בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בואו של תינוק חדש לעולם הוא אירוע מרגש ורב תהפוכות, המלווה בבחירות רבות שיש לעשות. אחת הבחירות הראשונות היא כיצד להזין את התינוק. חלב אם הוא ללא ספק ההתחלה הטובה ביותר שאת יכולה לתת לתינוקך - חלב אם מספק הגנה מפני זיהומים ויש בו יתרונות רבים לבריאותו ולהמשך התפתחותו של תינוקך, ולבריאותך כמובן!

לחלק מהנשים קל להניק כבר מההתחלה, אך אחרות מגלות כי בדומה לכל כישור אחר, יש צורך בלמידה ולעיתים גם במעט אימון כדי להצליחה.לכל שאלה אנו כאן, אם את זקוקה לעזרה בכל הקשור להנקה? אם את תוהה שמא תינוקך לא אוכל מספיק? אם יש לך בעיות בהנקה ואת לא יודעת למי לפנות? אם את מבולבלת מרוב מידע סותר בנושא? האם תרצי להיות חלק מ"קהילה"  שתתן לך טיפים להנקה נכונה וקלה, מידע זמין ומעודכן בנושא, אפשרות לשאול שאלות ולקבל תשובות? ובכן, זאת בדיוק הקהילה בשבילך.שמי רוני ביר ואני יועצת הנקה מביה"ח "ליס" ליולדות. במסגרת הפורום אתן טיפים מידי שבוע, אענה לשאלותיכן ואעזור לכן להתמודד עם הקשיים בהם אתן נתקלות. הנקה אינה דבר של מה בכך, יש צורך ללמוד את הטכניקה ואל לך להתייאש, גם אם כל חייך חשבת שזה הדבר הכי טבעי בעולם, וכעת כשיש לך תינוק חדש, ואת מגלה שאין זה כך. לאחר תדרוך נכון ומעט הסברים, תגלי שאף את יכולה להניק בקלות, גם אם לא הצלחת בכך בפעם הראשונה. אשמח לעזור לכן להגיע להחלטה האם להניק או לא, בהתבסס על מידע מדעי, אמין ומדוייק, ואח"כ אלווה אתכן לאורך תקופת ההנקה בעזרת הידע והניסיון שצברתי. בנוסף לפורום המקצועי בניהולי קיים בתפוז פורום תמיכה להנקה - אתן מוזמנות לבקר גם שם ולהחליף חוויות. את השאלות המקצועיות תוכלו לשאול כאן, אנא הקפידו על שאלות ענייניות (ולא מסורבלות) על מנת שאוכל להבין מה הבעיה. חשוב תמיד לציין בכל שאלה את הגיל של התינוק, הנתון משמעותי לתשובתי.יחד אתכן בחוויה שלכן מנהלות הפורום.

המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
ביה"ח ליס ליולדות גם בפייסבוק ובטוויטר
הודעה חדשה

מתי אפשר להפסיק לשאוב?
31/08/14 20:21
5צפיות

שלום
הבן שלי בן 9 חודשים ,נכנס מחר למעון.
עד כה ינק + 2 ארוחות מוצקים, בוקר וצהריים. אוכל מוצקים בתיאבון ובכמות יפה, מגוון מזונות ומרקמים.
עד כה גם שאבתי בעבודה למרות שלא אכל את מה שנשאב (כי הייתי חוזרת כבר ב 14:00), הקפאתי ותרמתי חלק.
מעכשיו, אני אניק בבוקר (עד 7:00-7:30) ואחר הצהריים,ערב,לילה (מ-16-17, תלוי ביום).

בהנחה שהוא ממשיך לאכול מוצקים היטב (בגן יאכל בוקר, צהריים ויש אופציה לחצי כריך או יוגורט כשקם משנ"צ), ובהנחה שמעולם לא היתה לי בעיה באספקת חלב (ומצד שני, אף פעם אין גודש או טפטופים והרטבות), ואני כמובן אמשיך להניק גם בלילה, ובהנחה שלמקרה הצורך יש לי עוד סטוק חלב במקפיא..
עד מתי אני צריכה להמשיך לשאוב לו?
אני כמובן ממש לא רוצה שהוא ייקח תמ"ל וחוששת מפגיעה בייצור החלב, אך מצד שני זה די מתיש לשאוב בעבודה (ואני אמורה להחזיר את המשאבה מתישהו ליד שרה..)

תודה!

 
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:36
2צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
שאיבת חלב
26/08/14 16:40
18צפיות
אהלן, ילדיי בני 6 שבועות, מוזנים מחלב אם שאוב ללא תוספות. עד לפני מספר ימים הצלחתי לשאוב כמויות אדירות של חלב, המקפיא מלא שקיות. פתאום יש ירידה גדולה בכמות החלב, ואני לא מבינה מה השתנה.
אמנם הבת שלי בבית, והבן עוד בפגייה, אבל לא ישנה פחות, אוכלת אותו הדבר, שותה מספיק, שואבת כל שלוש שעות פרט ל3 בבוקר... אותו הדבר. ירידה של 60-70 % בכמות עד שאני לא מספיקה לשאוב מספיק לשניהם, והוצאתי שקיות קפואות.
ביומיים האחרונים אני שואבת כל 3 שעות, כולל בלילה וללא הטבה.
עוד עצות? הם פגים ואני לא מוכנה לוותר על חלב אם...
הכוונה-
26/08/14 20:07
10צפיות
כבר יומיים אני שואבת כל שעתיים ללא הטבה
שאיבות
26/08/14 23:43
9צפיות
שלום לך,ירידה בכמות החלב יכולה לנבוע מכמה סיבות, ראשית צריך לחשוב מה השתנה. יכול להיות שהתחלת לקחת גלולות למניעת הריון? (לפי הזמן לאחר לידה זה מתאים - גלולות למניעת הריון מורידות את ייצור החלב). במידה ולא היה שום שינוי בהתנהלות ובהרגלים סביר להניח שזה זמני ויחזור להיות כמו שהיה אך יש אפשרות אם עדיין הכמות קטנה להתחיל לקחת כדורי חילבה או מוטיליום (בשביל המוטיליום את צריכה מרשם רופא). גם החילבה וגם המוטיליום מגבירים ייצור חלב. בהצלחה!
חייבת עזרה
26/08/14 07:02
19צפיות
שלום,אתמול השעה טובה ילדתי את בני. עקב כל מיני סממנים לזיהום שמצאו אצלי וקצב לב גבוה שלו הוחלט לאשפז אותו בפגיה לשלושה ימים.חטפו אותו ממני אחרי דקה ולא היתה לי אפשרות להכיר אותו ובטח לא להניק מיידית.בפגיה מאפשרים להורים להגיע בכל עת אך להאכיל מאפשרים רק בשעות קבועות ולא מעודדים הנקה בכלל. נותנים לי לנסות קצת ללא הכוונה בכלל ואז נותנים תמל.אין לי פרטיות שם, לא מאפשרים להוציא  אותו מהחדר ולא מספקים שום אמצעי לפרטיות.אני מרגישה שהוא מתרגל לבקבוק ולי אין כרגע וגם לא יהיה חלב בקצב כזה. בהחלט שוקלת להביא יועצת הנקב הביתה אחרי שישוחרר אך חוששת שהורסים  לי כל סיכוי להנקה.מה עליי לעשות כדי להציל את המצב?תודה מראש על התגובה.
הפרדה מהתינוק
26/08/14 13:46
17צפיות
שלום לך ומזל טוב,המצב שאת מתארת הוא נפוץ כשנוצרת הפרדה בינך לבין תינוקך. כרגע חשוב לדאוג לבריאותו והיותו בפגיה הוא אילוץ הכרחי, כמו גם ייצור החלב אצלך.כאשר מצב כזה קורה ולא מתאפשרת הנקה לפי דרישה ההמלצה היא להתחיל לסחוט קולוסטרום (החלב הראשוני שכבר יש לך), הסחיטה נעשית בצורה ידנית לתוך מזרק עם פקק או מבחנה, את הטיפות שאת אוגרת בשאיפה שהכמות תגדל מפעם לפעם הביאי לאחיות בפגיה שיתנו קודם את זה ואח״כ תמ״ל. העבודה בסחיטה ידנית היא לא פשוטה ולעיתים כואבת, במידה ויש יועצת הנקה במחלקה גשי אליה ובקשי ממנה להראות לך כיצד לבצע. את הסחיטה הידנית צריך לבצע כל שלוש שעות ע״מ להגביר את הגירוי לייצור חלב ומפעם לפעם תראי איך הכמויות עולות. אני מציעה בנוסף להתחיל לעבוד ביממה הקרובה עם משאבה (שוב, ע״מ להגביר את הגירוי), בשאיבה סביר להניח שלא כ״כ יצא הקולוסטרום אלא יגביר את הגירוי לייצר. כמעט בכל בי״ח יש משאבה שאפשר להשתמש בה, בררי בביה״ח שילדת והתחילי לעבוד.ברגע שהתינוק יצא מהפגיה ואת תייצרי מספיק חלב בהחלט ניתן יהיה לעבוד על חיבור לשד, רצוי כמובן בעזרת יועצת הנקה.אנסה לצרף ציור להדגמת סחיטה ידנית.שיהיה בהצלחה!
º
סחיטה ידנית
הודעה זו מכילה תמונות
26/08/14 13:59
11צפיות
סחיטה ידנית
תודה רבה על העזרה
31/08/14 16:53
2צפיות
השתחררנו מהפגיה.נעזרתי ביועצת הנקה לגבי החזקה וחיבור אך רק אחרי השבוע התחיל להגיע החלב.להנקה ידנית אני לא   מצליחה להתחחבר אבל התחלתי לשאוב ובינתיים משלבת תמל.מקווה לטוב.
גמילה מהנקת לילה
23/08/14 10:19
12צפיות
שלום,
ילדתי בת שנה וחודשיים עוד יונקת. איך גומלים אותה מהנקת לילה? ניסינו מעבר לבקבוקי מטרנה, אך קמה בשביל הבקבוק / הנקה פעם בלילה.
אודה לעצות בעניין.
הפסקת הנקה בלילה
24/08/14 13:15
9צפיות
שלום לך,הצורך בגיל כזה בהנקת לילה הוא לא תזונתי אלא רגשי. והיא נהנית מכך. אין צורך להחליף את ההנקה בבקבוק מטרנה. אני מציעה שתדברי איתה (גם כשהיא קטנה היא מבינה), תסבירי לה שהיא כבר גדולה ולא צריכה יותר לינוק בלילה, תלכי איתה לחנות ותקני לה איזה צעצוע ותסבירי לה שכשהיא תקום בלילה אז במקום הנקה היא תוכל להסתפק בצעצוע החדש. וכשהיא תבקש בלילה הנקה תזכירי לה ותתני לה אותו. את יכולה לנסות לתת לה במקום בקבוק עם מים. הכי חשוב זה העקביות. ברגע שאת מחליטה שאת מפסיקה, בלילות הראשונים יהיה קשה, ואז ככל שתתמידי היא תבין ותתרגל.בהצלחה!
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:04
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
התייעות- הפסקת הנקה לכמה ימים
17/08/14 23:18
23צפיות
אני מניקה תינוקת שבת שנה וחודשיים. עכשיו היא כמה ימים לא איתי. מדובר ב- 3-4 ימים שלא מניקה. חשבתי שבשביל לשמר את החלב צריך לשאוב, אבל שאבתי כ- 3 פעמים וראיתי שבעקבות השאיבה מתחיל להיות לי גודש מוגבר, מדובר ביום שאני לא מניקה.
מה לעשות בשארית הימים עד למפגש עם התינוקת? מדובר ביום וחצי בערך. איך להתמודד עם הגודש? ומה כדאי לעשות שמחד החלב לא ייגמר ומאידך לא אגיע לידי גודשים שגורמת לי השאיבה?.
תודה
שימור החלב
18/08/14 07:18
16צפיות
שלום לך,ע״מ לשמר את החלב אכן צריך לשאוב כשאת לא איתה. השאיבה צריכה להיות בהתאם לכמויות שהיא יונקת. כלומר, אם יונקת בסביבות הפעמיים -שלוש, את צריכה לשאוב רק פעמיים -שלוש ולא יותר. כשאת שואבת אל תשאבי הרבה זמן עד ריקון לגמרי של השד אלא כשאת מרגישה הקלה בגודש הפסיקי לשאוב. השאיבה עצמה לא גורמת לגודש אלא השינוי בדפוסי ההנקה ואי התאמה עם השאיבות. כעת כשיש גודש תשאבי רק להקלה בלבד. במקלחת חמימה בצעי עיסוי בשד והוציאי מעט חלב בסחיטה ידנית. את יכולה גם להניח קומפרסים קרים על השד. שיהיה בהצלחה.
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלות - סליחה על האורך - תודה מראש
16/08/14 04:22
32צפיות
הישהקטנה בת 7 שבועות עולה במשקל מאד יפה - אני סופרת את הקפלים שלה 1. היום יצא שהיא כמעט לא אכלה בגלל שהיתה עייפה - חזרנו מחול והשעות הפוכות - אני אמורה להתרגש מזה ? ניסיתי להעיר והאכיל או שלא הצלחתי האכיל או שהיא אכלה דקה ונרדמה .2. היא נרדמת קבוע בהנקה עד כה היא מתעוררת כל שלוש שעות בלילה אני מאכילה - מחליפה חיתול כדי להעיר - ושוב מאכילה . בימים האחרונים לפעמים מרוב עייפות פשוט הנחתי אתה אחרי הסבב הראשון בלי צד שני - היא לא התערערה לאכול אחרי פחות זמן - מה זה אומר ? ההמלצה תמיד שתאכל שני צדדים ? בלילה הכוונה3. כפי שרשמתי היא תמיד נרדמת בהנקה . והיא אף פעם לא מסרבת לאכול עוד כשהיא ערה . אז השאלה לגביי משך היום - כמה פעמים  להציע עוד ? היא נרדמת ואז כשאני מרימה לגרעפס יא מתעוררת ואז אני מציעה שוב - יא לא מסרבת . כמה פעמים להציע? 4. לפעמים הי לא עושה גרעפס ודיי מייאש לנסות לעשות לה - כמה זמן לחכות ? סליחה על האורך ותודה מראש!
ניהול הנקה
16/08/14 09:31
19צפיות
שלום לך,לפעמים אחרי נסיעה ויש שינוי בשינה וטיסות זה יכול להשפיע על אופי ההנקה זמנית. את תראי שכשתחזרי לשיגרה הרגילה גם היא בטח תחזור לינוק כרגיל.לגבי צדדים, ההמלצה היא להניק משני הצדדים בכל הנקה, צד אחד עיקרי שממנו רוב ההנקה (והוא כשלעצמו יכול להספיק לה), צד שני הוא תוספת (״קינוח״), במידה ולא מעוניינת לינוק גם מהצד השני זה בסדר, היא לא חייבת. (הצד השני הוא פחות להזנה שלה אלא יותר לגירוי אצלך). במהלך היום את עושה נכון, מחליפה לה טיטול ואז היא מתעוררת וממשיכה מהצד השני, בלילה אל תתעקשי איתה ותחזרו שתיכן לישון.מס׳ הנקות המומלץ ביממה הוא בין 8-12. אם קמה כל 3 שעות לינוק זה בסדר גמור.סה״כ ניהול ההנקה שלך נשמע מצויין והמשיכי כך.כל עוד עושה מספיק פיפי וקקי ועולה יפה במשקל אין צורך לנסות לשנות את ההתנהלות.שיהיה בהצלחה!
º
תודה רבה ושבת שלום!
16/08/14 10:22
4צפיות
היתכן שאין לי מספיק חלב?
11/08/14 12:22
34צפיות
הקטנה בת שלושה שבועות על הנקנה מלאה.
בשבוע האחרון היא התחילה להסדיר את שעות האכלה ואכלה סדיר כל 3-4 שעות.
ביומיים האחרונים יש לי תחושה שהיא כל הזמן רעבה ומבקשת עוד ועוד לינוק.
 
יש לי תחושה של ריקנות בחזה. אני כבר לא מרגישה את הנפיחות והמלאות שהיתה לי בהתחלה.
הם מרגישים פשוט ריקים ולכן גם מתקשה לא פעם לזכור מאיזה צד אכלה בפעם הקודמת.
 
אתמול הגעתי למצב שהייתי צריכה לתת לה בבקבוק חלב שאוב (מזל שהיה לי קצת).
אחרי שגמרה את כל ה100, ביקשה עוד.
עכשיו ניסיתי לשאוב עוד ובקושי יצא משהו (שאבתי שעה אחרי הנקה ארוכה של כשעה).
בתחילה הצלחתי לשאוב 150 ללא בעיה, עכשיו אני שואבת בקושי 70-80 במאמץ רב.
 
מדוע זה קורה? מה אפשר לעשות?
תודה.
 
 
קפיצת גדילה
11/08/14 18:33
22צפיות
שלום לך,לפי הגיל של הקטנה ומה שאת מתארת נשמע שמה שאתן עוברות זוהי קפיצת גדילה.קפיצת גדילה נמשכת כיממה בערך וזו הדרך של הקטנה להגדיל אצלך את כמויות החלב ע״י יניקה אינסופית. נראה ומרגיש כאילו היא לא שבעה ושוב מבקשת עוד. היניקה הממושכת והתכופה גורמת לגירוי אצלך לייצר עוד חלב בהתאם לצרכים שלה. זה משהו שחוזר על עצמו בהנקה מס׳ פעמים כשהתינוק גדל ומתאים את כמויות החלב לצרכים החדשים שלו. אני מציעה שתראי אם זה חולף תוך 24 שעות ואז תחזרי להרגיש את השד מתמלא. במידה ולא חולף אני מציעה שתתיעצי עם יועצת הנקה שתתרשם מכמות החלב וניהול ההנקה ואם אכן כמות החלב ירדה שתייעץ לך כיצד להגביר את הכמות.הכי חשוב: כל עוד הקטנה עושה מספיק פיפי וקקי ועולה יפה במשקל אז ככל הנראה את מייצרת מספיק לצרכים שלה.שיהיה בהצלחה!
פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
11/08/14 16:51
1צפיות
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
11/08/14 11:13
2צפיות
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|פורום אכילת יתר ב|תפוז| אנשים|*|
06/08/14 11:16
1צפיות
|שמאל| סובל מהפרעות אכילה, אכילת יתר, או מהתמכרויות מזון?
פורום אכילת יתר הוא בית חם ומחבק לכל מי שרק מחליט שמעכשיו מבקש את חייו בחזרה.

אנו מזמינים אתכם לקבל טפיחה וחיבוק, לשאול ולייעץ, לשתף ולהשתתף.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*| נפתח פורום לרזות בראש אחר |*|
03/08/14 15:30
1צפיות
|שמאל|ניסיתם את כל הדיאטות האפשריות? דיאטת כרוב לא עזרה לכם?
אנחנו מזמינים אתכם לפורום לרזות בראש אחר, בו תוכלו להתייעץ, לשתף וללמוד איך משנים את התפיסה כלפי האוכל לא רק מהבטן, אלא גם מהראש!

היכנסו עכשיו |קדימה|
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פטמה קטנה וחלב מועט - שאלות דחופות...
30/07/14 08:33
14צפיות
רציתי להתייעץ 2 שאלות דחופות וחשובות:
1. הפטמות שלי קטנות, והשמאלית - עוד יותר קטנה מהימנית, והתינוקת (בת  4 ימים...) הרבה פעמים באמצע ההנקה "מאבדת" את התפיסה בה, ואני צריכה לכווין אותה שוב לפיטמה.. מה עושים? (אם יש בכלל פיתרון...)
2. כרגע אין לי עדיין מספיק חלב (יש לי רק 30 מ"ל.. ואני עושה שאיבות אחרי ההנקות כדי להרבות את זה) ואני מוסיפה מעט תמ"ל..השאלה כמה זמן להניק אותנה כל צד. ואסביר את שאלתי: בדרך כלל אומרים כרבע שעה כל צד, אלא שזה מתייחס לכמות מלאה (60 מ"ל?), הששאלה האם בגלל שהכמות שלי קטנה , ואני משלימה עם תמ"ל, להניק רק כ-7 דקות כל צד, ואז להשלים עם תמ"ל?
 
המון תודה!:--)
פטמות קטנות
30/07/14 10:01
12צפיות
שלום לך ומזל טוב,התינוקת אמורה להיצמד לשד ולא רק לפיטמה, לעיתים מבנה הפיטמה מהווה קושי וצריך לראות איך היא נצמדת ומה הקושי שלה להישאר מחוברת.במידה ואכן יש קושי להיצמד בשל גודל או מבנה הפיטמה יש אפשרות להניק עם פיטמת סיליקון אך זה צריך להיות מלווה בהתרשמות והדרכה צמודה של יועצת הנקה, מכיוון שהנקה עם פיטמת סיליקון מורידה את ייצור החלב וחייבים לשאוב בנוסף!לגבי הכמויות שאת מייצרת, כשאת שואבת בד״כ יוצא פחות ממה שהתינוקת יונקת ישירות, לתינוקת יש יכולת יניקה ובד״כ יוצא יותר מאשר בשאיבה, לכן מה שיוצא בשאיבה זה לא מדד.בהנקה פחות מתייחסים לכמות (כי אי אפשר לדעת בדיוק כמה יוצא) אלא למשך ההנקה ואיכות ההנקה ובעיקר: עליה תקינה במשקל, מספיק פיפי וקקי שהיא עושה.אני מציעה שתפני ליועצת הנקה בהקדם שתתרשם מההנקה, מהחיבור ובמידה ויש צורך תדריך אותך כיצד להשתמש בפיטמה סיליקון.שיהיה בהצלחה!
תודה לך!!
31/07/14 17:03
2צפיות
ואגב, תוכלי לתת לי (אפילו במסרים) מספרים של יועצות טובות מאיזור רמת גן?
ענת רונן פרל- יועצת הנקה מוסמכת

רוצה להניק ולא מצליחה?

הגישה השפויה בהנקה התקשרי עכשיו 054-4604411


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה