בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
המשך...
הודעה חדשה

עיתונאי קול ישראל יורשו להעביר חומרים באינטרנט
01/09/14 13:27
4צפיות
המאה ה-21 כבר כאן: כתבי רשת ב' יוכלו להעביר קבצי קול למערכת באמצעות האינטרנט או המכשיר הסלולרי. עובדי התחנה נאלצו עד כה לעשות זאת ברשתות אחרות, זאת בשל התנגדות עיקשת של ועד הטכנאים שטענו כי הם שומרים בכל על איכות השידורים.
ההחלטה על ביטול ההתנגדות התקבלה לפני מועד פירוק הרשות באמצעות הסכם עליו חתמו העורך הראשי בפועל של הרשות יונה ויזנטל, מנהל קול ישראל הפורש מיקי מירי ויו"ר ועד הטכנאים ברדיו לזר צנדקוביץ'. בהסכם נכתב כי השלושה "הגיעו להבנה שיש צורך לייעל את תהליך קבלת והכת התוכן לשידור. על פי הבנה זו, יוכלו העיתונאים בארץ ואלה המוצבים בחו"ל להעביר ולקבל חומרי גלם לשידור באמצעות האינטרנט והסלולר".
בעבר, התייחס שר התקשורת גלעד ארדן לנושא כדוגמא לקושי להעביר ברשות שינויים טכנולוגיים.
 
האם ישנה תכנית רדיו שמדברת על היאבקות?
31/08/14 03:29
26צפיות
wwe,  ואם כן,באיזו תחנה?
תגובה
31/08/14 06:59
31צפיות
האבקות יש רק בטלויזיה  בהוט או יס או בצלחת לווין פרטית בלווין ניילסאט למשל
º
לא שידוע לי
31/08/14 21:47
8צפיות
אהוד בנאי כובש את גלי ישראל
הודעה זו מכילה סרטונים
30/08/14 09:35
47צפיות
סאונד מכסחות הדשא הקבוע של גלי ישראל בשבתות הוחלף השבוע (ככל הנראה בטעות) בשיר 'יוצא לאור' של אהוד בנאי.
 
לפי נתוני מדיהפורסט, ביום שישי השיר של בנאי הושמע 69 פעמים מתוכם 69 פעמים בגלי ישראל. ביום שבת (נכון לשעה זו) השיר כבר הושמע 115 פעמים, 115 מתוכם בגלי ישראל.
 
לכמה השמעות יגיע השיר עד סוף היום? האם גלי ישראל תצטרך לשלם תמלוגים עודפים ל-NMC? האם הפדרציה תתעורר ותתלונן על השמעת שיר מאותו אלבום יותר מ-4 פעמים בשעה שלא במסגרת ספיישל? האם השדרן הראשון בצאת השבת יתייחס לזה? מה יגידו בהנהלה? מי מאתרי הברנז'ה יהיה הראשון להעלות אייטם בנושא? על חלק מהשאלות כנראה לעולם לא נקבל מענה.
 
ולמי שפספס את השיר, הנה הוא שוב מאומבד מיוטיוב.
º
בידיוק אני בא להעלות על זה פוסט!! מעניין מה קרה שם...
30/08/14 13:25
21צפיות
השביל הזה מסתיים כאן
30/08/14 21:06
29צפיות
ב20:59 השיר החרוש של אהוד בנאי נקטע לזמר חסידי ביידיש שנקטע בעצמו לג'ינגל בשעה 21:00 ולתחילת תוכנית של פרשת השבוע. התעלמות מוחלטת ממה שהתרחש בשבת.
 
המספר הסופי עומד על 330 השמעות בגלי ישראל בשישי ושבת. 69 השמעות ביום שישי ועוד 261 השמעות בשבת.
 
ישנה תחנת רדיו כלשהי שבחרה לפרגן גם לספיישל המיוחד של גלי ישראל והשמיעה את 'יוצא לאור' פעם אחת כך שמספר ההשמעות בשבת עומד על 262 ובסך הכל על 331.
 
ברכות לזוכים.
º
עדכון: מדיהפורסט הסירו את ההשמעות
31/08/14 00:01
20צפיות
להתראות קשבנו
29/08/14 17:24
56צפיות
האם כך תסתיים קריירת קשבות מפארת של 45 שנים? רגע לפני כניסתם של העורך החדש של רשות השידור ושל מנהל קול ישראל לבניין, קיבלו העורכים ברדיו את הודעת הטקסט הבאה: "במצב הנוכחי אי אפשר לחדש את ההתקשרות עם מיקי גורדוס ולפי שעה אין לקבל ממנו ידיעות, כתבות, או להעלותו לשידור". מעמדו של קשבנו גורדוס לא ברור לפני שעה, אולם וואלה! ברנז'ה תאזין לאויב ותעדכן.
 
בילדותי אני זוכר שגורדוס היה הקשב היחיד
30/08/14 11:03
33צפיות
היום אתה יכול לשמוע במהדורות שמות של קשבים מתחלפים
היום בגל"צ תוכנית אחרונה של הכל זורם עם דובי לנץ
29/08/14 13:15
52צפיות
אחרי זה, בשעה 22:00, הוא יתארח בתוכניתו של משה מורד ב-88fm
 
 
 
עוד אושיית רדיו פורשת לגמלאות - צבי סלטון
29/08/14 10:30
41צפיות
עשו לו קודם פרידה מכובדת אצל יואב גינאי...
קריין נפלא
והנה הכתבה ב-YNET
29/08/14 13:11
31צפיות
צבי סלטון נפרד מהרדיו: "עוד תשמעו אותי"
יונה לייבזון מצטרפת לערוץ 20
28/08/14 18:28
38צפיות
עיתונאית גלי צה"ל יונה לייבזון מצטרפת לערוץ 20 - כך נודע לוואלה! ברנז'ה. לייבזון תגיש תכנית שתעסוק בנושאי כלכלה ואשר תשודר פעם בשבוע. לייבזון תצטרף לשורה של עיתונאים ומגישים שלוקחים חלק בתכניות הערוץ בהם צבי יחזקאלי, לינוי בר גפן, שרון גל, עדן הראל ועודד מנשה, עמית פרקש, אטילה שומפלבי, שולי רנד, גיל קופטש, ג'קי לוי ואחרים.
 
זו לא תהיה הופעתה הראשונה של לייבזון על מסך הטלוויזיה. בעבר הייתה חלק מהתכנית "העולם הלילה" של קשת אשר יצאה לפגרה ולא שבה ממנה, והיא הכינה עבורה כתבות ותחקירים כלכליים. בגלי צה"ל שימש לייבזון ככתבת כלכלית ובהמשך מונתה לראש דסק הכלכלה. בתחילת השנה היא החליפה את אסף ליברמן בהגשת התכנית "יהיה בסדר" לצידו של אביב לביא.
 
ערוץ 20 (אשר כונה בהתחלה "ערוץ המורשת היהודית", אולם שם זה נזנח) יסיים את שידורי הניסיון שלו ב-1 בספטמבר לאחר שבועות של שידורי הרצה. בתאריך זה הוא גם ישיק קמפיין פרסומי נרחב תחת המסר: "טלוויזיה שמכבדת אותך", באמצעות משרד הפרסום LEAD, בשווי של שלושה מיליון שקלים. הקמפיין יעלה בשילוט חוצות, על קירות, גשרים ותחנות רכבת ברחבי הארץ כמו גם באינטרנט וברדיו כמו כן, יעלה קמפיין דיגיטל באתר ynet המצוי עמו בשיתוף פעולה ומשמש כאולפן השידורים החיים של הערוץ.
 
לוח השידורים שלו כולל אולפן ילדים בבוקר, רצועת אחר הצהריים משפחתית עם עדן ועודד, רצועת אקטואליה עם שרון גל, תכנית בישול (כשרה) עם אילנית לוי ותום פרנץ, רצועת לייט נייט ותכניות נוספות.
 
בטח. אולפן הילדים דווקא בבוקר שכולם בבית ספר זה לא חוכמה
28/08/14 21:48
25צפיות
תמיד יוצא שהשידורים בבוקר שדווקא לילדים אין זמן לצפות בטלויזיה והם הולכים לבית הספר
והרוב חוזר בשעה  16:00 וזה ערוץ די טוב בעיקר כי יש משהוא בערוץ שאני הכי אוהב משאר הערוצים
מה שהכי טוב שזה הערוץ היחיד שהמשקיע הוא חבדניק ואם איש כזה משקיע סימן שזה ערוץ חזק
 
 
 
מחדל? בדיקה האם רשת ב' שידרה את 'שירים ושערים' ללא אישור
25/08/14 18:42
58צפיות
עד כמה הבלגן חוגג ברשות השידור, יעיד המקרה הבא. לאייס נודע כי התכנית שירים ושערים שודרה בעונת הכדורגל החולפת, ככל הנראה בלי שזכויות השידור ברדיו נרכשו על ידי הרשות.
 
עם כניסתו של העורך החדש של הרשות, יונה ויזנטל לתפקידו, לאחר הדחת המנכ"ל יוני בן-מנחם, החליט ויזנטל על שורת שינויים, שכללו בין היתר את הארכת מהדורת מבט לשעה, הדחתו של דני נוימן מעמדת הפרשן במשחקי הכדורגל בערוץ 1, ו-ויתור זמני על שידור התכנית המיתולוגית 'שירים ושערים' שמשודרת כמעט ברציפות מאז 1970.
 
ואולם לאחרונה התברר כי שידור התכנית נעשה מבלי שהרשות החזיקה בזכויות לשידור משחקי הליגה. את זכויות השידור בטלוויזיה רכש ערוץ 1 לפני כשנה לתקופה של 3 שנים, בכ-40 מיליון שקלים, שנכנסו לקופת ההתאחדות לכדורגל. ואולם, זכויות השידור ברדיו שנרכשו לעונת 2011-2012, היו לעונה אחת עם אופציה להארכה לעונה נוספת, בחוזה שנחתם בין מנהל קול ישראל היוצא מיקי מירו, לבין מנכ"ל ההתאחדות לכדורגל רותם קמר, ונאמד בכ-80 אלף שקלים לעונה. ואולם, באותו חוזה לא צוינה כנראה עונת 2013-2014, העונה החולפת, כך שעל פניו היא שודרה ללא חוזה.

לפני מספר חודשים הוקמה מנהלת ליגת העל שהחלה לטפל בין היתר גם בנושאי השיווק וזכויות השידור הכלליים של הליגה בכדורגל. כירושה היא קיבלה את החוזה בין ההתאחדות לערוץ 1, אבל ללא חוזה לכאורה בנושא הרדיו. לדברי גורם ברשות השידור, בכירים ברדיו העריכו כי במסגרת רכישת זכויות השידור למשחק המרכזי בכדורגל, ניתן לשדר גם את המשחקים ברדיו, ואולם בחוזה עצמו, כך לדברי אותו גורם, האזכור היחיד לשידור רדיו הוא האפשרות לשדר את משחקי הנבחרת הלאומית ברדיו, בלי שמצויינים משחקי ליגת העל.

בשבוע שעבר החליטו במנהלת הליגה לאפשר לרשות השידור לשדר באמצעות רשת ב' את 'שירים ושערים' במשך שבועיים, וזאת עד לסיום הליך של התמחרות שהמנהלת מעוניינת לקיים. ואולם ויזנטל החליט כאמור ביום רביעי שעבר לא לנצל את האפשרות שניתנה לרשות ולא לשדר את התכנית, שגם כך לא הייתה משודרת בסוף בגלל הקפאת משחקי הכדורגל בשל מבצע צוק איתן. כבר באותו יום קיבלו הצוותים שאמורים היו להישלח למגרשים בסוף השבוע, הודעה על ביטול השיבוץ.

בכל מקרה, השבוע אמורה מנהלת הליגה להוציא להליך של תמחור את הזכויות לשידור משחקי הליגה ברדיו, שלא מן הנמנע כי קול ישראל תתמודד על כך. גם גל"צ קיבלה הודעה על הליך התמחור וכך גם תחנות הרדיו האזוריות.

ממנהלת ליגת וינר בכדורגל, נמסר: "השיחות שמתנהלות לבין זכייני השידור, נשארות במרחב הזה. כאשר נוציא את הבקשה לשידור עונת המשחקים ברדיו לעונת 2014/2015, אנחנו מבטיחים שגם אתר אייס כמו שאר האתרים, יקבל את ההודעה לעיתונות בנושא זה".

מרשות השידור נמסר: "היות שמנהלת הליגה תצא במכרז על זכויות השידור בעוד שבועיים, החליט יונה ויזנטל, העורך הראשי של רשות השידור, שלא לשדר את התכנית 'שירים ושערים' במהלך שבועיים אלו. במקביל, הרשות תשקול אם להתמודד במכרז זה, אם לאו". ברשות הוסיפו עוד כי "לגבי זכויות השידור בעונה הקודמת - המשחקים שודרו באישור ההתאחדות לכדורגל".

מההתאחדות לכדורגל טרם התקבלה תגובה.
 
º
25/08/14 22:16
7צפיות
קבוצת תחנות 'רדיו ישראל' מגלה עניין
27/08/14 20:42
48צפיות
עוד לפני תחילת הליך המשא ומתן על רכישת שידור משחקי ליגת העל בכדורגל, בתחנות הרדיו האזוריות מתחילים לפזול לעבר הזכויות. לאייס נודע כי בימים אלו בודקים בקבוצת התחנות האזוריות רדיו ישראל את האפשרות לרכוש את זכויות השידור למשחקי ליגת העל - ליגת וינר.
 
ב-3 העונות האחרונות שידרה רשת ב' של קול ישראל את שירים ושערים, שעל פי החוזה עם ההתאחדות לכדורגל, כללה לפחות 4 שעות שידור בשבת בחי ממשחקי ליגת העל. ואולם, לאחר שבמנהלת ליגת העל - שהוקמה בחודשים האחרונים - גילו כי העונה האחרונה שודרה ללא אישור, הוחלט לצאת להליך התמחרות. העורך החדש של רשות השידור, יונה ויזנטל, החליט בשלב זה לוותר על האפשרות שהמנהלת העניקה לו, לשדר במשך שבועיים את 'שירים ושערים' ללא הסכם חתום.
 
כבר בימים הקרובים אמורות לקבל תחנות הרדיו השונות, בהן גם קול ישראל, גל"צ והתחנות האזוריות, הזמנה להגשת הצעות לזיכיון שידור משחקי ליגת וינר בכדורגל. על פי הערכות, עלות זכויות השידור לעונה עומדת על כ-80 אלף שקלים, אולם מדובר רק בסכום בסיס, עליו יש לצרך את עלויות ההפקה, הנאמדות במאות אלפי שקלים לעונה, וכוללות שעות נוספות לעובדים, שכר לשדרנים ופרשנים, מוניות למגרשים, והוצאות נוספות.
 
כבר בעונת 2009-2010 ובעונה שלאחר מכן, שודרו משחקי הליגה בתחנות הרדיו האזוריות. ב-2009 שידרה תחנת רדיו ירושלים את התכנית בכל שבת בשיתוף פעולה עם אתר ONE, בסינדיקציה עם רדיו דרום, קול רגע וגלי ישראל. עונה לאחר מכן שודרה התכנית בשיתוף פעולה עם ערוץ הספורט. בעונת 2011-2012 חזרו הזכויות לשידור בלעדי בקול ישראל.
 
קבוצת תחנות 'רדיו ישראל' כוללת את רדיו תל אביב, רדיו חיפה, רדיו דרום ורדיו גלי ישראל. את בחינת האפשרות לשדר את המשחק מבצע דולב נישליס, מנהל התכניות ברדיו חיפה, ובנו של הבעלים של רדיו חיפה ורדיו תל אביב, דני נישליס. במידה והזכויות ינחתו ב'רדיו ישראל', לא מן הנמנע כי התכנית תשודר בסינדיקציה בתחנות רדיו אזוריות נוספות, כגון רדיו ירושלים ובתחנות בעמקים, השרון והשפלה, מה שעשוי ליצור פריסה ארצית לשידור.
 
בשיחה עם אייס, לא מכחיש דולב נישליס את האפשרות לרכישת זכויות השידור, אולם לדבריו, "הליך ההתמחרות עוד לא התחיל". בכל מקרה, מצהיר נישליס "יש פה תחנות רדיו שאוהבות כדורגל, ובהחלט זה דבר שנמצא על הפרק".
 
אני לא מבין גלי ישראל שומרים שבת ובערב שידורי יהדות
28/08/14 17:20
35צפיות
אז באיזה שעה בדיוק הם משדרים?
שידור כזה ראוי שיהיה בתחנה ארצית
30/08/14 22:32
11צפיות
חבל שאין בישראל תחנות מסחריות ארציות. לגבי רשות השידור, חבל להרחיב את הדיבור. שכונה.
דפנה לוסטיג: אני מנהלת שיחות עם מפרסמים בתוכנית
28/08/14 15:57
35צפיות
אמירות אגב יכולות לעתים ללמד אותנו על המציאות יותר מכל תיאור סדור, מנומק ומהודק. האבחנה הזאת נכונה אפילו יותר כשהיא מקפלת בתוכה התייחסות למציאות מדומה שכולם מודעים לקיומה, אך עדיין מתעקשים לשחק בכללי משחק של "נדמה לי", ובקיצור – כשמישהו חושף את האמת על תעשיית התוכן השיווקי בלי שאולי התכוון לכך, התוצאה יכולה להיות מבדרת ומחכימה בו בעת.
 
בראיון שהעניקה דפנה לוסטיג למוסף השבועי "זמנים בריאים" של "ידיעות אחרונות", ובו התייחסה המרואיינת לתוכנית הבוקר שהיא מנחה ברדיו תל-אביב בצוותא עם אסי עזר, תיארה חלק מיום העבודה שלה באופן הבא: "התוכנית היא יומית – מלבד שישי-שבת – והיא נמשכת עד עשר, אבל אני יוצאת מהרדיו רק לקראת אחת, אחרי שעשינו ישיבות עם לקוחות מסחריים שמפרסמים אצלנו, עם המפיקה, העורך הראשי ואנשי שיווק".
 
התיאור האגבי הזה, כרוניקה של פועלי רדיו, תפס את עינו של כתב המדיה של "דה מרקר", נתי טוקר, שצייץ בעקבותיו את הציוץ הבא: "היי דפנה. ראיון מעניין, אבל לא היה טיפשי להודות ששלוש שעות ביום אתם מתכננים את התוכן השיווקי האסור בחוק בתוכנית שלכם?".
 
תוכן שיווקי המשולב בתוכן מערכתי לכאורה, אינו זר לשידורי הרדיו האזורי שלנו. לא מזמן דובר כאן על זליגתו האפשרית אל תכנית בוקר בתחנה אחרת, וגם בכל הנוגע לרדיו תל-אביב ולמגישים הקודמים של תוכנית הבוקר שלו, סלוצקי ודומינגז, נחשפו לאחרונה הסדרים שנערכו איתם בנוגע לחלוקת הכנסות מפעילות תוכן שיווקי שנעשתה בזמן משבצת השידור שלהם.
 
לוסטיג פשוט תיארה בטבעיות את מה שרבים יודעים, אך מכחישים לא פעם. אנשי שיווק, פרסום ותוכן משתפים פעולה ומביאים להצגת ערבוביה של תכנים מערכתיים ושיווקיים בלא לספק תמיד גילוי נאות מתאים ובלא ההפרדה הנדרשת על-ידי כללי הרשות השנייה.
 
אחד הכללים המרכזיים והחשובים בהקשר זה הוא כלל 6 לכללי הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו (שיבוץ פרסומות ואזכורים מסחריים בשידורי רדיו), תשנ"ט-1999, הקובע בסעיף (א) כי "בעל זיכיון לא יאפשר למפרסם, נותן חסות, מקבל מזכה או גורם ששמו מאוזכר לפי סעיף 11א להתערב בשיקולי הכנת התכנית ושיבוצה בלוח המשדרים".
 
בהמשך נקבע גם, בסעיף (ב), כי "בעל זיכיון יקפיד בשידוריו על הפרדה בין תוכניות לבין שידור תשדיר פרסומת, חסות, מזכה או אזכור שם לפי סעיף 11א, ויימנע משידור העלול להטעות מאזין סביר, לרבות הידמות פרסומת לתכנית". אמנם הכללים מאפשרים שידור של חסויות או קרדיטים, אבל גם זאת באופן מובחן ומצומצם ולא באופן המאפשר התערבות בתכני השידור.
 
לוסטיג מתארת בראיון איתה סדר יום עמוס ותזזיתי, רווי ישיבות עם גורמי הפקה ושיווק. למרות העומס והלו"ז הצפוף ובשל הגילויים המטרידים שהיא מנדבת לנו, ראוי היה אולי לקיים ישיבה נוספת בהשתתפותה ובהשתתפות גורמים רלוונטיים אחרים ברדיו תל-אביב וברשות השנייה, ולהבהיר את גבולות האסור והמותר ביחס לפעילות שיווקית המשולבת בתוכן מערכתי.
 
º
איזה תחנה משדרת בתדר FM 97.55 באיזור ירושלים?
28/08/14 08:32
614צפיות
רשת ג בתדר 97.5 שמגיע מאזור אחר
28/08/14 14:53
30צפיות
ברור שתפסת בתדר 97.55 בגלל שבתדר 97.4 תחנה ערבית הנקראת מונטו קרלו שמגיע מעמאן ירדן
 
או שמדובר בתחנה מעזה שמשדרת בתדר 97.6 (תחנת חמאס מובהקת)
העוצמה שלה חזקה הרבה יותר משאר התחנות של עזה
 
התשובה היא: אם שזה מוזיקה בעברית זה רשת ג אם זה ערבית זה עזה
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:37
2צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
אפקט 'צוק איתן': תחנות הרדיו האזוריות הפסידו כ-15 מיליון שקל
26/08/14 20:09
47צפיות
לאחר קול הזעקה, הרשות השנייה נעתרת לפניות: לאייס נודע כי מנכ"ל הרשות שי באב"ד פנה לאחרונה לתחנות הרדיו האזוריות בבקשה לקבל מהן פירוט על הפסדיהן מאז החלה ההתדרדרות במצב הביטחוני עם חטיפת 3 הנערים, ובהמשך מבצע צוק איתן. על פי הערכות, הפסידו 16 התחנות האזוריות כ-15 מיליון שקלים בחודשיים האחרונים.
 
במכתב שנשלח ב-14 באוגוסט, כתב באב"ד: "החל מ-8 ביולי ובפרט לאחר הכניסה הקרקעית של צה"ל לרצועה ביום 17 ביולי, התחיל מבצע 'צוק איתן'. הפניות שהגיעו אליי עד כה, עולה כי בוטלו מסעות פרסום מתוכננים רבים". הדד-ליין בו התבקשו מנכ"לי התחנות האזוריות לפרט את פירוט הפסדיהן, היה אתמול (יום ב').
 
ב-6 באוגוסט שלח באב"ד מכתב למנכ"לי הערוצים המסחריים - קשת, רשת וערוץ 10, בו ביקש מהם לפרט את ההפסדים בתקופה מ-13 ביוני, פירוט ההכנסות ביחס לתקופה המקבילה, ועוד. ואולם, ברשות לא פנו לטלוויזיה החינוכית שאף היא ספגה הפסדים בשל ביטול שעות שידור רבות בערוץ 2, וגם תחנות הרדיו האזוריות, שאיבדו קמפיינים רבים בתקופה זו.

כעבור 4 ימים החליטה מועצת הרשות השנייה לאשר לזכייניות הטלוויזיה לנייד דקות פרסום לשעות הפריים-טיים, שם מותר להן על פי חוק לשדר עד 40 דקות פרסום. החלטה זו הובילה את גדי קסטיאל, מנכ"ל רדיו ירושלים, לפנות לבאב"ד בבקשה - כפי שנחשף באייס - להתנהלות דומה גם כלפי תחנות הרדיו האזוריות, שפועלות בפיקוחה של הרשות.

לתחנות הרדיו האזוריות מותר לשדר בכל מקבץ לא יותר מ-5 דקות פרסום, ובשעת שידור אחת לא יותר מ-3 מקבצים שכאלו. התחנות מבקשות להגדיל את דקות הפרסום במקבץ בהיקף של בין 20% ל-40%, דהיינו 6-7 דקות פרסום בכל מקבץ. קסטיאל אף ביקש מהרשות להוציא לפועל את החלטתה מלפני כחצי שנה להחזיר לתחנות הרדיו את הערבויות אותן הפקידו בידיה, בך של כ-250-300 אלף שקל לתחנה.

על פי גורמים בשוק התקשורת, נתח הפרסום של תחנות הרדיו האזוריות עומד על כ-200 מיליון שקלים בשנה. גורם אחר אמר כי מאז החלה ההתדרדרות הביטחונית, חלה ירידה ממוצעת של 35% בהכנסות מפרסום, לצד גידול בהוצאות התחנות, כגון הוספות עובדים כוננים. במצב כזה, הערכה היא ההפסד של כלל התחנות עומד על כ-15 מיליון שקלים.

כאמור, לאחר הפרסום באייס, ברשות החליטו לפנות לתחנות הרדיו האזוריות ולבקש פירוט על ההפסדים, "על מנת שנוכל לבחון את הצור בהתאמות ולפעול בהתאם בהקדם", כדברי מכתבו של באב"ד.

דוד בן בסט, יו"ר תחנות הרדיו האזוריות והבעלים של רדיוס ורדיו לב המדינה, מעריך כי ההפסדים של התחנות אף גדול מ-15 מיליון שקלים. "המלחמה הזאת הרגה אותנו", אמר בשיחה עם אייס. "הפרסום בתחנות בדרום ירד ביותר מ-60%, במרכז פחות, אבל יש ירידה דרסטית בהכנסות".

-ואיך הרשות השנייה יכולה לעזור לכם?
"הרשות - עם כל הרצון הטוב - לא באמת יכולה לתת לנו. היא יכולה לאפשר לנו לשדר יותר דקות פרסום בכל מקבץ, אבל לא הרבה יותר מזה. הם באמת רוצים לעזור, שי באב"ד מאד רוצה לעזור לנו".

תגובתו של שי באב"ד טרם התקבלה.
 
"המלחמה הזאת הרגה אותנו"
26/08/14 20:21
38צפיות
המשפט הזה קצת צורם כשיש המון הרוגים משני הצדדים בגין אירגון הטרור חמאס.
 
היה אפשר להשתמש בביטוי אחר.
המלחמה גרמה לנזק רב לשני העמים
27/08/14 15:42
23צפיות
הארגון המפלצתי עם לב אבן חמאס משתמשת באזרחים תמימים כדי לנצל את החולשה שישראלים רחמנים
ויותר מזה הם בעצמם הורגים אזרחים למרות שיש אזרחים שהם בעד חמאס אבל הרוב לא
מה שהכי שפל שהם משתמשים בבית החולים כדי להסתתר ולתקוף
הם מזכירים לי את הגרמנים ימח שמם שגרמו נזק בשואה
 
 
לארגון המפלצתי יש ערוץ אנולוגי ערוץ רדיו ושיתוף אכזרי עם התחנות הערביות של השכנים
 
תחנות הרדיו האזוריות הפסידו בעיקר את תוכניות הלילה שלהם
ובמהלך היום בגלל ההאזעקות שנשמעות ברדיו במהלך דיבורים או מוזיקה
 
חינוכית הפסידה הרבה בגלל שהיא החליטה למען הילדים לשדר בשעות הלילה
וגם התוכניות שלהם בערוץ 1 וערוץ 22 בוטלו בגלל המלחמה האכזרית
 
המשפט : המלחמה הרגה אותנו זה בדיוק המשפט הנכון למצב
לא רק שהם שיקרו ולעגו לנו וביטלו את ההפסקת האש הם גם הרגו ילד שחזר מהגן
אני במקומם של צה''ל הייתי חותך אותם לחתיכות  או שולח עליהם אריות
לחיות כאלה כלא לא יספיק הוצאה להורג זה בדיוק מה שמתאים להם
אם ישראל היה הורג את האסירים המחבלים כל זה לא היה קורה וזה הטעות של הממשלה
 
הענין פשוט : חמאס בחיים כולם משלמים מחיר חמאס מת חיים נורמלים ותחנות ידידותיות
העסיקו עובדים כוננים?
26/08/14 21:17
39צפיות
חוץ מהדרום (שאני יכול להבין את הסיבה), איזה תחנה אזורית הזרימה כסף והשקיעה בשידורים מיוחדים שמצריכים העסקה בכוננות?
שמעון אלקבץ מונה למנהל קול ישראל
27/08/14 13:32
38צפיות
אחרי המינוי של אילה חסון אתמול (ג') למנהלת חטיבת החדשות של ערוץ 1, החליטו היום (ד') מפרק רשות השידור, פרופ' דוד האן, והעורך הראשי של הרשות, יונה ויזנטל, על מינויו של שמעון אלקבץ למנהל קול ישראל. המינוי יכנס לתוקפו באופן מיידי, בכפוף לאישור בית המשפט.
 
לאלקבץ, המכהן ב-3 השנים האחרונות כראש מינהל התרבות במשרד התרבות והספורט, יש עבר עיתונאי עשיר. הוא נימנה עם מייסדי ומקימי רשת המקומונים "ידיעות תקשורת" ושימש כסגן העורך הראשי של הרשת, ייסד וניהל את תחנות הרדיו האזורי רדיו דרום, רדיו תל-אביב 102FM ורדיו ירושלים וכיהן כמשנה למנכ"ל "מעריב".
 
בתפקידו האחרון כראש מינהל תרבות היה אלקבץ אחראי על ניהול תקציב שנתי בסכום העולה על חצי מיליארד שקל, המנותב למאות מוסדות וגופי תרבות המגישים בקשות תמיכה מן המדינה.
 
ויזנטל מסר בתגובה כי "שמעון אלקבץ נבחר לתפקיד הבכיר של מנהל קול ישראל בשל השילוב המוצלח המתקיים בו, של ניסיון ניהולי עשיר בגופי תוכן יחד עם רקע עיתונאי ממשי והבנה עמוקה בתחומי הרדיו. התרשמנו כי לשמעון יש תוכניות משמעותיות לפתח את קול ישראל ולקרבה לקהלי מאזינים חדשים. בצד עריכת מהדורות ויומני חדשות בגלי צה"ל, הוא ניהל בהצלחה כמה מהבולטות בתחנות הרדיו האזורי, תוך הפגנת יכולת מרשימה במשיכתם של מאזינים צעירים. אני משוכנע כי קול ישראל, הנחשב לכלי תקשורת אמין ואיכותי, ימשיך להצטיין תחת ניהולו של אלקבץ".
 
אלקבץ מסר עם מינויו: "אני בטוח שאוכל לתרום מניסיוני ולבסס את מעמדו של קול ישראל כרדיו שחרט על דגלו חתירה למצוינות עיתונאית. אני רואה בשידור הציבורי בכלל ובקול ישראל בפרט כלי איכותי וחיוני החשוב לשמירת הדמוקרטיה הישראלית. אני מאמין שיחד עם העובדים נוכל לעמוד בפני כל האתגרים הניצבים בפני תחנות הרדיו השונות השייכות לקול ישראל, ונמשיך לבסס את מעמדו בציבוריות הישראלית ולהשפיע על התודעה של החברה בישראל".
 
מה הדרך הכי טובה להאזין לרדיו בפלאפון?
23/08/14 23:22
69צפיות
יש לי את האפליקציה Tuneln Radio, אבל השמיעה בה מאוד מאוד מקוטעת. גם אצלכם ככה? 
(מעבר לזה היא זוללת המון מחבילת האינטרנט).
האם יש פיתרון טוב יותר או דרך אחרת להאזין?
תשובה
24/08/14 10:27
64צפיות
היי, TuneIn זו אפליקציה מעולה. קיטועים זה מאוד תלוי תחנה ותלוי הרשת בה אתה נמצא, לא אמורים להיות. נסה להאזין דרך ה-WIFI בבית ותבדוק אם יש הבדל. גם לגבי זלילת חבילת האינטרנט לצערי אין פתרונות. ישנן תחנות שמשדרות בפורמט AAC שהוא ידידותי לטלפונים ניידים, נסה להאזין לתחנות הנכונות
יניב, יש פתרון.
24/08/14 13:26
45צפיות
כשיש לך 6 ג'יגה אתה מסודר.
 
אני טוחן את הtunein והכי רחוק שזה נגמר לי אולי יום/יומיים לפני ה25 לחודש שאז זה מתחדש. וגם זה כמעט ולא. קשה לעבור 6 ג'יגה זה המון.
אם אתה מתכוון לגולן טלקום...
24/08/14 14:41
49צפיות
אז לא, תודה. האינטרנט שלהם רחוק מלהיות יציב, ואני שונא שמגמגם לי הרדיו בנסיעה. הייתי לקוח שלהם שנה וחצי ונפרדתי מהם בגלל זה.
לא יודע מה היה לך אבל אצלי הכל עובד חלק
24/08/14 14:53
34צפיות
בגולן טלקום.
 
אגב, הבנתי שהם עכשיו יושבים על אנטנות של פלאפון משהו כזה.
 
בקיצור אצלי הכל יציב ואני מאושר עם ה6 ג'יגה שלי שלא נתקעים לי.
 
º
לא מספיק הפירסום בפורום סלולארי עכשיו גם כאן
24/08/14 15:21
27צפיות
לא מכיר את פורום הסלולארי ומעולם לא כתבתי שם.
24/08/14 16:57
30צפיות
ואני לא עובד בגולן טלקום.
 
אנא ממך אל תוציא דיבה סתם.
יניב, אתה כל כך טועה לגבי יציבות האינטרנט. הכל זה הגדרות.
25/08/14 00:05
26צפיות
מה שלא אומרים לך בגולן טלקום זה שכדי לא לקבל ניתוקים בזמן האינטרנט, עליך לבחור בהגדרות רשת את סלקום 3G כתצורה ידנית, כך אתה כל הזמן תישאר על הרשת של סלקום והמכשיר לא ינדוד מרשת של סלקום לרשת של גולן ולא יהיו לך ניתוקים.
 
גם לי לקח שבועיים להבין למה כל כמה מאות מטרים האפליקציה נתקעת או האינטרנט נדפק.
עובד גולן לשעבר ניסה לשחק לי בטלפון כמה פעמים
25/08/14 01:14
28צפיות
גם החלפתי כמה מכשירים. בכל המצבים ה-H לא ננעל והיו ניתוקים ארוכים מהאינטרנט.
olli3 זה גם לא מדוייק
26/08/14 20:23
20צפיות
אני בחרתי בgolan t ידני ואין לי ניתוקים ולא כלום.
 
אולי אפשר לבחור גם בסלכלום אבל גם גולן עובד מעולה.
באיזורים עירוניים כן, אבל באיזורים שאינם עירוניים - ממש לא.
27/08/14 01:22
12צפיות
וזה כולל גם סתם לנסוע בכבישים בין עירוניים שונים, גם בתוך המרכז.
הדרך הטובה היא
24/08/14 13:24
47צפיות
לעבור לרשת גולן טלקום.
 
יש לך שם 6 ג'יגה אינטרנט ומהירות גלישה של עד 12 מגה (זה בדוק בדקתי את זה דרך הורדה של טורנט!!).
 
אין לי שום קטיעה והtunein עובד לי חלק שם ואני משלם 59 ש"ח לשנה שאח"כ זה עולה כרגיל ל99.
 
אבל יש גם כל מיני מבצעים תבדוק באתר שלהם.
לי 6 ג'יגה לרוב אינה מספיקה
24/08/14 17:19
30צפיות
ברוב הפעמים אני עובר את השש ג'יגה ולעיתים אני מגיע ל - 9 ג'יגה. אולי זה נשמע מטורף אבל זה מה שקורה. לרוב החברות אין חבילות סביב השמונה תשע ויותר של ג'יגה. הנציגים שלהם מופתעים ושואלים מדוע אני צריך כמויות כאלה ושאין אף אחד שרוצה כמויות הנ"ל.
º
אז לפחות יש 6. זה הכי גבוה שקיים עד עכשיו.
24/08/14 17:26
17צפיות
לאורנג' יש כבר 10GB ול012 יש 6GB
24/08/14 19:06
25צפיות
אורנג' מציעה ברשת הדור הרביעי שהיא מפעילה 10 ג'יגה.
למי שהמחיר של אורנג' כבד עליו (מדובר בחברה היקרה ביותר בשוק) והרשת של גולן טלקום מגמגמת עבורו, יכול לעבור ל012 מובייל (תשתית מלאה של אורנג') ולקבל מהם 6 ג'יגה.
תיקון: מדובר בחבילות זמניות
24/08/14 19:20
30צפיות
וגם ליופון יש הטבה זמנית של 8GB.
º
חבילות זמניות, בגולן זה לא זמני זה קבוע.
24/08/14 20:52
17צפיות
º
בגולן המחיר זמני
24/08/14 21:08
19צפיות
נכון לא רשמתי שלא.
24/08/14 21:28
22צפיות
ציינתי שזה אח"כ חוזר ל99 אבל אתה מקבל 6 ג'יגה קבוע ולא זמני.
 
גם בשאר החברות המחיר הוא זמני ואח"כ עולה למחיר המקורי של 79-89 וכ'ו.
בWIFI זה בלי קיטועים! למה בלי WIFI זה מלא קיטועים?
25/08/14 00:11
25צפיות
יש לי פלאפון של פלאפון (גלקסי 5). למעלה בחיבור כתוב לי H+, לא יודע אם זה קשור.
קצת בעניין לגבי אפליקצייה המדוברת TUNE IN
25/08/14 23:50
26צפיות
שמתי לב שבאפליקצייה הזאת !!! לא נמצאות התחנות שעשו "פיצול תדרים" (תחנות הבת למיניהם)
כמו 99.5FM חם אש , רדיו דרום 101.5FM  
 
 
אתה יכול להוסיף תחנות דרך הלינק הזה
26/08/14 07:45
24צפיות
האם היה אזעקה אצלי היום עעשיו בלילה
26/08/14 19:14
32צפיות
אני רוצה לדעת עם היה אצלי אזעקה אלי טוב
º
לא היה. ואני מקווה שלא
28/08/14 17:25
8צפיות
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

בעל עסק קטן?

זה הזמן שלך להופיע בפורומים! למידע השאר את פרטיך כאן >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה