בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום חמותי ואני

פה נוכל להתייעץ ולשתף בכל נושא שקשור לחמות אבל לא רק.

 

החמות מתעלקת? הבעל לא עוזר? האישה לא מתייחסת? ומה עם הגיסה? 

 זה המקום לשתף ולהשתתף.

אשמח מאוד אם תכתבו גם דברים חיובים על המשפחה. בטוח שיש כאלו.

הפורום פתוח לקהל הרחב וכל אחד יכול להצטרף ולהשתתף, אם באופן קבוע או מדי פעם, וכולם יתקבלו בברכה  וחיוך.

 

הפורום הוא פורום חברתי המושתת על רעיון המשפחה ובו אווירה נעימה, חיובית ומועילה.

אשמח אם תתייחסו באופן מיוחד להודעות של גולשים חדשים, כדי להקל עליהם את ההשתלבות. המטרה היא לתת מענה, תמיכה ועזרה בשאלות ענייניות, התלבטויות, תסכולים וכן לחלוק הצלחות, הישגים והשווצות (כן.מותר להשוויץ!)

 

אני מבקשת להתייחס בכבוד לכל משתתף/ת בפורום.

הודעות אשר פוגעות במזיד, או מכילות קללות, ציניות מתוך מטרה לפגוע,

הודעות שכל מטרתן להתסיס ולעורר פרובוקציות וכדומה ימחקו ללא אזהרה.

גולש אשר יוזהר ולא ישמור על כללי הפורום יחסם!

 

אני מעודדת את חופש הדיבור, אבל מבקשת לשמור על שפה נקיה ונעימה.

כמו בכל פורום, גם כאן יש מקום לדיונים וחילוקי דעות. אנא שמרו על דיון ענייני ובוגר.

השתדלו לנסח את דעותיכם בצורה עניינית, סובלנית, תרבותית, חיובית ובונה,

גם כשאתם נסערים או לא מסכימים עם מה שנכתב.

זכרו, מה שחשוב לכם יכול להיות הדבר האחרון עלי אדמות שמענין גולש אחר בפורום.

 

הערות, הארות, בקשות, תלונות, מאמר או קישור מעניין, הצעות לאירוח והצעות בכלל

יתקבלו בברכה במסרים.

 

לידיעתכם: הודעות בפורום שמכילות מספרי טלפון או פרטים אישיים של אנשים (אאוטינג) – תמחקנה לאלתר.

אסור לפרסם תמונות, שמות, טלפונים או כל פרט מזהה אחר ללא אישור.

 יש לשמור על זכויות יוצרים.

 הפרסום בפורום אסור. כל הודעה פרסומית תמחק לאלתר וללא אזהרה.

 

לסיכום:  מי שבוחר לגלוש בפורום – ינהג לפי הכללים הללו, גם אם יקח לו זמן להתרגל אליהם.

כולכם מוזמנים להשאר עימנו, אבל רק לפי הכללים שצויינו בהודעה זו.

הבית הזה מנוהל בהתנדבות, באהבה ובמסירות.

 

בברכת גלישה נעימה, B L U E D E V I L 

חשוב לקרוא לפני פרסום הודעות בפורום:
- נא לשמור על שפה הולמת ודיבור נעים בעת כתיבתכם בפורום
- לא ימחקו הודעות על פי בקשת גולשים ללא סיבה מוצדקת.הסבר:
 
המשך...
הודעה חדשה

היי, סמויה כאן עם דילמה רצינית שקשורה לחמי,
41תגובות
16/04/14 13:58
486צפיות
אני אמא לתינוקת בת תשעה חודשים, נשואה כמובן שנינו גרים ביחידת דיור נפרדת של ההורים שלו. החם הוא חולה סרטן , והוא ממש אוהב לשמור על הקטנה ולהיות איתה הוא מאוד אוהב אותה ורואים את זה, הוא אומר שהיא ממש מרפאת אותו והיא האור של הבית למרות שיש לו עוד שתי נכדות גדולות קצת יותר.. אני כמובן משתדלת להוריד אותה...

(המשך...)
אני אמא לתינוקת בת תשעה חודשים, נשואה כמובן שנינו גרים ביחידת דיור נפרדת של ההורים שלו. החם הוא חולה סרטן , והוא ממש אוהב לשמור על הקטנה ולהיות איתה הוא מאוד אוהב אותה ורואים את זה, הוא אומר שהיא ממש מרפאת אותו והיא האור של הבית למרות שיש לו עוד שתי נכדות גדולות קצת יותר.. אני כמובן משתדלת להוריד אותה אליו שיהנה איתה אין לי בעיה עם זה בכלל להפך ! אבל מה הבעיה? הוא מעשן כבד של גראס רפואי שכידוע כממסטל..ומעשן כבד של סיגריות.. כמובן שהוא לא מעשן בזמן שהוא איתה, הוא יוצא לגינה אבל אני מפחדת על הקטנה ממש בזמן שהיא איתו, כידוע גראס רפואי מפיל את הבן אדם ואני לא יודעת אם הוא מודע לעצמו בזמן שהוא איתה , זאת אומרת שהוא יכול לא לשים לב עליה לרגע ובשנייה יכול לקרות משהו..וכמובן כשאני מחזירה אותה אני שמה לב לריח חזק של סיגריות ומריחואנה נדבקים בבגדים שלה.. לא יודעת אבל אני לא שקטה שהיא איתו האם אני פרנואידית מדי? אני מתביישת לדבר עם חמותי או בעלי על זה לא נעים לי כי אני יודעת שהוא אוהב אותה. אבל האם הייתם מאפשרים להיות לילדיכם להיות עם סבא שמעשן כבד גראס וסיגריות ? אני קצת לא שקטה.. גם האח של בעלי הבכור שכרגע מובטל ולא עובד כל היום מעשן איתו את הדברים האלה בחוץ כשהילדה בפנים בתוך הבית ואני שמה לב איך החומר הזה מפיל אותם וצריך המון אחריות גם לשמור על תינוקת בת תשעה חודשים וגם לעשן כבד סמים קלים.. אז השאלה שלי היא בעצם כזאת האם הייתם במקומי הייתן מאפשרות את זה או שאני פשוט לחוצה מדי? (אני לא מכירה מספיק טוב את הנושא של הסמים הקלים הרפואיים)
חג אביבי ושמח
13/04/14 21:59
62צפיות
חג אביבי ושמח
מאחלת לכל משפחות הפורום חג אביבי ושמח. מי יתן שהמשפחתיות והאהבה ישררו בין כולם, גם אם זה אומר פורום יותר שקט.
חג שמח כולן!
º
פסח כשר ושמח לכולם
13/04/14 10:56
11צפיות
º
חג שמח!
13/04/14 22:30
5צפיות
חג שמח וכשר לכולם לכל בית ישראל...
14/04/14 07:08
43צפיות
חג שמח וכשר לכולם לכל בית ישראל...
הלילה שנסב לספר ביציאת מצריים נזכור מהיכן באנו
לארץ המובטחת...שיהיה חג נהדר ומושלם...
מברכת את כווולן,
14/04/14 13:16
32צפיות
בחג שמח, בקיץ נעים.
בשלוה בבית עם בני המשפחה.
איחולי לכל טוב.
בוקר אור ליום שישי לפני החג...
11/04/14 06:52
73צפיות
הכנות אחרונות...הילדים והנכדים בבית מוסיפים לחץ
להורים...שיהיה יום נפלא וחג נהדר
º
בוקר טוב, שבת שלום ומבורך
11/04/14 08:53
13צפיות
חמה שחושבת שילדתי לה ילד
99תגובות
06/04/14 10:14
1798צפיות
אני מאוד מתוסכלת מהמצב והחלטתי שאני חייבת התייעצות.. יש לי הרבה מה לספר אבל אני אנסה לקצר כמה שיותר. אז למי שיש סבלנות... תודה!
המשפחה של בעלי זו משפחה מאוד מלוכדת! אני מגיל מאוד צעיר עם בעלי ככה שאני מרגישה שגדלתי אצלם. אהבתי אותם וקיבלתי את החסרונות שלהם, כיאה למשפחה, תמיד הבלגתי והמשכתי הלאה,...

(המשך...)
אני מאוד מתוסכלת מהמצב והחלטתי שאני חייבת התייעצות.. יש לי הרבה מה לספר אבל אני אנסה לקצר כמה שיותר. אז למי שיש סבלנות... תודה!
המשפחה של בעלי זו משפחה מאוד מלוכדת! אני מגיל מאוד צעיר עם בעלי ככה שאני מרגישה שגדלתי אצלם. אהבתי אותם וקיבלתי את החסרונות שלהם, כיאה למשפחה, תמיד הבלגתי והמשכתי הלאה, קיבלתי אותם כמו שהם בהרבה אהבה.
למרות שבאופי שלי אני בן אדם שלא אוהב להיות עם ההורים והמשפחה כל הזמן, אני מאוד אוהבת את הספייס שלי, את השקט והחופש שלי. כל זה נוגד מאוד את המשפחה של בעלי שמאז ומתמיד רוצים שכל הזמן נבוא, מארגנים ארוחות וכל מה שיכול להיות סיבה כדי שנבוא להיות איתם. ומעולם לא יצרתי ריחוק אלא להפך, תמיד היינו שם.
ביום שהבן שלי נולד, הכל השתנה! זה נכד ראשון בשבילם ואני פשוט בשוק מההתנהגות שלהם. מהרגע הראשון, עוד בבי"ח הרגשתי כאילו הם שוכחים שהוא קודם כל הבן שלי ואח"כ הנכד שלהם. אני לעולם לא אשכח שהם בדיוק הגיעו בזמן שהנקתי אותו בחדר הנקה והם התרעמו על זה - איך אני דווקא הולכת להניק כשהם מגיעים לבי"ח? ולמה זה לוקח לי כ"כ הרבה זמן?
החודשים הראשונים היו מלווים בהרבה חיכוכים איתם. הם כל הזמן טענו שהם לא רואים אותו מספיק למרות שבפועל הם היו רואים אותו כל יומיים! וזה השליך לאינסוף הערות שהוא לא מזהה אותם כי הוא לא רואה אותם ומלא עקיצות, שאני ספגתי ולא הגבתי על מנת לא ליצור ריב. זה כמובן המשיך לכל דבר אחר שאפשר להעיר עליו, ואפילו יצר ריב שבו חמתי טוענת שאני מרעיבה את הבן שלי כי הוא בכה אחרי הבקבוק, מיותר לציין שזה היה גזים.. גם בריבים האלה, אני זו שאמרתי לבעלי שלא צריך לכעוס הרבה זמן, ואנחנו אלה שהיינו חוזרים אליהם ומממשיכים הלאה. האמת שבחודשים הראשונים הם ממש לא ידעו איך להתנהג איתו , אפילו לא החזיקו אותו נכון, ולכן לא היה שום מצב שאני אשאיר אותו לבד איתם. מאז הוא גדל, וככל שהוא גודל אני מרגישה יותר בטוח להשאיר אותו איתם. היום הוא בן 10 חודשים.
אז מה התסכול בעצם?? אז ככה- ההערות והעקיצות לא השתנו מהיום שהוא נולד! מצד שני כסף לא חסר להם ולנו כן (אני מסיימת עכשיו את התואר ובעלי עובד ב-2 עבודות), אז הם אלה שקונים את החיתולים, המטרנה, וכל האביזרים הנילווים. זה נכון שאין לתאר את העזרה הכלכלית הזו, אבל אני בן אדם שלא אוהב שקונים לו.. מאז ומתמיד אני כילכלתי את עצמי, אני עובדת מגיל 14, ואני לא רגילה שקונים לי, זה גורם לי לאי נוחות. כמובן שבעלי אומר לי שאני מדברת שטויות, שאין על העזרה הזו.
הקניות אצלם זה הנאה, הם קונים בלי סוף, גם צעצועים וגם בגדים, וגם אם זה בימבה ורק עוד חצי שנה הוא יוכל לרכב על זה... העיקר לקנות. באמת לא חסר לי כלום..
אבל האם זה שהם קונים זה נותן להם לגיטימציה להשתלט לי על החיים? אני אשכרה לא נושמת כבר מרוב שאני מרגישה אותם אצלי בעורף...
כל ארוחת שישי מלווה בויכוח על התזונה של הבן שלי! חמתי רוצה לדחוף לו אוכל בכל הזדמנות, היא חושבת שככה הוא יאהב אותה יותר.
אני התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש שלא איפשר לי להוציא את הילד מהגן. ביקשנו מחמתי שתוציא אותו באופן קבוע. אין לתאר את האושר שלה ואני באמת שמחתי בשבילה כי אני יודעת כמה היא נהנית להיות עם הבן שלי. קנתה לו מיליון צעצועים שיהיו אצלה בבית. כל יום אני באה לאסוף אותו ממנה ומגלה שהיא נתנה לו לאכול דברים שאני אפילו עוד לא נתתי, מבלי להתייעץ איתי! הייתי מתאמת איתה למשל שתיתן לו בקבוק כי לפי הזמנים של הארוחות שלו זה הזמן לבקבוק, היא הייתה אומרת "כן כן" ואז עושה מה שבא לה. השארנו אותו שבוע שעבר אצלה לבייביסיטר, אז לא רק שהם החזיקו אותו ער עד 22:00 כי כיף להם, הוא גם לבסוף נרדם עם חמתי במיטה! אנחנו באים, היא ישנה והוא לידה. המיטה כל כך גבוהה שאני לא רוצה לחשוב מה חס וחלילה היה עלול לקרות! אפילו כריות לא היו שם! לא אכפת לה מכלום חוץ מההנאה האישית שלה! ואי אפשר להגיד לה כלום כי זה כמו לדבר אל קיר. היא פשוט מתווכחת בלי סוף ועושה מה שהיא רוצה.
היא שינתה את כיוון הנסיעה של הכיסא בטיחות ברכב כי היא רוצה לראות אותו בנסיעה! לא אכפת לה שאנחנו מסבירים לה שהוא עדיין צריך לנסוע נגד כיוון הנסיעה כי זה לא בטיחותי!
אני סופגת וסופגת, בעלי מעיר לה הרבה אבל אין עם מי לדבר. עזבתי את העבודה, לא יכלתי לסבול את זה שלא אני זו שמוציאה אותו מהגן.. :( מצאתי עבודה חדשה במקום.. תנחשו מה חמתי אמרה לי- במקום לברך אותי היא התחילה להתבכיין "אז מתי אני אראה אותו עכשיו?"
די נמאס לי לספוג, כבר הרבה פעמים שמעתי אותה אומרת לבן שלי "בוא לאמא..אההה לסבתא" אתם לא מבינים כמה המשפט הזה מחרפן אותי!!!! גם אם זה לא בכוונה, אני מרגישה שהיא מנסה להשתלט על הילד שלי. אני מבינה שהגוזלים שלה עזבו את הקן, היחסים עם בעלה לא הכי טובים ובעיקרון משעמם לה, אבל חלאסס, למה אני צריכה לאכול אותה בגלל זה?
זה לא שווה את כל מה שהם קונים! אני מעדיפה שלא יקנו לי!!!
בעלי גם לא אוהב את ההתנהגות של אמא שלו, אבל כמו שאמרתי הם משפחה מאוד מלוכדת. אז בשישי האחרון כבר הייתי עם פרצוף חמוץ כי אני כבר לא סובלת להיות שם. ובשבת הם רצו שנבוא ובעלי סירב. אח"כ הם אמרו שהם עושים "על האש" כדי שבכל זאת נבוא ועדיין בעלי סירב. כי ככה הם, מחפשים כל דרך אפשרית שבסוף לא נוכל לסרב.
ואז אני התחלתי להרגיש לא נעים... אני מתארת לעצמי שבטח ההורים של בעלי מלכלכים עלי שאני מרחיקה את בעלי מהם ובלה בלה, אבל זו ממש לא הכוונה שלי! אני פשוט לא יכולה לספוג יותר.. אבל אני לא רוצה ליצור ריחוק או ריבים.. אז מה אני אמורה לעשות??!
זאת השאלה שלי, איך אני אמורה להתנהג??? קשה לי מאוד עם חמתי, היא בלתי נסבלת.. אני מאוד מעריכה את הקניות ומאוד חשוב לי שהבן שלי יהיה מוקף במשפחה אוהבת, אבל הם ממש אובססיביים עליו! זה מטריף אותי...
בבקשה תייעצו לי... :((


מניסיונכן
06/04/14 10:09
493צפיות
אמנם לא קשור לנושא הפורום, אך אני קוראת סמויה והייתי רוצה לשמוע את דעתכן.

אני מעוניינת לקנות כלי הגשה (סרוויס, בלשון העם) ואני מתלבטת מתי לקנות אותו:
האם עכשיו במבצעים לקראת פסח, או שדווקא אחרי החג המחירים יורדים?
מהניסיון שלכן מתי זול יותר?

אשמח לשמוע מניסיונכן...
לגבי מחירים,
06/04/14 12:19
282צפיות
תמיד תמיד כדאי לערוך השואה בין המוצרים השונים.

לגבי מתי--אני אוהבת את ערב החג--כי המבחר גדול יותר,
הם מוציאים הכל 'לחזית' החנויות, בעוד במהלך השנה לא בהכרח רואים הכל וכמובן פחות מבצעים.

תסתובבי קצת תתרשמי ותחליטי.

בהנאה.
"מבצעים"במקרה ביררתי מחירים לפני חודש
07/04/14 19:24
222צפיות
של סירים וכמה דברים שהיתי צריכה, ועכשיו אני מסתכלת על "המבצעים" ומגלה שרב הדברים עולים יותר!
ועזבי כלים למטבח, בושם שבדר"כ אני קונה ב150 שקלים עכשיו במבצע מדהים, רק 270. שווה אה?
אגב, את יודעת מתי יש מבצעים אמיתיים טובים?
07/04/14 19:25
187צפיות
לקראת סוף שנת הלימודים. מורידים מחירים ועושים דילים כדי לפתות את ההורים והועדים השונים לקנות למורות ולגננות מתנות סוף שנה. ואז באמת המחירים טובים כי יודעים שהיכולת הכלכלית / הרצון להשקיע יותר נמוך.
ל-2 התגובות שלך,
07/04/14 19:59
167צפיות
מעולם לא קיבלתי לא סירים ולא בשמים,
ולא כל מתנה אחרת מתלמידים. אסור לנו לקבל ולא קבלתי,
הודעתי מראש.

לגבי מבצעים--אין לי מושג לגבי בשמים שבשימושך,
בסופרפארם, הבשמים בגדלים הגדולים אלה שאני משתמשת ב--199 ש"ח.
ובמשביר זול יותר.
אגב, מחירים נמוכים יותר מהדיוטיפרי.

אני לא רק התיחסתי למחירים, אלא בהחלט לשפע הדגמים.
שיוצאים למדפים רק לפני החגים.
ועד ההורים לא קנה לך מתנת סוף שנה?
09/04/14 19:28
94צפיות
אנחנו תמיד קונים, ולגגנות כרגע ולצוות הגנים אני נותנת גם דברים אישיים ותמיד לוקחים. מאחר ויש לי אמא במערכת שגם מקבלת לא מכירה שאסור. נותנים עציצים, איפור, תיקים, כלי מטבח, ספרים, כרטיסים נטענים לחנויות ועוד..

אני לא הבנתי את כוונתך בנוגע לבשמים. מה זה משנה כמה הוא עולה ביום יום אם כרגע המחיר הכפיל את עצמו לעומת היום יום? מה שמשנה זה, שזה קרה.

לא שמתי לב שמוציאים יותר דגמים, אני כן מסכימה שממלאים את המלאי לקראת חגים כי יודעים שיהיו יותר קונים ולא רוצים להפסיד כסף כשיגידו - נגמר לי, אין לי...
כמו שאמרתי חיפשתי סיר לא מזמן והתשובה היתה - יגיע לקראת פסח. למה לא מחזיקים על המדף בפורים? עדיף למלא את המלאי בפסח ולהרים את המחיר, להרויח יותר
גם אם היה נסיון
09/04/14 19:57
98צפיות
של ועד ההורים--הוא נהדף.
תאמיני לי--ההורים ידעו שלא אקח.
שמחתי לקבל מכתבי פרידה/תודה על דברים ספציפיים,
וגם אני הרביתי לכתוב לתלמידי.

לגבי מחירים, אין 'העלאת מחירים' לקראת החג, לא בבשמים, ולא בכלים.

אגב, קניתי עכשיו מחבת קרמי פסים--מעולה 'וחתיכי' ב--100 ש"ח.
וזה זול בהרבה ממחירו שלא לקראת החג.
(אני מקפידה לא לקנות כלים כי מידי עמוס אצלי, אני צריכה אותו בגלל נסיבות מיוחדות.
אז כנראה שאצלנו המצב שונה
10/04/14 13:39
69צפיות
או שהפרסום בעיתונות מטעה. לא הלכתי לראות מחירים על המדפים בשבוע האחרון, אני רואה פרסומות בעיתונים. ומחירי המבצע שמוצגים שם משמעותית יותר יקרים מאלו שכותבים על המוצרים שקניתי בחנויות האלו לפני חודשיים. אלו עובדות ואני לא מתווכחת עליהן. יתכן שבחנויות כל זכיין (אם יש כאלו ברשתות האלו) מוריד מהמחיר המומלץ.
אגב, אתמול הגדלתי
10/04/14 14:18
72צפיות
לעשות, הלכתי עם בעלי לקניות.
(בד"כ זה תפקידו הבלעדי--אני אחראית על הרשימה)
אבל היה לי חשוב לבחור כמה פריטים.
ונכנסנו לחנות 'יש' הסמוכה לבית, יש סירים קרמיים וטפלונים,
ממש במחירי מציאה.
האמת--גם יפים צבעוניים והדורים, אילו רק היה לי מקום לאחסן, בטוח הייתי קונה.
אמא שלי קנתה היום סירים
11/04/14 01:00
72צפיות
בהרמוניה - אם את מכירה זו רשת דברים לבית שדווקא מתיימרת להיות זולה (לא ברור איפה בדיוק אבל נניח) מטפלון צבעוני כמו בפוקס הום אם את יודעת למה אני מתכוונת. באותו מחיר שפוקס הום הציעו אותם לפני חודשיים (והיה נראה לי יקר) אז שוב, לא יודעת.
מה המחירים ביש היו לפני חודש?
מכירה את כל
11/04/14 06:03
60צפיות
הרשתות האלה, יש לי 'חולשה' לכלי בית.
לא ערכתי השואה בין הימים האלה ללפני חודש ב--'יש'
כי לא הייתי שם לפני חודש. אז ממש אין לי מושג.
זו גם לא רשת שהמוצרים האלה הם תחום ההתמחות שלה.
בכל מקרה, את מאתגרת אותי, לבדוק את הענין לקראת חגים.
ואני בהחלט אעשה זאת.
גם אני
13/04/14 17:42
35צפיות
אוהבת דברים למטבח. אני משתדלת מאוד לא לקנות כי קשה לעבור עם זה דירה ובזו הנוכחית יש שטח אחסון מאוד קטן במטבח לצערי. אבל התחלתי לארח לארוחות אז זה מתבקש ומלאתי את הארון וחצי שיש לי
גם אני הייתי סקפטית
13/04/14 23:53
35צפיות
אבל החלטנו לנצל את הגיפט קרד ולא להגיע לשנייה האחרונה כרגיל - מכיוון שנשארתי בלי מחבת נורמאלית החלטנו לקפוץ לגולף אנד קו ולבדוק מחירים. קנינו סדרה יקרה, כי אני משמידת כלים סדרתית, והם בהחלט זולים כעת ממחירם לפני חודש - אמנם לא בדקתי את כולם אז אבל יש פער של עשרות ש"ח על כל מחבת.
º
כמו שכתבתי למטה-במקרה של גולף זה אכן כך
14/04/14 12:14
14צפיות
לדעתי עכשיו. המחירים מעולים, והמבחר גדול.
06/04/14 15:41
153צפיות
יש סיכוי שהמחירים ירדו עוד אחרי ליל הסדר, בחול המועד.
מצד שני, המבחר יצטמצם. ומכיוון שכבר עכשיו המחירים טובים, הייתי קונה.
אבל אם לא דחוף לך, או שלא יצא לך לפני ליל הסדר, אז גם חול המועד זה זמן מצוין.
אחרי חול המועד המבחר יקטן, ולא יהיו כאלה מבצעים. אז לא הייתי מחכה עד אז.

תמיד לפני פסח ולפני ראש השנה יש מחירים מצוינים ומבחר אדיר בכלי בית, אז אלו תקופות מצוינות. וגם בצבעים לקירות ובכל מה שקשור לשיפוץ הבית.
מה שרוני אמרה
06/04/14 16:02
90צפיות
היתי בקניון ביום חמישי - המחירים מאד נמוכים ויש מלא מבחר ומלא מבצעים.
תודה רבה לכן!
06/04/14 17:42
88צפיות
חמותי- אם כבר הפורום- אומרת שדווקא כדאי אחרי החג, כי אז נשארים עם סטוקים שרוצים להיפטר מהם, אז יורידו מחירים.
לא דחוף לי הסרוויס לחג, אבל בטוח אני רוצה לקנות בקרוב, כשיש את כל המבחר והמבצעים.

שוב תודה רבה על התייחסותכן.
º
בהצלחה
06/04/14 18:27
18צפיות
אני חושבת שזה בערך אותו המחיר, ואולי גם יקר
12/04/14 14:18
44צפיות
יותר לקראת החגים....
אני זוכרת שמשביר או באחד הספרים מחרו לאורך השנה בני פיירקס מסויימת ב49.9 .
לקראת הג, אני רואה מבצע של 1+1 ב100 שח :)
שוב תודה למגיבות
12/04/14 17:28
71צפיות
אני רואה שממשיכים להגיב.

עדיין לא קניתי.
הסיבה היא כי יש לי זיכוי מתנה לרשת מסוימת ואני לא מוצאת שם סרוויס שמוצא חן בעיני.
יש שם סט אחד מדהים אבל יקר בטירוף...
אז בינתיים אני מחכה...

אעדכן במסקנות אם זה מעניין מישהי..

תודה!
אני מבינה שאת "כלואה" ברשת מסויימת
13/04/14 17:40
82צפיות
אם זה במקרה גולף אנד קו - זו רשת שכן מעדכנת את המלאי שלה לפני חג הפסח ספציפית ויוצאת במבצעים. אז אם זה שם שוה לנסות עכשיו (אחרי החג/חול המועד, כי להיכנס בימים האלו זה טרוף)
קניתי שם מתנה למארחים לפני שנה בפסח ובמחיר יחסית סמלי יצאתי עם סט מאוד נחמד.
º
זה אכן שם!
13/04/14 18:42
16צפיות
אצלנו בעיר
13/04/14 22:03
51צפיות
יש סניף מאוד נחמד שלהם. ובגולף אנד קו יש מעבר לכלי מטבח. יש לך מצעים, מגבות ועוד כל מני דברים נחמדים. אצלנו מחלקת ילדים של גולף גם נמצאת בתוך גולף אנד קו אז אם יש לך זיכוי יתכן שגם בחנויות הבגדים שלהם תוכלי לעשות בו שימוש. מחלקת הילדים אגב ממש מקסימה.
וגם מבחינת כלי מטבח, את לא חייבת לקחת סרויס כבד או כלי שלא תשתמשי בו ביום יום, גם הכלים היומיומיים שלהם נחמדים. שוה לעשות סיבוב בחול המועד. מקסימום תחכי לאחרי החג.
אני רוצה לקנות סרוויס!
14/04/14 05:43
48צפיות
הזיכוי שלהם אגב, חל לכל חנויות גולף (הלבשת  מבוגרים, ילדים, אינטימה).
והסטים המוכנים (כאלה שבאים 18 חלקים קומפלט בארגז) שלהם לא מצאו חן בעיני,
אבל יש סט כלים אחד מאוד אלגנטי שכן מלהיב אותי אבל הוא יקר מאוד,
אז אני מחכה למבצע שווה במיוחד או ל"סטים מוכנים" חדשים.

ואגב 2 , סטים ליום יום ממש יפים וזולים אפשר למצוא ב"אייס"!!
150 ₪ לסט ל6 אנשים.
לא היתי שם השנה,אבל שנה שעברה
14/04/14 12:16
42צפיות
הם הוציאו כמה דברים נחמדים מאוד. צבע אחיד חלק בכל מני אפשרויות. שמנת, תכלת וכן הלאה. אמא שלי קנתה סט מלא ואני קניתי מתנה למארחים. גם שנה לפני כן היתי שם כי קניתי שם את הבגדים לחג לבת שלי וגם ראיתי שם דברים נחמדים.
השנה באמת לא בדקתי מה יש שם. קניתי בחנוכה המון המון כלים כי אירחתי ל3 ארוחות יום אחרי יום אז אני מסודרת כרגע
שבת שלום לפני פסח...עדין
04/04/14 07:25
52צפיות
יש תכונה של נקיונות...אני לא בינהם...שיהיה שבוע נהדר
ונקבל את הנכדים שיוצאים חופשה ארוכה בשמחה..למרות כל הקושי...
º
שבת שלום ומבורך
04/04/14 09:13
12צפיות
האם אני אמורה לצפות לעזרה מההורים של בעלי?
362תגובות
30/03/14 09:56
5582צפיות
לא חשבתי בחיים שאני אגיע לפה כדי לשאול משהו בסגנון אבל אני באמת צריכה את עזרתכן ו"להשאיל" מניסיונכן.
קודם כל, קצת רקע: אני ובעלי נשואים כשנה וקצת ואני בהריון מתקדם (אמורה ללדת עוד חודש וחצי ב"ה). בעלי באמת בן אדם מדהים שתומך בי באש ובמים ואין ספק שבחרתי מישהו מאוד דומה לי מכל הבחינות....

(המשך...)
לא חשבתי בחיים שאני אגיע לפה כדי לשאול משהו בסגנון אבל אני באמת צריכה את עזרתכן ו"להשאיל" מניסיונכן.
קודם כל, קצת רקע: אני ובעלי נשואים כשנה וקצת ואני בהריון מתקדם (אמורה ללדת עוד חודש וחצי ב"ה). בעלי באמת בן אדם מדהים שתומך בי באש ובמים ואין ספק שבחרתי מישהו מאוד דומה לי מכל הבחינות. יש לבעלי אח בכור שלו יש שני ילדים בוגרים, ומאז שהכרנו פחות או יותר עד היום הסתדרתי מעולה גם עם אחיו וגם עם ההורים שלו. אפילו אפשר להגיד שגם מאוד אהבתי אותם והסתדרתי איתם.

מבחוץ הם נראים משפחה מאוד מאוחדת ומלוכדת אבל לאט לאט בעלי סיפר לי על כל הרעות החולות במשפחה - עצם זה שהוא לא קיבל שום דבר בתור ילד (גדל במשפחה ממוצעת לחלוטין עם הכנסה ממוצעת) גם מבחינה חומרנית (לדוגמה סירבו לקנות לו אופניים בגיל 14 כי טענו שזה מסוכן??) וגם מבחינת חום, אהבה ותמיכה מהוריו (לדוגמה: העיפו אותו מהבית בגיל 25 ! ביום הולדת שלו!! בגלל שהוא פוטר מהעבודה ולקח לו חודש שבו הוא ישב בבית ולא מצא משהו אחר) - כמו שהוא אומר - אני גדלתי ליד ההורים שלי ולא עם ההורים. בנוסף, הבנתי שהיחס של הוריו כלפי אחיו ומשפחתו הוא די מזוייף מכיוון שהוריו מאוד לא אוהבים את גיסתו (שמע אותם מדברים על זה בינם לבין עצמם מספר פעמים ואף ניסו לסכסך בין אחיו לבין גיסתו. הכול כמו שאמרתי, קורה מתחת לפני השטח. לא מדברים ולא פותחים שום דבר ושומרים על סטטוס קוו ולכן לקח זמן עד שהבנתי באמת מה קורה שם. לפי מה שהבנתי ממנו, אותי הם דווקא כן אוהבים (וגם ניתן לראות את זה לפי ההתנהגות שלהם) והוא סוג של בן מועדף כרגע אחרי שנים רבות שבהן הוא נחשב כ"כבשה השחורה" במשפחה. מבחינתו שום דבר לא ישנה את העבר שלו עם הוריו ולכן לא מצפה מהם לשום דבר.

הבעיה שעומדת כרגע כזו: בחודשים האחרונים אני ובן זוגי עמדנו בתקופה כלכלית מאוד מאתגרת עם כל מה שקשור במעבר דירה שעשינו (לשכירות), רהיטים שרכשנו, וכמובן ציוד שרצינו לקנות לפיצקית שבדרך (מעבר לכמה הוצאות לא צפויות שקרו). ההורים שלו די מודעים לכל מה שהוצאנו בתקופה האחרונה ולכן באיזשהו מקום כן ציפיתי לעזרה מסויימת מהצד שלהם כדי להראות סוג של אכפתיות או אמפתיה למצב. יכול מאוד להיות שאני חצופה ומצפה למשהו שהוא לא ריאלי, אבל אני יודעת שאם המצב היה הפוך ההורים שלי היו עוזרים בכל מה שהיה ביכולתם - לצערי אימי, שהייתי העוגן של המשפחה נפטרה לפני כשנתיים וחצי ואבי מתקיים מקצבת נכות של כ 3,000 ש"ח בחודש. בכל אופן, לפני כשבוע עשינו קניות בסכום די נכבד (וכמובן שחילקנו לתשלומים רבים בלית ברירה) - משהו בסביבות ה 5000 ש"ח, וגם זה אחרי שצימצנו המון ממה שרצינו וחשבנו שהתגובה המתבקשת תהיה הצעת עזרה מסויימת - אבל שום דבר לא הגיע מצידם חוץ מאיחולי - תתחדשו. כדי להוסיף על התחושה הרעה, חמותי הוציאה מהבוידעם עגלה מלפני 17 שנה !!! (העגלה שייכת לנכדה הראשונה) שלטענתה היא ניקתה ונראית כמו חדשה. אני לא צריכה לתאר לכם איך נראית עגלה כזו מה גם שאין בה אפילו דרך לסדר את המשענת\לשבת בצורה בטיחותית כי אין בה אפילו חגורה...
בנוסף, כדי להראות נכונות הם הביאו לנו שני חליפות... מהשוק.. כל אחת עלתה לא יותר מ 5 שקלים... ואלו אנשים שקנו לאחרונה בית חדש (ללא משכנתא) ומתעדים לקנות אוטו חדש.
מה לעשות? בעלי אומר שהוא לא מאוכזב מהם כי הוא לא ציפה לכלום אבל אפשר להראות עליו שזה נורא צרם לו (ולי...)
סורי על החפירה...
שלום!
30/03/14 23:50
638צפיות
זו שיר-לי שני.
החלפתי יוזר, בגלל בעיות בפרדס, עם עדכון הסיסמה שהיה.
נעים לחזור!
ברוכה השבה,
31/03/14 05:43
125צפיות
מה שלומך? מה שלום הבנות?
ספרי קצת,  איך את שם מסתדרת.
יום טוב.
º
31/03/14 08:37
8צפיות
31/03/14 09:25
40צפיות
באמת בלאגן.
בנס הצלחתי לשמור על היוזר שלי.
תיזהרו לא לשכוח את הסיסמא - שינוי סיסמא פשוט לא עובד.. ניסיתי.
היי שיר לי שני
31/03/14 09:31
102צפיות
מה שלומך?
ברוכה החוזרת. כבר דאגתי.
31/03/14 12:25
225צפיות
חשבתי אולי כבר כל כך כיף לך עם החמות, שהפורום מתחיל לשעמם אותך.
ובנימה אופטימית זו, מישהי יודעת איפה חברתך הנאמנה, אסתי קלי?
אסתי כמו רבים אחרים מתקשה להיכנס חזרה
31/03/14 16:56
188צפיות
לפורום אחרי הבלגנים עם הססמאות. מקוה שהנהלת הפורומים תעזור לה במהרה היום העברתי לה את המייל שלהם לפניות.
הנה אני (: גם לי היתה בעיה וגם אני התיאשתי
31/03/14 17:13
182צפיות
והיום החלטתי להרשם מחדש
º
למה הרישום מחדש חייב להיות באנגלית?
31/03/14 21:39
31צפיות
אני לא ניסיתי בעברית כי רציתי בדיוק את אותו
01/04/14 07:36
121צפיות
שם, אז אין לי מושג אם חייבים באנגלית
אולי בגלל שעברית ומחשבים זה לא הולך יחד...
01/04/14 08:41
99צפיות
פתח לצרות.
או שזה רק אני שחושבת ככה..

ברוב האתרים שאני מכירה שם משתמש הוא תמיד באנגלית.
מקסימום מאפשרים (כמו בפייסבוק) שהשם לתצוגה יהיה חופשי.
º
אל דאגה, העולם ממשיך להסתובב...
01/04/14 04:21
29צפיות
קודם כל ברוכות השבות
31/03/14 12:46
170צפיות
שנית, מה הבעיה הטכנית?
צריך לבצע החלפת ססמא ולבחור בססמא שכוללת מספר וסימן.
אם למשל הססמה שלך היתה "משה" לעשות עכשיו "משה1@"
או, כמו שכבר ראינו,
31/03/14 12:53
171צפיות
זה לא יעבוד
º
31/03/14 13:43
13צפיות
ניסיתן לפנות להנהלת תפוז?
31/03/14 22:31
126צפיות
גם לי היתה בעיה להיכנס, פניתי להנהלה, מבקשים הוכחות זיהוי לא מאד מסובכות, וסידרו לי את הכניסה, זה לקח כמה ימים אבל הנה חזר לי הכינוי שלי (לי זה היה חשוב בגלל שזו הדרך היחידה עבורי להיכנס לניהול הבלוג שלי). אני ממליצה לפנות להנהלת תפוז במייל :)
יש להם מלא בעיות
31/03/14 22:40
118צפיות
אני החלפתי סיסמא משהו כמו שבע פעמים בשבועיים האחרונים
אני לא יכולה להירשם בכינוי אחר כי אחרת אני לא אוכל להיכנס לניהול הפורום אז כל פעם פניתי להנהלה.
כרגע יש לי סיסמא שונה בכל מכשיר שבבעלותי כי עד שכבר נכנסתי אני פשוט לא יוצאת יותר
ביקשו, עניתי, פעמיים אפילו
01/04/14 01:01
126צפיות
לקח שבועיים, הבנתי שזה לא יקרה בקרוב, החלפתי יוזר.
שאלה היפותטית...
79תגובות
28/03/14 14:50
748צפיות
אם היתן נפרדות מבן הזוג במצב שיש לכן ילדים ממנו, על כמה קשר היתן שומרות עם חמותכן (לשעבר) הסבתא של הילדים שלכן?

(המשך...)
אם היתן נפרדות מבן הזוג במצב שיש לכן ילדים ממנו, על כמה קשר היתן שומרות עם חמותכן (לשעבר) הסבתא של הילדים שלכן?
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:24
10צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
שבת שלום ליום שישי ..מקווה שכולם בקוו הבריאות
28/03/14 07:32
58צפיות
שבת שלום ליום שישי ..מקווה שכולם בקוו הבריאות
º
שבת שלום ומבורך
28/03/14 08:50
5צפיות
שבת טובה ומהנה גם לך,
28/03/14 11:25
20צפיות
מקוה שגם את מרגישה טוב,
יחד עם כל הכותבות/קוראות כאן.
אני נוסעת לשבת אל הבן, שנולדה לו ילדה אחרי 7 שנים.
כולנו שמחים.
שתהינה לכולן בשורות טובות.
היי בנות
24/03/14 20:12
425צפיות
בשבוע שעבר יצאתי לחופשה, וחזרתי חולה. אז כמו שאולי שמתן לב אני די מנוטרלת בשבוע האחרון ולא נמצאת באתר. מקווה להחלים במהרה.
בינתיים אל תשביתו את הפורום
שבוע נפלא.
º
החלמה מהירה!!!!!!!!!!
25/03/14 18:01
19צפיות
החלמה מהירה לך..התקופה הנוכחית
26/03/14 06:40
39צפיות
שמזג האויר מתעתע יש יותר חולים מחורף סוער...
תרגישי טוב.
26/03/14 11:55
36צפיות
מחכים לך,
היה לי שבוע ויותר עם 'תפוז'
מקוה שהיום נפתרו הענינים סופית.
B l u e D e v i l
27/03/14 09:17
38צפיות
רפואה שלמה!
º
תודה מתחילה לחזור לעצמי
28/03/14 14:52
13צפיות
º
רק בריאות
29/03/14 07:47
7צפיות
º
שבת מבורכת שתהייה על כולנו...
21/03/14 06:58
42צפיות
שבת מבורכת שתהייה על כולנו...
º
שבת שלום ומבורך
21/03/14 08:08
10צפיות
אני בטוחה שהנושא הזה כבר נדון פה
15/03/14 19:00
1325צפיות
אבל בכל זאת - מישהי פה נמצאת במצב של העדפת ילד אחד שלה על ידי החמות, ודחיית ילד אחר? ואם כן, איך אתן מתמודדות עם העניין?
משום מה חשבתי שזה כבר נגמר - אבל היום הבנתי שממש לא. כואב הלב לראות את הילד שלך דחוי על ידי סבתא שלו, ועוד כשהוא רואה איזה יחס הילד האחר מקבל בו-זמנית. ממש ברמה של "בואי מתוקה תראי את זה! את לא - את קישטה!" (אלה לא המילים המדויקות, אבל זה בהחלט הסאבטקסט...).
אני זוכרת שמישהי כתבה פה פעם בנושא..
15/03/14 20:24
667צפיות
לצערי אני לא זוכרת מה ענו לה....

ניסית לדבר עם בעלך בנושא או עם חמותך?...

שני הילדים מהבן שלה?..
אני ממש לא מבינה איך בן אדם מבוגר יכול לנהוג ככה...
כן, שתיהן מהבן שלה.
15/03/14 20:27
635צפיות
וגם אמא שלה נהגה כך בילדים שלה עצמה - העדפה ברורה של הבכור (וגם פה - העדפה של הבכורה). בעלי יודע שזה מפריע לי, וחמותי (שימי לב) מודה (!) שהיא עושה את זה, מודה שהיא מעדיפה את הבכורה ("יש לי קשר מיוחד איתה"), כאילו זה מין דבר כזה שקורה ואין עם זה שום בעייה. יש גם נסיבות מסוימות (גרנו שנים רבות בחו"ל, אז את הקטנה היא מכירה פחות), אבל כמו שאת אומרת - בן אדם מבוגר יכול לחשוב על מה שהוא עושה ועל ההשלכות, ופשוט לעשות משהו אחר - במיוחד כשהוא מודע לעניין!
מה שאותי מפתיע זה שהיא מודעת ומסכימה לזה...
15/03/14 20:39
481צפיות
אולי שבעלך ידבר איתה ויגיד שהילדים כבר גדולים ושמים לב ושאתם לא מוכנים לזה?...

מצב באמת קשה...אני מקווה שבעלי נסיון יותר גדול ממני יוכלו לייעץ לך טוב יותר....
אני לעולם לא אבין
15/03/14 22:35
563צפיות
אנשים מבוגרים שחושבים שהם חכמים, בעיוותים שהם יוצרים.
אישית  הייתי 'פותחת' את הענין, מולה ומול הבן שלה.
וכסיכום מודיעה--שאם היא לא מסוגלת להתנהג באופן שווה לילדים שלכם,
הילדים לא יגיעו--נ ק ו ד ה.
אין שום סיבה לגרום לאוירה רעה בין הילדים--כי הסבתא לא יכולה אחרת.
תגדלנה תבחרנה אם לבוא או לא.

ואומר לך--הילדים מחזירים בדיוק אבל בדיוק את מה שמקבלים בהרגשה--
וזו נקמה די מתוקה.
יש לפחות בעייה אחת רצינית עם העצה הזאת -
15/03/14 23:37
506צפיות
כרגע אנחנו גרים אצלם.
º
אז כנראה שהגיע הזמן לעזוב
16/03/14 00:40
158צפיות
מכיון שכך,
16/03/14 06:21
418צפיות
ואני מניחה, שאין כ"כ אלטרנטיבה.
בטוח הייתי פותחת את הענין מול הסבתא--ואולי אפילו מפצלת את המשפחה.
יוצאת עם הקטנה לבית מלון, או לחברים.
או בכל פעם שזה קורה--אומרת לגדולה דוקא--סבתא מעדיפה אותך כדי לפגע באחותך--
לכן אל תגשי, אל תקחי, אל תעני. או שתיכן או אף אחת.
בנוכחות הסבתא--ובנוכחות הבעל/אבא.
לא הייתי מאפדשרת פגיעה בילדה שלי.
עד שהטפשה המבוגרת תתעשת ותבין עד כמה היא טפשה ורעה.
אני לא יודעת מה בדיוק קורה שם אבל אני בתור
16/03/14 00:39
589צפיות
אמא לא הייתי לוקחת את הילד שלי למקום שבו אני חושבת שהוא חווה פגיעה

כן, גם אם זו הסבתא
וזה בדיוק מה שאני עשיתי. למרות שהוא תינוק
16/03/14 14:10
481צפיות
ואולי "לא מבין" אני לא יכולה לראות את זה ולכן הבן שלי לא רואה אותה (למעט שעתיים כל 3 שבועות בארוחה).
את צריכה להציב גבולות כי ילדים קולטים הכל
16/03/14 12:54
360צפיות
חשוב שתציבי את הגבול לחתומה. זה לא משנה מה ההסבר או הנימוק שלה להתנהגות הזו- בסופו של דבר היא תיצור תסכול אצל נכדתה ושנאה כלפיה.
למה לעולל את זה לילדה קטנה??
בנוסף, הילדה הזו עוד תגדל ויכולה גם לבוא אלייך (אמה) בטענות שראית את העוול הזה ולא עשית כלום.
ולכן, כדאי שתדברי עם בעלך וקחו החלטה שתציל את ילדתכם מהאפליה הזו.
אהה... קראת לי לצערי זה המצב אצלנו.
16/03/14 14:08
481צפיות
אמא של בן הזוג לא רואה את הבן שלי ברדיוס ואילו הנכד השני
לא שהיא כזו סבתא טובה, ממש לא!!! אבל היא יותר טובה לנכד השני, מתקשרת לשאול לשלומו, מתייחסת אליו ואילו אצלנו? נאדה!
הבן שלי קדח מ 40 מעלות חום ושום התייחסות לא קיבלתי (אני כבר לא מדברת על כל היתר).
הפתרון שלי היה להטיח בה את הכל!!! רשמתי על דף כל מה שהיה לי לומר שלא אשכח.
כרגע זה במצב שהיא נעלבת ולא מדברת איתי (מי שישמע הפסד גדול). אבל זה חורה לה שאין קשר כי היא מעבירה מסרים דרך בן הזוג, ואילו אני בהתעלמות טוטאלית וטוב לי ככה.
יכולה לשלוח לך מלא חיזוקים ו
אמא שלי, לא חמותי.
16/03/14 16:56
520צפיות
כשהם היו קטנים היא היתה מאוהבת בבכור, ולא שמה על השני. לא משנה כמה דיברתי, זה לא עזר בכלל. השינוי הגיע כשהיא פעם חזרה מחו"ל והביאה להם מתנות. הגדול קיבל ערכת מכוניות ומוסך, והקטן מכונית קטנה. מיד הבכור שאל אותה למה הקטן קיבל מתנה כ"כ קטנה. היא ענתה לו שזה בגלל שהוא קטן, אבל לקחה לתשומת ליבה. כנראה שהיא היתה צריכה להבין שגם הילדים מרגישים בהבדל ביחס שהם מקבלים.
º
תודה לכולן על התגובות.
17/03/14 12:48
147צפיות
º
למה את לוקחת את הילדה לשם? מוזר
10/04/14 12:15
18צפיות
º
בוקר טוב, שבוע טוב ופורים שמח
16/03/14 08:52
31צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה