בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

זוגות שחיים בארץ ואולי גם אלה שלא...
21/07/14 23:23
107צפיות

בימים קשים אלה, איך מרגישים בני הזוג שחיים פה?

היום דיברתי על זה עם בן זוגי. מצד אחד לא לא מעלה בדעתו לעזוב את הארץ או להיות בכל מקום אחר ואפילו, כמוני, לא מתלהב מהנסיעה שלנו לאיטליה לחופשה. מצד שני, הוא לא מבין ממש למה אני לוקחת קשה כל כך את האבדות הקשות של החיילים, על רקע אבידות גדולות יותר במקומות אחרים (המטוס המלזי למשל).

ופוסט שכתבתי, גם על הבחירה שלנו להיות פה.
בלוג
22/07/14 08:00
52צפיות
אהבתי את הבלוג. אני בהחלט יכול להזדהות. מלחמה היא כנראה אירוע מעצב תודעה אצל אנשים שלא חיו בישראל כל חייהם. אשתי הייתה בגיחה קצרה בחו"ל בסוף השבוע האחרון, היא פגשה הרבה חברים וכמובן דיברו על המצב בארץ. היא עשתה "הסברה", לא מתוך ציונות, פשוט משום שהבורות וחוסר האינפורמציה באירופה גדולים. כשחזרה אמרה שהיא מרגישה ממש טוב לחזור אפילו שיש כאן מלחמה. דיברנו גם על האנטישמיות באירופה. לראשונה היא הרגישה שבאמת יש אנטישמיות אמיתית לא לגיטימית וזה היה עבורה מאד עצוב אבל מוחשי.
גם אני בוכה בזמן הלוויות שמראים בTV
22/07/14 08:07
59צפיות
והתיילנדית מיסתכלת עלי
עצוב עצוב מאוד המצב
היום עוד 2 חיילים נפלו . ת.נ.צ.ב.ה
אישתי רק כל היום אומרת
22/07/14 09:08
65צפיות
למה אתם לא מפגיזים את כל הפלסטינים? היא מספרת שהיא הייתה חיה בתאילנד אז היו מראים להם בטלויזיה מה אנחנו עושים לפלסטינים והיא הייתה אומרת שהישראלים משוגעים. היום כשהיא חווה יום יום מה קורה פה בישראל היא אומרת למה אתם לא מפגיזים אותם? למה אתם לא הורגים אותם?? לפעמים אני צריך להרגיע אותה מרוב שהיא עצבנית חחחחח
גם בעלי אומר אותו דבר
22/07/14 18:43
33צפיות
לשלוח אותם לים. וגם הוא לא מבין למה כולם כל כך אצובים. הוא אומר: צבע זה בדיוק זה. למות למאן המולדת. זה העבודה שלהם. אבל העצב של האחר זה לא האצב שלו אז למה כולם צריכים  להרגיש כך?רק מי שבאמת הייה להם מישהוא שמת צריך להיות עצוב. בישביל מה יש צבע עם לא הולכים למלחמה ומתים (זה הוא אומר)...
הממ
22/07/14 12:43
64צפיות
הביביסי פתוח רוב הזמן, גם YNET באנגלית. הוא מאוד מעורה ומגיב לסטטוסים של אנשים בפייסבוק שבד"כ מגלים בורות כלפי הבורות.
הוא לא מתרגש מהאזעקות (למרות שאחת מהן תפסה אותנו באוטו בתל אביב, השתטחנו וראינו יירוט מעל הראש - וזה הזכיר לו סרט מדע בדיוני) וגם אני לא...
מאוד מאוד עצוב לו ולי על המצב, ההרג, השכול, הכאב הבלתי נגמר...אבל הוא באמת - כמו בן זוגך - לא מבין את זה שאני לוקחת ללב את האבדות של החיילים (במיוחד כשאני מכירה את אשתו של הסא"ל שנהרג אתמול) ודומעת מול המרקע.
כואב הלב.
אני מתחילה לחשוב על לחפש מקום אחר... אמרתי לו הבוקר שישראל קורסת אל תוך עצמה, כמו שהיה כתוב במאמר בהארץ השבוע.
מאידך, מאמר כזה כמו של דוד גרוסמן -

http://www.haaretz.co.il/israel-peace-convention/1...

הוא נר קטן שמהבהב בתוך החושך מסביב.
מישהו בכלל יודע איך המלחמה הזו התחילה?
22/07/14 19:02
37צפיות
רקטות היו גם קודם, גם מינהות וגם חומרי נפץ.
משהו גרם לזה להתחיל ביום מסויים. מה הדבר הזה?
אז ככה פריזמן
22/07/14 19:10
43צפיות
החמאס התחרפנו מזה שישראל עצרה את משוחררי עסקת שליט, ביניהם כמה בכירי חמאס בגדה, במהלך החיפוש אחר הנערים החטופים.
כמו כן החמאסניקים נמצאים בנקודת שפל עמוקה - בלי כסף, בלי תמיכה ממצרים ובלי תמיכה מבחוץ. לעולם לא ממש אכפת. הם רצו לגרור את ישראל לאיזשהוא עימות סטייל עמוד ענן כדי לעורר קצת תשומת לב ולקבל כסף מבחוץ + איזו הכרה ממצרים ופתיחה מעבר רפיח. זה החמיר והחמיר והחמיר אבל העורף החזיק מעמד.
נכון לרגע זה, המצרים לא ממצמצים בינתיים וישראל בינתיים הורסת להם את החלק הארי של המנהרות שהושקע בהן הון עתק.
ישראל חיכתה והצהירה כלפי חוץ שהיא בעד הפסקת אש ולא רוצה להיכנס לעזה, ניסתה לא להיראות אגרסיבית אך בפועל הצבא היה מוכן וידע בדיוק מה קורה שם. אני חושבת שהיה צירוף של שני מקרים שגרם לכניסה היבשתית לעזה -
התרסק המטוס המלזי ותשומת הלב הוסטה מישראל - עזה לדברים אחרים פלוס היתה הפסקת אש בחמישי בצהריים שבמהלכה נכנסה חוליית חמאס לשטח ישראל וחוסלה, ומה שנחשף היה מבהיל ביותר והמחיש את האיום הקונקרטי של המנהרות.
לא נראה לי שזו הסיבה
22/07/14 22:42
28צפיות
אם כי אולי אני טועה.
בכל מקרה אני לא שואל על הסיבה לכניסה היבשתית, זה בגלל שיגור הרקטות המסיבי,
אלא מה הביא לשיגור הרקטות הזה.
º
שנאה.
22/07/14 22:49
12צפיות
º
וחודש קודם לא הייתה שנאה?
23/07/14 00:24
15צפיות
היה מונדיאל.
23/07/14 04:55
17צפיות
פתאום הכל נגמר ונוצר חלל שצריך למלא.
אנחנו בעוטף עזה, בן זוגי כבר רגיל למצב
23/07/14 08:37
10צפיות
הוא גר בארץ קצת יותר משנה אבל חסין יותר מרוב הישראלים, כאשר כל הזמן מפגיזים אותנו ומעלינו, ושלא נדבר על אינספור חששות לחדירת מחבלים...
הוא עושה עבודת הסברה מעולה, מתעניין וסוף סוף הוא הבין למה אני לא אוהבת את Sky.
הרגישות שלו לאבידות בקרב חיילינו נמוכה משלי, אני מניחה שזה כיוון שהוא לא היה בצבא.

חשבנו לעזוב לפני המבצע גם ככה, והמצב הנוכחי רק מחזק את החלטתנו.
ביטוח רפואי - אפשר בלי? ולמישהו יש המלצות?
22/07/14 09:42
33צפיות
הי,
חזרתי לארץ ובעלי יצטרף באוגוסט.
רציתי לשאול מה קורה אם לא נעשה לו ביטוח רפואי (מעבר לסיכון שבאמת יצטרך רופא): האם כשיקבל ויזת עבודה ויתחיל לעבוד, ואז נהיה חייבים לעשות לו ביטוח, האם בביטוח ירצו שנשלם רטרואקטיבית על החודשים בהם לא היה מבוטח?
וחוץ מזה, אשמח לקבל המלצות לחברות ביטוח.
תודה!
תשובות
22/07/14 16:36
20צפיות
א. הסיכון הוא לא רק שבאמת יצטרך רופא, אלא שחס וחלילה יצטרך ניתוח או אשפוז ממושך בבית חולים... וזה יעלה לכם הון תועפות ללא ביטוח רפואי.

ב. כאשר מקבלים אשרת עבודה מסוג ב/1,  גם אין כל חובה לשלם ביטוח רפואי, ולא ירצו מכם כלום בעבור תקופה זו. לעומת זאת, כאשר יקבל מעמד תושב ארעי(א/5) לעומת זאת, תתחיל תקופה של 183 יום שלאחריה יוכר כתושב ישראל לצרכי ביטוח לאומי. כאשר תבואו לביטוח לאומי לבקש זכאות לקופת חולים, יבקשו לשלם דמי ביטוח אחרונית ל 6 חודשים, אלא אם כן עבד בחודשים אלו ושילם דמי ביטוח דרך תלוש השכר.

בקיצור ובמשפט אחד: תעשו ביטוח רפואי פרטי מרגע ההגעה לארץ ועד חלוף 183 יום מרגע קבלת מעמד תושב ארעי.
לא חייבים לעשות ביטוח
22/07/14 16:37
26צפיות
גם אף אחד לא ידרוש מכם ביטוח רטרואקטיבית.
השאלה מה תעשו אם הוא באמת יהיה חולה? אבל זה שיקול שלכם אם לקחת את הסיכון הזה או לא.

נושא הביטוח עלה בפורום פעמים רבות בעבר, את יכולה לעשות חיפוש ולקרוא, יש גם מידע בהודעות הנבחרות.
אנחנו אישית היינו מבוטחים במכבי דרכונאים והיינו מאוד מרוצים. גולשים אחרים מבוטחים בכללית ומרוצים ממה שאני זוכר.
הסדרת מעמד במשרד הפנים
22/07/14 06:36
56צפיות
שלום,

אני ובן זוגי הגרמני (לא יהודי) רוצים להסדיר מעמד חיים משותפים במשרד הפנים.
יש לנו פגישה עוד שבוע, והבנתי שיש לנו 45 יום להמציא את כל המסמכים. המסמך הבעייתי הוא תעודת יושר מממשלת גרמניה, שלפניה בן זוגי צריך ללכת לשגרירות (יש לו תור עוד 3 שבועות מהיום), ואז לשלוח איזשהו טוס לגרמניה וכו'.
שאלתי היא:
1) אם לא נצליח לקבל את הטופס תוך 45 יום, האם צריך לאתחל את התהליך? זה נשמע לי נורא ואיום.
2) מהרגע שהמצאנו את כל המסמכים, כמה זמן לוקח לקבל פיזית את הויזה?
הי חרגולונת
22/07/14 07:53
33צפיות
תעודת היושר נקראת Führungszeugnis  ואפשר לקבל אותה ב Bundesamt. שימי לב שצריך לקבל עליה חותמת אפוסטיל וגם לתרגמה תרגום נוטריוני. אינני יודע אם השגרירות בארץ מספקת חותמת אפוסטיל.
בדרך כלל זוגות מגיעים לפתיחת התיק עם כל הניירת מוכנה.
התהליך עצמו לא נורא ואיום  ולמעשה הוא לא ממש מתחיל עד שאין את כל הניירת. לאחר שכל הניירת בסדר (קראי עוד פרטים ב"כלים ומידע" כאן בפורום) נפתח תיק באופן רשמי.
קבלת האשרה (ב1) נעשית או בעת פתיחת התיק (לאחר ראיון) או כשבועיים לאחר מכן.
הי randyloo
22/07/14 08:09
27צפיות
תודה רבה על תגובתך המהירה.

הבנתי מתשובתך שאת תעודת היושר אפשר לקבל כבר בשגרירות בארץ? או שזו רק פגישה מקדימה לתהליך שנעשה בגרמניה? החבר שלי משום מה הבין שכל זה נעשה בגרמניה דרך בית המשפט לאחר שהשגרירות סיפקה טופס כלשהו אותו צריך לשלוח לשם.

שאלה נוספת: למעשה יש לנו את כל מה שצריך חוץ מזה. האם אתה אומר שאין טעם לפגישה בשבוע הבא? הפחד שלי הוא שיווצר רושם לא טוב וזה רק יזיק לעניינינו, למרות שהם כותבים בפירוש שיש לנו 45 יום להביא את המסמכים.
אינני בטוח
22/07/14 08:47
22צפיות
אנחנו הבאנו את כל המסמכים מגרמניה משום שבת זוגתי היתה שם לפני שהתחלנו את התהליך הרשמי.
יתכן שהשגרירות יכולה להנפיק את המסמך, אינני יודע. ממליץ לברר זאת איתם. אם השגריריות אינה יכולה להנפיק את המסמך אינני מבין מה הם כן מנפיקים. אין לי נסיון עם עבודה מול השגרירות כאן. אולי אחד מחברי הפורום האחרים יוכל לעזור.
לגבי הפגישה, מכיוון שכבר נקבעה, הייתי ממליץ ללכת ולא לבטל. אפשר להסביר שאתם מתקשים עדיין להשיג את המסמך החסר ושתספקו אותו בהקדם.
בהצלחה!
התלבטות משותפת.
19/07/14 14:13
185צפיות
טוב מי שמכיר אותי יודע שאני נשוי לאזרחית תאילנד + תינוק.
לפני כ-3 חודשים סגרתי נופש בטורקיה מכיוון שבשנתיים האחרונות היינו ביוון וקצת רצינו לשנות. כמו כן בזמנו המצב היה בסדר עם טורקיה אז אמרתי הנה הזדמנות טובה. שיקול החשוב היה (באמת שההכול כלול לא בראש מעייני) שהטורקים לא דורשים ויזה לאזרחי תאילנד וגם מקום שהילד שלנו יוכל להנות.
המצב העכשווי עם הטורקים קצת מערער את בטחוני. שאלתי את חברי הטורקי והוא אמר לי שבאנטליה אין שום בעיה וזה לא מעניין אף אחד מה קורה בישראל, המצב בעייתי בעיקר באיסטנבול וזה גם במקום ספציפי מאוד (באזור השגרירות).
לא יודע עכשיו מה לעשות, מן הסתם אני נוסע עם ילד והדבר האחרון שאני רוצה זה שחס וחלילה יקרה לו משהו.
לשנות יעד קצת בעייתי כי כפי שציינתי אין הרבה מקומות אירופאיים שלא דורשים ויזה לאזרחי תאילנד ועכשיו לקחת חופש מהעבודה ולהתחיל לאסוף מסמכים וכו׳ וכו׳ בשביל ויזה - אין כוח לזה.
אני גם לא מתכוון לצאת מהמלון בכלל, שדה תעופה - מלון - שדה תעופה.
מה אתם חושבים?

* בבקשה לא להגיד לי איך אתה מפרנס את הטורקים וכו׳...
שמישהוא מיכאן יגיד לך מה לעשות שם
19/07/14 14:31
106צפיות
זה מוגזם . אף אחד כאן לא יודע מה המצב הרוח של הטורקים
תעשה לבד הערכת מצב ותחליט לבד
בהצלחה
אם רוב הזמן אתם תשהו במלון
19/07/14 14:41
93צפיות
אז אני לא חושב שצריך לבטל. חוץ מפקידי המלון, אף אחד לא אמור לדעת שאתה ישראלי. במלונות עצמם רוב התיירים הם אירופאים ורוסים, כך שאני לא חושב שיש ממה לחשוש.

אל תבטל
19/07/14 17:10
84צפיות
סע, כי בתקשורת תמיד זה נראה רע.
אנטליה היא עיר תיירות.
תודה רבה ציפוטה
19/07/14 18:47
52צפיות
דעתך חשובה. נפשית אנחנו כל כך צריכים את החופש הזה.
מן הסתם יש ביטולים, אבל את רואה שהביטולים משמעותיים או זניחים?  
היינו באנטליה
19/07/14 18:26
69צפיות
ולא יצאנו מהמלון, זה היה לפני כמה שנים קצת אחרי עופרת יצוקה... פשוט נחנו וישנו מלא וקצת הסתובבנו בשווקים וזהו. לא ראיתי ישראלים כמעט והיו לא מעט תיירים מרוסיה במלון.
לא חושבת שיהיו בעיות במיוחד אם אתם במלון ולכמה ימים....
נסיעה טובה
עם כמה שאני אדיש למתרחש בעולם
19/07/14 20:52
94צפיות
בנושא הפגנות אנטי ישראליות אני הייתי מברר מה קורה יותר לעומק.
עד כמה שהבנתי גם באנקרה יש הפגנות אנטי ישראליות כרגע ואולי
האווירה אנטי ישראלית גם במקומות נוספים, לך תדע.
אם זה הייתה נסיעת עבודה הייתי אומר כנראה, סע ויהיה בסדר, אבל
לבלות חופשה בחשש זה נראה לי תענוג מפוקפק.
מאחר וחשש הוא בעיקר מהלא נודע, נסה למצוא דרך לבדוק מה באמת
הלך הרוחות באנטליה.
נסיעה לאנטליה
19/07/14 21:09
84צפיות
פריזמן, כשהיו הפגנות בבנגקוק, לא היו תיירים בבנגקוק? מה הקשקוש.
אני מניחה שלא תלכו עם טי שירטים שכתובת עליהם בעברית אננחנו אוהבי ישראל או צה"ל...ומן הסתם גם לא תדברו עברית ביניכם ברחוב....
אנשים רוצים לבטל, אבל עולה להם כל הרבה כסף לבטל, אז מן הסתם מוותרים על הביטול.
תסעו ותהנו!
עצוב
19/07/14 21:25
78צפיות
פריזמן לצערי כבר אין לנו לאיפה לנסוע.  תסתכל מה קורה באירופה, מפחיד, הפגנות, אנטישמיות.  אני ואישתי מדברים אנגלית, אנחנו לא כל כך נראים ישראלים בגלל המראה של אישתי, ואין מה לצאת מהמלון. תשמעו זה עצוב, פשוט עצוב שאנשים לא יכולים להסתובב בעולם בלי פחד בגלל עצם היותם ישראלים. מייאש לגמרי.
מה קורה באירופה?
19/07/14 21:53
63צפיות
אתה לא מדבר ברצינות,השלווה פה הופרה רק עם הזכיה בכוכב הרביעי
וגם אז ,יום אחד ברקיע השביעי והגרמנים חזרו לסורם,אל הסדר,שותקים וחמורי סבר.

אל תירא,כאן כלום לא קורה,הכל כבר קרה.
לא ציפורה.
19/07/14 23:53
76צפיות
כשהיו הפגנות בבנגקוק התיירות נפגעה מאוד בתאילנד בכלל ובבנגקוק במיוחד
כי חלק גדול מאלו שהגיעו בכל זאת לתאילנד העדיפו לדלג על בנגקוק.
יתרה מזאת, בבתי המלון הטובים לא גבו דמי ביטול ממי שכבד הזמין ולמעשה
עד היום התיירות בבנגקוק עוד לא התאוששה מהמשבר.
הנה כתבה מהיום, רק התיירות הסינית שומרת כרגע על העובדה  שמספר התיירים
שעדיין גבוה אבל זו תיירות שכמעט ולא מכניסה כסף למדינה.מי שהיה השנה
בבנגקוק וגם לפני שנה ושנתיים מרגיש טוב מאוד את ההבדל.

להבהיר את הדברים. אם לי הייתה חופשה מתוכננת בטורקיה כנראה שלא הייתי
מבטל אותה אבל לי א. אין תינוק. ב. אני גם מסתובב באזורים מוכי מחלות למינהן
ללא שום הגנה או חיסון ג. הייתי בחיי בעשרות אם לא מאות מצבים הרבה יותר
מסוכנים כך שאני לא מתרגש וד. אני לא מתייחס לחיים כאל משהו חשוב במיוחד.
אז אני לא דוגמא לכלום, סה"כ זה עניין אישי, הבחור ביקש לשמוע דעות וכתבתי
מה אני הייתי עושה במקומו, לא במקומי. יש אנשים שלהם החיים יותר חשובים
מאשר מחיר של חופשה באנטליה, לי שניהם לא חשובים
בנימה אופטימית זו וכו'.
חח אני איתך, החיים לא כאלו חשובים :)
20/07/14 10:53
55צפיות
צריך ליהנות, ואין הנאה ואדרנלין ללא סיכון החיים.
כל פעילות שהיא ב 100% "בטוחה" אינה מביאה אדרנלין...
º
ביגלל זה הייתי פירט בשנות ה בכבלים 80-90
20/07/14 10:56
35צפיות
זה כלום, זה כמו לפרוץ ל WIFI של השכנים
20/07/14 10:57
53צפיות
ולגלוש באינטרנט חינם.. לא באמת מסוכן...
ראה כאן . אין בזה חיים ומוות אבל יש אנרדלין
20/07/14 11:08
63צפיות
כן אני זוכר את הסיפור שלך :) נשארת עם רווח?
20/07/14 11:13
41צפיות
לאחר כל עלויות הקנסות למיניהם...
º
ב"ה חי טוב היום מיזה
20/07/14 11:16
24צפיות
º
יש בזה עבירה על החוק.
20/07/14 11:22
21צפיות
º
לא נכון רק עסק ללא רשיון זה הכול
20/07/14 11:38
24צפיות
º
עסק ללא רשיון חוקי הוא עבירה על החוק.
20/07/14 11:44
17צפיות
אכן התלבטות
20/07/14 09:50
50צפיות
אתרי תיירות בד"כ מנותקים מהסביבה הפוליטית במדינות כאלה. במצרים למשל, אפילו בעת ההפיכה ואי השקט מטוסים מאירופה המשיכו לנחות עם תיירים רבים בחורגדה ושארם.
יחד עם זאת, אינני יודע איך אני הייתי מרגיש לבלות במדינה שנשיאה משווה את ממשלתי להיטלר. יש לי כמה חברים טורקים שאינם חיים בטורקיה וחושבים דברים מאד רעים על ארדוגן, אומרים שהוא מטורף. בקיצור, דילמה.
עידכון
20/07/14 15:15
51צפיות
עשיתי קצת חושבים והחלטתי לבטל. להגיע למקום מסויים ולהגביל את עצמי זה לא יהיה חופש. ניסע שוב ליוון, אין ברירה, יעלה קצת יותר אבל לפחות אני לא יהיה בפחד.
º
תיהנו בחופשה!
20/07/14 15:46
14צפיות
my two cents
21/07/14 13:16
33צפיות
our kibbutz 12th graders are on their tiyul in barcelona and andorra. yesterday they were in a store in andorra and someone asked them if they were israelis. they were told never to say that they were israelis, but greeks. so they did. BUT someone in the store knew greek so asked them questions and discoverd of course that they are israelis.
the store owner told them to get out of the store right away and back to the hotel because there was going to be protests againts israel on that street in the next hour.
they also met a few other not nice incidents along the way.
in general, they are not enjoying the vacation as mcuh because they are always on the 'lookout' for dangers due to anti jewish and israeli feeling there.
they were unable or didnt want to cancel (its a group project every year they work for their trip)
but the general feeling is one of nachs.
not sure how much actual danger there is (after all, i was in thailand during the 'junta' and also in kiev which i toured and enjoyed)
but i am not with a small child and i am fairly adventurous (or stupid) or both..
so maybe just speak in thai the whole time, and stay away from major areas or dark alley ways
nok
21/07/14 14:56
24צפיות
לנסוע לחופש ולהגביל את עצמי זה כבר לא יהיה חופש, לכן, ביטלתי את נסיעתי לטורקיה ובמקום זה אנחנו ננסע ליוון. גם ביוון לא חסרים אנטישמים ו/או פושעים רבים עקב מצוקת הכסף במדינתם. ברגע שיש לי ילד קטן, אני אחראי עליו וכל עוד אני אחראי עליו אני חייב למזער סיכונים. טרם נולד לי הילד הייתי בן אדם שלא מפחד מכלום, יוצא יחידה מובחרת, מסתכל לסכנה בעיניים וככה הייתי חי. ברגע שנהפכתי לאבא כל דבר הכי קטן מפריע לי. פתאום יוצא לי לבדוק איך חברת התעופה, האם היה להם תאונות בעבר. אני לא אקח העברה מהשדה למלון אלא עדיף לקחת מונית כדי שאולי ינסו לפגוע בנו. מליון מחשבות בראש, מליון.
צריכה עזרה דחופה - מתן מולטרי אנטרי דחוף
20/07/14 21:15
71צפיות
בן הזוג שלי צריך לטוס דחוף למולדתו, עקב מותה של אימו... מצאנו טיסה להיום לפנות בוקר אבל אין לו ויזת מולטי אנטרי. האם יש טלפון חירום של משרד הפנים או משרד הפנים בשדה התעופה?
קבלי את הקישור למשה"פ,
20/07/14 21:48
67צפיות
נראה לי שזה לא טלפון ישיר אלא כללי של משה"פ.
תתקשרי ושאלי מה לעשות במקרה כזה.
אצטרך לפנות ללשכה שלי
21/07/14 00:45
50צפיות
ולבקש מהם להכניס הערה למחשב כך שכשיחזור יוכל להכנס ללא קושי. דיברתי עם מנהל האוכלוסין וההגירה בנתב"ג.

תודה!
ראיון במישרד הפנים
20/07/14 10:30
71צפיות
מבקש לסייע לי לימצוא את מיספר הטלפון של פקיד ראיונות במישרד הפנים ששמו יחזקאל לזר.
מנהל הפורום, לא הגיע להעיף את הקרמר הזה מפה?
19/07/14 22:55
109צפיות
אוקיי בהתחלה זה היה מבדר אבל זה כבר נהיה מציק ומעצבן.
הייצור הזה פשוט מוציא את החשק להיכנס לפורום, לענות על שאלות, לשאול שאלות או בכלל לשתף פה אנשים.
הגיע הזמן, ומזמן
19/07/14 23:01
100צפיות
פשוט טרול ברמה הנמוכה ביותר.

ואני לא קונה את הסיפור על הזקן החביב, שפשוט לא יודע לבטא את עצמו כמו שצריך.

גם לי נעלם החשק להיכנס לפורום ולקחת בו חלק פעיל כשהיצור הזה בסביבה.
שלחתי לו מסר
20/07/14 09:39
75צפיות
מקווה שיעזור. ממליץ בשלב זה פשוט להתעלם מהודעות שאינן ראויות לתגובה. זה עזר בעבר.
ומחקתי את תת השרשור שפגע וזלזל בחבר בפורום
20/07/14 09:55
87צפיות
זה כרטיס צהוב. שלושה כרטיסים צהובים או אחד אדום יגרמו להרחקה.
אים פגעתי אז מיתנצל . זה מהלחץ של המילחמה
20/07/14 11:18
87צפיות
בדרום
עבודה בשגרירות בארץ
19/07/14 11:01
76צפיות
מי מכם זוכה להעסיק את בת זוגו / בן זוגה בשגרירות שלהם בארץ ?
איך מסתדרים עם ביטוח לאומי/מס הכנסה/פנסיה/ביטוח וכו' ?
לפי מה שקראתי צריך לפתוח תיק במס הכנסה.
זה אומר שהם הופכים להיות עוסקים זעירים/מורשים ?
למי יש ניסיון בזה ?
לאשתי יש א'5 ונראה לי שצריך לסדר את העניין לפני הריאיון הבא להארכה

לפי מיטב ידיעתי
19/07/14 11:58
61צפיות
אם מדובר על עבודה כשכירה אז לא נדרש שום דבר מיוחד מאשתך. פשוט ממלאה טופס 101 ונותנת צילום תעודת זהות כמו כל ישראלי אחר בכל מקום עבודה אחר.

אם עובדים מול השגרירות כפרילנסר, אז כן צריך לפתוח תיק במע"מ ולאחר מכן בכל המוסדות האחרים(ביטוח לאומי, מס הכנסה).
אבל בשגרירות לא מכירים בשום טופס ישראלי
19/07/14 13:59
52צפיות
הבנתי שאפשר להירשם בביטוח לאומי כשכיר המשלם בעד עצמו , אני אבדוק את זה מולם.
הבעיה היא איך אני מוכיח שהיא קיבלה את הסכום שהיא קיבלה - במזומן. אם הייתה מקבלת צ'ק אז ניחה אבל ממש נותנים לה כסף טרי ביד, ועוד במטבע חוץ.
נראה אם הם יסכימו לחתום על הצהרה חודשית שהם שילמו במזומן כך וכך עבור משכורת לחודש כך וכך.
אני מזיע בעניין בעיקר בגלל שאנחנו עכשיו נבחנים מול משרד הפנים ולא בא לי לעבור על החוק, דבר שעלול להזיק לה לקראת קבלת האזרחות בקרוב.
נשמע קצת מוזר
19/07/14 14:38
49צפיות
ישנם המון עובדים ישראלים שעובדים בשגרירויות, לפי מה שידוע לי הם מקבלים תלוש משכורת מסודר.

אם אשתך רוצה להיות צדיקה, היא יכולה לפתוח תיק ברשויות המס, אבל לפני זה אני הייתי פונה לשגרירות עם האלה הזו ומברר מולם בדיוק באיזה ססטוס היא תועסק ומדוע לא תקבל תלוש משכורת.

בהחלט נשמע מוזר.
19/07/14 20:45
35צפיות
עובדים מקומיים בשגרירויות גם במקומות שאני מכיר מקבלים תלושי משכורת.
יתכן ולא מדובר על תפקיד של עובד שגרירות אלא נותן שרות לשגרירות, אז אכן
יש לפתוח תיק במס הכנסה וכו'.
די אלמנטרי לדעתי לברר את המעמד לפני תחילת העבודה, יש לכך הרבה משמעויות.
צורך בטיסה דחופה...
17/07/14 13:03
185צפיות
בן הזוג שלי צריך לטוס בדחיפות למולדתו בשל מצב בריאותי קשה של אימו. מחירי הטיסות מטורפים ומגיעים ל-3000 דולר... אני רוצה לדעת, אולי בתמימות, האם יש מישהו שאפשר לדבר איתו בעניין? בחברות התעופה למשל? אנחנו נואשים... תודה!
נסיונות
17/07/14 13:14
115צפיות
ראשית, יש בפורום סוכנת נסיעות שעוזרת לרבים. הכינוי שלה הוא ZIPOSTA, נסה לפנות אליה בפרטי
אני מניח שניסית מנועי חיפוש טיסות כמו EXPEDIA.
יתכן שפניה ישירה לנציגי חברות תעופה בנתבג תוכל לעזור (עם כל האישורים הרלוונטיים). יכול להיות שתיפול על מישהו עם רצון טוב.

בהצלחה ובריאות
º
מה היעד? 3000 דולר נשמע הזוי
17/07/14 17:35
64צפיות
º
למחלקת עסקים זה נשמע סביר, לראשונה אפילו זול.
17/07/14 19:42
44צפיות
מי שנואש ומחפש לבקש הנחה
17/07/14 19:58
104צפיות
לא יטוס במחלקה ראשונה או עסקים
דרום אמריקה
17/07/14 20:27
114צפיות
אין מקום בימים אלה ובאמת הציעו לנו במחלקת עסקים.... בכל מקום בו חיפשתי, זה המחיר בקירוב.
אין ברירה.
17/07/14 21:04
91צפיות
עדיף להוציא עכשיו מלהצטער אחר כך .
זה לא הזוי
17/07/14 21:53
105צפיות
כרטיסי טיסה הם מהמוצרים בהם חוקי ביקוש והיצע עובדים לפי הספר. כאשר יש ביקוש גבוה מההיצע מחירים עולים, אפילו ב 100%. חברת התעופה מעוניינת למקסם הכנסות. בתקופת הקיץ לתאריך מאד קרוב זה בהחלט יתכן שהמחיר יהיה גבוה משום שנותרו מעט מקומות פנויים.
check flights from other countries then get f
18/07/14 15:39
57צפיות
Like a cheap one way to somewhere that has a cheaper flight to where he has to go...longer but cheaper in total money...or standbys etc
אכן, 3000 דולר במח' עסקים
18/07/14 20:03
76צפיות
ליעד בדרום אמריקה, והאמינו לי זה זול בימים אלה.
ביטוח רפואי בינלאומי לבן זוג באשרת ב/1
17/07/14 21:51
48צפיות
שלום לכולם,
קודם כל אני מקווה שלכולם תהיה שבת שקטה עד כמה שניתן,
יש לי איזו בעיה ואני בטוחה שאני לא היחידה, אני ובן זוגי רוצים לנסוע להתחתן בקפריסין,
כרגע יש לו אשרת ב/1 וכדי להיכנס לקפריסין הוא צריך להוציא ויזה, העניין הוא שהם דורשים ביטוח נסיעות עבורו
ורציתי לדעת אם יש לכם איזו המלצה כאן עבורנו. בחברת נסיעות המליצו לנו על חברה בשם ישראמדיק אך קראתי ברחבי הרשת שיש איתה בעיות.
יש למישהו מיודעי הדבר כאן המלצה בנושא.

תודה רבה לכולם
ואני מקווה שיהיה שקט
שינוי תאריך יציאה בויזה
14/07/14 12:37
145צפיות
תאריך פקיעת הרשיון של החברה שלי הוא 5/9  
אני רוצה לשנות את התאריך ל7-8/9
ז.א. בעוד 3 ימים יציאה . האים ניתן להוסיף רק 3 ימים ברשיון
כי בתאריך 3 לחודש יש לי דיון בבית מישפט
והטיסה הקרובה ביותר היא רק ב7 לחודש
קרה למישהוא מיכם מיקרה כזה .
לא כ"כ מובן
14/07/14 13:01
80צפיות
כדי להאריך ויזה אתה צריך להגיע למחלקת אשרות בעירך,עם בת זוגתך, הדרכון שלה ומכתב הסבר מדוע אתה מבקש להאריך את האשרה.
תאורטית הם יכולים לסרב. מבחינת אם אפשר להאריך ל-3 ימים, אפשר גם להאריך ליום, אין שום בעיה.

ניגש אלהם מובן . חשבתי שקרה מיקרה כזה למישהוא
14/07/14 13:11
70צפיות
ויכול לספר
תודה
כפי שאתה יודע למשרד הפנים חוקים משלו
14/07/14 13:38
67צפיות
ויכול להיות שלימשהו אחד כן אישרו ולמישהו אחר לא ייאשרו. לכן הכי מומלץ לגשת אליהם ועוד יותר מומלץ לא ללכת אליהם ביום האחרון שנגמר הוויזה.
מובן השבוע אגש לסגור את העניין
14/07/14 13:42
71צפיות
במקרה הגרוע ביותר . היא תצא לבד בזמן .
ואני יגיע לבנקוק אחרי בטיסה הבא .
לא רוצה להפסיד את הערבות בגלל יומים איחור
הויזה עד יום שישי . הטיסה ביום ראשון .
הערבות 30 K שיחגגו על הסכום
תודה
לא רק נושא הערבות
14/07/14 17:28
62צפיות
אלא במידה והיא תצא באיחור יהיה להם עילה לא להכניס אותה בפעם הבאה (אלא אם כן היא לא באה לפה בכל מקרה...)
צודק . לקחתי את האפשריות האלה גם
14/07/14 17:52
62צפיות
מקסימום תצא לפני ב7 ימים
מעניין הדבר
16/07/14 19:39
46צפיות
את האשרה הוציאו בתאריך 6/6 כך ש3 חודשים ניגמרים ב5/6
התיירת נכנסה לישראל ב10/6 . כך ש3 חודשים זה עד 10/9
אין בדרכון חותמת כניסה לישראל . לא יודע למה . כניראה שרשום רק במחשב
האים אני יכול לידרוש יציאה ב10/9 לפי 3 חודשים
כי חשוב לי מאוד ה3 ימים האלה
מה דעת המומחים
יש פתקה
16/07/14 20:09
43צפיות
היום מקבלים פתקה ועליה אשרת הכניסה. תבדוק אם יש לה אותה במקרה. מומלץ לשמור אותה.
לא יודע על איזה פיתקה אתה מקבל ?
16/07/14 20:19
40צפיות
בישראל קיבלתי דף לחודש . בבנקוק נתתי את הדף לפקיד
הדביקו לה בדרכון פתק ל3 חודשים  אשרה
º
אין תאריך כניסה על הפתק שהדביקו לה?
16/07/14 20:36
16צפיות
אין !!!! חיפשתי בכול הדרכון . וגם חברה ישראלי
16/07/14 20:44
44צפיות
שנשואים לתיילנדיות היינו במיפגש . התווכחו  איתי וראו שאין . אולי הפקידה בנת"ג לא התביע
חותמת . אבל במחשב בטוח שזה רשום יש לי גם כרטיס טיסה של הנחיתה
º
את הפתק הדביקו בשגרירות בבנקוק
16/07/14 20:45
17צפיות
עוד פעם מתבלבלים בין ויזה ואישור שהייה בארץ.ק
16/07/14 21:09
56צפיות
הפטק זה האישור כניסה שהם יכולים לתת לכמה שרוצים. הויזה הוא טכף ל3חודשים אהל זה לא אומר שהם חייבים לתת לה לשאר. זה אומר שיש לך 3חודשים להשתמש בויזה. אידור שהייה כמו ויזה תייר זה םטק גדול מודבק בדרכון ורושמים תאריך התחלה ואס לכמה זמן אפשר להיות בארץ. ואחראיתו של כל אדם לבדוק הכל בכניסה או לתקן.
תצלם ותראה לנו בלי הפרטים האידיים כמובן
צודק כתוב באנגלית בקטן
16/07/14 21:41
52צפיות
האישור הוא רק לחודש אחד . לא שמתי לב
מה עושים?  . מחר אני יהייה במישרד הפנים
תודה לך 13NOK שהעלת את עניין השהייה
17/07/14 11:59
38צפיות
הייתי במשרד הפנים . באמת יש לה עד 10/7 אישור שהייה
בשבוע הבא היא חוזרת לתיילנד
הסתדרנו מאוד יפה
יש ביננו חיקשורת . אז אני מתחיל שלב ב' שהוא
לצאת להתחתן בחודש ספטמבר כמה שאלות
1. כמה זמן לוקח העניין בימים .שעורך דין התיילנדי  יטפל בזה . אני בונה על שבועיים שהיה שם . נספיק להתחתן
2. אולי שאלתי . מה להביא מישראל תמצית רישום מהת.ז. ועוד איילו מיסמכים . לתיילנד .
3. מה עדיף לימסור את כול המיסמכים בשגרירות . ולהתחיל את ההליך מישם
   או להתחיל אחרי הנשואים את ההליך מישראל . מי עושה פחות בעיות .
תודה לעונים
לגבי מסמכים
17/07/14 15:09
37צפיות
1) תמצית רישום ממשרד הפנים.
2) תרגום תמצית הרישום לאנגלית.
3) אישור נוטריון.
4) אישור משרד החוץ בירושלים.
5) אישור שגרירות תאילנד בישראל.

לגבי החתונה. שלב ראשון תגיד לבת זוגתך שתלך למשרד האמפור המקומי ושתברר איזה מסמכים אתם צריכים כדי להתחתן. יש משרדים שדורשים מכתבים מחברים שמכירים אותכם, יש משרדים שדורשים תלושי משכורת שלך (שחתומים ע"י שגרירות ישראל בבנגקוק). בקיצור, שתלך למשרד האמפור המקומי ושתברר.

כמו כן יש "מסלול מהיר" אם תלכו למשרד החוץ בתאילנד יש שם כל מיני "קומבינטורים" שיעשו לך את כל הפרוצדורה ממש מהר תמורת סכום סימליץ
עד כמה שאני זוכר מישראל צריך גם
17/07/14 15:42
45צפיות
אישור של משרד המשפטים.
בכל מקרה העליתי לכאן לא מזמן טופס של השגרירות בתאילנד עם כל מה שצריך להביא,
כל מה שנשאר למר קרמר זה לחפש אותו או לשלוח מייל לשגרירות.
כ"כ יש לו מס' טל' של עו"ד בתאילנד שכמדומני אתה מכיר, הוא יכול להתקשר אליה והיא תפתור
את כל הבעיות המקומיות ומהר.השאלה כאן הייתה מיותרת.
כמו כןהיה מיותר להגיע למצב של שהיית יתר של בת הזוג בישראל כאשר הובהר יותר מפעם
אחת שהסיכוי שהויזה היא ליותר מחודש קלוש. הייתי מצפה מהאדם הסביר להסתכל על הויזה
ביתר עיון בסיטואציה כזו.
עברתי כול כך משברים נעבור גם את זה
17/07/14 16:38
36צפיות
אנשים טועים במיקרים יותר רציניים כולל רופאים .
תודה על המידע
יצרנו קשר עים העורך דין בתיילנד
17/07/14 16:51
48צפיות
נאבי את הטפסים . לא לישכוח שיש כרגע מילחמה בישראל
אני מקווה שמישרד הפנים יסלח על האיחור ביציאה .
מקווה בשבילכם.
17/07/14 17:03
41צפיות
עד כמה שאני יודע אין בחיפה כרגע לחימה מסימטה לסימטה אז אל תנסה להיתלות בזה כתרוץ.
תסביר פשוט שזו טעות אנוש, לא שמת לב לשורה הרלוונטית, והעובדה שניגשת מיוזמתך אמורה
לשחק לטובתכם.
המדבקה בדרכון מטעה
17/07/14 18:25
35צפיות
כתוב רשיון בתוקף עד 5/9
בקטן למטה כתוב באנגלית  STAY OF ONE MONTH  ומכוסה בחותמת של השגרירות
אני קראתי רק מה שכתוב בעיברית
מיסתבר שSO קיבלה פתק ביד בשדה התעופה  שזה הפתק כמה זמן לשהוט בישראל וזרקה אותו . אגב כימעט והלכה לאיבוד בנתב"ג .
כמו שכתבתי עושים טעיות בתום לב . המיקרה ניתן לפיתרון
מה שמעניין שהויזה כתובה בעיברית ובאנגלית .
רק המישפט שהייה של חודש רשום רק באנגלית .
כתוב בעיברית התוקף עד 05/09/14 האשרה
והאנגלית שלי על הפנים
נקווה לטוב
פריזמן . פעם אחת ב3 בליילה הייתה אזעקה
17/07/14 18:28
42צפיות
ורצנו למיקלט מיד התעוררנו . ירדנו במדרגות 3 קומות . קבלה את זה כרגיל ללא בעיות
בדיוק בשביל זה קיימים חלונות, וילונות ותריסים
17/07/14 19:38
37צפיות
סוגרים הכל, לא שומעים אזעקות וממשיכים לישון בשקט.
הצופר מול הבית שלי . בבית אבא חושי
17/07/14 21:01
30צפיות
בנווה שאנן . הגענו ראשונים למיקלט
אל תשכח לאסוף ראיות
17/07/14 17:47
38צפיות
אחר כך תתבע את העורך דין התאילנדי הנוכל והגנב הזה
בנתיים הוא הכין המון מיסמכים עים חותמת של
17/07/14 18:33
37צפיות
השגרירות עם פרח אדום ולקח 8000 באט כ900 ₪
כך שהוא ניראה אמין
הישראלי על כתיבת מכתב לא חוקי /תקני לקח 6000 שקל
ומישרד הפנים ענה לו שאין הליך כזה אצל תייר . אז נישארתי עים הבעייה
º
תודה לך 4
17/07/14 18:38
11צפיות
איפו זה מישרד החוץ? בירושלים
18/07/14 07:55
31צפיות
אין להם סניף בחיפה ?
שגרירות תיילנד זה בהרצליה נכון
איפו מתרגמים את תמצית הרישום לאנגלית בחיפה?
וחתונה בקפריסין לאומת בנקוק
18/07/14 12:41
30צפיות
דיברתי עם מארגן חתונות בקפריסין .
אמרתי לו שאני אלמן
אמר צריך להביא תמצית רישום . ותעודת אלמן וזהוא
ולא את כול הרשימה שכתבו כאן
מה דעתכם . למה ההבדל בין בנקוק לקפריסין ?
מה דעתכם על הבחור שכותב איך להיתחתן בבנקוק
18/07/14 13:10
32צפיות
שלא צריך להביא כלום מישראל
אלה להתחיל הכול מבנקוק
ראו קישור http://weddinginthailandforil.blogspot.co.il/
גם באתר הזה כתוב שלחתונה בקפריסין
18/07/14 13:19
32צפיות
צריך נעט דברים
1. תמצית רישום
2. תעודת פטירה
ויש נוטריון בקפריסין יותר זול מישראל
אז למה כתב כאן חבר שצריך מישרד החוץ ועוד דברים
הקישור
18/07/14 13:20
22צפיות
כי לתאילנד אין הסכם אפוסטיל
18/07/14 15:49
28צפיות
לכן חייבים לאמת את כל המסמכים במשרד החוץ בתאילנד -וגם פה.בדרך כלל המתרגמן דל המסמכים עושה את זה גם עהור תוספת לא יקר ...וגם משרד החוץ שלנו עבור המסמכים שלך. לא קשור לארץ החתונה אלה ארץ המוצא דל כל אחד...
העברתי מיכתב לעורך דין התיילנדי באמצעות
18/07/14 19:58
26צפיות
החברה שלי התיילנדית שחוזרת לתיילנד
זה הטוב ביותר יענה לי . ואני יביא את המיסמכים
|תו| פורומים חדשים בתפוז |תו|
17/07/14 11:24
10צפיות
|קדימה| אנו שמחים לבשר על חידוש פתיחתו של פורום אוונסנס ואיימי לי|!|  בימים אלה איימי לי עובדת על מוזיקה חדשה.
בואו להתעדכן בכל מה שחדש אצל הלהקה הגוטית - רוקטיסטית>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| לפני יומיים היא צייצה בטוויטר ציוץ שהצליח לעצבן רבים, אבל עדיין אנחנו אוהבים לשמוע את המוזיקה שלה בבית, בנסיעות באוטו ובמסיבות
היכנסו עכשיו לפורום ריאהנה |!|

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...


|קדימה| מכוכבת ילדים לילדה פרועה, אי אפשר להתעלם מהנוכחות שלה בשנה האחרונה בכל ערוץ אפשרי. ולכן פתחנו לכם את פורום מיילי סיירוס
בפורום תמצאו את כל החדשות והעדכונים החמים על מיילי ומי יודע אולי נצליח להביא אותה להופעה בארץ.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| אנחנו מזמינים אתכם להיכנס כבר עכשיו לפורום של הראפרית המובילה ניקי מינאז'. ניקי עובדת בימים אלה על אלבום חדש ומשתפת פעולה כמעט עם כל אמן אפשרי!
בואו להתעדכן בכל הלהיטים שלה עכשיו בפורום>>

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
  

|קדימה| היא התחילה את דרכה בסרט "קאמפ רוק" והיום היא אחת הכוכבות הגדולות בארה"ב. עם אלבום חדש והשתתפות בסדרה המצליחה "גלי" האם היא בדרך אלינו?
בואו לדבר על זה בפורום של זמרת הפופ והשחקנית דמי לובאטו.

היכנסו לפורום כבר עכשיו >>
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
סקר - ויתור על אזרחות המקור
14/07/14 15:15
172צפיות
שלום רב,

לאלו ממכם שקיבלו אזרחות ישראלית, רציתי לבדוק האם נאלצתם לוותר עם אזרחות המקור.
אשמח אם תוכלו לציין:
1. איזה הליך עברתם (ידועים בציבור/בן זוג של אזרח ישראלי או של סמך נישואים)
2. האם נאלצתם לוותר על אזרחותכם (כן/לא), אם כן מה הסיבה לכך
3. מה היא/ מה היתה אזרחות המקור.

תודה ובברכה,
בילי דן
בשמחה
16/07/14 16:54
125צפיות
אפרט את כל הדרוש,
אתה צריך גם קורות חיים והצהרת הכנסה?
º
יש הצהרת הון . ולא הצהרת הכנסה
16/07/14 18:45
42צפיות
º
איפה?
16/07/14 18:48
27צפיות
מס הכנסה דורש הצהרת הון כול 4 שנים
16/07/14 18:49
60צפיות
מנישום
ודווח שנתי על הכנסות הנישום
16/07/14 18:52
52צפיות
איך היא נקראת בארץ הקודש?
º
דוח רווח והפסד פעם בשנה מגישים
16/07/14 19:32
24צפיות
למה לקלקל את השרשור
16/07/14 20:10
85צפיות
השואל שאל שאלה רצינית ומבקש ללמוד את הנושא מנסיונם של אחרים.
למה לקלקל
16/07/14 20:51
83צפיות
הוא אפילו לא ענה להענות שלי.
תודה randyloo
17/07/14 07:34
66צפיות
לצערי יש פה אנשים שקצת משעמם להם...הייתי מצפה שהודעות מסוג זה יימחקו, ואם הדבר חוזר על עצמו לחסום להם את הגישה לפורום.
תודה והמשך יום טוב!
הייתי אומר
17/07/14 08:30
64צפיות
שיש לך עוד קצת מה ללמוד בקשר למחיקה וחסימה של הודעות שלא מצאו חן בעיניך.
אספרסו תפסיק בבקשה
17/07/14 08:36
64צפיות
אני לא מוחק הודעות אלא אם כן הן פוגעות אבל זה לא אומר שאני אוהב הודעות שאין בהן שום תועלת. חברי הפורום עוזרים אחד לשני ומי שאין לו משהו _מועיל_ לכתוב מוטב שלא יכתוב.
º
הוא יודע לכתוב רק הודעות חסרות תועלת (:-
19/07/14 00:35
17צפיות
אנחנו בחרנו שלא לקבל את האזרחות הישראלית
16/07/14 20:55
101צפיות
עבורו, אלא רק תושבות קבע, מהסיבה שהוא גרמני וגרמניה לא מאפשרת אזרחות כפולה
(ישראל כן מאפשרת), ולכן אם הוא היה מבקש את הישראלית, הגרמנית היתה מבוטלת.
אפשר להגיש לגרמנים בקשה מיוחדת, אבל הם לא קבלו את הבקשה של בעלי.

לשאלתך הראשונה - אנחנו נשואים עם ילדים וכך גם התחלנו את התהליך מול משרד הפנים.
תודה!
17/07/14 07:30
56צפיות
תודה על תשובתך העניינית
דחוף צריך עזרה בטפסים !
14/07/14 00:58
118צפיות
חוברת ירוקה (בקשה לקבלת מעמד בישראל לבת זוג הנשואה לישראלי),
שישה עמודים שחתומה על ידי בני הזוג  ועו״ד.

כמה זמן, כסף ואיזה מסמכים צרכים בשביל זה ?
תודה מראש !
º
מה?
15/07/14 00:03
30צפיות
חוברת ירוקה?
15/07/14 07:40
56צפיות
לא ידוע על חוברת ירוקה. ישנו נוהל הסדרת מעמד לבני זוג של של ישראלים. קרא אותו בעיון. הנוהל מפרט אילו מסמכים רשמיים ואישיים יש להכין וכיצד לאשר אותם באופן רשמי.
אין צורך בעורך דין, זה לא בית משפט. ישנם פרטים רבים בעמוד השאלות הנפוצות כאן בפורום.
אנחנו כאן לשאלות נוספות אם תתעוררנה. בהצלחה!
יש חוברת ירוקה זה הטפסים לפתיחת תיק לנשואים
15/07/14 09:59
57צפיות
המסמכים שצריך רשומים בתוך החוברת אם אני זוכר נכון.
כסף - אפשר להחתים אצל עורך דין, או בבית המשפט אצל רשם בית המשפט.
לא זוכר כמה עולה אצל עורך דין, נראה לי סביב ה-200 שקלים. בבית המשפט עולה בערך 60-70 שקלים אם אני לא טועה.
מה?........
16/07/14 15:14
33צפיות
אנחנו זוג נשוי וכשהגשנו טפסי בקשה לשינוי מעמד לא היתה חוברת ירוקה, אלא משהו כמו שישה דפים לבנים משודכים שהיינו צריכים למלא, על "עדות בעל הדירה" ואישור מהעירייה הורו לנו לדלג. כן היינו צריכים ללכת לעו"ד לתת הצהרה (לכל אחד מבני הזוג יש דף מיועד בקבוצת הטפסים האלו למלא מול עו"ד). אכן, עדיף ללכת לבית משפט - אנחנו שילמנו 40 ש"ח כל אחד.
נשמע כמו עוד שוני בין הסניפים
16/07/14 15:46
31צפיות
יתכן שסניף מסויים לקח יוזמה וכרך את הניירת בחוברת.
לגבי תצהיר עורך דין, כפי שנכתב, במזכירות בית המשפט יש עורך דין תורן החותם על תצהירים תמורת סכום של כ 50 שח לתצהיר.
זה אותו טופס
16/07/14 16:50
31צפיות
זה לא כל כך שוני בין הסניפים, הטופס הוא אותו טופס, פשוט בחלק מהסניפים מדפיסים אותו מהמחשב (ואז הוא יוצא לבן) ובחלק יש אותו בירוק, כפי שהודפס בבית הדפוס הממשלתי.

º
למדתי משהו
16/07/14 17:31
14צפיות
º
תודה
18/07/14 12:38
5צפיות
º
תודה!
18/07/14 12:34
5צפיות
אהבת אמת? הייתם מאשרים לה לגור בארץ?
16/07/14 01:39
181צפיות
כן
16/07/14 08:07
85צפיות
אבל גם הדרישה של משרד הפנים סבירה לדעתי. לא מדובר בפליטה שאינה יכולה לחזור למולדתה. מהמעט שכתוב בכתבה נראה לי שהיא יכולה לשוב לרוסיה ולארגן את מסמכיה כראוי.
נשמע כמו קומבינה
16/07/14 08:20
87צפיות
היא נכנסה לארץ במרמה ,אי אפשר להכשיר את השרץ אם עושים ילד ..
נכנסה לישראל באופן לא חוקי ובזהות בדויה
16/07/14 10:58
86צפיות


מה היא רוצה עכשיו ממדינת ישראל אז? שתיתן לה אשרת שהייה?
אפילו את הזהות האמיתית שלה היא לא מצליחה להוכיח הרי!
רבאק, עם כל זה שזה נורא באופנה פה לרדת על משרד הפנים הישראלי, הפעם המדינה צודקת ושום מדינה אחרת לא היתה נוהגת עם הגברת באופן אחר.
מה גם שתרשו לי לפקפק בכנות הקשר שלהם, אבל זה כבר סיפור לדיון אחר
בתור אחד שנזהר
16/07/14 15:59
72צפיות
מלגבש דעה גם לגבי כתבות של כתבים מוכרים בעיתונים רציניים אני לא מסוגל לגבש דעה
בעקבות כתבה קצרצרה באיזה מקומון שנכתבה ע"י כתב אלמוני.
רוצה תשובה רצינית?
תן לי את הנתונים המונחים בפני משרד הפנים. פופוליזם לא עובד אצלי.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה