בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!


 הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885


 פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום, גלריות תמונות מורחבות ומעודכנות, קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...

 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 

 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.
גלישה מהנה!

 

תפוחית עץ - מנהלת הפורום


השבוע ב-ATP: אליפות ארה"ב הפתוחה השבוע ב-WTA: אליפות ארה"ב הפתוחה ישראלים: יוליה גלושקו, שחר פאר, דודי סלע (אליפות ארה"ב הפתוחה)
קישור לשידורים אונליין: http://www.drakulastream.eu
מגרשים משודרים בUS Open: אש, ארמסטרונג, גראנדסטאנד, 17, 5, 13, 11 
הודעה חדשה

נדאל לא יגן על תוארו בUS OPEN פרש היום!!
62תגובות
18/08/14 16:29
543צפיות
המשמעות המיידית שיש שלושה נהנים עיקריים- פדרר שידורג 2, פרר שידורג 4 ומארי שידורג 8.
אין ספק שזה משנה את פני ההגרלה לחלוטין וההשלכות על הדירוג בסוף השנה יהיו כנראה גדולות...
 

(המשך...)
המשמעות המיידית שיש שלושה נהנים עיקריים- פדרר שידורג 2, פרר שידורג 4 ומארי שידורג 8.
אין ספק שזה משנה את פני ההגרלה לחלוטין וההשלכות על הדירוג בסוף השנה יהיו כנראה גדולות...
 
גמר סינסינטי גברים
42תגובות
17/08/14 23:11
189צפיות
אני לא כותב סיקור או משהו, רק פותח מקום לעדכונים והערות על המשחק.
שאר השרשורים פשוט ארוכים מדי.
פדרר פתח את המשחק עם משחקון הגשות יעיל על ה15.

(המשך...)
אני לא כותב סיקור או משהו, רק פותח מקום לעדכונים והערות על המשחק.
שאר השרשורים פשוט ארוכים מדי.
פדרר פתח את המשחק עם משחקון הגשות יעיל על ה15.
הישראלים US Open
19/08/14 22:45
151צפיות

מתי הישראלים מצטרפים לסבב היו אס אופן?
אני מסתכל על ההגרלה של הגברים והנשים במוקדמות והם לא מופיעים בהגרלה של המוקדמות. אף אחד מהם?
זה פשוט לא הגיוני.
מישהו יכול להגיד לי איפה טעיתי?
 
משום שהם ישאר עלו להגרלה הראשית
19/08/14 22:56
141צפיות
רק אמיר וינטרוב היה אמור להיות במוקדמות אך הוא פרש בגלל הניתוח יוליה דודי ושחר בהגרלה הראשית
איך זה אפשרי
19/08/14 23:03
127צפיות
יוליה במקום 101 ושחר מעל 150.המדורגת ראשונה במוקדמות היא 75 בעולם.
 
אתה רואה איזה כוח יש ללובי היהודי?
19/08/14 23:18
128צפיות
ארגן קצת נחת לעם היושב בציון. חוץ מזה בזמן הקובע לעניין הדירוג שזה לפני כמה שבועות היא הייתה בתוך הטופ 100. הדרדרה מהר.
º
מבזקי ספורט ל-18/08/14
18/08/14 02:34
34צפיות
רוג'ר פדרר ניצח את דויד פרר וזכה בטורניר סינסנטי
18/08/14 02:34
47צפיות
logoהשוויצרי גבר הספרדי בגמר 3:6, 6:1 ו-2:6 וזכה בפעם ה-6 בטורניר המאסטרס. פדרר זכה בתואר ה-80 בקריירה ונראה מוכן לקראת הגראנד סלאם בארה"ב
להמשך קריאה, לחץ כאן
יאלצו להסתדר בלעדיו: רפאל נדאל פרש מאליפות ארה"ב הפתוחה
18/08/14 17:34
58צפיות
logoהספרדי הודיע שייעדר מהטורניר בפעם השנייה ב-3 שנים בשל פגיעה בשורש כף ידו ואמר: "אעבוד קשה במטרה להיות כשיר ולהתחרות ברמה הכי גבוהה"
להמשך קריאה, לחץ כאן
דעה: ההזדמנות האחרונה של פדרר לזכות בגראנד סלאם
18/08/14 20:54
83צפיות
logoדעה: כל הקלפים מסתדרים לרוג'ר פדרר כדי לזכות ב-US OPEN, נובאק ג'וקוביץ' בכושר רע, רפאל נדאל פצוע. אם לא כעת, ייתכן שלא יזכה יותר בתואר הנחשק
להמשך קריאה, לחץ כאן
נצל"ש: מהו שיא ההעפלות ברצף לטורניר סוף השנה ?
19/08/14 21:00
70צפיות
מדגיש - העפלות ולאו דווקא השתתפויות.
ראיתי איפשהו שפדרר שבר את השיא של לנדל שעמד על 12... לא יודע
19/08/14 21:39
72צפיות
על מה הם דיברו בדיוק אבל לדעתי כל ה13 נעשו ברצף...
º
קראתי באתר ה-ATP שפדרר הגיע עכשיו ל-13 ברצף ולכן שאלתי
19/08/14 22:30
23צפיות
האפקטיביות לשחקנים בשימוש מערכת עין-הנץ
19/08/14 21:50
93צפיות
אפשר לדעתי להסכים כהנחת יסוד שלרוב השחקנים בעלי ההגשה מהירה או/ו שימוש בחבטות בעלות דרגת סיכון גבוהה וקרובות לקווים תמיד יהנו יותר ממצבים גבוליים בנק', בהם לעיתים שופטי הקווים נותנים את "יתרון הספק" אם לא מספיקים לראות אותו בחוץ(זו הרי ברירת מחדל, אני מאמין). שחקנים בעלי אורנטצייה הגנתית כמעט תמיד לא יצטרכו את עין העץ לכדורים ולרוב 3 ערעורים לכל מערכה יספיקו להם.
 
בהסתמך על כך, האם לדעתכם עין-הנץ הקל על המשחק ההתקפי או שגרם ללחץ עליהם ברגעים המכריעים? האם ישנם מצבים לחוצים בהם ההסתמכות על עין הנץ או אי-הסתמכות עליו גורמת לשחקן לבחון יותר את האפשרויות שלו ולא לשחק בצורה הטבעית לו? באותה מידה גם לשחקנים שמסתמכים על מיקום ולא על עוצמה, ברגע שנגמרים להם הערעורים ויש לדעתם טעות חמורה בזמן קריטי במשחק, למעשה נלקח להם הנשק הכי חשוב שהוא היציבות.
 
האם קיימת התייחסות ואם כן אז איזה גישות ייחודיות שונות קיימות אצל שחקנים/ות שאתם מכירים להתמודדות עם המצב החדש שהביא הטניס המודרני?
אני שמעתי שלאחיות ווילאמס יש אידיאולוגיה לא לערער על אף כדור אלא אם כן יש בטחון מוחלט לכך שהצדק עמן, כלומר לרוב הן לא מנצלות כלל את הערעורים.
לאן נעלמו דודי ויוני בשלושת השבועות האחרונים
18/08/14 19:54
130צפיות
נראה לי מוזר שאין להם טורנירי הכנה לאליפות ארה״ב . האם יוני נכנס להגרלה הראשית בזוגות? איזה דירוג מכניס אותך? תודה על התשובות
סינסינטי, חצאי גמר
16/08/14 20:26
254צפיות
הגיעו לשלבים המכריעים של הטורניר, הגיעו לכאן שלוש שחקניות שהיו במקום ה-1 בעבר ועוד אחת כמובן בהווה.
בכלל, אם מסתכלים בתמונה הרחבה ברבעי הגמר מלבד סביטולינה העולה, כולן היו לפחות מקום 2: סרינה, יאנקוביץ', ווזניאקי, שארפובה, איוונוביץ', רדוואנסקה והאלפ. מדובר במצב נדיר יחסית, על כמובן שהדירוג בנשים הוא הרבה יותר גמיש משהו בסבב הגברים. בכל מקרה, הנק' היא שרמת התחרות היא בין הגבוהות השנה והיא משלבת הרבה סיפורים וזיכרונות של שחקניות ששולטות ושלטו בסבב בשלב מסוים בקריירה וזה ליין-אפ מעולה לכל טורניר.
לבסוף נשארנו עם חצי גמר של המקום הראשון הנוכחי, סרינה מול המקום ה-1 של 2010-2011 שהיא ווזניאקי,
וחצי שני המערב את שארפובה ואיוונוביץ' שגם נלחמו על המקום ה-1 בעבר ב-2008.
 
סרינה ווילאמס-קרוליין ווזניאקי(20:00, ערוץ הספורט), מאזן: 7-1 סרינה
 
ווזניאקי ניצחה את סרינה רק פעם בעבר, וזה דווקא היה ברבע גמר מיאמי 2012, כשהיא כבר לא הייתה במקום ה-1 וסרינה דורגה מחוץ לטופ 10 בקאמבק שלה לחזרה לטופ. 
סרינה לא שיחקה כמובן קרוב לרמה שהיא הרגילה אותנו לאחר מכן מאז, ולמעשה ממש מהטורניר הזה ואילך היא לא הפסיקה לזכות בכל טורניר והפסידה רק ליחידות סגולה. ווזניאקי לא ניצלה את הניצחון לזכות בטורניר כי הפסידה לשארפובה סיבוב לאחר מכן.
ובכל זאת, בסידני 2009, כשווזניאקי החלה את דרכה כטניסאית טופ 10, היה לה משחק שונה לזה שהיה רוב שנותייה בטופ והיא הגיעה אף לנק' משחק באותו מפגש וסרינה כמובן חזרה ממנה בצורה שטיפוסית לה...
 
האם לווזניאקי יש כלים להציק לסרינה יותר מזה? ובכן, בשבועיים האחרונים רואים שהיא עשתה קפיצת מדרגה בחוש המודעות למיקום שלה במגרש ולנזק שהחבטות שלה עושות, אפילו להעז לתקוף בתום ראלי ארוך מאוד מאוד(מאוד מאוד...), אבל עדיין אי אפשר לראות איך היא יוזמת ומחליטה על גורלה במשחק בניגוד לבנות גילה אזרנקה ורדוואנסקה. היא אמנם תזהה את התקפה, תדע לנטרל ותעשה זאת שוב ושוב ושוב. אם יהיה כדור קצר, היא תנסה לתקוף. אם לא- תמשיך להגן עד שהיריבה תחמיץ או תכה לבסוף ווינר.
ומה הבעיה עם האסטרטגיה הזו? תחילה זה נראה קשה מאוד להתרגל לנוכחות כזו מתסכלת מהצד השני, אבל ברגע שרואים שהיא מתחילה להתעייף, שיש חבטות יותר אפקטיביות שמשפיעות עליה(ההגנה לא מספיק מגוונת) רואים שהשד אינו רע ומתחילים את הכל מחדש. גם אם מדובר בשלבים המכריעים של המערכה השלישית.
המבחן של ווזניאקי הוא אם תוכל להמשיך את המגמה הזו ולמצוא מספיק דימיון לתקוף כדורים לא נוחים, גם כשהיא לא נמצאת ביתרון בראלי. לא לחכות לכדור להגיע אלייה, אלא להביא למצב שבו הטעיית היריבה היא מתוך החלטה, ולא חיפוש נשקים וחבטות על הקווים היכן שלא נמצאים.
כל זה ולקוות שהמשחקים האחרונים של סרינה ווילאמס לא מעידים כלום אלא על היריבות והיא  לא רוצה לזכות לראשונה בתואר בסינסינטי...
 
מריה שארפובה-אנה איוונוביץ'(02:00, ערוץ הספורט), מאזן: 8-3 שארפובה
 
שארפובה ואיוונוביץ' נפגשו כל עונה פעמיים בשנים האחרונות, והשנה מדובר כבר במפגש השלישי שלהן. זה מראה בעיקר על העלייה המחודשת של איוונוביץ' מאז עונת החימר שמזכירות את התקופות הטובות של לפני הזכייה של אותו רולאן גארוס מכונן שאחריו היא לא הצליחה לשחזר את היציבות שהביאה אותה למקום ה-1 כמעט בנפילה חדה וכואבת לתחתית הטופ 20 ומעבר לכך.
אחד הסממנים מבחינתה לחזרה זה כמובן הניצחון על סרינה בפעם הראשונה בתחילת השנה באוסטרליה ולא פחות הניצחון על שאפרובה ברומא שהיא לא ניצחה מאז 2007, עד כדי כך רחוק כדי לגרום לה לחוש שחקנית טופ 10 ראוייה. היא ממשיכה לנצח שחקניות שהיא יודעת לנצח כמו קוזנטצובה ושחקניות מחוץ לטופ 20.
מבחינה טקטית, אני מתאר לעצמי שאיוונוביץ מכירה את החולשות של שארפובה לאור כמות הפעמים שהיא נאלצה להפסיד שלה וההובלות שהיא לא ניצלה, שארפובה פגיעה לפורהנד של איוונוביץ' וגם הסלייסים שהיא הוסיפה להשתמש כמו במשחק ברומא. אם היא תוכל להביא את כל זה לרגעים המכריעים ולא לתת לראלים ארוכים ששארפובה אוהבת לאחרונה(הנה לכם הגדרה קצת מוזרה ל"דחפנית" בלי חיבור ישיר למאזן הווינרים וליוזמה, אני אפתח על זה דיון מתישהו), היא אמורה לנצל את הטעויות הרבות שעושה שארפובה. 
שארפובה מצידה בטח תגיע מלאת רוח קרב וביטחון מעוד ניצחונות צמודים על קיז, פבליוצ'נקובה והאלפ במיוחד. אם היא תנצח את הטורניר היא תעבור את רדוואנסקה ותדורג רביעית לקראת ה-USO, זה בהחלט יהיה מרשים אם זוכרים כי עד תחילת עונת החימר לא בטוח שתישאר בטופ 10. זו לא הולכת להיות זכייה פשוטה בכלל, כל השחקניות שנשארו יודעות איך לנצח אותה ואף עשו זאת בקלות, ולא מתרשמות מהיתרון המנטלי שלה אם היא לא משחקת מספיק יציב בניגוד לרוב.
 
 
ווזניאקי לוקחת את הראשונה 2:6
הודעה זו מכילה תמונות
16/08/14 20:45
66צפיות
הצטרפתי רק במשחקונים האחרונים, בדיוק כשקרוליין שברה ל2:5.
היא נשברה בצורה גרועה מאוד כשהגישה למערכה (אני חושב ש2 דאבל פולט), אבל שברה במשחקון הבא בצורה משכנעת עם מעבר יפה מאוד מהגנה להתקפה.
 
בינתיים ווזניאקי שוב נשברת בתחילת המערכה השנייה. 1:0 סרינה.
 
סרינה מנצחת במערכה השנייה 2:6
הודעה זו מכילה תמונות
16/08/14 21:22
56צפיות
המערכה התחילה עם שלוש שבירות מהירות, משם סרינה עלתה במהירות ל5:1 עם יתרון שתי שמירות. קרוליין עוד שמרה פעם אחת, אבל היא איבדה את היציבות בראלים הארוכים עם לא מעט טעויות (הרבה במונחים שלה, מעט במונחים של הטורניר הנוראי הזה...) כשסרינה מצדה העלתה את רמת ההתקפיות שלה וסיפקה גם הגשות טובות בנוסף להחזרות. 
 
ועכשיו ווזניאקי נשברה על האפס עם דאבל פולט במשחקון הראשון של המערכה השלישית.
גם בסטנדרטים של סינסינטי, זה משחק חריג...
16/08/14 21:38
141צפיות
שתיהן עושות הכל אבל הכל כדי להעניק אחת לשנייה את המשחק...
סרינה מנצחת 6:2 2:6 4:6 ועולה לגמר.
הודעה זו מכילה תמונות
16/08/14 22:03
103צפיות
המערכה נפתחה כמו המערכה הקודמת, כששתיהן נותנות משחקוני הגשה מחורבנים למדי (העיתוי של ווזניאקי עם הדאבל פולט פשוט מדהים). ומשחקון הגשה טוב חריג אחד של סרינה הספיק לה כדי לעלות ל5:2 ולהגיש למשחק.
ווזניאקי התעוררה זמנית, שברה על האפס עם נקודה יפה שלה ושלוש טעויות של סרינה(...) ושמרה בקלילות חריגה על משחקון ההגשה שלה.
במשחקון הבא סרינה שמרה ועלתה לגמר (והשידור שלי התמוטט...).
 
היא תמשיך לשחק ככה גם בגמר, ושראפובה תנצח את איבנוביץ, יש לנו פוטנציאל למשחק שישבור את כמות הטעויות של שראפובה-פבליוצ'נקובה...
 
לא משנה מה תהיה תוצאת המשחק בין שראפובה לאנה, אני חושב שאסור
17/08/14 03:52
176צפיות
שהשופט הזה ימשיך לשפוט בטניס. העניק במתנה משחקון קריטי לשראפובה במצב של 2:6 0:4 לאנה.                                                כמובן שגם מריה לא נהגה בספורטיביות יתרה, אבל ממנה אי אפשר לצפות את זה: במצב של 30:40 לטובת שראפובה על הסרבים של אנה, נק' לזכות אנה שנוגעת בקו, מריה ממשיכה לשחק ואחרי שהנקודה הולכת החוצה- קוראת לעין הנץ. השופט- פשוט מבטל את הנקודה של איבנוביץ' ומנצח את המשחק. בושה.
הוא לא העניק את המשחקון לשראפובה...
17/08/14 03:58
173צפיות
לכל היותר זה היה 40-40. אנה גם הובילה 2-5 אחרי כן ו-15-30 כשהיא מגישה למשחק. גם אם השופט טעה (וכנראה שכן) לא בגלל הנקודה הזאת היא הפסידה את המשחקון ואת המערכה.
לנה, אתה כותב דבר וסותר אותו...
17/08/14 04:40
135צפיות
אם נצא מנק' הנחה שהשופט טעה, הרי שאנה הפסידה נק' ל-40:40 במצב בו היא מובילה ומגישה 4:0. כמובן שאם כתוצאה מהמשך המשחק היא הייתה מוליכה 5:0 זה היה קרוב יותר לסגירת המשחק לעומת 1:4, אלא שכתוצאה מהטעות*, היא יצאה מהפוקוס (למרות שהובילה חמש שתיים). *היא ירדה קצת ברמת המשחק שלה משחקון או שניים קודם לכן, זה נכון, אבל הטעות הייתה מה"נקודות החשובות" או ליתר דיוק, הנקודה החשובה במשחק עד אותו רגע (המשחק עוד משוחק כעת).
 
אבי- חוץ מזה שאתה טוען שהשופט לא טעה, לא הבנתי מה כתבת...
מאיפה אתה מביא את השטות הזאת??
17/08/14 03:59
123צפיות
השופט קרא חוץ ואנה עירערה והכדור היה ביפנים,מאחרנוהיתה קריאת חוץ ושראפובה נגעה בכדורהאז השופט קבע לחזור על הנקודה.מה לעשות שזה מה שקובע החוק היבש??: בכל מקרה זה לא מה שהכריע את המשחקון.
העובדה ששופט הכיסא תיקן את הקריאה
17/08/14 15:47
108צפיות
הטילה עליו מחדש את האחראיות לגבי הנכונות שלה, כי קריאת החוץ של הכוון הגיעה יחסית מאוחר ושארפובה לא נראתה מושפעת מכך בזמן החבטה וגם לא החזירה את הכדור למגרש בניגוד למאורע עם קרבר והאנטחובה.
 
העניין  הוא שיש השנה לא מעט שערוריות שיפוט השנה, מעניין אם זה מודעות גוברת של השחקניות או ששופטים מרגישים צורך לכסות מעצמם כל מצב ומשתבשת להן כבר ההסתכלות הייחודית לכל סיטואציה במגרש.
º
יש לנו מועמד בכיר לתואר המשחק המטורף של השנה...
17/08/14 05:03
132צפיות
על זה נאמר..
17/08/14 05:07
195צפיות
יש יש יש יש יש!!
הצדק נעשה. לא הגיע לאיבנוביץ' להפסיד את המשחק הזה באותה מידה שלא הגיע לשארפובה לנצח אותו.
כשאיבנוביץ' ירדה מסוחררת להפסקה קצרה ההתנהגות של שארפובה הייתה פשוט מבזה. בחורה פשוט רעת לב, אכזרית, ובלתי נסבלת. אין לי מושג למה אני אמבווילנטי ביחס אליה, לא מגיעה לה שום חיבה בשום צורה שהיא. חיית אדם.
º
מה קרה שם באמת במשחקון השני של המע' ה-3, לא הבנתי....
17/08/14 05:21
60צפיות
כן, מה היא עשתה שם הפעם?
17/08/14 08:38
148צפיות
והנקודה הזו שTWEENER  צירף ממש יפה.
זה בעיקר פתטי
17/08/14 09:21
177צפיות
שחקנית שהפכה להיות מוגבלת, בינונית ודי מייגעת במשחק שלה, שהתפיסה שלה בנוגע לעצמה ולסבב לא מאפשרים התמודדות עם המציאות וזו התוצאה. התנהלות משוגעת שמבוטא כפייטריות, סרינה פייטרית, מריה סתם כלבה במובן הכי רע של המילה, חושבת שחברות זו תכונה שלילית, הגינות הוא אלמנט מיותר ולקדש את השוגארפובה ואת הסטטוס שלה כזו שמנסה לערער את הגמוניית וויליאמס (קודם שתנצח טורניר שהוא לא על צימר.
עוד אחד דחושב שהכל סובב סביב האחיות וויליאמס
17/08/14 16:29
107צפיות
מאיפה אתה מביא את השטויות האלה??יש למריה תארים על כל המשטחים והרבה יותר מרשימים מוינוס.מה עשתה וינוס כל הקריירה שלה חוץץ מווימבלדון?מעולם לא היתה פקטור באוסטרליה מעולם לא היתה ברולאן גרוס.אז על מה אתה מדבר?הזילזול שלך בשחקנית שהיא לא וויליאמס פשוט מקומם
בלי להיכנס להשוואה ביניהן
17/08/14 17:29
105צפיות
לונוס יש 44 תארים, קריירה ארוכה מסרינה מ-1997 והסיבה לכך שאין לה את התארים שתיארת היא אחותה, שהייתה איתה בכל הגמרי הגראנד סלאם.
 
מומלץ לשארפובה להתאפק  בחלק מהאמירות ולהמעיט את ההתנהגויות הלא מכבדות בזמן ההגשה, זה לא מוסיף לה פופולריות בקרב אוהדי הטניס(בקרב אוהדים אחרים זה לא ממש משנה כנראה).
ואני בכלל התייחסתי לסרינה בלבד
17/08/14 19:08
61צפיות
מעבר לעובדה שהקריירה של וינוס עשירה יותר בשלב זה משל מריה ונפגעה קשות עקב קיומה של סרינה, בכלל לא השוויתי ביניהן.

אם לא הייתי קופץ כדי לקפוץ, היית עוד עלול להבין שמעולם לא היה מצ׳ אפ וינוס מריה ואני התייחסתי לדיון האומלל הזה שנקרא סרינה-מריה, בתכונות הווינריות, היחס על המגרש וכדומה. יש גם התייחסות ספציפית לעניין הווינריות, מעולם לא ידעתי שזו תכונה מפורסמת אצל וינוס.

ודבר שני אני רחוק מלזלזל בטניסאיות שאינו וויליאמס, אני נגעל ממריה שארפובה יש ים של הבדל.
Check her blood pressure? באמת שארפובה?
הודעה זו מכילה סרטונים
17/08/14 06:45
229צפיות
ברקע המשחק המשוגע, צריך להתייחס גם לטניס... מצורפת הנק' של המשחק כשאיוונוביץ' הגישה לו בפעם השנייה אחרי המערכה השנייה.
היא תכננה לפספס הובלה 6-2 4-0 ולהציל שתי נק' משחק לפני שניצחה 6-2 5-7 7-5 בשלישית , אבל כידוע אף פעם לא מאוחר בטניס...
סינסינטי נשים, הגמר
הודעה זו מכילה סרטונים
17/08/14 21:11
120צפיות
אחרי שני חצאי גמר צמודים באחת המהדורות המרתקות של הטורניר בשנים האחרונות, הגיע גמר שעל הנייר אמור להיות לא פחות שקול.
לסרינה זה שבוע חיובי מבחינתה לאחר שלא הייתה בכושר שיא בטורונטו ואחרי המשחק עם סטוסור היא חזרה לקצב משחק טוב, מול ווזניאקי שוב הייתה נפילה במחצית הראשונה אבל ווזניאקי כהרגלה לא נתנה יותר מדי סיבות לדאוג בלי לחץ וברגעים ההכרעה הכל היה תלוי בה.
איוונוביץ' תסכם טורניר שיא מבחינתה מאז 2008 כמקום ה-1 בעולם, אם תנצח את הגמר היא תעקוף את בושאר ברייס ותוכל כבר ממש לראות את סינגפור בכושר הנוכחי של לי נה, קוויטובה, ובושאר. 
 
סרינה ווליאמס-אנה איוונביץ'(ערוץ הספורט, 21:00), מאזן: 6-1 סרינה
 
איוונוביץ' היא בין היריבות היחידות העונה למעט קורנה ואזרנקה בשנים האחרונות שממש מתחו את סרינה פעם אחר פעם ביריבות שלהן, לא רק בניצחונות בודדים אלא ממש לאורך תקופה של כמה מפגשים.
איוונוביץ' תמיד הצטיינה במיטבה בהחזרות אמתניות מהסרב השני של היריבה, אבל מה שנראה שהשתנה והשתפר זה גם החזרות מאוד מוקדמות של הסרב הראשון שקרובות רק לאזרנקה, לי-נה וסרינה עצמה כמובן. שארפובה, קלייסטרס, ונוס, קויטובה הן גם מחזירות מאוד טובות בשיאן אבל הנפות שלהן הרבה יותר ארוכות שנותנות מספיק זמן להתכונן לניחוש מושכל באיזה צד ינחתת הכדור.
הסיבה שסרינה מתקשה מול איוונוביץ' יותר מיריבות אחרות דומה למה שמביאות אזרנקה וקורנה, החזרות מאוד קרובות לקו הבסיס והזזה שלה מצד לצד. אזרנקה וקורנה מצליחות לעשות זאת באמצעות הבהקאנד ואיוונוביץ' עושה זאת עם הפורהנד מכיוונים שונים וגבהים שונים על המגרש מבלי לתת לסרינה זמן בראלי. היא מגוונת את הסרבים שלה הרבה יותר טוב, וזה דבר שהפריע במיוחד לשארפובה בזמן שניסתה לסגור את המשחק אתמול ונקלעה למשבר במערכה השלישית.  עוד הוסיפה למשחק שלה הגנה הרבה יותר מסוגננת ואמינה בשבילה כדי שבמידה והראלי בורח לה, היא לא עושה טעות בניסיון לווינר ברגע האחרון כמו שהפסידה בעבר לא מעט, אלא ממשיכה את הנק' קצת(הכושר הגופני הזה הביא אותה אתמול לקצה עם קצב פעימות הלב מול שארפובה).
 
סרינה מצידה תנסה בעיקר לקצר את משחקוני ההגשה שלה כמה שיותר כדי לא להיות מתוסכלת מהחזרות של איוונוביץ' במידה ויכנסו עמוק ולעכב כמה שיותר את משחקוני ההגשה של איוונוביץ', אם איוונוביץ' תצליח להתאושש מהזמן הקצר שהיה לה מהמשחק עם שארפובה, יש לה אפשרות לעשות את המשחק תחרותי כמו במדריד או סטנפורד. קשה לראות את סרינה מפסידה את משחק הגמר של טורניר שעוד לא זכתה בו בשלב זה בקריירה, רק עצם העובדה הזו תצית בה אמבציה ששמורה למעמדים המיוחדים מבחינתה. אם יש משהו שסרינה לימדה אותנו בשנים האחרונות, שהיא יודעת לבחור היטב את האירועים בהם היא מוצגת כשולטת בלתי מעוררת כשכביכול אין לה כבר מה להפסיד...
אחד ממשחקי הגמר המשמימים ביותר בטניס הנשים
17/08/14 22:32
86צפיות
 בשנים האחרונות... 
איוונוביץ' לא הגיעה לגמר
17/08/14 22:48
120צפיות
מהובלה 3-1* עם נק' שבירה ל-4-1 היא הפסידה לבסוף 6-4 6-1, ההחזרות שלה היו לסירוגין טובות מאוד אבל גם העייפות ניכרה והיא עשתה טעויות פשוטות ברגעים קריטים במשחקונים, כולל שתי DF שמוליאליות במשחקון שהגישה להישאר במערכה הראשונה *5-4.
בתחילת המערכה השנייה היו מס' משחקונים צמודים אך מאחר שההגשה הראשונה של סרינה התחילה לצבור תאוצה, הזמן שבו הלחץ לשמירות הקריטיות לא נתנו מספיק מרחב טעות למשחק ההתקפי של איוונוביץ'.
חבל חבל חבל
17/08/14 22:57
90צפיות
זה נראה כאילו ההחטאות ואובדן ההזדמנויות שלה במצב של 30-0 לטובתה במשחקון השלישי במערכה השנייה ממש השפיעו על אנה. היא הפכה את זה למעין נקודת מפנה ושפת הגוף שלה השתנתה מאז לגמרי (וגם בתוצאות, נראה לי שמאז היא לא לקחה יותר מנקודה אחת בכל משחקון).
פשוט חבל. היו להן שלושה משחקים די טובים וצמודים השנה, וחבל שהמשחק הזה נגמר כשאנה נמוגה ככה במהירות.
º
מתי בפעם האחרונה סרינה זכתה בטורניר בפעם הראשונה?
18/08/14 12:46
26צפיות
º
בייג'ין 2013
18/08/14 15:11
23צפיות
היא ניצחה אותו במתכונתו המצומצמת ב-2004
הודעה זו מכילה סרטונים
18/08/14 15:26
70צפיות
לפני שהיה טורניר חובה ושידרג את איכות הנק' וכמות הכסף לבין הגדולות בסבב, מיד אחרי אירוח האולימפיאדה ב-2008.
º
אה,אז בסטאד 2013
18/08/14 15:26
23צפיות
º
יותר קל בטח לספור את טורנירי האינטרנשיונל שפקדה.
18/08/14 15:29
23צפיות
אה, חשבתי שיהיה צריך לחפש יותר רחוק אחורה בשביל למצוא דוגמה
18/08/14 19:01
45צפיות
תודה
º
מבזקי ספורט ל-17/08/14
17/08/14 23:15
10צפיות
סרינה וויליאמס גברה על איבנוביץ' וזכתה בטורניר סינסינטי
17/08/14 23:15
46צפיות
logoלאחר 6 ניסיונות כושלים, האמריקנית השלימה זכייה באחד משני טורנירי הפרמייר היחידים בהם חסרה לה זכייה, כשגברה על אנה איבנוביץ' בגמר 4:6 ו-1:6
להמשך קריאה, לחץ כאן
|*|נפתח פורום סדרות ישראליות|*|
17/08/14 14:47
35צפיות
|טי-וי|אוהבים את הסדרה נויורק? חולים על משפחת זגורי? רוצים להיזכר בעופרה מלגעת באושר?
פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום סדרות ישראליות בו תוכלו לדבר על כל היצירות הישראליות מכל השנים!

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר על סדרות ישראליות מהעבר, מההווה ושיהיו בעתיד:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
דחופפפפפפפ מתי פדררררר המלךךךךךך משחקקקק ?
17/08/14 19:51
74צפיות
באיזה שעה זה יוצא אחרי הפיחות ?
בהקשר הזה קצת לא הוגן שפרר התחיל לשחק את חצי הגמר שלו
17/08/14 21:15
98צפיות
בשעה 15:00, פדרר בסביבות 22:00 אני משער (היה אמור להיות 21:00 אבל החצי של מריה ואנה היה ארוך) והיום הגמר הוא כבר ב-16:00.
אמריקאים....הם אוהבים לסבך הכל
17/08/14 21:53
83צפיות
הפתרון הכי ספורטיבי זה לשחק את שני חצאי הגמר במקביל, אבל מכיוון שאנחנו לא במאה ה-14 יותר, ויש גם שיקולים של כרטיסים וטלוויזיה, הפתרון המתבקש זה לשחק את חצאי הגמר אחד אחרי השני. למה בכל זאת, בחרו לשים אחד בדיי סשן והשני בנייט סשן ? אני מניח שנכנס פה השיקול של טורניר משולב, וצריך להתחשב בנשים.
 
 
אותה בעיה קיימת בדיוק גם אצל הנשים
17/08/14 22:03
87צפיות
בשלוש השנים האחרונות אכן חצאי גמר הגברים היו צמודים ואז חצאי גמר הנשים היו צמודים (גמר הנשים נערך אחרי גמר הגברים). השנה משום מה הם בחרו לשנות את הסדר ועל הדרך סיבכו מחדש את הסיפור במקום לשחק שוב שני חצאי גמר סמוכים של כל סבב. אמריקה.
אין לי בעיה עם פיזור חצאי הגמר
17/08/14 22:09
55צפיות
אבל לפחות שישימו את שני הגמרים בשעת ערב של ארה"ב כדי לתת זמן התאוששות לשחקני סשן הערב/לילה.
מה כבר יש לראות בטלוויזיה בארה"ב בפריים טיים בימים אלה ? שובר שורות ו-the killing נגמרו, העונה החדשה של בלש אמיתי עוד לא התחילה... מה עוד יש ?
ואם באמת שאלת - ב-23:00 שעוננו
17/08/14 21:17
74צפיות
אלא אם המשחק בין סרינה לאנה יהיה ארוך.
º
מבזקי ספורט ל-16/08/14
16/08/14 00:34
51צפיות
סינסינטי: פדרר גבר על מארי, סרינה מחצה את ינקוביץ'
16/08/14 00:34
62צפיות
logoסינסינטי: השווייצרי רחוק שני ניצחונות מתואר מאסטרס שישי: "שמח מהרמה שהצגתי". בנהטו הדהים את ואורינקה. נשים: ניצחונות לסרינה ולשראפובה
להמשך קריאה, לחץ כאן
נגמר בגמר: טל גולדנגורן הפסיד לויקטור בלודה
16/08/14 15:34
85צפיות
logoהטניסאי בן ה-18 סיים שבוע המופלא בפיוצ'ר בקאזאן עם הפסד 6:2 ו-6:1 למדורג 580 בעולם בתום 75 דקות: "מרגיש שאני עומד ביעדים"
להמשך קריאה, לחץ כאן
הבעיה במשחק פרר-בנטו היא
16/08/14 22:43
99צפיות
שאחד מהם יהיה בגמר מאסטרס 1000 על משטח קשה.
סרינה וויליאמס הדיחה את קרולין ווזניאקי, דוד פרר גבר על
16/08/14 23:55
120צפיות
logoטורניר סיניסינטי: המדורגת ראשונה בעולם הדיחה את הדנית עם 6:2, 2:6 ו-4:6 והעפילה לגמר. הספרדי בגמר אחרי 3:6 ו-2:6 קל על הצרפתי
להמשך קריאה, לחץ כאן
º
פרר באמת גבר על, אין עליו!
17/08/14 00:56
42צפיות
(-:
17/08/14 01:54
87צפיות
מספרים שהוא מעשן לפעמים אחרי משחקים
וואו וויליאמס אשכרה הדיחה את ווזניאקי?
17/08/14 03:14
157צפיות
איך שחקנית כל כך זוטרה כמו סרינה וויליאמס הדיחה את אחת הגדולות בהיסטוריה קרוליין ווזינאקי???
 
טוב שלא כתבו "הדהימה"
 
אוי כמה חובבני האתר הזה..
חבל שבחור רציני כמו שי אלון לא הצליח לשנות שם דברים לפחות בהקשר של הטניס.
 
הם עדיין נשארו הרחק מאחור...
לא שהאתר הזה חף מטעויות ושהכותרות כאן הן מבדרות לרוב, אבל
17/08/14 10:14
142צפיות
במילה "הדיחה" אין שום דבר ממה שעשית ממנה,פירושה הוא: סילוק, פיטור, הרחקה. אין שום קשר במשפט הנ"ל להפתעה, שיפוטיות או להתייחסות ליחסי כוחות. לפעמים שווה לנשום רגע לפני שמקלידים הערות כאלו, שהפורום הולך ומתמלא בהן במקום בכל הידע הרב שיש פה.
תודה. גם אני חשבתי על זה
17/08/14 14:59
105צפיות
הרבה ולא הבנתי מה הבעיה. וללאונרדו, תאמין לי ששיניתי המון. אני היחיד שמעביר ידיעה על טניס עולמי כל יום. לא מחמיץ שום תוצאה,נותן תמונה של מי נגד מי בסיבוב הבא, ציטוטים וכו.. אני יודע שמול מומחי הפורום זה לא תמיד מספיק ועל כל טעות פותחים פה בחגיגות, אבל ברגע שאני אפרוש.. אף אחד לא יכתוב באתרים  על טניס בכלל (חוץ מסלאמים כמובן או הפסדים מפתיעים של נדאל או סרינה) זה שבאתר עצמו יש תחלופה של עורכים צעירים כל הזמן, כמו בכל התקשורת, ולא כולם בקיאים בכל טניסאית או מי חזק ממי , זו בעיה אחרת. אני יכול להגיד בראש מורם, שבשמונה השנים האחרונות הייתי אחראי לשינוי ביחס לטניס בתקשורת.
יש שינוי מהותי בדרך שאנשים צורכים מידע
17/08/14 15:31
106צפיות
בעידן הדיגיטלי, יש לכולם בחירה וברירה הרבה יותר רחבה ומקורות השוואה הולכים וגדלים.
גם אם התגובות באמת מוגזמות כאן לעיתים, זה מגיע מתוך הציפיות לסיפוק המידע מאתרי ספורט המייצגים חדשות ולא מתוך קטרנות נטו.
 
לדעתי צריך לראות בזה כביקורת בונה ופתח לריענון התכנים עם כל הערכה לקיים ולפריחה הגדולה שבאמת קיימת כאן בשנים האחרונות לענפים שונים בספורט.
ככל שקהל הקוראים יחוש כי ממוצה סקרנותו הרעבה יותר, כך גם יהיה קל יותר לשווק ולחשוף לענף טניס בכללותו ולענפים אחרים פחות פופולריים. גם אתרי חדשות הספורט ירוויחו מכך בסופו של דבר.
אתה יודע טוב מאוד מה הבעיה
17/08/14 17:17
73צפיות
ואם זה עדיין לא ברור לך, אתה מוזמן לקרוא את התגובה שלי לזונגדיאן.
 
אבל תאמין לי שהכותרת אצלכם הם טיפה בים, מה שהרבה יותר מפריע ומציק זה התוכן.
 
ושוב, אני לא בא אלייך בתלונות.
ההפך, אני בטוח שאם היית אחראי דסק הטניס(אם יש דבר כזה אצלכם) או עורך כתבות, המצב היה הרבה יותר טוב.
וכן, ברור לי שגם שינית שם לא מעט, אני זוכר איך וואן סיקרו טניס לפני שאתה הגעת אליהם.
 
אבל כפי שאמרת, תחלופה לא בריאה של עורכים, רובם צעירים שרעבים להתקדם, מקבלים המון עבודה בשכר נמוך, ואין להם באמת זמן להתעמק(ולכן כנראה גם המספר הרב של הטעויות בכתבות שלכם, בלי קשר לטניס)
 
סלח לי כן? אבל ככה מתנהל סניף של מזון מהיר, לא אתר הספורט שמתיימר להיות המוביל בישראל.
 
לצערי הבעיה היא הייתה יותר שורשית מוואן, או ממך.
הבעיה היא היחס לטניס בארץ, ורמת החשיפה שלו.
 
אומנם ערוצי הספורט החלו קצת לגלות את השוק הזה, ומשדרים כמעט כל שבוע טורניר אחר.
אבל אתרי הספורט עדיין נשארו הרחק מאחור ברמת הסקירה שלהם.
 
אז נכון, הציפיות של כמה מיושבי הפורום, שמבינים בטניס יותר מרוב כתבי הטניס בארץ(לא כולל אותך כמובן)
הן אולי גבוהות מדי.
 
ועדיין, אני חושב שרובנו היינו חיים בשלום עם כתבות סבירות וחפות מטעויות, שבהן לכותב יש מושג מסוים מה קורה בסבב.
עד שזה לא יקרה, לצערנו אנחנו נמשיך לגחך.
 
אני רק מקווה שיום אחד הטניס באמת יפרח כאן, והפריחה תתבטא גם באתרי הספורט המובילים.
אין ספק שלטניס מגיע יותר...
אני חושב
17/08/14 19:04
53צפיות
שהידיעות שלי בטניס עולמי , או סיקור משחקים בישראל עומדים ברמה הנדרשת ומעבר לזה. יש לי מושג מה קורה בסבב גם אם תעיר אותי בלילה. אני משתדל לתת צ'אנס לכל שחקן מתחיל שמגיע, כמו הידיעות האחרונות על גולדנגורן שלא קיבל התייחסות בשום מקום אחר. לגבי היחס הכללי לאתר בו אני כותב , רק מי שמגיע בפנים, יודע בדיוק מה קורה שם.
זה הכל עניין של קונוטציה
17/08/14 17:08
79צפיות
אתה לא צריך ללמד אותי מה פירוש המילה הדחה, אני יודע מה היא.
 
אבל בטניס יש כללים מאוד ברורים לגבי הקונוטציה של המלים.
ולרוב כשאומרים שמישהו "הדיח" מישהו, גם אם לא מדובר בהפתעה גדולה, לרוב השחקן ה"מודח" הוא בכיר יותר מהשחקן המדיח.
תגיד לי אם הכותרת "פדרר הדיח את קוקושקין בסיבוב הראשון של היו אס אופן" לא נראית לך קצת מוזרה.
 
וזה נכון לכל ענף ספורט כמעט.
למשל המילה "תבוסה" הפירוש שלה הוא פשוט למדי, הכנעה, ניצחון, לגבור על מישהו.
האם לא תקין להגיד "ברצלונה הביסה 0-1 את סלטה ויגו"?
תקין, הרי תבוסה היא מילה נרדפת לניצחון, ועדיין בכדורגל היא קיבלה קונוטציה מוחלטת לתוצאה בשיעור גבוה, מינימום 0-3 או 1-4.
 
אתה יכול להמשיך להתווכח אתי על סמנטיקה עד מחר.
אבל בטניס כשכותבים שמישהו "הדיח" מישהו, לרוב המישהו המודח הוא בכיר יותר מהמדיח(ואגב, לרוב גם מדובר בסיבובים ראשונים ולא בחצי הגמר, אבל את זה אני מחליק)
ולכן הכותרת הזאת לטעמי מנותקת מהמציאות.
 
זה רק מראה שהבחור שערך את הכותרת, לא ממש מבין בטניס ובקונוטציות הנכונות שצריך להשתמש בהן.
 
אם יש לי משהו אישי נגד וואן?
לא ממש, אני סתם חושב שזה אתר חובבני וצהוב.
אני נהנה להעמיד אותם באור מגוחך, כי זה עושה להם שירות רע, ואני מקווה שזה גם ירחיק מהם גולשים.
אולי אם יום אחד הרייטינג שלהם קצת ירד, הם יבינו שהם צריכים להשקיע פחות בצהוב, ויותר באיכות.
לא מסכימה איתך בכלל. הדיח זה הדיח. פדרר הדיח את ראוניץ'
17/08/14 17:52
84צפיות
אני לא חושבת שיש בזה איזושהי קונוטציה של מי בכיר ממי.
כן, גם לדעתי יש פה מקום לסמנטיקה
17/08/14 18:50
84צפיות
הדברים שאמרתי הם בהקשר הכללי של נישת הכתבות.
º
כנראה פספסתי את השיעור על הכללים הברורים בטניס..
18/08/14 01:07
12צפיות
זה טרם צוין פה - אז רק נזכיר : היה גם חצי גמר נוסף
17/08/14 15:57
125צפיות
בין פדרר לראוניץ'. את המשחק לא ראיתי מכיוון שהוא התקיים מאוד מאוחר מבחינתינו, אבל הנה תקציר שיכול לעזור לכולנו.
 
בגמר מחכה לנו מפגש נוסף בין פדרר לפרר, המפגש ה-16 ביניהם, כשהאחרון היה רק לפני שבוע בטורונטו, שם פדרר ניצח בשלוש מערכות.
º
מה המייל של סרינה וויליאמס?
17/08/14 13:12
66צפיות
Serena17Slams@walla.co.il
17/08/14 13:52
101צפיות
קשה לי להאמין שתצליח להשיג אותה אישית במייל.
 
אתה מוזמן לנסות את מזלך בטוויטר שלה.
אז כל סלאם היא משנה תיבת דואר?
17/08/14 14:11
116צפיות
טוב, בעולם שאפשר לשבור מחבטי טניס כל משחק מעצבים, מה זה כבר נפח תיבת מיילים...
º
מבזקי ספורט ל-15/08/14
15/08/14 01:14
59צפיות
ג'וקוביץ' הפסיד לרוברדו, מארי העפיל לרבע הגמר
15/08/14 01:14
52צפיות
logoסינסנטי: הספרדי הפתיע את הסרבי 6:7 (6:8) ו-5:7 בשמינית הגמר. הסקוטי ניצח את איזנר 7:6 (3:7), 4:6, 6:7 (2:7). סרינה וויליאמס והאלפ עלו לרבע
להמשך קריאה, לחץ כאן
טל גולדנגורן העפיל לגמר הפיוצ'ר שנערך בקאזאן
15/08/14 16:15
69צפיות
logoהישראלי בן ה-18 רשם הישג שיא בקריירה לאחר שהביס 1:6 ו-1:6 את המדורג ראשון בתחרות ו-283 בעולם אסלן קרצ'ב. "רואים תוצאות של עבודה קשה"
להמשך קריאה, לחץ כאן
סינסינטי מאסטרס יום שישי
15/08/14 19:05
97צפיות
משחק מרתק למדי בין סטאן לבנטו. 6:1 לסטאן בראשונה ואותה תוצאה לטובת הצרפתי בשנייה . בראשונה טניס מושלם של סטאן בשנייה מזעזעת. נקודת הטורניר עד כה ומועמדת לנקודת השנה נקודת השבירה של בנטו ל5:1 במע' ה2.
במערכה ה2 סטאן היה רע ב3 הוא הפסיק לשחק
15/08/14 19:32
51צפיות
משחק כאיול הוא פצוע או משהו אבל בלי שום פציעה נראית לעין. כאילו הוא באיזה דכאון עמוק. בנטו מגיש למשחק עם 5:2 לזכותו.
סטן מפסיד 6-1 1-6 2-6 לבנטו
15/08/14 19:36
58צפיות
פשוט נעלם לחלוטין אחרי שזכה בסט הראשון
השאיר טעם קצת לא טוב המשחק הזה
15/08/14 20:04
92צפיות
מקווה מאוד שסטאן יסביר את המשחק שלו במערכה השלישית ויגיד שהוא היה פצוע או חטף מכת שמש או משהו למרות שהוא לא התלונן. זה נראה כאילו הוא מנסה בכוח להפסיד. נתן סרבים כאלה חלשלושים ובקושי זז. אם זה היה גמר של איזה טורניר, כולם היו אומרים שהוא נתן לבנטו את המשחק בכוונה. לא מאמין שזה היה העניין וראינו כבר לא מעט שחקנים מתאיידים במהלך משחקים ולו עצמו יש הסטוריה של חוסר יציבות אבל זה היה חריג.  במערכה השנייה הוא סתם שיחק רע והרבה להחטיא או להכות כדורים לתוך הרשת שזה בפני עצמו היה קצת מפתיע לאור העובדה שבמערכה הראשונה הוא שיחק קרוב למושלם, אבל במערכה ה2 זה עוד נראה אחד הדברים שקורים לפעמים. ב3 זה היה מוזר. 
פספוס עונת 2014 של סטאן הוא פשוט עצוב
15/08/14 20:04
112צפיות
ונכון שקשה להגדיר עונה שבה אתה לוקח גראנד סלאם ראשון ותואר מאסטרס ראשון כפספוס, אבל הבחור בקלות יכל להיות אחרי היו.אס. אופן במקום הראשון בעולם. אפילו בלי לזכות יותר בשום תואר אחרי אוסטרליה.
רק שמאז אוסטרליה הוא מתעקש פעם אחר פעם לסיים את דרכו בטורנירים חשובים בהפסדים מוזרים, ספק מביכים, לשחקנים שמחוץ לעשרייה הראשונה, והפספוס עוד יותר גדול, כשנזכרים שבחלק מהטורנירים האלו דרכו לחצי הגמר ממש היתה סלולה. רק לנצח שחקנים במקומות 15-30.
 
עוד טורניר לאוסף שהדרך לגמר היתה פרוסה בפני סטאן, והוא פשוט בעט בדלי. 
לא הגזמת קצת...?
18/08/14 14:04
8צפיות
"הבחור בקלות יכל להיות אחרי היו.אס. אופן במקום הראשון בעולם. אפילו בלי לזכות יותר בשום תואר אחרי אוסטרליה".
 
הפער בין נובאק לסטאן הבוקר עומד על 6785 נקודות.
 
סטאן שיחק מאז אוסטרליה 10 טורנירי ATP
אני מנסה לבנות תרחיש שהיה מביא אותו להיות ראשון בעולם אחרי ה יו.אס.אופן
 
2 טורנירי גראנדסלאם : (רבע בווימבלדון ועף סיבוב ראשון בר"ג). נקודות עודפות אילו היה עושה גמר בר"ג וחצי בוימבלדון = 1,550.
 
7 טורנירי מאסטרס : 1 לקח + 1 רבע גמר + 4 שמינית גמר + 1 סיבוב שני.
נקודות עודפות אילו היה : 3 לוקח + 2 גמר + 2 חצי גמר = 3,370.
 
1 טורניר 250 : עשה חצי.
נקודות עודפות אילו היה לוקח גם אותו = 160.
 
סה"כ נקודות עודפות שהיו לסטאן בתרחיש האופטימי לעיל = 5080.
 
זה עדיין משאיר את הפער בינו לנובאק על : 1,700 נקודות. ביו.אס אופן עצמו סטאן מגן על 720 נקודות ונובאק על 1200 כך שגם לאחר היו.אס.אופן הוא לא יכל לכבוש את מסגת הדרוג.
 
וכל זה תחת ההנחה שהוא עושה עונה מדהימה ובטח לא : "הבחור בקלות יכל להיות אחרי היו.אס. אופן במקום הראשון בעולם".
 
 
 
שימרון בשלוש עובדות במשחקות אחד של סרינה נגד יאנקו
15/08/14 20:23
100צפיות
1) סרינה מעולם לא ניצחה למרבה הפלא בסינסנטי הכל כך חשוב (סינסנטי עד לפני שנייה לא היה חשוב), אבל מילא זה עוד מדויק להגיד ברמת העובדות
2) סרינה החלה את הקריירה שלה ב-95 רק אחותה שהחלה את הקריירה ב-94 יותר וותיקה ממנה בסבב, כן זה נכון בעולם בו דאטה קרום נקברה כבר.
3) ועכשיו סרינה תגיש, שלה יש את החבטות הטובות ביותר בעולם אחרי סאבין ליזיקי אשר שברה את שיאה של סרינה במהירות ההגשה שבוע שעבר שעמד על 207 קמ"ש. אני אפילו לא יודע מאיפה להתחיל בכמות הבעיות שיש באמירה הזו...
כמה הפכפכה קריירה של טניסאי(והכוונה לבנטו דווקא)
15/08/14 20:41
114צפיות
בחור שלא עשה שום דבר משמעותי בקריירת היחידים שלו, מגיע למאסטרס, ומגריל בסיבוב הראשון את בן ארצו גאסקה, במשחק בלי סיכויים גבוהים מדי להפתעה.
 
גאסקה פורש ואותו מחליף LL, רולה
בנטו כבר היה בפיגור MP מול ההגשה של רולה, אבל יוצא מהקבר ומנצח
מקבל בסיבוב השני שחקן במקום ה151 בעולם
במקום לפגוש את דימיטרוב בסיבוב השלישי הוא פוגש את יאנוביץ' הלא יציב שהעיף אותו, ומעיף גם את יאנוביץ'
וברבע הגמר מקבל את דוקטור סטניסלאס ומיסטר וורינקה, שקם על צד שמאל היום
ובחצי הגמר יש לו אפילו משחק עביר מול פרר או רוברדו.
ובלי שנרגיש הבחור שכבר בן 32.5 רושם את הישג השיא בקריירה שלו, ואם יגיע לגמר ייכנס לראשונה בקריירה שלו לטופ 20.
 
לי זה מזכיר טיפה את מקרה הראל לוי, ששיחק במאסטרס בטורונטו, וסיבוב אחרי סיבוב הוא ניצח טניסאית לא מדורגים אשר העיפו מדורג סיבוב קודם לכן, והראל ניצל את זה להגיע עד הגמר ולהפסיד לסאפין.
 
יפה לבנטו
וחבל על סטאן, יש לי תחושה שהתואר במלבורן יהיה המשמעותי היחיד שיהיה לו עד סוף הקריירה...
שמע להפסיד 9 גמרי יחידים זה קצת סתמי
15/08/14 21:10
103צפיות
אבל להפסיד 10 וכשהעשירי הוא גמר מאסטרס זה כבר יהיה הישג עגול ומכובד. אגב יש לו ארד אולימפי, לא? זה בזוגות או יחידים? מה שכן, אם הוא מגיע לגמר במקרה מול מארי, אני קונה כרטיס, נוסע לשם והולך לעודד אותו ולהפריע למארי.לא יהיה מצב שמארי יגזול ממנו את האפשרות לתואר ראשון. אבל בוא נראה אותו קודם עובר את פרר שלא לדבר על מארי.
אני חושב שגם סקיאבונה הפסידה 9 או 10 אבל בסוף זכתה
15/08/14 21:13
83צפיות
כך שזה עדיין לא אבוד
אבל אני בספק אם יצליח לקחת את המאסטרס הזה
 
אבל אני בטוח שלא יפסיד לנסות
 
אגב סמשנובה שלנו הייתה 10 מ10 בגמרים לדעתי, אולי אפילו 11 מ11
כל שבוע פוניני מגלה "יבשות חדשות"...
15/08/14 21:53
146צפיות
והפעם: הבן אדם הראשון אי פעם וקרוב לוודאי שגם האחרון שהצליח להפסיד לראוניץ' 1-6 0-6 ברבע גמר טורניר מאסטרס. הוא גאון.
הערה על גילאים
15/08/14 22:56
114צפיות
מתוך שמונת המתמודדים היום ברבע המאסטרס, ארבעה הם בני 32 או יותר (שניים מהם יתמודדו באחד החצאים), שלושה בני 27 או יותר ורק אחד צעיר מגיל 25.
כמיטב המסורת, פדרר מחמיץ 6 (!) נקודות שבירה בשני משחקוני
16/08/14 02:31
84צפיות
ההגשה הראשונים של מארי... הסקוטי מוביל 1-2, פדרר יגיש.
במשחקון ההגשה השלישי של מארי, פדרר שובר
16/08/14 02:39
56צפיות
עולה ליתרון 2-3 ויגיש.
ועכשיו תורו של מארי לאבד נקודת שבירה בשני משחקוני הגשה
16/08/14 02:52
50צפיות
רצופים של פדרר, אם כי למען ההגינות יש לציין שפדרר היטיב לשחק בנקודות אלה.
3-5 לרוג'ר, מארי יגיש.
º
משחקון חלש של מארי, פדרר שובר שוב וזוכה במערכה הראשונה 3-6
16/08/14 02:55
21צפיות
º
1-2 למארי עם שבירה
16/08/14 03:07
14צפיות
º
מארי הוביל 1-4 עם שתי שבירות, עכשיו 4-5 לפדרר, מארי מגיש
16/08/14 03:36
24צפיות
º
פדרר עולה לחצי הגמר עם 3-6 5-7 על מארי
16/08/14 03:49
39צפיות
תקציר המשחק למעוניינים
16/08/14 19:11
48צפיות
מוק' ניו הייבן: יוליה הפסידה, שחר בפיגור
15/08/14 20:53
139צפיות
יוליה הפסידה ב3 מערכות למסטאך, שחר בפיגור 6-1 1-1 מול קאנפי.
שחר הפסידה 1-6 5-7
15/08/14 21:50
107צפיות
הלאה לניו יורק.
מפגש גביע הדייויס מול נבחרת ארגנטינה ייערך בפלורידה
15/08/14 21:14
62צפיות
logoהתאחדות הטניס העולמית קיבלה את בקשת האיגוד הישראלי לארח בארה"ב את המפגש שאמור היה להתקיים בישראל. פאר וגלושקו הודחו במוק' ניו הייבן
להמשך קריאה, לחץ כאן
אז דודי עדיין ישחק את הצ'לנג'ר בצרפת?
16/08/14 04:42
55צפיות
נראה לי מוזר שיחזור מארה"ב לצרפת ושוב לארה"ב.. בואו נקווה שהוא יגיע לסיבוב השני בUS OPEN ואז בטח שלא יגיע לצרפת
יש כאן מישהו שצופה במארי פדרר ויש לו לינק טוב שעובד
16/08/14 02:29
71צפיות
כבר חצי שעה אני מנסה את כל הלינקים שכאן למעלה וגם בsportlemon ומשום מה כולם נתקעים היום אחרי עשר שניות.
זה רץ לי מעולה
16/08/14 02:32
64צפיות
תודה משום מה לי גם זה נתקע
16/08/14 02:45
52צפיות
אולי בעייה במחשב או באינטרנט. מצד שני, כמו שמארי נראה עד עכשיו מהמעט שהצלחתי לראות, לא הפסד גדול (מבחינתי הכוונה).
סיכומון משחק- פדרר מנצח 7-5 6-3 כשבמערכה השנייה הוא חוזר
16/08/14 04:02
108צפיות
מפיגור של שבירה כפולה (מארי כבר הוביל 4-1 עם הגשות שלו)
 
פדרר היה יציב- סיפק נקודות יפות לצד השטויות הרגילות שלו.
מארי נראה בעיקר לא אפוי הפסיד לא מעט נקודות שנובעות מחוסר ריכוז או בטחון...
 
כמו כן- פדרר צריך נצחון בחצי כדי לעלות רשמית ל WTF ואיזן את מאזנו מול מארי לשיוויון 11, מצד שני מארי מסתבך בRACE- כרגע הוא תשיעי, עם פער שגדל כבר ל400 נק' מהמקום השמיני.
למרות שהוא בעל הצלחה די גבוהה בטורנירים במזרח הרחוק ככה שכנראה הוא יצליח להשתחל בסוף (אבל צריך לזכור שהוא גם יכול כל הגרלה לקבל את אחד מ3 הגדולים ברבע-גמר שחוץ מהUS לא נותן מס' נק משמעותי) בקיצור תהיה מלחמה נחמדה על המקומות האחרונים...
 
כרגע הוא רשום רק לשנגחאי במזרח
16/08/14 04:29
109צפיות
וזה לא רק אחד מ3 הגדולים שהוא מתקשה מולם - הוא לא ניצח שחקן טופ 10 יותר משנה. וקשה להתקדם בטורנירי מאסטרס בלי לנצח שחקני טופ 10. בארה"ב הוא מגן על רבע נדמה לי וזה יהיה מאוד קשה להגן על זה בכושר הנוכחי שלו ובטח יותר מזה. השנה הזאת די גמורה מבחינתו כפי שאמרתי כבר כמה פעמים ואני די אופתע אם הוא יגיע ללונדון (השאלה המעניינת היא אם הוא ירצה לבוא בתור מחליף). השאלה הגדולה היא אם הוא יצליח לשנות משהו לקראת 2015 ואם הוא היה שואל אותי הייתי אומר לו לשחק לא מעט טורנירי 250 ו500 (אולי עוד השנה במזרח) כדי לנסות לצבור בטחון. הבעייה העיקרית שלו הוא שהוא איבד את חבטות ההגשה וזו מכה קשה מאוד לטניסאי. לדעתי זה הדבר היחיד שהוא צריך לעבוד עליו יום יום. הרבה מאוד מחבטות ההגשה שלו נדפקות כבר בשלב הזריקה של הכדור לאויר שהיא נמוכה למדי ולא מדויקת.
השאלה האמיתית היא מה המצב האמיתי של הגב
16/08/14 14:57
71צפיות
כי אם הוא שינה את ההגשה כדי להגן על הגב, אז יש לו בעיה, כי ההגשה שלו לא הייתה יציבה עוד קודם.
 
 
הוא טוען שהוא מעולם לא הרגיש יותר טוב
16/08/14 15:48
63צפיות
הן מבחינת הגב והן בכלל. זה לגמרי בראש לדעתי, לא בגב.
לא כל אחד בנוי לקחת סלאמים כנראה
16/08/14 03:59
182צפיות
נובאק, פדרר, נדאל יודעים מה לעשות עם זה. מארי וסטאן מתקשים מאוד. וורינקה עוד לקח מאסטרס אחד אחרי האוסטרליין, מארי הצליח לקחת את וימבלדון חצי בטעות, אבל מאז כנראה לקח להם זמן לעכל את גודל ההישג והם נתקעו בענק. סטאן לא מצליח להתמודד עם זה ומארי מאז וימבלדון כאילו שפרד פרי הטיל עליו איזו קללה. כל פעם שהוא מגיע למשחק חשוב הוא מתאייד בצורה שהיא עלבון לטניס מקצועני, שלא לדבר על עלבון לעצמו. אתמול אחרי המשחק מול מונפיס אמרתי שפדרר יצטרך להעלות את הרמה כדי לנצח את מארי אבל טעיתי. הוא לא עשה את זה. ממה שהצלחתי לראות (הסטרימינג שלי התחיל לעבוד נורמלי מתישהו באמצע השנייה) הוא שיחק בינוני בסטנדרטים שלו אבל מארי הוא השנה פשוט רכבת שדוהרת למול קירות.  מול צונגה הוא שמט יתרון של 3:0 בשלישית, מול פדרר 4:1 עם שתי שבירות. הוא צריך פסיכולוג דחוף ורציני ביותר. כל התאיידות כזאת לוקחת אותו עוד מאה מטר אחורה ואתה פשוט לא רואה איך הוא יוצא מזה. מה שבטוח זה שאמילי מאורסמו היא ממש אבל ממש לא הפתרון. לא יודע אם יש פתרון אחר. השאלה הגדולה כרגע היא אם בנטו ייקח תואר לפני שמארי יגיע לגמר כלשהו. מכיוון שמארי לא משחק טורנירי 250 וגם לא המון טורנירי 500 זה בכלל לא שאלה תאורטית. מה שהרבה יותר מעציב הוא כמובן שאני ממשיך להסתכל עליו ולחשוב שמשהו ישתנה. אבל טוב, אני גם מקרה אבוד. אני ממש צריך להחזיר את עצמי לימים שהייתי עוקב אחריו מרבע גמר סלאם ומעלה בלבד. 
פסימיסט פולני זה שילוב קטלני
16/08/14 15:31
110צפיות
ולא בהכרח בגלל החרוז
שמע יחסית למה שהלך כאן מצד אוהדי נדאל
16/08/14 17:07
92צפיות
שקראו לו לפרוש אחרי איזה הפסד לפרר על חימר ואפילו בהשוואה לאוהדי פדרר שגם הם קראו לו לפרוש בעונה הגרועה שלו שעדיין הייתה טובה בהרבה משל מארי- אני חושב שהקיטורים שלי די הולמים את חומרת המצב. מדובר על שחקן שבמשך כמה שנים רצופות היה טופ 4, שלקח לפחות מאסטרס אחד בשנה ועוד איזה טורניר קטן ואחר כך הלך ולקח שני סלאמים תחת המון לחץ ומאזן הראש בראש שלו מול טופ 10 היה מרשים למדי כולל מול פדרר. והוא כבר יותר משנה בלי גמר ובלי נצחון על שחקן טופ  10 ומתאייד במשחקים חשובים ללא יוצא מן הכלל כולל עם הובלות שבירה (מול נדאל בשלישית ברומא, מול צונגה בשלישית בטורונטו ואתמול יתרון שתי שבירות מול פדרר בשנייה) באופן שלעומתו צ'יליץ' נראה שחקן חזק מנטלית. זה נכון שהפתרון הנכון הוא להפסיק לקטר ולעבור להתייחס אל הגרסא הנוכחית שלו כמעין גסקה או קולשרייבר כלומר פשוט לא לצפות ולעקוב במקרוב רק אם וכאשר פתאום הם מגיעים בטעות רחוק בלי להתכוון. אני עובד על זה. אבל מדי פעם,  כשעובר הרבה זמן ונהייה פתאום קצת משעמם והוא הוא פתאום משחק טניס טוב בסיבוב מוקדם, אתה אומר וואלאק אולי הבנאדם חזר לעצמו, בוא נציץ. אבל ביו אס אופן אני לא הולך לעשות את הטעות הזאת. יש לי שני אפרוחים חדשים שאני מטפח - ההוגה הצהוב והפופסי דיאט הקנדי ונראה לאן יגיעו. אני לא הולך לראות דקה אחת של משחק שלו. זה אותו סבל בין אם הוא מפסיד ובין אם הוא מנצח. בכל מקרה, טניס שמניס. היום התחילה הפרמייר ליג סוף סוף ויונייטד הפסידו את משחק הפתיחה שלהם בבית ועשו לי את הסוף שבוע. שרק יימשך כך.  
º
הוא ימרוד בך ויזכה שוב ב-USO.
16/08/14 18:04
27צפיות
יש הבדל עצום בין סטאן למארי
16/08/14 17:11
107צפיות
מארי פשוט לא משחק טוב מאז אותם בעיות בגב שעלו אצלו לפני שנה, ואין כאן שום עניין פסיכולוגי או מנטאלי.
הטניס שלו חלש לכל אורך העונה, והוא שווה היום מקום 10-15 בעולם ולא יותר. אני אהיה מאד מופתע אם הוא ישתחל ללונדון בסוף השנה.
להמחשה, אתמול לפדרר ביום מאוד בינוני, היו הזדמנויות שבירה כמעט בכל משחקון הגשה של מארי, והטכניקה של הסרבים שלו נראית כמו של שחקן במקום המאתיים בעולם (לפעמים זה מביך איך הוא מפספס סרבים בכמעט שני מטרים מהקו ואף יותר).
 
סטאן, בדקות הבודדות כשהוא משחק בכל טורניר, נראה בכושר נהדר. עמידה נכונה, מכות עוצמתיות, טניס התקפי.
הבעיה אצלו היא פסיכולוגית כבדה. כאילו הוא מרגיש שהוא את שלו להעונה כבר עשה, ושזה "לא יפה" לקחת עוד תארים.
וכאן יש לו פספוס אדיר, כי העונה הזו היתה יכולה להיות רשומה על השם שלו ובגדול, רק שהוא מעדיף להסתפק במה שהוא כבר השיג, וחבל.
זה לא כל כך פשוט
16/08/14 17:55
92צפיות
באחרונה יש למארי לא מעט משחקים טובים בסיבובים מוקדמים גם מבחינת תוצאה אבל גם מבחינת חבטות הגשה. במערכה השנייה מול סוזה בסינסינטי היו לו 77% הגשה ראשונה, מול איזנר הוא עמד על 60% ובמערכה הראשונה הוא הפסיד רק שלוש נקודות על ההגשות שלו בשישה משחקונים. וההחטאות במשחקונים האלה הם הרבה פעמים על סנטימטרים. לעומת זאת, מול פדרר הוא עמד על 47 אחוז הגשה ראשונה וכמו שאתה אומר לפעמים אפילו לא קרוב.  אני ראיתי אותו השנה גם במשחקי סיבוב מוקדם וגם במשחקים מול שחקני טופ 10 וחוזר לו קצת האפקט שהיה קורה לו בגמרי סלאם שהוא היה מתאייד לגמרי. זה מאוד בלט כמובן בחצי מול נדאל ברולאן ששם הוא לחלוטין לא הופיע. בחלק מהמשחקים שלו מול נובאק (באנדיאן או מיאמי לא זוכר) ובאוסטרליין מול פדרר וכמובן מול נדאל ברומא הוא נתן מערכה אחת טובה מאוד ואז התאייד. באחרונה מול צונגה ופדרר הוא מתאייד מיד אחרי יתרון שבירה. הוא טוען שהוא מעולם לא הרגיש גופנית יותר טוב (מוקדם יותר השנה הוא טען שהוא עדיין לא מאה אחוז אבל מלפני טורונטו הוא אומר שהתנועה שלו השתפרה משמעותית גם בהשוואה לתקופה ארוכה למדי שלפני הניתוח). אני לא אומר שלמצב הגופני שלו אין השפעה אבל הרבה אצלו הוא בראש לדעתי. אני לא מומחה לסטאן אבל גם לגביו וגם לגבי מארי תמיד נטען שמנטלית הם לא נמצאים במקום שבו נמצאים נובאק או פדרר או נדאל. כל מה שאני אומר זה שהיית מצפה שאחרי גראנד סלאם או שניים בעיות הבטחון העצמי שלהם או יכולת סגירת משחקים וכד' ייעלמו לתמיד אבל זה כנראה לא עובד ככה.
סינסינטי, סיבוב שלישי
14/08/14 19:51
178צפיות
*מודה ליאני4 על הלו"ז ופותח שרשור חדש כי הקודם כבר לא קופץ.
 
המדורגות הבכירות שהודחו הם קוויטובה, בושאר ואראני. אף אחת מהם לא הפתעה מרעישה: קוויטובה היא לא סמל ליציבות גם כשציפו ממנה בעבר, בושאר התמודדה עם שחקנית ותיקה בכושר הולך ומשתפר ואראני תמיד תתקשה להישאר עם שחקנית בעלת הגשה כמו של ליזיקי אפילו כשהגישה למשחק והגרמניה עשתה 18 DF.
 
רוב רבעי הגמר הם יחסית פתוחים, כל תוצאה כמעט יכולה להיות הגיונית לאור הדירוג של שאר היריבות.

לוסי ספארובה - סימונה האלפ (18:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 2-1 להאלפ
מריה שראפובה - אנסטסיה פאבליוצ'נקובה (22:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 2-1 לשארפובה

שארפובה נמצאת במצבים מוכרים לה בעבר. שוב המשחק שלה לא במיטבו, שוב היא נגררת לשלוש מערכות, ושוב הלחימה שלה עוצרת את הנפילה הרגע האחרון. השאלה היא האם מדובר במצב זמני והיא תמצא דרכים להגיע לשלבים המאוחרים או שמדובר בבעיה עמוקה יותר באחד האלמנטים המרכזים המעטים שהמשחק שלה מסתמך עליהם, שהרבה יותר קשה כעת לפתרון מיידי? את זה תבחן פבליוצ'נקובה שלא מפחדת משארפובה וכבר ניצחה אותה העונה בפריז, יש לה את היכולת להתמודד עם העוצמות של העמיתה הרוסייה ולהחזיר בעצמה לא פחות יחד עם גיוון כשצריך. אצל פבליוצ'נקובה התנועה היא תמיד סימן שאלה, האם היא יכולה בסוף לדבוק עד הסוף ולא להתייאש מול האינטנסיביות הבלתי נלאית של שארפובה אם זה יגיע לרגעים הצמודים והקשים של מערכה שלישית? לדעתי היא תתקשה.
 
ככל שמתקדמת העונה ניתן לראות מספארובה התקדמות יותר ויותר, יכולת התמדה וחוסר פזיזות משאר העונות שלה. היא עדיין ממש מרבה להתקיף אבל לפחות לומדת לעתים לא ללחוץ מדי ולתת ליריבות שלה לעשות את הטעויות במקומה כשהיא לא מוצאת פתיחה לווינר.
האלפ לדעתי תהיה יותר מדי בשבילה עדיין כי היא תבחן את היכולת שלה להיות שקולה עד גבול וללא תתן לה טעויות רבות כמו ונוס, אבל אם היא תצליח להמשיך את המגמה שלה מהדשא ממשטח שפחות התאים לה עד כה, אולי היא תצליח גם על משטח מהיר מול האלפ שעשתה הפסקה ארוכה מאז ווימבלדון בגלל פציעה.

סרינה ווילאמס - פלאביה פנטה (בערך 20:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 4-0 לסרינה
ילנה יאנקוביץ' - סלואן סטיבנס( בערך 23:00, ללא שידור), מאזן: 2-0 יאנקוביץ'

 
פנטה שוברת את רצף הפסדים מהטורנירים האחרונים אבל מול סרינה זו תהיה כנראה משוכה אחת יותר מדי, קשה לי להאמין שהיא תצליח לשלוט על המשחק בשלב מסויים גם אם הוא יכול להיות צמוד עד שסרינה תכנס למשחק בקצב שלה. כרגיל אין יותר מדי מה לרשום על היריבה של סרינה כי בדר"כ כל מה שהיא תעשה יכול לא להספיק אם היא לא תוכל לתסכל מספיק את סרינה כדי שתפקפק באיכות המשחק שלה.
 
יאנקוביץ' פייבורטית לנצח את סטיבנס כמו בטורניר מונטריאל, אבל פעם נראה שיש איזושהו שידרוג מנטלי בגישה של סטיבנס ואולי הפעם נראה אותה שוב נלחמת עד לש"ש במערכה שלישית עם יאנקוביץ' שיודעת להיכנס לבורות משלה ולא נמצאת בכושר הכי משכנע מאז עונת החימר. הניצחון הזה והתקדמות שלה בטורניר חשובים לסיכוי התיאורטי שלה להגיע לאליפות סוף השנה או להיות מחליפה. לסטיבנס זה חשוב לחזור לטופ 20 אחרי שנדחקה משחקניות שהיו להן עונה הרבה יותר טובה ממנה והיא תנסה לחזור ולהוכיח את הציפיות ממנה כשניצחה בעבר את סרינה ושארפובה בעונה שעברה והגיעה לתוצאות בגראנד סלאמים, אפשר לראות זאת כדפוס אצל הצעירות שלומדות להיכנס לאט לאט לשגרת הסבב.
 
סבטלנה קוזנצובה - אנה איבנוביץ' (00:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 9-3 לאיוונוביץ'
קרלה סוארז נבארו - אלינה סביטולינה (20:00), מאזן: 1-0 סוארז נבארו

 
עד המשחק הצמוד בשטוטגרט על חימר, קוזנטצובה לא מסתדרת ממש עם המשחק המתפוצץ של איוונוביץ'. יש הטעיות שהסרבית מצליחה לעשות עם הפורהנד שלה שההגנה המשובחת של קוזי לא מזהה מהר מספיק והיא לבסוף מוצאת את עצמה רק מתגוננת בלי יכולת להתקיף חזרה. יהיה מעניין לראות אם קוזנטצובה תמצא אסטרטגיה שונה למצב הזה כדי שתוכל לחזור ולשלוט ברוב הראלים עם הפורהנד שהוא נשק לא פחות אפקטיבי כשיש לה זמן
.
סוארז נבארו ממשיכה להרשים בעונת המגרשים הקשים, ואחרי האכזבה להפסד הצמוד לונוס במונטריאל, היא ממשיכה להראות כשחקנית טופ 15 פוטנציאלית עולה ועקבית אם שחקניות אחרות לא ידחקו לשם. סביטולינה מאוד שמחה על רגע שיא נוסף בקריירה שלה עם ניצחון על שחקנית טופ 5 שקוויטובה עזרה לה בטוב ליבה. היא ניצחה את סביטולינה שנה שעברה בלינץ, היא אמורה גם להיות השחקנית המנוסה מול האופי העצבני מעט של סביטולינה בחלק מהמשחקים.
 
אגנשייקה רדוונסקה - סבאינה ליזיקי (2:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 2-2
קרוליין ווזניאקי - אנג'יליקה קרבר (4:00, שידור ישיר בערוץ הספורט), מאזן: 5-3

 
ליזיקי שוב מגיעה לסיבוב השלישי אחרי מונטריאל ושוב נתקלת ברדוואנסקה אחרי שהיא מנצחת את אראני. הפעם היא אפילו ניצחה את צמד הזוגות המצליח במקום ה-1 ברצף, אך בשלוש מערכות כדי להכניע כל אחת, כולל חזרה מ-6-5* במערכה השלישית כשאראני מגישה.
קשה לראות את סאבינה במצב המשחק שלה מצליחה לשמור על הרמה אחרי 18 DF של אתמול מול הסבלנות של רדוואנסקה, אבל הפולניה יכולה להיות עייפה מלהגן ותנסה קצת להמר יותר, וזה סיכוי יותר טוב לליזיקי מאשר להצליח לכפות את המשחק שלה כרגע.

ווזניאקי וחברתה הטובה קרבר נפגשות לא מעט מאז עלייתה של קרבר ב-2012 וקרבר יוצאת עם ידה על העליונה מאז מלבד הניצחון של קרוליין בשנה שעברה על המגרש האיטי באינדיאן וולס. על מגרשים מהירים לרוב קרבר מדביקה את את ווזניאקי לקיר ולא נותנת לה לשחק את המשחק ההגנתי היעיל וחסר המימדים של כמו נגד הרוב, אלא אם יש לה מספיק זמן כמו באינדיאן וולס לשחק עם מונבולים שמשבשים את הטכניקה של קרבר בשלב מסויים כמו עם אראני, וזה קשה לבצע במגרש מהיר כמו סינסינטי.
במידה ווזניאקי לא תיישם תוכנית משחק שונה, היא עלולה לחוות את אותה התוצאה בסוף מול קרבר שנמצאת בעונה לא פחות טובה מ-2012 כרגע ומשתוקקת בעצמה לתואר ראשון העונה
 
º
הדרבי הרוסי הוא מחזה קשה לצפייה...
15/08/14 00:02
71צפיות
עדכונים
15/08/14 00:09
72צפיות
קודם כל תודה על השרשורים האחרונים, כיף לראות התעוררות מחודשת כזאת בפורום (מעניין למה זה קורה רק בסבב הנשים, יש לי תחושה שבזכות לנהפאן יש הרבה אנשים שמתעניינים יותר דווקא בסבב הזה).
הגעתי רק עכשיו לבית, אז לא ראיתי את המשחקים שהיו עד עכשיו. אעדכן רק בתוצאות:
סרינה ניצחה את פנטה 2:6 2:6
סביטולינה המשיכה עם התנופה והדיחה גם את סוארז נבארו עם 6:4 4:6 4:6 
והאלפ ניצחה את ספארובה 4:6 5:7
 
כרגע משוחקים-
יאנקוביץ - סטיבנס 6:7 (4) 4:4
שראפובה - פבליוצ'נקובה 4:6 3:3
 
 


 
 
סרינה מטיילת וסביטולינה מגבה את ניצחון קוויטובה
15/08/14 00:29
72צפיות
סרינה נכנסה להילוך נוסף בטורניר ולאף כמה משחקונים לא רעים של פנטה עם הבקהאנד DTL, סרינה שיפרה מאוד את ההחזרות שלו ממהמשחק הקודם ועם שבירה בודדת בשני משחקים האחרונים לא התקשתה לגמור מהר 6-2 6-2.
סביטולינה ממשיכה להפתיע מנצחת עוד מדורגת בכירה 4-6 6-4 6-4 כשבמערכה השלישית הייתה רק שבירה אחת בפועל ושוב סוארז נבארו לא ניצלה נק' שבירה לצערה כמו במשחק מול ונוס במונטריאל...
 
האלפ ניצחה בצורה לא משכנעת את ספארובה 6-4 7-5 עם לא מעט טעויות, אבל זה נראה שוב חלק מהתרגלות למשטח ולתנאים עדיין בחזרתה למגרש, כך שלא בטוח שהיא לא תדע לעלות את רמת המשחק שלה כפי שהיא הראתה לנו בחודשים האחרונים ברגעים חשובים מול שארפובה או פבליוצ'נקובה ברבע הגמר.
יאנקוביץ ניצחה, הרוסיות הולכות בכח לשובר שווין
15/08/14 00:37
72צפיות
ילנה ניצחה את סטיבנס 6:7(4) 4:6, בנקודת המשחק הלפחות שלישית שלה. (ממה שהספקתי לעקוב דרך הלוח תוצאות השחור... )
בקרב הרוסיות הן שומרות על ההגינות של "החטאה אני החטאה את", ונדנדת השבירות מתאזנת לשובר שוויון.
תודה לאל, אחרי כמעט שעתיים המשחק הזה נגמר.
הודעה זו מכילה תמונות
15/08/14 00:48
85צפיות
מריה מנצחת את פבליוצ'נקובה 4:6 6:7 (2).
שימו לב לנתונים, לשתיהן יש כמות נקודות שמספיקה ללפחות מערכה וחצי רק מהטעויות של היריבה. וזה היה משחק של שתי מערכות...
נקווה למשחק נקי בהרבה של שראפובה מול האלפ ברבע.
 
קוזנצובה ואיבנוביץ התחילו עכשיו לשחק.
 
º
רדוואנסקה מביסה את ליזיקי 6-1 6-1 ואיבנוביץ מנצחת את סבטה
15/08/14 03:21
65צפיות
סיכום תוצאות רבעי הגמר
16/08/14 14:27
81צפיות
אחרי ששארפובה הצליחה לנצח בקושי את העמיתה הרוסייה פבליוצ'נקובה בשתי מערכות שקולות 6-4 (2)7-6, שארפובה שוב נתקלת בהאלפ בפעם השלישית העונה אחרי החימר. היא לא שומרת עד 6-3 2-0 ולבסוף מנצחת 3-6 6-4 6-4, עם 53 טעויות ל-27 ווינרים. ככל הנראה מדובר גם בטעויות כפויות של האלפ, אבל שארפובה גם הפעם לוקחת צעד קדימה את יכולת התגוששות במהלך המשחק לכדי אומנות, למטרה שבסופו של דבר היריבה מולה מתייאשת מראלים המוטים לטובתה ומתהפכים בחבטה אחת מדוייקת מצדה. זו עדיין לא אסטרטגיה שאפשר להפעיל לטווח הארוך מחוץ לחימר, ואם לא תשפר את הרמה מול איוונוביץ' בכושר הנוכחי יהיה לה קשה לברוח עם כמות כזו של טעויות ו-11 DF. 
 
איוונוביץ' ממשיכה להרשים אחרי עונת חימר נהדרת, היא מנצחת את קוזנטצובה 6-2 2-6 6-3 בפעם הרביעית ברציפות ובפעם העשירית לשלושה הפסדים, מאזן יחסית חד-צדדי בין אלופות רולאן גארוס ב-2008 וב-2009. זאת אחרי שפיגרה במערכה השלישית 3-2* עם שבירה לרעתה ונעזרה גם בטעויות של קוזי.
נגד סיבטולינה היא כבר הראתה את הרמה הרגילה שלה עם 6-2 6-3 אחרי שהאוקראינית הייתה עייפה מהשבוע מהניצחונות האיכותיים על קוויטובה וסוארז-נבארו. היא נראית פייבורטית מול שארפובה, אבל שארפובה גם נהנית מנקמות כל עוד לא מדובר בסרינה ובאזרנקה. לאור שינוי הדרסטי במשחק שלה והתסריטים ההזויים שהיו עד כה ב-RG, קשה לפסול אותה על הסף.
 
סרינה ניצחה בצורה חד-צדדית את יאנקוביץ' 6-1 6-3, מהמשחקים האחרונים שלהם מאז ביג'יין 2013 לא ניתן להעריך שמדובר באחת היריבות הכי קשות לסרינה בעשור האחרון.
יאנקוביץ' בסה"כ חזרה להיות שחקנית ברמת טופ 10 עד אמצע השנה והתבוסות ע"י סרינה למעשה עצרו משמעותית את החזרה שלה לטופ(גמר צ'רלסטון, גמר ביג'יין, אליפות סוף השנה, רבע גמר דובאי, רבע גמר סינסינטי), היא נאבקת כרגע להישאר צמודה לטופ 10 עם לא מעט שחקניות איכותיות. 
מאז גמר צ'רלסטון 2013 שנגמר בשלוש מערכות, סרינה מנצחת את ארבעת המשחקים האחרונים ומעלה את המאזן מ-4-5 בלבד לטובתה ל-9-4. מדובר כמובן בנתון טרוויאלי שמתקשר לקושי של הרבה שחקניות נוספות בסבב, אבל צריך לזכור שהיא עשתה זאת עדיין בשנה שבה היא נחשבת כפחות מאיימת באופן בולט לשנתיים הקודמות. בשנים שהיא מאבדת את הרתיעה בפני שחקניות הטופ, זה נתון משמעותי לסרינה. אולי זה יעזור לה לשקם את הביטחון העצמי ולחזור למסלול הניצחונות הדורסני שהייתה רגילה לו עד לפני העונה.
 
ווזניאקי לראשונה מנצחת את החברות הפולניות מאז 2012, את קרבר 7-5 6-2 ואת ה-BFF רדוואנסקה 6-4 (5)7-6 במשחק הכי שקול ומעניין שהיה ביניהן בקריירה עם בחירות חבטות אגרסיבית משתיהן לקראת הסוף. רדווואנסקה שלטה בכל הקשור לרשת וווזניאקי הצליחה בשלב מסוים לשלוט על הקו האחורי ככל שהמשחק התארך. רדוואנסקה לא יכולה להיות מאוכזבת מדי אחרי ניצחונות קלים בטורניר גם מול נארה וליזיקי שהיוותה לה מכשול עד כה.
אם המפגשים הבאים שלהם יתאפיינו בכאלה נתונים אז יש למה לצפות מהמאצ'-אפ שעד כה היה משמים וצפוי לכיוון אחד בתקופות שונות וסימן את התקופות הטובות והרעות של שתיהן בטופ בחלוקה של 2009-2011 ו-2011-2014.
האם ווזניאקי תוכל להמשיך לאתגר את סרינה או שסרינה תבוא מוכנה מפעם שעברה לסיום משכנע יותר?
בהקשר של סרינה ויכולת ההרתעה
16/08/14 17:01
68צפיות
סרינה הפסידה שישה משחקים בשנת 2014, שזה יותר מבכ 2013. אבל מאד מעניין היחס לטופ 10 והטופ 20 בהקשר הזה, במיוחד בשאלת יכולת ההרתעה.
 
המאזן של סרינה מול הטופ 10 עד כה ב-2014 הוא 8-0 , כלומר על אף ריבוי ההפסדים היא לא הפסידה בשום שלב מול המתמודדות הטבעיות שלה.
אם נפתח את זה לטופ 20, זה אפילו נהיה מעניין יותר, 16-1 (ההפסד היחיד לטופ 20 הוא למול איבאנוביץ' באוסטרליה), הסטטיסטיקה הזו יותר משהיא מציגה לנו את יכולת ההרתעה של וויליאמס ועליונותה מול היריבות שלה, בעיקר מחזירות אותנו לסרינה המשוגעת שיכולה להרדם במגרש אבל כשהיא ערה אין באמת סיכוי ליריבותיה. אני חייב להודות שלא ממש התגעגעתי לתקופה הזו...
או שהיכולת של הדרג המשני
16/08/14 18:01
66צפיות
השתפרה מאוד וסרינה מתקשה לשמור על היכולת הממוצעת בכושר שהייתה בו עד כה. זה טבעי, היא לא מפסיקה לגדול.
 
כל זה לא מוריד כמובן מהדומיננטיות יוצאת הדופן בהיסטורית הטניס ומהיכולת העליונה והוירטואוזית כשהיא במיטבה, אני מתאר לעצמי שהיא עוד תשיג לפחות עוד 2 סלאמים ותעקוף את נברטילובה ואוורט עד שיגמר לה הדלק לרעב לשחק.
 
טל גולדנגורן - ויקטור בלודה
16/08/14 10:58
163צפיות
גמר הפיוצ'ר בקאזאן. 
עם או בלי קשר להישג של טל השבוע, לפי דיווח באתר ערוץ הספורט, גולדנגורן (יחד עם בוצר) הוזמן למפגש הדיוויס נגד ארגנטינה, כי נראה שויינטרוב לא יספיק להחלים בזמן (פרש ממוקדמות הUSOPEN).
 
גולדנגורן עם המכנס השחור או הלבן?
16/08/14 11:26
107צפיות
ומה התוצאה?
º
הבנתי. 0:4 לרוסי. הם נראים ברמות שונות לחלוטין
16/08/14 11:33
74צפיות
º
14/08/14 13:56
20צפיות
סואסייד נשים, סינסינטי
הודעה זו מכילה תמונות
11/08/14 01:38
98צפיות

ברוכים הבאים לסואסייד נשים סינסינטי !
הטורניר במונטריאול הסתיים עם הגעתם של שלושה משתתפים לגמר ללא בחירה - הפסימיסט, יוסי מרובה המספרים ודביב. הם אוספים לעצמם 550 נקודות כל אחד, כל הכבוד !
 
שינויים בולטים בטבלת המירוץ:
שגיא87 שומר על המקום הראשון אך הפסימיסט מצמצם קצת את הפער ל-200 נקודות בלבד.
dmamet עולה שלושה מקומות למקום השביעי, על חשבון לאונרדו שיורד מקום אחד למקום השמיני וסקיקר שיורד שני מקומות למקום העשירי.
דביב, יוסי מרובה המספרים ואני88 עולים מקום אחד כל אחד למקומות ה15, 16, 17 בהתאמה.
 
הניקוד:
סינסינטי הוא טורניר פרמייר 5 שנפרש על פני 7 ימים.
יום 1    1
יום 2    70
יום 3    125
יום 4    225
יום 5    395
יום 6    450
יום 7 (בלי בחירה)    550
יום 7 (גמר)    620
יום 7 (ניצחון)    900
 
קישורים:
הגרלה ראשית
טבלת המירוץ
יום 1
11/08/14 02:26
92צפיות
ביום הראשון יתקיימו 12 משחקים. בהצלחה !
 
º
דל-אקווה
12/08/14 10:04
14צפיות
אתה באיחור של יום ואם אתה כבר בוחר במשחקי אתמול
12/08/14 10:35
29צפיות
עדיף ללכת על מישהי שניצחה. אבל עכשיו אני רואה שכבר בחרת אתמול בטבלה אז מה פשר ההודעה הזאת?
º
אני מביע את מרות רוחי על כך שעפתי בסיבוב הראשון.
12/08/14 10:46
14צפיות
בתור אחד שעף איתך האשמה כולה שלנו
12/08/14 12:19
32צפיות
היו אתמול שתי בחירות באנקר ווזניאקי ואיבנוביץ' שתי שחקניות מהעשיריה השנייה שכצפוי ניצחו בקלות. כל מי שכמונו ניסה ללכת על בחירות יותר מסוכנות כדי להשאיר לו יותר אפשר,ויאו בשלב הבא נפל.
º
אבל ווזניאקי ואנה בכושר כ"כ טוב שהיה חבל לבזבז אותן
12/08/14 13:01
14צפיות
º
great minds וכו'
12/08/14 13:14
7צפיות
זאת המחלה של הסואסייד נשים...
12/08/14 14:41
38צפיות
בשביל שיהיה לך סיכוי אמתי לצלוח את הימים הראשונים, אתה חייב להקריב מדורגות.
ובסבב הנשים כל מדורגת זה פוטנציאל לגמר\זכייה.
 
גם אני ממש לא רציתי לבזבז את ווזניאקי או איוונוביץ'
ווטסון יחסית הייתה נראית בחירה נוחה(היא בכושר מצוין, וזהאנג הייתה בכושר זוועתי)
אבל כל מה שנראה נוח על הנייר מתברר כטעות אצל שחקניות שמדורגות באזור ה50 בעולם.
 
בקיצור אני עובר לאסטרטגיה חדשה, אם אין משחק באנקר, אני מבזבז מדורגת.
אי אפשר ללכת על היגיון וכל פעם לעוף ביומיים הראשונים.
צריך להתחיל להקריב קורבנות...
יום 2
12/08/14 13:12
54צפיות
יום קשה במיוחד עבר עלינו בסואסייד, כאשר 11 מתוך 23 המשתתפים הודחו - חמשת בוחרי דלאקווה, שלושת בחרי ווטסון, בוחר דייוויס, בוחר קורנה ובוחרת בנצ'יץ'.
 
הבחירה הפופולרית הייתה ווזניאקי שנבחרה ע"י שישה משתתפים.
הבחירה האמיצה שייכת לסקלרטו ויאני שבחרו בסטוסור מול לפצ'נקו. כל הכבוד !
 
נותרו 12 משתתפים ! הגוגל דוקס לא עובד לי אז תאלצו לבחור כאן בשרשור מבין משחקי היום:
[16] Lucie Safarova (CZE) vs Venus Williams (USA)
[10] Victoria Azarenka (BLR) vs Barbora Zahlavova-Strycova (CZE)
[5] Maria Sharapova (RUS) vs Madison Keys (USA)
Andrea Petkovic (GER) vs Sloane Stephens (USA)
[Q] Nicole Gibbs (USA) vs [WC] Christina McHale (USA)
[Q] Yanina Wickmayer (BEL) vs [14] Sara Errani (ITA)
Roberta Vinci (ITA) vs Sabine Lisicki (GER)
Camila Giorgi (ITA) vs Svetlana Kuznetsova (RUS)
[15] Carla Suarez Navarro (ESP) vs Tsvetana Pironkova (BUL)
Kurumi Nara (JPN) vs [PR] Romina Oprandi (SUI)
Daniela Hantuchova (SVK) vs Ekaterina Makarova (RUS)
[Q] Zarina Diyas (KAZ) vs [Q] Irina-Camelia Begu (ROU)
Garbine Muguruza (ESP) vs [Q] Annika Beck (GER)
[12] Caroline Wozniacki (DEN) vs Shuai Peng (CHN)
Kirsten Flipkens (BEL) vs [2] Simona Halep (ROU)
 
בהצלחה !
º
מוגורוסה( נארה)
12/08/14 13:22
5צפיות
º
מוגורוזה (אראני)
12/08/14 13:56
5צפיות
ליזיקי
12/08/14 14:30
11צפיות
מקהייל
º
סוארז נבארו (מוגורוזה)
12/08/14 15:11
5צפיות
בחירה יום שני נשים
12/08/14 14:27
28צפיות
ראשית - ווזניאקי, משנית - נברו
º
הבחירה היא של yossil
12/08/14 14:37
8צפיות
º
מקארובה(סוארז נבארו)
12/08/14 15:51
3צפיות
º
אזרנקה (מוגורוזה)
12/08/14 16:27
6צפיות
º
אזרנקה פרשה, מוגורוסה היא הבחירה שלך
12/08/14 21:15
4צפיות
º
מוגורוזה (דיאז)
12/08/14 18:50
3צפיות
Lisicki
12/08/14 19:00
6צפיות
Muguruza
º
האלפ (אזרנקה)
12/08/14 19:30
7צפיות
º
אזרנקה כנראה פרשה, משנה משנית לזהלבובה סטריצ(ק)ובה
12/08/14 20:13
4צפיות
º
ליזיקי (הנטוחובה)
12/08/14 20:22
5צפיות
º
מקארובה(האלפ)
12/08/14 20:31
8צפיות
º
מקארובה התחילה לפני שכתבת, הבחירה שלך היא האלפ
12/08/14 21:15
10צפיות
נכון, אני מתנצלת
13/08/14 11:47
24צפיות
משום מה חשבתי שהמשחקים מתחילים יותר מאוחר ולא בדקתי...
בחירה ליום 3
13/08/14 06:01
22צפיות
סוארס נבארו (ספרובה)
יום 3
13/08/14 12:24
52צפיות
ביום השני הודחו ארבעת בוחרי מוגורוסה שהפסידה במפתיע לבק.
הבחירה הפופולרית הייתה ליזיקי שנבחרה ע"י שלושה מתוך 12 המשתתפים.
הבחירה האמיצה שייכת לשלושת בוחרי ליזיקי. לא חושב שאי פעם קרה שהבחירה הפופולרית והאמיצה היו זהות, אבל במקרה הזה אני חושב שזה מתאים. להמר על ליזיקי מול וינצ'י בכושרן הנוכחי זה כמו להטיל מטבע. כל הכבוד !
 
נותרו שמונה ! היום יתקיימו 13 משחקים מהסיבוב השני. בהצלחה !
יום 4
14/08/14 03:49
45צפיות
המשחק של יאנקוביץ' עוד לא הסתיים אז לא ידוע אם סקיקר עבר עדיין, אבל שבעת המשתתפים האחרים עברו בהצלחה את היום השלישי. כל הכבוד !
הבחירה הפופולרית הייתה סוארז נבארו שנבחרה ע"י שלושה משתתפים.
הבחירה האמיצה שייכת לנלבנדיאן שבחר בפנטה שנמצאת בכושר גרוע. כל הכבוד !
 
מחר יתקיימו שמונת משחקי הסיבוב השלישי. בהצלחה !
יום 5
15/08/14 03:58
65צפיות
כולם עוברים את היום הרביעי למעט נלבנדיאן שבחר בסוארז נבארו.
נותרו שבעה ! מחר יתקיימו משחקי רבע הגמר. בהצלחה !
בחירה לחצי הגמר
15/08/14 14:03
39צפיות
שראפובה/האלפ (סרינה/רדוונסקה)
בחירות לחצי
15/08/14 17:17
31צפיות
אם שראפובה עולה אז אותה
אם לא אז סרינה
ואם גם היא לא עולה אז אגה
ואם אף אחת מהן לא אז באמת באסה לי
בחירה לחצי הגמר
16/08/14 06:55
21צפיות
שרפובה (סרינה)
יום 6
16/08/14 11:23
52צפיות
כולם עוברים למעט יוסיל שבחר ברדוואנסקה. כל הכבוד !
ניתן לבחור כאן ממשחקי חצי הגמר:
[1] Serena Williams (USA) vs [12] Caroline Wozniacki (DEN)
[9] Ana Ivanovic (SRB) vs [5] Maria Sharapova (RUS)
בהצלחה !
º
שראפובה(סרינה)
16/08/14 15:16
5צפיות
º
שראפובה (סרינה)
16/08/14 19:09
5צפיות
º
סרינה
16/08/14 19:11
8צפיות
º
88תגובות
14/08/14 13:56
180צפיות

(המשך...)
טלאור בטיחות- מנעול מיוחד ,חזק ואמין

סומכים על המנעול שלכם?

עם המנעול הזה תישנו טוב בלילה... לפרטים והזמנות >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה