בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
תל אביב. מטרופולין צפוף שמתפשט בשטח רב, מורכב משכונות, רחובות, מחוזות וערים, שבראשה עומדת תל-אביב-יפו,
העיר שהתחילה מיפו, לפני יותר מ4000 שנה.

מי היה מאמין, שמשכונה קטנה ונחמדה שנבנתה "כדי להחלץ מהלחץ של יפו" צמחה עיר גדולה ומיוחדת, העיר העברית הראשונה.
כזו שבכלל לא תוכננה להיות עיר גדולה, כל פעם היא הורחבה והורחבה, והיום היא העיר העיקרית בישראל, העיר שמהווה מרכז תרבותי וכלכלי ובעיקר ייצוגי של ישראל.

אם מקימי השכונה הקטנה והפסטוראלית היו רואים למה היא הפכה היום, הם לא היו תופסים - אם הם רק היו רואים תמונה אחת של העיר עם גורדי השחקים והמרחקים העצומים הבנויים, סביר להניח שנשימתם הייתה נעצרת.
ת"א - עדיין עיר חדשה, עיר שנחשבת כ"שפן נסיונות" של סגנונות בנייה שתוכננו באירופה אך לא ממש יצאו לפועל שם, עיר שיצרה לעצמה תחושה שאין בשום מקום אחר - היא בעלת יתרונות ובעיות שעליהן אתם מוזמנים לשוחח בפורום.

בניגוד לפורומים אחרים של "תפוז מקומי" הפורום של ת"א הוא שונה, בפורום של ת"א השיחות עוסקות בעיקר בעיר ובמצבה, ולא בבתי ספר, ובתלמידיהם.

אתם מוזמנים לתת רעיונות ולדון בפתרונות לבעיות, לספר סיפורים ולעשות כל העולה על דעתכם בפורום!

נתקלתם בקשיי התחברות לאתר|?|
23/04/14 11:54
1צפיות
|שמאל|גולשות וגולשים יקרים,
במידה ואתם לא מצליחים להיכנס לשם משתמש או נתקלים בקשיים לעדכן את הסיסמא שלכם  - פנו אלינו למייל Forums@tapuz.co.il ונסייע לכם.
הקפידו לתאר את התקלה אותה אותם חווים בצירוף שם המשתמש שלכם.
אל ייאוש. גם אם אין לכם גישה למייל עמו פתחתם את שם המשתמש יש לנו דרך לעזור.

המשך גלישה נעימה ב|תפוז|
ביטול קנס ותשלום גרירה
23/04/14 01:18
7צפיות
אבי בא לבקר אותי הערב בת״א.

הוא חיפש חניה מותרת על צפון אבן גבירול.

לאחר שחשב שמצא, הופתע לחזור לחניה ולגלות שהרכב שלו נגרר.

הוא מיד התחיל לחפש שלט ופתאום ראה שהשלט שהזהיר על גרירה היה קשה להבחנה.

1. הוא נתלה בגובה רב מאוד. הרבה יותר מכל שלט סטנדרטי אחר. בטח בגלל שהיה שם כבר עמוד עם שלט אחר ולכן לא רצו לשים יותר מדי עמודים, אבל עדיין.

2. יש עץ לפניו ומאחוריו. אומנם אם מסתכלים ניתן לראות - אבל מי שלא יודע שיש שם שלט מתקשה לראות.

3. יש מנורת רחוב ממש מעל השלט- אבי אמר שהיא אפילו סינוורה אותו.


אנחנו רוצים להגיש ערעור.

האם אי פעם זיכו על גרירה?

דברים נוספים שהייתם מציינים בערעור שכזה?
היום יום כדור הארץ
22/04/14 13:04
6צפיות
השנה אין ארוע בכיכר רבין, ובמקום זה ישנה התכנסות של מחליקים, ורוכבי אופניים, לטיול (רכיבה/החלקה) השבועי הרגיל שלהם, כאשר הם נפגשים ליד הבימה, ב 21:30.
הייחוד היום הוא שמבקשים להגיע לבושים בירוק, ורצוי גם עם מכשיר בועות סבון, והבנתי שבתום הטיול מתוכננת איזושהי מסיבת רחוב קטנה.
כתובות אינטרנט מצורפות:
השנה הנושא הוא ערים ירוקות....
22/04/14 18:48
7צפיות
מה אתם חושבים שיום זה צריך להכיל בבסיס?, לדעתי מעבר לעיסוק בכדור הארץ בנושאים נקודתיים כמו זיהום, מחזור, מים, התחממות, התקררות, הכחדת מינים של בעלי חיים, צמחייה ועוד..., נושאים קבועים כדמוקרטיה, איחודים כמו האיחוד הארופי (שבחלקו מוצלח וחלקו מאוד בעייתי)  והקמת גוף בנלאומי שיקבע ויאכוף שיהיה ריגולטור  לשינויים, לתהליכים ואף יזום כאלה שיחייבו לא רק את המערב בנושאים של זיהום, מחזור, מים, התחחמות והכחדה.
פורום עד סוף העולם מגיע ל|תפוז|
22/04/14 18:33
5צפיות
|גלובוס| עד סוף העולם מחברת מחדש עשרה זוגות גרושים ולוקחת אותם להרפתקה באי אקזוטי בפיליפינים. כדי לסיים את ההרפתקה בהצלחה הם יצטרכו לשים את משקעי העבר מאחור, לשלב ידיים פעם נוספת, להתמודד עם השדים מעברם ולגעת מחדש במה שפעם חיבר אותם. הזוג שינצח יזכה במיליון שקלים שייסגרו בתכנית חיסכון עבור ילדיהם המשותפים.

אתם מוזמנים לדבר על התוכנית בפורום עד סוף העולם
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
בבקשה עזרה במציאת מקום בת״א
22/04/14 10:04
18צפיות
אני צריך להגיע לרחוב המשביר בתל אביב.
איך אני עושה את זה מהתחנה מרכזית החדשה, בין ברגל (אם זה קרוב) ובין באוטובוס?
תודה
פשוט לך לאורך לוינסקי
22/04/14 12:57
12צפיות
מהתחנה המרכזית לך כמה דקות (אני מעריך 10 דקות עד רבע שעה) לאורך רחוב לוינסקי, עד שתגיע לרחוב המשביר.
לאורך לוינסקי יש דוכני שוק נחמדים, ככה שזה יכול להיות אפילו טיול מעניין. אם מתחשק לך פיצוחים לדרך אז תמצא שמה המון. סנדר היא מסעדה יהודית וניסו היא מסעדה טורקית נחמדות שאני מכיר וממליץ.

אממה. כל זה ביום. בלילה אני כבר פחות הייתי ממליץ לשוטט באזור, בפרט למי שלא מכיר אותו היטב וזה עוד כאשר אתה גבר צעיר, שלא כדאי להתחיל איתו. לבחורה לבד בלילה זה עוד פחות מומלץ.
º
ממש תודה על העזרה!
22/04/14 15:55
4צפיות
בעיית הדיור בתל אביב....
17/04/14 20:28
68צפיות
אני לא מאלה שמסכימים שהעלאת מס' הדירות בתל אביב תשנה משהו, להפך, לדעתי מה שיכול לשנות נע בן מודעות צרכנים, אומרים לא למחירים מופקעים, אבל זה לא מספיק, השכרה ברת השכרה תשנה את השוק, היא לא תפגע בכלל בשוק היא פשוט תיצור הבחנה בן דיור בר השגה לדיור בשוק החופשי היוקרתי.
כמה ססמאות הצלחת לדחוף במשפט אחד...
18/04/14 22:24
38צפיות
אין בכלל שום דיון על האם הגדלת מספר הדירות בתל אביב תשנה משהו- זאת פשוט עובדה. נקודה. אין כאן שום דיון. בנייה של דירות חדשות מגדילה את ההיצע וכך מורידה את המחירים ומשפרת את המצב של הקונים והשוכרים מול בעלי הדירות הקיימות. חוץ מזה, בבנייה חדשה אפשר לכלול דירות קטנות (בעיקר חדר וחצי-שניים), שהן מצרך נדיר מאוד בשוק כרגע ונוצרו בעיקר ע"י חלוקת דירות גדולות יותר- מה שגורם לירידה באיכות שלהן.
בכל מקרה, "דיור בר השגה" הוא קונספט שניתן ליישם אך ורק ע"י בנייה חדשה- אחרת המדינה תיאלץ לרכוש דירות קיימות בעלויות אדירות ובכל מקרה לא תהפוך לשחקן משמעותי בשוק. בבנייה חדשה יש למדינה שליטה על סוג הדירות שנבנות, והיא יכולה לגרום ליזמים לבנות כרצונה- למשל להקים דירות קטנות במגדלים במפרט לא יוקרתי.
מגדילה את ההיצע, לפעמים, מורידה מחירים, לא...
21/04/14 19:10
14צפיות
מגדל יוקרה או מתחם יוקרה שנבנה על שטח שהיו בו כמה עשרות דירות בכמה עשרות נוספות יוצר מס' בעיות.
א. מעלות את מחירי הדירות משמעותית
ב. יכולה להיות מגדל שמעט דירות מאוכלסות והשאר ריקות ברוב ימיות השנה
ג. מעלה את מחיר הדירות מסביבה.
ד. יוצר בעיות תחבורה באזור
ה. יוצר טרנסיפיקציה
אין שום בעיית דיור בת"א כשהמסתננים יוחזרו
19/04/14 20:37
47צפיות
הם תופסים כרגע 5,000 יח"ד בתוך תל אביב ועוד מספר דומה בשאר גוש דן
מרבית הדירות מושכרות להם על ידי ספסרי נדל"ן עשירים מהשמאל הקיצוני
שקנו דירות ועושקים סטודנטים במרכז העיר ומסתננים בדרומה
זה הזמן להחזיר את המסתננים ומיידית מחירי שכ"ד יירדו כמו גם "בעיית הדיור"
לא הבנתי...
21/04/14 19:57
20צפיות
פסרי נדל"ן עשירים מהשמאל הקיצוני שקנו דירות ועושקים סטודנטים במרכז העיר ומסתננים בדרומה.
אך מזהים ספסר ועשיר שהוא מהשמאל הקיצוני, למה לגרש מסתנן שלדעתך הוא עשוק כמו הסטודנט, מה זה מסתנן?, מה זה ספסר שהוא שמאל קיצוני, מה זה עשיר שהוא שמאל קיצוני, מה זה שמאל קיצוני, אך עשרת אלפים דירות יכולות לפתור את בעיית הדיור בישראל, האם לדעתך צריך לגרש מישראל גם את הספסר השמאל קיצוני?
פינוי המסתננים יפתור חלק מהבעיה
22/04/14 12:42
13צפיות
עובדתית, רוב המסתננים בת"א מתרכזים בדירות ב 3 שכונות: נווה שאנן, שפירא והתקווה (או במחסנים שלא ראויים למגורי אדם).
ב 2 הראשונות לא גרו הרבה ישראלים רגילים גם קודם לבואם ב 20 השנה הקודמות, אלא עובדים זרים רגילים (פיליפינים, סינים, רומנים), או לחילופין שולי החברה (נרקומנים וכו), ככה שהשינוי, מבחינת שוק הנדלן, פחות מהותי (להבדיל מפשיעה, כשמהיבט זה כן יורגש הבדל להערכתי, שכן עובדים זרים, חוקיים, מרוויחים היטב ולא גולשים לפשע)
התקווה זה סיפור אחר, שכן זו שכונה גדולה שכן גרו בה אלפי ישראלים רגילים. פינוי המסתננים מהתקווה, למחנה פליטים מסודר בדרום, יוכל להחזיר לשוק כמה מאות יח"ד. אמנם לא מי יודע מה דרמטי מבחינת ת"א, אבל גם זה משהו, ובעיקר יצטמצם חלק גדול מהחיכוך בינם לבין הישראלים.

עיקר תושבי דרום ת"א, הישראלים הרגילים, גרים בכלל בשכונות נווה עופר וקרית שלום, ושמה אין מסתננים. באם גם התקווה תשוב ותחזור להיות ישראלית אז 99% מהתל אביבים הרגילים לא יגורו ליד מסתננים.

2. האם תוכל בבקשה לצרף הוכחה לטענתך התמוהה כאילו ספסרי נדלן שמאלנים קיצוניים הם אלה שמשכירים להם?
לפחות לפי כתבות וסרטונים שאני ראיתי אלה בכלל תושבים ותיקים, שמשכירים, בהרבה מאד כסף, דירות מחולקות לסודנים, ועם הכסף גרים באזורים אחרים בת"א וגוש דן. לדוגמה, בתמורה מדירה קטנה המושכרת לסודנים בשפירא אפשר לשכור דירה גדולה בשכונת ח300 - השכונה הכי יקרה בחולון, אז מה הפלא שרבים עשו את זה ועברו לחולון?
דוגמה אחרת שראיתי היה משכיר דתי חרדי, מבני ברק, שקנה דירה, חילק אותה והשכירה לסודנים, וישראלית מקומית התעמתה איתו כששאלה איך הוא לא מתבייש להשכיר דירה לסודנים במקום לישראלים. שוב. דתי חרדי, מבני ברק, לא שמאל קיצוני ולא נעליים.

יותר סביר שרוב המשכירים הללו הם בכלל ליכודניקים או ש"סניקים מאשר שמאל קיצוני (חד"ש).
בכלל, חלק נכבד מהשמאל הקיצוני (חד"ש) בת"א אלה בכלל צעירים תפרנים, שבקושי שוכרים דירה לעצמם, בד"כ במרכז העיר. לחילופין אלה ישראלים ערבים, כשאלה בת"א או גרים ביפו או סטודנטים באונ'.

אם עבודה, יש עתיד או קדימה בעיניך זה שמאל קיצוני אז יש לך בעיה עם ההגדרות כי אלה נחשבות למרכז או מקסימום מרכז-שמאל. חלק גדול מאד מהתל אביבים הצביע למפלגות אלה בבחירות האחרונות.

מרצ היא אמנם שמאל אמיתי, אולם מספר מצביעיה אינו רב, ומתוך אלה - אלה שגם משכירים דירות? בטל בשישים. זה שיש אנשים שתומכים במר"צ לא אמור להזיז לך, באם הם לא משכירים דירה לסודנים מתוך אידיאולוגיה. מה אכפת לך במה הם תומכים? מי שקובע את זהות הדייר זה מי שמשכיר. כל השאר יכולים רק לדבר.

יותר סביר שהמשכיר האופייני למסתננים הוא ש"סניק שרוצה לעשות כמה שיותר כסף.

אם אתה רוצה לעשות מעשה אתה מוזמן לבלוש ולהתחקות אחרי משכירי דירות למסתננים, ש"סניקים וחד"שניקים כאחד, לא משנה לי,  ולהעביר פרטיהם למס הכנסה ולעיריה. יש סיכוי לא רע שאלה מעלימים הכנסות.
אתה יכול לדווח עליהם גם באופן אנונימי.
הטענות שלו הזויות כבדרך כלל...
22/04/14 13:49
9צפיות
לגבי שני הסעיפים שלו.

כל הצרות בישראל זה רק המסתננים והשמאל הקיצוני. כאילו שלפני כמה שנים דרום תל אביב הייתה שוויץ ולא הייתה בעיית דיור בישראל.

dw, אני מסכים עם כל מילה שכתבת.


ניתוח מצויין, אני רוצה להוסיף משהו על...
22/04/14 18:34
11צפיות
השכונות
נווה שאנן, בעברה אחת השכונות הנחשקות בעיר, המחזאי חנוך לווין ושרת החינוך לשעבר שולמית אלוני, שניהם לא בחיים היום גרו בשכונה זו, יש בה את המבנים היפים והיחודיים בעיר בעיקר בסגנון הבאוהאוס (הסגנון הבינלאומי) יש בה גם בית באר היסטורי מרשים שקיים כמעט בשלמותו, כיום היא מזכירה באופן לא יאומן לרובה לה האל הפריזאי, היא אכן הוזנחה ועברה תהליכים החל משכונת עוני, זנות, סמים, סחר בנשים, מקום מגורים לש"בחים, עובדים זרים חוקיים ולא חוקיים וכיום היא אחת מכמה שכונות (נווה שאנן, שפירה, שכונת התקווה), כיום השכונה חוזרת להיות שכונה מבוקשת ויקרה (אומנם לא של אנשי רוח), אלה לאנשי נדלן שמשכירים לישראלים במזרחה ובמערבה במחירים מופקעים, כיום יותר קל וזול להשכיר בפלורנטין מבנווה שאנן המזרחית והמערבית, המקום המוזנח בנווה שאנן הוא במרכזה,מדרחוב נווה שאנן וצפונה עד לרחוב הרכבת, גרים שם מעט מאוד ישראלים רובם קשי יום שאף אחד לא סופר אותם (בקריצה, אולי רק השמאל הקיצוני שאני לא יודע מה זה) וגם לא התושבים החדשים שלה או הישנים בשכונות הסמוכות , גם אזור זה תוך פחות מעשור, בן ישארו בישראל מבקשי מקלט, פליטים, או עבדים זרים חוקיים, אף אחד מהם לא יוכל לגור בה.

לגבי שכונת התקווה לא אני צופה בטווח של עשור וגם זאת ללא קשר למבקשי מקלט, פליטים ועובדים זרים שהיא תהיה הנווה צדק של הגדה המזרחית שזה מבחינתי לא מחמאה כי הייתי רוצה להדבות ולראות אותה שכונה שצעירים, אמנים ישראלים מהמעמד הנייניים ההולך ונעלם והעובדים ומשפחות גרים בה כשכונה יחודית בגדה הדרומית, בקיצור שתשאר שכונה ברת השגה.

לגבי שפירא היא כבר כמה שנים עוברת תהליך של שכונה בעלייה, חלק מהתהחיכים מעוררים, חלקם מאכזבים, אפשר לומר שהיא מחולקת לשלוש, מזרח שהוא מאוכלס ולדעתי אין בו כמעט מבקשי מקלט, מרכז שמרכזו מסילת ישרים אזור מאוכלס בעיקר בבוכרים אבל יש התחלה חדשה של בניה להשקעה שמושכרת לצעירים ןמערבה שבא גרים מבקשי מקלט ופליטים במחסנים בדירות שאנם מתאימים לבני אדם
פחחח... ממש מחובר למציאות
22/04/14 13:39
12צפיות
רוב הדירות בדרום תל אביב מושכרות על ידי נדלניסטים מהשמאל הקיצוני?

נו באמת.

אתה מוזמן להביא אסמכתאות לכך שרוב הנכסים באזור התחנה המרכזית ודרום תל אביב מוחזקים או מסופסרים על ידי אנשים מהשמאל הקיצוני.
האם לדעתכם יש צורך....
14/04/14 00:35
96צפיות
לפזר עמדות גלישה ברחבי העיר כפי שבעבר היו תאי טלפון, שאלה בעקבות שאלת גולש על אינטרנט קפה בעיר, המחשבה הראשונה שהם מיותרים מפני שלרוב הציבור יש סמרטפון, אבל זה לא ממש נכון, הרבה אנשים ללא סמרטפון, יש תיירים ללא סמרטפון או חיבור, עדיין יש לזה שימוש, הן כרשת והן כשיחות רשתיות, לדעתי גם צריך שיהיה שרות של מחשב לגלישה בכל סיף דאר כשרות.
כבר יש דבר כזה בחינם בתל אביב...
16/04/14 14:51
42צפיות
באזורים מרכזיים ורחובות חשובים יש אינטרנט אלחוטי חינם ופתוח לציבור...

באופן כללי, היום זה כבר לא ממש נדרש, חוץ מאולי לתיירים...
לדעתי יש אחוז משמעותי של מיעוטי...
17/04/14 20:04
24צפיות
יכולת וגם כאלה שמבחירה לא משתמשים בסמרטפון חוץ מתיירים שעמדות כאלה יוכלו לתת להם מענה החל משירותיים ציבוריים לשירותים מסחריים ותיירותיים
אבל יש אינטרנט חינם בגלידריות ובתי קפה
21/04/14 20:43
13צפיות
חוץ מזה הייתה כתבה בתוכנית צינור לילה בערוץ 10
לפני כמה חודשים על כך שמתכננים להחזיר את עמדות הטלפון לרחוב
אלא שבימקום טלפונים אז יהיה לך שם מחשבים ניידים עם טלפון .
נהדר....
21/04/14 20:50
13צפיות
יש קישור?, מעניין לדעת אם שירותי ציבור ינתנו חינם
אני מבטיח לחפש קישור
22/04/14 06:36
9צפיות
בינתיים -
רק רציתי להוסיף ולספר שזאת יוזמה של ראש עיריית ניו יורק היהודי -
מייקל בלומברג
בשיתוף עם בית הספר לעיצוב של ניו יורק .

העמדות החדשות של תאי הטלפון אמורות לחזור לרחובות ניו יורק
בעוד 3 שנים בערך
חשבתי שמדובר בתל אביב, אבל בכל...
22/04/14 18:41
4צפיות
זאת מעניין לקרוא על זה וזה בהחלט שרות חשוב גם בתל אביב, יש עדיין אנשים משכילים שמרווחים משכורת ממוצעת שמחזיקים ניידים ללא רשת או מסך מגע וישנם אוכלוסיות שעמדות כאלה יוכלו להקל עליהם גם מול הרשויות וגם באופן אישי
כיצד להגיע ליפו
15/04/14 11:54
27צפיות
כיצד ניתן להגיע לכיכר השעון / נמל יפו מהתחנה המרכזית החדשה בתל אביב?
האם קיים קו אוטובוס כזה, או מונית שירות?


תודה וחג שמח
קו 41 של דן
15/04/14 12:00
23צפיות
יורד/ת תחנה ראשונה בשדרות ירושלים, הליכה של מספר דקות עד לכיכר.
באיזו קומה של התחנה נמצא קו 41?
15/04/14 12:32
20צפיות
אגב, כמה דקות הליכה דרושות כדי להגיע לנמל יפו מהכיכר?
ממש קרוב
15/04/14 13:50
66צפיות
ממש קרוב
קו 41 נמצא אם אני לא טועה בקומה 7 רציף 8.
אבל שוב, לא חייבים לעבור דרך התחנה...  
קודם כל - תודה על התשובות!
15/04/14 16:45
21צפיות
דבר שני - מה זאת אומרת: "לא חייבים לעבור דרך התחנה"? אין קו 41 ישיר מבאר שבע.
הכוונה היא שיש קווים שלא מצריכים הגעה לתחנה
16/04/14 10:20
24צפיות
הארורה.
למה ארורה?...
18/04/14 14:19
21צפיות
קודם שקיפות: אני יזמתי את תערוכת הגרפיטי ואמנות רחוב בקומה השביעית, לתחנה בשלוש השנים האחרונות יש מנכ"ל חדש שמקדם אומנות, יש בקומה החמישית חללי עבודה לאמנות, סיפריה לידיש, גלריה לאמנות, יש כמה תאטראות, בית ספר למוזיקה, התחנה היא מקום פרנסה לאלפי אנשים, המצב שלה לא תלוי בבעלי הנכס מפני שהיא תחת כונס ולא ניתן ממש לעשות הרבה בשלב זה, כאשר יגמר שלב הכונס, היא תוצא למכירה ויהיה אפשר לשקם אותה.

אני אישית חושב שהיא צריכה לעבור מתחנה מרכזית למסוף, בכך שהפעילות במסופים של דן ואגד בקומה 7 יפסיקו לעבוד, קומה שש תהפוך לבן עירונית לכל המפעילים וקומה ארבע לעירוני ומטרופוליני לכל המפעילים, המבנה מאוד חשוב גם בגלל הפעילות העסקית והפרנסה שהוא מספק לאלפי אנשים, היא חלק אינטגרלי משכונת נווה שאנן וכמקום שישוקם הוא יתרום לה רבות, הפונטציאל של נווה שאנן, שטחי התחנות הישנה והחדשה, גינת לוינסקי ומדרחוב נווה שאנן יוצרים שכונה עם מבנה מאוד מיוחד שבאופן מדהים מזכירים את מבנה רובע, לה האל הפריסאי
נחמד שמנסים להחיות אותה מחדש
19/04/14 16:36
16צפיות
אבל, דעתי על המבנה הנוראי הזה לא השתנתה.

את כל הדברים הטובים שציינת, ניתן לעשות גם במבנה קטן בהרבה.
המבנה קיים והוא פרטי...
21/04/14 19:33
7צפיות
הבעיה ואולי היחוד שלנו כחברה שאנחנו לא ממש אוהבים אף אתר קיים, אנחנו אוהבים יותר להתגעגע למשהו שכבר לא קיים, המבנה הזה הוא אחד הדברים הבאמת יחויים שיש לעיר הזו להציע ומי שכיר אותו יודע להינות ממה שיש לו להציע, הוא לא מושלם, היה יכול להיות נהדר אם הוא היה עובר שדרוג, הוא לא יכול כי הוא תחת כונס נכסים, בעוד מס' שניים נדע מה יעלה בגורלו, שדרוג או פינוי, פנוי יכול לקחת שנים רבות כי עדיין יש בו שטחים פרטיים שלא בבעלות עירייה, תחבורה או רוכש המבנה.
מוזיאונים וסחלבים בפסח
15/04/14 16:30
27צפיות
למי שמחפש מה לעשות בעיר בחג, ובחינם, אפשר להציע לטייל במוזיאונים, הנפתחים בחסות בנק הפועלים: מוזיאון ת"א לאומנות, מוזיאון רבין, מוזיאון בית התפוצות, מוזיאון נחום גוטמן, מוזיאון בית ראובן. חבל שמוזיאון א"י לא נכלל.

אפשרות אחרת היא להנות מתערוכת פרחי סחלבים, בגני יהושע.

אתם מוזמנים להוסיף הצעות נוספות לפעילויות בחג ברחבי העיר.
כתובות אינטרנט מצורפות:
קרקס ולהטוטנים במדרחוב נחלת בנימין
15/04/14 16:33
14צפיות
במדרחוב יתקיים יריד במהלך החג.
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
תודה על השיתוף
16/04/14 09:22
2צפיות
מסעדה/בית קפה כשרים לפסח
15/04/14 16:00
16צפיות
אולי תוכלו להמליץ לי על מקום כזה בתל אביב? לא חייב תעודת כשרות או כשרות בפועל בכלל, רק שלא יגישו במקום חמץ.
חשוב גם שיהיה במרכז העיר ובמחירים בטווח סביר.

תודה
קפה גרג בקניון גן העיר הוא כשר
15/04/14 16:13
14צפיות
אני מניח שכל בית קפה כשר יהיה גם כשר לפסח.
בוייצמן פינת שאול המלך יש להם עוד סניף כשר, ובאזור הזה יש עוד כמה מסעדות כשרות.
בשורה לתל אביבים מחזיקי דיגיתל בחוף....
14/04/14 00:21
81צפיות
הגיעו עם הכרטיס לחופי הים בתל אביב וקבלו מיטת שיזוף ושמשיה ללא תשלום, זה ממש מגניב לדעתי
מגניב
14/04/14 14:23
37צפיות
בכל חוף?
מניח שבכל חוף שהוא...
17/04/14 20:30
14צפיות
חוף עירוני
אז למי מראים?
18/04/14 00:47
12צפיות
לבחור שבד״כ מבקש כסף על הכיסאות?

זה נשמע לי קצת תמוהה - זה לא בתי עסק פרטיים?
עד עכשיו העירייה הייתה גובה על זה כסף?
אפשר לשאול בעירייה...
18/04/14 14:07
12צפיות
אך זה עובד
º
יפה
15/04/14 16:07
7צפיות
º
הנה כתבה על כך
22/04/14 11:59
2צפיות
כתובות אינטרנט מצורפות:
º
שבור
22/04/14 15:25
2צפיות
º
חג שמח
14/04/14 00:18
19צפיות
º
חג שמח
15/04/14 12:02
42צפיות
חג שמח
º
חג שמח
15/04/14 16:06
4צפיות
איפה יש מקומות לינה זולים בתלאביב?
13/04/14 01:20
21צפיות
איפה יש מקומות לינה זולים בתלאביב?
אני צריכה מקום זמני לשבוע שבועיים והתקציב שלי לא משהו תודה:)
תנסי באכסניה במושבה....
14/04/14 00:12
33צפיות
האמריקאית אכסניית עימנואל, אני לא יודע אם היא פעילה עדיין, אופציות אחרות הם אכסניות, מוטלים, סבלט או להצטרף כשותפה.
שימוש בתל- אופן עזרה !!!!
13/04/14 13:28
38צפיות

שלום חברים.. אני סטודנט לתכנון ערים באונ' העברית ואני עושה סקר על השימוש בתל אופן בקרב מנויים בשביל עבודה. יעזור לי מאוד אם תוכלו למלא אותו. הסקר לוקח דקה ! תודה רבה
רק מדגיש הסקר מיועד אך ורק לבעלי מנוי לשירות "תל אופן".

כתובות אינטרנט מצורפות:
º
מןלא, שיהיה בהצלחה
14/04/14 00:04
5צפיות
כמה תושבים יש בתל אביב?
09/04/14 15:46
108צפיות
לפי הויקיפדיה בעיר מתגוררים (נכון ל-31 בדצמבר 2012) 414,600 תושבים, בנוסף לפני כחודש התפרסמה כתבה בדה מרקר עם הכותרת הבאה: "אוכלוסיית תל אביב תגיע לחצי מיליון בעוד עשור", אבל עכשיו אני קורא בגלובס שבתל אביב יש 491.641 תושבים, זה כנראה העשור המהיר ביותר אי פעם. אז כמה תושבים יש בתל אביב?
º
כרגיל הפורום חי ובועט...
11/04/14 20:06
36צפיות
מוזמן להצטרף לניהול או כאדום...
14/04/14 00:16
31צפיות
אם אתה מעוניין פנה להנהלת הפרום ולמנהל DW
נראה לי שהנתון הזה לא כולל
12/04/14 11:53
48צפיות
את עשרות אלפי מהגרי העבודה שהצטרפו בשנים האחרונות
הנתון של גלובס...
14/04/14 00:00
38צפיות
ויקיפדיה לדעתי מדבר על אוכלוסייה שכוללת יהודים וערבים תושבי העיר, אוכלוסיית הפליטים ומבקשי המקלט והעובדים הזרים החוקיים כוללים כמה עשרות אלפים, יתכן שהכתבה שקראת בגלובס כוללת אותם.
זה בהחלט נותן אור להפרש בן הנתון של ויקיפדיה והנתון שך גלובס
º
15/04/14 16:17
2צפיות
לקחתי בחשבון שאולי מדובר במהגרים, לכן אני
16/04/14 14:33
17צפיות
שואל מה המספר האמיתי. ואפשר שגם המספר הזה לא מדויק. בכל אופן, זה קצת אידיוטי שתל אביב היא כנראה עיר של חצי מיליון תושבים פלוס מינוס, אבל באופן רשמי קטנה בהרבה...

ובכיף אהיה מנהל בפורום...
קשה להתייחס אל תל אביב ברמה של...
17/04/14 20:10
10צפיות
עיר גדולה אירופית לדוגמה, אלה אם כן מתייחסים אל המטרופולין, מטרופולין תל אביב אינו מטרופלין רשמי, אילו היה קיים בגבולות אשדוד, מודיעין, נתניה, היינו סופרים את התושבים במיליונים ומן הסתם היה יותר קל וזול לרכוש דירה או לשכור
אתה מתכוון כמובן למסתננים לא חוקיים ושב"חים
19/04/14 20:35
6צפיות
לא פליטים ולא נעליים

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה