בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
המשך...
הודעה חדשה

הרדיו בחגים יותר גרוע מהטלויזיה.. דממה מוחלטת
19/04/14 21:15
5צפיות
ימים שלמים של מוזיקה בלופ..
אף תוכנית על רוח החג (למשל שידור חי מליל סדר.. אין בכלל מה לדבר)
מזבלים הלאה בתוכניות הקבועות על כלום ואז עוברים לדממת מוסיקה מחזורית..

רשות שנייה לטלויזיה ורדיו כל המחרזים שלכם שוים לתחת
לא מסורת לא אוירת חגים לא כלום
º
*המכרזים
19/04/14 21:15
1צפיות
ארכיון מהדורות חדשות 10 ברדיו
19/04/14 10:18
15צפיות
שלום,
חיפשתי בגוגל אך ללא הועיל- כיצד אני יכולה לשמוע מהדורות חדשות של ערוץ 10 שכבר שודרו?

תודה מראש וחג שמח!
מדוע אין באמת כוכבי רדיו גדולים?
19/04/14 10:08
21צפיות
נראה שבעשור האחרון לא ממש צמחו כוכב רדיו גדולים
אפשר לראות את אותן תוכניות - דידי הררי דוגמה טובה - שאין להם ממש תחליף
או מתחרה. למה יש כל כך מעט כוכבי רדיו, איפה הרבקה מיכאלי הבאה למשל?
התעלמות הרדיו מהשיר שלנו לתחרות האירויזיון
19/04/14 07:22
23צפיות
יש דיון בפורום אירויזיון לגבי ההתעלמות המוחלטת של תחנות הרדיו (כולן) מהשיר
same heart שנבחר לייצג אותנו בתחרות האירויזיון השנה.

האם בגלל שזה שיר "לא מספיק טוב" בעיני עורכי מוזיקה?
באם בגלל שזה שיר שעטנז של אנגלית עברית במקום שפה אחת?
האם זה שורת הטקסט הבעייתית skinning you out?
האם זה בגלל שמיי פיינגולד נחשבת זמרת כושלת שלא נבחרה בקדם?
האם זה בגלל כשלונות השירים ששלחנו לעלות לגמר בשנים האחרונות?
אולי שילוב סיבות?
מה דעתכם - מסקרן מאד
השבוע בירושלמיקס ספיישל לילה שלא היה
17/04/14 17:29
29צפיות
השבוע בירושלמיקס ספיישל לילה שלא היה
לקראת אפטר פסח של ליין ה FFF ופוראבר ת"א ביום שבת הקרוב באומן 17 בת"א, שוחחנו עם שמעון שירזי האחד והיחיד על המסיבה ושיתוף הפעולה ההיסטורי וכמובן הקדשנו את התוכנית לקלאסיקות מועדונים נצחיות ומונומנטליות מאותה תקופה, האזנה מצויינת, יום הולדת שמח לעופר ניסים, מועדים לשמחה וחג שמח

1st Hour:
01 - Masters at Work - Work
02 - Fragma - Toca's Miracle
03 - Alcatraz - Give me luv (Give me Edit)
04 - Madonna - Frozen (Victor Calderone & Mac Quayle Extended Club Mix Edit)
05 - Grace - Not Over yet
06 - Jon of the Pleased Wimmin - Give Me Strength
07 - Rui Da Silva ft. Cassandra - Touch Me
08 - Blast - Crazy Man
09 - Frank 'O Moiraghi Feat. Amnesia - Feel My Body
10 - The KLF - 3 A.M. Eternal (Live At the S.S.L.)
11 - Junior Vasquez - If Madonna Calls (X-Beat Radio Edit)
12 - Danny Tenaglia + Celeda = Music Is the Answer (Dancin' & Prancin')
13 - Celeda - Let The Music Use You Up (Hardattack Radio Edit)
14 - Ivri Lider - Meri Lanetzach (henree Remix)
15 - Offer Nissim Vs. Mikiyagi - I'm So Excited

2nd Hour:
01 - Amber - Yes! (HQ2 Radio Edit)
02 - Kristine W. - Save My Soul (Gabriel & Dresden Radio Edit)
03 - Tori Amos - Professional Widow (Armand Van Helden Remix)
04 - Henree ft. Nikka - Naked In the Wind
05 - Offer Nissim ft. Maya Simantov - Searching
06 - De'Lacy - Hideaway (Deep Dish Radio Mix)
07 - Stuart Ft. Maxine - Fuel to Fire (Tomer G Edit)
08 - Amuka - Appreciate Me (Peter Rauhofer Radio Edit)
09 - Tony Moran ft. Deborah Cooper - Live You All Over
10 - Offer Nissim ft. Lady Samantha - Well, Well, Well
11 – Offer Nissim - Vamous A Pasiar (Israel's New Beat)
12 - Kim English - Everyday (Hex Hector & Mac Quayle Radio Edit)
13 - David Morales & the Bad Yard Club Ft. Crystal Waters & Delta - In De Ghetto
14 - Deborah Cox - Things Just Ain't the Same (Hex Hector Radio Edit)
15 - Isis - Meditate
16 - Suzanne Palmer - Home (Offer Nissim Part 2 Mix)
תשדירי התרמה שנויים במחלוקת לשידור בגל"צ
17/04/14 15:09
33צפיות
גלי צה"ל החלה לשדר את תשדירי ההתרמה של ארגון "הוועד העולמי". מדובר בתשדירים בהם נשמעים בקולם אנשים הזקוקים לסיוע כספי כתוצאה ממצב בריאותי קשה והם פונים בתחינה למאזינים לתרום להם.

התשדירים השנויים במחלוקת הוגבלו בשנים האחרונות על-ידי הרשות השנייה בכל הקשור להשמעות ברדיו האזורי, ואינם מושמעים כלל בקול ישראל.

החלטתו של מפקד גלי צה"ל, ירון דקל, לשדר את התשדירים, מעלה את השאלה אם תשדירי ההתרמה הצורמים עומדים במגבלות החוק המתיר לפרסם בגלי צה"ל.

"הוועד העולמי" הוביל בשנים האחרונות משדרי התרמה, לצד התשדירים, שתפסו זמן שידור הולך וגדל. בהובלתה של סמנכ"לית הרדיו לשעבר של הרשות השנייה, עידית צ'רנוביץ, הוקשחו הכללים הנוגעים לגיוס כסף מהציבור, ובין היתר נקבע כי על תחנת הרדיו חל איסור לשלשל לכיסה כסף מתשדיר ההתרמה. לאור ההחלטה נפסקו כמעט לחלוטין משדרי ההתרמה, אולם התשדירים המשיכו.

הרשות השנייה קבעה כללים בסיסיים הנוגעים גם לטון התשדירים ואסרה לעשות שימוש בילדים, בבכי או בצרחות בתשדירים, כבעבר. בעל תחנה המבקש לשדר את התשדירים מתבקש לחתום על טפסים מיוחדים ברשות השנייה, ובהם הצהרה כי לא ייגבו תרומות של יותר מח"י שקלים, כי התחנה יודעת לאן באמת מגיע הכסף, וכי העמותה הגובה רשומה על-פי חוק.

הרשות השנייה, בראשותו של שי באב"ד, ממשיכה לנהוג בתקיפות כלפי אופן גביית הכספים. יש לציין כי לא כל תחנות הרדיו האזורי הסכימו לעבוד עם העמותה.

בניגוד לתחנות הרדיו האזורי, לגלי צה"ל אין רגולטור פעיל, כשהסמכות המפקחת על התחנה - פרט למשרד הביטחון - היא ועדה ברשות השידור. על-פי החוק המאפשר שידור חסויות לתחנה שעבר לפני כשנתיים בכנסת, נקבע כי לכל תשדיר שישודר בגלי צה"ל חייבת להיות זיקה לקהל מאזיני התחנה - חיילי צה"ל בסדיר, בקבע או במילואים.

מגלי צה"ל נמסר בתגובה: "תשדיר השירות המדובר נבדק ונבחן על-ידי הגורמים המקצועיים והמשפטים, ובדומה לכל תשדיר אחר שמשודר בתחנה קיבל את כל האישורים הנדרשים בטרם עלה לאוויר. כמו כן, התשדיר עומד בקריטריונים המקצועיים, על-פי החוק והפקודות ולא נמצאה כל סיבה לפסול אותו משידור.

"לבקשת גלי צה"ל ובטרם עלה התשדיר לשידור, העמותה נדרשה גם להציג אישורים משפטיים ורשמיים שונים וכן הציגה התחייבות כי כל כספי התרומות שיאספו יועברו רק לטובת הטיפול הרפואי".

לא ניתן היה להשיג את תגובת הוועד העולמי.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000...
לא לשכוח! ביום שבת ספיישל יום התקליט ב88FM
16/04/14 19:14
29צפיות
מני פאר: "אני נאבק במחלת הסרטן"
15/04/14 20:38
32צפיות
מני פאר חשף היום (שלישי) בעמוד הפייסבוק שלו כי חלה בסרטן. פאר בן ה-68 העלה לעמוד הפייסבוק שלו תמונה עדכנית וצירף לצידה את הטקסט הבא: "זה מהבוקר, אחרי הכימותרפי השלישי. קרני, המלאך שלי שאני לא יודע איפה היא החביאה את הכנפיים שלה, אומרת שחבל שככה הגעתי לתספורת שהכי מתאימה לי. ממשיכים הכל כרגיל רק עם לוק חדש... הסרטן המר עשה לי ראש מתוק".

פאר נולד כמנחם באואר בקיבוץ תל יצחק וגדל בתל אביב. הוא למד באוניברסיטת תל אביב וקיבל תואר ראשון בתולדות האמנות ופילוסופיה. פאר הוא בוגר הסטודיו למשחק ניסן נתיב. שיחק במסגרות תיאטרון רבות כמו תיאטרון באר שבע והופיע בסרטי קולנוע כמו "חסמבה ונערי ההפקר", "סלומוניקו", ו"שרית". בנוסף, פאר הנחה תכניות רדיו וטלוויזיה בקול ישראל ובערוץ הראשון. בעיקר זכורות תכניות האירוח "שעה טובה" ו"סיבה למסיבה".

http://b.walla.co.il/?w=//2738131
º
הפיסקה השנייה כבר נשמעת כמו הספד בטרם עת
19/04/14 21:12
2צפיות
ראובן פדהצור נהרג אמש בתאונת דרכים
15/04/14 13:20
29צפיות
הפרשן הצבאי והביטחוני ד"ר ראובן פדהצור נהרג הלילה (בין יום ב' ליום ג') בתאונת דרכים בכביש החוף, בסמוך לקיסריה. לפני דקות אחדות הותר לפרסום שמו של פדהצור, שרכב אמש בסביבות 23:00 בלילה על אופנועו לכיוון דרום, ומסיבה שאינה ברורה, ירד ממנו בצידי הדרך, ונפגע ממכונית חולפת. צוות מד"א שרון ביצע פעולות החייאה אולם נאלץ לקבוע את מותו במקום. הנהג הפוגע עוכב לחקירה.

פדהצור התחיל לכתוב בהארץ לפני כ-30 שנה, ככתב לענייני צבא, לאחר שהחליף את זאב שיף, שנסע לארה"ב. בהמשך כתב גם על נושאי ביטחון, ובתחילת שנות ה-90 הוחלף בתפקיד על ידי רון פונדק, שלאחר מכן היה מאדריכלי הסכם אוסלו, והלך לעולמו לפני מספר ימים ממחלת הסרטן.

ב-20 השנים האחרונות כבר שימש פדהצור כפרשן וכתב על נושאי צבא וביטחון ב'הארץ', והיה למבקר חריף של מערכות ההגנה האוויריות של ישראל, ובעיקר של מערכת טילי החץ. בנוסף, הוא אחד ממגישי התכנית 'רצועת הביטחון' בגל"צ.

בנוסף, משמש פדהצור כמרצה לנושאי תקשורת וביטחון ומוסדות אקדמאים שונים, בין היתר באוניברסיטת תל אביב ובמכללת נתניה, שם הוא גם מכהן כמנהל המרכז לדיאלוג אסטרטגי. בנוסף לכל אלה, פדהצור, שהיה בעברו טייס בחיל האוויר, עבד גם כטייס בחברת ארקיע.

העורך הראשי של 'הארץ', אלוף בן, קיבל את הבשורה במהלך הלילה. הבוקר סיפר לאייס על ההכרות שלו עם פדהצור: "כתבנו בתחומים מקבילים המון שנים, וגם כאשר ערכתי את מדור הדעות של העיתון. הוא היה קול אופוזיציונרי עקבי, תקיף ועקשן בכמה נושאים - הוביל את המאבק בתקשורת נגד פיתוח הלביא בשנות ה-80, ולאחר מכן נגד הצטיידות בטילים. הוא ראה בזה משהו בזבזני, וכפר בעקביות בטענות של מערכת הביטחון בהצלחה המבצעית שלהם. ראובן סבר שהפתרון הראוי הוא הרתעה ולא הישענות על הטילים".

לדבריו, "פדהצור הרבה לכתוב על תקציב הביטחון ועל החשש משימוש בהתרעות והערכות מודיעין כדי להגדיל את תקציב הצבא. הוא נהג גם לכתוב על חולשת הבקרה האזרחית על מערכת הביטחון, והצורך של המערכת הפוליטית להדק את הבקרה הזאת".

דיקן בית הספר לתקשורת במכללה האקדמית נתניה, ד"ר מוטי נייגר, כואב את מותו של פדהצור. לאייס הוא מסר כי "ד"ר פדהצור היה חבר סגל בית הספר לתקשורת מיום הקמתו לפני כ-15 שנה. הוא חינך דורות של סטודנטים לצריכה מושכלת של תקשורת ומבט ביקורתי על 'הצבא שיש לו מדינה'. היכולת שלו לשלב את השכלתו ממדע המדינה עם הנסיון התקשורתי והרקע הצבאי שלו, הקנו לו מעמד מיוחד בממשק שבין צבא ותקשורת והוא השתמש במעמד זה כמו גם בסמכותיות ובכריזמה שלו לעצב את תפיסתם הביקורתית של הבוגרים שלנו".

"מלבד זאת, במכללה הוא שימש כמנהל המרכז לדיאלוג אסטרטגי ושם הביא לידי ביטוי את כשרונותיו וניסיונו במחקרים ובמפגשים - פורמאליים ובלתי פורמאליים - עם גורמים בארץ ובחו"ל המעורבים בסכסוך הישראלי-פלסטיני מתוך מטרה לקדם פתרונות ריאליים".

ד"ר נייגר הוסיף עוד כי "בשנה האחרונה ביקשתי ממנו לרכז קורס חדש 'מפגשי מדיה' המחבר באולם המרכזי במכללה את הסטודנטים בכל השנים בתואר הראשון ובתואר השני, לשיחה שמנהל ראובן עם פוליטיקאים ועיתונאים על הממשק שבין תקשורת, צבא ופוליטיקה. ראובן ביקש להביא למפגשים גלריה של אישים שיסיעו לו להעביר את החשיבה הביקורתית. במפגש האחרון הייתה זו ח"כ מירב מיכאלי, וקדמו לה דניאל בן סימון, סבר פלוצקר, עמי איילון, זהבה גלאון, ערן זינגר, משה כחלון, גדעון לוי ועוד. ראובן פרח במפגשים הללו, והוא הביא אליהם מניסיונו ומנקודת מבטו העיתונאית והאקדמית. ראובן ייחסר לכולנו. יהי זכרו ברוך".

http://ice.co.il/article/view/384301
הקלטת טלוויזיה ורדיו - כיצד
12/04/14 17:58
51צפיות
אני מחפשת בנרות ממיר טלויזיה מקליט – אני רוצה להתנתק מהכבלים מאחר שאני צופה רק בערוצים בסיסיים. מה שמונע ממני לעשות זאת הוא שיש לי ממיר מקליט, שזוכר מראש אילו תכניות להקליט (הקלטות סדרתיות מהטלוויזיה ומהרדיו כאחד) ואני רואה תוכניות מוקלטות רק דרך הממיר. האם קיימת כיום אפשרות לקנות ממיר עידן פלוס עם לוח שידורים אלקטרוני שבועי של תוכניות טלוויזיה ורדיו כולל הקלטות סדרתיות? האם יש טלוויזיה שניתן לחבר לה USB ולהקליט תוכניות טלוויזיה ורדיו? אם כן איך מתבצעות ההקלטות? יש קופסה טכנולוגית לעידן פלוס כמו שיש להוט או ליס?
כמו כן, בעבר הקלטתי תוכניות רדיו דרך קלטות טייפ, כיום אינני יודעת כיצד מקליטים מהרדיו (שלא דרך יס או הוט). האם יש מכשירי רדיו משוכללים שמאפשרים הקלטת תוכניות שמע בשידור חי באמצעות USB? תודה למסייעים.    
יש ממירי עידן+ עם יכולות הקלטה
12/04/14 18:19
45צפיות
ושניתן לייצא את ההקלטות דרך USB.

בכל מקרה ההמלצה כרגע היא לחכות לפחות חודש-חודשיים כי בקרוב תצא שיטת שידור חדשה של עידן+ וכל הממירים הקיימים תומכים רק בשיטה הישנה. אז אם כבר משקיעים כמה מאות שקלים, שווה להמתין עוד טיפה ולחסוך רכישה עתידית נוספת.
למה הכוונה צריך לחכות?
12/04/14 20:26
41צפיות
תאמת שקלתי קצת וקניתי ממיר
היה לי נמאס שממיר  של YES נהרס
ושלהזמין טכנאים ערבים/טרוריסטים עלול לגרום לסכנה
אבל לצערי זה היה אחד הגרועים שנהרס תוך שבוע

ומה יקרה אם אני אקנה ממיר בשיטה הישנה
זה אומר שקניתי לשווא ?
ומאיפה לי לדעת איזה ממיר תומך בשיטה החדשה ?
אני יודע שידברתי הרבה שאני נגד עידן פלוס
אבל הקו האדום שלי נחצה מהמימר ההשבור של YES
אז לא היה לי ברירה ולקנות את מה שלא רציתי בשביל חינוכית
*מימיר שבור של YES
12/04/14 20:33
30צפיות
והדרך היחידה לתקן את המימיר היה להזמין טכנאים טרוריסטים לבית
אז קניתי במקום מימיר עידן פלוס שלצערי היה בין הגרועים
שלחברה קוראים OSAKA שפשוט חדל לפעול (חוץ מנורה אדומה)
"טכנאים ערבים טרוריסטים"..אתה בכלל לא גזען
14/04/14 13:27
26צפיות
ואם יבוא אליך יהודי הביתה שיתחס אליך כמו לזבל ואולי גם יגנוב לך משהו מה אז?

בכל אופן מה שאתה צריך זה תקן t2 כלומר dvb-t2....אני גם בבירורים לגבי זה אבל מה שתומך זה inovva שרשום עליו t2.

יש אותו בACE שם ראיתי אותו והוא עולה 350 ש"ח.
אני לא גזען (לא בחלק הזה)
14/04/14 18:31
26צפיות
יש לך מושג כמה ערבים יש בחברון שהם טרוריסטים
ושהם גם טכנאים של YES
אני אגיד לך משהוא  
אותם ערבים שעושים צרות בחברון הם גם טכנאים של YES
מי אמר שהערבים של חברון הם סתם ערבים שעושים מה שבא להם?

בכל מקרה אם יהיה לי מזל אולי מה שאקנה יחזיק מעמד לזמן רב
אם אתה יודע שיש טרוריסטים שעובדים ביס
14/04/14 23:08
13צפיות
ואתה לא מדווח עליהם למשטרה אז אתה שותף לעבריינות ולמעשי טרור.

לך תגיש תלונה נגד החברה (יס) שמעסיקה אנשים שעוסקים (לפי דבריך) בפעולות טרור.
אולי יש טרוריסטים בYES
15/04/14 20:44
16צפיות
שכחתי להדגיש את האולי כי הכל יכול להיות בעולם

וכל מה שאני יודע שבפעם הראשונה שהזמנו אותם הכל היה בסדר
אבל מאז ההודעה שערבים נכנסים לבתים ישראלים ועושים מעשה טרור
אז החשש הוא בעיקר בחברון שהרוב שונאי ישראל והשאר פשוט אזרחים

הם בכוונה שמו את הלויין בכיון הלא נכון ואת החיבורים לא נכון

החשש הוא להזמין טכנאים אבל בסך הכל הם לא מהשונאים (אולי)
אבל יכול לגרום למצב שכן יקרה משהוא
כמו שאמרת יהודי יבוא לבית ויכול להיות ממש מרושע אז לך תדע

והאם יש טרוריסטים בYES  זה תלוי את מי אתה מזמין
אם הוא  הורס לך את הטלויזיה אז מיד יודעים שאלו שונאי ישראל
הם הרסו לי את החוט של הטלויזיה הקטנה שלמזלי זה חיבור נפרד

בהודעה הזו הייתי קצת גזעני (אולי הרבה)
אבל בתמונה הכללית אני לא לוקח סיכונים מיותרים
ומעדיף לחכות ליום שיהיו יהודים בחברון שהם טכנאי YES
כי חוץ מחברון כל הטכנאים הם יהודים ישראלים

ובוא נסיים בענין הזה
אם אני לא רוצה להזמין אז אני לא מזמין  זה ההחלטה שלי

וחוץ מזה לא הסתכלתי נכון על עידן פלוס ודי הייתי מרוצה
º
בכל מקרה אמתין חודשיים ימים כעצתך, תודה!
17/04/14 15:28
3צפיות
אפשר לרכוש מקלט DVB-T2
12/04/14 20:50
48צפיות
הוא אמור לתמוך בתקן החדש. אני קניתי מכאן:
http://www.ebay.com/itm/191089884621?ssPageName=ST...

אני מתכנן לחבר אותו למחשב קטן עם XBMC (שירות סטרימינג שיתופי חביב), להקליט באמצעותו מהאוויר ולצפות בתכנים מהאינטרנט. עוד חודש כשהכל יגיע אני מקווה להתנתק מ-yes ולא לחזור לשם לעולם - אלא אם המחירים ירדו בעשרות אחוזים כמו בסלולאר.
אני לא מבין מה יקרה עוד חודש
12/04/14 21:53
31צפיות
ואיך זה ישפיע על הישנים
הערוצים יעלמו  בישנים או ישארו?

ואל תסבירו רק תגידו בקצרה
האם הערוצים יהיו קיימים בשיטה הישנה או שהם יעלמו?
אני לא לגמרי יודע
12/04/14 22:21
40צפיות
הבנתי רק שבשיטה החדשה יהיה אפשר לקבל מבחר ערוצים גדול יותר ושידור HD של הערוץ הראשון.
הערוצים הישנים ישארו כמו שהם
13/04/14 00:41
32צפיות
ערוצים חדשים שיעלו, לרבות ערוצי ה-HD, יתמכו בשיטת השידור החדשה בלבד.
אוקי. תודה רבה
13/04/14 01:59
23צפיות
העיקר שגם שגם בשיטה הישנה יש ערוצים וזה מספיק
בשביל מה אני צריך HD מספיק לי כמה ערוצים רגילים וזהו
אמור זה דג :)
13/04/14 00:40
33צפיות
וכדי לבדוק האם מה שבאמת רכשת יתמוך בשיטת השידור בישראל בצורה מיטבית צריך לחכות שיתחיל השידור בצורה מלאה. ככל הידוע לי שיטת שידור האודיו הנהוגה בישראל (קידוד AAC מיוחד כלשהו) שונה ממדינות אחרות בעולם ולכן צריך ציוד מתאים.
מקסימום
13/04/14 00:42
35צפיות
נעביר את הצ'יפ הזה למשרד ונקנה אחר לבית.
º
אני בהחלט בודק
13/04/14 02:01
19צפיות
º
ומקסימום אחד נהרס ואחד חדש יבוא אחריו
13/04/14 02:03
19צפיות
º
יש הרבה יותר זולים ממנו, סביב ה-30 ש"ח.
14/04/14 03:33
15צפיות
יניב רק שהממיר לא תומך עברית.
14/04/14 13:29
13צפיות
יש כאלה שעברית חשוב להם.
תמשיכי להקליט תוכניות רדיו בטייפ
14/04/14 03:39
24צפיות
ובשביל טלוויזיה תקליטי באמצעות וידאו :)

בחיי, שהטכנולוגיה בתחום הזה רק הפכה להיות מורכבת יותר ויותר עבור האדם הממוצע.

לגבי הפתרונות העכשוויים יותר, אז רוב ממירי הDTT שסתם בארץ הדביקו להם את השם עידן+ יודעים להקליט לדיסק און קי וכבר לא נתקלים בטלוויזיה שאין בה טיונר DTT מובנה כאשר לא מעטות מגיעות עם זיכרון פנימי או אפשרות לדיסק און קי בעבור הקלטה.

דר"א, אפשר להזמין או לבנות אנטנה שמאפשרת קליטת החבילות הירדנית, המצרית, הקפריסאית ויש שמצליחים לקלוט גם את הטורקית ויוונית בישראל.

החבילה הקפריסאית יותר מעניינת כי יש בה גם ערוצים באנגלית והטורקית מעניינת בשל משחקי הכדורגל מהליגות המעניינות שמשודרים בערוצים הטורקיים.

אם מישהו יהיה מעוניין בעוד פרטים שיגיד ואמצא קישור לנושא.
אני אשמח לעוד פרטים על האנטנה
14/04/14 13:33
17צפיות
לפי מה שהבנתי לא בכל מקום התחנות הזרות נקלטות דרכה אבל תביא בבקשה.

תודה.
להקלטת רדיו לUSB את יכולה להשתמש בזה:
17/04/14 04:39
17צפיות
º
רעיון מעולה, תודה רבה וחג שמח!!!
17/04/14 15:27
9צפיות
º
חג שמח ובהצלחה
18/04/14 15:44
3צפיות
שמתם לב שרפי גינת מקריין נגד עצמו?
12/04/14 13:26
70צפיות
רפי גינת עדיין נשמע באותות של חדשות ynet בעוד שהוא כמנכ"ל ערוץ 10 אחראי להצלחתה של מהדורת חדשות 10 ברדיו.

ותודה לקונספירטור שזהכיר את זה.
לא ומשתי סיבות:
14/04/14 03:48
50צפיות
1. אני לא קולט את רדיו תל אביב.
2. גם כשאני מגיע למרכז, אני לא מאזין לרדיו תל אביב כי כל פעם שאני מנסה אותה, אין לי ממה להינות ממה שהיא משדרת.

בשאר התחנות שמשדרות את חדשות YNET אין קריינות של רפי גינת.
אליקו: "קיפוח? כל הנושא העדתי הוא קשקוש"
13/04/14 13:18
41צפיות
כמה דקות אחרי שאנחנו מתיישבים בבית הקפה התל אביבי, כבר ניגש לשולחן בחור צעיר, בהתלהבות והתרגשות שמתאימות יותר לילד מאשר לגבר שבטח כבר נושק לגיל 30. לא, זה לא מעריץ, אלא מי שמעיד על עצמו כמנהל של זמר בתחילת דרכו. "נשמח אם תאזין לשיר החדש שלו ואם תאהב - נשמח עוד יותר אם תשמיע, זה ממש יעזור לנו", הוא אומר.

"זה קורה לי בכל מקום, כל הזמן", אומר אליקו (אלי) כהן, ואפשר להבין למה: "רדיו לב המדינה" היא הגלגלצ של תעשיית המוזיקה המזרחית, התחנה שמכתיבה סדר היום - וידו של אליקו היא זו שאוחזת בשיבר. "מאות אלפי אנשים מאזינים לי מדי יום", הוא מתגאה, "וכולם רוצים שנשמיע אותם בתוכנית - אבל אני משמיע רק את מה שאני אוהב, ויש מי שנפגע מזה, שכועס, אבל זה עובר להם בסוף. אני לא יכול לנגן הכל. אנשים באים אלי ואומרים לי, 'השקענו בכותבים מפורסמים, לקחנו יח"צן יקר', וחושבים שזה מה שיעזור - ואני עונה להם שאני שומע כמעט כל שיר שמגיע אלי אבל מה שקובע בסופו של דבר אם השיר ייכנס לתוכנית זה שלושים השניות הראשונות שלו. אם זה תפס אותי או לא. כל השאר - לא רלוונטי. כשאני מרגיש אמת מוזיקלית השיר ייכנס, וכשלא - אז לא, ושום דבר לא יעזור".

ברור לך שכל מקרה כזה יכול להיגמר בעוד תוכנית של אמנון לוי שבה יטענו שאתה מקבל מעטפות.
"לפני כמה שנים הייתי עונה לך שפגעו בי בדברים האלה, אבל האמת היא שאני כבר חסין. למדתי לא להתייחס לביקורת. לא מזמן אמנון לוי בעצמו התקשר אלי כדי להתייעץ איתי לגבי כתבה שעשה על הז'אנר המזרחי. הוא בעצמו יגיד לך היום שבדיעבד עשו לי עוול. כל מי שיצא נגדי בעבר יתבטא אחרת היום. כולם התנצלו בפני".

ואולי היה בהאשמות האלה איזשהו אלמנט עדתי וגזעני? אתה מזרחי צבעוני מבת ים, והאמירה הרווחת לגביך היתה "עבד כי ימלוך".
"אני לא בחרתי להיות סמל של המוזיקה המזרחית. זה רחוק מהמציאות. בכל פעם שיש אזכור של הנושא העדתי בתקשורת מתקשרים אלי לבקש תגובה, ואני תמיד עונה שאין קשר בין מה שאני משמיע למלחמות תרבות. אין לזה מקום בשנת 2014 וזה מיותר. בתחילת הדרך אמרו 'אליקו זה שכונה', ואני עונה להם שאין בעיה - כי אני השכונה הכי גדולה במדינה. התוכנית שלי היא לא סמל למאבק בין עדות אלא תוכנית מוזיקה. זה קשקוש במיץ עגבניות, כל הנושא העדתי. אני גדלתי בבת ים למשפחה מזרחית ומעולם לא הרגשתי קיפוח".

אייל גולן לא חושב כמוך.
"אייל קיבל חיבוק מכולם והוא האחרון שיכול לטעון טענה כזו על האשכנזים".

האנשים שלו טוענים שהקהל איתו. בתור מי שחי את הקהל הזה, מה אתה חושב?
"הפרשה עשתה לו נזק גדול מאוד. אני שומע את הדיבור ברחוב, וזה טבעי שהורים לילדים ובעיקר לבנות אומרים שפעם הלכו להופעות שלו ועכשיו לא. גם אני אבא לבת, ועוד אבא חרדתי. אני לא שופט, אבל משהו התפספס שם בדרך".

אליקו מודל 2014 רחוק מדמות השדרן המתלהם שאתם אולי מדמיינים, רחוק מאוד מהחיקוי העילג של "ארץ נהדרת". הוא תולה את האשמה בהתבגרות ובמשפחה שמיתנה אותו. הוא לא ממהר לחבק כל זמר מזרחי שסרח, ובשנה האחרונה, לצד חשודים מיידיים כמו קובי פרץ, ליאור נרקיס ומושיק עפיה, אירח בתוכניתו גם אמנים כמו יהורם גאון, ריטה, עידן רייכל ויהודה פוליקר.

"הילדים שלי גדלו ופתאום הם חושפים אותי למוזיקה אחרת", הוא מסביר. "דרך הבן שלי הגעתי לריהאנה והיום אני בהחלט מכניס לתוכנית אלמנטים שאינם מזרחיים, מתוך רצון לקרב בין סוגי מוזיקה בארץ. דרך עידן רייכל גיליתי את המוזיקה האתיופית למשל, ואני חושב שהגיע הזמן שהמוזיקה המזרחית תתחיל לקבל השראה מעוד כיוונים. קובי פרץ למשל עשה את זה בשיר 'ז'ה טם' שהקליט יחד עם זמרת האופרה דניאלה לוגסי".

וכשאתה מרים טלפון לעידן רייכל, איך הוא מגיב?
"בהתחלה הוא לא התלהב ושלח אותי לאנשים שלו. הוא לא הסכים ישר. כשזה קרה והוא התארח אצלי לספיישל זה גרם להרבה אנשים להרים גבה - אבל בסוף הוא אמר לי שהיתה לו חוויה שלא עבר בשום מקום אחר. עשינו מופע אולפן שהיה כמו חתונה רק בלי החתן והכלה, והוא היה בשוק".

והקהל לא מעביר תחנה כשהוא שומע את "ממעמקים" במקום את "יהלום" של ליאור נרקיס?
"המאזינים מגיבים לזה בצורה נהדרת. אני חושב שאני ציר מרכזי ברדיו בישראל, ואם אני מביא לתוכנית את יהורם גאון, שהתבטא בחריפות נגד הז'אנר, והוא רואה איזה בית חם יש בתחנה ומה אנחנו עושים שם, זה חשוב בעיני. אתה יודע, אחרי שיהורם התארח אצלי בתוכנית, הוא הזמין אותי ואת אשתי למופע שלו בהיכל התרבות - והתענגתי. הבנתי מה זו תרבות, ושאפשר אחרת, כמו שהוא עושה, עם הסיפורים היפים בין השירים. זה דבר שאין בז'אנר שלנו וזה מקסים בעיני".

בימים אלה מוציא אליקו את אלבום האוסף השמיני שלו, שהכנסותיו קודש לעמותת צער בעלי חיים. במקביל הוא ממשיך להנחות מדי שנה אירועים במשרד הביטחון, אותם הוא מקדיש לזכר אביו שנפטר כשהיה בן 16. "החיבור לצער בעלי חיים התחיל בזה שהכלב שלנו מת והבטחתי לילדים שנאמץ כלב חדש, וכך נחשפתי לפעילות של העמותה הזו. אני מתכנן גם יום שידורים מיוחד בתחנה לעידוד אימוץ כלבים, כדי שיזכו לבית חם. היום בכלל המשפחה זה דבר ראשון בשבילי, מעל הכל. בתור ילד, הזיכרון מאבא שלי זה רק בתי חולים ואישפוזים ממושכים, ואני לא רוצה להחמיץ את הילדות של הילדים שלי כי רק מי שחווה ילדות כמו שלי מבין מה הערך של כל דקה עם המשפחה. יותר חשוב לי היום ללמד את הילד למבחן באנגלית מאשר ללכת לעוד הופעה".

נדמה לי שגם אתה מבין היום שבסופו של דבר, התעשייה הזו היא לא באמת המשפחה שלך. היתה לך מנה גדושה של אכזבות מזמרים.
"אף אחד מהזמרים לא מוזמן אלי לארוחת ערב. אני עשרים שנה בתעשייה ויש זמרים כמו קובי פרץ, ליאור נרקיס ומושיק עפייה שהתחילו את הקריירה איתי והיינו בשמחות אחד של השני, אבל היום אני מפריד בין העולמות ורואה לנגד עיני רק את התוכנית והמאזינים, ולא אף אחד אחר. לפעמים אני גם לא משמיע שירים שלהם שאני פחות מתחבר אליהם. חלק לוקחים את זה קשה, וחלק מבינים, אבל אני בכל מקרה לא מתעסק במה שיגידו. עם השנים אני שם גבולות יותר ברורים כי בסופו של דבר הם רק חברים למקצוע. אני לא יכול לומר שאני מנתק את הרגשות שלי כי גם אני בן אדם ונוצר קשר רגשי לאורך השנים, אבל היום אני לא מצפה לכלום מאף אחד".

ולסיום, מה דעתך על מה שקורה היום במוזיקה המזרחית?
"אני מאוד מסכים עם מה שכתבת על הדור הצעיר בז'אנר. משהו טוב קורה עם הדור החדש שהגיע, אחרי הגל של עומר אדם, דודו אהרון ומשה פרץ. דור שמביא משהו חדש. אני מאוד מאמין בלירון רמתי, מאור אדרי, איתי לוי, מאור אשוואל, רן לוי ושקד קוממי.
לדעתי שיר לוי יתפוצץ פה בענק כי הוא מביא משהו אחר בכל אלבום ויש לו קול אדיר. הדרך של הדור הזה שונה. הם צנועים יותר, יש בהם יותר חן והם לא מכוונים גבוה מדי. נכון, אי אפשר לדעת איך יתנהגו כשיזכו להצלחה, כי למדתי שתחילת הדרך לא מעידה על סופה.

"בתקופת ההצלחה המטאורית של הז'אנר, לזמרים הבולטים לא היו הכלים להתמודד עם זה, אבל אני חושב שהדור החדש למד מהם שאין כוכבים, רק בני אדם - ובקריירה אתה פעם למעלה ופעם למטה. אין מישהו מורם מעם. מבחינתי כל הזמרים שווים, וגם אני כבר לא מתעסק במידת הכוח שיש לי. בסופו של דבר קיבלתי מתנה גדולה בחיים האלה - והיא שזכיתי להתפרנס ממשהו שאני אוהב. זה דבר נפלא".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4507721,00...
אמרו שיעלו עוד ערוצי טלוויזיה לעידן+ באפריל
10/04/14 09:36
69צפיות
אז אמרו...  בטח התכוונו ל 1 באפריל
אף אחד לא אמר שיעלו
12/04/14 17:42
38צפיות
אמרו שרוצים להעלות....
הצעת החוק המקורית דיברה על 18 ערוצים עד סוף 2014
אין שום סיכוי שזה יקרה מהסיבות הבאות:
1-הערוצים שאמורים לעלות הם ערוצים פרטיים-כרגע לא רווחי להם לעלות וזאת זכותם
2-עדיין לא נקבע מי ינהל את המערך הזה. כרגע הוא מנוהל ע"י הרשות השנייה שזה מהווה ניגוד עניינים כי היא אמורה להיות רגולטור של ערוצים 2+10 והרדיו האזורי
3-ערוץ 10 בקשיים ולא אישרו לו לשדר ברשיון ולכן גם רשת וקשת לא ממהרים להפריד כוחות ולהפרד מהאפיק הנחשק 22 ולשדר 7 ימים כל אחת בערוץ משלה שאמור אף הוא להיות בעידן פלוס
4-לא יצאו מכרזים ל"ערוצי הנושא" וכל מכרז כזה זה גם מספר חודשים לפחות
כך שערוצים חדשים אני בספק שיעלו לפני 2015 אם בכלל וזה כולל טלוויזיה ורדיו
איש תקשורת נעצר בחשד שקיים יחסי מין עם בת 15
12/04/14 17:08
95צפיות
האיש בן ה-37, שזהותו אסורה לפרסום, נעצר בעקבות תלונה שהוגשה נגדו ונחשד בבעילה אסורה בהסכמה. הנערה הודתה שקיימה איתו יחסים מיוזמתה. מעצרו הוארך עד יום שני

http://b.walla.co.il/?w=/10/2737337

השמועה אומרת שמדובר באיש רדיו לא מוכר כל כך אבל איש רדיו.
º
דווקא די מוכר
13/04/14 00:42
50צפיות
º
אני בכלל לא ידעתי שקיים תפקיד כזה
13/04/14 13:16
32צפיות
מה קיבלו עובדי הרדיו לפסח?
09/04/14 13:25
71צפיות
ברדיו ירושלים ממשיכים לפנק את העובדים עם תלושים בסך 500 שקלים ו-2 בקבוקי יין "משובחים", כדברי ההנהלה. ברדיו 90FM אמצע הדרך יקבלו העובדים בין 400 ל-500 שקלים בתלושי שי ובקבוק יין איכותי של יקב מונד. ברדיו קול ברמה יקבלו העובדים תלושים שבין 300 ל-500 שקלים, עם בקבוק יין.

בתחנות הרדיו ללא הפסקה ואקו 99FM של אלי עזור, יקבלו העובדים תלושים בסך 250 שקלים, כמו ברדיו דרום ורדיו תל אביב, ואילו ברדיו גלי ישראל העובדים יוכלו לממש שובר בסך 250 שקלים להפקת אלבום תמונות ב-E BOOK.

בתחנה הצבאית גלי צה"ל ובגלגלצ מקבלים האזרחים תלושים על סך 550 שקלים. עובדי קול ישראל, כמו יתר עובדי רשות השידור קיבלו תלושים מההנהלה של 450 ש"ח. את השי של הוועד - אשר היה אמור לעמוד על כ-550 שקלים - החליטו בוועד לבטל השנה, וזאת על מנת לתקצב את מאבקם.

http://b.walla.co.il/?w=//2736615
http://ice.co.il/article/view/384043
ועובדי קול"יש יקבלו 1000 ש"ח...
10/04/14 20:32
39צפיות
אח"כ בוכים שאין כסף....ים פירסומות אגרה וביזבוזים מיותרים.

ניהול כושל!
העובדים יקבלו השנה "רק" 450 ש"ח
10/04/14 21:55
32צפיות
השי השנתי של הוועד, שעמד על 550 ש"ח כל שנה, בוטל השנה כדי לממן את המאבק נגד סגירת רשות השידור (אז אפשר לומר שהכסף הזה יבוזבז "כההלכה").
ציטוט מכותרת הכתבה בואללה
11/04/14 12:12
26צפיות
"וד"ש לארדן: עובדי רשות השידור יקבלו השנה 1,000 שקלים לחג הפסח"


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה