לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

שלום וברוכים הבאים לפורום האנטומיה של גריי ומרפאה פרטית!

האנטומיה של גריי (GREY'S ANATOMY ) עלתה לאויר לראשונה בשנת 2005, ונכון להיום משודרת העונה השמינית של הסדרה.

לסדרה יש סדרת בת בשם מרפאה פרטית (PRIVATE PRACTICE ) שמשדרת את העונה החמישית השנה.

האנטומיה,בקיצור הינה דרמה רפואית העוסקת בחיים המקצועיים והאישים של רופאי בי"ח סיאטל גרייס, ועל הדרך נוגעת בכולנו.

בפורום שהוקם בשנת 2006 ישנם שירשורי צפייה, ספוילרים,דיונים, מידע על השחקנים, משחקים, פינות  ומה לא?!

נשמח מאוד שתצטרפו לקהילת המכורים, תשתתפו בשירשורים ותרגישו בבית.רגע לפני שאתם מתחילים לכתוב אם זו הפעם הראשונה שלכם כנסו לאומנות השירשור...www.tapuz.co.il/Forums2008/Articles/Article.aspx..

בכל מקרה שימו  שלא פתחתם שירשור לשאלה/דיון/בקשה שכבר קיים.

ולא לשכוח לסמן  על הודעות שמכילות מידע כזה (פרקים שטרם שודרו בארץ) ובוודאי לא לכתוב  בכותרת ההודעה.

אין לתת קישורים לצפיה/הורדה של פרקים (בקשו מחברי הפורום ב )

 רגע לפני שאתם נכנסים סופית לפורום דעו כי אתם בנק' אל חזור או כמו שמר' אמרה: So if I know you, I'll love you ואחרי שתיכנסו לא תרצו לצאת...

מחכות לפגוש אתכם במרחבי הפורום!

שלכם


Ellendili& כמו אהבה של אמא


 
 
 

 
 
המשך...
הודעה חדשה

הודעה נעוצה האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 21
24/04/15 07:18
328צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
24/04/15 07:19
721צפיות
ווא איזה פרק!!
24/04/15 08:10
552צפיות
שונדה הצליחה להפתיע אותי למרות שאני עוקבת כל העונה.ודרק לא הופיע בה כמעט...לא חשבתי  שהוא ימות!!!
מעניין מה יהיה עם גורלה של הסדרה...
 
מרדית ושפרד אחד הזוגות היפים והמרגשים.. עם סיפור עלילה מרגש כל פעם מחדש עזב את המסך.. ממש מבאס..
לא אשקר שהזלתי דמעה בסוף.. בכל זאת 10 שנים של סדרה.. ממש חבל..
 
טוב......
24/04/15 09:56
524צפיות
אני לא רואה איך הסדרה הזו יכולה להמשיך לעונה נוספת. צריך לסגור את זה בפרק הבא, עם עוד קצת דמעות על דרק וזהו.
 
ואחרי שאמרתי את זה... WTF????????????????????????????????????
 
במשך שבוע שכנעתי את עצמי שאין מצב שיהרגו אותו, אבל לא היה לי שום הסבר לניידת שהגיעה אליה הביתה. אם הוא רק היה נפצע הייתי מצפה שיתקשרו להודיע לה שהוא בבית החולים ושתגיע. אז חלק קטן ממני היה מוכן לזה אבל עדיין...
 
כשהניצולים של התאונה הראשונה פונו כבר חשבתי לעצמי שאוקיי, הכל בסדר, אף אחד לא מת, זהו, נגמר. המשאית שנכנסה בו גרמה לי לזנק מהספה בצרחות, לשמוע אותו נותן לרופאים הנחיות בראש ובסוף לראות אותם פועלים אחרת, ואת הרופא שלקח לו שעה וחצי להגיע כי הוא היה בארוחת ערב.. זה היה נורא ואיום.
 
כלומר, כדרמה זה היה כתוב ועשוי מצוין, הקטע של מרדית מדמיינת שהשוטרים לוקחים אותה לבי"הח ושם היא מוצאת את דרק חי נתנה תקווה ואז לקחה אותה... הסצינה שלה צועקת על הרופא לגבי הניירת, הפרידה שלה מדרק והפלאשבקים לכל מערכת היחסים שלהם - זה פשוט היה עשוי מושלם.
 
יש לי פשוט בעיה קשה עם ההחלטה להרוג אותו. במשך עונה וחצי מאז שמארק מת מאוד נזהרו לא להרוג דמויות (חוץ מההיא, הבלונדינית, שמתה בהתחשמלות, לא זוכרת איך קוראים לה והיא לא הייתה מעניינת) אז לא חשבתי שיעזו להרוג עוד דמות משמעותית, ובטח שלא את דרק. אחרי 10 שנים של מרדית ודרק לא ברור לי מה הם חשבו לעצמם כשהם תכננו את הפרק הזה.
 
גם אם הסדרה תמשיך לעוד עונה אני לא יודעת אם אני אצליח להמשיך לצפות בה. מרדית כאם חד הורית זה לא בדיוק חוויה מרתקת, גם אם ניסו להכין אותנו לכל הדבר הזה כשצמצמו את זמן המסך של דרק בעונה הזו. עדיף היה להשאיר אותו בוושינגטון עד סוף הסדרה ולא להרוג אותו. לא אחרי כל מה שקרה ביניהם, אחרי סיפור ה"האם הוא בגד" ואחרי שהם סופסוף לפרק אחד חזרו להיות מרדית ומקדרימי.
 
אני חופרת אבל זה בגלל שאני כבר חצי שעה בוכה בגלל הסדרה המחורבנת הזו (וגם הבחירה בשיר שליווה את הניתוק שלו מהמכונות, שתמיד היה מבחינתי שיר המוות של דני דוקט), ולפי הפרומו אני עומדת לבכות 40 דקות בפרק הבא.
השיר
24/04/15 22:33
255צפיות
הם חורשים עליו...
לא זכרתי שהוא היה במוות של דני, לי הוא ישר קופץ בהקשר של התאונה של קאלי, בפרק המיוזיקל הנוראי...
אני דווקא זוכרת את השיר מE.R
25/04/15 19:21
124צפיות
או שזה אותה להקה.. שיר אחר..
 
 
מסכימה
25/04/15 19:14
123צפיות
היו צריכים להשאיר אותו בוושינגטון.. ומידי פעם היה קופץ לביקור. כשחקו אורח..
ככה זה אומר שהם קברו את הסדרה.. היא "קפצה מעל לכריש" כמו שאומרים..
24/04/15 13:46
373צפיות
חייבת להוציא את זה, אני בכלל לא גולשת בפורום הזה אבל אני חייבת מקום לחלוק את הכעס שלי,
הכביש הזה איפה שקרתה התאונה היה ריקקקקק, ריק, שום איש, שום אוטו לא עבר בו אחרי שבמקרה 3 מכוניות ביחד נסעו בו ו2 נכנסו לתאונה וזה ודרק הגיבור וזהו הכביש ריק עד שהיה את הפיצוץ ורק ככה הגיעו אמבולנסים.
אבלללל אז פתאום החליטה לעבור בכביש המאוד שומם הזה משאית ענקית משום מקום, נגיד, מילא.
אבל אם אין קליטה במקום הזה איך פתאום בדיוק הטלפון שלו צלצל בתזמון מרהיב עם המשאית הענקית בכביש הריק ללא הקליטה???? מתבאסת על הכתיבה והדרך והמוות המיותר.
זהו סליחה על בסערת רגשות אני אלך עכשיו להרגע
אה, יפה!
24/04/15 14:28
343צפיות
לא קלטתי בכלל את זה שהטלפון שלו צלצל למרות שלא הייתה קליטה בכביש.
 
לגבי נושא התנועה בכביש הזה, גם אני חשבתי על זה שברגע נתון היו שם 3 מכוניות בבת אחת, ואז שעות לא עבר עד רכב, ושנייה אחרי שהאמבולנסים הגיעו פתאום הגיע עוד רכב.
 
ולמה דרק בכלל עשה פרסה? הוא היה צריך להמשיך ישר כדי להגיע לשדה התעופה, לא?
 
הרבה דברים קטנים היו לא הגיוניים בפרק, אבל לא באמת שינו הרבה, כי המוקד היה הסיפור עצמו, וזה היה עשוי מעולה. כי לשמוע את דרק מאבחן את עצמו ואומר לצופים מה הטיפול צריך לכלול - ובמקביל לראות את כל הטעויות שנעשו... זה היה גאוני. וזה הפך את המשפט its too late לחזק, כי בשנייה שהוא אמר את זה היה ברור שזה נגמר.
עוד משהו קטן
24/04/15 19:15
257צפיות
הרי הוא נסע באזור "בלי קליטה כשזה משרת את העלילה" פחות מדקה, למה הוא לא נתן לפצועים עזרה ראשונה, חזר לרגע לאוטו, נסע שתי דקות לכיוון ההפוך והתקשר ל911 בעצמו?
ומשהו קטן שחשבתי עליו במהלך הפרק
24/04/15 14:32
416צפיות
בתחילת הפרק רואים את דרק על המעבורת, מתקשר למרדית. שומעים אותו מתחיל להשאיר הודעה "רק התקשרתי להגיד ש..." ולא שומעים את ההמשך.
 
זו הייתה הנקודה שבה כמעט ולא היה ספק שהוא ימות בסוף, ושבפרק הבא מרדית תשמע את ההודעה הזו, שבה הוא "רק התקשר להגיד" שהוא אוהב אותה ושהוא כבר מת לחזור אליה או משהו כזה.
 
(כמובן שלאור התזמון של ההודעה - בערך שעה אחרי שהוא יצא מהבית - היא אמורה הייתה לשמוע את ההודעה הזו הרבה לפני שהמשטרה הגיעה אליה הביתה).
 
אבל למה???
24/04/15 15:35
374צפיות
גם אני לא גולשת כאן בדרך כלל..אבל חייבת להוציא..
מעבר לכל מה שנכתב על הדברים הלא הגיוניים אני גם לא מבינה למה היא בחרה לעבור את כל זה לבד, למה לא להתקשר למישהו בכל הזמן הזה שהיא חיכתה, שיבוא להיות איתה ולתמוך בה עם הילדים והכל
אני לא מאמינה שהם בחרו להרוג אותו! אלא אם הם באמת רוצים להוריד את הסדרה וזהו. הכל התחיל מהסיפור שלהם ולאורך כל העונות הזוגיות שלהם היתה החוט המקשר של הכל.
ובשביל מה השטות הזו עם לגרום לנו לחשוב שהוא בגד בה ואז שניה אחכ להרוג אותו??
איזה מבאסים, סוף מתסכל לסדרה מצוינת מבחינתי
לפי מה שהבנתי
24/04/15 19:33
274צפיות
ההחלטה להרוג את דרק התקבלה ממש לפני חודש או חודשיים. הפרק צולם ממש בשבועות האחרונים.
לדעתי סיפור הבגידה/לא בגידה תוכנן לפני שמישהו בכלל חשב להרוג אותו.
הרי פטריק בכלל חתום על חוזה גם לעונה הבאה, ובסך הכל דיברו על זה שהוא יופיע בעונה הזו רק בכמה פרקים. אני באמת חושבת שהמוות שלו "התבשל" מאוד מאוחר בעונה
לגבי למה היא לא התקשרה
24/04/15 22:32
254צפיות
זה דווקא מאוד מסתדר לי עם האופי של מרדית. היא בחורה חזקה, לא נשברת בקלות ולא אוהבת להיות תלויה באחרים. וכנראה גם רצו שזה יהיה פרק של דרק ומרדית, בלי להוסיף התערבות של דמויות נוספות.
אני לא יודעת אם מה שדנה כתבה נכון או לא-לגבי זה שהבגידה צולמה לפני ההחלטה להרוג אותו-זה דווקא מסתדר לי טוב בתסריט. שעונה שלמה היא הייתה בלעדיו והתמודדה כמו סופרוומן עם העבודה והילדים, והייתה כ"כ מרירה, ואז הם חזרו להיות ביחד והיא היתה מאושרת. ומרדית לא דמות שיכולה להיות מאושרת כי היא כולה דרק אנד טוויסטי, אז זה דווקא מתאים שהרגו אותו.
וואו
24/04/15 22:27
263צפיות
אני דווקא תיארתי לעצמי שכן קרה משהו רע לדרק, וניסיתי להדחיק את זה כל השבוע - עד שהיום בבוקר אחת הכותרות הראשיות ב-YNET הייתה שדרק לא ממשיך לעונה הבאה. נו, באמת! לא יכולתם לחכות לפחות עד לשידור הפרק בארץ?! הרי מיצינו את עניין וושינגטון, אז ברור שדרק לא יעבור לשם וזה חייב להיות מוות! 
having said that
הייתי דרוכה כל הפרק! 40 דקות של שרירים מכווצים ופה ושם רעידות מהמתח  בהתחלה חשבתי שהוא יהיה מעורב בתאונה, אז הייתי מתוחה כשהבחור נהג כמו מטורף. אח"כ חשבתי שהוא יפגע בהתפוצצות הרכב, אז הייתי דרוכה בחלק הזה, ואח"כ בתאונה עם המשאית...
גם לי הציק הקטע של הטלפון שבכל הדרמה לא עבד עד לרגע בו המשאית הגיעה. אני מנסה לשכנע את עצמי שגם כשהקליטה חלשה מאוד אפשר לפעמים לקבל שיחה, אבל לא שומעים כלום והיא מתנתקת. 
חוץ מהקטע הזה, הפרק באמת היה עשוי מושלם!! מותח, מרתק והכי חשוב - דרק מת כגיבור, כמו שמגיע לו.
מעניין מה יהיה בשלושת הפרקים עד לסוף העונה. מקווה שלא הכל יתמקד במוות של דרק, כי שלושה פרקים זה יותר מדי. 
זה נורא מזכיר את המוות של ג'ורג' - שלא ענה לטלפונים של החברים שלו שניסו להניע אותו מלהתגייס, הגיע כאלמוני לבי"ח ולבסוף מת כגבירו.
 
אז היום קלטתי
25/04/15 00:51
265צפיות
שכל הדמויות החשובות מתו בתאונה... ג'ורג' על ידי אוטובוס, לקסי ומארק בהתרסקות מטוס, דרק בתאונה (והייתה גם התאונה של קאלי ואריזונה). נכון שכולם גם מתו גיבורים (ג'ורג' הציל את הבחורה, לקסי ומארק היו בדרך לאיזו משימה רפואית - שקר כלשהו) ודרק הציל 4 אנשים בתאונה, אבל עדיין כולם מתו באופן "אקראי" לכאורה.
 
לא שיש דרך טובה יותר להרוג דמויות אהובות...
 
לגבי מה יקרה בשלושת הפרקים הבאים - אני מניחה שהם יהיו בעיקר סביב ההתמודדות של מרדית (ואמיליה, ויתר הרופאים) עם המוות של דרק. הוא אמור לגעת בכולם. אני תוהה גם אם נראה את כריסטינה ו/או אדיסון (בכל זאת האישה לשעבר צריכה לבוא ללויה...). הפרק הבא יהיה לוויה ואני מניחה ששני הפרקים הבאים יהיו סביב דילמה של מרדית האם לעזוב או לא, אבל בסוף היא תחליט להישאר בבית שדרק בנה עבור המשפחה שלו (לא רואה אותה חוזרת לבית של אמא שלה).
 
ואולי עכשיו יחליטו להיפטר מווילסון ולשדך בין אלכס למרדית?
כנראה שהפרק הבא הוא פרק כפול
25/04/15 09:47
217צפיות
בפייסבוק של האנטומיה מכינים אותנו לשעתיים של דמעות 
לא לפי tv.com
25/04/15 09:59
190צפיות
אמור להיות פרק בשבוע הבא, ופרק בשבוע שלאחר מכן. שמעתי איפשהו שרוצים לעשות פרק כפול ושהזיזו בשביל זה תכנית אחרת מהלו"ז אבל לא מצאתי התייחסות לזה בשום אתר "רשמי"...
 
 
זה לא סותר
25/04/15 23:20
81צפיות
(לא הצלחתי להכנס ללינק שצרפת)
בשבוע הבא פרק כפול, ובשבוע שלאחר מכן פרק נוסף.
גם לפי ויקפדיה: 
פרק 22+23 מופיעים תחת אותו תאריך.
 
חדשה פה
24/04/15 23:54
300צפיות
כבר שנים לא בעולם הפורומים...
אבל WTF?!
יושבת ממררת מול המסך כאילו מישהו מת לי באמת... וכואב ממש!
זה פשוט נראה מעוות ולא מציאותי.
 
רק אותי עיצבן שמרדית לא בוכה?
לפעמים לוקח זמן לעכל...
25/04/15 00:03
221צפיות
אם היא לא תבכה בפרקים הבאים זה באמת יהיה מוזר.
אבל בינתיים היא חיה על אדרנלין, על הפרקטיות, מה עושים עכשיו, הטפסים שיש למלא, הילדים שצריך לדאוג להם ובכלל-השוק...
בטח כשהיא תיהיה לבד ויהיה לה זמן רק עם עצמה לחשוב על הכל - בטח אז היא תשבר (ואנחנו נשבר ביחד איתה).
 
הפרק הזה כמר ילי שלא יכולתי ללכת לישון ככה והייתי חייבת לראות פרק קליל של סדרה אחרת כדי ללכת לישון בהרגשה קצת יותר נורמלית...
ראיון עם ספולירים לפרק 21
25/04/15 09:50
254צפיות
ראיון עם פטריק דמפסי (דרק) ותגובת השחקנים למותה של הדמות
º
תודה!למישהו בא לתרגם?
25/04/15 22:06
48צפיות
תקציר עם
25/04/15 23:55
98צפיות
ביו םגשום בתחילת אפריל, פטריק צילם את הסצינה האחרונה. לא היו דמעות או מסיבות פרידה, הוא מתאר את זה כעוד יום רגיל בעבודה. "נכנסתי לאותו שלי, נתקעתי בפקקים, ואחרי שעתיים הייתי בבית."
מות הדמות שלו לא הייתה הפתעה, מאחר שבשישה פרקים העונה הוא לא הופיע - לראשונה מאז תחילת הסדרה שהוא לא הופיע לא הופיע בכל אחד מהפרקים.
בשבועות האחרונים צופים כתבו לשונה ברשתות החברתיות שהיא משחקת באש ע"י זה שהיא אפילו רק מתגרה בלגרום לכולם לחשוב שדרק ימות, ואיימו שאם זה המצב-הם יפסיקו לצפות בסדרה. (הערה שלי: קראתי מלא תגובות כאלה בפייסבוק, אבל היו המון תגובות כאלה גם אחרי שכריסטינה עזבה. הסדרה הזאת ממכרת, לא מפסיקים לצפות בה כ"כ בקלות).
פטריק מודע לאהבה של נשים לדמותו, ואמר שלדעתו להרוג את דרק זה לא הדבר הכי נכון לעשות. הדמות הייתה בחיי הצופים 10 שנים. אבל לא היה לו "סיי" בעניין. פשוט הוחלט שכך יהיה. אני חושב שזה יזעזע את הצופים ויהיה מאוד עוצמתי. מעניין איך יגיבו לזה.
**כאן היו איזכורים של דמויות מרכזיות מסדרות אחרות שהרגו אותם ומה זה עשה לסדרה - לא עניין אותי לקרוא כי אני לא מקריא את הסדרות, אז אני מדלגת**
פטריק ואלן פומפאו חתמו על חוזה עד 2016. אף אחד לא מוכן להגיב אם המוות של דרק היה מתוכנן מראש. בתשובה לשאלה מה הביא אותו לעזוב, הוא אמר שהדברים פשוט התגלגלו ככה באופן טבעי.
שונה לא מוכנה לדבר על זה ורק מסרה הצהרה אחת: "מעולם לא חשבתי שאפרד ממקדרימי, אבל אף אחד מצוות הסדרה לא חשב מראש על אף אחד מהמסעות שעברו הדמויות בסדרה. עכשיו לי ולמרדית יש עולם חדש להכנס אליו בפרק החדש לחייה."
צ'נדרה ווילסון (ביילי) אמרה למגזין ששפרד תמיד יהיה "מקרדימי" ושהוא חלק מההסטוריה של הטלויזיה. העלילה של מרדית ודרק היא עלילה גדולה שלצופים מאוד היה איכפת ממנה.
אלן פומפאו וג'סטין ציימברס (אלכס) לא היו פנויים להתראיין.
התגובה הרגשית היחידה שלו לגבי העזיבה הייתה כשנשאל על היחסים עם אלן פומפאו "כימיה מדהימה. אנחנו כמו זוג נשוי. עברו 10 שנים והיה קסם מהרגע הראשון" אמר בדמעות.
 
הדממה מצד אנשי הצוות בנוגע לעזיבה קשורה להסטוריית המידע שדלף מאחורי הקלעים, כמו כשאיזייה וושינגטון (בורק) אמר אמירות גזעניות לטי.אר נייט (ג'ורג') וכשקתרין היגל פרשה מהמועמדות לאמי ב-2008 (לא ממש הבנתי למה, אבל זה קשור לסכסוך שהיה לה עם שונדה).
 
העונה הזאת היה תורו של פטריק להיות מתחת לדראר. בנובמבר הוא נעלם לשישה פרקים, מה שגרר הרבה שמועות. פטריק אמר שניסו לשמור על הכל כמה שיותר דיסקרטי, ושבחלק מהזמן הנפוי שהיה לו הוא התחרה במכוניות מירוץ בברזיל. זמן קצר לאחר מכן סופר כי הוא ואשתו נפרדו אחרי 15 שנות נישואין.
כשנשאל האם החיים בבית השפיע על תפקודו בסדרה, השיב שהוא מקצוען והוא משאיר את חייו האישיים בכניסה. אבל הוא מספרשהעבודה פגעה בילדים שלו. זה 10 חודשים בשנה, 15 שעות ביום, ואתה לא יודע את הלו"ז. הילדים שואלים "אבא, מה עושים ביום ב'?" ואני אומר שאני לא יודע, כי אנ יבאמת לא יודע מה הלו"ז. לעשות את זה במשך 11 שנים-זה מאתגר. מה שאני יודע בוודאות זה שאני לא הולך להתעסק בהרבה פרויקטים בו זמנית. הימים האלה חלפו. 
**אני ממש מקצרת כי נמאס לי**
פטריק אוהב את שונדה, שונדה אוהבת את פטריק. הוא חושב שמכל מה שהוא עשה עד כה, התפקיד כדרק היה "משנה חיים".
המעריצים שכבר מתגעגעים יכולים להרגע: הוא עבוד על 2 פרויקטים לטלויזיה: דרמה ומותחן ריגול. יהיה לו הרבה זמן להתאמן במירוצי מכוניות. בזמן שהפרק האחרון שלו שודר בארה"ב - הוא היה באימונים בדובאי.
הוא מתקמד במירוצי מכוניות ובלהיות אבא לילדיו. הוא יוכל להתחייב לסדרה בת 10-12 פרקים, אבל לא מבטיח שתחייב לסדרה עם 24. זה מאוד קשה. אמנם מתגמל כלכלית, אבל צריך לדעת מתי זה יותר מדי.
הוא מודע להצלחה הגדולה שלו כדרק ומרגיש בר מזל שהתפקיד שלו מונף ככה ושהוא אהוב בכל העולם, ולא יודע כמה הוא יצטרך לעבוד עד שיגיע תפקיד שיהיה אהוד באותה מידה.
הוא רוצה מאוד לעשות "משהו אחר", אבל חושש מכך שהקהל לא יקבל אותו כמישהו שונה לחלוטין מדרק, ואומר שזה יהיה האתגר הגדול - שיתחברו גם לדמות שונה לחלוטין ממה שרגילים אליו.
 
זהווווווווווווווווו
 
 
אחד המשעממים אם לא ה...!
25/04/15 15:51
193צפיות
כל דבר שקרה שם יותר צפוי מהשני.
 
אני אפילו לא אופתע אם בעונה הבאה נגלה שהכל היה בכלל חלום של מרדית'.
25/04/15 22:22
121צפיות
טוב ממש לא אהבתי שהרגו את דרק.לא אהבתי שהיא בחר לנתק את המכשירים,לא מבינה איך היא עשתה את זה.יש מצב שהוא יחזור להיות בסדר. למה לא לקחת את הסיכוי הזה?
ומישהו יודע בכלל מה היתה הבעיה שלו?
שאלת סקר לכל המגיבים כאן על הפרק הזה
25/04/15 22:27
146צפיות
לכמה מכם עבר בראש במהלך הפרק שיש שם התרשלות רפואית (עם ה CT ראש) ושאם אתם הייתם מרדית' הייתם תובעים להם את הצורה ולא אומרים "עשיתם כל מה שיכלתם"?
 
אגב, כהערת שוליים עוד דבר הזוי בפרק... למה לעזזל לא פינו את דרק במסוק לבית חולים נורמלי?
תגובה
26/04/15 05:31
80צפיות
לא חשבתי עדיין על תביעה, אבל כן היה לי מספיק הזוי שהאלמנה הטרייה מעודדת את הרופאה הרשלנית שהביאה למותו של בעלה. גם בשביל מרדית זה לא הרגיש לי נכון ומתאים.
 
לגבי סוגיית הפינוי - מילא לא לפנות במסוק, אבל האם זה בית החולים היחיד בסביבה? הרי מדובר בבי"ח שלא ערוך לטפל בטראומה, למה לא לקחת אותו לכזה שכן (או, נניח, לסיאטל גרייס / ביה"ח ע"ש סלואן-גריי)
 
ואם כבר, אז האם ביה"ח ייקרא מעתה "ביה"ח על שם סלואן-גריי-שפרד"?
השערה
26/04/15 07:07
73צפיות
אולי בגלל שהמצב שלו היה כ"כ קשה לא היה זמן לקחת אותו לבי"ח מרוחק יותר ורצו קודם לייצב אותו.
 
 
לגבי התביעה-לא נראה לי שזה הדבר הראשון שחושבים עליו. אבל בהתחשב בסלחנות שלה-מן הסתם זה גם לא יקרה בהמשך.
לגבי הסלחנות - זה קצת מוזר, אבל לא ברמה שזה הפריע לי לפרק. בכ"ז מרדית פעם הייתה במקום אותה רופאה צעירה ועשתה טעויות שהובילו למוות של חולים.
לגבי השם של הבי"ח - יש מצב!  אני מקווה שלא, זה כבר יהיה מגוחך... 
 
שאלת המשך...
26/04/15 19:30
3צפיות
מי לדעתכם יקבל עכשיו את המניות של דרק בדריקטוריון?
נראה לי טבעי שזה יועבר לאחותו...
 
איכשהו יש לי הרגשה שהעונה הבאה לא תתחיל מאותו רגע שהעונה הזאת יסתיימה, נראה לי הם ידלגו על ההלוויה והכל ויתחילו מפרק זמן של איזה חצי שנה אחרי האירוע הזה עם כל מיני פלשבקים לתקופה הזאת של האבל וההלוויה.
ההגיון אומר
26/04/15 19:58
2צפיות
שאמיליה, אבל אולי יעשו צדק עם אלכס ויתנו לו אחרי שהוא הפסיד לביילי בפעם שעברה.
נשארו עוד שלושה פרקים לעונה (פרק כפול+פרק רגיל) ככה שלא נראה לי שהלוויה תדחה לפלשבקים בעונה הבאה. לדעתי היא תיהיה כבר בפרק הבא.
האמת שבעיקר אני בשוק...
26/04/15 01:22
106צפיות
לא ידעתי מזה, לא שמעתי על זה, לא הכינו אותי לזה...
מוקדם יותר הערב קראתי על העזיבה שלו מהתכנית, אבל לא חשבתי שיהרגו אותו מהיום למחר..
ואפילו שהסדרה כבר לא מה שהייתה, אבל סירייסלי, להרוג את דרק? פשוט הזוי.. יש גבול, לא? 
בהתחלה הייתי בטוחה שהוא ייצא מזה, אבל כשהתחילו הפלשבקים הבנתי שזה כנראה סימן שנפרדים ממנו.
כנראה שאני עוד לא מעכלת. זאת באמת דמות ראשית שהלכה איתנו המון שנים ובשבילי זה ממש פתאומי.
(ואולי כמו שמישהי כתבה כאן קודם, בהמשך יתברר שזה רק חלום רע שלה? ;)  )
 
אוי מייג גאד
26/04/15 08:10
84צפיות
זהו יום אבל !!
מבחינתי אפשר לציים את היום הזה כיום האבל הרישמי של הפורום!!
די אני פשוט לא מאמינה ששונדה עשתה לנו את זה!
חברים, מישהו פה בבקשה יכול להסביר לי ?? למה?? למה דרק? מה יהיה על מרדית' ??
לא נכנסתי לפורום הזה הרבה זמן, אבל אחרי הפרק הנ"ל רצתי לפה כדי שתנחמו אותי!
כל כך רציתי שזה יהיה חלום....כל כך רציתי שזה לא יהיה אמיתי
איך לעזאזל פתאום הייתה לו קליטה והטלפון צלצל ?
למה שונדה רצתה שנחשוב שהוא בוגד במרדית' ואז להרוג אותו?
למה דרק שרד כל כך הרבה- הירי בבית החולים, התרסקות מטוס - בשביל למות ככה?
 
הפרק היה עשוי מאוד טוב, כן אני מודה,  במיוחד בקטע שבו דרק אומר לרופאים שלו מה הם צריכים לעשות והם עושים בדיוק את ההיפך . אבל מפה ועד ללהרוג אותו ?.?
חברים בבקשה תנחמו אותי!
 
הפייסבוק של האנטומיה גועש דרך אגב
כולם מנסים למצוא את ההיגיון
 
היי איפה אפשר לצפות בפרק?
26/04/15 19:06
14צפיות
אשמח אם מישהו ישלח לי קישור...
פרק במרפאה פרטית
23/04/15 22:58
188צפיות
שלום, 
מחפשת פרק במרפאה פרטית שבו פיט עושה דיקור לשרלוט כדי לעזור לה לישון. מישו זוכר איזה עונה ופרק זה?
תודה :)
תיקון
24/04/15 00:02
75צפיות
צריכה פרק כשלהו שבו רואים את פיט מדקר. עם מחטים והכל..
שוב תודה!
נראה לי שפרק 6 בעונה 1
25/04/15 09:55
33צפיות
לא ראיתי בחיים מרפאה פרטית, אבל מצאתי בעזרתו של גוגל.
 
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 20
17/04/15 00:46
428צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
17/04/15 14:53
593צפיות
אממ...
17/04/15 17:34
517צפיות
עוד לא החלטתי מה דעתי על הפרק.
 
חיכיתי לפרק הזה כדי להבין "איפה דרק" אבל בסופו של דבר לא קיבלנו שום אינפורמציה, ואולי אני סתומה אבל לי השתמע מהפרומו לפרק הזה שהתרסקות המטוס קשורה אליו איכשהו.
 
כן אהבתי את החיבור בין ההתרסקות בפרק הזה לבין ההתרסקות מסוף עונה 8. מצחיק שכל מי שנשאר מאז אלה רק מרדית ואריזונה... לקסי ומארק לא איתנו, כריסטינה עזבה ודרק נעלם. מושלם. המצב כל כך קשה שאפילו אואן לוקח את ההתרסקות הזו קשה וקורא ליחסים שלו עם אמיליה "התרסקות מטוס". המשפט הכי חכם שנאמר בסדרה אי פעם. אני בעד שהוא יתרחק ממנה. for good.
 
לא הבנתי למה היינו צריכים לשמוע את הוידוי של אלכס שהוא זה שחתך את הרגל של אריזונה, הסצינה שלה עם קאלי בנושא הזה לא עשתה לי כלום (וזה דווקא פוטנציאל לסצינה טובה ומרגשת), ביילי הייתה מיותרת כהרגלה בפרקים האחרונים, הסצינה שבה מספרים למגי על ההתרסקות ההיא הייתה גרועה (מבחינת הכל - כתיבה, משחק, הכל). בקיצור, יש לי הרבה דברים שמציקים לי בפרק הזה.
 
אבל בעיקר מעצבן אותי הקצב. כל סיפור מרדית ודרק לא זז בעונה הזו. גם הסיפור עם האישה שענתה לטלפון נמרח על 3 פרקים וגם הסיפור הזה - הוא נפרד ממנה בתחילת הפרק הקודם, ורק בשניה האחרונה של הפרק הנוכחי ראינו את הניידת מגיעה למרדית הביתה, ורק בפרק הבא (אולי) מבין מה קרה. הקצב הזה מייאש.
 
אה, כן, וראיתי את הפרומו לפרק הבא.
ולא אהבתי אותו.
למה לא אהבת את הפרומו?
18/04/15 16:20
387צפיות
מצד אחד הוא הרגיע אותי כי ראו את דרק, מצד שני לא לגמרי הוציא אותי מהלחץ (אני אשכרה בלחץ מזה!) של מה קרה לדרק, כי הפיצוץ הזה והדיבורים על "הגרוע מכל" מאוד מטרידים...
 
בסה"כ הפרק היה נחמד. לא ברור לי איך מטוס התרסק על שיעור יוגה ואף אחד לא נהרג, וגם הפגיעות לא היה קשות, אבל שיהיה...
הצד הקיטשי שבי נורא רצה שהבחורה תזכור את סם והזדהתי עם סטפני, מצד שני זה העיסוק האובססיבי שלה בזה לא היה מקצועי וגם לא כ"כ אמין.
 
אוואן ואמיליה התנהגו כמו ילדים, אבל תודה לאל, (אני מקווה) שזה נגמר.
 
לא אהבתי את הדינמיקה של מרדית-מגי-ביילי במהלך הניתוח. כל הויכוחים האלה היו מעצבנים.
 
דווקא כן אהבתי את הקטע של אריזונה וקאלי ואת ההסבר שקאלי סיפקה, אבל לא הבנתי מה היה הטעם שאלכס העלה את הנושא פתאום.
 
אנחנו מרחק 3 פרקים מסיום העונה - זה מרגיש דרק יהיה הסיפור הגדול שמסיים את העונה (חוץ מבעונה 10 ואולי בעוד עונה אחת תמיד היה משהו דרמטי בסיום). אני מקווה שזה לא יהיה ככה, כי אם כן זה ממש להעתיק את סיום העונה בה ג'ורג' מת. 
 
יאללה, מחכה כבר לפרק הבא, לא יכולה כבר עם הסחבת הזאת!
למה לא אהבתי את הפרומו
18/04/15 16:36
348צפיות
יש שתי אופציות - או שדרק מת (וזה כשלעצמו יגרום לי באמת לא לצפות יותר בסדרה) או שהוא חי והפרק יהיה "דרק הגיבור שנקלע במקרה למקום התאונה ומציל חיים" שזה גם משהו שכבר ראינו בסדרה כמה פעמים בכמה גרסאות בעבר, וזה לא מצדיק את כל ההכנה של שני הפרקים האחרונים ("הפרידה" שלו ממרדית בפרק 18, "תחכי לי", וכל פרק 19 שבו הוא נעדר).
º
היי אמור להיות עונה 12???
19/04/15 19:45
128צפיות
אני מקווה שלא
24/04/15 10:25
134צפיות
אבל כנראה שכן
בטוחה?
24/04/15 22:40
75צפיות
ברור שאת לא בטוחה, כי כתבת "כנראה" :) אבל למה נראה לך שתיהיה? הרגע ראיתי את הפרומו ונראה שמרדית עוזבת לאנשהוא-יכול להיות שהיא עוזבת את הסדרה? הרי איך היא יכולה לחיות בבית שהוא בנה לה, במקום בו הם הכירו, בבית חולים בו הם רבו, השלימו ושכבו, לראות את אחותו כל יום ואת מבטי הרחמים של כולם? ואם מרדית עוזבת - באמת לא נראה לי שיהיה המשך לסדרה. אולי יעשו שהיא תעבור לבי"ח של כריסטינה, ואז יעשו קלוז'ר כזה :)
ממש בא לי שתיהיה עוד עונה. הייתה עונה טובה גם בלי דרק אז אני חושבת שאפשר להחזיק עונה בלעדיו, אבל אם גם מרדית תעזוב אין לסדרה עתיד.
הסבר
25/04/15 00:46
77צפיות
בעונה הקודמת חלק גדול מהשחקנים חתמו לעוד 2 עונות, כלומר עד עונה 12. פטריק דמפסי היחיד שהפר את החוזה הזה כרגע...
 
אני חושבת שאנחנו נדע מצוין כשזו תהיה עונה אחרונה, יעשו לנו בילד אפ לאורך חצי עונה לפחות לקראת פיאנלה גדול. אחרי כל מה שקיבלנו במשך 11 עונות, אין מצב שהסדרה תיגמר כש-3 פרקים לפני הסוף אנחנו עוד לא יודעים שזה הסוף. מה גם ששונדה ציינה הבוקר שהמוות של דרק פותח "אינסוף אפשרויות" למרדית בחיים החדשים שלה. נשמע שיש לה עוד הרבה תכניות...
º
נראה שהעונה הולכת להיגמר אמטר להיות עונה חדשה???
19/04/15 19:43
129צפיות
º
עונה 12 אמורה להתחיל כנראה בסתיו השנה
19/04/15 20:53
134צפיות
º
איפה אפשר לראות פרק 20 מתורגם?
18/04/15 13:00
75צפיות
º
שולחת לך בפרטי
18/04/15 16:21
45צפיות
אפשר גם, בבקשה?
19/04/15 09:44
59צפיות
<iframe></iframe>
º
19/04/15 09:55
10צפיות
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 19
09/04/15 19:22
262צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
10/04/15 09:02
311צפיות
מישהו יודע מתי פרק 20 ישודר?
15/04/15 12:37
111צפיות
היי,
אתם יודעים במקרה מתי פרק 20 ישודר? 
בארה"ב בלילה שבין חמישי לשישי
15/04/15 17:46
94צפיות
בישראל בשני בערב ביס
º
תודה רבה :)
18/04/15 11:54
3צפיות
פרק טוב
11/04/15 19:44
314צפיות
הסצינות של מרדית ודרק, יחד עם המקרה הרפואי (הפין) והאינטראקציה בין הרופאים - הזכיר לי קצת את הימים הטובים של האנטומיה. קליל, זורם, משעשע... נקרעתי כשביילי ראתה לראשונה את הפין והתגובה שלה הייתה: "that's a big one".
 
כמובן שהיה לי ברור ברגע שדרק אמר למרדית שתחכה לו ושהוא יחזור לפני שהיא תשים לב, שהוא לא יחזור כל כך מהר. ביאס אותי בעיקר בגלל שכבר חשבתי שסיימנו את סאגת מרדית ודרק ושיתנו להם קצת שקט, ואני מקווה שהוא שוכב גוסס באיזו תעלה ושזה לא קשור לאישה מוושינגטון.
 
נראה לי שזה מצדיק צפייה בפרומו רק כדי לוודא את הנקודה הזו...
 
אה, כן, אואן ואמיליה. די.
פרק סביר
12/04/15 10:02
249צפיות
בעקרון היה נחמד, אבל היה עשוי קצת כמו אופרת סבון עם משפטים אובר-דרמטיים שקילקלו לי את ההנאה.
 
יש לי תחושה שקרה משהו נורא לדרק. כי פתאום הכל חזר להיות ורוד ודובוני איכפת לי, וזה לא מתאים לאנטומיה... וכל המילות פרידה שלו, של "אני אחזור לפני שתשימי לב", "אל תלכי לשום מקום..." זה מראה שהוא לא יחזור, לפחות לא בקרוב. ונראה לי שמיצו את נושא הבגידה, אז כנראה שזה גם לא יהיה זה. נראה לי שאפשר כבר להספיד אותו...
 
כל הקטעים עם וובר וקתרין אייברי היו אופרת סבון אחת גדולה, ולא נהניתי מהם בכלל. 
סטפני הייתה מצחיקה לאורך כל הפרק והייתה הכוכבת שלו מבחינתי.
 
אלכס- 
 
אמיליה - איזו חוצפה יש לה להאשים את אוואן בזה שהוא תמך בה?! אם את שלמה עם הטיפול שאת מציעה-את לא צריכה לקבל חיזוקים מאחרים, ואם בחרת ללכת עם גישה טיפולית מסויימת-האחריות המלאה היא עליך.הוא יכול לשמוע מהצד  ולחוות את דעתו, אבל בסופו של דבר זה לא תחום המומחיות שלו ורק את יודעת את הדקויות ואם זה נכון או לא. קחי אחריות על ההחלטות שלך! לפחות היא ויתרה על האגו וקראה לקאלי ברגע שהעניינים הסתבכו.
 
בקיצור, היה נחמד לראות את מרדית מאושרת שוב, אבל אני לא מאמינה שזה ימשך לאורך זמן...
 
אמיליה שכחה משהו
15/04/15 22:15
198צפיות
לא היה קצת מוזר שאמיליה כעסה על מרדית ואמרה שהיא לא הייתה במקומה שמת אהוב ליבה בידיים. גם מרדית איבדה באופן טראגי למדי את אחותה באסון המטוס וכזכור לי זה קרה בידיים שלה.  אמיליה הכירה את אהוב ליבה בערך 5 דקות במרפאה פרטית לפני שהוא מת לה בידיים.
עזרה במציאת פרק
09/04/15 00:54
167צפיות
מחפשת את הפרק שבו מרידית עוברת ניתוח להסרת תוספתן
º
עונה 3 פרק 4
09/04/15 15:16
40צפיות
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 18
03/04/15 12:51
168צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
03/04/15 12:51
210צפיות
לא, לא, לא!
03/04/15 16:55
294צפיות
רק שלא יהפכו את הקשר של אואן ואמיליה לסאגה. כמה שפחות זמן מסך לזיווג המוזר הזה, ייטב לכולנו. בבקשה לא...
אלא אם כן הם ייפרדו בסוף הפרק סופית. במקרה הזה אני מוכנה לספוג עוד קצת.
פרק חמוד
03/04/15 16:53
248צפיות
דרק חזר לגרסת המקדרימי החמודה שלו, תודה לאל, וזה הרבה יותר נעים לעין. אפילו את הסצינות שלו עם אמיליה אהבתי (בעיקר סצינת הסיום).
 
הסיפור הרפואי היה מצוין - האם שמאבדת את שני הבנים הגיבורים שלה ביום אחד, ובסוף תורמת את הכבד של אחד מהם כדי להציל את מי שהביא למותם. היו לי דמעות בעיניים, מודה.
 
וכמובן, אהבתי את ההתייחסות של ג'קסון לסלואן, המורה שלו. אולי זה בגלל שאני מתה על מארק (הדמות שהכי חסרה לי בסדרה) אבל זו פשוט הייתה סצינה טובה.
 
אני עדיין לא מצליחה להתחבר לאדוארדס (ככה קוראים לה?) כמה שלא מנסים לגרום לזה לקרות אחרי שהיא ליוותה את אמיליה בניתוח של הרמן והכל, אבל זה לא קורה. היא לא דמות מעניינת. ובכל זאת הרגע שבו היא מגלה שהבחור שהיא נדלקה עליו הוא תיכוניסט בן 17 - priceless.
 
יאללה, חג שמח!
אחרי שכתבתי קראתי את ההודעה שלך
05/04/15 00:49
157צפיות
וראיתי שכתבנו ממש את אותם דברים :) רק שאת תמצתת יפה ואני חפרתי כהרגלי :)
היה פרק מעולה בעיניי
05/04/15 00:46
262צפיות
אהבתי ממש הכל, *חוץ* מהמשפט שאמיליה זרק על אוואן ממש בסוף. זה היה נורא לא קשור וקלקל את הרגע.
אבל חוץ מזה-פרק משובח.
אהבתי את הקצב שלו, את מגוון הדמויות (שלא התמקדו בדמות אחת עיקרית), את המונולוג של דרק בסוף ואת התובנות שלו.
אהבתי כל מה שקשור בסיפור של השוטרים-את הדילמה הבלתי אפשרית גם מצד אנשי הרפואה וגם מצד האמא בנוגע לתרומת האיברים.
אהבתי את הסיפור על ההיכרות של השוטרים עם הנער, ואת זה שהכבד נתרם בתקווה שכאן יהיה המפנה.
 
אהבתי את האיזוכורים של מארק - גם בסוף עם התפירה של השוטרים וגם בנוגע ל"צוות הפלסטיקה". אני זוכרת איך ג'קסון לגלג על הביטוי הזה בזמן שמארק כ"כ התלהב...
 
אהבתי לראות את דרק ומרדית מאושרים סוף סוף. המרירות שלהם הייתה כ"כ מאוסה.
 
אהבתי את הסיפור של הסיור בי"ס. אהבתי את אלכס והמצגת שהוא העביר,  אהבתי את הקטע עם סטפני וה"מורה". היה מצחיק :) 
אהבתי את הדינמיקה של קאלי עם השוטר שנפגע ברגל ואני אשמח לראות אותה עם גבר שוב.
אהבתי את זה שאוואן ואמיליה לא קיבלו הרבה זמן מסך משותף...
ממש נהניתי.
 
אבל יש לי שאלה: מרדית הראתה לאמא של השוטרים את הרשימה של 100 האנשים שחיים בזכותם. אני מבינה מזה שמדובר על רשימת החולים שקיבלו האיברים. הגיוני ש-2 אנשים תורמים ל-100 אנשים? או שפספסתי משהו?
אולי בגלל שיש איברים שהרבה אנשים יכולים "להנות" מהם, למשל עור שיכול להתרם למספר אנשים? עדיין, המספר נשמע לי די מופרז..
 
 
לגבי הרשימה -
08/04/15 10:58
168צפיות
אני חושבת שזה כולל גם את האנשים שניצלו בשוד...?
האמת שלא חשבתי על זה
08/04/15 19:43
137צפיות
היה לי בראש שהודו לה רק על ההסכמה לתרומת האיברים. good point!
º
חג פסח שמח!
02/04/15 17:47
15צפיות
פסח כשר ושמח|חגשמח|
02/04/15 13:50
31צפיות
גולשים יקרים,
|@|רצינו לספר לכם שחג האביב הבא עלינו לטובה, מלווה בהתרגשות רבה גם מבחינתנו:
יחד עם עונת הפריחה והצמיחה, גם אנחנו בתפוז עוברים שינוי מהותי והתחדשות, אותו תרגישו גם אתם בקרוב.

ועד אז - חג פסח כשר ושמח לכם ולבני משפחותיכם|!|
אוהבים,
צוות תפוז אנשים
היי חברים! מחפשת פרק באנטומיה עם מטפלת פסיכולוגית
30/03/15 17:03
193צפיות
צריכה להגיש באוניברסיטה סדנא וזקוקה לפרק של פסיכולוגית וטיפול.
חשבתי על הפרק בו מר בטיפול אחרי האסון של המסוק.. או אחרי הירי.
מישהוא יודע מה מספר הפרק ובאיזה עונה? ואם יש רעיונות נוספים זה יהיה נהדר.
תודה רבה :)
היי
30/03/15 18:19
128צפיות
לא מוצאת ספציפית את הפרקים האלה, אבל יש דמות אחת של פסיכולוגית שזכורה לי. עשיתי מחקר קטן ומצאתי שהיא טיפלה בעיקר במרדית, אבל גם באריקה האן ובאואן.
אלה הפרקים שהיא השתתפה בהם:
 
Grey's Anatomy, Season 4
Where the Wild Things Are · Piece of My Heart · The Becoming · Losing My Mind · Freedom, Part 1 · Freedom, Part 2
 
Grey's Anatomy, Season 5
Here Comes the Flood · Sweet Surrender
 
Grey's Anatomy, Season 6
Goodbye
 
בהצלחה!
לינקים
30/03/15 18:33
69צפיות
הטיפול באוואן:
החיפוש שעשיתי הוא על אוואן וכריסטינה, אם תעשי חיפוש רק על אוואן אני מניחה שתקבלי קטעים נוספים.
 
 
הטיפול במרדית:
יש מטפל טראומה
30/03/15 18:30
87צפיות
שטיפל בהם אחרי אירוע הירי.
הוא עשה שם שיחה אישית עם מרדית ונראה לי שגם מפגש קבוצתי אחד.
הוא גם היה הבן זוג של טדי.
מצאתי קטע אחד מתוך פרק 7, את יכולה לראות את הפרקים העוקבים ולהוציא משם עוד קטעים. https://www.youtube.com/watch?v=6l-jdDgVn2g
 
עריכה: במקרה נתקלתי בעוד קטע מהטיפול של כריסטינה: https://www.youtube.com/watch?v=vygtn26quBI
 
 
יש גם את הפסיכולוגית שעשתה טיפול זוגי לאריזונה וקאלי
30/03/15 18:37
85צפיות
את זה כבר אין לי כח לחפש, אבל זה היה איפשהוא בתחילת-אמצע עונה 11.
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 17
27/03/15 03:03
197צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
27/03/15 09:49
198צפיות
אוקיי
27/03/15 17:01
299צפיות
מאכזב.
 
ממש חיכיתי לפרק הזה, הצליחו לייצר מתח מעולה בפרק האחרון ובסוף הפרק שלפניו (שיחת הטלפון של מרדית לדרק) אבל... זה היה גרוע. 2 סצינות של מרדית ודרק, לא ממש ראינו את התגובה שלה לגרסה שלו וגם לא הייתה שום התמודדות שלהם שזה בדיוק מה שחסר לזוגיות הזו כבר עונה וחצי בערך.
הדבר היחיד שכן אהבתי זה את ההתייחסות של דרק לפוסט איט ולציור על הקיר. עכשיו אפשר לקוות שיצליחו להחזיר אותו להיות מקדרימי ושהזוגיות הזו תתחיל להתאושש ולהצדיק את היותה מוקד הסדרה בערך מהפרק הראשון לפני 10 וחצי עונות.
 
סיפור אואן - לא אהבתי, גם כי הסיפור לא היה אמין ולא מרגש (למרות שהלוואי עליי בגיל הזה להיות עם חתיך בן 35, ועוד במדים...) ובטח שלא אהבתי את החלק של אמיליה בסיפור + סצינת הסקס בסוף. אני חופרת על זה כבר כמה פרקים ואני אגיד את זה שוב ושוב עד שמישהו שם ייכנס לפורום הזה ויקרא אמיליה ואואן לא צריכים להיות ביחד. נקודה.
 
הסיפור של ווילסון היה משעשע אבל לא באמת מעניין.
 
וכל השאר פשוט לא היו חשובים ו/או מעניינים, רובם נעדרו (או קיבלו סצינה אחת-שתיים מקסימום).
 
אה והמקרה הרפואי של מרדית ואלכס היה חביב אבל גם לא...
 
בקיצור, אני נורא שלילית היום אבל פשוט לא נהניתי מפרק שחיכיתי לו כל כך הרבה, ואולי דווקא הציפייה הרגה את הפרק הזה, לא יודעת.
29/03/15 00:13
172צפיות
הצחקת אותי אם "עד שמישהו שם יכנס לפורום ויקרא" :) אגב, שונדה לא צריכה ללכת רחוק, מספיק שתכנס לעמוד פייסבוק של האנטומיה ותקרא את התגובות שם - רוב האנשים לא מרוצים מהקשר בין אוואן לאמיליה, אבל כנראה שהיא נהנית לעשות דווקא!
 
בכל אופן, אני די אהבתי את הפרק.
היה לי די ברור שהמטופל של מרדית ימות-כי היא דיברה על זה שמאז שדרק נסע יש לה רצף חיובי, ועכשיו דרק חזר, אז...
אני בד"כ לא אוהבת פרקים של פלשבקים, אבל הפעם זה היה יפה, מתאים ולא מעיק מדי. אהבתי שהבחורה רצתה לנשק אותו והייתה כולה נרגשת-והוא עמד שם כמו פסל. עד שהוא הרס לי ונישק אותה חזרה  ובסוף הפרק הוא היה לגמרי דרימי והזכיר לי את דרק של העונות הראשונות, לפני שהוא ניהיה מריר. 
אני רק מקווה שלא נחזור שוב למאבקי שליטה בנוירו בינו לבין אמיליה.
 
אהבתי את ווילסון והמקרה של העלוקה, למרות שזה מיחזור של מקרה דומה שכבר היה בסדרה בעבר, ויש מצב שיותר מפעם אחת. בעיקר אהבתי את הדמות של החולה :)
 
ממש אהבתי את אלכס בסוף. חבר אמת 
 
אהבתי את הסיפור עם אמא של אואן, אהבתי שאמא שלו ויתרה על האהבה בשביל הבן שלה, ואהבתי שאוואן התעשת בסוף. קיצ'יות במיטבה :)
 
זהו. הפרק לא נגמר במתח ואני לא מרגישה שיש כ"כ למה לצפות לקראת הפרק הבא. סיפור מר-דר לא מעניין יותר ורק מעניין אותי מה יהיה עם דרק ואמיליה.
ניחוש שלי? דרק לא יראה בעין יפה את הקשר ביניה לבין אוואן,, וירגיש שבתור חבר הוא צריך לספר לאוואן הכל על העבר של אמיליה.
מה העבר של אמיליה?
29/03/15 18:16
164צפיות
חוץ מזה שהיא לקחה סמים
זה סופר במרפאה פרטית
29/03/15 18:45
187צפיות
לא ראיתי אז אני מצטערת אם אני משבשת את העובדות, אני מתבססת על מה שקראתי באינטרנט ועל מה שנכתב פה בפורום-
אמיליה הייתה בהריון, במהלכו גילתה שלעובר שלה אין מוח. היא בחרה להמשיך את ההריון ולעבור לידה שקטה כדי שתוכל לתרום את איברי התינוק.
בהמשך לשיחתנו...
29/03/15 01:03
205צפיות
מעין מאמר דעה על מה יכול למנוע מאמיליה ומאוואן להיות יחד.
הכתבה לא מאוד מעניינת השורה התחחתונה היא שהוא מאוד רוצה ילדים ובגלל זה הוא וכריסטינה נפרדו, והיא עברה טראומה של הריון ולידה אז יש מצב שהיא לא תרצה עוד ילדים.
 
תיהיה הסיבה אשר תיהיה-העיקר שיפרדו!
10 שנים לאנטומיה של גריי!
26/03/15 11:56
157צפיות
מחר (27.3) אנחנו חוגגים 10 שנים (!!!) לפרק הראשון של האנטומיה של גריי 
בדיוק לפני 10 שנים הכרנו את המתמחים הצעירים שהספיקו לעבור כ"כ הרבה ב-11 עונות 

שתפו את הסצנות שהכי אהבתם בסדרה ושרשרו לפה דברים מעניינים שמצאתם באינטרנט לכבוד יום ההולדת 
סקירת הרגעים הגדולים באנטומיה של גריי
26/03/15 11:57
197צפיות
קראתי את הסקירה של וואלה
27/03/15 17:28
186צפיות
ויש שם דברים שלא היו צריכים להיות. אם מדברים על הרגעים הגדולים, למה להתייחס לפרק המוזיקלי (בטח כשגם בכתבה ציינו שזה היה פרק גרוע).
 
מבחינתי עונות 1-5 היו מעולות all the way ומשם יש כמה פיקים קטנים פה ושם (הפרק על מארק, המוות של בעלה של טדי, וכמובן הירי בביה"ח)
 
מעונות 1-5 יש המון פרקים מעולים והמון סצינות מעולות. אין על love me, choose me שהיה אחד הרגעים היפים בסדרה בעיניי (לפחות עד שדרק בחר באדיסון), פרק החתונה של איזי מאלכס שבכיתי בערך בכל שנייה בו, המוות של דני דוקט (כל שלושת הפרקים, מהירי בד"ר ברק ועד שדני מת), המעבורת (פחות כל סאגת ורוניקה שהייתה נוראית), הפצצה, הפוסט איט, 007 והגילוי שג'ורג' הוא זה שהם טיפלו בו, בקיצור... כל כך הרבה רגעים מעולים שקצת מבאס לקלוט שמאז סוף עונה 5 הרגעים האלה הפכו לנדירים...
pick me, choose me, love me, הרגע הכי יפה בכל הסידרה
27/03/15 21:08
135צפיות
נראה לי שנמסתי הרגע שוב
מה זה המעבורת וורוניקה?
29/03/15 00:16
104צפיות
doesn't ring a bell
תשובה
29/03/15 22:14
90צפיות
ורוניקה, הבחורה ההרה מהמעבורת, שעברה ניתוחים פלסטיים לשחזור הפנים ואיבדה את השפיות (פלוס היריון מדומה מאלכס, במקרה ראיתי את הפרק הזה אתמול).
º
לא קראו לה אווה?
29/03/15 22:41
30צפיות
קראו לה רבקה
30/03/15 00:35
78צפיות
ואווה זה השם שאלכס בחר לה כשהיא שכחה מי היא
נכון... מאיפה הקרצתי את השם ורוניקה?!!!!
30/03/15 09:12
63צפיות
שכה יהיה לי טוב, הזקנה מתחילה לתת אותותיה...
º
חחח במיוחד בהתחשב בעובדה שראית את הפרק יום קודם לכן
30/03/15 11:12
18צפיות
לא, ראיתי את הפרק של ההיריון המדומה
30/03/15 12:00
56צפיות
כלומר, הרבה אחרי המעבורת... בפרק הזה כבר קראו לה רבקה...
קשה לי לשלוף סצינות מהראש
29/03/15 00:59
93צפיות
אבל יש שתיים מאוד בולטות:
 
 
 
חיפוש ביוטיוב הזכיר לי עוד דברים:
במיוחד את מספר 3+4. 
 
 
את הסצינה הזאת ראיתי מלא פעמים. היא מצחיקה, כייפית, ואיחדה את הזוג המושלם 
 
סצינה מאוד עוצמתית, וגם ה- voice over
 
אני יכולה להמשיך ככה כל הלילה... כדאי שאעצור כאן.
 
 
פה יש תמונות של "אז והיום" של חמשת השורדים שנשארו מהעונה הראשונה. חוץ מהשיער של וובר, הם נראים די אותו דבר..
מיהי הדמות הכי חסרת מזל בסדרה?
30/03/15 00:37
115צפיות
חחח המקום הראשון היה כ"כ ברור...
30/03/15 07:23
128צפיות
בינתיים קראתי רק על מרדית, אבל רשומים כמה דברים ממש מפגרים שמתאמצים לגנוב נקודות בכח...
-ג'ורג' מת? נראה לי שזה יותר חוסר מזל שלו, לא?
-הכניסה את היד לגוף עם פצצה והפצצה לא התפוצצה? יש לה ימבה מזל...
המוות של לקסי היה רשום בשני סעיפים - זו רמאות!
 
עד כאן קטנוניות לבוקר זה :)
 
(אגב, גם תאצ'ר מת בסוף, לא? אז הנה עוד נקודות לטובתה).
 
 
 
כמה השחקנים השתנו ב10 שנים?
01/04/15 20:15
76צפיות
שאלה קשה..
24/03/15 13:16
196צפיות
איזו עונה הכי אהבתם ולמה?
מה הכי אהבתם בה?
 
איזו דמות או אילו דמויות,
יחסים בין אילו דמויות הכי אהבתם בה או בכלל לאורך כל הסדרה?
ללא ספק עונה 5 האהובה עליי
24/03/15 17:09
131צפיות
העונה הכי מעניינת שהייתה - ההזיות של איזי (שאני בכלל חולה על קתרין הייגל!), התאונה של ג'ורג' שהכניסה אותי לשוק מטורף...
 
וכמובן כמה מהקשרים הכי טובים בסדרה התחילו בעונה הזאת - קאלי ואריזונה, מארק ולקסי וכריסטינה ואואן.
לגבי ההזיות
25/03/15 14:45
87צפיות
דווקא בעיניי הפרקים האלה היו הכי שנואים :) ממש אהבתי את דני כשהוא היה בשר ודם, אבל שנאתי את "סיפור הרוח".
אני לא יודעת האם להסכים או לא
28/03/15 19:21
44צפיות
אהבתי את דני, אם כי הסיפור שלהם היה קצת מוזר.
ההתאהבות המיידית הזו:)
 
אבל אהבתי מאוד את הדמות שלו. בכלל, אני אוהבת את השחקן הזה.
ההזיות.. היו כמה סרטים שהשתמשו בהם בהזיות כאלו. אני מתחברת כי אני יודעת איך זה מרגיש.
אז אין לי ממש החלטה מוחלטת:)
עונה 10.
25/03/15 14:11
87צפיות
רק בגלל הפס קול.
 
הדמות האהובה עליי תמיד הייתה קלי, הכימיה בין מארק וקלי.
הקלילות, השנינות, הצחוק ביניהם.
איפשהו תמיד קיוויתי שהם יתחברו בסוף להיות ביחד.
 
באמת שאלה קשה!
25/03/15 15:04
95צפיות
יותר קל לי לשלול: לא את 11, לא את 9 (אני חושבת שהיא העונה הכי פחות אהובה עלי) ולא את 5 - בגלל דני הרוח.
 
מאוד אהבתי את העונות הראשונות-כשהמתמחים עוד היו פעורים ולחוצים. את החצי הראשון של עונה 10 לא אהבתי, אבל החצי השני ממש התרומם ואהבתי אותו מאוד. קשה לי לבחור עונה ספציפית.
 
היחסים שהכי אהבתי:
מארק וקאלי - פשוט הורסים ביחד! גם חיצונית וגם בדיאלוגים.
אוואן וכריסטינה - מאוד שונים אבל מאוד דומים. היה להם סיפור מורכב ודינמיקה מעניינת.
אני מאוד אוהבת גם את ג'קסון ואפריל.
 
לגבי דמויות בכלל:
כריסטינה, כריסטינה ושוב כריסטינה!
קאלי ומארק-ביחד ולחוד.
אוואן הנסיך
ריצא'ארד (שלצערי בעונות האחרונות פחות בא לידי ביטוי)
האחות המתה של מרדית שאני כל הזמן שוכחת את שמה.
גם מאוד אהבתי את דני (בעודו בחיים) ואת הנרי.
 
 
כמה אני אוהבת לקרוא אותך:)
28/03/15 19:29
46צפיות
מערכות יחסים- כן לכולם!
לגמרי, טוטאלי, לכולם.
ואהבתי גם את כריסטינה ובורק. בעצם אהבתי את בורק. לפחות הצעיר, נו איך אפשר שלא, למען ה'...
הוא כזה ממתק לעיניים. אבל יש לי פטיש קליל אליו, לבן, לג'קסון, לאיליי האח.
 
לקסי, לקסי:) השם שלה הוא כמו משלשל באנגלית. לקסטיב, לקסדין.
(דווקא שם עם משמעות מגניבה, המשמעות שלו הוא המגן של האנושיות, של האדם.)
עונות 3-4 בגלל מרדית
26/03/15 00:10
85צפיות
אהבתי את הדמות שלה בעונות האלו...בכלל עונות 1-5 מופתיות.
עונות 2 ו-5
27/03/15 17:34
62צפיות
עונה 2 בעיקר בגלל דני, אבל היו בה המון פרקים אחרים מעולים ואלה גם הימים שבהם מרדית ודרק היו מעניינים יותר.
עונה 5 כי היא הייתה עונת הבכי. במשך כל החצי השני של העונה בכיתי בלי סוף.
הייתי מוותרת על ההזיות של איזי (ובעיקר על סצינות הסקס עם דני בהזיות האלה).
 
עונה 7 הייתה די רעה בעיניי, וגם 9.
 
ואני ממש מתגעגעת לאיזי. למרות שהרסו אותה בעונה 6 וגרמו לי לשמוח שהוציאו אותה, עד עונה 5 היא זו שעשתה לי את הסדרה.
ובאותה נשימה אני גם מתגעגעת למארק (ולקסי). המוות שלו היה הכרחי אחרי שלקסי מתה, אבל מלכתחילה לא היו צריכים להרוג אותה. אני חושבת שנכון יותר היה לחבר אותם ולהעביר אותם יחד מסיאטל לגרייס (מה שעוד היה משאיר סיכוי לזה שנראה מישהו מהם בהמשך).
º
יש פה מישהו שאוהב ומתגעגע לג'ורג'?
22/03/15 13:33
115צפיות
ממש לא.
22/03/15 19:19
180צפיות
לדעתי הוא ממש לא הצליח לשחק.
יש מעט מאוד הומואים שיכולים לשחק סטרייט והוא לא הצליח לעשות את זה.
לדעתי ההפך מזה
23/03/15 13:34
170צפיות
הוא שיחק מעולה גבר סטרייט, אני אישית נורא אהבתי אותו ואת איזי ואת האהבה ביניהם, בכל הסצנות שלהם ביחד הרגשתי את המשיכה שלהם! זה מוכיח לי שהוא יודע לשחק טוב מאד, כגבר הומו לגרום לצופה להאמין כמה שהוא נמשך לאשה! עובדה שהנשיקה במעלית עם איזי, הייתה אחת הנשיקות הלוהטות בכל הסדרה, זה ממש מפליא אותי מה שאת אומרת
אני זוכרת שאפילו בלימודים
23/03/15 14:09
161צפיות
כאשר ביקשו מאיתנו להביא דמות שלא מצליחה לעשות עבודת משחק טובה, לקחתי אותו ולא היה אדם אחד, כולל המורה שלא הסכימו איתי.
בעיניי זה ממש היה מחריד.
 
יש הבדל בין לאהוב את הדמות והשחקן "חמוד, מתוק- וגם זה הוא לא, אבל זה כבר סובייקטיבי מאוד) לבין חשיבה מאוד קרה.
הבן אדם לא משחק טוב.
כנסי רגע ללינק הזה
23/03/15 14:33
142צפיות
לזה את קוראת משחק רע? אני מצטערת אבל אם זה משחק רע? אז מה טוב? משחק של אלן פומפאו??? 
 
כן, בעיניי הוא משחק גרוע.
23/03/15 14:53
134צפיות
והוא לא עובר מסך.
בוודאי בסצינות בינו לבינה ובוודאי כאשר הוא מנסה לזייף תשוקה.
 
זו דעתי.
להבדיל, כן, ובקטע אחר לגמרי-
זה כמו לומר שמספר שחקנים מאוד מפורסמים בארץ ובחו"ל משחקים טוב כי הם מפורסמים או כי הם נראים טוב.
או כמו לומר שספרים מסוימים כתובים טוב, מתורגמים טוב או פשוט עוברים מסך כי הם מפורסמים.
 
לא. הם לא.
זכותך לחשוב ככה
23/03/15 15:18
110צפיות
אבל דעתי היא שאת פשוט לא התחברת לדמות שלו בסדרה וזה הכל. מכאן נובע כל האנטי כלפי השחקן.
מה קשור רק בגלל שהוא נראה טוב? בעצמך אמרת שהוא לא עובר מסך, שזה לחלוטין לא נכון, לידיעתך היו המון מעריצים לסדרה בעיקר ב5 העונות הראשונות בגלל ג'ורג'(השחקן והדמות), דובר על כך בכל מיני ראיונות, כשטי אר(השחקן שמגלם את ג'ורג') החליט לעזוב, שונדה ניסתה לשכנע אותו להישאר ולא נראה לי בגלל שהוא שחקן גרוע ולא תורם לסדרה כלום, כולם בסט ידעו שברגע שג'ורג' יעזוב הם יאבדו המון מעריצים וכמובן את הרייטינג! כך זה היה לפי עובדות!
נכון שהיו אלו ששנאו את החיבור בין איזי לגורג אבל באותה מידה היו המון שאהבו את הזוגיות שלהם, מה שגרם כנראה לאנשים כמוך להבין שטי אר נייט מזייף תשוקה זה הידיעה שהוא הומו. ועוד שבעונה רביעית שונדה החליטה שלאיזי וגורג לא תיהיה כימיה שזה עוד יותר אבסורד, כך היא הרגה את הזוגיות שדווקא יכלה לעבור מסך מצויין לא פחות מהזוגיות המוזרה של מרדיט ודרק. 
מעבר לזה "השחקן הגרוע" הזה משחק בלי הפסקה בטיאטרון ובברואדוואי, ממשיך את עבודותו כשחקן גם בסדרות כמו האשה הטובה ומשחק בסרט שצריך לצאת השנה בין הדמויות הראשיות, אבל יש מצב שלקחו אותו רק בגלל העיניים היפות שלו אה?;)
את כותבת דברים לא קשורים והפוכים ממה שכתבתי.
23/03/15 17:13
77צפיות
אני לא יודעת האם פשוט לא הבנת את מה שכתבתי, אבל כמעט כל מה שכתבת הפוך למה שכתבתי.
 
איזה אנטי כלפי השחקן?
מי נראה טוב? מתי כתבתי משהו על המראה שלו?
 
מה הקשר למעריצים? ממתי מעריצים מודדים את איכות השחקן או אומנות כלשהי?
איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'.
במאי שאחראי או מנהל רשת במקרה שלו היא בעלת אינטרסים משלה להחזיק שחקן, אבל זה כבר דיון אחר. אין לזה כל קשר ליכולת משחק.
 
מתי כתבתי שלא התחברתי לדמות שלו?
 
שוב, את מערבבת בין מספר דברים. אני לא יודעת האם פשוט לא הבנת את מה שכתבתי או שאת מונעת מרגשות, אבל הדברים פשוט לא קשורים למה שכתבתי למעלה.
בואי נשים את הדברים למקומם
23/03/15 19:55
66צפיות
את בעצמך כתבת שהוא לא עובר מסך! מה הסיבה אפשר לשאול?
"איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'." את מורה למשחק? או אני? לא נראה לי שהדעה שלי או שלך קובעת זאת, אז בואי רגע נחזור כמה שנים אחורה הוא היה מועמד לאמי, בואי ניתן להם קרדיט, או שגם הם לא מספיק מיומנים או מקצועיים כדי להעמיד שחקן טוב למועמדות?
על סמך מה החלטת שהוא שחקן לא טוב? בגלל המורים שלך בבית הספר? הגלל שהוא הומו? בגלל שלא אהבת איך הוא משחק את ג'ורג'?
אני לא רוצה להתווכח על זה, כי אני רואה שזה לא מוביל לשום מקום, יש לך דעה ולי דעה הפוכה, סבבה
לא אני ולא את נקבע בסופו של דבר איך הוא משחק.
אגב הוא משחק בגיל 5 ולמד משחק וכל חייו מוקדשים לבמה ומשחק, תגידו שגם זה לא מספיק בשביל להיות שחקן? אוקיי אז כנראה שבאמת אין על מה להתווכח... זה כמו לומר על בן אדם שלמד כל חייו תכנות, שהוא לא יודע לתכנת...
 
לשאלותייך
23/03/15 22:15
52צפיות
בהחלט, יש אנשים שלמדו כל חייהם תכנות ואין להם יכולת לתכנת.
יש להם יכולת טכנית- אבל לא פוטנציאל, לא בסיס, לא חוש לזה ולא דבר מלבד ידע וגם זה לעתים מוטל בספק.
 
כן, כמו שכתבתי, המורים שלי למשחק כולם הסכימו איתי וכמו כן הכיתה שלי.
שוב, את מונעת מרגש. למה קשורה ההעדפה המינית שלו?
יתרה מכך, זה משעשע בעיקר נוכח העובדה שהיה כאן שרשור בו התווכחתי עם אחת הכותבות שהייתה לה, בואי נאמר, רתיעה מלהט"בים, מה שצרם לי לא מעט.
 
כמו שציינתי- מעטים הלהט"בים שיכולים לשחק סטרייטים ולעשות את זה טוב. הוא לא אחד מהם.
 
אני לא מרגישה שיש כאן וויכוח, למרות שבארץ יש נטייה לקחת את הדברים לרמה כזו. זה דיון ודיון יכול להיות ברמה אינטלקטואלית:) עניינית ותכליתית.
כמו שכתבתי, יש משהו שמונע מרגש ויש דיעה קרה, מקצועית, כאשר מחשבים גורמים שבוחנים אותם אחרת.
 
לא ראיתי את השחקנית שציינת למטה משחקת, אבל ראיתי אחרים שעושים מהם אלילים שמשחקים מזעזע. לעומת זאת יש אחרים שמשחקים מצוין.
שוב, כמו שכתבתי, בדיוק כשם שיש ספרים שעושים מהם רעש כאילו הם היו מינימום... והם רחוקים מלהיות כאלו.
 
בהמשך לתשובותייך
24/03/15 09:42
35צפיות
בואי נתחיל מזה שעם כל הכבוד למורים שלך למשחק, המועמדות שלו לאמי היא הוכחה לא קטנה לכך שהרבה אנשים חשובים(מקצועיים אני מניחה לא פחות מהמורים שלך למשחק), נתנו לו את הקרדיט וראו בו כשחקן מוכשר. 
אבל מי הם(באמי) לעומת המורים שלך למשחק! שיהיה לבריאות
מעבר לזה נתת את ג'ורג' כדוגמא לשחקן גרוע בבית הספר שלך למשחק? ומי השחקן הטוב מבחינתך אמרת להם? מהאנטומיה גם? אולי למורים שלך כל הסדרה הזו היא לא יצירת מופת מספיק כדי למצוא מתוך הקאסט הזה שחקן טוב? האם המורים שלך ראו את כל הפרקים עם ג'ורג' על סמך מה הם החליטו? על פרק או שניים? הם בדקו לעומק את העניין כדי לשפוט את השחקן כשחקן רע?... אני בספק, גם אם תגידי שכן לא אאמין לזה.
בוא נודע על האמת האנטומיה היא לא סדרת מופת ורחוקה מזה, סדרה ממוצעת + , הסדרה לא מוציאה את מלואה היכולות של השחקנים.
אני שוב מציע לך לראות את הקטעים עם ג'ורג' ששמתי(לינקים), אני לא חושבת שזה משחק רע, בואי נגיד ככה שגם לי יש מושג לא קטן בתחום המשחק והקולנוע, אני לא אפרט כי זה מיותר.
בכל מקרה, בואי נשאר כל אחד עם הדעה שלו ולא נשפוט אנשים סתם, וכן נראה לי שזה סתם, ללא שום בסיס סורי.
 
הבחירה שלך לפקפק בדברים היא שלך,
24/03/15 12:51
47צפיות
בסופו של דבר היא קשורה אך ורק אלייך, לא לאף אחד מלבדך.
כל דבר מוציא את יכולת השחקן לשחק, בוודאי תפקיד כזה.
 
אמי, ו?
את מקבלת כל דבר ב"אמן" במקצוע שאת מומחית בו ויש לך נסיון של שנים ע"ג שנים בו?
 
אין לי מושג מה הידע שלך ואם אינך רוצה לפרט- זה עניינך בלבד. הבחירה היא שוב, שלך. בדיוק כמו אי האמון שלך.
 
כמו שכבר כתבתי וחזרתי,
החשיבה והכתיבה שלך לא לוגיים. אני לא יודעת האם את באמת בת 35, אבל קשה לנהל דיון כאשר התחושה היא שמתכתבים עם מישהי בת חצי מזה.
דיון הוא הקשבה, נסיון ללמוד, להפיק, להבין. מצד שני הצדדים.
אני מנסה להידבר איתך והתחושה היא שזה עקר.
 
בכל אופן, שיהיה המשך יום מקסים.
שיהיה לך יום טוב
24/03/15 13:41
30צפיות
ולא אני לא בת 35
יכולת משחק
23/03/15 21:31
44צפיות
"איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'."
הוא קיבל את כל התעודות שלו בלימודים, אני מניחה מהמורים בתחום המשחק.
חייב להגיד משהו
25/03/15 12:15
50צפיות
"ממתי מעריצים מודדים את איכות השחקן או אומנות כלשהי?
איכות ויכולת משחק נאמדת על ידי אדם שיכול לשחק, על ידי שחקן, מורה, במאי וכו'."
 
שטויות. איכות ויכולת משחק נמדדת על ידי הקהל של השחקן, בין אם מורים למשחק או בין אם זה מישהו שלא למד משחק מימיו. זו אומנות. זה שמישהו מלמד משחק לא אומר שהוא סמכות לגבי מי משחק טוב ומי לא.
כן ולא.
25/03/15 13:58
29צפיות
עדריות לא אומדת. היא אינדיקטור, אבל היא ממש לא אומרת דבר וחצי דבר.
 
פעם, אולי, כן. פעם אנשים הסתכלו על הדברים אכן כפי שהם.
היום זה לא אומר דבר וחצי. היום כל הטירוף שבפופולריות של שחקנים, ספרים, סרטים וכו נשען על כלום.
אני חושבת שכמו בכל סוג של אומנות
23/03/15 19:15
75צפיות
גם הנושא הזה סובייקטיבי.
אין "שחקן טוב" או "שחקן גרוע" באופן חד משמעי ולכן נראה לי שהויכוח על זה מיותר.
לגבי ג'ורג' לא גיבשתי דעה, אבל דווקא לגבי אלן פומפאו, אותה הבאת כדוגמא לשחקנית גרועה, אני חושבת שהיא שחקנית טובה, ואני מרגישה את זה במיוחד בעצבים שהדמות שלה מביאה לי-היא מצליחה להעביר את הדמות כאדם מעצבן, ולשכנע אותי שהיא כזאת.
ולגבי המשפט האחרון שכתבת, אני חושבת שזה ששחקן מסויים מופיע על הרבה במות ומסכים לא אומר בהכרח שהוא שחקן טוב. יכולים לבחור בשחקן להופיע בהפקה כלשהי פשוט כי הוא מוכר ויכול למשוך יותר קהל להצגה. למשל, עד כמה שאני מנסה להדחיק את זה כי אני מאוד אוהבת את אוואן כדמות ואת קווין מקיד כאדם (לפי איך שהוא מוצג בתקשורת, כמובן, לא מהיכרות אישית לצערי ) הוא פשוט שחקן גרוע. דרמטי מאוד ולא משכנע. תוך כדי הפרקים אני חושבת לעצמי "אוי ואבוי" כי זה ממש בולט. אבל גם הוא מופיע על במות בתיאטרון, מככב בסדרה כבר 7 עונות ועושה סרטים (מטופשים להחריד, לטעמי, אבל זה כבר עניין אחר...)
ככל שיש יותר אנשים ככה גם יותר דעות
23/03/15 20:03
46צפיות
אין הסכמה, לך אלן פומפאו נראת כשחקנית טובה, לי היא נראת לחלוטין גרוע עם הבאת פנים אחת לאורך הסדרה, היא אף פעם לא גרמה לי לשום רגש(לא כי אני אוהבת או לא אוהבת אותה) פשוט לא עבר אלי, המשחק שלה לא היה מספיק טוב מבחינתי, דיי שטחי ולא עמוק, לדוגמא המשחק של ביילי הרשים אותי וגם של איזי(קטרין הייגל), אפילו כריסטינה שכדמות מעצבנת אותי נורא, אבל כשחקנית מאד אהבתי אותה.
שוב כנראה שלא נגיע להסכמה וזה בסדר, אבל לא אנחנו זה שנקבע מי טוב ומי רע במשחק שלו...
 
האמת..
23/03/15 22:27
59צפיות
כתבתי תשובה כל כך ארוכה, אבל אין לי כוח להכנס לדיון הזה.
 
אין לך מושג, אבל מושג כמה התחום הזה לא קשור למי טוב ומי לא טוב.
אז מה?
 
(בעיניי הוא לא מתאים לתפקיד הזה, בעיניי יכולת המשחק שלו כאן מזוויעה,
בעיניי הוא לא עובר מסך בשום צורה כאן. אבל נעזוב את זה)
 
זה לא משנה כמה תעודות יש לאדם או ממי ולא כמה מעריצות יש לו.
 
יש שחקנים שאין להם תעודה אחת והם משחקים הרבה יותר טוב מאדם שאנשים צווחים את השם שלו בטירוף עיוור(וזה הבסיס האמיתי שצריך בשביל תעודה),
יש אנשים לא מוכרים כמעט שאין להם מליוני מעריצות והם נהדרים עם המון כשרון,
יש אנשים שהם מפורסים ויש להם תעודות אבל זה אומר כלום על הכשרון שלהם. כל מה שיש להם זה יחצנים, קוביות מלפני 20 שנה והמון כסף. כי התעשייה מעוניינת לשמור עליהם, זה מרוויח לה כסף. והציבור קונה.
זו תעשייה מלוכלכת מאוד. בדיוק כמו במוסיקה, בדיוק כמו בהמון תחומים נוספים, מי שקצת מכיר את זה, יודע בדיוק כמה.
לא התכוונת לשרשר אלי, נכון?
23/03/15 23:31
33צפיות
כי דעתי כדעתך...
התכוונתי..:)
24/03/15 01:17
28צפיות
פשוט בסוף התקשיתי שוב לא להאריך.
וידעתי למי אני מגיבה. במובן חיובי לחלוטין:)
שוב זו דעתך וזכותך
24/03/15 09:27
34צפיות
דעתי היא ההפך מזה,
הוא ממש לא מאד מפורסם, אין לו ריבועים וכן הלאה, הוא לא הטיפוס המושלם ההוליוודי ואין לו כל כך יחצנים, הוא שחקן פרילנס עובד ללא מנהל אישי.
 
ושוב, אין כל קשר למה שכתבתי.
24/03/15 12:43
29צפיות
את קושרת דברים לא קשורים.
"לא קשור" אוקיי
24/03/15 13:50
27צפיות
שוב שיהיה לך אחלה יום
את יכולה לתת דוגמה
26/03/15 19:55
35צפיות
למשחק לא טוב של קווין? כי אני באמת לא רואה את זה..
אין לי דוגמא ספציפית
29/03/15 00:00
27צפיות
הוא פשוט לא ממש משכנע בעיניי. ובכל פעם שהוא מופתי הוא עושה עם תנועות שפתיים או אומר בקול "wha-what?" זה באופן קבוע וזה כבר ממש מצחיק אותי ולא נראה אמין 
בהתחלה המשחק שלו באמת היה מוגזם
30/03/15 13:00
27צפיות
הסצינות הראשונות שלו עם כריסטינה היו לא משכנעות לדעתי, ובכל הסיפור שהיא מפחדת ממנו אחרי שהוא חונק אותה... לא, לא אמין לי.
 
אבל - וזה אבל גדול - בשתי העונות האחרונות הוא אחת הדמויות הטובות ביותר בסדרה, בעונה הנוכחית הוא נקודת אור מבחינתי (ולא סבלתי אותו בהתחלה בגלל המשחק המוגזם). היום הוא משחק טוב יותר, רגוע יותר ומרגש הרבה הרבה יותר. כמעט ולא נשארו שחקנים שמצליחים באמת לרגש אותי ולהעביר רגשות טוב כמוהו.
וגם זה לרענון הזכרון
23/03/15 14:42
57צפיות
סצנה ללא מילים ששחקן אחד פשוט גורם לצופה לחוש ולהבין הכל בלי להוציא מילה מהפה! לזה את קוראת משחק רע?
º
לא אהבתיאת הדמות שלו בכלל
22/03/15 20:15
35צפיות
אני מאוד אהבתי אותו
22/03/15 23:50
98צפיות
אהבתי את הנאיביות ואת טוב הלב שלו, את הכנות ואת האומץ, ואת היכולת להוכיח את עצמו בדרכו השקטה, בלי לדרוך על אחרים.
מסכימה לגמרי
23/03/15 13:37
67צפיות
התחלתי לראות את האנטומיה לפני חודשיים, לא ישר אהבתי את ג'ורג', אחרי כמה פרקים ממש התאהבתי בו, גם בתור דמות וגם כשחקן, הוא שיחק הכי טוב בסדרה לדעתי, פשוט שונדה ממש הרסה את דמותו מעונה 4 ובעונה ה5 העלימה אותו בכלל
האנטומיה של גריי - עונה 11 פרק 16
20/03/15 12:10
236צפיות
דמות הפרק:
הזוג של הפרק:
המקרה הרפואי של הפרק:
סצנה מרגשת:
סצנה מצחיקה:
סצנה מיותרת:
ממה הופתעתם? ממה התאכזבתם?
או לדמות:
ציטוט מוצלח:
חפירה חופשית:
ציון כללי:
º
הצצה לפרק הבא
הודעה זו מכילה סרטונים
20/03/15 12:11
223צפיות
פרק טוב (מכיל ספוילר)
20/03/15 15:01
297צפיות
היה פרק טוב לאחר הנפילה של שבוע שעבר.
אהבתי את הדרך בה הראו שאריזונה וקאלי ממשיכות הלאה לעת עתה...היה מצחיק הקטע איתן במעלית הסוף הפרק.
ריגש אותי המקרה של האיש שלכאורה חולה באלצהיימר והבחירה שלו לאחר  שגילה לאיזה אסון גרם לחזור לשיכחה...אני שמחה שלמרות שהאישה נפטרה, התינוק והאבא שרדו.
סיפור הבגידה-או לא של דרק' מועבר בצורה יפה וכך גם הסיפור ל אפריל וג'קסון.
.
הרומן של אואן ואמיליה לא אמין. אין שום כימיה בין השחקנים...
סופסוף פרק טוב
21/03/15 02:29
248צפיות
מאז פרק הבכי (הלידה המוקדמת של אפריל) קצת סבלתי בפרקים האחרונים והמגמגמים, אז אני מאוד מרוצה מהפרק הזה.
 
ווילסון ואלכס קצת היו לי מיותרים, אבל סיפור התאונה היה מעולה - מכל הצדדים. הרצף של מרדית, המוות של האם, הלידה לאחר המוות וההתמודדות של הנהג הפוגע. כל חלק בסיפור הזה הצליח לרגש וכבר המון זמן לא התרגשתי מהמקרים הרפואיים.
 
אריזונה וקאלי - החלק הראשון של הסיפור שלהן היה קצת מייגע, אבל הטוויסט בסוף היה מצחיק. אני מניחה שלא בונים את הסיפור שלהן לקראת קאמבק, ואולי טוב שכך. אני בעד להפריד כבר עכשיו בין אואן לאמיליה ולחבר את הג'ינג'י עם קאלי. זוג הרבה יותר מדליק בעיניי.
 
מרדית ודרק - חשבתי שנמאס לי מהם, וזה די נכון, אבל כשראיתי אותו בסוף הפרק הבנתי שהוא די חסר לי. אני מקווה שהבגידה שלו לא תהפוך את הסדרה לטלנובלה מיותרת אלא דווקא תעורר קצת את הקשר הגוסס הזה ותחזיר אותו איכשהו למה שהוא היה בהתחלה, אבל... איכשהו יש לי הרגשה שזה יעשה בדיוק את ההיפך וימאיס עליי סופית את הזוגיות הזו. עדיף היה להשאיר אותו שם עד סוף העונה אם זה המצב, בלי בגידות.
 
אהבתי מאוד את אפריל וג'קסון בפרק הזה, ובכלל הם הזוג הכי מעניין מבחינתי בשתי העונות האחרונות. אפריל הפכה מדמות בלתי נסבלת לאחת הדמויות המהנות והמשמעותיות ביותר של הסדרה הזו, ואפילו מצליחה לרגש, לפחות אותי.
 
לעומת זאת, על מגי והקשר שלה עם ריצ'רד אפשר לוותר. קצת נמאס לי מזמן המסך של האלצהיימר בסדרה הזו (רק בפרק הזה קלטתי, למשל, ששתי הנשים של ריצ'רד היו חולות באלצהיימר, ועכשיו גם הבת שלו נושאת את הגן, וגם מרדית), וקצת ציפיתי שההתחמקות שלה מסי.טי. תוביל לסיפור אחר (לא יודעת מה, אבל כל דבר אחר).
 
בכל מקרה זה היה פרק טוב מאוד ולראשונה מזה הרבה מאוד זמן אני אשכרה מחכה לפרק הבא!
פרק סביר
21/03/15 15:20
200צפיות
לא אהבתי ולא לא אהבתי. למל"מ כזה.
השאירו אותי קצת במתח עם הסצינה האחרונה עם דרק, למרות שאני עדיין מאמינה שהוא לא בגד. בכל מקרה, זה היה עשוי גרוע ודרמטי. למרות שלא הרגשתי בחסרונו בפרקים האחרונים, היה נחמד לראות אותו פתאום.
 
הסיפור שהכי אהבתי היה סביב הזקן עם/בלי האלהציימר. זה היה מרגש ועצוב. מישהו זוכר מה גרם לאליס גריי להתעורר מהאלצהיימר? כי היא הרי הייתה צלולה מתישהו, ואז היא הטיחה במדרית שהיא גידלה אותה כדי להיות "אקסטרה אורדינרי" וכשהיא התעוררה אחרי 5 שנים היא הופתעה לגלות שהיא רק "אורדינרי." כולם היו מופתעים שהוא היה צלול, אבל זה הרי כבר קרה בעבר... 
 
אוואן ואמיליה-כרגע נראה שזה בעיקר סקס. מקווה שישאר ככה.
 
הקטע עם האלהציימר של מגי-מיותר לחלוטין ודבילי. אבל אני מוכרחה להודות שאני מתחילה לחבב אותה בפרקים האחרונים. 
חשבתי שהעובדה שהיא לא נבדקה תוביל לזה שבאמצע ניתוח היא תתמוטט או משהו. בסוף לא קרה עם זה כלום אז זה סתם היה קטע מיותר.
 
הסיפור עם קאלי ואריזונה היה חמוד. זה והסיפור של הזקן היו נקודות האור היחידות שלי בפרק. וגם כשקאלי, פירס, מרדית ואלכס ישבנו במסדרון והעלו תרחישים לסיבה שבחורה ענתה לטלפון של דרק. זה הזכיר לי את העונות הראשונות, כשמרדית, כריסטינה, אלכס, ג'ורג' ואיזי היו יושבים שם הרבה ומדברים.
לאחר השלמה של כל הפרקים מפרק 11
23/03/15 14:15
154צפיות
נהניתי מאוד לצפות, לשם שינוי.
דווקא זה היה הפרק הכי צולע, אבל עדיין לא רע.
חייבת לומר שאני מתגעגעת לאפריל, הידנה והטובה והמיוחדת בדרך שלה.
מתגעגעת לקלי עם ההומור(רואים את זה קצת, אבל לא מספיק), המינית.. הקלילה. סוף סוף עכשיו מתחילים לראות את זה.
 
מענין מה יהיה עכשיו עם אריזונה.
 
ודי נמאס לי ממרדית, אבל זה לא חדש:)
ח, ניסיתי להבין איזו מילה הייתה אמורה להיות שם.
23/03/15 15:11
115צפיות
אפריל הישנה והטובה, כמובן.
עשו את הדמויות נורא, נורא, נורא כבדות. וזקנות.
לפחות עם קלי ואריזונה התחילו קצת לשנות את הקו הזה.
אצל חלק מהדמויות זה פשוט לא מצליח, אולי מפני שהשחקנים עצמם השתנו והתבגרו והתאימו את הקו לשחקן. גם אם הם רוצים, כרגע השחקן לא יסחוב אופי של דמות שהוא שיחק לפני כך וכך שנים.
 
אבל נניח את אוון הרבה יותר אהבתי בארוס עליה מאשר כאן. משהו בדמות שלו כאן.. מוגזם.
כך גם אלכס, מרדית, אפריל, קלי. כמו שכבר כתבנו.. לחזור קצת לקלילות, לרוח הצעירה יותר. להוריד מאופרת הסבון (אפילו בהבעות, אינטונציות, אופן הצילום הרבה פעמים זה נוטה לכיוון הזה) והכבדות.
 
היחיד שמחזיק את הכבדות בכבוד הוא ריצ'ארד.
מסכימה
23/03/15 19:20
78צפיות
הכל נורא דכאוני וכבד. אין כמעט דיאלוגים מצחיקים (למרות שרואים שינוי לאחרונה).
וגם מסכימה לגמרי לגבי הצילום! אני בד"כ לא שמה לב לדברים כאלה, אבל בפרק הזה או בזה שלפניו ממש צרם לי לראות איך המצלמה באה בקלוז אפ מטורף אל הבעת הפנים הדרמטית של אוואן.
מקווה שעכשיו כשהסאגות של התינוק/גידול במוח/ הבגידה האופציונלית הסתיימו-יהיה מקום ליותר קלילות והומור.
(ואני מאוד מקווה שסאגת הבגידה תסתיים, כי מה זה אין לי כח לזה).
נכון?:)
23/03/15 22:17
59צפיות
תכלס, ממש הזכיר לי את הא-ב של אופרות סבון(ע"ע רמת אביב ג').
ולא היה לי ספק שלפחות חלקית תסכימי. בעיקר משום שלרוב, אני מסכימה איתך:)
Flix
מוטי סלע - איפור והדרכת איפור

יש לך אירוע?

מאפר מקצועי בעל ניסיון רוצה לשמוע עוד? לחצי כאן >>

פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה