לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
זהו פורום פמיניזם. ככזה יש לו הנחות יסוד העומדות בבסיס תפיסת העולם הפמיניסטית. נשים, מתוקף אנושיותן, הן שוות ערך וראויות לכבוד, הגנה, בטחון ותנאי קיום מכובדים. השוני הביולוגי בין המינים אין בו כדי לשלול מזכויות אלה. השוויון החברתי אינו תלוי בזהות ביולוגית. קהל היעד העיקרי של הפורום הינו א/נשים המגדירים/ות עצמם כפמיניסטים/ות, ומטרתו הראשונה במעלה של הפורום הוא בית למידע, דיונים ופעילות תוך-פמיניסטים. המעגל השני כולל א/נשים שאינם מגדירים/ות עצמם/ן כפמיניסטים/ות אך מרגישים/ות חפיפה ניכרת או מעונינים/ות ללמוד יותר על הנושא - ברוכים/ות תהיו. גולשים/ות אשר אינם/ן נמנים/ות על שני המעגלים מוזמנים/ות להשתתף בפורום כל עוד השתתפותם/ן אינה באה על חשבון מטרות הפורום. ברצוננו לחדד נקודה זו - אחת ממטרות הפורום היא לשמור על הפורום כמרחב בטוח לדיון פמיניסטי בבחינת נאה דורש/ת נאה מקיימ/ת. דיון פמיניסטי הינו כזה לא רק כתלות בנושאים העולים (אפשר להעלות כל נושא לדיון שהפמיניזם עוסק או עסק בו באופן שאיננו פמיניסטי) אלא גם באופן בו הם עולים. כך למשל, חשוב לקדם הקשבה לחוויות של נשים וכן חשוב להמנע מנפילה חוזרת לדינמיקה החוזרת על עצמה של "נשים מנסות לשכנע גברים שיש בכלל בעיה" . לשכנע שיש בעיה זה אמנם חשוב, אך מתוך ידיעה שכל מי שמעונינים/ות לשכנע את מי שאינם /ן מחזיקים/ות בנושא מסוים עמדה פמיניסטית יכולים/ות לעשות זאת בכל מקום, מטרת הפורום הזו היא לשמור על מרחב של דיון תוך-פמיניסטי - להקשיב, לברר, לשתף, מקומות שמאפשרים זאת הם לצערינו נדירים. אחד הנדבכים המרכזיים בפמיניזם הוא המודעות למגדר ויחסי הכח המגדריים. אין הכוונה שגברים אינם מוזמנים לכתוב בפורום, נהפוך הוא, גברים פמיניסטים מוזמנים להתחיל ולהמשיך לכתוב בחפץ לב, אבל נרצה בהקשר זה להביא ציטוט באדיבות הגולשת הסנונית הראשונה "אין בכוונתי להחליף את הנשים במאבק שלהן, לחבר עבורן תיאוריות או להכתיב להן קו התנהגות או אסטרטגיה. אם אני פמיניסט, הרי זה מפני שאני משוכנע בצורך לנטוש את המונופול על ההגות, מונופול אשר נפל בחלקי, כגבר, מתוקף 'זכות אלוהית', כביכול" (המשורר המרוקאי עבד אל-לטיף לאבי). הפורום הינו פורום ידידותי למי שעברו תקיפה פיזית ו/או מינית - הזהירו מראש מהימצאות טריגרים אפשריים. הרחבת המודעות, העלאת התודעה, רכישת ידע בנושאי פמיניזם והפיכתו לכלי שימושי בחיי היום-יום, חתירה לקידום ושיפור במצבן של נשים, כל אלה נגד עינינו: למען עצמנו והדורות הבאים. ברוכ/ה הבא/ה!

כתיבה בפורום כפופה לתקנון הפורום וכן לתקנון תפוז.
תקנון הפורום:
המשך...
הודעה חדשה

חברות פורום יקרות
25/04/15 13:54
85צפיות
שוב נאלצתי למחוק מכאן פוסט לא מכובד. אותה הודעה מבישה הכילה תכנים מיניים וביטויי אלימות כלפי המין הגברי, דבר שאיני מוכנה שיהיה כאן בפורום, לפחות לא בזמן שאני מנהלת אותו.
 
מעבר לזה שהפוסט הכיל תכנים בלתי הולמים, הוא גם לא סומן כטריגר - להזכירכן הפורום שלנו לא מיועד למבוגרים בלבד, מה שאומר שבהחלט יכול להיות שיש כאן קוראים צעירים שדברים מן הסוג הזה עשויים לפגוע בנפשם הרכה. 
 
אני מבקשת קצת מחשבה והתחשבות לפני שמקישים על המקלדת.
 
תודה והמשך יום טוב
 
catchet
קאטצ'ט, ברורה עמדתך לגבי הפרטים, אבל עקרונית, לדעתך לא חשוב
25/04/15 19:42
54צפיות
ללמד אותנו הנשים איך להמנע מהמבטים הזימתיים שכ"כ הרבה זכרים מרגישים חופשיים לשלוח באשה הזרה העוברת על פניהם?
פנתרית, תאמיני לי שאני סובלת מהמבטים לא פחות ממך
25/04/15 21:20
63צפיות
המבט הגברי מבתר אותנו לחלקים ומקבע אותנו בעמדת נחיתות. אנחנו כנשים קודם כל ניבטות ומוערכות בהתאם לאיך שאנחנו נראות. נקודת המבט הגברית היא זו שמעריכה לכן אנחנו נמצאות תמיד כפופות לנקודת מבט זו. יותר מזה, אנחנו מאמצות לעצמינו אותה נקודת מבט, ואומדות זו את זו ואת עצמינו על פי אותם קני מידה גבריים.
 
אין נקודת מבט אחרת מלבד זו, לפחות לא כרגע, עובדה שאת עצמך נוקטת באותם אמצעים גבריים ושולחת בהם מבט חזרה. אך אם יש דרך כלשהי להתמודד עם הצרה הזו - זו לא יכולה להיות אותה דרך שהביאה את הצרה הזו עלינו. אנחנו צריכות למצוא דרך אחרת, מבט אחר, מה שאומר - להפסיק להעריך אנשים (ובפרט נשים) על פי איך שהן נראות. ללמוד להסתכל אחרת וללמד גם את הגברים להסתכל באופן הזה
º
מדוייקת
25/04/15 21:24
20צפיות
º
26/04/15 13:14
1צפיות
אני מעריכה את התרבותיות שלך, את העדינות הבסיסית.
25/04/15 21:34
53צפיות
הענין הוא שבלי מערכת יסודית מאד כמו הדת, אי אפשר לחנך  ממש, וכן אומר שהפריצות בחברה החילונית (כן, פריצות. זו מתירנות בסיסית חיובית שעוותה והשתוללה ופרצה כל גדר) גידלה המון של זכרים פרוצים שחונכו לחשוב כי מבטי זימה הם התנהגות נורמטיוית. עד שתקימי מערכת  חברתית נרחבת ויסודית בעלת אפקטיביות של דת, הפתרון שלי הוא טוב מאד. הוא מיידי, נגיש. הוא מנטרל את הזימתיות על המקום. הוא נותן לאשה הרגשת נצחון, הרגשת עליונות, מיידית. הוא מלעיט את הזכר הזימתי במזון הרקוב שהלה מבקש להאכיל אותנו, והלה נחנק במקום. הוא נתון לכל אשה כפרט. מכל בחינה שהיא, הפתרון שלי יעיל.
וכן - נא לא לשכוח: הוא מהנה לאשה. לשחרר את הדימיון המיני שלך - כסובייקט העושה מעשים באובייקט הזיכרי - אין יותר מזה מעניק לך הרגשת חיוניות, הנאה, ובטחון עצמי.
ההחפצה הזו לא לרוחי
26/04/15 13:13
36צפיות
לא משנה מאיזה צד היא באה. אפשר להחפיץ כל עוד זה בהסכמה מלאה ולא מרוקן לגמרי את האובייקט מהסוביקטיביות שלו. כלומר,מבחינתי, גבר יכול לשמש אותך רק במידה שאת מכירה בכך שהוא מעבר לסתם תשמיש
לדעתי זה כמו השוואה בין ריסוס גרפיטי למגה פיגוע.
26/04/15 16:24
36צפיות
גברים עושים מגה פיגוע ופנתרית בסך הכל ריסוס גרפיטי,אלא שגם ההקבלה הזו לא נכונה,כי פנתרית בסך הכל עושה את זה כתגובת נגד/הגנה  עצמית מפני מה שהיא סובלת ממנו מדי יום במשך שנים.
ממש הקבלה לא נכונה
26/04/15 19:01
22צפיות
וזה לא נכון שפנתרית עושה את זה רק לשם הגנה עצמית. היא מעידה על עצמה שהיא נהנית להביך ולהשפיל גברים באמצעות נעיצת מבטים
אני נהנית הרבה מעצם השחרור של דימיוני המיני - המחשבה
26/04/15 20:40
25צפיות
על המעשים שאפשר לעשות בהם ממלאת אותי בהנאה, חיוניות ובטחון עצמי.
 
ברור שזה גם אמצעי נגד למבטי זימה של גברים אלו ואחרים. אמצעי נגד יעיל ביותר!!
זו הנאה סדיסטית
26/04/15 20:51
22צפיות
את מבינה את זה, נכון?
במה שהייה בדמיון על פעולות שאני עושה באיברי המין הזיכריים
26/04/15 20:57
24צפיות
זו הנאה סדיסטית?
תכנסי למסרים, אני שולחת לך שאלה אישית.
זו סוגיה מעניינת להתייחס למה שפנתרית אמרה כסדיסטי
27/04/15 08:03
1צפיות
ההנחה של הדיון הזה (או ליתר דיוק של הדיון שנמחק) שמבטי זימה הם פוגעניים.
אני חושב שזה כנראה נכון לגבי רוב הנשים ולמיעוט קטן מאוד בקרב הגברים.
ההתייחסות למבט כסדיסטי, כלומר במעשה בכוונה לפגוע, יכול להתממש ככל הנראה רק בקרב אנשים שתופסים מבט כפוגעני.
עבור רוב הגברים מבט כזה איננו פוגעני (בטח אם נבצע קיצוץ-תחום ונתייחס רק לגברים שנועצים מבטי זימה בנשים) ולכן אולי יש כוונה לפגוע, אבל אין נפגע. אין קורבן.
 
האמת שהגברים מגיבים כאילו חטפו מגה פיגוע.
26/04/15 20:41
22צפיות
וזה יופי.
º
ובמה את טובה יותר מהם?
26/04/15 20:52
7צפיות
"עם נבל תתנבל". "עם חסיד תתחסד". (משלי).
26/04/15 21:02
20צפיות
למה להיות צדיקה סובלת בתוך חבורה של נבלים? למה לא להטעים מישהו את מה שהוא כל הזמן מטעים אחרות, ואותי? ואם אני גם נהנית  על הדרך משחרור הדימיון המיני שלי, ומתמלאת בהרגשת חיוניות ובטחון עצמי, מה את רוצה?
אז מה את רוצה מהם?
26/04/15 21:23
22צפיות
אם להיות נבל זה בסדר (כי כולם כאלו) אז למה בכלל לטרוח לשנות משהו? שכל העולם ילך לעזאזל וזהו.
º
אבל לא כולם נבלים והיא "טורחת" להתמודד עם מי שנבל
26/04/15 21:55
9צפיות
אבל היא לא רק "מתמודדת"
26/04/15 22:12
23צפיות
היא גם מפיקה עונג מיני מהשפלתם ובכך בעצם מכשירה את השרץ
לא, קאטצ'ט. מהשפלתם אני מפיקה עונג רוחני. רגשי. מהדמיונות
26/04/15 22:24
20צפיות
המיניים אני מפיקה עונג כמעט פיזי. כשאת עושה את המעשים האלה בפועל, את מפיקה עונג פיזי. וכשאת מדמיינת אותם, זו הנאה המקבילה להנאה פיזית. חוץ מזה שאת מרגישה "על הסוס". מה שמרגיש סובייקט בקשר לאובייקט .
º
זו בעצם שיטה להתהלך בתחושה שרק לך יש בעלות על גופך, ולא להם
26/04/15 22:39
8צפיות
º
נכון.
26/04/15 23:03
4צפיות
אני מניחה שאת מחנכת את ילדייך להיות בני אדם. זה מעולה.
26/04/15 22:18
20צפיות
אך מה נעשה עם אותם זכרים בוגרים (וגם נשים בוגרות!) שקיבלו את החינוך הבלתי אנושי המביא אותם להתנהג בצורה זימתית ומשפילה? (לגבי הנשים - הן משפילות את עצמן). לגבי עבריינים קבעה כבר החברה מזמן את דרך העונש. ולאחר שחטפו את העונש, לעתים יש נסיונות לחנכם מחדש.
אולי יתאים פה סיפור קטן: לפני שנים, אשתו של רב מסוים חגגה בת מצווה לבתה, וקבעה באולם מחיצה שמאחוריה הושבו הגברים. כולל ה"בעל", הרב בעצמו. אחר כך אמר הרב שרק עתה הבין מה עושה מנהג המחיצה לנשים......
מעשים, קאטצ'ט, טובים מאלף דיבורי הסבר. אוזנו של הנבל המצוי (כולל הנבל החרדי) אטומה לתחנונייך ולהסברייך. רק סטירה בפרצוף בצורת מעשה שיהפוך עליו את הקערה עשויה לפכח אותו.
 
אבל כפי שכתבתי כבר, המעשה שלי אינו רק התקוממות מרירה על ההתנהגות הזיכרית המכוערת, לא רק נסיון להעניש. כפי שכתבתי, שחרור הדמיון המיני שלך מעניק לך הנאה, הרגשת חיוניות ובטחון עצמי רב.
מצאתי מזור בעצמי
26/04/15 00:47
59צפיות
מזה זמן מה אני עובדת על העלאת הביטחון העצמי שלי, הדימוי העצמי. 
לדעת להעריך את כל תכונותיי, לכבד את עצמי, לדבר לעצמי בכבוד, לדרוש יחס ראוי.
היום למשל חנכתי לראשונה את המכנסיים הקצר שלי כי היה חם.
אני בחורה מלאה (פלוס), ומכנסיים קצר שחושף חלק מהרגליים,
הוא דבר שלא חופף עם אידאל היופי (אנו אמורות הרי להסתיר את מה שלא רזה ולהדגיש את מה שכן מושך...).
אבל פאק... היה לי חם. התמהמהתי לפני צאתי מהבית. בסופו של דבר, יצאתי.
אני לא אתן לחברה להחליט בשבילי מה ללבוש ויותר חשוב, לא אתן לה לגרום לי
לפתח כלפי עצמי סלידה. אני אוהבת את עצמי. עבדתי על זה ;)
אז כן, הלכתי ברחוב, והיה קצת מוזר, אבל אמרתי בתוכי משהו ששמעתי - אם מישהו מביט -
ENJOY MY IMPERFECTION :)
חוץ מזה, אני ישות מורכבת. הרבה יותר מציון שנותנים לי על החיצוניות. 
26/04/15 07:57
21צפיות
שימחת אותי על הבוקר
26/04/15 13:30
16צפיות
קודם כל נעים מאוד רננה. ברוכה הבאה
 
נכנסתי ליו טיוב ואני חייבת להגיד שיש לך קול מדהים! מעבר לזה אני גם חושבת שאת כותבת נפלא. ובכלל כולך מקסימה וכיף שהצטרפת אלינו. עכשיו לגבי הדברים שכתבת, זה כמובן נכון. אבל תראי שגם מהצד השני -כשהמבט מחלק לך ציונים טובים זה עדיין מדכא, כי את שבויה בתוכו. חוץ מזה אני שמחה לשמוע שעבדת על הביטחון העצמי שלך וכעת את אוהבת את עצמך. את בהחלט ראויה לאהבה הזו
אני מרגישה שלא מיצתי כאן את נושא המבט
26/04/15 21:16
19צפיות
אבל כן יש עוד דבר אחד חשוב שאני רוצה לומר והוא שאין בחורות שלא אוכלות תסביכים על איך שהן נראות. יש כאלה שחיות עם עצמן בשלום פחות או יותר ויש כאלה שנלחמות בעצמן יום יום. אספר לך סיפור שימחיש את זה, אם אנחנו כבר בעניין של שיתופים. פעם התחיל איתי בחור חתיך בבריכה והזמין אותי לצאת איתו בערב. כשיצאנו והתחלנו להכיר טוב יותר את יודעת מה הוא אמר לי - אני מקווה שלך אין בעיה עם איך שאת נראית... מכאן הבנתי שכולנו חיות באותו סרט. בעוד תעשיית הניתוחים הפלסטיים הולכת ומשגשגת, בנות מרעיבות את עצמן למוות בגיל12 וממשיכים להזרים לנו דימויים של אידיאל יופי שאנחנו נדרשות להידמות לו בכל מחיר. כולנו שטופות בזה, תאמיני לי, אני לגמרי מבינה על מה את מדברת וגאה בך על האומץ שגילית ולמדת לאהוב את עצמך. אגב ראיתי אותך ולדעתי את מהממת
º
תודה, קאט.
26/04/15 21:30
4צפיות
כמה שאלות
26/04/15 08:57
57צפיות
קודם כל אני רוצה לציין שבשנים האחרונות אני נמנע מלהסתכל על נשים ברחוב כי אני מודע לכך שיש כאלה שלא אוהבות את זה.
 
דבר שני, אני יודע שהיום נוטים להגזים בחשיבות של היופי החיצוני של האשה, ושהמצב הזה לא רצוי.
 
אז ככה:
 
1. האם אין מקרים שבהם אשה חשה מוחמאת כשגבר מביט בה? ואם יש מקרים כאלה, האם לדעתך המקרים האלה הם לא לגיטימיים? כלומר האם היא טועה בכך שהיא חשה מוחמאת ולא מוטרדת?
 
2. לדעתי זה לא נכון שמתייחסים לנשים רק לפי המראה שלהן. כשמכירים מישהי אז ההתייחסות אליה היא לפי מכלול של דברים. את חושבת שאני טועה בעניין זה? ואם כן במה בדיוק אני טועה?
 
3. לדעתי אי-אפשר ליצור חברה שבה מבטלים לחלוטין את המושג "יופי חיצוני של בני אדם". ההתייחסות תמיד תהיה במידה כזו או אחרת על-פי המראה החיצוני. להגיד לאשה שהיא נראית טוב או לבושה יפה - זה לדעתי דבר שלא יעלם. כאשר יהיה יותר שויון - אז מכסימום יתחילו לומר גם לגברים שהם נראים טוב. אם זה יקרה כך, האם את תראי בכך תופעה שלילית?
 
..
26/04/15 12:59
29צפיות
א. ברור שיש נשים שמוחמאות מקומפלימטים על המראה שלהן וזה לגיטימי לחלוטין.
2. העניין שמתייחסים לפי המראה החיצוני לפני שמכירים וגם הרצון להכיר/להעסיק וכד'
3. לא לבטל אבל להכניס לפרופורציה שערכן של נשים לא נקבע אך ורק על פי המראה שלהן.
º
תודה על התשובות
26/04/15 13:09
8צפיות
אז ככה
26/04/15 13:43
37צפיות
ברור שיש מקרים בהם אישה מוחמאת מהמבט של הגבר. אך הבעיה מורכבת יותר מזה,  לא נראה לי שזה המקום לפרט. אסתפק בלהגיד שאין הבדל חד משמעי בין מבט מחניף למבט מטריד. אתה כגבר צריך להיזהר וכל הזמן לבדוק שאינך חוצה גבולות אסורים.
 
נכון אחרי שמכירים מתייחסים למכלול, אבל קודם כל למראה, וזה מעיד על סולם הערכים החברתי-גברי.
 
אני לא בעד לבטל את ערך היופי, אבל כן להדיח אותו מראש סולם הערכים.
 
אני חושבת שכבר היום מחלקים לגברים ציונים על פי איך שהם נראים, אך מוותרים להם יותר כי זה לא מתפקידם הטבעי להיות יפים, לכן הם גם סובלים פחות מהבחינה הזו.
 
º
תודה
26/04/15 13:53
5צפיות
אני אענה לראשון
26/04/15 16:41
21צפיות
יש הבדל בין מבט מעריך וחטוף, לבין מבט נעוץ זימתי ו"מפשיט"
אם אתה גבר אמיתי, וקלטת שהמבט שלך לא נענה בתגובה מזמינה מהצד השני- פשוט תפסיק.
אילו שאלות משונות. כל אדם שאינו זבבון סתום יגיד לך שיש הבדל
26/04/15 20:45
25צפיות
בין מבט זימה לבין מבט אוהד/מתעניין. אתה חושב שאשה לא יודעת להבדיל בין השניים?
אני רק יכולה "לבשר" לך שנועצי המבטים הם זבבונים. הם לא מביטים בנשים באהדה, שלא לדבר על חיבה. הם מביטים בגסות זימתית, במטרה להשפיל, ליהנות מההשפלה של האשה, ולהרגיש בבית בושת בלי לשלם.
אני אוסיף לגבי מבטי סגידה במרכאות, או הערצה
26/04/15 22:57
39צפיות
לא כולן רוצות צומי ולא כל צומי הוא רצוי, אז יש מבטים שלא משפילים ובכל זאת לא רצויים וגורמים אי נוחות.  ויש מבטים באמת לא נסבלים, סוג המטרידן שמסתכל על כל מה שזז.
נכון. ובחברה המערבית הגבוהה מחנכים תמיד את הילדים במשפט:
26/04/15 23:07
19צפיות
"אל תלטוש עיניים".
ומוסיפה
25/04/15 21:04
51צפיות
הפורום הזה אמור להיות מרחב בטוח גם לנשים שעברו תקיפות מיניות ושתכנים כאלו מטרגרים אותן.
השימוש בתיאורים הפורנוגרפיים הזולים הללו הוא פשוט חוסר כבוד לפורום ולמרחב הבטוח אותו הוא אמור לספק.
כמובן.
26/04/15 13:53
20צפיות
תוספת מבורכת
:)
24/04/15 20:09
66צפיות
העניין הוא שאין סתירה אמיתית בין הדברים, "זהירות מונעת אסון"
25/04/15 17:04
57צפיות
קחי לדוגמה פשעים אחרים, האם אדם יכול לסמוך על כך שלא יגנבו ממנו רק משום שגנבה היא לא חוקית ולא מוסרית? או שעדיף שאדם ידאג גם מהצד שלו לשמור על הדברים שלו כמה שיותר. כמה שלא ילמדו אנשים שדברים מסוימים הם לא בסדר, תמיד היו אנשים "שימרדו" בזה ויעברו על החוק בכל מקרה, אפילו אם הם יודעים שזה לא חוקי, גם סמים זה לא חוקי וכמעט כולם יודעים את זה, ועדיין יש אנשים אשר קונים ומוכרים סמים, בדרך כלל בסתר.
 
"In many works of fiction, especially situations of Rape as Drama, rape is not merely bad; it's a qualitatively different level of evil. As such, a rape scene can be used as a Kick the Dog moment for a particularly evil character, or as the point where a character who previously was merely unlikeable crosses the Moral Event Horizon into monster territory."
 
"Note that not only is rape considered a game changer for almost all characters, but it is also so for the writer. Many stories and Crapsack Worlds have monsters who don't commit rape, even though everything about their character indicates they could, would, or should. There are also times when rape is kept "off camera" or otherwise something in the past, or hinted at once and never brought up again. Having rape in a story will immediately plunge it into the darkest and edgiest abyss of all that is Darker and Edgier. If they don't portray the rape as dark enough, then Values Dissonance (and thus the most scathing criticism from the audience) will happen."
 
"A sub-trope of Even Evil Has Standards when rape disgusts a villain. Compare Wouldn't Hit a Girl, Wouldn't Hurt a Child. Contrast Black Comedy Rape. Related to the idea of rape as a Fate Worse Than Death. When refusal to engage in this is a sign of the good guys superiority it is The Women Are Safe with Us."
 
 
מביא בקלילות "פשעים אחרים".. לדעתי, אונס הוא הפשע הקולוסאלי
25/04/15 19:51
38צפיות
המפלצתי ביותר (חוץ מרצח נשים ורצח אכזרי בכלל), הוא קטגוריית פשע בפני עצמה. אני רואה שהציטוט שלך מביא בדיוק אותה דיעה.
הוא המשפיל ביותר, אבל "אלימות רגילה" יכולה להיות קטלנית יותר
25/04/15 22:12
31צפיות
זה תלוי גם ברמת הנזק הפיזי ועד כמה הוא הפיך או בלתי הפיך. אונס זה מין בכפייה, עם רמות אכזריות שונות.
התפיסה שלי היא שהזכר מיסודו נוצר עבור האשה. הזכר הוא "מחשבה
25/04/15 22:46
31צפיות
שניה" של האבולוציה. מינית, הוא המשרת של הנקבה. המיניות היא בעיקרה זכותה של האשה, של הנקבה בטבע בכלל. וחוקיה נקבעים ע"י הנקבה. באדם, ע"י האשה. הזכר הוא המשרת - ומיניותו היא הסתגלות אל האשה. לכן, כאשר זכר מטורף ואלים מנסה לפרוץ את חוק החיים הבסיסי ובטירופו המיני לכפות את עצמו על אשה, הוא פושע פשע קולוסאלי, פשע שאין גדול ממנו (חוץ מרצח, שעומד על אותה רמה).
העונש לאותו מטורף צריך להיות בהתאם (סירוס ומוות). וכדי למנוע הופעתם של זכרים כאלה, על החברה, בהנהגת נשים, ליצור מנגנון מעקב שיגלה אותם עוד בילדותם או בנערותם, כאשר הפוטנציאל לטירופם מתעצב.
המיניות היא לא זכות אלא מותרות, אנשים לא מתים ללא יחסי מין
25/04/15 23:01
42צפיות
המחשבה שמיניות היא זכות היא שלילית, ויכולה לדרדר למקומות אפלים, בין אם זה הוללות מינית ובין אם זה עבירות מיניות, אבל כמובן שמיניות מצופה יותר אצל אדם נשוי מאשר אצל אדם רווק.  גם המחשבה שהזכר משרת את הנקבה היא שלילית, זה יכול לעודד ניצול מיני של זכרים. לזכר יותר קל לכפות את עצמו על הנקבה מאשר להפך משום שהזכר חזק יותר לרוב, סירוס ומוות זה אונס לא פרופורציונלי לאונס, אלא אם כן את תומכת בעונש כזה גם לנשים שאנסו גברים, ואני מניח שלא, אם כי במקרים של אונס אכזרי במיוחד, זה יכול להיות מוצדק, אבל לא על כל אונס. אנסים הם אנשים חרמנים או/ו אלימים, שהחליטו שהם מוכנים להשיג מין בכל מחיר, בין אם זה באופן מוסרי ובין אם זה באופן לא מוסרי, חוץ מזה יש גם אנסים סדיסטים, וכאלה באמת מעדיפים יחסי מין בכפייה על פני יחסי מין נורמטיבים. האבולוציה קודם כל דואגת להישרדות המין כולו, ולא לגברים או נשים בפרט, לכן לאבולציה לא אכפת מהנושא הזה בעיקרון, זה עניין מוסרי ולא עניין אבולציוני, מבחינת הטבע מה שהכי חשוב זה שהיו צאצאים, את באמת מאמינה שמין טוב או מין רע משפיע על הילודה? יש גם בעלי חיים שאונסים.
 
"The barbarians are past the gate, up the stairs, and standing over the hero's incapacitated body. The pure, virtuous, virgin damsel is now helpless against what is sure to be a lewd, ravishing, and depraved assault against her purity. In desperation, she grasps the nearest blunt object, determined to protect her maidenhood with every ounce of her strength. The barbarians leer at her, coming closer and closer. There are too many of them, and she closes her eyes, preparing to feel the grip of one of their dirty, grimy paws on her flawless skin."
 
"Then..."
 
"Nothing happens."
 
"The damsel opens her eye to see the barbarian horde taking interest in something completely different. Maybe it's Yet Another Baby Panda. Maybe someone cued the flying pigs, and the barbarians have just got to take a look at this. Maybe they're all gay or sexual assault just isn't their thing. Whatever the reason, the barbarians make it clear that they have no interest in the damsel whatsoever."
 
 
 
ברוב בעלי החיים אין אונס, והנקבה קובעת.
25/04/15 23:39
31צפיות
צופי ערוץ ניישונל גיאוגרפיק "מתבשרים" מדי פעם שאצל דולפינים יש אונס. איני יודעת - הפירושים שמוקראים לסרטי הטבע שם, וגם עצם הבחירה של סרטי הטבע, שמתי לב שהם מוטי זיכריות באופן מובהק, ולכן אין לקבלם ברצינות.
כן, מסכימה שמיניות אינה זכות. היא הצלחה של מי שמצא פרטנר טוב, ומי שאינו מתוסגל חברתית, נשאר ברווקותו. אבל אם שוקלים עבור מי קיימת המיניות, מי הקובע ומי המשרת - הרי שהאשה היא שהמיניות נוצרה עבורה - כ"בונוס" להריון שלה, וכדרך למשוך אותה להרות, והזכר הוא המשרת.
לזכר קל יותר להתקיף פיזית, אבל הזכר, משרת האשה, שכוחו הגופני נוצר בשחר החיים כדי להקל את הפרנסה על האשה ההרה והמטופלת בעוללים , אם נטרפת דעתו והוא מפנה את כוחו נגד האשה, יש להשמיד אותו.
נכון שמבחינת הטבע הפראי, האבולוציה העיוורת, הפראית, יצירת צאצאים זו המטרה, ולכן גם מאונס אשה יכולה להרות. וגם ממין לא מספק.
אבל מאחר שהטבע יצר גם הנאה מינית, ובד"כ, בכל בעלי החיים, קיימים טקסי התאמה בין נקבה לזכר עד שמגיעה ההזדווגות, ומאחר שגם באדם (אף שאינו, לדעתי כלל המין העליון) קיימת אפשרות הידידות והאהבה, הרי שהקיום הזה הוא נדבך עליון יותר מאשר הפראיות העיוורת הבסיסית. הקיום העדיף. טירוף האונס הוא , כפי שכתבתי, פשע קולוסאלי, ויש להשמיד את האנסים. גם את האנסים הפוטנציאליים.
אז איך את יכולה להסביר את זה שגברים יותר מיניים מנשים לרוב?
25/04/15 23:54
28צפיות
ולמה הטסטוסטרון הוא הורמון מיני יותר מאשר אסטרוגן, בכלל החשד הוא שנשים מיניות יותר מהממוצע הן גם בעלות רמת טסטוסטרון גבוהה יותר ביחס לנשים אחרות, ויחד עם זה בדרך כלל יש להן גם יותר שיער גוף ביחס לנשים אחרות. איך המיניות "נוצרה עבור האישה" אם גברים מיניים יותר לרוב? המיניות מושכת גברים יותר מאשר נשים בדרך כלל, לטוב ולרע, לכן גברים גם אקטיבים יותר לרוב, לטוב ולרע. השילוב של כוח פיזי רב יחד עם מיניות גבוהה יכול להיות מסוכן לפעמים, במיוחד אם אין אצל הגבר הספציפי מניעים אישיותיים ומוסריים שגורמים לו להעדיף מין בהסכמה על פני מין בכפייה. זאת בדיוק הנקודה, גם מאונס אישה יכולה להרות, וזה היה קורה בעבר יותר מאשר כיום, משום שבעבר הפלות היו פחות נפוצות. אונס הוא דבר פראי ואפל מטבעו.
אינני אורים ותומים. אבל אני יודעת שבמוח הזכר שטח גדול מוקדש
26/04/15 00:00
38צפיות
למיניות (כך קראתי).  הדבר משתלב יפה בהנחתי שהזכר הוא משרת האשה. המין צריך להיות זמין לאשה בכל זמן שתרצה בכך, ולאשה יש הלא מחזור מיניות במשך החודש, ויש גם ביוץ רק בזמן מסוים. לכן הזכר צריך להיות מוכן תמיד. זו הקללה שלו, הוא עבד נרצע למיניות.
זמנו של המגע המיני נקבע ע"י האשה. ע"י נטייתה ורצונה. לכן זכרים מטורפים שחורגים בטירופם מחוק הטבע ומתקיפים נשים הם פושעים קולוסאליים שיש להשמידם.
תיאוריה לא רעה, בהנחה שיש רק אישה אחת בעולם, אבל זהו לא המצב
26/04/15 00:12
42צפיות
בפועל אם גבר נמצא בקשר מונוגמי והאישה מייבשת אותו יותר מדי, אז הגבר הולך להתפרפר, ככה שבדרך כלל המיניות לא נקבעת לפי האישה, אלא לפי שני הצדדים.
º
הזכר הוא בגזרת הטבע עבד נרצע למיניות. זה הכל.
26/04/15 20:46
5צפיות
כך נהוג לחשוב אבל זה לא תמיד נכון, גבר יכול להיות לא מעוניין
26/04/15 20:58
12צפיות
"The idea that men are always hungry for sex and would never willingly turn it down for any reason. If a man has even the tiniest chance to get sex as a reward for performing some task, then it is always Worth It, no matter how difficult or costly the task may be, nor how disastrous the consequences. It doesn't matter if he's a virgin or if he already has sex multiple times a day, he'd forever be kicking himself for passing up a chance to do it just one more time."
 
"This is a form of Double Standard related to All Men Are Perverts and All Women Are Prudes. As for how much bearing on reality this trope has, well... On one hand, no, of course being male doesn't make one want sex literally every waking minute. Research does show, however, that the vast majority of somewhat younger men feel the need for sexual relief nearly every day, while the same generally doesn't seem to apply to women. But no, the desire is not so powerful that one simply can't resist it. Though it must be noted that social experiments indicate that as many as around 75% of men will say "yes" to any random, somewhat attractive woman offering them sex. Of course, this hardly suggests that 75% of men would be incapable of saying no to sex if they had they opportunity. And of course, being a bit nervous about the whole thing is perfectly normal. But you can't expect fiction to live up to reality, oh no."
 
"If a male character is shown not jumping at the chance to have sex with someone (female), he will be gay. Or Mistaken for Gay - the latter scenario can be Truth in Television. This is also one if not the defining factor of Double Standard: Rape, Female on Male; the idea that men cannot be raped by women because no man could ever be unwilling to have sex."
 
אולי לא מעונין באשה מסוימת (לרווחתה הרבה..... מבטי זימה
26/04/15 21:08
15צפיות
ובכלל היטפלות אינם נעימים לאשה הרגילה), אבל מוחו עסוק כל הזמן במיניות. קראתי בספר של רופאה העוסקת במוח הנשי והגברי שאצל הזכר מופיעות מחשבות על מיניות כל 5 דקות.....
הזכר בהשוואה לאשה הוא חיה בדרגת התפתחות נמוכה יותר, כפי שלא מעט נשים חושבות.
לגברים יש יותר טסטוסטרון ויותר צורך "בלשפוך", ככה שזה הגיוני
26/04/15 21:16
31צפיות
מיניות יכולה לגרום לאנשים להתנהג באופן זימתי, אבל חוסר מיניות יכול לגרום לאנשים להתנהג באופן אדיש, לשני המצבים יש יתרונות וחסרונות.
 
"Piccolo from Dragon Ball Z does not seem to understand the concept of romance, referring to it as "mushy stuff". Could be an extension of his role of The Stoic, but as a member of a hermaphroditic alien race who can biologically reproduce asexually, it's possible that a lack of interest in relationships is a trait that all Namekians share."
 
25/04/15 23:42
14צפיות
סירוס ומוות זה אונס = סירוס ומוות זה עונש 
כן רק שאף אחד לא מאשים
25/04/15 19:59
26צפיות
את מי שגנבו לו אלא אם כן הוא השאיר ללא שום השגחה לעומת שאצל הטרדות מיניות של נשים תמיד יהיה מי שיאשים אותה. ללכת עם לבוש חושפני זה כמו ללכת עם תיק סגור ולמרות זאת את קורבן הגנבה לא יאשימו. וכל אחת נזהרת אף אחת לא סומכת גם במקומות מוגנים יותר ופחות. לזהירות אין שום קשר לסרטון אלא די להאשים את הקורבן.
גם בגנבה יש אנשים שיגידו, למה לא שמרת על הדברים שלך יותר טוב
25/04/15 21:59
33צפיות
למה לא היה לך מנעול טוב או למה השארת תדברים בלי השגחה, או למה עברת בשכונת פשע שיש בא הרבה שודדים. בסופו של דבר אין קשר בין הדברים, הגנב אשם אבל מומלץ גם לקורבן של הגנבה להישאר כמה שיותר כדי להפחית את הסיכון שיגנבו ממנו, זה שעדיף להשיג דברים ביושר ולא דרך גנבה, זה משהו כמעט כולם יודעים, אפילו אלו שגונבים לרוב יודעים שהם עושים משהו לא חוקי, אחרת הם לא היו מנסים להסתיר את זה שהם גונבים. יש מקומות מוגנים יותר או פחות עבור כל סוגי הפשיעה, רמת הסיכון משתנה ממקום למקום.
בסדר, זהירות לא קשורה לפואנטה
25/04/15 22:05
42צפיות
וגם לקורבן גניבה אמירות כאלה הן מתנשאות ביקורתיות ולא במקום.
מה שמראה, שכרגיל, לא הבנת כלום
25/04/15 21:12
31צפיות
ואת הדיעות השוביניסטיות שלך אפשר למצוא בכל שורת טוקבקים עלובה וממוצעת בכל כתבה על אונס.
מה עמדתכן לגבי גיוס נשים לצבא?
24/04/15 11:37
64צפיות
אני זוכרת את עצמי בתור ילדה נורא רציתי להתגייס לצבא ולהיות לוחמת... לא חשבתי על ההבט המוסרי של הרצון הזה, פשוט קרץ לי הרעיון של להיות חלק מהחברה הקרביים. יכול להיות כי תמיד הייתי נורא ספורטיבית ותחרותית. היום אני חושבת על שני הבטים מתחרים: מצד אחד הצבא כמוסד שוביניסטי שלא מאפשר לנשים הזדמנות שווה לשרת בכל החיילות. ומצד שני, יש הבט נוסף לפיו זה בכלל לא ראוי לשתף פעולה עם מוסד דכאני כמו הצבא, ומה שצריך לעשות זה לעמוד על הזכות שלא לשרת במסגרתו. מה אתן אומרת?
מבחינתי לבטחון יש ערך גבוהה
24/04/15 15:09
49צפיות
כך שאני בעד גיוס חובה, במיוחד במדינה קטנה ומאוימת כמו ישראל. ועם כל הכבוד למוסר, בלי צבא המדינה שלנו תמחק.
 
השאלה רק
26/04/15 14:34
18צפיות
האם הצבא מספק ביטחון או להפך מערער אותו. אני לא בטוחה שכל הצבאות ואמצעי הלחימה שלהם עושים את העולם יותר בטוח...
הצבאות והמלחמות הם לדעתי המורסה המוגלתית בחברות אנוש.
26/04/15 20:36
10צפיות
אך אי אפשר להתעלם מכך שצה"ל נותן לחיילות ולחיילים  רבים ורבות תפקידים ואחריות משמעותיים, והרגשה שהם משרתים את המדינה באחד האופנים החשובים ביותר. מה שמעניק להם ולהן בטחון רב ומורל גבוה.
תלוי אם את מדברת בקנה מידה גלובלי או בקנה מידה אזורי ולאומי
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 20:38
30צפיות
מלחמות הן דבר לא מלבב בדרך כלל, אבל זה דבר שהוא נחוץ בחלק מהמקרים, המאבק של ישראל והמערב מול האויבים האיסלאמיסטים הוא חשוב, אחרת האיסלאמיסטים פשוט היו רוצחים או/ו משעבדים את הגברים והנשים כאן, מילים זה לא מה שיעצור אותם. הצבא והמשטרה הם אלו שמעניקים לך ביטחון יחסי בעולם האמיתי.
תשאלי את הקרביות. הן נהנות מאד ומרגישות שעושות דבר מאד
24/04/15 15:24
70צפיות
משמעותי. המורל ביחידות הבנות האלו מרומם. והמפקדות מקבלות נסיון ניהולי חשוב, שאם לא מפלים אותן אח"כ באזרחות, הוא משמש לקבלת עמדות גבוהות.
השאלה היא אם בכלל צבא הוא ערך חיובי בחברה, והתשובה כמובן שצבא בנוי בעיקרו כדי להלחם להרוס ולהרוג. אני רואה חברות מטריארכליות מפרקות את הצבאות ומשמידות את כל הנשק. מאחר שבחברה הפלשתינית ובחברה הישראלית עדיין שולטת הרוח הלוחמנית, על רוב נשות ישראל לעשות מה שעושה כרגע מיעוט: לחפש קשרים עם קבוצות פלשתינאיות שוחרות שלום. לנסות  להכיר את הערבים. (כמובן לא להסכים עם כל האספקטים בתרבותם - למשל לא שליטת הזכר ורצח נשים "על כבוד המשפחה"). ברור שיש בעיה: אם אצל הערבים רווח החלום לשוב בהמוניהם לשטחי ישראל, אין יהודיה ויהודי שיסכימו לכך. כרגע הסכסוך נראה לאזרח(ית) הרגיל(ה) בלתי פתיר. במצב כזה, איך נוכל לוותר על הצבא? ובתוכו, כמובן, שירות הבנות, הנותן להן (לאלו שיש להן תפקידים  משמעותיים) נסיון ומעמד חשוב בחברה שלנו?
אמרו לך פעם שיש לך דמיון מפותח?
25/04/15 15:48
63צפיות
אין זה פשוט גאוני!
הבעיה
26/04/15 14:37
13צפיות
שאותן בנות קרביות מתבקשות לוותר על סממני נשיותן כדי מוערכות על ידי בעלי הכוח. חוץ מזה שעל הדרך הן גם נדרשות להפגין זלזול כלפי נשים אחרות שלא הלכו על המסלול הקרבי (רוב הנשים), כמו שהגברים עושים
האם ידוע לך שבקרב החיילים הגברים, הקרביים הם מיעוט קטן?
26/04/15 20:29
7צפיות
"סוד" זה גילה פעם לנו, קהל נשים וגברים ,חן נרדי, שיחד עם רעייתו רבקה נרדי עוסק בחינוך הציבור לשיוויון בין גברים ונשים. הוא מתאר הרבה את "הגבר החדש".
אגב, הצעירות האלה, כפי שראיתי אותן בטלוויזיה, אינן כלל
26/04/15 20:33
6צפיות
"הפוכות מן הנשיות". הן נשים נמרצות, עם מורל גבוה, בטחון עצמי רב. והלא זה מה שכל פמיניסטית היתה רוצה לראות באשה המודרנית.
אם צה"ל היה "שוביניסטי" באמת אז כדי להתגייס לצבא היית צריכה
הודעה זו מכילה סרטונים
24/04/15 18:11
63צפיות
להתחזות לגבר, משום שבאופן חוקי לא היו מקבלים נשים לצבא. צה"ל מקבל נשים לצבא, אפילו בחילות הלוחמים, אשר במקור נחשבו להכי אקסקלוסיבים לגברים, אבל תמיד אפשר לחפש על מה להתלונן, אף פעם "זה לא מספיק". כמובן שצה"ל עושה את זה לא רק מסיבות אידיאולוגיות אלא גם בגלל מחסור בכוח אדם במלחמת ההישרדות שישראל נמצאת בא באופן מתמיד, נגד אויביה האכזריים, אבל עדיין. לדעתי השאיפה שלך להיות לוחמת הייתה מאוד פמיניסטית, והרבה יותר פמיניסטית הסיבות "המוסריות" להתחמק מגיוס לצבא, חוץ מזה במלא בישראל יש גיוס חובה.
 
"This attitude is (still, unfortunately) prevalent in the real world. The US military, for example, officially barred women from direct combat until 2013 with this trope as the excuse, believing that male troops would be too distracted protecting their female squad members or turn into loose cannon killers if they got hurt, destroying their cohesiveness as a fighting force;note  they didn't allow women in combat zones at all until the 1990s."
 
 
"During the American Civil War, some of the corpses of fallen men were discovered not to have been men at all. At least 240 women are known to have served in the ACW disguised as men, as you can read about here Several maintained their disguises after the war in order to qualify for pensions. It was a lot easier for women to get away with this back in the days before routine physical examinations, since often the only physical standards enlistees had to meet were "upright and breathing". Also, many 18th and 19th century women were relatively small-breasted due to inadequate nutrition, and many figured out the trick of padding out their waists instead of trying to completely eliminate their breasts, which was often helped by ill-fitting uniforms and the sartorial customs of the time, which required several layers of relatively thick and unyielding fabrics and often resulted in people resembling unmade beds."
 
סירוב לקבל נשים הוא רק אחת האפשרויות לביטוי שוביניזם
25/04/15 00:32
35צפיות
צבא יכול להיות שוביניסטי ועדיין לקבל נשים ולזלזל בהן בדיוק כמו שמקום עבודה יכול להיות שוביניסטי ,ועדיין לקבל נשים ולשלם להן פחות על אותה עבודה.
עדיין ההבדל בין לשלם קצת פחות לבין לא לקבל לעבודה הוא גדול
25/04/15 16:24
27צפיות
מה גם שרוב הנשים יעדיפו לקבל קצת פחות משכורת מאשר לא להתקבל לעבודה, ואת העובדה הזאת מעסיק אשר משלם פחות לעובדת מנצל, היא צריכה אותו יותר מאשר הוא צריך אותה, משום שבדרך כלל המעסיק יכול גם לקחת גבר לתפקיד, אם לקחת אישה לתפקיד לא משנה לו מבחינה כלכלית, בסופו של דבר מדובר בסיבות קפיטליסטיות יותר מאשר שוביניסטיות, מאותה סיבה מעסיק יכול להעדיף לקחת עובדים שהוא משלם להם פחות בלי קשר למינם, לדוגמה עובדים זרים בדרך כלל משתכרים פחות מאשר נשים, ולכן מביאים אותם.
את צודקת וטועה
25/04/15 21:23
24צפיות
לגיוס נשים לצבא ישנם כמה טיעונים, בעד ונגד-
את הטיעונים נגד, הבאת.
הטיעונים (הפמיניסטיים) בעד אומרים:
1. המצב בצבא השתפר. הוא עדיין רחוק מאוד מלהיות מושלם, או אפילו טוב- אבל בהחלט ניתן תשומת לב לנושא ההטרדות המיניות שלא ניתן בעבר (למרות שכאמור, הדרך עוד ארוכה)
2. כדי לשנות מערכת, לפעמים צריך להתערב בה מבפנים. לכן חשוב שיהיו שוטרות וקצינות בכירות במשטרה, וחשוב שיהיו חיילות וקצינות בצבא.
3. הגיוס לצבא הוא חובה ע"פ חוק. אם נתחיל לבחור את החוקים להם אנחנו מצייתות ע"פ מידת הפמיניזם של הגוף אותו החוק משרת, אפשר גם להפסיק לשלם מיסים ולציית לחוקי תנועה...
4. השירות בצבא הוא חובה אזרחית, ולפטור את הנשים מהחובה האזרחית הזו מכיוון שהצבא, כמערכת, היא מערכת שוביניסטית- זה נימוק פסול. צריך לשנות את הצבא, לא את החובה לשרת בו
 
מעבר לנימוקים הפמיניסטיים, ישנם סולמות ערכים נוספים שאני מאמינה בהם. וכששני ערכים מעולמות שונים מתנגשים זה בזה- אני צריכה להחליט איזה ערך חשוב לי יותר.
מאחר והישרדותי פה כיהודיה וישראלית מאפשרת גם את פעילותי הפמיניסטית (ולא להיפך), והצבא הוא (לצערי) כלי במאבק ההישרדות הזה- השירות הצבאי חשוב לי יותר מהנימוק הפמיניסטי- כך שאם מעמידים אותם אחד מול השני- הפמיניזם אצלי במקום השני. זה לא אומר שאין דרך לשלב בין שני ערכים אלו- וכך חייב להיות.
מסכימה
26/04/15 14:24
11צפיות
שצריך לשנות את המערכת מבפנים אבל בשביל זה המערכת צריכה להיות מוכנה להשתנות. ולפי איך שזה נראה בינתיים, עושה רושם שאין יותר מדי נכונות. הכל בא כל כך קשה שזה מתיש... אבל אסור להתייאש נכון?
אני לא בטוחה שזה נכון
26/04/15 16:45
11צפיות
הצבא היום הוא מקום יותר בטוח לנשים מאשר היה לפני 20,30 ו-40 שנים.
יש היום תפקידים חשובים שמאויישים כמעט אך ורק ע"י חיילות (תצפיתניות, מפעילות מכם וכו'), יחידות קרביות מעורבות- הצבא בהחלט התקדם, באופן מסויים. אני חושבת שקו פרשת המים היה פרשת איציק מרדכי, בזמנו.
 
גם הצבא ישתנה, אין לו ברירה. זה מאבק קשה וארוך- אבל אנחנו ננצח בו בסוף. אני בטוחה.
אני לא מתווכחת על זה
26/04/15 19:08
11צפיות
שדברים משתנים. הבעיה היא שהשינויים האלו קורים נורא לאט...
חבורת נשים
הודעה זו מכילה סרטונים
26/04/15 16:52
19צפיות
אף אחת מהן לא בגיל ה"נכון" או בגיזרה ה"נכונה" או בכושר ה"נכון" או המשקל ה"נכון"
והן מגיעות נהנות נחשפות ומיניות וכולם יכולים לקפוץ להן!
 
מעורר השראה.
ענק!
26/04/15 18:55
13צפיות
אני בעצמי חובבת בורלסקה. (אגב שמת לב שזה התחיל להיות מעניין רק ברגע שהן התפשטו?) 
 
אבל בואי ניתן כבוד גם למקור - https://www.youtube.com/watch?v=f4Mc-NYPHaQ
º
אדירות
26/04/15 20:01
1צפיות
מה דעתכן נשים יקרות?
20/04/15 13:09
171צפיות
קבלה לעבודה/תפקיד כלשהו על סמך יכולות ונתונים אישיים ולא ע"פ מין.
זאת אומרת לא להעדיף מין מסוים על פני האחר כשבוחרים/מראיינים מועמד לתפקיד מסוים.
 
מחיפוש קצר על השם שלך
20/04/15 13:51
167צפיות
אני גבר שיודע לשאול שאלות לגיטמיות ולקבל עליהן תשובות.
20/04/15 14:29
66צפיות
ומה איתך?
º
אתה גבר שמתמחה בלהטריד, כמו זכרים ממוצעים רבים.
20/04/15 21:52
27צפיות
º
את אישה שמתמחה בלהכליל ולחלק תוויות לאנשים שאת לא מכירה
21/04/15 14:36
23צפיות
º
בנוסף את גם מיזאנדרית
21/04/15 14:37
19צפיות
ראה תשובתי למטרידן אחר: לו היית זובון-על שגם אוהב נשים
22/04/15 11:30
37צפיות
(באמת אוהב, לא "אוהב", כמו זכרי הזבל), היית מגלה שאני לא מיזאנדרית.....
באת לפה להטריד ב"שאלות" מיתממות ולהתכתש איתנו?
21/04/15 15:27
49צפיות
קאטצ'ט אשה סובלנית אבל בסוף תמצא את עצמך בחוץ. מהר, אני מקווה.
אשמח אם לא תגיבי יותר לפוסטים שלי.
21/04/15 16:59
43צפיות
את רק בוחרת כל הזמן להשתלח בי.
º
אשמח אם תעוף מכאן מרצונך.
21/04/15 19:54
22צפיות
21/04/15 21:43
58צפיות
אמר שמדביקים לו תווית. 
ומה עשה דקה אחרי?
הדביק "מיזאנדרית"
חברים
22/04/15 10:32
65צפיות
להפסיק לריב בבקשה.
 
פנתרית - בקבוק לא אמר בינתיים שום דבר שאמור להכעיס אותך, אז תני לו הזדמנות לפני שאת שוללת.
 
בקבוק - תבין לאן אתה נכנס לפני שאתה מתחיל להשתלח
º
ומאיזו סיבה את עושה עליי אווטינג?
20/04/15 14:31
30צפיות
זה לא אאוטינג.
20/04/15 15:18
90צפיות
אאוטינג הוא לפרסם משהו שלא פורסם בפומבי על ידו. מדובר בדרך כלל על פרטים אישיים, תוכן של תיכתובות במסרים/מיילים וכיוב'.
מאחר ורסק הביאה קישור לפוסט שאתה כתבת- אין כאן אאוטינג.
מה פתאום!
20/04/15 14:12
117צפיות
צריך לקחת בחשבון מין, ואם כבר גם דת, מידת דתיות, צבע עור, מוצא, מבטא והאות השלישית בשם המשפחה.
22/04/15 10:27
35צפיות
חחח... שכחת גזע ומספר הנמשים על האף
וגם גיל, שרות צבאי, נטיה מינית, מצב משפחתי, דעות פוליטיות
23/04/15 09:02
35צפיות
מי שמעל גיל 40 הוא מבוגר מדי.
מי שהיה ש"ג הוא לא מוצלח ו/או צ'חצ'ח ( קשור גם למוצא עדתי).
מי שהומו הוא סוטה שלא שולט ביצריו.
מי שלסבית היא פמיניסטית משוגעת שתחתור תחת הבוס שלה.
מי שרווק הוא הומו.
מי שרווקה היא לסבית.
מי ששמאלני הוא בוגד.
מי שימני הוא חזיר קפיטליסטי ומצדד בכיבוש והתעללות בעם אחר.
מי שיש לו עבר פסיכיאטרי הוא משוגע שמסכן את הסביבה.
כנ"ל מי שלא שרת בצבא על רקע נפשי.
מי שערבי חותר תחת המדינה.
מי שלא יהודי הוא אנטישמי.
וכו......
 
 
שיהיה לכולכן ולכולכם חג שמח 
 
תגיד את זה לבוסים שלא משלמים לנשים שכר שווה לגברים בעד עבודה
20/04/15 15:47
75צפיות
שווה, למעסיקים שחוקרים נשים המבקשות עבודה אם בכוונתן להרות, לדרעקים שלא מקבלים נשים כשרוניות לדירקטוריונים ולמשרות בכירות כי אצלם זה "מועדון זכרים" ו"יד רוחצת יד", למצביעים שממררים חייהן של  פוליטיקאיות, וזורקים עליהן ניבולי פה מיניים ושאר זבל, ובכלל חושבים שאשה לא יכולה להיות ראש ממשלה או שרה בכירה אחרת, תזכור איך נתניהו ולפיד התפתלו והתעקמו כדי לא לבחור בד"ר קרנית פלוג לנגידת בנק ישראל(למרות שהיתה סגנית הנגיד, ולמרות שסטנלי פישר המליץ עליה כיורשתו). תגיד לציבור לא לזרוק זבל מלא שנאה על נשים בעלות הון ועמדה גבוהה (שרי אריסון, ושתי המנכ"ליות של בנק לאומי). (ואיך התקיפו אישית בצורה הנבלותית ביותר את יו"ר ועד העובדים של הרכבת).
ואז נראה.
º
22/04/15 10:34
5צפיות
האם ידועות למי מכן עבודות של היסטוריונית/אנתרופולוגיות
20/04/15 22:45
52צפיות
המתארות את ההיסטוריה מנקודת המבט הבאה: תרומתו של המין הנשי לציויליזציה בחברות השבטיות (קדומות ועכשויות) ובחברות העירוניות הקדומות, ואיך ובאילו חברות דחקו הזכרים את הנשים מתחומים שונים,  עד שאלו נהפכו לתחומי עיסוק זיכריים בלעדיים. אני חושבת למשל על רפואה ועל בניית בתים.
כיום יש לנו כמובן אדריכליות ומהנדסות בעולם החופשי (שלא לדבר על רופאות). הייתי רוצה לראות מצד היסטוריוניות /סוציולוגיות ריכוז הזרקור על חברות מזרחיות (מזרח קרוב, מזרח רחוק) כדי לבדוק מה % הנשים  שם במקצועות האקדמיים, כולל המעשיים כמו רפואה ובניית בתים שהזכרתי.
נתקלתי בדבר החמוד הזה הבוקר
הודעה זו מכילה תמונות
17/04/15 10:53
173צפיות
איזה חמוד
17/04/15 17:27
60צפיות
הנה שיר בשבילך - https://www.youtube.com/watch?v=bPJSsAr2iu0
º
מקסים! תודה
17/04/15 18:56
15צפיות
הנה שיר שעשה לי את הבוקר
20/04/15 10:19
33צפיות
מקדישה אותו לכל חברות הפורום המקסימות. שיהיה לכן יום נפלא
 
 
תהנו
º
20/04/15 14:13
3צפיות
כרגיל, סרטי יוטיוב המועלים בתפוז אינם מנגנים במחשב שלי.
20/04/15 22:00
23צפיות
מכל מקום, איני מכירה את יו ריד, ואם לומר את האמת, אני חוששת שהוא לא יעניין אותי.
הייתי רוצה מאד להתוודע לחומר מעולה של יוצרות וזמרות טובות.
זה - לו ריד
21/04/15 11:08
42צפיות
ואל חשש. דווקא נראה לי שאותך הוא יעניין במיוחד. זאת משום שהוא משורר נפלא, ואת בעצמך משוררת. כך שאני בטוחה שתדעי להעריך את שיריו. חפשי אותו, הוא שווה את זה. סמכי עלי
 
הנה המילים לשיר
 
Satellite's gone up to the skies
Things like that drive me out of my mind
I watched it for a little while
I like to watch things on TV

 Satellite of love
Satellite of love
 Satellite of love
Satellite of

Satellite's gone way up to Mars
Soon it'll be filled with parkin' cars
I watched it for a little while
I love to watch things on TV
 
 Satellite of love
 Satellite of love
Satellite of love
Satellite of

I've been told that you've been bold
With Harry, Mark, and John
Monday and Tuesday, Wednesday through Thursday
With Harry, Mark, and John

Satellite's gone up to the skies
Things like that drive me out of my mind
I watched it for a little while
I love to watch things on TV

 Satellite of love
 Satellite of love
 Satellite of love
Satellite of
חביבתי, השיר נראה לי בינוני ומטה, ואודה שגם לא הבנתי מה הוא
21/04/15 19:55
29צפיות
רוצה לומר בבית השלישי מהסוף. סורי מאד.
לא נורא
22/04/15 10:35
24צפיות
אם תרצי נמשיך לדון על כך במסרים
º
20/04/15 09:56
3צפיות
שיתוף פעולה עם הרועץ....
58תגובות
16/04/15 06:45
244צפיות
פעם , כששהיתי באיזו גינה ציבורית בשכונה שלנו, ילד זכר התחיל להשתולל. אשה זקנה אמרה לילדה קטנה, כנראה נכדתה: "הוא טוב...."
הילדה נראתה מבולבלת, אבל לא התנגדה לחיווי הזה.
 
האמת רציתי להתערב, אבל לא ידעתי איך. הלא הייתי זרה.
 
לעתים,...

(המשך...)
פעם , כששהיתי באיזו גינה ציבורית בשכונה שלנו, ילד זכר התחיל להשתולל. אשה זקנה אמרה לילדה קטנה, כנראה נכדתה: "הוא טוב...."
הילדה נראתה מבולבלת, אבל לא התנגדה לחיווי הזה.
 
האמת רציתי להתערב, אבל לא ידעתי איך. הלא הייתי זרה.
 
לעתים, בחברה פטריארכלית אלימה, יש נשים שמשתפות פעולה עם הסדר החברתי האלים האנטי נשי. אולי אין לשפוט אותן: אני משערת שאלימות הזכר מוכנה תמיד, והן מפחדות, ופיתחו שיטות של כניעות ופיוס כלפי הזכרים.
 
כמו הנערה האפגניסטנית שנאנסה ונשפטה במשפט-משפח על "ניאוף".
סיפור מזעזע
45תגובות
14/04/15 00:08
193צפיות
נערה בת פחות מ-16 נאנסת ע"י הבעל של בת דודתה. מכאן מתחילה מסכת שקראתי עם דמעות בעיניים-
ראשית, היא נשפטה , הורשעה ונכנסה לכלא באשמת ניאוף עם גבר נשוי
שנית,...

(המשך...)
נערה בת פחות מ-16 נאנסת ע"י הבעל של בת דודתה. מכאן מתחילה מסכת שקראתי עם דמעות בעיניים-
ראשית, היא נשפטה , הורשעה ונכנסה לכלא באשמת ניאוף עם גבר נשוי
שנית, בעקבות האונס היא נכנסה להריון וילדה ממנו בת
שלישית, בצאתה מהכלא היא נודתה ע"י משפחתה וע"מ לשרוד אולצה להתחתן עם האנס שלה כאישתו השניה (הראשונה היא בת דודה שלה כזכור)
עכשיו היא בהריון פעם שלישית ממנו, כלואה בביתו, ללא קשר עם משפחתה (שנידתה אותה) וכמעט ללא קשר עם העולם החיצון- והאנס מתגאה במעשיו וחושב (וכראה שהחברה מסביבו חושבת גם) שהוא פשוט צדיק, איך הציל את הנערה המסכנה מגורל של נידוי וחרמות.
 
פשוט מזוויע.
 
(להזכיר- גם ביהדות האונס בתולה לא מאורסת משלם לאביה 50 שקל כסף ונושא אותה לאישה ללא יכולת לגרשה)
שני סירטונים
הודעה זו מכילה סרטונים
16/04/15 18:45
56צפיות
לייסי גרין, שיש לה ערוץ ביוטיוב (לטעמי, נהדר) על מיניות, יחסים, תקשורת ועוד כלמיני, והיא בכלל לטעמי אישה מהממת (ולא רק חיצונית) בשני סירטונים קצרים, תמציתיים ומעולים (השני עם תרגום לעברית)-
הראשון, למה אני פמיניסטית (מוקדש לויכוח של "האם בכלל צריך פמיניזם היום" שהיה פה לא מזמן)
והשני- האם סקסיזם פוגע בגברים (מוקדש לויכוח בנושא דומה שגם הוא היה פה לא מזמן)
 
אני נהניתי- מקווה שגם אתן
º
ותפוז הפך את סדר הסירטונים, כמובן
16/04/15 18:47
11צפיות
16/04/15 19:38
32צפיות
איזו מהממת.
 
תודה אלון על הזווית המרעננת
האם ללמד נשים על רכב זה פמינזם או אפלייה?
48תגובות
11/04/15 19:42
295צפיות
ישנו בלוג שנקרא "אוטולה" שבו מלמדים נשים על תחזוקת רכב.
מצד אחד זה מבורך כי נשים לרוב מבינות פחות ברכבים.
מצד שני זה צורם לי ואני לא יודעת להסביר למה.
 
מה דעתכן?

(המשך...)
ישנו בלוג שנקרא "אוטולה" שבו מלמדים נשים על תחזוקת רכב.
מצד אחד זה מבורך כי נשים לרוב מבינות פחות ברכבים.
מצד שני זה צורם לי ואני לא יודעת להסביר למה.
 
מה דעתכן?
סחר בנשים בפורום שכן - מעצבן
14/04/15 09:22
117צפיות
שני דברים-
14/04/15 10:24
70צפיות
א. זה טרול שהודה שהוא טרול- להתרגש ממנו זה רק להאכיל אותו
ב. תוכן ההודעה סקסיסטי לחלוטין- אבל אין פה סחר בנשים. לא כל דבר שמערב גבר אישה וכסף הוא סחר בנשים, כמו שלא כל רצח הוא ג'נוסייד. אם כבר זה יותר מתקרב לשידול לזנות מאשר לסחר בנשים (אם מפרשים את ההודעה לחומרה, שהרי בהודעה המקורית לא צויין מין כתנאי לעסקה)
התוכן באמת מעצבן
14/04/15 11:30
65צפיות
אבל כמו שאלון אמר, הבחור הוא טרול, וגם היה מאוד משעשע הדיון שהשתרשר ממנו
אני דווקא חושבת שההודעה אמיתית
14/04/15 15:03
41צפיות
הטמבל נבהל מגל התגובות לפוסט שלו וחיפש נתיב מילוט.
העדיף להציג את עצמו כטרול מאשר להמשיך לספוג תגובות זועמות.
החלק המנחם הוא שהרוב, גם מבין הגברים, הביע שאט נפש מההצעה שנוטפת זילזול בנשים.
החלק המעציב הוא גישת המנהלים וחלק קטן מהגברים שהצדיקו את השארת הפוסט.
אני חושב שאת טועה
14/04/15 15:30
38צפיות
לפחות לגבי החלק ש/ל הטרול- מדובר כנראה בכותב קבוע (עולה כך מהתגובות לפוסט, שהוא כנראה התבלבל וענה בשם ה"טרולי" במקום בשם ה"רגיל" בפוסט אחר)
בקשר לחלק של תגובת המנהלים- מאחר ובתקנון תפוז (ואפילו בתקנון של הפורום שלי, שמחמיר יותר מתקנון תפוז) אין שום עילה למחוק את ההודעה הזו- המנהל לא יכול לעשות בפורום כבשלו ולמחוק אותה.
אם היה מוזכר בהודעה איזשהו עניין מיני- אולי היתה עילה למחוק. מאחר ואין כזה- אין עילה למחוק. חוצמזה, מניסיוני בניהול, לעיתים לא למחוק ולהגיב בחריפות נגד שולח מסר חזק יותר מאשר למחוק ולשתוק.
אולי פה יש מישהו שיודע
19/04/15 22:16
39צפיות
לתת לבחור הזה מראי מקום רלוונטיים, כדי שיבין שהוא מבלשט?
אוף איזה חוצפן!
20/04/15 10:23
27צפיות
לא נראה לי שצריך מראי מקום, במקרה הזה הטמטום מדבר בעד עצמו
º
לפחות ניסית...
20/04/15 12:27
11צפיות
מה זאת אומרת ניסיתי
20/04/15 12:53
19צפיות
שתק לא?
לא. אבל אנחנו מבינות עם מי יש לנו עסק
20/04/15 13:48
21צפיות
עם מי יש לכן עסק את מתכוונת...
20/04/15 14:13
27צפיות
אחד הגולשים המוערכים שלכם מצדיק אמירות גזעניות כלפי הקהילה הרוסית, וזאת במסגרת פורום שאמור להעניק סביבה תומכת לאותה קהילה. עצוב... ולגבי מה שאמר עלי, זה ממש אופייני לאנשים חלשים, כשאין להם כלים להתמודד עם הטענות הם עוברים להתקיף את הטוען. ממש מתחת לכבוד שלי לדון עם כאלו, סורי...
שאלה:האם גם הצעה הפוכה מצד אישה כלפי גברים היתה זוכה
21/04/15 14:40
21צפיות
לתגובות דומות?
 
אני מבין מדוע הדברים זכו לתגובות עוינות ואני מבין מדוע הדעה שמדובר בהצעה שמדברת על זנות אבל זה בפירוש לא נאמר,וחבל שהדעה הרווחת היא שאם גבר מציע למישהי משהו שעולה לו הרבה כסף הוא בהכרח מבקש בשביל זה מין(אם כי אני מבין מדוע קיימת דעה כזאת ,וגם אני חושב שכנראה זה מה שהוא רוצה בהנחה שלא מדובר בטרול).
 
לא שהייתי מציע למישהי לקבל את ההצעה, ודי ברור שמי שמקבלת את ההצעה(בלי שיצטרף אליה גם שומר ראש או שומרת ראש להגן עליה בהתאם לבחירתה) מסכנת את עצמה באונס,וההשערה שלי בהנחה שהגבר רציני בהצעתו היא שהגבר לא יהיה מוכן שלנסיעה יצורף גם שומר(ת) ראש אפילו אם השומר(ת) ראש על חשבון האישה שמקבלת את ההצעה.
נשים אינן גברים, וגברים אינם נשים. 2 המגדרים שוים לפני החוק,
23/04/15 20:52
16צפיות
שוים בזכויותיהם החברתיות, האזרחיות, אך שונים מאד בטבעם. יש להניח שזכר המפרסם הודעה כזו חולם לנצל אשה באופן מיני, לקיים איתה יחסים בלי לתת למעשה רגש אמיתי. יחס כזה מצד זכרים הוא נפוץ מאד ומעורר בנשים רבות איבה. בעוד שאשה, לו פרסמה הודעה כזו, ורצתה בעקרון יחסים אינטימיים, היתה מתקבלת ברצון ובברכה ע"י זכרים רבים, שבאמת אינם רוצים רגש אלא בעיקר פורקן גופני. ואם אפשרות כזו היתה מובטחת גם עם מימון ע"י האשה, זכרים היו רואים בכך הזדמנות שאין כמוה.
זו למשל הסיבה שנשים רבות וגברים רבים לא יראו ב"מקצוע" הז'יגולו דיכוי של הגבר, רבים מהם אף יראו בו הזדמנויות לא רגילות לפורקן מיני תכוף, בשעה שזנות נשית נתפסת ע"י רוב הנשים כקרבניות קשה של האשה.
לדעתי אם אשה נוטלת לידיה (תרתי משמע) את ההתנהלות המינית
23/04/15 21:31
21צפיות
נניח למשל עם הז'יגולו, ממשמשת מעסה ומשחקת באיבריו האינטימיים בלי שום רגש, חוץ מרגש המשחקיות המהנה, והז'יגולו אמור להשאר דומם ופאסיבי ולאפשר לה לשחק בו, אפשר יהיה לומר שהיא מנצלת אותו לצרכיה . אז אפשר יהיה לראות בז'יגולו קרבן.
זה נקבע לפי הפסיביות?, תנוחת האישה למעשה זה גם ניצול?
24/04/15 23:13
17צפיות
ומה קורה אם שני הצדדים נוגעים זה בזאת, אז זה חצי ניצול או ניצול הדדי? אפילו הויברטור הוא לא דומם לחלוטין, רק הדילדו, הרצון בגבר דומם לחלוטין לא פופולרי בקרב נשים, בין היתר משום שזה לא ככה בטבע.
איזה גבר דומם? לטעמי הוא אמור להתמסר להאנח ולהאנק
25/04/15 01:35
12צפיות
ולתת לי לגמרי את ההרגשה שמה שאני מבצעת בו זוכה לתגובה.
 
היה לי פעם אחד כזה, וירדתי ממנו בהרגשה מצוינת.
את טענת שגבר צריך להיות דומם ופסיבי, יש "לדומם" פרושים שונים
25/04/15 02:02
15צפיות
זה משום שגברים הם יותר מיניים ופחות רומנטיים מטבעם, בדרך כלל
24/04/15 23:25
18צפיות
הג'יגולו עושה את זה קודם כל בשביל כסף, אחרת הוא היה סטוצר במקום ג'יגולו, חוץ מזה הלקוחות של הג'יגולו יכולות להיות נשים שאינן אטרקטיביות, בעוד שהג'יגולו עצמו בדרך כלל נראה טוב, ובמקרה כזה עוד יותר ברור שהוא איתן בעיקר בגלל הכסף. חוץ מזה יש גם נשים שאין לבעיה לעשות מין בלי רגשות, יש נשים יוצאות דופן.
º
כן, לאהבה אני מעדיפה נשים. אבל למשמש ולמזמז אני רוצה זכר.
25/04/15 01:38
6צפיות
º
25/04/15 01:57
2צפיות
לפני אישה, אדם
13/04/15 19:21
91צפיות
בתקופה האחרונה נפתחו עיניי בעניין היחס כלפיי נשים.
הבנתי בעיקר שאישה שופטים לפי המגדר שלה (מראה חיצוני+התנהגות "אופיינית") לפני שמסתכלים עליה, אם בכלל, כבן אדם. כלומר, רואים רק אישה והאם היא מתאימה לי בראש למה שאני חושב שאשה צריכה להיות. כן-אישור לא-פסילה+זלזול. אין כמעט התיחסות אליה כבן אדם.
אני לא מדברת רק על אינטרקציה אלא על כל אישה שנתקלים בה. לעומת גברים, שרואים בהם קודם כל בני אדם,  עם מחשבות דעות ורצונות ואחר כך, אם בכלל שופטים את גבריותו.
מה שהביא אותי להיפתח לפמיניזם היה כשצפיתי בסרט דוקומנטרי כל גבר שגילה בגיל 27 שהוא חולה פרקינסון, ובמהלך הסרט רואים שהוא מת מפחד רק מתמודד או מתנהג בצורה גברית. וזה גרם לי לקלוט שביסוד אין באמת הבדל בין המינים כשמורידים את הקליפה של הגוף, ביסוד.
לדעתי זה יותר גרוע ממה שאת מתארת
13/04/15 23:52
46צפיות
בחברה היום, ברירת המחדל ל"בן אדם" היא גבר. כשאת אישה, את אוטומטית יוצאת דופן, ונבחנת קודם כל בפריזמה של נשיות- ורק אם את מצליחה לעבור את המבחן הזה יוכלו לראות את האדם שמאחוריה.
ראיתי פעם סרט היסטורי על הקמת איזושהי מושבה בארץ (זיכרון או פתח תקווה או משהו כזה)- והראו שם תמונה של מייסדי היישוב, ואחד האחרונים שעוד נשארו בחיים מהתמונה הציג את המתיישבים המצולמים- "זה יעקוב פרלמן, זה איצ'קה מנדלסון, זו הניה איצקוביץ' וזה התימני" המראיין המופתע שאל אותו- אבל איך קראו לו והמרואיין ענה "לא זוכר. לא חושב שידענו אפילו אז. הוא היה התימני וזהו"
ברירת המחדל היו המתיישבים האשכנזים, הם היו בני אדם, עם שמות והתייחסות- ויוצא הדופן היה "התימני"
 
אז זה בערך אותו דבר.
זה בדיוק מה שאני אומרת
14/04/15 09:23
31צפיות
והסיפור על התימני מרגיז, גם אחרי חיים שלמים לא נכנס לראש.
תשמעי, זה הכל שאלה של איך את אישית מתייחסת לאנשים.
14/04/15 01:16
58צפיות
מי מונע ממך  לעשות מה שאני עושה - להתייחס לגברים בעיקר כאובייקט מיני, לפנטז עליהם חופשי (סיפרתי לך במסרים אילו פינטוזים -אגב, לא אמרתי הכל, תני לדימיונך להתפרע), ולראות נשים רק כבנות אדם?
ואפשר , וניתן, להפיץ את הגישה הזאת בכל מקום. כולל בין סטודנטיות לקולנוע ובין סופרות צעירות. כך שבהמשך נראה סרטים שיבויימו מתוך נקודת ההשקפה הזו, ונקרא ספרים כאלה.
 
אני רוצה להגיד לך  שאני מאד נהנית.
מה שסיפרת לי
14/04/15 09:25
33צפיות
הוא בהחלט נקודת תורפה כשחושבים עליה זה מובן מאליו ושוכחים להשתמש בה, ואשתמש בה כשמישהו ירגיז אותי במיוחד.
את שובינסטית,פנתרית
21/04/15 10:54
38צפיות
ותחסכי ממני מראש את הסלוגן שלך "זכרזבל", ידועף מוכר, לעוס.
מה את מפנטזת? שאת אונסת גברים? מכאיבה להם? ככה את מגיעה לאורגזמה הטובה שלך? לא רק שאת מיזאנדרית, את גם מיזגונית. את יודעת למה את לא מצליחה למצוא אישה שתאהב אותך ותימשך אליך? כי את מתנהגת כמו אחרונת האנסים והשובניסטים. אין לי מושג מה את עושה בפורום הזה - פמיניסטית את לא.
חחחח . אם אתה זובון-על שגם אוהב נשים, לא "אוהב",
21/04/15 15:30
36צפיות
כמו, כן, זכרי זבל רבים, אתה תגלה שאני לא מיזאנדרית חחח.
חבל שאין לי לגיטימציה לשנוא גברים בגלל שאני ביולוגית זכר.
25/04/15 10:23
46צפיות
אבל אני שונא גברים מאוד הנה כמה סיבות
 
1)כל מעשי האונס והרצח מבוצעים כמעט רק על ידי גברים
2)כל פרשות השחיתות מעורבים בהם בעיקר גברים.
3)גברים לא רק אונסים נשים,גברים אונסים את כולם להתנהג לפי סולם הערכים המעוות שלהם - איסלאם,יהדות,נצרות וכו'
4)יש לגברים אגו מנופח,והם תמיד מנסים להקטין אחרים
5)גברים מטיפים מוסר לאחרים יותר מנשים
6)גברים מתעללים נפשית יותר מנשים.
 
בסופו של דבר הגעתי למסקנה שאין שום יתרון בגברים,אחד הדברים השנואים עלי ביותר בגברים היא היכולת המולדת שלהם לאנוס,זה לא רק שהם אונסים מינית,הם באופן כללי אנסים,הם אונסים את החופש,הם אונסים את כולם לחשוב כמוהם,הם כופים את הדעה שלהם על אחרים,הם אונסים אותך להתלבש בצורה שהם רוצים שתתלבש,הם אונסים אותך להתנהג בצורה שהם רואים לנכון להתנהג ,לגבר יש פאק ביולוגי שמקשה עליו לקבל את העובדה שלאדם אחר יש רצונות שונים משלו,קשה להם לכבד את כבוד האדם וחירותו.
 
 
גם מבחינתי אבולוציונית
25/04/15 13:35
26צפיות
אישה מפותחת יותר מהגבר שיותר קרוב אל הקוף וההתנהגות הבהמתית. (כמובן שזו הכללה)
קראתי איפשהו
25/04/15 15:12
32צפיות
שחוקרים גילו שככל שהולכים אחורה בזמן,מגלים שההבדלים הפיזים בין הזכרים לנקבות היו מובהקים יותר,כלומר ההבדלים הפיזים בין המינים הולכים ונעשים קטנים יותר,גבר ממוצע היום אמנם עדין יותר גדול וחסון מאשה,אבל בהשוואה לפעם זה נחשב הבדל קטן,וההבדל הזה ממשיך לקטון.
לי זה נראה די הגיוני מאחר והעולם משתכלל ונעשה יותר תלוי בכח המוח מאשר בכח הזרוע. :)
הבדלי הגודל בין הזכרים לבין הנקבות קיימים בקרב רוב "היונקים"
הודעה זו מכילה תמונות
25/04/15 19:21
60צפיות
ולא רואים אצל יונקים אחרים בטבע הבדלים ממוצעים גדולים יותר בין זכרים לנקבות מאשר אצל האדם, האריה גדול וחזק יותר מהלביאה אבל לא באופן קולוסאלי, חוץ מהיתרונות שמעניק הכוח לזכר, מדובר גם במאפיין מיני, ולכן גם במאפיין חשוב גם מבחינה אסתטית ומינית. לא במקרה נשים רבות מעדיפות גברים גבוהים, זה נטייה טבעית, כחלק מהנטייה הזאת אתה גם יכול לראות זוגות שהגבר הרבה יותר גבוה מהאישה, למרות שטבעי ועדיף שגבר יהיה גבוה יותר מאישה, לפעמים הפערים יכולים להיות מוגזמים.
 
"יונקים היא מחלקה במערכת המיתרניים, המונה כ-5,400 מינים של בעלי חיים. המאפיין המובהק ביותר של היונקים הוא קיומן של בלוטות חלב, שבאמצעותן מזינה האם את צאצאיה."
 
אני מאמין שאצל יונקים טורפים נמצא הבדלים גדולים יותר מאשר
25/04/15 19:31
29צפיות
 יונקים צמחונים.
ובני אדם זה סיפור שונה משאר היונקים,מפני שלברירה הטבעית אין שום העדפה לשמר את ההבדלים הפיזים בין זכרים לנקבות בגלל ההתפתחות הטכנולוגית.
אצל הצמחונים ההבדלים בין המינים גדולים יותר מאשר אצל הטורפים
הודעה זו מכילה תמונות
25/04/15 21:30
36צפיות
השוני בין האייל לאיילה הוא רב יותר מאשר השוני בין האריה ללביאה, מעצם העובדה שאצל הטורפים הנקבות הן חזקות יחסית וגבריות יחסית, לטוב ולרע, אחרת הן לא היו טורפות אלא נטרפות. הטכנולוגיה היא דבר מלאכותי, אין לה שום קשר לברירה טבעית, אם כבר לשיער גוף יש הרבה פחות שימוש מאשר לכוח פיזי, ועדיין שיער הגוף קיים באופן טבעי אצל שני המיניים, אם כי אצל גברים קצת יותר. לטבע יש אינטרס שאומר "if it ain't broke, don't fix it", לטבע יש גם אינטרס לשמר על הכוח של האדם, משום שכוח יכול לשמש לא רק למתקפה אלא גם להגנה. דווקא מחקרים מראים שבעבר היו אנשים קטנים יותר מהיום באופן ממוצע, בגלל תזונה פחות טובה ובגלל רפואה פחות טובה, "החיסרון" העיקרי של גוף חזק זה שלוקח יותר מזון כדי לתחזק אותו, אבל בחברה המערבית יש מספיק מזון בדרך כלל, חוץ מזה לא קיימת סתירה בין כוח לבין חכמה, בדיוק כפי שלא קיימת סתירה בין כוח לבין יופי, לאדם יכולים להיות גם כל המאפיינים החיוביים, או אף אחד מהם, הכוח הוא מאפיין חיובי של גברים, לאיזה מטרות משתמשים בו, זאת כבר שאלה אחרת, גם לכוח וגם למיניות, יש צדדים חיוביים ויש צדדים שליליים, היכולת של גברים לעשות טוב או/ו לעשות רע נובעת רבות מכוחם.
 
 
"I am stronger than you, therefore, I make all the rules."
 
"Truth in Television for the vast majority of human history, including today. Fortunately for those of us living in Real Life, people who espouse this philosophy are not always explicitly evil; in fact, the whole idea of Knights In Shining Armor, True Warriors, and "Comes Great Responsibility" is to espouse and encourage the virtuous use of power. The truth is that "Might" is a weapon like any other: its effects depend on s/he who wields it. It is possible to use might for good."
 
גוף חזק כן בא על חשבון מוח!
26/04/15 21:10
30צפיות
לחמור יש מוח יותר גדול,אבל ביחס לגופו המוח שלו יותר קטן משל בני אדם,לבני/בנות אדם יש את המוח הכי גדול ביחס לגופם בהשוואה לשאר היצורים החיים בטבע,
לכן הכלל if it not broke don't fix לא תקף לגבי זה בגלל שיש כאן אינטרס לתקן. לא סתם תסריטאים תיארו את החייזרים כיצורים מאוד קטנים עם ראשים גדולים במיוחד
 
חוץ מזה שאין כזה דבר לא טבעי,גם טכנולוגיה זה דבר טבעי בגלל שזה נוצר מחומרים מהטבע על ידי יצורים שהם חלק מהטבע(בני אדם). וההומינדים של פעם היו הרבה יותר שעירים רחבים ושרירים עם מראה הרבה פחות עדין משל הגברים כיום,עם לסת יותר רחבה ויותר שיני בינה ,אני מניח שאתה בטח קראת על האדם הניאנדרתלי.
 
 
האם עדיין לא שמעת על Genius Bruiser ועל Dolph Lundgren?
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 22:20
24צפיות
"Dolph Lundgren, the well-muscled actor famous for playing Ivan Drago in Rocky IV and He-Man in the live-action Masters of the Universe, has a master's degree in chemical engineering. He also received the Fulbright Scholarship to MIT, though he quit when he pursued an acting career. Also fluent in three languages and can get by in four others, including Japanese. Rumours that he has a 160 IQ score are however "exaggerated" according to him. Back on the brawn side, besides his generally muscly action hero persona a la Rocky and Masters of the Universe and impressive build, he's a black belt who's won a variety of martial arts competitions, and served in the military as a Special Forces team leader."
 
 
"Basically what happens when you put Brains and Brawn as one character. It's a possible benefit when you carry a heavy Doorstopper or two (or a whole shelf of them) while using it as weight-lifts and studying calculus at the same time."
 
"The diametric opposite of Dumb Muscle. This guy has not only huge muscles and fists, but a very bright brain! There is, however, a difference between "especially smart" and "not a total moron"; keep that in mind when adding examples. Here's a tip: A character who is strong but displays frankly average intelligence is simply not an idiot. But if they constantly spout technobabble and are considered an expert in some scientific field, that's especially smart. Similarly, if they're especially smart, they must also be unusually strong to qualify. "Beats people up" or "very physically fit" don't exactly count."
 
"The inversion is the Badass Bookworm. In general, a Genius Bruiser looks huge and powerfully muscled, then unexpectedly shows off an intellectual side, whereas a Badass Bookworm looks like a standard geek, but then displays a surprising amount of physical prowess. Remember, in this case Muscles Are NOT Meaningless. The person needs to look the part to qualify for this trope. If Authority Equals Asskicking, you may well end up with an Emperor Scientist. A Genius Bruiser is almost always also a Cultured Badass, but the two aren't necessarily always found in the same individual."
 
"In fantasy, a Genius Bruiser is often a Magic Knight or a Mighty Glacier. Also tends to be combined with Lightning Bruiser, as the speed is frequently tied into intelligence or very specific training. See also Minored In Ass Kicking. In a Five-Man Band specializing in brains, is The Big Guy. In a Five-Man Band specializing in brawn, is The Smart Guy. Contrast with Shorter Means Smarter."
 
 
"Being the smallest in a group will always make you smarter than the rest. This, of course, is supposed to make up for being physically weak."
 
"Until very recently the inversion was true. The taller you were the smarter you were, of course this was because a good diet allowed you to grow to your full potential height, and mental potential (like all other physical characteristics, starving your brain will stunt it). As well as being the very small percentage of the population with access to proper education and books. This is despite a statistically insignificant link between IQ and height."
 
לי אין בעיה לצאת עם אשה יותר גבוהה ממני.
25/04/15 20:34
16צפיות
למרות שרוב הנשים שיותר גבוהות ממני גבוהות ממני רק ב1 ס"מ עד 5 ס"מ ,וזה בגלל שאני בעצמי גבוה (כמעט 180 ס"מ),הרוב יותר נמוכות ממני אבל עדין יש הרבה נשים בגובה שלי או מעט יותר ,אבל לא הרבה יותר.
לי יש בעיה עם זה, מבחינתי הגובה זה הסממן המיני השני בחשיבותו
25/04/15 20:57
31צפיות
אחרי איברי המין, הגעתי למסקנה שזה אפילו יותר חשוב מהבדלים בחזה, משום שגבר שנמוך יותר מאישה נראה הרבה פחות טוב בלשון המעטה, מאשר אישה עם חזה קטן. אם אתה באמת כמעט 180 ס"מ אז לא אמורה להיות לך בעיה למצוא נשים שלא יותר גבוהות ממך. גבר שנמוך יותר מאישה נראה מגוחך לחלוטין לדעתי, ולא גברי, בנוסף זה לא דבר שלא ניתן לשינוי באופן טבעי, מה שהופך את זה לגרוע יותר מבחינתי. מדובר באחד מהמאפיינים הפיזיים הכי חשובים שיש מבחינתי.
אם כבר רוחב עצמות ולא גובה.
26/04/15 15:44
26צפיות
רוחב/עובי עצמות זה אמור להיות סממן מין יותר חשוב לפי השיטה שלך,מפני שדוגמניות לרוב מאוד גבוהות (1.80 מ גובה ממוצע) והן עדין נראות מאוד שבריריות,לשמחתי אני לא רחב בעצמות(מפתיע שאמרתי לשמחתי?) למעשה אני די צר,גם שאני במשקל 80 קילו אני לובש מידה מדיום בחולצה בלי בעיה,וכשאני במשקל 70 קילו כולם מזועזעים ואומרים שאני נראה כמו מקל הליכה או רזה כמו בחורה ,כרגע אני 75 קילו.
העניין הוא שאפילו אם אתה Bishōnen, הגובה עדיין נשאר חשוב
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 18:04
67צפיות
כמובן שהכי גברי זה להיות גבוה ושרירי, אבל אפילו לגברים בעלי מראה נשי מרוב הבחינות האחרות, עדיין לא "מוותרים" על הגובה, זה גם כן מעיד על כמה הגובה הוא חשוב למאפיינים של הגבר. לא טענתי שנשים גבוהות לא יכולות להראות נשיות, אבל אם יהיה גבר נמוך לידן זה עדיין יראה מגוחך, במיוחד אם הגבר הזה הוא כביכול הבן זוג שלהן, מה שעדיף לאישה גבוהה לעשות, וזה גם מה שרוב הנשים הגבוהות עושות, זה למצוא גבר שיותר גבוה מהן, ובדרך כלל יש גברים שיותר גבוהים מהן, משום שגברים יותר גבוהים בממוצע מנשים, באופן טבעי.
 
"A popular Asian character type, the Bishōnen, or "beautiful boy", is a male character that possesses androgynous or 'feminine' physical traits. He is usually tall, slender with almost no fat and little to no muscle, and no body or facial hair. Large, expressive eyes are almost a given, though Tsurime Eyes are also common in more serious examples. In anime, many bishōnen have female voice actors, although those that don't get startlingly deep, sexy voices instead. It is not uncommon for those at the more feminine end to be mistaken for women by other characters, or for savvier examples of the type to take advantage of such an assumption."
 
אוקיי אני מבין.
26/04/15 20:49
17צפיות
עכשיו סתם שאלה. ידוע לך מה הגובה של האשה בצד ימין ומה הגובה של הגבר שעומד באמצע?   
לא ידוע לי, אבל תיקח בחשבון שהנשים בתמונה הן כדורסלניות
26/04/15 21:40
26צפיות
וכדורסלניות הן בדרך כלל גבוהות, חוץ מזה לא צריך לדעת תגובה המדויק בשביל לראות תפערים, ולהבין שכאשר נשים גבוהות ביחס לגבר, זה נראה מגוחך לחלוטין.
רפלקס פבלובי. מזכיר המדינה לשעבר של ארה"ב, הנרי קיסינג'ר,
26/04/15 23:03
15צפיות
התחתן עם אשה גבוהה ממנו, יש הרבה צילומים שלהם יחד, וזה מתקבל בסדר גמור.
 
אגב, האם תטען שבן גוריון, אותו גבר קטן קומה, היה נלעג? ( אגב פולה היתה גבוהה ממנו, כפי שראיתי בצילומים).
 
אני למשל איני יכולה לצאת עם גבר נמוך ממני, כי אני קטנת קומה (אם כי איני נראית כך, משום שגוף האשה הוא פרופורציוני), ואפילו גבר בגובה שלי יהיה באמת קטן קומה. אבל א. המתעמלים הגברים הטובים הם ככלל  קטני קומה. אלא גופם הרמוני הרבה יותר מגופם של ספורטאים אחרים, כמו אצנים ושחיינים. הם נראים מצוין. ב. לא הייתי לעולם יוצאת עם גבר בגובה 1.80 . זה גורם אי נוחות ואי נחת.
ג. בסביבתה של  קבוצת גברים גבוהים ממני אני מרגישה רע. הם חוסמים לי את קו הראיה, וההתגודדות של כל הבשר הגבוה הזה היא מלחיצה ומאיימת.
הנה, אפילו את מודה שאינך מעוניינת לצאת עם גבר שנמוך ממך
26/04/15 23:58
25צפיות
ואת עוד יחסית "סלחנית" בנושא הזה, אני לא חושב שזה קשור לגובה שלך, זאת נטייה טבעית, שנשים מעדיפות גברים גבוהים מהן בדרך כלל, משום שבטבע גברים גדולים יותר מנשים ולא להפך. חוץ מזה אם את אישה נמוכה, זה לגיטימי שלא יתאים לך מישהו שיותר מדי גבוה ממך, אבל לאישה יותר גבוהה ממך זה יתאים יותר, ציינתי כבר שאני תומך בכך שעדיף שהגבר יהיה יותר גבוה מאישה ושזה דבר טבעי, אבל כאשר הפער גדול מדי זה יכול לראות מוגזם, אבל עם זאת, לא חסר נשים נמוכות שעדיין מחפשות גבוהים, אפילו שלא אמורה להיות להן בעיה לצאת עם גברים יותר נמוכים, לא מהן אלא ביחס לגברים גבוהים יותר. הגובה של בן גוריון והנרי קיסינג'ר לא הוסיף להם כבוד, העריכו אותם על דברים אחרים ולא על המראה, ואני סבור שהיו הרבה גברים ונשים שלא אהבו את המראה שלהם, אפילו אם הם לא העירו להם על כך באופן גלוי. דווקא הספורטאים הטובים ביותר הם גדולים לרוב, במיוחד אם לא עושים הפרדה בנושא לפי גודל ומשקל, או מגדר.
גבר בגובה 1.65 מטר ופחות נראה עלוב משום ש....
26/04/15 20:55
28צפיות
גוף הגבר אינו פרופורציוני כמו גוף האשה.  גוף משולש קטן נראה רע. ננסי.
מצד שני, גברים גבוהים מאד -  1.90 ומעלה, גם הם נראים לא טוב, לא נורמלי. והם גם מתקשים למצוא בנות זוג, כי המצב המקובל הוא :גבר גבוה - אשה גבוהה.
Hafþór Júlíus Björnsson הוא בגובה 2.06, ודווקא נראה טוב מאוד
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 22:03
52צפיות
"He took over the role of Gregor "The Mountain That Rides" Clegane for the fourth and fifth seasons. He stands at 6 feet 9 inches tall (2.06 m), and weighs nearly 400 pounds."
 
º
לא יודעת מי זה, בעיני זו מפלצת.
26/04/15 22:33
15צפיות
הוא זכה בתחרות האיש החזק באיסלנד והוא שיחק בתפקיד מפלצתי
26/04/15 22:45
34צפיות
במשחקי הכס, אבל המציאות הוא אדם נחמד בסך הכל, למרות גודלו וכוחו הרב.
 
 
"Hafþór Júlíus "Thor" Björnsson is an Icelandic professional strongman, actor, and former professional basketball player."
 
אחד בגובה ורוחב כזה הוא חריג בסביבתו, ואיני בטוחה שאנשים
26/04/15 23:12
14צפיות
מגיבים למראהו בחיוב.
לפי התמונות האלו לא נראה שיש לו בעיה בגלל גודלו, נהפוכו
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 23:24
49צפיות
דווקא גבר גבוה זה נחשב לדבר טוב, אפילו אם זה מאוד גבוה, לנשים מאוד גבוהות ולגברים מאוד נמוכים הרבה יותר קשה. נשים בדרך כלל אוהבות גברים גדולים וחזקים, אפילו אם זה באופן יוצא דופן. דרך אגב זאת הבת שלו בתמונה הראשונה, וגם היא מרגישה בנוח בסביבה שלו.
 
"Exactly What It Says on the Tin. This trope is behind the stereotrope that any given girl would prefer to date the captain of the football team instead of the captain of the chess team. The former is bigger, broader, and more physically fit. Back in the day, this is the kind of guy that would spear boars or kill bandits, i.e. a more practical husband. This is no longer the case in many soceities but the distinction remains."
 
"Note that this does not mean stronger than the woman in question but strong, period. In turn, even a weak woman isn't going to be impressed by a guy merely stronger than her; he has to be fairly strong as far as guys go, too. Thus the strongest man in the room is the most attractive."
 
"Compare All Amazons Want Hercules, where the (Amazonian) woman would only settle for a man who is stronger than her and All Girls Want Bad Boys, where it's his strong personality that attracts her."
 
 
 
ואם הר הבשר הזה יעמוד בסביבתי או ישב לפני בתיאטרון
26/04/15 22:38
21צפיות
(אם הוא בכלל הולך לתיאטרון) או בקולנוע, אני    אתעצבן מאד.
פשוט עדיף שהוא ישב מאחורה בתיאטרון או בקולנוע, במיוחד אם אין
26/04/15 23:08
16צפיות
מרחק גדול בין המדרגות, בכל מקרה מדובר "בבעיה" מוכרת גם עבור אנשים פחות גבוהים ממנו, אם מדובר במופעים במקום ללא מדרגות זה יותר בעייתי.
הטבע הוא רבגוני. אם יש אריות ולביאות, יש גם צבועים
25/04/15 23:53
16צפיות
שבהם הנקבות גדולות וחזקות מן הזכרים, והזכרים ממש מפחדים מהן.
למה אתה מביא רק דוגמאות מהיונקים? מפני שהאדם משתייך אליהם? הטבע, כאמור, רבגוני. בעופות דורסים, הנקבה גדולה מן הזכר. ויש צורות חיים שבהן הזכר אינו אלא שק זרע הצמוד לנקבה (מיני שוכני ים), או יצור שלעולם אינו נולד, נותן את זרעו לנקבות ומת מיד, או מת מיד לאחר שנולד (סוגים של אקרית), או מושמד ע"י הנקבות מיד לאחר שנתן את זרעו (הדבורים). יש בעלי חיים שבהם יש בכלל רק נקבות, אין בכלל זכרים. אצל אלה יש רביית בתולין. מה שמראה שהזכר הוא "מחשבה שניה" של הטבע, והנקבה היא המין היסודי. רביית בתולין יש אפילו אצל כרישים, שבהם יש זכרים.
התמונה שהבאת מגעילה ממש. זכר ענקי עם אשה ננסית כמעט. גועל נפש. האם זהו באמת זוג? אני מטילה ספק.
אכן, הבאתי דוגמאות ליונקים בגלל הקרבה היותר גדולה שלהם לאדם
הודעה זו מכילה תמונות
26/04/15 00:36
33צפיות
מאפיין הגובה אצל היונקים תקף לגבי האדם כמעט באותה מידה כמו מאפיין ההנקה אצל היונקים. חוץ מזה אצל הדבורים והנמלים יש מלכה שענקית בהרבה מיתר הנמלות והדבורות, וככה לכולן קל להבין מי השולטת שם, אבל זה לא מאפיין אצל נקבות האדם. מה כל כך מפתיע אותך בתמונה, כמובן שמדובר בזוג אמיתי לחלוטין, רואים שזאת לא תמונה מסרט, נראה שהאישה הזאת קצת הגזימה בחיפוש של אחרי גברים גבוהים, אבל זה לא המקרה היחיד, זאת הייתה דוגמה לפער גדול באמת.
 
"The tendency to visually depict leaders of an organization as large, physically intimidating people. This could be because people are more likely to follow orders from a big guy than a small one (because of the physically intimidating height). Exactly what flavor of "big" he (or she) will be depends chiefly on the character's personality, or sometimes species. He could be morbidly obese to symbolize his greed and decadence, but could instead be a towering seven-foot-tall man."
 
לדעתי זה לא זוג אמיתי.
26/04/15 20:49
20צפיות
וכן, התמונה מעוררת גועל נפש.
אלו הם Owen Benjamin וChristina Ricci, הם היו זוג אמיתי בעבר
הודעה זו מכילה תמונות
27/04/15 00:47
34צפיות
והם אפילו עמדו להינשא, אבל ברגע האחרון נפרדו. יש גם השחקנית והזמרת היידן פנאטיר שנמצאת בקשר עם המתאגרף ולדימיר קליצ'קו, ויש לה בת ממנו, ככה שסביר להניח שהם לא יפרדו, טוב לפחות במקרה שלהם הפער הוא פחות עצום, אבל הוא גם לא כזה קטן.
 
"Panettiere confirmed reports that she and Klitschko had resumed their romantic relationship in an April 2013 interview. In October 2013, she announced her engagement to Klitschko, which had been rumored since the summer. On December 9, 2014, Panettiere gave birth to their daughter, Kaya Evdokia Klitschko."
 
 
"In 2009, Benjamin was engaged to actress Christina Ricci after four months of dating. The couple broke up in June 2009."
 
זה נקרא שנאה עצמית, גברים מתעללים יותר נפשית מנשים? מה פתאום
25/04/15 18:41
38צפיות
דווקא בגלל המחסור בכוח פיזי וטבעי, נשים לא מעטות נוטות להיות מוניפולטיביות יותר מאשר גברים. לדעתי אתה מקטין ראש יותר מדי לגבי כמה נשים יכולות להיות מסוכנות, במיוחד עבור גברים שסומכים עליהן, אמי תמיד הייתה מזהירה אותי לגבי נשים כאלה ובצדק. אתה עלול להיפגע יותר דווקא מאדם אשר אתה לא מצפה להיפגע ממנו.
 
"This is when men are physically strong and quite capable of violence, but women are characterized as having a hidden, but apparently bottomless capacity for lethal mayhem. To help this trope along, expect the bad guys to totally ignore the female, dismissing her as a threat. She may even appear to capitulate or collude with the enemy, suffering indignities no one would expect her to tolerate, all in order to get a better shot at revenge."
 
"Remember, this does not describe a situation where men are weak and women are strong. This is when women are depicted as far more ruthless, more cunning and ultimately more bloodthirsty than their Spear Counterparts, even though—or maybe because—they are physically smaller and weaker. While males are visibly larger and more aggressive, they tend more toward forms, codes and displays of power; meanwhile, the wily female bothers not with such things."
 
זה נורא פשוט
25/04/15 19:18
29צפיות
עובדתית רוב אלו המוגדרים כבעלי אישיות פסיכופתית או אנטי סוציאלית הם גברים,אתה עושה הפרדה בין אלימות פיזית לנפשית,אבל אני לא עושה את ההפרדה הזו,מפני שלשניהן יש מרכיבים משותפים 1)חוסר אמפטיה 2)העדר מצפון. מרכיבים אלו מאפיינים גברים הרבה יותר מנשים.
 
º
נכון מאד.
25/04/15 23:45
8צפיות
והזוג שהצגת בתמונה זה לא דוגמה מייצגת כל כך
25/04/15 19:35
24צפיות
זאת הייתה דוגמה לפערי גודל קיצוניים, כמובן שזה פער ממוצע
25/04/15 20:34
44צפיות
זה קורה אם הגבר גבוה מהממוצע יוצא עם אישה נמוכה מהממוצע, לכן זה נראה מוגזם, למרות שזה עדיין לא נורא ברמה של המצב ההפוך, שלא רק נראה מוגזם אלא גם מנוגד לטבע, וגם מנוגד לגבריות ולנשיות.
רחל שפירא.
13/04/15 15:57
51צפיות
משוררת עם יכולות פיוטיות גבוהות המתבטאות בשורות מסויימות, פה ושם. וכמובן, ביחס אינטימי לטבע.
אבל כשהיא כותבת על דמות זיכרית (ה"אתה" בשירים שלה) היא תמיד מתרפסת. שמתן לב?
אשה דכאונית או סתם עצובה תדיר, רגישה עם חולשת נפש אפילו. אז אולי אשה כזאת גם תתרפס בפני דמות זיכרית שבחרה לה.
בכל זאת, אותי זה מעצבן .
נשים שאוכלות במרחב ציבורי
11/04/15 20:27
107צפיות
 
לקרוא ולהתחלחל.
יצא לי להיתקל בעניין הזה עוד כשהייתי במגמת מחול בבית ספר. ומאז, למרות שניצלתי את חילוף החומרים המהיר שלי ומי יודע אם היה לי אומץ אילולא, הייתי אוכלת לראווה בכוונה בתור מחאה להערות שהיו זורקים וזה היה עוזר גם לבנות אחרות (הפרעות אכילה ולאכול בהחבא היה דבר שכיח).
 
מה זה הדבר הזה? הוא לא ידוע לי כלל
11/04/15 22:31
67צפיות
אני וכל הנשים האחרות בבתי הקפה ובמסעדות אוכלות כאוות נפשנו ואף אחד לא מעיר ולא נועץ מבטים.
 
אגב, התנהגות זיכרית של אנגלים וגם אמריקאים יכולה להיות שיא הגועל המתועב. יש בתרבויות האלה כנראה קיטוב: מצד אחד, חינוך של זכרים (בעיקר מהמעמדות החברתיים הגבוהים) להיות מתחשבים, נימוסיים מאד ונותנים מקום ראשון לאשה. ומצד שני גילויים של אכזריות בהמית המתגלה בפורנוגרפיזם נתעב ממוסד, בביטויים  אנטי נשיים מגעילים עד תחתיות , וב"התאגדויות" של שנאת נשים כפי שמתואר בכתבה.
אגב, אני בחיי נתקלתי בכמה יצורים שבאו לפה מאמריקה, והתנהגותם כלפיי היתה באמת נתעבת.
הנושא של האוכל דווקא נובע כחלק מסטנדרט על אנושי המצופה מנשים
17/04/15 22:12
46צפיות
"A character that doesn't require the same physical or mental needs to survive or remain healthy as humans. Or, at least, they lack one need. It could be anything from eating, "waste excrement", heat/warmth, sleep, breathing or even companionship (we're talking an entire lifetime of complete isolation here, not just being The Stoic). They just don't need it, unlike those poor old Homo Sapiens. They may still choose to do these things (if they can, for that matter), but it's not a requirement."
 
לחלוטין
12/04/15 07:25
54צפיות
הנושא מוכר לי, לא מעצמי אישית (מראש אין בעיני חשיבות רבה למה שה"סביבה" חושבת עלי)- אבל יש ל כמה חברות שבהחלט מחשיבות את העניין הזה, ובהחלט מרגישות סוג של מבטים והערות לגבי אכילה במרחב הציבורי. כמה מהן אפילו אמרו לי בפירוש שלא נוח להן לאכול "ממש" בציבור- ואת הארוחות ה"גדולות" או ה"בשריות" הן מעדיפות לעשות במקום פרטי או ממש במפגש חברים ולא לבדן - ע"מ להימנע ממבטים והערות
זה לגמרי שלב חדש-ישן בנושא ההדרה הנשית במרחב הציבורי, והכתבה שהיתה בעניין בערוץ 2 רק חידדה את הבעיה.
לא יודעת
12/04/15 15:33
68צפיות
אני אוכלת בלי חשבון מתי שבא לי. אף אחד לא יסיח את דעתי מהארוחה כשאני רעבה...
º
12/04/15 18:10
4צפיות
את נותנת דוגמה אישית, "Actions speak louder than words"
הודעה זו מכילה סרטונים
17/04/15 21:41
30צפיות
מה שנכון לעשות זה פשוט לא לאכול ולהתעלם מהמבטים, זה גם מה שגברים עושים. הנה קטע שמתאים לנושא.
º
זה מעצבן גם אותי.
25/04/15 20:14
6צפיות
Flix
בחינם אתר הקניות של ישראל

ערכת לק ג'ל

כולל מנורה, רק ב495 ש"ח היכנסי והזמיני עוד היום>>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה