לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
להיות הורים לילדים זו משימה קשה ורצופת חרדות ואתגרים, לא כל שכן כאשר אנחנו מנתקים אותם ואת עצמנו מכל מה שהכרנו ועוברים למדינה אחרת. משימת ההורות הופכת מסובכת בהרבה כאשר נוספים לה קשיי קליטה, שפה חדשה, תרבות זרה וביורוקרטיה שונה מכל מה שאנחנו מכירים, ואנחנו נאלצים לחוות עם הילדים שלנו את כל הקשיים ובו בזמן מנסים להיות חזקים ולהתמודד עם הקשיים שלנו עצמנו. הפורום נועד לכל אותם הורים המנסים למצוא את הכוחות הפיזיים והנפשיים להתמודד עם כל הקשיים בבת אחת, ולהמשיך לתפקד כהורים במקומות מושבנו הזמניים או הקבועים כישראלים מסביב לעולם, במקרים רבים ללא קרבה ותמיכה של משפחה וחברים. הפורום גם נועד לכל אותם הורים לעתיד, שעוברים את חווית ההריון והלידה בארץ זרה. אז אם אתם ישראלים החיים בחו"ל ואם יש לכם (או עומדים להיות לכם) ילדים, זה בהחלט המקום בשבילכם. ננסה ליצור כאן קהילה חמה ותומכת שבה נוכל לדון בנושאי ההריון והלידה, גידול הילדים בחו"ל, קשיי הקליטה והשפה, הריחוק מהמשפחה, חינוך, תרבות, פנאי עם ילדים וכל העולה על רוחנו.

אשמח לראותכם משתתפים ופעילים בפורום. חשוב שנשמור על המטרות המקוריות של הפורום. אין כאן מקום לביקורת או ניגוח בנושא השהייה בחו``ל, אנו לא מעלים את הבעד ואת הנגד ולא יתקבלו כאן הטפות מוסר. הודעות מעין אלה, ובמיוחד אם יכתבו בשפה בוטה - ימחקו בשלב הראשון ויחסמו בשלב השני. הודעות פוגעות, מעליבות, התקפות אישיות על גולשים או חשיפת פרטים אישים על גולשים אינן מקובלות בפורום והן יימחקו. וכמובן, אסור לפרסם בפורום. אם ברצונכם לפרסם אנא בקשו רשות קודם, או הציצו בלוחות הפורום לראות אם יש שם מקום מתאים לפרסום שלכם. והערה אחרונה - הפורום נוצר על מנת לעסוק בנושא הספציפי ובבעיות הפרטניות של קהילת ההורים בחו"ל, והוא חלק מאשכול הפורומים של ישראלים בחו"ל המתפתח בתפוז. אתם מוזמנים לבקר גם בפורומים אחרים של ישראלים בחו"ל בו תמצאו קהילה מגוונת מכל העולם ודיונים מרתקים מישראל, אירופה, אסיה והמזרח הרחוק. מקווה שלכולנו יהיה כאן נחמד!

DVD 0 מה מומלץ??

15/06/04 22:58
מה הקטנים אוהבים בגיל שנה וקצת?

הנה רשימה אחת...
 
תגיות:
DVD 0 מה מומלץ??
<< ההודעה הנוכחית
15/06/04 22:58
36צפיות
מה הקטנים אוהבים בגיל שנה וקצת?

הנה רשימה אחת...
ההמלצה שלי
15/06/04 23:07
9צפיות

רדיו גן בכיכובה של יעל בר זוהר
הקלטת (DVD) נפתחת ב"איזה יום שמח" שצולם בפארק הירקון -
בר זוהר קופצת מבין העצים בחולצה צמודה, כשעדר זאטוטים שועט בעקבותיה - פשוט קלאסיקה.
הנאה מושלמת לתינוקות ולאבות.

לי באופן אישי יש חררה מסמדר שיר
15/06/04 23:36
4צפיות
לא נכנסת אלי הביתה, כמו גם הד"צ והדצ"ה.
הלוואי והייתי סמדר שיר
15/06/04 23:57
4צפיות
אולי בגלל שהיא נשואה
16/06/04 01:37
2צפיות
לפרופ' עמי סידי, רופא אורולוג ואיש מפתח?
º
אצלי כמו אצלכם. לא סמדר ולא דצים.
16/06/04 04:50
3צפיות
או שלום לך!! חשבתי עלייך
16/06/04 05:38
ומה כן??
סליחה, לא היה לי זמן לפרט..
17/06/04 19:27
ובינתיים כבר נתנו לך יופי של רעיונות. אצלנו אוהבים מ-א-ו-ד בייבי דוליטל (מסדרת הבייבי המפורסמת) - יש שני דוליטל, אחד על חיות השכונה ואחד על חיות העולם. שניהם נפלאים. אם הוא כבר מקשיב לסיפור, אז יש את הזחל הרעב המצויין. ואם יש לך אפשרות לעשות כבלים דיגיטליים ואתם עם COMCAST, אז תדאגי שיהיה לכם ערוץ NOGGIN המקסים לילדים (אם שמעת על "הופ" הישראלי, זה באותו הסגנון - ערוץ לפעוטות בלי פרסומות ורק עם תכניות שמתאימות לקטנטנים בלי אלימות). אולי יש אותו גם לחברות כבלים אחרות - אין לי שמץ אז שווה לברר. אצלנו בקומקסט הוא ערוץ 131. וכמובן שכל הדיגדיגדוגים למיניהם הם בסדר (שנואים עליי, אהובים על הבנות), מחסן השטוזים נפלא ובכלל כל הקלטות של דתיה בן דור. יש לנו גם (וזה לגיל מבוגר יותר) את הסדרה של פרפר נחמד (זה משנות ילדותינו עם אוזה ובץ ושבי ודודו ועוזי חיטמן וכל אלה) הכוללת 17 קלטות שבכל אחת שני פרקים של הפרפר, בנושאים שונים. היא נהדרת לגיל קצת יותר גדול כשהם כבר מתרכזים בעלילה.
יש לנו את NOGGIN והוא מעולה!!
17/06/04 22:16
1צפיות
תבור מת על OOBI, ממש ערוץ מצויין וכרגע זה כל מה שהוא רואה, לכן חשבתי לאזן עם קצת עברית...
אז ככה
16/06/04 00:08
1צפיות
סבא טוביה - להיט
מחסן השטוזונים של דתיה
אין מה לעשות גם טיף וטף
כל הדיסקים עם עוזי חיטמן
פים פם פה
רשימת מצאי
16/06/04 00:30
1צפיות
דיג-דיג-דוג במקום הראשון
תלטביז במקום השני (אפשר לצעוק גוועלד עד מחר, הילדה מרותקת)
בייבי ואןגוך, בייבי נפטון וחבריהם במקום השלישי

למי שיש את ערוץ נוגין, המלצה חמה על OOBI, יופי של תכנית.
אצלנו פופולרי
16/06/04 05:43
אצבעות, אצבעות לי ואריק טיינשטיין לקטנטנים.
סקירה (מבוססת על המגוון העצום שלנו)
16/06/04 07:25
5צפיות
בגדול רוב הקלטות הישראליות מתחלקות שלני ז'נרים: (1) שירים (עם כאילו עלילה ברקע ברמות משחק משתנות) (2) סיפורים.

לסוג הראשון המומלץ ביותר לטעמי הוא אפרוחים, קלטת מקסימה עם שירים יפים (לחן של נחום הימן) באיכות צילום גבוה היה אצלנו מאד מאד פופלרי (במיוחד הדואט אבא תנחש, מי זה הולך מאחורי).

אחריו הייתי מדרגת את פים פם פם, סיפורי אגדות מסופרות בשירים. הפקה חמודה פרט למשחק העלוב של הילדים. טוביה צפיר מעלה חיוך. (בן של חברים שלנו לאחר צפיה בקלטת אימץ את הביטוי סומסום היפתח כל פעם שהרים את מכסה האסלה (הוא היה בן שנה וחודשים)). אם זאת וחשוב לציין לא לגעת בפים פם פפ שתים - איום ונורא זאת מחמאה לקלטת הזאת.

מספר שלוש ברשימה הולכים לגן. אומנם הילדה מוציאה אותי מדעתי אבל הפשוש מאד אוהב. הסיטואציה רלוונטית (פרידה מאמא ופעליות בגן).הפשוש שלי כאמור לא דיבר עד גיל מאוחר אבל בגיל שנתיים הוא שר לי ''אמא אל תלכי''.

''אצבעות שלי'' חמוד. גם הוא לחן של נחום הימן. הפקה קצת פחות יקרה אבל בפירוש שווה צפיה.

דיג דיד דוג חמודים משעשעים המון שירי משחק. היתרון הגדול שלהם שאפשר לאמץ חלק מהשירים למשחק אמיתי. בקטגוריה הזאת נמצאת גם ''אצבעות''  שמכילה איך לא שירי משחק לידים. החסרון תקציב נמוך מלבישה נוראית וליהוק לא משהו (דני בסן מספר סיפור! ולא שר) אבל בפירוש חמוד.

טיף וטף - נשבעתי שלא אקנה. קבלנו מתנה. האמת הרבה יותר חמוד ממה שהייתי משארת אם לא כמיות נקנקיות הזגולובק שמסתובבות בקלטת הייתי מחבבת אותה יותר. שירים קליטים וחמודים סיפור מסגרת סביר פלוס.

עולם קטן - שירים מכל העולם שתורגמו (לא משהו) בהפקה לא משהו. היתררון המרכזי לנו החיים בחו''ל - הצגת תרביות שונות וחלק מהשירים מוכרים אפילו אם יש להם מילים אחרות (שם למעלה במרום אור כוכב אומר שלום...).

אחד שהוא די שונה בזנר הוא שירים גדולים לקטנים. אנחנו מאד אוהבים וגם הפשוש שירים כמו איך שיר נולד, אשה אחת גרה בטוח אבטיח ועוד האהוב אלינו וגם על הפשוש הוא בן בבצוע של מתי כספי (על בן שלא הולך לישון כל הלילה).

בסיפורים יש כמה ממש מוצלחים. סביר להניח שהם יהיו קצת מעל לרמה של גיל שנה אבל אנחנו מצאנו שלפחות עם הפשוש ספר + הסיפור בקלטת נקבל ואהוד.

במסגרת הזאת יש את מעשה בחמישה בלונים יחד עם הבית של יעל ותירס חם מסופרים על ידי ירון לונדון (מתאים יותר לבני שנה וחצי שנתיים). סיפורים של לווין קיפניס (סבר אליעזר והגזר, המטריה הגדולה של אבא), שמוליק קיפוד, הלו הלו אבא דירה להזכיר ועוד. אבל כאמור אולי עדיף בשלב מאוחר יותר.

קלטות לא ישראליות יש את הטלטביז - ילדים מתים אליהם מבוגרים מאבדים חמישה נוירונים על כל שעה צפיה (DVD יש את היתרון של שתי שפות). ליותר גדולים ברני, והעולם של אלמו ולבני השלוש blues clues והבית הכחול של הדוב.

וכמובן סידרת ביבי אנשטיין שהולכת ומתרחבת. אנחנו נטשנו בביבי דוליטל (ידוע אצלנו בשם ביבי בלדי חייה) היכרות עם בעלי החיים, בסידרה רכשנו את ון גוך (צבעים), שקספיר מילים. בניגוד למוצטרט ובאך יש גם טקסט יחד עם מוסיקה קטישית אבל ילדים בדרך כלל מהופנטים למסך.

מקווה שעזרתי.


ענת
ושכתי את
16/06/04 07:27
1צפיות
מחסן השטוזים של בתיה בפירוש מקום ראשון לפני כולם (באמת שלו ראינו אותו הרבה זמן).משחק טוב שירים מקסימים עלילה הגיונית ואפילו ההורים נהנים.

ענת
ענת תודה רבה רבה וענקית!!!
16/06/04 20:19
איזו סקירה מצויינת, ישר למאמרים (ברשותך).
וחוצמזה, אני מיד רצה להזמין.

שאלה לי - סדרת בייבי איינשטיין עם המילים, יש לכם בעברית או באנגלית? כי אני מעדיפה בעברית (עם שמות החיות בעברית) אבל לא יודעת אם יש...

שוב תודה רבה מכל הלב!!
ביבי אנשטיין
16/06/04 20:45
1צפיות
יש ביבי דוליטל (בעלי החיים בחווה) ועוד אחד על בעלי החיים בטבע - בשניהם התמונות מרהיבות. מעבר לזה כאמור ון גוך צבעים, שקספיר - רשימת מילים אקראית. הם הוציאו עוד כמה בסדרה (נפטון -מים אחר על כוכבים וכו אבל אנחנו כבר גדולים מידי). את כל הראשונים יש בעברית (אני מניחה שגם החדשים יותר יצאו). אנחנו קנינו לא מזמן אחד באנגלית כדי לעזור לילד עם השפה... אני מניחה שאם תזמיני די וי די מהארץ הוא יהיה עם שתי השפות.

כמובן שאת מוזמנת להשתמש. האמת שכחתי עוד כמה כמו פינוקי שהוא להיט היסטרי אצלנו אבל זה מכסה את הרוב. (זה מה שקורה שיש רק וידאו ואין חיבור לתחנות הטלבזיה...).

ענת
בבייבי אינשטיין
16/06/04 20:52
2צפיות
אצלנו להיט עדיין בייבי ניוטון - זה על צורות, שונה מקלטות אחרות בסדרה אבל הצלחה גדולה. הקטן מגדיר את כל החפצים בסביבה - משולש/עיגול/מלבן היו בין המילים הראשונות שלו.
שלי למד צורות מבלו...
16/06/04 21:33
הוא הילד היחידי בן השלוש שאני מכירה שמכיר טרפזויד, אוקטוגן (טרפז משושה). הקטע המצחיק הוא שהוא מתעקש שעיגול הוא  גם אליפסה - ובעיקרון הוא צודק עיגול הוא מקרה פרטי של אליפסה שבו המרחק בין שני המוקדים הוא אפס... האמת עם בלו גם אני למדתי צבעים שלא ידעתי שיש באנגלית... בקיצור שימושי.

ענת
סליחה על הבורות
16/06/04 21:36
1צפיות
מי זה בלו?
blue's clues
17/06/04 00:07
1צפיות
כלבה קטנה ונחמדה סידרה יצי מצוירת וחצי עם אנשים (איש אחד ג'ו או סטיב) מיועדת לבני שלוש. מקסים חמוד ומאד חינוכי.

ענת
º
אוקטגון זה מתומן... :)
17/06/04 04:32
3צפיות
º
נכון הטעות שלי לא של הפשוש...
17/06/04 05:34
3צפיות
º
פשושים לא טועים... :))
17/06/04 09:51
1צפיות
לנו יש את הDVD של בייבי אינשטין
17/06/04 03:48
מקנדה ויש מילים בכ10 שפות שונות כולל עברית ואנגלית
שאלה לי...
16/06/04 20:48
האם אתן מכירות אתרים זולים להזמנה של הDVDים האלה בארץ?

מי הכי זול?

יש את IBOOKS (סטימצקי)
את בקבוק

ואני לא חושבת שאני מכירה אחרים... אולי מיתוס? דיבוק??

בקיצור אולי מישהי כבר בדקה איפה הכי זול.

תודה!
תנסי את
16/06/04 21:46
1צפיות
booknet.לא בטוחה אם יש להם DVD, אבל ספרים כן - ובדר"F הם היו הכי זולים מבין האתרים {והחנויות!}.
"
אתר להשוואת ממחירים בארץ
16/06/04 22:19
3צפיות
אתר זאפ. באופן אישי-לא סובלת את מיתוס.תמיד הכי יקר וחרא שירות (רק השבוע ביטלתי אצלם הזמנה של 350 ש"ח  בגלל שרצו לחייב אותי דמי משלוח פעמיים על ספר שהזמנתי ושחסר להם עכשיו.הזמנתי מהם באופן חריג כי היה לי איזה קופון מהם ורציתי לנצל את מבצעי שבוע הספר...טעות שלא תחזור שנית.)
כתובות אינטרנט מצורפות:
www.tarbook.com
17/06/04 02:54
אפשר גם לנסות במפגש ידיעות במנהטן-רק אם בא לך לעשות טיול לעיר
הקלטות שלנו די מעלות אבק
17/06/04 03:52
הקטנצ'יק לא ממש מתלהב.
בפאזה הראשונה היה להן שימוש נרחב יותר. להלן המועדפים: ג'ימבורי, אפרוחים, שירי משחק (דתיה בן דור), מחסן השטוזים, סבתא בישלה דיסה א' וב', אצבעות, אצבעות לי.
העלם אהב גם את הנורית הירשים למיניהם. הטלנו וטו כמעט מוחלט (למעט האוסף של דיגדיגדוג - חלשי אופי אנחנו...).
לסדרת הבייבים למיניהם (למרות שרכשנו כמעט את כולה) לא היתה הצלחה מדהימה אצל הילדים שלי...
º
גם אצלנו הקטנה לא מתלהבת.
18/06/04 11:33
8צפיות
ואצלנו
17/06/04 06:10
דניאל דווקא לא מאוד מתלהב מטלויזיה בכלל (זה כנראה גם בגלל שהוא כמעט לא צופה בה)
אבל עכשיו קניתי שתי קלטות של בייבי אינשטיין, אחת של חיות העולם, ואחת של חיות הבית והן דווקא זוכות להצלחה. וגם לדעתי הן מאוד נחמדות.

אם עוד אין לך קלטות של בייבי אינשטיין, היום ראיתי שב- EBAY אפשר לקנות סט של 10 (שכולל את השתיים שהזכרתי למעלה) באזור ה- 60$ שזה מאוד שווה, כי גם מקבלים קלטות שהן REGION FREE וגם פה כל DVD עולה $20.

ואם לא בא לך על EBAY אז ב- BN יש מבצע שאם קונים שני DVD מקבלים את השלישי חינם.
בדיוק קנינו לקייסי 10 DVD
18/06/04 00:11
3צפיות
של בייבי איינשטיין ועלה לי $38 כולל משלוח (מסין...). קייסי מאוד אוהב את הסדרה ויש לנו את כולם, יש לנו גם את מיוזיקל בייבי של פישר פרייס שהוא גם אוהב, על אלמו הוא משוגע ורחוב סומסום להיט אצלו עכשיו וגם בארני. אין לנו כלום בערית חוץ מהקומפי... דיסקים עם שירי ילדים וכמה ספרים. אבל הוא מדבר אנגלית נהדר ואומר משפטים ושר שירים.
שירה,ספרי בבקשה איך קונים
18/06/04 15:44
3צפיות
10 DVD ב-38$ כולל משלוח....?
º
ב- EBAY
18/06/04 17:27
4צפיות
והנה לינק
18/06/04 18:14
2צפיות
מצטערת, קודם לא היה לי זמן לחפש, אבל עכשיו חזרתי לשים את הלינק

הנה לינק ל- EBAY

חבל שלתפוז אין אופציה לעדכן הודעות, אז לא הייתי צריכה לפתוח עוד אחת.
והם טובים! הם הגיעו אליי השבוע
18/06/04 19:05
1צפיות
והם עובדים יופי! היה לי את רובם ב VHS אבל חלקם נשחקו עם הזמן... אז החלפנו הכל לDVD והוא במיוחד אוהב את חיות הבית... ויודע את כל השמות, וגם את חיות העולם, בפעם האחרונה שהיינו בגן החיות בסנטה ברברה, הוא הצביע על פיל, ג'ירף, אריה, נמר, תוכי, צב, דגים, קוף, ברוז, עז, וכבשה וידע את השמות (רק באנגלית כמובן) ככה שהוא לומד יפה מזה (אבל לא רק מזה)
גאיה מאוד אוהבת את...
18/06/04 01:18
3צפיות
הסידרה של בייבי איינשטיין, ברני וחברים, פים פם פה, דויד דאור ושרון חזיז... בקיצור אני יכולה לסכם - היא מטורפת על מוסיקה!
יש לה גם הרבה DVD וקלטות וידאו של סיפורים, שהיא אפילו לא מתייחסת עליהם... היא אוהבת לרקוד ולשיר (בשפה שלה) עם הDVD/קלטת שאנחנו שמים לה.
Flix
פורום תמ

פורום תמ"א 38

הגנה ושמירה על זכויות הדיירים בואו לדבר על זה>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום