לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

בקשר לבגרות 4 יחידות באנגלית.
25/10/14 23:07
2צפיות
היי, אני תלמידה אקסטרנית בקורס אנגלית 4 יחידות, והבנתי מידידה שלומדת ביואל גבע שאמרו להם כבר את הנושאי סיפורים ושירים שיהיו בבחינה הקרובה בחורף, ובקיצור היא "לא זוכרת" במדיוק מהם הנושאים ורציתי בבקשה לדעת, כי בבית ספר שלי המורה המעופף לא אמר וכניראה גם לא יודע,  הוא גם לא יודע מה התאריך של הבחינה.. וגיליתי את התאריך דרך האתר של משרד החינוך...(הצתערתי שנירשמתי לאותו מקום לימוד כי הרמה שם לא משהו, אבל זה קצת מאוחר מידי כי כבר נירשמתי) ובבקשה אם מישהו פה יכול לאמר לי אני מאוד מאוד אשמח. וגם בנוסף בבקשה אם מישהו פה מכיר ספרי לימוד מומלצים לבגרות הקרובה באנגלית 4 יחידות, תודה רבה מראש.
יש מישהו שיכול ורוצה לתרגם את זה בבקשה?
25/10/14 13:04
13צפיות
The recent immigration of non-Jewish workers marks a turning point in Israeli migration historythat is at once the result of the failure of the Oslo process and proof of Israel’s involvement in theinternational migration system. Over the last fifteen years, Israel has experienced great changes inits migratory patterns in which, alongside a reduction in Jewish immigration (about 15-20,000 people a year), the flux of migrant workers from all over the world has grown, with an additionalincrease in asylum requests by an estimated 150,000 individuals. Re-contextualizing thesechanges in the Israeli migration continuum and, more globally, in terms of the debate on the project of Israeli society, this chapter seeks to identify the demographic dynamics of this newimmigration and to describe the modes of social involvement of migrant populations withinnational and local logics that are often competing
"ההגירה בתקופה האחרונה של עובדים לא יהודים מהווה נקודת-מפנה
25/10/14 17:54
5צפיות
בהיסטוריית ההגירה הישראלית, [נקודת-מפנה] שהיא בעת ובעונה אחת התוצאה של כישלון תהליך אוסלו והוכחה של מעורבותה של ישראל במערכת ההגירה הבינלאומית. לאורך חמש-עשרה השנים האחרונות, ישראל עברה שינויים מרחיקי-לכת בדפוסי ההגירה שלה, שבהם, בד-בבד עם ירידה במימדי הגירת היהודים אליה (כ-15,000-20,000 נפש לשנה), עלתה הזרימה של מהגרים-עובדים מכל רחבי תבל, וחלה גם עלייה נוספת במספר בקשות המקלט, לכדי כ-150,000 איש.
בהציעו הקשר חדשני לשינויים אלה ברצף ההגירה בישראל, ובאופן גלובאלי יותר, במונחים של הדיון בדבר הפרוייקט ששמו 'החברה הישראלית', פרק זה מבקש לזהות את הדינמיקות הדמוגרפיות של ההגירה החדשה ולתאר את צורות המעורבות החברתית של אוכלוסיות מהגרים בתוך לוגיקות לאומיות ומקומיות, לוגיקות שלעתים מתחרות זו בזו."
 
הברתומייר הזה, שיהיה לי בריא, לא חזק בלכתוב משפטים שאנשים יכולים להבין...
 
º
תודה רבה !!! :)
25/10/14 19:36
אודה לסיוע
25/10/14 15:31
10צפיות
פרסמתי את ההודעה בתחילת השבוע אך לא ענו לי - אשמח לעזרה:
 
רמת האנגלית שלי דיי גבוהה מבחינת כתיבה ואוצר מילים אך הדיבור והמבטא שלי פחות טובים (נובע בעיקר מהעובדה שאף פעם לא יצא לי ממש לדבר אנגלית באופן קבוע).
אני לוקחת שיעורים פרטיים עם מורה לשפר את הדיבור אבל זה מאוד יקר ולוקח זמן.

אמרו לי שיש אתרים שניתן לשוחח עם אנשים מחו"ל ולשפר את השפה (ככה ניתן לשוחח כמה פעמים בשבוע וההתקדמות עשויה להיות מהירה יותר).
האם יש אתרים כאלה שתוכלו להמליץ לי עליהם?

תודה!
 
לצערי אין לי אתרים עבורך,
25/10/14 17:42
5צפיות
רק רציתי לומר שחוסר ההתייחסות לא נובע מהתעלמות - כנראה באמת אף אחד לא מכיר
בהצלחה
getting of on being victmized
25/10/14 13:57
7צפיות
 
מה המשמעות של getting of on being victmized ?
ההקשר:
.When women stop getting off on being victimized
 
* getting off *
25/10/14 15:48
9צפיות
getting off
* getting off on*
25/10/14 16:03
4צפיות
 

 
when women stop getting off on being victimized

 getting off on
º
"כשנשים יפסיקו ליהנות מהתקרבנות"
25/10/14 17:40
3צפיות
º
תודה
26/10/14 01:14
1צפיות
איך אומרים באנגלית
22/10/14 20:47
17צפיות
"למה ככל שההתחשבות והרגישות שלנו לאדם מסוים היא גדולה יותר כך גם אם הוא מחזיר רעה, מתחצף או לא מכבד ולא הדדי לא מחזיר התנהגות תואמת מהמצופה ממנו אז כך נפגעים ממנו יותר ככל שאהבנו אותו יותר."
איך שואלים את זה באנגלית (אתם יכולים לשנות את הניסוח בעברית כדי לשאול את זה באנגלית) ?
זה משפט מסובך לאללה גם בעברית,
24/10/14 12:44
10צפיות
הייתי ממליץ לשכתב אותו לפני שמתרגמים.
מה משמעות לפי כך
23/10/14 18:54
6צפיות
1.הכיצד יכול להיות משפט באנגלית שנראה כמו past perfect progresive  אך במקום פועל עם ing לאחר had been יש ed מה הכוונה , מה המשמעות ?
2.האם יכול תמיד להיות פועל עם ing לאחר שהתחלתי עם going  ,   
i am going to learning english
 
המשמעות
23/10/14 22:35
5צפיות
1) עבר מושלם סביל. Past Perfect Passive.
 
2) למיטב ידיעתי אף פעם לא יכול להיות דבר כזה.
I am going to learn English
Never ___ on the...
22/10/14 20:22
10צפיות
הגברת אומרת שיש פעולה שאסור לבצע . זה נאמר ב דקה ו-27 שניות. כמו Tag. מה המשמעות?
 
תודה
 
º
tug
23/10/14 16:34
2צפיות
קורס באנגלית
21/10/14 11:12
16צפיות
שלום רב
שאלה לגבי לימודי אנגלית
אני עובדת כחמש שנים אצל מעסיק דובר אנגלית אבל רוב העבודה היא באנגלית
מאחר והאנגלית שלי טובה אבל לא פרפקט
הוא אמר לי שהוא מוכן דרך העבודה שאלך לקורס כלשהוא באנגלית אבל הדגיש שהוא רוצה שיחזקו אותי בכתיבה ובניסוח ולא בדיבור כי רוב הנחיצות היא בכתיבה
אותי זה מבאס קצת כי אני רוצה גם חיזוק קצת בשיחה ודיבור אנגלי עסקי
בכל מקרה אני מחפשת המלצה על מקום שאפשר לקחת קורס באנגלית עסקית לחיזוק כתיבה
זה צריך להיות ברמה של מפגש בשבוע לא יותר כי אני עובדת
מקום אמין
באזור פתח תקוה
ומקום שמתחמחר בהגינות ונותן תמורה לכסף
תודה
אני רואה מדי פעם דוכנים כאלו של וולסריט אבל האובר מאמץ של המוכרנים קצת מרתיע אותי אבל אין לי מושג אם הם או ברליץ או מישהו אחר
לגבי תקציב הוא יגיש את זה כהוצאה הוא לא דיבר איתי על סכום כי הוא לא יודע ולא עשה סקר אז אשמח להמלצות תודה
 
חבר שלי למד בקורס כזה
25/10/14 12:54
5צפיות
אז אני מניח לפי מה שאת מפרטת שקורס אנגלית עסקית הוא זה שיתאים לך לחיזוק הכתיבה והניסוח והכוונה היא לא לאנגלית כללית אלא לאנגלית במסגרת העבודה. חבר שלי למד בקורס כזה באיזו שהיא מכללה אצל לורי אוברמן מרכז קורס אנגלית עסקית (הנה הפרטים עליו http://www.cbc.org.il/contentc.aspx?code=8091 ). תנסי לבדוק לגבי הקורס הזה. הבנתי שהקורס בכיתה קטנה ושהם עושים הרבה פרקטיקה והוא לא רק מרצה בכיתה. כמובן שאת צריכה לתרגל כל הזמן כדי באמת להשתפשף ולחזק את היכולת שלך לכתוב ולנסח משפטים אבל זה נראה לי מה שיתאים. הקורס, למיטב ידיעתי הוא פעם בשבוע אחרי הצהריים כך שזה לא פוגע בעבודה 
תרגום משפט לאנגלית
19/10/14 11:36
22צפיות
"bottom line: in our days no people left who fight for love like the main character in the movie"

התכוונתי לומר- שורה תחתונה, בימינו כבר לא נותרו אנשים שנלחמים למען האהבה כמו הדמות הראשית בסרט.
משהו לא מסתדר לי במשפט שכתבתי באנגלית...אשמח לתיקון, תודה
תעשה ככה:
19/10/14 17:17
18צפיות
"bottom line: in our days THERE ARE no people left who fight for love like the main character in the movie"
תודה
19/10/14 17:23
17צפיות
איפה אתה אגב ב'מגרש ביתי' ו'האישה הטובה'? הפסקת לעדכן בפורום טלוויזיה
19/10/14 17:42
11צפיות
ראיתי את האישה הטובה במרתון  זה אני, שום שליטה עצמית... איפה אתה?
התייאשתי מממגרש ביתי, אבל אם אני אי פעם אמשיך זה (ואולי אדלג לעונה הרביעית) זה יהיה בזכות המלצותיך החמות (ובזכות הרושם הראשוני שלי שהיה נהדר)
 
האם המשפט מתאים לך עכשיו?
כן, תודה על העזרה
19/10/14 20:59
10צפיות
תהיתי בהתחלה איך אני משלב את הTHERE ARE אבל משום מה ויתרתי עליו...
אתה כבר פחות גולש בפורום טלוויזיה? לא ראיתי שאתה מעדכן למשל באופן שבועי במה אתה צופה וכאלה
אז אתה בקצב של האישה הטובה בארה"ב?! עונה 6?
חבל שפרשת ממגרש ביתי...אני מבין את הייאוש/חוסר המוטיבציה, בכ"ז 4-5 העונות הראשונות הן עונות בית-ספר אז...אבל באמת שכדאי להמשיך אותה. העונות אח"כ טובות והיא הופכת לדרמה לכל דבר
האמת שאף פעם לא הייתי
20/10/14 19:36
11צפיות
משתתף קבוע שם. אני רק נכנס מפעם לפעם לדבר על משהו שמעניין אותי.
 
למה אתה כל כך בהלם מזה שאני בקצב ארה"ב? אני חושב שזה מה שרוב האנשים עושים, רואים סדרות בבום ומדביקים את הקצב (אני לא אומר שהורדות לא חוקיות זה בסדר, או שזה יותר מהנה לצפות במרתון, אבל אני די בטוח שזה הדבר השגרתי ואתה משום מה מופתע)
התלבטות לגבי לימודי אנגלית
20/10/14 13:02
26צפיות
שלום לכולם,
כחלק מהרשמה ללימודי תיזה ודוקטורט, אני צריכה לבצע מבחן אמיר או קורס אנגלית מתקדמים 2.
בתואר ראשון ושני היה לי פטור, אבל במקומות מסויימים לא מקבלים את הפטור הזה.
אני לא ממש יודעת מה עדיף, כי במבחן אמיר צריכה להגיע לציון 234 ובקורס רק 75 ובטוח שאם אעשה את הקורס אוציא ציון גבוה מזה. לעומת זאת, במבחן אמיר לא כל כך בטוחה שאצליח להוציא את הפטור (לחץ ממבחנים במיוחד חיצוניים על זמן).
לגבי הקורס ממה שבדקתי עולה בערך 3200 ש"ח, ולגבי המבחן - כולל קורס הכנה עולה בערך 2100 ש"ח.
מה דעתכם? 
 
דעתי
20/10/14 16:48
11צפיות
 בעוד שאת בטוחה שתעברי את הקורס, אין לך מידע על הסיכויים שלך לעבור עמיר"ם (או לפחות לא סיפקת מידע כזה) ראשית את צריכה יותר מידע על הרמה העכשוית שלך. בשביל זה את צריכה לפתור את מבחני הדוגמה באתר של המרכז הארצי לבחינות והערכה, ואם את עדין לא בטוחה תפתרי כמה פרקי אנגלית מהפסיכומטרי. תעשי את הסימולציות האלו בתנאים דומים למבחן האמיתיים. את כותבת שאת סובלת מלחץ במבחנים, אבל כולם סובלים מלחץ. האם מנסיון העבר שלך את חריגה בתחום? האם נכשלת במבחנים שללא ספק היית אמורה לעבור לפי רמת הידע שלך?
 
הכי חשוב: מבעית אותי לחשוב שתשלמי 2100 שקלים על מבחן שעולה 200 שקלים. זה מה שאני חושב על התכוננות למבחן: אין שום צורך בקורס (בכלל בכלל!) אם את מסוגלת ללמוד לבד. אני מעריך שבשלב הזה את כבר מכירה את עצמך ויודעת איך השליטה העצמית שלך. תהיי כנה עם עצמך ותחשבי האם תוכלי להקדיש כמה שעות שבועיות ללימוד עצמי. הסיבה שאין צורך בקורס היא שלימוד האנגלית מטבעו לא דורש מורה. לומדים אנגלית (מכל סוג, יומיומית/אקדמית) דרך התנסות עם השפה, ואין צורך בהבנה מיוחדת של חומר לימוד.
 
אם את לא חושבת שאת מסוגלת ללמוד לבדך (זה לא אומר עליך שום דבר רע) עדין יש פתרונות זולים בהרבה. הפתרון המתבקש הוא מורה פרטי. שעה שבועית תספיק לך כדי לקבל קצת הכוונה. תוכלי לבקש ממנו שיבחן אותך על מילים שלמדת וכדו'. שעה שבועית במשך חודשיים תעלה לך 800 שקל, ואנחנו עדין רחוקים ביותר מאלף שקל מהמחיר המופרך של 2100.
 
גם אם תחליטי לעשות מבחן אמי"ר וללכת לקורס הכנה היקר (זכותך) שימי לב שללא לימוד והשקעה עצמית הלימוד לא יועיל לך דבר. בעוד שלצערי אין לי הרבה מכרים שלמדו אנגלית לבד, אני מכיר עשרות אנשים שהשתתפו בקורסים יקרים במשך למעלה משנה וההתקדמות שלהם הייתה אפסית. אין התקדמות באנגלית ללא השקעה. 
 
אני מניח שאין לך אפשרות לעשות את שניהם, כלומר להירשם לקורס ולחכות עם תשלום השכר לימוד עד אחרי שתקבלי את הציון של מבחן אמי"ר. אם כן, זה כמובן הפתרון האידיאלי.
 
לסיכום: אין בהכרח צורך לשלם 2100 שקל בשביל לעבור אמי"ר, אך הדבר תלוי ביכולת הלמידה העצמית שלך. אם נקבל את הסיטואציה כפי שתארת אותה (3200 והצלחה בודאות, 2100 וספק) אני עדין לא יכול להכריע בלי לדעת מהו גודל השיפור שאת צריכה לעשות כדי לעבור את המבחן. נניח שהסיכויים שלך לעבור אמי"ר הם 70%, האם שווה להוסיף אלף שקל בשביל ודאות? זאת שאלה שאני לא יודע לענות עליה יותר ממך, ולמעשה עוד פחות ממך כי אני לא יודע כמה כספך יקר לך, ומה יקרה לך אם תנסי את מבחן אמי"ר ולא תעברי.
 
good luck! אשמח לענות על שאלות נוספות.
 
עזרה בתרגום משפט
20/10/14 13:52
18צפיות
או יותר נכון צירוף.
הייתי מודאג שמה נדבקתי במחלה מסויימת, שאלתי מומחית (באנגלית) מה הסיכויים שלי לחלות במחלה והיא כתבה: "About zero"
 
מה הכוונה About במשפט הזה?
º
בערך אפס, כלומר שאין סיכוי. תחגוג!
20/10/14 15:34
8צפיות
בערך? לא בדיוק? אם היה כתוב רק Zero (בלי About)
20/10/14 15:38
11צפיות
זה היה יותר 0 מוחלט?
אני מעריך שהכוונה לאפס ממש, והביטוי נכתב בהומור.
20/10/14 15:52
15צפיות
זה כמו שתשאל רופא בעברית מה הסיכוים שלך לחלות במחלה, והוא יענה "משהו כמו אפס".
 
 
º
אני סומך עליך תודה!
21/10/14 15:29
3צפיות
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:54
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:20
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שיפור הדיבור באנגלית
19/10/14 00:06
19צפיות
רמת האנגלית שלי דיי גבוהה מבחינת כתיבה ואוצר מילים אך הדיבור והמבטא שלי פחות טובים (נובע בעיקר מהעובדה שאף פעם לא יצא לי ממש לדבר אנגלית באופן קבוע).
אני לוקחת שיעורים פרטיים עם מורה לשפר את הדיבור אבל זה מאוד יקר ולוקח זמן.
אמרו לי שיש אתרים שניתן לשוחח עם אנשים מחו"ל ולשפר את השפה (ככה ניתן לשוחח כמה פעמים בשבוע וההתקדמות עשויה להיות מהירה יותר).
האם יש אתרים כאלה שתוכלו להמליץ לי עליהם?
תודה!
מחפש אתר ברכות לחתונה בשפה האנגלית
18/10/14 02:42
9צפיות
מחפש אתר ברכות לחתונה בשפה האנגלית
אתרים לדוגמא...
18/10/14 19:27
5צפיות
 
 
 
"wedding wishes quotes" בגוגל יניב תוצאות נוספות
שיעורי אנגלית (בין היתר) בחינם באינטרנט
16/10/14 22:02
21צפיות
ארגון פתחון לב

החגים כבר כאן!

880 אלף ילדים ישארו רעבים ללא עזרתכם. בואו לתרום להם עכשיו >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה