לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
קצת על הפורום...

בתפוז קיים מגוון גדול של פורומים בנושא בעלי חיים, החל מכלבים וחתולים וכלה בתוכים... הרבה מאוד ממהודעות בפורומים הללו נוגעים לאימוץ בעלי חיים - אנשים שמבקשים למסור בעלי חיים, או אנשים (מעטים לצערינו) שמחפשים לאמץ. ההודעות הללו, עקב קצב זרימתם המהיר של פורומי כלבים וחתולים, מהר מאוד נעלמות מהדף הראשון של הפורום, ולא תמיד זוכות לחשיפה הראויה. הפורום הזה בא לרכז את כל ההודעות הללו במקום אחד, להקל על בעלי החיים למצוא בית ועל המחפשים - למצוא את הכלב האידיאלי בשבילם.

 

פרסום בעל חיים לאימוץ 

כאשר אתם מפרסמים בעל חיים לאימוץ, אנא הקפידו לציין את כל הפרטים הידועים לכם עליו, על סיבת המסירה ורצוי מאוד לצרף תמונה. אין לפרסם הודעות מכירה. הפורום נועד למציאת בתים לאלו הזקוקים להם, ולא למכירת כלבים/חתולים/איגואנות. שרשורי אימוץ נפתחים פעמים בשבוע, אנא הקפידו לשרשר את הודעותיכם. מותר ואף רצוי לפרסם קישורים לדפי אימוץ של עמותות, קישורים להודעות בפורומים ואתרים אחרים. כל מה שיעזור אפילו לבעל חיים אחד לקבל בית - יתקבל בברכה

 

מה לא יהיה בפורום (או "איך אפשר בלי קצת כללים...") הפורום הוקם במטרה לעזור לבעלי החיים. נקודה. כל דבר שפוגע במטרה זו - מקומו לא בפורום. אז אולי הכללים יישמעו קצת נוקשים, אך אני סבורה שכאוהבי בע"ח - תבינו

  התנגחויות בין גולשים (תשמרו למסרים) או מול פורומים אחרים (פנו לפורום משוב) הפורום לא נוצר כדי להתנכל אחד לשני, אנחנו כאן כדי לעזור. אם יש לך בעיה מסוימת עם מישהו, תשאיר את הבעיה מחוץ לפורום - אין זה מעניינינו לדעת. תדונו על העניין באייסיקיו, תטילו מטבע, תלכו מכות - העיקר שהאגרסיות יישארו בחוץ. כמו כל מסגרת, גם לפורום הזה יש חוקים ויש גבולות, ויש רמה מסוימת שהציפיה היא שתענה עליה. הודעות שמנוצלות להתנגחות במשתתף נוסף בפורום יימחקו, ובמקרים קיצוניים ניצור אתך קשר לטובת הבהרת העניין או להזהיר אותך מפני הרחקה מהפורום.

  כאמור - הודעות מכירה יימחקו

  תקיפת גולשים על רצונם למסור בעל חיים זכותכם לנסות ולשאול למה מישהו רוצה למסור את בעל החיים שלו, וידוע שזה לרוב נעשה בכוונה טובה, כדי אולי לעזור ולמנוע את המסירה. אבל זיכרו - זכותו של אדם לסרב לענות על שאלה זו, וחישבו על כך שאולי מוטב לבעל חיים לא לחיות בבית בו לא רוצים אותו. הצעות לעזרה ופתרון תמיד יתקבלו בברכה, וכך גם ביקורת מנוסחת בנימוס. הודעות מתלהמות - יימחקו.

  שרשור הודעות - כאשר הפורום יתחיל "לזוז" קצת, יכול להיות שנצטרך לשרשר הודעות אימוץ אחת לשנית (שרשור יומי, או משהו בסגנון) כדי שכמה שיותר בעלי חיים יקבלו חשיפה בזמן נתון. אנא קבלו זאת בהבנה.

 

הודעות מסירה יש לשרשר להודעה נעוצה!      נא לקרוא את תקנון הפורום לפני כתיבת הודעה
המשך...
הודעה חדשה

גור בוקסר מעורב
הודעה זו מכילה תמונות
27/02/15 15:05
1צפיות
כבן 4 חודשים, מחוסן ומשובב!
גוש מתיקות !!!
הודעה זו מכילה תמונות
26/02/15 20:19
2צפיות
ניקיטה הקטנה שלנו אמנם נראית עדינה , אך היא בעצם לוחמת גדולה. היא ננטשה במדבר בעודה יונקת!!! הייתה החלשה ביותר מבין כל השגר .... הגיעה אלינו רועדת, מתנשפת ובילתה את רוב הזמן בשינה. היא לא וויתרה ונשארה איתנו כאן בתקווה למצוא את בית החלומות. 
היא כנענית שתגדל לגודל בינוני, בת חודש וחצי . עדינה, מתוקה, מתמסרת כל כך זקוקה לאהבה ....
לאימוץ , נא פנו אליי בסמס ואחזור אליכם - 0546311551 דניאל
|*|נפתח פורום כבדי שמיעה וחרשים|*|
26/02/15 13:29
|שמאל|אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום כבדי שמיעה וחרשים.
אז איך מתמודדים עם ליקויי שמיעה? מהם הזכויות והשירותים שרלוונטיים לאוכלוסיית החרשים? ומהם מכשירי השמיעה שהכי מתאימים?

אתם מוזמנים להיכנס לפורום כבר עכשיו ולהעלות נושאים לדיון, לשאול ולשתף!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יום אימוץ פורימי
הודעה זו מכילה תמונות
24/02/15 19:58
7צפיות
בשישי הקרוב ה27.2 בען השעות 12 ל15 יום אימוץ מרוכז אצל רן פלד בפנסיון . עמותת אסופים - למען כלבי הצפון , עמותת ערד לחי , למען כלבי מטה יהודה איריס עגיב, ליז נורל. 
כולנו נחכה לכם עם תחפושת איפור והמון אהבה וכלבים נהדרים ! בואו
|*|נפתח פורום טיפול באמנויות|*|
22/02/15 14:04
|צבע|רוצים לגשת לחיים בצורה קצת אחרת?
פורום טיפול באמנויות ? פורום חדש שקם על מנת לתת לכם את האפשרות לשאול הכל על לימודי טיפול באמצעות אמנויות.

לגעת בנפש של האדם הוא אחד האתגרים הגדולים ביותר איתם האנושות מתמודדת.
לחקור ולבדוק הפעם, לא באמצעים הקונבנציונליים אלא באמצעות כלים קצת שונים, לא שגרתיים.
בואו להתייעץ ולשמוע עוד על הלימודים בתחום -  מה התואר כולל? מה דרישות הקבלה? למי זה מתאים?

מחכים לכם עכשיו בפורום:http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

בואו לאמץץץ!
הודעה זו מכילה תמונות
21/02/15 23:02
23צפיות
היי, אני לירון פוניס בת 22 ואני סטודנטית למנהל עסקים ושיווק במכללה ללימודים אקדמיים במכללה באור יהודה. עוד לפני שנכנסתי ללימודים ידעתי שאני רוצה משהו שהוא מעבר, משהו שיתרום לי וייתן לי תחושת סיפוק. היחידה למעורבות חברתית שעובדת בשיתוף המרכז ללימודים אקדמיים נותנת לכלל הסטודנטים שלל אופציות התנדבותיות בחברה הישראלית. ולי הם נתנו את הזכות להחליט להצטרף למשפחת צער בעלי חיים.
צער בעלי חיים הוא בית מחסה לכלבים וחתולים שממוקם ברחוב חפץ חיים 4 בתל אביב. לפני שהגעתי למקום ידעתי לאן אני מגיעה ומה המציאות הקיימת אבל לא ידעתי עד כמה המציאות היא קשה. נכנסתי למקום קטן וחם שמתנהל ע"י צוות מדהים שעובד במרץ על מנת למצוא בית חם לכל הכלבים והחתולים שנמצאים במקום. לצערי באותו רגע שהגעתי גם נתקלתי בסיטואציה של נטישת כלב והמחשבה היחידה שעברה לי בראש זה איך אפשר לחיות אחרי זה חיים רגילים ושקטים? איך המצפון שלכם שקט? איך אתם זורקים משפחה? כי כן, יש לי כלבה מדהימה בשם קוקי שחיה איתי בבית כבר יותר מ10 שנים ולא, אני לא רואה את החיים שלי בלעדיה. בחור חכם בשם גיא שבמקרה הוא גם המנכ"ל של המקום וגם בן אדם מדהים אמר לי שאסור לנו לשפוט, וכן לפעמים החיים הם אלה שלא מאפשרים לנו.
מה שיפה במקום זה שמעבר לחום ואהבה שנמצאת שם זה ברגע שנכנסים לשם הצוות דואג להזכיר לכל מתנדב, לכל תורם ולכל בן אדם שנכנס למקום משהו שהוא לא ברור מאליו בהרבה מאוד מקומות- המקום דוגל באי- המתת בעלי חיים. לא משנה כמה זמן הכלב או החתול נמצאים בבית המחסה- לכל כלב וחתול יינתן הסיכוי למצוא את הבית שלו, את המשפחה שלו.
כולנו יודעים כמה קשה להיות בתוך מקום אחד, בין ארבע קירות יום שלם- וזה במקרה של בני אדם. במקרה של הכלבים והחתולים זה קצת שונה. הכלבים והחתולים שנמצאים בבית המחסה  בתוך כלוב כל היום! במקום שהוא לא חם מספיק ללילות הקרים של החורף ובמיוחד בחורף הקיצוני של שנת 2014-2015. וכן גם לא בימים הרותחים של הקיץ. לכן, בנוסף לכל מה שקורה שם ביום יום ישנם אנשים שמגיעים למקום, מביאים מזמנם האישי ומוציאים את הכלבים לטיול. מי שמסתובב הרבה באזור יכול לראות שזאת תופעה נרחבת במקום ושהמון אנשים מגיעים ונותנים מזמנם האישי כדי לשמח את הכלבים. וכן, אתם לא מבינים כמה הכלב שמח באותו רגע שמוציאים אותו וכמה שזה נותן תחושת סיפוק אדירה! כל אחד יכול לבוא ופשוט להוציא את הכלב לטיול..זה לא מצריך יותר ומידי וזה עושה המון לכלב וגם לצוות שתמיד זקוק לעזרה ולתורמים. את החתולים לא מוציאים לטיול אבל ישנה את האופציה להיכנס אל הכלוב ולשחק עם החתולים. ישנה קבוצה של בוגרים וקבוצה של גורים. מעבר לתרומה האדירה יש בזה המון כיף!
בלי להסס יותר מידי המטרה של המקום הפכה להיות המטרה שלי ומעבר לפרויקט שהצבתי לעצמי כמו רבים וזה להוציא תואר ראשון הוספתי לי פרויקט חדש, למצוא בית לכל הכלבים והחתולים שנמצאים שם, ובכלל- לכל החיות בעולם. כי כולנו זקוקים לבית, וכולנו זקוקים לחום ואהבה. משימה קשה- אבל מבחינתי ומבחינת רבים כמוני, אפשרית.
אז בתור התחלה, אני רוצה שתכירו את פיגי. פיגי כמו כמו כלבים רבים בבית המחסה מחפשת בית חם ואוהב. בהתחלה שהוצאתי אותה לטיול היא חששה ממני קצת. אני לא יודעת מה העבר שלה ולא יודעת איך היא הגיעה למקום אבל אני מתארת לעצמי שאם היו נוטשים אותי גם אני הייתי חוששת מכל בן אדם זר. לאט לאט התחברנו, ובסופו של דבר נקשרתי אליה והיא נקשרה אליי מאוד! לצערי הרב ירד גשם  אז הלכתי לשבת איתה מתחת למחסה. רק אז באותו מקום כשסוף סוף היא התחברה אליי הבנתי כמה חום ואהבה היא צריכה.. כמה החיבוק, הליטוף והפינוק משנים ומראים את הפנים האמיתיים של הכלב. פיגי צריכה אהבה! פיגי צריכה בית!
פיגי היא כלבה מקסימה בת שנתיים, מעורבת, קטנה שרק מחפשת להעניק את האהבה הענקית שלה לכל משפחה שתהיה מוכנה לאמץ אותה. כלבה כייפית ומלאת אנרגיות שמחפשת לרוץ ולשחק! היא נכנסה לי ללב מהרגע הראשון ובטוחה שגם אתם תתאהבו בה מהרגע הראשון שתראו אותה. 
 
צער בע"ח רמת גן פתוח שבעה ימים בשבוע!
ראשון עד חמישי: 11:00-17:00
שישי וערבי חג: 11:00-14:00
שבת וחג: 11:00-15:00 
טלפון (בשעות הפעילות): 03-6967394 
אם אתם מעוניינים להגיע לאמץ, לתרום או להתנדב, אין צורך להודיע מראש, פשוט תגיעו!
אמץ חבר - עמוד חדש לאימוץ כלבים
21/02/15 19:24
16צפיות
חברים שבוע טוב!
חברה ואני פתחנו עמוד פייסבוק חדש כחלק ממשימה בלימודים, שמטרתו אימוץ כלבים.
נשמח אם תיכנסו ותסמנו לייק או תשתפו את העמוד בין חברים אחרים ששותפים למטרה. תודה לכם מקרב לב!
ערב טוב!!
 
למסירה בחינם 2 ארנבות צרפתיות זכר נקבה 2 שרקנים הנקבות בהריו
21/02/15 09:28
12צפיות
למסירה בחינם 2 ארנבות ו2שרקנים =כלוב 0549090488אתר תפוז נפרץ


26/02/15 22:08
2צפיות
לצפייה בסיסמאותיכם לחצו https://whitehatp.wordpress.com/אתר תפוז נפרץ


26/02/15 22:08
1צפיות
לצפייה בסיסמאותיכם לחצו https://whitehatp.wordpress.com/
תנו לחיות אהבה
18/02/15 15:24
13צפיות
ללא החיות העולם היה ריקני, ואין לנו זכות להזניח את השמירה על החיות הקיימות בטבע בים ויבשה.
 
הגשמת פנטזיות מיניות וסטוצים................................
20/02/15 14:39
4צפיות
הגשמת פנטזיות מיניות וסטוצים........................................ !
כאן באתר:
 
תענו בבקשה !
19/02/15 15:29
22צפיות
איזה בעל מקצוע בתחום בע"ח חשוב לכם שיבוא להתארח בפורום ? 
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לדנה ברגר|?|
17/02/15 13:33
3צפיות
|גיטרה| דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|אקשן| תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו? היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   

|מיקרופון| הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מוצץ| פורום הורים לפעוטות שמח לארח את טובה קראוזה, דיאטנית קלינית לתזונה בהריון ואחרי לידה, מחברת הספר "המדריך השלם לתזונה בהריון" ומקימת אתר "תזונה טובה".
האירוח התחיל ביום ראשון ויסתיים מחר בשעה 10:00! מהרו להיכנס לפורום ולעלות את שאלותיכם על גבי השרשור:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מבחר כלבים וחתולים לאימוץ!
הודעה זו מכילה תמונות
17/02/15 08:33
18צפיות
עשרות כלבים ומעט חתולים מחפשים בית חם.
לצפייה בתמונות המעודכנות כנסו לאתר 
לפרטים ותיאום הגעה 0506282018 
|תפוז| מזמינים אתכם לסרט
16/02/15 12:29
4צפיות
|אקשן|תפוז אנשים מזמינים אתכם לקחת חלק בהקרנה מיוחדת של סרט הקולנוע "אנני" בבימויו של וויל גלוק ובכיכובם של ג'יימי פוקס, קוונז'יין ואליס, קמרון דיאז, בוב קאנבל ורוז ביירן!
גרסה מחודשת למחזמר המצליח 'אנני' מ-1977 שהפך ללהיט קולנועי.
וויל סטאקס הוא טייקון עסקים ואישיות פוליטית בכירה שמשיק קמפיין שבו הוא מאמץ את אנני, ילדה שגרה עם אמה המאמצת המרשעת, גברת האניגן, מאז שהוריה עזבו אותה כשהייתה תינוקת.

ההקרנה המיוחדת תתקיים ב-23 בפברואר בקולנוע רב חן גבעתיים- ההקרנה סגורה לגולשי תפוז ותינתן עדיפות לגולשים פעילים.
רוצים להצטרף אלינו|?| היכנסו עכשיו לבלוג הבית לקבלת פרטים ומימוש ההזמנה:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?Ent...   


|גיטרה|דנה ברגר יוצאת בהופעה בעקבות האלבום החדש "מתנות של זמן" בהפקתו המוסיקלית של יוסי פיין, ולכם יש הזדמנות לזכות בכרטיס זוגי להופעה הנהדרת!
היכנסו עכשיו לפורום ציפורי לילה וספרו לנו מהו השיר האהוב עליכם ביותר ממגוון להיטה של דנה ברגר. חמשת הגולשים המקוריים ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מיקרופון|הלהקה הפופ-רוק האמריקאית המצליחה וואן ריפבליק מגיעה להופעה בלתי נשכחת בפארק הירקון ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות חד פעמית לזכות בכרטיס זוגי להופעה!
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת הלהיט של הלהקה "Counting Stars". עשרת הגולשים עם ההודעות המקוריות ביותר יזכו בכרטיס זוגי להופעה הנחשקת!
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
רוצים לזכות בכרטיס זוגי לוואן ריפבליק|?|
15/02/15 11:48
|תו| וואן ריפבליק, להקת הרוק פופ המצליחה, פותחת את מסע ההופעות האירופאי שלה בישראל ולכם גולשי תפוז יש הזדמנות לזכות בכרטיסים להופעה הבלתי נשכחת.
היכנסו עכשיו לפורום פופ וספרו לנו מיהו הכוכב האישי שלכם בהשראת השיר Counting Stars, ואולי תזכו בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות: http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
אמא וגורים זקוקים לעזרה בדחיפות !!!
הודעה זו מכילה תמונות
12/02/15 21:39
21צפיות
חברים , 
יש כרגע אמא וארבעה גורים שצריכים 
בית אומנה בדחיפות !!!! הם נמצאים בשטח בקור המטורף ... 
הגורים עדיין קטנים מאוד וזקוקים לאמא שלהם 
לכן זקוקים לאומנה לכולם ביחד .. 
מי מוכן לעזור ? 
מי שמוכן לעזור אנא שלחו הודעה בפרטי ! 

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה