לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הרוכבים אל שטח המחייה האמיתי של המחוגבים,האצילים והחצילים,האפלים והידועים. 363 מזמין את כל שואבי האבק באשר הם,רוכבי אינדורו,מוטוקרוסרים,לוחכי שבילים או סתם פוזלים בתוגה לעבר השטח,אלה שחושבים שהם...ואלה שבאמת מחגבים להם בשטח כפולי או מרובעי הפעימות,הכנסו לחוות את ההווי היומיומי של רוכבי השטח בארץ (ובחו"ל..),להחליף חוויות ודעות,לחשוף ולשתף רעיונות חדשים מידע עדכני ועוד..... בואו ותהנו מחוויה יחודית ומיוחדת שמשלבת אופנוענות מא' עד ת', אחוות רוכבים,פעילות ספורטיבית,והנאה מהטבע,ענף שאין דומה לו הן בחוויה והן בתחושות ועוד לא הזכרנו את האדרנלין הממכר!!! רעיון הפורום נהגה ע"י יקירי הענף ומנהליו הראשונים חליל אבד רבו(הערבי) וירחמיאל קולרגול (אצילי יער שרווד המיתולוגי) כמקימי פולגז וממשיכי הדרך ב363,ועל כך נתונה להם תודתינו. את מקומם תפסו בשלהי 2004 גז ונעלם וMEXMEX חברנו במקסיקו שאליהם מצטרף בשלב מאוחר יותר אניגו החמוש בדו"ש. עם פרישת המקסיקני תפס את מקומו הנשמה הצהובה שמכהן בתפקיד מס' חודשים. את גז ונעלם החליף לאחרונה שכנו YOE66 שביחד עם הנשמה  תופסים אחריות על אחת הגזרות החמות באזורינו. תודות לדורות. "אם תיכנס ותשתלב...תוכל גם אתה להיות....רוכב.."

                                                                                                          לאתר דו"גרי
                                            
                                          
המשך...
הודעה חדשה

נגנב KTM EXC 125 2012
הודעה זו מכילה תמונות
31/10/14 17:15
46צפיות
מפרסם לחבר:
נגנב KTM EXC 125 2012 בשבוע האחרון מגני תקווה.
בבקשה לפתוח עיניים, מי שרואה בשטח כלי דומה או שומע על משהו בבקשה שיפנה.
על האופנוע סימנים מזהים יחודיים וקל מאוד לזהות אותו.
בבקשה לשתף וכמה שיותר!
עדי - 0545876039
מתלים: האם יש כזה דבר "לרכב על עננים"?
28/10/14 15:06
185צפיות
מאחר ובזמן האחרון, אני מתעסק באופן אישי באופנוע שלי במתלים. לומד לכוון את המתלים ע"י התאמת הקפיצים בבולמים,גובה השמן וצמיגותו, שיסתומים בbase valve, mid valve ו וריבאונד, תהיתי אם יש בכלל כזה דבר, "לרכב על עננים", בפועל לא לחטוף מכות ביידים, או הסתה של האופנוע בעקבות תוואי השטח.
תהיתי, כיצד אתם מכוונים את מתלים בתוואי השטח השונים.
האם מישהו נכנס בכלל לדקויות הללו בבולמים?
האם באינדורו סלעים אתם מכוונים את המתלים בשכיך כיווץ , לצד הרך, (אך לא עד הסוף) ושיכוך החזרה, גם פתוח על מנת שיחזור מהר (אך גם כאן, לא מהר מידי).
 
אני יודע שבדיונות, המתלים צריכים להיוץ על הצד הקשה שלהם.
 
מניסיון הבנתי שאתרי הקפיצים, אינם בהכרח נכונים מבחינת חישובי הקפיצים. לא תמיד מחשבים את הנושא של הציוד שלובש הרוכב שמגיע עד 20ק"ג לפעמים.(לבוש/מיגונים/כלי עבודה).
במתלים חשוב לא רק הסאג אלא גם עומס הקפיץ ההתחלתי ה pre load.
 
ישנם כל כך הרבה משתנים שמשפיעים על התנהגות הבולמים. מגיני ידיים, החלפת כידון לפאטבאר( במידה ואופנוע מגיע בגירסה אחרת), צמיגים, נפח האויר בצמיגים ועוד.
 
אשמח לתובנות שלכם בנוגע למתלים.
תודה.
 
 
"לרכב על עננים"
28/10/14 18:06
168צפיות
כתבת נכון - יש הרבה דברים שמשפיעים על הרגשת הרכיבה המיטבית והם לא תמיד הבולמים (למרות שרשמת שהם כביכול משפיעים על "התנהגות הבולמים"). מה שקובע ב"לרכב על עננים" הוא בעצם הרגשת הרכיבה והיא מושגת על ידי הבולמים אבל ממש לא רק הם באופן בלעדי.
סוג הצמיגים, רוחב הצמיג, מצב הבלאי שלו, לחץ האוויר, מידת חיזוק השפיצים, מצב החישוק/ג'אנט, מומנט הסגירה של ברגי המשולשים על הבולמים, גובה המשולשים, זוית הכידון, גובה הכידון, זוויות המנופים ועוד - ואף אחד מהם הוא עוד לא הבולמים עצמם...
בהדרכת מתלים בה השתתפתי סופר על רוכבים שהרגשתם על האופנוע השתפרה פלאים (הרגישו שאיש המתלים "עשה קסם ממש") רק בכך שסידר את הסעיפים הרשומים לעיל, תוך שכיוון את המתלים למצבם הסטנדרטי לחלוטין.
סתם הערה טכנית (אם כי מאוד חשובה):
29/10/14 09:12
137צפיות
בבולמים מודרניים, לא משנים את צמיגות השמן בשום מצב. אפשר לשנות את גובה השמן, הקפיצים, השיסתום, שיכוח הכיווץ וההחזר (המהיר והאיטי אם קיימת הפרדה) אבל בצמיגות השמן לא משחקים. היא משתנה קבוע.
 
זו טעות שהשתרשה מהשנים שבהם בולמים היו "טפשים" ומעבר להחלפת צמיגות היה מעט מאוד מה לכוון בבולמים.
אני לא בטוח שחברה מ thumpertalk יסכימו איתך.
29/10/14 16:11
116צפיות
יש שם בחור בשם דייב מ smart performance שהוא מייצר מוצרים לבולמים ובין היתר שמנים לבולמים מסוגים שונים וממליץ לשים שני סוגים בבולמים תא סגור. לגבי הצמיגות, הוא לא מסביר כמובן, אך אני מבין שרק לאחר עבודה קלה, אחד מהשמנים מתחיל לעבוד כפי שצריך.
כל מי ששם את השמנים שלו לפי המידות המדויקות מדווח על שיפור משמעותי בבולמים, עוד לפני שיסתום וכל דבר אחר.
נכון שבכל החלפת שמן בבולמים מיד מרגישים בהבדל, אך הם מחליפים שם כל 20 שעות ובודקים אחד מול השני.
ברור לי ששמן בזמן עבודה מתחיל להשתנות בתכונותיו, בוודאי לאחר הקצפה.
אני מבין גם שמדובר במוכר, אך הבחור הוא אדם כן, וכולם מכירים אותו בתור אדם ישר שלא מנסה לדחוף את מוצריו. מנסיון שלי עם צמיגיויות שונות מרגישים בהחלט בהבדל. (עדין לא שיחקתי עם שני שמנים שונים בבולמים, במקרה שלי,תא סגור).
 
מרגיש בהבדל? וודאי שתרגיש בהבדל
29/10/14 19:45
109צפיות
אבל רק סוג אחד של שמן יעשה את העבודה כהלכה.
לגבי 2 צמיגויות שונות בבולמי תא סגור חשוב שתבין : בבולם תא סגור התפקיד הכמעט יחיד של השמן בחלק החיצוני הוא סיכוך החלקים הנעים. אין לו הרבה תפקידים אחרים. כל העבודה מתבצעת בעצם בחלק הפנימי.
ובחלק הפנימי המעברים מתוכננים כך שיעבור בהם שמן בצמיגות מסויימת. רוצה לשנות את אופי הבולם? בשביל זה יש שסתומים כל כך משוכללים בהם שולטים בעזרת ברגי הכיוונון ובעזרת שינוי סדר וסוג השימסים.
 
כל מי שאומר לך אחרת לא מבין על מה הוא מדבר או מנסה למכור.
 
לגבי הרושם של כל החברים שם : המון פסיכולוגיה מעורבת ב"רושם" שאנשים מקבלים לגבי שיפורי מתלים. המון. והיות וקשה כל כך למדוד שיפור בעבודת מתלה לפעמים אנשים מרגישים מה שנדמה להם שהם אמורים להרגיש ולא מה שבאמת קיים.
דעתי...
30/10/14 06:29
105צפיות
אל תצפה מתלים שינתקו אותך מהקרקע כמו ענן, כי לא לזה הם נועדו. הם אמורים לאפשר לך להמשיך לנסוע בקו ישר עם גז פתוח בכמה שיותר מצבים ותנאים. אני מסכים עם כרובי לגבי כיוונים סטנדרטיים כולל קפיצים לפי הספר ולשחק עם משתנים אחרים כגון צמיגים גובה מזלג במשולשים ועוד. בכל מקרה תחושת הרכיבה נקבעת על פי רוב מה צמיגים כולל לחץ האוויר וממצב העייפות של הרוכב שמאפשר לו לתפוס את האופנוע כמו שהוא מתוכנן אליו.
º
30/10/14 08:06
12צפיות
אז כיצד ניתן להסביר את התחושה האישית שלי בלבד,
30/10/14 11:11
86צפיות
כאשר אני עולה על אופנוע מסויים, אני מרגיש גיהוץ מושלם? גם בהתקלות בסלע עם זוית ישרה במהירות בינונית/מהירה, ישנם אופנועים שמגהצים הכל והתחושה היתה, שהסלע לא היה שם בכלל.
כנ"ל לגבי אבנים משוחררות כדוגמת המסלולים קולה/ברקת שבו נעים מעל הסלעים ולא מוסתים משום אבן או סלע. ומשום מה באופנעים אחרים, אני באופן אישי מרגיש כל סלע ואבן למרות שלכאורה הם מכוונים למשקלי, כל המייסבים מגורזים כולל צירים. הוחלפו שמנים וכן הלאה.
למה אופנוע מתנהג בצורה אחת ואילו אופנוע אחר מתנהג בצורה אחרת?
השאלה, היא האם אפשר להגיע לאופנוע מושלם ? ולפי מה שאני מבין ממך, זו ראשית תחושה סובייקטבית (מובן לחלוטין) ושנית, אין דבר כזה לכאורה. אני באופן אישי מרגיש תחושות שונות על כל אופנוע ואופנוע.
 
אם כך, אין טעם בכלל לגעת ולשסתם מתלים? בפועל לי אישית זה אכן מרגיש שונה (ולא רק בפאן הפסיכולגי, אם כי סביר להניח שגם כן במידה כזו או אחרת).
 
כיצד אתה מכוון את המתלים למסלולים כמו קולה/ברקת?
 
תודה.
גיהוץ מושלם?
30/10/14 21:35
67צפיות
אני במקרה הכי טוב מרגיש חיבור מושלם לתגובות של האופנוע למכשולים וכתוצאה מכך רוכב מהר יותר ומעיז יותר. כדי לגהץ במהירות נמוכה מספיק אופנוע כבד עם מתלים פשוטים ורכים וצמיגים שמנים בלחץ אוויר נמוך. כדי לקבל בטחון במהירויות גבוהות צריך מתלים לפי הספר כולל קפיצים מתאימים ועדיף מזלג עם קרטרידג סגור כדי לקבל עוד יותר פרוגרסיביות. אני ממליץ לך לרכב על tm ולהבין מה זה מתלים לרכיבה מהירה ואגרסיבית! בכל מקרה מעולם לא חוויתי גיהוץ שמעלים את הקרקע מהרוכב ולפי דעתי זה יגרום לאופנוע להיות לא מדוייק ומתנדנד בצורה שלא תאפשר רכיבה מהירה.
כיצד אתה מכוון את המתלים אצלך?
30/10/14 23:52
48צפיות
במסלול כמו קולה/ברקת?
על כמה קליקים אתה נמצא בשיכוך כיווץ? כמה ריבאונד? במזלג הקדמי ובבולם האחורי (כולל שיכוך כיווץ מהיר)?
אגב אני באופנוע שלי אכן החלפתי לבולם עם תא סגור  (שלי במקור עם תא פתוח) וההבדל הוא באמת משמעותי.
אם אינני טועה ה TM מגיע עם קיאבה תא סגור. אינני בטוח שיש הבדל מהמזלג שלי. הסבירות היא בעומס הקפיצים ובשסתום. למיטב ידיעתי, אין שם שינויים דראסטיים לאורך השנים. בשנת 2008 ב YZ250F/450F, שינו את אורך הקפיץ. לאורך השנים הם משחקים עם עומס הקפיץ ושסתומים בהתאם.
תודה.
 
כיוונים שלי
31/10/14 08:46
49צפיות
אני רוכב עם SAG כמעט מינמלי לפי הטווח בספר ועם קפיצים 85-95 ק''ג כאשר המשקל שלי 87. לגבי הכיוונים של הברגים השונים, תמיד בסטנדרט לפי ספורט ולא קומפורט (בספר של הוסקוורנה יש טבלה של הכיוונים לפי אופי הרכיבה). בנוסף אני מקפיד על שימון במשחה ובספריי סיליקון של האזור שבין מחזירי האבק למחזירי השמן במזלג על מנת לגרום להם לעבוד חלק יותר. אני ממליץ לך להרכיב צמיגים רכים כגון גולדן טייר 216 אחורי 140 וקדמי רחב (לא 80/100) ולשים להם מוסים משומשים או פנימיות עבות ולחץ 11 PSI. זו הדרך שלי להעלים את האבנים הכי טוב. בנוסף כמובן שתנוחת הרכיבה והעברות משקל בין הגלגלים בזמן תיקול תורם רבות, אבל זה נושא נפרד לחלוטין.
º
תודה.
31/10/14 14:20
10צפיות
נגנבה קסדה קלים ימאהה אפורה
הודעה זו מכילה תמונות
27/10/14 12:35
213צפיות
עם מתאם גופרו למעלה.
ייחודית בנוף שלנו, אם מישהו נתקל, אנא צור קשר
למה ייחודית?
28/10/14 17:21
119צפיות
גם לי יש כזו שנקנתה במחיר מעולה באי ביי
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:07
12צפיות
|!| ככה פשוט...


תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח


http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...


|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/14 10:38
5צפיות
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

התאמת אגזוז wr250 לימאהה xt125. זה אפשרי?
23/10/14 10:18
73צפיות
אני רוצה להתאים אגזוז של wr250 לxt125 ץרציתי ךדעת אם זה פשוט או מסובך? או אפשרי בכלל 
הכל אפשרי השאלה באיזה מחיר ולמה ?
25/10/14 23:08
55צפיות
מה יתן לך אגזוז מקורי חנוק של WR250 על XT125 שבקושי זז ?
פתאום יהיה לך F16 ? הוא ייסע 150 קמ"ש ? יהיה לו יותר מומנט ?
כדי לבצע שינוי שממש יורגש תצטרך להשקיע הרבה יותר : סעפת רחבה יותר,קרבורטור ,אולי קמשפט (אם יש בכלל לXT125)...לא שווה את הכסף.
תרצה יותר רעש כדי לעצבן את השכנים ? כל דוד קצר יעשה לך את העבודה.
בחר רתך שיחבר לך אותו לסעפת המקורית וסע לשלום.
º
אני רוצה שיהיה יותר רעש לאגזוז.סאונד יותר יפה
26/10/14 09:55
29צפיות
º
שים קרטון בשפיצים זה גם כן עושה רעש ותו לא...והרבה יותר בזול
27/10/14 19:21
17צפיות
אפליקצית חילוץ ישראלית חדשה לנהגים ולרוכבים בשטח
25/10/14 01:19
110צפיות
רשת חברתית חינמית שמטרתה לעזור אחד לשני במקרה שזקוקים לעזרה וחילוץ מהכביש ומהשטח.
ממילץ לכולם להוריד
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/14 11:19
10צפיות
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
crf 250 l
18/10/14 20:03
229צפיות
שלום חברים ממש חייב את עזרתכם.
לפני כמה חודשים התחלתי לרכב בשטח וחיפשתי אופנוע דו"ש. אנשים המליצו על ה CRF 250 L  של HONDA  קניתי שנת 2014 שהתאים בדיוק למה שחיפשתי. אבל אז התחלתי להרגיש שחסר קלילות וכוח ובלי קשר אני לא מעוניין לרכב בכביש יש לי רכב של העבודה.4928והרבה המליצו לי על WR 250F את שלי קשה לי למכור ואני ממש מתלבט האם לשפר אותו?ואם כן אז מה בדיוק לעשות? או להתעקש ולמכור ולהחליף.אשמח לעזרה שלכם למה אני נורא מבולבל עם כל הדוקטורים בחוץ שאחד סותר את השני.מה לעשות???
כמה שלא תשפר אותו
18/10/14 22:58
220צפיות
לא ממש תוכל להקנות לו יכולות שטח ממשיות מבלי לשפוך עליו אלפי שקלים שאת ההשקעה לא תראה בחזרה כשתרצה למכור.עדיף למכור או לעשות טרייד אין באחת הסוכנויות.השוק מלא ביד 2 וקשה למכור...
בניגוד לעבר, עם סדרות הXRL, הCRFL אפילו לא מבוסס
19/10/14 09:00
178צפיות
על אופנוע שטח אמיתי, ככה שאין שום אפשרות להקנות לו יכולות שטח אמיתיות.
זה לא כמו בXR250L או הXR650L שהיו מבוססים על אחיהם הקרביים ובהשקעה כספית (די גדולה למען האמת) אפשר היה ממש להפוך אותם לאופנועי שטח טהורים.
 
בCRF250L אין שום סיכוי לשיפור ממשי. מי שהאופנוע מתאים לו כמו שהוא יהנה מדו"ש מעולה. מי שלא, שיחפש אופנוע אחר.
גלג"ש
19/10/14 09:44
164צפיות
יש לי גם כלי כזה, יש מלא חבר'ה בחו"ל ששיפרו אותו והפכו אותו לאופנוע שטח לכל דבר אך דבר כזה בארץ יעלה המון המון כסף וזה מבדיקות רבות שעשיתי. לפחות 6000 שקל מבלי לגעת בבולמים ובמראה. אך ממה שמצאתי אם לא מפריע לך לאבד מהמהירות המרבית בכביש אם תחליף רק גלגלי שיניים תוכל להרגיש בשינוי משמעותי בשטח ע"י הורדת שן בגלגל שיניים הקדמי מ14 ל 13 והוספה באחורי ל42 אם לא יותר. נראה כי זה מוסיף בשטח באופן משמעותי.
crf
19/10/14 12:32
128צפיות
מה עם צמיגי שטח ?אגזוז.? זה עסק יקר.?מישהו יודע מחירים?
במקרה ביררתי
19/10/14 16:26
124צפיות
אגזוז משודרג עולה 3300 ש"ח וסתם שתדע שאגזוז מקורי מהונדה עולה 3500 אירוני קצת, אבל אגזוז לבד לא יתן לך כלום. מחשב הזרקה עולה 1500 ואז אתה גם צריך לפתוח את הפילטר אויר שזה גם יעלה עוד כמה מאות...
במקרה ביררתי
19/10/14 16:26
73צפיות
אגזוז משודרג עולה 3300 ש"ח וסתם שתדע שאגזוז מקורי מהונדה עולה 3500 אירוני קצת, אבל אגזוז לבד לא יתן לך כלום. מחשב הזרקה עולה 1500 ואז אתה גם צריך לפתוח את הפילטר אויר שזה גם יעלה עוד כמה מאות...
crf
19/10/14 21:51
94צפיות
תודה רבה עזרת מאוד.יש מצב שאתה יודע להגיד דגם של כל אחד מהדברים שאחפש ב eBay  אגזוז.?מחשב הזרקה.?
º
יש אגזוז של ARROW בארץ ,חפש גם באבנוע ,יבואן יושימורה.
20/10/14 00:00
52צפיות
מוצרים מותאמים ל crf250l
20/10/14 09:04
93צפיות
אגזוז fmf q4 ,מחשב הזרקה ejk
דרך אגב
20/10/14 09:05
107צפיות
מצאתי יבואן בארץ על האגזוז דורש 3300 ועל המחשב 1499
לאופנוע הזה אין בעיה של כח בשטח, יש לו בעיה של
20/10/14 16:59
158צפיות
משקל מאוד גבוה, גחון מאוד נמוך ומהלך מתלים קצר. בכל אחת מהנקודות האלה כל כך יקר לטפל שזה כמעט לא מעשי.
 
השקעה במנוע תהיה ברכה לבטלה. היא אולי תעזור בכביש, אבל לצורך שיפור יכולות השטח זה מיותר על גבול המטופש.
באמת הגיע הזמן לרענן את ה 250
20/10/14 23:03
155צפיות
עשו בדיוק את מה שכולם מפנטזים עליו.האמת יצא להם פצצה...
º
לא הבנתי באיזה הקשר אתה אומר את זה...
21/10/14 08:22
47צפיות
מרוב נשמות התבלבלתי (-:
21/10/14 21:54
116צפיות
היה אמור להיות משורשר לנשמה הצהובה בשרשור על ה wr החדש...
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/14 11:53
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
סרטון חדש ל RZR
18/10/14 22:31
124צפיות
º
משעמם
28/10/14 15:10
4צפיות
YZ250FX ו 6 הילוכים....
הודעה זו מכילה סרטונים
16/10/14 23:36
392צפיות
YZ250FX
נראה מעולה...
17/10/14 10:45
209צפיות
שינו והוסיפו בדיוק את כל מה שכולם רצו...
º
שניה ננגב את הריר מהמקלדת.. - מה עם WR כזה??
18/10/14 16:51
90צפיות
º
יצא. תזמין מכרמלי תקבל בינואר
27/10/14 14:45
16צפיות
º
אני קונה רק משומש מרופא, מה גם שהנוכחי טרם מיצה את עצמו.
31/10/14 09:48
3צפיות
º
בכלל עושה רושם שימאהה משקיעה בתחום השטח בשנה האחרונה
19/10/14 23:59
64צפיות
נחכה שבהודנא יתעוררו ויביאו x על בסיס הr החדשים
27/10/14 09:46
47צפיות
צריך להיות משהו משהו.
אבל זה לא משנה כי אין לזה יבואן.... אז נסתפק בכרמיאלי והכחולים
את כל הזבל שבעולם מביאים לנו לארץ, אבל הונדה, לא. איזה מצחיק...
 
 
משיהו מעניין להפתר מקסדתו?
18/10/14 09:02
137צפיות
מחפש קסדה טובה במחיר שפוי. מסרים בפרטי...תודה
מישהו איבד מנעול דיסק
16/10/14 17:59
97צפיות
באזור המאגר של עין החורש בעמק חפר ? מצאתי אחד כזה על כביש הגישה למאגר וסתם עבר לי בראש
שזה שייך לרוכב על אופנוע שטח.לא יודע כמה עולה כזה חדש ,אבל בעוד כמה ימים אני זורק את זה למיחזור
אז אם מישהו רוצה לחסוך כמה שקלים על מנעול חדש ,מוזמן להתקשר ל0542620166,דרור.
 
ההודעה בגדר שלח לחמך על פני המים......גם אם אתם מכירים מישהו שאיבד....
david knight בסיבוב האחרון ???
16/10/14 14:31
192צפיות
נראה כאילו קיבל הזדמנות אחרונה ולא רשמית עם יצרן שעוד מוכן להמר עליו.למרות כל הבכי שלו, רוכב מוכשר שאני באופן אישי אוהב מאוד לראות אותו רוכב...http://www.enduro21.com/index.php/enduro21/item/21...–-knighter-on-yz450f
אקסודוס רופ (שילטקס)

אקסודוס רופ

ציוד לצבא, ימאות ותעשיית הבטחון. לפרטים והזמנות לחצו כאן >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה