 16:00 ומקדם ביטחון התחלנו לתצפת לעבר מקום עבודתו. שעה 15:00.
 
ההמתנה יחד עם לימור ברכב הייתה מאוד מותחת, התרגשו ולחץ כאילו היא כבר ממש ידעה שהוא זה המיועד לה ועכשיו זה רק תלוי באיך שיגיב לכשיראה אותה.
כעבור 50 דקות של המתנה נראה עודד יוצא מהמשרדים, מחוייך, נאה וכריזמתי, מנופף לשלום לחמישה עובדים אחרים שיצאו איתו ביחד והסתכלו עליו הולך בחיוך של הערצה. לימור בפה פעור ברכב פתאום קפאה על מקומה ולא היה לה את האומץ לצאת באותו רגע לעבר החניון בו החנה עודד את רכבו.
ניסיתי לפתוח לה את הדלת עם דחיפה החוצה אך לא עזר, לא הרגיש לה נכון לצאת באותו הרגע.
אז מה עושים עכשיו? ממשיכים לעקוב אחרי עודד בתקווה שיעצור במקום לגיטימי למפגש בדרכו לדרום...
ככל שהתרחקנו מראשון לציון כך הייתה נחושה לימור יותר ויותר לפגוש את עודד, עם כניסתנו לכביש 6 אפילו אמרה שלא אכפת לה שנגיע גם מתחת לבית שלו ושם היא תפגוש באקראיות כביכול.
לשמחתי הגדולה ותודה רבה למזלי הטוב, עודד עצר כעבור כעשרים דקות של נסיעה בסוג של תחנת התרעננות לרכוש קפה ולהטיל את מימיו, ברגע שנכנס לשירותים יצאה מהר לימור מהרכב ועמדה בתור לרכוש קפה, כשיצא עודד מהשירותים מיד זיהה את לימור (לתדהמתה יש לומר) ונשבע לכם שאם לשפוט לפי המבט של לימור זה כאילו באמת היא הופתעה מאוד באותו רגע לראותו.
 
כבר שנתיים עברו מאז, מהרגע שהשניים נפגשו הם פשוט לא יכולים להוריד את הידיים האחד מהשנייה.
לפני כשבוע וחצי הייתי בברית של בנם המשותף...
 
כיצד מאתרים דרכון לפי מספר תעודת זהות ????
30/07/2015 | 23:18
1
7
האם ניתן לאתר מספר דרכון לפי מספר זהות?
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2015 | 16:46
7
ערב טוב, ניתן לאתר באמצעות משרד חקירות.
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/2015 | 15:49
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...


שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
לקבל פלט שיחות של מספרי טלפון האם אפשרי
26/07/2015 | 19:07
1
13
האם ניתן להוציא פלט שיחות לאחר
( לעמוד שלי בתפוז )
31/07/2015 | 16:44
7
שלום רב, הוצאת פלט שיחות לאדם אחר הינה אסורה בתכלית האיסור ואף מהווה עבירה פלילית. אם מדובר בהליך משפטי ניתן באמצעות צו בית משפט, כמו כן גם לגבי חשד לעבירה פלילית
איתור אישה לפי שם הנעורים שלה
23/07/2015 | 19:14
4
23
לא יודע אם שאלתי היא בתחום החקירות אך אולי ידעו כאן לתת לי פתרון פשוט ולא יקר (רצוי חינמי) לשאלתי.
 
בזמנו, לפניי שנים רבות כשהייתי צעיר היה לי קשר קצרצר עם מישהי שלא הבשיל לקשר משמעותי. החיים המשיכו וכבר עברו כמה עשרות שנים מאז.... לאחרונה היא חזרה למחשבותיי ומעניין אותי היכן היא ומה שלומה. לא הצלחתי למצוא מידע עליה והיכן היא בשום מקום. אני יודע את שם הנעורים שלה, וכמובן את השם הפרטי שלה (אם לא החליפה אותו) ואפילו יש לי את מספר תעודת הזהות שלה. היא היום צריכה להיות סביב גיל 49-51.
 
יש דרך איך למצוא אותה?
האם יש איזה שאילתה שאפשר להגיש למשרד הפנים או למקום אחר כלשהו לפי הפרטים שאני יודע ולקבל פרטים עדכניים היכן היא היום?
 
 
 
איתור אדם
( לעמוד שלי בתפוז )
23/07/2015 | 20:56
3
24
שלום רב שלמה, בודאי שניתן לאתר את פרטיה העדכניים ואמצעי התקשרות של אותה גברת, כל משרד חקירות ישמח לבצע את המשימה אך לא בחינם, שירות מקצועי עולה כסף, סדר גודל של 250 עד 400 שח. בהצלחה!
האם יש דרך לבדוק בדואר או משרד הפנים?
23/07/2015 | 21:35
2
14
אכן שרות מקצועי עולה כסף אך לפעמים יש פתרונות שלא דורשים מומחיות מקצועית.  
 
מישהו אמר לי שהוא חושב שבדואר ניתן לבדוק אך הוא לא היה ודאי על זה.  האם אכן יש אפשרות כזו?
בקשת שאילתא לאיתור מען ממשרד הפנים
25/07/2015 | 00:21
12
ניתן לבקש שאילתא כזו, עליך לגשת למשרד הפנים (לא יודע אם בדואר זה אפשרי, רצוי לברר), עלות השאילתא היא 20 שקלים אם אינני טועה. המידע שאתה מקבל הוא הכתובת אותה עדכנה הגברת במשרד הפנים.
קישור למידע באתר מרד הפנים
25/07/2015 | 22:36
13
פריצות חוזרות לרכב
19/07/2015 | 18:09
3
13
שלום ששי, מידי חודש פורצים לי לרכב. אין שם שום מסמך חשוב או שום פריט יקר ערך. לדעתי עושים זאת בכדי להפחיד אותי. אני גם חושש שאני יודע מי, אך פחות מתאים שאכתוב זאת על גבי הפורום. איך היית ממליץ לי להתמודד? האם יש מצלמות נסתרות שאני יכול להרכיב על הרכב? עדיף לשכור בלש?
תפיסת פורצים לרכב
( לעמוד שלי בתפוז )
20/07/2015 | 00:21
2
14
שלום רב, בפניך שתי אפשרויות, האחת לשכור שירותי משרד חקירות אשר יציב חוקרים שיתצפתו על הרכב, יתעדו את הנעשה ואם ניתן יהיה גם יאתרו פרטים מזהים של הפורצים (אם הם יברחו עם רכב או אופנוע וכו'). אפשרות שניה היא להתקין מצלמות נסתרות בתוך הרכב אך החיסרון הוא זיהוי הפורצים. אם אתה יודע מי זה ויספיק לך זיהוי הפנים שלו בעת הפריצה אז פתרון המצלמות נסתרות יכול בהחלט לעשות את העבודה. עם קבלת הממצאים חד משמעית עליך לפנות למשטרה, אלה שפוגעים ברכוש לא יהססו לפגוע גם בגוף לכן יפה שעה אחת קודם.
תודה רבה
20/07/2015 | 16:56
1
10
היכן בדיוק מתקינים את המצלמות ברכב? יש מקומות קבועים שהפורצים אומרים לזהות?
התקנת מצלמות ברכב
21/07/2015 | 00:14
13
אין משהו קבוע בכל הנוגע למצלמות נסתרות ברכב, אתה יכול לגשת לחנות מוצרי ריגול ובילוש או לחברות שמתקינות מצלמות והם יציעו לך פתרונות. כמו כן אתה יכול לרכוש מצלמה נסתרת בתוך מוצר כלשהו שאתה יכול פשוט להניח ברכבך, כמו פחית שתיה או פרינגלס וכדומה, רק תדאג לציין לצורך מה אתה רוכש על מנת שיתאימו לך את הציוד המתאים.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
16/07/2015 | 11:14
4
|פרח|מחפשים עבודה? מתלבטים מה לכתוב בקורות החיים?
בפורום דרושים עובדים תוכלו לקבל הכוונה מלאה בדרך לעבודה המושלמת עבורכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באיטליה? מתכננים מסלול הטיול ברומא ויש לכם בתלבטיות?
בפורום טיולים לאיטליה תמצאו את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|כסף|יש לכם שאלות בתחום הבנקאות? נתקלים בקשיים מול המערכת הבנקאית?
בפורום תביעות בנקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|נורה|מעצבים מחדש את הבית ומתלבטים לגבי תאורה? מעוניינים לדעת מהו סוג התאורה החסכוני ביותר עבורכם?
בפורום ייעוץ תאורה תמצאו את כל המידע הנחוץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|אופניים|חולמת על אופניים חשמליים? שללו לך את רשיון הנהיגה ואתה מחפש דרך נוחה להתנייד?
בפורום אופניים חשמליים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מחשב|עומדים לפתוח עסק חדש? יש לכם שאלות לגבי הגדלת רווחים?
בפורום עסקים תוכלו לשאול ולהתייעץ!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|@|מתלבטים לגבי מכשיר שמיעה? מעוניינים לדעת מהו המכשיר שמתאים ביותר עבורכם?
בפורום מכשירי שמיעה תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש!

|שמאל|היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הבן שלי מעשן
13/07/2015 | 18:13
1
34
שלום, הבן שלי מעשן, אוני חושש שלא מדובר רק בסיגריות. הוא בן 16 ולאחרונה התחיל להסתובב בחברה שאני פחות אוהב. בזמן הלימודים עוד הייתה לי בקרה עליו באמצעות המורה שהייתה מדווחת לי על העדרויות וכו, אבל כעת בתקופת החופשה אני מאוד מודאג. לשכור בלש פרטי זה עסק לא זול ואני לא חושב שיש לי אמצעים כלכליים לזה. מה עוד אני יכול לעשות? אני ואישתי מאוד מודאגים.
הבן שלי מעשן
( לעמוד שלי בתפוז )
13/07/2015 | 18:34
26
שלום רב, נושא בני הנוער הוא אכן מאוד בעייתי שהרי כל צעד שנעשה על מנת לגונן עליהם הם רק ילכו ויתרחקו.
הפתרון המושלם למעקב אחר ילדכם הוא תוכנת ריגול בטלפון הסלולרי שלו אשר באמצעותה תוכלו לראות בכל רגע נתון היכן הוא מסתובב, את הודעות ה-SMS והוואטס אפ שלו ואת שיחות הטלפון שלו ותוכנן. בחלק מהתוכנות הללו ניתן גם לשמוע מה קורה בחלל החדר בו הוא נמצא גם כשהטלפון שלו מונח על השולחן והוא סגור.
ברור שיש מתנגדים לדבר מפאת פגיעה בפרטיות הנער אך במקרים רבים היא מאוד עזרה להורים לחלץ את ילדיהם מצרות.
בכל מקרה בו תחליטו לפנות לילדכם עם חומר ראיות כזה או אחר (כמובן שלא תאמרו לו שהתקנתם תוכנת ריגול או הפעלתם
מעקב) מומלץ מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני שאתם פונים לילד על מנת שלא להשיג תוצאה הפוכה.  
 
המלצה על מצלמה נסתרת
12/07/2015 | 18:08
1
24
שלום ששי, אני מעוניין להתקין מצלמה נסתרת בצעצוע של הבן שלי וכך לפקח על פעילות המטפלת. ראשית אני מעוניין לשאול האם זה חוקי? זה כמובן יעשה ללא ידיעתה. שנית- האם תוכל להמליץ לי על מצלמה קטנה מאוד ואמינה הרבה יותר? תודה!
מצלמת מטפלת
( לעמוד שלי בתפוז )
13/07/2015 | 18:23
19
היי גידו, נתחיל בפן החוקי, אין כל מניעה מלהציב מצלמה בביתך על מנת לדאוג לשלום ילדך, אך יש בעיית חוקיות לגבי מצלמה
שתקליט גם קול מפאת חוק האזנות הסתר.
לגבי מיקום המצלמה יש אפשרויות רבות, מספיק שתקליד בגוגל "מצלמה נסתרת למטפלת" ויעלו מספר רב של נותני שירות
אשר ישמחו להטמיע לך מצלמה כמעט בכל פריט אפשרי. אתה צריך לשים לב מה אתה רוצה לקלוט בעין המצלמה, כך שאם תתקין באחת הבובות של הילד תהיה מוגבל מאוד בזוית הצילום. אם תרצה לקלוט את כל הסלון או את חדר המשחקים נניח מומלץ להתקין מצלמה בגובה שתקלוט את החלל. לכן מומלץ לרכוש מצלמה נסתרת בתוך שעון קיר, תמונה, גלאי עשן, מפסק חשמלי וכו' אשר נמכרים כבר כמוצר מוגמר ועליך רק לתלות ולהפעיל את המצלמה.
אני חושד בשותף העסקי שלי
08/07/2015 | 17:28
1
51
היי ששי. אני חושד שהשותף העסקי שלי מרמה אותי ולא מדווח על כל ההכנסות של העסק. זה לא משהו שאפשר לראות במצלמות נסתרות.
הוא נמצא בהמון פגישות שכביכול לא נסגרות, אך אנחנו שותפים כבר 4 שנים ובמהלכן הוא הספיק להחליף רכב לו ולאישתו, לבנות יחידת דיור ובריכה ולסוע לחו"ל מספר רב של פעמים. זה לא נובע מקנאה, אבל מאיפה יש לו פתאום כל כך הרבה כסף? לפני שפתחנו את העסק הוא חי בצמצום. העסק שלנו מרוויח דיי טוב, וגם אני התייצבתי כלכלית, אך לא ברמה שלו!!
מה אתה מציע לי לעשות? איך אפשר לעקוב אחר דבר כזה?
חשד בשותף
( לעמוד שלי בתפוז )
10/07/2015 | 13:32
42
שלום רב, על מנת לגלות אם שותף מרמה יש צורך בחקירה משולבת. איני יודע במה העסק שלכם עוסק אך לעיתים קרובות מעשי המרמה הם בשיתוף פעולה עם גורם נוסף מתוך העסק או עם אחד הספקים/לקוחות. לכן יש צורך הן במעקבים אחר השותף לראות עם מי נפגש, לבצע חקירה סמויה עם אותו גורם שנפגש עמו ולנסות להגיע למידע מה הקשר העסקי ביניהם. כמו כן ניתן לבנות דמות/חברה פקטיבית אשר יבואו בקשר עסקי עם השותף, יבצעו מולו עסקאות ומשם נגיע למצב של גילוי האמת על דרכי פעולתו. תוכל כמובן לפנות אליי בפרטי לייעוץ נוסף עם הפרטים המלאים של החברה.
שבת שלום
חשד במטפלת של אמי
05/07/2015 | 13:04
2
89
שלום ששי, אני חושד כי המטפלת הסיעודית של אימי אינה נוהגת בה כשורה. אמי לא מתלוננת אך היא נראת לי מפוחדת ומאוד רוצה שנחליף את המטפלת. לא אומרת מה הסיבה האמיתית וזה גורם לי לחשוד. כמובן שאכבד את בקשתה של אימי ואחליף את המטפלת, אך במידה והיא מתעללת בה, לא אסכים שתתעלל בקשיש אחר. מה היית מציע לי לעשות? איך להתמודד?
מטפלת מתעללת
( לעמוד שלי בתפוז )
06/07/2015 | 14:06
30
שלום דור, ראשית כל הכבוד ויישר כוח על דרך חשיבתך.
לדעתי במקרה שלך כדאי מאוד לרכוש מכשיר מקליט אודיו קטן אשר מקליט רק כאשר יש קול בבית, כך יכול המכשיר להקליט
מספר ימים בבית ותוכלו לשמוע את אשר מתרחש.
לחילופין תוכל לרכוש מצלמה סמויה בתוך מוצר חשמלי או בקופסת שימורים כזו או אחרת ולהניח אותה בבית ולראות
מה עושה המטפלת.
וכמובן שיש גם מערכות צילום מורכבות יותר הכוללות מצלמות סמויות ויכולת צפייה מרחוק באמצעות הסלולר, אך זה
דורש השקעה גדולה יותר.
כל ציוד כזה יוכל לשמש אתכם גם לבדיקת המטפלת הבאה.
 
לוודווקא מתעללת
07/07/2015 | 12:09
24
דור שלום,
 
כמובן שאם אתה מעוניין אתה יכול אכן להציב מצלמות נסתרות/גלויות אבל, מניסיוני עם אבי לפעמיים פשוט לא מסתדרים על המטפל/ת פשוט אין כימיה בין השניים...תנסה לדובב את אמך ותחליט מה הצעד הבא שלכם....אתה יכול גם להגיד לחברה שהביאה לכם אותה שהם יתעמתו איתה (עם המטפלת)
חשד בעו"ד שמייצג
04/07/2015 | 12:40
3
105
אנו מנהלים תביעת נזיקין ת.ד כבר שנים ויש חשד שהעו"ד לא פועל לטובתנו כי הליכים לא הגיוניים מצידו
האם ניתן לעלות על כך עי" חוקר פרטי?
חשד בעו"ד מייצג
( לעמוד שלי בתפוז )
05/07/2015 | 00:02
68
שלום רב, יש מספר פעולות שמשרד חקירות יכול לבצע על מנת לבדוק באם העו"ד שלכם לא פועל כשורה. בין היתר ניתן לבדוק באם קיים אינטרס שלו מול חברת הביטוח הנתבעת, קשר כלשהו שיש לו עם העו"ד של הנתבע או עם נתבע עצמו אם יש כזה. בין היתר הדברים שנבדקים הם עבר צבאי משותף, עבר אקדמי, איזורי מגורים, שותפויות שהיו בעבר, קשרים עסקיים אחרים, קשרי משפחה, חברות ועוד.
בבואך לקבל שירות עליך לפרט בדיוק מה העלה את חשדך ומה הפעולות שהעו"ד שלך נקט שהביאו אותך לחשדות אלו.
לא פרטת מדוע אתה חושד
18/07/2015 | 01:09
1
13
וגם לא פרטת איזה הליכים בדיוק נראים לך "לא הגיוניים" וכדאי שתפרטם במדויק.
 
מכל מקום שכירת חוקר פרטי כצעד ראשון לבדיקת "חשדותיך" הוא הדבר הכי פחות מומלץ (וגם יקר משהו) במיוחד שחוקר לא מתמצא במשפט. אם אין לך את כל הפרוטוקולים ההחלטות והבקשות שהוגשו בתיק אינך יכול בכלל להתחיל בבדיקת חשדותיך, וזה הדבר הראשון שעליך להשיג (אתה זכאי לקבל הכל מפרקליטך בלי לשלם על כך דבר). סביר שאתה חושד בכשרים אבל זו נקודת הפתיחה שבלעדיה חבל על הזמן ואין מה לשכור חוקרים. רק עו"ד אחר יוכל לחוות דעתו מקריאת המסמכים שתקבל.
תגובה למגיב
20/07/2015 | 00:11
9
הדברים שאתה כותב הם לא נכונים ואף מטעים, ראשית מה עניין שמיטה להר סיני... אין כל קשר בין קריאת הפרוטוקולים והבנתם לבין החשד במי שמייצג אותך. החשד יכול לבוא לידי ביטוי גם מהתנהלות העו"ד מול הצד השני, ויתור מהיר מידי לעסקאות שמציעים וכו'. חוקרים פרטיים חייבים להבין בחוק ומשפט וגם תתפלא בקריאת פרוטוקולים והבנת מהלכים משפטיים, מה גם שישנם מספר לא מועט של חוקרים פרטיים אשר משפטנים בהשכלתם. חוקר פרטי יכול בהחלט לראות ולהבין את בקשת הלקוח ובפגישת ייעוץ יוכל לומר לו באם כדאי לבצע חקירה כזו או שהדברים מופרכים.
איתור אנשים
03/07/2015 | 02:57
3
98
שלום, 
האם ניתן לאתר אנשים לפי מספר טלפון ? (ניסיתי גוגל ופייסבוק לא נתן תוצאה)
אם כן אצל מי ?
תודה מראש
איתור לפי מספר טלפון
( לעמוד שלי בתפוז )
03/07/2015 | 23:47
2
83
ערב טוב,
כל משרד חקירות יוכל לבצע את העבודה,
צריך לקחת בחשבון שיש קווי טלפון ללא בעלים כדוגמת "טוקמן", במקרים כאלה יש צורך בחקירה מקיפה יותר על מנת לאתר את הבנאדם.
כשאתה מנסה להתקשר למספר עונים לך או שהשיחה מועברת ישירות למענה קולי או שהקו מנותק?
איתור לפי מספר טלפון
04/07/2015 | 21:39
1
54
כשאני מתקשר עונים לטלפון,
יש לי בערך 10 מספרים שאני רוצה לבדוק.
מה העלות (בערך) של כזאת עבודה ? והאם יש לך מישהו שאתה ממליץ עליו ?
תודה
עלות בדיקת בעלות של קו טלפון
04/07/2015 | 23:46
57
אין מחיר קבוע, זה נע בין 400 ל-1000 שקלים לבדיקה של מספר אחד. תוכל לפנות אליי בפרטי לגבי המלצות על משרדים.
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/2015 | 18:44
16
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
אפליקציה להיכרויות
16/06/2015 | 15:58
1
80
שלום רב, אני מתכתב עם בחורה שהכרתי מאפליקציה של הכרויות. ההתכתבות הראשונית הייתה באפליקציה ולאחר מכן עברנו לואצ אפ. התפתחו בנינו שיחות עמוקות מאוד, וחשפתי בפניה מידע מאוד רגיש אודותי. לאחר מספר שבועות ניתק הקשר ולא הצלחתי לאתר אותה יותר. אני מרגיש שזו הייתה מתחזה שניסתה לדלות ממני מידע... אני די לחוץ שמה שחשפתי בפניה יגיע לאוזניים הלא נכונות... הטלפון אינו זמין יותר ואין לה חשבון פייסובק. אני יודע רק את שמה הפרטי.
מה אפשר לעשות בכדי להגיע אליה?
מתחזים ברשת
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2015 | 17:16
67
שלום נתי, 
עניין חשיפת המתחזים ברשת הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, בכל מקרה לגופו אנו בודקים את אפשרויות החקירה, בדרך כלל זה יבוא לדי ביטוי בבדיקת 
הטלפון הסלולרי ממנו היא התכתבה איתך ולאחר מכן חקירה סמויה ללכידת אותה מתחזה בשיטות חקירות דרך המקומות בהם היכרתם ברשת וברשתות חברתיות נוספות. 
בגידה וגירושין
15/06/2015 | 16:07
2
98
שלום, אני לא מתגאה בכך, אך אסור לשפוט אם לא באמת הייתם שם - ולא הייתם... אני בוגדת בבעלי מזה 5 חודשים. אתמול, כשחזרתי הביתה, חיכתה לי בתיבת הדואר תביעת גירושין. באותו ערב בעלי לא חזר הביתה. יש לנו שלושה ילדים ואני נמצאת בחרדות. אני חוששת שבעלי גילה שאני בוגדת בו ולכן מבקש להתגרש. אני חוששת שיקח ממני את הילדים כי יוכיח שאינני אם ראויה. יתכן ובלש פרטי עקב אחרי ותיעד את הבגידות...יש לי סיבה לחשדות אלה כי הרגשתי כל מיני דברים...מה עלי לעשות כעת? איך אפשר להמתיק את המכה? אם באמת בעלי הציב בלש לעקוב אחרי, האם אלו ראיות מספיק טובות בשביל למנוע ממני לקבל משמורת על ילדיי?
משמורת על ילדים לאחר מקרה בגידה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2015 | 14:15
1
82
צהריים טובים, 
מנסיוני וממיטב זיכרוני במספר לא מעט של תיקים, לא זכור לי שלקחו ילדים מאמם עקב מעשה בגידה. 
כמובן שהעניין תלוי במספר דברים, אם במעקבים אחריך צילמו אותך משתכרת כל ערב, או שאם כל ערב תיעדו אותך עם גבר אחר במערכת יחסים סוערת רחמנא לצלן 
אזיי זה כן יכול להוות פקטור בבית משפט. 
את צריכה לשאול עו"ד לדיני משפחה את השאלה על מנת שיחדד יותר את התשובה. 
תודה
17/06/2015 | 18:09
53
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
11/06/2015 | 15:44
17
|שמש|הקיץ בפתח ואיתו הגיע הזמן להיכנס לכושר ולחטב את הגוף!
היכנסו עכשיו לפורום פילאטיס ותקבלו טיפים מעולים לחיטוב!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית בגרמניה? מתכננים את מסלול הטיול לברלין ויש לכם שאלות?
היכנסו עכשיו לפורום טיולים גרמניה ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|פרח|אם תמיד חלמתם על חופשה ברומניה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים ברומניה הוא בדיוק המקום בשבילכם!
היכנסו עכשיו לפורום טיולים ברומניה ותתכננו את הטיול שלכם!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|נשיקה|מתעניינים בהשתלות שיניים ובשיקום הפה? חולמים על שיניים לבנות?
היכנסו עכשיו לפורום השתלות שיניים ביום אחד ותקבלו את כל המידע הנחוץ!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב|האם אתם הורים אשר עוברים טיפולי פוריות? רוצים לשתף ולספר על הקשיים שאתם חווים?
פורום הורים בטיפולי פוריות עכשיו בהנהלה חדשה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|ירח|יש לכם שאלות בתחום הרוחניות והמיסטיקה? רוצים לדעת מה צופן לכם העתיד?
פורום מיסטיקה עכשיו בהנהלה חדשה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חובות לפני חתונה
09/06/2015 | 18:04
3
107
שום רב, בני הצעיר עומד לחגוג יומולדת 29 ובקרוב יתחתן עם בחירת ליבו. הייתי אמורה לשמוח אך מתעוררות בי לא מעט חששות כיוון שמדובר באם חד הורית שמגדלת שני תינוקות לבדה. אני יודעת שהיא גרה בדירה שכורה, אך חוששת מאוד שהיא מצויה בחובות כלכליים והיא אינה משתפת בכך את בני. החשדות מציפים אותי כיוון שהם יוצאים בסה"כ חצי שנה והיא מאוד לוחצת על בני למסד את הקשר. העלתי את הנושא בפניו, אך לטענתו מדובר במניעים ניטרלים לחלוטין - אהבה וכו... הייתי שמחה לוודא שהבחורה לא מצויה בחובות ומבקשת להתחתן רק בשביל להבטיח את עתידה הכלכלי (לבני לא חסר כסף..יש לו עסק והוא מרוויח לא מעט). מה היית מציע לי לעשות? האם יש דרך לבדוק את הדברים הללו?
תודה 
בדיקת חובות לפני החתונה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/06/2015 | 17:19
2
90
שלום רב לאם המודאגת, 
ניתן לבדוק חובות אודות הכלה העתידית שלך, הבדיקות יכולות לכלול תיקי הוצאה לפועל, תביעות אזרחיות בהן היא מעורבת והתראות חוב באם יש מול הבנקים וחברות האשראי. 
לדעתי חשוב לדעת איפה אתם עומדים מבחינת חובותיה.
את צריכה לחשוב היטב מה תעשי באם ממצאי החקירה יראו שאכן היא בחובות, הצגת ההוכחות לבן יכולה בהחלט להביא תוצאה הפוכה בה הוא יהיה לטובת אשתו לעתיד ונגדכם. 
אשמח להמשיך ולייעץ בעניין. 
 
אז איך נכון להציג ממצאים שכאלה?
14/06/2015 | 17:34
1
44
הייתי שמחה לשמוע מניסיונך...
תודה רבה על המענה!!
הצגת ממצאי חקירה
15/06/2015 | 11:18
44
ברגע שהבן / בת מגלים שביצעו חקירה על הבן/בת זוג בעצם הפגיעה היא כפולה, מצד אחד ההורים לא סמכו על שיקול דעתי וביצעו חקירה מאחורי גבי ומצד שני 
גם בן/בת זוגי בגדו בי בכך שהסתירו מידע. 
לכן רגע לפני שרצים לספר לבן מה מצאנו, אולי עדיף לא לספר בכלל. אם הסתרת המידע של הכלה העתידית מסתכמת בחוב של 60 אלף שקל לבנק וזהו, 
אני לא הייתי רץ לספר לבן שלי על העניין שחקרנו וזה מה שמצאנו, בל נשכח שיכול מאוד להיות שהוא גם יודע מזה, כי יש דברים שנשארים בין בני הזוג. 
אבל אם נניח שממצאי החקירה יעלו כי חובותיה נאמדים במאות אלפי שקלים ו/או שיש כנגדה תביעות הונאה / פלילי וכדומה, 
הסיפור הכי טוב הוא לומר לבן שאחד ההורים מכיר עו"ד / חוקר פרטי / שוטר או כל דבר אחר שיכול להיות קשור שכשהוא שמע את השם זה הדליק נורה אדומה ואז 
התחלתם יותר ויותר לבדוק וכך הגעתם לביצוע חקירה. 
אפשרי גם כאילו לשתף את הבן בתהליך מרמת החשד ולראות איך יגיב לביצוע חקירה או בדיקה מעמיקה יותר על בת זוגו ופה משרד החקירות יכול גם לשתף פעולה בתהליך. 
כמו כן בהבאת חומר החקירה ניתן גם להשתמש בחוקר הפרטי שביצע את החקירה על מנת שיישב עם הבן/בת ויסביר את ממצאי החקירה והשלכותיה. 
כשאיש מקצוע מראה את הממצאים ומסביר על השלכותיהם זה איכשהו יותר מרתיע ומראה כי מדובר במשהו רציני. 
|*|פורום אקס פקטור נפתח מחדש|*|
09/06/2015 | 17:55
11
|תו| ביום שבת הקרוב, אקס פקטור ישראל חוזרת לעונה שנייה ואין זהו זמן טוב יותר מלפתוח את פורום אקס פקטור
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולדבר על השופטים, הציפיות מהעונה הקרובה, המתמודדים האהובים עליכם ועל המנחה בר רפאלי :-)

פורום אקס פקטור http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
חשד בגננת
07/06/2015 | 17:30
2
75
שלום רב, הנכד שלי חוזר לאחרונה מאוד עצבני מהגן, ובבוקר הוא בוכה המון ומסרב ללכת. אני מוציא אותו בדר"כ אחרי הצהריים ורואה עד כמה הוא עצבני ולא סובלני. הבת שלי דיברה עם אמהות נוספות בגן ועולה שיש שינוי בהתנהגות של הרבה מהילדים. הגננת נמצאת בהליכי גירושין, ואני חושש שזו הסיבה. ניסנו לדבר איתה אך היא מכחישה כל שינוי בהתנהגות שלה. האם לדעתך כדאי לשלב חוקר פרטי או מצלמות נסתרות שיוכיחו שהגננת מוציאה את העצבים שלה והתסכול על ילדי הגן? שלא תביא את הבעיות הפרטיות שלה אל האוצרות שלנו!
חשד בגננת
( לעמוד שלי בתפוז )
07/06/2015 | 18:23
1
58
שלום ג'ורג', 
ראשית יש מספר פרטים שהייתי רוצה לדעת כגון האם מדובר בגן פרטי או עירייה, בן כמה הילד, האם יש גננות מתחלפות בצהרון... 
בפניכם שתי אפשרויות, האחת היא להתאגד כל ההורים שחשים כי יש שינוי בילדיהם ולפנות עם זה לממונה על הגנים במחלקת החינוך בעירייה.
וכמובן שאפשרות שנייה היא לצייד את הילד בצילום סמוי או במכשיר הקלטה סמוי ולשלוח אותו לגן. זה כמובן נתון לשיקול דעתכם באיזו דרך לנהוג. 
מניסיוני אני יכול לומר שבמקרים בהם הורים התאגדו ופנו לאחראים בעניין הם לא נתקלו באוזניים אטומות וכן טיפלו לעומק בבעיה. 
 
תודה על תשובתך המפורטת
08/06/2015 | 16:21
35
נכדי בן שנתיים ומדובר בגן פרטי.
בשעות הצהריים אכן מתחלפת הגננת. קשה לי לדעת מה בדיוק קורה שם. אני חושב שפנייה לאחראים אכן תיהיה הדרך הנכונה.
מודה לך על הייעוץ. אמסור זאת לבתי ונתייעץ איתך שוב במידת הצורך.
 

מנהל/ת הפורום

אודות:
ששי מתתיהו, בעלים של חברת גילוי נאות חקירות המתמחה בחקירות אישות, חקירות כלכליות, חקירות עסקיות ומסחריות ועוד.
חם בפורומים של תפוז
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
אחרי סרטן וגירושים, האם יש סיכוי לפרק ב בחיי?
נגזר עליי להשאר לבד
נגזר עליי להשאר לבד
אחרי סרטן וגירושים, האם יש סיכוי לפרק ב בחיי?
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
מה עושים כשהילד מדבר לא יפה?
הלוואי שתמותי!
הלוואי שתמותי!
מה עושים כשהילד מדבר לא יפה?
המדריך להסרת שיער
המדריך להסרת שיער
מה היא השיטה המועדפת להסרת שיער בחודשי הקיץ?
המדריך להסרת שיער
המדריך להסרת שיער
מה היא השיטה המועדפת להסרת שיער בחודשי הקיץ?
Flix וידאו
ששי מתתיהו- מנהל פורום חקירות פרטיות
להתייעצות עם מנהל הפורום
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mo...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
16:20 | 03.08.15 ששי מתתיהו
02:18 | 31.07.15 אורחים בפורום
22:07 | 26.07.15 אורחים בפורום
21:09 | 19.07.15 אורחים בפורום
21:13 | 13.07.15 Hעקב56
21:08 | 12.07.15 אורחים בפורום
20:28 | 08.07.15 אורחים בפורום
16:04 | 05.07.15 אורחים בפורום
15:40 | 04.07.15 אורחים בפורום
05:57 | 03.07.15 להיות אדם2
18:58 | 16.06.15 אורחים בפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ