לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "סטודנטים"!

בפורום שלנו תמצאו סטודנטים בכל שלבי הלימודים הקיימים: החל מתעניינים איזה תואר כדאי ללמוד ואיפה ומה הדרישות קבלה, ועד בתלמידי תואר שלישי ומעלה.

ההטרוגניות של חברי הפורום מאפשרת לסייע ולתת מענה למגוון רחב של שאלות. היינו רוצות, שהטרוגניות זו תבוא לביטוי גם בעזרה הדדית במציאת חומרי לימוד ומבחנים לדוגמא, מידע על קורסי בחירה מומלצים, ועל מרצים מועדפים ובדיונים שונים על עולם האקדמיה בארץ- על הקבלה ללימודים (מישהו אמר פסיכומטרי?) על הלימודים עצמם, על הרלוונטיות וההתאמה לשוק העבודה, על ההבדלים בין מכללות לאוניברסיטאות ועל האפשרות של לימודים בחו"ל.

כמובן, שתקופת המבחנים דורשת מאתנו מאמצים מיוחדים (כמה פעמים הבטחנו לעצמנו שנלמד לאורך כל הסמסטר?), והיא משפיעה על הגולשים בפורום.

הפורום, הוא פורום סטודנטים. למרות זאת, לפעמים קיימים שרשורים שלא קשורים בקשר הדוק לפורום.

מבט ראשוני על הפורום עלול להרתיע. לכן, אנחנו ממליצות למשתתף הטרי לקחת כמה רגעים, לדפדף אחורה בפורום כדי להכיר את שאר המשתתפים ואת הלך הרוח בפורום, וכמובן לקרוא את תקנון הפורום שמבהיר את כללי ההתנהגות והדינמיקה הנהוגה בו.

אנחנו נעשה כל מאמץ לשמור על הפורום כבית חם לקהילה שלנו, כדי שמרבית הגולשים יהפכו לגולשים קבועים בפורום. נשמח לשמוע הערות, הארות והצעות בתיבות המסרים.

מלכת הקרח הפולניה ו oromer

 
 
הודעה מנהלתית- חובה לקרוא לפני הכתיבה בפורום
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה בקשה לסיוע בשאלונים לצורך עבודות אקדמיות
26/01/15 16:02
2צפיות
בא לשרשר את הבקשות לכאן. 
בקשה למילוי שאלון - לצרכי מחקר
26/01/15 15:06
2צפיות
סטודנט/ית יקר/ה
במסגרת מחקר הנערך באוניברסיטה הפתוחה, ועוסק בשימוש בטכנולוגיות לצורכי למידה לסטודנים עם ובלי מוגבלויות, אנו מבקשות מכם לענות לשאלון זה
אין כל צורך לציין את שם או פרטים מזהים.  כל התשובות תשארנה חסויות והן ישמשו לצרכי מחקר זה בלבד. 
תודה על הנכונות וההשקעה ונשמח לענות ולהבהיר שאלות במידה ויתעוררו. פרטים נוספים בפתיחת השאלון.
 
 
אני מבקשת לקרוא את התקנון של הפורום
26/01/15 16:09
1צפיות
צריך לשרשר כאשר קיימת הודעה, ולפתוח הודעה לשאלונים ולשרשר לשם.
זה לא נטעד כדי להציק. זה נועד כדי לייצר סדר. זה לא פורום עזרה במילוי שאלונים. אנחנו מאפשרות את זה כדי לעזור לסטודנטים, אבל אני לא רוצה שזה יבוא, על חשבון הודעות אחרות.
 
תודה
26/01/15 18:42
1צפיות
ראיתי שהעברת למקום הנכון?
פתחתי שרשור חדש
26/01/15 19:18
אני לא פותחת בעצמי, כי לא זיהיתי חוקיות שכל שבוע מפורסמים שאלונים. אבל לפעמים יש כמה בתקופה קצרה וכאשר אין שרשור זה יוצר עומס,ודוחק הודעות לעמודים ישנים יותר וגולשים לא זוכים למלוא היחס שמגיע להם. 
איך לצאת מהפייסבוק איך
27/01/15 20:51
הרס לי את החיים הדבר הזה
 
בא לי למחוק את החשבון שלי בחיי
הנדסת כימיה- למה תנאי הקבלה נמוכים יחסית
27/01/15 15:05
14צפיות
אני רוצה ללמוד הנדסת כימיה ושמתי לב שתנאי הקבלה ללימודים בבן גוריון (ואפילו בטכניון) די נמוכים, זה קצת גורם לי לדאוג, מה הסיבות לכך?
לא יודע למה זה מדאיג
27/01/15 16:02
17צפיות
אם תנאי הקבלה נמוכים זה אומר שיש לך סיכוי יותר טוב להתקבל...
בעיקרון תנאי הקבלה של הרבה מקצועות לימוד בטכניון מושפעים לאו דווקא מרמת הקושי שלהם אלא מרמת הביקוש.
להנדסה כימית בטכניון תנאי קבלה יחסית נמוכים מאחר שלא הרבה בוחרים בתואר. לעומת זאת הנדסת חשמל/מדעי המחשב הם בעלי תנאי קבלה גבוהים יחסית מאחר והרבה בוחרים ללמוד אותם ויש תחרות רבה על מעט מקומות.
רוצה להתייעץ - איך בחרתם איפה ללמוד?
26/01/15 00:18
16צפיות
היי :)
אני רוצה להתחיל ללמוד באוקטובר 2015. הכיוון כרגע כלכלה וחשבונאות, וכמובן פתוחה להצעות ולא סוגרת דלתות מראש.
בקרוב יתחיל סבב הימים הפתוחים באוניברסיטאות, ואני מתכוונת לבקר בכולם.
השאלה היא...מה אני אמורה לשאול שם? איזה מידע לשאוב? כמובן חוץ מהמידע על התואר עצמו...
איך החלטתם שאוניברסיטה X עדיפה על אוניברסיטה Y?
מה הקריטריונים?
מחירים? מעונות/דירה (במידה ורחוק מהבית)? חיי חברה? לדעתי הקריטריונים האלה לא משקפים את ההבדל המהותי בין המוסדות..
איך באמת אדע את ההבדל בין האוניברסיטאות? האם שם האוניברסיטה כ"מותג" הוא הקובע?
איך אדע איפה מלמדים יותר טוב? איפה המרצים יותר טובים?
 
אשמח לשמוע כל דעה ועצה. עוד יותר אשמח אם תשתפו אותי בדרך הבחירה שלכם :)
תודה מראש והמשך שבוע מקסים 
איך בחרתם איפה ללמוד
26/01/15 06:53
8צפיות
הבחירה במוסד לימודים היא חשובה. מאוד. אבל לכל אדם יש דברים אחרים שחשובים לו. בימים הפתוחים, תנסי לדבר עם סטודנטים. תחפשי את הסטודנטים שמסתובבים במקום ולאו דווקא אלה שעובדים ביום הפתוח. 
מה חשוב לך?  תעשי רשימה ותדרגי את הדברים שחשובים לך. רמת ההוראה, סוגי ומבחר הקורסים, אחוז מעבר מבחני לשכה, חיי חברה, סביבת לימודים, אגודת הסטודנטים. 
לרוב, במכללות המרצים ידעו להסביר טוב יותר את החומר. חשוב לבחור במוסד טוב, אבל אני לא חושבת שרק מי שלמד בעברית ימצא עבודה. 
וכמובן חשוב, לאן את יכולה להתקבל. 
שני המוסדות הנחשבים ביותר בתחום
26/01/15 10:54
10צפיות
הם אוניברסיטת ת"א והאוניברסיטה העברית. לכי ללמוד באחד משני המוסדות האלה.
האם ללמוד בת"א או בעברית זאת החלטה שצריכה להיקבע לפי כל ה"מסביב", חיי חברה, למשל.
אל תשכחי שהשם של מוסד הלימודים מופיע לך בקורות החיים למשך כל הקריירה המקצועית, וכך גם הקשרים שתיצרי שם. לרוב, מהמוסדות הטובים יותר יוצאים האנשים שמגיעים רחוק יותר בעולם האמיתי....
 
אחרי שצוברים ניסיון זה פחות רלוונטי איפה נלמד התואר הראשון.
26/01/15 14:12
9צפיות
גם במידה ועושים תואר שני זה פחות רלוונטי. זה רלוונטי הכי הרבה לעבודה הראשונה. וסביר להניח שכל עוד תלמדי באוניברסיטה, אז שווה לשקול שיקולים שונים: קירבה לבית אם זה חשוב, אווירה סטודנטיאלית. אני חושבת שבין היתר מה שטוב בת"א וירושלים, זה שיש שם עבודות סטודנט רלוונטיות שיעזרו לך בהתחלה.
 
אם מה שכתבת על המכללות זה נכון
27/01/15 01:05
9צפיות
(שהמרצים בהן מסבירים הכי טוב את החומר)
אז..איך זה הגיוני שדווקא לאוניברסיטאות יש שם יותר טוב? אני הבנתי שמעסיק יעדיף לראות בקו"ח שלמדתי באוניברסיטה מאשר במכללה, לפחות בתחום שלי.
אז..מה בעצם הכי חשוב?
מה שאני חושבת זה שעדיף לי ללמוד במקום שיקנה לי תואר שבעזרתו אני אוכל להתקבל לעבודות בתחום שאני אוהבת ולהתפתח בו הרבה...
הרי, התואר לא באמת מקנה את הידע הדרוש מהעבודה, ולחילופין מקנה ידע רב לא רלוונטי...אז "מה נחשב" הוא שיקול הרבה יותר קריטי.
אם אני טועה תקנו אותי בבקשה.
אני רוצה ללמוד במקום שאם הוא יופיע לי בקורות חיים, המעסיק יגיד "או! את זאת אני רוצה אצלי בחברה!" (כמובן שהנסיון משפיע אבל אני מדברת כרגע על תחילת הדרך).
ואני לא יודעת למצוא את ההבדל בין המוסדות השונים.
זה לא בדיוק מה שכתבתי
27/01/15 06:47
9צפיות
כתבתי, שבמכללות לרוב המרצים ידעו להסביר טוב יותר את החומר. יכולת ההוראה שלהם, בד"כ טובה יותר.לא תמיד. את שאלת לפי מה בחרנו? כתבתי לך כמה שיקולים.תבחרי את מה חשוב לך. 
לרוב, סטודנטים לומדים לבד או נעזרים בשיעורים פרטיים כדי להתמודד עם הקושי להבין את המרצה. בנוסף, באוניברסיטאות היד קלה על ההדק במתן פקטורים. 
אני לא יודעת באיזה תחום את מדברת אבל המכללה למנהל והבינתחומי נחשבות ברמה גבוהה, והיתה משרה אחת, אומנם אחת אבל היתה כזו שהעדיפו בוגרים שלהם שלמדו קורס מסוים והם כתבו זאת במוצהר. יהיו מעסיקים שלא יפריע להם איפה למדת, ויהיו כאלה שיעדיפו אוניברסיטאות. אני מציעה לך בכל מקרה, לברר על איכות ההוראה בחוג שבו תלמדי. יכול להיות שיש הבדלים בין האוניברסיטאות. זה יכול להיות עינוי ללמוד אצל מרצה שלא יודע ללמד
לימודים
26/01/15 23:09
9צפיות

שלום,
אני עומדת כרגע בצומת דרכים קשה וצריכה עזרה...אשמח אם יענו על כל שאלותיי בצורה מפורטת. יכול להיות שחלק מהשאלות שאלתי כאן כבר בעבר אבל אני לא מוצאת את מה שכתוב פה אז ניסחתי הכל בצורה מרוכזת. תודה רבה!
 
אז ככה:
על מנת להתקבל ללימודי סיעוד אני צריכה ציון מינימלי של 520. עשיתי פסיכומטרי לא ממזמן וקיבלתי 502 (הבחינה הייתה קשה מאוד ולא רגילה , ככה המורים וכולם אומרים). הוצאתי 6,000 שקל , השקעתי 3 חודשים מהחיים שלי , חרשתי וזה הציון שקיבלתי. ניסיתי להתקבל בוועדות חריגים בכל מיני מקומות אבל לצערי כולם דחו את בקשתי.
עומדת בפניי עוד אפשרות, של לעבור פסיכומטרי שני (סיוט), להוציא הרבה כסף ולחרוש שוב, וכל זה, ללא הבטחה שאקבל את הציון הנכסף. – על מנת להתקבל לתואר הראשון בסיעוד הרגיל הארבע שנתי, או לעשות מסלול חלופי לפסיכומטרי - ללמוד תואר ראשון אקדמאי כלשהו ואז לעבור הסבה ולקבל תעודת אחות מוסמכת. במקרה שלי, במידה ולא אקבל  בפעם השנייה את הציון בפסיכומטרי לתואר הרגיל הארבע שנתי בסיעוד, זה מה שאעשה. אלמד תואר בניהול מערכות בריאות (שאליו כבר התקבלתי באוניברסיטאת אריאל) ואז אעבור הסבה.
מה עדיף לעשות? להתעקש על התואר הרגיל בסיעוד הארבע שנתי ולעשות פסיכומטרי שוב? (שזה ממש קשה) או שתואר במנהל מערכות בריאות עם הסבה לסיעוד ייתן לי את אותו מעמד כאחות?
 
השאלה שלי, האם זה מומלץ ואחות שעברה הסבה ממנהל מערכות בריאות לסיעוד שוות ערך מבחינת מקצועיות, שכר , קידום , קורסים על בסיסיים שאפשר לצאת אליהם ותפקידים לאחות שלמדה תואר רגיל בסיעוד 4 שנים? הכוונה היא, האם אחות מוסמכת שעברה הסבה נחשבת "פחות" בשוק העבודה מאחות שלמדה 4 שנים תואר ראשון מלא בסיעוד?
 
עוד שאלה, הבנתי שיש מסלול של הסבה לסיעוד של שנתיים וחצי שבסופה מקבלים תעודת אח / אחות מוסמכת + תואר ראשון בסיעוד. האם זה נכון? ואיפה יש את זה? הבנתי שבאוניברסיטת תל אביב, אבל יש את זה בעוד מקומות? ואם יש צפי לכך שזה עומד להסגר? (אני שואלת את זה לאור כל הסנקציות שיש לאחרונה על לימודי סיעוד כמו ביטול מלגה להסבה לסיעוד, ביטול השלמה לתואר ראשון לאחיות מוסמכות החל מהשנה הבאה).
 
שאלה נוספת האם ניתן ללמוד תואר שני בסיעוד לאחות מוסמכת שעשתה הסבה עם תואר ראשון בניהול מערכות בריאות? (זאת אומרת ,ללא תואר ראשון בסיעוד).
 
האם בלימודים עצמם יש מתמטיקה? (גם בתואר וגם בהסבה), והאם היא ברמה קשה ?  ואיך רמת הקושי של התואר נחשבת בערך? קשה מאוד? מכיוון שמדובר בתואר מדעי ואני לא טיפוס ריאלי כל כך.
 
האם בעלת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות עם הסבה לסיעוד (אחות מוסמכת) יכולה לעבוד בחו"ל או שזה רק לבוגרי תואר ראשון בסיעוד ?
 
האם תואר במנהל מערכות בריאות יתן לי פטורים מקורסים בהסבת אקדמאים במידה ואצטרך אותה ? והאם התואר קשור לתחום הסיעוד ויכול להועיל לי מבחינה מקצועית?
 
באופן כללי – באיזה דרך הייתם ממליצים לי לבחור, בפסיכומטרי שוב, 3 חודשים והמון כסף אבל לעשות את המסלול הרגיל או להתחיל ללמוד למנהל מערכות בריאות עם הסבה ?
 
תודה רבה!!!
 
 
 
 
סיעוד
27/01/15 06:35
7צפיות
אני במקומך הייתי ניגשת לפסיכומטרי נוסף. יש הרבה אנשים שניגשים ליותר מפסיכומטרי אחד. בנוגע לציון את קרובה. מדובר על עוד 2-3 שאלות את צריכה לענות נכון. רמת הקושי של הבחינה לא אמורה לפגוע בציון שלך היות והמבחן יחסי. את יכולה לשקול גם שיפור בגרויות.את לא רחוקה מהציון שאת צריכה ולכן אני חושבת שמסלול ההסבה לא רלוונטי עבורך. מה גם שיכול להיות שתצטרכי להשלים הרבה קורסים שעדיף ללמוד מההתחלה סיעוד.
 
תואר במנהל מערכות בריאות- את לא תוכלי להיות אחות. זה תואר שמזכירה רפואית עושה ואז ניתן להתקדם בניהול אדמניסטרביטיבי של מרפאות וארגונים רפואיים. וזה תואר שאחות ורופאים עושים כדי להתקדם ולנהל מחלקות, מרפאות ומרכזים רפואיים. אבל העבודה היא שונה.
שאלה לגבי מבחנים
22/01/15 12:20
3צפיות
שלום לכולם,
רציתי לשאול אם זה חוקי שסגל מנהלי במוסד אקדמי שובת וכתוצאה מכך לא מקיימים מבחנים של סמסטר א'? האם ניתן לקבול על כך? מי אמור לעזור בעניין? אגודת הסטודנטים בודקת את זה ועדיין לה תשובה ואנחנו נדפקים מזה.
 
יש לאגודת הסטודנטים עו"ד?
22/01/15 17:00
3צפיות
יש אגודות שיש להם וניתן להתייעץ. תקופת המבחנים עוד לא התחילה, ויכול להיות שהעניין יפתר. תמיד אוהבים לשבות בתקופות קריטיות, כדי לייצר לחץ. אתם מצדכם תפנו להנהלה שתתאמץ להשיג הסכם עד למבחנים. אני חושבת, שידאגו לכם שלא תפגעו מהמהלך. אם האגודה חזקה היא תדרוש זכויות. היו סטודנטים שעברו תקופת מבחנים מלחמה ובסיטואציות קשות, והם יצטרכו לתת מענה הולם
º
משרות חדשות
21/01/15 10:05
2צפיות
אנשי /נשות מכירות לדינמיקה - לאזור ירושלים: מלחה ופסגת
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : תקשורת
מקומות העבודה : ירושלים
משרה מלאה,משרה חלקית,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,לדוברי שפות
תאור המשרה : לדינמיקה, רשת חנויות הסלולר המובילה בישראל, מקבוצת סלקום, דרושים /ות אנשי /נשות מכירות פרונטליים המעוניינים /ות להרוויח שכר גבוה!
וליהנות מסביבת עבודה דינאמית ומאתגרת, עם פעילויות רווחה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
אם יש לך את הרצון להצליח אנחנו ניתן לך את התנאים הכי טו
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : כללי
מקומות העבודה : אשדוד ובאר שבע
משרה מלאה,משרה חלקית,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לאימהות,ללא ניסיון
תאור המשרה : למוקד שירות ומכירה דרושים /ות עובדים /ות שאוהבים /ות לעזור, למכור ולהצליח בעבודה!
המוקד מציע משמרות גמישות מאוד המתאימות גם לאמהות (משרת ערב אחת)
וסטודנטים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
יוצאי /ות יחידות קרביות לעבודה כמאבטח /ת ו/או חובש /ת
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : שמירה / אבטחה
מקומות העבודה : חיפה וקרית אתא
משרה מלאה,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לחיילים משוחררים,עבודה מועדפת
תאור המשרה : דרושים /ות יוצאי /ות יחידות קרביות, מאזור חיפה והקריות בלבד לעבודה כמאבטח /ת ו/או חובש /ת.
העבודה במשמרות בכל ימות השבוע. דרישות: ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
מידיי! דרושים /ות מדריכים /ות דינמיים /ות
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : מוסד חינוכי
מקומות העבודה : הרצליה ותל אביב יפו
משרה חלקית,לפי שעות,מתאים גם לסטודנטים
תאור המשרה : לעבודה ערכית חוויתית דרושים מדריכים /ות דינמיים /ות להדרכת ימי העשרה בבתי ספר יסודיים, בעיקר באזור מרכז.
משמרות בוקר או אחה"צ.
מתאים גם לסטודנטים /ות!
המשרה ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
נציגי /ות מכירה פרונטליים /ות ללא ניסיון - 60 ש"ח לשעה!
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : מכירות
מקומות העבודה : עפולה, זכרון יעקב, כפר סבא ותל אביב יפו
משרה מלאה,משרה חלקית,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לאימהות,מתאים גם לחיילים משוחררים,מתאים גם למגזר הדתי,ללא ניסיון
תאור המשרה : רוצה להתחיל במיידי? בלי קורסים בני חודש? בלי מרכזי הערכה מייגעים?
למיזם חדש ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
דרוש /ה מטפל /ת לגן ילדים בבאר שבע
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : טיפול / חינוך מקצועי
מקומות העבודה : באר שבע
משרה מלאה,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לאימהות,מתאים גם לחיילים משוחררים,מתאים גם לבני 50 פלוס,מתאים גם למגזר הדתי
תאור המשרה : לגן ילדים ייחודי ואיכותי בבאר שבע דרוש /ה מטפל /ת חם /ה ואוהב ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
עובד /ת למרכז בקרה ושילוח לטכנאיי שטח
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : הנדסה
מקומות העבודה : נתניה
משמרות,מתאים גם לסטודנטים
תאור המשרה : לקבוצת נקסטקום דרוש /ה עובד /ת למרכז בקרה ושילוח לטכנאיי שטח בתשתיות תקשורת.
בקרה על יום העבודה של הטכנאים בשטח.
שילוח וקשר רציף עם הטכנאים ועם הלקוח.
עבודה במשרד, מיקום המשרד באזור ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
אנשי /נשות שירות ומכירה פרונטליים לאשקלון
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : תקשורת
מקומות העבודה : אשקלון
משרה מלאה,משרה חלקית,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,אקדמאים ללא ניסיון,לדוברי שפות,מתאים גם לחיילים משוחררים,מתאים גם למגזר הדתי,ללא ניסיון
תאור המשרה : מצטרפים /ות עכשיו לקבוצת התקשורת מהמובילות בישראל כאנשי /נשות שירות ומכירה במרכזי השירות הפרונטליים שלנו ברחבי הארץ ונהנים ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
דייל /ת שירות ומכירה
21/01/15 10:05
logocontent imageחברה : השמה / כ"א
מקומות העבודה : תל אביב יפו
משרה מלאה,משרה חלקית,משמרות,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לאימהות,מתאים גם לחיילים משוחררים,מתאים גם למגזר הדתי,ללא ניסיון
תאור המשרה : לרשת מאפיות בוטיק דרוש /ה דייל /ת שירות ומכירה לעבודה בדלפק.
סניפים: קניון עזריאלי, נמל ת"א, ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
דרושים /ות משגיחים /ות למוסדות אקדמים
21/01/15 10:05
1צפיות
logocontent imageחברה : השמה / כ"א
מקומות העבודה : תל אביב יפו
משרה חלקית,עבודה זמנית,מתאים גם לסטודנטים,מתאים גם לאימהות,מתאים גם לפנסיונרים,מתאים גם למגזר הדתי
תאור המשרה : דרושים /ות משגיחים /ות למוסדות לימוד להשגחה בתקופות בחינות.
משרה זמנית וחלקית, מתאימה גם לסטודנטים /ות, פנסיונרים /ות ...
להמשך קריאה, לחץ כאן
תואר שני בחינוך- מסלול mteach מישהו מכיר?
18/01/15 13:32
20צפיות
ממליץ? 
מה יש לעשות עם התואר הזה אח"כ? 
ממה שהסתכלתי
18/01/15 16:19
24צפיות
זה תואר שני- מוסמך בהוראה לחינוך על יסודי. זה שילוב של תואר בחינוך ותעודת הוראה והוא מיועד למי שלמד תואר ראשון בתחום חסוים ורוצה ללמד אותו אח"כ. יש מה לעשות עם זה? להיות מורה לאותו מקצוע שלמדת בתואר הראשון
לא בדיוק
20/01/15 20:14
9צפיות
ניתן ללמוד מתוך היצע של מס' מקצועות לתעודת הוראה (אזרחות, אנגלית, מדעים ונוספים), גם אם התואר הראשון הוא לא באותו תחום...
מקבלים תואר שני Mteach ותעודת הוראה בתחום שבחרת והוכשרת לו. 
בהצלחה
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/15 12:00
2צפיות
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.


ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.


שיהיה לנו בהצלחה |@|

שיעורים פרטיים ב-SPSS - מה המחיר המקובל?
15/01/15 17:25
56צפיות
שלום לכל הנמצאים
 
התבקשתי ע"י מקום העבודה הקודם שלי להעביר לעובדת שלהם שיעורים פרטיים ב-SPSS. אני מניחה שיהיה מדובר ב-5-6 שיעורים, לא יותר. כמה מקובל לדרוש עבור שיעור של שעה?
 
תודה רבה מראש לעונים ולעונות 
קביעת המחיר תלויה במספר משתנים
16/01/15 05:42
57צפיות
מה ההכשרה והידע שלך בסטטטיסטיקה וב spss בפרט. באיזה איזור מדובר? באזור המרכז המחיר יותר יקר. בנוגע לתשלום עצמו- אני מניחה שאת תשלמי את המס הנדרש. לדעתי לא פחות מ 100 ש"ח. המחיר צריך להיות 100-150 ש"ח.
איזור ירושלים.
18/01/15 16:43
27צפיות
בגדול הידע שלי ב-SPSS די נרחב, וכנ"ל בסטטיסטיקה.
בקטן - הם צריכים שאני אלמד עובדת חדשה איך לעבד קובצי נתונים מסוג מאוד מסוים, ואת זה אני יודעת כי עשיתי את זה בעצמי כשעבדתי שם.
 
תודה על הטווח, נראה לי שאלך על האמצע שלו פחות או יותר. 
היות וכנראה לא כל הסכום יגיע אליך
19/01/15 06:56
19צפיות
ושהיא תתטרך מספר שיעורים מצומצם- את יכולה להרשות לעצמך לקחת מחיר קצת ברף גבוה. 
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
18/01/15 14:30
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


לימודי צילום בבצלאל?
16/01/15 22:23
31צפיות

אחי הצעיר מתלבט לגבי לימודי צילום בבצלאל.
 
יש פה מישהו שלמד שם ואולי יוכל לענות על שאלה שתיים שלו?
 
אולי לגבי איך להרכיב תיק עבודות. אולי לגבי כמה מומלץ לעשות תואר כזה שם?
 
אם לא בפורום הזה- יש פורום אחר?
 
בצלאל הוא מוסד נחשב ביותר ללימודי אומנות
17/01/15 07:28
49צפיות
אם לעשות תואר של שקשור באומנות, אני חושבת שכדאי ללמוד שם. 
תיק עבודות- יש מכינה ודם בין היץר מכינים תיק עבודות. אני לא מכירה אנשים שלמדו במוסד. 
מעבר לזה ב 27.1 וב 3.3 יש ימים פתוחים בבצאלאל. זה זמן טוב לצרשם
כנס קריירה לסטודנטים ואקדמאים ללא ניסיון
16/01/15 17:32
60צפיות
לא פשוט למצוא עבודה, בישראל 2015. יש מחסור במשרות איכותיות ורבים מהבוגרים הטריים מחפשים עבודה הרבה זמן, עושים הסבות או פשוט עוסקים במשהו אחר. המציאות קשה יותר, הרבה יותר באזורי פרייפריה. אזורים שהם לא באמת בפרייפריה, אלא יותר "פריפרייה לייט".  לראשונה כנס קריירה באזור הצפון. הוא יתקיים באוניברסיטת חיפה בבית הסטודנט בקומה 0. בכנס יהיו הרצאות, אשר יעזרו ויכוונו כיצד למרות חוסר הניסיון ניתן יהיה למצוא  עבודה.
כולם מוזמנים, הכניסה בחינם אך מומלץ להירשם מראש
הנדסת כימיה/חומרים
16/01/15 11:45
57צפיות
מה ההבדל בין הנדסת כימיה להנדסת חומרים? 
הנדסה כימית היא יותר בכיוון תעשיית התרופות
16/01/15 12:28
50צפיות
בעיקר במסלול של הנדסה ביוכימית.
מה שכן, שכימיה יש בשפע בשתי הפקולטות.
מהנדס כימיה vs חומרים
16/01/15 15:53
68צפיות
מהנדס כימיה מתעסק בתכנון ובקרה על תהליך כימי במפעל. זה יכול להיות מפעל תרופות, דלקים, בתי זיקוק, ייצור מוליכים למחצה ועוד.. כל תהליך כימי שהוא.
מהנדס חומרים, לעומתו, לא מתעסק בכלל על תהליכים כימייה. למיטב הבנתי, זה תואר שצמח מהתחום של פיסיקה של מצב מוצק, והוא מתעסק גילוי ואפיון של חומרים חדשים (זה בד"כ מתכות).
שאלה על מלגות מטעם קרן הישג וקרן גרוס לחיילים בודדים
16/01/15 13:40
39צפיות
האם יש כאן מישהו שקיבל את אחת מהמלגות הנ''ל?
והאם יש מלגות נוספות לחיילים בודדים שיכול להיות ופספסתי?
יש מחשבוני מלגות
16/01/15 14:19
24צפיות
מומלץ לבדוק במחשבונים. יש אפשרות להזין נתונים אישיים ולראות למה ניתן להגיש בקשה למלגה. מעבר לכך גם מלגה שהיא לא ייעודית לחיילים בודדים יכולה לתת עדיפות. או נקודות בצבירה לזכאות למלגה. בסוף- אנשים קוראים את הטפסים והבקשות ועל סמך זה מחליטים. לכל מלגה שמבקשים אפשר לצרף אישור של הכרה כחייל בודד. 
º
אני קיבלתי מקרן גרוס לחיילים משוחררים
16/01/15 20:58
11צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה