לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
<div>פורום טריאתלון וריצה - בחסות Shvoong - עוסק בטריאתלון, ריצה, אופניים ועוד. מקור השם טריאתלון הוא במספר הענפים המרכיבים אותו ובמילה פרס שמקורה ביוונית. הענף, הצעיר יחסית התפתח לו במהרה וצבר מעריצים רבים ברחבי העולם. גם בארץ זבת חלב קנה לו הענף מעריצים רבים וכיום עולה על 1000 מספר האנשים העוסקים בספורט ומתחרים בו בצורה מסודרת. הפורום אינו נחלתם של אילו העוסקים בספורט, אלא לכל אילו שחשבו וחושבים על הספורט בכל צורה שהיא. הבמה שלכם, האורות דלקו.....</div>
<div> </div>
<div>מנהל הפורום, אמיר כהן, בעבר היה חלק מצוות חברת שוונג וכיום עוסק בקידום אתרים. בשעות הפנאי רץ למרחקים ארוכים, שוחה וכלי הרכב שלו הם האופניים. </div>

כללי הפורום:
1. אין להעלות הודעות שיווקיות למעט הודעות על מירוצים ואירועים.
2. כל הודעת קניה / מכירה תמחק. ניתן להעלות הודעות אלו בלוחות - קישור בראש עמוד הפורום.
3. כל 10 לחודש יפתח שרשור קניה / מכירה / פרסום ועוד שבו ניתן להעלות הודעות ללא הגבלה.
4. כל הודעה פוגענית תמחק ויוזר יחסם לחודש בהתאם לשיקולי מנהל הפורום.
5 .הפורום אינו לוח מודעות ואינו פלטפורמה להעלאת קישורים לאתרים שלא בתפוז. הודעות כאלו ימחקו באם זה משעלה אותן עושה זאת במטרה לקדם את האתר שלו, ולא תורם לדיונים בפורום.

לבירור ושאלות ניתן לפנות למנהל הפורום, אמיר כהן, בטלפון: 0544-960014

 כללי פורום שוונג - ריצה וטריאתלון בבקשה מכם לקרוא את כללי הפורום . לחדשים בפורום - יש כללים ברורים בפורום ועל כן בכדי להיות פעילים בו, יש לפעול על פיהם. פורום שוונג הינו הבית של הרצים, הרוכבים והטריאתלטים.
המשך...
הודעה חדשה

עזרה בקניית נעלי ריצה של ASICS
28/11/14 01:50
6צפיות
אני מתגייס במרץ עוד כ-3 חודשים וצריך לקנות נעלי ריצה חדשות, שיהיו טובות, נוחות ועמידות. (הנעליים הנוכחיות שלי זה SAUCONY RIDE 4 נעלי ריצה די קלות ואווריריות שלא הכי נוחות לי). רצתי פעם עם ASICS GT-1000 והיו מאוד נוחות לי בצורה מדהימה ונתנו לי תחושת יציבות ששיפרה את יכולת הריצה.
אני מתלבט בין כמה דגמים אשמח אם תוכלו לעזור לי: מצאתי טבלה של דגמים באתר של אסיקס לפי רמת פרוטנציה
1) GT-2000 ™ 2 די ננעלתי עליו והרמה של היציבות שמצוינת שם זה מה שאני מחפש
2ׂׂ) GEL-FLUX™ אולי גם יכול לבוא בחשבון?
3ׂׂׂ) GEL-EXALT™ 2 ומה עם אלו?
כאמור אני צריך גם שיחזיקו מעמד בצבא !!
אני רוצה להזמין עכשיו במבצעים ולגבי הGT-2000 אני רואה שגם כן יש כמה ורסיות תסתכלו רגע: 
ASICS Men's GT 2000 2 Running Shoe עם משהו דומה אני רצתי
ASICS Men's GT-2000 Running Shoe  את זאת אני מדדתי בחנות והיא גם הייתה נוחה
עצתכם בעניין? ואולי בכלל כדאי לבדוק עוד מותג - מיזונו ?
פרשת אולגה לנסקי
25/11/14 22:25
718צפיות
שודרה כתבת תחקיר בתוכנית 'פנים אמיתיות' בערוץ 10 על מקרה לנסקי ואני, שהכרתי את המקרה מפרסומים בתקשורת בלבד, יצאתי עם יותר שאלות מתשובות.
 
רקע קצר למי שלא זוכר: בפסח האחרון אולגה לנסקי קבעה 11.42 שנ' ב100 מ' בתחרות איזוטורית יחסית ושברה את שיאה של אסתר רוט שחמורוב שהחזיק 42 שנה ושעמד על 11.45 שנ'.
אף אחד לא חשב שיישבר השיא, בטח לא בתחרות כזו ולכן לא נערכו מבעוד מועד לבדיקת סמים, אשר נדרשת במקרה של שבירת שיא.
אולגה מוזמנת לבדיקה בערב (לא זוכר אם למחרת או כבר באותו יום, בכל מקרה זה לא רלוונטי) ובדרכה לבדיקה מודיעים לה מהאיגוד שלא ניתן לבצע את הבדיקה.
הסיבה, כפי שנחשפה היום היא שהאיגוד לא מצא אישה שתיכנס עם אולגה לשירותים בעת מתן השתן מכיוון שהיה בדיוק חג או מוצ"ש. 
הבדיקה הייתה אמורה להתרחש בבוקר אך אולגה לנסקי טסה בפתאומיות לסבתה באוקראינה. אבא שלה, הבן של הסבתא, נשאר בארץ. לטענת לנסקי "לא שוחרר מהעבודה ולא מצא את הדרכון שלו".
לכן אולגה ואמה טסו. חשוב לציין ששני ההורים הם ספורטאים לשעבר (אמה היא המאמנת שלה) וכי הם מכירים את חוקי האתלטיקה.
אולגה שלחה סמס בו היא מודיעה על הטיסה ומאז לא ניתן היה לתפוס אותה בטלפון עד שחזרה לארץ ואז הפרשה התפוצצה.
 
היום בכתבה היו כמה דברים שבלטו וצרמו לעין:
תהא דעתנו אשר תהא, ישנה הרגשה כבדה שאיגוד האתלטיקה פועל כפיל דורסני והספורטאים מפוחדים ממנו אימה משתקת. אולגה הייתה אמורה לעשות בדיקת פוליגרף מטעם ההפקה של 'פנים אמיתיות', נתנה את הסכמתה, וכשהגיעו לאסוף אותה, היא סירבה בטענה ששוחחה עם יו"ר איגוד האתלטיקה והם הגיעו יחד להחלטה שזה לא רעיון טוב.
כשנשאלה למה, היא ענתה בפחד של ממש, אפשר היה ממש לחוש את החשש מהפרת בקשת הארגון שלא לעשות את הבדיקה. פחות רלוונטי ומעט פופוליסטי אבל חשוב לציין גם שהם סירבו לנדב כלים למדידת ריצה שאולגה ביצעה במהלך התוכנית וכן לא אישרו לה לבצע בדיקת סמים.
בכתבה גם צויין ש2/3 מהדיינים שדנו בעונשה מונו ישירות ע"י יו"ר הוועדה למניעת סימום, מה שלפי פרקליטה, עו"ד אייל יפה, עלול להעיד על ניגוד אינטרסים. שהרי אם יחליטו על עונש שלא לרוחו של מי שממנה אותם, הם עלולים למצוא את עצמם בחוץ בפעם הבאה.
 על הטענה הזו הגיב ד"ר ז'ק אשרוב (יו"ר הוועדה למניעת סימום) כי המינוי עומד בכפוף לתקנון הIAAF והWADA.
עונשה של אולגה תחילה היה פסילת השיא והשעיה לשנה ולאחר מכן הומתק להשעיה לחצי שנה בלבד, עד 31.12.14.
 
אני חושב שעל פסילת השיא קיימת הסכמה רחבה, שכן יהיו הסיבות אשר יהיו, היא לא התייצבה לבדיקת הסמים. 
השאלה המעניינת לדעתי היא האם היה זה צעד חכם להשעות אותה לתקופה כה ארוכה (ולגרום לה להפסיד את ציריך, מה שהיה תחרות מטרה עבורה) ולפגוע גם בה ברמה האישית וגם בתקוותיה הלאומיות של ישראל לשנים הקרובות. 
עוד עניין שעולה פה הוא הבריונות של איגוד האתלטיקה על הספורטאים שלו. הפחד שהיא חשה ושדירה לאורך הכתבה היה צורם וממש זעק "עסקנים נמאסתם". יש מקום לדיון ציבורי גם על כך לפי דעתי.
 
אחרי כל הפילפולים המסקנה שלי מהאירוע המכוער הזה היא שזה LOSE-LOSE סיטואיישן. שני הצדדים לא נהגו בחכמה, בלשון המעטה. גם איגוד האתלטיקה עם התירוץ המטופש והעלוב הזה שלא הצליחו למצוא אישה שתיכנס איתה (מה הבעיה להקפיץ מישהי, לשלם לה 500 שקל אפילו כי זה ערב חג כדי שתשגיח עליה דקה אחת כשהיא עושה פיפי???) כשאולגה הייתה בדרכה לבדיקה, אבל אי אפשר למחוק ממנה את האשמה. התירוץ הזה של הסבתא שפתאום חולה, העובדה שאביה לא טס לשם כי הוא לא יכל להשתחרר מהעבודה אבל היא כן יכלה להיעדר מבדיקת סמים רגע אחרי שקבעה שיא ישראל, ושהוריה וגם היא מודעים יפה מאוד לחוקי האתלטיקה. כל הפתאומיות שבטיסה ועצם זה שלא ניתן היה לתפוס אותה בחו"ל-מסריח מאוד מאוד.
השאלה הגדולה בעיני היא באמת האם היה מוצדק להשעות אותה בנוסף לפסילת העונש, והאם לא הפסדנו מכך?
 
אתר פנים אמיתיות (לא יודע מתי התוכנית תעלה)-
º
כתבה ירודה להפליא
25/11/14 22:42
259צפיות
ענית לעצמך
26/11/14 06:27
350צפיות
תקרא את הפסקה האחרונה שלך שוב. יש לך עוד ספק שהיה צריך להשעות אותה?
סוף סוף גם באתלטיקה הישראלית יש פרשת הסמים
26/11/14 09:08
261צפיות
כל כך הרבה רעש בגלל איזה שיא המיובש....WADA,IAAF,FBI
כמה נקודות:
26/11/14 09:19
415צפיות
1. תוצאה וודאית של התחקיר היא שעיתונאית תמימה שלא הסתירה לאורך כל המשדר את רצונה העז להוציא את צדקתה של האצנית לאור תוך הגחכת האיגוד ויו"ר הועדה למניעת סימום- נפלה בפח.  אני מניח שההחלטה לשדר את כתבת התחקיר הייתה מורכבת יותר מהרגיל.
2. התנהגותו הלא ממלכתית של יו"ר הועדה למניעת סימום לאורך הכתבה אינה פוסלת את זעמו, המוצדק לטעמי, על כך שאצנית שעונשה הוקל כנראה ביחס לכוונת העונש המקורית, בוחרת ( לאחר שמשכה את ערעורה, כן?) לפנות לזירה תקשורתית שאינה נטולת אינטרסים. 
למרות שאנחנו אוהבים לחשוב אחרת, סוגיות כגון אי הגעה לבדיקת סמים חייבות להידון בפני הפורום הרלבנטי, מה שאכן נעשה כך לאוך כל הדרך.
3. אנחנו חייבים לקנות את זה שהמשדר ,בהתבסס רק על אמירת האצנית ,מציג כאילו מישהו באיגוד הפעיל לחצים למנוע את בדיקתה בפוליגרף?
4. עורכי התוכנית החליטו להביא את "הקוף" כדי להציג גרסה מזלזלת בגרסת האצנית? שיבושם להם. בעיניי, הוא אינו אינסטנציה מרשימה.
איך שכחתי את נקודה 3? זה באמת ממש הכעיס אותי!!
26/11/14 11:26
251צפיות
שכחתי להכניס את זה אבל זה באמת היה כל כך מכעיס שלא נתנו לאיגוד האתלטיקה להגיב על העניין הזה!!!
כאילו, מה יותר טריוויאלי מלבקש את תגובת האיגוד, וכך לגלות האם לנסקי שיקרה או שהם ימציאו איזה תירוץ?
 
ועל קופמן החלאה בכוונה לא כתבתי. הבן אדם הוא תמצית הגועל בעולם. לא רק בספורט ולא רק בישראל, הבן אדם פשוט נבל רציני, וזה לא משנה אם מהות דבריו נכונים או לא, הוא מתבטא בכזו חזירות ויהירות.
 
לגבי הנקודה השנייה, התנהגותו של יו"ר הוועדה מעידה לדעתי על היחס הבריוני של כל הממסד כלפי הספורטאים שלו.
בעיני לא שווה התייחסות בכלל.
27/11/14 12:15
150צפיות
מרגיש לי שהתחקיר מגמתי מאוד ומנסה לקדם את האג'נדה של הכתבת. אג'נדה המדברת על אפילה וקשיי התאקלמות לעולים חדשים אני לא חולק על כך אבל אני מרגיש שכשמודבר על שיאי אתלטיקה זה פשוט לא נכון. על הדרך היא מסכסכת בין אולגה לאיגודים מקצועיים והתחקיר מוציא את כל הצדדים רע.
אף אחד לא ניסה לרמוס את אלכס אברבוך בשיאיו. אף אחד לא ניסה לרמוס את דונלד סנפורד עכשיו באליפות אירופה. 
הידעת שסנפורד ביקש ביוזמתו בדיקת סמים כשקבע את שיא ישראל במוקדמות אליפות אירופה האחרונה? ובזבז לשם כך חצי יום? (לא טריוויאלי בעליל כשאתה ספורטאי במהלך ימי תחרות).
 
אי אפשר לדעת אם אולגה באמת השתמשה או לא, אבל משהו בהתנהלות שלה לא תקין ועל כך היא נענשה (וקיבלה עונש מינורי, העונש המעוגן בחוקה של WADA לאי התייצבות הוא שנתיים השעייה, היא קיבלה חצי שנה).
 
אני חושב שבמקום עלאק תחקירים, תתאמן בשקט, תחזור לשיא ותתיצב לבדיקות סמים. ככה היא תשתיק את כולם.
º
27/11/14 13:42
9צפיות
תחקירים מטרתם לעורר תגובות ולא לא שווים את ההשקעה
27/11/14 13:48
90צפיות
זה קורה כל הזמן בתחקירים, מנסים בכל מחיר שהכתבה תזיל "ריר" בכדי שהרייטיניג יהיה גבוה. הניפוח של המקרה, התיאור הדרמתי - כל זה בא לגרום לנו להביט במרקע כמו זומבים. עד כאן דעתי בנושא הטמבל-ויזיה. מעבר לכך, התחקיר (מילה קצת גבוהה לכתבה), אכן לא מגלה לנו את האמת. 

מאחל ללנסקי שתילמד ממקרה זה איך להתנהל נכון מול כל הגורמים, תמשיך להתאמן, ותתרכז במה שהיא יודעת לעשות הכי טוב.
אמיר 
עוד מילה על סמים ושאר רמאויות
27/11/14 15:06
93צפיות
יש צד אחר לכל הסבב הזה הנקרא "סמים באתלטיקה".
העיסוק על השימוש בסמים מקיש על כך שבאופן אוטומטי הרמה עלתה במשהו....
וכאן נשאלות הרבה שאלות כגון מי בודק אתלטים שזוכים בפרסים כספיים....מי בודק רמאויות הן בריצה והן בטריאתלון, 
מי בודק גילאי משתתפים,האם הבדיקות צריכות להעשות רק במסגרת שבירת שיאים? ו ייתכן שבאיגודים קיימים תקנונים, אך מי אוכף אותן. ובכלל מה העונשים , מהן הסנקציות.....הרבה שאלות ותשובות איין.
ושאלת השאלות איך מרחיקים מסוממים ורמאים שלא יסתובבו ביננו?
 
 
אני מסכים איתך לגבי אי-נסיון ההכשלה ובעיקר עם השורה התחתונה
27/11/14 15:48
63צפיות
הטענה כאילו מנסים לחבל בתוצאותיה כי היא לא "צברית" נשללו ישר ע"י אשרוב כשהוא הזכיר את אברבוך, ואני לא חושב שמישהו לקח את זה ברצינות.
 
בעיקר אני יצאתי בתחושה של השורה האחרונה בהודעה שלך,
אם את כזאת תותחית, תצאי גדולה, וב1.1.15 (או בהזדמנות הקרובה ביותר) תנפצי שוב את השיא, והפעם כמו שצריך.
אני בעדה בסיפור הזה. גם כי היא אנדרדוג מול מכונה ענקית (ועל אף שאני אוהב את טוהר המידות, אני גם מעריך סלחנות) שנקראית איגוד האתלטיקה וגם כי חסרים לנו גיבורים, והיא הייתה גיבורה לכמה ימים עד שהפרשה התפוצצה, ויהיה נחמד מאוד אם היא שוב תצא גדולה. רק שתעשה את זה כמו שצריך.
 
 
אין כאן שום מכונה ענקית.
27/11/14 16:01
65צפיות
אולגה לא עומדת מול מכונה ענקית. אין לאף אחד מניעים נסתרים. אף אחד לא שם אותה על הכוונת ומנסה להכשיל אותה. אם מישהו היה שם אותה על הכוונת אז כל יומיים היו מחכים מחוץ לביתה צוות בדיקה. הבדיקה אליה היא נדרשה אפילו לא הייתה בדיקת פתע כפי שהוועדה עושה מדי פעם.
הטענה של הכתבת על גופים ענקיים\מפלצות\מכונה משומנת שעומדת מולה היא הזוייה לחלוטין. מי הם הגופים? מה האינטרס שלהם? אתה חושב שזה מוסיף לכבוד איגוד האתלטיקה? אתה חושב שד"ר אשרוב נהנה מהתהליך הזה? 
אולגה ביצעה עבירה ונענשה עליה, העונש הוא זעום. אם היא הייתה מקבלת השעייה לשנתיים זה היה יכול לחסל לה את הקריירה.
 
איגוד האתלטיקה פעל לפי התקנון של WADA, שאוסר על ספורטאים שמרצים עונש להתחרות. זה לא הגיוני בעליל לספק לה ציוד מדידה (ולמעשה לארגן לה תחרות "הזמנה") כשהיא מרצה עונש.
מעבר לכך, נניח שספורטאי לקח חומר אסור וקבע הישג תחת השפעתו, הרי ברור שהוא יהיה בכושר טוב יותר מאשר אם לא היה לוקח כך שאין טעם בכלל במדידה שכזאת. בנוסף, הדרישה של הכתבת לבדיקת חומרים אסורים היא הזוייה. בטווח הזמן הזה 99% שאם בזמן קביעת השיא היה בגופה חומר אסור, הרי שהוא כבר עזב ממזמן את המערכת.
 
הכתבת, שבאה מחוץ לעולם האתלטיקה הציגה תמונה לא מלאה ולא אמיתית של המצב. בסופו של דבר היא לא עזרה לאף אחד, גם לא לעצמה, עם תחקיר רדוד, עריכת וידאו מגמתית והוצאת דברים מהקונטקסט הנכון והעברת מסרים לא מלאים ומהימנים לצופה.
 
 
 
ועדיין-להתעלם מהחשש מפני האיגוד נראה לי לא רציני
27/11/14 22:21
14צפיות
אני איתך לגמרי בלגיטימציה של העונש וכל זה, זה לא העניין. גם כתבתי את דעתי על חוסר הרלוונטיות של דרישות הכתבת לארגן תחרות עצמאית או בדיקה חוזרת.
מה שנשאר איתי זה הפחד של לנסקי מהאיגוד, והיה חסר לי מאוד תגובות מאתלטים אחרים כדי להקיף את הנושא כמו שצריך.
 
מבצע מטורף !!!!על נעלי תחרות brooks racer st 5
הודעה זו מכילה תמונות
27/11/14 20:24
71צפיות
מבצע מטורף על דגם racer st 5 של חברת brooks.
נעל תחרותית קלה במיוחד,עם תמיכה קלה.
עכשיו במחיר מנצח  של 199 ש"ח לשבוע בלבד.(28/11-07/12)
תקף בחנויות היבואן בלבד.
לפרטים-www.brooks.co.il
עד גמר המלאי
תיקון מסלול במקצה חצי מרתון השרון מחר
27/11/14 18:10
97צפיות
עקב הגשם, השלוליות והבוץ בוצע תיקון [שאיננו מופיע באתר המרוץ] למקצה חצי המרתון בשרון, שייערך מחר בבוקר.
 
התיקון: בנקודת 10 ק"מ יבוצע סיבוב פרסה, ואחר כך חזרה והתכנסות למסלול המקורי. מצורף תרשים עם המסלול המקורי והתיקון.
 
מבקש לאחל הצלחה מחר לכל 'מעופפי' מרוץ העגור, ו'ירקרקי' מרוץ השרון בכל המקצים.
וכמובן בהצלחה לכל ספורטאי NITRO.
 
עופר גרינפלד
עם מה רצים בחורף?
27/11/14 07:20
179צפיות
היות וקור זה לא הבעיה שלי (תמיד חם לי מדי ובטח בריצה) אני מחפש חלק עליון שיאפשר לי לרוץ בימים של טפטוף/גשם בלי להירטב אבל עדיין לא למות מחום.
משהו שמבודד ממים אבל נותן לחום ולזיעה להיפלט וגם לא מחמם יותר מדי.
יש קסם כזה?
 
המלצה:
27/11/14 12:05
150צפיות
אני ממליץ על מעיל גשם דק, כזה שמים לא חודרים. לכל חברות הריצה יש מעילי גשם דקים שיעשו את העבודה. מתחת תלבש גופייה או חולצה קצרה. ברוב אזורי הארץ חום הגוף שלך יספיק וגשם לא יחדור את המעיל. בנוסף אני ממליץ לרוץ עם כובע מצחייה, המצחייה עוזרת לחסום את הגשם מלהגיע לעיניים.
 
אין כמו לרוץ בגשם ותזכור שנרטבים רק פעם אחת
תכנס לאופן אור יהודה
27/11/14 14:40
117צפיות
רח' יוסף קארו 19.
ראיתי שם אתמול מעילון דק להפליא שמתקפל ומתכנס לתוך שקיק קטן בגודל כף יד
ממליץ על הצבע הצהוב-צועקץ
וסט ריצה- מחמם פחות ושוקל פחות ממעיל
27/11/14 16:44
73צפיות
גם שרוולי ריצה\רכיבה -אפשר תמיד להוריד
אני יודע ששאלו את זה מליון פעמים אבל black friday
27/11/14 14:56
160צפיות
ואני רוצה לקנות שעון לריצה.
הוא אמור להסתנכרן לאנדומונדו
מתאים לריצה בגשם
מרחקים ארוכים - 4 שעות ריצה
מד דופק - לא חובה
מד טמפ - לא חובה
 
יש אתר שמשווה בין הדגמים השונים ומחירים שונים?
º
DCRAINMAKER.COM
27/11/14 16:53
35צפיות
הרשמה מוקדמת - מרתון סמסונג תל-אביב
26/11/14 17:18
317צפיות
שלום לכולם
גם השנה אני כאן לשאלות/בעיות/בירורים
מזכירה לכם שההרשמה המוקדמת מסתיימת במוצ"ש הקרוב, 29.11, בחצות
הקדימו להירשם ולהבטיח מקומכם בתעריפים מוזלים
בהצלחה!
החלפת מקצה (כלפי מעלה או כלפי מטה) - המועד האחרון לביצוע?
26/11/14 18:23
118צפיות
האם כרוך בתשלום? תודה
החלפת מקצה
26/11/14 19:17
145צפיות
ניתן להחליף מקצה עד לתאריך 25.1 בשעה 17:00
אם מדובר בעלייה למקצה ארוך יותר - יש לשלם את ההפרש לפי מחיר המקצה ביום השינוי.
אם מדובר בירידה למקצה קצר יותר- מקבלים זיכוי על ההפרש לפי אותו הנוהל (מחיר המקצה הקצר ביום השינוי אל מול מחיר המקצה הארוך ביום בו נרשמת)
º
תודה.
26/11/14 22:18
38צפיות
צפיפות במסלולים
26/11/14 20:52
177צפיות
האם מתוכננים שינוים במסלולי החצי\10 או בזמני ההזנקות?
שנה שעברה המפגש בין המקצים בדיזנגוף יצר לחץ רב וההאטה של רצי החצי.
 
תודה,
צפיפות
27/11/14 11:23
141צפיות
כן. כחלק מהפקת הלקחים של השנה שעברה ביצענו הפרדה מוחלטת בין רצי חצי המרתון ל-10 ק"מ מבחינת לו"ז כך שלא תהיה צפיפות. בנוסף אנחנו פועלים לכך שרצי המרתון ירוצו בסטריליות מוחלטת ברוב המסלול. 
אישור רפואי
27/11/14 11:53
96צפיות
שלום עינת,
 
נרשמתי לפני מספר ימים, והעליתי בדיקה ארגומטרית מאוגוסט האחרון בתור אישור רפואי.
1. האם הבדיקה קבילה במקום הטופס שלכם?
2. האם אמור להגיע אישור ממכם שהטופס התקבל ונבדק? מתי בערך?
 
תודה מראש.
אישור רפואי
27/11/14 12:06
116צפיות
ארגומטריה קבילה בהחלט בתור אישור רפואי, אין חובה להשתמש בטופס שלנו - זה נוסח מומלץ בלבד
אנחנו מודיעים שהטופס התקבל אבל זה לוקח קצת זמן מכיוון שמגיעים אלינו מאות טפסים ביום
בכל מקרה אם קיבלת אישור שהטופס הוטען ולא יוצרים איתך קשר בימים הקרובים שיש בעיה כלשהי, משמע שהטופס התקבל ותקין
ליתר ביטחון אנחנו מבקשים מכולם להביא עותקים של האישורים הרפואיים גם לחלוקת הערכות - שתוכל להציגו במידת הצורך
תודה
נקע ברגל וכאבים מתמשכים
27/11/14 07:38
82צפיות
לפני כשבוע נקעתי את הרגל במהלך טיול.
נבדקתי בבית חולים ועשיתי סיטי, לא נראה שבר,
אני שוקלת כ120 קג, והרופא אמר שהדבר יכביד על ההחלמה.
עברו 10 ימים אל אני עדיין חשה כאבים ולאחר הליכה כואב יותר.
אני לוקחת כדורי איבופן ואף כדור נגד כאבים והוא עוזר, אך כשהשפעתו פגה חוזר הכאב
מה עושים
אני מאוד מודאגת
קרן
אני נקעתי את הרגל לפני 3 שבועות
27/11/14 11:03
63צפיות
היי,
 
הרופא נתן לי גם כדורים נגד דלקת ומשככך כאבים, לקחתי במשך 7 ימים ולא כל כך כאב, כשהפסקתי עם הכדורים הרגשתי כאב לא נעים.
 
רק בימים האחרונים המצב השתפר.
 
אצלי לפחות אני מאמין שאחזור לכשירות כחודש לאחר הנקע.
 
רפואה שלמה...
זהו אינו הפורום המתאים.
27/11/14 12:01
88צפיות
פורום ריצה וטריאתלון אינו פורום לייעוץ מקצועי.
אם את חשה בכאב שמטריד אותך ומפריע לך הייתי מציע ללכת לאורטופד שיבדוק ויאבחן. לפעמים חוות דעת שנייה יכולה לגלות משהו שלא גילו ולפעמים הוא יכול פשוט להרגיע ולהגיד שההחלמה תיקח עוד זמן.
 
באופן אישי לי היה נקע שלא יכולתי לדרך על הרגל כלל במשך 3 שבועות.
אתם בוחרים איזה פורום יפתח ב|תפוז|!
27/11/14 11:18
7צפיות
|omg|הפורומים החדשים בידיים שלכם!, יש לכם את הכוח להשפיע ולהחליט איזה פורום יפתח ואיזה לא.
היכנסו לפורום רעיונות והצעות לפורומים והצביעו לפורומים שאתם רוצים לראות בפרדס - הפורומים שיקבלו את מירב הצבעות |כן| יפתחו.

מוזמנים להיכנס ולהשפיע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
מקום לישון לפני מרוץ העגור..?
27/11/14 09:01
99צפיות
היי,
מישהו באזור המרוץ/איילת השחר מוכן להלין אותי היום?
רק לישון, אני יוצאת מוקדם לסיור עגורים..
תודה :)
שירה 0524833301
לקראת מיני מרתון השרון
26/11/14 12:52
214צפיות
שלום
נרשמתי לריצת 10 ק"מ במרוץ השרון מחרתיים ויש לי כמה שאלות.
האם משהו מכיר את אופי המסלול ? כביש ? עליות/ירידות ?
מזג האויר צפוי להיות קר ואולי אפילו קצת גשם. איך להתלבש כדי לא לגמור עם דלקת ריאות ?
אף פעם לא רצתי ישר על הבוקר ללא ארוחה טובה 3 שעות קודם. איך להתמודד עם ריצה ב- 8 וחצי בבוקר ? לקום ב-5 ולאכול ?
 
סך הכל הניסיון התחרותי שלי מסתכם במרוץ הלילה האחרון בת-א.
 
בהצלחה לרצים!
לגבי האוכל
27/11/14 08:19
81צפיות
לא חובה לתזונה מיוחדת לפני מירוץ 10, קומי שעה או שעתיים לפני ותאכלי ארוחה עם פחמימות אבל לא כבדה מידי.
חשוב לבקר בשירותים (ביקור משמעותי :) ) לפני המירוץ.
לי ליטר מים וכוס קפה יחד על הבוקר תמיד עושים את העבודה (לגבי השירותים)
ציוד אילת
26/11/14 21:24
126צפיות
שכחתי להביא לאילת מכנסי ריצה עם כיסים לגלים למרתון וגם את הגלים ( טבעוניים)- האםמישהו יודע היכן ניתן להשיג והאם אפשר לבנות על האקספו בשני הדברים האלה?חצי מרתון ראשון
26/11/14 21:17
134צפיות
רצתי כבר מספר תחרויות 10ק"מ, האחרונה במרוץ הלילה בת"א בזמן של 54 דק.
עכשיו אני חושב להירשם לחצי מרתון במסגרת שלשות בישראמן אילת הקרוב.
 
האם חודשיים מספיקים להתאמן לחצי מרתון והאם מדובר על מסלול ריצה מאתגר לחצי מרתון ראשון?
פיורקונקט
26/11/14 13:33
210צפיות
הי אחרי כמה זוגות נעלים מצאתי את הפיור קונקט של ברוקס 
נעל נהדרת אבל בריצות מעל 15 חסר לי קצת שיכוך לחלק הקידמי של הרגל 
מישהו מכיר נעל דומה עם קשת גבווה ,קלה, ויותר שיכוך בחלק הקידמי ?
תודה  
º
מכיר-את האח שלהם flow
26/11/14 14:38
62צפיות
חיפשתי
26/11/14 16:01
65צפיות
הקצתי חיפוש אכשיו לא מצאתי יותר מידי על 
pure connect vs pure flow 
יש להם נחיתה יותר רכה ? 
 
כבדות יותר מconnect
26/11/14 16:25
67צפיות
יש שם ביקורת גם על connect
מעוולה תודה
26/11/14 17:25
48צפיות
בתגבות שם אפשר ללמווד יותר מהכתבה
מציע לך לבדוק גם את ניוטון
26/11/14 18:40
61צפיות
אם אתה כבר רץ עם דרופ נמוך ומחפש שיכוך באזור הכריות, כדאי לך לבדוק את ניוטון.
חפש את הדגמים Fate, Gravity או Distance
דרופים מ 2-4.5 מ"מ, קלות מאד ויש להן מערכת שיכוך והחזרת אנרגיה בדיוק במקום שאתה מחפש.
גילוי נאות: אני שותף בחברה המייבאת את ניוטון לארץ.
נמכרים בארץ בחנויות מקצועיות בלבד.
 
מקווה שעזרתי.
יוני.
 
ריצה בסמוך לוינגייט- שאלה בקשר לכניסה לוינגייט
הודעה זו מכילה תמונות
26/11/14 10:47
238צפיות
אז עוד מעט יש לי השתלמות סמל... ואני חושבת שהכי טוב זה באמת להשקיע ולבדוק שוב את השטח בו אני נבחנת. בעיק כדי להרגיע את עצמי, בלי קשר לתנאי מזג האוויר עכשיו.
השאלה שלי היא האם אפשר להגיע לוינגייט ולהיכנס לרוץ בשטחי ריצה הסמוכים (מעין שטח כרכור כזה, עם נוף לכביש 2) בחינם? אני צריכה לשלם בכניסה בשביל להגיע לשם? אני צריכה לשלם דמי כניסה לשם? 
התכנון שלי הוא להגיע בתחבורה ציבורית ואז להתאמן, ולחזור. 
צירפתי תמונה עם צילום אווירי של השטח אליו אני מתכוונת
כניסה לוינגייט
26/11/14 17:05
164צפיות
כניסה לוינגייט להולכי רגל ( כתבת שאת מגיעה בתחבורה ציבורית) היא ללא תשלום.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה