בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

רוקדים יקרים כשנכנסתי לראשונה לפורומים של תפוז חיפשתי, כמובן, פורום לריקודי-עם ונדהמתי להיווכח שפורום כזה לא קיים.

הכיצד? איך יתכן שתחום זה, ממנו נהנים עשרות אלפים בכל הארץ (ובעולם), אינו בין הפורמים של תפוז? האם בין כל הרוקדים אין כאלה הגולשים ברשת? ואולי בגלל שאין בעיות ואין מה לאמור ולשאול בנושא ``ריקודי-עם``? אולי בנושא זה רק הרגליים הן ש"מדברות" והראש בכלל לא חושב ומתעניין? לדעתי, אין זה כך. אני בטוח שבנושא חברתי, תרבותי זה יש הרבה שאלות ובעיות המציקות לכם ואין לכם היכן לשאול וממי לקבל תשובות ותגובות. וחוץ מזה הרי יש לכולנו כל כך הרבה מה לומר...

אז זהו - זה המקום!

אני בטוח שנפגוש כאן מגוון דעות ורעיונות רחב ביותר וגם לכם יהיה מה לאמור-לכתוב על מה שכתבו חברים אחרים.

...אופס רגע, נא לקרוא ולהפנים: בפורום שלנו מדברים (כותבים) בנימוס. כולם מכבדים את כולם ולכולם זכויות שוות (נו טוב... לנו, המנהלים, יש קצת יותר "זכויות" כדי לדאוג שהכל יתנהל כשורה, אבל איש לא יפגע בשל כך באופן אישי. מבטיחים! ).

"ביקורת בונה"? יש דבר כזה? איננו בטוחים. אנו שמחים לקרוא משובים על פעילויות בתחום. על המשוב להיות "לגופו של עניין", ז"א יש לנמק בצורה מדויקת את הטענות והבקשות המועלות.

השמצות אישיות וביקורת הורסת יורדו מהפורום.

מסרים אישיים, שאינם נוגעים לכלל חברי הפורום, אנו מבקשים להעביר באמצעות "מסר אישי".

איננו מאפשרים עיסוק בהעברת קבצי מוזיקה לא חוקיים - הודעות כאלו תמחקנה - תודה.

  

חשוב מאד: הפורום הנו במה לדיונים. מידע על הרקדות תוכלו לראות באתר "רוקדים" . אין אנו רוצים להפוך פורום זה ל "לוח מודעות" ולכן איננו מאפשרים הודעות על אירועים עתידיים ועל הרקדות קבועות. יחד עם זאת, לאחר התלבטות רבה, החלטנו לאפשר אך ורק הודעות מסוג זה:

1. הרקדות חדשות לפני פתיחתן.

2. אירועים חד פעמיים או חד חודשיים.

3. במקרים מסוימים, הודעות של המנהלים לפי שיקול דעתם.

ההודעות שבסעיפים 1 ו-2 יועלו אך ורק ע"י המדריכים המבצעים של אותה הפעילות, בשמם האמיתי בלבד. אפשר לצרף להודעה גם תמונה או קישור. ההודעה הנה חד פעמית ולתמיד!

במקרים חריגים בלבד, ניתן לבקש מאתנו, המנהלים, שאנו נודיע בשם המדריך.

 אירועים חד פעמיים/מתחלפים, ניתן גם לשלוח אלינו כהצעה ל "לוח האירועים" של הפורום ואנו נעלה אותם לפי שיקול דעתנו לאותו לוח בפורום. לוח אירועים זה מסודר לפי סדר התאריכים ותמיד תוכלו לחפש שם מידע על אירועים לעתיד.

 

תיהנו

פורום ריקודי עם לכל מי שריקודי עם ישראליים וריקודי עמים יקרים לליבם, וגם למי שרק רוצה לראות או לנסות 
המשך...
הודעה חדשה

המלחין יעקב הולנדר נפטר
02/04/14 22:26
82צפיות
משיריו שנרקדים:
אהבה פשוטה
אמרו לי

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4506076,00...
יהי זכרו ברוך
º
יהי זכרו ברוך
04/04/14 07:28
10צפיות
משה טוולי הרקדה פיצוץ לא בבית ספרנו
31/03/14 12:11
243צפיות
ככה זה בחיים, צריך פרוטקציה כשאין לך קשרים. כולה הפרש של יומיים בן הרקדת בכורה אחת לשניה, ממש באותו אולם ספורט ברחובות.  ביום חמישי שעבר ההרקדה של  י. שיקר שעברה מעשרת, ובמוצ"ש ההרקדה של טוולי שעברה מאולם תקוותנו. אבל לראשונה היו מלא רעשים וצילצולים, ולשניה אפילו לא ציוץ אחד מסכן בפורום. אפילו שבהרקדה של טוולי נצפו כל המי ומי של הכי אינים מהברנז'ה הריקודית, והאולם  היה מפוצץ ודחוס ברוקדים, עוד נחזור לקטע הזה .
לא יעזור כלום ככה זה, כשאתה לא בדיוק מחובר לארגון הרוקדים, או לנציג הרוגש של המרקידים בפורום. ואם אתה לא ממש בראש של הטרויקה, אז אתה סתאאם מרקיד שלא קיים בתודעה . אין לך סיכוי שתהיה תחנה במפת הדרכים והביקורים של משהא. מסש"י של יהלי,  לא תזכה בתמונה מסכנה של פרחים, קוצים גם עם תבקש לא תקבל. אליק זה אחד מזרחי שכבר מימיזמן  השתכנז יעאנו, כך לפחות הוא חושב את עצמו. רק דן כרגיל על תקן של ענישה מושעה לחודש מהפורם, אז עליו אל תסמוך.
מה שנשאר לך ידידנו המרקיד הצנוע משה טוולי, על מנת שתהיה נחשב ומפורסם במרחב  השפלה ובכלל.  מומלץ  שתעבוד על זה שיגיעו אליך להרקדה.  ריקוד האש וכל החמודות שמסביבה, ורצוי גם רוקד אחד ויחיד  1999 bibi כינויו.  מושה ט. אלה ייחצנו אותך על בטוח.
אז מה ומי היו לנו במוצאי השבת בהרקדה.   העלית שבעלית:  שלמה ממן, גדי ביטון, שמעון עשור, איתן טביב, צידקי עמרמי, ערן ביטון, ירון מישר, בטוח ששכחתי שניים שלושה נוספים... הזמר  שגיב כהן, להקת הסטודנטים של אוניברסיטת תל אביב.  אולם דחוס במיטב הרוקדים מבאר שבע ,אשקלון ירושלים וכל אזור השפלה. כיבוד בשפע שהספיק עבור כולם.

בטוח תשאלו מה הביא אותי לשם, השאלות שלכם דוקא תמיד בסדר. הגעתי לפי השיטה הצרפתית שאומרת, בכל ענין  "חפש את האישה".  מה זה שווה, שהוויז שלך מקוון על נורית ואשר להרקדה בכפר המכביה. כשאישה סוף כל סוף אומרת לך, שהיא באמת רוצה ממך משהו.  מי זה כאן העבדאי שיכול לסרב לה.
זהו הלך עלי, הכל בגללך כפרה שלי.
אם זה חשוב לך
31/03/14 12:19
164צפיות
אתה יכול לספר על ההרקדה, כל אחד כותב על מה שקרוב לליבו
אולם חדש ברחובות - בעולם ישן והפליה
31/03/14 14:27
174צפיות
יש פתגם שאומר - "אם יש קשרים לא צריך פרוטקציה"....
בהרקדה הנפלאה של ישראל שיקר באולם החדש ברחובות ביום חמישי, קצת לפני השעה 24.00 הופיעו כמה שוטרים מהשיטור
העירוני של רחובות וביקשו להפסיק את ההרקדה לאחר ששכנים התלוננו על מוזיקה רועשת הנשמעת מהאולם. המוזיקה הייתה
בווליום נמוך יחסית, הייתי שם וכאשר חיפשתי את המקום לקח לי זמן למצוא כי לא שמעתי מבחוץ את המוזיקה אפילו במרחק של   100 מטר.
ישראל החליש את המוזיקה מאד ולבסוף עזבו השוטרים את המקום וההרקדה המשיכה בשקט.
במוצ"ש בהרקדה של משה טווילי באותו אולם, היה רעש שנשמע עד "מכון וויצמן" על רעש מחריש אוזניים שמעתי משלושה שהיו נוכחים במקום וגם ממחשף 13.
אתם ראיתם שיטור עירוני ? גם אני לא !!
ריקודים שמחים ובריאים
אורי גבעוני
  
בוודאי שאין שיטור עירוני...
01/04/14 14:03
114צפיות
כשהדברים מתבצעים במחשכים ובאפלה מוחלטת וללא מכרזים וללא כל הליך תיחור של קול קורא וללא כל שקיפות ובגיבוי מלא של מנכ"ל עיריית רחובות, אתה רוצה שהשיטור העירוני יהיה שם ?

כל ההרקדה הזו שהיתה במוצ"ש ברחובות זה קומבינה של עיריית רחובות / החברה העירונית רחובות (מחק את המיותר) עם אחד מספקיה של החברה העירונית רחובות.

האם בכלל הקומבינה / ההתקשרות הזו בוצעה כדין ?

שים לב שבמידה והעירייה ו/או החברה העירונית אינן גובות את התשלום עבור ההרקדה, אלא התשלום נגבה על ידי אדם פרטי (עוסק פטור, עוסק מורשה, חברה פרטית בע"מ), אז מדובר למעשה בהרקדה פרטית לכל דבר ועניין. ועכשיו נשאלות השאלות, מדוע הגיעו כל העסקונה של עיריית רחובות לנאום נאומי תעמולה של עיריית רחובות בהרקדה הפרטית הזה ??? מה הם מרוויחים מכך ??? מהם מהות היחסים של העסקונה ברחובות עם אותו ספק שירותים חצוני ??? מדוע הוא הועדף על פני אחרים ומדוע הוא נבחר ללא כל מכרז או הליך תיחור שיוויוני של קול קורא ???

קראתי היטב את הודעתך ולאור מה שכתבתי לעייל אני בכלל לא מתפלא שהשיטור העירוני לא הגיע אל ההרקדה (הפרטית) הזו....

אני מאוד מקווה שאתה הבנת היטב את כל הרמזים שניסיתי לרמוז כאן...
תיכנס לפרופורציות
31/03/14 18:10
146צפיות
את הפתגם "איסטרה בלגינה קיש קיש קריא" אתה מכיר?
כך זה כאן, קשיש אחד או שניים עושים רעש של מאתיים.
ואל תחמיא יותר מידיי לפורום ר"ע בתפוז. אני מניח שאם
תקבץ את כולם להרקדה אחת, אוליי יצליחו להסתיר את
סימון המעגל הפנימי באולם כדור סל ממוצע. עובדה ואתה
מציין שטווילי ללא איזכור מילה אחת כאן בפורום, מילא אולם
עד אפס מקום.
הרקדה פיצוץ של העסקונה בעיריית רחובות...
01/04/14 08:51
129צפיות
אם יש קשרים, אז לא צריך פרוטקציה...

היו שם כמובן גם שלמה טולדו, יוספה חליבה, וכל העסקונה של עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות. וכשעיריית רחובות והעסקונה שלה מעורבת בהפקת ההרקדה הזו (באמצעות ספק חיצוני שנבחר ללא כל מכרז וללא כל הליך תיחור של קול קורא וללא כל שקיפות...), אז טבעי הדבר שיהיו הרבה מאוד רעשים וצילצולים וגם רעש מחריש אוזניים שיישמע עד למכון וויצמן.

****************************************************************

מה שאותנו מעניין כאזרחים משלמי מיסים בין אם אנחנו תושבי העיר רחובות ובין אם אנחנו אזרחי מדינת ישראל שאינם תושבי העיר רחובות,

1. מי שילם וכמה עבור ההופעה של שגיב כהן ? (אפשר בבקשה לקבל את הסכם ההתקשרות במלואו עם חשבונית מס / קבלה ? אנחנו הרי מממנים מכספינו את ההופעה הזו, לכן זכותנו לעיין בהסכמי ההתקשרויות ובספרי ניהול החשבונות...)

2. כיצד בדיוק ודרך איזה מתווך בדיוק (כולל מספר ח.פ.) בוצעה ההתקשרות לצורך הופעתו של שגיב כהן ?

3. האם החברה העירונית רחובות אימצה את המצלותיו של מבקר המדינה לגבי התקשרויות עם אמנים ישירות דרך מרכז השלטון המקומי על מנת לקבל מחיר זול יותר מאשר התקשרויות דרך מתווכים ? או שהחברה העירונית מצפצפת על מרכז השלטון המקומי ועל מבקר המדינה ?

4. מי שילם וכמה ומיהו הספק של הכיבוד שהוגש במקום וכיצד בוצעה ההתקשרות איתו ? (אפשר לקבל את פרוטוקול וועדת המכרזים ? אפשר לקבל חשבונית מס / קבלה ?).
כל כך ברור ושקוף שהייתה פרוטקציה של עיריית
02/04/14 09:46
98צפיות
רחובות בכל הקשור להרקדה של ממן וטוילי...הפרוטקציה החלה כבר בבחירת ממן וטוילי להרקיד באולם ללא מכרז וממשיכה בכך ששלמה טולדו - מנהל מחלקת אומנויות הבמה בעיריית רחובות - עולה ומדבר במיקרופון מבלי להציג את עצמו ואנשים טעו לחשוב שמדובר בראש העיר?!? ומה לגב' יופסה חליבה - מנכ"לית החברה עירונית - להיות שם? ברור שהשיטור העירוני לא יגיע להרקדה של ממן וטוילי שהם ה"בייבים" של עיריית רחובות, ממן יוצר "פסטיבל האביב" ברחובות יצר לו מזרון הצלה ותחליף לפסטיבל "כרמיאל" אחרי שמבקר המדינה נזף בעיריית כרמיאל על שכרו של ממן שעומד על 20 אלף ש"ח בחודש עבור 3 ימי פסטיבל...כעת בעזרת בקשת חופש המידע שכבר מוכנה ו"חמה בתנור" נדע כמה ממן מקבל עבור יומיים של "פסטיבל האביב" ברחובות וכן כמה שכירות משלם על אולם "אוסי וזוהר" אם בכלל?!?
תיקון קל לדבריך,
02/04/14 12:09
94צפיות
שלמה טולדו הוא כיום מנהל מחלקת אמנויות הבמה והפקות בחברה העירונית רחובות, ולא בעיריית רחובות.

לכל גולשי הפורום שאינם מכירים את ראש העיר של רחובות, אציין שראש העיר של רחובות הוא מר רחמים מלול.

לגבי מזרון ההצלה,

אני מכנה את מזרון ההצלה הזה בשם מנהרת המילוט הסודית ביותר של... כפי שכתבתי בהרחבה כאן. זו אכן מנהרת מילוט סודית ביותר שנועדה להמשיך את פסטיבל כרמיאל במתכונתו הנוכחית והכושלת בעיר אחרת ובשיתוף של אותו המנכ"ל של הפסטיבל הכושל שככל הנראה יאלץ גם הוא בקרוב לפרוש (בעקבות דו"ח מבקר המדינה...).

ככל הנראה הם כולם ביחד זוממים לעשות את מה שעשו כבר בעבר... להקים עמותה (עירונית?) חדשה שמטרותיה הן: ליזום, להפיק, לנהל, פסטיבל מחול וזמר המתקיים מדי שנה בעיר רחובות, ליזום, להפיק, לנהל, אירועי תרבות נוספים בעיר רחובות ומחוצה לה (תוספת זו של 'מחוצה לה' הקיימת במטרותיה של עמותת פסטיבל כרמיאל, נועדה להכשיר את כל ההשתלמויות שמקיים הפסטיבל בבית דני בת"א וגם את הפסטיבלים האחרים בחסות פסטיבל כרמיאל). ככל הנראה חברי העמותה (העירונית?) החדשה יהיו האנשים לפי הרשימה שלהלן,

תרחיש אפשרי א' - עמותה עירונית:

1. רחמים מלול - ראש עיריית רחובות
2. דורון מילברג - מנכ"ל עיריית רחובות
3. יוספה חליבה - מנכ"לית החברה העירונית רחובות
4. שלמה טולדו - מנהל מחלקת אמנויות הבמה והפקות בחברה העירונית רחובות.
5. אהרון סולומון - המנכ"ל הנצחי של פסטיבל מחולות העם (על פי התרחיש הוא יעבור לרחובות דרך מנהרת המילוט הסודית ביותר של...).
6. שלמה ממן - המנהל האמנותי של הפסטיבל, יתכן שיחליט לפרוש וישמש כיועץ אמנותי בשכר.
7. ליאת כץ - המנהלת האמנותית והמקצועית של הפסטיבל ומנהלת ההפקה של הפסטיבל. במקרה שכזה תזכה למשכורת שנתית מכובדת ביותר של מינימום 600,000 ש"ח ברוטו (שכר זה חושב על פי שכרו של יונתן כרמון הגבוה משכרו של שלמה ממן. ליאת צפויה לקבל שכר הגבוה משכרו של שלמה ממן...).

תרחיש אפשרי ב' - עמותה ציבורית או חברה לתועלת הציבור בבעלות פרטית (לא תוגדר בתקנונה כעמותה עירונית / לא תהיה חברה עירונית כהגדרתה בסעיף 21 לחוק יסודות התקציב, התשמ"ה-1985. וזאת על מנת שלא להיות גוף מבוקר כהגדרתו בחוק מבקר המדינה, ועל מנת להימנע מהחלטתו של היועץ המשפטי לממשלה לעניין חלותו של חוק חופש המידע בתאגידים עירוניים מבוקרים):

1. אהרון סולומון - המנכ"ל הנצחי של פסטיבל מחולות העם (על פי התרחיש הוא יעבור לרחובות דרך מנהרת המילוט הסודית ביותר של...).
2. שלמה טולדו - סמנכ"ל ומנהל ההפקות של הפסטיבל.
3. שלמה ממן - המנהל האמנותי של הפסטיבל - במקרה והעמותה תהיה עמותה ציבורית בלתי מבוקרת או לחילופין חברה לתועלת הציבור בבעלות פרטית, שלמה ממן יוכל לשמש כמנהל אמנותי ולמבקר המדינה לא תהיה דריסת רגל בעמותת / חל"צ הפסטיבל.
4. יאיר ורדי - יועץ אמנותי לפסטיבל בשכר. אם שלמה ממן נשאר מנהל אמנותי, אז צריך לדאוד ליועץ אמנותי, לכן יאיר ורדי הוא הפיתרון המושלם לדעת מנהלי הפסטיבל...
5. ליאת כץ - איזו אכזבה קשה ומרה ביותר שהעמותה אינה עמותה עירונית ולכן היא לא תוכל להיות מבוקרת על ידי מבקר המדינה ולכן שלמה ממן ימשיך להיות המנהל האמנותי וליאת תישאר בדרגתה הנמוכה של עוזרת למנהל האמנותי ומפיקת המופעים, במקום להיות המנהלת האמנותית והמקצועית של הפסטיבל. אבל מה לעשות שהיא בחרה להיות העוזרת של שלמה ?
6.  מחבר הריקוד דבקה יין (חפשו באתר רוקדים...) - עוזר הפקה ומזכירו האישי של המנהל האמנותי.
7. דודי XXXX (????) - עוזר ראשי למפיקה הראשית.


********************************************************************************************

אם וכאשר תוקם העמותה החדשה הזו, תזכרו שכאן בפורום פורסם על כך לראשונה על ידי אדם המצוי בסוד העניינים המכיר היטב את כל האנשים הנמצאים בקליקה של המנהל האמנותי...
רוצה להוסיף ש...
04/04/14 13:35
69צפיות
יוסף אתה צודק ברוב דברך!!!
לצערי הרב ועם שיחות עם כמה וכמה אנשים (בעיריה ,ומחוצה לה) אכן לא היה מכרז על האולם!!!
לפני כמה שנים ביקש שגיא עזרן (אז הרקיד ברחובות) את אולם אוסי וזוהר אך נאמר לו
שהאולם משמש רק לצרכי ספורט בלבד!!!
כמוהו גם ביקשו במהלך השנה או השנתיים האחרונות מספר מרקידים אך נענו בשלילה!!
ופתאום הפלא ופלא הגיע אדון ממן והתחבב על העסקנות שברחובות עד כדי כך
שכדי לקבל איזה שהו אולם ברחובות צריך לפנות לממן(כך התבקשו מספר מרקידים ) כדי לקבל אישור.
היתכן?
יש עוד הרבה מעבר אך אני אני לא יכול לפרט עוד הרבה
שבת שלום
אכן שלמה ממן הוא המלך ברחובות,
04/04/14 15:23
75צפיות
הקשרים של שלמה ממן עם העיר רחובות החלו באוקטובר 1993 כשנקרא על ידי ידידו מר משה חתוקה ז"ל לשקם את להקת המחול הדרים רחובות עקב אי סדרים בעמותה הקודמת של מר רם שדה שפעלה עד ליוני 1993 בשם 'העמותה לקידום ועידוד המחול ברחובות'. מר משה חתוקה ז"ל היה ממייסדי להקת המחול הורה אשקלון בשנות ה-80, באותם הימים היתה זו להקת הדגל של הכוריאוגרף שלמה ממן, שם הכיר את הכוריאוגרף שלמה ממן.

ב-1993 התארגנה קבוצת הורים לרקדנים בלהקת הדרים רחובות והקימה את עמותת הדרי רחובות. בין ההורים היו מר משה חתוקה ז"ל, זיוה ברקוביץ'-ילין ז"ל, אתי כץ (כיום מנהלת להקות הדרי רחובות. אמא של ליאת כץ, כיום המנהלת המקצועית וכוריאוגרפית של להקות המחול הדרי רחובות ומפיקת פסטיבל רוקדים אביב...) ועוד... עמותת הדרי רחובות פעלה עד לשנת 2000.

בשנת 2000 השתלבו להקות המחול הדרי רחובות בפעילות רשת חוויות (רשת המתנ"סים ברחובות). בשנת 2012 עברו להקות המחול הדרי רחובות מרשת חוויות לחברה העירונית רחובות לתרבות. בכל אותן שנים וגם כיום, נהנות להקות המחול הדרי רחובות ממעמד אוטונומי ורוב פעילותן מתבצעת הרחק מאור הזרקורים...

בכל 20 השנים האחרונות, שלמה ממן היה הכוריאוגרף והמנהל האמנותי של להקות המחול הדרי רחובות. כך הוא צבר ותק וכיום כולם מכירים אותו.

שלמה ממן ושלמה טולדו שניהם חברים טובים, וכשיש חברים טובים לא צריך קשרים וגם לא פרוטקציה...

אין לי שמץ של מושג מתי שלמה טולדו הגיע לרחובות (למיטב ידיעתי הוא מתגורר בכלל בגן יבנה). נתקלתי לראשונה בשם שלמה טולדו בספטמבר 2011 כשחיפשתי פרטים על כנס אזורי של מערכת החינוך שהתקיים בתאריך 4/10/2011 במכון ויצמן. את הכנס הזה לא פרסמו לעולם והוא היה למוזמנים בלבד. כבר אז בספטמבר 2011 ראיתי איך מר שלמה טולדו מנסה לסבן אותי ועובד באותה שיטת העבודה שבה עובד שלמה ממן...

כשיש חברים טובים, לא צריך קשרים וגם לא פרוטקציה...

עד כאן!
ולמען הסר ספק, אני רוצה לציין ולהדגיש ש...
05/04/14 07:47
53צפיות
כל המידע שהובא בהודעתי הקודמת על שלמה ממן וכיצד הוא הגיע אל העיר רחובות, נמסר לי באדיבותם האדיבה של עובדי רשם העמותות.

אם הייתי צריך להסתמך על "טוב ליבם" של שלמה ממן והעוסקים בתחום, הייתי נשאר בבורותי...

שיר חדש בנושא...ריקודי עם
01/04/14 10:55
179צפיות
ממש מתאים ל 1 באפריל...היום יוצא השיר "זאת'י ההורה" של שלום חנוך.  לדעתי משהו מוזר, אין בשיר כמעט לחן אלא רק קצב תופים וקצת מנגינת רקע. שלום חנוך מדקלם את השיר בסגנון ראפ בצורה מונוטונית. אך המילים הם תמצית עולם הריקודים ונושאים שנדונו בפורום, כמו: "קורס למתחילים ביסודות ההורה, אז עולים לקורס למתקדמים אחורה", "אז לריקודים היה עוד טעם, אז היה הרבה כבוד לצעד", "זוגות במעגל זרוע על מתניה, הוא כבר מאוהב והוא לא יודע".

איני יודע אם זאת סאטירה, פרודיה, בדיחה או משהו רציני. מישהו יכול להסביר מה השיר הזה?

דבר אחד בטוח, כבר יעשו לזה בקרוב ריקוד חדש...

ליאון ב'
לא מופיע באקו"ם...
01/04/14 12:12
64צפיות
לא קיימת יצירה מוסיקלית בשם זאת'י ההורה, וגם לא בשם זאתי ההורה, וגם לא בשם ההורה כאשר מוסיפים חתך חיפוש נוסף בשם שלום חנוך, וגם לא בשם הורה עם חתך החיפוש הנוסף של שלום חנוך (הכנסת שדה חיפוש בשם הורה, אמורה לתת את כל תוצאות החיפוש שבהן מופיעה המילה הורה).
לא חייב להופיע באקו"ם
01/04/14 13:57
72צפיות
º
אולי ביקורת
01/04/14 20:34
35צפיות
קישור לשיר
01/04/14 23:46
52צפיות
כנראה עשיתי טעות בקישור בהודעה אז כאן  "זאת'י ההורה"
עוד פעם קישור
01/04/14 23:52
58צפיות
כנראה משהו משובש בהוספת קישורים. אצלי זה עובד אך כאשר אני יעלה את ההודעה, הקישור נעלם, אז כאן ה URL:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4505164,00...
לא יודע מה איתכם אבל חזרה על
01/04/14 22:40
102צפיות
מור וקינמון+ עד בכי
עשו לי את הערב
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/14 11:23
23צפיות
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
הרקדה שבת בוקר חוף ים קרית חיים24,3,14
29/03/14 19:38
65צפיות
מרקיד דדה לוסקי, יום שמש חם, שלא הרתיע רוקדים רבים אשר גדשו את רחבת הריקודים, מאהבת ריקודי עם, ומהמרקיד הנפלא אשר  נהנינו מכל ריקוד וריקוד, מהמיטב שבמיטב, רפרטואר מגוון, הן במעגלים ובזוגות,הווליום היה בחוזק הסביר והטוב ששומר על הבריאות, נראו מרקידים אשר רקדו והדגימו, דדה לוסקי, אילן בנדיקט, רועי פרידמן, אביבה איפרגן, מאות מתושבי קרית חיים צפו ברוקדים,
תודה לכל המרקידים בארץ ובעולם על העונג והשמחה, תודה למחלקת תרבות עירית חיפה,ולראש העיר מר יונה יהב על תמיכתם בהרקדות ,
שבוע טוב אברהם, מתוך פורום ריקודי עם של תפוז
16-17 באפריל - פסטיבל ריקודי עם רחובות
26/03/14 17:06
260צפיות
המשך לשנה שעברה
קישור לתכניה
http://www.rehovot.muni.il/Documents/dance-14-alon...
מעניין מה קרה לתמיר שלו ומדוע הוא לא מרקיד
27/03/14 15:46
177צפיות
בשנה שעברה הפיק את ההרקדות תמיר שלו, השנה אני רואה ששמו אינו מופיע כלל ברשימת המרקידים וגם לא ברשימת המפיקים.

יתכן שאתם לא שמתם לב לכלום, אבל אני שקורא תמיד את כל האותיות הקטנות (וגם מצוי בסוד העניינים...), שמתי לב שיש כאן משהו מוזר ותמוה ביותר וצריך להיות עיוור בשביל לא לראות אותו...

מישהו יודע מה קרה לתמיר שלו ומדוע הוא לא מרקיד השנה בפסטיבל ???

º
יוסף כל התשובות אצל שלמה ממן ומשה טוילי......
27/03/14 17:07
108צפיות
אז שוב הגענו אל שלמה ממן...
27/03/14 18:11
104צפיות
ככל הנראה שלמה ממן ידע כבר בסוף 2012 שיתכן ויאלץ בקרוב מאוד להיפרד מכרמיאל... בגלל הביקורת של משרד מבקר המדינה בעמותת הפסטיבל שהחלה באותה עת, וגם בגלל החשש שמר משה קונינסקי יזכה בבחירות לראשות העיר כרמיאל ויבטל את הפסטיבל הזה (כל הפסטיבל הזה הוא בגלל ראש העיר עדי אלדר וכוחו הפוליטי רב ההשפעה. אתם מוזמנים לקרוא את הפרוטוקולים משנת 1989 ואילך שבהן עדי אלדר נלחם נגד משרדי הממשלה על מנת שיזרימו כספים לפסטיבל...).

וככל הנראה מסיבה זו הוא יזם ביחד עם ידידיו שלמה טולדו ואהרון סולומון את פסטיבל רוקדים אביב בעיר רחובות, על מנת שברגע שיאלץ להיפרד מכרמיאל תהיה לו כבר תשתית מוכנה ומבצעית לפסטיבל הבא... (אהרון סולומון הוא חבר טוב של שלמה ממן וגם של שלמה טולדו, שלמה טולדו הוא חבר טוב של שלמה ממן וגם של אהרון סולומון, שלמה ממן הוא חבר טוב של שלמה טולדו ואהרון סולומון... האם שמתם לב לשילוש הקדוש הזה ? עכשיו נוסיף את המפיקה המקסימה שעובדת לילות כימים למען הצלחתו של הפסטיבל הזה וקיבלנו את המתכון המושלם לפסטיבל הבא...).

לדעתי, ברגע ששלמה ממן יעזוב את כרמיאל, זה יהיה הסוף של פסטיבל כרמיאל במתכונתו הנוכחית המשלבת מחול לבמה עם מחול לרחבה. שלמה ממן הוא המוהיקני האחרון שנשאר מהתקופה בה מדריכים לריקודי עם היו גם כוריאוגרפים של להקות מחול ומפיקי מופעים. למרקידים הצעירים העושים כיום הרקדות אין שמץ של מושג ו/או ניסיון באמנויות הבמה. ואילו לכוריאוגרפים הצעירים כיום של להקות המחול אין שמץ של מושג בתחום ההרקדות וזה בכלל לא מעניין אותם...
האנשים המנהלים את הפסטיבל הזה מאחורי הקלעים
27/03/14 18:35
115צפיות
האנשים המנהלים את הפסטיבל הזה מאחורי הקלעים
כולם כבר מכירים את אהרון סולומון מנכ"ל פסטיבל כרמיאל. אך מעטים ביותר מקוראי שורות אלה מכירים את מר שלמה טולדו מנהל מחלקת אמנויות הבמה וההפקות בחברה העירונית רחובות. פרטים נוספים על שלמה טולדו ניתן למצוא כאן:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

בתמונה המצורפת רואים את אהרון סולומון עם שלמה טולדו בטיול לראשי מחלקות התרבות ברשויות המקומיות שהתקיים השבוע בישוב מעלה צביה.

תהנו!
אולי הוא נוסע לחופשה בפסח?
27/03/14 18:43
109צפיות
אולי יש לו התחייבות אחרת?
מדוע ענייניו של תמיר הם עניינך בדיוק?
אני מצוי בסוד העניינים...
27/03/14 19:01
128צפיות
ולכן אני יודע דברים שאחרים לא יודעים...
º
אז למה אתה לא מספר?
27/03/14 19:57
71צפיות
אני רוצה שגם הגולשים האחרים בפורום יכתבו כאן.
28/03/14 07:46
97צפיות
האם אני צריך לספר לכולם את כל מה שאני יודע על עיריית רחובות והחברה העירונית ברחובות ?

גם הגולשים האחרים יכולים להצטרף לדיון ולספר את מה שהם יודעים בנידון על מה שהולך שם בתוך עיריית רחובות ובחברה העירונית ברחובות (יש שם הרבה מאוד פוליטיקה פוליטית שקשורה לריקודי עם...). הבעיה היא שכל אלה היודעים את הסיבה שותקים כמו דגים וממלאים את פיהם מים... ואני לא מתכוון לעשות זאת במקומם...

את כל מה שאני יודע אני אעדיף לספר לאנשים הרלוונטיים באופן אישי... אתמול דרך אגב היתה לי שיחת טלפון ידידותית ביותר עם מבקר הפנים במשרד התרבות והוא סיפר לי שבקרוב צריכה להיות ישיבה של משרד התרבות עם הנהלת פסטיבל כרמיאל (כך גם מסר לי מר שמעון אלקבץ ראש מינהל התרבות, והעוזרת של מנכ"לית משרד התרבות). למען הסר ספק, אציין את שמות המשתתפים בישיבה הזו: אהרון סולומון, עדי אלדר, כרמי שלום. לא סתם הזכרתי את שמות המשתתפים בישיבה הזו. הזכרתי בכוונה את שמות המשתתפים על מנת להבהיר במפורש שמי ששמו לא הוזכר כאן, אין לו כל קשר לפסטיבל, והקשר היחידי שלו לפסטיבל הוא רק בכך שהוא ספק חיצוני של עמותת הפסטיבל... (וזו בדיוק גם טענתו של מבקר המדינה...). גם אם אולי אתם חושבים אחרת, תקנון עמותת הפסטיבל והמסמכים המצויים בתיק עמותת הפסטיבל מוכיחים במפורש שעמותת הפסטיבל הינה עמותה עירונית של עיריית כרמיאל. ספקים חיצוניים הינם ספקים בלבד לכל דבר ועניין ומעבר לכך אין להם כל קשר לעיריית כרמיאל, אלא אם כן הם תושבי העיר כרמיאל...

ישיבה זו תתקיים בעקבות כך שלאחרונה פורסמו שני דוחות ביקורת של מבקר המדינה על פסטיבל כרמיאל. במשרד התרבות יתנו (מלשון התניה) את המשך התמיכה הכספית בפסטיבל, בכך שהנהלת הפסטיבל תיישם במלואם את כל המלצות מבקר המדינה ולרבות התקשרות עם מנהל אמנותי חדש כפי שהנהלת הפסטיבל מחוייבת בהתאם לנוהל הפנימי שהיא בעצמה אימצה.

עכשיו, תקראו בבקשה את דו"ח מבקר המדינה במלואו. לאחר מכן החליפו בבקשה את כל מה שכתבתי לעייל על כרמיאל, בעיר רחובות, ובצעו את התיקונים וההתאמות הנדרשות ותקבלו קצת פרטים ממה שיודעים כל אלה המצויים בסוד העניינים...

ויש כאלו שיוכלו להבין גם בלי לקרוא את דו"ח מבקר המדינה...
כמו שאמרו הגששים
28/03/14 18:00
102צפיות
מה אתה עושה לי חידות?!

חידוני הקונספירציה לא משרתים שום דבר חוץ מחרושת שמועות
בינתיים אין אישור פרסום
29/03/14 07:55
80צפיות
ומהסיבה הבעייתית שבה מתנהל כיום תחום מחול העם (ריקודי עם להרקדה + מחול עממי לבמה) ללא כל אירגון יציג רשמי ורשום ובעל תעודה ושיניים. ובמקרה שלא קיים כל אירגון יציג בעל שיניים, יש כמה אינטרסנטים כריזמטיים שהשתלטו על התחום המנהלים אותו כיום וניצלו את הפירצה שנוצרה לאחר סגירתו של המדור לריקודי עם בהסתדרות והפכו את ריקודי העם לביזנס הפרטי שלהם...

זו היתה אחת הסיבות להקמתו של אירגון הרוקדים.

נכון לעת כתיבת שורות אלה, אירגון המרקידים של עו"ד אבי פרץ, לא רשום עדיין כעמותה !!! גם אם יירשם כעמותה ברשם העמותות, אני בספק אם בכלל יהיה לאירגון הזה שיניים. כך שנכון לעת כתיבת שורות אלה, האינטרסנטים הכריזמטיים שהשתלטו על תחום ריקודי העם והפכו אותו לביזנס הפרטי שלהם, יכולים להמשיך לחגוג באין מפריע, גם למבקר המדינה אין שיניים כלל ועם הדוחות שלו עוטפים את הדגים...

אם רק תקראי היטב את כל ההודעות שלי שנכתבו בימים האחרונים ותצליבי את כל הנתונים, תוכלי לקבל תמונה ברורה הרבה יותר...
תחסוך לי את הרמזים והחידות
29/03/14 15:53
78צפיות
זה לא מעניין אותי ואני בטח לא אשב ואעשה עבודת הצלבה, יש לי דברים יותר חשובים לעשות

אם אין לך מה לספר אל תפיץ שמועות שאתה לא יכול לעמוד מאחוריהן
מאוד תמוה ששני מרקידים שמרקידים ברחובות לא..
04/04/14 13:41
47צפיות
מאוד תמוה ששני מרקידים שמרקידים (תמיר שלו , דורון ולנסי) ברחובות לא מרקידים
בפסטיבל ברחובות !!!
הכיצד?
וזה בדיוק מה שאני אומר....
04/04/14 15:30
41צפיות
וצריך להיות עיוור בשביל לא לראות את הדבר התמוה הזה שמסנוור את העיניים...

למנהל האמנותי שלמה ממן הפתרונים...
למה תמוה? אם תשאל את שלמה ממן ושלמה טולדו
05/04/14 22:32
28צפיות
ומשה טוילי...הם יענו לך שזה לא תמוה בכלל...להיפך זה ברור כשמש... טוילי בכלל תושב נס ציונה תפס בעלות על אולם "תקוותנו" ברחובות ולא נותן לאף מרקיד להרקיד שם...זה תמוה? ממש לא...קח לדוגמא אולמות בערים אחרות כמו ראשון לציון ... מס' מרקידים מרקידים באותו אולם בימים שונים ...כן אבל מדובר בראשון לציון ששם הוגשה עתירה מנהלית ע"י מרקיד כלשהו... ורק אז העירייה התקפלה ופתחה את האולמות לכל המרקידים ללא אפליה... אולי מה שיפתח את העיניים של עיריית רחובות זאת עתירה מנהלית ורק אז יבינו שם שממן וטולדו וטוילי לא יכולים לנהל את העירייה ולעשות ככל העולה ברוחם בכל הקשור לריקודי העם בעיר!!!
טיול הרקדות ופתיחה מרשימה לישראל שיקר ברחובות
28/03/14 12:40
201צפיות
טיול הרקדות ופתיחה מרשימה לישראל שיקר ברחובות
אתמול בערב, יום חמישי, החלטתי לצאת לטיול בכמה הרקדות לראות ולבקר חברים.
התחנה הראשונה הייתה במקיף ח' בראשון לציון אצל איתן טביב שם קבעתי גם להיפגש עם חבריי ממיאמי ארה"ב המרקידים מלי
ומשה. הרקדה נחמדה וביתית, מלי ומשה לימדו את ריקודם היפה והאהוב עלי "הפרי שלך".
משם המשכתי לגולדה בחולון לשמעון מרדכי. מקום שרקדתי בו שנים רבות. האולם תמיד מלא רוקדים ויש לי שם הרבה חברות
וחברים. רפרטואר מגוון כמו ששמעון יודע.
מגולדה נסעתי לרחובות לשם הועברה ההרקדה מעשרת של ישראל ומיטל שיקר. אתמול היה ערב הפתיחה. מצאתי אולם מלא וגדוש בקהל, הרבה מחברי הטובים שמרכיבים גם את ההרקדות של רפי זיו בנס ציונה ושמעון מרדכי בברנר. אולם חדש ונפלא, רצפה חדשה ומשובחת, מיזוג מצוין, חניה בשפע, מקומות לישיבה, לובי יפה וכיבוד.
הרפרטואר הנפלא של ישראל בימי חמישי כבר הוזכר פעמים רבות, הוא מושך קהל מגוון וייחודי, ונשאר לקוות שישראל ישמור על הקו
הזה.
בין השאר מצאתי את חברי מהטרויקה.
מצורפת תמונה.
נאחל לישראל ולקהל הרוקדים הצלחה בהמשך.    
הרקדה ברחובות
28/03/14 13:30
170צפיות
כל מה שכתבת נכון. הרוקדים באו בהמוניהם. גם הרוקדים הקבועים מעשרת וגם רוקדים חדשים.
שמחתי לפגוש אותך אורי.
מאחל הצלחה לישראל שיקר ולרוקדיו במשכן החדש
נורדיה רוקדת-
26/03/14 07:59
158צפיות
תודה פולני :) הנה הסרטון במלואו
28/03/14 15:37
103צפיות
אכן, א''י היפה-אבל...
29/03/14 19:34
112צפיות
אין לי ספק שערבי הנוסטלגיה האלה הינם נכס צאן ברזל, ונורית עושה עבודה נפלאה-ומגיע לה שאפו! אבל-כשאני מסתכלת על הרוקדים במעגל אני מבחינה אך ורק בגיל השלישי ומעלה שרוקד ונהנה. אין אפילו צעיר אחד שמעז להכנס ולנסות ללמוד את הריקודים היפים והבתוליים הללו. ולדעתי, אחת הסיבות היא שאותם רוקדים כאן יודעים בכל אתר תקשורת להביע את את דעתם האישית אודות ההרקדות והמרקידים הצעירים בשאט נפש כלפי ההתנהגות "ההורסת"לדבריהם כל חלקה טובה של רקודי העם. כעת אני שמה לב שכמעט ואין קשר בין הרקדות הנוסטלגיה וההרקדות החדשות. ולמה בעצם שיהיה קשר??? רבותיי-דברים השתנו. מי שיודע לשלב בין ישן לחדש-נפלא לו. ומי שלא מעוניין לשלב- שיערב לו גם בהרקדתו שלו. לא מחייבים אף רוקד להגיע להרקדות של השנים האחרונות. הישארו לכם בנוסטלגיות אבל אל תקטרו על המרקידים ללא האקורדיון והחליל.  הקידמה הגיעה גם לריקודי העם! והמונים נהנים!!! אל תלינו על גדי ביטון וחבריו. הם משמשים דוגמה נפלאה לא''י היפה-בצורה ובהתנהלות בה הם מרקידים ורוקדים! אני רואה את מספר הרוקדים בהרקדות של היום! תענוג לעיניים!!!
אני מאוד מזדהה
30/03/14 22:47
74צפיות
ידוע שפעם היה יותר טוב, ברור לא?
אז כל מה שנטען שהוא טוב היום מעורר כעס
סיגל מה בדיוק מעורר כעס?
02/04/14 13:55
54צפיות
אני מקווה שאני לא מעוררת כעס כי אני עושה משהו שהוא חלום חיי ושאני נהנית ממנו ;)
אני מתנצלת אם משתמע
02/04/14 14:40
44צפיות
שאמרתי שכל מי שאוהב נוסטלגיה כועס, זו לא כוונתי ועל כך אני מתנצלת.

אבל יש אנשים (לא רק בריקודי עם) שתמיד יטענו שמה שהיה פעם היה טוב, מה שיש עכשיו זה דרעק ואם חס וחלילה אני או את אוהבות גם את מה שיש היום אז אנחנו טיפשות, או לא מבינות כלום, וכו'

זה כיף להתרפק על העבר, גם אני עושה את זה, וחשוב גם לשמר ולזכור. אבל זה לא אומר שכל מה שהיה פעם היה טוב וכל מה שיש היום רע
האמת (סליחה על האחור בתגובה)
08/04/14 22:26
4צפיות
נראה לי מאוד מוזר שבחרת דווקא להתמקד מול נורית בסוגיה שהיא ממש לא שותפה לה (לעניות דעתי)

כל מי שמכיר את נורית יודע היטב שאין לה ולו שמץ של טינה כלפי ריקודי ההווה והיא כידוע אף מנהלת חוגים
קבועים
המתמקדים בג'אנר העכשווי - חבל שסתם ניסחפת למחוזות לא לה

לעצם העניין

ריקודי עם מוגדרים כידוע (ציטוט מהגדרה בוויקיפדיה)  "ריקוד עם הוא ריקוד שמקורו קדום, והוא מבוצע בקבוצות המורכבות מהמוני העם "

כלומר כל ריקוד המשלב מוטיבים קדומים ושורשיים ומבוצע בכיף ע"י העם ייחשב ריקוד עם - גם אם הוא משלב
מוסיקה עכשווית ופופולרית- ומדוע לא בעצם?
מדינת ישראל היא כידוע מדינה צעירה מאוד  וטרם עיצבה באופן ברור את שורשיה
ורק העתיד ייקבע מה יוותר במורשת שלנו כריקוד עם אסלי שישמר לדורות הבאים

ובינתיים - אפשר בהחלט להנות מכל העולמות
והעקר שיהיה לכולנו בכיף
ובהצלחה

וחג שמח גם
זיוה היקרה והמחמיאה
02/04/14 13:52
59צפיות

לא נעשית כאן שום הפרדה בכוונה ליצור הפרדה הקוראת תיגר להרקדות האחרות. אין לי ושום עניין בכל מה שכתבת כאן . תני לי להרקיד בשקט בחלקת האלוהים שלי בקצב שלי ובמה שאני מאמינה בו בלי פרשנויות.
יפה שלי
02/04/14 21:57
45צפיות
לקחת את התגובה שלי למקום אחר לגמרי, מקום אליו כלל לא התכוונתי להגיע.
הסיבה היחידה שבעצם הגבתי היא כיון שלאחר הצצה בסרטון הנפלא שלך, ראיתי דברים עליהם מצאתי לנכון להגיב.
בודאי שלא את היא הכתובת לכוון אליה ולומר שאת מדברת בגנות ההרקדות האחרות. חלילה! ישנם רוקדי נוסטלגיה שמבקרים אך ורק בהרקדות הנוסטלגיה ומדברים בשאט נפש על ריקודי העם החדשים (של 20 השנים האחרונות)... תרקידי היכן שבא לך, כי ממילא בכל מקום בו תהיי ותרקידי -ההרקדה תהיה מוצלחת, ואת יודעת שאני מתכוונת לכך! תמיד אשמח לרקוד בהרקדות שלך.
ויזוש פעם עוד היו מחכים שהשיר יהיה
06/04/14 17:46
9צפיות
נחלת הכלל לפני שחיברו לו ריקוד.
היום כל מרקיד מפחד שלמישהו מאחר יהיה
להיט,אז הם יוצרים ריקודים בסיטונאות.
ראי את אפריטה.
אפילו ריקודים יפים כפריחת הדובדבן נפלו קורבן
למגמה המשתלטת.
גרינפלית רואה את הסירטון
01/04/14 22:49
61צפיות
וממש מקנא באלה שקל להם להגיע.
את ז'אן דארק של הנוסטלגיה.כנראה שאצטרך להתאמץ יותר.
נב חיכנית השחור הולם אותך מאוד.
אכן אדוני היקר
02/04/14 14:01
53צפיות
עשה מאמץ :) בחודש הבא יהיה לנו "שמח על הלב"
אל תותרי עלינו-
03/04/14 08:26
43צפיות
לנורית החביבה והיקרה - יישר כוח !
03/04/14 16:02
45צפיות
ראיתי את הסרטון ביוטיוב וממש התמוגגתי

כל הכבוד לך על היוזמה - שאי ברכה !

ונשמח גם להתעדכן לגבי המועד הבא

בכיף
08/04/14 12:15
8צפיות
רק שאסור לי כאן לפרסם כי משטרת הפורום תמחק לי את ההודעה.
אז אפשר לראות בפייסבוק או לקבל ממני פרטים :)
º
שיהיה בהצלחה
08/04/14 14:50
3צפיות
אתמול השתתפתי בכנס מחולות
27/03/14 13:45
157צפיות
בבית הלוחם בבאר שבע נערך אתמול כנס מחולות על כסאות גלגלים ללהקות שמשתייכות לארגון נכי צה"ל:
בית הלוחם ב"ש
בית הלוחם חיפה (ריקודים סלוניים)
הורה גלגלים - בית הלוחם ת"א
בנוסף כיבדה אותנו בנוכחותה גם להקת גלגלי ראשון כשהופיעה יחד עם להקת הורה גלגלים

לאחר כשעה של הופעות בפני חברי הבית ואורחים שהגיעו מכל הארץ, החלה ההרקדה בהנחייתו של רפי זיו וכשהחל סבב ריקודי הזוגות גם הצטרפנו בריקודי זוגות על גלגלים

היה ערב מהנה ומשמח, חבל שלא יכולתי להישאר עוד שעה בהרקדה, אבל לאור הנסיעה הארוכה ההחלטה לצאת לדרך ב-09:45 היתה נכונה
בהרקדה פגשתי ידידה, אישה מהפיליפינים שליוותה במשך מספר שנים חבר להקה שלנו, עד שנפטר לפני שנתיים ממחלה. מאז היא מלווה רוקד מאחד החוגים על גלגלים, רוקדת איתו ריקודי זוגות בהרקדות ומנסה להשתלב גם בריקודי המעגל
היא אמרה לי, כל כך כיף בישראל, רוקדים פה ריקודים, יש מוזיקה והאנשים שמחים. היא ממש חיממה לי את הלב

הרבה הצלחה לכל הלהקות המשתתפות
הצמד "רק לגעת" בריקוד "אלה החיים"
30/03/14 14:00
50צפיות
אכן היה ערב מרגש ברמות!!!
במסגרת הערב הופיע הצמד "רק לגעת" בריקוד "אלה החיים" לשירה של קרן פלס.
רקדנים: אורן בראיר וזהבה פדנס, כוריאוגרפיה:אורן בראיר.
כנסו לקישור, כי גם לכם מותר להתרגש...
כתבה שפורסמה באתר של ארגון נכי צה"ל
31/03/14 12:23
27צפיות
כנסו לקישור המצורף...
הנני כאן - ביצוע מרגש של הצמד "רק לגעת"
31/03/14 13:25
42צפיות
הצמד "רק לגעת" ריגש אותנו בביצוע מיוחד לשיר "הנני כאן".
רקדנים: אורן בראיר וזהבה פדנס.
כוריאוגרפיה: אורן בראיר.
כנסו לקישור המצורף:

טירוף תג מחיר הגיע לריקודי העם
25/03/14 13:54
245צפיות
מסתבר שמחירים גם יכולים לרדת,אפילו שמדובר באולמות מהשורה הראשונה.
יש שתי הרקדות של זוגות שמפרסמות שהכניסה עולה רק 15 ש"ח
בקרוב "קופיקס" של ריקודי-עם?
26/03/14 20:07
149צפיות
מישהו כבר הוכיח שיש אפשרות אחרת...

http://www.cofix.co.il/
º
הבנתי שבעיקבות המחיר ההרקדה מלאה
27/03/14 09:22
95צפיות
מרקיד שמתעלק על בת הזוג שלך הזוי
23/03/14 17:11
261צפיות
אתמול בהרקדת מוצ"ש, זה חזר על עצמו שוב כבר בפעם הרביעית במשך ארבעה שבתות, שהמרקיד ביוזמתו פונה לבת הזוג שלי במתיקות ושואל אותה:  "איזה ריקוד את מבקשת שאשמיע לך במיוחד".  ואילו היא מתעלמת מפניתו ואינה מבקשת ממנו מאומה.
מרקיד נכבד, מצער מאוד שלא הבנת גם אחרי 4 פניות חנופה שלך אליה. שהיא לא שמה לכיוון שלך, אתה וההצעות הללו שלך לא מענינות אותה.. ולידיעתך, היא מגיעה  לרקוד במוצ"ש לא בגלל ההרקדה וגם לא בגללך.

ההתייחסות המופגנת שלך כלפיה מביכה,  אינה הולמת את מעמדך והתנהלותך כמרקיד ידוע.  הצלחת לגרום לכך, שלא נמשיך  להגיע להרקדתך במוצ"ש.  

º
אכן חוצפה !!!
23/03/14 18:22
123צפיות
זה בהחלט לא נעים
23/03/14 22:21
160צפיות
אבל אני חושבת שהיא מתייחסת לזה בצורה הנכונה, ולכן אני ממליצה לך פשוט להיות חבר טוב ולא להתערב אלא אם כן אתה חש שהיא במצוקה
º
יאלא מכות
24/03/14 03:00
98צפיות
אפשר להירגע
24/03/14 21:07
104צפיות
מדובר באישה בוגרת, אם היא צריכה עזרה היא תבקש
º
החלטה נכונה לא לבקר יותר בהרקדה הנ"ל
24/03/14 08:23
95צפיות
זווית קצת שונה
24/03/14 10:23
198צפיות

איני יודע מי אותו מרקיד, או באיזו הרקדה מדובר, איני יודע מי זה מכושף 13, ובודאי גם איני מכיר את בת הזוג.

ובכל זאת אנסה לראות זאת מזווית קצת שונה :

המרקיד לדבריך פנה שוב, כבר בפעם הרביעית, במשך ארבע שבתות.
זה אומר... המרקיד פנה לבת זוגך, פעם אחת בכל הרקדה, במילים אחרות, כל שבוע פעם אחת בלבד !

אני סבור שמרקידים שמכבדים ואוהבים את רוקדיהם (זכר ונקבה) פונים מידי פעם אל הרוקדים ומבקשים מהם להזמין ריקוד.

פנייה זו באה ממקום טוב, מרצון כן ונקי לעשות טוב לרוקד/ת... לתת יחס.

וכך לא פעם אחת... אני שמכיר היטב חלק מהרוקדים (זכר ונקבה) ויודע בדיוק איזה ריקוד הם אוהבים לרקוד, משמיע להם בדיוק מה שהם היו רוצים לרקוד.... כך גם אני מוצא את עצמי פונה לרוקדים ומזמין אותם להזמין אצלי ריקוד.

לא רואה בקטע הנ"ל חשקנות, חרמנות, או ערגת-יתר על בת זוגך... אלא אולי רק רצון טוב של המרקיד מאיר הפנים.

תחשוב חיובי....
אני מסכים איתך ביותר
24/03/14 10:43
150צפיות
למה לא להרוג שתי ציפורים במכה.
גם להוציא למרקיד שם טוב....
וגם להראות כמה הרוקדת מגיעה בגלל אותו המכושף
ולא למרקיד.
למעשה יש פה ריח של פולניות.
לטעמי מרקיד שמציע לרוקד\רוקדת שיר בהזמנה פשוט מחמאה.
ואני חושבת..
24/03/14 22:02
130צפיות
שמכושף ראה שהמרקיד פנה רק לזוגתו, ואולי לא שם לב שהמרקיד פנה לעוד כמה רוקדות ושאל אותן מה הן אוהבות לשמוע או לרקוד, כפי שדובל'ה כתב. אותי למשל , כשאני מגיעה להרקדה מסוימת ויודעים שאני אוהבת את "דמדומים"- מיד המרקיד שם את הריקוד. תענוג, ומחמאה!
מר דב על מה גאוותך שאתה מרקיד מהוגן, ידוע.
25/03/14 01:49
157צפיות
על מה נזעקת, ידוע שאינך מרקיד כל החודש קבוע.
צריך תאור פלסטי מפורט של ההתרחשות כדי שתבין.
איך הסקת שהיתה רק פניה אחת בערב, אתה ספרת.
באולם נכחו עוד 30 נקבות בשפתך המליצית כמרקיד.
האם המרקיד פנה לכולן בהצעות, לזכרים כמובן לא.
מרקיד שמכבד ואוהב את רוקדיו, אינו נוהג להתעלק.
חשקנות, חרמנות, או ערגת-יתר, אתה בשפתך אמרת.

עליך לחשוב רק חיובי.
º
נסחפת מכושפתן
25/03/14 08:12
57צפיות
º
מכושף, אני כבר אדאג שהמרקיד הזה לא יהיה הנשיא
25/03/14 16:23
69צפיות
מר מכושף - על מה יצא קצפך ?
25/03/14 19:59
121צפיות

לא ברור לי מדוע אתה כועס עלי ?
לא כתבתי נגדך.
לא פגעתי בך.

מן-הסתם אני גם לא אמור לדעת גם מי אתה

סך הכל ביקשתי מהקוראים לראות מזווית שונה, חיובית קצת יותר, את התנהגותו של המרקיד הנ"ל.

האם אני מזהה בכתיבתך את "אש הקינאה" לבת זוגך לריקודים ?

אם כן, אקדיש לך את הבית האחרון משירו של המשורר נתן אלתרמן מתוך ניגון עתיק :

אך אם פעם תהיי צוחקת / בלעדי במסיבת מרעייך,
תעבור קנאתי שותקת / ותשרוף את ביתך עלייך.
מר אורבך מתי כבודו בתורנות השבת שלו
27/03/14 12:02
94צפיות
אדוני, בלי נדר ובעזרת השם, נשתדל להגיע להרקדתך הקרובה במלאבס. להתכבד בחסדים הרבים שהנך נוהג להשפיע ברב טובך, על קהל רוקדיך כולם. אלה החינמיים הנחשבים, וגם כאלה הנחותים ששילמו עבור התענוג וההנאה לשהות בחברתך.
בנוגע להעדפות מגדריות כאלה ואחרות של מרקידים מבלי להזכירם, שאין המקום המכובד הזה סובל את הירידה לפרטיהן.
תקוותי שהנך נוהג כמו שציינת בדבריך, מזווית קצת שונה בבגרות הראויה , לתת יחס תואם ושווה גם לרוקדים זכרים שאינך מכיר ותמצא עצמך פונה אליהם, ומזמין אותם להזמין אצלךריקוד. ללא משוא פנים לרוקדות הראויות בעינייך.

להתראות בשמחות ובהרקדות מכושפות.
תודה ידידי - אשמח לראותך
27/03/14 19:12
66צפיות

אשמח לראותך ו/או לראותכם, במוצאי שבת 12/4, זה יוצא בעוד כשלושה שבועות.

בוא תנסה אותי... תגלה ידידי שאני נותן יחס הוגן ושווה לכולם... בלי משוא פנים... לשני המינים, ללא הבדל מגדר, מין, דת, גזע וצבע.

ראה הוזמנת  
נפלא מכושף
26/03/14 15:10
132צפיות
ואני לתומי סברתי שעידן האבירים תם זה מכבר.
כמה טעיתי.
גם אני במקומך הייתי מניף את זוגתי אל על ,על סוסי הלבן והנאמן ודוהר איתה אל השקיעה.
כמובן לא לפני שהייתי שולף את חרבי מנדנה ומבתק באיבחה אחת את קרביו של המנוול.
מסדר אבירי השולחן העגול גאה לצרף אותך לשורותיו.

בנות.... לא אבדה תקוותכן
º
מזדמן במזדמנות, שיחיו כל הקנאים במררתם
27/03/14 12:58
48צפיות
הפתרון לכל המצב ההזוי הזה הוא ריבוי הרקדות גם
27/03/14 13:00
88צפיות
במוצ"ש ולא רק בשאר ימות השבוע... נוצר מצב בו באיזור מאוד גדול כמו לדוגמא: רחובות וסביבתה, קיימת רק הרקדה אחת במוצ"ש, לא כל אחד אוהב את ההרקדה הזו והרבה מרחיקים להרקדות אחרות מכיוון שאין מגוון באיזור הזה... וכאשר יוזמות רוקדות תושבות העיר מיזם חדש להקמת הרקדה חדשה וחינמית לתושבי העיר (כמו בפתח תקווה)... קם אותו מרקיד ונעמד על רגליו האחוריות ומטרפד את המיזם הנפלא הזה בתחנוניו לעירייה כי פרנסתו תיפגע... מדוע צריכה להיות לו בלעדיות במוצ"ש ברחובות, כאשר בשאר ימות השבוע קיימות בעיר לפעמים אף 3 הרקדות במקביל???
לדעתי, הפיתרון לשאלה מצוי בחוק חופש המידע...
27/03/14 16:03
73צפיות
אם לא ניתן לקבל מענה ענייני מעיריית רחובות ו/או מהחברה העירונית, אז הפיתרון הוא לפנות לגזברות ולאלץ אותם לחייב אותך ב-20 ש"ח (אגרת בקשה לקבלת מידע שהם לא אוהבים לגבות...) ולשלוח אלייך קבלה המאשרת את התשלום. לאחר מכן יש להגיש בקשה מסודרת לקבלת מידע מכוח חוק חופש המידע בצירוף הקבלה המאשרת את התשלום.

על פי החוק הם חייבים להשיב עד 30 יום. במקרה והם נמנעים מלהשיב ו/או מסרבים למסור את המידע המבוקש בטענות מטענות שונות, ניתן להגיש נגדם עתירה לבית המשפט לעניינים מנהליים.
º
תודה יוסף...זה בהחלט מה שהרוקדים יעשו....
27/03/14 17:08
37צפיות
מחפש את ההרקדה המושלמת...
25/03/14 10:10
176צפיות
כבר שנים שאני מחפש הרקדה אחת טובה שיש בה את כל האלמנטים...
אני הולך להרקדות שונות באזור חיפה והקריות ואני נתקל בכמה בעיות.
האולמות קטנים וכמעט כולם מלבניים, מה שאומר שתמיד צפוף ויש צוואר בקבוק בצדדים.
כמעט כל הרקדנים זזים לאט מאוד (כולל הצעירים) וחוסמים את הדרך ותמיד ישנם הרבה "מתחילים".
בכל ההרקדות ישנם אותם ריקודים.
מה הכיף לרקוד פעמיים בשבוע במשך שנים בדיוק את אותם הריקודים?
אם יש אלפי ריקודים אז איפה הם?
זה ששמים מס' ריקודים שלא שמו בהרקדה אחרת או לפני שבוע לא הופך את ההרקדה למגוונת.
למה לא שמים ריקודים ישנים?
למה כל יום ממציאים ריקודים חדשים? למה הארגון לא מסדר את העניין הזה ובוחר רק ריקודים שבנויים טוב?
למה המרקידים לא שמים דגש על כך שאנשים ירקדו נכון ומדויק?
אה ועוד משהו...
25/03/14 10:12
118צפיות
אל תספרו לי שבמרכז ישנם הרקדות כאלו...
אני לא מתכוון לנסוע עד לשם...
זה לא הגיוני!
לפני 30 שנה היו הרקדות מושלמות...
25/03/14 12:28
115צפיות
לפני 30 שנה היו מרקידים שידעו לעשות הרקדה מושלמת וידעו לשלב ריקודים ישנים (של אז, כמו שמחת העמל, דבקה גלבוע, דבקה לעמק, בת הרים, זמר אכרים, הורה נעורים, מחול הנוער, שבולת בשדה, אל תירא, שמחו נא, וכו...), עם ריקודי אמצע הדרך וריקודים חדשים של אז.

כיום לאחר 30 שנה שבהן אבד לחלוטין האלמנט הפולקלוריסטי, אני לא חושב שיש יותר הרקדות על פי הקונספט שהיה לפני 30 שנה. ואם אולי כן, אז רק הרקדות נוסטלגיה (לא אמצע הדרך !!!).

אם אתה מחפש הרקדה על פי המודל של שנות ה-80 הטובות, אז רק הרקדות נוסטלגיה הן הפיתרון. לדעתי לא תמצא כיום הרקדה מושלמת אם היא לא הרקדת נוסטלגיה.

ולגבי שאר שאלותיך,

אתמול בדיוק קראתי פרוטוקולים של ישיבות הוועד הפועל שהתקיימו בשנות ה-80 הטובות ובהן השתתפו גברת תרצה הודס, ד"ר דן רונן, יונתן גבאי ז"ל, ברכה דודאי ז"ל, ועוד... באותן הישיבות הועלו אותן השאלות ששאלת ולאף אחד לא היו תשובות. כך שאל תצפה שתקבל את התשובות לשאלות הללו כאן בפורום.

בעודי כותב שורות אלה, אני נזכר כעת בשאלתו של יונתן גבאי ז"ל שהועלתה בישיבת הוועד הפועל שהתקיימה בתאריך 11/10/1988, שאלתו נשארה כמובן ללא כל מענה...

בישיבה עם ד"ר דן רונן שהתקיימה בירושלים בתאריך 14/06/2011, נאמר על יונתן גבאי ז"ל:

"האסיפה הכללית מכבדת את זכרו של יונתן גבאי ז"ל. יונתן גבאי היה ברוך כישרונות וכישורי מנהיגות, יוצר מוכשר של ריקודי עם שהפכו באמת לריקודים של העם, מדריך בחסד, היה בין מניחי היסודות לתנועת ריקודי העם בישראל ותרם רבות לשמירת מורשת ריקודי העם הישראלים בארץ ובעולם. יהי זכרו ברוך."

ולמי שלא הבין, אצטט שוב את הקטע הרלוונטי עם ההדגשה:

"יוצר מוכשר של ריקודי עם שהפכו באמת לריקודים של העם"

בטכניון ניסית?
26/03/14 10:53
105צפיות
אולם ריבועי
פחות צפוף אחרי 11
די מגוון
º
מקום קטן וצפוף
26/03/14 10:55
63צפיות
שיר לאסף-נעלם מההרקדות
25/03/14 17:48
112צפיות
כי אין בו שום דבר מיוחד הוא דומה לאחר שדומה
30/03/14 07:18
44צפיות
לאחר השיר נחמד
ותו....
מה קודם למה שלמות הריקוד או נוחות המרקיד
25/03/14 09:02
135צפיות
בריקוד הפצע שגרם האושר יש קטע בפיזמון שהמרקיד התאים אותו
כדי שלרוקדים יהיה יותר קל.
מה דעתכם ?
האם למרקיד יש את הסמכות לעשות את זה ?
(רוב הרוקדים בגיל מתקדם והדבר ממש מקל עליהם).
והריקוד והשיר מקסימים שחבל לותר עליהם.
אפשר רק להצטער שיוצר הריקוד לא חשב על זה
25/03/14 10:18
93צפיות
בפועל המרקיד קבע מה שהרוקדים יעשו ממילא, ישבשו את הריקוד כדי שיהיה נוח יותר לריקוד
יש הרבה ריקודים שלא רוקדים אותם
25/03/14 15:48
86צפיות
בדיוק איך שהמרקיד  חיבור  , כי לא  תמיד זה  מסתדר  אז  עושים שונים קטנים  פה ושם
פרסום בתפוז - תפוז עסקים

לפרסום העסק שלך בתפוז

השאר פרטים כאן >>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה