לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
אין צורך להסביר, כולם יודעים מה זה אורתופדיה. בדיחה ישנה ולא כ"כ מוצלחת אומרת כי האנושות מתחלקת לאלו שהיו אצל אורתופד ואלו שיהיו. למרות שזה לא מצחיק במיוחד, יש בזה מן האמת כמו בהרבה בדיחות, הבעיות האורתופדיות נפוצות מאוד. האורתופדיה היא אחד המקצועות הדינמיים ביותר כיום בעולם ברפואה: שיטות הטיפול והאיבחון משתנות ללא הרף ככל שהידע המדעי והמחקרי מעמיק והניסיון המקצועי הולך וגדל. בעשורים האחרונים אנו עדים לשתי מגמות עיקירות: האחת, מעבר חד משיטות טיפול שמרניות לכיוון הטיפול הכירורגי אשר, נהיה פחות חודרני וטראומטי למטופל/ת. השניה, שימוש נרחב בכירוגיה ארתרוסקופית ושיטות ניתוח זעיר-פולשניות אחרות לטיפול בבעיות אורתופדיות. במקרים רבים, שפע האפשרויות המוצעות מבלבל ומטעה עד כי לא ניתן למצוא את הדרך להחלמה. גם ציבור הרופאים מסתנוור, לא אחת, מהחידושים הטכנולוגיים עד שלעיתים הוא שוכח כי הליך פשוט ובלתי מתוחכם יכול לחולל פלאים ולפתור את הבעיה. במערכת הבריאות הציבורית לא תמיד קל לקבל הסבר ותמיכה לגבי הבעיה ודרכי הטיפול השונות. מטרת הקהילה שלנו היא לשמש במה למפגש בין אנשים, הסובלים מבעיות אורתופדיות לבין רופאים  ומטפלים מתחומים שונים כגון פיזיותרפיה. אנחנו מתנגדים בתוקף לכל נסיון למסחור הקהילה ע"י גורמים שונים (הודעות מסחריות ופרסומת סמויה ימחקו מיידית). הקהילה תעסוק בכל תחומי האורתופדיה החל מפגיעות ספורט, פציעות אורתופדיות, דרך מחלות גב, כתפיים, כף רגל וכף יד וכלה במחלות ילדים. אין לנו התנגדות שמטפלים אלטרנטיביים יתרמו לדיון, אם כי זאת לא ממש כוס התה שלנו, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים. נשתדל לתת מענה לשאלות הקוראים בצורה עניינית ומהירה. יש לקחת בחשבון את מגבלות הסביבה בה אנו פועלים - הרשת. ישנן שאלות עליהן לא ניתן לתת מענה מאחר ונדרשת אנמנזה קפדנית, בדיקה גופנית ובדיקות עזר.  אין לנו אפשרות לאבחן מחלות או מצבים רפואיים מרחוק. עוד נבקש כי תקחו בחשבון שאיננו נמצאים מול המסך בתדירות גבוהה ולעיתים תידרש סבלנות. יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר רן דורון, החטיבה הכירורגית, המרכז הרפואי ת"א.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל.  לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
הודעה חדשה

בורסיטיס במפרק ירך

מאת: OFRO
29/09/07 23:44
שלום,
אני סובל מבורסיטיס במפרק הירך
אני מטופל בסידרה של 3 זריקות סטרואידים למפרק ורציתי לדעת מה השלב הבא או הטיפול הבא במידה ואחרי 3 זריקות אין החלמה מלאה?
תודה מראש
 
תגיות:
בורסיטיס במפרק ירך
<< ההודעה הנוכחית
29/09/07 23:44
20צפיות
שלום,
אני סובל מבורסיטיס במפרק הירך
אני מטופל בסידרה של 3 זריקות סטרואידים למפרק ורציתי לדעת מה השלב הבא או הטיפול הבא במידה ואחרי 3 זריקות אין החלמה מלאה?
תודה מראש
בורסיטיס
01/10/07 08:55
10צפיות
שלום.

חסרים המון פרטים כמו הגיל,  הרקע לכאבים ומשכם, צילומים או בדיקות הדמייה נוספות שקדמו לאבחנה וכמובן בדיקה גופנית. טיפול בזריקות מקובל בבורסיטיס, אפשר להוסיף טיפולים פיזיותרפיים וכמובן שנדרשת מנוחה.

בברכה,
הפרטים שחסרים
01/10/07 16:23
5צפיות
אני בן 22 והכאבים הם כתוצאה מחבלה, נפילה לא טובה על האגן.
אין לי הגבלות בהליכה וכו' אלא רק כאשר אני נופל על המקום (שכחתי לציין שאני שוער כדורגל) או מקבל מכה אפילו הכי קטנה,עשיתי טיפולי פיזיוטרפיה שלא הועילו ועכשיו אני מטופל בזריקות אחת ל3 שבועות
עשיתי כבר 2 זריקות סטרואידים ורציתי לדעת מה אפשר לעשות אחרי 3 זריקות במידה וזה לא עובר
תודה מראש
קבל מסר אישי
01/10/07 12:54
6צפיות
ובינתיים אפשר לקרוא כאן על התופעה

תרגיש טוב,

חנן
מקפיץ
04/10/07 21:24
2צפיות
ד"ר גולדשטיין, מחכה בבקשה לתשובה
מקפיץ........
05/10/07 17:58
2צפיות
......................................
Flix
ד

טיפול בפסוריאזיס

הגישה ההוליסטית של ד"ר ארוין סלומון לפרטים כנסו>>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
לעמוד הפורום