בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
הפורום שלנו,

פורום נשואים טריים הוא הבית שלנו. קהילה קטנה של אנשים (נשים וגם גברים) שחולקים ביחד חוויות דומות.
הקמת משפחה ובניית הקן הפרטי שלנו הוא לא תהליך קל, אבל מלא אהבה. פה אנחנו מדברים על הכל. על אהבה ואכזבה, מריבות ורומנטיקה.
ואיך אפשר בלי הפרטים הטכניים של החיים: איך לוקחים משכנתא? ואיך מוצאים דירה? איפה קונים מוצריי חשמל? ואיך מסירים כתמים? מה עושים עם החמות? ועם הגיסה? מה קונים ליום הולדת? ואיפה מוצאים דילים טובים? איך מתפייסים אחרי מריבה? איך מחפשים עבודה? איך מתמודדים על הבוס? ואיך נגרום לבעל להתייחס אלינו כמו אלילה? ובל נישכח- שירשוריי מתכונים שגורמים אף לפחדנית שבבשלניות לנסות את מזלה (זה גם עוזר לשיפור היחסים על הבעל...).
כל אותם פרטים גדולים וקטנים שמרכיבים את החיים שלנו.
חולקים חוויות טובות וכואבות, שמחה והתרגשות עם כל תוספת חדשה למשפחה. וצער על כל פרידה.

אנחנו לא מחפשים מהצד ולא אוהבים שפה לא הולמת. לכל אחד ואחת יש פה מקום לתרום, להוסיף ולהעשיר את חברי הפורום. אבל אנחנו לא מחפשים לריב, להתקוטט או להעליב. נא לשמור על שפה נאותה ולחשוב עוד רגע אחד לפני שמוסיפים תגובה. בצד השני של המחשב ישנם אנשים אמיתיים שיכולים להיעלב.

אז, בבקשה, ביתנו פתוח לרווחה, אתם מוזמנים להצטרף ולפנות בכל שאלה, בעיה או הצעה למנהלות הפורום או לכל המשתתפים.

 
 
ברוכים הבאים לפורום נשואים טריים :)
אנא הקדישו דקה מזמנכם לקרוא:
המשך...
הודעה חדשה

שירות לציבור, לפני כמה זמן התייעצתי כאן לגבי
02/07/14 01:18
730צפיות
גילוי של סרטן השד אצל אמא שלי.
מאז היא עברה ניתוח, ועליו חשוב לי לספר.
הניתוח שהיא עברה כלל בתוכו הקרנה תוך ניתוחית, ככזה הוא אמור ב70%-80%  לחסוך הקרנות נוספות.
קצת מידע, הניתוח הזה לא מתאים לכל אחת. כרגע להבנתי הוא מיועד לנשים מעל גיל 60 שגודל הגידול לא עולה על 2ס"מ, אני מניחה שיש עוד מספר קרטריונים אבל אני לא סגורה על הכל.
כיום הניתוח מבוצע בבי"ח כרמל אך בחודשים הקרובים הוא יכנס לעוד בתי חולים.
זה די בקצרה על האפשרות הזו, שלטעמי מאוד חשוב להכיר אותה ואם אנחנו לא היינו שואלים, לא היו מציעים לנו, בגלל שבבי"ח שאמא שלי
טופלה בהתחלה, כרגע אין אותו ולכן היא הגיעה אלי לצפון כדי לבצע אותו.

כרגע אנחנו מחכים לתוצאה סופית של ביופסיה של הגידול שהוצא, לפי התוצאה נדע האם הסיפור הזה "מאחורינו" או חלילה רק ההתחלה.
אשמח לקבל את כל האצבעות שלכם עד שזה יהיה מאחורינו.
וכמובן תודה
מחזיקה עבורה בכל הכוח. ממש ממש מתפללת
02/07/14 08:17
186צפיות
שזה מאחוריכם.
שתהיה רפואה שלמה ומלאה
02/07/14 08:40
173צפיות
וכל הכבוד לך שגם בתוך הדאגות הגדולות והעיסוקים, את דואגת ליידע ולסייע, מה שיכול לעזור גם לאחרות.
אני שמחה לקרוא
02/07/14 08:40
216צפיות
ומקווה מאוד מאוד מאוד שזה מאחוריכם!!!
הרבה הרבה אצבעות
03/07/14 09:06
108צפיות
עברנו פה אותו דבר.
מתפללת ומחזיקה אצבעות.
ועוד משהו, תתעקשו אח"כ לשלוח את הגידול לבדיקה נוספת בארה"ב שמנבאת את הסיכוי של הסרטן לחזור.
º
מחזיקה!!!! העיקר הבריאות, שיהיה המון בהצלחה!!
11/07/14 07:52
7צפיות
אוהבים לקנות אופנה ברשת|?|
30/06/14 11:29
114צפיות
|תיק|טרנד השופניג אונליין הפך בשנים האחרונות לתופעה מטורפת ברחבי העולם, במיוחד בארה"ב ובאירופה. מאות אלפי נשים מעדיפות לעשות את הקניות שלהן ברשת, כבר לא צריך לצאת מהבית לבזבז דלק, לחפש חנייה ולהסתובב שעות בין החנויות השונות ולהתעייף.  
אפשר לקנות ברשת מהבית, לשבת בסבבה בפיג'מה ולגלוש בין האתרים השונים.

|קדימה|אז אם מתים לקנות ברשת אבל מפחדים? או רוצים לקנות מותג שלא נמכר בארץ ולא בטוחים אם האתר אמין? יש לנו את הפורום המתאים בשבילכם!
היכנסו לפורום קניית אופנה ברשת ותוכלו להתלבש הכי יפה שיש הכי זול שיש!

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
עיריית חולון עושה זאת שוב
29/06/14 10:50
697צפיות
שלום,

שמי יפעת רוזלס, עוד רגע בת 33, אמא לילד מקסים בשם אריאל, בקרוב יחגוג יום הולדת ארבע.

כבר שלושה חודשים שאני מאושפזת באופן רצוף, כאשר לפני הייתי מאושפזת במשך כשבוע וחצי, כשקיבלתי הקרנות לאזור האגן, רגע מלעבור ניתוח בעמוד השדרה, עם כאבי תופת שאני צורחת את נשמתי לשמיים, עם כמויות של משככי כאבים עצומות, כשאני מקבלת מורפיום על גבי מורפיום, לא זזה מהמיטה, אני נאלצת לקבל מקלחת במיטה, כשכל הזמן אני במתח, אני בדיכאון, אני רק במחשבות על "האם אני אצליח שוב ללכת" כי לפי דברי הרופאים אני כנראה אעבור ניתוח בעמוד השדרה, דבר שהדאיג אותי מאוד כי החוליה שמכאיבה לי היא החלק המרכזי והמקשר בין עמוד השדרה לאגן וכל תנועה לא נכונה עלולה לגרום לכך שאני אצטרך לבלות את שארית חיי בכיסא גלגלים. את כל המלחמות האלה, את שלושת הלילות בהן עברתי גמילה ממורפיום, לילות שאני לא מאחלת לאף אחד, את כל זה אני עוברת רק בכדי להגיע הבייתה, לבעלי ולבן שלי.

אני עכשיו נאלצת לעבור מלחמה נוספת, אני לא מדברת על המלחמה שלי עם הגוף שלי בכדי שאני אוכל שוב ללכת בצורה נורמלית, לא המלחמה שהמשפחה שלי נלחמה בכדי שאני אוכל לעבור דירה, למרות שאני לא רוצה אבל אני כנראה אצטרך בגלל שקשה לי לעלות במדרגות, אני לא יכולה להתקלח בצורה רגילה אני אצטרך כיסא גלגלים בשביל להתקלח, זאת לא המלחמה שלי נגד הסרטן וגרורותיו, לא המלחמה שלי לעורר מודעות בנשים וגברים על סרטן השד, אלא זאת המלחמה שלי נגד עיריית חולון, כן, שוב אני נאלצת, כמו בשנה שעברה, בשביל להשיג לי הסעות לבן שלי, אני לא יכולה ללכת, בעלי עובד בכדי שיהיה לנו אוכל בבית, אבל המזכירה במחלקת הסעים בעיריית חולון אמרה לו בפירוש "אתה תיאלץ שוב להלחם בשביל להשיג את ההסעות".

אני שלושה חודשים מאושפזת, אני נלחמת בשיניים בשביל שוב ללכת, עושים בשבילי כל דבר העיקר שאני אהיה מאושרת, שאני לא אהיה שוב בדיכאון ואפצח בשביתת רעב כמו שהיה בבית החולים, אבל הם דורשים ממני להלחם, אני צריכה את האנרגיה הזאת בשביל להלחם ולהבריא!!
אני אשמח אם מישהו שיש לו קשר יוכל
29/06/14 11:38
344צפיות
לשלוח לי הודעה.

בנתיים אם אתם רוצים הנה הסיפור המלא http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
º
ניסית בפורום חולון בפייסבוק ?
29/06/14 12:10
72צפיות
פניתי, אני אשלח את כל המסמכים מהאישפוז
29/06/14 12:30
270צפיות
בכדי שיתחילו להזיז את העניינים.
ישר למוטי ששון - יש לו ימים פתוחים בלשכה
29/06/14 15:00
377צפיות
שהוא מדבר עם אנשים - דברי איתו
בדיוק. לא לבזבז זמן, ישר לראש העיר
02/07/14 12:19
158צפיות
רפואה שלמה
מחזקת אותך
02/07/14 19:53
205צפיות
ומציעה לנסות את תכנית הרדיו בגלצ - יהיה בסדר. הם ממש עושים פלאים.

תרגישי טוב והחלמה מהירה
שלחתי להם הודעה והם לקחו פרטים
03/07/14 07:07
198צפיות
עדיין לא העלו אותי לשידור.
אוכל
26/06/14 15:59
413צפיות
מה המתכון לבאזין
º
בגוגל בטח יהיה לך יותר קל ומהיר למצוא
26/06/14 16:38
55צפיות
חח אז גם אני
23/06/14 17:30
1219צפיות
התחדשתי לפני עשרה ימים בנסיכה מהממת !


(פשוט מתבקש בחגיגיות של הפורום)....
º
יווו איזה גל שווה מזל טוב מותק
23/06/14 20:53
63צפיות
חחח אז התאוריה שלי שהיה ממש משעמם לפני 9
23/06/14 21:12
441צפיות
חודשים בטלווזיה מתחילה להיות אמיתית
מזל טוב מקסי !!!!!!! איזה כייף לקרוא !
יופי לשמוע המון מזל טוב
23/06/14 21:49
186צפיות
התאוששות קלה
º
וואווווו, איזה יופי! מזל טוב גם לך
24/06/14 11:04
27צפיות
מזל טוב!!!
24/06/14 17:44
146צפיות
שיהיה בשעה טובה, כמה שמחות פה, ב"ה, שכך יהיה תמיד
º
מזל טוב מותק
25/06/14 08:31
27צפיות
º
מזל טוב!!
25/06/14 10:49
16צפיות
מזל טוב
26/06/14 14:02
47צפיות
אפשר לעשות מפגשי יולדות
המון המון מזל טוב!!!
26/06/14 14:11
119צפיות
שרק תגדלי אותה בנחת, שרק אושר בריאות הצלחה אהבה ולא יזיק גם עושר.
איזה כיף לך, זה מה שאני יכולה להגיד
30/06/14 16:59
131צפיות
ומזל טוב!
º
מזל טוב !! איזה כיף
03/07/14 09:07
12צפיות
הנה על החוויות שלי מהשלושה החודשים האחרונים:
25/06/14 14:46
764צפיות
טיול שנגמר באישפוז - על חוויותי בשלושה החודשים האחרונים

אז הייתי בטיול מדהים באילת, בזמן שאמא שלי שמרה על הפשוש המתוקון שלי, רק לאחר שחזרתי מהטיול, רק אז היא סיפרה לי שהמתוקון שלי כל הזמן ביקש רק אותי, והתגעגע מאוד אליי, אבל מכיוון שהיא לא רצתה להעציב אותי במשך הטיול, שאני באמת אהנה ממנו, אז היא סיפרה לי כמה שהוא נהנה עם סבתא, משהו שדרך כלל מאוד מאוד נכון, הוא מאוד אוהב את אמא שלי שכל הזמן אוהבת לפנק אותו ולהעניק לו המון אהבה.

בטיול שכמו שציינתי ברשומה אחרת שלי, היו לנו פעילויות, הצגה, שיט והמון מנוחה, היו לי הרבה כאבים במשך הטיול, לקחתי דיי הרבה פרקוסט, העיקר שלא יכאב ושאני אוכל להמשיך, במשך הטיול, בזמן שרוב הבנות הלכו לקניות, הסתובבו בקניון הקרח החדש באילת, אני נשכבתי לנוח, בכדי שאני אוכל להנות מהפעילויות המתוכננות. כמובן שנהנתי מאוד מהטיול, מהמזג אוויר החם, אך בסוף הטיול, כפי שנכתב כאן, נאלצתי להתאשפז עקב כאבים מטורפים באגן. הייתי מאושפזת למשך שבוע וחצי, קיבלתי הקרנות לחוליות, השתחררתי לכבוד פסח, אך לאחר פסח, נאלצתי שוב להתאשפז.

כך, שכבתי במשך כחודש וחצי בערך במיטה בבית החולים, השתמשתי במחשב טלוויזיה של תל השומר, שם יכולתי לצפות קצת בכבלים, לגלוש באינטרנט ולצפות ביו טיוב בכל מיני דברים, כך שכל הזמן בעיקר שכבתי במיטה, לא זזתי כל כך, רוב הזמן הייתי בדיכאון, הפרסומות של מטרנה, סלקום, כל פרסומת משפחתית פשוט גרמה לי לבכות, כי כל כך התגעגעתי לבן שלי, לבית שלי, לבעלי, למשפחה שלי, לכיף של לבוא להורים שלי בימי שבת, כל השגרה הכיפית שלי נעלמה, וכל מה שראיתי במשך האישפוז, זה ללכת למרפסת שיש בה דגים, או לצאת לכיוון אחד מהקניונים שיש בבית החולים, העובדה שלא יכולתי לראות שום דבר אחר, זה שלא ביקרו אותי כל כך הרבה, העציבה אותי, גרמה לי לא פעם לבכות. נכנסתי לדיכאון, לדעתי רוב הסיכויים שזה התחיל גם בגלל המצב אבל גם בגלל שקיבלתי כמות כל כך גדולה של מורפיום, קיבלתי מדבקה של מורפיום, בכמות של כמעט 200 מ"ג, נגד כאבים, שכנראה גרם לי לאיבוד תיאבון, לא אכלתי כמעט כל הזמן, גם דברים שכן התחשק לי לאכול, לא כל כך הצלחתי לסיים, אפילו מנת ילדים של מקדונלדס, לא הצלחתי לסיים. הדיכאון הזה, חוסר התיאבון גרמו לחולשה ולחוסר רצון לזוז מהמיטה. מה גם שבמחלקה אונקולוגית, לעיתים יש גם מוות, כך שלצערי נאלצתי לשמוע מספר פעמים בכי, צרחות התפרצויות של משפחות שיקירם נפטר, סיטואציה שלא ממש עזרה לי עם ההרגשה הרעה שהייתה לי ממילא.

למזלי, הצלחתי בסופו של דבר להתאושש, נשלחתי הבייתה לחג שבועות, אך חזרתי באותו הערב בגלל שכאב לי מאוד, כך שמסרתי לרופאה שלי שחשבה שבכל זאת אני יכולה לחזור הבייתה מבלי לקבל שיקום, אז מסרתי לה שאני חייבת לקבל שיקום, שאני לא יכולה לסבול את זה, בקיצור, מפה לשם, כבר ביום חמישי באה הנציגה של מכבי ומסרה לי כי אני עוברת לבית בלב.

אז בשבועיים הראשונים הייתי במחלקה של השיקום סיעודי מורכב, מחלקה מאוד מדכאת, כי זה בעיקר מבוגרים, שלרוב לא מודעים לעצמם, כמו האישה ששכבה במיטה לידי, כאב לי הלב עליה, היא הייתה חצי מונשמת, כי היו פעמים שהיא הייתה סוג של ערנית, מסתכלת על הסביבה, אבל האישה ששכבה במיטה מולי, הייתה פשוט מחרידה, שמה כל הזמן את הטלוויזיה שלה בפול ווליום, לא התחשבה, היא הדליקה את הטלוויזיה גם בחמש בבוקר, צעקה עליי בכל פעם שדיברתי מעט חזק, היא הייתה בולגריה, לא ממש דיברה עברית אבל כן ידעה לצעוק עליי "שקט", גם בלילה האחרון שהייתי בחדר, כשקמתי בבוקר או שזה היה באמצע הלילה, היו צריכים לדקור את הזקנה המסכנה שלידי, אבל מכיוון שרוב הזמן היא הייתה בעולם משל עצמה, פתאום דקרו אותה במחט בשביל לבדוק את הסוכר, זה הבהיל אותה והיא צעקה מרוב פחד, אז האישה המגעילה מולי צעקה עליה "שקט", אישה כל כך מחרידה, צועקת על הצוות, מקללת את הצוות, זורקת עליהם דברים, גם כל פעם שהיא ראתה אותי היא קיללה אותי וקראה לי "איראן, עירק, אפגניסטן", נכון שהיא צדקה חוץ מהאפגניסטן, מסתבר שלאישה שהייתה קודם בחדר היא הייתה צועקת לה "מרוקו".

לאחר שבועיים שהייתי בחדר מהגיהנום, סוף סוף עברתי לקומה לטעמי, לשיקום צעירים, פה אני מרגישה הרבה יותר נעים, קודם כל החדר אוכל מעוצב כמו ספריה מאוד יפה, יש ספות בסגנון רטרו, בצבע ירוק, יש טלוויזיה, כאן לא סוגרים את האור בשמונה בשביל לרמוז לנו ללכת לישון, אפשר להשאר עד מתי שרוצים, יש לי אחלה שותפה לחדר, ישראלית, מאוד נחמדה, יש לנו טלוויזיה בחדר, שמצד אחד זה יתרון ומצד שני זה חיסרון, זה יתרון כי סוף סוף אפשר לנוח ולראות טלוויזיה במקום לשכב ולהסתכל על הקירות, אבל זה גם חיסרון, כי כששוכבים לראות טלוויזיה, לרוב נרדמים מאוד מאוד מהר.

אני עוברת כאן פיזיותרפיה פעמיים ביום, יש כאן אחלה של צוות, אני מאוד נהנת כאן, הפיזיותרפסיטים ממש ממש מקסימים, מאוד נעים כאן, אני לומדת כאן הרבה מאוד, יש כאן חוגים, כמו סדנת חשיבה, זה ממש ממש כיף, יש כאן סדנת בישול, אני למדתי לשחק רמי קיוב, משהו שמעולם לא שיחקתי בו, כאן ניתן להסתובב, בין אם זה לרדת למטה לרחוב לשבת באיזה בית קפה שלא במסגרת בית החולים, גם הלכנו למסעדה בבת ים על חוף הים, בשבת אחרת נסענו ליס פלאנט וישבנו במסעדה שאחותי כל הזמן סיפרה לי עליה, כך יכולתי לפגוש את כל האחיינים שלי וכמעט כל המשפחה שלי, כאן גם הלכתי בשבת האחרונה עם בעלי ליס פלאנט ל-VIP, הוא קיבל מסוכן אחד בעבודה שלו כרטיס זוגי ל-VIP, מכיוון שהתנסתי גם בסינמה סיטי וגם ביס פלאנט, אני מוכרחה לומר כי המזנון ביס פלאנט הרבה יותר שווה והרבה יותר נעים מאשר בסינמה סיטי, לגבי הסרט, הלכנו לראות את הסרט "ג'אמפ 22" היה ממש ממש כיף, מאוד קורע מצחוק, למי שראה או למי שיראה את הסרט, שתדעו, זאת לא אחות של ביונסה שמשחקת שם, אבל הדמיון ביניהן פשוט מדהים!!

אז אלה החוויות שלי בחודשיים וחצי אם לא שלושה החודשים האחרונים, התחיל בטיול כייפי, המשיך באישפוז כואב מאוד, הפסקה ואז שוב אישפוז כואב מאוד, בתקווה שמעכשיו יהיה רק בריאות ובלי כאבים, שבקרוב מאוד אני אשתחרר סוף סוף הבייתה.

שבקרוב אני אחזור ללכת רק עם מקל, לתקווה לעתיד בריא יותר
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1...
אמן אמן אמן
25/06/14 15:15
230צפיות
אני מחזיקה לך אצבעות להחלמה מהירה וטובה!!!!
º
תודה רבה!!
25/06/14 15:41
31צפיות
תרגישי טוב
25/06/14 20:03
130צפיות
קוראת את ההודעות שלך כאן ורק רציתי שתדעי שמאחלת לך כל טוב.
º
בריאות טובה והחלמה מהירה
26/06/14 13:58
29צפיות
מאחלת לך ים של בריאות
26/06/14 14:01
110צפיות
תרגישי טוב יקירה  , שתקומי על הרגליים ותחזרי הביתה בלי כל הכאבים הנוראיים
שולחת לך חיבוק של בריאות
תודה רבה לכולכם על התמיכה
26/06/14 14:08
125צפיות
ריגשתם אותי
º
אמן! המון בריאות ואושר!
29/06/14 09:28
12צפיות
º
הרבה בריאות וחזרה מהירה הביתה!
30/06/14 17:00
13צפיות
º
תודה רבה!!!
30/06/14 19:59
8צפיות
º
שרשור שת"פ
26/06/14 08:30
55צפיות
התנסות בפמפרס
26/06/14 08:38
178צפיות
אז קיבלנו חבילה של חיתולי פמפרס לניסיון, הפמפרס החדש נועד לשימוש בלילה כיוון שהוא מציע עד 12 שעות של עור יבש,זאת בזכות שכבת ספיגה עליונה עליונה חדשה שמבטיחה לנעול את כל הנוזלים ולפזר אותם באופן שווה בתוך החיתול. וכך מבטיח בעצם שנת לילה טובה ויבשה.
הקטנציק והגדול אכן קמו יבשים , החיתול דק , מתלבש בצורה טובה על גוף התינוק ,  ומריח מצוין
ממליצה בחום
גמנחנו עם פמפרס!
30/06/14 22:38
55צפיות
עברנו לפמפרס עם הבכור ומאז רק איתו. עברנו כבר כמה גרסאות של האקטיב בייבי, במהלך השנים פמפרס יצאה עם הפרימיום וגם אותו אימצנו. החיתולים הטובים ביותר.
המלצות לפעילויות עם ילדים בקפריסין?
25/06/14 11:01
118צפיות
נוסעים לקפריסין באמצע אוגוסט עם ילדים בגיל 7, 4, 3 ותינוק
מישהי יש לה המלצות מה עושים באזור פאפוס ובכלל?
מקומות שווים?
תודה
המלצה לרופא נתח בירכיים
24/06/14 14:42
155צפיות
רני אמור לעבור ניתוח לשחזור הרצועה צולבת קידמית + מיניסקוס אתם מכירים אולי מנתחים מומלצים?
לא כתבת מאיפה אתה
24/06/14 16:33
90צפיות
אז אני אמליץ על ד"ר ברנפלד מחיפה, עשה לי את הניתוח כשקרעתי את המיניסקוס
פרופ' הלפרין
25/06/14 10:36
80צפיות
נחשב למומחה הנחשב בתחום הברכיים.
מנתח באסף הרופא.
º
ד"ר חורב מרעננה
02/07/14 13:35
6צפיות
פי"ה דחופה - מעבר לדירה שהיו בה כלבים
23/06/14 07:33
561צפיות
האם הייתם עוברים לדירה (מרוהטת) שהיו בה כלבים לפני שהגעתם (כשלך אין כלבים או בעלי חיים כלשהם אחרים)?

האם יש סיכוי לעבור לדירה שהיו בה כלבים כשלך עצמך אין כלבים ול-א לסבול מבעייה של פרעושים? הבנתי שכשהכלב יוצא הפרעושים, שנשארים, עוברים לאנשים...

ואם אין סיכוי, כמה זמן מראש צריך להדביר כדי שזה לא יסכן את הילדים?

ואם מדבירים, מה הסיכוי שההדברה באמת תעבוד?

זה דחוף כי אנחנו צריכים לקבל החלטה ממש בקרוב (סדר גודל של היום).
שיקולים נוספים לגבי מעבר לדירה מרוהטת שהיו בה כלבים ו/או מה לבדוק לפני שחותמים יתקבלו בברכה.
תודה מראש לכולם!
דירה מרוהטת?
23/06/14 08:20
351צפיות
אלו רהיטים שמתאימים לך? הם במצב טוב? מה תעשי עם הרהיטים שלך? אני לא אוהבת את הקונספט של שכירת דירה מרוהטת.

נגד פרעושים אפשר לעשות הדברה ובכל מקרה צריך לנקות ביסודיות ורק אחר כך להדביר.
האמת שמבחינתנו זה די יתרון
23/06/14 08:43
311צפיות
כי אין לנו מכשירי חשמל של הארץ, ונראה לי שיש אופציה שיפנו חלק מהרהיטים שנבקש שיפנו (כמו הסלון).
החשש מהדברה כשיש פעוטות וילדים קטנים שעוברים לגור מובן, לא?
כלב לא שווה בהכרח פרעושים
23/06/14 08:28
326צפיות
יש לי שני כלבים ושלושה חתולים, ואין בעיית פרעושים בבית...
את באמת חושבת שאנשים שמגדלים בע"ח נהנים לחטוף עקיצות מפרעושים ולכן מטפחים אותם בכיף מתחת לשטיח?
או שהפרעושים שמים לב שבעלי הבית אורזים ומיד יורדים מהכלב (אם נגיד יש לו פרעושים בטעות) ועוברים להתבצר במזווה, בהמתנה לדיירים החדשים שיגיעו?

בקיצור, שטויות.

אם חוששים, עושים הדברה בדירה כמה ימים לפני מועד הכניסה, מנקים ומאווררים טוב את המקום ושלום על ישראל.
גם הדירה הנוכחית שלנו וגם הקודמת היו דירות גן אז הדברנו לפני הכניסה (כדי לצמצם קצת את אוכלוסיית החרקים שמגיעים מבחוץ). אין עם זה בעיה וזה לא משהו יוצא דופן או חריג
הנקודה היא שכשיש כלבים וחתולים
23/06/14 08:41
282צפיות
עם פרעושים, הפרעושים נמצאים עליהם, ומעדיפים אותם על פני בני אדם. כשהכלבים והחתולים עוזבים, הפרעושים דווקא לא יודעים שהם הולכים לעזוב, ולכן לא כולם תופסים עליהם טרמפ, וחלקם נשארים בבית.
זה לא משהו שהמצאתי, ואלה לא שטויות. זה אשכרה משהו שקורה - וזה קורה גם אם הבעלים לא מודעים לכך שלבעל החיים שלהם יש פרעושים... מה שלא ברור הוא מה התכיפות שבה זה קורה - כלומר, לכמה מהכלבים שגרים בדירות יש פרעושים באופן כללי - רובם? חלקם הקטן? לא יודעת.
אז תעשי הדברה
23/06/14 09:25
203צפיות
באמת שלא ברורה לי הבעיה
(לא שהייתי נכנסת לדירה מרוהטת, אבל זה בלי קשר ליש או אין כלבים. סתם כי זה מגעיל אותי)

הדברה פשוטה פותרת הכל
23/06/14 11:55
183צפיות
וספונג'ה עם חומץ.
בעברי עברתי לדירה כזו
23/06/14 15:44
298צפיות
ולא שידעתי שיהיו פרעושים אלא השוכרת שיצאה אמרה שראתה פרעושים וקרציות על הספות.
אז קניתי שפריצר ריק ו3 ליטר חומץ , את כל הריצפה הצפתי בחומץ עם מים ובשפריצר שמתי כוס חומץ וחצי ליטר מים וריססתי על הרהיטים .
אכן יצאו כמה פרעושים אבל לא משהו מטורף  ואחרי שהכנסתי את הציוד שלי שוב פעם שטפתי טוב ויצא נקי לחלוטין כי אחרת הייתי מזמינה הדברה. וזהו.
אין סיבה לפסול דירה רק כי היו בה בעלי חיים.
לכלב שלנו מעולם לא היתה בעית פרעושים
23/06/14 17:51
166צפיות
לא מכירה בעלי כלבים שנותנים לכלבים שלהם לשאת עליהם פרעושים. יש טיפולים מאוד קלים לכלבים שמונעים מהם להיות נשאי פרעושים, ואני לא יכולה לחשוב על סיבה אחת שמישהו יבחר להשאיר על הכלב שלו פרעושים. אם מדובר באנשים כאלה, את כנראה בכל מקרה לא רוצה את הרהיטים שלהם כי אם זה אנשים שככה מזניחים את חית המחמד שלהם, תחשבי על ההזנחה של הרהיטים... פרעושים יש רק לחיות מוזנחות.
בכל מקרה במקומך הייתי עושה הדברה, אני משתדלת לעשות לכל דירה שאני עוברת למרות שיש לי ילד וכלב. יש הדברות ירוקות שלא מזיקות להם, ואני ממש שונאת ג'וקים וכו'.
יש לי כלבה וחתולה ואין לנו פרעושים
23/06/14 22:50
132צפיות
וגם לא היו מעולם
אני עברתי דירה ולמרות שתיכננתי, בסוף לא עשיתי
24/06/14 00:12
210צפיות
הדברה. החלטתי שדיה צרה בשעתה. למזלי ושמחתי לא מתחרטת על ההחלטה הזו. קומה ראשונה. לא נראה לי שהיו כאן בעלי חיים.
אני כמו מידאס לגבי הרהיטים... אלא אם כן הם עוברים ניקוי מאוד מאוד יסודי וגם אז תלוי איזה רהיטים. אני גם העדפתי לצבוע טרם כניסה.
º
תודה לכולם!
24/06/14 08:25
51צפיות
לרוב כלבי הבית יש אמפולות
24/06/14 14:40
159צפיות
ולכן אין להם פרעושים, וכמו שאמרו פה - הפרעושים מעדיפים להיות על הכלב/חתול כך שהסיכויים שהם יישארו על הרצפה לבדם הוא קטן מאוד.
לפי מה שהמדביר שלי אמר לי, נגד פרעושים כדאי קודם לשאוב טוב טוב את הבית ולשטוף עם אקונומיקה ורק אז , אם יש חשש עדיין, לעשות הדברה.
ואם את מתעקשת על הדברה (ואם את רוצה להיות בראש שקט - אני מבינה אותך) עדיף לקחת מדביר שעוסק בהדברה ירוקה. (צירפתי לך לינק לאתר של החברה שאנחנו עובדים איתה). בהצלחה!
דרושה כתבת שטח לארמניה!
24/06/14 13:57
98צפיות
Magma Challenge הוא מסע שטח המיועד לנשים שרוצות להתמודד עם אתגרים ומאמינות שהן יכולות.


המסע הקרוב יצא אל הנופים הנפלאים של ארמניה בין התאריכים 19-26/8/2014.


ספרי לנו בפורום שיחת נשים למה את צריכה להיות שם ואולי נשלח אותך למסע שטח נשי על חשבוננו.

הזוכה תצא בחינם למסע מאגמה צ'אלנג 2014 לארמניה ותכתוב בלוג על חוויותיה מהמסע!


|*| המסע הבא צפוי להתרחש בקוסטה ריקה. גולשות תפוז אשר ירשמו אליו יקבלו הטבה מיוחדת.
כדי להירשם למסע בקוסטה ריקה הקליקי כאן.
תאריךהוצאת רשיון נהיגה.
23/06/14 20:40
193צפיות
בטופס תעודת הביטוח שלי כתוב שהוצאתי רשיון נהיגה בשנת 2009, וזה שגוי הוצאתי כ- 20 שנה לפני.
היכן אני מוצאת את התאריך המדוייק?
אודה לתגובתכם.
דליה קרני
º
ברישיון הנהיגה
23/06/14 21:51
40צפיות
אין ברשיונות החדשים
24/06/14 13:46
119צפיות
רק את התאריך שהוציאו את התעודה
פי"ה ירושלים - יש פה מישהו שמתמצא בבית הכרם?
24/06/14 08:31
228צפיות
ויכול לתת חוות דעת על בתי הספר בית הכרם ו/או יפה נוף?
תודה!
אני מכירה את השכונה די טוב
24/06/14 10:09
223צפיות
אבל לא כל כך את בתי הספר שבה.
אני יודעת שלפחות בזמנו "בית הכרם" היה שולח אוטומטית את התלמידים שלו לחטיבה של התיכון שבה למדתי, והאוכלוסיה היתה די מגוונת. הוא נחשב אז, אם אני לא טועה, לבית ספר בסדר. לא משהו נפלא, לא משהו גרוע. אבל זה היה לפני די הרבה שנים.

לגבי "יפה נוף", אני לא מכירה את בית הספר בכלל. אני יודעת ששכונת יפה נוף היא היום ברובה דתית/חרדית, אבל בית הספר נראה ממלכתי, אז לא יודעת עד כמה זה ישפיע.
וחוץ מזה, זה אומר שאתם עוברים לבית הכרם?
24/06/14 10:10
213צפיות
כי אם כן, אנחנו ממש חמש דקות אחת מהשנייה, ואשמח מאוד להפגש.
(למרות הניק שלך, את כמובן לא חייבת לענות).
בית הכרם החילוני או הממלכתי דתי?
29/06/14 13:16
73צפיות
שניהם ברמה מאד גבוהה.

אני למדתי בחילוני, וזו הייתה בחירה מצטיינת שאמא שלי עשתה עבורי.  
מניחה שדברים השתנו "מעט" בטריליון שנה שעברו, אבל כיוון שמדובר עדיין באזור המאופיין באוכלוסייה איכותית (מדברת על בית הכרם הותיקה ולא על רמת בית הכרם הצפופה להחריד), כך בהתאם בית הספר.

הבנתי שגם הממלכתי דתי נחשב לרמה גבוהה ומגיעים אליו אפילו ממבשרת בשל כך.

הו געגועיי לשיק-שק, ארטיק קרח...
חזרתי
22/06/14 09:42
961צפיות
אומנם לא בשיא כוחי, אבל שבתי לפורום לאחר שהייתי מנוטרלת מהמחשב ( העברתי חפיפה למחליף ) ועל הדרך גם ילדתי שמנדריק לפני שבוע וחצי .......

איזה כיף לחזור לצביליזציה  ( אומנם היה מכשיר סלולרי, אבל יותר נוח לי לשבת מול המחשב הביתי.
º
מזל טוב מותק
22/06/14 11:18
42צפיות
איזה פורום מלא בשורות שוות
22/06/14 16:59
151צפיות
מזל טוב לכולכם להולדת השמנדריק - ככה בקטנה על הדרך
כמה שמנדריק
22/06/14 17:18
226צפיות
השמנדריק שלך? ;)
מזל טוב!
º
3.918 ק"ג
26/06/14 14:03
26צפיות
מזל טוב !!!!
22/06/14 17:59
132צפיות
בדיוק בזמן לשדך בינו לבין התינוקת החדשה של נויצ'
º
מזל טוב איזה כיף זה חדשות טובות!
22/06/14 18:20
19צפיות
מזל טוב
22/06/14 20:03
58צפיות
גל של דור חדש.
תהני.
מזל טוב!
23/06/14 09:04
40צפיות
איזה חדשות משמחות
º
מזל טוב
23/06/14 17:14
10צפיות
º
בשעה טובה!!! מזל טוב
24/06/14 17:44
10צפיות
º
מזל טוב!
25/06/14 10:49
5צפיות
המון מזל טוב
26/06/14 14:12
28צפיות
תגדלי אותו בנחת, שבחייו ישררו רק אושר, בריאות, שמחה, הצלחה, הגשמה, מזל טוב!!!
בשעה טובה !!!!
03/07/14 09:22
9צפיות
תגדלו אותו בנחת
שלום לכולם
21/06/14 15:59
1013צפיות
סליחה על ההעלמות
נולדה לנו בת בשעה טובה בשבוע שעבר.
אני מתאוששת מהניתוח, היא מתאוששת מצהבת ילודים, הגדולה מתאוששת מהעובדה שיש לה אחות ובעלי... בעלי מתאושש ממני

וואו המון מזל טוב
21/06/14 16:22
217צפיות
התאוששות קלה, עם שניים דברים זזים אחרת.
תהנו...
מזל טוב
21/06/14 17:18
192צפיות
אתן כבר בבית?
את חייבת להודות ש"עלו" עליך כמה פעמים פה בפורום

המון המון מזל טוב...
יאאא איזה כיף לשמוע
21/06/14 18:46
156צפיות
המון המון מזל טוב והתאוששות מהירה לכולכם
º
מזל טוב!!
21/06/14 21:36
20צפיות
º
מזל טוב!
22/06/14 00:08
27צפיות
º
מזל טוב, בשעה טובה ורק בריאות לכולכם!
22/06/14 01:33
24צפיות
מזל טוב!
22/06/14 08:35
73צפיות
התאקלמות קלה לכולכם
º
מזל טוב
22/06/14 09:07
12צפיות
º
מזל טוב
22/06/14 09:43
21צפיות
וואו איזו בשורה משמחת
22/06/14 09:52
140צפיות
מזל טוב והתאוששות קלה לכולכם יקירתי
מזל טוב!!!!
22/06/14 12:48
144צפיות
זה אומר שכשראיתי אותך בקניון, כבר היית בהריון? (:
º
22/06/14 17:00
17צפיות
סליחה כן אבל יאללה לעוד ילד
22/06/14 17:58
419צפיות
עבר שבוע, את יכולה להתחיל לעבוד על עוד אחד .


(התאוששת מהלידה אבל לא מהנידנודים )
אגב, גם את וגם נענע -אממ ,מעניין כמה משעמם
22/06/14 18:00
432צפיות
היה בטלווזיה לפני 9 חודשים
דקר , באופן כללי הטלויזיה אצלנו הפכה לכל כך
26/06/14 14:06
190צפיות
גרועה שחוץ מנשיונל גאוגרפיק וערוצי ילדים למינהם, לא צופים בה יותר מידיי( יש עוד שני ילדים בבית )
וסתם ככה, לפני 9 חודשים בערך היו כל חגי תשרי, אז זה ככנראה מסביר את העניין
איזה כייף!
22/06/14 20:01
117צפיות
תהני!

מזל טוב!
23/06/14 08:52
86צפיות
החלמה מהירה לשתיכן, ואושר גדול למשפחה!
בשעה טובה! איזה כייף בנות!
24/06/14 17:45
100צפיות
תגדלו אותן בנחת
º
מזל טוב!!
25/06/14 10:50
10צפיות
º
מזל טוב!!!
26/06/14 13:52
8צפיות
שתגדלי אותן בנחת, רק אושר בריאות הצלחה
26/06/14 14:13
53צפיות
הגשמה, אהבה, לא יזיק גם עושר, המון המון מזל טוב!!!
º
תודה לכולם!
30/06/14 22:22
23צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה