לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

  

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

 

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

שאלה רצינית ואנא תשובות רצינות אם אפשר
16/11/14 02:32
284צפיות
לאחרונה אנחנו לומדים ריקודים שלא רק דומים אלא דומים כמעט זהים לריקודים קיימים ואתן דוגמאות , היופי שלי האוטו שלך ממש כמו הי יה הי יה , מתנות קטנו זה חיבור של כמעט פרידה ואלןקים תעשה שניגדל ועוד ועוד, שאלתי אם כן למה למה עושים זאת המדריכים . אני מבין שאי אפשר לעצור את פרץ היצירה ועומק הרצון לנסוע ללמד במחנות אבל אתם המדריכים כן יש ביכולתכם לסנן לנו אנא עדו מלאכתכם נכונה ,בילבלתם אותנו זה ממש לא רציני . אם יש מחברי ריקודים או מדריכים פה או כל מי שיכול -- הצילו
תשובתי
16/11/14 18:47
169צפיות
ישנם הרבה מרקידים שממציאים ריקודים אבל אין להם "ראש יצירתי" במיוחד....כלומר אין להם רעיונות לצעדים או קומבינציות חדשות ולכן חוזרים על דברים קיימים.
גם הקהל לא חכם במיוחד וזורם עם כל ריקוד שיוצא..
עכשיו ככה: מרקידים אנונימיים שממציאים ריקוד טוב, חייבים ללכת להרבה הרקדות וללמד.
אותם מרקידים חייבים להיות מקושרים למרקידים ידועים כדי להצליח להטמיע את הריקוד החדש בהרקדות. (הסיכוי נמוך מול ההשקעה).
לצערי, לא ניתן לשנות זאת, ויש למשיך לסבול מהמון ריקודים חדשים (למרות שיש איזה 6000 בארכיון).
יש גבול כמה אפשר לחדש
17/11/14 21:19
106צפיות
במקצוע שלי, פיתוח תוכנה, השענות על הצלחות קודמות היא דבר טוב, לא צריך להמציא את הכל מחדש בכל פעם - אם אפשר להשתמש במשהו שכבר נכתב, מה טוב
אבל במצב כרגע כשכל אחד רוצה ליצור משהו חדש, הדמיון בין הריקודים יבצבץ
אני מודע לזה שקשה לחדש אבל מי ביקש לחדש מי ביקש עוד חדש זה
18/11/14 06:37
94צפיות
מביך לראות שהכל דומה . בשל כך קרובה התופעה  שיעמוד הכרוז עם מקרופון כמו ברקודי  קנטרי ויאמר את שמות הצעדים וכולם עושים את הצעדים כמו רובוטים . אנני מחדש אולי דבר אבל חבל בגלל חוסר התחשבות של מדריכים מסוימים שיוצרים ריקודי אד הוק יוצרים בלאגן .ואגב חידוש כן יש וישר ירודים חדשים לאו דווקא במרכז העיר אבל לא נותנים להם ביטוי ומעניין למה . ולסיום אומר בגלל זה פוטו בזכות זה פורחת תופעת הנוסטלגיה פשוט בורחים לפשוט.
שירקוד, אתה מעלה בעיות אמיתיות
18/11/14 10:18
97צפיות
למי יש עוד כוח להתמודד עם התופעות האלה ?
לצערי, קובלנתך לא תישמע ולא תגיע לחלונות הגבוהים
כי שם, בין ה"כוריאוגרפים" מטעם עצמם,  יש מרוץ של עכברים
בין הפרטים , כמו בלהקת הזאבים ( רגע: עכברים או זאבים???)
שמחפשים אחרי כל שיר חדש , כמשחרים לטרף
וכדי לכתוב לו עוד ריקוד...
 
 
זה הכל בגלל יוסי גיספן
שדוחף בכל לילה שלו,  טרוף-סיוטים, עוד תמליל של שיר חדש למלחינים
ואלה מצדם, מעמיסים על המלים של גיספן עוד זמר שדומה לאלה שנכתבו לפניו
ושניהם ביחד אצים אל הזמר הכי קרוב בשטח
ואיך שהזמר מתחיל לשיר
מיד רץ אחריו חייל מצבא הכוריאוגרפים של ריקודי העם.
לכתוב לנו ריקוד..
יש הבדל עצום בין כתיבת שירים
18/11/14 22:56
50צפיות
לחיבור ריקודים.
גם אם אני שומעת את השיר ברדיו אני לא צריכה ללמוד אותו בע"פ, כדי להשתתף בהרקדה אני צריכה ללמוד המון ריקודים אחרת אשב בצד
סיגל ושירקוד,במוקד יש,מעט יוצרים מוכשרים והרבה מחפשי תהילה
18/11/14 14:12
87צפיות
ובואו נפריד מראש את גיספין או אחרים, הריצה אחרי השיר והזמר והבחירה מה הוא שיר יפה שזו בחירה אישית גם ללא הריקוד שמחברים לו או לא. ואיני מתעלם מכך ששיר יפה וזמר טוב הם חלק מהכלים בהם אנו משתמשים לקבוע מה הוא ריקוד טוב בעינינו.
בקורס מדריכים לריקודי עם מלמדים את שמותיהם וצורת הביצוע של כל הצעדים שמתבצעים בעת שאנו רוקדים. לרוב המרקידים אינם יוצרים צעדים חדשים אלא משלבים בכל מיני צורות, בכל ריקוד באופן אחר את הצעדים הקיימים ויוצרים רצף שונה ככל האפשר. יוצר מוכשר הוא זה היודע לייצור בכל פעם מתאם אחר של צעדים שברצף אינו העתק של מצרף ריקוד שכבר נוצר לפניו ובאופן שימצא חן בעיני המרקידים המלמדים ובעיקר הרוקדים שיראו בו משהו מרענן וחדש.
יש לנו יוצרים מוכשרים ובעלי מקצוע וידע טובים. חלקם לצערי מושפע מהנעשה בשוק ותרומה גדולה יש גם למחנות הקיץ בחו"ל עם הבונוסים השמנים.
אממה..... זה מספר שנים, כל שנה יוצאים מקורסים למדריכי ריקודי עם כמה עשרות מרקידים חדשים שיש להם הרבה חברות וחברים, ושכמה מהם חושבים שנולדו - "בטהובן או רמברנט" ומפציצים אותנו בריקודים חדשים שחלקם הגדול הוא העתק מריקודים קיימים. "הכשרון הנפלא שלהם" !! לא מאפשר להם להבדיל או אפילו לנסות להסתיר שזה העתק. התוצאה היא שכשהם מחברים את הקטעים שהועתקו עם כישרון מפוקפק נוצר מוצר מפוקפק ואנחנו שפני הנסיות שמשלמים את המחיר.
אחסוך מכם את הסיפור איך מצלמים את הריקודים האלה, מפיצים אותם, משכנעים מרקידים ללמד, ודוחפים להרקדות.
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
מה שנאמר לי באזני, אתמול:
17/11/14 17:18
216צפיות
אחרי הלימוד המתיש של הריקוד החדש:
 
רומיאו
 
ואחר כל התשבחות הרבות שנשפכו בזכותו של הריקוד הזה
כאילו לא היה יום אתמול
וכאילו לא לימדו אותנו ריקוד יפה אחר: "חבל שאת לא כאן" רק לפני שבועיים.
אמרה רוקדת:
"מה אלה השטויות והתהילות והתשבחות הרבות לריקוד הזה?
כולה עוד ריקוד
והריקוד האחרון, שהוא באמת ריקוד ריקוד
עם מנגינה משובחת: "חבל שאת לא כאן"
הינו ריקוד לעילא
ואפילו אם זה יהודה פוליקר שהלחין את "רומיאו"
הנה הריקוד  "חבל שאת לא כאן" 
מכניס את רומיאו בכיס הקטן...
 
ואני מוסיף משלי:
 
הנה, כבר הריקוד: חבל שאת לא כאן,  נדחף לאחור
והוא מהווה חלק מרשימה ארוכה של ריקודים שנדחפו לאחור
ומשם קצרה הדרך  למרתפי הק.ג.ב.
על מרתפי הק.ג.ב וריקודי הבוידעם
17/11/14 19:17
137צפיות
אני מגיב לדבריך אליק בשל החשש שהתשבחות הרבות שאתה שופך על "חבל שאת לא כאן" ייפתו את ישראל שיקר ללמד את הריקוד הזה ברחובות ולהכניסו לרפרטואר. ואני דווקא רוצה שהוא ישאר במרתפי הק.ג.ב. כמו עוד הרבה ריקודים חדשים. 
לדעתי הריקוד "רומאו" לא רע בכלל, מורכב, מעניין, ומהנה. אממה, נצב"א הוא לא יהיה. חודשיים שלושה או קצת יותר וגם הוא ייקבר. ל"חבל שאת לא כאן" שחובר ע"י רפי זיו לפני כמעט שנה, נרקד בחוגיו ורק עכשיו מגיח בעצלתיים לחוגים אחרים, אין לדעתי תקומה.
וייתכן שגם השם "נונה מלכי" נחשב יותר מהשם "רפי זיו"...אולי.
לעומת זה ריקוד מהמם, מדהים ומטריף כמו "עת דודים" שחובר ע"י משה תלם עוד בטרם צימח את שפמו, נשלף עכשיו מהבוידעם והופך לנצב"א. כמוהו גם "אלף נשיקות" העתיק, "שאני בתוף" בן הארבעים, ועוד הרבה הרבה ריקודים ישנים וטובים. מה שמוכיח שהיין הישן אכן משתבח עם השנים.
 
 ובאשר ל"רומאו", איני יכול לסיים את הפוסט הזה מבלי שאזכיר שישראל שיקר לימד אותו ברחובות בצורה יוצאת מהכלל טובה. גם חזר עליו כמה פעמים. וכמדומני שכל הרוקדים בחוג, שולטים היטב בריקוד.  ולשם השוואה אומר שניסינו קודם ללמוד את הריקוד הזה תחת הדרכתו של מרקיד אחר וכשלנו לחלוטין. אז שאפו לישראל ויישר כח.
 
ושנמשיך לרקוד בכיף, גם ובעיקר, את ריקודי הבוידעם, סש"י.
אתם מזכירים לי את שני הזקנים מהחבובות ...
17/11/14 20:15
103צפיות
כל הזמן מקטרים...
מלאים בטענות ....
ציניים....
העיקר שתהיו בריאים.
<לדעתי, שני ריקודים מקסימים שמצטרפים לעוד הרבה ריקודי "יין עתיק" מקסימים לא פחות>
פרידה אמרה לי המרקיד עשה נקיון אבק כללי מהבוידם
16/11/14 15:24
186צפיות
פרידה ? ?  אפשר לדעת מי זאת הפרידה הזותי, מאיפה בדיוק הבאת אותה לפה !   בסדר בסדר או קי,  נכון שפרידה היא רק שליש, מתוך שלושת בנות הזוג השבועיות שלי.  אבל היא מככבת בתפקיד של הותיקה מבניהן,  משהו כמו 5 שנות ריקוד משותפות שלנו מדי שבוע.  אבל היא, בדיוק כמו הילד ההוא שלא דיבר עד גיל 5 שנים, ואז יום אחד אמר שהמרק מלוח מדי.  גם פרידה שתקה במשך כל ה- 5 שנים שלנו ביחד !  בחמישי האחרון לתדהמתי המוחלטת, היא פתחה את פיה ואמרה לי כך: בבקשה ממך יקירי אנא תכתוב בפורום בשמי:  "הערב המרקיד עשה נקיון אבק כללי של ריקודים מהבוידם".  שאלתי אותה מדוע שתקת עד עכשיו, אז בדיוק כמו הילד ההוא היא ענתה לי:  "עד עכשיו הכל היה בסדר".  אחרי  ההלם הראשוני כשנרגעתי, שאלתי אותה את בטוחה שרוצה, שאפרסם בפורום את המסר שלך בשמך האמיתי ? אז היא האישה העדינה, הנימוסית, הרגישה, הנעימה, הביטה בי בהחלטיות ואמרה :  למה מה קרה,  תפרסם, תפרסם בשמי שלי,   פ ר י ד ה  !
 
תגידו לי אתם, מה יכולתי אני לעשות, לא להענות לבקשה הצנועה של פרידה, אחרי כל מה שכתבתי ופרסמתי אני בביקורות שלי, על אותה ההרקדה המדוברת.
 
בהפסקת ריקודי הזוגות, סיפרתי לזוג רוקדים קבוע, על בקשתה של פרידה לפרסם את דבריה.  מה רבה היתה פליאתי שגם אותו זוג רוקדים, שקוראים בפורום אך אינם כותבים בו,  ביקשו ממני בתגובה לפרסם את חוות דעתם בשמם המלא, זוג הרוקדים הותיק הם כינרת וניסים.  לדעתם השונה לחלוטין, דוקא הרפרטואר המאוורר שנשלף בהפתעה ונוקה מהאבק, היה שונה מאתגר ומרענן.
 
נדמה לי שמלאתי ביושר, את בקשותיהם וחוות דעתם של בני שיחי הרוקדים, כינרת ניסים, ובעיקר את דבריה של פרידה בת הזוג שלי לריקוד,  שאזרה אומץ.  זאת בהערכה רבה על רצונם הכן, לפרסם בפורום את הדברים בשמם המלא, ולא להסתתר מאחורי כינוי.

 
בהרקדה המדוברת, גם אני נכחתי.
16/11/14 17:56
132צפיות
כאשר, תוך כדי סבב הריקודים, הגעתי לאזור הדוכן של המרקיד קראתי אל המרקיד וביקשתי ממנו כי יתן קפיצה  לשנות ה 80...
אכן, המרקיד היה בשנות החמישים של המאה ה20, שנות הקמת המדינה.
ואמנם הריקודים היו מלאי אבק של בוידם.
אם שואלים אותי, אני מסכים עם פרידה.
 
אני יכול להבין את כנרת ואת ניסים:
מדובר בזוג רוקדים מיומנים ביותר, שאין ריקוד שהם אינם שולטים בו.
מטבע הדברים רקדנים מקצוענים כאלה, יחפשו את הכי ביזארי והכי אנטיקה.
º
מה רע בקצת בנוסטלגיה בתוך הרקדה רגילה?
16/11/14 18:51
78צפיות
º
ב"קצת" נוסטלגיה לא רע בכלל..
16/11/14 19:28
77צפיות
די לרמזים
17/11/14 12:53
129צפיות
מאחר, כך אני מניח, שאולי גם אני נכחתי בהרקדה הזאת, אולי כדאי להסיר את המסווה ולחשוף את ריקודי הבוידם הללו. אני גם משער שריקודי הבוידם הללו יפים וטובים לאין ערוך מהריקודים הנקיים, המצוחצחים, המבריקים המלוטשים והמודרניים שנשפכים עלינו בהמוניהם.
נפגיש אותך עם נסים ועם כנרת, ביחד תוכלו
17/11/14 17:07
107צפיות
לטפח את אהבתכם לריקודים הישנים.
 
אבל מסכים שמפציצים אותנו עם יותר מדי ריקודים חדשים.
יש ברית בלתי קדושה, בין אלה שכותבים מלים ולחנים
ובין ה"כוריאוגרפים" היקרים שלנו,
מגדי ביטון הגדול
ועד אחרון דגי הרקק של  כותבי הריקודים
שרק מחכים לצאתו של שיר חדש
וכבר הם אצים רצים לרשום אותו על שמם.
זהו מרוץ סיזיפי שלא נגמר
ואנחנו בשר התותחים שלו.
ובנוסף, זה מה שנאמר עלינו, כולנו:
 
if you are not part of the solution, you are part of the problem
ובתרגום חפשי:
"אם אין אתה מהווה חלק מפתרון הבעייה  -  אתה הינך חלק מהבעייה עצמה".
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:13
41צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.


http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
º
האם יש הרקדה במוצ"ש בפתח תקווה.?
15/11/14 11:58
69צפיות
קצת עדכונים לגבי קורס מדריכים
14/11/14 17:52
129צפיות
אז בשעה טובה אנחנו כבר חודש בקורס המרקידים הראשון באקדמיית גורדון לחינוך בחיפה לאחר שנים שלא היה שם.
מורים: ליאור כהן ויואב סידי
התחלנו קבוצה ובמשך החודש הצטרפו תלמידים נוספים.
הקבוצה דיי מגובשת ואיכותית.
מה עושים בקורס?
לומדים שמות צעדים וצעדות, ריקודי מתחילים, עם הצעדים הנכונים (ולא לפי מה שרוקדים בהרקדות), ריקודי נוסטלגיה, סגנונות ריקודים נוספים, מוזיקה ועוד...
 
בקיצור הנאה והרבה ידע...
º
כמה לומדים בקורס?
14/11/14 22:43
65צפיות
תשובה
14/11/14 23:05
101צפיות
9:00-14:00
יום שישי
º
התכונתי כמה סטודנטים?
15/11/14 21:48
47צפיות
º
22
16/11/14 08:40
39צפיות
º
15/11/14 09:19
22צפיות
משאל פורום: פיירוז? או דלית פרידמן?
14/11/14 13:18
89צפיות
דלית פרידמן לקחה שיר של הזמרת הלבנונית המהוללת, פיירוז
ועשתה לו "עליה" לארץ,
הערבים כועסים. בשבילם זהו חילול קודש, איפה הכאב והעוצמות שבשירה של פיירוז?
אני מצאתי כי דלית פרידמן המוכשרת
שרה את השיר בכיף ובהנאה, גם ללא הסלסולים של פיירוז.
תיכנסו בבקשה לגוגל  ותקלידו את פיירוז:  fayrouz: saalouni ennas
השיר של דלית פרידמן נקרא: "לאהוב אותך"
אולי צעד פולני, אולי תעלה כאן את שני השירים?
תודה.
 
 
ועכשיו לשאלה:
מי יותר עדיפה?
( אני כבר הצבעתי: פיירוז...)
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/14 11:30
9צפיות
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
עזרתכם !!! הרקדות באיזור הכנרת
12/11/14 09:42
89צפיות
היי לכולם,
אני מתארחת בסופ"ש הקרוב ברמות 
אשמח לדעת היכן מתקיימות הרקדות בסביבה בימים חמישי, שיש ושבת..
תודה רבה רבה!!
בבקשה
13/11/14 11:28
98צפיות
º
תודה רבה !!!!
13/11/14 12:00
33צפיות
זיהוי ריקוד
11/11/14 17:38
144צפיות
בפזמון יש "עובר היום, חולף היום, והיא איננה"
עם טוויסט בתנועת הרגליים
º
מצאתי- "בין קשת לענן"
14/11/14 15:09
40צפיות
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/14 17:33
10צפיות
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לזכרה של גאולה נוני
10/11/14 23:17
77צפיות
אני חושבת שחשוב שנזכור את אושיות התרבות בחייהן ובמותן.
זמזמתי במשך כל היום את לי ולך, שתמיד מתקשר בראשי לגאולה נוני ואריק איינשטיין (סלאח שבתי).
 
יהי זכרה ברוך
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:12
17צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
פסטיבל כרמיאל מחפש מנהל אמנותי חדש
08/11/14 23:49
163צפיות
חברה שלחה לי את הכתבה היום http://www.haaretz.co.il/gallery/dance/.premium-1.2474770
אולי נראה שינויים מעניינים בפסטיבל הבא
שלוש שאלות קצרות 1. האם הקיים פוטר ולמה 2. מה הקרטריונים 3.
09/11/14 04:26
134צפיות
למה רק המנהלה אומנותי מה עם שאר הבאנדא?
תיאור התפקיד מאתר הפסטיבל
09/11/14 23:28
94צפיות
 
מענין מה עומד להתרחש
º
בתאור התפקיד שכחו להוסיף- "ששמו יהיה ממן שלמה" או "שלמה ממן"
10/11/14 00:25
69צפיות
º
אז זה רציני או לא ?
11/11/14 20:39
28צפיות
מה קורה כשמוציאים מכרז לחליפה לפי מידות מתאימות למעודף ?
12/11/14 00:25
61צפיות
החייט שזכה תפר את החליפה בדיוק על פי המידות שקיבל ומסר אותה למפרסמי המכרז. ברוב המקרים המועדף נבחר
מאחר שלא נמצא אחר שהחליפה מתאימה לגופו במדוייק או שהצליחו למצוא פגמים בלובש.
אולם אסור לשכוח שהיו גם מקרים במכרזים שהחליפה התאימה לאחרים, או האחרים לחליפה, וגם שתפרו חליפות חדשות !!
שנחיה, נשמע ונראה........
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני 
אין עוד מועמדים ומועמדות
12/11/14 15:15
65צפיות
שמתאימים לדרישות התפקיד?
 
אגב, מי בכלל אמר שממן ינסה לקבל את התפקיד שוב
בכתבה מהארץ שאת קישרת
12/11/14 17:38
71צפיות
על המכרז אמר ממן: "אני לא מבין את הנוהל הזה. הסבירו לי כי זה חייב לקרות". ומכל מקום הודיע שהוא מתמודד מחדש על המשרה
 
"העמותה קיבלה הנחיה לבצע תהליך של מכרז כבר לפני כמה שנים, ובייחוד כשמדובר בתפקיד שעלות השכר שלו מאות אלפי שקלים".
 
נראה לי יש כאן שתי תשובות מספקות  למה שלמה ממן יתמודד
חבל שהוא לא מבין
12/11/14 21:57
74צפיות
אבל יש חובת מכרז וטוב שכך
סיגל יקרה, האם לא לקחת כאן סיכון?
14/11/14 13:21
58צפיות
הלא הנושא הרגיש הזה עלול היה להקפיץ לכאן את אותו כותב פורום
שהוא חולה על הנושא הזה, ואשר הטריד את הפורום רבות.
אלא אם כן הוא חסום
ואם כן, תבוא עלייך הברכה...
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/14 11:56
6צפיות
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה