בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום האפילפסיה . האפילפסיה ידועה גם כמחלת הנפילה. האפילפסיה באה במפתיע.
1% מהאוכלוסיה מטופלת במניעת התופעות הנובעות מהאפילפסיה. מדובר בכ- 70,000 איש במדינתנו. בכל שנה מצטרפים בין 3,000 ל- 4,000 איש חדשים למטופלים באפילפסיה, בארצנו יש לפחות 20,000 איש אפילפטים מתחת גיל 20. לכל אפילפטי יש סיכוי של 60% להכנס להפוגה כעבור מספר שנים.
לאפילפסיה יש מיגוון תופעות , שהידועה ביותר היא הנפילה. 70% מהאנשים, שבטיפול, לא סובלים משום תופעה. לשאר יש תופעות במידרג שונה.
לרוב אפילפטים יש משפחה שמשתתפת אתו , אם בשמירה על לקיחת התרופה, או להתמודדות עם התקפים. לא נגזים אם נאמר ש – 300,000 משתתפים בהתמודדות עם האפילפסיה כולל ובני המשפחה.
אנחנו כאן עם כולם.
לצערנו אין הבנה באוכלוסיה לאפילפסיה, שנובעת מפחדים קדומים, הפוגעים קשה באפילפטים. אם בקבלה לעבודה, וביחסים חברתים. אנחנו כאן להסביר לכל אדם את המצב לאשורו.

תרופה למניעת התקף ארוך
01/08/14 13:41
33צפיות
שוב שלום,
אולי תוכלו לעזור לי עד שנפגוש רופא - הסבירו לנו שאחד הסיכונים שאנחנו לוקחים, בלא לטפל זה שיכול להיות פרכוס ארוך שיביא לנזק. מאידך בבית החולים הבנו שיש תרופה שיכולה לשלוף אותו מפרכוס ארוך במידה ויהיה לו. כעת אנחנו תוהים האם אפשר להשיג את התרופה הזו כך שנוכל להקטין את הסיכון הנ"ל.
 
תודה,
רן.
במקרה של התקף ארוך - מעל 5 דקות
01/08/14 14:05
28צפיות
סטטוס אפילפטיקוס נהוג לתת דיאזפאם  ובשמה המסחרי אסיוול. התרופה צריכה, כמובן מרשם רופא. מתן התרופה הוא ע"י הזרקה או החדרה רקטלית.
 
 
ונהוג להסתובב איתה ?
01/08/14 20:53
18צפיות
כלומר, יש לחולים וקרוביהם את התרופה בכיס למקרה הצורך?
 
 
אני משער שכן. אני מכיר מישהי שלבן שלה יש
01/08/14 23:22
18צפיות
סטטס אפילפטיקוס (התקפים ארוכים) מדי פעם. היא היתה אתו גם בטיולים בחו"ל ואני מניח שהתרופה הייתה אתה.
בנושא אפילפסיה
01/08/14 15:01
33צפיות
אני חולת אפילפסיה מטופלת בתרופות לפעמים יש לי זרמים בכל הגוף שנימשך כמה שניות היתה פעם אחת שהיו לי זרמים בראש שנימשך כמה שניות ולא יודעת מה עלי לעשות
º
תפני לנוירולוג
01/08/14 18:32
10צפיות
רישיון נהיגה
30/07/14 18:29
29צפיות
היי,שלום לכולם.
אני רוצה להוציא רישין נהיגה.
האם מישהו יודע מה התהליך והפרוצידורה לשם כך?
הנה מה שכתבה עדי שהיא המומחית שלנו לעניני רישיון
01/08/14 14:16
17צפיות
חיפוש בפורום יתן לך עוד הרבה דיונים בנושא הזה.
לעידו יש אפילפסיה
31/07/14 01:58
29צפיות
שלום,
שמי רן, אבא של עידו שחגג לפני שבוע שנתיים. אחרי שנה של חוסר ודאות היום הגיעה הודאות, גם פרכוס מאד ברור ללא חום וגם EEG שמצא עדות לאפילפסיה. עד היום המחלה הזו היתה מאד קלה לנו, פעם ב 4-3 חודשים, 40 שניות לא נעימות, כמה ימים של חששות, EEG וכו' ואז שלושה חודשים של שקט שהנה זה אולי כבר עבר. בטוטל יש לי ילד נהדר כבר שנתיים שמתוכם פרכס שש דקות, זו בערך הפרופרציה בה הייתי רוצה לקחת את המחלה.

כרגע זה הכל טרי, ואנחנו נצבים מול הרצון של הרופאים לקחת תרופות ורוצים להתחיל ללמוד את הנושא, מקווה שפה אוכל לקבל מעט עזרה בנושאים הבאים:
- אנחנו שוקלים לנסות נתיבים אלטרנטיבים, מישהו מכיר ניסה?
- תרופות, מה ההצע, מה כדאי ומה ההשלכות - שמענו על השלכות על קבל וריכוז, ADHD, האם זה תופועות לוואי שלעיתים קורות, הרבה קורות, וכו'.
- ובכלל, האם זו מחלה קשה או קלה ?
- ואולי באופן כללי לדעת מה מצפה לנו, יש שלבים מסוימים שעוברים בדרך?
 
מאחלים לכולם
רפואה שלמה.
 
ברוך הבא
31/07/14 22:00
16צפיות
לצערנו תרופות אלטרנטיביות לא עוזרות באפילפסיה. היו במשך השנים כמה וכמה אנשים שניסו טיפול אלטרנטיבי לעצמם או לילדים וחזרו לתרופות קונבנציונאליות.
יש הרבה מאוד תרופת אנטי אפילפטיות. אתה יכול לקרוא את הערך עליהן בויקיפדיה https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%A8%D7%95%D... ה ערך מקיף שמתייחס לכל התרופות המצויות בישראל.
תרופות אנטי-אפילפטיות ניתנות בהתאם לסוג הפרכוס שיש לחולה.את זה קובע רק הנוירולוג ורצוי נוירולוג אפילפטולוג שמתמחה באפילפסיה. (יש רשימה של כאלה בראש הדף באדום). גם אז התהליך הוא במקרים רבים בדרך של ניסוי וטעיה עד שמוצאים את התרופה או התרופות המתאימים. לי זה לקח שנתיים עד שצאו את השילוב שהתאים לי. התרופה צריכה להתאים גם לסוג הפרכוס וגם לאדם ספציפי. תרופה שמועילה לאדם אחד עלולה להזיק לאחר וההיפך.
אן שלבים מיוחדים באפילפסיה מלבד השלבים הפסיכולוגיים: הכחשה, כעס, קבלה ובסוף ידיעה שעם זה צריך לחיות ולחיות את החיים הטובים ביותר האפשריים עם האפילפסיה. ברוב המקרים - 75% מתן התרופה או התרופות מאזנות את החולה ואין לו יותר התקפים. במקרים אחרים אפשר גם להתמודד עם זה
מה שאתה מתאר זאת אפילפסיה קלה מאוד ואפשר לחיות אתה. אם כי לא נעים לראות את זה אצל התינוק שלך.
אתה מוזמן לשאול כמה שאתה רוצה ומה שאתה רוצה
 
תודה על התשובה.
01/08/14 01:49
15צפיות
תודה על ההפניה, והחיבוק, אני אקרא על התרופות.
בגדול יש לנו הרבה שאולת מכל מיני סוגים שונים, אני אשמח לקבל תשובות על מה שתדע או שאחרים יודעים.
אנחנו בקופת חולים מכבי והיינו תחת מעקב של נוירולוגית, היא לא מתמחה באפילפסיה, אז שאלה ראשונה האם מישהו מהרשימה הוא ממכבי ונוכל לקבל שירותים דרך הקופה? במידה ולא, אני תוהה לגבי העלויות של פרטי ומספר המפגשים הנדרש לליווי.לעידו יש גם ביטוח פרטי, אבל אני לא סגור מה זה אומר עדיין... במיון פגשנו את גברת שמרית אוליאל שהותירה עלינו רושם חיובי, היא לא נמצאת ברישמה וגם היא דרך מרפאות חוץ של בית החולים, עולה כסף.
כרגע עומדת לפנינו ההחלטה על התחלת הטיפול התרופתי ואנחנו לא רצים אליה בזרועות פתוחות, בכלל יש לי תחושה שממהרים לדחוף תרופות, והכל מרגיש לי קצת חפלאפ. עוד לא ממש זיהו סוג אפילפסיה, עוד לא עשינו MRI וכבר קיבלנו המלצה על תרופה אחת, ואז אחת אחרת... אני אשמח לקבל ליווי מרופא שיהיה מוכן גם להסביר וללמד, כי לי זה חשוב, ראיתי שיש מספר ספרים בא"יל, אני מניח שגם מהם נלמד. אני שם לב שכתבת שזה כולל גם ניסוי ותהייה, האמת קצת מאכזב, הציפיות של מהרפואה המודרנית היו קצת יותר גבוהות : )
עוד לגביי תרופות אנחנו מוטרדים מההשפעות שלהן עוד יותר מהמחלה :) ואני אישית חושב שלאור התגובות שאני קורא, אולי זה בעיה לתת את זה בגיל שהוא עוד לא מדבר, הוא לא יוכל לספר לנו על התגובות ואנחנו שוקלים אולי להמתין עד שיהיה יותר מפותח, כמובן שכל זה בניגוד לעצת הרופאים, אז אנחנו קצת לבדנו פה אבל נשמח לשמוע מאחרים גם מה הם חושבים על החלטה שכזו.
מעיון קצר בפורום חלחל אלינו יותר המשמעות של חיים עם מחלה, האם לחשוף לבת זוג פוטנציאלית, על כאלו ששנים ללא ההתקף ואז זה חוזר ומאד מציק, נהיגה, לייזר ועוד כהנה וכהנה, זה גורם לי לרצות לתת לילד שלי כלים טובים יותר להתמודדות, אני מניח שזה אותם הכלים שכל הורה רוצה לתת לילד שלו (בטחון עצמי, קבלה עצמית) אבל איכשהו עכשיו, זה קיבל, אצלי לפחות, עדיפות קצת יותר גבוהה. תהיתי האם יש קבוצה של הורים לילדים קטנים, שמקבלים טיפול או ליווי פסיכולוגי שנותנים כלים להצלחה של תהליך כזה, ואם אין אני תוהה האם יש הורים באזור המרכז שבעניין.
קראתי את שכתבת על טיפולים אלטרנטיבים, אני אישית מאד מאמין במדע, וגם בנפש האדם כיכולה לתקן בעיות, אשתי יותר נמשכת לרפואת המזרח, באך הומאופטיה, אז אני מודה לך על התשובה הישירה, בתקווה שזה יניע אותה מלרדוף אחריי מקסמיי שווא (למרות שהיא כבר סגורה על הומאופטיה שתעזור עם תופעות הלוואי של התרופות...). היום נתקלתי בביודפידבק, ולמרות שזה עוד לא הגיל המתאים, תהיתי אתה מחשיב את זה לקטגוריה האלטרנטיבית שלא עובדת. 
בגדול לגביי השלבים, : ) התחלתי בסדר הפוך, כל חיי אני מאמין שלא חשוב מה החיים יזמנו, צריך לחיות הכי טוב עם הקלפים שחולקו לנו, גם פה, זו נראתה לי בתחילה מחלה שולית שלא צריכה לעניין לנו את החיים. אחר כך חלחלה ההבנה שזה יותר מורכב ממש שחשבתי וכן ידרוש התמודדות של עידו עם החברה (שכנראה נמנעה ממנו בגלל גילו הצעיר, תכיפות הפרכוסים, והעובדה שקרו רק בחיק המשפחה עד עכשיו). כעס לא היה, אבל היו לי כמה דקות מהורהות אחריי שההבנה חלחלה שחלק מההתמודדת לא תעלם (מחשבות כגון "האם לילד שלי תהיה אפילפסיה" שאולי תלווה אותו עוד הרבה זמן, גם אם יעברו ההתקפים). הכחשה, אני מניח שהכחשה ליותה אותנו בחודשים בין התקף להתקף, אני ממש הייתי משוכנע שזה ישאר רק התקפיי חום ותו לא, סוג של ביטחון פנימי שהלך והתערער.
ואחרון חביב, אני רוצה ללמוד על הנושא מבחינה מדעית, ראיתי ספרים בא"יל, איפה מתחילים?
 
 
רפואה שלמה לכולם,
רן.
אני לא יודע מאיפה להתחיל
01/08/14 10:56
15צפיות
אני משוכנע שחלק מן הרופאים המצוינים ברשימה לעיל עובדים גם עם מכבי. הרשמה לא ארוכה במיוחד אז כדאי פשוט לשאול.
אני לא מכיר קבוצת הורים לילדים עם אפילפסיה. בעבר היו לאי"ל כמה קבוצות ולצערי אין להם יותר בגלל בעיות תקציב חמורות.
ביופידבק יכול לעזור לאנשים, לא כל כך מבחינת האפילפסיה אלא מבחינה פסיכולוגית ובחינות אחרות. אני יודע שיש חולי אפילפסיה שביופידבק תומך בהם ובוודאי שאין בזה שום רע.
הומאופטיה לא יכולה לעזור משום שאפילפסיה היא מחלה שנגרמת מאזור פגע במוח שיוצר התקפים (פגיעה יכולה להיות גם מולדת) ואני לא רואה איך הומאופטיה יכולה להשפיע על דבר כזה. התרופות האנטי-אפילפטיות מנסות לדכא את פרצי החשמל שהם ההתקפים או למנוע את ההתפרצויות האלה. יכול להיות שהומאופטיה תעזור עם תופעות הלוואי. לגבי תופעות הלוואי: הקושי אתן הוא בדרך כלל בתחילת הטיפול ואחרי זה הגוף מתרגל ולא מרגישים אותן בצורה קשה או אפילו בכלל לא. אני יכול להעיד על עצמי. בהתחלה הייתי ישן כל הזמן עד שהתרגלתי והעייפות נעלמה וחזרתי לחיים רגילים בדיוק כמו לפני התרופות. אצל כל אחד התרופות משפיעות קצת אחרת.
אם התרופות עוזרות ותופעות הלוואי כבר לא מורגשות כל כך אז באמת האפילפסיה היא ענין שולי. הרוב המוחלט של אנשים עם אפילפסיה חיים חיים רגילים לגמרי. הבעיה היא רק עם המקרים הקשים כשיש הרבה מאוד התקפים שמונעים חיים רגילים. זה לא המצב, לשמחתי, אצלך. גם אנשים שיש להם אפילפסיה עמידה לתרופות ויש להם התקפים מדי פעם יכולים לחיות חיים נורמליים ואני מכיר כמה כאלה, כולל יו"ר אי"ל דנה.
 
תודה
01/08/14 13:35
8צפיות
כן, אני איתך, לאשתי יותר קשה. גם אני עדיין לא מצליח לתפקד ב 100% כמו שאני רוצה, אבל זה יגיע (אני מוצא את עצמי בוחן אותו ב 7 עיניים). נשמח ליצור פה קשר עם הורים לילדים קטנים שסובלים מאפילפסיה.
 
מזדהה לחלוטין עם הדילמות
03/08/14 22:35
10צפיות
אם תרצה, אפשר לפרט בפרטי. גם אנחנו באותן דילמות בדיוק, לאור העובדה שמדובר בפציינטים בגיל שלא ממש יודעים להעביר מסרים מילוליים לגבי מה שעובר עליהם...
ייעוץ בקשר לגבפנטין
31/07/14 07:46
7צפיות
אני אשה מבוגרת סובלת כעשר שנים מאפילפסיה ומטופלת בטגרטול ללא התקפים כלל לפני כחצי שנה היה לי התקף גדול משום שעל פי הוראת רופא הפסקתי טיפול, לאחרונה הרופא הוסיף לי גבפנטין וזאת כדי להחליף בעתיד עם הטגרטול אני פוחדת שלא יחזרו התקפים וכן מבעיות שינה שמהן אני סובלת במילא  מה דעתכם אני מאד חוששת.
אף אחד לא יכול לייעץ באמת כי כל תרופה
31/07/14 21:49
6צפיות
משפיעה על כל אדם בצורה שונה. יש כאלה שגבפנטין עוזר להם ואז הם יגידו שזו תרופה נהדרת. יש אחרים שגבפנטין (או כל תרופה אחרת לצורך הענין) הזיקה להם והם יגידו שזו רופה רעה ומזיקה.
אני מציע שתתחילי לקחת ואחרי תקופת הסתגלות רק את תוכלי לדעת אם התרופה עוזרת לך או לא.
º
תודה לך חיים על התשובה
31/07/14 21:58
2צפיות
חייב את עזרתכם בבקשה
31/07/14 12:12
16צפיות
שלום רב אני מעוניין להוציא רשיון נהיגה בעבר לא נתנו לי לעשות  בגלל התקף אפילפסיה והיו כמה שנים של התקפים  ועכשיו לאחר איזון של שנה וחצי אני מעוניין לעשות 
הבנתי שצריך רמת תרופה בדם האם קפרה ניתנת לרמת בדיקת בדם או שלא?האם ניתן לטפל בקפרה כטיפול יחיד?
ב. אם אני מפסיק את התרופות לאחר כשנה וחצי ללא ההתקפים ובאישור של הנוירולוג האם המרב"ד יאשרו לי תרשיון?
תודה 
º
מצטער אבל לא מבין הרבה בעסקי רישיונות. לי אין
31/07/14 22:02
2צפיות
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:36
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
חוק לרון- הגדלת הכנסה. האמנם?
הודעה זו מכילה תמונות
28/07/14 19:29
6צפיות
כולנו שמענו על חוק לרון, אבל מה הוא באמת אומר?
ביטוח הלאומי מעודד מקבלי קצבת נכות לצאת לעבוד ובו בזמן מאפשר להגדיל את סכום ההכנסה מעבודה ולהמשיך לקבל קיצבה.
גב' שוש אברג'יל, מנהלת מרכז שירות לקוחות, בסניף הביטוח הלאומי בכפר סבא תרצה על החוק ועל הרקע לחקיקתו, היתרונות בגמלת העידוד ומתן מידע על הדרכים והכלים אותם מציע הביטוח הלאומי על מנת לממשו.
בחלקו השני של הערב נכיר את אתר כל זכות. מאגר המידע של  כל-זכות הוא מאגר המידע המקיף ביותר על זכויות תושבי ישראל והדרך למימושן.
מספר מקומות מוגבל, הרשמה מראש. ההרצאה תתקיים ביום שלישי 29/07, בשעה 16:30, בספרייה למדעי החברה ולניהול, אוניברסיטת תל אביב (במקום קיים מרחב מוגן). 
לפרטים והרשמה נא להתקשר לטל': רועי 054-4378966, או לכתוב מייל לרותי ruti@cil.org.il.
 
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:19
1צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

  
כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|


אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 12:00
2צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

אפילפסיה ונכות
26/07/14 09:15
21צפיות
שלום לכולן/ם
קורא באדיקות את שכתוב ווכשיש לי מה להוסיף אז כותבת. רציתי לדעת:
קראתי באתר של א.י.ל כי אפילפסיה לא בהכרח שווה נכות [תלוי ברמת החוסר תפקוד והפגיעה הרפואית...משהו כזה]
אני אובחנתי עם המחלה רק השנה . וזה לאחר 13 שנים של אבחנות שגויות. ללא כל טיפול רלוונטי לבעיה.
שנים שבהם כמובן סבלתי אך השתדלתי לנהל אורח חיים רגיל.
כעת,רק  לאחר ניסוי של 2 תרופות אנטי אפילפטיות, יתכן ונימצא השילוב והמינון שיכולים לעזור לי.
האם יש משהו מהקוראים עם נסיון כמו שלי או נסיון בכלל שהוביל לקבלת אחוזי נכות?
תודה
ושבת שקטה
רציתי לשאול אותך.
26/07/14 13:29
10צפיות
האם לפני 13 שנים היו לך התקפים?
אם  התרופות שאת לוקחת לא עוזרים  לך ועדיין יש לך התקפים.
את יכולה ללכת לביטוח לאומי ולאחר בדיקות של ועדה רפואית
תוכלי לדעת אם מגיע לך אחוזי נכות.
שיהיה לך שבת שלום והרבה בריאות.
במשך כל 13 השנים שלפני האבחון
26/07/14 17:28
13צפיות
היו לי התקפים.בתחילה מדי יום ולעיתים מספר פעמים ביום. לאחר מכן אחת ל2-3 שנים. גם בהריונות היו לי התקפים.
ובכל השנים הנ"ל לא קיבלתי טיפול מניעתי לאפילפסייה.
בשנה האחרונה אובחנתי וכעת נוטלת טרילפטין[לאחר שהוחלף מאפנוטין]. עדין יש לי התקפים.ומקווה שהאפילפסייה שיש לי לא תהפוך להיות עמידה לתרופות
בברכה,
למה לא עשו לך בדיקות דם?
26/07/14 17:41
10צפיות
שידעו את רמת ההתרופות בדם
תיפקודי כבד וכדומה.
אני כל חודש עושה בדיקות דם.
תרופה
04/08/14 16:35
1צפיות
<b>שאלי את הנוירולוג על למיקטל. אולי מתאים לך. לי מאד</b>
וידאו EEG לפעוטה
21/07/14 12:50
17צפיות
שלום לכולם
מחר הפיצית שלי, בת שנה ושמונה חודשים, נכנסת לאשפוז של 48 שעות, לוידאו EEG (איתי, כמובן) בתל השומר.
אשמח לשמוע ממי שהיה שם, מה יש בחדר, מה כדאי לקחת עבורה כדי שלא ישעמם לה וכדומה.

תודה
טיפול בהתקפים חלקיים
16/07/14 14:41
55צפיות
גילינו שלבת שלנו (בת 3 וחצי) יש  התקפים חלקיים (לא נמצאו ממצאים בבדיקות MRI ו-EEG אך הרופאה המצליצה להתחיל בטיפול תרופתי
בטרילפטין. לאחר שבועיים של הטיפול היו 2 אירועים נוספים ולכן הציעה לעבור לתרופה אחרת דפלפט. איננו מבינים כל כך את המשמעויות של התרופות הללו והאם אין טיפולים אחרים להתקפים האלה (אורך ההתקף כדקה או שתיים והוא כולל ניתוק וקריסת הרגליים).
האם כדאי לשמוע חוות דעת נוספת?
לצערי אין תחליפים לתרופות
18/07/14 22:23
31צפיות
מציאת תרופה מתאימה היא ענין של ניסוי וטעייה. דפלפט היא אחת התרופות הותיקות והיעילות ביותר בטיפול באפילפסיה. יש לה תופעות לוואי, כמו לכל תרופה אבל אחרי זמן לא רב מפסיקים להרגיש בהן אצל רוב האנשים.
תתחילו לקחת דפלפט ותראו אם זה משפיע. צריך לחכות לפחות חודשיים כדי שתופעות הלוואי יפסיקו להיו מטרידות או שייעלמו לגמרי. אם זה לא קורה צריך להתייעץ עם נוירולוג ואני ממליץ לפנות לאפילפטולוג/ית - נוירולוג שמתמחה באפילפסיה. יש רשימה של אפילפטולוגים בראש הדף בצבע אדום.
כדאי להוסיף את ד"ר קיפרווסר סבטלנה
21/07/14 23:12
19צפיות
לרשימה של אפילפטולוגים בראש הדף בצבע אדום
º
שלחתי לך מסר
22/07/14 11:02
11צפיות
אני תמיד בעד חוות דעת נוספת.במידה וניתן להשיג
21/07/14 23:04
16צפיות
אני לא ילדה....אבל נוטלת טרילפטין מזה חצי שנה.[במשך שנה נטלתי אפנוטין ואז הוחלט לשנות לטרילפטין] ההתרגלות לתרופה היא לאורך מספר שבועות שבהם יש סיכוי להתרחשות חוזרת של ההתקפים, לכן מתחילים במינון נמוך ולפי תדירות ההתקפים ועוצמתם מחליטים להעלות במינון התרופה.לכן מוזר לי לקרוא שלאחר 2 אירועים חוזרים הוחלט לשנות התרופה. במקום לשנות מינונים.
לי היו התקפים חוזרים והמינונים עלו ועלו עד שהיתיצבו כרגע על 900מג" ליום [שזה יחסית מינונים נמוכים]
בהצלחה
יש כאן אנשים שיש להם טלפון חכם?
15/07/14 00:07
48צפיות
אני מחפשת app לתרופות אבל לא סתם תזכורת לקחת תרופה, גם משהו שאפשר לסמן שלקחתי את התרופה ואת השעה
רעיון
17/07/14 14:53
32צפיות
אני לא משתמשת בטכנולוגית, אבל את הבהחלט יכולה להכניס ליומן המשימות את התזכורת היומית לגבי ליקחת התרופות,
את יכולה לעשות לעצמך גם טבלה שבועית, יש קופסאות מסודרות המחולקות לחודשים/שבועות/ימים/חלקי היממה, שם את ממלאה את המינונים שאת נוטלת, וככה יש לך בקרה,
יש מגוון דרכים.

בהצלחה
googit
הקופסה זה רעיון מעולה! ככה הכי טוב שאני
17/07/14 15:48
25צפיות
רואה בעיניים ולא טבלה או משהו ששכחתי לסמן..
הייתה לי אפליקציה כזאת מזמן.
18/07/14 22:16
24צפיות
אני אנסה לשחזר מה היה השם שלה - לאנדרואיד
לתרופה קוראים מדיסייף
18/07/14 22:18
20צפיות
º
לאפליקציה, לא לתרופה
18/07/14 22:18
24צפיות
תודה חיים בנתיים קניתי את הקופסה
25/07/14 19:36
5צפיות
קצת יקרה אבל ממש עוזרת!
º
האפ' נראית מעולה!!
25/07/14 19:37
7צפיות
אני מקווה שהיא תעזור.
25/07/14 21:46
4צפיות
בזמנו הצעתי להם כמה שיפורים והם קיבלו את ההצעות
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:27
3צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
  

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה