בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מהבודקים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מביאה להתפתחות מגוון רחב של נושאי שיחה: החל מעזרה הדדית בחיפושי חומר, דרך דיונים מרתקים על עולם האקדמיה וסקרים בחסות זק האלפק וכלה בהעברת לילות ארוכים נטולי שינה בתקופת המבחנים ביחד.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. שרשורים מפלצתיים בנושאים שלא תמיד קשורים לפורום (ע"ע "לא עשיתי צבא כי לא בא לי לבזבז שלוש שנים מהחיים, האם יעשו לי בעיות בקלה לעבודה" ונספחיו), קבוצה גדולה של גולשים שכבר מכירים וירטואלית (ולפעמים גם במציאות), וכמובן סדרה של בדיחות פנימיות (ע"ע "את"א?", "קלונקס"). לכן, אנחנו ממליצים למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים שאינם זק האלפק, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

uIsses, GuestOfHonor ומלכת הקרח הפולניה.

נשירה במדעי המחשב
24/04/14 13:37
33צפיות
שלום לכולם,
האם מישהו יודע מהם אחוזי הנשירה בחוג למדעי המחשב באוניברסיטאות? ובאוניברסיטה העברית בפרט? (גם בערך זה בסדר).

תודה!
º
(בתואר ראשון)
24/04/14 13:38
10צפיות
כמעט בכל המקצועות יש נשירה בין 10 ל-25 אחוז
24/04/14 14:32
21צפיות
במהלך השנה הראשונה יש שמגלים שהחומר קשה מדי. יש שמגלים שהמקצוע לא מעניין אותם. יש שמגלים שהלימודים באוניברסיטה קשים יותר מהתיכון. כל אחד והסיבות שלו.
דואגים לחתולים ב|תפוז|
24/04/14 12:15
2צפיות
|חתול| היום בשעה 20:30 , נארח בפורום חתולים את נעמי דוד , מטפלת ברפואה וטרינרית משלימה והמנהלת האקדמית של המסלול להכשרת מטפלים ברפואה וטרינרית.
נעמי תשמח לדבר על פתרונות טבעיים לטיפול רפואי גם עבור מאכילי חתולי רחוב - טיפולים שאפשר לעשות גם כשאין אפשרות לגעת בחיה החולה.

כמובן שאפשר גם לשאול על בעלי חיים באופן כללי ולא רק חתולים, בקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מקבילים לי נ"ז לקורסי פטור, האם יש מה לעשות?
24/04/14 09:47
24צפיות
אני לומד במכון הטכנולוגי חולון HIT ויש לי תעודת הנדסאי תוכנה שמזכה אותי בפטורים לקורסים.
המכון מקביל אותי ל 20 נ"ז של קורסי פטור. כאשר בכללי אפשר לקבל עד 30 וכל מוסד יכול להקביל כמה שבא לו.

השאלה שלי האם נראה לכם שיעזור אם אני ישלח מכתב לדיקן הפקולטה או למנהל המכללה על מנת לנסות לקבל את מלוא הפטורים, כלומר מעל 20 נ"ז?
אם כן באיזה טענה אני יכול לשלוח את המכתב?
התלבטות ברומו של עולם- לעבור או לא לעבור מוסד
20/04/14 23:38
355צפיות
הסיפור הוא כזה:

כרגע לומד באריאל כלכלה ומנה"ס. הפסיכומטרי והממוצע (כרגע 88) יאפשרו לי לעבור בשנה הבאה לאונ' ת"א ע"ב שנה אקדמאית מלאה. אממה, יש קאץ' - המעבר יהיה ככל הנראה לשנה א', וכתלות באם אקבל/לא אקבל פטורים על קורסים שכבר עשיתי (כבר קיבלתי תשובה לא רשמית שהסילבוסים בעקרון לא חופפים במלואם ושתשובה רשמית אקבל רק אחרי שארשם), יכול להיות שאצטרך לחזור על כל שנה א' מחדש. בנוסף כנראה שאצטרך לקחת כלכלה כחד חוגי מכיוון שחסרות לי 20 נקודות פסיכומטרי ע"מ להתקבל גם למנהל ע"ס שנה אקדמאית מלאה (האמת שאני בכל זאת אנסה כן להמשיך את הדו חוגי כי נראה לי מצחיק שכמה נק' פסיכומטרי ימנעו ממני, הרי את הלימודים עצמם כבר צלחתי במוסד אחר ובציונים גבוהים - אשמח לשמוע אם למישהו יש ידע בנושא).

ההתלבטות היא גדולה - האם להמשיך באריאל (לא מרוצה בלשון המעטה מרמת ההוראה ובמיוחד מהאנשים), או לעבור בשנה הבאה לת"א, בהנחה וה-worst case scenario הוא שאצטרך לחזור על כל שנה א' מהתחלה.

מה אתם חושבים?
תחזור על שנה א'
21/04/14 00:17
209צפיות
יהיה לך קל יותר להצליח בה. ממילא עשית כבר את אותם הקורסים והוצאת ציונים יפים.

לעבור
21/04/14 09:02
198צפיות
היום כשאתה מסתכל על השנה שעברת, זה נראה לך המון זמן לזרוק לפח. כשתסיים את התואר, שנה לפה או לשם יהיו חסרות משמעות.
בסופו של דבר, החוויה ושם המוסד הם אלה שנשארים איתך להרבה שנים אח"כ.

אם אתה לא מרוצה מהרמה ומהאנשים, הפסד של שנה זה לא משהו שאמור להרתיע אותך מלעבור מוסד.
º
לעבור.
21/04/14 23:23
34צפיות
לעבור
22/04/14 09:14
152צפיות
הרי כלכלה זה מקצוע יחסית מוצף, אז לפחות שיהיה לך מוסד טוב יחסית בקו"ח, ויותר קשרים בתחום (בכל זאת- תל אביב).

ולגבי שילוב של מנע"ס: 20 נקודות בפסיכומטרי זה נחשב ליותר מ"כמה נקודות". אם תוכיח שם בתל אביב את היכולות שלך אחרי סמסטר אחד לפחות אז אולי תוכל להגיע למנע"ס בדרך הזו. תבדוק עוד דרכים (ואולי בכלל תרגיש שכלכלה זה די והותר. תן לעצמך להסתגל שם לפחות סמסטר אחד).
אממ -
22/04/14 19:53
92צפיות
לא בטוח שאפשר יהיה להוסיף עוד חד חוגי אחרי סמסטר אחד (ואפילו אחרי שנה), זה לעשות מחדש את כל הקורסים שרלוונטים לחד חוגי השני (למרות שאת רובם כבר עשיתי השנה, אבל שוב, עניין הפטורים) וכו'..

לגבי הפסיכומטרי - עד כמה שאני יודע פסיכומטרי (אמור להיות) נועד בשביל "לנבא" את סיכויי ההצלחה של סטודנט בתואר. אם כבר הוכחתי את עצמי בתואר עצמו בקורסים הרלוונטים ועם ציונים גבוהים, אז הפסיכומטרי הופך די לא רלוונטי (על אחת כמה וכמה ש20 נקודות יכולות להיות סך הכל 2-3 שאלות פסיכומטרי), אז מעניין אותי לדעת אם מישהו חווה מצב דומה ועד כמה הם נוקשים בנושא...
כמה סייגים
24/04/14 12:15
14צפיות
הבדל של 2-3 שאלות שווה ל-20 נקודות בטווח הציונים הגבוהים (מעל 700). ככל שמתקרבים לממוצע אז ההבדל הזה מושג ע"י יותר שאלות שלא נענו נכונה.

ונכון שהפסיכומטרי אמור לנבא הצלחה בלימודים, אבל זה ביחס לשאר הסטודנטים שלומדים יחד איתך באותה הרמה (אתה יכול לבקש מהמזכירות את המדרג שלך), ולא ביחס שבין אוניברסיטה למכללה (או אוניברסיטה טובה יותר וטובה פחות). וככל שרמת המוסד נמוכה יותר- ההבדלים בין הסטודנטים (כולל בצמרת) מצטמצמים.
בודאות יבקשו ממך סילבוסים של הקורסים שמהם אתה מבקש פטור. יכול להיות שתקבל פטור על חלק מהקורסים, יכול להיות שעל כולם, ויכול להיות שעל אף אחד מהם. בכל מקרה- למה לא לנסות?
לא לעבור
22/04/14 18:03
145צפיות
אבל כן לעשות חישוב מחדש מה אתה רוצה ללמוד.
תסבירי?
22/04/14 19:53
101צפיות
(למרות שאני יכול לנחש...)
פעם חשבתי שזה משנה איפה למדת
23/04/14 18:07
89צפיות
למען האמת- זה כן משנה, כלומר יש כל מיני משרות נחשקות בחברות יעוץ או בבנק ישראל או מקומות שווים דומים שעם תואר מאריאל כנראה רגליך בוודאות לא תדרוך שם.
אבל גם לא כל בוגר את"א או העברית דורך שם. אלא בודדים.
חלק נכבד מכאלה שלומדים במוסדות הנחשבים בסוף עובדים לצד בוגרי מכללות או אוניברסיטאות פחות נחשבות בעבודות מאוד בינוניות ולא מספקות.
אם הלכת כלכלה מתוך רצון אמיתי לעסוק בתחומי הכספים או שוק ההון וכדומה אז סבבה, אולי כדאי להתעקש, אבל רוב האנשים הולכים לתארים מהסוג של כלכלה וניהול כי הם לא יודעים מה ללמוד, אז אם אתה מאלו- אל תלמד.
או שתשקול מקצועות או תחומים שבאמת צריך, שהידע והכלים שווים משהו אח"כ, כלכלה רשמית הפך להיות אחד התארים הכי מיותרים שיש.
º
איך את מתמודדת עם היאוש האקדמי הזה?
23/04/14 20:02
25צפיות
שאלה בקשר לתואר המדובר בשרשור
23/04/14 20:23
63צפיות
האם לדעתכם כדאי ללמוד לתואר בכלכלה מתוך כוונה להמשיך למחקר בתחום באקדמיה? ראיתי שאנשים מגיעים למחקר בתחום מתחומים שונים(מתמטיקה, סטטיסטיקה, תחומים אחרים במדעי החברה).  והאם המצב באקדמיה דומה למצב השוק בתחום הכלכלה?
בקשה לייעוץ לגבי קורס בפיתוח ולגבי מוסד לימוד
23/04/14 12:01
46צפיות
שלום רב,
שמי איציק, בן 31, בעל תואר שני במנהל עסקים. בשנים האחרונות עסקתי בעיקר בחברות של בניית אתרים. יש לי קצת ידע בהרבה שפות\פלטפורמות, אבל באף אחד מהם לא באמת התמקצעתי ולא נכנסתי לעומק (ככה זה כשעובדים בחברות קטנות שכולם עושים הכל). אני יודע Html ברמה טובה, CSS גם, קצת PHP, ממש קצת JS ואת המערכת וורדפרס. כמו כן אני עוסק בניהול פרויקטים בתחום ה-SEO, דבר שאני לא רואה את עצמי מתפתח בו.

אני מעוניין לעשות קורס מתקדם על מנת להפוך למפתח צד לקוח וחשבתי על הקורס בHIT (חולון)
http://www.1click.co.il/?catId=%7Bf17da65b-2ef3-4e...

אז השאלה שלי היא:
א- האם המכון בחולון נחשב טוב בתחום הזה, והאם התעודה שלו "נחשבת" בשוק?
ב- האם נראה שהקורס הזה יתן לי כלים טובים להכנס לתחום התכנות לצד לקוח, או שאתם מכירים קורס ערב טוב יותר?
ג- האם הכיוון שהצגתי פה נראה הגיוני, או שכדאי לי לעשות משהו אחר? עשיתי חושבין ואני די בטוח שזה שאני רוצה לעסוק בו. האם אני גבולי מבחינת הגיל?

תודה רבה מראש
איציק
לימודים באונ' אריאל (מדעי המחשב או תעשייה ונ)
22/04/14 12:42
114צפיות
שלום לכולם,

ראיתי פה דיונים סוערים לגבי אוניברסיטת אריאל. אז אני מתלבט:
כמה דברים שאתם צריכים לדעת, יש לי תעודת בגרות בציון 75.
אנגלית 4 יחידות
מתמטיקה 3 יחידות

אין לי פסיכומטרי ואני לא מתכוון לעשות.

1. האם כדאי לי ללמוד באריאל מדעי המחשב ומתמטיקה? או הנדסאי תעשייה וניהול? (אגב, יש מהנדס תעשייה וניהול?!)
2. האם בגלל הרף הנמוך בעלי עסקים מסתכלים על האוניברסיטה בצורה שונה?
3. עדיף ללמוד כבר במכללת רופין?

תודה רבה,
תומר
השאלה היא הפוכה
23/04/14 09:01
129צפיות
אתה קודם צריך לשאול את עצמך אם אתה רוצה ללמוד מדעי המחשב, ואם אתה רוצה ללמוד תעשיה וניהול.

אחרי זה צריכה לבוא השאלה היכן.

מדעי המחשב באריאל - אני במקרה מהתחום, עובד בו כבר כמה שנים טובות, ומעולם לא נתקלתי בבוגר אריאל (בניגוד ללא מעט בוגרים ממכללות מוכרות, למשל). זה אומר דרשני. גם יצא לי לחרוש על פרופילים בלינקדאין וכמעט שלא נתקלתי בבוגרים מועסקים מאריאל - שוב, בניגוד לבוגרים מועסקים ממקומות כמו האקדמית, הבינתחומי, המכללה למנהל, אפקה וסמי שמעון.

מעבר לזה, העלו לפה פעם מבחן בקורס חשבון אינפנטסימלי 1, שזה קורס חובה מאוד משמעותי וקשה בשנה א'. רמת המבחן היתה נמוכה, ואני מאוד עדין בניסוח.

אז בהנחה שאתה הולך על מדעי המחשב, האם כדאי באריאל? שורה תחתונה, לא למדתי שם, אבל כל הראיות שאני מכיר מצביעות על זה שלא.

אל תלך ללמוד הנדסאי תעשיה וניהול. לך ללמוד מהנדס תעשיה וניהול. מהמעט שאני מכיר, המכללה שמעסיקים מסתכלים עליה בעין יפה היא שנקר, ומבין המכללות רופין כנראה גם בסדר (מכיר מעסיק שמראיין ומעסיק בוגרי רופין).

ההשקעה בפסיכומטרי היא כלום ביחס להשקעה בתואר. אלא אם כן יש לך קשיי למידה אמיתיים שקשורים לייחוד של הפסיכומטרי (כמו מענה על שאלות בזמנים מאוד קצרים), לך תעשה פסיכומטרי. שווה לך להוציא על זה חודשיים למידה וכמה אלפיות טובות על קורס טוב כדי להתברג במוסד לימודים יותר מוצלח. זאת הקריירה שלך אחרי הכל.
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:32
7צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
תואר שני במנהל עסקים. אוניברסיטה או מכללה?
20/04/14 00:59
171צפיות
ערב טוב
אני נמצאת בדילמה. אני מסיימת השנה תואר ראשון בניהול לוגיסטיקה וכלכלה באונ' בר אילן.
רוצה להמשיך ישירות שנה הבאה לתואר שני במנהל עסקים. נזכרתי מאוחר מדיי וגם אין לי יותר מדי כח לGAMT והאופציות שעומדות לפני כרגע זה להרשם למקום שאינו דורש GAMT
האופציות הן האקדמית תל אביב יפו, שם עם ממוצע גבוה מ85 (שיש לי) לא חייב לעבור GMAT
אופציה שנייה היתה רופין ששם מעל ממוצע 85 גם אין צורך בGMAT , אבל צריך לחכות שנה עד לקבלת הזכאות ז"א שלא רלוונטי עבורי כי לא אוכל להתחיל ישר באוקטובר הקרוב
האופציה השלישית היתה להמשיך בבר אילן, שם הדרישה היא ממוצע 85 (שיש לי) וציון 126 בפרק הכמותי (אין לי) בפסיכומטרי או GMAT 44 (אין לי)

השאלה עד כמה זה נורא (אם בכלל) שהתואר השני יהיה באקדמית?
הצעה
20/04/14 03:53
137צפיות
מציעה לך בחום לקחת הפסקה בין התואר הראשון לתואר השני.
קודם כל, זה נותן לך זמן למחשבה ולתכנון ובנוסף זה מאפשר לך להתנסות בעבודה.
במנהל עסקים עד כמה שידוע לי תואר שני יותר מכוון לאנשים בעלי ניסיון ניהולי של מספר שנים, כך שאין למעשה יתרון
לבוגר תואר שני ללא ניסיון של ממש.
אני סטודנטית לתואר שני כרגע (בתחום שונה מהתואר הראשון ורק בזכות ההפסקה שעשיתי מהלימודים פלוס שנתיים התנסות
בעבודה של ממש הגעתי לזה, אם הייתי ממשיכה ישירות בדומה לחברים אחרים, סביר שהייתי בדיעבד מתחרטת.
ד"א למרות שאני פורמאלית סטודנטית אני עובדת כרגע כמעט במשרה מלאה. (לומדת יום בשבוע כך שהתואר סטודנטית הוא רק תואר).
אני באמת חושבת שאחרי התואר הראשון צריך כבר לצאת לשוק ולהתחיל לצבור ניסיון תעסוקתי מממשי. (לא איזו עבודת סטודנטים
בשירות לקוחות).
בהצלחה
תוספת קטנה
20/04/14 03:57
79צפיות
קחי בחשבון שתואר שני במנהל עסקים עולה הון תועפות ,
וסביר שזה לא ייתן לך יתרון.. (אני לא רוצה חלילה לתסכל, אבל יהיה לך קשה מאוד למצוא עבודה נורמלית עם תואר שני במנהל עסקים
ללא ניסיון ניהולי משמעותי).
אם את ממש להוטה על תואר שני אולי עדיף לבחור בתואר יותר "מקצועי" (כלכלה\ראיית חשבון).
תוכנית ה MBA של בר אילן נחשבת חלשה
20/04/14 08:26
162צפיות
ולפי אינסייד אינפורמיישן, בצדק. אז אם אלה שלושת האופציות שלך וזהו, כנראה שלא נורא שהתואר יהיה מהאקדמית.

מה המטרה של התואר השני? אם את רוצה להתקבל באמצעותו לעבודה, אז נראה לי שעדיף ללכת על אחת התוכניות היותר רציניות בארץ (ת"א, הבינתחומי וכו'), וגם אז אני לא יודע כמה משרות יש לבוגרי MBA ללא נסיון. אם זה בשביל איזשהו מרכיב שכר בעבודה קיימת, אז לאף אחד לא יהיה אכפת מאיפה התואר.

שורה תחתונה
20/04/14 14:01
130צפיות
לסיים השנה את התואר, למצוא עבודה לשנה הבאה ומקסימום להתחיל תואר שני באונ' תל אביב לאחר מכן?
º
אם אין לך עוד עבודה? כן
20/04/14 16:26
38צפיות
º
אפשר להרשם באונ' תל אביב לסמסטר אביב?
20/04/14 15:29
38צפיות
עזרה במילוי שאלון עבודה סמינריונית
20/04/14 11:38
25צפיות
שלום רב,

אודה לכם אם תוכלו להקדיש כמה דקות למילוי שאלון העבודה הסמינריונית שלי. השאלון קצר ואנונימי לחלוטין.

מצ"ב הקישור לשאלון:
https://docs.google.com/forms/d/1de1wIWfP1z0hXyRJS...

צריך לסמן תשובות נכונות עבורכם וללחוץ על הכפתור "שלח" בסוף השאלון.

חג שמח!

תואר שני בתחום התפתחות הילד
20/04/14 10:42
48צפיות
היי לכולם,

אני בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, עובדת מזה שנה וחצי בתחום של מש"א די בלית ברירה...

אני מחפשת כיוון לתואר השני וחשבתי על התפתחות הילד, תואר שני באונ' חיפה/בר אילן, זה תואר בתחום החינוך,
כמובן שהאידיאל הוא ללמוד פסיכולוגיה התפתחותית, אבל הכיס לא מאפשר ללמוד 3 שנים, לחכות נצח לסטאז' אחרי הגשת התזה וכל אותן שנים לעבוד על שכר מינימום :/

יש פה מישהו שמגיע מהתחום או יכול לייעץ?

המטרה הסופית היא באמת לאבחן ולייעץ להורים בנוגע להתפתחות הילד, מזכיר קצת את היועצות בפלפלים צהובים אם זה מצלצל למישהו

האם ישנם אפיקים נוספים שיובילו אותי למטרה? כמו כן, אני מתקשה להגיע לטבלאות שכר בתחום הזה ספציפית...

מודה לכם על העזרה! חג שמח :)
תוצאות ממלגת משרד החינוך
20/04/14 00:12
64צפיות
מי קיבל תוצאות?
מתי נקבל?
אין לי סבלנות כבר
לאיפה אתם יוצאים בערב חג?
19/04/14 14:05
132צפיות
שלום חברים,
הייתי שמח לשמוע המלצות(אזור רחובות- ראשל"צ)/ לאיפה אתם יוצאים בערב חג שני? שזה בעצם מחר
השאלה היא אחרת:
19/04/14 23:45
134צפיות
לאן יוצאים במוצאי חג שני?
זה השלב שאפשר לטרוף חמץ...
עבודה זמנית לסטודנטים - שכר?
18/04/14 13:57
383צפיות
היי,
אני סטודנטית והציעו לי עבודה אדמיניסטרטיבית זמנית של כמה שעות בודדות (ככל הנראה בסביבות ה10-12 שעות רק לחודש זה). מדובר על הגשה ומיון של טפסים, הזנתם, טלפונים ובירורים הקשורים בכך וככל הנראה גם נסיעה אחת או שתיים לאיסוף טפסים מקופ"ח.


מה שכר שניתן לבקש על עבודה כזו?מה מקובל? האם 45-50 ש"ח זה סביר? (לא משלמים לי נסיעות או משו כזה, אבל יש לי חופשי חודשי בכל מקרה לאונ').


אשמח לעזרה
תודה וחג שמח
פחח.
18/04/14 15:42
244צפיות
ההודעה הזו מגוחכת מכיוון ש:
א. את שואלת אם "סביר" לבקש 45-50 ש"ח לשעה על עבודה כזו מעפנה שיהיה לך מזל אם תקבלי עליה 30 ש"ח לשעה וכנראה תקבלי פחות.
ב. שאת חושבת שהשכר לא נקבע על-ידם. כולה עבודה זמנית לחודש, נראה לך שישאלו אותך מה ציפיות השכר שלך?
כשמך כן אתה
23/04/14 09:40
27צפיות
לידיעתך, תשובתך הפוגענית והלא נעימה ממש צרמה לי. בדיוק באותו יום שראיתי את ההודעה יצרתי קשר עם האדם שיעסיק אותי. רק שתדע שהוא כן שאל אותי מה הציפיות שכר שלי. וגם לידיעתך... סגרנו על 50 :)
45-50 לשעה זה המון
18/04/14 16:05
244צפיות
מדובר כאן על עבודה שלא מצריכה שום הכשרה וכל אחד יכול לעשות. לא סביר שהשכר יהיה כל כך גבוה. כשעבדתי בעבודה דומה (אמנם עברו איזה 5 שנים מאז) קיבלתי 25 לשעה.

כמו שכבר אמרו לך, סביר להניח שבכלל לא ישאלו אותך לגבי ציפיות שכר, אלא יודיעו לך מה הוא.
תגובה
18/04/14 16:57
154צפיות
מצד אחד, צודקים המגיבים מעליי, 50 ש"ח זה מוגזם.
מצד שני, כאשר מדובר בכמה שעות בודדות, נהוג לשלם יותר ממשרה משרדית סטנדרטית (יש הרבה פחות ביקוש לפרוייקטים מהסוג הזה).
אני לא הייתי הולך על זה בפחות מ30 ש"ח.  
בין 25-30 ש"ח לשעה, לדעתי לא ישלמו לך יותר.
18/04/14 19:46
153צפיות

נסיעות
18/04/14 20:22
138צפיות
אם לא משלמים לך נסיעות, אז השכר לשעה צריך להיות גבוה יותר. מה גם שידרשו לך נסיעות נוספות לפי מה שאת מתארת.
אני  חושבת שאם השכר אמור לכלול גם את הנסיעות אז סכום של 30-35 הוא סביר. לא סביר שתקבלי יותר
º
נסיעות חייבים לשלם לך
18/04/14 20:30
60צפיות
נסיעות חייבים לשלם. אבל...
19/04/14 08:40
147צפיות
יכולים להכניס אותו לתוך השכר. אם השכר הוא גלובלי או שהיא מקבלת יותר ממינימום לשעה, זה יכול  להיחשב בפנים.
º
באוניברסיטה זה לרוב לא ככה.
19/04/14 11:51
51צפיות
העבודה היא באוניברסיטה?
19/04/14 13:32
134צפיות
כשאני עבדתי בתואר הראשון במקום בו למדתי זו גם היתה משרה זמנית ועל ימים שבכל מקרה הגעתי ללמודים לא שילמו לי נסיעות. על ימים שהגעתי במיוחד ולא למדתי בהם שילמו לי נסיעות.

אם זה באוניברסיטה/ מכללה לא ישלמו יותר מ 30 לשעה, וכמו שכבר כתבו סביר להניח לא ישאלו אותך..
למרות שזה נכון שעל פרויקט זמני שהוא מעט שעות יחסית נהוג לשלם קצת יותר... (אבל קצת בטח לא 40-50)

בוגרי תואר ראשון לא תמיד יגיעו לסכומם האלוזה מוזר,
19/04/14 17:19
105צפיות
כי אין שום קשר אם היית צריך להגיע ללימודים בכל מקרה, והם מחוייבים לשלם לך נסיעות על ימים שבהם אתה מגיע לעבודה.
אבל אני לא יודעת איפה עבדת ואיך זה היה, אז לא מתווכחת
מינסיוני, לא ישאלו אותך
19/04/14 11:54
163צפיות
לרוב התשלום הוא יותר ממינימום, אבל משתנה לפי שנת הלימודים שאת נמצאת בך (קרי: מישהו בתואר שני יקבל יותר ממישהו בשנת הלימודים הראשונה וכו..).
אני מאמינה שזה ינוע בסביבות ה26-31 אם את בתואר ראשון.
תודה לכולם על הרצון לעזור
23/04/14 09:43
35צפיות
אני מעריכה את זה. לידיעת כולם, כן שאלו אותי מה ציפיות השכר שלי.... וכמו כן סגרנו על סכום שגבוה יותר ממה שרובכם ציינתם....

מה שאומר שלא כל מעסיק מעוניין לנצל את העובדים שלו וכמו כן שלפעמים צריך להתעקש ולהעריך את עצמך יותר גבוה?

לא יודעת בדיוק אבל בכל מקרה תודה על העזרה של כולם :)
התייעצות
18/04/14 16:52
190צפיות
הנדסה כימית בטכניון או הנדסת תוכנה באורט בראודה?
ברור שהטכניון נחשב יותר אבל אולי בהנדסת תוכנה יש יותר עבודה?
השאלה היא קודם כל מה את רוצה לעשות
18/04/14 23:42
107צפיות
כשתהיי גדולה ורק אח"כ באיזה מוסד תרצי ללמוד.

אם הכיוון הוא תוכנה, אז אין שום סיבה ללמוד הנדסת תוכנה. תואר במדעי המחשב יכסה את כל כיווני התעסוקה של בוגרי "הנדסת תוכנה".
בכל האוניברסיטאות בארץ יש לימודי מדעי המחשב, ואם את לא מתקבלת בטכניון אפשר לנסות להתקבל באוניברסיטה אחרת.

ביולוגיה + פסיכולוגיה בבן גוריון
18/04/14 15:10
151צפיות
שלום לכולם! :)

אני מתלבט לאיזה מקצוע להירשם לשנה הבאה(אם בכלל..). התכנית המשולבת של פסיכולוגיה וביולוגיה בבן גוריון די מעניין אותי, מה עוד שהאוניברסיטה ממש מוצאת חן בעיניי.

אין מידע בשום מקום על חתכי הקבלה לתכנית זו ואני לא יודע אם יש טעם להירשם עם הציונים שלי.
הסכ"ם שלי לבן גוריון הוא 664(בגרות 95, פסיכומטרי 707) והייתי רוצה לדעת אם אני נמצא איפשהו בטווח הקבלה.
אב"ג דורשת סכם 670 לפסיכולוגיה
18/04/14 17:10
115צפיות
בנוסף לציון 670 בפסיכומטרי.

תוכל למצוא את דרישות הקבלה כאן:
http://in.bgu.ac.il/welcome/Pages/Rishum/chances-r...
מור פתרונות מחשוב

טכנאי מחשבים בירושלים?

מור, פתרונות מחשוב במרחק הקלקה מכם היכנסו עכשיו!


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה