לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום בינו לבינה
שלום וברוכים הבאים לפורום בינו לבינה! פה תמצאו הרבה דברים שקשורים לכל הנושאים של זוגיות , אהבה , הוא והיא , וכל מה שניתן להדיין עליו בינו לבינה פה.
 
1.לא תתאפשר כניסת אורחים יותר לפורום עקב מקרים מצערים של טרולים מתרבים
2.באותיות קידוש לבנה -ואהבת לרעך כמוך! לא להעליב , לא כינויי גנאי, לא לשפוט , לכתוב כך שיהיה נעים לכולנו לסביבה , כשאתה מעליב אתה בעצם כאילו מלכלך ברחוב , רק שפה יש ניקיון מוקפד אז אני מבקשת להשתמש בלשון נאותה , ולא בכינויי גנאי , שמות מעליבים וריבים קטנוניים , הודעות לא בהתאמה לרוח הפורום כמו גם הודעות קידום שלא ביקשו רשות מההנהלה לפני עלייתן , תמחקנה ללא אזהרה מראש 
3.שמרו על הכללים וצרו סביבה נעימה לכולם
 
ותודה ובברכה הנהלת הופורום בינו לבינה, במידה ויש שאלות טענות מענות יש לפנות למנהל הפורום במסר!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום בינו לבינה

שלום וברוכים הבאים לפורום בינו לבינה! פה תמצאו הרבה דברים שקשורים לכל הנושאים של זוגיות , אהבה , הוא והיא , וכל מה שניתן להדיין עליו בינו לבינה פה.
 
1.לא תתאפשר כניסת אורחים יותר לפורום עקב מקרים מצערים של טרולים מתרבים
2.באותיות קידוש לבנה -ואהבת לרעך כמוך! לא להעליב , לא כינויי גנאי, לא לשפוט , לכתוב כך שיהיה נעים לכולנו לסביבה , כשאתה מעליב אתה בעצם כאילו מלכלך ברחוב , רק שפה יש ניקיון מוקפד אז אני מבקשת להשתמש בלשון נאותה , ולא בכינויי גנאי , שמות מעליבים וריבים קטנוניים , הודעות לא בהתאמה לרוח הפורום כמו גם הודעות קידום שלא ביקשו רשות מההנהלה לפני עלייתן , תמחקנה ללא אזהרה מראש 
3.שמרו על הכללים וצרו סביבה נעימה לכולם
 
ותודה ובברכה הנהלת הופורום בינו לבינה, במידה ויש שאלות טענות מענות יש לפנות למנהל הפורום במסר!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
המשך >>

נישואים או לא?
26/08/2015 | 15:25
30
1992
אני רק אבקש דבר אחד מראש, אני כרגע במצב מאוד רגיש. אנא חשבו פעמיים לפני שליחת התגובה מאחר ואני לוקח כל תגובה ברצינות. כמו כן, הייתי מעדיפה תגובות של אנשים (ובעיקר נשים) שהיו בסיטואציות דומות בעבר ו\או בטווח הגילאים שלי.
 
אני בת 27, בן זוגי בן 29. אנחנו כבר 5 שנים במערכת יחסים שבאמת תומכת ומאזנת אחת את השני. סוג של הפכים שיודעים להשלים את החסר בכל צד. בקיצור, מאוד טובים אחד אל ועם השניה. כשיוצאים לבלות בהחלט מבלים ונהנים ואני סומכת עליו במליון אחוז שיגבה אותי כשצריך, ומקסימום אם באמת לא הייתי בסדר- יגיד לי את זה רק בצורה פרטית. בעיה אחת איתו זה אופי אדיש, שעם זה כבר דיי השלמתי וכאמור, מפאת השלמה ואיזון בין הצדדים, למדתי לראות את האהבה דרך דברים אחרים ואני לא מדברת רק על הוצאות כספיות אלא על כך שאם משהו קורה לי הוא יהיה הראשון לחבק. בחור דואג, אכפתי שאחרי שנתיים שלוש של הקשר כבר הבנתי שמדובר בגבר שקורץ מחומר לבעל וחבר לחיים.
 
אנחנו גרים ביחד כבר שנה וקצת. לא רק לאחרונה, אלא כבר תקופה של ממש, בערך כחצי שנה, אני מאוד מוטרדת מעניין החתונה. כרגע, לפחות אחד מאיתנו מבוסס (במקרה הזה הוא..) ואני שרק עכשיו מסיימת את התואר, מתחילה גם עבודה במשרה מלאה במקום טוב לטווח ארוך עם תקווה ללימודים בהמשך. על פניו, אין שום סיבה שלא נתחתן.
כבר דיברתי איתו בעבר על הנושא (עבר זה יותר מפעם אחרונה ופעם אחרונה לפני חודש). הוא מצד אחד אומר שאם לא היה רוצה לא היה מבזבז את הזמן ופשוט היה מסיים את המערכת יחסים. מהצד השני, אני לא באמת רואה איזושהי נכונות מצידו להתקדם הלאה.
אני מאוד מפחדת שאני מבזבזת את הזמן מאחר ואני לא ממש הופכת לצעירה עם הזמן (עדיין לא בנג'מין באטן, למי שמכיר). אני מאוד בדילמה מה לעשות מאחר ואני ממש ממש אבל ממש לא רוצה להכנס לנישואים מתוך כפייה- זו הדרך הכי גרועה ואני לא רוצה לקבל טבעת, גם אם היא הכי מושלמת בעולם... בידיעה שאני הכרחתי אותו לקנות אותה... ולהיכנס איתי לחופה שלא בלב שלם.
אני דיי מפחדת שאני הופכת לסיפור קלאסי של אלו שיוצאות שנים עם גבר ולא מתקדמות... נפרדות ואז שומעות אחרי שנה שהבחור התחתן עם מישהי אחרת.
מה שגם התחושות האלו כר גורמות לי להרגיש שאולי אני מתחילה לחשוב מחשבות שווא שהוא לא האחד כי הקשר לא מתקדם לשום מקום. 
ידוע שהאויב הכי גדול של נשים זה לשבת לבד ולחשוב, ככה מפתחים את התסריטים הכי גרועים..... לכו תדעו, אולי הוא בכלל תיכנן להציע נישואים היום בערב ועוד שיחה כזו שאולי תפעיל לחץ רק תרחיק אותו מהעניין
אני שוב רוצה להדגיש שאני ממש לא רוצה נישואים בכפייה... אבל כן הייתי שמחה לשמוע דעות של אנשים ניטרליים מהצד (רק שיחשבו פעמיים על התגובה הרצינית שלהם ולא תגובות בסגנון "הוא לא אוהב אותך, תיפרדי ממנו").
מבחינתי לפרק קשר על דבר כזה זה טמטום, ידיד קרוב שלי אמר שזו סיבה מאוד רצינית ולא מטומטמת. אני לא מפרק מערכות יחסים בקלות ראש ואם מערכת יחסים מסתיימת- היא מסתיימת לתמיד גם אם יום אחרי הוא יבין את הטעות וישלוף טבעת... אני מסיימת מערכות יחסים רק כשאני כבר מבינה ומשלימה שאין לי יותר מקום בה. אז בלי יד קלה על ההדק בבקשה......
אין לי מה להגיב
26/08/2015 | 16:30
631
כי לדעתי , כמו שזה נשמע על פניו הוא ממש לא מעוניין בחתונה ואת כן , והיות ואתם רוצים להתפתח לכיוונים שונים ועוד דיברת והסברת שזה חשוב לך והוא התעלם , כנראה שאת לא מספיק חשובה לו
 
אז אני הייתי עוזבת..אבל היות וזה לא מה שרצית לשמוע אין לי מה להגיד לך כי נראה לי לפי הסאב טקסט שאת החלטת כבר מזמן בראש שאת רוצה להשאר בזוגיות ואת אוכלת סרטים ומחפשת הרגעה...אבל פה יהיה לך קשה לקבל הרגעה כי תמונת המצב תסלחי לי..עגומה ואין לי דרך יפה ליפות לך את המציאות ואין לי רצון גם לשקר לך..
 
 
בכל מקרה לא נראה לי שתהיה פה חתונה בכפייה כי לפי מה שאת מתארת הבחור הזה עושה מה שהוא רוצה ולא עושה דברים כדי לרצות אותך אז הייתי יוצאת מהסרט הזה של אני כופה חתונה על בחור..
 
 
שיהיה בהצלחה
 
ידידה שלי
26/08/2015 | 16:58
545
היתה באותה סיטואציה אחרי 4 שנים הפעלנו כוח שתפרד. עכשיו הוא עם חברה חדשה והיא בת28 בזבזה 4 שנים על בן אדם אנוכי שחשב שזה בסדר לבזבז לה ככה את הזמן.
אם את רוצה להתחתן תעזבי אותו ואם ירצה להתחתן שיחזור עם טבעת ואם לא ברוך שפטרנו
סיפורים על זוגות שהיו יחד שנים ובסוף נפרדו,הכירו,ולאחר מס'..
26/08/2015 | 17:38
579
חודשים התחתנו,שמעתי מלא...
העצה הכי טובה שאת יכולה לקבל היא,סבלנות...
אגב,איך ההורים שלו מקבלים אותך?סתם שאלה עדתית,אמא שלו פולניה?(זה חשוב במובן מסויים)
לא נעים לי לומר לך,אך יכול להיות שהוא עדיין מתלבט?יש,אולי,"צד שלישי",שאומר לו,"תחשוב טוב"...?(וזה מחזיר אותי לאמא הפולניה,בהנחה שכן)
לדעתי,5 שנים ושנה ביחד אין מקום למשוך את הזמן,או כן או לא!
אני אומר,הכי טוב,"להיכנס בדלת הראשית"...הכוונה,לשבת ולדבר איתו על זה,שיהיו לך פרופוציות להמשך היחסים.למה להמשיך עם הלוט בערפל?
אני מעיד רק על עצמי,אם היתה לי מישהי תקופה כזאת ולא היינו מדברים על התמסדות,לא אכפת לי כמה קשה היה הצעד לעשותו,הייתי יושב ומדבר איתה...לפחות הייתי יודע,היכן אני עומד ולא מושכת אותי סתם ומבזבזת לי את הזמן...
מה שצריך לקרות,יקרה!
בהצלחה!
 
 
לא הייתי במצב דומה
27/08/2015 | 00:25
436
אבל חברה שלי נמצאת עכשיו בערך באותה סיטואציה , נדמה לי הם גם יחד 4 או 5 שנים, גרים יחד והיא מוכנה כבר לעבור לשלב הבא אבל הוא עוד לא שם. (קצת יותר מבוגרים מכם בשנתיים בערך)
היא לא מדברת על פרידה אלא אומרת שהיא פשוט תחכה עד שהוא יהיה מוכן ... (אבל די כואב הלב לדבר איתה על זה כי היא ממש כבר רוצה חתונה/ילדים והם באמת זוג חמוד ורציני)
 
אני לא יודעת אם זה הדבר הכי נכון לעשות. אבל רצית לשמוע מאנשים בסיטואציה דומה...
 
בתור מישהי שלא נמצאת בסיטואציה הזו - אני לא חושבת שהייתי יכולה להישאר במצב בלא ידוע הזה כמה שנים. מצד אחד נכון, לא צריך להכריח מישהו להתחתן אם הם לא מרגישים שהם 'שם' אבל מצד שני, אם הם לא מרגישים את הרצון הזה לעבור איתך לשלב הבא אחרי 5 שנים, למה הם מחכים?
את בעצם אומרת לו - אני רוצה שתהיה בעלי, אני רוצה שהקשר יתפתח הלאה והוא אומר לך - אני שמח להישאר כמו שאנחנו עכשיו לזמן לא מוגדר... זה גם לא הוגן כלפייך.
 
והשאלה היא שלך - האם את מוכנה להישאר במערכת היחסים הזו כמו שהיא עכשיו לעוד חצי שנה? שנה? שנתיים?
אין שום דבר רע בזה שהוא לא רוצה להתחתן בשנה הקרובה או שנתיים הקרובות, אבל גם אין שום דבר רע בזה שאת כן. ואם את רוצה להיות נשואה והוא לא... אז אולי אתם צריכים להיות עם אנשים אחרים.
 
 
לדבר איתו על זה לא ירחיק אותו מזה
27/08/2015 | 00:26
350
זה שתדברי איתו לא ילחיץ אותו ללא להציע לך נישואין. אם הוא רוצה זה יקרה לא משנה מה. אחרת - הוא לא רוצה.
 
תראי, אני מבין את הלחץ שלך. את לא חייבת להיות לחוצה, אבל אני מבין מאיפה את באה.
לפי דעתי, אם זה חשוב לך - זה צריך לעלות ואת צריכה לדבר איתו על זה.
הייתה לי סיטואציה דומה לאללה - אני בן 28, היא בת 30 עוד רגע
ודווקא היא לא רוצה חתונה וילדים ונאדה
אז בשלב מסוים הבנתי שאמנם אני לא רוצה\חייב כרגע להתחתן, אבל אני כן רוצה בעוד X שנים משפחה וילדים. וכשהבנתי שלא אקבל את זה ממנה (בהתחלה היססה אבל בסוף די אמרה בגלוי שלא תרצה) הבנתי שתכלס, כשלא רואים את אותו הדבר בנושא כל כך מהותי - אין באמת מה להישאר ביחד.
לא קטע של בזבוז זמן אפילו
את צעירה, אין לך מה לדאוג. את לא "תיתקעי" או שטות כזאת.
זה פשוט..חוסר הסכמה על נושא מהותי מאוד בקשר.
וזה בסדר לא להישאר על כזה דבר.
המלצה-
27/08/2015 | 01:20
352
אני מאוווווד ממליץ לך פשוט לקרוא את הספר של שריל סנדברג "לפרוץ קדימה".
 
שריל דוגמה לאישה חזקה, קרייריסטית (יד ימינו של צוקרברג, נמצאת ברשימת 50 הנשים החזקות ביותר בעסקים) שגם היו לה חיי זוגיות טובים. כל החבילה.
 
בספר היא מפרקת אמונות שונות שמשותפות להרבה מאוד נשים שלבדן יוצרות את "תקרת הזכוכית" ועוד ועוד ועוד דברים. אני לא קראתי אותו אבל שמעתי מחברה שלי המון תובנות חזקות שלה מהספר ואני מאוד ממליץ. לדעתי הוא קולע בול למה שאת צריכה כרגע.
לא מדבר מניסיון במצב כזה
27/08/2015 | 09:15
314
רק מהיגיון בריא. ויודע שכשיש מעורבות ריגשית בזה זה אחרת לגמרי.

קודם כל ברור שאחרי 5 שנים הוא כבר אמור להכיר אותך מלפני ומלפנים ולדעת אם הוא רוצה להזדקן איתך.

צריך גם לקחת בחשבון שבעצם הצעת אירוסין למשל (גם אם לא מתחתנים מחר) מעבר לזה שזה יראה לך רצינות מבחינתו זה גם יגרום לו "להבטיח" לו אותך שהוא לא יאבד אותך. ואם הוא בעניין שלך לתמיד הפחד לאבד אותך גם הוא  קצת או הרבה אמור לגרום לו להבטיח לעצמו אותך.

ברור שמשהו מפריע לו להגיד לך שהוא רוצה להזדקן איתך ולהיות איתך לעד.

נכון שאפשר לדבר איתו על כך ואולי הוא יסביר את עצמו, אבל יכול להיות שהוא בקשר נוחות כזה איתך שטוב לו, אבל הוא לא רוצה להתחתן איתך ופשוט מפחד לעשות את הצעד הזה על מנת לא לפגוע בך ולמוטט אותך אולי נפשית. מכיר כמה מקרים כאלו.

מציע אולי להגיד לו שילך לאיזה איש מקצוע ניטרלי לדבר איתו בכנות ושאולי לו הוא ירגיש חופשי לספר מה מפריע לו להציע לך ושאיתו או בעזרתו הוא יבין האם הוא רוצה אותך איתו כל חייו או לא. מטפל טוב, ודאי יאמר לו שאם נניח הוא לא רוצה , הוא צריך להיות הגון כלפייך ולהגיד לך אם הוא רוצה.

ואם תדברי איתו ותציעי לו את זה נא לעשות את זה ברוגע לא ממצב של כעס/תסכול/חפירה או להטיח בו דברים.

ותני לו לעניין הזה שילך לברר בעזרת מטפל איזה 3-4 חודשים.

אבל צפי גם לאפשרות של פרידה.
אנסה לעזור לך כמיטב הבנתי
27/08/2015 | 20:44
276
אני מסכים אתך לחלוטין שנישואין בכפייה אינם רצויים. נישואין צריכים לבוא מאהבה הדדית, ודווקא בגלל זה אני מציע שתתנו לקשר להתפתח וגם לאהבה ותיהנו מהם, אולי בתור חברים, אולי חלק מהזמן בתור ידידים, וכשתרגישו מוכנים מבחינת חוזק הרגש והקרבה הרגשית, הרצון להתחתן כבר יבוא באופן טבעי.
למה את שואלת את השאלה הזו פה?
27/08/2015 | 23:56
310
למה לא לשמוע דברים מפי הסוס?
להתחתן, למרות יחסי הציבור המצויינים של המהלך הזה, זה לא כזה דבר גדול כמו שזה נראה לך. רבים מאד הזוגות שעושים אחרי שנים ספורות UNDO (גירושין) למהלך הזה.
אני חושש שאם לא תלמדו לשוחח על הדברים שמעסיקים אתכם הסיכוי שתישארו יחד, בין אם תתחתנו או לא, די קטנים.
 
דברי איתו. דברי איתו במטרה לשמוע מה יש לו להגיד.
יש שני סוגים של הקשבה, הראשון מכוון למצוא תשובות למה שיאמר בן שיחך. השני מכוון להקשיב לדברים שהוא רוצה לומר. לכי עם הסוג השני ודברי איתו.
כי אם תתחתנו, מהר מאד יבואו הלחצים הכלכליים, ילדים, שוויון בנטל... אי אפשר לצלוח את זה בלי תקשורת זוגית טובה ועכשיו הזמן הכי מתאים לפתח את התקשורת הזו.
אתם עדיין צעירים
28/08/2015 | 09:05
269
דבר ראשון, אני הייתי בעבר במצב דומה של נישואין אחרי שנים רבות של חברות, אבל במקרה שלנו לשנינו ממש לא לחץ להתחתן.
אני לא יודעת באיזו סביבה אתם חיים אבל את ממש לא בגיל שצריך להילחץ מחתונה,  למרות שאני מבינה שהפקטור המלחיץ מבחינתך הוא לא הגיל אלא מספר השנים שאתם יחד. אם אני צריכה להמר, מהכרות עם כמה זוגות בסיטואציה כמו שלך, העניין הוא שבן זוגך עדיין לא מרגיש בשל להיכנס לנישואין. לא כי הוא לא בטוח בך או בכך שאת האשה של חייו, אלא כי הוא רוצה להיות עוד קצת רווק, עם פחות מחוייבויות ובטח שבלי ילדים. לדעתי האישית, זה ממש לא אומר שהוא לא רציני לגבייך, אלא שכרגע עדיין לא מתאים לו להיות נשוי.
שוב, לדעתי האישית, אין בכך שום דבר רע וזו לא סיבה להילחץ. אני מאמינה שזה יגיע מתישהו. אם הייתי במקומך, הייתי מנהלת איתו שיחה ואומרת שאת לא לחוצה להתחתן עכשיו או בתקופה הקרובה, אבל את כן רוצה להיות בטוחה שאתם הולכים באותו כיוון ושבשלב מסויים, כשירגיש שהוא בשל לכך, זה יקרה ביוזמתו.
יקירתי (מקווה שאני משרשרת נכון - קשיי האפליקציה)
29/08/2015 | 08:51
239
התכוונתי להגיע למקום אחר ואז ראיתי את ההודעה שלך בראשי והחלטתי להיכנס. ראיתי מה שכתבת וכאילו כתבת את מה שעבר לי בראש לפני עשור. בן זוגי (היום גם אבי ילדיי) לא רצה להתחתן במשך שנים. היינו ביחד מגיל 22 והתחתנו בגיל 30, כשכבר הפסקתי לדבר איתו על זה והייתי מוכנה לעזוב את הבית. זה ערער כל חלקה טובה בי, גרם לי לעצב מאוד גדול. היום ממרחק של זמן אני יכולה לומר שזה שטויות. הוא בן זוג מדהים (תמיד היה) שמאוהב בי גם אחרי 15 שנים ביחד. ועם זאת, היו מסביבי סיפורים לא מעטים שהסתיימו גם אחרת, כמו מישהי שחבר שלה הציע לה נישואים פעמיים ואז התחרט. מה שאני רוצה לומר שאין כללים במקרה הזה ולחזק את ידייך בכל החלטה שתבחרי. אם בא לך - את יכולה גם להתקשקש איתי בפרטי.
אני נהגתי כך - נכנסתי להריון
29/08/2015 | 09:56
5
467
גברים מפחדים להתחייב. וחוץ מזה למה לו לקנות את כל הפרה בשביל כוס חלב?גם לגבר שלי היו תרוצים מהתחת. "אין עדיין מספיק כסף", "נתחתן בקיץ" ועוד כהנה.
פשוט קבעתי לו עובדה. בשיא החורף נכנסתי להריון אופס...אחרי חודש כרע ברך. ככה צריך לעשות להם, לתפוס אותם בביצים.
איזה יופי של שם בחרת לך הולם את מעשייך
29/08/2015 | 10:33
3
113
מאז נולדו עוד שניים והוא לא מתחרט שעשיתי לו את זה
29/08/2015 | 12:32
2
130
ממתי החיים הם טלנובלה? את חיה בסרט
29/08/2015 | 13:14
263
במקרה שלך זה אמנם עבד אבל במקרה אחר זה עלול להסתיים באסון!
כבר שמעתי על מקרה כזה שהאישה נכנסה להריון כדי לזרז את החבר להציע לה, בסוף היא השיגה את התוצאה ההפוכה- זה רק הלחיץ אותו יותר והוא דרש שתעשה הפלה ונפרד ממנה, היא לא עשתה הפלה ומגדלת אותו לבד, הבן זוג שלה עזב אותה והתחתן עם אחרת זמן קצר לאחר מכן. 
לא לוקחים סיכונים כאלה ולא משתמשים בתינוק למניפולציה שכזו, זה מטומטם, זה ילדותי וזה אופייני לנשים דרמטיות וחסרות טיפה של קונסטרוקטיביות,
אם הייתי גבר, אחרי מעשה כזה הייתי מבינה שיש לי עסק עם בחורה הזויה לגמרי ושעדיף לא לקחת סיכון איתה
אצלך זה עבד אבל אל תציעי את זה לאחרים כי זה עלול רק להחמיר את המצב
ילד מביאים מאהבה ולא כדי לזרז את הליך הצעת הנישואין
להכנס להריון זה כמו להצמיד לו אקדח לרכה "תתחתן איתי או שאני יורה" 
אויש זה נואש
 
 
זה מה שהוא אומר לך, העובדה הפשוטה היא
30/08/2015 | 15:11
106
שכל עוד זה היה בידיו הוא לא רצה את זה
אוי ואבוי. זו עצה שלעולם לא הייתי נותנת
29/08/2015 | 14:33
201
גם אם לך אישית זה עבד, זה יכול להיגמר רע מאוד.
מסכימה מאד עם מי שכתב לך שאת לא צריכה
29/08/2015 | 10:10
277
להתיעץ פה אלא לדבר איתו
הצעה..טבעת..התארגנות ..חתונה זה ענין של
שעות
החיים אחר כך זה משהו אחר
ואם אחרי 5 שנים ביחד אתם עוד לא
מסוגלים לדבר פתוח ובלי חשש את בבעיה
תפתחי איתו את הענין
מה כבר יכול לקרות
אני הייתי עוזבת, אבל לא מתוך החלטה של לא לחזור כמו שכתבת
29/08/2015 | 10:31
247
אלא בשביל לתת לבחור זמן לראות ולהרגיש.
לראות ולדעת איך זה בלעדייך, אם הוא יראה שהוא לא יכול, הוא יחזור עם הטבעת המיוחלת ואם הוא יראה שיכול אז טוב לדעת גם את זה ולהמשיך הלאה.
 
בהצלחה בכל מה שתבחרי לעשות
בלת"ק - יש לי שאלה
29/08/2015 | 10:49
255
על נושא הילדים דיברתם?
גם אם את לא מרגישה ככה, אתם צעירים ובימינו כידוע אנשים נוטים להמתין עם הבאת ילדים ולבסס את הקריירה  + להנות מהחיים בזוג. למרות שבימינו לא כל מי שמתחתן ממהר להביא ילדים, זו עדיין הגישה הרווחת, אז יכול להיות שזה מה שגורם לו להתמהמה, החשש שאחרי החתונה ישר יגיע הילד הראשון והחיים שלכם ישתנו ללא היכר?
 
 
תגובה
29/08/2015 | 11:13
192
אני יכולה להגיד לך מתוך ניסיון אישי של שתי מערכות יחסים מתוסכלות, ארוכות שברגע שמתחילה סחבת ובן זוג לא מוכן למחויבות צריך לקחת רגליים, דרך אגב זה לא בטוח שהוא יתחתן אחרי שנה או בכלל. לי הייתה מערכת יחסים של 6 שנים, שבחור לא היה מוכן להתחתן. בגיל 29 עזבתי אותו, הוא היה עשור מעלי, עד היום הוא רווק בגיל מאוד מתקדם. עד עכשיו אני מצטערת שלא עזבתי אותו קודם, כי אלו היו שנים טובות שאפשר היה למצוא בן זוג ולהתחתן. כל פעם היה לו תירוץ, מצב כלכלי, והרים שלו עוד לא מוכנים להיפרד ממנו, אין לו דירה, ליאן יש למהר הרי הא רק בן 40, ועוד.
בפעם השניה הייתי יותר חכמה, עזבתי את הבחור אחרי שנתיים, מאותה סיבה. אומנם הוא מאוד רצה להמשיך את הקשר ללא חתונה, אבל לי זה לא התאים.
לפרק מערכת יחסים אחרי חמש שנים
29/08/2015 | 12:04
262
בשלב כזה זה לא רציני. ואני שמחה שאת בכלל לא חושבת על האופציה הזאת.
זה טוב שדיברתם על הנושא אבל נראה שלא הגעתם לעומק העניין. לדבר על הנושא זה לא ללחוץ וזה לגמרי לגיטימי לנהל שיחה עם בן אדם על הראייה שלו של העתיד שלכם ביחד. האם הוא רוצה להתחתן? האם יש לו איזשהם חששות בנושא? ומה בעצם הסיבה שעד עכשיו הוא לא מדבר ברצינות על חתונה? אם הוא באמת בחור טוב כפי שאת אומרת ואם תיגשי לנושא שצורה הנכונה (בפתיחות ולא בהאשמות) הוא אמור לענות לך בכנות. ורק אז תדעי איפה אתם באמת עומדים.
אני דווקא חושבת שהמצב הרבה פחות גרוע
29/08/2015 | 13:07
2
291
מכפי שאת הצגת אותו ומאיך שהמגיבים הבינו, אם כי ייתכן שאני טועה 
אבל לדעתי הכל בסדר ואת סתם חוששת ובצדק לעתידך ושזמנך לא יבוזבז לשווא , ושאהובך לא יוותר עליך, החששות שלך מוצדקים וזה לגיטימי לחשוב ככה בשלב שבו את נמצאת, בכל זאת, 5 שנים זה לא מעט! 
רוב הזוגות שאני מכירה - אם הקשר מתחיל אחרי גיל 20 אז מספיק גם 3-4 שנים כדי להחליט ואף פחות מכך...
אני רוצה להחזיר אותך רגע, ברשותך, לנקודה שבה אמרת שהוא אדם אדיש
לאדם אדיש ייקח יותר זמן להגיע להחלטה כזו, כי הוא אדיש, אנשים אדישים יכולים לאהוב בכל לבם מישהו אבל יקח להם זמן רב לכל צעד
אני לא חושבת שהוא היה ממשיך להיות איתך אם לא היה רוצה ממך משהו רציני יותר, את מצפה ממנו לעשות צעד משמעותי שקובע לו בעצם את כל חייו ועתידו, זה בסדר גמור שלוקח לו זמן ושהוא חושש, זה לא החלטה לגבי "לאן לצאת" "מה ללבוש" "מה לאכול" אלא החלטה בדבר -עם מי לחיות כל חייך! 
לחץ מצידך לא יעזור , אך מנגד גם להפרד זה טיפשי, למה להפרד? כי הוא עוד לא הביא לך טבעת?
לדעתי הכל בסדר ואת צריכה להרגע, את סתם מכניסה את עצמך לסרטים
תהיה לו לבת זוג הכי טובה שאת יכולה להיות, אל תגידי לו יותר מילה אחת אפילו על זה 
את באמת לא מבינה שגבר אוהב להפתיע? את הורסת את כל האפקט בזה שאת מזכירה לו את זה
תני לו להפתיע אותך , זה חלום של כל גבר להנחית את זה משום מקום בלי התרעה ובלי רמזים
תקחי את עצמך בידיים ותחליטי עם עצמך שאת הולכת להתנהג בצורה כזו שרק תגרום לו להבין שאת זו האחת שעמה הוא רוצה להתחתן
אם תראי שגם אחרי שאת בת זוג מושלמת כלום לא קורה ועוברת עוד חצי שנה שנה וכלום לא קורה? אז אני מציעה לך לשקול ללכת כי חבל, את כבר בת 27 , 
באמת אני מכירה מישהי שהיא גם בגילך אבל הם יצאו רק שנתיים וכבר קיבלה הצעה
אז למה שאת לא ? אחרי פאקינג 5 שנים? 
אני מבינה את כאבך
באמת לא בסדר שהוא מורח אותך ככה אבל יש לי הרגשה שהוא כן רוצה פשוט מעט מבולבל וחושש וזה בסדר, החששות הם לא בגלל שאת לא מספיק טובה אלא שלו עם עצמו.
 
תהרגי אותי
29/08/2015 | 16:06
1
204
אבל אני לא יודע מאיפה הגעת למסקנות שהגעת....
 
סתם למשל, אדיש זה יכול להיות גם אחד שלא משנה לו מה יקרה, הוא מסתדר בכל מצב.
 
אפילו לעיתים בלי אהבה אלא עם התרגלות נעימה למשהו טוב.
 
והדוגמא שנתת בסוף למישהו שנתן התעה אחרי שנתיים רק משמיטה מעל הקרקע את העיצה שנתת שהיא לא תדאג. איך לא תדאג אם את נותנת לה דוגמא של מישהו שהציע אחרי שנתיים כששלה לא הציע אחרי חמש?
"תהרגי אותי" אבל אני מנסה להיות בוא זמנית גם כנה וגם להרגיע
29/08/2015 | 16:51
138
וזה לא קל ולכן התגובה שלי אולי מעט מסורבלת.
אני אמביוולנטית לגבי המקרה שלה.
כל מקרה הוא לגופו ומה גם שאנחנו לא יודעים מספיק פרטים כדי לתת את העצה היעילה ביותר, אני מנסה להציג בפניה את התמונה המלאה, משמע , מצד אחד המצב שלה בהחלט מעט מורכב ובעייתי אבל מנגד, לא ניתן לדעת מה בדיוק הולך שם, אין לדעת מה עובר בראשו של בן- זוגה.
ולמקרה שלא הבנת מה ייעצתי לה אז אנסה לפשט את זה - לתת לו זמן, אבל אם המצב ממשיך כפי שהוא עד שנה אז להתחיל לקחת כמה צעדים אחורה- פשוטו כמשמעו. 
אני אישית הייתי פועלת ככה, אני מקווה שהיא תגיע לאיזון עם העניין הזה ושלא תעשה פעולה קיצונית כלשהי, ושלא תיתן ל"לחץ חתונה" לשאוב אותה כי זה הורס את כל הכיף שבזוגיות, לעתים לחיות לפי הספר זה רע , כי מי מכתיב לנו מתי צריך להתחתן? שוב, כל מקרה לגופו.
אבל יחד עם זאת, גם אסור לה לתת לו למרוח אותה, שתגיע לסוג של איזון , זה כל מה שאמרתי וזו הייתה עצתי, שתיקח אותה לאיזה מקום שרק יתחשק לה, בסך הכל צרם לי לקרוא את הודעתה וניסיתי לעזור,
הפורום פתוח למלל חופשי עד כמה שידוע לי, שכל אחד יתן את העצה שלו ושהשואלת הראשית תבחר מה לעשות עם העצות.
 
לא חייבים להתחתן
29/08/2015 | 19:49
169
יש זוגות שחיים ללא חתונה. מדובר סה"כ בטקס. זה לא יגרום לו לאהוב אותך יותר ולהפך. חתונה זה טקס עתיק יומין שהיום נהייה פחות ופחות רלוונטי. כל זוג שני היום מתגרש, ואח"כ לכו תעברו שבעה מדורי גיהנום ברבנות בשביל לסיים את זה.
 
ואני אומרת...
29/08/2015 | 20:13
186
תני לאהבה לדבר במקומך ובאותה הנשימה אל תשאירי אותה ליד המקרה.
אל תלחצי ואל תדחפי. אהבי אותו ותני לו לאהוב אותך וכמו שאומרים היום, תזרמי איתו... יחד עם זאת מדי פעם בפעם תזכירי לו ותשאלי אותו בעדינות אם לא בא לו
ככה בכל זאת לראות את עצמו נשוי לך ולהיות אביהם של ילדייך. תעזרי לו להתבשל עם הידיעה שיום אחד הוא יהיה גבר נשוי ואבא לילדים. תעזרי לו לעכל את העובדה שיום אחד הוא יהיה בעל משפחה ובעל אחריות לגורלם ולעתידם של עוד בני אדם.
תעזרי לו להתבגר. תעזרי לו להתגבר על החששות ועל הפחד הזה לאבד את 
חיי הרווקות ואת חיי הנוחות.
עד כמה שהצלחתי להבין ממך, הרי את בשלה לנישואים ואת שלימה עם בחירתך בו, אבל את מצפה שגם הוא ירגיש כמוך וחוששת שמא את היא לא האחת שלו.
ואני אומרת, האישה היא זאת שגורמת לגבר להיות בטוח שהיא זאת האחת בשבילו. אז אל תשאירי שום דבר ליד המקרה ואל תגשימי את הנבואה הלא נעימה שדקה אחרי שהוא ייפרד ממך הוא יתחתן עם מישהי אחרת. תעשי הכל כדי לקרב
את מערכת היחסים לתוצאה הרצויה מבחינת שניכם והיא נישואין והקמת משפחה.
הבנתי מהתיאור שלך שהוא בחור קצת אדיש ולכן הוא זה שצריך לנער אותו
מדי פעם בפעם. תיקחי את את היוזמה. זה לא שהוא לא רוצה להתחתן, פשוט
הוא צריך שמישהו יקח את ידו ויצעיד אותו תחת החופה. יש הרבה כאלה, אין מה לעשות. אם לא תעשי את זה את, פשוט תעשה זאת מישהי אחרת אסרטיבית קצת יותר.
 
****
מנהלת פורום התמכרויות קטנות, המקום בו תמיד תמצא מישהו לדבר איתו...
Amor llamame
30/08/2015 | 01:27
116
ENOR, QUE EN ESTE MOMENTO, AFMD ESTA PENSANDO EN MI  ECO , AFMD ESTA, QUERIENDO   A TODA COSTA ESTAR A MI LADO, QUERIENDO VERME , ABRAZARME, BESARME, QUE SU BOCA TENGA MUCHAS GANAS  DE BESARME Y ABRAZARME, QUE EN  SU MENTE SOLO ME TENGA A MI ECO. QUE  AFMD ME BUSQUE AHORA MISMO ,ME ESCRIBA UN CORREO AHORA MISMO ,PARA ESTAR A SU LADO PARA SIEMPRE. QUE ME  ESCRIBA  HOY MISMO SE COMUNICA CONMIGO ECO.
. LO PUBLICO CON TODA LA FE DE MI CORAZON.
                MUCHAS GRACIAS ASI ES,ASI SEA,ASI SERA

היי.
02/09/2015 | 13:33
41
לי האמת רק הפריע דבר מהדברים שהוא אמר.
 
כשאת שאלת בנושא - הוא היה יכול להגיד הוא רוצה להתחתן איתך וזו רק שאלה של זמן עד ש.... (תחסכו כסף, תתייצבו בעבודות או כל דבר אחר). אבל זו לא התשובה שהוא נתן.
 
התשובה שלו עומדת על הגדר מבחינתי. ממה שאני מבינה ממנו, הוא עדיין לא החליט האם הוא רוצה להתחתן איתך, אבל הוא חושב שאת מתאימה לנישואים. לדעתי, גם את הבנת משהו דומה ממנו, לכן את לא שקטה מהתשובה שלו.
 
בכלל לא בטוח שאני צודקת בפרשנות שלי, אבל הייתי דורשת ממנו תשובות יותר ברורות, ומחליטה בהתאם. את זכאית לתשובות ברורות, ואני הייתי מבקשת אותן. לכאן או לכאן.
 
בנוגע ללחץ - אני לא מאלה שחושבים שאפשר להלחיץ מישהו שבשל לנישואים. אני חושבת, שאם הוא בשל לנישואים, וליתר דיוק - לנישואים איתך - הוא לא יילחץ, להפך - הוא ישמח שאת מעלה את זה ושאתם באותו ראש (אם יילחץ - הוא לא בשל). ואת זה אני כן אומרת מניסיון (גם מניסיון שלי עם עצמי - כשהייתי בשלה לנישואים, וראיתי עתיד עם בחור ספציפי - השאלות הללו לא הלחיצו אותי, להפך - הן שימחו אותי).
 
חתונה
05/09/2015 | 12:10
19
מקומם לנסות להתאמץ להראות לו שאני האחת המיועדת לו. מה איתו? למה אותו זה לא מדאיג. מסיבה אחת! את בעיניו מובן מאיליו. תשני גישה תתני לו להבין שהוא זכה באותה מידה שאת זכית ואם אין כיוון הדרך חזרה אפשרית . הוא חייב להבין שאת מסוגלת לעשות צעד כזה . לדעתי שיחה בוגרת עם הצהרת כוונות תסייע לראות לאן נושבת הרוח והצבת זמן עד שלושה חודשים לקבלת החלטה. אחרי מספר שנים יש לך את מלוא הזכות לדרוש ולטבוע .זכרי את לא חלק נספח בקשר, את בדיוק כמוהו!
למה גברים לא קולטים מתי נשים דלוקות עליהם?
27/08/2015 | 09:51
22
1975
לחבר שלי יש ידידה מאז הצבא, כן כן, היא הייתה שם לפניי (אנחנו יחד שנה) וזה פשוט כל כך כל כך שקוף שהיא דלוקה עליו בטירוף!!!
אפילו ביום ששינינו ריליישנשיפ בפייסבוק היא שלחה לו הודעה "וואלה לא ידעתי שזה כל כך רציני עם שירן..." היא כל הזמן מחבקת אותו, כשהיא נכנסת היא מנשקת אותו על הראש במן התענגות כזאת, היא מתעבת אותי! כשאני והוא מדברים היא נכנסת בינינו ושואלת על מה אנחנו צוחקים.
ניסיתי לדבר איתו על זה, הוא אמר שהוא לא מבין על מה אני מדברת ושהיא כמו אחות בשבילו ושהוא אפילו לא נמשך אליה, ושאני טועה. הוא ממש בטוח שאני טועה. אבל רואים כל כך...
הוא פעם ניסה לסדר לה חבר שלו והיא נעלבה בטירוף. הייתי מתעלמת מהכל, ואני סומכת מאוד על חבר שלי, אבל אני מתעצבנת כשהם נפגשים, תהרגו אותי אבל נחמץ לי הלב כשחבר שלי יוצא איתה לבירה, ולכן אמרתי לו שאני מבקשת שזה יפסיק. אבל סתם יצאתי קנאית משוגעת ואני גם לא אוהבת "לאסור" עליו. מה אני אמורה לעשות?
אם הוא מרשה לה לנשק ולחבק אותו אז לא נראה לי שהיא ידידה
27/08/2015 | 10:50
5
586
מבחינתו.
אין לי נשיקות וחיבוקים עם ידידים או ידידות.
לידיעתך סה
27/08/2015 | 15:19
4
546
לי יש ידידות שמחבקות אותי, ויש לי ידידה טובה מאד שאני מלטף כל הזמן ואוהב אותה ולפעמים גם מחבק ומנשק אותה בלחי. ודאי שיש לפעמים חיבוקי חיבה ואהבה בין ידידים, גם בין חברים מאותו מין.
 
קראתי שעל גברים שעושים הרבה פחות מחיבוקים ונשיקות
27/08/2015 | 18:34
3
471
ורק מחזיקים ידיים זה עם זה, החברה בירושלים מחליטה שמדובר בהומואים,ומגיבה בכינויי גנאי(שם דוקא יש מקום יותר לספק שאולי מדובר רק בידידים ולא בהומואים-לא שאני מצדיק כינויי גנאי נגד הומואים).
 
אם כך לדעתי די ברור שאם יש חיבוקים ונשיקות בהסכמה על בסיס קבוע בין שני אנשים יש משיכה מינית מצד שני הצדדים בלי קשר לשאלה מי היוזם (אחרת צד אחד לא היה מסכים לזה)
החזקת ידיים זה משהו אחר
27/08/2015 | 19:20
2
272
יש בזה משהו הומואי. חיבוק הוא דבר טבעי. בקשר לנשיקות אני לא יודע כמה זה מתאים בין גברים, אבל לתת לידידה קרובה מאד נשיקה בלחי זה בסדר. בירושלים גם רגישים מאד להומואים ולכן נוטים לגנות כל תופעה שמזכירה להם את זה.
 
אני לא רואה משהו הומואי בהחזקת ידיים
27/08/2015 | 19:40
1
198
יש משהו שרומז על זוגיות לטעמי בלי קשר למגדר של המעורבים אבל פחות מבני זוג שהולכים חבוקים או שאחד מחבק את השני.
 
יש סיטואציות שחיבוק הוא דבר מקובל(למשל כשקבוצה מבקיעה גול בכדורגל) אבל אני לא רואה שום דבר טבעי בחיבוק בלי סיבה מיוחדת.
 
אני לא רואה סיבה להבדיל בין ידידים וידידות כשאין רצון לזוגיות,ולא רואה סיבה מדוע זה בסדר לתת לידידה נשיקה ולא בסדר לתת לידיד נשיקה(אני נגד שני הדברים).
ללכת יד ביד זה יכול להיות רומנטי
27/08/2015 | 20:02
145
תלוי מאד במידת הקרבה בקשר. אפשר לתת חיבוק בתוך רגע של חיבה חזקה, גם בין ידידים. כשיש קשר קרוב במיוחד והאהבה חזקה, אפשר לתת נשיקה על הלחי, גם בין ידידים. אני נתתי נשיקה על הלחי למתנדבת שהייתה בכפר וחיבבתי אותה מאד, במסיבה לפני שעזבה ביקשתי לתת לה נשיקה קטנה על הלחי והסכימה ונתתי לה. זה תלוי כמה הקשר קרוב וכמה הרגש קרוב.
 
יקירתי , מערבבים אותך מאוד !
27/08/2015 | 10:54
591
בוודאי שהוא מבין שהיא דלוקה עליו , הוא יודע את זה היטב. הוא גם נהנה מהצומי שהיא מעניקה לו
 
בנוגע ללכת לבאר איתה לבד , בעיני זה חוסר אחריות אישי שלו (הרי הוא יודע שהיא מעוניינת בו) וכנראה סתם שיעמם לו. אני כן יכולה להגיד לך שהוא כן ניסה והשתדל לסדר לה חבר אחר כי כנראה שהוא קלט שהיא מעט מפריעה לקשר..
 
להגיד לו? לדעתי כדאי שתגידי לו שהוא לא מתייחס אלייה כאחות , שאולי הוא לא ממש אחראי בזה שהוא יוצא איתה לבירה ולא מזמין אותך מהסיבה היחידה שברור כשמש שהיא מעוניינת בו והוא צריך להחליט מה החזות שהוא משדר.(דהיינו אם הוא הולך לבר עם בחורה אחת שהיא ידידה ולא הולך יחד איתך , אז יש פה מסר חזק וברור שאת לא כ"כ חשובה ואת לא ה-בת זוג שלו) 
 
באופן אישי הוא נשמע לי שהוא מערבב אותך ואת קונה את זה , ואת צריכה להניח את רגלך ולהראות שאת מעריכה את עצמך ! ושאותך..לא מערבבים! שיש גבולות שלא חוצים איתך ואח"כ תחשבו איך אתם מתפשרים ויוצרים גבולות שמתאימים בקשר לשניכם ומה מקובל ומה אסור בקשר לשניכם! לא רק לו או רק לך..
 
שיהיה בהצלחה , מצפה לעדכון ומקווה שתרשמי לתפוז ותחזרי כמשתמשת מן המניין לפורום שלנו 
 
שלום
27/08/2015 | 15:18
1
226
אני לא מאמין בהתלהבות, זה נאבד מהר. נסי לאפשר להם לפתח לאט מערכת יחסים, עזרי להם להכיר זה את זה יותר בפירוט, הציעי להם להיות יותר ביחד וגם אולי כשאת מצטרפת, מה שצריך לקרות יקרה בטבעיות.
 
דעתי:
30/08/2015 | 13:24
126
אנשים יכולים להיות בקשר ידידות טוב גם אם יש התלהבות זוגית מאחד הצדדים. אם היא ידידתו מאז הצבא, היא בוודאי מאד חשובה לו. אם גם לו יש עניין זוגי בה, זה מהווה בעיה ליחסים שלו אתך. בנוסף אם יבגוד בך אתה ויעשה אתה מעשה אינטימי, תצטרכי להפסיק להיות חברתו. אם רק לה יש עניין בו מהסוג הזה, תני להם להישאר ידידים. אפשר להיות בכל מיני סוגים של קשרים עם רגש מתאים.
 
דעתי זהה לשל SHAMY
27/08/2015 | 18:11
284
גם לדעתי הוא יודע טוב מאוד שהיא דלוקה עליו ולא עושה עם זה דבר 
לשאלה מדוע הוא לא עושה עם זה דבר יש כמה תשובות אופציונאליות :
1. או שנוח לו לקבל תשומת לב מעוד בחורה מלבדך, כי הוא פשוט אדם שאוהב ריגושים והשיגרה לא מטיבה עמו
2. או שמא לא נעים לו להגיד לה שתתרחק ממנו כי זה מפריע לקשר שלכם (חושש לפגוע בה)
3. או שהוא בחור חסר אחריות וחסר התחשבות.
 
אני במקומך הייתי באה ואומר לו את המילים הבאות: "אני חושבת שאתה מודע לכך שהיא דלוקה עליך, זה מפריע לי מאוד, איך אתה היית מרגיש אם אני הייתי מיודדת עם אדם שמרגיש כלפי משהו? זה היה נעים לך אילו הייתי ממשיכה להיות ידידה שלו גם אחרי שאני יודעת שהוא דלוק עלי?"
 
פשוט תבהירי לו שזה מפריע לך ונקודה. אם הוא לא יעשה עם זה כלום, אז די ברור מי יותר חשובה לו ואז כבר תסיקי את המסקנות שלך ותחליטי את ההחלטות שלך..
 
זה ממש לא הופך אותך לקנאית מטורפת
 קנאית מטורפת זו אחת שהוזה דברים באובבסיביות, שחושדת בכל צעד ומהלך וחושבת שמשקרים לה.
את לא קנאית מטורפת, לך מפריע משהו שהיה מפריע לכל אחת
 
 
אם את סומכת עליו
28/08/2015 | 02:36
179
את אמורה בינתיים לבלוע את זה ולפתור את זה עם עצמך וכשזה ייפתר בינך לבין עצמך יימצא הפתרון לפתור את זה מולו.
 
תשאלי את עצמך מה בדיוק מפריע לך בסיטואציה? העובדה שהוא לא קולט שהיא רוצה אותו? או העובדה שהוא נמצא במחיצת מישהי שרוצה אותו? או משהו אחר?
 
רק אחרי שיש לך תשובה לזה תשאלי את עצמך למה זה בכלל מפריע לך? אל תיקחי כמובן מאליו שזה מפריע. תנסי להבין עוד יותר לעומק- למה זה בכלל מפריע לך? מה המשמעות של זה בעיניך?
אין לך מה לעשות בעניין הזה...
28/08/2015 | 10:35
3
303
ככל שתמשיכי עם זה ותדברי על זה עם חבר שלך,כך תריבו יותר וזה בעצם יהיה מרכז העניינים ביניכם.
אם את סומכת על חבר שלך,תרפי מהעניין.זה יעלם לבד.
הידידה שלו מתנהגת כך בגלל שאת חברה שלו,בשניה הראשונה שתפרדו היא כבר לא תהיה מעוניינת בו...זה קטע של נשים,הקנאה,הרצון להפריד בין בני זוג...
 
לדעתי היא לא רק ידידה שלו
28/08/2015 | 11:45
1
268
כך שאני לא הייתי סומך על חבר שלה אילו הייתי במקומה.
 
אני לא מאמין בידידות בלבד שכוללת חיבוקים ונשיקות על בסיס קבוע.
אני לא רואה הבדל בין ידידות בין גברים וידידות בין גבר ואישה,ואם ידידות בלבד בין גברים לא כוללת נשיקות אין שום סיבה שידידות בלבד בין גבר ואישה תכלול נשיקות.
מה שנקרא,זה כבר בינה לבינו...
28/08/2015 | 11:56
77
זה קטע של נשים,הקנאה, הרצון להפריד בין בני זוג? WTF?
08/09/2015 | 01:49
10
מה שצרם לי
28/08/2015 | 13:47
301
זה שהוא מבטל את הרגשתך.
אמנם אם הוא לא רואה את הבעיה הוא לא צריך לחתוך את הקשר איתה אם אינו מעונין (או באמת מחליט לא לראות) אבל שיתחשב בך כי את בת זוגו ואת אמורה להיות הכי פתוחה ולהאגיש הכי בנוח להגיד לו אם משהו מפריע. במקום לבטל אולי שיתחעל לשים לב אם אולי יש משהו בדבריך.
אני לא חושבת שהוא לא קולט,
29/08/2015 | 11:04
220
אני חושבת שהוא קולט טוב מאוד שהיא דלוקה עליו, הוא לא טיפש. אף בחור לא כזה טיפש, הוא כנראה מרגיש מוחמא ואולי על הדרך זו הזדמנות שלו לגרום לך לקנא כדי שתעשי הכל לשמור על הקשר, הוא רק לא יודע שזה מעלה לבחורה האחרת את הביטחון לנסות להוריד אותך ולהפריד ביניכם. הוא באמת לא קולט שזה מפריד ביניכם.
רק מה, אם הוא ימשיך בקו הזה, הוא יישאר בלי אף אחת מכן בסופו של דבר, כי היא תרפה ברגע שאת תצאי מהקשר הזה אחרי שתתעייפי להלחם עליו.
ולא, את לא צריכה להלחם על משהו שהוא טבעי שלא יקרה ובטח לא על המקום שלך בקשר ובמעמד שלך בחייו.
אני לא יודעת איך את נראית, אני מקווה בשבילך שאת בחורה נאה, שיודעת להעריך את המניות החברתיות שלה היטב, כך שתוכלי כבר עכשיו להריח את השוק ולראות בחורים אחרים פוטנציאליים.
כי זה לא חיים. התפקיד העיקרי של בן הזוג בקשר אוהב הוא לנסוך בבת הזוג שלו ביטחון, משלא יתן לך את המקום הזה, תהפכי לרדופה.
תרימי ראש ותתנהלי בביטחון. תעלי את העמדה הנחרצת שלך בנוגע לזה ושחררי.
החלטה שלו איך ומה לעשות עם זה, אל תחליטי בשבילו ואל תחליטי כיצד ייראה הקשר ביניהם, שהוא יחליט, הוא ילד גדול. קבלי כל תשובה בהבנה ואז תחליטי מה את עושה בהתאם לזה. כל החיים לפנייך, יגיע הבחור שיתן לך את התחושה שאת הבלעדית.
בהצלחה מתוקה.
 
 
כל כך מכירה את זה ..
30/08/2015 | 11:52
194
הפתרון הוא - שהוא צריך לשמוע את זה ממישהו אחר - ולא ממך
ממך תמיד יבוא לו הרושם שאת " מקנאה "
מחבר \ או ידידה אחרת - שתזרוק הערה " מה היא לא קולטת שיש לו חברה " , או איזה עליבות שיש בנות שלא קולטות שאין להן סיכוי " והכי נכון שיגידו לו בפרצוף " אתה יודע שהיא מאוהבת בך .. "..
 
גם לבן זוג שלי "יש " ידידה מהצבא ואני בכוונה רושמת במחאות , כי אחרי כמה שנים של להבהיר לו שאין לו סיכוי שהוא יהיה איתה לבד ..הוא הבין שהידידה שלו היא ידידה מרחוק וזהו
אחרי כמה פעמים שאמרתי לו שאין כזה דבר  " ידידים "- תמיד יש מישהו שרוצה יותר
אני יכולה לספר לך שאפילו האקסית הקודמת אמרה לו שהיא " מאוהבת " בו ..
הוא בחר לא להאמין לה , וגם לי הוא " לא " ככ מאמין - כי נוח לו לחשוב שיש באמת כזה דבר " ידידות " 
למרות שאמרתי לו " נראה לך הגיוני שהיא תבוא ותשים עליך יד ככה ? " 
או שהיא לקחה אותו הצידה לדבר איתו בשקט - אמרתי לו מה נראה לך שאתה הולך עומד איתה לבד ? ועוד שכולם בחדר השני - איך זה נראה ?
 
ללכת לבאר ? כשבחור ובחורה הולכים לשבת על " בירה " הרושם הראשוני שיש בניהם משהו ואף אחד לא אומר " אה , הם שני ידידים שיוצאים ".. ההנחה שהם זוג ..
ממש לא הגיוני שככה זה יראה - הסברתי לבחור שכמו שאני לא אלך עם מישהו לשבת בבאר אין סיכוי שגם הוא יילך לשבת עם מישהי שהיא לא אני !
 
ועוד דבר אם היא מתערבת לך ושואלת שאלות , תגידי לה שיש דברים שנשארים רק בניכם.. ויש לזה מילה " פרטיות " ...
 
בהצלחה
 
יש לו עוד ידידות חוץ ממנה?
30/08/2015 | 13:26
1
157
מה טיב היחסים שלו עם ידידות אחרות? אותו דבר?
אם כן - תשחררי.
 
את לא חייבת להאמין בידידוּת בין גבר לאשה.
אבל אם את לא מאמינה שיכול להיות מצב כזה - אל תהיי עם גבר שיש לו ידידות כי זה יחרפן אותך.
 
לו אני במקומך, הייתי רוצה להאמין שאני נמצאת עם מישהו שמחוייב אלי בדיוק כמו שאני מחוייבת אליו, אחרת לא הייתי איתו מלכתחילה.
ביום שהוא יוכיח שהוא לא נאמן - יאללה, הביתה.
הוא נתן לך אי פעם סיבה לפקפק בנאמנות שלו אלייך?
את מעריכה אותו כאדם חזק וחכם, שיהיה מסוגל להגיד לבחורה שמתחילה איתו שעם כל הכבוד - הוא תפוס?
אם התשובה לשאלה הראשונה שלילית ולשניה חיובית - יאללה, תני לו לנשום.
ותפרגני לעצמך שבחרת מישהו איכותי.
אין דבר כזה,"ידידות בין גבר לאישה"!תמיד צד אחד ירצה יותר...
30/08/2015 | 21:56
57
אתם נשמעים קצת צעירים אז תחנכי ילדים
30/08/2015 | 23:08
172
בדרך שילדים מבינים. אל תדברי איתו כמו אדם בוגר ותשאלי איך היה מרגיש, אם הוא לא
בא לתמוך באיך שאת מרגישה ונפגעת משניהם. תראי לו את המראה, תמצאי לך ידיד.
אפילו מומצא, תקחי קצת זמן שהיה של החבר שלך ותגידי לו שאת רוצה לדבר/לצאת.
נדמה לי שזה היה ברמזור עם ההתמכרות למחשב/פלאפון של הבעל והאישה הראתה לו מה זה. גברים כשלא מרגישים בטוחים בתוך הקשר מקפלים את הזנב מהר מאוד ומיישרים קו
עם המציאות. חבר שלך אחראי להמתיק את הלב שלך ולא להחמיץ ובשביל מי ומה? ידידה מהצבא...
אל תאסרי עליו
01/09/2015 | 13:49
114
פשוט תודיעי לו שזה או היא או את
אם הוא רוצה שאת תהיי האישה שלו, אז מה הוא צריך עוד נשים סביבו...?
 
ואם הוא יעשה קונץ, שלחי אותו חזרה לאמא שלו, בלי לראות בעיניים
 
או שתחכי עוד קצת עד שתכתבי לנו הודעה "תפסתי אותם ביחד"
קחי אחריות על המערכת יחסים שלך
גם אם חס ושלום רחמנא ליצלן יגידו שאת קנאים, סאוו וואט מה יגידו, את יודעת שהיא לא אמורה להיות לידו, ושהיא רק מחכה לרגע שלה ולהזדמנות שלה
אז מה את מחכה שלם לתת לה אותה?
שלחי אותה או אותו לדרך שלהם, אולי את תגלי סודות שהיית אמורה לגלות מזמן
זקוקה לעזרתכם- תודה מראש על ההתגייסות ולמנהל הפורום
24/08/2015 | 13:36
229
שלום לכם,
שמי מירב, לקראת סיום תואר שני בעבודה סוציאלית.
אני פונה אליכם בבקשה לסייע לי במילוי שאלון עבור מחקר שאני עורכת, עליי להגיע למספר רב של נבדקים ואשמח לכל התגייסות.

להלן הלינק אליו יש להיכנס ולמלא את הטופס-
http://tfasim.org.il/tofes/km8yu
ההגשה היא אנונימית לחלוטין-לא ניתן לדעת מאיזו כתובת מייל התקבל הטופס.
לוקח 6-7 דקות בלבד למלא את הטופס.

בתודה רבה מראש!
מירב
השכלה על כוס קפה (שבןע חדש)
25/08/2015 | 17:45
7
120
יום א- לא מסתדר עם קונדום? זה רק בראש שלך!
25/08/2015 | 17:46
173
כתבה מעניינת מתאימה לקפה ועוגה..
 
 
נפתחנו,הא?
25/08/2015 | 22:32
2
27
תודה תודה שקראת את הכתבה..
26/08/2015 | 15:42
1
13
26/08/2015 | 21:30
2
יום ב' - כיצד נלמד להתמודד עם חסרונות בן הזוג
26/08/2015 | 16:24
61
אמנם כתבה מבית חבד אבל מצאתי את עצמי מרותקת אליה..מציעה לקרוא
 
 
אגב..אם יש כתבות בנושאים אחרים שהייתם רוצים לקרוא עליהם בפינת ההשכלה שלנו..כתבו בתגובות או במסר 
 
 
 
 
לסופש - יום חמישי - בעלך שוטף כלים? כנראה שאתם לא עושים סקס.
27/08/2015 | 11:08
1
67
כתבה בארץ שמצאתי כמעניינת מקווה שיהיה לכם חטיפון להפסקת הקפה להיום האחרון בשבוע בעבודה
 
 
 
 
אז מזל שלא התחתנתי עם בנזוגי
27/08/2015 | 19:12
52
כך הוא יכול גם לשטוף כלים וגם לעשות איתי סקס.
 
ניסיון נוסף לתחרות - באנר
27/08/2015 | 12:02
8
62
רוצים באנר חדש לפורום?
 
עצבו באנר בגודל 2000pxX269px שקשור בינו לבינה (2000 זה האורך למי שלא הבין)
 
מי שיאהב את הבאנרים שמעוצבים שייתן LIKE או סימן בוהן למעלה 
 
מי שיקבל את מירב הקולות , הבאנר שלו יהיה זה של הפורום
 
כללים
 
*הבאנר צריך להיות קשור לתחום בינו לבינה כמובן
 
* לא ניתן לשים פורנו או דברים גסים בבאנר
 
*ללא כיתוב ! רק תמונה
 
אני אתן לתחרות עד סוף ספטמבר (עד ה30 לספטמבר..)
 
התחילו לעצב בהמוניכם
תמונה
30/08/2015 | 19:08
7
91
ויותר בקטן
30/08/2015 | 19:23
18
לא רואים את התמונה
31/08/2015 | 13:32
5
10
אנא צרף אותה כקובץ JPG
תמונה
31/08/2015 | 14:39
4
14
עוד ניסיון
31/08/2015 | 15:31
13
היא יפה אני מעריכה את המאמץ
01/09/2015 | 14:47
2
14
אבל לבן מדי , תקח דוגמה ממה שיש כרגע , אתה רואה שהבאנר צבעוני ויפה?
צבעוני למה לא?
01/09/2015 | 16:06
1
8
לא מספיק , יש הרבה חללים לבנים...
02/09/2015 | 13:16
5
ניסיון פינת וידיואים שבועית - חמלה ומצוות !
25/08/2015 | 10:09
5
71
כל יום אני אעלה כותרת  ותשרשרו וידיואים מהיוטיוב שקשורים לחמלה , אמפטיה , עזרה לזולת ואהבה לאחר , פילנטרופיה , וזה יהיה הנושא השבועי!!!! 
 
כל שבוע נחליף נושא (מאדם ויולין הציעה וח"ח לה על זה) 
 
אני אחשוב על תחרות עוד (עם  פרס חמוד וקטן -על חשבוני לצערי כי אני לא מקבלת תקציב מתפוז)
 
יום א '- שרשרו לפה (OCD מישהו...? חשוב לי פשוט הסדר..)
25/08/2015 | 10:13
36
זה הסרטון שלי להיום - אמנם בסינית אבל יש תרגום באנגלית אז זה בסדר!
 
אני חושבת שתמיד צריך לתרום לקהילה ולתת...כי זה חשוב ...
יום ב' - סרטונים בנושאי חמלה
26/08/2015 | 16:08
15
יום ה' - סרטונים יומיים בנושא השבועי
27/08/2015 | 10:38
12
28/08/2015 | 13:52
1
8
אני נכנסת לרב מהסמארטפון אז אין לי אפשרות להעלות סרטון
אבל חייבת לומר שההשקעה שלך בפורום ובפינות החדשות נוגעת ללב שאפו! (סמיילי כתר אם היה אפשרי לצרף להודעה [סינון קללה על העדכון של תפוז])
תודה תודה !! אז תנסי להכנס פעם בשבוע מממחשב נייח
29/08/2015 | 16:54
3
חטיפון לאמצע שבוע - קצר תקשורת בין בני זוג
25/08/2015 | 15:49
88
גברים ממאדים ונשים מנוגה (למרות שלדעתי האישית אני אישה ממאדים אבל זה סיפור אחר..)
עקב כך לא פעם ולא פעמיים נוצרים מה שנקרא "קצר תקשורתי" אני אמרתי X הוא שמע Y , הגיב Z זה עצבן אותי ואמרתי GGG ומשם המתכון לריב אכזרי מנוכר ורווי דם לא פחות מHALO 4 קצרה מאוד!
 
אז...מה עושים ? איך פותרים?..בואו לקרוא מאמר על כללים על תקשורת טובה יותר בין בני זוג - הקליקו כאן
 
 וגם...+ שני סרטוני יוטיוב שלדעתי מתאימים 
 
קראו ותנו טיפ -איך אתם מתמודדים עם קצרים בתקשורת בזוגיות שלכם? השכילו אותנו..
 
מריבות בין בני זוג  - כי גם לריב צריך לדעת איך 
טיפים מיועצת זוגיות  - כי אף פעם לא מזיק לדעת כיצד לומר מה שאני רוצה לומר לבן הזוג 
עצה שווה זהב -לקח לאחרות...
22/08/2015 | 23:44
9
542
אני בת 60 הנראית טוב לגילי אחרי טרגדיה נוראית בעקבותיה התגרשתי .לפני3 חודשים התחיל איתי גבר בקניון שלא הרפה איש שרמנטי בכל המובנים.שהבטיח לא לפגוע בי רגשית לאור הטראומה .הצהרת כוונות משנינו שאין זה סטוץ חולף . למרות שגיליתי שהוא יצא עם נשים רבות וסיים איתן כעבור שבועיים ...חודש.. חודשיים ,עד שהגיע תורי אחרי 3 חוד...פג תוקפי ..בטו באב חיפש תירוצים לריב איתי וזאת לאחר שרכשנו חופשה בחו"ל שבוע לפני הנסיעה פתאום אומר לי שרע לו ..לא מתגעגע אלי ..וזה הוא,, לא אני,,הייתי בהלם ..ואמר שמישהו משנינו צריך לותר על הטיול שבוע לפני ,,ושבוע שהיה קשה לי כפליים בגלל יום הולדתו של בני ז"ל ,לבסוף לאחר שיחה החלטנו שבשבוע זה לא נתראה נשוחח בטל..ולטיול  נצא וננסה שוב ..בשבוע זה הרגשתי רע מאוד נפשית וניסיתי לבטל את החופשה ונאמר לי שלא אקבל החזר היה לי חבל להפסיד את כל כספי שעליו עבדתי די [כמעט 9000] הרגשתי מנוכרת והחלטתי לאחר שיחות עימו והתלבטויות רבות להפסיד ולא לנסוע ערב לפני,,חומר הנסיעה והכרטיסים היו אצלי התקשרתי אליו כדי שיבוא ויקחם אך לא נעניתי 10 פ" החלטתי לנסוע לביתו שם היה אמור להיות ב1130. מכוניתו לא היתה הוא לא היה .התקשרתי שוב ושוב  שלחתי מסרונים ללא מענה לבסוף השארתי הודעה בוטה שאולי יקנה את כרטיסי לדייט שלו ועוד כמה מילים חריפות .באחת בלילה שולח מסרון ללא הכחשה אלא שהוא מאחל לי בהצלחה ושאלמד לקבל "לא"וזה קומם אותי אני אמורה לקבל בוגדנות ,שקרים ,השפלה, ניצול,נוכלות רמאות,ואז החלטתי באמצע הלילה לקום ולטוס מי שצריך להפסיד זה הוא..ממדריכת הטיול נודע לי שהלמרות בקשותיה ממנו למסור את הטלפון שלי לא קיבלה אחרנה עליתי לטיסה והוא כאילו לא קרה כלום אמר בהפתעה היי התעלמתי ביקשתי חדרים נפרדים אך לא היו פנויים שתי מיטות נפרדות ישנו זה היה נורא לא יכולתי להסחכל בפניו ,והוא לא ניסה אפילו להתנצל ,במלון אחר ביקשתי ממנו שיקח חדר אבל הזאב בעור כבש אמר לא רוצה ,הורדתי מזרון על הרצפה לאחר שאמרתי לו את דעתי על התנהגותו ללא כפפות  אני פגועה מאוד וכועסת מאוד על עצמי נזרקתי לתהום ומרגישה כאותה נאנסת שאנסו אתגופה ונפשה חליתי ,,גם בטיול למרות שהוא סייע לי והפגין איכפתיות לעובדה שהייתי חולה ,לא יכולה להשתחרר ולסלוח לעצמי כי הכתובת היתה על הקיר רק שלא הרכבתי משקפיים.
רוצה אני לספר לבתו על מעלליו בנשים משתמש וזורק גם את נשמתם בגילו היא חושבת שהוא מלאך !מישהו צריך לאפס אותו! האם לדבר איתה ? דעתכן ? והשבוע הוא חוגג יום הולדת לשלוח לו רגשון ? או ברכה מתאימה להתנהגותו ?דעתכם!
אכזבה
23/08/2015 | 08:10
3
182
תראי, זה ממש לא נעים והוא באמת התנהג באנוכיות (סך הכל, גם אם הרגיש שזה כבר לא זה,  הוא יכל לחכות עד אחרי הטיול שלכם כדי להיפרד, מה בדיוק בער לו...) אבל מרגע שהוא אמר לך את מה שאמר (שנגמר לו ממך), שום דבר כבר לא היה אמור להיות לך הפתעה. הוא היה מאוד מפורש ואמר לך לא, למעשה נפרדתם ככה שגם זה שהוא יצא עם מישהי אחרת ערב הטיול, זה לא בגידה (סתם אופי חלש ומחורבן...).
את מאוד רצית לשנות את המציאות ולגרום לה לנוע לכיוון הרצונות שלך (שהוא יחזור אלייך, יהיה תומך ואוהב והטיול החלומי יחזיר אתכם זה לזרועות זו), לא קיבלת את המציאות כמו שהיא (הוא לא מעוניין בך) וניסית לפעול בכל דרך אפשרית לשנות אותה (לדבר איתו, לצעוק עליו, לשכנע אותו, להכריח אותו, להגיע אליו הביתה...). אבל גילית שלא תמיד יש לך שליטה על אנשים אחרים ועל איך שהמציאות קורית. מבאס אבל אילו החיים.
הרי אילו קיבלת את ה"לא" שלו כפשוטו, היית צריכה לבחור מה לעשות עם עצמך (ולא מה לגרום לו לעשות): יכול לבחור לבטל את הכרטיס (גם במחיר הפסד כספי), או לצלצל לחברת הנסיעות ולבקש הפרדת חדרים (וכמובן לקחת על עצמך את העלות הנוספת), או להחליט שתהיי איתו באותו החדר על תקן שותפה לחדר, בלי שום ציפיות ממנו מעבר לכך.
בכל מקרה קיבלת שיעור טוב לחיים והוא שהמציאות היחידה שאת יכולה לשלוט בה היא שלך, לכן את יכולה לבחור רק איך את פועלת ולא לקבוע לאחרים איך נכון להם לפעול. בהצלחה ותרגישי טוב.
זאת הסיבה
23/08/2015 | 13:50
2
107
שעדיף ליצור קשרים במסגרות ולא עם גבר זר שמתחיל אתך בקניון.
 
לא הבנתי מה הקשר?
23/08/2015 | 15:22
1
97
את נסיך החלומות אפשר לפגוש בכל מיני מקומות. קצת טיפשי לצמצם את האפשרויות למסגרות מוכרות.
תשובה
23/08/2015 | 19:03
78
קשרים כדאי ליצור באופן אמתי מתוך חיבה ואהבה עם אנשים שמכירים זמן רב במסגרת שמעניינת אותנו ויוצרת שפה משותפת, ולא באופן מלאכותי כדי להכיר עם זרים שאין לנו עניין בהם ולא מכירים אותם. המוסד של מסגרות נועד לאיחוד אנשים סביב עניין ודרך זה ליצירת קשרים. זרים הם לא מקום טוב ומקובל למצוא חברה.
 
למה לשלוח לו רגשון ליום הולדת?
23/08/2015 | 09:19
133
את לא רוצה ממנו כלום ולא לראות את פניו. לפחות ככה אמרת.
 
אם תשלחי לו רגשון. ואם את בהלך מחשבה בכלל של לשלוח לו רגשון סימן שלמרות שהתנהג אלייך חרא את עדיין מעוניינת בו.
 
גם בגיל 60 תופס הכלל שמי לא רוצה אותך את רוצה אותו? נו, מה נסגר עם העניין הזה אצלכן הנשים....?
לדעתי אל תשלחי לו שום דבר.
23/08/2015 | 23:11
77
אם הוא ביקש שתתרחקי ממנו, תעשי זאת, עם כמה שזה מעליב וכואב.
זה מה שהוא ביקש, תשמרי על כבודך ופשוט תנתקי איתו כל קשר ..
אחרי היחס המשפיל והמבזה שקיבלת ממנו לא מגיע לו כלום ממך, בטח שלא הודעה לכבוד יום הולדת :)
תמשיכי הלאה, מגיע לך יותר טוב מזה, אל תתפשרי 
 
הבת שלו לא אמורה לאפס אותו
25/08/2015 | 11:45
65
זה לא תפקידה. לא תתרמי לה שום דבר טוב בלספר לה על מעלליו, וכן תגרמי לה המון עוגמת נפש מיותרת להחריד. אין לך שום תפקיד בחינוך היצור ולא בקביעת מי השליח שיעשה זאת ע"י אינפורמציה שיקבל ממך. 
 
את נפגעת מיצור נחות במיוחד, ואת כאובה. שבי עם הכאב שלך ועבדי אותו, כדי שתתגברי. מרגע זה והלאה איך לך שום עניין איתו. יש לך רק כאב ויצר חזק של נקמה כדי "לשנות אותו". וותרי על היצר הזה, כי הוא רק מתכוון להמשיך ולהכאיב לך, כמו שעשה בטיול.
הנקמה מתוקה, אך גורמת לחורים כואבים בשיניים. לא כדאי. לא מדובשה ולא מעוקצה.
 
הבעיה שלך כרגע היא עם הטעויות שלך והקושי לסלוח לעצמך. אולי יהיה לך יותר קל לסלוח לעצמך אם תעבדי את הטעויות שלך, תביני שטעויות עושה כל מי שעושה (ומי שלא טועה הוא גם מי שלא עושה). לא צריך לפחד מהן, לא צריך לפחד מעצמך על עצם היותך עושה טעויות. בלי פחד, גשי ובחני את הטעויות ולמדי מהן. 
אחת הטעויות היא לבטוח בהבטחות, ולא לבחון אותן בשטח. בעיקר כשמדובר בגבר זר, שכל ההיכרות שלכם היא דרך מערכת היחסים הזו, ולא על רקע אחר.
זה בסדר להאמין, צריך להאמין לכל אחד, אבל גם לוודא שההבטחה מיושמת. ואם הוא לא יישם את ההבטחה - מה יש לך לכעוס על עצמך?
 
בחני את ההתנהגויות שלך במערכות יחסים, ותראי מה היית רוצה לשנות, כי רק את עצמך את יכולה לשנות, לא את הזולת - ולא משנה כמה הוא שפל וכמה הוא עשה לך. גם הנאנסת צריכה להתבונן על מה שעבר עליה, ולראות איך היא יכולה להגן על עצמה באופן מיטבי, כי לחנך את האנסים זה לא תפקידה, זה תפקיד בתי המשפט ומערכת החינוך, ולצערנו - שניהם בלתי יעילים באופן קיצוני. עושים הפוך את התפקיד הזה. 
 
כל נפגע בכל דבר צריך לעבד את כאבו באופן שיגיע לשאול את עצמו בסופו של תהליך: תכל'ס, מה אתה רוצה - לחנך אנשים "פויה", או למנוע בכוחות עצמך את הפגיעה בך. כי "גם וגם" עלול להשתבש, וצריכים לברר עד כמה חשוב לך להתמקד במניעת הפגיעה בך.
 
בני אדם נורמלים לא תמיד חובשים משקפיים ורואים את הכתובת על הקיר. אין טעם לכעוס על כך. יש טעם לחבוש כעת את המשקפיים, וללמוד מהכתובת שהיתה על הקיר להבא.
 
יש עליך מטען אמוציונלי כבד ומשם כל המילים האלו..
25/08/2015 | 12:23
55
יקירתי, אם תקראי את מה שכתבת שוב אבל הפעם ברוגע ותצטיידי בראייה קונסטרוקטיבית של המצב (שאני בטוחה שיש לך )
עד מהרה את תראי שאין טעם להתרגז, אין טעם לכעוס עליו, אין טעם לדבר עם בתו (למה לך לערב אותה? למה לסכסך? מה יצא לך מזה? זה בטח לא יחזיר אותו אליך)
אף אחד לא חסין מפני זה , בכל גיל זה יכול לקרות ולכל אחד ואחת
תדעי לצאת מזה כמו מלכה, אצילית
להלן כמה ציטוטים שארצה להתייחס אליהם בהמשך:
"מעלליו בנשים " "מישהו צריך לאפס אותו"
1. לאף אחד אין את הזכות לשפוט אותו
2. זה לא מתפקידך לאפס אותו
 
אני מבינך ללבך ואת כאבך אבל אל תתני לזה להשפיע עליך
סיפור מאוד מורכב מתומצת מאוד -תשובתי
25/08/2015 | 15:30
81
אני אחלק אותה לכמה חלקים כי הסיפור כולל כמה חלקים
 
1.אני אתייחס לפן האישיותי שלך קודם כל - פעם הבאה תסלחי לי על הביטוי אבל תלמדי לשים זין בבקשה על אנשים שלא שווים אפילו מבט אחד ממך. (לדעתי היית צריכה לצאת לטיול ולהנות כאילו הוא בכלל לא שם ולהתייחס לזה בקלילות להגיד הנה יצאתי לטיול להצטלם בתמונות לבד! ולא להתחשב בו כי הוא לא התחשב בך...עצם העובדה שכל הטיול התעסקת בעצבים ולא בטיול פספסת גם כסף גם הנאה וגם עשית לעצמך חור בראש ובנשמה...לפעמים צריך לדעת להדחיק דברים ולהתמודד איתם..אח"כ..לפעמים זה הכרחי)
2. בנוגע לבן אדם , מצטערת אבל אם יש משהו שאני יודעת - Once a player allways a  player בעברית קוראים לזה פעם פרפר נשאר פרפר...תרגום נורא אבל לא משנה. אבל לא חשוב בטחת ,נפגת , נכוות הנזק נעשה. תשכחי ממנו שימי עליו איקס תגידי לעצמך בלב שיילך קיבינמט ותמשיכי בחייך (ואם תראי שאת לא מצליחה להרפות מהאובססיה עליו תאלצי ללכת לטיפול ממוקד כדי לטפל בזה)
3.למה שבכלל תרצי לדבר עם הבת שלו שיתאפס...עד כמה שאני מבינה מדובר על גבר בן 60 לא? לא ילד בן 3....הוא עושה שטויות זה בעיה שלו ולא שלך..את כבר לא איתו תמחקי תמספר שלו תעיפי אותו מהפייסבוק תעיפי אותו מהטלפון שלך ותמשיכי הלאה ...
 
ותזכרי משהו מאוד מאוד חשוב - אנחנו חיים רק פעם אחת ! אז אם יש לנו הזדמנות אז  אנחנו צריכים להוציא את המיטב שממנה ! ולא להתעסק בזוטות ..מאחלת לך הצלחה בזוגיות הבאה , ואם יש לך בעיות אישיות שקשורות לך ולזוגיות לא עדיף ללכת לטפל בהן אצל פסיכולוג לפני שתכנסי בצורה בריאה ופנויה לזוגיות חדשה? (אמרת שעברת טראומה..את צריכה לטפל בה לפני שתחפשי בן זוג חדש)
 
האדמות חדשות!! כנסו לראות מי קיבל צ'ופר!
25/08/2015 | 10:01
1
89
 הגברת  - שני 4004 , תודה שהצטרפת ואת כ"כ פעילה , בונבונית חדשה!
 
 הבחור הציני - supersonic777 - תמיד עוזר לאחרים (עדיין לא החזירו לי תשובה למה אין לך פרסם אגב..)
 
 האדון - לשבור את בנימין - משתתף , פעיל . עונה לעניין , מדבר יפה! יישר כוח!
 
 הגברת - שילת281 - תמיד שמחה לראות עוד גולשים חדשים משתתפים , עוזרים ותורמים לקהילה שלנו כמוך , יישר כוח! שמחה שהצטרפת לכוחותינו
 
תהנו מהאודם לשבועיים הבאים !! 
 
רוצים גם ? תשתתפו בפינות היומיות והשבועיות , עזרו לגולשים אחרים, ענו בתשובה יפה (אם אם אתם לא מסכימים לא לקלל יש דרך ארץ לומר מה שרציתם לומר..) ותעזרו לנו לבנות קהילה אינטרנטית שמחה ופורייה כי כשאנחנו עוזרים למישהו , אני מאמינה שהוא עוזר לאחר וכך נקבל עולם טיפה טיפה יותר טוב..
 
יאס...
25/08/2015 | 14:24
5
אני כל כך אוהבת אותו, אבל קשה לנו.
20/08/2015 | 12:21
20
2114
היי, אני בת 21, וכמעט שנתיים במערכת יחסים (הראשונה שלי)
במהלך השנתיים האלה עברתי המון. חוויתי דברים חדשים ונפתחתי בפניו כמו שלא נפתחתי בפני אף אחד אחר. אבל לצערי עברנו הרבה דברים רעים. עברתי התמוטטות במהלך הצבא, והמצב ביני לבינו התדרדר.
ריבים על שטויות, באמת שטויות. התחלתי לקחת כל דבר ללב (ולא בצדק)
המון בכי, מצד שנינו. המון לילות ללא שינה.
בשלב מסויים הוא יצא לדייט עם מישהי- בזמן שאנחנו יחד. לטענתו לא קרה ביניהם כלום, ואני מאמינה לו, אבל זה לא משנה את הנזק שנגרם. הוא אמר שהוא היה חלש, שהוא חיפש תשומת לב, שהוא חיפש דרך להעלות את האגו שלו.
חודש אחרי המקרה הזה, גיליתי שהוא מתכתב עם מישהי שפגש במקרה בבסיס. פלירטט איתה ודיבר איתה לא כמו שאדם במערכת יחסים אמור לדבר (היה אליה יותר מקצת נחמד...). מיותר לציין שהאמון שלי בו כבר שואף לאפס. הוא אומר שהוא לא רוצה דבר עם אחרות, שהוא מעד. טעה. אין לו עניין באחת אחרת.
הוא מטופל אצל פסיכיאטר, וכך גם אני. אני מודעת לדברים שהוא סובל מהם, לביטחון העצמי הירוד, לדיכאון. גם אני בדיוק כמוהו! אבל מעולם לא מצאתי את עצמי פוזלת לכיוון אחר, בטח שלא נפגשת עם מישהו במטרה להעביר כאב כלשהו.
 
עשיתי לו את המוות, בלשון המעטה, והוא סופג הכל ונושך את השפתיים. הוא באמת מנסה לתקן את מה שהוא עשה. רץ באוטובוסים, ואם צריך מגיע אליי גם באמצע הלילה. נשאר איתי עד שעות הבוקר המוקדמות אם צריך. מנסה לעודד, לתמוף ולהרעיף אהבה כמה שרק אפשר. הוא יודע עד כמה נפגעתי, עד כמה אני שבורה. אני יודעת שהוא עושה כל מה שהוא יכול.
למה זה לא מספיק לי?
מערכת היחסים שלנו, מאוהבת, הפכה למלחמה. כל יום אנחנו נאבקים. אני לא בוטחת בו, לא בוטחת בחברים שלו, לא בוטחת באנשים שהוא מדבר איתם. אני סקפטית וחשדנית לגבי כל הנוגע אליו. חייבת לדעת איפה הוא ולמה. (לא שהוא יוצא הרבה, זה נע בין בסיס- לימודים ואיתי).
 
כבר כמה פעמים שאמרתי לו שאנחנו לא יכולים להמשיך ככה, אך בסופו של דבר מצאנו את עצמנו זה בזרועותיו של זה. כשאנחנו יחד הכל נעלם.
אני יודעת שזה לא יכול להמשיך ככה. אני לא אותו האדם שהייתי קודם. אני קנאית כל כך, ברמה שזה מטריף אותי. זה לא בריא. לא לי, ולא לו, אבל שנינו לא רוצים לוותר. אנחנו מרגישים שיש על מה להילחם.
 
אני אובדת עצות. אני באמת זקוקה לעזרה. איך אני יכולה לעזור לעצמי? איך אני יכולה להרפות את הרצועה שקשרתי סביבו מאז שהכל התחיל להתדרדר? אני מוכנה לעשות את מה שאפשר, רק שיהיה לנו טוב ביחד. שנינו מוכנים לעשות הכל.
 
אני הייתי משחררת
20/08/2015 | 13:02
387
סביר להניח שהרבה יענו לך שעליך לדבר איתו וכ'ו אבל האמת שהייתי משחררת, אם שניכם סובלים מאותם בעיות (דיכאון וחוסר בטחון עצמי) אז איך תוכלו לעזור אחד לשניה?
בטח הקשר שלכם נראה לך כרגע ככול העולם ולעזוב נשמע לך כמו משהו שלא בא בחשבון, הרי איך פשוט קמים והולכים.. אני לא רואה איך תצליחי לשפר את המצב לדעתי עדיף לך לעזוב ולעבוד על עצמך, לבנות את עצמך מחדש.
זאת לפחות העצה שלי, זה מה שאני עשיתי כשהייתי בקשר שהיה כמו סערה תמידית של רגשות. זה היה קשה למעשה מאוד קשה אבל רק לאחר שעזבתי והתפכחתי הצלחתי בעצם להבין את כל מה שעברתי וכמה לא היה לי טוב.
כך או כך שיהיה לך בהצלחה
דבר אחד לכד את עיניי במה שכתבת.
20/08/2015 | 14:49
493
שכתבת שבקשר הפך למלחמה בלתי נפסקת ביניכם.
 
לא ככה צריך להיות קשר. קשר צריך להיות ההיפך ממלחמה.
 
אני מבין שזה קשה להיפרד ובטח שאהבה ראשונה שנגמרת זה באמת יכול להרגיש כמו סוף העולם.
 
אבל את עוד צעירה וכפי שכתבת, זה קשר ראשון שלך. אז הכי טבעי שגם את וגם הוא תעשו טעויות.
 
חשוב שלפחות עכשיו תדעי לקחת מהקשר הזה מה נכון לך ומה עושה לך טוב לקשר הבא.
 
הייתי יכול להציע לכם הפסקה אבל בהתחשב בהסטוריה שלכם אם בן הזוג שלך הלך לאחרות (בגלל אגו חוסר ביטחון או השד יודע מה), כשהייתם בקשר/זוג נראה לי לא יחזיק מים להגיד לכם קחו הפסקה מבלי להכיר אחרים על מנת שכל אחד ייבחן עם עצמו מה הוא באמת רוצה.
 
או שתקחו הפסקה בלי מחוייבות והחיים כבר ייקחו אתכם לאן שייקחו.
 
 
ישנן הריסות שלא ניתן לשקמן
21/08/2015 | 13:47
211
האינטרס שלך כעת הוא לסיים את הקשר ולהתרכז בבניין אישיותך
היי מתוקה
21/08/2015 | 17:53
201
לפי תיאורייך אין עוררין על כך שישנה אהבה חזקה ביניכם, הוא לא מעוניין לוותר עליך אף על פי כל הקשיים והקונפליקטים...
אני מבינה בהחלט את הסיבה להיותך קנאית וסקפטית, הוא עשה דבר אסור, האמון שלך בו התפורר 
תשמעי, אין לי מושג מה עשית שגרם לו "למעוד" אם בכלל זה בגללך, אין שום תירוץ שבעולם לבגידה, 
לפי הסטטיסטיקה רוב מערכות היחסים שכללו בגידה לא שרדו אך קשה לי להשליך את הסטטיסטיקה על מקרה בודד, שהרי כל עניין לגופו וכל מקרה אינדיבידואלי.
אני מבינה ללבך , נשמע שאת עוברת תקופה קשה מאוד מבחינה נפשית ..
לפי ההתנסחות שלך אין לי ספק שאת בחורה חכמה ובוגרת מאוד, 
העצה שלי (ואת לא חייבת לקחת אותה אבל זה מה שנכון לעשות לדעתי האישית, עם דגש על לדעתי)- אל תוותרי לו בקלות, תתני לו להלחם עליך, אסור לך להצטייר כמובנת מאליה, אחת שבוגדים בה וסולחת, הוא חייב להפנים שעשה דבר נורא והוא חייב כעת לזחול אחריך , זה יותר גרוע מללכת על 4, ממש לזחול. אין לי מושג איך מחזירים אמון שאבד. 
אמון נפגע בגלל שקר, ובעקבות בגידה? קל וחומר!
אני מציעה שתפרדו, ותתחילו הכל מהתחלה
שירדוף אחריך ויבנה מחדש איתך את האמון
תבחני את ההתנהגות שלו ולאחר מכן אולי תחזרו 
אופציה נוספת- טיפול זוגי, אל תזלזלי בזה, זה דבר אדיר 
חשוב שהוא יבין את סדר הגדול של הכאב שהוא גרם לך, חשוב שהוא יפעל למען שינוי דפוס ההתנהגות ה"לא נאמן הזה" בלשון המעטה.
חשוב שהוא ישתנה וילחם עליך 
אני מאוד מאוד מקווה שזה יסתדר בסוף לטובתך
אם אחריך תקופה ממושכת של ניסיון את עדין תחשדי ותקנאי אז אל תאשימי את עצמך, תביני שזה פשוט אבוד , ואז תביני שעדיף שתפרדו
את תשכחי ממנו ותכירי אדם טוב יותר כפי שמגיע לך
כל הכבוד לך על היותך נאמנה, 
ולגביו- Karma is a bitch
בהצלחה
ואם את רוצה את מוזמנת לשלוח לי מסר , אני אשמח לעזור
שלום
21/08/2015 | 19:57
110
בקשר יש לפעמים קשיים ומכשולים. צריך לעבוד ולהשתדל לשקם את הקשר. כשלב ראשון עליך לבדוק כמה הוא חשוב לך. אולי כדאי שתיגשו לטיפול מקצועי שבו ייתנו לכם עצות מעשיות איך לשקם את יחסיכם.
 
יש על מה להלחם- עוד קלישאה מתה שכדאי לאוורר ולשחרר
22/08/2015 | 00:39
226
לא ממנו או מקשר שבסופו של דבר את עדיין נמצאת בו ורוצה בו.
 
אם כי נכון שכרגע המצב מורכב ואת אוגרת רשימה של סיבות למה לעזוב וכבר לא פשוט יותר. המצב הדרדר ? אל תקחו את זה קשה עליכם. יש לזה סיבות:
 
א. זה קשר ראשון ואין לקחים ולמה להשוות. לא ידעתם שבאיזשהוא שלב אם לא עובדים על זה, ההתאהבות נגמרת. מתחילים לקחת כמובן מאליו והאהבה היציבה
זה משחק שונה שקל יותר להרוס ולצאת ממנו לחפש את שלב ההתאהבות עם מישהי/ אחר/ת.
 
ב. הוא פגע בך ברובד של אמון זוגי, הקשר החל להשתנות כשלא היו לכם כלים איך לשמור עליו והשפיות, גם כשיש ריבים והחיים כבר לא אידיאליים עם בית ספר ואבא אמא צמודים. שניכם מצאתם עצמכם בקשר אחר שפעם היה טוב. אמון בכלליות כבר לא גר איתכם, החבר פועל על אוטומט לתיקון אבל לא אני לא יודע אם הוא מאמין שהוא ירוויח אותך רגועה יותר איתו בעתיד.
 
את מוכנה לעשות מה שאפשר, אמרת לו את זה? ככה בפשטות? הוא אמר את זה לך? אז תשימו את המעשים איפה שהרצונות. אם אתם קמים בבוקר בתחושה
של מה נעשה? סימן שאתם מתמקדים בקושי, תמיד יש מה לעשות. לבד וביחד.
 
יש על מה להלחם בקשר = חרא לנו ואני רוצה לפעול לחזרה אחורה לעבר כי פעם היה לנו (בתנאים אחרים) טוב יותר ואחרת (למי לא תכלס?)
 
במקום אני החלטתי שקשר עם מישהי שיודעת מראש מההתחלה שמדובר בשני אנשים שונים וצריך להכנע לעובדה זאת ולתוך הרצון לפשרות וויתורים הדדיים כדי לחיות ביחד (להפנים שיהיה קושי ולא נוח). אצל הגבר ברור הרווח- חיים עם בחורה ושלווה יחסית איתה וממנה. גם אם לו אישית פחות נוח לפעמים בויתורים ובפשרות שלו. אצל הבחורה אולי את תחפשי איפה הרווח שלך...
 
בכלליות התשובה לא ברשת, הפתרון  אף פעם לא קל ומהיר.
אנשים סובלים לקרוא סבל של אחרים והרצון "לשחרר"
ו"שחרר ושכח" זאת דרך חיים של הרבה אנשים והתשובה הנפוצה.
 
ההנחות שלך לא נכונות
24/08/2015 | 09:16
149
את לא כמוהו והוא לא כמוך, גם אם יש דימיון אתם עדיין שני אנשים שונים וככה זה צריך להיות. אמון זה דבר שקשה מאוד להחזיר אבל אתם גם לא עובדים על זה ודי מתעלמים מהבעיה עצמה "כשאנחנו יחד הכל נעלם" - זוהי אשליה. הוא יכול לעשות הכל ושום דבר לא יעזור, כי את זו שלא עושה, אתם לא עוברים תהליך ביחד ונמצאים במעגל שלילי, את יכולה להמשיך להיאחז בעבר שלכם אבל עם הזמן זה רק ידעך וישאר רק סבל. להפגע זה חלק מהלמידה ומכיוון שזו המערכת יחסים הראשונה שלך זה בלתי נמנע וטוב שזה קרה. תקחי מהקשר הזה את הדברים הטובים ותמשיכי הלאה. 
.
25/08/2015 | 09:19
38
עבודה בזמן חלקי - רשתות חברתיות.
 
יחד עם צמיחתה העצומה של החברה אנחנו מחפשים משווקים חדשים שיפעלו איתנו.
•ניתן לעבוד דרך הניידים מהמשרד וגם מהבית
• מתאים גם לסטודנטים וחיילים
• אין צורך בנסיון מקדים, הלמידה תתבצע תוך כדי העבודה
• עבודה צוותית מהנה ומפתחת חשיבה
בוא תרוויח לפי מידת הגישה והמיומנויות שלך.
 
נא לשלוח הודעה אישית באם יש עניין
 
ברגעים אלו ממש ניתן לבדוק את האפשרות לעבוד עם חברת שיווק שפועלת באינטרנט.    
מלאו את הסקר הבא ובדקו
את צריכה גבר שירים אותך למעלה ולא יוריד אותך למטה
25/08/2015 | 10:51
40
כל פעם אותו סיפור של בחורה לא מאוזנת
25/08/2015 | 11:01
4
227
די, מגיע לבחור משהו יותר טוב. ואת , תגדלי קצת.
"עשיתי לו את המוות"? אם הטמטום היה נמכר במשקל, לא היו משקולות לאזן אותו.
הרי ברגע מסויים בחורה ערנית עם שליטה עצמית תשים אותו על הכוונת, ואת תשארי אפיזודה חולפת.
"עברתי התמוטטות" נשמע לי כמו CUT ו PASTE של 100 לפניך שמתות מרחמים עצמיים.
אם לא תתפסי את עצמך ותתחילי לשדר יציבות ולהשאיר לו אווי תמצאי את עצמך לבד.
עדיף לך לא לקרוא ולא להגיב, אם נמאס לך מחוסר איזון.
25/08/2015 | 11:31
3
177
גם אני אשה לא מאוזנת נפשית, שמתמודדת שנים רבות עם מחלתה, ולא מתרגשת משטויות והבלים שגברים כמוך כותבים על חוסר איזון נפשי ושאר קשיי הנפש, והקבלתם לטמטום, משום מה...
אז למה אני מגיבה לך?
 
רק כדי לספר לך, שגם בעלי לשעבר היה כמוך, צוחק על הבעיה הנפשית שלי ומזלזל בה, קורא לה רחמים עצמיים וטוען שאני צריכה "לקחת את עצמי בידיים ולהפסיק להשתטות". אני ניגשתי לטיפול רפואי בבעיה מגיל 20 ועד עצם היום הזה (אני בגילך). 
גם אמא שלו צחקה על הבעיה שלי. עד.... שבהיותה בגילך, היא חלתה באותה בעיה נפשית!.. ואז בקשה ממני סליחה, ועוד פעם סליחה, והרבה סליחה. 
לא קל, לא נעים. חבל. 
 
אתה בן 58? אולי תבקש עכשיו סליחה קטנה מהכותבת, תפסיק לפגוע בפגועים אחרים, עם כל כמה שלא נראה לך מה שהם כותבים (אל תקרא, פשוט) ותרגיע את האגו המגוחך שלך?
לא רוצה? לא חייב. אתה מחליט על המחירים שאתה משלם בחיים שלך, כשאתה פוגע בחלשים ממך. 
אל תשליכי מבעלך עלי בבקשה
25/08/2015 | 20:43
2
133
הוא מושלם, אני לא!
אני כותב מה שאני רואה. 
אם את אישה לא מאוזנת ונשואה - זו בעייה , אם את עושה את המוות לבעלך - הוא טיפש!
אם חברה עושה לחבר את המוות היא מטומטמת. הוא יעזוב והיא לא תשיג את המטרה. שליטה עצמית והתחשבות בפרטנר היא הא-ב  של זוגיות. ועל זה היא נופלת. מצבה הנפשי לא רלוונטי לבעיית החבר ממש כפי שאדם חולה באוטו לא מצדיק מעבר באור אדום.
אם מגיל 20 את מטופלת אז את מטופלת לא טוב! זה יותר מדי זמן
ואת - דוקא מהתגובה לך ברור שאת "מרחמת" על המטומטמת ואולי על עצמך. 
את אבחנת את הבחורה כחולה, מפוסט עלום ולד פעמי של מישהי שנכנסה לפורום?
יופי יופי.
תסתכלי בפורום הזה על אחת מאוזנת היטב שכתבה על בעייה והתנגשות ערכים בין מה שהיא מאמינה לחבר שלה .. 
"אמפטיה" היא לא הצדקה להתנהגות לא טובה או קפריזית.
הבחורה הזו לא פגועה היא פוגעת.
אני גבירתי לא תל אביבי, אז אל תמכרי לי "ניו איג'" "חלשים" ו "פגועים"
זה שחור לבן ! תתעוררי !
יצאת פיתה, לא קראת טוב... ושחור לבן - זה מגיל 0-6, לא מעל...
25/08/2015 | 23:38
1
39
האמנם?
26/08/2015 | 15:14
20
אם אתם שניכם כעת נמצאים בטיפול פסיכולוגי,,,
25/08/2015 | 11:01
136
אז מה מציע לכם הפסיכולוג ,כאיש מקצוע ?
איך בדיוק הוא מאבחן את המצב ?
תשאלי אותו כאיש מקצוע,האם בכלל יש מקום לשינוי ושיפור חייכם במסגרת המשותפת ?
תבררי איתו ,איך הוא רואה את בן זוג שלך, מבחינת אישיותו ,בגרותו ,אמינותו,
ויציבותו ,ויכולתו לניהול זוגיות וחיי -משפחה יציבים .
יקירה,
על פי ההתקדמות בטיפול ,את כבר בוודאי תמצאי את הדרך המתאימה לך,
בכדי להמשיך בקשר בריא,אמין ונקי מחשדנות.
ואולי אפילו מחשבה על בניית קשר חדש, אשר ייטיב עם חייך העתידיים.
 
כיום ,זה נראה כמו קשר של פחד להינתקות, כחוסר ביטחון וחוסר אימון,
קשר של תלות ושל חוסר יציבות ,ולא קשר אמין של אהבה אמיתית,
שרק לכאורה נדמה לך שהיא שם.
אהבה אמיתית לא מתקיימת באמת - ללא אמון מלא בבן -זוג.
 
(די מזכיר את המקרה של האשה המוכה שסובלת ולא מתגרשת , ולמה ?
כי יש לה חוסר ביטחון להיפרד, ויש לה פחד גדול מהלא ידוע,(היא נתלת על רגעי הרוגע,
כאשר בתת- מודע -זיכרון אהבה שהייתה להם פעם, צץ במוחה בכול פעם מחדש,
וזה רק עד לרגע של "המכה הבאה",  וכך היא ממשיכה לסבול ולא מתנתקת,עד יומה האחרון.)
 
יקירה,
דעי לך : ללא אימון מלא בבן -בזוג ,הקשר לא יוכל להמשיך,
ו"אהבה" שאת חשה ,זה לא קשר אהבה אמיתי, זה רק תעתוע,
אשר מכסה על צורך בתחושת הגנה,על חוסר ביטחון ופחדים מיותרים שעם הזמן יחלפו,
ורק את תדעי לשרוד אותם ברגע האמת,ולנתב את כיוון  המחשבה  לכיוון טוב יותר,
במטרה לשיפור חייך.
יקירה,
בגילך הצעיר כול העולם עוד לפנייך ,והרי את לא נולדת בכדי לסבול ,
אלא את ראוייה לחיים אמיתיים וטובים עם בן זוג בוגר בנפשו,  לאדם יציב ואמין,
שאת תהיה כול עולמו עלי-אדמות.(כפי שאת עצמך אדם אמין ,שלא בוגד לעולם).
לשם כך ,ייתכן שיהיה צורך בבניית קשר אמין ,עם בן זוג אחר,בוגר, ישר, אמיתי ואוהב.
 
כמובן, שכול שכתבתי ,אלה פני הדברים כפי שנראים לי מהצד,
ודורשים ייעוץ עם בעל מקצוע,שיוכל לעזור לך בהסתכלות נכונה על המצב.
 
בכול מקרה זה שיעור לחיים,שבוודאי בן הזוג הנוכחי יצטרך לשלם עליו ,
כ-" לקח" על הבגידה . (שמוסוווה בפיו בשם "מעידה".)
ואת חייבת להאמין בעצמך ולקבל את כול האושר שהיקום מציע לך ,
כי את ראוייה לחיים טובים ונעימים.
 
ברכותיי להצלחה בטיפול,ושיהיה לך רק טוב .
אושר והצלחה.
 
אהבה זה דבר שכדאי להילחם עליו
25/08/2015 | 11:51
102
אבל ! ! !
1. להילחם בצורה נכונה, ולא לירות באוויר.
2. להיות מוכן למצב שהמלחמה לא תצליח, ולהתכונן נפשית בעת ובעונה אחת גם לפרידה!
 
להילחם בצורה נכונה - זה אפילו שאתם צעירים ואפילו שאתם לא נשואים, להחליט על מחויבות לטיפול זוגי במטרה להילחם על הזוגיות. כמו נשואים. תקופה מסוימת, במטרה לבדוק באמת ובכל הרצינות אם יכול להצליח לכם בין הקשיים, או לא. לא לזייף, לא לקוות תקוות שווא. לבחון באמת וברצינות, מתוך ידיעה שאתה לא רוצה לסבול בדיוק כמו שאתה לא רוצה לוותר על האהבה.
להילחם קשה וברצינות - בצורה הנכונה הזו.
 
להיות מוכן לכך שהמלחמה אולי לא תצליח, ויתברר שאתם לא יכולים להתאים, רק לסבול ביחד, תמורת כמה חוויות של ריגוש גבוה.
עדיף לעצור את הדבר חסר הבריאות הזה, כל עוד אין התמכרות לריגוש הזה. לעצור את "ההשמנה" עוד לפני שהתמכרת לשוקולד, שמחיר טעמו הנפלא - גבוה. 
 
אני לא יכולה לצפות אם אתם מתאימים או לא. יש בהחלט סיכוי לכך, וכדאי לבדוק אותו היטב. מי שמציע לך לזרוק אותו וללכת הלאה, פשוט אין לו כוח לעבוד. חבל. 
רק ברור שאת לא יכולה להמשיך ולחכות שהדברים יחזרו מאליו אחורה, כי שום דבר לא יקרה מאליו בלי עבודה רצינית מאוד שלך, של שניכם, בבירור האמת.
בהצלחה רבה בכל דרך שתלכי בה!
הקשר שלכם נשמע כמו סיוט
25/08/2015 | 14:04
101
ביחסי הבה יש עליות ומורדות אצלכם יש בעיקר מורדות.ייתכן שהדבר נובע מהעובדה ששניכם נמצאים בטיפול וסובלים מאותם בעיות המקשות עליכם באמת לתמוך אחד בשנייה.
את מתארת יחסים קשים וכי את חסרת אמון...וגם סיפרת שהחבר קבע עם מישהי אחרת.
אני חושבת שאת צריכה לחשוב על אימון אישי רומנטי בו תתמודדי עם הקנאה האובססיבית שלך שנובעת בין השאר גם מהעובדה שאת לא חשה שהחבר שלך נאמן לך.
אהבה אמורה לשפר את חייך לא להפוך אותם לזירת קרב יש מספיק התמודדויות בחיים גם כך.
תשובה
25/08/2015 | 15:40
112
מערכת יחסים ראשונה היא תמיד תהיה טעונה ורגשית יותר מהאחרות
 
אני תוהה על דבר אחד שמאוד צועק לי מהשורות , אמרת ששניכם מטופלים אצל פסיכיאטרים שונים , מה עם טיפול פסיכולוגי? האם מישהו מכם טרח לשאול את הפסיכיטאר שלו אם הוא יוכל להסתכל על שניכם ביחד בפגישה אחת ושם תדעו קצת יותר מה משתלם?
 
לדעתי , האישית , אתם לא מתאימים זה לזו. לשניכם יש בעיות נפשיות כנראה שונות וצרכים שונים והוא בגיל שצריך יותר ריגושים -מאוזן הוא לא נשמע לי בכלל !! (יש לו חלק מהדפוסים שלאנשים עם הפרעת אישיות גבולית או מניה דיפרסיה יש...והוא צעיר אולי זה עוד ישתנה כשהוא יגדל) 
את יותר מאוזנת יותר מיושבת ובכל מקרה אין לך אמון בו..והדבר הכי בסיסי בקשר הוא אמון-אם הוא לא שם ולא קיים ואת לא נותנת צ'אנס באמת (ותסלחי לי את לא נותנת צ'אנס מסיבותייך שלך) אז חבל סתם לגרור את הקשר הזה ...תתמקדי בעצמך בלטפל בעצמך ולהחלים ואח"כ אולי לחפש חבר אחר...את בחורה מאוד צעירה את תתקלי בעוד הרבה בנים חרמנים וצעירים שמחפשים רק ריגושים..זה משתנה לקראת שנות ה30...אז תאלצי להעזר בסבלנות ולהיות חכמה ולא להתקרב יותר מדי לחבר'ה פלרטטנים ...
 
אני אשמח לשמוע עדכון ...ואני ממליצה לך להמשיך ולהשאר בפורום שלנו יש לנו אחלה פינות!
 
בקיצור
25/08/2015 | 19:41
78
הבעיה היא אצלך. תפתרי בטיפול פסיכולוגי. אולי זוגי.
אין לכם שום עתיד משותף
01/09/2015 | 13:58
6
שניכם שם כי שניכם מנסים לתקן משהו בתוך עצמכם
את רוצה לתקן את המקום שגורם לך לקנאה וכעס וחוסר ביטחון וכו'
ובגלל שהוא מוציא את זה ממך, אז את מאמינה שככה תצליחי "לנצח" את כל הפחדים (פחד=דחפ) האלו
אבל בגדול אין בניכם שום דבר חוץ מהאהבה לחיות מצד להפחדים האישיים שלכם, שגורמים לך להרגיש ביטחון, כי הם כאילו לא מוחבאים, ואת יכולה לראות ולגעת בהם (בפחדים שלך)
 
אבל זה משחק ממש לא תקין, כי את רק מגדילה ומעצימה אותם, ואם הוא מוציא אותם ממך, אז התיקון האמיתי הוא להרחיק אותו ממך כמה שיותר, ואז גם כל הפחדים שאת רוצה לתקן יעלמו איתו
ואז תוכלי להגיד לעצמך שניצח אותם
כי המלחמה האמיתית היא שהם לא יהיו , גם אם זה אומר לנתק את הקשר גם אם זה יהיה קשה ולא נעים,
כך שגם להבא יהיה לך את הביטחון להבין שאם את לא במקום טוב אז את יכולה לנתק אותו ממך, ואז כבר יהיה לך יותר קל לחפש בני זוג מתאימים ואף להסתדר איתם בהרמוניה שאת צריכה
 
חבל על כל הצלקות שאת עושה לעצמך
הם ישארו שם גם בעתיד ויציקו לך גם בעתיד, ויקשו עליך גם בעתיד
אבל אם תקומי ותנצחי אותם , הם גם בעתיד יהיו כפופים לרצונות שלך (בדיוק כמו מה שאת מחפשת)
רעיינות לבקשת סליחה
17/08/2015 | 15:38
44
1887
אני והאקס שלי נפרדנו לפני כ4 חודשים , היה לי מאוד קשה לקבל זאת שנינו בסביבות גיל ה30 , לפני כחודשיים היה לו יום הולדת ניגשתי למקום עבודתו עם עוגה בדמותו ממש יפה הוא התחיל לצרוח ואמר אני לא רוצה שום דבר ממך יש לי חברה.  לא עשיתי לו שום דבר רע פרט לקצת מילים פוגעניות שבאו מלבי השבור.
ניגשתי...
המשך>>
אני והאקס שלי נפרדנו לפני כ4 חודשים , היה לי מאוד קשה לקבל זאת שנינו בסביבות גיל ה30 , לפני כחודשיים היה לו יום הולדת ניגשתי למקום עבודתו עם עוגה בדמותו ממש יפה הוא התחיל לצרוח ואמר אני לא רוצה שום דבר ממך יש לי חברה.  לא עשיתי לו שום דבר רע פרט לקצת מילים פוגעניות שבאו מלבי השבור.
ניגשתי לאמו המקסימה והיא אמרה לי הבן שלי לא מציאה גדולה .אמא שלו מאוד מחבבת אותי . לפני כחוש גילתי שהוא הסיר את החסימה בוואטס ושאל אותי יש לך חבר את עדיין גרה לידי? עניתי לו ,לא אין לי ... אז הוא אמר לי יש חברה ואני הולך להציע לה נשואין ,לאחר ברור גילתי שהכל שקר,הוא אוהב אותי אך מתלבט לחזור אליי אני יודעת .הוא אמר לי את אישה טובה את מלכה אני מפחד ממחויבות מעולם לא הייתה לו חברה. אז שהוא אמר לי בשיחה יש לי חברה אז אמרתי לו  אשמח להיות לך ידידה נפש אז הוא אמר אשמח. 
אז אתמול צלצלתי אליו הוא כתב לי חשבתי לא רוצה לדבר איתך לא רוצה ידידות שוב התהפך,ואני קצת נהגתיי באיפולסיביות ואמרתי לו אתה שקרן ועלוב והמשכתי לתבל במילים לא יפות (לא קללות) ולפני כחודש היה לי חבר אז שלחתי לו תמונה שאני והאקס שהיה אחריו מתנשקים ואמרתי לו אתה לא שווה את הקרסולים שלו .ועל זה אני כה מצטערת נהגתי כמו ילדה בת טיפש עשרה.
אז רשם לי אחריי אחריי שראיתי את כל ההודעות שלך אני לא רוצה שום קשר איתך לעולם. שלחתי לו אחריי חצי שעה אני מצטערת סליחה .וכמובן שלא אגיב. חשבתי לגשת בעוד כחודש לביתו עם חברה שלי ולהתנצל בפניו..
 
1. האם זה חוצפה להגיע לביתו  ולהרכין ראשי ולהתנצל לקראת יום הכיפורים?
יש לציין כי אנו זוג מסורתיים (היינו זוג) שנינו שומרי שבת .
להגיע לביתו ללא טלפון פשוט להתייצב עם בקשת סליחה 
האם לדעתכם זה חוצפה??.
2. אשמח לקבל מכם רעיינות אחרים לבקשת סליחה כי נהגתי בקלות דעת ואני אוהבת אותו עד כלות חושיי, למרות שאני יודעת בסתר ליבי שבאמת מגיע לי יותר טוב ממני , אך לפעמים אהבה לא יודעת הגיון ):
השכלה על כוס קפה לאחהצ במשרד (פינה חדשה!)
19/08/2015 | 15:37
4
201
 
כמו כל כמה ימים (אם שמתם לב משתדלת להעלאות כתבות בתחילת שבוע , אמצע שבוע וסופשבוע ) בתכני זוגיות מעניינים (אם אני מוצאת גם הרצאות מעניינות בתחומים אני משתפת או הרצאות שלדעתי הן DISLIKE אני משתפת) 
 
החלטתי שאני אקרא לפינה - השכלה על כוס קפה לאחהצ במשרד -מאמר קטן של עד 2 עמודים לזמנים האלה שאנחנו במשרד קצת עייפים , קצת משועממים ומחכים לשעון שייגמר ונוכל ללכת -בזמן הזה כדאי לדעתי להנעים את הזמן עם כתבה נעימה על כוס קפה אחרונה עם הקומקום המלוכלך ומלא אבנית של המשרד איזה עוגית קטנה שנשארה באחרונה של המגירה של המשרד (ממליצה לכם לעשות כזה הרגל לפני היציאה הבייתה) אז בואו ננצל את ה5-10 דקות הללו ללמוד עוד טיפ , על איך לגרום לזוגיות לעבוד , או איך להגיע למצב של זוגיות (לרווקים בינינו) או סתם ככה לקבל טיפ טוב לחיים שננסה ליישם...(אני אשמח אם תחוו דעות על הפינה ותגידו אם לדעתכם אהבתם או לא ואם תרצו שהפינה תשאר)
 
לאחר שקראתם את כל החפירה שלי , בואו ניגש לעניינים...
 
הרבה פעמים , בהרבה זוגות יותר מדי בין חבריי הקרובים , אני רואה שיש קצרים בתקשורת , זה קורה לכולנו. בני אדם הם יצורים מורכבים וקשה לנו כיצורים קומפלקסים ואינטלגנטים לעיתים להעביר מסרים לבן הזוג ונוצרים קצרים בתקשורת . במקרים חמורים הקצרים בתקשורת מובילים אף לריבים מיותרים ויוצרים נתק וחבל...
 
מצאתי כתבה מעניינת שלקח לי 10 דקות לקרוא (ואני קוראת לאט ...ככה אני מעבירה את הפסקת הצהרים שלי מול המחשב עם סנדביץ'..) והחלטתי לשתף כי ככה היא עניינה אותי ממליצה לכם לקרוא לתת חוות דעת ולהגיד מה דעתכם על פינה שכזו 
 
 
 
 
נשמע אחלה רעיון
19/08/2015 | 15:50
14
השכלה על כוס קפה -יום חמישי-דייטינג -שפת גוף!
20/08/2015 | 11:28
48
כיצד נדע האם הדייט מעוניין או לא לפי שפת הגוף (שמדברת חזק יותר מדיבור)
 
 
 
 
טיפ מהיר לתקשורת בין אישית בזוגיות
20/08/2015 | 12:44
54
היי. לפני כמה ימים צילמתי על זה סרטון במסגרת אתגר 100 ימים של ווידאו שאני משתתף בו.
 
אז אני משתף אתכם גם:
רעיון נחמד
26/08/2015 | 19:54
10
בקורס משחק שעשיתי, 
התחלקנו לזוגות,
כאשר אחד מכוסה בעיניו, והשני מוביל אותו, הן בדיבור והן במגע. זה משפר תקשורת. לא הייתה לי חברה אז, ועם בת הזוג שהייתי איתה בפעילות, הרגשתי חיבור חזק יותר לאחר הפעילות.
 
אפשר לעשות את זה גם עם קייקים.. עשיתי משהו דומה בחוג ימאות.. כאשר בת הזוג העכשווית שלי הדריכה אותי בחתירה בקייק, כאשר העיניים שלי מכוסות, והיא בקייק אחר.. בתירגול הזה נכנסנו לתוך אזור סלעי... התהפכתי על הסלעים עם הקיק ולתוך המים.. וסלחתי לזוגתי שתחיה לחייים ארוכים.. :)
ממש לא מבין אתכן
17/08/2015 | 22:26
18
546
אני גבר בשנות השלושים לחיי, 
אני ביישן, לוקח לי זמן להיפתח לאנשים חדשים, בכל תחום בחיי,
הכרויות הוא תחום שקשה לי, הרושם הראשוני משחק בו תפקיד נכבד.
בקיצור, לא הייתי מגדיר את עצמי כמוצלח בתחום.
לפני מספר שבועות התחברתי לטינדר לראשונה בחיי, הצלחה? לא היתה, בקושי קיבלתי התאמות, והשיחות לא ממש התקדמו.
לא יודע מה עבר עליי בשבת האחרונה, קיבלתי התאמה, בחורה שאת האמת, לא ממש נראתה לי, אבל זרמתי בשיחה.
הבחורה חיפשה קשר רציני בלבד, כך לפי מה שכתבה, ומה שאמרה, 
הייתי גס, ממש, כמו שמעולם לא הייתי, כל משפט שני היה רמז עבה לסקס, ההתנהגות שלי בשיחה היתה די מגעילה, והיא? רק המשיכה את השיחה, רצתה להיפגש, אפילו זרמה יותר ואמרה שהיא לא נוהגת לשכב בפגישה ראשונה או שניה עם דגש על בדרך כלל.
אחרי מספר דקות שקבענו שניפגש למחרת, ונפרדנו, היא שלחה שוב הודעות ושוב, כל משפט שני שלי היה גס וחצוף, רומז לסקס, אומר כמה אני חרמן, והיא? מאושרת מהשיחה.
למחרת בבוקר קמתי, ואמרתי במפורש, שלא יודע מה נפל עליי, שאני ממש מתנהג כך, ושאין לי כוונה רצינית לגביה, אם היא מעוניינת בסקס אני אשמח, אם לא שיהיה לה בהצלחה.
באותו רגע היא איחלה לי הצלחה ונעלמה לה.
לא מבין אתכן...אדם שקט, צנוע ונחמד, לא מקבל תגובות, מקסימום הופך לידיד,
אותו אדם, אבל חצוף, מתגרה, מקבל תגובות ומושך.
כנראה שכבר לעולם לא אבין.
וואללה
17/08/2015 | 23:48
103
יש לי רק דבר אחד לתת לך לראות
18/08/2015 | 10:49
8
320
 
ועכשיו בכנות ,בהתחלה שיצא הטינדר בתור בחורה טכנולוגית גם רציתי לדעת מה פשר האפליקציה כשלא היה ברור מה זה בכלל..נכנסתי ואחרי 4 דקות בערך הבנתי שמדובר באפליקציה שאתה בעצם מדרג ובוחר על פי מראה בלבד עם מי לדבר , ובגדול מדובר באפליקציה מאוד סליזית להכירויות שרובה מתבססת על "זרימה"...בעיקר מיועדת לאנשים המחפשים סטוץ ללילה ותו לא!
 
אם אתה מעוניין באתר הכרויות טוב למטרות קשר רציני אני ממליצה על אלפא או OKCUPID (אני אישית מצאתי את בן זוגי בOKCUPID וגם שם מאוד קשה) שוק הפנויים פנויות הוא שוק מאוד אכזרי , שוק בשר וקשוח למדיי אז יש צורך במסננים מאוד טובים; יחד עם זאת החדשות הטובות שאני מאמינה שאם ברצונך קשר אמיתי וחזק ובאמת קשה לך לתקשר בפלטפורמת פנים מול פנים אתרי ההכרויות האלו יהיו טובים עבורך ותמחק את הטינדר מהטלפון שלך...אגב..יש אפליקציה לOKCUPID לטלפון חכם...בנוגע לאלפא אין לי שמץ 
 
אני מזמינה אותך להצטרף לפורום , לדיונים המתחדשים מדי שבוע, שרשורי השירים היומיים, ה-האדמות הדו שבועיות ועוד פינות חמד נחמדות , מי יודע אולי אחת הגולשות פה תחשוב שאתה מספיק מעניין להמשיך לדבר איתך בפלטפורמה נוספת..(אגב יש גם פורום הכרויות ל30+ שהוא פורום בעיניי מאוד מומלץ ובוגר לאנשים המעוניינים להכיר בתפוז)
 
שיהיה לך בהצלחה ואני מקווה שתשאר גם איתנו 
מצחיק
18/08/2015 | 20:22
6
179
הסרטון מצחיק ועשוי בצורה מתאימה, 
האפליקציה בעצמה באמת בעלת אופי סליזי, אבל...אני לא איזה דוגמן, אפילו לא קרוב, כמות הבחורות שיש לי התאמה איתן לא גבוהה, וכולן, ללא יוצא מן הכלל כתבו במפורש, רק קשר רציני.
עם אלה שהתחלתי שיחה, ברובן, זה נגמר שם, בודדות המשיכו איתי לשיחת טלפון, ורק עם 3 אכן יצאתי, ושם זה נגמר לאחר פגישה בודדת.
 
אין לי ספק שיש מקומות מתאימים יותר להכרויות, ניסיתי אתרים שונים לאורך השנים, שם ההצלחה אפילו היתה נמוכה יותר, jdate, alpha, אני מניח שלבחורות כמות הפניות גדולה, אך כמות התגובות לגברים מאוד מאוד נמוכה (לפחות אליי).
 
מה שהפריע לי, זה לא חוסר ההצלחה, לזה התרגלתי כבר לצערי, מה שהפריע לי זה כאשר לא הייתי אני, שהתנהגתי בצורה מגעילה, חצופה, וכל הזמן דחפתי לרמזים מיניים, התקדמתי בקלות רבה הרבה יותר, למרות שגם היא, לא היתה מעוניינת בזרימה וסטוץ (כך היא אמרה). אמרה שלא מעוניינת לשכב בפגישה ראשונה או שניה, וכתבה במפורש שהיא מעוניינת רק בקשר רציני.
 
מהמצב הזה באמת כאב לי, כי שנים אני משתדל, שנים אני מנסה להיות בן אדם טוב, הגון, ישר, עוזר, לא פוגע, ונכשל בכל קשר זוגי, ומקסימום נופל לאותו בור של ידיד שממנו אין יציאה.
בפעם האחת שהייתי מגעיל, התקדמתי בקלות, אז מה עליי להבין?
אתה נשמע לי קצת לא מחובר לסצינה הארצישראלית
19/08/2015 | 14:22
2
131
ולרקע הארצישראלי , שמע פה זה שונה...הדייטים שלנו שונים לחלוטין
 
הישראלים יותר ישירים זה נכון (חלק מהאופי המיוחד שלנו לטעמי) , ושנית למה אתה מצפה שבחורות יפנו אלייך?...אתה צריך ליזום את הפנייה (בארץ לפי מה שהבנתי מחברים ביחס לחו"ל יש ציפיה מבחורות שעדיין יתחילו איתם בצעד ראשון ולא להפך אז תיזום), אלפא הוא אתר נהדר גם OKCUPID ואם שם לא נחלת שום הצלחה זה קצת אומר דרשני לטעמי האישי
 
ותאלץ במיוחד בסצינה האינטרנטית לשמוע הרבה -אני לא שוכבת בפגישה ראשונה ולא שנייה..אתה לא צריך להעלב מזה ההפך תלמד להיות מוחמא מזה -כי בסאב טקסט בחורה מנסה להגיד לך מבין השורות "אתה נחמד , אתה מוצא חן בעיני מספיק בשביל שאני אצא מהבית ומאחורי המסך בו אני מסתתרת כדי לתת לך הזדמנות להכיר אותי בצורה אישית ולשמוע על האופי שלי ולא רק להתרשם מהתמונות שלי.."
 
נשמע לי שאתה בעיקר מתמקד בטקסט AS IS בעולם הדייטינג דווקא הסאב טקסט , פעולות הגוף,שפת הגוף הם מה שבעצם קובע ולא רק מה שאומרים בפועל אלא מה שמסתתר מאחורי כוונת המשורר..ואנשים בהחלט בעולם הדייטינג הישראלי מאוד אוהבים את המשחק הזה של חיזור של קח ותן , של פלרטוט ...נסה יותר לקרוא ולהתחבר לזה אם פה חלה הבעיה (האם הבעיה היא בתחום הבינאישי כפי שאני מבינה מן הטקסטים שלך?)
כנראה שלא הבנת אותי
19/08/2015 | 20:35
1
77
באתרים השונים אליהם נרשמתי לאורך השנים, יזמתי, פניתי, מספר התגובות שקיבלתי היה זעום לחלוטין.
ברור, שאין לי מושג, ברור שאני גרוע בזה, בדיוק מכך מתחילה הבעיה, אני לא טוב בתקשורת אישית, לוקח המון זמן להכיר אותי, אני לא יודע להתחיל עם בחורות, הבעיה שעליה דיברתי היא שבפעם אחת שכן התנהגתי אחרת, בצורה שממש לא מתאימה לי, קיבלתי יחס, המשיכו איתי את השיחה, רצו להיפגש, זה מה שלא הבנתי, וזה כואב לי.
לא ציפיתי ממנה באמת לשכב בפגישה ראשונה או השניה, זה סתם היתה הזרימה של השיחה, וזה המשיך לזרום בשיחה, מה שאני בהודעות רגילות לעולם לא הייתי בכלל מעיז לשלוח.
 
אז כן צדקתי יש לך מחסום בתקשורת בינאישית עם המין השני
20/08/2015 | 11:39
47
אפשר לטפל בזה בקלות, תקרא קצת ספרים , תחכים ...אני מציעה באמת שאם תרצה ננסה לשפצר לך פרופיל באתר הכרויות שיהיה אטרקטיבי..
אגב , נשמע ביזארי
19/08/2015 | 14:25
87
אבל אני מאמינה שאם תרצה עזרה בלנסח הודעה לאתר אלפא או OKCUPID או משהו כזה תפרסם פה הודעה וננסה לעזור הגולשים פה בטוח יוכלו לעזור גם אני מהניסיון הרב שנים שלי עם אתרי הכרויות שונים..
מה יש לך להבין?
19/08/2015 | 15:49
1
79
דיברת עם בחורה אחת הזויה שאגב, בכלל לא נפגשתם בסוף ולא קרה כלום אז זה לא נקרא להתקדם. לפי בחורה אחת לא הייתי מסיקה מסקנות על הכלל.
צודקת
19/08/2015 | 20:53
47
כנראה שאת צודקת, בחורה הזויה, לא נפגשנו זה כבר מתוך בחירה אישית, לא מסיק מסקנות, מאוכזב שאפילו הדוגמא הזאת הצליחה יותר ממה שהצלחתי לאורך זמן.
ברור שהבעיה אצלי, ברור שאני לא מתנהל נכון, אבל כך לא רוצה להתנהל, אפילו אם באמת תהייה הצלחה גדולה יותר.
ברור
19/08/2015 | 20:30
35
ברור לי שאין פה מסקנה חותכת, אבל עדיין, כשלון רצוף ובטוח כאשר אני מתנהג כעצמי, לעומת הצלחה בפעם אחת שהתנהגתי בצורה מגעילה, האכזבה שלי קיימת.
אין ספק שפעם אחת לא אומרת דבר, אבל עדיין, כשלון אחרי כשלון לעומת הצלחה.
אני לא מבין מה אתה מתפלא
18/08/2015 | 14:17
2
153
אם היית גס ומגעיל ורמזת שאתה רוצה רק סקס, ודאי שלא רצתה אותך. אישה רוצה שיאהבו אותה.
 
בדיוק הפוך...
18/08/2015 | 20:06
1
103
כל עוד הייתי גס, חצוף, והתנהגתי מגעיל, היא תיקשרה יותר ורצתה להיפגש, קבעה איתי, אם הייתי רוצה לצאת ב1 בלילה מהבית, היא היתה באה, בגללי קבענו למחרת, ובבוקר לא ממש רציתי להמשיך להתנהג כך, אז התוודאתי, ואז נותק הקשר.
אז היא לא הייתה רצינית
18/08/2015 | 20:50
103
היא רצתה סקס וניצול. אתה לא צריך בחורה כזאת. קורה.
 
לא הייתי מסיקה מסקנות חותכות
18/08/2015 | 23:38
1
120
קודם כל, אומרים טינדר האסוציאציה הראשונה היא סקס, כך שסיכוי גבוהה שגם אם היא מחפשת קשר רציני, היא לא רוצה להתנזר.
מה גם, שאיזו תשובה ציפית לקבל, אולי השינוי החד בילבל/הביך/הוריד לה, ולאו דווקא ש'חזרת' ובעצם אתה בחור בישן?
זו מסקנה ילדותית לחשוב שדיבור גס עובד על כל הנשים ובפרט אלה שמחפשות קשר רציני.
בקיצור, תמשיך להתנסות, תראה שאחת זה יעשה לה את זה ומאחרת תקבל כאפה.
מה שכן, הרבה גברים חושבים שזה שהם יתחילו להתנהג כמו  יגדיל את סיכוי ההצלחה שלהם, רק שבפועל זה פשוט הקרנת בטחון עצמי גבוהה ומזוכיזם:)
 
לא מסכנה, כן אכזבה
19/08/2015 | 20:49
45
לא חשבתי שהתחלתי עם נזירה, גם לא ממש ציפיתי להמשיך כשהתוודאתי, מה שהפתיע אותי זה בסה"כ הזרימה של השיחה כשהייתי ממש מגעיל.
ממש לא חושב שזה עובד על כל הנשים, ממש לא חושב שזאת דוגמא מייצגת, סתם מאוכזב שבמצב רגיל הולך לי אפילו הרבה פחות מזה.
הקרנת בטחון? יכול להיות שככה זה משודר, כי ממש לא שמתי על התשובות שלה, חתרתי לשיחה שלי, וזה לצערי הרב עבד טוב מבד"כ.
זה דיי פשוט להבנה
20/08/2015 | 12:05
65
בני אדם מגיבים לרגש.
היה לך קל לעורר רגש דרך התכתבות כשהיית גס וחצוף.
כשחזרת להיות 'עצמך' בגלל שאתה ביישן לא עוררת רגש.
 
תתחבר חזרה לעצמך, תסיר את המסיכה שיוצרת הביישנות ותוכל לעורר רגש אותנטי.
 
זה כל הסיפור.
לא מבין אותך
26/08/2015 | 17:55
1
24
מה אתה מחפש בטינדר, אם לא סקס?
 
ואם אתה מחפש סקס, למה להיות בוטה?
 
לא יודע למה הבחורה הזו המשיכה להתכתב איתך,
אין לי מושג למה אין לך מושג שככה לא משיגים מערכת יחסים רצינית.
 
עזוב ביישנות, סגירות וכל זה..
גם אני ככה, בחלק מן הזמן. למדתי להיפתח, או שהזמן עשה את שלו. 
אצלי זה היה הטיולים בעולם, טיילתי פעם שנה וחצי.. בצד השני של העולם, ולא הייתי לי ברירה אלא להיפתח בפני אחרים. הבנתי שאם אני לא אדרוש משהו שאני חושב שאני ראוי לו, לא אקבל אותו. כמובן תוך מתן כבוד הדדי לצד השני.
 
לא מבין מה אתה לא מבין...
באמת..
 
ישבתי ונלאמתי דום כאשר קראתי את מה שכתבת..
אולי כלפי חוץ אתה אדם שקט, כלפי פנים זה לא נראה כך, אולי גם לא צנוע ואולי גם לא נחמד (וזה בסדר גמור! לא להיות נחמד כל הזמן - ככה יכבדו אותך יותר ופחות ירמסו אותך).
תוקפנות
28/08/2015 | 20:57
12
מה אני מחפש בטינדר? ניסיתי אתרי הכרויות לאורך השנים, לא התקדמתי לשום מקום, ברוב מוחלט כלל לא ענו לי, העולם השתנה, טינדר הפכה להיות פופולרית, לא הייתי שם בזמן הזה, אבל באיזהשהו שלב התעניינתי, בדקתי, וגיליתי שהכרויות, גם רציניות עברו לשם, קיבלתי שם מעט תגובות אבל יותר ממה שקיבלתי באתרים השונים.
לא חיפשתי רק סקס (למרות שאם היתה מישהי מעוניינת לא הייתי מתנגד), וכאלה שהתחילו איתי שיחה הבהירו שהן מעוניינות בקשר רציני וביררו דבר ראשון אם אני גם כן.
 
סיפור הטיול מעניין, אבל קצת פחות רלוונטי, בעבודה לדוגמא אני לא בולט בביישנות יתר, פונה למי שצריך מדבר עם מי שצריך ניגש למי שצריך, בלי לעשות חשבון לדבר, באירועים חברתיים לעומת זאת, הסיפור שונה, שם הרבה יותר קשה לי.
כלפי חוץ אכן, אני אדם שקט, ביישן, כנראה שלא אפנה לאדם אם אין לי סיבה ממש טובה.
אין לי מושג למה התכוונת שכלפי פנים אינני שקט...לגם צניעות ונחמדות לא אעיד על עצמי, מאמין שיש כאלה שיגידו שאני חרא של בן אדם, אבל לעולם לא אפגע באדם סתם.
שרשור שירים חדש (לצורך חזרתי!)
16/08/2015 | 16:25
26
51
מקווה שהתגעגעתם אגיב לכל ההודעות לאט אבל בטוח...
 
 
שרשור שירי יום א' - יום EMO -שרשרו לפה!
16/08/2015 | 16:27
4
39
שירי הEMO האהובים עליכם!!!!
 
 
לכל אותם חבר'ה כמוני שבתיכון היו EMO והמציאו את המונח הזה אי שם בשנות ה90 לפני שהוא הפך להיות טרנדי וקולי כמו שהוא היום...לכל אותם ילדים חנונים שהלכו עם חגורות ניטים ושמעו THE CURE
 
שרשרו את שירי האימו שלכם שעליהם גדלתם ועד היום מהווים סמן ואבן דרך עבורכם!
תקופה מדהימה ואפלה!
17/08/2015 | 01:37
2
45
+1
17/08/2015 | 01:39
1
23
הלהקה האהובה עלי בעולם עד היום
17/08/2015 | 01:42
29
מוכר!
17/08/2015 | 01:46
8
שרשור שירי יום ב' -GRUNGE !! גראנג' שרשרו לפה!
17/08/2015 | 08:53
1
29
אתמול דיברנו EMO , היום נדבר על חברו המקביל , הגראנג' ! לכל המדוכאים מבינינו שהיו בתיכון ורצו להיות קורט קוביין והתאבלו כשהתאבד (זה באמת היה אבידה לכולנו...ואני חושבת שכולנו יכולנו להזדהות בחלקים מסוימים באישיותו)
 
אז היום שימו את שירי הגראנג' האהובים עליכם ביותר ! 
 
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=VhJ65v_C-eI
17/08/2015 | 23:52
23
שרשור יום ג' -שלדי פופ שבארון יוצאים! שרשרו לכאן!בירןדאןמש ש
18/08/2015 | 11:16
10
23
לכולנו יש איזה שיר גלגלצי כזה של פופ שהוא נהנה לשמוע בסתר ליבו ואח"כ יגיד שזה חרא שיר וכו'...אבל כשהוא יהיה ברדיו בתכל'ס בינו לבין עצמו הוא לא יעביר אם הוא נמצא לבד...
 
מה השיר שלכם? שרשרו..
 
 
יש הרבה,הנה... ...
18/08/2015 | 14:13
2
24
פחות אהבתי את הגרסה החיה
18/08/2015 | 23:57
1
10
...
19/08/2015 | 02:03
15
...
18/08/2015 | 14:41
2
18
19/08/2015 | 00:08
1
8
גם אתה בקטע של התקליטים של אבא;)?
בארור!אי אפשר בלי אבבא...
20/08/2015 | 12:47
7
...
18/08/2015 | 16:27
12
שמעי, זה השיר שהכי אהבתי בנועורים שלי:)
18/08/2015 | 23:50
2
17
אני לא בטוחה שזה פופ אבל לא נורא:)
(אגב, אני חושבת שאפשר לעשות במקום נושא יומי נושא שבועי, מה את חושבת?)
אין בעיה ...
19/08/2015 | 00:43
1
17
תציעי רעיונות..שרשור שירים בנושא שבועי במקום יומי או מה?
כן לזה התכוונתי
19/08/2015 | 16:43
10
גם אולי יותר אנשים ישתתפו וגם יהיה פחות עומס וגם לא יגמרו הקטוגוריות ככ מהר, לא נראלך?
שרשור רביעי !!- כמעט סופ"ש! נושא יומי - רוק ישראלי
19/08/2015 | 14:04
5
22
רוק ישראלי בועט מראש , מתכוננים לסופ"ש לוהט , חם ובעל אטרקציות
 
שרשרו את השיר הרוק הישראלי האהוב עליכם היום לשרשור היומי 
 
מאדאם הציעה , שבמקום שרשור שירים יומי הוא יהיה שבועי (כך הבנתי) דעתכם ? (הוסיפו דעה ביחד עם ההודעה והשיר ולפי התגובות אני אחליט מה נעשה שבוע הבא) 
 
 
 
אני מעדיף את זה... ...
20/08/2015 | 12:51
6
20/08/2015 | 12:55
6
...
20/08/2015 | 12:58
6
-->
20/08/2015 | 13:10
7
-->
20/08/2015 | 13:14
6
שרשור חמישי - חג חמישי לחלקנו! שרשור שקטים
20/08/2015 | 10:24
1
16
בואו לחלוק ולשים שירים שקטים לקראת סופשבוע רגוע ...
 
 
הצטרפו לשרשור !!
--->
20/08/2015 | 13:17
8
היא עומדת להתחיל ללמוד בב"ש. ואני? אני במרכז...
16/08/2015 | 22:12
20
825
היי חברים, זה שוב אני, רק 8 חודשים קדימה ועם התלבטות חדשה.
 
אז מי אני? אוטוטו 27, מהנדס חשמל ואלק', עובד בהייטק באזור המרכז (עם רכב), גר עם ההורים בראשל"צ, מחפש קשר רציני.
מי היא? בת 24, עומדת להתחיל תואר הנדסת תעשייה וניהול (4 שנים) בבאר שבע + לשכור שם דירה.
איך אנחנו קשורים? מכירים כמה חודשים בצורה רדודה + יוצאים כמה שבועות עם אווירה אופטימית באוויר והתחלה יפה מאוד.
מה מפריע לי? אני חושש שהקשר הזה הוא רק עיניין של זמן עד שהיא תעבור לבאר שבע. בינתיים אני קובר את הראש בחול אבל עכשיו הכל צף ומחלחל פנימה.
אז היא מדברת על זה שהיא שמעה מחברות שלה שעדיף לשכור דירה עם בנים מאשר בנות. איך אצליח לנהל קשר עם בחורה שעומדת ללמוד תואר קשה מאוד שידרוש ממנה המון, כל זאת כשהיא גרה רחוק מאוד ועוד יש את האלמנט הזה של לגור עם שותפים שמפריע?
 
האם אני נכנס למבוי סתום או שמע נלחץ יתר על המידה?
אין ספק שאדבר איתה על זה בפעם הבאה (הנושא לא עלה בכלל), אבל מה היא כבר יכולה להגיד שיגרום לי לא להרגיש שזה עומד להיות קשר מרחוק לכמה שנים?
מבולבל ואשמח לעזרתכם פעם נוספת.
תודה רבה
מה האופק שלכם:
16/08/2015 | 22:50
1
316
לפי מה שאתה מתאר האופק שלכם לארבע השנים הקרובות זה שהיא תגור בבאר שבע ואתה במרכז. הלימודים שלה שם אז אם אתה לא מתכוון לעבור לבאר שבע והיא לא מתכוונת לעבור למרכז מה שצפוי לכם זה ארבע שנים של מערכת יחסים בשלט רחוק.
 
תשאל את עצמך: ככה אתה רוצה לנהל את מערכת היחסים הזאת?
 
אני מציע לך לשאול את עצמך עוד שאלה: למה אתה בכלל שואל ומתלבט?
האם אתם זוג משמיים? האם יש ביניכם אהבה נדירה?
או שאתה חושש להיות רווק שוב ולחזור לשלב החיפושים?
 
אחרי הכל אתם מכירים רק כמה חודשים בצורה רדודה +... זה לא נשמע כמו אהבה גדולה.
 
אם התשובה האחרונה היא התשובה שלך אז לדעתי אתה חייב עכשיו להיפרד ממנה ולחזור לשלב החיפושים וליצור לעצמך כזה שפע שהזוגיות הבאה שתצמח ממנו תהיה הזוגיות הכי מדהימה שאתה יכל לתאר לעצמך.
17/08/2015 | 01:50
135
אם יש אהבה גדולה אז המרחק הוא לא מכשול שישבור את זה.
אם זה מגשש ולא נראה שיש פוטנציאל גדול, אז (בכל מקרה) עדיף להקדים תרופה למכה.
זה קשה, ואולי זה לא ישרוד
16/08/2015 | 23:08
214
אבל למה להחליט כך מראש? קודם כל, לשאול אותה איך היא רואה את זה, ולשמוע. שנית, אם זה יתפתח לאהבת אמת - זה לא כל כך רחוק. אפשר לנהל את זה בחופשות וסופי שבוע.
נכון, יש מצב שאתה תצטרך לנסוע יותר כי היא תהיה יותר עסוקה בלימודים.
בינתיים, לדעתי, פשוט לקבל את זה שזה הולך להיות רחוק, אבל לא מאוד, ובהחלט אפשרי .
לדעתי אתה סתם נלחץ
16/08/2015 | 23:44
1
261
תראה כשאוהבים מוצאים דרך , אתה עובד יש לך רכב אולי פשוט תתפשרו ובסופשים פעם אתה תבוא אליה והיא אלייך פעם ושאר הזמן בעיקר תהיו בקשר טלפוני וסקייפ...
 
זה אמנם שונה ומערכת יחסים שדורשת הרבה בגרות אבל זה עובד וזה רק ראשלצ וב"ש..זה לא סוף העולם..באמת שלא..יש זוגות שגרים בחול בארצות שונות וזה עובד
 
חכה תן לזה לזרום אל תלחץ תתן לזה צ'אנס תן לאהבה סיכוי...תשתדל לא לתת לחרדה להעפיל את האהבה ועל כל הפחדים מהעתיד שעוד לא התרחש..
נשמח אם תצטרף לפורום ותעדכן ותתעדכן ותשתתף בפינות, אני מעודדת עזרה לזולת ועזרה לחברים ולנסות כמה שיותר להיות פה ולענות ולעזור לאחרים וליצור אוירה של פורום חברתי ונעים שכיף לבוא לבקר בו כל יום ולכתוב משהו
ברכבת המהירה זה 50 דקות
17/08/2015 | 12:30
66
רחוק מאוד? ראשון ובאר שבע?
17/08/2015 | 15:00
8
243
אנחנו נוסעים את הדרך הזאת הרבה מאוד, והיא באמת לא רצינית.
כשאני ובעלי התחלנו את הקשר, הוא היה בתל אביב ואני בחיפה. לא הרגשנו שאנחנו מנהלים את הקשר בשלט רחוק.
אם אתה לא רוצה לצאת עם סטודנטית שמשקיעה בלימודים, אז אתה כנראה צריך לחפש מישהי שכבר סיימה ללמוד. או אולי תתאים לך יותר מישהי שלומדת מקצוע לא מאתגר, ויש לה הרבה זמן פנוי.
תחשוב רגע בכנות. אתה כותב שאתה מחפש קשר רציני. מפריע לך שזוגתך תהיה מהנדסת, תחזיק במשרה רצינית שתדרוש ממנה הרבה שעות, ותביא הכנסה מכובדת הביתה? אולי אתה מעדיף אישה שלא שואפת לקריירה, אלא רק לעבודה שתאפשר לה לחזור הביתה מוקדם ולדאוג לבית ולמשפחה?
 
איפה הוא כתב שיש לו בעיה
17/08/2015 | 21:35
7
125
איפה הוא כתב שיש לו בעיה עם זה שהיא תהיה מהנדסת ותחזיק במשרה רצינית ותביא הכנסה מכובדת הביתה?
ההודעה שלו מבולבלת ולא ממש הגיונית.
17/08/2015 | 21:49
6
131
אני מנסה להבין אולי הבעיה שלו קצת שונה ממה שהוא מתאר.
אולי בגלל שהוא פתח ואמר שהוא מחפש קשר רציני, ואז בעצם נרתע מזה שהיא עומדת להשקיע בלימודים. אלה שאני מכירה שמפתחים קשר בשאיפה שיהיה רציני, מעוניינים בבת זוג שמשקיעה בלימודים בתחום משמעותי. זאת נראית להם השקעה בעתיד המשותף שלהם.
הוא דווקא מאוד מאוד ברור
17/08/2015 | 22:04
5
96
גם בכותרת וגם בגוף ההודעה מאוד ברור מה הבעיה שלו עם המצב שעתיד לבוא:
המרחק+חוסר הזמן שיהיה לה=> פחות זמן ופחות אפשרות לטפח את הקשר החדש.
וכל זה יארוך 4 שנים!
 
בעיה מאוד פשוטה להבנה.
אז אנחנו קוראים אותו קצת אחרת.
17/08/2015 | 22:23
4
94
אני לא מצליחה להבין איך ראשון פתאום התרחקה מבאר שבע. בעצם, גם אם היא היתה לומדת בתל אביב הנדסה, היא היתה מאוד עמוסה.
אני גם לא מצליחה להבין איך אפשר לראות כבעיה שסטודנטית תגור עם שותפים. בטח לא יותר בעייתי מבן 27 שחי עם ההורים.
הרושם הכללי שלי הוא של הרתעות מקשר בעל פוטנציאל. הוא מכיר אותה תקופה ממושכת, כבר כמה שבועות שהם ביחד באופן רומנטי. כל הבעיות שהוא מעלה נראות לי תמוהות, ולכן אני מחפשת מניע נוסף.  יכול להיות שאני בכלל לא בכיוון, והסיבה האמיתית שונה לחלוטין. אני רק מנסה לגרום לו להתבונן אל תוך עצמו, ולבדוק אם יש עוד סיבות שכדאי לו להיות מודע אליהן.
אני חושב שאת מחפשת לשווא סיבות נסתרות
18/08/2015 | 01:45
3
76
א- המרחק בין ראשון לציון לבאר שבוע הוא 104 קילומטר נסיעה שהם שעה ועשרים ברכב. זה המון זמן לרוב האנשים שחיים בישראל.
 
ב- כמה חודשים של היכרות ועוד שבועיים של זוגיות זה ממש כלום זמן. זה תקופה קצרצרה.
 
המשמעות של המרחק והלימודים הוא שבארבע השנים הקרובות הם יתראו בסופ"שים בלבד ולא בכל סופ"ש כי יהיו מכשולים בדרך כמו תקופת מבחנים, תקופות קשות בעבודה, ותקופות קשות באופן כללי.
 
אני אשאל אותך שאלה: היית מוכנה עכשיו לעבור לגור בנפרד מבעלך למשך ארבע שנים ולראות אותו רק בסופ"שים?
היום כבר יש לנו ילדים, וזה סיפור אחר.
18/08/2015 | 09:24
85
כבר כתבתי קודם שבתחילת הקשר בעלי למד בתל אביב ואני בטכניון, כך שאני בהחלט יודעת איך בונים קשר משמעותי בזמן לימודים ובמרחק.
אם הקשר טוב, וחושבים שיש לו פוטנציאל לעתיד, המרחק והעומס לא מפריעים יותר מידי. רואים בהם שלב זמני בחיים.
אם פותח ההודעה בטוח שאלו הבעיות היחידות שיש לו, ואין סיבות נסתרות- הייתי אומרת לו שינסה. אולי הוא יראה שזה לא מצב קשה כמו שהוא מדמיין. אולי עד תחילת הלימודים הקשר יתחזק עוד, ופתאום הוא ירגיש ששווה לו להשקיע. מצד שני יש עוד זמן עד אוקטובר, אולי עד אז הם יראו שהקשר שלהם לא ממש מוצלח, והוא לא יצטרך להתלבט.
יש לו גם אפשרות אחרת שאתה לא מציין
20/08/2015 | 21:17
1
35
לעבור לגור בבאר שבע יחד איתה עם נסיעות ארוכות לעבודה ובחזרה במקרה שהיא מעוניינת.
 
לא מזלזל במרחק ,ולא טוען שזאת אפשרות נוחה, אבל הוא צריך להחליט אם הוא מעדיף אותה  על האלטרנטיבה או לא.
זה חוזר לאותה שאלה בכל מקרה
21/08/2015 | 15:26
22
השאלה הלוגיסטית ממש לא מעניינת. ברגע שיש תשובות חשובות יותר הלוגיסטיקה מסתדרת.
 
השאלה היא האם ועד כמה הם אוהבים. על פי העובדה שהוא בכלל שואל, ועל סמך זה שהם בסך הכל כמה שבועות יוצאים- נראה שאין הרבה אהבה.
 
לכן אין טעם שבגלל הפחד להיות רווק הוא יעבור לבאר שבע וייסע כל יום לעבודה שעה ועשרים הלוך וחזור.
 
בכל מקרה הוא לא משתתף בדיון אז אני לא רואה טעם להמשיך.
שטויות הלחצים ושטויות כל התשובות כאן
17/08/2015 | 23:46
125
אף אחד לא יכול להגיד לך מה יהיה ואיך הקשר ייראה עוד כמה חודשים שנים,
אתה רוצה? תנסה. ואז תחליט. אבל תתן 100%. תתנו פחות מזה וכל קשר רדוד או עמוק ככל שיהיה מתפרק בימינו. אתה לא רוצה? אתה יכול גם להחליט לא לצאת מהבית לפגוש אותה עכשיו כי לא בא לך  מספיק כדי לקום ולצאת.
 
דבר אובייקטיבי אחד בטוח: אנשים בארץ הקטנה הזאת בגלל גודלה מפונקים וקמצנים בצורה נדירה על דלק ומרחק שבחו"ל וגם בארץ אגב יש אנשים שגומאים אותו כל יום בהלוך בלי לדבר על החזור בשביל ללמוד או לפרנס את המשפחה.
יפה שיש לך תואר ועבודה ורכב אבל אתה עדיין דוגר על הביצים אצל ההורים.
אין לך שום זכות להעיר לה בין אם תגור לבד עם בנות או שותפים (שאגב זאת
היתה דעה שטותית שבחיים לא שמעתי, ואם אתה לא מעלה את הנימוק אז היית יכול להמשיט. כי בד"כ הן מעדיפות עם בנות או לבד).
קשר בשלט רחוק לא מחזיק מעמד לאורך זמן...
18/08/2015 | 00:27
42
היי
20/08/2015 | 10:59
1
75
אני אגיד כמה דברים
1. אני חושבת שבמדינת תל אביב יש הרבה מפונקים ולא מבינים שבשביל אהבה שווה להשקיע
2. אני גם גרה באיזור תל אביב לאחרונה ונשואה כבר שנה פלוס
3. לפני הנישואים גם אני חיפשתי יצאתי לדייטים נסעתי ונתקלתי בתופעה שגברים לא מוכנים לנסוע יותר מידיי ולטרוח תמיד שואלים "את מגיעה למרכז "
אני אישית הייתי חוצה את העולם בשביל אהבת חיי !
4. אחרי שאמרתי כמה דברים פחות נחמדים אגיד שבהתחלה זה קשה כי לא יודעים אם זאת אהבה כמו שציינת אתם בתחילת הקשר אבל כמו שנאמר כאן אם אתה רציני אז זאת השקעה לעתיד אישה משכילה  אז נכון זה לא קל לנסוע ולהתראות פחות אבל בעצם אמורים להיות חיים לכל אחד ממכם ולא כל היום תקועים אחד בתחת של השני. בסופו של דבר תעשה מן הסתם כרצונך אבל אם מדוובר רק במרחק לא הייתי ממליצה לפסול אם מדובר בעוד דברים זה משהו אחר
אני נתקלתי בכאלה שגם חצי שעה עבורם זה הרבה הזוי מפונקים.
 
את טועה!הקשר שלהם לא יחזיק יום אחד נוסף ברגע המעבר שלה...
21/08/2015 | 14:01
60
או עם תחילת הלימודים.
 
הנדסה תעשייה וניהול זה תואר לא כל כך תובעני וקשה כפי שתיארת
29/08/2015 | 21:46
19
ואני אומרת את זה מניסיון,
זה התואר הכי קל מכל ההנדסות , הוא נורא זהה לכלכלה ומשאבי-אנוש במאפיינים שלו. יש את המילה "הנדסה " בתואר הזה לגמרי במקרה ...
ואין לך סיבה לחשוש מהמרחק, אני נמצאת בזוגיות כזאת וזה אפשרי בהחלט .
לגבי ההעדפה שלה לחלוק דירה עם שותפים גברים- זה מוזר, מאוד אפילו, "שמעה מחברות שלה שעדיף לשכור עם בנים" אתה רציני? אין לה שיקולים משל עצמה? 
איך היא הייתה מרגישה אם היית שוכר דירה עם בחורות? 
 
תודה לכולם על התגובות
04/10/2015 | 15:06
3
עזרתם לי.
 
החלטתי לסיים את הקשר מהסיבה שלא כך אני רוצה ש 4 השנים הקרובות שלי ייראו. כיום אני במערכת יחסים חדשה שהתחילה בצורה טובה.
 
תודה!
מבולבלת
16/08/2015 | 09:49
5
386
היי
אני בת 27 ואני רוצה להתייעץ.
כל חיי חסמתי את עצמי בפני קשרים, ולמרות שאהבה הייתה חסרה לי תמיד העדפתי לחסום את עצמי מאשר להיפגע.
לאחרונה היה לי קשר, הראשון בחיי, שהיה קצר ונגמר בכך שהבחור אוהב אותי אבל לא מצליח להתאהב.
עברו מאז כמה חודשים ואני לא מצליחה להשתחרר. מרגישה שלא אוכל לאהוב ולהתחבר ככה לאף אחד.
בנוסף, אני יודעת שאני נחשבת לבחורה איכותית, חכמה ונראית טוב ועדיין לא מקבלת פניות מבני המין השני, מה שגורם לי להרגיש לא טוב עם עצמי.
מאוד הייתי רוצה להמשיך הלאה, למרות שאני לא יודעת אם אצליח, אבל אני באמת לא יודעת מה לעשות.
אשמח לעצות...
שלום
16/08/2015 | 14:49
68
התאהבות אינה כל-כך חשובה אלא נלווית ומפתחת את הקשר. אם יש ביניכם אהבה אנושית, תוכלו לפתח מערכת יחסים טובה. אם אתם מרוצים רגשית מהקשר, כדאי שתשקיעו בו ותטפחו אותו ולא תוותרו עליו. גם ידידות יכולה בעתיד להפוך לחברות. צרו את הקשר לאט ובעדינות והתרכזו בהנאה ממנו בהווה.
 
תראי בעיניי הגישה הכי טובה
16/08/2015 | 17:24
93
לתרגל - הדרך היחידה להתגבר על מישהו היא פשוט לצאת לדייטים אפילו סתם מהסיבה שרחוק מהעין רחוק מהלב...ככל שתהיי עסוקה בעצמך ובתחביבים או דברים שיעשירו את עולמך האישי כך הצער יישכח לאט ובסוף תתגברי ותפתחי לקשר חדש
 
אם את אומרת שהבעיה שלך היא חסימה מול אנשים הייתי דווקא הולכת ומנסה לפתור את המכשול הזה ע"י סדנות והרצאות ותרגול ללכת ליציאה במסיבה ולהתחיל עם אנשים..סתם..מבלי כוונה באמת שאת תזרמי איתם למיטה או משהו..ולמה? כי לדעתי טבילה באש היא הפתרון הטוב ביותר לטיפול בחרדות ופוביות -כאשר מגלים שהשד לא כ"כ נורא בסוף מתרגלים אליו והוא יושב לצידך ולא מאיים עליך ויוצר צל וחשיכה שמעיבה על חייך
 
 
מחיר ורווח- נקודה למחשבה ותרגיל:
18/08/2015 | 01:56
44
יש לך אמונה שקשרים=להיפגע ושלהיפגע=משהו שאת לא מוכנה לשאת.
 
האמת היא שאת באמת עלולה להיפגע מקשרים עתידיים אבל זו לא סיבה מספיק טובה לא להיפתח בפני קשרים.
 
להיפגע זה חלק מהחיים. עדיף לאהוב ולאבד מאשר לא לאהוב בכלל. על אותו משקל עדיף לשמוח ולכאוב מאשר לא לשמוח ולא לכאוב.
 
אני ממליץ לך לעשות דבר כזה:
תעשי רשימה של המחיר שאת משלמת מכך שאת לבד
תעשי רשימה של הרווח שלך מכך שאת לבד.
 
תחשבי: האם הרווח הזה שווה את המחיר?
לדעתי , המצב הרבה יותר טוב ממה שאת חושבת :)
21/08/2015 | 18:04
36
הסיבה שהקשר הראשון שלך אינו צלח מאוד פשוטה- כל חייך דחית את הרומנטיקה ולא רצית להתאהב מפאת הפחד להפגע , כאשר סוף סוף היית מוכנה להיפתח בפני מישהו , אותו פחד מודחק מתת המודע צף על פני המים וזו פשוט נבואה שהגשימה את עצמה!
מה גם , שזה טוב שזה נגמר , לא היית רוצה שהראשון יהיה גם האחרון! :) פיקס!
תסתכלי על חצי כוס המלאה !!!
לגבי התהייה שלך מדוע אין פניות מהמין השני אף על פי היותך איכותית- תשובתי תהיה שדווקא הבחורות האיכותיות זוכות לפחות פניות מהמין השני כיוון שזה מרתיע גברים, הם מפחדים מנשים חזקות ואיכותיות, מתביישים מהן.
 
אני חוששת שמדובר בביטחון עצמי נמוך..
תשכחי מכל מה שהיה עד עכשיו
תעשי איפוס להארד דיסק ותתחילי חיים חדשים
אל תפחדי להכיר גברים ואל תחששי להיפגע, אף אחד לא חסין מכאב וכאב רק מחשל! 
תצעדי עם ראש מורם ואני בטוחה בטוחה בטוחה שתכירי את הבחור הנכון , 
כשזה יהיה הנכון את כבר תרגישי בעצמך!
 
בהצלחה !!!!!! 
את יודעת, יש הבדל בין מי שאנחנו למה שאנחנו חושבים את עצמנו
26/08/2015 | 17:36
14
קשה לנו לפעמים להעריך את עצמינו נכונה,
אולי תתני לחברות טובות ולא שפוטות, וגם לגברים שאת מכירה, 
וגם לגברים בדייטים כושלים - להיות לך למראה אמיתית.
 
אם חסמת את עצמך, הפעלת סוג של חבלה עצמית בכדי לתרץ למה אין לך קשר, או לחבל אוטומטית בניסיון ליצור קשר, אולי מפני הפחד שהקשר יכשל (סביר להניח שקשרים יכשלו, זה אחר זה, עד שיבוא המתאים ביותר - אך לא המושלם וגם לא סוף העולם אם קשר נכשל, זה חלק מההתפתחות והלמידה לשנו על עצמנו).
 
אם לא נכשל, לא נתפתח. כמה פעמים נכשלת במבחן נהיגה? האם לא הגעת טובה יותר למבחן הבא? עד שבסוף עברת כי כבר היית מיומנת יותר ומודעת יותר למה שהכשיל אותך בפעמים הקודמות.
 
27 זה "צעיר", אני התחלתי להיכנס למערכות יחסים רציניות רק בגיל 33. רק לטובה. :) היו לי מלא שטויות לעשות עד שהרגשתי מוכן. גם סוג של חבלה עצמית.. בצבע של חיידק טיולים בעולם.
 
זה שהמין השני לא פונה אליך, אומר אולי שהוא לא שם לב אליך. אולי משהו שאת משדרת.. ? 
 
פירסט זינג פירסט, את צריכה ריאליטי צ'ק מהקרובים אליך.
 
הייתן יוצאות עם גרוש + ילדים ?
15/08/2015 | 11:34
9
317
היי
 
אני בת 28 ויוצאת עם גרוש בן 36 עם ילדים.
הקשר הולך טוב עד שאני חושבת על הקטע שהוא גרוש +.
אנחנו רק בתחילת הקשר אבל אני חוששת מהעתיד..
חוששת מהקטע שהילדים שלו לא יקבלו אותי, מהקטע שהגרושה שלו תנסה להפריע בעתיד, תנסה להסית את הילדים נגד.
 
הייתן יוצאות עם גרוש פלוס ילדים ? 
שלום
15/08/2015 | 15:03
125
אם את אוהבת אותו בתור אדם, כדאי שתשתדלי להיות אתו בקשר ולהתגבר אתו על הקשיים ביחד אלא כמובן אם הוא מכה אותך או משהו כזה ואז הוא יצטרך לעבור טיפול גמילה ורק אחר-כך תוכלו להחליט אם יחזור אלייך. הילדים כמעט תמיד אוהבים את הוריהם וההורים את הילדים, ואפשר להרגיל אותם לחיים השונים אבל העיקר לתת הרבה אהבה ודאגה כנה לילדים.
 
 
היי
15/08/2015 | 23:35
112
תשמעי... את בהחלט תצטרכי להתמודד עם הילדים ואולי עם הגרושה.תסתכלי על המכלול של הדברים. מאמינה שעם הזמן את תקבלי תמונה יותר ברורה מה המצב שם... איך הילדים שלו, מה הדינמיקה עם גרושתו.. ואולי בכלל תחליטי שאתם לא מתאימים.. תבחני את כל הדברים האלו והאם את מסוגלת ורוצה להתמודד עם זה. אם יש בניכם ממש התאמה והוא משפיע עלייך בצורה חיובית אולי זה שווה את זה
איכס ! גרוש ?
16/08/2015 | 09:57
66
תלוי מה את מחפשת
16/08/2015 | 12:58
96
אם אין כאן כוונה רצינית מצידך ואת רוצה רק לבלות, אז למה לא. אבל אם זה הולך להיות רציני: חיים משותפים ואולי חתונה  וילדים אז כדאי לבדוק את העניין קודם  כל מבחינה כלכלית, להביא בחשבון  שמההכנסה שלו יגרעו מזונות והוצאות אחרות עבור ילדיו, שעות הפנאי שלכם יצטמצמו כי הוא מחויב גם לילדיו ממשפחתו הראשונה (ואם הוא יפקיר אותם, אז איזה מן בנאדם הוא ? בטח לא ראוי) . בקיצור, כאב ראש לא קטן. 
היה לנו דיון כזה לא מזמן
16/08/2015 | 17:11
110
והתוצאות אמרו שגברים בד"כ לא יהיה להם אכפת לצאת עם גרושה ולהפך זה נחשב מינוס...
 
בנוגע לדעתי האישית , הייתי לא יוצאת עם גרוש פשוט מהסיבה שאני בן אדם קנאי ואני קצת ילדותית והגרוש שנשאר ברקע בגלל ילדים זה בעצם כמו שהאקס תמיד יהיה בתמונה ולי זה היה מפריע ולא הילדים..
 
מקווה שעזרתי לך בהחלטתך , אני מזמינה אותך להצטרף אל קורתינו אל שוחותינו לפינות הרבות והשונות , הדיונים ה-האדמות ולעזור לאנשים אחרים כי קארמה טובה תוביל לקארמה טובה עבורך (כך אני חושבת)
 
תהני ומקווה שתפתחי שם אמיתי ותצטרפי אלינו לפורום
 
היי מתוקית
17/08/2015 | 08:02
85
שמי אושרית אני בת 28 אני יוצאת עם גרוש +1 
כשהתחלתי את הקשר לא ידעתי לאן אני נכנסת עד שזה הגיע למצב שהם נלחמו אחד בשני על הילד ועל המשמרות 
אני לא יודעת אם להציע לך להתחיל לצאת עם גרוש אבל אני יודעת שאני ממש אוהבת את הבחור שנימצא איתי הוא עובר עליות וירידות ואני שם איתו כי אני אישה כי יש לי את הכוח להתמודד עם מה שחבר שלי עובד ואני תומכת ואוהבת אותו 
לפעמים הוא מוציא עליי את הקריזות שלו אבל אנחנו מתמודדים עם זה ושוחכים ..
אני לא מרגישה בעמדה נחותה מהקודמת אבל כן מרגישה "האישה השנייה"
 
לא! אני לא מזוכיסטית.
20/08/2015 | 22:53
15
אהבה יכולה לבוא בכל הצורות
21/08/2015 | 18:07
40
אצלך זה בא בצורת גבר גרוש עם ילדים
לשאלתך, כן , אני הייתי יוצאת עם אחד כזה, למה לא? ואני הכי כנה שבעולם!
אם טוב לך איתו ואת מאושרת , אם את נהנת איתו והוא גורם לך לחייך אז למה שכמה עובדות על החיים שלו יעצרו בעדך? 
לכי על זה! תזרמי, זה בסדר שאת תוהה וחוששת לגבי העתיד
אבל לפעמים דווקא כשחושבים יותר מדי על העתיד נמנעים מלהנות בהווה!
במידה ויהיו קשיים אז תשקלי ללכת
כל עוד אין קשיים והכל טוב אז אל תמציאי לעצמך בעיות שלא קיימות בכלל
 
מאחלת לך המון בהצלחה, אושר ואהבה!!!
מדובר בפשרה גדולה, והשאלה היא האם את מוכנה להתפשר בנושא הזה
25/08/2015 | 19:49
24
בדרך כלל זה לא שווה את זה, מה את צריכה ילדים שלא שלך ואת גרושתו על הראש שלך.
מיום ליום זה מרגיש שהלבד הזה כאן כדי להשאר.
14/08/2015 | 00:55
5
215
תפתח את עצמך לעולם.
14/08/2015 | 11:21
1
124
אף אחד לא באמת לבד
מה אתה אוהב? תחביבים?
קבוצות קריאה? ריקודים? מיליון אפשרויות.
הדרך קצרה במיוחד משם ללמצוא בת זוג.
מסכים
14/08/2015 | 12:21
77
מצא לך עיסוקים שמעניינים אותך, עסוק בהם והשתתף במסגרות שעוסקות בהם ושם תמצא גם חברים.
 
ג'ק אתה לא לבד!
16/08/2015 | 17:28
2
93
א. יש לך אותנו , תשתתף בדיונים תתחיל לדבר עם אחרים תראה שהבדידות נהיית יותר קלה כשאתה בודד עם אחרים מול המסכים 
 
ב.תתחיל למצוא תחביב שנשמע לך מעניין שיחייב אותך לפנות לאנשים כמו קורס לשפה ...(אולי סינית או רוסית או משהו שמהווה אתגר)
 
ג.תתחיל לחפש ללכת להרצאות או לפתח עולם אישי עשיר כמו להתאמן , ללמוד לצייר או לכתוב או משהו מעניין כזה, ככל שתתחיל להעמיק בזה הבדידות תעלם ועימה יגיעו הזדמנויות לקשרים רומנטים חדשים..הכי חשוב!
 
לא לוותר לעצמך! גם כקשה לזכור שאין ברירה זה או לשחות או לטבוע..ואתה לא רוצה לטבוע !
אז תחזיק מעמד תנשום ותצטרף לפורום..אני כותבת פה כל יום ושמה דברים מעניינים אתה מוזמן להשאר ולהגיב ולא להיות סמוי ככה גם יכירו אותך ולא תהיה בודד יותר..
 
 
תודה
22/08/2015 | 02:23
1
31
אבל אני שנים רבות בתפוז והייתי מאוד מאוד פעיל פעם, הכרתי אנשים אבל דרך ההיכרות הזאת לא מעניינת אותי יותר.
 
אני שונא את הסופי שבוע, מחכה כבר ליום ראשון, לחזור לעבודה.
אז תשאר איתנו
25/08/2015 | 14:33
21
אני בד"כ כל יום מעלה שיר או סרטון או משו נחמד מהיוטיוב ומחפשת עבורכם! במיוחד כתבות לקריאה ששווה לקרוא ולהדיין עליהם ואפילו מעין כתבות שאפשר להחכים מהם...ככה שבסופש לא ישעמם לך אם תעבור על כל החומרים...
 
 
פלרטטנות היא מילה גסה?
16/08/2015 | 13:40
4
210
אני לא פלרטטנית, למרות שלא תמיד חשבו כך. אולי זה בגלל הנחמדות או השם ה"אקזוטי" שלי המשלב מזרח ומערב. גברים תמיד התעניינו לעיתים גם בנות, זה נחמד. אך הטבעת הזאת יוצרת מחסום, יותר נפשי מאשר פיזי. הסביבה נרתעת וכך גם אני. גם אם זה נחמד, הפסקתי מחשש לבגידה על כל אופניה. הוא הצליח לעשות מה שרבים ניסו לפניו ונכשלו. הייתי פרפר, לא אשקר. אבל בסוף הסכמתי להתמסד בכל גופי ונפשי. אבל איך זה קרה?! הוא הפך לפלרטטן ראשי. עכשיו יותר מתמיד! או שמה הייתי עיוורת כשזה הופנה כלפי. אבל כשמתמסדים זה לא מכל הגוף והנפש??? הייתי תמימה. אמא צדקה? בכל פעם אמרה כי גברים בוגדניים, זה בטבע שלהם. אז מה אם הוא גבר?!  למרות הכל גם איתי עדיין מתחילים ואפילו חוויתי פעמיים תשוקות עזות לשני מכרים. המבט שלהם בעיניים כשהם מסתכלים עליי, חודר לתוך נשמתי. הקול המסוקס המרעיד כל פיסת עור בגופי. השפתיים הממגנטות – ואני נלחמת לא להתקרב מידי. תפיחה על השכם או לחיצת יד גורמים לי להינמס בפנים. התשוקה שלהם להיות דווקא לידי כשאנו נפגשים. זה לא פרפרים. זאת הקיבה בוערת מבפנים, האש רוצה להתפשט לכל חלקי הגוף והחוצה. לצעוק, לגעת ובאמת להרגיש. אבל אז אומרים שלום ופה נגמרת הפנטזיה. הכל נשאר בפנים טמון עמוק עמוק ולא רואים כלום מבחוץ. שבה אל הגבר שלי בבושת פנים עצמית. מחבקת אותו חזק חזק. אוהבת אותו עד העצמות. מנסה לחפר על משהו שלא היה באמת אלא רק בדמיון. מתנתקת מגברים אחרים אפילו ידידים שגרמו לו אי נעימות קלה. הכל כדי שיבין עד כמה אהבתי אליו גדולה. אבל הוא, לעיתים כשאנו מסיימים שיחה הוא לא מנתק ואני לו קורא. פתאום נשמעת לה הפלרטטנות! מלווה בצחוק חנפני וכינויי שמות מטופשים. ואני מדמיינת לי אישה בת 50. השלב המתקדם יותר הוא מול אשתו של חבר. הדמיון מקבל פנים וגיל. אבל איך הוא עושה את זה ככה מולו?! החבר שלו! אבל אין התרגשות. והיא מצחקקת ומחייכת מניחה עליו ידיים. והוריד אצלי הוכפל פעמיים. אבל ממנה אני לא מצפה. אבל ממנו לצפות זו חוצפה? להתנהגות טיפה שמרנית וטיפה מכבדת. אז מה קורה אם כך כשאני לא לידו?!? אבל השיא הגיע בשישי. שאת הפלאפון הוא לא עזב. הודעות על שמאל ועל ימין. מי השאלה? עבודה כמובן. עבודה מלשון נקבה. הייתי חייבת להציץ. ולצערי זה לא היה הדמיון הפעם. בחורה בגילנו צעירה. נאה וחטובה. שולחת לבבות בשלל צבעים. ולתגובה מקבלת מילות געגועים. עכשיו נותרה רק דממה. ואולי איזו דמעה אחת שמנסה לפרוץ בבכי. מה זאת – הקנאה??? או שמה התשוקות שלי שהודחקו ומנגד, שלו שהתפרצו? אינני יודעת מה לעשות. לשבת לחכות לבכות לשכוח לסלוח(?) לברוח??? נגמרו לי המילים. נותרו רק שלוש נקודות שלהמשך שיבוא מחכות . . . 
 
אני מצטערת ההודעה ממש מפוזרת
16/08/2015 | 17:06
1
80
אני לא מסוגלת להבין את הפואנטה או את השאלה..אפילו לא ברור לי אם הכותב הוא גברת או אדון...בולבלתי לחלוטין 
 
can you dumb it down for me? כדי שאוכל לנסות לעזור...
21/08/2015 | 18:11
5
שלום
21/08/2015 | 20:02
1
23
בחיים מכירים כל מיני אנשים וצריך לדעת להתמודד עם כולם לטוב ולרע. קשרים כדאי ליצור לאט ובעדינות. כך מכירים את האדם יותר זמן ולומדים לזהות כמה הוא אמין. קשר צריך להיבנות מאהבה. כשאדם נותן הרבה ומשקיע, ומרגישים שזה אמתי, הוא בוודאי אוהב. מערכות יחסים עדיפות על פלירטים, אין ספק. דווקא בגלל זה כדאי לבנות את הקשר לאט ובהדרגה ומתוך רגש אמתי.
 
ועוד
27/08/2015 | 20:53
5
פלרטטנות פשוטה אינה חשובה, גם התרגשות אינה מאד חשובה. חשובה האהבה, ואת האהבה מפתחים עם ההכרות והיחסים. קשרים עדיף ליצור במסגרות שמכילות עניין משותף, לאט ובאופן אמתי מתוך רגש. אהבה רגש יותר מורכב ממאוהבות. מאוהבות רגש נלווה ונחמד בלבד.
 
קח אותי רובי! -כתבה לתחילת השבוע
16/08/2015 | 17:04
3
98
האם קרוב היום בו נעדיף לייצר אינטימיות מינית עם רובוטים ומערכות הפעלה מאשר עם אנשים בשר ודם? חוקרים מאמינים שכן, וזה יקרה הרבה יותר מהר משנדמה לכם
 
קישור לכתבה -לחצו כאן
 
 
קראו חוו דעה והדיינו , אשמח אם יצטרפו לדיון כמה שיותר אנשים!
 
 
לטעמי זה מאוד מזכיר לי את הפרק השלישי של מראה שחורה שבו האישה קונה כפיל רובוט שנראה כמו בעלה והוא מיועד להיות לו לתחליף 
 
 
אם
20/08/2015 | 00:23
1
23
הוא יביא לי ילדים יספק אותי במיטה ויכלכל את הבית אז כן !!!
ללא ספק כן !!
נשמע הגיוני...
20/08/2015 | 11:40
16
תודה על ההתייחסות ושקראת את הכתבה 
כמו שהם כותבים זה כבר קיים ביפן
22/08/2015 | 00:52
17
וכל הצעצועי מין על בטריות זה לא בדיוק אבל גם קצת בערך.
לא יודע מה זה מראה שחורה אבל הרבה נשים טוענות שהשלב הבא לחיים הטובים זה לעזוב ולהחליף את הבעל.
חם בפורומים של תפוז
פיוז קצר
פיוז קצר
ברגע שמשהו לא מסתדר האינסטינקט שלה הוא להרביץ...
פיוז קצר
פיוז קצר
ברגע שמשהו לא מסתדר האינסטינקט שלה הוא להרביץ...
הארוחה החשובה ביום?
הארוחה החשובה ביום?
עכשיו בפורום, דיון בנושא: האם א. הבוקר יכולה
הארוחה החשובה ביום?
הארוחה החשובה ביום?
עכשיו בפורום, דיון בנושא: האם א. הבוקר יכולה
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
אוהבים את תפוז?
אוהבים את תפוז?
עשיתם לייק לדף הפייסבוק שלנו? בואו לקבל את
Flix וידאו
אודי ברגר- ייעוץ אסטרולוגי
אודי ברגר אסטרולוג ומאמן
פורום טיולים בסקנדינביה
פורום טיולים בסקנדיביה
פורום טארוט
פורום טארוט
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
08:20 | 06.10.15 Shamy
08:00 | 06.10.15 Shamy
21:32 | 04.10.15 אורחים בפורום
11:01 | 04.10.15 אורחים בפורום
17:42 | 30.09.15 MommyHug
13:12 | 27.09.15 בובית 2015
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ