לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים
רציתם תינוק מתוק...
עשיתם את כל מה שנדרש...
בדיקת בטא חיובית...
ואז באולטראסאונד "הנה דופק, ועוד אחד ועוד אחד ועוד..."

אתם מצפים לתאומים/שלישיה????
יש לך אח/ות תאום/ה???
יש לכם תאומים/שלישיה בבית???

מקומכם איתנו!!!!!!

איך מתכוננים (נפשית, כלכלית, פיזית ועוד)?
מה ההשלכות של הריון שכזה?
ואחרי הלידה?
איך מטפלים בשניים/שלושה תינוקות במקביל?
ומה עם שאר הילדים? והבעל? והבית?
איך מתמודדים עם הצרכים שלהם? עם גיל שנתיים(הנורא?)? עם גמילה? הפרדה בגנים/בתי ספר?

ובקיצור - בכל תהיה על טיפול וגידול תאומים, שלישיות (רביעיות ....) כאן זה המקום לשאול, להתייעץ, לייעץ, לשתף וכל העולה על רוחכם...

בואו והצטרפו לקהילה חמה ומיוחדת, בואו למשפחת תאומים ושלישיות
מיכל@, שרון אפריקה, michal66ביחד
24/10/14 10:26
16צפיות
שלום, יש לי תאומים בני חודש וחצי. בלילה הם ישנים בעריסות נפרדות ובמהלך היום נמצאים רוב הזמן על הידיים ובעגלה. אני מקפידה גם לשים אותם אחד ליד השני במיטה שלנו כשהם ערים ובמצב רוח טוב שיהיה להם זמן איכות ביחד. אבל אני מרגישה שזה ממש לא מספיק והייתי רוצה שהם יהיו יותר זמן קרובים אחד לשני. בתחושה שלי כאילו הפרדתי ביניהם בכוח אחרי שהיו כל הזמן ביחד בבטן וזה ממש מפריע לי. יש לכם רעיונות איך עושים את זה? מזרן פעילות, לול...?
אצלי ישנו יחד בלול כשהיו בגיל הזה
24/10/14 11:03
9צפיות
אבל הם היו ממש פיצים, כך שלא הפריעו אחד לשני.
מכיוון שהשגחתי רוב הזמן, אז חלק מהזמן שמתי ביניהם נחשוש (לא בטיחותי לישון עם דברים כאלה כשהם ללא השגחה).
אצלי
24/10/14 11:45
6צפיות
בניי 3 חודש 
יש לי לול ושניהם במשך היום ישנים ביחד בלול  
במשך היום גם שמה אותם על מזרון פעילות עם אוניבריסטה 
אחד ליד השני 
והם מיסתכלים אחד על השני ככה . 
 
 
היו יחד בעריסה כשהיו קטנים במשך היום
24/10/14 13:42
ובלילה הפרדתי . בהמשך היו חד כל היום על המזרון ובלילה יחד במיטה אחת עד שהתחילו להתהפך ולזוז ואז הפרדתי כדי שלא יעלו אחד על השנייה.
ומאז על המזרון יחד ביום ובלילה מופרדים. היום בני שנתיים וחצי ובשנצ ובלילה מוצאת אותם ישנים באותה המיטה פשוט עוברים לבד...
ראיון עם פר' עידו שולט על קרישיות יתר
24/10/14 12:35
3צפיות
גילוי נאות: האדם המקסים הזה (הוא הרבה יותר מסתם פרופסור ורופא ושאר התארים שלו. הוא קודם כל בן אדם )
היה הרופא שלי במעקב הריון בסיכון גבוה.
º
מה הסיכוי שאני אזכה לתאומים אם אני שותה חלב
23/10/14 21:42
62צפיות
º
זילץ'.
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
23/10/14 22:22
23צפיות
º
כמו הסיכוי לתאומים אם שותים מיץ תפוזים
24/10/14 05:22
8צפיות
הפינה להורים שרוצים לישון
20/10/14 19:58
70צפיות
נמאס לך מהרדמות שלא נגמרות? מבכי בלתי פוסק לפני כל הרדמה. הלילות מרגישים כמו טיילת ומידי פעם מבליח געגוע לימי השמירות בצבא?

הפינה הזו עבורך ובשבילך.

כל מה שרצית לשאול על סדר היום והשינה של הילדים, מה אפשר לעשות כדי לשפר את אווירת השינה ואת השינה, זה המקום לשאול ולהיוועץ.

מי אני? שמי דורית, אמא לארבעה- שלישיה ועוד אחת, יועצת שינה מבית הורים באור טבעי שמתמחה בתאומים ושלישיות. ואני כאן כדי להבטיח שתזכו לישון.

דורית, 0526204221.
https://m.Facebook.com/tripletscansleep
הטיפ השבועי: עכשיו הזמן להתכונן לשעון חור
20/10/14 20:08
142צפיות
שלום,  בשבוע הבא בלילה בין 25/10 ל 26/10 עוברים לשעון חורף. עם המעבר לשעון חורף כל הזמנים שלנו יזוזו שעה לאחור. אם בעבר נהניתם משעת שינה נוספת, עכשיו זה אומר שהילדים יתעוררו שעה מוקדם יותר- אם עכשיו הם מתעוררים בשש בבוקר, הוא יהפוך ביום שני הבא לחמש... אם בחמש אז... הבלוג הפעם הוא איך לשנות לילדים את השעון בלי פזעזע את הרגלי השינה ולגרום לעייפות יתר של הילדים.

למענכם, היכנסו ואמצו לשבוע הקרוב את ההמלצות, הן ישתלמו לכם לארבעת החודשים הקרובים.

http://saloona.co.il/mp4dorit/?p=392

חורף בריא לכולנו, דורית.
0526204221
º
תןדה
21/10/14 06:31
11צפיות
אנחנו כבר התחלנו בניסיונות
22/10/14 13:25
60צפיות
שלישה, שאלה.
 
בד"כ הקטנות אוכלות לקראת שש ארוחת ערב, ולקראת רבע לשבע חורפות (בנות שנה וחודשיים).
 
אין סיכוי לדחות להן את שעת הארוחה (ותאמיני לי ניסינו הכל כדי שנוכל לאכול יחד עם הבאנדליקו בת הארבע, במקרה הטוב זה לא הלך, במקרה הרע או שהן לא אכלו, או שהן התעקשו לאכול חצי שעה קודם).
 
אם נאכיל, נקלח (חובה, הן messy eaters), ואז ניתן להן טיפה לשחק בחדר חשוך או whatever, אפשר לדחות את השעה של הבקבוק (ואז איתו את שעת השינה)?
כן. רק הקפידו על דחייה מדורגת ומותאמת למצבן באותו יום
23/10/14 13:33
24צפיות
מקסימום תעשו חצי דרך עד יום ראשון ותמשיכו את איחור ההרדמה אחרי. הזמן לא נגמר אחרי מעבר לשעון חורף, הוא רק משתנה
 
בהצלחה, דורית. 0526-204221
ללמוד לקחת מוצץ בלילה
21/10/14 15:15
68צפיות
שלום,
הבנים בני עשרה חודשים כמעט, לא אוכלים או שותים בלילה טפו טפו (לפעמים אני דוחפת בקבוק אחרי שנרדמים ולפני שאני הולכת לישון כי השינה לא שקטה ולא אכלו כנראה כי כבר היו עייפים), אבל עדיין מתעוררים מספר פעמים בלילה (אחד פעם אחת בדר״כ והשני שלוש פעמים בערך) ולרוב נרגעים כששמה להם מוצץ. אני מפזרת הרבה מוצצים במיטה אבל הם אף פעם לא לוקחים לבד ואת רובם מעיפים דרך השלבים של המיטה...חשוב לציין שהם מסתובבים ומתהפכים בלילה (כלומר כל הזמן הראש במקום אחר), מרימים את מגן הראש והאמת שגם שמיכה אי אפשר לשים להם כי בועטים עם הרגליים וכאמור מסתובבים... יש לך עצה בשבילי?

תודה רבה!
ריכוז מוצצים
23/10/14 13:39
31צפיות
שלום,
 
אני יוצאת מתוך הנחה שבגיל עשרה חודשים שניהם לוקחים מוצצים לבד במהלך היום. כדי לשפר לקיחת מוצצים עצמאית בלילה מאוד חשוב לרכז מקבץ מוצצים בפינה ספציפית וקבועה במיטה, ולפני השינה אפילו לומר להם שהמוצצים שם אם יצטרכו אותם.
 
במהלך הלילה אם הם מתעוררים למוצץ, את צריכה לקחת את היד שלהם, לכוון אותה למקבץ המוצצים ולתת להם לשים אותם בפה. זה ייקח כמה לילות, ובחלק מהתעוררויות למוצץ תמצאי את עצמך ערה קצת יותר זמן, אבל מייד כשיקלטו איך עושים זאת, הם יעשו זאת בעצמם מתוך שינה ואת תוכלי להצטרף אליהם בשינה ארוכה ורצופה.
 
יום נפלא, דורית.
0526-204221
אני נלחצת מהבכי כדי שלא יעירו אחד את השני
23/10/14 14:29
28צפיות
ואז זה כבר קרנבל....
זו בדיוק הבעיה שלי עם כל נסיון להתמודד עם בעיה שעולה בלילה - אני לא מסוגלת לתת להם לבכות אפילו כמה דקות, כי הם מעירים אחד את השני ברגע ואז גם בעלי וגם אני כבר מסתבכים... כל אחד לוקח אחד לחדר אחר ולוקח המון זמן להרגיע ולהרדים מחדש
 
 
תודה!
חייבת להגיב כי הייתי שם
23/10/14 20:51
24צפיות
מהגיל שבו מתחילים להתעורר אחת מהשניה התחילו אצלינו לילות לבנים (לפני כן ישנו מעולה!! אחת בלי להתעורר בכלל והשניה היתה מתעוררת לבקבוק פעם-פעמיים בלילה)
כשהתחילו להתעורר בלילה ,פחדנו גם שיעירו אחת את השניה, אז הוצאנו אחת מהחדר והרגענו מחוץ לחדר והשינה שלהן הלכה והתדרדרה.
בסופו של דבר, אסור להוציא מהחדר, וכן מותר להן לבכות קצת ולהעיר אחת את השניה, הן מתרגלות לזה!!
אנחנו נותנים בקבוק במיטה כדי לסיים עם הבכי כמה שיותר מהר, לפעמים יש מקרים של בכי יותר רציני וקשה להרגיע, השניה מתעוררת גם , לא נלחצים , לא מוציאים מהחדר,כמה שיותר בשקט, בלי קשר עין, מרגיעים כל אחת (אפילו אני לבד) ובסוף נרגעות וחוזרות לישון (שכחתי לציין שהן בנות שנה ו-10)
בעלי תמיד נלחץ שיעירו אחת את השניה וכל הזמן אני מזכירה לו שאין צורך להילחץ....
הגדולים שלי (שלושה) לא מתעוררים מהן בלילה גם אם הן צורחות ומרימות את הבית (וזה קורה) כי הם התרגלו לבכי.
אני בטוחה ששלישה תתן לך תשובה מקצועית יותר
בהצלחה רבה!!
באמת???
23/10/14 21:23
13צפיות
אבל איך לא נלחצים?...
גם אצלי בהתחלה לא היו קמים אחד מהשני, בדיוק כמו שרשמת - אחד ישן לילות שלמים והשני קם בערך פעמיים בלילה למוצץ או מים... עכשיו הם ממש נלחצים אחד מהשני ונכנסים לבכי היסטרי וככל שהשני מגיב אז זה מתגבר ונהיה צווחות של ממש וקשה להרגיע...  
מה שכן, המסר מאוד מעודד...
תודה רבה
בעצם... הם לא ממש לוקחים מוצץ לבד גם במהלך היום
23/10/14 21:31
9צפיות
כשהם נתקלים במוצץ במשטח למשל, בדר"כ תופסים, מעבירים לפה כמו כל צעצוע ובסוף זה מגיע בכיוון הנכון, אבל ממש לא עושים את זה המון, בקלות ובמהירות.
בהקשר הזה, אציין אולי שהם טיפה איטיים בהתפתחות שלהם (המוטורית לפחות), עושים הכל קצת מאוחר... להתהפך, להרים ראש, לזחול.. רק עכשיו מנסים להתיישב. לפעמים אני מרגישה שהם יכולים ולא רוצים, כי הם קצת עצלנים וקצת מפונקים...
ואז כמובן שאני מרגישה שזו אני שאשמה ולא מחנכת לעצמאות ומזדרזת לעזור ולפנק כי יש רגשות אשם שלא מקבלים מספיק תשומת לב כי הם תאומים - ואת הסיפור הזה בטח הרבה מכירות, וזה כבר שייך לדיון אחר...
למה הן מתעוררות מוקדם פתאום?!
21/10/14 20:16
90צפיות
טוב הבנות שלי בנות שנתיים וחצי וישנות מצויין בעיקרון, אחרי יעוץ עם מיכל איתם עמרני לפני כמעט שנתיים,
אממה לפני כשבוע התחילו להתעורר ברבע לחמש, שעה לא לגיטימית בעליל ולהכריז- "ישנו המון"... עד אז ישנו עד סביבות שש ועשרה.
חייבת להגיד שהן באמת ישנות המון, הולכות לישון בסביבות שבע ורבע ולרוב נרדמות ממש מהר.
מה דעתך? לדחות את שעת השינה (בלי קשר לשעון החורף המתקרב)? משהו אחר?
כשהן מתעוררות אגב אחד מאיתנו, לרוב בעלי ניגש ואומר בשקט- עכשיו לילה, ישנים... אבל זה לא עוזר ואם רק אחת מהן ערה היא לרוב תעיר את השניה בקריאות: "שחר, בואי אליי, או יה-יה- קומי כבר... שזה מתוק והורס ואני מצחקקת ומתמוגגת במיטה אבל נו באמת...
º
הן ישנות צהריים?
22/10/14 21:47
16צפיות
גם אצלנו ככה זה כל כך מתיש
23/10/14 09:43
40צפיות
בני שנתיים וחצי ישנים בשבע וקמים בחמש וחצי -שש בדר״כ . השבוע החליטו לקום בארבע וחצי כל בוקר אני נכנסת מנסה להרגיע בסוף מהייאוש נרדמת איתם על מזרון וקמים כולנו עייפים ומותשים בסביבות שבע ורצים לגן כדי לא לאחר...נוראי, מחריב את כל היום.
צריך לעשות שינוי דרסטי בגישה שלנו זה קרה גם במעבר לשעון החורף שנה שעברה אני צריכה להיזכר מה עשיתי אז.
 
שנתיים וחצי
23/10/14 13:45
28צפיות
שלום, סביב גיל שנתיים ואילך יש המון גילויי עצמאות וגילויי אישיות, אבל עם כל הכבוד\ בכל מקרה לפני שעה חמש בבוקר, יש לילה, ורצוי גם עוד קצת אחרי...
 
הדבר הראשון שאני ממליצה לך לעשות זה לבדוק עם הגננת כמה הן ישנות צהריים ומתי, בהחלט ייתכן שאיחור שעת השינה בערב, __או__ קיצור של שנת הצהריים, יעשו את העבודה. הן זקוקות ל12-12.5 שעות שינה ואם הן ישנות יותר משעה-שעה וחצי, זה עלול לפגוע באורך השינה של הלילה.
 
בלי שום קשר, רצוי מאוד להתחיל לאחר מעט את שעת ההרדמה כדי שלא יתעוררו מוכנות ליום עבודה ביום ראשון לפני ארבע.... אם תרצי עוד עזרה, אשמח לתת.
 
דורית, 0526-204221.
אולי מישהי רוצה לאמץ את התאומות שלי?
22/10/14 11:25
133צפיות
רק ללילה.
אז אחרי שהקשבתי בעצתך שאולי ההתעוררויות מרובות של הקטנות בלילה הן בגלל רעב אז החלטנו לתת אוכל כשהן עירניות מידי- פעם חצו, פעם 2 בלילה, 2.5, 3,,3.5, 4, 4.5....... כמו שת רואה אין להן שעות קבועות לאוכל.
לעיתים שתיהן אוכלות לעיתים רק אחת.
אני פונה היום כי היה לנו לילה זוועה. סליחה אם אני ערה מאחת וחצי עד שתיים בשביל מוצצים (לא מוכנות לקחת לבד!!!! ויהי מה!) בנות 9.5 חודשים) ואז נותנת אוכל 120 כ"א מנסה להרדים ב- "שששש..." ומובייל בקול פכפוך מים. ומקבלת במקום צרחות, בכי, "תוציאי אותי מהמיטה", וכיוצ"ב.
בשלוש וחצי בעלי כבר הצטרף לבאלגן והתיישב ליד אחת. אני כבר מרוב עצבים התעקשתי לא להביא קטנה את המוצץ לפה רק ניסיתי להושיט לה את היד למוצץ ובמקום לקחת כבר היא העדיפה לצרוח. וכמובן אחת מעירה את השניה.
בקיצור בארבע עד ארבע וחצי נתתי להן לבכות עד שאחת נרגעה ונרדמה לבד (בלי מוצץ!)
את השניה כבר לקראת חמש הוצאתי מהמיטה החלפתי לה טיטול בגדים ומבחינתי שתתחיל את הבוקר. היא פשוט נרגעה חיבקה אותי ונרדמה לא משנה שהיה אור בסלון לא משנה שאני שרה. כלום. נרדמה לי בידיים.
 
אז מה אני רוצה? שיפסקו לבכות כאילו מישהו מרביץ להן, שיחלמו על סופגניות ושוקולדים, שיקחו מוצץ כבר כמו שהן יודעות, שנקום פעמים ספורות בלילה. מתי זה יקרה? בגיל 18? בצבא?  
זה יקרה. בינתיים את מוזמנת להיעזר ביעלולה
23/10/14 13:53
45צפיות
שתמיד שמחה ומי כמוה יודעת לעזור להורים לתאומים לישון.
 
לגבי המוצץ- שימו מוצצים במקום קבוע ותאמרו להן שהם שם. תובילי את היד שלהן את המוצץ, ומשם תובילי לפה (את יכולה לקחת מוצץ ספייר ביד כדי שתרגיש שהיא הצליחה ולשים לה, בשלב ראשון, כדי לעודד אותה בהמשך.
 
לגבי הלילה האחרון- טירוף זו אכן לא מילה. חשוב מאוד שאם נותנים בקבוק מחליטים מראש מתי נותנים (נניח אחרי חצות ואחרי חמש לפנות בוקר- בין לבין להחזיר לישון כמו בתחילת הלילה, ואם צריך גם לצאת מהחדר ולהקפיד על מינימום גירוי. יציאה מהחדר כשהן בוכות עדיפה על להישאר לידן ולהלחם בכל מחיר על השינה שלהן- גם אנחנו בני אדם וגם לנו חשוב לישון, ואם מרגישים את העצבים גואים, עדיף פשוט לצאת. הבעיה בכך שהיית לידן ל הלילה היא שסף התסכול שלנו עולה באופן לינארי לעובדה שהן עייפות, וזה בתורו מעצבן ומתסכל גם אותן... וכשהגלגל מתגלגל אי אפשר לעצור אותו כפי שחשת היום.
 
כמו שאת יודעת, אני במרחק שיחת טלפון ותמיד זמינה לעידוד ועצה בבקרים
דורית,- 0526-204221
º
כמה משלמים למטפלת של טאומים עבור שעה?
23/10/14 14:22
28צפיות
º
45-50
24/10/14 07:45
5צפיות
º
sefia תחזרי אלי בבקשה אני צריכה לשאול שאלה בבקשה
23/10/14 12:55
54צפיות
º
thanks
23/10/14 13:06
23צפיות
בוכה מאתמול על התינוקת שנדרסה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
23/10/14 07:33
107צפיות
מאחלת להוריה שיצליחו לשקם את עצמם ויבנו דור חדש וטוב ובריא בישראל.
נורא.
השם יקום דמה.
º
מזעזע!!!
23/10/14 10:03
21צפיות
גם אני
23/10/14 11:14
36צפיות
פתחתי הבוקר תעיתון 
ופשוט לא הפסיקו לרדת לי דמעות ! 
עצוב 
עצוב וצפוי תושבי ירושלים סובלים עוד מצוק איתן...
23/10/14 11:26
59צפיות
חברים שלי מספרים לי על יידוי אבנים ובקתבים ואני לא מצליחה להבין איך לא מדווחים על זה? אולי אולי המוות הזה היה נמנע אם התקשורת הייתה מציפה הכל והיו עוקרים את התופעה משורש. מאוד עצוב על התינוקת ומשפחתה ועל תושבי שכונות מסויימות בירושלים שחיים תחת מתקפה יומיומית.
פותחת שוק קח-תן אם זה בסדר יקירות
22/10/14 21:04
53צפיות
למכירה מס פריטים:
1. סלקל מקסי קוזי קבריו צבע אדום בקושי היה בשימוש מצב מצויין עד 13 ק"ג עם צלון 450 ש"ח
2. אוניברסיטה של טאף טויס הכוללת מזרן פעילות עם 2 קשתות וכדור מנגן בנוסף לבובות 180 ש"ח חדש חדש
3. תיק של לייף ורוד מצב מצויין 50 ש"ח
4. מזרן לעריסה עם סט לעריסה לא היה בשימוש כלל 100 ש"ח יחד(כל פריט 50)
5. 2 מוביילים מצויינים של טאף טויס בקושי היו בשימוש כל מובייל 65 ש"ח 
איסוף אזור השרון פרטים נוספים 0523593860
למכירה תיק של גיטה
הודעה זו מכילה תמונות
23/10/14 09:37
70צפיות
הי לכולם
למכירה תיק של גיטה בייסיק, במצב מעולה
תיק גדול שמור במצב מעולה
עם משטח החתלה נפתח. מתלבש על העגלה.בנוסף מגיע עם תיקים לבקבוק ולמוצצים
מחיר 200 שח.
תאומים מונו בי ועוד אחד
22/10/14 22:17
145צפיות
טוב אז התחלתי להתרגל לרעיון שגדלים לי שלודה נבטוטים בבטן והיום קיבלתי עוד בשורה.
התאומים שלי הם מונו בי לא רצו שישעמם להם וחולקים שליה.
מה אני צריכה לדעת? מי הייתה בסיטואציה או לפחות בחלק ממנה?
מתי מורידים הילוך ויוצאים לשמירה?
אומנם "רק" תאומים מונו בי אבל מנסה לעזור
23/10/14 01:43
96צפיות
ככה.
קודם כל להתכונן נפשית למעקב מאוד מאוד צמוד אחרי ההריון הזה. גם כי זה שלישיה וגם כי 2/3 הם מונו בי.

דבר שני- לבחור כבר מחר איפה את רוצה להיות במעקב היי ריסק ולסדר מה שצריך  (הפניה מרופא הנשים הרגיל וטפסי 17 אם צריך). אם יש לך כמה בתי חולים בסביבה אז להתייעץ עם נשים שהיו במעקב מונו בי/שלישיה (או לפחות תאומים) ביחידת ההי ריסק של בית החולים המדובר.

לקרוא על תופעות שקשורות להריון מונו בי (לא כדי להלחץ אלא כדי לדעת. חשוב להיות בהריון הזה עם ידע)

להקפיד מאוד על המעקבים והוראות הרופא. 

להתכונן נפשית לרופאים לחוצים ומלחיצים. לאגור אסרטיביות וכו וכו


ולשמוח:) כי בסוף זו שמחה גדולה!


ממש ממש בהצלחה ושיהיה קל (כמה שאפשר.. בכל זאת... 3:) וממש ממש ממש משעמם.
בוקר טוב, קשיים בגן
22/10/14 08:08
245צפיות
בוקר טוב ,
הבן שלי בן 4 עשה לי אתמול שיחה  וסיפר לי כמה קשה לו בגן ושאין לו חברים ואף אחד לא רוצה לשחק איתו.
שאלתי אותו אם הקושי בגן בבוקר או  בצהרון? והבנתי שהקושי בצהרון כי בבוקר יש לו מעט חברים שמוכנים לשחק איתו ואז ב 14 הם הולכים.
העיניים שלו התמלאו דמעות בזמן שדדבר וסיפר, לא ידעתי כל כך כיצד להגיב אז אמרתי לו שינסה לשאול ילדים אם הוא יכול להצטרף אליהם למשחק. אז הוא אמר שהוא שואל
ואף אחד לא רוצה להיות איתו. לבסוף אמר לי שהוא הולך לישון כי עייף מכל הדיבורים...
 
אחותו התאומה איתו באותו גן ונוצר מצב שהוא מתחיל להציק לה כי משעמם לו ואין לו עם מי להיות ולאחותו יש הרבה חברים והסתגלה די בקלות.
מה עושים? מה אומרים? הלב שלי שבור
תודה וסליחה שיצא קצת ארוך
אני הייתי מדברת עם הגננת וגם עם צוות הצהרון
22/10/14 09:14
128צפיות
מבקשת שישימו לב עם מי משחק, מבקשת שיחזקו פעילויות חברתיות.
בנוסף מזמינה חברים מהגן אלייך הביתה כדי לחזק קשרים חברתיים, עדיף שאחותו לא תהיה בבית באותו זמן - כדי שהחבר ישחק עם הבן שלך ולא עם הבת. כדאי גם שתעשי להם פעילויות כיפיות ומיוחדות, שיהפכו את הביקורים אצלו למשהו מאוד אטרקטיבי.
מקווה שעזרתי קצת
איזה ילד מדהים
22/10/14 09:28
128צפיות
זה בכלל לא ברור שילד בן ארבע יסביר את התחושות שלו בצורה כל כך יפה, 
ליבי יוצא אליך, בטח שנשבר לך הלב, זה קשה לשמוע מהם דברים כאלו אבל למזלך הוא מספר ואת לא צריכה לחלוב אותו. 
אני הייתי שואלת למה הם לא רוצים להיות איתו? ובאמת כמו שהציעו לך - לדבר עם הגננת וצוות הצהרון- אני הייתי באה בגישה שהילד לא מרגיש נוח בצהרוןובגן ושהיית רוצה לדעת מה הוא עושה, עם מי הוא משחק ומי החברים שלו, כך הן לא יוכלו להטיל על הילד את ה״אחריות״ לסיטואציה
תודה, למען האמת
22/10/14 10:07
125צפיות
דברתי עם הגננת והיא אמרה לי שהוא באמת עדיין לא הצליח להסתגל ולמצוא לעצמו חברים
היא מנסה לשלב אותו בפעילויות ולשים לב לבעיה החברתית שנוצרה.
הבלאגן בעיקר בצהרון , יש שם חוסר ארגון וחוסר פעילויות וזה נראה כמו בייביסיטר
וזה גורם לילד לאבד את עצמו ולנוע ממקום למקום ללא מעש
נסיתי לשאול למה לא משתפים אותו והוא לא כל כך ידע לענות...
דווקא הייתי אתמול בגן ואני מכירה כבר הרבה ילדים כולם מאוד מחבבים אותי (רצים אלי ושואלים אותי אם אני אמא של אביעד ונועה)ואפילו הזמינו את עצמם אלינו
כמובן שנענתי בחיוב(שנה שעברה היינו מארחים מלא ילדים, השנה עוד לא נכנסתי לתלם)
מתוק ובוגר שכזה. כל הכבוד לו ולעניין
22/10/14 14:13
66צפיות
מכירה את המצבים הללו
קודם כל יש אכן ילדים שהמעבר ממסגרת למסגרת ושינויי הילדים מבלבל והופך הכל
ואם באמת הכמה ילדים שהם חבריו לא ממשיכים אז זה יוצר תחושת נטישה ולפעמים קושי להתאפס ולחפש חברים אחרים.
היתי מנסה לדבר עם אחת מהגננות בצהרון, לתפוס את זו שהיא יותר אמפטית ונעימה ולהתיעץ איתה.
סה"כ הצהרון זה כ 3 שעות שמתוכם אוכלים, עושים פעילות וכד'.
אולי אפשר ישביא איתו משחק שאפשר לשחק עם אחרים (בשביל התחלה שירגיש שיש לו משהו משלו להציע)?
אולי להזמין חברים מהצהרון אחה"צ אליכם
וכמובן מה שalina82 כתבה על נקודת הראות שלהם, מאוד נכונה.
עוד משהו קטן...
22/10/14 10:39
147צפיות
בנסוף לכל הדברים הנכונים שכבר כתבו לך: להזמין חברים, לדבר עם הגננת ועם הצהרון וכו, רוצה להדגיש נקודה נוספת.
עד כמה שהבן שלך בוגר ומקסים ורגיש, הוא עדיין בן 4 ואין לו תחושת זמן. מבחינתו, אם בשעה מסוימת הוא היה לבד, וזה נמשך בדיוק 5  דקות, בעבורו, התחושה היא שהוא היה לבד נצח, או לחלופין כל היום בגן. לי זה קרה בשנה שעברה, כשהילדים היו בני 3, והבת שלי סיפרה לי בטון קורע לב שהיא לבד ואף אחד לא משחק איתה. כשביררתי עם הגננת, היא ממש כמעט צחקה לי בפנים, כי היא אמרה שהילדה חברותית מאד והיא מספרת לי חוויה מאד ספציפית מיום מלא פעילויות. אז אני תמיד שואלת דברים מאד ספציפיים: עם מי ישבת במפגש? מה היה לפני המפגש? מה ציירת? האם היה זמן חצר? עם מי שיחקת בחצר? וכו. המון שאלות מכוונות שיתנו לי תמונה יותר כוללת, וגם שואלת על ילדים ספציפיים שאני יודעת שהם שיחקו איתם בעבר. 
בדכ אני מגלה שלמרות שנאמר לי "כל היום שיחקתי לבד", בעצם היו רגעים רבים שהוא\היא שיחקו עם ילדים אחרים. אז אני מעודדת ומשבחת, שואלת מה עשית כדי שהם ישחקו איתך? מי התחיל? וכו. הבנת את העקרון.
אני מבינה שזה מלחיץ ועציב אותך מאד, אבל תזכרי שהשנה רק התחילה, והיו המון חגים, ורק עכשיו מתחילה העבודה האמיתית של הגננת. אני בטוחה שהכל עוד ישתה וישתפר
בהצלחה
º
העלת נקודה יפה למחשבה. אומנם לא אני שאלתי אבל תודה
22/10/14 12:35
44צפיות
קודם כל ליבי איתך
22/10/14 11:25
124צפיות
איזה ילדון מדהים וורבלי.
אין לי עצות חכמות, עוד לא עמדתי בסיטואציה ומפחדת מאד מהיום שכן אדרש לה.
 
אם היית רוצה להפריד בגנים ולתת לו לנסות את מזלו בגן אחר, יש לך לאן להעביר אותו?
אצלנו למשל יש שני גנים צמודים והצהרון משותף.
גיליתי שהבן שלי משחק בשעות הצהרון עם ילדי הגן השני (גם יש לו שם שני חברים מהגן הקודם וגם לא יצר עדיין קשרים משמעותיים בגן הנוכחי) ואני עוקבת ע"מ לראות אם כדאי לי להעביר אותו לגן הסמוך גם בשעות הבוקר שיהיה לו טוב יותר חברתית..
 
 
דעתי
22/10/14 17:03
71צפיות
למה את מתכוונת כשאת כותבת שהוא מציק לה? מה זה אומר והאם היא סובלת מכך? 
 
כי חוץ מדברים שכבר כתבו לך כמו להפגיש עם ילדים אחה"צ, אני דווקא חושבת שזה ממש לא הזמן להפריד אותו מאחותו. דווקא משום שהוא קצת חלש בלהתחבר לילדים אחרים, אחותו יכולה לעזור לו בכך. היחד שלהם מחזק אותו. כל עוד היא לא נפגעת מזה בצורה ממשית, לא הייתי עושה שום דבר שיחליש אותו עוד יותר.
דברי עם הגננת של הצהרון ותחשבו יחד מה אפשר לעשות כדי לחזק אותו - לתת לו תחומי אחריות, אולי יחד עם ילד/ה אחר/ת מהגן, להושיב אותו לעבודות קבוצתיות עם ילדים אחרים, לתת להם משימות יחד. 
את גם יכולה לעשות לו הדמיה של מפגש עם חברים באמצעות בובות. ממש להמחיז עם שתיים שלוש בובות סיטואציות שילד רוצה להצטרף למשחק ומה צריך לעשות בשביל זה. בהמשך לתת לו לשחק את הילד הזה וגם לוודא שהוא שומע אותך בגן מדברת עם ילדים אחרים, שיקבל דוגמה לדרכי התחברות.
הכוונה למציק לה זה
22/10/14 18:41
63צפיות
שהוא פיזית דוחף אותה מרביץ להוהיא כל הזמן מתלוננתוהגננות של הצהרון מתלוננות עליווכשדיברתי עם הילדה בנושא היא לא מוכנה לעזור לו ולא מוכנה לשתף אותו רק אומרת שחבל שהוא אח שלה בכללולגבי הגננות שוחחתי איתם הגננת של הבוקר מנסה לשלב אותו ובהחלט מתייחסת למצבבצהריים זה יותר בעייתי כי יש שם בלאגן זה הרבה משחק חופשיוגרוע מזה שהצוות שם לא מגובש והן כל הזמן רבות בינן לבין עצמןולגבי הזמנת חברים כבר התחלתי לפעול בנדון מקווה שזה ישפר קצת את המצבתודה רבה על התגובות וחומר למחשבה
התייעצות חברות….
21/10/14 08:29
385צפיות
בוקר טוב :) היום בבוקר בדרכי אל הגן עם הקטנים {בני שנה} נתקלה בי אחת האמהות וסננה לעברי בחיוך "איזה מתוקה הקטנה שלך אבל מספיק שמחייכים אליה והיא נדבקת.." חייבת להודות שממש הכעיס אותי המשפט   ולכן ניגשתי אליה ושאלתי שוב מה הכוונה "נדבקת"? לטענתה, כל הורה שנכנס לגן ברגע שמסתכל אליה או מחייך היא מייד אחריו צמאה לתשומת הלב שלו ולא מרפה!!  מיותר לציין שהיא מקבלת אין ספור אהבה ותשומת לב !!! לא חסרה לה עטיפה רגשית. {או שאולי כן? }  אז מהיכן מגיעה כזאת התנהגות?? יש משהו בגיל שנה שאפשר לעשות שיכול למתן את המרדף?? ממש מרגישה רע שאולי אני עושה משהו לא נכון או לחילופין שככה תופסים אותה "הנדבקת"                                                        מיותר לציין שהיא ילדה מדהימה חיננית וכובשת נכון? 
אודה לתובנות בעניין
חום ואהבה
21/10/14 08:42
244צפיות
אז קודם כל, אני מציעה לך להתייחס לדברים בדרך אחרת: יש לך ילדה נהדרת, חברותית, שיודעת להביע את האהבה שבה גם לאנשים אחרים, שלא חוששת לסמוך גם על זרים. זה לא אומר שאין לה חום ואהבה בבית. להיפך. זה אומר שיש לה המון חום ואהבה, שהיא מרגישה מספיק בטוחה בעולם כדי לתת אמון לא רק באמא שלה, אלא גם בזרים. וכל זה בשלב מוקדם של השנה, שזה נהדר ורק צריך לא להרוס את הנטייה הטבעית הזו. הרי יש ילדים שבשלב הזה נדבקים בבכי להורים שלהם או מסתגרים בפינה ולא מדברים בגן עם אף אחד אחר... 
היא סה"כ בת שנה, היא עדיין לומדת את העולם. בגיל שנה היא לא חושבת שמישהו עלול לחשוב שזה דביק או מטריד. היא תמימה עדיין. יש לה מספיק זמן ללמוד שלא על כולם כדאי לסמוך....
אז לא הייתי לוקחת את הדברים ללב ולא מרגישה מזה רע. כן אפשר לחשוב על ההתנהלות שלך בבוקר כשאת מביאה אותה לגן - את נשארת? מדברת איתה? מדברת עם ילדים אחרים? או שאולי את מביאה אותה ומיד בורחת? אולי היא מחקה אותך? בכל מקרה, תני לה את הזמן שלה ללמוד את העולם. ונסי לא לשפוט את ההתנהגות הזו. במקום מרדף ונדבקת תתייחסי לזה כאל חברותיות ופתיחות. זה עוד יתפתח וישתנה ורוב הסיכויים שגם הילדה החברותית והפתוחה הזו תגיע לשלב שבו תהיה ביישנית וסגורה. לאיזון ביניהם היא תגיע בגיל הרבה יותר מאוחר.
º
ממש ממש תודה על זווית הראייה האחרת והתשובה המורחבת :)
21/10/14 11:36
56צפיות
זה בדיוק מה שבאתי לכתוב
22/10/14 12:56
35צפיות
דווקא מראה על ביטחון עצמי,
מה שאומר שפע של חום ואהבה בבית...
לא לרדת על האמא האחרת
21/10/14 20:11
110צפיות
היא מגיעה לגן עם הילד שלה, שרוצה את תשומת הלב שלה, אולי עדיין סובל מהסתגלות לגן, ובמקום זה ילדה אחרת מגיעה ומקבלת תשומת לב. הילד שלה מתעצבן שאמא שלו מתייחסת לילדה האחרת, ובכלל, יש אנשים שלא מתים על ילדים של אנשים אחרים...
אז - אני חושבת שלא צריך להתעצבן על האמא האחרת, אלא לקחת את כל העניין בפרופורציות מתאימות. הילדה שלך בסדר גמור, וזה הדבר היחיד שחשוב.
º
נשמע לי שהבעיה באמא הזו ולא בילדה
21/10/14 10:12
111צפיות
לגמרי! איזו מין הערה זו?
21/10/14 14:45
128צפיות
אני עד היום מאוד אוהבת לדבר עם החברים הדברנים של הילדים שלי (שבניגוד לסיפור הזה, הם לרוב "בונקרים" ולפעמים סנובים כלפי הורים אחרים).
º
ב ד י ו ק .
21/10/14 15:13
41צפיות
מסכימה מאוד עם פלמינגו
21/10/14 12:38
79צפיות
גם הבת שלי כמו שלך אוהבת לחבק ולהגיד שלום לכל מי שמסתכל עליה לדעתי זה נפלא. היום היא בת שנתיים ועדיין כזו כולם בגן מאוד אוהבים אותה כל ההורים מכירים אותה מתחילת השנה בשם יש לה מלא חברים בגן. הילדה שלך חברותית נחמדה וקטנטונת את הריחוק הנדרש מזרים בדרגות שונות היא עוד תרכוש בעתיד והאישה הזו היא אישה קטנונית.
הבן שלי אגב קרא לכל גבר ברחוב אבא ואם היה טיפה דומה אז גם רץ לחבק אותו כמובן שזה עבר לו ושכל מי שקיבל ממנו חיבוק היה ממש שמח לקראתו כולל זרים גמורים.
 
מיותר לציין שהילדים שלי מקבלים המון חום ואהבה בבית משנינו...
הילדה שלי בת 4 וכל הורי הגן מכירים אותה
21/10/14 15:23
114צפיות
והיא אותם, היא רצה אליהם ומחבקת אותם
קוראת להם בשמות הפרטים ואני לא רואה שום בעיה בעניין,
גם אחיה שנה שעברה בגן היה יושב על הברכיים של מלא הורים ומחלק חיבוקים
ולא חסר להם חום ואהבה מהבית
כתבו את זה לפני באליפות.
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
21/10/14 18:47
94צפיות
מותק של בת יש לך, חמה, אוהבת ומאמינה.
מקווה שלא יהרסו לה את האמון באדם עם החיים והשנים.
וממתי ילדה חייכנית הפכה להיות בעיה?
21/10/14 19:52
68צפיות
סתם אמא קנאית. תתעלמי. 
אני מסכימה עם פלמנקו,אבל...
22/10/14 05:52
114צפיות
למרות הגישה המפייסת שדרכה היא רוצה להרגיע אותך-אני חייבת לשאול-איזו אישה שפויה ונורמלית מרשה לעצמה להשתמש במילים כמו "נדבקת" או צמאה לתשומת לב כשהיא מדברת על ילדה של מישהי אחרת? מישהי מכן רואה את עצמה מתערבת בעניינים כאלו ומעירה בצורה כזו לאמא אחרת? לרובנו יש מחשבות ביננו לבין עצמנו, אבל להגיע למצב שאנחנו אומרות בפועל כזה דבר לאמא שאין לנו שום קשר אליה?  היא נשמעת לי כמו אחת לא מאוד אינטילגנטית בלי מעצור על הפה!
ולגבייך: לך יש ילדה חמה ואוהבת. שום דבר שצריך ממך שינוי או דאגה.
שתקפוץ לך הגברת ואת תמשיכי לחיות את חייך. אין מה להתייחס.....
יש הרבה אנשים שיוצאות להם שטויות מהפה
22/10/14 08:55
80צפיות
שנה שעברה שמעתי אמא אומרת על ילדה בת שנתיים וחצי: "אוף אני לא יכולה לסבול את הילדה הזאת" 
הייתי בהלם מה ילדה בת שנתיים וחצי כבר עשתה לך?!?!
 
בדיוק חשבתי על זה...
22/10/14 16:44
59צפיות
אין מצב שמשפט כזה היה יוצא מפי לא משנה מה ואיך.. בהחלט אמא מגוחכת.
בכל מקום תודה רבה לעונות , מודה שהאינסטינקט שלי היה ישר לוודא מה לא תקין.   
 
משתפת אתכן במשהו שיכול לקרות רק לנו ......
21/10/14 15:39
372צפיות
שלשום טלפון מהגן באמצע יום עבודה
כרגיל אני מחסירה פעימה
מסתבר שהבת שלי נפלה נפילה רצינית בגן על הפרצוף, קיבלה מכה ממש גדולה במצח, בוכה, רוצה את אמא , מכה ממש גדולה כבר אמרתי?
מכיון שהבת שלי באמת לא בוכה סתם ולא הרבה וכמעט אף פעם לא היו לי טלפונים מהגן לגביה - נלחצתי.
שאלתי איך הגיעה עם הפרצוף לרצפה? ענו לי שדחפו אותה.
באותו רגע כל הגנים האמהיים שלי התחממו, וכבר התחילו לעלות כלפי מעלה העצבים שלי .... שאלתי מי דחף אותה
תשובה: אח שלה. 
באותו רגע עבדתי על עצמי להוריד חזרה כלפי מטה את כל האויר החם שעלה...
 
 
אמרו לך רק כי זה אח שלה...
21/10/14 18:14
215צפיות
בעקרון אסור להם להגיד מי עשה את זה.כשהילדים שלי חוטפים אני תמיד מקבלת דיווח על האירוע בלי שמות אבל במקרה חמור אחד הגננת אמרה לי בפירוש שהיא ידעה גם את ההורים של הילד שהרביץ כי הוא עבר את הגבול (הילד חזר עם פנס ושריטה צמוד לעין).אצלי אגב באופן קבוע שנה שעברה תמיר היה חוזר עם נשיכה שאיתי עשה לו, זו הייתה דרך שבה הוציא אגרסיות ועל אח שלו הוא הרגיש הכי בנח :/
תפסי את האמא של הילד הזה
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
21/10/14 18:44
237צפיות
ותעשי איתה שיחה רצינית מאוד. . . .
ברח לי
21/10/14 18:45
211צפיות
וחישוקים ונביקות לקטנה'לה.
שיעבור מהר ולא ישאיר צלקות בגוף ובלב.
 
º
גם מכאן...
22/10/14 08:39
34צפיות
º
אדיר!!
22/10/14 08:39
19צפיות
גדול! ז״א מסכנה הקטנטונת אבל
21/10/14 19:22
108צפיות
זה באמת יכול לקרות רק אצלנו..
גדול!! בעיקרון אסור להם להגיד
21/10/14 19:49
107צפיות
אבל כשזה התאום אז צריך לעשות שיחה צפופה עם האמא :)) 
חיבוקים ונשיקות לשניהם, יעשו את העבודה כאן. וגם קצת בדיקה למה דחף? 
שידחוף ילד אחר? :))
ענק..באמת משהו שיכול לקרות רק לנו..ואצלנו קרה המווווןןן...
21/10/14 21:47
92צפיות
ילד חוזר עם נשיכה...מי נשך..כמובן אחיו...
 
מעצבן ברמות ,
אבל מה אפשר לעשות ?
 
לנזוף באח הנושך...
 
אבל בעסה.
מעולה!
22/10/14 06:00
101צפיות
סיפרתי לחברה שלי את מה שכתבת. נקרענו מצחוק,כי לפני ארבע שנים קרה אותו הדבר לי ולה... לא תאומים אבל יצא כך שהבן שלי חזר עם סימן נשיכה ענק על היד. ישר טילפנתי אליה ובלי להמתין פתחתי בסשן "כל מה שהייתי עושה לאמא של הילד הזה אם רק הייתי יודעת מי זה"
היא הקשיבה לי בסבלנות ומידי פעם צחקה ואחרי שנתנה לי לפרוק את כל מה שישב ליעל הלב-הודיעה לי שהתקשרו אליה מהגן היום ועדכנו אותה שהבת שלה שאותה אני אוהבת כאילו היתה שלי, לקחה ביס מהבן שלי......
º
22/10/14 09:55
23צפיות
ענק. אני יושבת כאן וצוחקת. ומזכיר לי שלפעמים
22/10/14 14:15
90צפיות
אחרי אירוח חברה האמא שואלת איך היה
ולפעמים התשובה "קצת קשה, ריבים עניינים"
וכשהיא עם פרצוף שואל ומובך אני מוסיפה "בין השתיים שלי"
תמיד יש אנחת רווחה ונסיונות הרגעה שלהן שאצל כולם זה ככה, ולא נורא והם ילדים.
טרמפולינת משחק עד גיל שנה
הודעה זו מכילה תמונות
21/10/14 07:43
244צפיות
שהיא גם נדנדה עד משקל 12 קילובחנות עולה 700 נמכרת ב400 חדשה לגמרי!!!!לא היתה בשימוש קיבלנו מחמותי מתנה
º
העליתי תמונות הפוך:))
21/10/14 07:53
22צפיות
תפרסי בפייסבוק
21/10/14 19:54
39צפיות
יש קבוצה שנקראית- נתקעתי עם. 
אני לרוב מצליחה למכור שם מהר.
º
מישהו מוסר נעלי בנים מידה 26 ?
22/10/14 11:49
21צפיות
º
ציוד וקניות - המלצות ודיס-המלצות
( לעמוד שלי בתפוז עסקים )
18/10/14 19:24
60צפיות
שאלות על עגלול
16/10/14 20:41
141צפיות
התאומים שלי בניי 3 חודש 
אני מתעניינת לגבי עגלול 
האם כדאי ? למישהיא היה ?  
הם מוצאים את עצמם בזה ? 
 
לגביי להיסתדר עם זה אז אני גרה בבית פרטי 
כך שאין מדרגות או  מעלית 
 
האם מישהיא השתמשה בעגלול ?  
 
תודה לעונות 
השתמשתי זמן רב בעגלול
16/10/14 20:45
134צפיות
ואני חושבת שהם נהנו מכל רגע - כששכבו, כשישבו וגם אחר כך כשכבר עמדו. נוף פנורמי :)  וגם לי היה מאוד נוח 
º
תודה רבה
17/10/14 08:03
23צפיות
השתמשתי בעגלול והנתי מכל רגע מגיל תינוקות ועד שישבו, עמדו,
18/10/14 18:01
74צפיות
כמעט עד גיל שנתיים והיה נהדר
גרה בקומת קרקע אז היה ממש קל
היום מוכרת עגלות כמעט חדש ממש גדול ונח
אם מעניין אותך את יכולה לפנות במסר
שלחתי לך מסר
18/10/14 20:35
25צפיות
אשמח לפרטים 
º
ממליצה!!
21/10/14 19:55
8צפיות
התייעצות סנאפ&גו+ קניות מחול
16/10/14 22:45
157צפיות
שלום לאמהות המנוסותהורי נוסעים לארה''ב ואני תוהה מה לבקש שיביאוא. האם סנאפ אנד גו מקל משמעותית על החיים? האם מתאים גם לסלקלים של סייבקס? האם יש דגם מועדף?ב. מה עוד לבקש? זו תהיה בעז''ה לידה שניה כך שהבית לא ריק ב''ה.חשבתי על מנשא ( נוסף) ובגדי פגים. מה עוד כדאי?ג. לגבי בגדי פגים- יש לכן המלצות על חברות וחנויות? הם יהיו בוגאס וניו יורק ( הגדולה נולדה קטנטנה בשבוע 40 וטבעה בבגדי הניו בורן חודשים ארוכים כך שבכל מקרה בגדים קטנטנים יהיו כנראה בשימוש גפ בלידה הזו וגם באלה שאחריה..)אשמח לשמוע מנסיונכן העשיר:)
אז ככה
17/10/14 00:15
126צפיות
אני קניתי את הסנאפ אנד גו (יש רק דגם אחד) הן עוד לא נולדו, אבל בכללי בחרתי להתחיל עם זה כי פה מאוד קר בחורף, ויש לנו רק אוטו אחד, ככה שנצטרך לצאת כל יום... אז אני מעדיפה לנייד אותן חמימות בסלקל מאשר שאחת תקפא לי בעגלה עד שאני קושרת את השנייה בסלקל. אני לא חובבת את עניין "הרבה זמן בסלקל" אבל פה בארה"ב זה ממש נפוץ למרות שיש להם עגלות נשכבות הם עדיין יטיילו עם הסלקל. אני משערת שבשל החורף לא נצא הרבה ממש לטייל אז זה פחות קריטי.
זה לא מקבל סלקל של סייבקס פה יש לך רשימה של אילו סלקלים מתחברים: 
car seats:
Baby Trend - 22 lbs & 30 lbs
Graco - Snugride, Snugride 32
Evenflo - Embrace, Discovery
Peg Perego - SIP, SIP 30/30
Britax - Companion, Chaperone
Chicco - KeyFit, KeyFit 30

לגבי בגדי פגים, אוכל לספר לך בוודאות בעזרת השם עוד בערך 10 ימים.. אני קניתי לכל אחת 3 סטים לפחות לימים של בית החולים (פה לא מספקים בגדים), אבל זה באמת ממש פיצי ומיועד עד ל2.500 קילו... הבכורה נולדה 3 קילו והניו בורן היה אמנם גדול אבל למעט זמן, במקרה שליץ
בכל מקרה ממליצה מאווווווווווד על קרטרס כמובן, שחשוב לדעת שמייצר סדרה לוואלמרט וסדרה לטרגט. בוואלמרט יש גם את garanimals בוואלמרט שלא נופלים באיכות וחשוב לדעת שאמנם ל"גרבר" אין בגדי פרימי אבל הניו בורן שלהם פיייייייייייצי, אז גם שווה. גם לגאפ יש פרימי אבל יקר וקשה מאוד להשגה.

מה עוד לבקש, אם חסרים לך צעצועים (מובייל וכו') אז זה שווה מאוד פה.. גם בייבי סנס ודומיו
 
אם שוקלים להביא לך עגלה, אז אני מתכוונת ללכת על ה Valco snap duo שהיא שתי טיפות מים הקוקו של ביבה, רק שהדגם של 2014 מגיע עם שני צלונים נפרדים... היא עולה כרגע 450-500$ לא כל כך זול, אבל המושבים מאוד רחבים והעגלה מאוד קלה לעומת אחרות.
אם את חובבת את הג'וגרים אז בייבי ג'וגר וברייטקס עולים בסביבות ה450$ תלוי בשנה של הדגם...

מקווה שעזרתי קצת
 
איזה מרגש שנשארו לך 10 ימים!!!
17/10/14 00:25
90צפיות
ולגבי קארטרס.. לא הבנתי... יש להם את המוצרים הרגילים ובנוסף הם מייצירים ליינים נפרדיםנוייחודיים לוולמארט וטארגט? איפה הכי זול לקנות אותם? קופונים של קארטרס תופסים גם בוולמארט וטארגט?ולגבי גרבר- חשבתי שיש להם פרימי. איפה משיגים אותם..?
אני בכלל לא קולטת
17/10/14 02:29
75צפיות
הכחשה לגמרי!
לגבי קרטרס הבנת מעולה, יש להם ליין (אותה איכות ואותם דגמים רק הדפסים שונים) לוואלמרט (child of mine) ולטרגט (Just one you)
קופונים של קרטרס לא תופס בחנויות האלו, לדעתי רק בחנויות של קרטרס או באתר (באתר לפעמים יש מבצעים, אבל אחרי שהכרתי את הנמכרים בסופרים לא קניתי יותר באתר)
אם תמצאי פרימי של גרבר הם כנראה יתאימו לבובה אני השוואתי בגד גוף קרטרס פרימי לNB של גרבר והם ממש שווים. זה לגבי בגדי גוף. שווה לציין שאוברול 0-3 של גרבר הוא בגודל רגיל...
בדיוק בגלל זה שאלתי:)
17/10/14 05:39
46צפיות
כי יש עכשיו 40 אחוז באתר ובחנויות ויש לי קופון הנחה נוסף. אבל אם את אומרת שיותר זול בסופרים....ושוב.. איפה משיגים את גרבר..?
בוואלמרט יש גרבר
17/10/14 05:47
42צפיות
הבעיה עם האתר שהם "מזייפים" מחירים.. כלומר המחיר המקורי נגיד $28 לא היה ולא נברא, תמיד יעשו עליו 50% הנחה או 25 וכו'...
בסופר מחירים קבועים (אם זה לא קלירנס, כי בקלירנס אפשר למצוא ב2-5$) אוברול פליז של הליין של וואלמרט עולה קבוע $7.44 כשבאתר "במבצעים" יוצא לפעמים 8-10$
ממליצה לך גם על Granimals גם בוואלמרט. איכות טובה! קיבלנו בגדים משומשים מלפני כמה שנים עדיין טובים.
חליפת פרימי בגד גוף+רגלית+כובע 10.99$ בוואלמרט, באתר אין להם בקושי פרימי... וכן הלאה...
מתי הם מגיעים? כי כל הזמן יש מבצעים באתר אולי כן ייצא לך משתלם...
מגיעים השבוע
17/10/14 06:27
39צפיות
נשמע שכדאי להם להתחיל בוולמארט:)תודה תותחית:)
את יכולה לעשות הזמנה אינטרנטית?
17/10/14 10:13
86צפיות
לשלוח לחנות אמיתית הרבה יותר נוח, אבל(!) לא תמיד יש את מה שרצית ו/או צריך לחטט ולחפש (בעיקר באאוטלט), וגם יש את פקטור הזמן: בניגוד ל"עודבש" הורייך לא יבלו שעות בחיפושים ויעברו כמה חנויות כדי לקנות את מה שרצית/צריך (ואם הם כן, סליחה על ההנחה המוטעת, ותהני ).
 
מצד שני, אם את רק רוצה "תביאו לי בגדי גוף/אוברולים", ואין לך דרישות מסויימות לצבע/דגם/ציור/קשקוש, אז חפשי קניון אאוטלט באזור שבו יהיו, רשימה של חנויות להיכנס בקניון, חפשי קופונים באתר של הקניון ותדפיסי (ושווה לקפוץ גם למשרד של הקניון: בד"כ מוכרים שם חוברת קופונים שווה).
 
אם חשוב לך מה מביאים לך, אני מציעה בכל זאת ללכת על הזמנה באינטרנט. אני ממליצה על קרטרס ואושקוש ששורדים מעולה (קניתי לבאנדליקו, שרדו אותה וחלקם גם שורדים את המור והקינמון). בנוסף, גם בגדים של הצ'ילדרן פלייס מחזיקים מעמד יפה. ויש לי גם קצת של גאפ ואולד נייבי שנראים סבבה. דברים מאוד יפים יש בג'ימבורי (אבל הם לא זולים).
 
אם את רוצה ציוד תינוקות (בקבוקים, מוצצים, דברים להנקה/שאיבה, וכו'), אני ממליצה או על וולמארט (אבל לא בהכרח הכל נמצא במלאי), או על diapers.com (בהנחה ויש לך לאן לשלוח). אגב, גם באמזון יש מציאות (אני מצאתי חיתולי ענק של אדן+אנאיס במחיר יותר נמוך ממה שנכר באליאקספרס).
 
אני קניתי שם (בדייפרז) מלא ציוד לקטנות (מוצצי NUK בכמות מסחרית, בקבוקי MAM, משחת פטמות לאנסינו ברבע מחיר מהארץ, כפיות סיליקון להאכלה, בקבוקי פטנט לשלב מאוחר יותר ועוד). אם תרצי להזמין משם, אני יכולה לתת לך קוד הנחה שנותן לך 20% על הקנייה הראשונה.
 
אגב, מנשא. על מה חשבת? אם את רוצה משהו דמוי ארגו/בקו, אני יכולה לתת לך לינק למוכר באליאקספרס שמוכר חיקויים מעולים של ארגו/בקו. (לא בטוחה שזה אמיתי, אבל יש סיכוי, כי המנשא שהזמנתי הגיע גם עם הגלויות של האחריות.)
ידעתי שטוב לשאול פה:)
17/10/14 11:14
58צפיות
בבגדי פגים ממש לא משנה לי כי אני לא מגלה להם מה יש לנו אז הם גם ככה צריכים להביא נטרלי ובאתר שך קרטרס אין כל כך הרבה ממבחר.איפה אני מוצאת מידע נגיש כל קניוני אווטלט מה הסיכוי למצוא שם בגדי פרימי?אעבור על דייפרז ואראה במה דברים אמורים:)מכירה את הבקו מאלי. לגמרי לא רעים אבל אם יש לי מישהו שיביא מקורי אז אני מעדיפה:)ממש תודה
אוקיי
17/10/14 11:19
67צפיות
קניון אאוטלט: הכי פשוט, תרשמי outlet mall las vegas או NY. ואני יודעת שבניו-ג'רזי יש קניון אאוטלט מטורף (חמותי עושה לי שופינג שם כל פעם שהיא בניו-יורק). קוראים לו Jersey Gardens, והנה האתר שלו:
 
יש להם חוברת קופונים לתיירים בהצגת דרכון (http://www.jerseygardens.com/info/information תחת "coupon book").
מעולה:):)
17/10/14 11:54
33צפיות
ובעצם בכל קניון אפשא להשיג קופונים במשרדים?אפשר גם לקנות שם נעלי ילדים במחירים שווים?
אני לא יודעת
17/10/14 11:59
30צפיות
בכל האאוטלטים שהייתי בהם בארה"ב, כן (אבל מדובר בשניים). שווה לבדוק באתר (זה ממש לא משהו שמסתירים מהמבקר הפוטנציאלי), או אפילו לשלוח מייל שאלה.
תודה רבה
17/10/14 12:24
17צפיות
עזרת לי ממש
עגלת תאומים מיני סיטי בייבי ג'וגר.
16/10/14 12:38
125צפיות
שלום וחג שמח,
מוכרת את העגלה המצויינת במצב מצויין, צבע ירוק, עם 2 מושבים ו2 צלונים , מתכווננת להרבה מצבים,
שקים גדולים לכל אחד והילדים, וגם שק גדול בתחתית, כולל פגוש.
ניתן לפנות אלי למייל: adith2211@gmail.com/
שוק קח-תן נפתח בימי שלישי.
18/10/14 19:25
45צפיות
נא לא לפרסם במהלך השבוע.
מתאמים לעגלה
15/10/14 08:44
112צפיות
שלום לכולם,
יש לי עגלת סטרול אייר תאומים ורציתי לדעת איפה אפשר להשיג מתאמים לסלקלים (אפילו יד 2 ) 
לי יש ואני מוכרת
15/10/14 09:56
55צפיות
עלה לי 300 ש"ח מוכרת ב200 ש"ח.
אם את מעוניינת תיצרי קשר.
זה מתאים לכל סוג ?
15/10/14 11:58
34צפיות
איך אני יוצרת איתך קשר?
מבצע על דיספנסר רב פעמי לחבילות מגבונים
14/10/14 15:17
96צפיות
קראתי עליו המלצה כאן לפני קרוב לשנה, קניתי לכל החבילות שמסתובבות בבית, וחזרתי לעוד עכשיו.
 
אני מאוד אוהבת. הוא מורכב משני חלקים, אחד שיושב בתוך חבילת המגבונים, ואחד שמתלבש על הפנימי מחוצה לחבילה.
 
הפלוס: הוא מונע המון מרכבות המגבונים שלא נפסקות (אבל לא לחלוטין), עוזר למנוע את התייבשות המגבונים המעצבנת בחבילות שלא בשימוש יומיומי.
 
המינוס: החלק הפנימי נוטה להישבר באיזהשהו שלב ו/או מישהו זורק אותו בטעות כשהחבילה מסתיימת. (אגב, מהתכתבות עם החברה בפייסבוק, הם טוענים שהם שיפרו את המוצר. ייבדק.)
 
ולינק לעיסקה:
http://www.groupon.co.il/deals/national-deal/gg-me...
קניתי היום בסופרפארם
21/10/14 15:15
41צפיות
2 במחיר הזה
כיסוי גשם לעגלת תאומים. אודה לעזרתכן
20/10/14 22:33
49צפיות
איפה משיגים כיסוי גשם במחיר נורמאלי?ראיתי כיסוי אוניברסלי במחיר מעולה אבל בלי ריצ'רץ'. כמה זה נורא?בייבי ג'וגריות- לכיסוי המקורי יש ריצ'רץ' להוצאת הילדים?תודה לעוזרות
º
21/10/14 19:45
10צפיות
אני קניתי לפני שנתיים
21/10/14 22:32
27צפיות
ועלה לי , אם אני לא טועה 80-90 ש"ח. זה לא לבייבי גוגר ולא עם ריץ רץ אבל מכסה את העגלה. קניתי ב"תינוקות זה אנחנו" בראשון לציון אבל משערת שיש בעוד חנויות למוצרי תינוקות.
עצה לגבי רכב
21/10/14 09:33
83צפיות
היי ,
אני זקוקה לעצה בנוגע לרכב המתאים לכיסא לילד (גיל 3) ו2 סלקלים וכמובן בהמשך לבוסטר ו2 כסאות לילדים .
איזה רכב רכשתם שהיה מספיק רחב  לצרכים של 3 ילדים קטנים ומה היתרונות/ חסרונות מבחינת מחיר,תא מטען , שנתון, דלק וביטוחים או כל דבר אחר שנתקלתם בו..
אשמח לעזרה דחופה !!!
אנחנו קנינו
21/10/14 12:37
53צפיות
בעקבות לית התאומים 
רנו גרנד סניק 
רכב מעולה !!!!! 
תא מיטען גדול  
ממקומות ישיבה מאחורה מרווחים 
אני שמה 2 סלקלים ויושבת ממש בנוח 
בקיצור מומלץ ! לא רואה שצורך הרבה דלק 
והביטוח רגיל 
 
איך המגימיקסבבצקים?
19/10/14 22:14
97צפיות
רוצה לקנות מגימיקיס  אבל תוהה אם הפונקציה של הבצק היא בכלל טובה או שסתם דחפו את זה כדי למשוך. אני ממש מתלבטת אם להמשיך עם החיתוכים לבד בבישול ולקנות קיציינאייד לעוגות עוגיות וחלות שאני אופה ומתעצלת להכין לאחרונה בגלל שנמאס לי ללוש ביד או במכונה הקטנה הידנית. או לקנות מגי׳מיקס ולהנות משני העולמות...חבל שאני לא יכולה להרשות לעצמי את שניהם...מה דעתכן?  מחפשת לי קצת נוחות לקראת הלידה
השאלה היא איזה בצק את מחפשת.
20/10/14 06:52
76צפיות
בצק פריך אני מכינה רק במג'ימיקס.
עוגות בחושות ובצק שמרים - רק בקיצ'נאייד.
אם את רוצה את עצתי - כשאת קונה את המג'ימיקס - תקני עוד מיכל, ככה שלא תצטרכי לרוץ לרחוץ את המכשיר על כל שימוש,
אלא "תזרקי" לכיור ותמשיכי לעבוד.
לקח לי עשר שנים לחשוב על הרעיון הג'ינייאסי הזה.
ממליצה בחום על המג'ימיקס.
גם וגם אבל יכולה להמשיך
20/10/14 13:06
42צפיות
בידני לבצק שמרים למרות שזה לא אידאלי ואת השאר לעשות במגימיקס...תודה על התשובה .
המלצות לגנים בצפון תא/ כפר הירוק
21/10/14 12:29
37צפיות
אשמח להמלצות מכן הבנים שלי כרגע בני 7.5 חודשים ובע״ה שנה הבאה ארצה להכניס לגן

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


הריון ולידה

Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה