בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
כמה פעמים את, השמנה והיפה, הלכת לך ברחוב, ומבטים חודרים ננעצו בך, משדרים, צועקים – "יו איזו שמנה, איזו ענקית, איך היא מעיזה להסתובב ככה?". או כמה פעמים, אתה צעדת לתומך עם בת זוגתך הגדולה, ואנשים לחששו מסביב "איך הוא מסתובב עם השמנה הזו??". 

אבל את ממשיכה לאהוב עצמך גדולה, מלאה - ולא רק במקומות הנכונים - ונשית כמו כל אשה ואף יותר, ואתה ממשיך לצעוד עם זוגתך השמנה והיפה בראש מורם וגאה, דווקא בגלל שהיא – היא. הפורום הזה הוא בשבילכם, בשבילנו - נשים גדולות והאוהבים אותן - נשים שמנות מכל מקום וגיל, שאוהבות את עצמן, גאות במי שהן ויודעות ששמן זה יפה, גדול זה סקסי ושאשה היא אשה בכל משקל, בכל מידה. 

"שמנות ויפות" הוא הבית לכל אותן אלו שהחליטו שנמאס להן להתחבא, להתבייש בגופן, להסתיר את עצמן, ולכל הגברים שרוצים להראות לכולן שהם אוהבים אותן בכל גודל ומשקל, וגם כמובן, לכל אלו שרוצים "לצאת מארון החיבה לשמנות".

 

 ברוכים הבאים לפורום הכי עגול ברשת  

פורום 'שמנות ויפות' עוסק בחיים במידות גדולות, באהבה ובקבלה עצמית בכל מידה ומשקל, ובמאבק באפליה האנטי-שמנית בחברה. הפורום אינו פורום דיאטות, וניתן להפנות את הדיונים בעניין לפורומים הרלוונטיים. כללי הכתיבה בפורום בהרחבה - כאן
המשך...
הודעה חדשה

תחרות 8 שעות של שקט ב|תפוז|
02/09/14 10:13
3צפיות
|שמאל| שלב ההצבעות מתחיל ובחירת הזוכה בידיים שלכם! בואו להצביע לשמונה השעות שהכי קסמו לכם!, ותזכו את חביב הקהל בטיפול פנים בלוקסיטן.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות והגיבו עם האייקון |כן| להודעה שאתם רוצים שתזכה.

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|מטוס| לפני חודשיים יצאנו בתחרות מאגמה צ'לנג' - מסע נשי לארמניה. אנו גאים להציג לכם את הבלוג של הזוכה בתחרות!
אצם מוזמנים להיכנס ולקרוא חוויות מהמסע המופלא!

http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
בוכה בלי הכרה
30/08/14 07:06
157צפיות
הי כולם,
קצת רקע: הפסקתי גלולןת ניביתי להרות לא הצלחתי גילו בעיה בבלוטת תריס, עליתי 10 קילו. התחלתי טיפולים פוריות - עליתי 20 קילו נוספים (100). הרופא הכריח אותי לרדת במשקל ירדתי 10 קילו והריתי. בלידה שקלתי 107. שבוע אחרי הייתי 97... מאז חלפו 4 חודשים וכיום אני 103 קילו... עליתי במשקל מאז הלידה ובא לי למות! לא עשיתי סקס עם בעלי חודש וחצי- הוא נגעל. הבטן נשפכת אני רוצה למות!

עברת תהליך לא קל,ילדת לפני 4 חדשים בלבד.טבעי שאת בסערת רגשות
30/08/14 13:58
95צפיות
מה  שנראה לי חמור זה היחס של בעלך. הוא אומר שהוא נגעל או שאת חושבת ככה? את צריכה עכשיו תמיכה ועזרה. תפסיקי להישקל, תזרקי את המשקל מהבית. תגייסי את כל העזרה שאת יכולה, שאימא שלך/אחותך יבואו מדי-פעם לשמור על התינוק ואת תנוחי, תיפגשי עם חברה, תעשי טוב לעצמך.
הוא לא אומר שהוא נגעל אבל כל עם שאני מנסה ליצור אווירה
31/08/14 09:49
87צפיות
הוא מתחיל לצחוק ומשנה נושא... אבל טוען שהוא נמשך אליי.
לא נוגע בי, אומר שהוא עייף, מתנהג כאילו "בוגד בי" אבל אני יודעת שאין סיכוי לבגידה זה פשוט המראה שלי...
אני לא מכיר את בעלך אבל יכול להגיד לך שיש סיכוי לא רע
31/08/14 11:19
86צפיות
שזה לא קשור אלייך בכלל. ילד חדש מביא איתו קשיים עצומים רגשיים לאמא ללא ספק אבל מניסיון שלי גם לאבא לא קל. ויתכן מאוד שזה בכלל קשור לדברים אחרים כמו שעות שינה, דאגות, מצבך הרגשי שמטריד אותו גם, בן/בת חדש במשפחה שמטלטל רגשית גם אותו.
מאוד ממליץ לך משהו שעזר לאשתי אחרי הלידה (וגם הציעה את זה anati43) - לגייס תמיכה משפחתית שמישהי (אחיות, חברות, אמא) תהיה איתך ותעזור לך רגשית.
אל תחשבי על המשקל בשלב זה - זה ממש לא חשוב. בשלב זה חשוב שיהיה לך טוב ושתהיה לך תמיכה מבעלך ומהסביבה.
בעלי כל הזמן טוען שהוא עייף
31/08/14 21:36
60צפיות
כל הזדמנות הוא רץ למיטה לישון... אפילו ב8 בערב. ובקושי מתקרב אלי
לא יכול לסנגר עליו כי לא מכיר אותו
31/08/14 21:56
47צפיות
אבל חשוב שתדברי איתו ותבררי. אגב זה יכול להיות קשור גם למשהו בריאותי אם הוא אכן עייף כל הזמן ולא סתם מתחמק.
בכל מקרה כדאי שתדברי איתו קודם.
º
קחי את עצמך בידיים למען השם
31/08/14 18:57
24צפיות
º
מה עם פעילות גופנית...?
31/08/14 21:46
20צפיות
תפסיקי לנהל רישומים....
01/09/14 08:38
61צפיות
גם אני עליתי וירדתי לא מעט בחיי...אבל לא ניהלתי רישום כזה- זה משאיר אותך בד"וח לעצמך כל הזמן...
 
את 4 חודשים אחרי לידה. הגוף משתנה גם לרזות...הבטן נשפכת...כי היה בתוכה יצור חי וגדל במשך לא מעט זמן- אז מה שנשאר - נשאר.
את מתחרטת על ההריון?- בגלל הבטן? אם לא, אז הגיע זמן להגיד שזו התוצאה של הבחירה שעשית ואת צריכה להתמודד איתה באיזו דרך שמתאימה לך.
לא באת לפה בשביל שישלחו אותך לדיאטות- אז אגיד לך כמה דברים...
 
ראשית- תוודאי שאין לך דיכאון אחרי לידה. זה מצב לא קל.
דבר שני - דברי עם בעלך. אתם יחידה משפחתית. את לא צריכה לנחש איך הוא מרגיש כלפיך. תבקשי שיגיד איך הוא מרגיש ותחשבו ביחד איך להתמודד.
עייפות ,דרך אגב, עם תינוק/ת- זה דבר ברור ומובן מאליו....לא יודעת מה הייתה התדירות לפני...אבל אחרי תינוק התדירות יורדת בד"כ...בין אם בגלל זמן, הפרעות או עייפות. אל תאשימי את הבטן בהכל...
 
האם בעלך איתך? האם עוזר? האם שואל איך היה היום? האם משחק עם התינוק/ת? האם רע לו?...מלבד עניין הסקס? האם את נגעלת מעצמך וכל הזמן מעלה את הנושא?
 
אלו המון שאלות...לא יודעת אם לכולן יש תשובות...אבל תחשבי על זה...
 
רוזי! 140 ק"ג, אחרי 2 לידות (תיכף הקטנטן בן 3 ) ואני עדיין חברה טובה של הבטן שלי...
את צודקת אני לא צריכה
01/09/14 15:01
51צפיות
להאשים את הבטן בהכל. לא נראה לי הגיוני שאחרי 4 חודשים עדיין אהיה בדיכאון אחרי לידה. בעלי ממש לא שואל ולא מתעניין בתינוקת. רק רוצה לישון וכועס כשאני מבקשת שיהיה איתה. אומר שאין לו כוח ומתרץ שאני בחופה והוא עובד... הוא לא מסכים שחופשת לידה זה ״עבודה״ לדבריו אני מבלה כי אין לי בוס על הראש ולכן אני צריכה לעשות הכל... לקום בלילה, להחליף, לקלח, ללכת לטיפת חלב, לרופא, לקנות חיתולים, לשטוף בקבוקים - אני ורק אני...
לא רוצה שישתמע שאני לא אוהבת את
01/09/14 15:04
54צפיות
בתי ולא מוכנה לעשות את זה אבל הייתי שמחה אם הייתה לי עזרה בבית ושתהיה לי שעה ביום לעצמי. עם המלחמה לא יכולתי לצאת מהבית בכלל (גרה בדרום) ואני קצת משתגעת. כשהוא מגיע אני רוצה ללכת להתקלח - הוא מודד לי זמנים... לצאת להליכה? אין מצב לבד רק עם מנשא או עגלה... וזה קצת מתסכל אותי.
זה בהחלט לא נשמע טוב (ואני גבר)
02/09/14 11:13
20צפיות
אני מבין את גישתו של בעלך ואכן גם הוא כמי שעובד יכול להיות עייף. עם זאת הוא בהחלט צריך לתת לך הרבה יותר תשומת לב וסיוע.
אני גם מבין מאוד את הצורך שלך בשעה לעצמך (אגב האם לו יש גם שעה לעצמו מידי פעם?)
זו תקופה קשה אחרי לידה (לפחות אצלינו היה קשה) אך מניסיון - היא עוברת והגוזל הקטן שווה הכל.
אני צריכה להגיד את זה?
02/09/14 08:07
34צפיות
בעלך לא בסדר.
היחס שלו אליך, לתינוקת, למצב...המראה זה הדבר האחרון ברשימה...אבל קל להאשים אותו.
בן זוג צריך לנסות להיות שותף מלא ומבין. את לא צריכה להבין שהוא עייף, אין תחרות מי יותר עייף- זכות שניכם להיות עייפים. שניכם עשיתם את התינוקת הזו לא רק את.
אם את לא מניקה- הייתי בסוף השבוע אומרת לו שאת צריכה לעזור במשהו למישהו ושאת זמינה בטלפון ומשאירה אותו עם התינוקת. אפילו מאתגרת אותו. אבל שתינו יודעות שהוא לא יסכים.
אני מציעה לכם לשבת ולדבר מתוך רצון ללכת לקראת מי שמולכם ולא לצידו, ולא נגדו. לא רק את הפכת לאמא כשילדת...גם הוא הפך לאבא. הגיע זמן שהוא יבין את זה ויקבל עליו את האחריות, העייפות, האשמה, הבלאגן והאושר הגדול שבאים עם זה. את כרגע אם יחידנית בתא משפחתי. הגיע זמן להפוך את זה למשפחה שלמה. אולי כדאי גם ללכת לייעוץ. ואולי אני טועה- אולי מראש זה היה המקום שלו והוא בא מרקע שמכתיב את זה- ואת בחרת אותו ככזה.
בכל מקרה, הוא צריך להבין שחופשת לידה זה הכל מלבד חופש. שיש לך בוס שרוצה שתעשי הכל בשבילו אבל לא יודע מה צריך לעשות. שיש תשישות, שקשה אפילו ללכת לשירותים או להתקלח והוא מעדיף להסתכל לצד השני- וזו לא אופציה שקיימת כשאתה אבא. אם קשה לו להתחבר לתינוקת- שיתחיל לחפש איך...כי זו התינוקת שלו.
 
אוף...מעצבן אותי שככה גברים מתייחסים לנשותיהם וילדיהם...מזל שאצלי וסביבי אני רואה גברים מדהימים, ועדיין הפמיניסטית הלוחמת שבי רוצה לעטות שיריון ולקפוץ לשיחה עם בעלך....
 
רוזי! שהרגיעה את הפמיניסטית הלוחמת ומבינה שלפעמים זה דברים שבין בעל לאשה ושיש אנשים מכל הסוגים...
נושא שרציתי לשתף אתכם ולהתייעץ- אשמח לתגובות :)
29/08/14 17:37
144צפיות
היי חייבת לציין שלא ידעתי על הפורום הזה עד לפניי מספר ימים וזהה ממש כיףאז גם אני בחורה שמנמנה שנראת מעולה, ואני מודעת לזה ( גם הסובבים אותי) אני בריאה ופעליה, בקיצור החיים דבש. חייבת לציין שלא תמיד היה  לי ביטחון לגבי עצמי במיוחד בתקופת התיכון אבל אז החלטתי לשנות גישה להודות שזו האמת אני נראת קצת שונה מהסביבה ומהנורמות החברתיות ( צר לי שאני אומרת את זה ככה אבל זו האמת) וברגע שקיבלתי את מי שאני הכל נהיה הרבה יותר פשוט וכיפי אז נכון נולדתי שמנמנה ולא בא לי ללעוס כל היום חסה בשביל לרצות את מעצבי הבגדים אבל  יש לי אישיות מרתקת ויופי מהמם. למרות זאת לפעמים גם במהלך השינוי יש נפילות של האם הדרך שלי נכונה וקבלה עצמית היא לא סתם ״פיטרון לטאטא הכל מתחת לשטיח״ והנפילות האלא די מפריעות למשל בעניינים של מערכות זוגיות וכאלה.רציתי לשתף אתכם ולדעת אם גם לכם יש את התחושות האלא ואיך מתחזקים יותר ״מהנפילות״ האלא וממשיכים הלאה המשך יום מקסים וסופש נפלא
למי אין נפילות?
31/08/14 00:26
65צפיות
תסתכלי על רובין ווילאמס. עשיר, כישרוני, מצליח, מוערך ו...תלה את עצמו מהארון. זה די לא הגיוני לצפות שהחיים יהיו רק סבבה כל הזמן. אם החיים היו סבבה כל הזמן איך היינו יודעים כשטוב?
º
תראי,כשלוקחים סמים למיניהם,זה משבש "ת'מערכת"...
31/08/14 21:44
12צפיות
º
אולי תגובה קשורה. רק אין לי מושג למה
31/08/14 21:51
12צפיות
º
סתם הוא התאבד...?היה דיכאוני,בוודאי,והסמים הם חלק ניכר...
31/08/14 21:53
11צפיות
º
אם את אוהבת את עצמך,יאהבו אותך...ללא קשר למראך החיצוני...
31/08/14 21:58
9צפיות
קודם כל...
01/09/14 08:57
32צפיות
אני כמוך בענין הגישה....
בענין מע' זוגיות- אם תאמיני בעצמך, יגיע בן הזוג שזה יתאים לו. הרי כמו כולנו- את רוצה מישהו שרוצה את כולך ולא רק חלק ממך ובעיקר לא רק את החיצוניות שלך...
 
נפילות היו ויהיו...כל עוד אנחנו יודעים שיש לנו את הכח והיכולת לקום ולדעת שאנחנו עושים מה שטוב לנו- יהיה בסדר. לא תמיד זה קל...אבל אם היה קל בחיים- הם היו משעממים...
 
רוזי! שחושבת שחסה זה לצבים...אם כי לאחרונה נדבקתי קצת לסלט עלי בייבי...עדיין מרגישה כמו צב כשאני אוכלת את זה...אולי יותר מידי האכלות בפינת החי
רוצה לשמוע איך אתם הייתם מתייחסים למקרה
25/08/14 18:51
253צפיות
מה דעתכם וכיצד הייתם נוהגים במצב כזה?
 
יצאתם עם חברים לאיזשהו מקום. לקראת החזרה הביתה אחד החברים היה חייב לחזור בדחיפות הביתה ולא הייתה לו אפשרות לאף אחד. החבר שהלך מוקדם הגיע עם אוטו וכמובן שחזר איתו. במקום נשארו עוד חמישה חברים ורכב אחד. ההוא שהביא את האוטו השני התנגד להסיע אוטו מלא בטענה שהאוטו שלו נמוך והוא לא יכול להסיע ככה את כולם. אציין כי, שניים מחברים לא רזים, אך גם לא גדולים מידי, אחד מהחברים הנוספים כן שמן ורוב הבעיה הייתה בגללו,  כיצד הייתם נוהגים במצב כזה? מה הייתם מצפים מיתר החברים שהיו אתכם?
 
אין בשום פנים ואופן לפרסם או לקדם אף הודעה משרשור זה.
אשמח להתייחסות למקרה שתיארתי בהודעה הקודמת
26/08/14 01:07
107צפיות
* לחזור בדחיפות הביתה ולא הייתה לו אפשרות לאף אחד
** לחזור בדחיפות הביתה ולא הייתה לו אפשרות להמתין לאף אחד
לגבי מי את שואלת?
26/08/14 08:03
131צפיות
הנהג הנותר או החבר השמן?
אם הייתי הנהג- הייתי אומרת שאני לא יכולה להזיק לרכב, ומציעה לשלם על מונית או לשניי החברים הקצת שמנים או לחבר השמן יותר.
אם הייתי החבר הייתי לא נותנת לאף אחד להתווכח ולהיכנס לסצנות ומודיעה שאני אסתדר והם יכולים לצאת..אני אבקש מחבר לבוא לאסוף אותי והם כולם יקנו לי עכשיו משהו קטן...שיהיה לי מה לעשות עד שהחבר (בין אם הוא קיים או לא)  יגיע.....
 
רוזי!  שלא יוצאת הרבה עםחברים (יש משפחה)...והיא תמיד הנהגת (בחילות אם אני לא נוהגת)...אז האפשרות הזו לא עלתה...
 
 
שאלתי באופן כללי וכיצד הייתם נוהגים או בתור הנהג
26/08/14 16:59
67צפיות
או בתור שאר החברים/ החבר השמן.
אציין רק, כי הנסיעה חזרה הביתה אינה ארוכה במיוחד ולא מחייבת נסיעה בכביש מהיר (נסיעה של 20 דקות בערך).
אגב, האם את היית מצפה ששאר החברים יתנהגו בצורה כולשהי כלפיך/ כלפי החבר הנהג?
 
ממש הייתי רוצה לשמוע עוד תגובות של אנשים למקרה.
האם מישהו אמר בפירוש שהבעיה נובעת מזה שאחד החברים שמן מדי,
26/08/14 17:44
90צפיות
או שהנהג אמר רק שהוא לא יכול להכניס למכונית עוד 4 אנשים? לפי דעתי זה מה שהנהג היה צריך להגיד, ולא היה צריך לדבר על המישקל של החברים. אני חושבת שאחד החברים היה צריך לקחת מונית, ושחבר נוסף יצטרף אליו.
º
הנהג אמר את זה די במפורש
26/08/14 18:47
24צפיות
אכן שאלה שאלתית
27/08/14 00:28
77צפיות
אם החבר שנשאר עם הרכב אמר עוד לפני שיצאתם שהוא לא מסיע רכב מלא וזה דבר שכל הנוכחים היו מודעים לו ...
החבר שהיה צריך לחזור בדחיפות, היה צריך להציע אם מישהו צריך טרמפ אבל בגלל שגם נסיבות המקרה עלומות (וחשודות) אולי הוא גם לא חשב בבהירות אותו הרגע.
 
האם החבר עם האוטו הנמוך החזיר אותכם הביתה ובלע את הצפרדע פעם אחת?
החבר השמן היה מקבל את המושב ליד הנהג והצפיפות הייתה אולי לא נחסכת אבל פחות מציקה. גם האם מדובר בנסיעה ארוכה?
 
יש המון פרטים שחסרים לי במקרה הזה כדי לשפוט נכון
באחת מהתגובות הקודמות ציינתי שהנסיעה
27/08/14 10:49
61צפיות
הייתה יחסית קצרה (מקסימום חצי שעה נסיעה) ולא מחייב נסיעה על כביש מהיר.החבר שהלך מוקדם יותר, מיהר מאוד ללכת והוא כן הציע למישהו אחד לבוא איתו, אבל מאחר ואישעדיין לא היה מאורגנים ליציאה המוקדמת ולא רצו לעקב את החבר שמיהר מאוד ללכת.במידה והחבר השמן היה יושב מקדימה , הצפיפות מאחורה לא הייתה כל כך מורגשת.מה בעינך חשוד, ואילו פרטים לדעתך חסרים?לשאלתך האם הוא החזיר, לא הוא לא החזיר את כל החברים. אותי מאוד מעניין,איך הייתם מתנהגים בהמשך הדרך עם החבר הזה ספצפית (הנהג) ומה הייתם מצפים. שיעשו שאר החברים בעניין?
יש הרגשה שאת רוצה תשובה שהנהג התנהג נורא וצריך לנתק איתו קשר
27/08/14 12:14
48צפיות
אני לא בטוחה שזה נכון. ואם את אומרת שנסיעה עולה כסף, האם הציעו לנהג להשתתף בעלות הדלק?
אני רוצה לשמוע תשובה כנה ומה הייתם עושים במצב כזה
27/08/14 13:00
46צפיות
מאוד הייתי רוצה לדעת, איך אנשים כאן היו מגיבים למקרה.
אני מתרשם שאת מחפשת אשמה אצל הנהג
28/08/14 10:55
66צפיות
בתור הנהג אם מראש לא הייתי מעוניין מסיבות מוצדקות (בטיחות נסיעה/ שמירה על האוטו או דברים בסגנון) לנסוע עם אוטו מלא ומראש היו אמורים להיות 2 רכבים אני לא חושב שהנהג מחוייב לכל החברים הוא לא נהג מונית. קרה מקרה ואין רכב שיכול להסיע את כולם - הייתי מציע לקבוצה להתפצל חלק יסעו במונית הביתה וחלק עם הנהג.
אי אפשר לבוא ולהגיד גם שלמשקל אין השפעה- יש הבדל בין לשבת 3 רזים באוטו קטן (וגם אז זה צפוף) ללשבת עם אדם שמן. זו לא אפליה או משהו - זו עובדה פיזיקלית שהוא תופס יותר שטח על הכסא. אולי לא נעים לשמוע אבל הנהג לא חייב כלום. אם כמו שתכננו היו 2 רכבים לא הייתה בעיה. כעיקרון מי שאשם זה הנהג שנעלם באופן מסתורי - הוא היה צריך לסייע לחברים למצוא פיתרון לחזרה הבייתה כפי שהוא הסיע אותם בהלוך. אני הייתי כועס על הנהג שנעלם. לגבי נסיעה של חצי שעה - זה ממש לא קצר לטעמי.
השאלה היא,אם היה מקום...רכב נמוך זה תירוץ...!
31/08/14 21:52
16צפיות
בהנחה שהיה מקום,אז הכבד ביותר ישב מקדימה...
 
 
|מוצץ| אירוע בייביסטאר לנשים בהריון
27/08/14 17:35
5צפיות
|*|את בהריון ורוצה להגיע לאירוע מהנה ולקבל מתנות שוות בשווי 200 ש"ח |?|

|תפוז| אנשים מזמינה אתכן לאירוע מיוחד, בו תמצאו את כל המוצרים שאתן צריכות לבייבי שלכם, בהנחות מיוחדות!

אתן מוזמנות להירשם בלינק הבא:
http://tapuzbiz.activetrail.biz/BabyStar

נתראה ביום חמישי 4.9 בין השעות 10:00-20:00 (אפשר להגיע מתי שרוצים)

האירוע מיועד לנשים בכל שלב של ההריון - אתן מוזמנות להפיץ לחברות.
נפתח פורום הורים לילדים מיוחדים|*|
24/08/14 13:04
9צפיות
|חיבוק|פתחנו בשבילכם את פורום הורים לילדים מיוחדים בו תוכלו לשתף בחוויה של ההורות לילדים המיוחדים שלכם, ולתמוך בהורים החדשים בתחילת דרכם.
אתם מוזמנים לשתף ברגשותיכם העמוקים, לפרוק ולחלוק בהתמודדות שלכם ההורים, עם גידול ילדים מיוחדים.

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
למה כולם רודפים אחרי רזון?
18/08/14 13:46
648צפיות
בזמן האחרון אני מביטה סביבי ולא מאמינה למראה עיני ולמשמע אוזניי : בכל טורי הרכילות מופיעות תמונות של סלבס שעושים דיאטות רצח וכל התגובות הן "תמשיכי כך כל הכבוד" כשמדובר בדיאטות בהן מרעיבים את עצמם למוות .
אני פותחת האח הגדול ורואה שם את עינב בובליל כולה חיוורת מתה לאכול ומכריחה את עצמה למלא את עצמה בנס קפה כל היום בכדי לא לאכול,כאשר בסוף היא נשברת וגונבת פסטה מהסיר ומיד לאחר מכן מענישה את עצמה ביום למחרת ולא מכניסה טיפת אוכל לפיה .
בשכונה שלי אני שומעת על נשים שבגיל 70 הולכות לניתוח קיצור קיבה כי רוצות "למצוא בן זוג" 
ושכנות מספרות לי על דיאטה חדשה בה הן אוכלות אגוזים בלבד.
ואני שואלת את עצמי באמת ובתמים :מה הסיפור??!! מה הסגידה הזאת לרזון ? זה נשמע חולני מאוד . אנשים מרעיבים את עצמם בכדי להיות רזים .
ולמה תמיד מאשימים אדם שמן שהוא אוכל יותר מידי? אולי יש אנשים בדיוק כמו כולם כמו שיש אדם נמוך, גבוה ,מכוער או יפה אז ככה יש אדם עם חילוף חומרים מהיר יותר ויש כזה שפחות . למה אנשים שופטים בחומרה קיצונית בני אדם בעלי עודף משקל?אני לא רזה ,כל החיים נאבקדתי במשקל אבל זה שובר וקשה לפעמים . החברה מצפה ממני לרעוב ואני לא יכולה לעמוד בזה . מאיפה זה נובע אצל אנשים הסגידה לרזון?
 
 
היי גלית...
19/08/14 06:59
272צפיות
יש סיבות היסטוריות וחברתיות, אישיות וסביבתיות...אני מסכמת את זה ב- אופנה.
בכל מקום שתקראי בו- מגאזין, אתרי חדשות, בהמון תכניות טלויזיה...זה כל הזמן עולה.
אז זה מה שנתפס אצלנו בראש כנכון...
תוסיפי לזה את ה"אנטי-אופנה" של השומן והשמנים שמוסתרת בד"כ היטב בנושאי בריאות (כמו גם מרדף הרזון) והתוצאה היא שכווולם צריכים לרזות. אבל זה החלק הכי קטן...
יש לרב האנשים 2-6 ארוחות ביום (תלוי דיאטות)...בשביל זה עושם קניות, בישולים, מחשבה מראש ותכנון... זה תופס חלק נכבד מהיום....אז גם ככה חושבים הרבה על אוכל , תוסיפי לזה שקוראים על זה שומעים על זה ומדברים על זה....זה פשוט משתלט על סדר היום.
לא מבינה מדוע ולמה...אני חייבת להודות.... נושא המשקל הפך לכזה דומיננטי בשיח היומי....אבל זה מה יש.
לי מפריע הרבה יותר זה שאנשים גורמים לנזק לעצמם, ביודעין, והאנשים סביבם יעודדו אותם לעשות את זה- הכל בשם המטרה הקדושה של הרזון....הדוגמה שנתת של האח הגדול, החל מהבובלילית ועד ה..נו.. שנכנסה בהריון ועפה...והתגרשה ונכנסה לתכנית של הניתוחים...באמצע ירדה דראסטית במשקל....
בסופו של דבר הפכנו לעולם מהיר. אין זמן ...אז אם במבט אחד אפשר לשפוט אדם- זה הכי טוב. אם אפשר לרעה.. זה עוד יותר טוב...
 
החלק הטוב הוא שזה ש"כולם קופצים מהגג" לא אומר שאנחנו צריכים לעשות את זה....לפעמים יותר חשוב למצוא איפה ואיך טוב לנו מאשר איך טוב לאחרים שנהיה....
 
אבל פה צריך את היכולת להיות שונה....
 
רוזי! השונה.
 
הגעתי מהראשי
22/08/14 17:24
200צפיות
את בעצמך אומרת "אני לא רזה, כל החיים נאבקתי במשקל"..
אז כשאת שואלת מאיפה נובעת הסגידה לרזון...תשאלי את עצמך קודם...מה גרם לך להאבק כל החיים במשקל?
 
למה מאשימים אדם שמן שהוא אוכל יותר מידי? כי להאשים את חילוף החומרים זה בולשיט. יש המון סוגים של ספורט ודיאטות.
יש שמן ויש שמן, וצריך להבדיל בניהם.
כשאני, למשל, רואה מישהו שמן...מה שעולה לי בראש זה עצלנות, חוסר אסטיות, אין פעילות רבה, הכל מתנהל כבד כזה....פשוט לא יפה.
לא הייתי רוצה לצאת עם מישהו שהוא מאוד שמן..תכלס אני אומרת.
היית רוצה לצאת עם מישהו שהדבר הראשון שעולה לך בראש זה "מממ...אין לו אנרגיות ומרץ..."?...
אין מה לצאת יפי נפש, חייבים להודות בזה שמראה זה רושם ראשוני והוא קובע..
 
ואני רוצה להבהיר שני דברים:
1.שמן הוא לא רק שמן. יש בו עוד המון דברים! נגיד..מישהו עם שיער מטונף ומבולגן ולא מגולח (בצורה המכוערת של זה)...גם יגעיל אותי..מינימום אסתטיקה זה הכרחי. אותו דבר לגבי מישהו שלא מתקלח...
2.אני ממש לא מעודדת הפרעות אכילה וכל אלה. יש גבול למה שאפשר לעשות כדי לרזות. ובאותה מידה - לא מעודדת קיצור קיבה..זה מעיד לדעתי על עצלנות.
 
ואגב, אני ממש לא שופטת אותך ולא מדברת ספציפית עלייך..אין לי מושג מה עברת  ופעם ראשונה שאני פה בפורום אז באמת שדיברתי בכללי!
 
סופ"ש מדהים לכולם  תאכלו מה שבא לכם ותעשו רק מה שטוב לכם! בלי להיכנע ללחצים חברתיים   
ממש לא כולם.
22/08/14 19:13
203צפיות
אנוכי לדוגמא.
ההעדפה המינית שלי היא עגלגלות. לא פרות, אולם לא נהנה מללטף עור ועצמות.
לדוד משה...
23/08/14 17:23
131צפיות
אז בניגוד אלייך אין לי בעייה: לא עם פרות, סוסים, תוכים וגם לא נשים שמנמנות ושמנמנות+השימוש שלך במילים ממש לא לעניין!!!
23/08/14 18:25
100צפיות
נעלבתי
ההודעה שלך כוללת שתי שאלות
23/08/14 19:34
135צפיות
הראשונה למה סוגדים לרזון.
השניה, למה מאשימים אדם שמן שהוא אוכל יותר מידי.
 
התשובה שלי לשאלה הראשונה היא העניין הבריאותי. עודף משקל הוא בעיה בריאותית. יש קשר ברור בין סוכרת 2, מחלות לב, סרטן, אצלהימר, פרקינסון ועוד להשמנה. לכן חשוב לי להיות במשקל תקין. 
 
התשובה לשאלה השניה היא שהרופאים הם אלו שהטיחו את האשמה הזאת בשמנים.  על פי הרפואה, השמנה נובעת מגרגרנות (אכילת יתר) ועצלנות (פחות מידי ספורט) (gluttony and sloth). היינו, השמן בהתנהגותו ובחירתו הופך להיות שמן.
 
אולם יש היפוטזה אלטרנטיבית שטוענת שהרפואה טועה בענק. השמנה אינה עניין של בחירה. אדם בריא לא משמין ולא משנה כמה הוא אוכל. השמנה היא תקלה במנגנון ויסות המשקל ההורמונלי. לדוגמא תקלה בבלוטת התריס או תסמונת שחלות פוליציסטיות. התקלה הנפוצה ביותר שמובילה להשמנה נקראת עמידות לאינסולין. ומי שיצר את התקלה הזאת והפך את העולם כולו לעמיד לאינסולין זה כן, הרופאים בעצמם!!! בהמלצות התזונה שלהם מלפני 40 שנה ובפרמידת המזון השגויה.
 
לפני 40 שנה הרופאים המליצו לכולם להוציא מהתפריט את השומן. במקום השומן נכנסו הפחמימות. פחמימות מעלות את הגלוקוז (סוכר) בדם. כתוצאה מכך הגוף מפריש אינסולין כדי להוריד את הגלוקוז בדם. עם הזמן וככל שאוכלים יותר מתוק כך הגוף נהיה עמיד יותר ויותר לאינסולין. הוא זקוק ליותר ויותר אינסולין כדי להוריד את רמת הגלוקוז בדם. וכאן הפואנטה - אינסולין לא רק מוריד את הגלוקוז בדם, הוא גם הורמון אגירת השומן. ככל שיש יותר אינסולין בדם ככה אנו שמנים יותר ולהפך. אני מבטיח לכל אלו כאן בפורום שהם במשקל יתר, כי אם הם יעשו בדיקת אינסולין הרעבה הם יגלו שהוא בשמים. הם בעשירון/מאיון העליון תלוי באחוז השומן בגוף שלהם. ככל שהאדם יותר שמן, כך ימדד לו אינסולין גבוה יותר. ואכן, מאז המלצות התזונה לפני 40 שנה העולם הלך והשמין, נהיה חולה ורעב. אפילו חתולים וכלבים שאוכלים מזון עם תירס משמינים. גם תינוקות משמינים כי כבר בבטן של האמא הם מפוצצים באינסולין.
 
אז שאת כותבת כך "אני לא רזה ,כל החיים נאבקדתי במשקל אבל זה שובר וקשה לפעמים . החברה מצפה ממני לרעוב ואני לא יכולה לעמוד בזה " שום דבר מזה לא היה באשמתך. לא יכולת לעשות כלום. אם הלכת לדיאטנית היא נתנה לך תפריט דל קלוריות ודל שומנים שכולו פחמימות. אז גם האינסולין היה בשמים וגם נשארת רעב וזה לא יכל היה לעבוד. לצערי, מנהלת הפורום לא אוהבת שאני כותב על פתרונות תזונתיים ומי שרוצה לשמוע על כאלו שתפנה אלי בפרטי.
 
אסיים בבקשת הסליחה המפורסמת של פיטר עתיה, רופא מנתח. ביהירות גיל הנעורים שלו, הוא לא חש חמלה כלפי אישה סוכרתית שהיה צריך לכרות לה את הרגל כתוצאה מנמק (בעיה נפוצה אצל חולי סוכרת). הסיבה שהוא לא חש אליה חמלה הייתה כי הוא חשב שהיא לא דאגה לעצמה (אכלה יותר מידי והתעמלה פחות מידי). הוא עצמו עשה המון ספורט. הוא היה שחיין מרתון (שוחה עשרות קילומטרים) ורכב מאות קילומטרים ביום. הוא גם עשה אימוני משקולות עצימים. הוא לא אכל המבורגרים עתירי שומן במקודלנס. והנה, הוא הלך והשמין ונהיה עמיד לאינסולין. אז הוא הבין שהוא שגה. שהשמנה אינה עניין של בחירה אלא תוצאה של עמידות לאינסולין ושל השינוי בתזונה העולמית ב-40 שנה האחרונות ו/או בעיות הורמונליות אחרות. תראו כאן בתרגום לעברית:
 
 
גם אני לא מבינה זאת...
24/08/14 21:35
92צפיות
היי גלית,
הלוואי ואנשים לא היו שיפוטיים והינו מסוגלים לקבל כל אחד ואחת. גבוהים, נמוכים, רזים, שמנים, מלאי פצעונים, חלקים, שעירים, קירחים ועוד ועוד...
כל החיים שלי הייתי בדיאטות. דיאטת יויו זה נקרא. הדיאטות הרסו לי את הגוף, כך שלא משנה אם שמנה או רזה- אני אף פעם לא אהיה מרוצה מהגוף שלי. 
היום שוב פעם אני בדיאטה בפעם המי יודע כמה. אם אני רוצה להתענג במאכל שהוא ההפך מדיאטתי אז אני מורידה מכמות האוכל במשך היום ומתעמלת יותר בחדר כושר. אני מרגישה כלואה בתוך חיים שכאלה. אני בגובה 1.53 ושוקלת 45. מודעת לזה שירדתי יותר מדי אבל אף פעם לא מרוצה ומפחדת שוב לעלות משקל. כשאני רזה הבגדים שיש לי עולים עלי וכשאני שמנה, קשה לי למצוא בגדים בארון, ואני מתעצלת לקנות חדש. 
אני מרגישה שהאושר שבו הייתי נעלם. בחודשים האחרונים אני פחות מאושרת, והסביבה לא רואה זאת. 
אני מפחדת לשתף את הסביבה שיגידו לי להפסיק עם הדיאטה הזו ואז אאבד שליטה ואתחיל לאכול ללא חשבון. 
אין אצלי אמצע. זה או לאכול פחות בהרבה או לאכול יותר מדי. כן, אני יודעת- זו בעיית אכילה נוראית. יעצו לי ללכת לתזונאי/פסיכולוג אבל מעדיפה לחיות עם הדיאטה הזו מאשר שיגידו לי איך לפעול. 
מקווה שאנשים יתחילו גם "לסגוד" כפי שהיו בעבר הרחוק. 
זהו, שהבעיות הללו אינן בעיות פסיכולוגיות
24/08/14 23:03
82צפיות
הן בעיות הורמונליות, שקשורות לשינוי התפריט העולמי ב-40 שנה האחרונות והוצאת השומן מהתפריט.
ברגע שיחזרו לתפריט בריא, אפשר לאכול כל הצורך, בלי להיות רעב כל היום, ולשמור על משקל תקין.
 
הרעב הבלתי ניתן לשליטה, בולמוסי אוכל, זה הכל עניין של הורמונים.
 
שאלה טובה
28/08/14 15:25
39צפיות
האמת שגם אני אף פעם לא הייתי רזה ואפילו היום (כשאני כבר מזמן לא ילד (בגיל שכבר הייתי אמור להיות אבא ובוודאי לא רווק)) אני לא לגמרי מבסוט מהמשקל (כ-100 (ועוד טיפה) קילו על 1.70 מ', אבל משום מה רוב האנשים שאני שואל כמה אני שוקל, אומרים לי שאני שוקל 70 קילו... אמיתי...). אני כמעט תמיד שואף לרדת לפחות איזה 5-10 ק"ג. זה אגב לא מונע ממני להיות פעיל פיזית (רכיבה על אופניים למשל).
 
לגבי למה נשים (או לפחות הרבה נשים) שואפות לרזות (אולי גם שלא באמת צריך (ע"ע אנורקסיה)) הצעתי בזמנו אצלי בבלוג (שלא מתעדכן עכשיו) הסבר משלי בפוסט: "מדוע הרבה נשים חושבות שהן שמנות מידי".
 
וכרווק ובמבט על נשים, מעולם לא נמשכתי לרזון נשי (הוכחה...: תיאור בת-זוג שאני מחפש).
 
 
 
יותר מדי FTV...!
01/09/14 19:37
11צפיות
 
 
כתבה על עמותה שקמה לטפל באפלייה נגד שמנים...
19/08/14 12:22
142צפיות
אילת קלטר היא מובילה פה...
 
 
לצערי אין לי זמן...אבל התגובות מראות חד משמעית, לצערי, את האפליה...
 
רוזי! שמבסוטה מאילת.
יזמה ברוכה
19/08/14 22:18
75צפיות
והתגובות מבאסות
יש גם עמוד בפייסבוק - נקרא אדם ומלואו אם לכם לתמוך 
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
9צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
96 מבני גוף שלא תראו על שלטי חוצות אבל כדאי שיהיו שם
14/08/14 10:03
336צפיות
תהיה שיש לי
14/08/14 16:02
287צפיות
(בלי קשר לעובדה שמדובר בפרויקט מאוד יפה, גם מבחינת הרעיון וגם מבחינת הצילום).
 
האם כדי שנשים יוכלו להשלים עם גופן מה שצריך לקרות הוא שיופיעו נשים שנראות כמוהן על שלטי חוצות?
אני שואלת את זה לא ממקום של התנשאות אלא דווקא כי גם אני חיה במציאות הזו ומבקרת את עצמי על השוני שלי מהמודל שאליו אנחנו נחשפות בכל מקום. המטרה שלי היא לא למצוא שלט שבו מופיעה מישהי בעלת מראה או מבנה גוף דומים לשלי, אלא להשתחרר מהצורך לקבל אישור חיצוני כדי שאוכל לקבל את עצמי.
הפרויקט הזה יפה ונותן במה להרבה נשים שבאמת לא סביר שנראה בפרסומות בקרוב, אבל אני שואלת את עצמי למה בעצם הן צריכות להיות בפרסומות. לא מספיק שהן פשוט שם?
זה שאנחנו בסביבה לא תורם לכולם
15/08/14 09:24
117צפיות
לא מונע מילד לצעוק שמנה
לא מונע מנער נערה להתבייש בעצמו בגלל מבנה הגוף שלו
 
אם מבנים כאלו יחשפו בפרסומים מכל סוג שהוא יכולים לסייע לאנשים צעירים ומבוגרים להבין שזה בסדר שהם ניראים ככה
º
האסיאתית הרזה דווקא פצצה, הלוואי עליי
16/08/14 19:48
57צפיות
ראינו את זה בעבודה
27/08/14 00:35
34צפיות
והבת שפתחה את זה היא מבנה גוף רזה ולא הפסיקה להגיד שזה מזעזע כאשר אני יושבת מאחוריה וצופה גם.
שאלתי אותה מה לא בסדר ואמרה שמה שלא בסדר זה לא שהיא חושבת שהן מזעזעות (חס וחלילה) אלא שהחברה גורמת לנו לחשוב שאלו לא מידות נורמטיביות...מיותר שהיא לא הפסיקה להתנצל בפני (מה שהיה גם משעשע וגם עצוב)
º
נקווה שזו באמת דרך החשיבה שלה
27/08/14 09:01
7צפיות
שמנה ומתוסכלת
12/08/14 16:12
370צפיות
שלום לכולן/ם
אני קוראת בפורום כבר כמה חודשים.
כרגע חזרתי הביתה מבדיקה שגרתית אצל רופא שיניים (חדש) והרגשתי צורך לשתף מישהו,
ראה איזה סימן כחול שיש לי ביד (קיבלתי מכה) והחליט שעליו להגיד לי שאני צריכה לגשת לרופא להיבדק כי אולי משהו לא בסדר.
ישר חשבתי שזה המקום בו אני רוצה לשתף, אולי מכאן אצליח להתחזק.
אני בת 26, שמנה וסובלת גם מבעיה בריאותית כתוצאה מכך, אך חוששת מרופאים.
לאורך כל חיי, הייתי שמנה וכל פעם שניגשתי לרופא, לבעיה שאינה קשורה למשקל- התשובה הייתה שעלי לרדת במשקל,
שזו הבעיה להכל. מאז פיתחתי מאין חרדה לרופאים ואני פשוט לא הולכת לרופא, גם כשאני יודעת שאני צריכה לקבל טיפול.
לפני מספר ימים קיבלתי מכה, הרופא שיניים שהייתי אצלו כעת ראה את הסימן הכחול שנוצר לי ביד והחליט שהוא צריך לומר לי ללכת להיבדק אצל רופא המשפחה, כי אולי משהו לא בסדר. אני מבינה את הדאגה שלו אולי? אבל משום מה מרגישה שזה נובע דווקא בגלל כל המראה החיצוני שלי... אולי אני טועה ואולי לא, אבל התחושה שלי כעת היא ממש מתסכלת.
בנוסף, אני לא מרגישה טוב עם המראה שלי ובייחוד גם בגלל שזה משפיע על המצב הבריאותי שלי, עשיתי כל מיני דיאטות כאלו שהצליחו וכאלו שפחות, אבל בסוף תמיד עליתי במשקל. כיום אני נמצאת במצב שאני לא מצליחה למצוא את הכוח לעשות שינוי באורח החיים שלי ומצד שני גם חסרת ביטחון במצב שלי היום...
אני מסיימת את ההודעה, בלי לשאול משהו, אבל עם תחושה שלפחות שיתפתי מישהו..
תודה
היי חופשייה
12/08/14 20:47
177צפיות
נתחיל ברופא שיניים ובהסכמה שלי איתו לגביי בדיקה, מכות כחולות שמופיעות מהר או מכל מכה יכולים להיות סימפטום למשהו אחר אז כדאי לבדוק
 
נמשיך לרופאי המשפחה, לפני כמה שנים הם קיבלו הוראה מפורשת לדבר על נושא המשקל עם כל לקוח במשקל עודף אז זו לא רק אשמתם. אם הרופא משפחה שלך גורם לך לחוסר נעימות תחליפים אותו ואם את לא רוצה להחליף פשוט תעני לו שיפסיק להתייחס למשקל אלא לתלונות שלך, אולי זה יעזור
 
ירידה במשקל מוצלחת מגיעה מנקודה של קבלה, כן זה קשה אבל אולי תנסי.
דברים קטנים, בבוקר תחמיאי לעצמך - אולי תתאפרי קלות ולאט לאט זה יכול להגיע ולעזור לך
 
מקווה שתקראי את ההודעה שלי בכייף
אני שמנה.
13/08/14 13:06
189צפיות
כשאני באה לרופא/ה לדעתי הם לא עושים את עבודתם אם הם לא מתייחסים לאספקט הבריאותי של ההשמנה. שיגידו מה שיש להם להגיד ונמשיך לסיבה שלשמה באתי.
אצלנו השמנים יש בעיה בריאותית שרואים. רואים אותה מיד כשאת נכנסת לרופא.  את רוצה שהרופא יתעלם? זה כמו שתביאי לו מישהו עם סיגריה, מישהו צולע, מישהו שהולך שפוף או אפילו מישהו קשיש. לכל מצב בחיים יש מגבלות בריאותיות (כולל לחיים עצמם). הרופא צריך לציין זאת.
עם זאת, משציין, אפשר להמשיך. יש לי רופא משפחה שדיבר איתי בפעם הראשונה והבין שאני מודעת. כשיש בבדיקותה דם (שאני יוזמת) משהו שצריך לדבר עליו- הוא מדבר. ישירות על הנושא, על הסיכון שלי לסכרת אחרי שני הריונות עם סכרת הריון, על כולסטרול או טריגליצרידים במידת הצורך. זאת העבודה שלו. אבל היחס אלי הוא מכבד ומכובד.  אני דורשת יחס כזה ואין לי בעיה לבוא איתך לרופא ולהיות אסרטיבת באותה מידה. יש פיל לבן שמן באמצע החדרון הקטן של הרופא וצריך לדבר ולהוציא אותו משם ואז הרופא יוכל לטפל בבעיות...אבל אם לא תלכי לרופא את מתחבאת מאחורי הפיל ושם אף אחד לא יכול לעזור לך, או אפילו להגיד לך שהכל בסדר...ואת נשארת עם הפיל הזה צמוד אליך ולוקחת אותו לכל מקום, מרופא השיניים עד לפחד מנפילה- שאצטרך להגיע לרופא (הפחד לא מהפגיעה אלא מהרופא...).
 
כשרופא מדבר אלי בצורה שלא נראית לי אני מעירה - אבל נותנת גם לו את הכבוד המגיע לו. אם אחרי כמה הערות הוא ממשיך הבעיה היא אחרת- שהוא לא מכבד אותי. אז אחפש רופא אחר- יש שפע של רופאים כמו שיש שפע של שמנים. כל עוד הם דואגים שתהיי מודעת למצב הרפואי שלך ועושים זאת בצורה מכבדת- הם עושים עבודתם. בשביל זה אנחנו באים אליהם.
 
לסיכום-
אני שמנה. אף אחד לא מגלה לי את אמריקה כשהוא מדבר על כך שאני שמנה. לא רופא, לא זר שצועק משהו ברחוב, ולא הקרובים אלי.
ברגע שיש את הביטחון- ההערכה העצמית - ההבנה שהשומן זה חלק ממך- אבל לא החלק העיקרי....לא מפריע לדבר על זה, לפתח דעות, להתפתח לכיוון מתאים ולא לברוח...
הרופאים הם שם בשבילך - לוקחים אויר (וחברה- אם תרצי - כבר אמרתי שאני מוכנה לבוא איתך- אין אצלי שיפוטיות)  ועושים מה שצריך כדי לטפל בעצמנו.
 
גם בהריון, מעל ל- 140 ק"ג, עם סכרת, הלכתי לכל אדם שיכלתי כדי לפתור בעיית כאב ברכיים שניתן בקלות לייחס גם להריון וגם לשומן ובהחלט לקומבינציה ביניהם...לא ויתרתי ומצאתי מישהי שב- 30 דקות מסאז' פתרה לי כאב של שבועיים שהקשה עלי ביומיום.
אסור להתעלם מהבעיות- לא משנה הסיבה, את לא עושה נזק לאף אחד מלבד לעצמך....זה מצב הרבה יותר גרוע משומן.
 
רוזי! שתיתן טל' במסר אם תרצי...
את תמיד יכולה לשאול את הרופא
20/08/14 12:53
64צפיות
אם יש לו פתרון עם אחוזי הצלחה קצת יותר גבוהים מ-5% לבעית ההשמנה, כי הרי הוא בודאי מבין שהיית מעדיפה להיות רזה....זה לא ממש כיף להיות שמן בחברה שלנו.
ומכיוון שעדיין לא נמצא הפתרון שיצליח בטווח ארוך באחוזים יותר משכנעים כדאי להתמקד בהרגלים בריאים שישפיעו על הבריאות (ולא בהכרח על המשקל), שיתרמו לתחושת הערך שלך וישפרו את איכות חייך
בכל מקרה את ממש לא לבד. זו אחת הסיבות שהוקמה עכשיו חברת "אדם ומלואו" ששמה לה למטרה להילחם באפליה נגד שמנים, גם זו שבאה מצד רופאים
הי,תראי,לא כל מכה קטנה עם סימן כחול,רצים ישר לרופא...
02/09/14 20:17
תני לגוף לנסות לרפא את עצמו...
הסימן הכחול זה בעצם שטף דם שהצטבר מהמכה,זהו...
מכות יבשות לא צריך לעשות מהומה על לא מאומה...
כנראה,מרוב שמנסים לעזור עושים את ההפך...
רק תהיי חזקה ותנסי לפעול למען עצמך...
פורום דם אמיתי נפתח ב|תפוז|!
11/08/14 16:51
8צפיות
|ערפד| אנו נמצאים בשיאה של העונה האחרונה של דם אמיתי!
בבון טמפס קיים דו קיום בין הערפדים לבני אנוש, בלב ארצות הברית, עיירה דמיונית. רוצים לספר כמה אתם מעריכים מלצרית בעלת יכולות טלפתיות? רוצים להיזכר ברגעים גדולים מהעונות הקודומות?

בואו לדבר על הסדרה בפורום דם אמיתי
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
|*|נפתח פורום פוליטיקה עולמית |*|
11/08/14 11:13
6צפיות
|גלובוס|רוצים לדעת מה קורה עכשיו בממשלת בארה"ב? מעוצבנים על פוטין? רוצים ללמוד מהאירופאים?
פתחנו בשבילכם את פורום פוליטיקה עולמית. בפורום תוכלו להתווכח  על סוגיות העומדות על סדר היום, לדבר על אירועים פוליטיים המתרחשים היום בעולם ועל השלכתם הבינלאומית.

היכנסו כבר עכשיו |שמאל|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
להיות שמנה וחופשיה בארצנו?
08/08/14 09:22
305צפיות
מיכל שם טוב כותבת טור כבר כמה חדושים במאקו על חייה כאישה שמנה. הפעם היא מספרת על כל האנשים האלו ש"מטיפים" לה לעשות ספורט - רק כי היא שמנה, ושזכותה שלא ינדנדו לה לעשות דיאטה או לעשות ספורט.
 
מצד שני, בכל פעם שאני קוראת את אחד הטורים שלה, אני מקבלת תחושה לא נעימה. כי יש פה משתתפות בפורום שמאמינות באורח חיים בריא (שכולל בין השאר ספורט) במקביל לקבלה העצמית שלהן בכל משקל. ויש כאלו שכן עושות דיאטה - בדיוק מאותה קבלה עצמית. האם החוויה שלהן כשמנות אמורה על פי מיכל להיות פחות אותנטית רק כי הן "נכנעו ללחצים"? האם באמת לעשות ספורט או לבחור בדיאטה זו תמיד כניעה ללחצים - או שבעצם זו בחירה חופשית? והאם אין לנו בעצם בחירה חופשית גם לא לבחור לרדת במשקל, ופשוט להתעלם מתוכניות כאלו או אחרות?
 
מעבר לזה, איכשהו אצל מיכל תמיד יש את הקלישאות שספורט זה סבל (למשל) , או תיאורים שלה איך היא אוכלת אוכל טעים ולא דיאטטי. אז מצד אחד אני מבינה שמבחינתה להגיד כך "לא" זה בעצם סוג של מרד, אבל אני מאוד חוששת שזה ירום לכך שיראו אותה בתור עוד איזושהי שמנה "טיפוסית" שמה שמטריד אותה בחיים זו הארוחה הבאה ותו לא, עד שהיא בסוף תתפכח ותתחיל סוף סוף את הדיאטה.
קראתי את הכתבה ברפרוף
10/08/14 09:18
117צפיות
והבנתי שהיא מעדיפה לא לעשות ספורט כי זה עושה לה לא טוב.
 
בילוב הבקשה שלא יכנסו לה למכנסיים וידחפו אותה בכוח לעשות משהו שהיא לא מעוניינת בו.
אגב, לי לפחות ספורט מאוד לא בריא
10/08/14 09:19
114צפיות
בכל פעם שעשיתי ספורט חטפתי פציעה שעד היום אני סוחבת וסובלת ממנה
º
תגידי,לא בריא לעשות ספורט..?!מאד מעניינת התאוריה הזאת שלך...
02/09/14 20:52
2צפיות
מה שמפריע לי פה...
11/08/14 05:21
121צפיות
 קודם כל, היא מנפנפת בקלות יתרה מידי במונחים כמו "הפרעת אכילה" ו"דיכאון". אני לא חלילה מזלזלת בחומרה של הפרעות אכילה או של דכאון קליני, אבל במציאות הרוב המכריע של האנשים השמנים שמנדנדים להם לעשות ספורט לא מגיעים למצבים של דיגאון קליני או הפרעת אכילה, אז האובר דרמאיות שלה נשמע פשוט לא במקום.
 
וגם בסוף הכתבה היא כן מדברת על לשכור מאמן אישי, מה שקצת סותר את המסר, לא? העניין הוא שיש בזה גיון מסוים - כלומר שאפשר לראות בכושר משהו חשוב גם בלי לראות את זה כמשהו שנועד להרזיה אלא כאורח חיים בריא, או כמשהו שכיף לעשות בלי שום קשר לדיאטה, וזה מתפספס בטור.
בחורה גדולה מהחיים,
13/08/14 13:58
77צפיות
איך קוראים לה , סגל - שכחתי את שמה הפרטי.
היכרות
09/08/14 20:08
387צפיות
שלום לכולן,
שמי גלעד אני בן 33 מחפש להכיר אשה שמנה ומתוקה שמחפשת להכיר גבר איכותי רציני שנראה טוב ומאד מעניין
תמונה
הודעה זו מכילה תמונות
09/08/14 20:44
427צפיות
צירפתי תמונה שלי לכל המעוניינות...
º
לא להתבלבל אני לא דתי
09/08/14 20:45
118צפיות
º
ושלא תהיה גבוהה כי זה מפחיד אותו והוא בורח
16/08/14 04:34
92צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה