לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
המשך...
הודעה חדשה

חדשות הרדיו
27/04/15 05:08
4צפיות
לא קרה הרבה בסקאלה אבל בכל זאת יש חדש
 
1. תחנה חדשה אבל לא ברור מה היא ערבית או לא מה שבטוח שהתחנה משדרת בלופ שיר אחד של ג'ז בדיסטרישן מטורף במיוחד בתדר 102.9 בעוצמה גבוהה בחברון
והדבר הכי טוב היא משבשת בעוצמה את אל קודס וככה צריך לעשות לכל תחנה שנגדנה
 
2. רשת א בתדר 104.8 הגבירו עוצמה והיא נשמעת חזק יותר אבל התחנה המוסלמית בתדר 104.7 קצת מפריע לרשת א אבל לעומת הפעם הקודמת העוצמה די חזקה לשרוד ברדיו פשוט
 
3. התחנה הערבית מראמלה אל בורג' ב104.2 גם הגבירו עוצמה
אבל יש להם בעיה של דיסטרישן
הייתי צריך להגביר את האנטנה במיוחד לקליטת התחנה עכשיו בחוט ברזל פשוט הוא קולט ממש טוב עם טיפה רעשים ועם תוספות יש אפילו  נורא אדומה ללא רעשים
אבל גל''ץ משבשים לא משנה איך מגבירים
העוצמה המטורפת של גל''ץ משבשים בטווח של 3 תדרים
 
בעזרת השיטה שבה אני מגביר אני מצליח לקלוט את קול קהיר האנגלי בכל מצב לחות
התדר 94.1 הם אומרים שזה אחת התדרים שלהם אבל בפועל זה תדר משתנה
החיסרון hala הירדני משבש שהקליטה חלשה מידי בגלל שהעוצמה הוגברה
 
עד כאן החדשות לא משהוא רציני הדברים הרגילים
º
נגדנו טעות איות נוראית בגלל שרשמתי מהר מידי
27/04/15 05:58
2צפיות
הרשות השנייה פסלה פרסומות של מיזם הטלוויזיה TAKE
26/04/15 16:40
26צפיות
הרשות השנייה פסלה את תשדירי הרדיו של מיזם הטלוויזיה TAKE, והורתה לכל תחנות הרדיו האזורי להסירו מיידית. זאת, לאחר שמצאה כי שלושת התשדירים מפנים לתוכניות של חברת הוט, ללא אישורה, באופן שעלול לעודד שימוש פיראטי באינטרנט ו"להטעות את הצרכנים, כי מדובר בשירות הקשור עם המותגים והתוכניות הנזכרות בתשדיריהם".
 
חברת TAKE מציעה ממיר שבאמצעותו אפשר לקלוט את ערוצי עידן החינמיים, ולצדם ללקט תכנים חינמיים מהאינטרנט בהתבסס על ממשק של הסטארט-אפ הישראלי Comigo של דב מורן.
 
בין היתר נעשה בפרסומת שימוש בשם תוכנית הלהיט "משפחת זגורי", המשודרת בחברת הכבלים, ונאמר בו "סבתא שלך צופה בו בטלוויזיה, אתה צופה בו באינטרנט". נציין כי עיקרה המוחלט של הסדרה אינו נגיש לצפייה חינמית באינטרנט, אלא רק באופן בלתי חוקי.
 
מהרשות השנייה נמסר כי "הרשות השנייה פסלה את הפרסומת לשירות TAKE משידור בתחנות הרדיו האזורי, לאחר שנקבע כי התשדירים מפנים למותגים ולצדדים שלישיים ללא הרשאתם ובאופן שעלול לעודד שימוש פיראטי, או לחילופין להטעות את הצרכנים כי מדובר בשירות הקשור עם המותגים או התוכניות המוזכרות בתשדיר, וזאת בניגוד לכללי הרשות השנייה".
 
ליאור בנאי, מנכ"ל משותף TAKE, מסר בתגובה: "שירות הטלוויזיה של חברת TAKE מאפשר צפייה נוחה ואיכותית בתכנים הנגישים ברשת האינטרנט, באופן חוקי וברשותם של בעלי הזכויות בישראל. TAKE אינה מעודדת צפייה פיראטית בשום צורה ואופן, וטענות בהקשר זה הן ניסיון לפגוע במעבר הטבעי של הציבור לצפייה במבחר התכנים החוקי והעשיר המצוי באינטרנט על מסך הטלוויזיה.
 
"אנו מבינים היטב את הלחץ של חברת הוט החוששת לאבד נתח גדול מלקוחותיה, אולם אנו מצפים מחברה כמו הוט שלא לפעול בדורסנות כלפי גופים חדשים, ולא לפגוע בתחרות. ההחלטה להוריד את תשדירי הפרסומות שלנו בגלל הצגה מוטעית של העובדות מצידה של חברה מונופוליסטית היא צעד מצער מאוד".
 
הדיון בעניין הפדרציה נדחה עד אוגוסט
26/04/15 12:47
18צפיות
האישור להמשך הפעילות של הפדרציה הוארך עד 3.8.15 בתקווה שעד אז יתקיים דיון רציני בנושא וייכנסו שינויים ברישיון שלהם.
איזי מן יקבל את פרס מנכ"ל רשות השידור
26/04/15 12:20
15צפיות

יום חגיגי במיוחד לאיזי מן. איש קול ישראל הוותיק יקבל היום (יום א') את פרס מנכ"ל רשות השידור, ובמקביל נודע כי התכנית אותה הוא עורך ברשת א', המדור לחיפוש קרובים, תקבל את פרס מפעל חיים של ארגון בני ברית.

פרס מנכ"ל רשות השידור על שם אילן רועה ז"ל יתקיים זו השנה ה-15 ברציפות ויוענק לנשות יומן צהריים - העורכת אורית ברקאי והמגישה אסתי פרז. כמו כן יקבל את הפרס כאמור גם מן.

"אסתי ואורית מייצגות את קולו האמיץ והברור של ציבור העיתונאים בקול ישראל והן דוגמא לאמות המידה שמצפים מהעיתונאים", אומר מנהל קול ישראל שמעון אלקבץ. "אני מאמין שהדוגמה האישית והחתירה למצוינות שבאות לידי ביטוי בשנים רבות של שידור יום-יומי והצלחות עיתונאיות יהוו מודל לחיקוי אצלנו בקול ישראל".

ברקאי החלה לעבוד בקול ישראל בשנת 1981, תחילה כמפיקה במחלקת הפולקלור ובחטיבת הבידור. 3 שנים ניהלה את לשכתו של מנהל קול ישראל גדעון לב ארי. מ-1988 היא עובדת בחטיבת החדשות בעריכה ובהפקה של יומני חדשות, בהם יומני החדשות היומיים וכן יומן השבוע, הכל דיבורים ומִשדרים מיוחדים. משנת 2001 היא עורכת את מגזין המשפט דין ודברים. בשנת 2007 קיבלה לידיה לערוך מדי יום את יומן הצהריים של רשת ב'.

פרז החלה את דרכה העיתונאית ככתבת במקומון ירושלים ואחר-כך ככתבת לענייני משטרה ופלילים בירושלים של העיתון חדשות. ב-1994 הצטרפה לקול ישראל - תחילה ככתבת לענייני קליטה ועלייה. בהמשך החלה לסקר נושאי משפט. בשנת 2000 זכתה לראשונה בפרס מנכ"ל רשות השידור. בה בעת החלה להגיש יומני חדשות, והובילה שידורים חיים במסגרת הגלים הפתוחים שפתח רשת ב'. בשנת 2007 קיבלה לידיה את הגשת יומן הצהריים 5 פעמים בכל שבוע.

פרס המנכ"ל מוענק לאיזי מן "על שנים של עבודה בגילוי אוצרות הארכיון הקולי העשיר של קול ישראל וחשיפתו לאוזני הציבור - בעיקר בהבזקים של פינות יומיות". אלקבץ מסר כי "על אף שאינו מהמערך העיתונאי של כתבי השטח ואינו עיתונאי שמחפש סנסציות עכשוויות, הוא מדליק אלומת אור גדולה על קולות העבר לטובת העתיד. דווקא בימים אלה, שבה נמצא השידור הציבורי בפירוק - מציג איזי מן מושגים מההיסטוריה של מדינת ישראל על כל גווניה ושנותיה, ותוך שקדנות ומסירות אין-קץ הוא מביא לשידור את פס-הקול של כל ישראל בקול ישראל".

מן החל לעבוד בקול ישראל ב-1979 כעורך תכניות דוקומנטריות ותכניות מוזיקה ברשת ב'. ב-1998 הועבר לחטיבת החדשות והחל לערוך ולהגיש פינות היסטוריות, בהן 'ימי הרדיו', 'ישראל 50', 'המאה העשרים', 'היום הזה ממש', 'ציונות בציון מאה', 'רגע אחד שישים שנה' והפינה הנוכחית 'רגע אחד - הפסקול של המדינה'. לציון 70 שנה לקול ישראל ערך והגיש את השִחזור של השידור הראשון ובשנת 2008 ראה אור הספר 'קול ישראל - מדינה מאחורי המיקרופון' שכתב וערך על ההיסטוריה של קול ירושלים וקול ישראל. כמו כן הוא עורך ומגיש את התכנית 'שאלה של פעם', מגיש את 'מלווה מלכה' ועורך ומגיש את 'המדור לחיפוש קרובים', שהיום נמסר כי זכה בפרס בני ברית.

מן הוא העובד היחיד של קול ישראל שזכה בפרס מפקד גלי צה"ל על התכנית 'מאה אחוז רדיו' - שידור משותף עם תחנת השידור הצבאית במלאת 100 שנה להמצאת הרדיו.

http://www.ice.co.il/media/news/article/406799
תחנות הרדיו בנורבגיה מוחות על הכוונה לכבות את ה FM
25/04/15 12:17
26צפיות
כ-200 תחנות רדיו מקומיות בנורבגיה מתכוונות להיאבק בהחלטה של שר התרבות לכבות את משדרי ה FM ב-2017.
 
בגדול הם טוענים שהשימוש ברדיו הדיגיטלי DAB עומד על 19% בלבד בעוד ששאר ההאזנה שיוחסה ל DAB היא המקבילה הנורבגית לעידן+ והאזנה אינטרנטית בעוד ה FM עדיין הכי דומיננטי.
 
במדינות השכנות כמו פינלנד, שבדיה ודנמרק ההחלטה לכבות את ה FM ולהקים רדיו דיגיטלי לא התקבלה לכן מיליוני המבקרים מהמדינות השכנות (עם הרכבים שלהם) לא יוכלו להאזין לרדיו. בנוסף, הסמארטפונים לא מגיעים עם תמיכה ב DAB ככה שגם להשתמש בטלפון שלהם כדי להאזין הם לא יוכלו אלא רק דרך האינטרנט (וכאן כבר נכנסים לעלויות של נדידה בסלולר).
 
קריאה לאפל להפעיל את קליטת ה FM במכשירים שלהם
25/04/15 12:24
29צפיות
בצד השני של הסקאלה של כיבוי ה FM עומד איגוד תחנות הרדיו הבינלאומי (מסתבר שיש ארגון כזה) שיוצא בקריאה לאפל להפעיל את ה FM במכשירים שלהם. למה להפעיל? מסתבר ששבב התקשורת במכשירים החדשים של החברה כבר מגיע עם יכולות לקלוט FM אך אפל בצורה מכוונת לא משתמשת בו.
 
האם הקריאה הזאת לאפל תעזור? כנראה שלא. באפל לא יפעילו היום משהו שנמצא כמעט בכל סמארטפון מהשנים האחרונות, במיוחד לא טכנולוגיה שנמצאת כבר בשלביה האחרונים עם ההתחלה של הכיבוי של המשדרים במדינות שונות בשנים הקרובות.
בדיוק לא לכל אחד יש כסף לרדיו אינטרנט ולכן חשוב שהFM ישאר
25/04/15 21:58
17צפיות
ושאפל יכניסו אפשרות לרדיו FM רגיל על מנת לחסוך כסף ובעיות קליטה דיגיטאליות
הרדיו בישראל במצב אנוש
23/04/15 18:56
63צפיות
הרדיו בישראל ברמה כל כך נמוכה ואני נאלצתי להתקין רדיו אינטרנט ברכב ועולמי השתנה ה FM בישראל נפטר מוות קשה
רק פרסומות אין מוסיקה טובה ואני מתגעגע  לפיראטים ולרדיו RAMFM שעשה בית ספק לכולם.
הנה המוצר הגיע תוך שבוע ואין מאושר ממני  
º
מכשיר טוב. יש לי כזה בדיוק ברכב כבר שנה
23/04/15 22:36
34צפיות
ולמי שיש SW או שנמצא בטווח התחנות ממדינות קרובות יהנה
23/04/15 23:32
41צפיות
אני מאזין למשל לרדיו קהיר האנגלי כל יום וגם בלחות נמוכה כי התדר הסמוך ירד סופית ואני יכול להנות בענק בתנאי שאני מוסיף אנטנה על האנטנה וזה מגביר לי פלאים (אנטנה פשוטה שיש לה חיבור לטלויזיה נקלט חזק)
 
אני לרוב מאזין לגלים הקצרים לשלוש תחנות מוזיקה אהובות עלי ביותר שחבל שאין בארץ כאלו תחנות ושזה קצר
VOA 1 רשת מוזיקה משעה 17:00 עד 19:00 שעון קיץ שבשעה השניה משדר שדרן שקורא לעצמו לארי לונדון
כל העולם מאזין לו האחרון שבהם מסוריה וכולם נהנים נורא וזה מוזיקה שכיף להאזין נוסטלגיה וחדש
2. לשעתיים או שעה עוד לא ברור לתחנת להיטים מאומן שמשדרת בתדר 104FM באומן ובגלים הקצרים
3. לתחנה מיפן שהמוזיקה כזאת טובה ש88FM צריכים ללמוד מהם אפילו שהם טובים הם לא טובים מספיק
לתחנה קוראים NIKKEI יש לה שני תחנות הראשונה לדיבורים השניה למוזיקה שרק לשעתיים בלבד
20:00 עד 22:00 שעון קיץ שהשעה הראשונה נוסטלגיה איטלקית או לועזית או ביטלס או ABBA ונעימות וקלאסיקות ועוד השעה השניה זה השפה שלהם שמידי פעם יש שיר באנגלית שזמר יפני שר
ושירים איטלקים בגרסה יפנית ובקיצור מגוון כיפי והכי טוב לא משעמם והכל נוסטלגי בלבד
לשלושתם יש עוצמת שידור נפלאה שרק פעם בכמה שניות או אפילו דקות זה יורד ועולה
 
ואני לא סתם אומר את זה מאוד מומלץ להאזין להם והלוואי והFM בארץ יהיה כזה כיפי כמו הSW
 
למי שיכול שיאזין לרדיו אינטרנט שיאזין
למי שלא שיקנה רדיו טוב עם SW
ושם יש מגוון תחנות מענינות לא פחות מהמוזיקה
גם הדיבורים נורא מענינים שפשוט אי אפשר שלא להפסיק להאזין
 
לVOA יש זמנים של דיבור וזה נורא כיפי שחבל על הזמן ויש את קול רומניה באנגלית בשעה 14:00
ויש עוד תחנות חזקות שחבל על הזמן ביניהם לתחנה שמבזבזת את זמנה והיא נקראת קול דויד
ברצינות השפה שלהם לא נכונה והמבטא שלהם הם פשוט עושים מעצמם צחוק
תעמולה או לא זה פשוט בדיחה שהם מדברים ככה ולא תמיד זה תעמולה זה יותר חדשות וקצת תעמולה
 
עכשיו לא לכל אחד יש אפשרות להאזין באינטרנט בדרכים זה דורש השקעה רבה וכסף רב לבזבז
הדרך הפשוטה היא החשובה לירדן למצרים ללבנון יש תחנות טובות ומה עם ישראל זה שאלה של זמן שהמנהלים יתחלפו ואז יבוא מישהוא שאוהב מוזיקה כי לפי ההתנהלות אין להם טעם במוזיקה ואם כן אז יש את הזכויות
 
הפיראטי בזמנו נסגר לא בגלל מטוסים יש סיבות שזה תמלוגים יש סיבות שהם שידרו בתדר שהיה שייך לתדר אחר ויש סיבות שהם שידרו סמוך לתחנה אחרת למשל RAM שעשתה טעות לשדר בירושלים ב87.7
ששידרה סמוך ל88FM שגם ככה משובשת אז להגיד מטוסים זה טעות התחנות הערביות דווקא כן
העוצמות שהם שידרו לא היו חזקות לעומת התחנות הערביות של היום שמשדרות בעוצמות מפלצתיות
בקיצור הם מפחדים מהשונאים ואותנו סוגרים ללא פחד שזה חבל
 
בשביל מה לבזבז כסף על כזה מכשיר?
25/04/15 09:43
27צפיות
היום בכל סמארטפון יש tunein...מחברים כבל aux או דרך bluetooth ומאזינים.
חמ"ל התדרים של צה"ל
22/04/15 19:51
49צפיות
כתבת וידאו (משעממת למדי): http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4649140,00...
אותות רדיו של חייזרים מהחלל?
22/04/15 01:08
42צפיות
זה מה שחשבה קבוצת אסטרונומים אוסטרלים כשהטלסקופ שלהם זיהה בחודש ינואר גלי רדיו בתדר 1.4 ג'יגה הרץ. אחרי סדרת בדיקות התברר כי החוצני ששידר להם אותות רדיו הוא... המיקרוגל שלהם שהוצב סמוך למעבדה והופעל, בטעות, בזמן שהטלסקופ ניסה לקלוט אותות מהחלל.
 
הרוחות סוערות בקולי"ש: "המנהל הציג מחקר שלפיו כולנו שמאלנים"
21/04/15 18:10
38צפיות
מנהל קול ישראל, שמעון אלקבץ, הציג לבכירים ברשת ב' "מחקר" שנוי במחלוקת בו עלו טענות כי 100% מהמגישים בתחנה הם בעלי עמדות מדיניות שמאלניות, ואין אף מגיש ימני ברשת ב'.
 
אלא שד"ר אברהם כרמלי, שכתב את המחקר, דירג את עמדות העיתונאים על פי חוות דעתו האישית - והוא אינו מבוסס על מתודולוגיה אובייקטיבית כלשהי. אלקבץ גם זימן את כרמלי לפגישה בקול ישראל כדי ללמוד ממנו על ממצאי ה"מחקר".
 
אלקבץ מונה למנהל קול ישראל באוגוסט, בתקופת הפירוק של רשות השידור, ומאז מינויו רבים מעיתונאי קול ישראל שיבחו את התנהלותו, בעיקר לאור הקשיים שחוו מול ההנהלה הקודמת של רשות השידור. עיתונאים בכירים גם הדגישו כי אלקבץ פועל להגן על העיתונאים מפני לחצים שונים ומגבה אותם לחלוטין, ומקבל החלטות ענייניות. אלקבץ הוא עיתונאי ותיק שניהל בעבר גופי תקשורת והקים כמה תחנות רדיו אזוריות.
 
לצד זאת, עולות גם טענות כי אלקבץ פועל על מנת לתת ייצוג לאנשי ימין בשידורים. מבחינת אלקבץ זהו עיקרון ניהולי, שלפיו יש לגוון את השיח ולהעניק ייצוג שווה לעמדות השונות בחברה הישראלית. בכירים ברדיו שמתנגדים למהלכיו טוענים כי המהלך נעשה כ"חנופה" פוליטית לימין משום שאלקבץ מעוניין לזכות במכרז על התפקיד הקבוע של מנהל הרדיו לאחר הקמת גוף השידור החדש. לדבריהם, התקבלו החלטות לא מקצועיות ברדיו, בעיקר בנוגע למינוי מגישים, שהתקבלו לאור שיקולים פוליטיים.
 
המהלך שהכעיס כמה בכירים ברדיו היה הצגת ה"מחקר" של כרמלי בפני בכירים ברדיו והזמנתו לפגישה עם אלקבץ בקול ישראל. כרמלי דירג את עמדותיהם המדיניות של מגישי הרדיו על פי חוות דעתו האישית, וקבע כי 100% ממגישי רשת ב' הם בעלי נטייה של מרכז-שמאל.
 
בדברי ההסבר של כרמלי נכתב כי "קשה למצוא שיטה אובייקטיבית לקביעת עמדותיהם המדיניות של המגישים ברדיו ובטלוויזיה בישראל. רק מעטים מהם מסגירים בפומבי את עמדותיהם המדיניות.... לאחרונה מספר אנשי תקשורת בכירים טענו שאין צורך שהמגישים ידווחו במפורש על עמדותיהם, שכן צרכן תקשורת רגיש, יכול לפענח בנקל מה עמדתו המדיני של כל מגיש. מחקר זה נעשה תוך הסכמה עם קביעה זו".
 
בכירים ברדיו זעמו על הזמנו של כרמלי ועל הצגת המחקר. "זהו מחקר מכפיש שנעשה ללא כל ביסוס. זה פגע מאוד במערכת של רשת ב'", אמר גורם בתחנה. גורם נוסף הוסיף כי "לא ברור מה מניע את אלקבץ להציג כזה מחקר. זה לא רציני. יש תחושה שהוא פועל כדי למצוא חן בעיני גורמים מהימין".
 
אלקבץ מסר בתגובה: "אין בכוונתי להתייחס לטענות הזויות וחסרות שחר".
 
שמיעת חדשות טלויזיה במלואן (!) ברדיו: יש חיה כזו?
19/04/15 18:08
55צפיות
 איזו תחנה משדרת בקביעות, ומהתחלה ועד הסוף את החדשות ברדיו? (1, 2 או 10?)
בגל"צ - לא עקביים. במקרה הטוב - משדרים עד 20:30. במקרה הרע - לא משדרים כלל, אלא אוניברסיטה משודרת וכו'. אין לי מושג לפי מה נקבע הכלל אם משדרים או לא.
מה לגבי שאר תחנות הרדיו? על מי ניתן לסמוך בשעה 20:00 כאשר נוסעים ברכב?
(ולא דרך האינטרנט)
תודה
צפון ללא הפסקה עושים זאת עד הסוף כך גם קול רגע הצפוני
19/04/15 21:14
47צפיות
במרכז אני לא יודע אולי רדיו ללא הפסקה אבל אני לא בטוח אולי השעה שלמה שהאזנתי
גם נחתכה או שאולי הם ממשיכים לשדר עד הסוף
כזכור לי הם לפעמים משדרים 45 דקות ולפעמים עד הסוף
 
בנוגע לצפון אני בטוח ב80 אחוז שזה משדר עד הסוף
האזנתי רבות כשהייתי בצפון לצפון ללא הפסקה
וגם לקול רגע שהם משדרים באמת עד הסוף אבל היום אני לא בטוח אולי זה השתנה
 
בדרום גם חותכים
 
רשת ב משדרים את מבט במלואם אבל זה לא בטוח אולי גם הם חתכו בגלל תקציבים
הרי לשדר עד הסוף עולה כסף ולפעמים אין מספיק כסף לשדר עד הסוף
אבל בנוגע לחדשות 10 או 22 שאלה ממש גדולה
 
וזה לא בטוח אולי זה השתנה כמו שציינתי אבל כדאי לבדוק את צפון ללא הפסקה וקול רגע
אם יהיה לך מזל בלחות גבוהה תכוון ל104.5 במקרה שאין שיבושים ואולי תאזין ברצף
מה שהכי מוזר שאין לצפון ללא הפסקה האזנה באינטרנט בכלל בדקתי
 
אז או שאתה בצפון ויש סיכוי גדול שזה יהיה שעה שלמה או שזה נחתך גם
תודה. את צפון ללא הפסקה אני זוכר מלפני 15 שנה
20/04/15 16:52
31צפיות
והם אכן שידרו חדשות.
 
אז אני מבין שאין משהו זהה באזור המרכז. נכון?
 
מענין לפי מה גלי צה"ל מחליטים אם לשדר או לא לשדר את המהדורה. ואם כן לשדר - אז מתי להפסיק לאחר 20:30 או להמשיך למהדורה מלאה. תעלומה...
 
 
אני מניח שתנסה את רדיו ללא הפסקה ב103FM כי זה אותה בעלות אבל
20/04/15 17:57
29צפיות
אני לא בטוח אם גם הם משדרים עד הסוף אני כן בטוח שצפון ללא הפסקה ורדיו ללא הפסקה
הם אותם בעלים אז זה יהיה מוזר אם בצפון זה עד הסוף ובמרכז לא
 
אני זוכר טיפה שרדיו ירושלים דווקא משדרים עד הסוף אבל גם זה לא בטוח
במרכז תקלוט אותם ב89.5 תלוי באזור כמובן
 
לפי מה מחליטים שגלי צה''ל משדרים עד הסוף או לא?
אני די בטוח שהתקציב של התחנה מחליטה זאת
רדיו ת"א ורדיו חיפה התחילו לשדר את מבט בערוץ 1 מינואר 2015
21/04/15 14:01
33צפיות
רדיו תל אביב 102 FM במרכז, עדיין לא שמעתי דרכם את המהדורה הזאת ברדיו.
אבל אתה יכול לנסות את זה ולעדכן...
רשת ב' משדרת בוודאות את "מבט".
** מצרף לינק על זה שעלה בחודש ינואר 2015 בעניין:
 
º
תודה.
21/04/15 15:03
10צפיות
פרסומת ברדיו חיפה
20/04/15 21:30
45צפיות
שמעתי היום פרסומת על חנות עודפים בנשר
על טלויזיה LG 50" במחיר של 1800 שקלים.

רק שהשם של המפרסם לא היה ברור.

אם מישהו יכול לעזור...

שפ"מ תעלה בקול ישראל קמפיין עם ג'ינגלים מ-50 השנה החולפות
20/04/15 15:42
34צפיות
לכבוד יום העצמאות ה-67 למדינת ישראל שייחגג ביום חמישי הקרוב, שפ"מ (שירותי פרסום מאוחדים) תעלה קמפיין בתחנות הרדיו של קול ישראל שכל כולו הומאז' לפרסומות הרדיו הקלאסיות מהעשורים האחרונים.
 
הקמפיין יעלה ברשתות ב', ג' ו-88 FM ויכלול פרסומות וג'ינגלים עוד מהימים שהם נקראו זמרירים, ששודרו ברדיו ב-50 השנים האחרונות. הקמפיין מבוסס על הג'ינגלים המוצלחים שנחרטו בזיכרון ובתודעה של המאזינים משנת 1961 עד 1985. בין הג'ינגלים הבולטים יושמעו: "ביצים - ביצים", "ננס אל המטבח נכנס", "התפוזים, התפוזים", "סנווקס אמריקה", "מיס לוסי" ועוד.
 
"מנגינה למדינה" של רדיו דרום ישודר בערוץ 2
20/04/15 15:41
36צפיות
רדיו דרום יפיק זו השנה השנייה ברציפות את פרויקט 'מנגינה למדינה' שיועבר בתחנות הרדיו האזוריות, יצולם וישודר גם ב'רשת' ביום העצמאות. במסגרת הפרויקט שישודר ביום חמישי בהגשת יורם סויסה, יבצעו אומנים שירים בעלי משמעות מיוחדת עבורם לאורך שביל ישראל. בין האומנים: עברי לידר, מוקי, משה פרץ, היהודים, אתניקס ועוד.
 
משה מנו לא מוותר על הרדיו: בוחן רכישת תחנת רדיו קיימת
20/04/15 11:41
47צפיות
משה מנו, הבעלים של מנו-ספנות ואחד השותפים הפעילים בהקמת רדיו 1 בחיפה, לא מוותר על הרדיו. בהודעה שהופצה מטעם יחצנו נמסר כי הוא בוחן רכישת תחנת רדיו. איזה? "כרגע רק התחלנו לחפש", כך נמסר לעיתונאי נתי טוקר.
 
אין זו הפעם הראשונה ש-מנו מנסה לחזור לתחום. במכרז התדרים האחרון שנערך בשנת 2008 התנהלה מלחמת חורמה בין מנו לבין נישליס לגבי הפעלת הרדיו באזור חיפה, קרב שהתנהל בהמשך גם בבית המשפט. בהמשך ניסה את מזלו גם ב2009 בהפעלת רדיו באזור השרון והפסיד לאקו99.
הראשונה בעולם: נורבגיה תכבה את ה-FM בשנת 2017
19/04/15 21:33
49צפיות
כשיש במדינה שירות רדיו דיגיטלי (DAB) מוצלח, באמת שאין שום בעיה לכבות את משדרי ה FM. לשם השוואה: אם ב FM יש כחמש תחנות בממוצע בכל אזור אז ברדיו הדיגיטלי יש 22 תחנות רדיו. 56% מהנורבגים מאזינים לרדיו דיגיטלי מדי יום בעוד ב-FM הנתון עומד על 44%.
 
נורבגיה היא לא המדינה הראשונה שעושה מהלכים לקראת כיבוי משדרי ה FM אך היא המדינה הראשונה שקבעה תאריך יעד להשלמת המהלך. אם מדינה אחרת לא תחליט לעשות לנורבגים מחטף, נורבגיה תהיה המדינה הראשונה בעולם ללא רדיו בתדרי FM.
 
ארכיון הודעות
Flix

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה