לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום!  שמי סתו אדיבי אני כותב בניק מהמושב לטורונטו ומוכר בכינוי "המושבניק" אני המנהל של שני הפורומים: ישראלים בקנדה, ועוברים לקנדה - הגירה.  

 


כל מה שנכתב להלן הוא ההודעה המקורית של מייסד הפורום DRZ400 (דודו). לא מצאתי לנכון לשנות אפילו מילה אחת בטקסט שלו שנכתב לפני שנים.  


 

 

ברוכים הבאים לפורום קהילת הישראלים בקנדה.כאן הבית לישראלים הגרים במדינה השניה בגודלה בעולם,למי שמעוניין לדעת על החיים כאן , ולאלו שבדרך. זה המקום ליצירת קשרים ומתן מידע לישראלים הרבים החיים ברחבי קנדה.מסעדות,עבודה, מגורים ובילויים – הבמה פתוחה לכל נושא שמעניין אותכם ויהפוך את הפורום והחיים פה ליותר מענינים. לאלו מכם שנמצאים בדרך, בחבלי ההגירה לקנדה, אנחנו מבקשים שתעיינו במאגרי הקישורים, המאמרים ובדף השאלות הנפוצות לפני שאתם מפרסמים את שאלותכם בפורום. אם לא תמצאו את מבוקשכם שם, החברים הותיקים ישמחו לחלוק עמכם את נסיונם והידע שלהם. אנחנו רק מבקשים שתעינו בשאלות הנפוצות ותבדקו שם את המידע, כיון שאם ששאלתכם כבר נענתה שם,תקלו על הפורום מחזרה על עצמו. הפורום הזה, ששואף לתמוך בקהילה גדולה של חברים, מבוסס על סובלנות ועזרה הדדית,וכמה דברים אינם מקובלים בו: אין כאן מקום לניגוח בנושא השהיה בחו"ל,לא יתקבלו כאן הטפות מוסר. הודעות מעין אלה, ובמיוחד אם יכתבו בשפה בוטה - ימחקו בשלב הראשון ויחסמו בשלב השני. התקפות אישיות על גולשים או חשיפה של פרטים אישיים על גולשים ע``י גולשים אחרים לא יתקבלו כאן.הודעות כאלו ימחקו וכותביהן יחסמו. הפורום פתוח לכל הגולשים המעוניינים להשתתף בו ולכולם ניתנת זכות ביטוי שווה. הודעות המשתיקות גולשים אחרים מכל סיבה אף הן אינן רצויות כאן.יש להקפיד על התייחסות בכבוד לכל משתתף/ת בפורום, ללא התבטאויות פוגעות במזיד, קללות וכדומה. נא לשמור על שפה נקיה ונעימה בפורום. כמו בכל קהילה, גם כאן יש מקום לדיונים וחלוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר. השתדלו לנסח את דעותכם בצורה סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה, גם כשאתם נסערים. תלונות על ניהול הפורום אפשר להעביר אלי במסרים אישיים, או ישירות להנהלת הפורומים אם אינכם רואים לנכון לדון עימי בדברים. הפירסום מותר ,אבל מקומו בלוחות,וכמובן בנושאים של הפורום. לסיום נוסיף שהפורום שלנו הוא חלק ממשפחת פורומים בתפוז שגם בהם תוכלו למצוא מידע וחברים נוספים, העוסקים בנושאים שונים,כמו להיות הורים בחו"ל,סינגלים בחו"ל, נוער בחו"ל וכמובן הפורום שהתחיל את הכל – ישראלים בחו"ל. אז שיהיה לנו פה רק טוב,ואתם מוזמנים לפנות אלי בכל נושא, הצעה או בעיה במסר האישי.

 

עד כאן הפוסט המכונן של דודו, ולהערה מנהלתית שלי:

 

אני מבקש להקפיד לא לכתוב כאן שאלות בענייני הגירה, מקומן של אלה בפורום עוברים לקנדה. הפורום הזה הוא פורום חברתי לישראלים הנמצאים בקנדה, ואנשים הנמצאים עדיין בישראל מוזמנים לשאול כאן שאלות הקשורות לחיים בקנדה, אבל כל השאלות לגבי תהליכי ההגירה מקומן בפורום השני שם כל שאלה נענית על ידי יועצי הגירה או על ידי המנהל, ואין מקום להכביד על הפורום הזה בשאלות הגירה, שלא מעניינות את אלה שכבר "עשו את זה". יש חברים בפורום הזה שבהחלט שמחים לחלוק את ניסיונם עם מי שמעוניין להגר, והם כותבים בפורום השני.

 

אני מאחל לכולנו חברות נעימה מכבדת ומכובדת.

 

בברכה,

 

סתו אדיבי    Stav Adivi   (המושבניק)

 

 

 

פעם ראשונה בפורום ? אנא קרא הודעה זו ראשית
המשך...
הודעה חדשה

שאלה לגבי זמני המתנה - FSW
25/04/15 18:59
8צפיות
היי,
 
יש לי 2 שאלות -
 
בת זוגתי ואני הגשנו בקשה למסלול ה- FSW (תכנית ההגירה שקדמה ל EE), וקיבלנו אישור בסוף ינואר 2015 שהתיק ניפתח ובדרכו לשגרירות בת"א.
 
1) מנסיון האנשים כאן בפורום, מהו זמן ההמתנה עד לזימון לבדיקות רפואיות? האם יש כאן עוד חברה' שהגישו לקראת סוף 2014 ומה הסטטוס שלכם?
 
2) האם יש טעם ליצור Job Seeking Profile בתכנית ה- EE החדשה?
לפי השיטה החדשה הניקוד שלנו גבולי (סביב ה450) מה שלא מראה על סיכויים גבוהיים מידי.
 
תודה מראש!
שאלה על דרכון ישראלי ונקסוס
25/04/15 07:32
39צפיות
הויזה לארה״ב נמצאת בדרכון הישן שלי, בשבוע הבא יש לי ראיון לנקסוס.
האם אוכל להכנס לארה״ב עם כרטיס הנקסוס והדרכון החדש בלי הדרכון הישן הוויזה שבתוכו?
לא יודע, אבל למה להסתכן ?
25/04/15 16:20
24צפיות
זה כל כך קשה לקחת גם את הדרכון הישן?
אני סחבתי שני דרכונים הרבה שנים, גם אתה יכול.
תודה על האינפורמציה
25/04/15 17:46
15צפיות
אני רוצה לפרוץ מוסכמות ולהצליח לעשות גם את מה שאתה מעולם לא העזת לנסות.
אני לא רוצה שניסיון החיים שלך יהיה הסף העליון להישגים שלי..
כן, אתה יכול
25/04/15 18:00
11צפיות
כאשר יהיה לך נקסוס אתה לא תצטרך דרכון בכניסה לארה"ב.
אם זאות כמו שהדרקון אמר בכל זאות הייתי מביא את הדרכונים ליתר בטחון. אני מכיר מישהי שגילו לה טעות בנקסוס ולא הייתה יכולה לעבור ללא הדרכון.
בחינת האזרחות
25/04/15 05:07
38צפיות
רציתי לשאול את מי שעבר את בחינת האזרחות לאחרונה: האם השאלות בבחינות באמת זהות או דומות לשאלות שניתן למצוא באתרים השונים באינטרנט ובאפליקציות השונות הזמינות על הטלפון?
 
 
כן, השאלות די דומות למה שיש באינטרנט.
25/04/15 16:23
19צפיות
אנחנו עשינו את הבחינה לפני חודשיים, ושתי הבחינות (אשתי קבלה מבחן שונה) היו מאוד מאוד קלות.
ד"א, עדיין מחכים לזימון להשבעה.
איך משכירים דירה או קנדו בלי עבודה בקנדה?
25/04/15 06:59
34צפיות
אין כרגע עבודה. כתובת קודמת/נוכחית זה אצל קרובים וגם אין ערבים
אבל יש הסטורית אשראי טובה ומספיק כסף בבנק לכסות לפחות שנה של שכ"ד
האם ישכירו לי? שווה לנסות להציע להם 6 חודשים מראש או גם זה לא יעזור?
מוצרים ישראלים במונטריאל?
25/04/15 02:14
35צפיות
אני מגיע למונטריאל סופש הבא, ואשמח לדעת איפה יש מוצרים ישראלים במונטריאל..
אני מחפש ספציפית שוקולית (של עלית, זה המוצר היחיד שלא מגיע לאוטווה) אבל אם אני כבר שם זה בטוח לא ייגמר רק בזה..
ואם יש כמה, הכי קרוב לold port בעדיפות.
תודה
לא יודע לגבי מונטראל אבל אם ממש בא לך
25/04/15 06:06
24צפיות
חברות הובלה מומלצות בין קנדה לארה״ב?
22/04/15 21:07
69צפיות
אנחנו חוזרים לארה״ב ומחפשים חברת הובלה, מכיוון שams שאיתם עברנו לקנדה היו פשוט נוראים!!! יש למישהו המלצות? האם מישהו מכיר אחת מהחברות הבאות ויודע לספר אם כדאי לעבוד איתם: Armstrong,  relocation group, moving Canada, allied van lines
         תודה!
אנחנו עברנו בזיל הזול מנורת' קרוליינה לטורונטו עם UPACK
23/04/15 01:04
73צפיות
ארזנו הכל לבד בקרטונים מהסופר ושמנו קרטוניםבכל חדר. הם הגיעו הורידו לנו מכולה והלכו, הזמנו צוות סבלים מקומי את הרהיטים הם עטפו  קשרו, ואבטחו , העבירו את הקרטונים  והרהיטים לקונטיינר, והחברה הגיעה למחרת לגרור את הקונטיינר. (צריך דרייב ווי גדול, או להודיע לעירייה כדי לא לקבל דוח) , אחרי 7 ימים, הקונטיינר הגיע, שחררנו אותו במכס, והם גררו אותו לדרייב ווי של הבית החדש. תיאמנו גם כאן צוות מקומי שפרק הכל מסודר. שום דבר לא נשבר והעלות הייתה חצי משל הובלה עם מובר רגיל.
 
תודה, בדקתי אבל הם לא עובדים באי ונקובר...
23/04/15 18:04
51צפיות
הם נתנו לי הצעת מחיר מהמקום הקרוב ביותר, שזה ונקובר - בערך 1000$ פחות, שבמקרה שלנו הופך את העניין ללא רלוונטי - לשכור משאית כדי לגרור את המכולה, לשלם על מעבורת וכו׳ וגם הזמן שזה ייקח כבר מייקרים את העניין מדי. בהחלט אזכור אותם לפעם הבאה, שאני מקווה שלא תהיה בכמה שנים הקרובות....
חברה מומלצת
23/04/15 15:57
64צפיות
חג עצמאות שמח! יש לאן לחזור - אם רוצים
23/04/15 09:13
124צפיות
טובים השניים: דרכונים
העברת כספים
23/04/15 05:15
74צפיות
שלום
האם מישהו גר במונטריאול ומעוניין לקבל פה דולרים קנדים ולהפקיד בחשבון בנק בארץ שקלים ישראלים?
חבל על העמלה שהבנק לוקח וגם על השער חליפין שהבנק יקח, כך שני הצדדים יוצאים מורווחים.
 
תגובה
23/04/15 06:47
79צפיות
מחפש דירה 2 חדרי שינה להשכרה מחודש יוני אזור צפון יורק
23/04/15 06:38
48צפיות

היי.
הדירה מיועדת למשפחת החבר שלי . זוג עם ילדה בת 4 וכלב פקינס.
התנאים:
1.הדירה עד 1500 דולר.
2.ללא שטיחים
3.מקבלים כלבים קטנים
תודה רבה מראש.
 
מידע על שכירת קונדו
22/04/15 21:08
74צפיות
אני מחפשת לשכור בתור דיירת קונדו בטוורנטו רבתי
איפה לחפש מודעות וממה צריך להזהר טיפים וכו

 תודה
מרבית דירות הקונדו להשכרה מושכרות באמצעות מתווכים ב MLS
23/04/15 00:56
55צפיות
ראי מאמר שלי בפורום המקביל בעניין.
אני מתווך בעצמי ואשמח לעזור, דמי תיווך משולמים רק על ידי בעל הנכס, והדייר מקבל שירות חינם. בכל עסקה מעורבים ברוב המקרים שני מתווכים, אחד מטעם בעל הנכס ואחד מטעם הדייר. יש להיזהר ל לגשת ישירות למתווך שמפרסם את המודעה ב MLS כיוון שהוא מעוניין רק באינטרס של בעל הדירה, כלומר מחיר מקסימלי.  מתווך מטעמך יכול להראות לך את כל מלאי הדירות, ויש לו אינטרס להוריד את המחיר ככל האפשר כדי שתהיי מרוצה, ותהפכי בעתיד להיות לקוחה לרכישת נכס.  הדבר העיקרי שיש לבדוק הוא האם המחיר תואם וק, ולמתווך שלך יש גישה מלאה לנתוני עסיקאות היסטוריות. כמו כן יש לבדוק מה השירותים הכלולים במחיר ההשכרה (חשמל, חימום, מים) ואיזה פינוקים יש בבניין (בריכת שחיה מחוממת מקורה, חדר כושר, דירות אירוח, חדרי משחקים, חדר מסיבות, מנגלים על הגג, חדרי פגישות לאנשי עסקים וכדומה)  יש לוודא כמובן שיש מכונת כביסה ומייבש בתוך הדירה, ושמדובר בבניין שאין בו דיווחים על חרקים ומעופפים.
 
להלן קישור למאמרים בנושא מגורים בטורונטו, לא הרבה השתנה מאז זהם נכתבו, רק נהייתי יותר מבוגר  ב 7 שנים.......
 
ליסינג ?
21/04/15 19:33
103צפיות
היי
אני מחפש לשכור רכב לשנה(אולי אפילו פחות). בארץ זה נפוץ ליסינג וכד, פה לא כל כך נתקלתי. האם למישהו יש המלצה ? ראיתי שאפשר לקנות רכב שנשארו לו תשלומים ולקחת אותו על עצמי אבל אני מחפש משהו יחסית זול למשפחת קטנה (3+כלב) ושוב לתקופה שקצרה משנה.
תודה
יש בקנדה ליסינג אבל זה בד"כ לשלוש שנים
22/04/15 04:14
73צפיות
לא חושב שתמצא לשנה אלא אם זה כמו שאמרת לקנות ממישהו ליס שנשאר לו. למה שלא תקנו אוטו זול מדילר ותמכרו אותו לדילר שאתם עוזבים?
תחפש בקיג׳יג׳י
22/04/15 09:40
61צפיות
יש הרבה שמעוניינים להפטר מהליסינג שלהם. כך תוכל להשיג ליסינג לתקופה קצרה (התקופה שנשארה עד לסיום החוזה שאתה לוקח על עצמך)
זה נקרא assignment או TAKE OVER וזה מאד מקובל
22/04/15 13:25
85צפיות
הנושא של העברת בעלות בליסינג על רכב בקנדה הוא נפוץ ומסודר.  בדוק את הלינק. ליס באסטרס הוא הגדול ביותר.  
המלצה לחברת השכרת רכב זולה?
21/04/15 07:21
114צפיות
אני מחפש רכב שכור לחודש. מישהו מכיר באזור ריצ'מונד היל / ת'ורנהיל / GTA חברת השכרה שהיא זולה יותר מהחברות המוכרות (אוויס, הרץ, באדג'ט, נשיונל וכו')? (וגם אמינה...)
תגובה
21/04/15 12:10
75צפיות

היי,
אני מבין שעניין המחיר הוא חשוב, אבל יש גם יתרונות בלהשכיר מחברות גדולות:
ראשית, לא תמיד יש הדבל המחיר, רוב החברות הגדולות מציעות חבילות מותאמות אישית לשוכר. יכול להיות שמשהו יתאים בדיוק לצרכים שלך, ואז יצא לך לשלם פחות.
שנית, תמיד מומלץ להשכיר מהארץ, להתנהל מול נציג מקומי, מעברית כשאתה יודע בדיוק מאיפה ומתי אתה מקבל את הרכב, במקרה ולא קרה זה על החברה.
שלישית, לדעתי חשוב שיהיה מאחורייך ארגון גדול, בינלאומי שמעמיד לרשותך פריסה רחבה של סניפים ושל רכבים, במידה ואכן יש "פשלה" אפשר מהר מאד לפצות אותך.
בכל מיקרה, אני ממליץ לך להשוות מחירים ואז להחליט, היום בשוק השכרות הרכב יש המון סוגי חבילות שעשויות להיות רלוונטיות לך.
 
enterprise
21/04/15 13:54
95צפיות
הרבה יותר זולה מהגדולות, עם פיזור סניפים סביר, יש סניף על רחוב yonge בריצ'מונד היל
אף פעם לא נפלנו איתם
21/04/15 17:00
70צפיות
והם בדר"כ זולים יותר מהגדולות.
שירות מצויין, פיזור סניפים טוב.
החברה הקבועה שלנו
21/04/15 17:36
65צפיות
כבר הרבה שנים.
גם לעבודה, גם לאורחים וגם לנו , כשצריך.
שירות מעולה בכל סניף אליו הגענו.
וכן כבר לקחנו לתקופות ממושכות יותר.
º
מצטרף להמלצה, הם אחלה והם יבואו לאסוף ולהחזיר אותך.
21/04/15 19:13
32צפיות
https://www.paylesscar.com
21/04/15 19:49
61צפיות
אומנם נמצאים בשדה התעופה אבל הכי זולים.
אלא אם כן זה אותה חברה והם רק שינו שם
21/04/15 21:46
65צפיות
יש את zoom שהם ליד השדה, אבל הם ממש קטנים ולמשל כשהיינו צריכים מיניואן הם היו הכי זולים אבל לפרייבט אנטרפרייז היו זולים יותר.
חברות שונות
22/04/15 01:55
55צפיות
אבל מדורגות ממש נמוך ע״י גולשים. מוזר, אני שכרתי עם פאילס בשדה של טורונטו לפני כשנה 6 שבועות רצוף 2 רכבים שונים (4 שבועות מיניוון ושבועיים סדן) והם היו גם זולים וגם נחמדים.
נעים להכיר וגם שאלה קטנה
20/04/15 22:23
233צפיות
שלום לכולם!
 
אני חדש כאן אז רציתי להציג את עצמי :)
 
שמי אופיר, מהנדס חשמל במקצועי וכרגע סטודנט ל-MBA באת"א.
התקבלתי לחילופי סטודנטים באוניברסיטת טורנטו לסמסטר שיתחיל בינואר הקרוב, שלאחריו אני בוחן אפשרות להישאר בקנדה במידה ואמצא עיסוק מעניין (זה יהיה הסמסטר האחרון לתואר).
אני מתכנן לנסוע לטיול בדרום מזרח אסיה בספטמבר, ובדצמבר להגיע לטורנטו יחד עם בת הזוג (לא נשואים) ולהתמקם. אני יודע, לא העונה האידיאלית... :/
 
רציתי לדעת אם יש לכם טיפים או הצעות לקראת המעבר, בכל נושא שעולה על דעתכם (ענייני ויזה/דירה/אירועי קהילה ישראלית/דברים כללים וכו')
 
בנוסף, אנחנו רוצים לשלוח כ-3-4 במזוודות באזור ספטמבר לפני שנוסעים לטייל (המשפחה שלה תאחסן אותן אצלה עד שנגיע), ורציתי לדעת אם יש לכם הצעות איך הכי כדאי לעשות את זה. המחיר בדואר ישראל קצת גבוה אז חשבתי שאולי נוכל לשלוח אותן יחד עם מישהו ששולח מכולה תמורת תשלום מסוים.
 
נעים להכיר, ההתרגשות בשיאה!! 
 
 
יש הרבה סיכונים בתוכנית שלך
20/04/15 23:12
161צפיות
למשל
לא ברור שבת הזוג שלך תקבל ויזת בת זוג, ועל כן לא תוכל לעבוד
מאוד לא ברור שאחרי סמסטר בטורונטו תוכל למצוא עבודה בקלות בקנדה אם בכלל
אם זה מאוד חשוב לך לעבור, הייתי במקומך מתמקד בתכנון אסטרטגי איך בכלל להצליח לעבור במקום לבזבז אנרגיה על בירורים על הקהילה היהודית
תודה! שכחתי לציין פרט חשוב מאוד!
21/04/15 09:26
132צפיות
אני לא מאמין ששכחתי לציין את זה... בת הזוג שלי היא אזרחית קנדית והמשפחה שלה גרה בטורונטו!
אנחנו לא נשואים אבל מבירור שעשיתי הבנתי שמספיק להיות ידועים בציבור כדי לקבל סטאטוס תושב קבע.
אשמח לדעת אם זה נכון והאם כדאי ללכת בכיוון הזה או שעדיף במקום זה או במקביל ללכת בכיוון של הויזה הפדרלית (למשל, אם הכיוון של ידועים בציבור אומר שהסטטוס שלי מבוטל במידה ואנחנו נפרדים חס וחלילה)
חד משמעית, אם תאהבו את החיים בקנדה, ויש לכם הוכחות לזוגיות
21/04/15 15:28
127צפיות
של מעל שנה כמו חשבון בנק משותף, חוזה שכירות משותף לדירה או משהו דומה, ברגע שהיא בקנדה, היא יכולה לעשות לך ספונסרשיפ. זה מהיר ולא כואב. ותוכל במקביל ללימודים להתחיל לחפש עבודה. מי שמסיים MBA ברוטמן, או שוליק יכול בהחלט למצוא כאן עבודה (או לפתוח עסק....)
 
דרך אגב, אתם גם יכולים להתחתן.... מה קרה למנהג ההסטורי הזה?
אם כבר ענית
21/04/15 15:39
118צפיות
אז העלית אצלי עוד כמה שאלות... מקווה שזה בסדר.
התנאים שציינת (מעל לשנה יחד, חשבון בנק משותף..) הם מאסט? כי בארץ עברנו את התהליך וזה מאוד תלוי בפקיד. פשוט צריך לשכנע אותו/ה שאנחנו באמת חיים יחד.
התהליך הזה נותן לי מעמד של PR או רק ויזת עבודה? אני מניח שאם חס וחלילה נפרדים אני מוצא את עצמי בבור?
 
טכנית אני לא אהיה בוגר של רוטמן כי אני מגיע רק לסמסטר אחד של חילופי סטודנטים. התעודה שלי תהיה מאת"א.
 
לגבי חתונה, עברתי תהליך לא פשוט בעבר וכרגע זה לא הכיוון. אם יצא לנו להיפגש מתישהו אשמח לספר. באופן כללי, אנחנו רואים שהרבה מנהגים היסטורים נעלמים מהעולם וחדשים אחרים מופיעים. חתונה זה מנהג שנועד לתת תוקף מסוים למערכת היחסים בקרב הקהילה שלנו, לפי מה שמקובל באותה קהילה. פעם לא היה מקובל לגור יחד לפני חתונה בגלל זה... אבל מנהגים משתנים :)  
º
יש כאן עניינים של כוונון עדין. אני אפנה אליך במסר אישי.
21/04/15 15:48
56צפיות
U of T
20/04/15 23:21
121צפיות
Hi Ofir,
 
U of T is a great university and is very helpful to students. If you need help regarding housing or visas, you may want to contact your department.
 
As to social life, you can contact Hillel House:
http://hilleltoronto.org/campuses/university-of-to...
 
At the corner of Bloor & Spadina, you can also check out activities at:
http://www.milesnadaljcc.ca/
 
U of T is in a great location, and there is lots to do in the area.
 
Once you have a university email, U of T will regularly send you emails regarding various activities.
 
Good luck!
 
Thank you!
21/04/15 09:50
52צפיות
I will definitely check it out! :)
איך אתה מתכנן להשאר בקנדה ?
20/04/15 23:54
143צפיות
יש לך סטטוס חוקי ?
החלפת עבודה PUFF ?
21/04/15 04:55
116צפיות
עברת למשטרת הגבולות ?
תתחדש
 
האם זה עיניינך איך הוא מתכוון להשאר והאם הוא חוקי ?
בסך הכל נשאלה שאלה,אז אם לא בא לך לענות אז אל תענה וזה בסדר
מי שמך שר ושופט עלינו ?
די כבר עם ההתחכמיות האילו
מה את לא מבינה?
21/04/15 05:08
106צפיות
הדרקון צודק בהחלט בשאלה שלו. שהרי עדין יש אנשים שחושבים שמספיק להגיע להחלטה על מעבר והופ העולם עובר לדום.
בשאלה שלו הוא בעצם מזהיר את פותח השחרור. ומנסה לברר בהגינות ובנימוס , בניגוד אליך , איך יוכל לתת לו עיצה  וממה כדאי להתרחק.
אין זו התחכמות בכלל . 
בא לך לריב? כאן זה לא המקום.  כבדי את הנוכחים , עזרי כשאת יכולה. וחסכי מאיתנו את ההערות המתנשאות שלך.
אני בהתלבטות בנושא וקיויתי לקבל מכם עצות
21/04/15 09:54
112צפיות
כמו שכתבתי ל-TrigATUSA, שכחתי לציין שבת הזוג שלי היא אזרחית קנדית והמשפחה שלה גרה בטורונטו!
 
אני מעתיק את מה שכתבתי בהודעה למעלה:
אנחנו לא נשואים אבל מבירור שעשיתי הבנתי שמספיק להיות ידועים בציבור כדי לקבל סטאטוס תושב קבע.
אשמח לדעת אם זה נכון והאם כדאי ללכת בכיוון הזה או שעדיף במקום זה או במקביל ללכת בכיוון של הויזה הפדרלית (למשל, אם הכיוון של ידועים בציבור אומר שהסטטוס שלי מבוטל במידה ואנחנו נפרדים חס וחלילה).
לגבי הסטאטוס במהלך הלימודים, הבנתי שעל תקופה של פחות מחצי שנה של לימודים אין צורך בויזת סטודנט.
 
אגב, אני רשום למבחן ILETS ביולי הקרוב, על כל מקרה :)
אגב הסיבה שלא שאלתי את זה בהודעה המקורית
21/04/15 10:19
93צפיות
היא כי לפי חוקי הפורום מקומן של השאלות האלו בפורום הגירה לקנדה, אך מאחר וכבר נשאלתי כאן....
Additional information
21/04/15 23:23
64צפיות
In order to receive a PR status (which includes a Work Permit) based on your common-law relationship, you’ll need to prove that you are in a common-law relationship. In addition, your common-law partner will have to commit to sponsoring you financially. In Ontario, if you decide to separate, the Sponsorship does not get cancelled. However, you may want to consider applying for an immigration visa (PR) on your own – it seems less complicated:
 
I understand that you would be studying at Rotman School of Management. I don’t see any “risk” in spending a semester at Rotman, where you’d be able to make valuable business contacts. Once you are regarded as a U of T student, and I believe that it also applies to international exchange students – you’ll have access to Hart House & other fitness facilities:
 
U of T provides a lot of support to students. If you need help with your laptop or to install software – the IT guys at U of T will do it free-of-charge.
 
I love U of T.
מישהו יכול לעשות מצווה?(וכמה שקלים על הדרך..)
19/04/15 11:21
271צפיות
אם מישהו טס בתקופה הקרובה למונטריאול או אוטבה ויכול לקחת איתו להעביר סכום כסף מזומן,או לחילופין מישהו גר בערים הנ" ויש לו משפחה בארץ שהוא רוצה להעביר להם כסף?
º
וכל זה כדי לחסוך 50$ ?
19/04/15 12:06
108צפיות
50$?!אשמח אם תגלה לי איך עושים את זה בחמישים דולר
19/04/15 15:21
156צפיות
כל העברות שבדקתי מחושבות ב%
וגם אם אלך על עמלה הכי נמוכה זה עדיין מסתכם בכמה אלפי שקלים.
ועוד לא דיברתי על המרת מטבע,שאותו אתה חייב לקנות במקום בו אתה שולח.
לקשקש באינטרנט זה מאוד פשוט,אבל לעזור דורש מאמץ אמיתי,אז אם אין לך איך לעזור בבשקה תשמור את הערות האלה לעצמך.
אני עשיתי את זה ב 50$
19/04/15 17:29
233צפיות
והעמלה היא שבריר אחוז בהעברה בנקאית
 
ובשביל זה אתה לא צריך לבקש ממישהו לבצע עבירה פלילת בשבילך ופוטנציאלית להסתבך בהאשמות על העברת כספים
 
אני בחיים לא הייתי נוגע בכסף של מישהו שאני לא מכיר שמי יודע באיזו תסבוכת הוא הולך לסבך אותי, בייחוד בתור מהגר חדש, והייתי ממליץ לכל מי ששוקל לעסוק כזה דבר לחשוב פעמיים ושלוש.
כי מי שיצטרך לתת הסברים לרשויות המס בקנדה הוא מי שיעביר את הכסף, הרבה אחרי שהאיש המפוקפק מהפורום נעלם בלי להותיר זכר
º
ומקווה שעזרתי
19/04/15 18:50
72צפיות
ושוב אם אין משהו חכם להגיד עדיף לשתוק
21/04/15 14:03
110צפיות
1.אם עשית את זה ב 50$ אתה או שקרן או קומבינטור.
2.לבצע עבירה פלילית?!הלכת רחוק מדי,לא דובר כאן על שום עבירה פלילית,כל אחד והמוח שלו ומה שמעיד על האישיות שלך.
3.הדבר היחיד מפוקפק כאן זה התשובות שלך!אומנם אני לא משתתף כאן בפורום,אבל לא מתחבא ולא נעלם.תוכל למצוא אותי בפורום צלילה,פורום אופנועי שטח,בפייסבוק,אינטל קרית גת,עיר אשקלון.תרצה אני אשלח לך את כל הפרטים המזהים שלי כולל התייצבות מילואים ובדיקת גסטרו האחרונה.
4.יש אנשים טובים שיודעים גם לעשות ולא רק לתת עצות שלא עצות,שפתרו לי את הבעיה.תודה רבה!
בבקשה לא לשלוח יותר מסרים,לא רלוונטי,תודה לפונים.
 
º
תודה שהזכרת לי למה אנחנו בוחרים לגור בקנדה ולא בישראל
21/04/15 15:53
82צפיות
טריג צודק וטוב
21/04/15 19:33
94צפיות
שהוא מזהיר.
הערה: אם זה יותר מעשרת אלפים ד', הוא חייב להצהיר על הכסף
19/04/15 17:32
154צפיות
בכניסה לקנדה
º
אני מודע לכך,תודה רבה!
21/04/15 14:04
40צפיות
עזרה, וונקובר
19/04/15 13:29
142צפיות
שלום, אני רופא עם דרכון קנדי. אחרי שנואשתי מההליך המייגע של קבלת רשיון לעסוק ברפואה בקנדה, חושב לנסות דרך אחרת שלא בהכרח קשורה לרפואה.
אני ומשפחתי (אשתי ו 3 ילדים) רוצים לנסות חיים בוונקובר (גם רבתי). מאיפה אני מתחיל? יש לי אזרחות. חברות תרופות? ביוטק? למי לפנות כדי לדעת מהן בכלל האופציות לעבודה?
תודה רבה
עזרה, וונקובר
25/04/15 20:59
1צפיות
אתה יכול לחפש פה משרות.  ייעוץ למהגרים חדשים: http://issbc.org/
Flix
פורום תיירות ספורט

אוהבי ספורט?

בואו לדבר על זה בפורום תיירות ספורט לפרטים נוספים היכנסו!>>>

פורום עסקים

פורום עסקים החדש

המקום החדש שלך להתחבר לעסקים כנסו ושתפו בכל נושא >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה