לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הרגע הזה, השנייה הזאת, שכל אישה שהגיעה לתהליך של תרומת ביציות לא תשכח. את יושבת מול הרופא, מצפה לשמוע על הטיפול הבא, השאיבה הבאה ואז הוא אומר: אולי כדאי לשקול מעבר לתרומת ביציות, השחלות כבר לא מגיבות כראוי, איכות הביציות לא טובה.

ברגע הזה ההרגשה היא שהשמים נופלים עלייך, זרם חשמלי מאבן עובר בגופך ואם משהו מצליח בכלל לעבור בראש, אז זה - למה אני? מה? אלוהים לא רוצה שאהייה אימא? הנשיות שלי, דימוי הגוף שלי הכל פגוע וכל מה שאת רואה למול עינייך הוא מסך שחור.כולנו ללא יוצא מן הכלל היינו במקום שאת נמצאת בו כרגע - הפחד הנוראי מהעתיד, דימוי עצמי נמוך- כי הרי כל אחת נכנסת להריון בקלות ורק אני לא מצליחה, הרחוב מלא בנשים הרות ומה יש בי  שלא מצליח?

אם הגעת אלינו לפורום החם והמחבק של תרומת ביציות, בוודאי חווית כל זאת.

אני רוצה לספר לך על פורום תרומת ביציות - כשמו כן הוא. קודם כל הוא מקור לתמיכה, מרגע שנכנסת והצגת את עצמך, צבא של נשים לוחמות ועוצמתיות יהיו מכל צדדייך, יתמכו בך בכל נפילה רגשית, ידריכו אותך בכל צעד  (כי הרי הכל כאותי כרגע). פתאום תביני שאת לא לבד, שישנן אלפי נשים במצבך ומכל קשת הגילאים וכל אחת וסיבותיה. פתאום לתוך המסך השחור ידלק פנס ענקי שיוקרנו עליו תמונות העתיד בהן את חובקת ילד/ים שלך ורק שלך. עכשיו החלום המתרחק יהפוך לבר מימוש והשגה.

 

אז ברוכה הבאה לביתינו החם ואת מוזמנת לשאול כל שאלה:

1. איך מתחילים - איך יודעים איזה מסלול נכון לי.

2. טרמפולינת הרגשות - האם אוהב את הילד "כאילו היה שלי".

3. השתתפות קופות החולים בהוצאה הכספית

4. למי מספרים והאם לספר.

5. כל מה שרק עולה בראשך.

כמובן שניתן לפנות אליי ישירות במסר אישי.

קצת עליי- כשהגעתי לגיל 45, לאחר כ-10 IVF "הועברתי" אחר כבוד לתהליך תרומת ביציות. 2 נסיונות ראשונים בפדיוס קפריסין לא הצליחו ובטיפול השלישי בפדיוס הושג ההריון הנכסף והיום אני אם מאושרת לילד בן 5.8.

את תקנון הפורום   ובו כללי התנהגות בפורום, ניתן למצוא ב"כלים ומידע" - אנא קרא/י לפני הרשמה לפורום.

ברוכה הבאה כבר אמרתי?

גם אני אמא1 - מנהלת הפורום.

הפורום הינו פורום תמיכה ואינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי מקצועי.
אנא קרא/י את תקנון הפורום לפני הכתיבה בפורום.
הודעה חדשה

הבטא התאפסה מזמן,חודש..
01/08/15 12:25
3צפיות
וקיבלתי מחזור ובמעקב זקיקים ראו זקיק 22. והרירית יפה 8 .אני לפני החזרת מוקפאים מתרומה, כשהחזרה ראשונה טריים, הריתי ונפל לבד, שבוע 5.
הרופא טוען שהביוץ השבת וזה לא טוב, מוקדם מידי. לפי הבנתי בדיקות הדם בסדר גמור.אז למה הוא רוצה לחכות למחזור הבא בשביל לקחת אסטרופם? אני מבייצת תמיד ביום השביעי והוא יודע זאת...הכנתי אותו מראש שאולי עלי לקחת כבר אסטרופם שהביוץ יהיה ביום ה12 ומשום מה אני צריכה לחכות לעוד מחזור.זה ממש מייאש! זה אינדיווידואלי וכל אישה מבייצת ביום אחר ואם יתר הפרמטרים בסדר, אז למה אין החזרה שבוע הבא?
זה מתסכל ברמות ועל מה?
הרופא טוען שיכול להגרם נזק אחרי הפלה וסתם לקחת כדורים לא טוב הגוף מגיב אחרת הורמונאלית ויש לחכות.אני לא מצליחה להבין למה? רק בגלל שהכל תקין ואין שום עכבות להמשך.בהתייעצות עם רופאים בפורום אחר, אמרו שאין כל סיבה לא להחזיר, אם הרחם נקייה מזמן ויש ביוץ(שני)
מאז ההפלה...עובדת עיצות וחושבת, כי אולי אני עדיין בשבעה הימים הנקיים מהמחזור...והרופא דתי.אולי חלק מהמחשבה שלו שאני טמאה? לא רוצה להאמין שהדת משחקת פה משחק, אבל ממש מיואשת.האם משהי יודעת ובעצמה מבייצת כל חייה ביום השביעי?
בקפלן כשהייתי, השאיבות תמיד היו מוקדמות, ביום השביעי שמיני, כי זה הגוף שלי! כך גם הריתי לפני שנים.האם יש קשר בין הדת והגוף? לדעתי המלומדת, גופי דופק כמו שעון ושבוע הבא אין שום בעייה להחזרת המוקפאים, חבל לי על עוד חודש...מי הייתי במצבי????
בבקשה עזרו לי לא לאבד חודש, למרות שכבר די השלמתי עם זה בהיותי סומכת על הרופא שלי..והוא מדהים ללא ספק, אבל
ממש צריכה ומבקשת עזרה מבנות במצבי...תודה.
אוףףףףף בא לי לבכות
30/07/15 18:13
148צפיות
מיועדת לנסוע בחמישי הבא ונצחיה התקשרה ואמרה שצריך להחליף תורמת כי התורמת שבחרנו שהייתה בדיוק מה שרצינו לא הניבה ביציות ועכשיו הציעו לי משהיא בת 30 סוג דם לא שלי ולא של בעלי בצבעים שרצינו אני ממש בנאחס מטורף
רוצה לבטל ולא לנסוע גיל 30 ? סוג דם לא מה שרציתי ועכשיו אהיה חייבת לספר לילד או ילדה על התרומה לא יכולה כבר מרגישה שהכל סוגר עליי ...
כלכך מבואסת לא רוצה לנסוע לא בתחושה כזו
 
הגיל הוא לא הבעיה....
30/07/15 19:42
102צפיות
ולא בטוחה שסוג הדם הוא בעיה, הזרע הוא מבעלך לא?
הייתי מתייעצת קצת יותר לפני שאת מתבאסת ומבטלת...
הגיל לא משנה למה מעניין דווקא ?
30/07/15 20:09
96צפיות
כי לי אמרו תורמת צעירה זה הכי טוב
כי בלא מעט מסלולים
30/07/15 20:32
94צפיות
וגם בישראל התורמות עד גיל 35, כשאיכות הביציות לרוב יורדת לאחריו.
זה לא אומר שתורמת בת 21 תפיק בהכרח יותר מתורמת בת 30. ישנם מסלולים שדורשים הוכחת פוריות (לידה קודם לכן) ואז התורמות מבוגרות יותר.
הבת שלי מתרומה של תורמת בת 33
 
º
וואלה טוב אני ברגיעה :) תודה )
30/07/15 20:34
52צפיות
ולגבי סוג הדם היו על כך דיונים כאן
30/07/15 20:35
89צפיות
שווה לעשות חיפוש
ואם אני זוכרת נכון יש גם התייחסות לזה בהודעות הנבחרות (בתוך כלים ומידע)
קחי נשימה עמוקה ותעשי חשיבה אולי השד לא נורא כל כך....
הגיל לא ממש קובע כל עוד מדובר התורמת עד שנות השלושים המוקדמו
30/07/15 20:56
70צפיות
התורמת שלי בת 21 וטרם נקלטתי, חברה שהכרתי  בברנו נקלטה בהחזרה ראשונה מתורמת בת 31
לי היה מקרה דומה
30/07/15 21:21
85צפיות
כשהתורמת שבחרתי והתאימה לי בול מבחינת גובה, משקל וסוג דם,  לא הגיבה טוב לטיפול ההורמונלי ונאלצתי לבחור מבין 3 אחרות, שפחות התאימו לי מבחינת נתונים (בעיקר הגובה...), וגם לי הייתה התלבטות בנושא סוג הדם, שלא היה כמו שלי- ובסופו של דבר החלטתי לשחרר ולבחור את זאת שהנתונים שלה היו הכי קרובים למה שרציתי (גם אם לא בדיוק), ובינתיים הביצית שלה הפכה בתוכי לעוברית בת 34 שבועות...
בקרוב נראה מה יצא... אני משוכנעת שלא אצטער לרגע על שהחלפתי תורמת.
אני מבינה מאוד את ההתלבטות בנוגע לסוג הדם, חשבתי על זה לא מעט בהתחלה, כשרציתי לשמור לעצמי את האופציה לשמור את התרומה בסוד כמוס לנצח.
היום אני מרגישה אחרת, ולא חושבת שאשמור על הסוד הזה לתמיד, אלא שאשאיר בידי את השליטה לבחור איך, למי ומתי לספר.
אני דווקא חושבת שאם חשוב לכם מאוד להסתיר את נושא התרומה, יש להקדיש מחשבה לעניין סוג הדם, כי לדעתי אם זה מתגלה ע"י הילד/ה במקרה- זה הכי גרוע. אפשר להתייעץ עם מישהו שמבין לגבי הדומיננטיות של סוג הדם של בעלך לעומת התורמת. יתכן שבהצלבה של סוגי הדם שלהם, יש לסוג הדם שלו דומיננטיות בהורשה, ואז הילד/ה יקבל את סוג הדם שלו והבעיה נפתרה....
לי זה קרה ויותר מפעם אחת....
30/07/15 22:38
89צפיות
גם חוסר ביציות של התורמת וגם היה מקרה שהתקבלו עוברים בדרגה D בלבד, וזה נודע לי רק כשכבר הגעתי לברנו...
באופן אישי, אני לא הייתי לוקחת תורמת בת 30. הרופא שלי המליץ לי חד משמעית לא לקחת תורמת מעל גיל 25-26. סוג הדם לא נראה לי כזה אישיו. היו מצבים שהתורמת הייתה בלי ביציות טובות ולא הציעו לי אלטרנטיבה שנראתה לי וביטלתי את הטיפול באותו החודש.. המצחיק הוא שבסוף כבר הייתי מותשת אחרי כל הביטולים שהיו לי, כבר ממש לא עניין אותי מי התורמת, ובחרתי את הראשונה שהוצעה לי, ואחר כך אכלתי את הלב למה בחרתי אותה, אבל כבר לא רציתי לבטל ולדחות שוב את הטיפול, ודווקא מהתרומה הזו נולדה הבת המקסימה שלי.
למה לא היית לוקחת תורמת בת 30 ?
31/07/15 08:41
64צפיות
התורמת שהציעו לי הוכיחה פוריות יש לה 3 ילדים וכלן דןןקא חשבנו ללכת עליה ...
מצטערת מאוד הללי!
31/07/15 14:53
57צפיות
ממש ממש מבאס!

אני לא הייתי נוסעת. הייתי חושבת שלא הגעתי עד הלום כדי לוותר על מה שחשוב לי ושיש לו השלכות לטווח ארוך (מראה לא דומה וסוג דם)
מה שתחליטי, יהיה מבורך, בזאת אני בטוחה.
בהמלצת פרופסור הורוביץ ואחרי לילה של התהפכות במיטה
31/07/15 16:38
70צפיות
אנחנו הולכים על זה כי איך בעלי הגדיר את זה את לא יכולה לדעת שזה לא יקרה שוב בפעם הבאה והיא הוכיחה פוריות אז אנחנו נלך על זה ולגבי הסוג דם אני מניחה שאנחנו נספר בעתיד לבת שלנו ולילדים העתידים לא בטוחה שכדאי להשאר עם כזה סוד כל החיים ולמות בידיעה שהילדה עלולה לגלות את זה אחרי שנמות ותשנא אותנו כל החיים בגלל שלא גילינו  ... אני לא אשקר אני לא נוסעת בהרגשה טובה אבל אני גם אף פעם לא נסעתי בהרגשה טובה תמיד העיב עליי האולי זה יילך ומה יהיה עם זה לא יילך אז שיהיה לנו בהצלחה אני ביינתים זורמת ואולי אולי יהיה נס וניצחיה תתקשר ותהיה לה תורמת חלופית ...
שבת נעימה לכולן תודה תודה לכל המגיבות :)
בהצלחה!
31/07/15 18:52
44צפיות
בטוחה שההחלטה תתגלה כמבורכת, וממש בקרוב!
אני מבינה את מה שאת אומרת, שממילא לא היית נוסעת בלב נקי, מה לעשדות, הטיפול הזה לא פשוט ולא קל - אבל עם אור גדול בסופו!
הצלחה רבה
אגב, דווקא בקטעים האלה, השקט שיש בלב כי סומכים על המוסד המטפל הוא כמו שאומרים PRICELESS
הרבה הצלחה
31/07/15 19:05
38צפיות
נראה שהרבה הופתעו לטובה דווקא מהמצבים האלה. מה משכתוב - מכתוב. גם ככה אנחנו נאלצות לשחרר. כל מי שהגיעה לתרומה שחררה משהו בתוכה. שיהיה לכם הצלחה רבה!
בהצלחה!
31/07/15 20:41
31צפיות
אני בשעת האמת רציתי תורמת אחרת מבעלי ובחרנו מה שהוא רצה (דווקא רציתי את המבוגרת יותר ובחרנו בצעירה....).
אני לא בן אדם מאמין אבל כן יש מכתובים- מה שצריך קורה. אני בהריון (טפו טפו) ועדיין זה בבטן פחות נוח לי בגלל התורמת שלא בחרתי אבל זה לא משנה את מה שאני מרגישה לילד שלי שבועט ברגעיים אלו. הוא הילד שלי. זה מן תחושה נפרדת רק לתורמת.  
מבקשת עידוד
29/07/15 21:51
163צפיות
הי בניסיון שביעי הריתי עם בטא 147 ואחרי יומיים התפתח ל397 בשבוע 4 היה דימום קיבלתי זריקות גסטון בשבוע 5 שוב דימום והבטא ירדה...הפלתי. אני בת 44.5 ולא מצליחה...רציתי לשאול אם יש כאן בנות שעברו ניסיונות רבים והצליחו בסוף. שהרי תרומת ביצית אמורה להעלות את סיכוי הקליטה להיריון. תודה רבה
מצטערת בשבילך
30/07/15 22:21
67צפיות
גם לי היה דימום בערך בשלב כזה. ההריון שלי התחיל כהריון תאומים, ואחד נפל, אבל למרבה המזל עובר אחד ניצל, וכך נולדה הבת המקסימה שלי. קראתי כאן וגם הכרתי באופן אישי, בנות שחוו הפלות גם מתרומת  ביצית ובסוף הצליחו ללדת. מאחלת לך בהצלחה. 
עברתי גם הפלה בשבוע מוקדם
31/07/15 19:04
35צפיות
והלב מתכווץ לי כי חשבתי שסוף סוף אני מתקרבת להגשמת החלום שלי. האם כל ההחזרות היו מאותה תורמת? ( ומאותו זרע?) לפעמים נופלים על הצד הפחות נעים של הסטטיסטיקה. מחזקת את ידייך להמשיך בתהליך, הריון יכול להיקלט אצלך. יכול להיות שמשהו באיכות העובר לא היה תקין ולכן נפל. שיהיה בהצלחה!!!
יתרונות וחסרונות
28/07/15 12:57
213צפיות
מה דעתכן על המרפאה של הדסה, בתל אביב.
האם יש הצדקה ליסוע עד ירושלים?
 
זו לא ממש מרפאה בת"א
28/07/15 14:19
135צפיות
כלומר, יש שם מרפאה...אבל בהקשר שלנו, פשוט אחת לשבוע/שבועיים נשלח לשם אחד הרופאים מירושלים ע"מ לבצע את ההליך הראשוני של פתיחת תיק. כל ההמשך מבוצע באותו אופן - דרך הדסה הר הצופים / עין כרם (תלוי לאן משויך אותו הרופא).
מהנסיון שלי, אפשר לעשות כמעט הכל ממרחק. הגעתי לירושלים פעם אחת בלבד לפני הנסיעה - לצורך מתן זרע. 
בהצלחה!
כמו שאמרה קרמבו
29/07/15 07:47
71צפיות
הפגישה הראשונית עם הרופא המטפל מתבצעת שם, אין צורך לנסוע לירושלים לשם כך. כל השאר נעשה טלפונית או דרך פקס. גם אני הגעתי לירושלים רק לצורך העברת מנת הזרע. יכולה להמליץ על פר' קוכמן שקיבלה אותי שם, וליוותה אותי בתהליך.אני חושבת שהיא מגיעה אחת לשבועיים. בהצלחה !
תודה, יש עוד המלצות
29/07/15 09:45
78צפיות
יש עוד המלצות על רופאים מהדסה או דיס המלצות?
עדיין מתלבטת באיזה מסלול לבחור.
עד שכמעט הייתי סגורה על הדסה , הגיע בן זוגי עם שאלות ופתח לי שוב את ההתלבטות. שאל למה לא בקפריסין למשל ולא ידעתי מה לענות ... שהבטן שלי אומרת לי לא קפריסין... גברים לא מבינים תשובה כזו אז לא אמרתי ועכשיו מחפשת מידע על קפריסין
מישהי עשתה/ שמעה משהו על קפריסין
לגבי קפריסין
29/07/15 15:15
69צפיות
תריצי בחיפוש, היה פופולרי יותר פעם.
אני התחלתי לברר ומאוד מצא חן בעיני, ירדתי מזה כשהבנתי שצריך לטוס לשם לכל החזרה. כבר מסבך יותר את הסיפור וגם מייקר.
 
הרופא שלי בהדסה היה בן מאיר, הייתי מרוצה מאוד. כמו שכתבו למעלה, ממש אין צורך לסוע לירושלים- אין ממש משמעות למרפאה בתל אביב מעבר לפגישה אחת.
אני נסעתי לירושלים לפגישת הכרות כי היה תור קרוב יותר מאשר בתל אביב ופעם שניה נסענו לזרע וזהו. הכל בטלפון ובמיילים חוץ מזה...
תעני לו שהדסה זה מסלול מצויין
29/07/15 22:06
53צפיות
עם הרבה שנות ותק מאחוריו, הצלחות ושקיפות מלאה. אחד המומלצים פה בפורום. ( אחד מהם, יש עוד כמה)
מאוד מומלץ הדסה עין כרם
29/07/15 15:30
70צפיות
אבל בהדסה לא בתא לדעתי 
גם אני ממליצה על הדסה (עין כרם במקרה שלי)
30/07/15 20:55
37צפיות
נקלטתי בהחזרה ראשונה של עובר מוקפא, בלי לנסוע לחו"ל. גם זאת אופציה.
אני גרה מאוד רחוק מירושלים, והייתי שם פעמיים: פעם ראשונה לפתיחת תיק והבאת הזרע, ופעם שניה לצורך ההחזרה.
המסלול מצטיין בשקיפות, אמינות, ניסיון ומקצועיות.
במקרה שלי הליווי היה מעולה (האחות המקסימה מירי).
חוץ מזה- ואולי בראש רשימת היתרונות- מעבדה מעולה בצ'כיה (ואת זה אני יודעת ממכרה אמבריולוגית ותיקה מאוד בתחום ה- IVF, שסיפרה לי שבין העוסקים בתחום ידוע שזאת מעבדה טובה עם תוצאות טובות ושיטות עבודה מתקדמות) .
שיהיה בהצלחה!
אגב, מירי המהממת כבר לא שם
30/07/15 20:59
43צפיות
היא כל כך טובה שקידמו אותה לניהול במחלקה אחרת. גם אני קיבלתי ממנה שירות ותמיכה ברמה יוצאת דופן.
º
את רצינית? כ"כ חבל, אבל הכי מגיע לה בעולם...
30/07/15 21:09
19צפיות
היחידה בעולם??
28/07/15 21:43
209צפיות
היי אני חדשה כאן����,יש כאן מישהי פחות מגיל 30 ויש לה כשל שחלתי מוקדם-כלומר אין זקיקים וביציות והיא לא ילדה מעולםםםם???או שאני היחידה בעולם כולווווו������אני בת 25 אובחנתי כעקרה סובלת מכשל שחלתי מוקדם והרופאים לא יודעים למה ואיך קרה ואציין שקיבלתי פעמיים בחיים שלי מחזור טבעי לחלוטין!!!!זה מאכזב לגלות שבגיל 25 את צריכה תרומת ביצית:((((
ברוכה הבאה
28/07/15 22:20
135צפיות
ולא את לא היחידה בעולם כולו....אמנם לא אני, אבל היו כאן מספר בנות מתחת לגיל 30 מקווה שיענו לך...
ממה שאני זוכרת הן הרו ולא חזרו לפורום....
איילת
את לא היחידה... גם אני כמוך
29/07/15 14:08
132צפיות
היי,
אני בת 28, התחלתי בגיל 24 וחצי את הטיפולים (תרומת ביצית), כבר המון זמן נמצאת בסאגה הזו.
אמנם אצלי יש בעיה אחרת, בגיל 12 חליתי בלוקמיה וטופלתי בכימוטרפיה והקרנות (מה שכמובן הרס לי את הביציות) ולכן אני במסלול של תרומת ביצית.
לצערי אני עדיין בטיפולים (בעבר 2 הפלות), אם לא ילך בסבב הקרוב, אני פורשת לפונדקאות+ תרומת ביצית.
מאחלת לך בהצלחה בהמשך דרכך:)
 
º
קיוויתי שאת לא כאן מהסיבות הטובות
29/07/15 20:34
54צפיות
יפה שאת זוכרת אותי..
30/07/15 09:35
72צפיות
לצערי עדיין לא השגתי את מבוקשי..
מתחילה להשלים עם הרעיון של פונדקאות למרות שמאוד קשה לי...
בעיקר מקווה לטוב..:)
ברור שזוכרת...
30/07/15 19:56
33צפיות
היית אצל בר-חווה ואם זכור לי נכון עברת למשיח?
גם אני במצב הזה ...
29/07/15 14:18
128צפיות
בגיל 14 גילו שיש לי תסמונת טרנר כי לא קיבלתי מחזור ובחיים לא קיבלתי מחזור ולצערי אני גם בסאגה של הטיפולים יש לי ילדה מהממת מתרומה אבל מאז הלידה עברנו חמישה  החזרות שלא הניבו כלום אני מאד מאמינה בתהליך הזה אבל כמו קודמתי אני עשיתי הסכם אם בעלי שאם אני לא נכנסת להריון בסבב הקרוב אני עוברת לפונדקאות בתרומה ...
המון בהצלחה לכן
29/07/15 15:34
105צפיות
מאוד ריגש אותי המסע שלכן 
ברוכה הבאה
29/07/15 18:23
92צפיות
אני לא בדיוק במצב שלך.
אני לא ידעתי מראש שיש לי בעיה, מקבלת מחזור כמו שעון ופרופיל הורמונלי תקין.
אבל כשהגעתי להפריות התגלתה בעיית ביציות חמורה.
עכשיו אני יותר מבוגרת ממך(31), אבל התחלנו לנסות להרות כשהייתי בת 25. מה אומר, אולי אפילו יש לך יתרון עלי שאת יודעת מגיל צעיר שזו הדרך, ולא תעברי לפני כן את מסכת הייסורים של הניסיונות הכושלים להרות מביציותייך.. בכל אופן, לגמרי מבינה את התסכול והכעס, העולם לא תמיד הוגן...
בהצלחה רבה, מקווה שבכל זאת תצליחו בגירוי שחלותייך, אך אם לא, טוב שיש דרך אחרת... (ושוב, בהחלט מבינה את האבל...)
היי, את בהחלט לא היחידה. אני גיליתי את זה בגיל 15
30/07/15 12:00
89צפיות
מגיל 12 קיבלתי מחזור סדיר עד גיל 15 ואז  פשוט הפסיק. התחלתי לחוש חלשה, ועוד גלי חום האלה...  בבית ספר היו לי מצבים מביכים כשנהייתי אדומה.
קיוותי שאולי זה יעבור עד שאתחתן :) אבל לא..... עברתי תרומת ביצית בגיל 34 והיום יש לי בת שאני חולה עליה בת שנתיים. 
 
|*|הפורומים מתחדשים|!|
30/07/15 15:47
14צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
תפוז עובר תהליך התחדשות של שיפור חוויית המשתמש באתר.
אנו גאים ושמחים לבשר כי ביום שלישי הקרוב 4.8, החל משעות הצהריים אנו צפויים לעלות עם מערכת פורומים חדשה.
למעשה, הפיתוח נמצא בשלביו הסופיים ואנו עמלים כעת על בדיקות מקדימות.

לאחר ההשקה נמשיך לייצר שיפור מתמיד של האתר וגרסת הפורומים, כאשר אנו נשמח להמשיך ולקבל מכם פידבקים בשוטף בפורום משוב, מסרים אישים ומיילים.
ברצוננו לעדכן כי אנו עובדים בימים אלו גם על גרסה חדשה לאתר המותאם בסלולר ולבלוגים.

בין החידושים שצפויים לעלות ביום שלישי:
- מראה חדיש ועדכני
- אפשרות לכתוב הודעות בצורה מהירה יותר
- אפשרות לעקוב אחרי פורומים אהובים
- אייקונים חדשים ומשודרגים
- ממשק עבודה נוח ויעיל
ועוד...


שימו |לב| במערכת החדשה שצפויה לעלות ביום שלישי החתימות יוסרו באופן גורף עד לעליית מערכת חתימה משודרגת יותר (עליה עובדים בימים אלה).
לידיעתכם, במידה ותרצו לשמור את מה שכתוב בחתימה שלכם, אתם מוזמנים לעשות זאת עד יום שלישי בבוקר.

סופ"ש נעים |הלוואי|
צוות תפוז
בנות יקרות, צריכה את תמיכתכן לפני בדיקה דם
29/07/15 11:27
163צפיות
אני אחרי החזרה שניה של 2 עוברים מוקפאים יפייפיים בספרד.
החזרה ראשונה גם של 2 עוברים בלסטו נכשלה- היה כימי
הפעם, בשונה מהפעם הקודמת בה הרגשתי נפיחות בגוף, עייפות ועוד תופעות (למרות שנכשל), אני לא מרגישה כלום בגוף!!!
התאפקתי ועדין לא עשיתי בדיקה עם מקלון.
ההחזרה היתה בתאריך 17/7 ותאריך בדיקת הדם ביום שישי 31/7.
 
נשאר עובר 1 מוקפא והאמת היא שאחרי יותר מ 23 טיפולי IVF לא האמנתי
שגם תרומת ביצית התהליך יהיה קשה נפשית עם כשלונות.
 
אם לא יהיה הריון גם הפעם וגם העובר האחרון שנשאר לי לא יקלט, אלו בדיקות עוד ניתן לעשות? כל הזמן נאמר לי ב IVF
שהעוברים שלי בגלל הגיל לא טובים, והנה עם עוברים יפייפיים אני גם לא נקלטת, מייאש!
מה הממוצע לקליטה בתרומה?
 
אשמח לתשובות ומי שתרצה מידע על התהליך בברצלונה, אשמח לעדכן.
 
תרומת ביצית בברצלונה
29/07/15 12:19
128צפיות
הי אני די חדשה בנושא
ואשמח לשמוע פרטים על התהליך בברצלונה
למרות שהתחלתי תהליך בארץ, זה מעניין אותי מאד כי אני ספרדיה 
תודה 
פרטים על ברצלונה
29/07/15 17:04
118צפיות
הי,
להלן קצת מהידע שלי עבורך ועבור מי שיהיה מעונייןבפורום:
אני מטופלת במרפאת BNC IVF בברצלונה.
הרופא שמטפל בי, רופא שעבד באחת המרפאות הגדולות בברצלונה.
בדקתי המון מרפאות בכמה ערים יש לי הצעות מכולם. ספרד היא מעצמה של פוריות לכל מדינות אירופה, סיננתי את אלה שעסוקים עד מעל הראש ולא ענו מיד וגם בדקתי בפורומים מחו"ל, בדקתי כמה ביציות מקבלים ואינטואיציה... גם מחיר הטיפול ואפשרויות הטיסה היוו משקל כמובן.
להגיע לברצלונה זה די קל והשירות במרפאה מצוין! (יש משהיא שכל הזמן בקשר איתי לכל דבר שצריך במיילים וגם בטלפון) טסתי פעם אחת ובדקתי 2 מרפאות ובחרתי בזו אבל דיברתי דרך סקייפ עם הרבה!.
אני ביקשתי תורמת ספרדיה על מנת שתהיה דומה לי כמה שיותר (אני תימניה ולכן היה חשוב לי המראה)
בספרד מוצאים מיידית תורמות עם מראה ישראלי כמו שלנו, אם זה חשוב לך - לי היה.
הספרדיות מאוד פתוחות בנושא, תורמות ביציות בלי התלבטויות ולא מצורך קיומי אלה בשביל ליסוע לחו"ל, לשיפור החיים וגם זה היה חשוב לי.
החוק הספרדי מאשר לתורמת לתרום עד לידה של 6 ילדים חיים! 
לאחר ההחזרה הראשונה קיבלתי מידע מסוים על התורמת: גיל, גובה, סוג הדם זהה לשלי כמובן (בוחרים סוג דם זהה לאמא) צבע שיער ועיניים, השכלה, תחביבים, קצת על האופי שלה במילים שלה וגם מדוע היא תורמת. (היה מאוד מרגש לקבל את זה במיוחד כשיש דברים זהים ביננו)
בדקתי בארץ לגבי קייב עם פרופ' לברן שטיפל בי המון שנים ב IVF ולא התחברתי לנסיעות המשותפות וחלוקת 20 ביציות לכמה נשים. 
עלות הטיפול שלי : 8880 יורו
נשאבו 6 ביציות 5 הופרו והיו בדרגה הכי גבוה של איכות - הוקפאו כבלסטוציסט (ככה זה בספרד) ואם יש הריון ונשארו עוברים, הם מוקפאים לשנה ללא חיוב.
הוספנו עבור בדיקה של התורמת 250 יורו עבור X שביר (אם לבעל אין את המוטציה, מבחינתם זאת לא מוטציה שחייבים אצלם)
פעם ראשונה טסתי עם בעלי על מנת להשאיר זרע, את בדיקות הזרע X שביר וכו' עשינו בארץ ושלחנו להם.
הם כבר יודעים שבארץ אין בעיה לעשות בדיקות.
מרגע מציאת התורמת, את מקבלת פרוטוקול במייל ורופאת משפחה בארץ נתנה לי מרשמים - תרופות שונות.
כ 8 ימים מזמן קבלת המחזור וכ 14 יום מתחילת הטיפול, הלכתי לעשות בדיקת רירית וזקיקים, מצלמת ושולחת לרופא ואם הכל בסדר, מתאמים
החזרה בין 14-19 יום מיום המחזור.
טסתי כבר פעמיים להחזרה מיום ה' אחר הצהרים עד שבת (יש טיסה של אל על מאוד נוחה), ההחזרה ביום שישי.
בתי מלון לא חסרים, אני שוהה בלה רמבלה - מרכזי, יש אוטובוס עד המרפאה ואוטובוסים בשפע מהשדה ולשדה התעופה.
שהיה של סופ"ש לפני שבועיים עלתה לי לבד ללא בעלי 820$ טיסות ומלון, לא כולל שופינג :) - יש מלונות זולים יותר לשהיה תלוי במיקום ובעונה. בחורף הטיסות עולות כ 350$ ומלונות זולים מאוד.
 
פרט חשוב- אני הבאתי מהארץ את התרופות לתורמת בגלל שנשארו לי מטיפולים קודמים, אם אין לך זה עוד 1000 יורו.
הבאתי איתי: 5 מנופור, 7 צטרוטייד ו - 1 אוביטרל.
 
החזרה שניה עלתה לי 1970 יורו - בהחזרה קיבלתי את תרופות התמיכה שצריך לעוד פעמיים.
מקווה שההחזרה השלישית תהיה עוד שנה וחצי :)
זה לא זול, אבל אם כבר תרומת ביצית אז לפחות בדרך שהיתה חשובה לי!
אני במכבי ויש החזרה על החשבונית עד כמעט 12,00 ש"ח - מחזירים עבור 2 טיפולים לכל החיים.
 
מקווה שעזרתי!
את עדיין לא יודעת אם נקלטת
29/07/15 22:08
96צפיות
אולי זה חיובי
שמירת זרע מוקפא- דרישת תשלום – שימו לב!
29/07/15 21:19
79צפיות


פנייתי היא למטופלי פריון  בהפרייה חוץ גופית אשר שומרים זרע קפוא לצורך הטפולים, במעבדות הזרע למינהן בארץ, או לצורך שליחה לחו"ל לצורך פונדקאות או תרומת ביצית.

האם ידוע לכם כמה מנות נשארו במעבדה לאחר כל טיפול? האם כל שנה אתם מקבלים תזכורת מהמעבדה או בית החולים  לגבי הצורך בתשלום עבור השמירה? האם אתם דואגים לתשלום מול קופת החולים או באופן יזום ועצמאי?

 אם התשובה שלילית –  חשוב שתקראו את ההמשך ושימו לב.

השבוע  (7.15) קיבל בעלי (שהוא בעל הזרע  המוקפא לצורך טיפולי הפריון )  דרישה מבית חולים בלינסון פ"ת , לשלם 322 שקלים לשנה החל משנת 2002 ועד היום, דמי שמירה של מנות הזרע במיכל ההקפאה. בחשוב של 13 שנה מדובר על סך 4,186  שקלים.
אנו הפסקנו את טיפולי הפריון בבלינסון בערך בשנת 2003. מעולם לא עודכנו בדבר ניצול מנות הזרע, לאחר כל טפול. כן עודכנו ביתרת עוברים מוקפאים.

למותר לציין  שמשנת 2002 עת הוקפא הזרע ועד היום לא קיבלנו כל פנייה או תזכורת לחוב כלשהו, שום הודעה על כך שנשארו מנות מוקפאות, ושום בקשה לפנות לקופת החולים להסדיר התחייבות לתשלום.

לא ידענו כלל שנותרו מנות , והם גם לא טרחו במהלך השנים להודיענו שיש מנות מוקפאות ועלינו לחדש התשלום בגין שמירתן.  לו קיבלנו הודעות כנ"ל היינו מורים על השמדת המנות, או דואגים להעבירם למקום אחר.

לשאלתנו מדוע בית החולים לא פנה אלינו  עד היום ? קיבלנו התשובה, כי  לצורך הקפאת הזרע, בעלי חתם להם על יפוי כח בו רשום בין השאר שזו אחריותו כל שנה לדאוג לתשלום עבור השמירה. וכי אנחנו בני אדם בוגרים שאמורים לדאוג לעניין זה. ולהם אין כח אדם לעניין זה.
 עכשיו אנו  מוצאים עצמנו בתוך מהלך של תכתובת  ומו"מ מולם, אפשרות פנייה לערכאות וכו'.

אנו ממליצים לכל אחד לבדוק לאחר כל טפול  כמה מנות נוצלו וכמה נותרו, ולהתעדכן ביוזמתכם לגבי הצורך בתשלום עבור השמירה.
אם יש מבינכם כאלו שנתקלו בפנייה דומה  של בלינסון לדרישת "הסדר חוב"  של דמי שמירה היסטורים על זרע קפוא – נשמח אם תצרו עמנו קשר כדי שננסה להתאחד ולטפל בעניין ביחד, כמו גם גם פנייה למשרד הבריאות וכיו"ב כדי לקדם הגדרה מחייבת בנוהלי העבודה של מעבדת הזרע, בעניין הודעה רשמית  למטופל על ניצול המנות לאחר כל טיפול , וכן בחיוב תזכורת על חוב דמי שמירה בתדירות חד שנתית.
 
ניתן לפנות במייל 
º
המייל clali18@gmail.com
29/07/15 21:35
24צפיות
יוצאת לדרך
27/07/15 16:02
216צפיות
היי לכולן, אני לקראת החזרת מוקפאים על בסיס טבעי.ניסיון ראשון היו טריים ונפל לבד שבוע 5
משהי עברה את זה? למה לצפות?
חוששת שהרירית לא תתעבה מספיק, או שאבייץ לפני הזמן...אם בכלל...
אודה לכן על כמה מילים מעודדות....להרגעה...
קודם כל שיהיה בהצלחה
27/07/15 17:50
124צפיות
יפה שכבר  בהחזרה הראשונה נצפתה בטא חיובית, זה כבר סימן טוב שהריון בהחלט יכול להיקלט. אני באופן אישי ממליצה על החזרה על בסיס טבעי ככה הגוף פחות עמוס מבחינת הורמונים סינתטיים. באיזה מסלול את?
º
מנור אסותא ראשון
27/07/15 18:57
89צפיות
תודה מילי
28/07/15 16:58
63צפיות
האם עברת החזרה על בסיס טבעי ויכולה לספר לי קצת?
אין ספק שיותר טוב, גם הרופא שלי חושב כך, אבל החשש שהרירית לא תתעבה ולא יהיה ביוץ כמו שצריך, קצת מלחיץ אותי...
והלוואי כמובן שהכל ילך כמתוכנן.
עברתי החזרה על בסיס טבעי
29/07/15 00:17
61צפיות
וגם נקלטתי להריון - שנפל לאחר מכן לצערי... כך או כך הפורום מלא בו דעות הריון משתיי האופציות - על בסיס טבעי והכנה של הורמונים. הריון ולידה ניתן להשיג בשתי האפשרויות. ממליצה לנסות על בסיס טבעי לפחות בהחזרה אחת, תמיד אפשר להחליט שאם הנתונים של הרירית וההורמונים לא מדהימים אז לא לבצע את ההחזרה ולהמתין לחודש הבא. כדאי לאכול סלק ולשתות מיץ סלק הוא מאד מעודד את התעבות הרירית. שיהיה בהצלחה!
º
המון תודה
29/07/15 10:05
19צפיות
יכול להיות פתרון נהדר
27/07/15 21:05
132צפיות
הרופא שלי (ד"ר בר-חוה) העדיף תמיד להחזיר על ביוץ טבעי, לצערי הגוף שלי לא הגיב לבד.
החזרה על בסיס טבעי מצריכה מעקב די צמוד 
שיהיה בהצלחה!
כל כך מקווה
27/07/15 22:53
101צפיות
שאכן חנייה ביוץ והרירית תגיב.מזה אני הכי מפחדת ואז עוד חודש הלך....ושוב מחזור ומהתחלה...מייאש משהו.
בקשר לזכויות מגן זהב במכבי
28/07/15 11:37
109צפיות
שלום לכולן,
אולי משהי יודעת לומר לי מנסיון מול קופ"ח מכבי, אם אבחר לעשות את המסלול של shared risk  או מסלול תורמת שלמה (בהדסה)
האם מכבי יוכלו להחזיר לי את הסכום על שתי תרומות או רק על תרומה אחת
לא הבנתי מן הכתוב בעלון הזכויות של מכבי לגבי זה.
מצרפת את הכתוב על ההחזרים מהעלון באתר של מכבי:
 
"עלות:
יינתן החזר בגובה 75% מההוצאה ועד לתקרה של 11,941 ₪ בגין כל תרומת ביצית. ההחזר הוא על כל התהליך - תרומת הביצית,הפרייתה בזרע הגבר והחדרתה לרחם הנתרמת"
 
 
אחת ממה שבדקתי...
28/07/15 11:49
97צפיות
בכל מקרה shared risk זה רק אחד, אין סיבה אפילו הגיונית שיחזירו לך על שניים כי הלוואי שתוספת הכסף תהיה בזבוז והעובר הראשון יקלט (עוד סיבה לא ללכת למסלולים האלה למבוטחות מכבי) ואז זה רק תרומה אחת.
 
לגבי תורמת שלמה לא, כי הם מחזירים לכל תרומה, לא לסוג או למחיר (תודה לאל אנחנו קובעות למי ללכת).
 
אבל שווה לבדוק, לפעמים דברים משתנים, לפעמים תשובות משתנות כששואלים אנשים שונים.... בהצלחה!
 
תודה על תשובתך
28/07/15 12:54
59צפיות
תודה על תשובתך הזריזה.
אכן מבירור נוסף במכבי ללא הפסקה (ולא בירור סופי ומוחלט), מאחר ובshared risk מוציאים קבלה אחת , לא יכולים להחזיר לי אם אצטרך עוד תרומה אלא אם יכתבו לי על הקבלה שמדובר בשני טיפולים מה שנראה לי שלא ניתן לעשות כי הרי משלמים בתחילת הטיפול.
הגעתי למסקנה המתבקשת לשלם על מסלול רגיל ועם הרבה תקווה שלא אצטרך פעם נוספת...
בשעה טובה!!!
28/07/15 07:29
212צפיות
הגיעו העוברים הטריים מקייב! אנחנו אחרי החזרה של 2 ! 100% מושלמים! הגיעו 5! בחיים זה לא היה לנו, ואף פעם לא הקפאנו זאת פעם ראשונה! 
º
יש! איזה יופי! מחזיקה אצבעות!
28/07/15 09:50
55צפיות
º
בהצלחה!
28/07/15 14:20
34צפיות
º
בהצלחה :)
28/07/15 23:11
17צפיות
º
המון המון הצלחה!
30/07/15 15:20
12צפיות
פונדקאות ותרומת ביצית
21/07/15 16:06
363צפיות
יש כאן מישהי אולי שעשתה את שני הדברים ויודעת לתת קצת מידע על מחירים, איפה ואיזה רופאים עושים את זה. אחרי כמעט 15 שנות נישואין ו-17 טיפולים (כן אני יודעת יותר טיפולים משנות הנישואין) מתוכם שלושה הריונות שניים שנפלו ואחד שהסתיים בלידה שקטה אני כבר ממש מותשת ולא מוכנה לעשות אלי החזרות מה גם שבבדיקת א.ס מלפני שלושה חודשים ראו צוואר רחם קצר ואסור להחזיר לי יותר מעובר אחד ועשיתי החזרה אחת מאז של עובר מוקפא ולפני שבוע קיבלנו תשובה שלילית.
אז אם יש כאן כאלה שעשו את שני הדברים זה יעזור מאד.
המון בהצלחה
22/07/15 09:58
187צפיות
שעברנו לתרומה בדקנו גם פונדקאות ושקלתי את המסלול של מנור , לדעתי MAMALY
עשתה את התהליך עם פונדקאית והיא תדע בוודאי לענות לך
אני
24/07/15 03:05
149צפיות
שלחתי לך מסר אישי לפני כמה ימים ותגובה בפורום פונדקאות.
אשמח לעזור מנסיוני.
ממתינה למתנה יקרה
25/07/15 12:27
147צפיות
היי,
 
האם עברת בירור של הפלות חוזרות?
קטונתי מלתת עצות בייחוד שאני לא במקומך ולא עברתי
את מה שעברת.
אני יכולה לספר לך על מה שעברתי: כשעברנו לתרומה
היינו נשואים 18 שנים והייתי אחרי יותר מ20 טיפולי IVF
(אחרי הטיפול ה20 הפסקתי לספור). הטיפולים האלה
הניבו הריון אחד של תאומים שאבד בטרימסטר הראשון
ושני הריונות כימים. עברנו את כל הבירורים הקיימים
כולל בירור הפלות (למרות שהפלתי רק פעם אחת)
ולא מצאו כלום. כשהגעתי לגיל 40 האשמה נפלה
על הביציות שלי.
הייתי מיואשת, כואבת ועוד הרבה רגשות שליליים.
אפילו התחלתי לברר על אימוץ.
אבל אסור להתייאש!!!
כשנכנסתי להריון מתרומה היה לי קשה, כי פחדתי שאולי הגוף
שלי יבגוד בי ואני לא אוכל להחזיק את ההריון. אפילו בעלי
היה שואל אותי כל יום אם אני באמת בהריון והוא לא חולם.
רק אחרי שעברתי את הטרימסטר הראשון נשמנו קצת.
הבן המדהים שלנו נולד מתרומה כשהיינו נשואים 19.5 שנים.
אני מחזקת אותך ומחזיקה לך אצבעות לא משנה באיזו דרך
תבחרי להמשיך.
בהצלחה וחיבוק גדול
 
עברתי בירור
25/07/15 22:27
134צפיות
אחרי ההפלה השנייה הייתי אצל המטולוגית ועברתי את כל הבדיקות ולא עלו על שום דבר. מיוזמתי הלכתי לפרופ' כארפ בתל השומר שגם לא עלה על כלום אבל, המליץ על פרגניל בהריון הבא. בהריון האחרון באמת לקחתי פרגניל עד שבוע 12 וזה עזר חלקית כי ילדתי בשבוע 20 בלידה שקטה.
אין לי בעיה עם הריונות מתרומת ביצית אנחנו כבר כמה שנים בזה וכל שלושת ההריונות שלי היו מתרומה. העניין הוא שלעבור לפונדקאות זה הקושי.
ממתינה למתנה יקרה
26/07/15 16:56
108צפיות
ממש כואב לקרוא את כל הדרך
שעברת ועוד לעבור את כל הבירורים
ולא למצוא כלום זה גם לא פשוט.
את צודקת לעבור לפונדקאות זה לא פשוט.
כשעשיתי IVF עלתה ההצעה לעבור לפונדקאות
כי יש לי ביציות אבל לא יכולתי לחשוב על זה.
נפשית היה לי קשה. גם כלכלית זה קשה - כדי
לממן פונדקאות צריך המון כסף.
לפני שהתחלנו בתרומה אני ובעלי החלטנו שאם
לא אכנס להריון מתרומה אז נלך על אימוץ.
המון בהצלחה יקירה, שולחת לך חיבוקים גדולים.
בהצלחה רבה!
28/07/15 09:51
48צפיות
לא יודעת לענות על שאלותייך, אבל חושבת עלייך הרבה ומתפללת שתצליחו!
המלצות על בנק הזרע "סופרם"
21/07/15 08:34
145צפיות
בוקר טוב יקרות,
 
לקראת תרומה כפולה.
האם למישהי יש המלצות על בנק הזרע "סופרם"?
 
תודה ויום נפלא
רוני
 
 
ממליצה בחום על קריובנק
21/07/15 10:41
127צפיות
אחלה תורמים, מאד יעילים.
רק לא להתרגש מרונן מנהל הבנק. 
º
תודה בייבי. האם זמינות המנות מיידית?
21/07/15 11:11
61צפיות
º
גם אני מקריובנק. זמינות מיידית ושירות יעיל מאוד
21/07/15 20:40
54צפיות
היי בייבי4יו
21/07/15 20:35
76צפיות
האם את יכולה לתת יותר מידע על קריובנק?
האם יש להם תרומות זרע מחו"ל (לא יהודים)?
מה לגבי תרומת ביצית האם יש לך מידע בבקשה?
כל מידע יבורך. תודה על תגובתך.
 
 
 
תודה שוש
סופרם
22/07/15 16:22
99צפיות
היי,
אני לקחתי תרומה מסופרם, היה בסדר גמור (עדיין לא הניבה תוצאה, אבל היחס היה סבבה).
לא נפגשתי עם הרופא אלא עם האחראית על המעבדה. 
מאחר וגם אצלי זו תרומה כפולה- התורם שבחרתי הוא מהארץ מאחר והוא עבר את כל הבדיקות הגנטיות (אני מניחה שהתורמים מחו"ל עוברים בדיקות גנטיות בסיסיות וכל בדיקה מעבר את יכולה לבקש ולשלם).
לפי מיטב ידיעתי רק סופרם וקריובנק מחזיקים תורמים שעברו את כל הבדיקות הגנטיות והם כולם מישראל.
בתהליך הפגישה פתחתי תיק, העברתי את כל הבדיקות הנדרשות. 
את מקבלת רשימה עם כל התורמים הקיימים וומאפיינים חיצוניים (גובה, משקל, צבע עור, עיניים,שיער, השכלה, מוצא) לאחר שבחרת כמה מתוך הרשימה את מקבלת עליהם יותר אינפורמציה (תחביבים, התרשמות הצוות)
ברגע שהחלטת על תורם , את אומרת למתי את צריכה את התרומה והם מכינים לך את התרומה
סופרם
22/07/15 17:48
81צפיות
היי!
 
תודה על המידע. יש לי מספר שאלות אשמח לקבל תשובות אם את יכולה.
 
האם כל התורמים הישראלים הם יהודים?  (ההלכה אוסרת תרומת זרע של יהודי רק של גוי).
האם בחרת גם תרומת ביצית מסופרם?
מה העליות של תרומת זרע?
אלו בדיקות צריך לעשות אם צריכים תרומה כפולה?
 
 
 
 
תודה על כל מידע שיש
שוש
סופרם
23/07/15 09:07
78צפיות
היי, 
אנסה לענות:
לא כל התורמים הישראלים הם יהודים - אבל הם בד"כ בודדים מאד (אני מניחה שאפשר לספור אותם על יד אחת).
בסופרם אם זכור לי נכון יש 3 סוגים של תורמים: ישראלים שלא עשו את כל הבדיקות הגנטיות, ישראלים עם כל הבדיקות ומחו"ל. 
העלות של השניים( ישראלים עם בדיקות) עולה בערך 2000 ש"ח למנה ועוד פתיחת תיק שאני חושבת משהו כמו 500 (לא זוכרת) . הקבוצה הראשונה בטח עולה פחות ואלה מחו"ל הרבה יותר  אבל אין לי מושג כמה (לא ביררתי)
הבנקים שהזכרת הם רק בנקי זרע. תרומת ביצית נעשית דרך אחד המסלולים המוזכרים בפורום (יש למעלה בכלים ומידע אקסל שמציין את המסלולים והעלויות) 
לגבי בדיקות שצריך לעשות בתרומה כפולה: לא ידוע לי על רשימה, זה פחות או יותר עניין של החלטה אני מניחה - בטח עברת בעצמך בדיקות גנטיות עם יועץ - אז קיבלת רשימה (בארץ מכסים את כל האפשרויות). במקרה של תורמים מעבירים את התורמת והתורמים בדיקות בסיסיות (כמו טייזקס, X שביר ולא זוכרת מה עוד - הם אומרים לך את הרשימה) - ואז את יכולה להתייעץ עם רופא/יועץ גנטי מה הם אומרים.
הרופא שלי חייב אותי לקחת מישהו שעבר את כל הבדיקות מאחר והתורמת לא עוברת  (זה בעיקר כי הוא רצה כיסוי שאם תיהיה בעיה גנטית לא אתבע אותו - אבל לי זה התאים אז זרמתי) 
 
23/07/15 18:41
35צפיות
היי!
 
תודה על כל המידע עזרת לי מאוד.
עיינתי בטבלת האקסל. כוונתי הייתה האם בסופרם מתעסקים גם בתרומת ביצית כמו בקריובנק.
בכל אופן תודה .
 
 
שוש
º
באתי אליהם בשביל הזרע אז לא שאלתי ולא יודעת
23/07/15 20:57
47צפיות
º
לצערי לא יכולה להמליץ על סופרם
25/07/15 12:10
61צפיות
º
ואם את רוצה פרטים, אז בפרטי
25/07/15 12:11
44צפיות
בדיקות סקר גנטי
21/07/15 20:51
146צפיות
בנות עם בן זוג ששבתהליך היכן הבן זוג ביצע את הסקר הגנטי?
בקופת חולים? והאם אמרתם שמדובר בתרומה
תודה
º
מקפיצה אשמח לתגובות
23/07/15 17:23
33צפיות
יש מגוון מקומות
23/07/15 18:09
70צפיות
ניתן לבצע בקופ"ח. 
במקרה שלנו, בעלי עשה במרכז הגנטי בתל השומר. הוא ציין שאנחנו בשלב בו אנחנו מנסים טיפולי הפריה מהביציות שלי אבל מכינים את הקרקע לאפשרות של תרומה. נאמר לו שזה לא ירשם במחשב.
בהצלחה!
º
תודה
23/07/15 19:13
30צפיות
בעלי עשה דרך קופת חולים - שאלו אותו לגבי מוצא של האישה
28/07/15 13:18
37צפיות
ענה הכי טיבעי בעולם - צכית (הדסה)
שאלה לבנות במסלול הדסה
23/07/15 09:14
239צפיות
שלום ובוקר טוב :)
אז בשעה טובה הייתה לנו ביום שני פגישה בהדסה עם פרופס' רבל והתאריך המשוער לנסיעה לברנו הוא במהלך חודש אוקטובר, בנתיים אני ובעלי החלטנו לשלב חופשה ולטוס באופן עצמי בלי הקבוצה ולפניי כמה שאלות לבנות שעשו כך  :
אנחנו מתכננים לטוס לוינה וחשבנו כבר להישאר לישון שם ולהעביר את החופשה שם ( בפראג כבר היינו ) וביום של התהליך הרפואי לנסוע לברנו , השאלה שלי האם זה רלוונטי בכלל ? והאם יש משמעות לכך שבקבוצה מאכסנים את המטופלות במלון שקרוב למרפאה ? האם יש לכך משמעות או זה רק עניין של נוחות למטפלת ? והאם מישהי מכן נסעה באופן עצמי משדה התעופה בוינה לברנו ואם כן איזה רכבות או אוטבוסים לקחתם ?
אשמח גם לשמוע לבנות שנחתו בצ'כיה איך מגיעים לברנו באופן עצמי ?
תודה לעונות
 
 
 
קודם כל שיהייה בשעה טובה ובהצלחה !!
23/07/15 10:16
117צפיות
את יכולה להגיע עצמאית למרפאה, אין שום משמעות למה שציינת. העיקר שתגיעי למרפאה בשעה שתקבע לך. הייתי ממליצה להגיע לברנו יום לפני ההחזרה, כדי לא להיות בלחץ של זמנים ביום ההחזרה.(סתם המלצה, לא חובה !). יש לך גם משדה התעופה בוינה וגם בפראג אוטובוס של הstudent agency, שמגיע עד ברנו. הם זולים ונוחים מאד לנסיעה. יש לך אינטרנט באוטובוס, מציעים שתיה חמה... בקיצור ממש סאבבה ! ממליצה בחום. עדיף להזמין מראש כרטיסים, עוד מהארץ לפי לוח זמנים שמתאים לך.
שוב בהצלחה !
היי תודה לך ייקרה .
23/07/15 10:43
76צפיות
עזרת לי !
º
בהצלחה! איזה יופי שאת ככה מתקדמת!
23/07/15 11:20
71צפיות
º
תודה רבה :) איזה מרגש זה שזכרת אותי ....
23/07/15 11:26
50צפיות
º
בטח שזכרתי, מחכה כבר גם להתקדם כמוך...
23/07/15 11:27
49צפיות
º
כותבת לך בפרטי
23/07/15 11:27
41צפיות
שמחה לשמוע על ההתפתחויות!
23/07/15 12:43
110צפיות
ההתנהלות העצמאית בברנו מאוד נוחה ופשוטה, אז באמת אין מה לחשוש!
לגבי נחיתה בצ'כיה - בייבי4יו כבר ענתה לך לגבי האוטובוס מוינה ואני מוסיפה שאותה חברה גם מפעילה אוטובוסים מפראג (אנחנו נסענו מהעיר אבל אני מניחה שיש גם תחנה בשדה"ת. הכל מפורט באתר שלהם).
מבחינת הגעה למרפאה - אין בעיה להגיע לשם במונית או בחשמלית (אנחנו שוחחנו עם אולגה, אשת הקשר של המרפאה בברנו שתקבלי את הטלפון שלה מהדסה, שהסבירה לנו בדיוק איזו חשמלית לקחת ובאיזו תחנה לרדת. דקה הליכה מהמרפאה). יתכן שגם יש אפשרות לבקש מנהג של הקבוצה איסוף למרפאה (אני חושבת שיש לתאם זאת עם הרופא המלווה או עם אולגה. במקרה שלנו הוא היה עמוס, אבל שמעתי על מקרים בהם נתן טרמפים בדרך ל/מ המרפאה). 
לגבי השהות בברנו - השאלה היא אם תרצו להגיע לברנו ולעזוב באותו היום? יכול להיות קצת צפוף, אם כי בטח אפשרי. זה גם תלוי ביום ובשעה בו תיעשה ההחזרה. אנחנו הגענו באותו היום של ההחזרה (שהייתה בשעות אחה"צ) אבל נישארנו לישון שם. מטעמי נוחות, ישנו בגרנדהוטל, שנמצא ממש מול תחנת האוטובוסים המרכזית (לשם מגיעים גם הסטיודנט באס), ככה היה לנו נוח עם להגיע סביב הנסיעות מ/ל פראג. אני בכלל לא בטוחה שהמרחק שלו מהמרפאה הוא שונה מזה שבו מתאכסנת הקבוצה (שניהם יחסית קרובים למרכז העיר העתיקה והמרפאה נמצאת בחלק קצת אחר).
איזו התרגשות! שיהיה בהצלחה!!!
מרגש מאוד! מזל טוב
23/07/15 13:56
76צפיות
את בידיים מאוד טובות מאוד... 
 
בעלי ואני עשינו טיול באוסטריה עם אוטו ומאוד נהננו. ממש הוסיף לחוויה. אם את רוצה אני אשלח לך פרטים על המסלול שעשינו. 
לברנו הגענו לילה לפני ההחזרה (כי היא נקבעה לשעות הבוקר ולא היינו מספיקים אחרת), נשארנו לילה אחרי ההחזרה, פחות מזה נראה לי קצת תזזיתי. לקחנו מלון מעולה לא ממש במרכז אבל לא רחוק כל כך, קרוב יותר למרפאה דווקא (היינו עם אוטו ובעיר אין ממש חניה נוחה/זולה). טסנו יומיים אחרי.
 
כיף לראות פה את כולם מתקדמים. מוזר להרגיש פתאום לא החדשה... 
וואו תודה לכל הבנות המקסימות כאן -
23/07/15 14:30
61צפיות
מרגש לקבל כזה חיבוק כל אחת בדרך שלה - החיבוק מתבטא בתגובות שלכן ואייחולי ההצלחה עצם זה שאתן זוכורות כל אחת ואחת פה זה מדהים בעניי, כל אחת מכן מיוחדת ואמיצה בזכותכן אני כל כך שלמה עם ההחלטה ! ואני ניגשת לתהליך  בשמחה ובאהבה ברצון ובלב שלם .
מאחלת לכולן בהצלחה ענקית מהלב והנשמה - בהמון רגש ואהבה !
אתן מקסימות !
 
º
המון המון בהצלחה!
23/07/15 14:44
29צפיות
ארכיון הודעות
פורום תוכנית לידה

הכיני עצמך ללידה

עכשיו בפורום תוכנית לידה בתפוז >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה