לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:

ברוכים הבאים לפורום הטניס הישראלי הטוב והגדול בישראל!


 הפורום הוקם בנובמבר 2001, ע"י החברים היקרים דני לוין ורפי2000, ונוהל לאחר מכן על-ידי אורן אהרוני, דנה1982, shefshef, ו-avi13885


 פורום הטניס שלנו ייחודי מאוד, ומרכז בתוכו את כל מה שחובב טניס (מתחיל או מתקדם) יכול לבקש: תוצאות מרחבי העולם, מידע על הענף, מידע על ציוד, משחקי טניס וירטואלים בהשתתפות חברי הפורום, גלריות תמונות מורחבות ומעודכנות, קישורים לאתרי טניס ברחבי העולם, ועוד...

 הפורום מייחד עצמו מפורומים דומים וניחן בחברים מהשורה הראשונה, שמעוניינים בקידום הספורט הנהדר הזה ותורמים לפורום באמצעות סקירות של טורנירים ושחקנים ובאמצעות דיונים מרתקים. 

 במקרים רבים, התוצאות המובאות כאן זוכות לפרסום ראשון, לעיתים אף לפני פרסומים ברחבי העולם.
גלישה מהנה!

 

תפוחית עץ - מנהלת הפורום


השבוע ב-ATP: פריז השבוע ב-WTA: סופיה ישראלים: יוליה גלושקו (טורונטו 50K)
קישור לשידורים אונליין: http://www.drakulastream.eu
 
הודעה חדשה

º
מבזקי ספורט ל-12/10/14
12/10/14 14:44
32צפיות
פדרר גבר על סימון וזכה בטורניר המאסטרס בשנחאי
12/10/14 14:44
73צפיות
logoהפנומן סיפק הופעה נפלאה בגמר וניצח את הצרפתי 6:7 (6:8) ו-6:7 (2:7). סטוסור זכתה באוסקה, ריסק בטיאנג'ין. פאר ניצחה במוקדמות טורניר מוסקבה
להמשך קריאה, לחץ כאן
הו קמילה, הו סרג'יו....
12/10/14 17:08
176צפיות
הבן אדם ורעמת השיער שבור לחלוטין.
הוא ופיוטר צריכים ללכת ביחד לסדנת לחצים
הודעה זו מכילה סרטונים
12/10/14 20:42
144צפיות
ראיתי את המערכה האחרונה בין ג'יורג'י לפליסקובה והופתעתי שוב לטובה משתי השחקניות שהצליחו להישאר ברמה גבוהה כולל עד ממש הש"ש בשלישית.
 
לצערי בנק' המשחק של ג'יורג'י לא הופתעתי, כי גם מול קורנה בגמר קטוביץ' היא חזרה בצורה מרשימה במערכה השלישית והחמיצה את הנק' משחק עם טעות בהחזרה על ההגשה. זה אמנם נשמע הזוי, אבל זה נראה שהיא מתמקדת יותר בווינר שיסיים את המשחק מאשר בעובדה שמדובר בנק' האחרונה של המשחק, ועם כמה שזה חשוב להיות אגרסיבי בסוף המשחק- היא שמה לעצמה רגל בשני הגמרים כשניסתה ללכת על יותר מדי בתוצאת ניקוד מאוד צמודה. זה חבל, כי בתקופות שהיא במיטבה היא משתמשת בתנועה שלה בצורה אגרסיבית ומראה שהיא יכולה להיות גם לא על אוטומט כמו רוב הזמן.
 
ג'יורג'י היא אולי השחקנית המייצגת שהכי מתארת את כל הבעיות בסבב בדור הנוכחי שלה כרגע... ג'ו דורי אפילו השוותה בינה לבין בושאר ובאמת יש כמה קווי דימיון בכך שהן מנסות להשתלט על קו הבסיס ע"י ההחזרות. לעיתים בצורה מאולצת באופן בו הן נחשפות כשההתקפה לא מספיק מוצלחת או שהן כבר נמצאות בתוך המגרש וחושבות צעד אחד יותר מדי מבלי להבין עד כמה ואם בכלל היריבה נמצאת מחוץ לטווח ההגעה לכדור. הזריזות(לאו דווקא הגנה במובן הקלאסי) של שתיהן מחפה על זה בחלק גדול מהמשחקים אבל מול שחקניות שמסוגלות להישאר בראלים ארוכים יותר וללא לחץ, האסטרטגיה הלקויה והנחפזות שלהן נחשפת. הן גם דווקא פיתחו משחק רשת לא רע בכלל, אבל משום מה בוחרות את העיתויים הבעייתים והעליות הכי פשוטות כדי לנסות את החבטות הכי מסובכות וזה עולה להן בביטחון במשחק. ההבדל הוא שבושאר לומדת מהר יותר מהניסיון.
 
כל הכבוד לפליסקובה, היא התפתחה מהר וכמעט מדובר בשחקנית אחרת לגמרי מתחילת העונה או לפחות מאז גמר טורניר החימר בנורנברג בו היא הפסידה בשלוש מערכות לבושאר, שתיהן השחקניות המשתפרות של השנה.
ארליך הפסיד בגמר הזוגות בצרפת
12/10/14 17:36
109צפיות
בשובר שיויון מכריע. חבל.
חזניוק עברה מוקדמות ב- 25K בבנגקוק
12/10/14 20:54
121צפיות
דורגה 2 במוקדמות, היתה צריכה לעבור 2 משחקים מאוד צמודים.
בהגרלה הראשית דניז תשחק בסיבוב הראשון מול סלוצובה הסלובקית, המדורגת 288.
טורניר הפורום התשיעי - סיכום, חוויות, תודות...
10/10/14 18:42
375צפיות
קודם כל, למרות גל ההברזות ההמוני ששיבש לחלוטין את רמה 3 והפך את הרמה לכזו של שני בתים ולא ארבעה, היה לי כיף גדול. וכן, למרות שגם לא זכיתי במדליות.
 
תמונות - בן צילם אז אני מניחה שנראה במוצ"ש. אעלה לפייסבוק את תמונות טקסי המדליות יותר מאוחר.
 
מדליות:
רמה 1 - אריאל (כסף), רונית (זהב)
רמה 2 - דורון (כסף), אסף (זהב)
רמה 3 - אופיר (כסף), טל (זהב)
רמה 4 - סער (כסף), יובל (זהב)
 
ובהערת שוליים, גם הפעם היה גל של מבריזים, כולל 3 אנשים שהודיעו שעה לפני הטורניר שהם לא מגיעים.
יש לציין גם שקיבלתי תשובה שלילית כשהערתי על כך שהמבריזים יצטרכו לספוג את העלות בטענה שהם לא נכחו באירוע.
אני מזכירה שוב - הברזות (או "הודעה" שעה לפני טורניר) הן בעייתיות מכמה סיבות:
1. זה דופק את החברים שלכם - חברי רמה 3 ישבו במשך 40 דקות וחיכו לסידור מחדש של הלו"ז, וכמובן שהיום שלהם הסתיים מאוחר יותר מכולם (אחרי 16:00)
2. אסף, שבילה אתמול עד 4 בבוקר כדי לארגן לו"ז והגרלה, היה צריך היום לשנות שוב את כל הלו"ז וההגרלות. 
3. ברמה הכספית - לא ברור שלא אסף ולא אני מקבלים רווח מהטורניר הזה? אנחנו מארגנים אותו כבר יותר מ-4 שנים לחלוטין בשביל חברי הפורום (בוודאי אסף שגם לא שיחק מעולם), והעלות שאנחנו גובים נועדה רק לכיסוי עלויות. ועדיין כשאנשים מבריזים ועוד לא מוכנים לשלם "כי הם לא נכחו באירוע" זו חוצפה שאין כדוגמתה. 
 
זו ההזדמנות לציין שהטורניר הבא יהיה האחרון שינוהל על ידי, ואני ממשיכה לעוד אחד כי אני רוצה לחגוג 10 טורנירים אבל לאור העובדה שכמעט בכל 9 הטורנירים עד היום הוספתי מכספי על משתתפים שלא הגיעו ולא חשבו שראוי שהם ישלמו, ולאור ההשקעה הרבה סביב הארגון, אני לא רואה איך אוכל להמשיך ולארגן את הטורניר מעבר לעוד פעם אחת... אז אם מישהו ירצה לקחת על עצמו את הניהול מהטורניר ה-11, אשמח לבצע חפיפה כבר בטורניר הקרוב, בפסח.
 
חג שמח, ברכות לזוכים ותודה לכל המשתתפים הנפלאים - ובעיקר לאסף שמגיע בכל פעם לארגן טורניר שהוא לא משחק בו ולא מקבל עליו שכר. זה מאוד לא מובן מאיליו, אסף, תודה ענקית!!!!!!!!!!
תפרסמי את השמות של מי שסירב לשלם
10/10/14 19:36
216צפיות
והבריז ביום הטורניר.
 
אנשים, אתם לא מבינים שלא הגיוני למשל, לרשום שלושה אנשים ואז להבריז כולכם ביחד? אתם ילדים קטנים, או אנשים מבוגרים?
 
זה טורניר של חברים ואחריות הדדית.
º
11/10/14 12:21
10צפיות
תודה רבה למארגנים היה כיף גדול כמו תמיד...מאושר שזכיתי שוב
10/10/14 19:52
236צפיות
ברמה 3 ולכן אנסה את מזלי ברמה 4 בטורניר הבא...לגבי עניין המבריזים לדעתי אלו שהבריזו וגררו בלאגן כלכלי וארגוני צריכים לשאת בתוצאות ואם הם אינם מוכנים לשלם אזי פשוט אל תרשמו אותם לטורנירים הבאים..יהיה חבל אם דנה תפסיק לארגן את הטורנירים הללו שכן עשית עבודה מדהימה ..אנא שקלי זאת מחדש ..אני בטוח שנוכל למצוא דרך למנוע את הפגיעה מכיסך הפרטי להבא כגון תשלום מראש של הנרשמים והחזר כספי מביטול עד 24 או 48 שעות מראש...בכל אופן היה תענוג וחג שמח
זהו, שעשיתי חישוב
10/10/14 19:57
260צפיות
כי כרגע עניתי למבריז שלא מוכן לשלם - יצא שעד היום ב-9 טורנירים הפסדתי קצת פחות מ-2,000 שקל. לנוכח מצבי הכלכלי היום, הכסף הזה היה יכול לעזור לי מאוד.
 
מה שהמבריזים לא מבינים, כמה שלא הסברתי 30 פעם לפני ואחרי כל טורניר, זה שאף אחד לא מצפה פה לרווח. יזמנו את הטורניר לפני קצת יותר מ-4 שנים בתור דרך לחברי הפורום להיפגש, לשחק, ליהנות ולבלות בכיף חצי יום ביחד. אני מאמינה שהמטרה הזו הושגה (בכל זאת, רוב המשתתפים מגיעים כמה וכמה פעמים), רק חבל שאנשים לא רואים מעבר לעצמם וחושבים שזה בסדר להודיע שעה לפני תחילת המשחקים (או לא להודיע בכלל).
 
וכן, הפעם אני מודיעה חד משמעית שמי שהבריז היום לא יוכל להירשם בפעם הבאה.
וכן, בפעם הבאה נמצא דרך לגבות תשלום מראש. זה לא כיף, חבל לי שזה מה שצריך להיות, אבל אני לא רואה דרך אחרת להתמודד עם התופעה הזו.
מעולה...ואני בטוח שניתן למצוא דרך לגבות תשלום מראש זה ימנע
10/10/14 20:02
181צפיות
את ההברזות הללו ...כשאנשים יודעים שכספם לא יוחזר הם יחשבו פעמיים אם להבריז
ודנה לא לפרוש
פייפאל
10/10/14 22:08
158צפיות
דנה
כל האתרים גובים היום בשיטת ה PayPal . אני חושב שזה איזה בטחון נגד הברזות לאבטחת ההכנסה,  ולא מובן למה כל שנה את ממשיכה באותה שיטה. אנשים רואים חוסר מחויבות שניתן לשלם רק בהגעה. חבל שרק בגלל הסיבה הזו את פורשת, כי אין מישהו אחר שיכול לקחת תמושכות במקומך. בכל מקרה היה ארגון מעולה ואחלה טורניר עד שהגיע טל ועשה לי בייגלה.
2000 ש"ח? זה כבר מתחיל להתקרב לספונסרשיפ של ATP
10/10/14 21:30
172צפיות
לא מבין למה הסכמת לקחת על עצמך עלויות כאלה מעבר לטורניר הראשון שבו נניח אף אחד לא ידע מה יהיה. אני כבר מזמן אמרתי שצריך לגבות תשלום מראש. לא חושב שזה חבל גם אם אנשים לא היו מבריזים, זה הופך את הכל ליותר פשוט וקל לניהול ויש היום דרכים מאוד פשוטות לעשות את זה באינטרנט. כמו כן לפי דעתי בפעם הבאה צריך לקבוע מחיר יותר גבוה כדי שההפרש יילך לכיסוי הסכומים שהוצאת עד היום (ואם משום מה דנה לא תסכים אז שכל המשתתפים יארגנו מגבית וישימו לה בתיק בלי שתרגיש או אצל אור). זה גם האינטרס של כולם כי ככה יש מצב שתמשיכי לארגן את הטורנירים וזה לחלוטין מוצדק. אין שום סיבה שבעולם שתעניקי חסות לטורניר, בטח לא עכשיו כשאת כבר לא זוכה בו באופן אוטומטי (ואם כן לפחות שיהיה איזה שלט חסות).
 
 
 
 
שיימינג
10/10/14 22:09
190צפיות
הודעה מסודרת בפורום של כל האנשים אשר חייבים כסף תפגע ולו במעט בקלות ראש הזו של אנשים בכספם של אחרים שנותנים ממרצם בשביל הפורום בו הם חופרים.
 
אני לא קורא הודעות של כל משחקי הפורום הללו, וההפצרות על הודעה מראש על ביטול מראש והעלות הכספית שאת סופגת ידועות לי, אז אלה שנרשמו וכל השרשורים הללו רלוונטיים להם ידעו מראש ופעלו בצורה חצופה טורניר אחרי טורניר.
º
חוצפנים, אם הם מסרבים לשלם, הרחקה לצמיתות מהטורנירים
10/10/14 23:56
53צפיות
דבר ראשון, כל הכבוד על הארגון המופתי
10/10/14 21:17
142צפיות
לך דנה, וגם לך אסף. זה ממש לא מובן מאליו. לזוכים מכל הרמות - ברכות לכולכם. אפילו שלא זכיתי במדליה, וקרוב לוודאי שלא אזכה - תמיד כיף לפגוש את כולם.
 
 
לגבי תשלום ומבריזנים : מכיוון שאין כל כך דרך מעשית לגבות בדיעבד את התשלום מכל אותם שהבריזו היום, אני מציע השהיה לטורניר לאחר מכן, אלא אם אותם אלו ש"ברשימה השחורה", ישלמו מחיר כפול. זה פשוט מגוחך ומרתיח שמישהו צריך להשלים מכיסו הפרטי עבור אנשים, שאין להם אפילו האחריות הבסיסית להודיע קצת לפני שהם לא מגיעים.
דנה ואסף...תודה רבה.
10/10/14 23:16
124צפיות
באמת כל הכבוד על המסירות ועל הארגון.
זו באמת שערורייה שיש מי שלא מוכנים לקחת באחריות של הביטול שלהם וצריך להסיק מסקנות לקראת הטורניר הבא.
אני חושב שאולי כדאי שאנשים יבינו את העלויות הכרוכות בארגון טורניר כזה. עלות השכרת המגרשים למשך 6 שעות, הזמנת המדליות, שעות ההשקעה שנעשות בהתנדבות והוצאות נוספות שכרגע לא עולות על דעתי.
 
אגב, אני הייתי שמח לדעת עם מי אני משחק, ומי עוד היו בטורניר היום.  אני קורא ותיק בפורום ואפילו כותב לפעמים והייתי שמח לעשות חיבור בין האנשים שפגשתי לבין הניק שלהם בפורום... 
עד לטורניר הבא...להתראות :) 
 
 
חמור מאוד !! חבל שלא הודעת שהיינו שם
11/10/14 00:40
162צפיות
היינו מוסיפים כל אחד את מה שנדרש.
 
לגבי הפעמים הבאות...  הכי פשוט זה להפקיד לך בחשבון כסף.אני מניח שרובנו פה יכולים לבצע העברה בין חשבונות באינטרנט. זה באמת פשוט.....   ומי שלא יכול אז יפקיד דרך הבנק.
מציע לך לחלק את העלויות של אלו שלא הגיעו בין כל המשתתפים וכל אחד יעביר לך את העלות לחשבון 
 
בכל מקרה כל הכבוד על הארגון
דנה פרסמי את השמות של מי שהבריז ברגע האחרון
11/10/14 11:56
119צפיות
כינוי פלוס שם במידה והם לא מעבירים לך תשלום
היה מצויין
11/10/14 12:27
115צפיות
מבחינת הטניס, אני שמח שסוף סוף הצלחתי לחבר רצף נצחונות בטורניר אמנם זה גרם לי להגיע קצת עייף לגמר, אבל זה לא תירוץ. טל שיחק טוב יותר, מזל טוב על ההגנה על התואר
ושוב המון המון תודה על הארגון דנה ואסף! זה לגמרי לא מובן מאליו.
דנה, זה חוצפה שאנשים מצפים שאת תשלמי במקומם לאחר שאישרו את הגעתם והבריזו. בשום פנים ואופן זה לא צריך ליפול עלייך, ומטורף בעיניי ששילמת עד כה מכיסך הפרטי 2000ש"ח על הטורנירים האלו.
חבל אם לא תמשיכי לארגן את הטורנירים כי את עושה את זה בצורה נהדרת. הפתרון של תשלום מראש באמת נשמע לי מאוד סביר.
 
בכל מקרה, נתראה בטורניר הבא!
אופיר
קודם כל, תודה רבה!
11/10/14 12:42
147צפיות
תודה רבה לדנה ואסף על הארגון, המסירות, ואהבה הגדולה שהם מרעיפים על המשתתפים.
ותודה לדנה על היותה בלונדה אותנטית. שעות של הנאה על חשבונה
 
כמה עניינים -
להווה:
1. פרסום כינויי המבריזים בפורום הוא רעיון רצוי מאוד. כאשר אנשים נותנים מעצמם כ"כ הרבה בחינם (או למעשה, מסתבר, בתשלום..) זה מעצבן מאוד שאחרים משתינים עליהם בקשת; מן הראוי שהקהילה, שברובה חיובית ומוקירה תודה, תוקיע אותם מתוכה.
לעתיד:
1. תשלום מראש הנו ערובה מעולה להבטחת אי הפסדים. בכל טורניר נהוגה השיטה הזאת, ואין סיבה שלא נממש אותה כאן.
עדיפה העברה בנקאית ע"מ לחסוך בעמלות, או Paypal (בתוספת העמלות הנלוות) עבור אלו שלא מעוניינים בהעברה בנקאית. (למשל 80 ש"ח בהעברה, או 85 ב- paypal, לבחירת המשתתף)
2. טורניר לילה. טורניר לילה. טורניר לילה. או לפחות טורניר ערב.
להתחיל ב- 17:00 ולסיים עד 22:00. זה עולה פעמים רבות לאחר טורנירים. זה לא שיש לנו אינטרס מיוחד לפרנס את השמש, אך היא פוגמת לנו רבות ביכולת המשחק ובהנאה.
טורניר 10 בערב נשמע לי כמו סגירת מעגל יפה לעשירייה ראשונה.
3. יש לי מה לתרום ע"מ לאפשר קיום מהיר בהרבה של הגרלות וניהול משחקים, תוך שימוש בכלים סטנדרטיים (אקסל למשל) ואוטומציות.
יש לי מחשבה גם על שיבוץ משחקים אוטומטי, כך שכל אחד שמסיים משחק ידווח בסלולרי ויקבל שיבוץ אוטומטי (סורי אסף, רוצים לראות אותך על המגרש סוף סוף..)
רק לגבי טורניר לילה
11/10/14 13:36
146צפיות
כפי שהבנתי, יש בעיה לקיים את הטורניר בערב, ביד אליהו ובמקומות נוספים מקיימים אימונים ופעילויות אחרות בשעות האלו. דנה בדקה לגבי יום חמישי, ונענתה בשלילה.
 
בעיה נוספת היא תחבורה ציבורית, מי שמתנייד לטורניר בתחבורה ציבורית מרחוק יכול להתקל בקשיים. מה גם, שהטורניר נמשך בפועל יותר מחמש שעות. אאל"ט שהיינו שם מעשר עד ארבע וחצי לפחות. יהיה די עצוב אם נגיע למצב שבו הטורניר נפסק לפני שמשחקי הגמר הושלמו. זה מכניס אותנו ללחץ זמן.
לגבי מה שכתבת
11/10/14 18:25
98צפיות
תח"צ בשישי אחרה"צ בעייתי באותה המידה, כך שזה לא משנה במיוחד.
אני בטוח שקיימים מקומות שיהיו מוכנים לארח טורניר כזה, בהתראה ארוכה מספיק (אולי לאו דווקא ת"א, רמז רמז..). אמנם הדרישות לא נמוכות מבחינת מגרשים בו"ז, אבל יד אליהו איננו המקום היחיד לעניין.
 
מקומות אחרים הציעו עלות יקרה יותר
11/10/14 18:34
107צפיות
ניסיתי את יפו, הדר יוסף ועוד מקום (כבר לא זוכרת איזה) ובכולם העלות הייתה גבוהה יותר.
ביד אליהו נותנים  לנו 25% הנחה שזה מאוד יפה, לכן אנחנו חוזרים אליהם בכל פעם...
מאחר שדנה שוקלת פרישה אחרי הטורניר הבא
11/10/14 18:35
120צפיות
אולי תרים את הכפפה ותארגן טורניר באזור הצפון, נגיע, מבטיחות :)
 
ואני חייבת לומר, שאני לא אוהבת במיוחד לשחק בלילה, מסיבות אחרות, אני יודעת שגם אתה משקפופר, אבל ההחזר של האורות על המשקפיים ממש מטריד אותי.
כמו שאור ציינה מעליי
11/10/14 18:33
165צפיות
האופציה של ערב נבדקה אבל קיבלתי תשובה שלילית. בערב בד"כ מתקיימים אימונים ולכן אין מספיק מגרשים פנויים (מה גם שנראה לי שבשישי אנחנו ממלאים להם שעות שהן לרוב ריקות, אז יש להם אינטרס לתת לנו את המגרשים הללו ועוד בהנחה יפה).
 
לגבי שמות המשתתפים שהבריזו - מי שהכי צרם לי (והנה, אני חושפת שם) הוא אלברט, שאישר הגעה בשביל שני החברים שרשם איתו ואמר לי שבוע לפני הטורניר שהוא מקווה שיוכל לשחק ויידע רק באותו היום - ביקשתי במפורש שיודיע לי לפני "אותו היום" כדי שניערך בהתאם. בסופו של דבר קיבלתי ממנו הודעה בשעה 9 בבוקר, פה בפורום (כשאסף ואני היינו בדרך למתחם) שאף אחד מהם לא מגיע. כשציינתי בפניו שמדובר ב-240 ש"ח שמישהו יצטרך לספוג התשובה שלו הייתה שאין לו כוונה לשלם על כך משום שלא נכח באירוע ושאני צריכה להיערך מראש להברזות.
 
אז אנחנו נערכים - העלות, כפי שהמשתתפים הקבועים יודעים - עלתה מאז הטורניר הראשון, בדיוק בגלל נושא ההברזות. לצד העובדה שבמקור היו לנו 10 מגרשים ועלינו בכמות בהתאם לכמות המשתתפים שגדלה קצת, ההברזות תמיד היו "על חשבוני" אז כדי לצמצם נזקים העלות עלתה ועדיין מרגיש לי "לא נעים" לגבות 80 ש"ח, אם כי אני יודעת מטורנירים שלא אני ארגנתי (אבל שיחקתי בהם) שנהוג לגבות גם 100 ש"ח. לא רוצה להגיע לשם, זה טורניר כיפי יותר מאשר תחרותי (אף על פי שאני עצמי תחרותית מאוד) ולכן הייתי רוצה לצמצם עלויות ככל האפשר לטובת גביית דמי השתתפות נמוכים ככל הניתן.
 
בכל מקרה, בטורניר הבא תהיה גבייה מראש, בלי ספק בכלל. אם הייתי יודעת מראש מה יהיה המספר הסופי של המשתתפים הייתי מבטלת מגרש מראש וחוסכת את הפער אבל באותו היום זה כבר מאוד בעייתי לבטל.
 
לגבי המשך דרכי בטורניר - כרגע אני קצת מרגישה רווייה בכל הקשור לארגון, זה פרויקט לא קטן שמצריך עבודה מוקדמת, בימים האחרונים שלפני הטורניר קיבלתי המון הודעות ממשתתפים, ואני מנסה תמיד להיות זמינה לכולם, ושלא נדבר על אסף שעובד קשה ביום שלפני הטורניר ובטורניר עצמו - מדובר על הרבה שעות שהוא משקיע בשביל כולנו ומבלי לדבר בשמו אני מניחה שגם עבורו זה לא דבר פשוט, בטח כשהוא צריך להתמודד עם ההברזות (ולא סתם הוא מכין לו"ז "רק" יום לפני הטורניר ועובד על ההגרלה רק בלילה).
יכול להיות שחגיגות הטורניר ה-10 יפיחו בי רוח חדשה ואנרגיה לארגן עוד טורנירים, אבל כרגע זה לא מרגיש ככה... יותר מ-4 שנים עברו מאז הטורניר הראשון, זה הרבה עבודה בכל סוכות ופסח
אני מוכנה באופן עקרוני
11/10/14 18:38
134צפיות
לנסות לקחת על עצמי את התפקיד של דנה - בהסתייגות כללית לגבי נטל העבודה שלי בתקופה הזו, כי אם אני הייתי צריכה לארגן את הטורניר הזה, למשל, הייתי בבעיה.
 
אבל את התפקיד של אסף אני לא מסוגלת לבצע, לא רק בגלל שהוא דורש ממישהו לא לשחק (אלא אם כן לאופיר יהיה איזה פתרון בנוגע לזה), אבל גם בניית הלו"ז זה לא משהו שתפור למידותי.
יצא לי פעם אחת לארגן טורניר בלי אסף
11/10/14 19:07
123צפיות
היה טורניר שבו הוא היה בחו"ל אז ארגנתי את הטורניר תוך כדי ששיחקתי. ראוי לציין שלא זכיתי במדליה (במשחק הראשון הייתי מאוד לא מרוכזת כי דאגתי אם הכל מתקתק, אבל אני ממש לא מתרצת את אי הזכייה שלי )
 
בכל מקרה, זה היה אפשרי כי כולם מאוד עזרו. לא השתמשתי במחשב, אלא תליתי על לוח המודעות בסככה 12 דפים, שבכל אחד מהם רשימת משחקים. המשתתפים רשמו את התוצאות שלהם על הלוח הזה, ודי ניהלו את הלו"ז בעצמם, אני כמובן תפסתי פיקוד בין המשחקים שלי כדי לוודא שהכל עובד כמו שצריך.
 
זה לא אידאלי, כי תמיד רצוי שיהיה מישהו עם היד על הדופק שיודע איזה מגרש מתפנה ועוקב אחר התוצאות כדי שחישובי הדירוגים/גמרים יהיו קלים יותר, אבל זה אפשרי. כמובן שבמצב כזה גם אני יכולה לעזור (כי רוב הסיכויים שאשחק, גם אם לא אארגן...) ואפשר לארגן כמה אנשים שמשחקים ולדאוג שתמיד לפחות אחד מהם יהיה פנוי כדי לבצע מעקב.
 
אם יש מישהו שלא משחק ויכול לעשות זה באופן שוטף כמו שאסף עושה, זה הכי טוב שיש כמובן. הידיעה שאסף נמצא שם עם המחשב ומעדכן כל תוצאה ויודע תמיד לאן אפשר לשלוח את השחקנים - מאוד מאוד עוזרת. לא יודעת איך הייתי מסתדרת בלעדיו יותר מטורניר אחד.
מגיב פה אבל מתייחס גם לאור
12/10/14 08:55
98צפיות
אני אשמח לבדוק אופצית ערב במקומות נוספים מחוץ לטריטוריה שלך. אני מניח שבהתראה מספקת , ובפרט בתקופה בה יש פגרות אימונים (חול המועד וכו') זה יהיה אפשרי.
אני מניח שאם נקיים תשלום מראש - הכל יהיה פשוט יותר. לא עוד הודעות הרגע האחרון שלא יכולים להשתתף, לא עוד מליון הודעות בימים שלפני עם מליון שאלות. הרשימה סגורה בעת הרישום (עם יכולת ביטול עד נניח שבוע מראש ואתר שמודיע האם ניתן או לא ניתן להרשם).
 
אוטומציה בהגרלות וגם ניהול אוטומטי של משחקים תו"כ הטורניר אפשרי בהחלט; לכל הפחות אוטומטציה בניהול לוז והגרלות, זה ניתן לעשות אפילו עם אסף בתמונה.
מן הסתם אנו מוקירים את אסף על מאמציו הרבים, אבל אם הוא חש רווי אז בוודאי שניתן לחסוך זאת ממנו.
 
 
 
היה כיף גדול
11/10/14 17:05
191צפיות
פלוס ניצחון ראשון סוף סוף. סליחה לנועם ואופיר על כל הואמוסים במשחקים האחרונים אבל הייתי חייב לפמפם את עצמי אחרי ההפסדים המוקדמים (לא היה לי צוות למלמל מולו). הייתה רמה יפה מאוד ב3 וגבוהה ב4 ממה שהספקתי לראות.
אצלנו בבית הייתה קצת אווירת גארבג' כששני המשחקים האחרונים שלי היו מול שחקנים שכבר סיימו את דרכם (אחד שעלה לגמר ואחד שלא עלה), מה גם שכל המשחקים האחרים בבית כבר הסתיימו הרבה אחרי שהתחלנו את שני אלה.
מזג האוויר היה קצת משוגע כשהתחיל עם שמש והמשיך עם רוחות מטורפות אבל ככה זה טניס וזה סביר לגמרי.
יש מצב לקבוע טורניר נוסף בעוד שבוע? בפסח כבר לא אהיה בארץ :(
ושוב תודה ענקית לדנה ואסף
מצטער אם הרגשת מזורז.
11/10/14 19:02
160צפיות
שיחקתי לגמרי ברצינות, ולא התייחסתי לזה כגארבג' טיים למרות שזה היה רק לפרוטוקול (גם חשבתי שלהגיע אחרי 4 נצחונות יעזור לי לביטחון בגמר, אבל בסוף זה לא עזר ).
כמובן שהייתי מעדיף לוותר על המשחק, אבל הבנתי לגמרי שרצית לשחק... הרי בשביל זה הגענו
בכל מקרה, מזל טוב על הנצחון הראשון!
אופיר
ברור ששיחקת ברצינות
11/10/14 19:38
128צפיות
הרי  ניצחת ואני זה שנלחם על הכבוד וגם לא היה צריך לשמור כוחות לאחכ.
תמונות
12/10/14 20:32
134צפיות
 
תודה לבן על התמונות!
כל הכבוד ליובל, מגיע לו, לגבי הכספים שחסרים....
14/10/14 00:52
52צפיות
תגבי יותר מכל אחד בטורניר הבא כדי להחזיר את ההפסדים .
אני אישית מוכן בשמחה לשלם כי באמת מגיע לכם .
הברך שלי סוף סוף החלימה מאיזה דלקת ואני אחזור כמו נדאל בגדול .
אל תתיאשו, כל בעיה אפשר לפתור .
הצעות שלי לשיפור .
14/10/14 00:57
74צפיות
מכיוון שזה באמת טורניר מנוהל היטב הייתי מסיר את ההגבלה למספר נרשמים .
הייתי מחלק ל3 רמות ולא 4 .
במידה ויש כמות גדולה מקיים מוקדמות שבוע לפני .
תשלום מראש באינטרנט .
במידה ותחליטו להסיר הגבלה של כמות משתתפים, אני חושב שאפשר לעשות טורניר שיהיה משהו מיוחד שלא קיים בארץ .
אפשר אפילו שתקבלו רווח מהטורניר ולהעביר אותו לצדקה לארגונים שונים, ואז בכלל זה יהיה טורניר מבורך .
תחשבו על זה ...תחשבו בגדול .
נניח תאורטית שהייתם מקבלים ההצעות שלי,
14/10/14 00:59
59צפיות
אני כותב כמה משפטים בכמה מקומות, ויש טורניר ענק.
טורניר לכל הגילאים מעורבב יכול להיות דבר חדשני ומעניין, ואם הכסף מהרווחים ילך למטרה טובה הוא גם יהיה משהו
מעבר לכל הטורנירי טניס שיש .
אתה יכול להסביר לי את ההגיון בהצעה שלך?
14/10/14 07:27
67צפיות
בסופו של דבר, הרעיון הוא להנות.
 
כבר ברמה 4 יש לך משחקים חד צדדיים, אם תאחד את 3 ו-4, למשל, יהיו לך הרבה חברה בשלוש שפשוט לא יהנו. מי שהיה טוב בשלוש, ידע מתי להתקדם, מי שלא היה מספיק חזק, נשאר בשלוש שזה מקומו. אנשים אוהבים להלחם על סיכוי ריאלי למדליה.
 
החברה של רמה 2, בחלקם הגדול לא יהיו תחרותיים בשלוש, רמה 2 זו רמת המבוגרים-קצת-יותר שאין להם מה לחפש במשחק תחרותי אמיתי מול חברה שצעירים מהם בעשרים++ שנים. זה גם יחסום כל אפשרות אמיתית של התקדמות מרמה 1.
 
ואיחוד של רמה 2 ו-1 הוא לא ריאלי. גם שם, מי שהיה טוב מספיק ברמה 1 (דנה, שיעול) התקדם ל-2 ותחרותי שם אבל תאחד את הרמות ותראה הרבה בייגלים, לא רמה 2 ולא רמה 1 יהנו מזה.
 
מוקדמות? אנשים לא רוצים לשלם כסף על הפתיח, ולפספס את המנה העיקרית. בסופו של דבר, זה אמור להיות טורניר לאנשי הפורום ומקורביהם.
 
ומעבר לכל, גם כך הארגון מורכב.
בבקשה הנה ההסבר .
14/10/14 13:29
46צפיות
רמה 1 - חזקים .
רמה 2 - בינוניים .
רמה 3 חובבים .
מי שמנצח טורניר ברמה נמוכה עולה לרמה יותר גבוהה .
במידה ויש הרבה משתתפים ברמה 2 למשל, מקיימים 2 תחרויות . בית 1 . בית 2 . כמו בתחרויות אזוריות .
כשמתמלאת בתחרות אזורית הטבלה של רמה 1. מתחילים לפי הדירוג להעביר שחקנים לתחרות שנייה, רמה 2 .
 
כל מה שצריך בקיצור זה דירוגים לאחר התחרויות ואז הכל יהיה פשוט .
וגם יהיה מעניין עוד יותר לשחקנים לנסות לטפס בדירוג .
 
מי שמשלם למוקדמות ומצליח לעבור לא צריך לשלם שוב על התחרות, כי מוקדמות היא תחרות בפני עצמה .
 
מה מורכב כל כך ?
 
כל העניין יצרוך מרכז טניס ו2 מועדי תחרות .
מאחר ואנחנו מקיימים כל משחק רק סט אחד .
 
אני אסביר את המורכבות
14/10/14 23:33
35צפיות
1. קביעת שני מועדים. קודם כל זה יעלה פי 2 כסף (כלומר 160 ש"ח לאדם) ושנית - יקשה על התיאום. הטורניר מתקיים באופן קבוע ביום שישי בחול המועד סוכות/פסח כי זה זמן שנוח יחסית להרבה אנשים. ב"שגרה" קשה יותר לתאם תאריכים כי יש לנו סטודנטים, למשל, ולא רק. טורניר הפורום השלישי התקיים שלא במהלך חג, והגיעו אליו 16 אנשים בלבד. לטורנירי החגים מגיעים 30-35 אנשים באופן קבוע (והיה טורניר שעבר את ה-40).
 
2. ארגון. כבר היום ארגון של טורניר אחד הוא לא פשוט, גם לי בשלב ההכנות וגם (ויותר חשוב מכך) לאסף בשלב הלו"ז/הגרלה. יכול להיות שזה לא "מורכב" אלא פשוט דורש הרבה יותר זמן עבודה, ואני אומרת לך בכנות שאין לי אנרגיות לזה. אני עובדת שעות ארוכות גם ככה, יש לי גם כמה תחביבים ועיסוקים לשעות הפנאי, ולארגן טורניר דורש ממני השקעה. אני לא רואה את עצמי מארגנת יותר מעוד טורניר אחד, אז לארגן טורניר שמתפרש על פני יומיים... וייזמיר.
 
לגבי נושא הרמות - אני מסכימה עם אור שלא מתאים לאחד רמות. אסף, שזכה פעמיים בזהב ברמה 3, עלה לרמה 4 ונותן שם פייט יפה, אבל אני מניחה שרוב חברי רמה 3 לא באמת יהנו ברמה 4, ואני מאמינה שגם היריבים ברמה 4 פחות יהנו ממשחקי בייגל (גם אם זה יביא להם מדליה). אני יודעת מניסיון של שני אנשים שזכו בזהב ברמות נמוכות (כי לא דרגו עצמם נכון) שזה לא היה להם כיף. הם זכו בזהב בלי לאבד משחקון, אבל אלה לא באמת משחקים מאוד מהנים. אני נהניתי מאוד ברמה 2 בטורניר האחרון למרות שלא זכיתי בזהב, כי היה לי אתגר, הייתי צריכה למצוא פתרונות ליריבים ברמה גבוהה (ועם עוצמות אחרות, בכל זאת ברמה 2 כולם גברים ועם עוצמות גבוהות יותר). אני מאמינה שאם נשים את אבא של אור או אבא של אנה ברמה 3, הם לא יעמדו בזה. ואני מאמינה שאם נשים את אור ואנה עם האבות שלהן גם הן לא ממש יהנו מזה.
 
בקיצור, הפורמט הקיים הוא אולי לא "אידאלי" אבל הוא הטוב ביותר שיש לנו במסגרת כל האילוצים, והוא עובד כבר 9 טורנירים לא רע. איחוד הרמות ייצור פערים גדולים והרבה יותר משחקים חד צדדיים. טורניר ארוך של 2 מועדים יקשה על הארגון מצידי ומצד אסף, יכפיל את העלויות למשתתפים וכנראה גם יוריד את כמות המשתתפים שיתקשו להגיע לשני מועדים (ובוודאי אלה שמגיעים מהצפון, למשל).
לא הבנתם עד הסוף .
15/10/14 00:23
42צפיות
1 - קביעת 2 מועדים :
    לא צריך לשלם פי 2 כסף .
    אדם שנרשם למוקדמות ועובר, לא משלם שוב . התשלום זהה .
    אפשר לקיים טורניר ב2 שבתות . לא חייבים בשישי .
2 - ארגון הוא מאוד פשוט, הרשמה מראש וזהו . לא נרשמת מראש, אין תחרות .
3 - רמות :
    מי שלוקח מקום 1 ברמה שלו למשל פעמיים, מעבירים אותו רמה הלאה.
     לא מכריחים אף אחד לעלות רמה אלא אם הוא פעמיים ברצף מנצח ואז מוכיח
    שהוא לא מתאים לרמה שלו וצריך לשחק עם שחקנים יותר חזקים .
 
בקיצור : הפורמט הקיים הוא מוגבל ומגביל כמות משתמשים .
            הרעיון שלי רק היה בתאוריה למחשבה, אפשר להפוך טורניר כזה למשהו ענק .
            ואז אפילו להשתמש ב2 מקומות בו זמנית או יותר .
            במקרה כזה, ואם המטרה של הרווחים טובה, אפשר לגייס כל מועדון או מרכז שתרצו .
 
הכל בגדר רעיון .
להפוך את טורניר הפורום למשהו מיוחד שלא היה .
אבל הכל בתאוריה.
ברור שצריך לשלם עוד כסף
15/10/14 01:39
36צפיות
התשלום שאנחנו גובים היום מכסה עלויות - השכרת מגרשים בעיקר.
אם שוכרים מגרשים פעמיים - צריך לשלם פעמיים. כזכור, כבר היום אני משלימה על מבריזנים, אז להשלים עליהם פעמיים?
 
תארגן טורניר, אבירם, אני מבטיחה לך שאני אבוא, גם אם הוא יהיה בצפון ולמרות שכבר אין לי רכב חברה!
טורנירי הפורום נערכו עד היום בימי שישי
17/10/14 13:16
14צפיות
כדי להתחשב במיעוט שומרי השבת מבין המשתתפים. אשמח אם מסורת זו תשמר
אל דאגה
18/10/14 11:04
11צפיות
אין לי כוונה לפצל את הטורניר או לשנות את שעות המשחקים.
המתכונת הנוכחית היא אולי לא תמיד קלה (לשחק 4-5 מערכות בשעות האלה זה לא קל, אבל אנחנו תמיד משחקים בסתיו/אביב ולא ביולי-אוגוסט) אבל היא האופציה הטובה ביותר שיש, שתתאים גם לסטודנטים, גם לשומרי שבת, גם למגיעים מרחוק וגם מבחינת הצרכים של הטורניר.
 
לא צופה שינוי, לפחות כל עוד אני מארגנת את הטורניר
שחר פאר - אולגה סבצ'וק - מוקדמות מוסקבה
11/10/14 17:14
181צפיות
המשחק שלפניהן הסתיים, תיכף הן עולות
º
1-3 לשחר, שבדיוק שברה
11/10/14 17:37
18צפיות
º
1-4, שחר מצילה BP ושומרת
11/10/14 17:43
26צפיות
º
יש שידור?
11/10/14 17:47
21צפיות
º
קשה לי להאמין, זה מגרש שלישי במוקדמות...
11/10/14 17:54
25צפיות
º
1-5
11/10/14 17:46
14צפיות
º
2-5
11/10/14 17:53
11צפיות
º
3-5
11/10/14 18:00
9צפיות
º
3-6 לשחר במע' הראשונה
11/10/14 18:02
22צפיות
º
1-1 בשניה
11/10/14 18:15
20צפיות
º
נגמר 6:4 לשחר בשניה
11/10/14 18:53
22צפיות
º
פאר ניצחה 3-6 4-6
11/10/14 18:49
49צפיות
שחר תפגוש מחר בסיבוב המוקדמות השני את גבריאלה דברובסקי
11/10/14 22:06
106צפיות
הקנדית, מדורגת 206 בעולם. זוהי פגישה ראשונה שלהן.
גלושקו, אגב, מובילה על הקנדית 0:6 () במשחקים ביניהן.
יוליה גלושקו VS אן-סופי מסטך
11/10/14 21:52
107צפיות
4:6 במערכה הראשונה לבלגית, כרגע 5:5 במערכה השנייה אחרי שיוליה הצילה לפחות MP אחד במשחקון האחרון ושברה.
שידור כאן http://www.youtennis.tv/LiveTV?channel=03
יוליה נשברה שוב, 5:6 לבלגית
11/10/14 21:55
68צפיות
שתגיש בפעם השנייה למשחק. חבל...
הבלגית מנצחת 4:6 5:7 ועולה לגמר.
11/10/14 21:59
159צפיות
ראיתי רק מ-4:5 במערכה השנייה, אז אני לא באמת יכול לחוות דעה על המשחק.
אותי אישית מפתיע שיוליה בכלל הגיעה לחצי-גמר, אז זו התחלה טובה למסע שלה במקסיקו. שיהיה לה בהצלחה בהמשך
º
מסכים, בהחלט הפתעה נעימה
12/10/14 00:20
47צפיות
היי , מה קורה עם דודי סלע-סטיב דרסיס?
11/10/14 23:20
82צפיות
תוצאה?
שידור??
º
דודי הפסיד במשחק הזה לפני יומיים או שלושה...
11/10/14 23:33
40צפיות
פאדיחה.. פשוט ראיתי באתר LSHUNTER נכון לתאריך ה11 לחודש
12/10/14 10:05
88צפיות
סלע-דרסיס..
אניוואיי, דודי נתן פייט?
º
הפעם לקח מערכה
12/10/14 11:58
25צפיות
שחר פאר VS דוברובסקי
12/10/14 13:53
76צפיות
סיבוב מוקדמות שני במוסקבה, שחר מובילה 4:6 2:4.
º
הקנדית שומרת, 3:4. שחר תגיש, עדיין ביתרון שבירה
12/10/14 13:53
22צפיות
º
שחר שומרת, 3:5
12/10/14 13:59
18צפיות
שחר שוברת שוב ומנצחת 4:6 3:6!
12/10/14 14:03
139צפיות
תפגוש מחר בסיבוב העלייה להגרלה הראשית את קטרינה קוזלובה האוקראינית. קוזלובה מדורגת 159 בעולם, וזה יהיה מפגש ראשון של השתיים.
º
מבזקי ספורט ל-11/10/14
11/10/14 10:24
25צפיות
הטניסאית, יוליה גלושקו, עלתה לחצי גמר טורניר ה-ITF במונ
11/10/14 10:24
73צפיות
logoהישג נאה לטניסאית שגברה על המדורגת הבכירה בתחרות, אירנה פאלקוני (123), 6:7 (9:11) ו-0:6. ארליך עלה עם צ'רמק הצ'כי לחצי הגמר הזוגות בראן
להמשך קריאה, לחץ כאן
רוג'ר פדרר הדיח את נובאק ג'וקוביץ' בחצי הגמר בשנחאי, סי
11/10/14 18:44
49צפיות
logoהשווייצרי הדיח את המדורג ראשון בעולם לאחר 4:6 ו-4:6 ומנע מ'נולה' תואר 3 ברציפות בשנחאי. ישראלים: הפסד לגלושקו, ניצחון לפאר, הגרלה קשה לסלע
להמשך קריאה, לחץ כאן
º
מבזקי ספורט ל-10/10/14
10/10/14 19:25
44צפיות
טורניר שנחאי: ג'וקוביץ' מול פדרר בחצי הגמר, סימון מול ל
10/10/14 19:25
49צפיות
logoטורניר שנחאי: הסרבי גבר 4:6 ו-2:6 בדרך למפגש קלאסי מול השווייצרי: "זה יהיה אתגר". הצרפתי הפתיע את ברדיך 6:7, 6:4 ו-0:6 וישחק מול הספרדי
להמשך קריאה, לחץ כאן
תקציר פדרר - בוטיסטה אגוט
10/10/14 21:24
52צפיות
תקציר המשחק בסיבוב השלישי של טורניר שנגחאי.
תקציר פדרר - בנטו
11/10/14 01:00
61צפיות
משחק רבע הגמר מטורניר שנגחאי.
כבר במשחקון השני לנסות להרוג את רוג'ר?!
11/10/14 15:16
143צפיות
זאת טקטיקה  חדשה?
º
אני בעד
11/10/14 15:19
32צפיות
º
הוא מנסה לקצר תהליכים
11/10/14 15:20
32צפיות
גם מארי ניסה את זה בווימבלדון
11/10/14 15:40
89צפיות
זה לא כל כך הלך כזכור....
5-4 פדרר, הוא יגיש למערכה
11/10/14 15:47
78צפיות
משחקון ההגשה האחרון שלו היה 47 שניות, מהיר מאוד אפילו בסטנדרטים שלו, ובטח מול מי שנחשב לאחד המחזירים הטובים בסבב.
 
 
º
6-4 פדרר, מערכה ראשונה
הודעה זו מכילה תמונות
11/10/14 15:53
63צפיות
1-0 פדרר עם שבירה מהירה בפתיחת הסט השני
11/10/14 15:57
72צפיות
הוא משחק נהדר. דיוקוביץ' לא רע בכלל, אבל הוא נראה קצת חסר אונים כרגע.
לדעתי ג'וקוביץ' שיחק הרבה מתחת לרמתו
11/10/14 18:06
63צפיות
אבל פדרר היה מבריק, אחד המשחקים הטובים שלו 
º
2-1 פדרר עם שבירה, מערכה שנייה
11/10/14 16:04
21צפיות
º
זקוק ללינק למשחק ... למי יכול לעזור?
11/10/14 16:12
16צפיות
אני משתמש בזה
11/10/14 16:20
63צפיות
º
תודה
11/10/14 16:31
9צפיות
3-2 פדרר
11/10/14 16:16
56צפיות
דיוקוביץ' הראה גם יכולת שיא וגם יכולת נפל באותו המשחקון. הוא יכול להתעודד עם הצלה של מספר נקודות שבירה, שהיו סוגרות את המשחק כמעט בוודאות.
4-3 פדרר
11/10/14 16:26
54צפיות
הסרב של פדרר יצא להפסקונת קצרה, אבל הוא מצליח לחזור מפיגור של 0-30, דיוקוביץ' מצידו עדיין מגרד משחקונים, ושומר את עצמו קרוב קרוב.
אז מה, החלום הרטוב של kingrf?
11/10/14 16:31
156צפיות
גמר פדרר סימון? לא נוראה פדרר יגמור את זה הפעם ברבע שעה. הוא בכושר הכי טוב שראיתי אותו הרבה הרבה זמן
תשמע, הוא לא ארצ'-נמסיס כמו נדאל / דיוקו
11/10/14 18:02
113צפיות
אבל הוא יודע להיכנס לרוג'ר מתחת לעור, כמו שמעטים בסבב יודעים. אמרתי כבר יותר מפעם אחת, שאני מעדיף בעיניים עצומות משחק מול שם גדול כמו נדאל, מאשר משחק מול הצרפתי המדובר.
המשחק מולו ברולאן גארוס עלה לי בכמה שנים טובות מהחיים
 
אני מניח שזה שילוב של אינטליגנציה מאוד גבוהה, סבלנות של נזיר בודהיסטי קשיש, וטניס קוטבי ברמות שקשה להסביר : מצד אחד דחפנות ופאסיביות של פנסיונר בקאנטרי של קיסריה (ויסלחו לי הקוראים הנכבדים מקיסריה... ), ומצד אחד הפצצות משוגעות כמו יאנוביץ' בהתקף פסיכוטי. אתה פשוט לא יודע מה עומד מולך.
 
אני מאמין כמובן ברוג'ר, הוא משחק נהדר השבוע, והוא בוודאי הפייבוריט, גם לנוכח המאזן בין השניים, וגם לאור היכולת בטורניר, אבל זה לא הולך להיות טיול.
אתה לא באמת היית מעדיף לראות מחר בגמר את נדאל
11/10/14 18:06
105צפיות
סימון הוא ללא ספק בחור מאוד אינטליגנטי. קראתי כמה ראיונות איתו שתורגמו לאנגלית ורמת ההתנסחות שלו והעומק, אפילו ביחס לצרפתים שכל אחד מהם נולד פילוסוף קטן, היא מאוד מרשימה. לגבי טניס, אני לא חושב שהוא יהווה מכשול לפדרר מחר.
5-3 פדרר שורד משחקון ארוךךךךך
11/10/14 16:36
104צפיות
דיוקוביץ' עצבני טילים
נובאק החליט להשתמש בטקטיקות של הסקוטי...
11/10/14 16:36
170צפיות
מונולוגים עצבניים כלפי הצוות שלו. זאת טקטיקה מוכרת אם כי לא תמיד יעילה...
למרות כמה דפיקות לב - פדרר עם 6-4 בשנייה
הודעה זו מכילה תמונות
11/10/14 16:51
172צפיות
משחק ברמה מאוד גבוהה של פדרר, ביצוע טקטי כמעט מושלם, מלבד כמה נקודות. דיוקוביץ' הראה סימנים של חזרה והציל 2MP, אבל בשלישית זה כבר היה גדול עליו.
לא ראיתי את המערכה השנייה
11/10/14 18:26
144צפיות
אבל מה שהרשים במערכה הראשונה הייתה העובדה שפדרר ניצח די בקלות למרות שטקטיקת העלייה לרשת כמעט בכל מצב לא לגמרי הוכיחה את עצמה. אחד הפרשנים העיר יותר מוקדם בטורניר שבעוד שבעבר פדרר, אחרי כמה עליות לא מוצלחות לרשת, היה מאבד קצת את הבטחון לגבי משחק הרשת שלו ומפסיק לעלות לרשת, בזמן האחרון הוא ממשיך לעלות לרשת גם אם השחקן ממול העביר אותו פעם או פעמיים. ובמערכה הראשונה פדרר באמת המשיך לעלות לרשת למרות שנובאק העביר אותו שוב ושוב ואפשר לראות גם מהסטטיסטיקה שהאחוזים של פדרר לגבי נקודות ליד הרשת נמוך באופן לא אופייני. אבל הוא היה כל כך טוב בהיבטים אחרים של המשחק שלו (חבטות ההגשה שלו היו פשוט פנומנליות) שזה לא הפריע לו. ונדמה לי גם שנקודת המערכה (שאותה הוא אחר כך ניצל עם אייס) נוצרה בזכות הפעם הראשונה אחרי שש או שבע חבטות העברה מוצלחות של נובאק, שחבטת העברה שלו נתקעה ברשת (אם כי גם יותר מטעות לא מחויבת שלו מאשר ממשחק הרשת של פדרר) לא יודע אם זה השתנה בשנייה. .
º
מבזקי ספורט ל-09/10/14
09/10/14 08:24
43צפיות
דודי סלע הפסיד לסטיב דארסיס בראן, יוליה גלושקו ניצחה את
09/10/14 08:24
91צפיות
logoהמחבט מספר 1 של ישראל ספג הפסד שני לבלגי בתוך שבוע וירד למקום ה-107 בעולם. הטניסאית גברה על מלינדה צ'ינק ועלתה לרבע הגמר במונטריי
להמשך קריאה, לחץ כאן
נובאק ג'וקוביץ' ודוד פרר ייפגשו ברבע גמר טורניר המאסטרס
09/10/14 18:25
54צפיות
logoהסרבי גבר 3:6, 6:4 ו-4:6 על קוקושקין וישחק נגד הספרדי, שניצח 6:2, 1:6 ו-2:6 את מארי. פדרר טייל מול באטיסטה ויפגוש את בנהטו. יוז'ני מול לופס
להמשך קריאה, לחץ כאן
קצת השראה ואווירה לקראת טורניר הפורום
10/10/14 00:34
148צפיות
הנה התקציר של המשחק בין פדרר לבין ל. מאייר מטורניר שנגחאי הנוכחי.
אחד המשחקים האיכותיים השנה
10/10/14 01:15
158צפיות
שניהם היו חופשיים לשחק בכל המגרש לפי המוכנות של השני. מאייר ניסה לשמור על פאסון אבל הוא נראה על סף דמעות ברשת.
אז בחצי גמר אחד יהיה נובאק-רוג'ר.....
10/10/14 17:09
135צפיות
ובחצי הגמר השני סימון-לופז? אין כמעט ספק מאיזה חצי גמר יגיע הזוכה (עיין ערך ה-US OPEN).
ארליך עלה לגמר הזוגות ב- Rennes
10/10/14 20:43
108צפיות
אני מאוד שמח שיוני מצליח קצת לנצח ולצבור נקודות. לא הייתי רוצה שילך בדרך של אנדי ויפרוש. יש לו עוד מה לתת.
בגמר יפגשו צמד גרמני.
כולם רוצים להגיע לטורניר סוף השנה
10/10/14 21:12
138צפיות
אחרי שנז'ן מארי אמר שהוא לא לחוץ להגיע ללונדון ולא ישתתף סתם בטורנירים קטנים לצורך כך. ובכן אתמול הוא הודיע שהוא לוקח כרטיס חופשי לולנסיה לעוד שבוע (500), שזה היה חצי צפוי אחרי היציאה המוקדמת משנחאי אבל היום הוא הפתיע כשהודיע שייקח כרטיס חופשי לוינה השבוע (כלומר עוד יומיים). גם פרר לקח כרטיס חופשי לוינה והמארגנים בטח לא ממש מתלוננים. הגמר שהיה צפוי להם הוא לופז נגד קולשרייבר ועכשיו צפוי פרר-מארי. אולי לא יותר בהכרח יותר מרתק מבחינת טניס אבל מבחינת הוינאים בכל זאת שמות יותר גדולים (כמובן ממש לא בטוח ששניהם יגיעו לגמר אבל אם כן הם ייפגשו שבוע שני רצוף). אגב למארי ייצא לשחק שישה שבועות רצופים מאז שנז'ן ועד פאריס. זה לא קורה לו הרבה. גם חלק מהמועמדים האחרים משחקים השבוע ושבוע הבא (וכמובן בפאריס) - לפחות דימיטרוב, ברדיך וראוניץ'. צ'יליץ' בעצם הבטיח את מקומו בגלל הזכייה ביו אס אופן (זוכה גראנד סלאם שמדורג בטופ 20 נכנס אוטומטית) ונישיקורי לדעתי גם די בטוח.
 
אגב, אפרופו מארי - מישהו השקיע במחקר סטטיסטי מעמיק על ההבדלים ביחס לכל מיני פרמטרים של הטניס שלו השנה, שנחשבת לאחת השנים הגרועות בקריירה המקצוענית שלו, ושנת 2013, עם הזכייה בוימבלדון, גמר באוסטרליין והזכיות במיאמי בריסביין ובקוינס. התוצאה - כמעט בכל הפרמטרים הביצועים שלו זהים להפליא. כדי בכל זאת להסביר את ההבדל הם נכנסים שם לכל מיני ניתוחי עומק על ההבדל ביכולת שלו בתחילת מערכות ובסופן והבדלים בין מערכה שנייה לשלישית. קצת ניתוח יתר לדעתי אבל בכל זאת יכול להיות מעניין לפחות לחובבי הז'אנר (ז'אנר מארי או ז'אנר סטטיסטיקה ספורט). הלינק כאן.   
הניתוח הסטטיסטי של השינוי שחל במארי קצת שטחי
10/10/14 23:43
94צפיות
הרי בגלל שמארי לא הצליח היו לא כנראה פחות משחקים מול הטופ, ולכן זה שהסטטיסטיקה הבסיסית דומה בדיוק מראה את ההתדרדרות שלו.
ניתוח איכותי יותר מתחשב באיכות היריבים, אבל אין ספק שזו השוואה מאוד קשה לניתוח בשיטה של Bottom Up כפי שהמאמר מנסה לעשות.
זה השחקנים מנסים לצבור נקודות בכל מחיר קצת מפתיע אותי
10/10/14 23:46
104צפיות
יכול להיות שהם רואים שהפערים כל כך קטנים עד המקום הרביעי, כך שכניסה לטורניר סוף השנה יכולה לעשות שינוי גדול גם בתוצאות של שנה הבאה (בגלל הדירוג)
מה הלו"ז של דודי ושחר עד סוף השנה?
09/10/14 21:02
138צפיות
תודה מראש
אמיר
לו"ז שחר
09/10/14 22:43
169צפיות
שבוע הבא מוקדמות מוסקבה
אחרי זה 100K בצרפת (כרגע 4 בחוץ, תכנס ל-MD בסבירות גבוהה)
אחרי זה 2 125K בסין וטיוואן ולדעתי תסיים בכך את העונה.
 
צריכה משהו כמו 60 נק' כדי להבטיח MD באליפות אוסטרליה ו-80 כדי לסיים את העונה בטופ 100. שני יעדים סבירים בהחלט.
שחר מדורגת 3 במוקדמות מוסקבה
10/10/14 21:29
94צפיות
הוגרלה מול סבצ'וק, סיבוב שני מול לודמילה קיצ'נוק או דאברובסקי.
º
דודי משחק במוסקבה ואז במוקדמות באזל
10/10/14 21:30
70צפיות
יש הגרלה, דודי מול דונסקוי בסיבוב ה1 ומול
11/10/14 14:00
50צפיות
המשחק של יוליה ברבע הגמר במקסיקו החל - קישור למשחק
10/10/14 23:12
154צפיות
יוליה חוזרת מפיגור 3-5 ל- 5-5 במערכה הראשונה
10/10/14 23:57
72צפיות
המומנטום איתה בינתיים.
º
יוליה מצילה 2 נקודות מערכה, הולכים לשובר שיויון
11/10/14 00:06
46צפיות
9-9 בש"ש בינתיים, כל אחת החמיצה נקודות מערכה
11/10/14 00:18
63צפיות
מותח :)
סט ראשון של יוליה 9-11 בשובר שיויון
11/10/14 00:21
69צפיות
מערכה של שבירות בעיקר - חמש לכל אחת.
יוליה פותחת חזק את הסט השני 0-3
11/10/14 00:28
88צפיות
עם 2 שבירות
יוליה לא ביזבזה זמן 6-7 0-6 ועולה לחצי הגמר
11/10/14 00:44
172צפיות
29 נקודות דירוג חשובות. בחצי הגמר קדנטו הרומניה או מסטח הבלגית.
בהצלחה
מבחן קשה ראשון ומשחק חשוב מאוד לשתיהן
11/10/14 01:03
156צפיות
לטורניר השבוע ובשבוע הבא במקסיקו נרשמו הרבה חימריסטיות, ולכן ככל הנראה הן שתי השחקניות הטובות בהם.
הן רשומות לאותם טורנירים בקנדה גם בשבועיים שלאחר מכן, והמנצחת אמורה להיות מדורגת 4 בטורניר הראשון.
º
דיברתי על מסטח וגלושקו כמובן...
11/10/14 01:43
56צפיות
נשים, יום שישי, רבעי גמר
10/10/14 07:59
71צפיות
אוסאקה
ארבעה משחקים, אחד הסתיים ובו קומקום קימקמה את מדיסון קיז ועלתה לחצי הגמר, שם היא תפגוש את זארינה דיאז או את אנה קוניוך, שכרגע מוליכה 0:1 במערכות, לאחר שניצחה בשובר שיוויון 7-4, כשמצד אחד קוניוך הובילה כבר 2:5 במערכה הראשונה, אבל מנגד דיאז הובילה 1:4 בשובר שיוויון, לפני שהקרואטית הצעירה לקחה את כל הנקודות בשובר השיוויון.
2:2 במערכה השנייה.
בחצי גמר השני תשחקנה המנצחת בין סמנתה סטוסור ליוליה פוטינצבה למנצחת בין אלינה סביטולינה ללורן דיוויס (מאזן פנימי: 0:1 סביטולינה, השנה בסינסנטי).
 
טיאנג'אן
וורוורה לפצ'נקו האוזבו-אמריקאית משחקת מול אליסון ריסק בשעה זו, 5:5 כרגע במערכה הראשונה.(מאזן פנימי 0:2 לוורוורה). המנצת במשחק הזה תפגוש את הסינית הצעירה סאיסאי ז'אנג או את סוראנה קירסטאה, שנותנת טורניר די טוב עד כה בעונה איומה (מאזן פנימי: 0:1 סוראנה.
 
בחצי השני תשחקנה המנצחת בין בנצ'יץ' להסיה, למנצחת בין טמליאנוביץ' לפנג. האם נראה כאן שחזור של רבע הגמר באליפות ארה"ב הפתוחה?
 
 
לינץ
 
טורניר עמוס כוכבות הביא לחצי העליון של רבע הגמר את פירונקובה שתשחק מול קנאפ (מאזן פנימי 0:2 לעז), ואת קאמילה גיורגי שתשחק מול מארינה אראקוביץ' (0:1 מארינה) 
בחצי התחתון תשחקנה  הצעירה הגרמנייה אנה לנה פרידסאם מול סטפני ווגלה (0:1 ווגלה) וקארולינה פליסקובה מאדיסון ברנגל.
סביטולינה ודיאס ניצחו באוסקה,
10/10/14 10:32
53צפיות
ריסק ניצחה את לפצ'נקו בטיאנג'ין וז'נג מובילה במערכה על קירסטאה אבל סוראנה עם 4-1 במערכה השניה.
º
ז'נג ניצחה את קירסטאה, סטוסור ובנצ'יץ ביתרון מערכה
10/10/14 12:34
28צפיות
º
מבזקי ספורט ל-08/10/14
08/10/14 17:25
34צפיות
ג'וקוביץ' טייל לשמינית הגמר, גם מארי וברדיך עלו
08/10/14 17:25
33צפיות
logoהסרבי גבר על טים, הבריטי ניצח את ינוביץ', גם פדרר עלה. לופס הדהים את נדאל שחושש מדלקת בתוספתן. גם ואורינקה, ראוניץ', נישיקורי וצ'יליץ' בחוץ
להמשך קריאה, לחץ כאן
מרגרט קורט, ולא סתם - עם גג.
הודעה זו מכילה תמונות
08/10/14 17:45
155צפיות
החבר'ה באוסטרליה עומדים בהבטחתם והיום הם הציגו לראווה את הגג החדש מעל המגרש השלישי בגודלו במתחם מלבורן פארק. לטענתם הוא נסגר ונפתח תוך חמש דקות בלבד. 
 
נראה נהדר, אני חייב לציין. למען ההגינות אני מקווה שהוא עדיין יהיה זמין לציבור כחלק מההטבות של גראונד פס, אבל זו לא בדיוק בעיה שלי לתקופה הנראית לעין 
נראה שלא... הם פותחים את הייסנס, אבל סוגרים
08/10/14 19:59
128צפיות
את מרגרט קורט שיהיה מכורטס (לא בטוחה לגמרי אם כולו או רובו).
אפרופו אצטדיונים ראיתי היום חלק ממשחק נדאל לופז
08/10/14 20:32
149צפיות
(שבו לופז ניצח אגב, אבל אולי לא הפתעת השנה לאור העניינים הרפואיים של נדאל, אגב פדרר עלה אחרי שניצח בש"ש בשלישית ואחרי שהציל לדעתי לפחות שלוש נקודות משחק מול לאונרדו מאייר), אולי זה בגלל שיצא לי (במקרה) לראות את זה על מסך גדול ובשידור טלויזיוני באיכות מצוינת אחרי שדי הרבה זמן ראיתי משחקים בסטרימינג אבל עדיין נראה לי שהאצטדיון המרכזי בשנחאי הוא יפהפה. וויזואלית, מבחינת הצבעים וגם מבחינות אחרות הוא לדעתי האצטדיון שהכי קל וברור לראות בו את הכדור. אולי זה גם בגלל המיקום של המצלמות לא יודע אבל ממש מגרש יפה ומשדרג את חווית הצפיה. וגם איך שהם עושים את ההוקאיי עם צלצולי גונג וכשמראים קודם את העיגול של הכדור ואחר כך מתקרבים (והטלויזיה מראה את ההוקאיי של כמעט כל כדור קרוב לא רק אלה שלגביהם ערערו) זה נחמד. סחתיין על הסינים. 
הסינים לא מצטיינים רק ביכולת שידור טכנית
הודעה זו מכילה תמונות
08/10/14 23:47
130צפיות
המגרש המרכזי עצמו הוא אחד ממתקני הספורט היפים ביותר שנתקלתי בהם, וזה עוד גג נסגר.
ויש שם תמיד טניס משובח
09/10/14 18:35
83צפיות
בשנה שעברה היו שם כמה משחקים פנטסטיים, זכור לי אאל"ט משחק נדאל דל פוטרו שהיה אחד הטובים שראיתי ב2013. לא ראיתי היום את נובאק נגד קוקושין אבל הבנתי שהיה משחק גדול. לעומת זאת, כן ראיתי מערכה וחצי מהמשחק של פדרר נגד ההוגה וגם היה משחק משובח ביותר. ההוגה שיחק פנטסטי במערכה הראשונה אבל פדרר שיחק פשוט לא מהעולם הזה. אם וכאשר יהיה חצי נובאק נגד פדרר צריך להיות אחלה משחק.
טוב, יש הגיון מסוים בזה...
08/10/14 23:52
111צפיות
הייסנס ארנה למרות גודלו, הוא אולם לא כל כך מסביר פנים. זווית הצפייה שם טובה בעיקר רק מאחורי השחקנים. אם מזלך לא שפר עליך ונאלצת לצפות במשחק מהחיבור בין היציעים, זה לא תמיד ברור וחד כמו ברוד לייבר או במרגרט קורט.
כן, זה חבל עבור הקהל, אבל הגיוני מבחינת
09/10/14 00:02
86צפיות
הטורניר. את MCA הם תמיד יצליחו למלא, וככה לפחות בהייסנס יהיה יותר קהל ויותר אווירה.
חבל, ללא ספק האיצטדיון עם האווירה הטובה ביותר ב-AO
09/10/14 20:15
85צפיות
וזה שהוא היה אצטדיון פתוח (תרתי משמע) יצר את זה, כי כל ה"עמך" היו מגיעים לשם
אם יש משהו שתמיד קסום באוסטרליה
10/10/14 00:26
70צפיות
זה שיש אווירה גם במגרשים צדדיים וקלושים כמו מגרש 18 או 22.
 
בחלק מן המקרים יש אימונים של החבר'ה הגדולים כמו פדרר / נדאל / דיוקוביץ' שזה פשוט חירוף נפשות להגיע לשם, מדובר על מאות צופים מבלי להגזים - חייבים לתפוס מקום לפחות עשרים דקות, חצי שעה מראש, וכשמדובר במשחקים, אז יש המון מקרים מדהימים של עידוד דיוויס / נבחרות גדולות : אני זוכר משחק של יוז'ני נגד מרסל אילהאן, במגרש מס' 15 או 16, האווירה עם בערך 100 צופים, הייתה פסיכית, תענוג אמיתי. זה נכון במיוחד למשחקים של ישראלים (בהזדמנויות המועטות שנוצרות לצערנו ) / סינים (הם יחסית מנומסים ושקטים, אבל מגיעים בהמוניהם ), ובריטים, לרוב אחרי תדלוק ראשוני של 6-7 בירות.
ואל תשכח את כל המשחקים של יגוסלביה לשעבר
10/10/14 09:59
54צפיות
ואם אפשר דרבי סרבי-קרואטי אז בכלל...(מלבורן מפוצצת במהגרים מהמדינות האלה). בכל אופן אני אישית הרגשתי שהאווירה
הכי טובה היא ב-MCA, אבל אתה צודק שהיא בהחלט לא מוגבלת לשם
אוסקה שיחקה באוסקה לראשונה
08/10/14 23:33
177צפיות
...והפסידה בסיבוב השני לסביטולינה הלוהטת בשלוש מערכות, שנה הבאה היא תצדיק את הטורניר על שמה.
אני מצפה למסורת שתחליף את הברונית!
טורניר הפורום - לו"ז והנחיות כלליות
09/10/14 16:18
211צפיות
חברים יקרים, הלו"ז למחר מצורף בקישור שלהלן, ותודה רבה לאסף שינהל את הלו"ז וההגרלה גם הפעם! תותח על!!!!
שימו לב שאין עדיין הגרלה, אז השמות בגליונות הנוספים הם *לא* לפי שום הגרלה, אלא לפי סדר ההרשמה של המשתתפים. הגרלה תפורסם בערב.
 
 
הנחיות כלליות:
1) המשחקים מתחילים בשעה 10:00, צריך להגיע לפני כדי להירשם וככל שנוכל לאפשר - גם תוכלו להתחמם.
2) העלות היא 80 ש"ח, לכיסוי העלויות בלבד (אסף ואני מתנדבים, אין רווח לאף אחד )
3) המשחקים צפויים להסתיים עד השעה 15:00, בהתאם להתקדמות בלו"ז כמובן. 
4) על המשתתפים לדאוג להביא כדורים מסומנים למשחקים (חשוב לסמן אותם כדי שכל אחד יוכל לאסוף את הכדורים שלו בסוף כל משחק).
5) אל תשכחו להביא איתכם אוכל, שתייה, קרם הגנה, כובע ו.... מחבט...
 
שיהיה לכולם בהצלחה, ותקווה שהדיבורים על "גשמים מקומיים שיגיעו גם למרכז" הם סתם קשקוש, שלא יהיו rain delays בלו"ז
לפי הלוח כרגע
09/10/14 16:36
107צפיות
רמה 4 (בה 12 שחקנים ב- 4 בתים!) מתחילה עם 2 מגרשים במקביל לכמה סיבובים, ואילו רמה 3 (בה 14 שחקנים) מתחילה עם 4 מגרשים.
לשם השוואה, ג'וניורס עם 4 שחקנים ורמה 1 עם 5 שחקנים מתחילים עם 2 מגרשים גם הם במקביל.
זה לא סביר בעליל, ויגרור הרבה משחקים קשים ברמה גבוהה לשעות החמות.
ממליץ לחשוב על זה שוב (בעברית - אנא שנו זאת)
09/10/14 17:46
44צפיות
שחקנים 9 ו12 לא משחקים לפני המשחק הרביעי זאת אומרת לדעתי לא לפני 12 קצת מוגזם ואז גם צריכים לשחק 2 משחקים ברצף זה קצת לא סביר..
º
עבר הרבה זמן מאז שנאלצנו לבטל טורניר בגלל הגשם...
09/10/14 16:49
61צפיות
דנה.. ??
09/10/14 16:55
139צפיות
בינתיים נראה עננות חלקית, שזה ממש אידיאלי.
מקווה שיישאר כך ושדנה לא תחליט שדווקא יום שישי הוא זמן טוב לטפל בבעיית המשקעים במדינה.
איך ידעתי שזו תהיה תגובתך...
09/10/14 21:02
83צפיות
חבל שאנחנו לא באותו הבית, הייתי מבייגלת אותך לנקמה.
נא לשמור את הטראש טוק לאלו שתפגשי מחר על המגרש
09/10/14 22:14
59צפיות
אלי את סתם מגעגעת 
º
תיזהר, אחרת היא תמצא את עצמה מעודדת את היריבים שלך :)
09/10/14 22:22
20צפיות
º
הדבר האחרון שהם צריכים, בכושרי הנוכחי, זה עידוד נוסף..
09/10/14 23:06
16צפיות
º
חבל שגילית לו את התכניות שלי...
09/10/14 23:24
14צפיות
אין תחזית לגשם מחר
09/10/14 23:27
40צפיות
מדברים על "מעונן חלקית" וירידה בטמפרטורות והסיכוי לגשמים מקומיים הוא בדרום בעיקר.
אני אופטימית!
האחרון הכי מוצלח
09/10/14 18:13
92צפיות
כל רמה מקבלת מגרשים פרופציונאליים לכמות השחקנים + יש פרופורציה מוצלחת בין שעות המשחק לבין האינטנסיביות הצפויה (ויסלחו לי הג'וניורס שיצאו מהטורניר עם שרירים תפוסים..)
ביננו, גם ברמה 1
09/10/14 18:17
77צפיות
יכול להיות סט של 40-50 דקות, זה כבר קרה בעבר, ויותר מפעם אחת.
 
אבל אני מסכימה איתך שהלו"ז האחרון נראה טוב.
מסכים לגמרי
09/10/14 18:34
63צפיות
אמנם האינטנסיביות ברמות הנמוכות פחות גבוהות, אבל לי אישית כפדלאה עם דיפלומה היו כמה מרתונים שגרמו לי למחרת להרהורים כבדים על מצבי הגופני
 
ומבחינת הלו"ז - אני גם הייתי הולך על הלו"ז האחרון.
º
לדוגמא, ה-7-6 שלנו במשחק האחרון? :)
09/10/14 18:46
25צפיות
º
בוודאי, זה היה קרב ראוי להערכה
10/10/14 00:14
15צפיות
בהינתן בית של 5, הייתי אולי משחקת מערכות
09/10/14 21:13
68צפיות
קצרות יותר, אני לא חושבת שאני אעמוד ב4 סטים מלאים.
סורי, אני לא ממש בעד
09/10/14 21:43
56צפיות
לוקח לי זמן להיכנס למשחקים..
 
 
אני בטח אצטער על זה מבחינה פיזית
10/10/14 00:31
35צפיות
אבל הפתרון הספורטיבי יותר הוא מערכות שלמות. אני מרשה לעצמי להניח שכולנו באותה רמה פיזית, כך שאני לא רואה יתרון גדל שלי למשל עלייך או על אור ולהפך. מה שזה כן יעשה הוא פגיעה משמעותית במשחקים הראשונים.
וחוץ מזה, טורניר בלי סערינה מתכווצת
09/10/14 18:50
78צפיות
זה לא טורניר.
מישהו מגיע מחר מירושלים\האזור?
09/10/14 20:16
66צפיות
אני צריך להגיע למעלה אדומים אחרי הטורניר. מישהו יסע לירושלים או מזרחה משם אחרי הטורניר?
אם זה עוזר
09/10/14 22:44
53צפיות
אני יכול לעזור עם טרמפ לכיוון מודיעין
הג'וניורים לא ישחקו מחר
09/10/14 21:01
153צפיות
לאחר ששוקולד תפוז הודיעה על ביטול השתתפותה, בן זוגה של סקלרטו הצטרף, אבל הערב התבשרנו ששניהם נאלצים לפרוש בשל נסיבות משפחתיות ( )
אי לכך, ולאחר שדיברתי גם עם בן, טורניר הג'וניורים יבוטל.
 
אריאל, נעמה עדיין מוזמנת להגיע ולעודד את אבא שלה, כמובן
º
באסה לנעמה. אבל אשתי שמחה כי נעמה הייתה היום קצת חולה
09/10/14 21:43
32צפיות
סואסייד נשים, לינץ
06/10/14 23:49
86צפיות
לא הייתי בבית כל היום (ואני עדיין לא בבית), מקווה שאנשים יספיקו לבחור..
סיכום בייג׳ין בהמשך.
משחקי מחר:
Timea Bacsinszky (SUI) vs Jana Cepelova (SVK)
Karolina Pliskova (CZE) vs Kirsten Flipkens (BEL(
Katerina Siniakova (CZE) vs Klara Koukalova (CZE)
Kiki Bertens (NED) vs Mona Barthel (GER)
Donna Vekic (CRO) vs Ons Jabeur (TUN)
[WC] Lisa-Maria Moser (AUT) vs Tsvetana Pironkova (BUL)
Andrea Petkovic (GER) vs Camila Giorgi (ITA)
Pauline Parmentier (FRA) vs Ana Ivanovic (SRB)
Irina-Camelia Begu (ROU) vs Madison Keys (USA)
Magdalena Rybarikova (SVK) vs Kaia Kanepi (EST)
 
בהצלחה !
º
פירונקובה (ברתל)
07/10/14 00:05
8צפיות
Vekic
07/10/14 00:09
11צפיות
Kanepi
º
פליסקובה(פירונקובה)
07/10/14 00:37
6צפיות
º
פירינקובה (ברתל)
07/10/14 00:49
3צפיות
º
Pauline Parmentier
07/10/14 00:57
3צפיות
Bacsinszky
07/10/14 01:12
9צפיות
משנית Pironkova
º
איוונוביץ'(ג'יורג'י)
07/10/14 01:21
8צפיות
ברתל (בגו), ותיקון חשוב- בגו משחקת מול מדיסון ברנגל
07/10/14 01:26
22צפיות
ולא מדיסון קיז...

ולמי שמעוניין- לינק להגרלה המלאה.
 
º
תודה על התיקון !
07/10/14 01:42
7צפיות
סיכום בייג'ין
07/10/14 01:44
64צפיות
הטורניר בבייג'ין הסתיים עם הגעתם של שלושה משתתפים לגמר בלי בחירה - שגיא87, dmamet ונלבנדיאן. הם אוספים לעצמם 700 נקודות כל אחד. כל הכבוד !
 
המירוץ לסינגפור עדיין בעיצומו והכל עוד יכול להשתנות. נלבנדיאן קפץ ארבעה מקומות למקום השלישי וככל הנראה הבטיח את השתתפותו בסינגפור. הפסימיסט, תפוחית ואנוכי ירדנו מקום אחד כל אחד למקומות 4-6 בהתאמה.
יוסי מרובה המספרים ו- dmamet, שהיו מחוץ לטופ 8 לפני בייג'ין, נמצאים כעת במקומות 7 ו-8 בהתאמה ועם סיכויים טובים להגיע לסינגפור.
סקיקר ו- TweenerDropShot נמצאים במצב הפוך - הם היו בטופ 8 לפני בייג'ין וכעת נמצאים במקומות 9 ו-10 ויצטרכו להגיע רחוק בלינץ ובמוסקבה כדי להגיע לסינגפור.
 
הטורניר בלינץ הוא טורניר אינטרנשיונל שנפרש על פני 6 ימים:
יום 1    1
יום 2    20
יום 3    50
יום 4    70
יום 5    130
יום 6 (בלי בחירה)    200
יום 6 (גמר)    232
יום 6 (ניצחון)    280
 
יום 1 - טפסים
07/10/14 01:48
54צפיות
יום 2
07/10/14 21:05
63צפיות
ארבעה הודחו ביום הראשון - אלון שבחר בפרמנטייה, סקיקר שבחר בווקיץ', הדר שבחרה בפטקוביץ' ותפוחית שבחרה בבצ'ינסקי. המשחק של בגו עדיין לא התחיל ושגיא87 עלול עדיין להצטרף לרשימת המודחים.
 
מחר יתקיימו שישה משחקים מהסיבוב הראשון והשני. בהצלחה !
יום 3
08/10/14 20:19
60צפיות
חג שמח !
חמישה הודחו ביום השני - יוסי88 וקוקורוזה שבחרו בסיבולקובה, dmamet שבחר בליזיקי, נלבנדיאן שבחר בקוקאלובה ויאני שלא בחר.
נותרו תשעה ! מחר יתקיימו ארבעה משחקים מהסיבוב השני. בהצלחה !
 
יום 4
09/10/14 22:03
45צפיות
ארבעה הודחו ביום השלישי - קלוד, לאונרדו וגל773 שבחרו בריבאריקובה ו- theUnheard שבחר בצ'פלובה.
בושאר פרשה ולכן כמה שחקנים השתמשו בבחירה המשנית שלהם - ממליץ להתעדכן בטבלת הניקוד.
מחר יתקיימו משחקי רבע הגמר:
 
Tsvetana Pironkova (BUL) vs Karin Knapp (ITA)
Camila Giorgi (ITA) vs Marina Erakovic (NZL)
Stefanie Voegele (SUI) vs [Q] Anna-Lena Friedsam (GER)
[7] Karolina Pliskova (CZE) vs [Q] Madison Brengle (USA)
 
בהצלחה לחמשת הנותרים ! אפשר לבחור כאן.
º
אראקוביץ'(פירונקובה)
09/10/14 22:52
7צפיות
º
פליקסובה (פרידסם)
09/10/14 23:27
6צפיות
º
קנאפ (פליסקובה)
10/10/14 01:12
5צפיות
בחירת נשים yossil
10/10/14 06:14
23צפיות
ראשית - פרידסאם, משנית - קנאפ
Anna-Lena Friedsam
10/10/14 13:46
15צפיות
Karin Knapp - משני
אין צורך לבחור ליום החמישי,
10/10/14 22:59
27צפיות
כל הארבעה ששרדו את היום הרביעי נותרו עם בחירה אחת בלבד ולכן זו תהיה הבחירה האוטומטית שלהם. אני עם פליסקובה, יוסיל ודביב עם קנאפ ויוסי מרובה המספרים עם פרידסאם. בהצלחה !
º
ישראלים, וזה
08/10/14 23:51
88צפיות
º
דודי עם המערכה הראשונה מול דארסי(ס), 3-6
08/10/14 23:52
44צפיות
פתחנו ביחד :) קישור לשידור המשחק למי שרוצה
08/10/14 23:54
33צפיות
דודי מוביל 3-6 על דרסיס
08/10/14 23:52
30צפיות
דודי שבר פעמיים.
º
הבלגי מוביל 3-0 בשניה
09/10/14 00:03
7צפיות
דרסיס דוהר בשנייה והוא ב- 0-4
09/10/14 00:04
22צפיות
דודי עושה יותר מדי שטויות.
דודי מקבל בייגל 6-0
09/10/14 00:10
27צפיות
איזו מערכה גרועה של דודי. נקווה שיתעורר לקראת המערכה השלישית.
סט שלישי 1-1, דודי מציל BP ושומר
09/10/14 00:21
21צפיות
דודי עושה יותר מדי טעויות.
º
דרסיס בורח לדודי גם בשלישית ומוביל 1-4
09/10/14 00:32
8צפיות
וזה נגמר בניצחון של דרסיס 2-6 בשלישית
09/10/14 00:39
48צפיות
מהסט השני דודי שיחק לא טוב. יותר מדי טעויות לא מחויבות. חבל.
גם יוליה עם המערכה הראשונה, 4-6 על צינק
08/10/14 23:55
51צפיות
במונטריי $50K.
יוליה מובילה 4-6 על צ'יזנק במקסיקו סיבוב שני
08/10/14 23:57
100צפיות
צ'יזנק חוזרת לאחרונה, דורגה בשיאה 37 בעולם.
יש שידור גם של המשחק של יוליה למי שמעוניין לראות
09/10/14 00:00
62צפיות
יוליה שוברת ראשונה בסט השני ועולה ל 1-3
09/10/14 00:13
37צפיות
משחקת מצויין עד עכשיו.
יוליה מנצחת 4-6 2-4 פרישה
09/10/14 00:26
105צפיות
צ'יזנק נראתה כסובלת מבעיה ברגל ולבסוף פרשה.
יוליה עולה לרבע גמר וזוכה ב- 15 נקודות דירוג.
בסיבוב הבא היא צפויה לפגוש את אירנה פלקוני האמריקאית שמדורגת 123 בעולם, אם היא תעבור מתמודדת רוסיה שעלתה מהמוקדמות.
בכל מקרה הן ישחקו רק מחר, אז יוליה יכולה לנוח (לא בדיוק לנוח כי היא משחקת מחר ברבע גמר הזוגות מול המדורגות 4).
 
יופי יוליה
09/10/14 20:17
65צפיות
מודה שלא ציפיתי שתחבר 2 נצחונות כבר בטורניר ה-ITF הראשון שלה
אגב, גם יוני ארליך שיחק היום ועלה לחצי גמר הזוגות ב- Rennes
09/10/14 00:37
124צפיות
אותו צ'לנגר שדודי משחק בו.
 
...והפורום שקט שששש
09/10/14 15:45
150צפיות
אתם מפסידים משחק מהנה להפליא, קוקושקין במשחק חייו יורה ווינרים מרהיבים מכל פינה ובכל מצב
מאתגר את ג'וקוביץ' לקצה היכולת
שחר פאר-שוואי פנג
07/10/14 10:06
193צפיות
לינק לשידור
º
שחר שוברת ושומרת על ההתחלה
07/10/14 10:12
17צפיות
º
3-1 שחר אחרי שבירות הדדיות
07/10/14 10:20
15צפיות
º
4-2 שחר אחרי שמירות הדדיות
07/10/14 10:27
23צפיות
º
שחר
07/10/14 10:48
54צפיות
º
ממש כך
07/10/14 10:58
34צפיות
שחר הגישה למערכה, נשברה ונשברה שוב עם 2 DF
07/10/14 11:00
112צפיות
7-5 פנג
º
פתיחה זהה למערכה השנייה, 3-2 לשחר
07/10/14 11:23
35צפיות
לא משנה איך המשחק הזה יגמר...
07/10/14 11:38
186צפיות
מזמן לא ראיתי את שחר משחקת כ"כ טוב. משחקת התקפי ויפה, מנצלת הזדמנויות.
ברור שגם עושה שטויות מדי פעם, והביטחון שלה לא בשמיים. אבל עדיין, מאוד מעודד לראות.
זה קצת כן משנה...
07/10/14 12:13
181צפיות
היא לא משחקת מול סרינה או שראפובה. מה שחסר לשחר זה ניצחונות, כמה שיותר ומכל סוג ובכל טורניר בין אם היא משחקת יפה ובין אם לא. הייתי מעדיף לראות אותה מנצחת 5 משחקים בטורניר ITF מאשר לתת קרב יפה לפנג...
אתה צודק, הנצחונות יתרמו לביטחון.
07/10/14 13:26
100צפיות
אבל בצורה שהיא שיחקה בשנתיים האחרונות, גם ביטחון לא היה עוזר...
אז עם צורת המשחק היום, היא מסוגלת לנצח שחקניות טובות. אולי לא את פנג שבתקופה טובה, אבל לפחות שחקניות באזור מקום 50 בעולם.
הפייט היום לא נותן הרבה, אתה צודק, אבל הוא מסמן שייתכן ויש למה לצפות ממנה בהמשך
כן ולא לדעתי
07/10/14 16:47
85צפיות
אתה צודק בהחלט שמה שחסר לה זה נצחונות ונקודות. בהרבה משחקים של שחר השנה חשבתי שהיא מציגה יכולת של טופ 50, אבל היא לא מצליחה להביא נקודות ולשמור על יציבות ועקביות וזה באמת חבל.
 
עם זאת, אני זוכר שכשהיא חטפה על הראש מבושארד בר"ג כתבתנו כאן שכבר שנים שחר לא ניצחה או אפילו לקחה מערכה מטופ 30 (אם אני לא טועה הפעם האחרונה הייתה מול פנג ב-2012, וגם אז זה היה כי היא פרשה בשלישית), והנה תוך שבועיים שחר כמעט מנצחת 2 שחקניות טופ 30 שחוות עונה מעולה. יכול להיות שזה רמז לבאות וסימן לאופטימיות, לא חסרות שחקניות שחוות רנסנס בגיל ששחר נמצאת בו עכשיו...
פנג שוואי חצי גמר ב-US OPEN
08/10/14 15:14
52צפיות
 13 / 10 US OPEN SF [מהדף הרשמי של WTA
מערכה שנייה זהה כמעט לחלוטין לראשונה
07/10/14 11:52
123צפיות
רק עם טוויסט בעלילה - שחר מגישה למערכה ושומרת על האפס. 6-4
יופי שחר, שוברת חזרה, 3-2 לפנג
07/10/14 12:16
103צפיות
חזרה מ-2 נקודות משחקון
שחר הפסידה 2:6 במערכה השלישית
07/10/14 13:27
198צפיות
(כדאי לעדכן גם בסוף המשחק, ולא רק כשהישראלים מנצחים )
דווקא עדיף ככה
07/10/14 13:54
225צפיות
אפשר עוד לדמיין שהם מנצחים, לא צריך לתת לאמת להפריע לנו..
º
07/10/14 16:11
23צפיות
לפנג שוואי יש 17 תוארים בזוגות. וב-US OPEN
08/10/14 15:10
152צפיות
הגיעה לחצי גמר יחידות [או רבע גמר.] איפה היא ואיפה שחר.ראיתי אותה והיא ברמה שניה-לעומת הבכירות.
 
הגיעה בשיאה ל-14 וניצחה את קלייטרס ושארפובה
הודעה זו מכילה סרטונים
08/10/14 18:59
156צפיות
ב-2011 הגיעה לשמיניות גמר בגראנד סלאמים ונעצרה בטופ 20 בעיקר בגלל פציעה כרונית בברך.
 
אין סיבה להנמיך את הישגיה כדי להאדיר את שחר שהישגיה מרשימים לא פחות.
º
איך הנמכת הישגיה מאדירים את שחר שהפסידה לה? לא ההיפך?
09/10/14 00:47
46צפיות
תחילה חשבתי שדיבר על הקריירה
09/10/14 01:08
121צפיות
ואז הבנתי שהוא בכלל התכוון לעליונות של פנג השנה... בכל מקרה הן נמצאות בערך באותו קו בהישגים.
טורניר הפורום - אנא אשרו...
07/10/14 23:22
164צפיות
חברים יקרים, היו לי הרבה מיילים, מסרים פרטים והודעות בפייסבוק בימים האחרונים, ואני בסה"כ בלונדינית עם מחסור חמור ביותר בשעות שינה.
אי לכך, אני מפרסמת את הרשימה אחרי עדכונים אבל יש לי הרגשה שפספסתי משהו... תבדקו בבקשה שאתם רשומים, או לחלופין - אם ביטלתם ואתם עדיין ברשימה - תעדכנו אותי בבקשה (עדיף פה, שיהיה יותר מסודר...)
 
רמה 1:
אנה
אליאור
רונית
אור
אריאל
 
רמה 2:
אסף
דנה
רוני
ישראל
דורון
אלברט
 
רמה 3:
יאיר
רון
אופיר
דורון
אורן
אלמוג
טל
מתן
קובי
יעקב
נועם
מרסל
עדי
גיא
 
רמה 4:
עידן
דרור
יניב
אופיר
סער
נמרוד
טל
יובל
יבגני
גל
אסף
תום - tomegly
 
ג'וניורים:
גילי
נעמה
בן
איה
 
לפי החישוב שלי יש 41 נרשמים, אבל לאור גל הביטולים (המבאס, אבל תודה לכל מי שמודיע מראש!) - אני לא בטוחה שלא פספסתי כלום.
 
תודה, בהצלחה לכולם וחג שמח!!
º
מאשר
08/10/14 01:40
17צפיות
אני חסר...ברמה 3
08/10/14 10:16
59צפיות
ירון
º
תוקן - תודה!
09/10/14 01:04
10צפיות
º
מאשר.. אורן רמה 3
08/10/14 11:16
24צפיות
מאשרת עבורי
08/10/14 11:42
41צפיות
ועבור ישראל.
º
מאשר ומבקש לא לבייגל אותי
08/10/14 12:27
21צפיות
º
מאשר את השינוי שלי
08/10/14 13:46
18צפיות
º
מאשר
08/10/14 16:53
14צפיות
º
מאשרת.
09/10/14 13:43
13צפיות
º
מאשר
09/10/14 15:04
9צפיות
אקסודוס רופ (שילטקס)

אקסודוס רופ

ציוד לצבא, ימאות ותעשיית הבטחון. לפרטים והזמנות לחצו כאן >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה