לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

פתיחת עסק עם ב1
30/10/14 23:52
44צפיות
אהלן כולם מה שלומכם?
אישתי כרגע עם ויזת ב1, ואנחנו רוצים להתחיל, כלומר שהיא תתחיל לעבוד בבית כקוסמטיקאית.
כמובן, אנחנו רוצים לעשות הכל חוקי ולא לעושת דברים לא על פי הספר. עכשיו, על מנת שאישתי תוכל להתחיל לקבל כסף כמובן צריך להוציא כנגד הכסף קבלות - כלומר שיהיה עסק מאחורי הקבלות.
 
מה הם התנאים לפתיחת עסק בישראל על ידי אדם עם ב1, או האם קיימות דרכים לעשות את זה בצורה נכונה וחוקית?
 
תודה
אפשר, אין עם זה בעיה
31/10/14 04:38
27צפיות
יש על זה מידע בפורום למיטב זכרוני, תעשה חיפוש.
בגדול אפשר לפתוח תיק במס הכנסה ומע"מ עם דרכון זר אבל צריך אזרח ישראלי שיהיה ערב לעסק.
אני לא יודע אם יש צורך ברישיון מיוחד ממשרד הבריאות על מנת להיות קוסמטיקאית, צריך לבדוק גם את זה. אם תפתח תיק במעמ אבל לא יהיה לך רישיון מתאים לעסוק במקצוע  זה לא יהיה חוקי.
אישתך מפולין אם אני זוכר נכון? יש קבוצה בפייסבוק של דוברי פולנית באזור תל אביב, היא נקראת POCIAG DO TEL AVIVU, אולי היא תוכל להתחיל לקבל לקוחות משם
תשובה
31/10/14 09:08
29צפיות
יש לגשת לתחנת המע"מ הקרובה לביתכם. לצורך כך יש להביא דרכון שלה, תעודות כלשהן שמעידות על המקצוע שלה(עדיף באנגלית ולא פולנית) ואזרח ישראלי שיהיה סוג של ערב.
 
שם יתנו לכם טופס מיוחד לעוסק זר. יש סניפים של מעמ שדורשים שתחתמו על טופס זה בפני עורך דין. יש שפחות מקפידים על כך. צריך לנסות ולראות.
 
לאחר פתיחת תיק במע"מ, יש לפתוח תיק גם במס הכנסה וגם בביטוח הלאומי.
 
לעניין רישיון עסק, 99.9% מהעוסקות בתחום זה מהבית, פועלות ללא רישיון עסק. זה כמעט ובלתי אפשרי לקבל רישיון עסק מהעירייה לעבודה מהבית בתחום כזה. אתם תעשו עם המידע הזה מה שבא לכם.
 
אני רואה חשבון, במידה ותצטרכו הכוונה נוספת, מוזמנים לפנות בפרטי.
 
 
בהצלחה
פתיחת עסק
31/10/14 11:49
21צפיות
אישתי עדיין עם ויזת b1  פתחתי לה עסק פטור ,  במס הכנסה ומעמ .אבל לא דברתי בכלל  ביטוח לאומי , מכוון שהיא עדיין עם ויזת b1, ואין לה זכויות . אני משלם לה ביטוח פרטי כל חודש.אז מה לעשות עכשיו ?
צריך לפתוח תיק גם בביטוח לאומי
31/10/14 21:46
9צפיות
אמנם אין לה זכויות בכל הנוגע לחוק הבריאות הממלכתי, אך כעובדת יש לה זכויות בביטוח הלאומי, למשל במקרה של תאונת עבודה. לכן, יש להסדיר את מעמדה גם שם.
ביטוח לאומי
31/10/14 23:21
7צפיות
האם צריך לשלם כל חודש כסף לביטוח לאומי ?
ביטוח רפואי
31/10/14 11:23
31צפיות
הי אישתי עם ויזת ב1 כבר כמעט שנה.לאחרונה גילינו שהיא בהריון והיא הפסיקה לעבוד.יש איזה ביטוח שיבטח את ההריון שלה?
האם מעבר לסטטוס של תושב ארעי יקנה לה זכויות  בביטוח לאומי וכך בקופח?
תשובה
31/10/14 21:50
14צפיות
אין ביטוח שמכסה הריון.
 
מעבר לסטטוס תשובי ארעי יקנה לה חברות בקופת חולים, אבל רק 183 יום לאחר קבלת המעמד.
 
כלומר, את רוב הבדיקות תאלצו כנראה לבצע באופן פרטי.
 
 
 
טיסה עם תינוק
31/10/14 18:48
27צפיות
הי, אנחנו עומדים לטוס בקרוב לבקר את המשפחה של בעלי בחו"ל יחד עם תינוק בן 5 חודשים. אני מניחה שלחלקכם יצא כבר לטוס עם תינוקות... אשמח לשמוע עצות איך להעביר את הטיסה על הצד הטוב ביותר
º
מאוד חשוב כמה זמן הטיסה ואם זה טיסת לילה?
31/10/14 20:11
4צפיות
גיור ללא אזרחים
31/10/14 16:13
22צפיות
היי
חברתי כרגע סטודנטית בהולנד ומסיימת את הלימודים ביוני , ואז אמורה להגיע לפה.
היא התנדבה במשך שנה בקיבוץ מספר שנים לפני שהכרנו וכבר אז החליטה שהיא רוצה להתגייר.
העניין הוא מאוד חשוב לה ואני תומך בה, היא גרה בכפר במזרח המדינה והיא הולכת מידי פעם לבית כנסת יחסית רחוק אבל זה מה יש.
ביררתי לגבי גיור ללא אזרחים , והבנתי שיש ועדה שצריך לעבור(אנשים עם ויזת תייר יכולים גם) ובסופה אפשר לקבל הארכת ויזה לשם גיור בישראל .. האם יש כאן כאלו שניסו את העניין? 
לא מצאתי כמעט אינפורמציה ברשת ..אשמח לכל פיסת עזרה ..
 
תודה ובהצלחה לכולכם 
 
האם אשתי שעברה גיור יכולה לעשות עליה?
31/10/14 14:31
21צפיות
שלום!
אשתי עברה גיור בחו"ל בבית דין שמוכר על ידי הרבנות של ישראל, אבל מכיוון שעוד לא עברה שנה היא לא קבלה תעודת גיור. מה שיש לנו זה תעודת נישואין חתומה על ידי מזכיר הבית דין ואישור גיור חתום על ידי מזכיר הבית דין. האם זה מספיק בשביל שהיא תוכל לעשות עליה?
האם אשתי שעברה גיור יכולה לעשות עליה?
31/10/14 14:30
5צפיות
שלום!
אשתי עברה גיור בחו"ל בבית דין שמוכר על ידי הרבנות של ישראל, אבל מכיוון שעוד לא עברה שנה היא לא קבלה תעודת גיור. מה שיש לנו זה תעודת נישואין חתומה על ידי מזכיר הבית דין ואישור גיור חתום על ידי מזכיר הבית דין. האם זה מספיק בשביל שהיא תוכל לעשות עליה?
האם אשתי שעברה גיור יכולה לעשות עליה?
31/10/14 14:26
8צפיות
שלום!
אשתי עברה גיור בחו"ל בבית דין שמוכר על ידי הרבנות של ישראל, אבל מכיוון שעוד לא עברה שנה היא לא קבלה תעודת גיור. מה שיש לנו זה תעודת נישואין חתומה על ידי מזכיר הבית דין ואישור גיור חתום על ידי מזכיר הבית דין. האם זה מספיק בשביל שהיא תוכל לעשות עליה?
מתלבט אם להתחסן? יש לך שאלות בנושא?
30/10/14 12:32
18צפיות
עם בוא החורף, מחלת השפעת מאיימת על כולנו.

מתלבטים אם להתחסן? יש לכם שאלות בנושא? אתם מוזמנים לאירוח מיוחד בנושא :-)


היום בין השעות 16:00-18:00 נארח את ד"ר ליזה רובין מטעם משרד הבריאות שתענה על כל שאלותיכם בנושא.

מוזמנים |@|
סוף סוף קיבלנו א5
29/10/14 20:57
77צפיות
היה ממש בסדר. הפקידה שקיבלה אותנו הייתה מאוד נחמדה. שאלה אותנו בחיוך כמה שאלות בנאליות לחלוטין, כשהיינו ביחד.
כנראה שבמקרה של זוג נשוי עם ילד זה יותר קל, או שהתמונות הרבות והמכתבים שהבאנו עשו את העבודה.
תודה רבה לכולם פה בפורום שעונים על שאלות, תומכים ומספקים מידע חיוני. 
היי ענבל
29/10/14 21:12
61צפיות
אנחנו די מסונכרנות עם התהליך לפי מה שזכור לי :)
תזכירי לי באיזו לשכה אתם ?
האם קבלתם את ה א/5 בפגישה אחת או שהייתה לכם פגישה בה הגשתם מסמכים ולאחר מכן פגישה נוספת בה התקיים ראיון ?
במקרה שלנו, קיבלנו בי/1, נישאנו, הגשנו בקשה לשינוי מהליך ידועים להליך נשואים והשבוע הייתה לנו פגישה ראשונה להגשת מסמכים.
הפקידה הייתה ממש נחמדה אומנם, אך נקבעה פגישה נוספת לקיום ראיון (לעוד 4 חודשים).
מזל טוב על הויזה החדשה !! מרגש :) אני שמחה בשבילכם 
קיבלנו מייד א5
29/10/14 22:31
52צפיות
אנחנו בחולון. אחרי שהראינו את כל המסמכים מילאנו טופס לא5 ויצאנו הביתה עם תעודת זהות ביד.
מה שעשה הכי הרבה רושם היו מכתבי ההמלצה והמון תמונות שהבאנו (חוץמזה שהתינוקי "עשה עיניים" לפקידה, וזה בטח לא הזיק)
תודה רבה לך ושיהיה לכם קל וחלק
תודה
29/10/14 22:58
38צפיות
אנחנו בהריון מתקדם, כנראה שזה לא הרשים מספיק .. :)
הגשנו את הכל ממש מסודר והרבה מהכל (המון תמונות, מכתבים, קבלות, חשבון בנק משותף ועוד ועוד), מילאנו את טופס הבקשה ושילמנו 920 ש"ח. לראיון נגיע כבר עם התינוק (בעזרת השם, ישו , מוחמד ורוח הקודש), אני מקווה שנקבל בתום הראיון ולא נצטרך לחכות שוב כמו אחרי הראיון לויזת בי/1 שנאלצנו להמתין כ 9 חודשים.
וואו... תשעה חודשים זה המון זמן!
30/10/14 10:21
31צפיות
אולי בגלל השינוי... גם אצלנו ההתחלה נסחבה קצת והיה קשה, אבל אחרי הראיון לb1 הכל התחיל לזרום. מקווה שעכשיו הכל ילך חלק ומהר, גם במשרד הפנים וגם בלידה.
º
יופי! ברכות
29/10/14 22:33
11צפיות
º
תודה
30/10/14 10:14
8צפיות
חיים ומוות בארץ זרה
29/10/14 17:05
99צפיות
לצערי חברה מאוד טובה שלי ובעלי נהרגה בתאונת דרכים בשמחת תורה בכביש הארבה. היא הייתה צעירה -- ונשאר בעלה הצעיר ועוד ועוד.,.
ההלוויה הייתה בקיבוץ  כימעט חילונית (עם רב אבל בלי יותר מדי דת ודין )... -- בעלי הייה נוכך וכימעט התעלף שם -כנראה מעירבוב של נוכחות של הרבה אנשים ביום שמש וחם וגם קרבה יתרה לאנשים מתים קבורים מתחת לאדמה. זה מאוד הפריע לו העיניין וכל הלילה הייה בטוח שהרוח שלה באה לאזור ומחפס את בעלה. למחרת הוא הצטרף עלי לשיבע שהייה בחוץ על שדא ... הוא באה וישב וחיבק את כל מי שהייה חלק קרוב לאותה בחורה. למחרת הוא חזר לעבוד בתל אביב. בבחינתו זהו. זה תו. מעבר להדליק איזה נר ומקל קטורת אחד לא עושים כלום וגם הוא לא המשיך לחשוב על זה יותר מדי. מת זה מת. אין מה לעושות. יש לידה חיים חולי זקנה ומוות ולפעמים זה פשוט באה יותר מהר. הוא גם לא הבין למה אני עוד מתעסקת עם זה---
הייתי כבר בהלוויות (שריפת גופות וכדו') בתאילנד ומכירה את המסיבות והרבה מהמנהגים. אז הבעל ביקש מאיתנו להסביר לו איך זה שם בתאילנד וכדו'... להבדיל מפה אצל היהודים. ...
בכל מקרה מעניין אותי אים אחרים פה חושבים ועושים על העיניין פה. בעלי לא מסכים שאני אדבר על 'מה תעשה כשאני אמות' וכדו' שיחות (הילדים שלי רגילים וידעים-) - התשובה היחיד אצלו זה - לעפוך להיו נזיר לתכופה. (ראיון טוב). אבל מה אני עשה עם הוא ימות? מה עושים עם הגופה עם הוא לא מסכים לקבורה אלה שריפה?
אני פותחת את השיחה--- זה כל שאולות- לא מעוניינת לדון על התאונה וכדו' אלה על המחשבות של אלו עם בני זוג בעיקר אסיאטים לא יהודים או נוצרים חדוקים?
אני אמרתי לאישתי שבמידה ואני אמות לפניה
29/10/14 19:05
72צפיות
אני רוצה שהיא תשרוף את הגופה שלי. אלא אם כן עד שאני אמות ייגלו פתאום שיש חיים אחרי המוות ואז נצטרך לחשוב על פתרון אחר.
that is sooo thai.... 55555
29/10/14 23:04
48צפיות
הבעיה היא פה שיש לנו תרבות של מוות וזיכרון. הבחורה שנהרגה ואני דברנו הרבה על זה (היא רק סיימה ללמוד להיות אחות במקצוע)... הרבה וויכוחים עם הילדים שלי ובכלל עם ישראלים. אצל התאילנדים מצעתי שאין בכלל התעסקות עם העבר... ולא עם זיכרונות כשנסינו לעשות עץ משפחתי שני צדדי המשפחה שלבעלי לא הצליחו לזכור שמות של דודים ודודות (וגם לכל אחד היו 7-9 אחים שחלק מתו מוקדם ). גם לבעלי הייה אח תואם והוא בכלל לא ידע את זה עד שאני שאלתי את אמא שלו על הריונות או ילדים או מהשהוא ואז גילנו שהיו לה הרבה יותר ילדים אבל לא כולם סרדו ילדות.  בכלל זה לא עיניין אותם  והם לא הבינו למה זה מעניין אותנו. אז גם פה. מאוד קשה לו כל ההתעסקות עם געגוע. הוא מבין את האמא של הבחורה ואת האלמן אבל לא מבין את כל הבכיינות של אמא של הבעל (שחי ולא פצוע קשה בכלל) ולא של החברים .  אני גם יותר בכייון שלו אבל פה אנשים לא מבינים וחושבים שאני כנראה לא בסדר או לא הייתי חברה כל כך טובה כי אני לא בדיכאון עמוק.   לא מדברית כל הזמן עליה או 'זוכרת' על המיליון דברים בלהבלהבלה... מה שכן אני חייבת ללכת ולשים קינוחים על הקבר כי היא רעבה. (לפי הבעל שלי)... מעניחין מה הדתים במשפחה חושבים על הנרות היחידים והקטורה והעוגות מונחות על הקבר. עוד מאט יש את השלושים ובעלי ממש לא מבין למה צריך את זה גם.
דרך עגב לשרוף גופה בארץ  עולה הרבה הרבה כסף.
בעלי גם מזועזעת מה'קונדומיניום המוות' (ביתי קברות לגובה). הוא אומר שישראל מלא רוחות ועוד מאט לא תהייה מקום לאנשים חיים כי יש גופות בכל מקום ואין להם לאן ללכת. קצת הגיוני בצורה מוזרה....
והמוות שלה לא משנה לו התהרגלי הנהיגה שלו גם. (זה מסביר למה הנהגים בתאילנד לא משתפרים)
אכן נושא קשה מהרבה בחינות
29/10/14 19:13
53צפיות
לא בטוח שיש חברה אנושית כלשהיא שמצליחה לפתור לגמרי את הקושי שבהתמודדות עם מוות. מגוון דרכי ההתמודדות במדינות ותרבויות שונות מרתק בפני עצמו. לפני מספר חודשים ביקרתי במערב אפריקה. במהלך נסיעה ראינו מסיבה בחצר בצד הדרך. הנהג הסביר לנו שמדובר בהלוויה וככל שהמת יותר מבוגר כך המסיבה שמחה יותר. היו ריקודים, מוסיקה ואלכוהול. חשבתי על זה שיש בזה הרבה הגיון על אף הקושי, במיוחד בארצות כאלה לחגוג מוות של איש מבוגר. 
חזרה למדינת ישראל, אני באמת סקרן לדעת מה עושים כאשר תושב או אפילו אזרח מתרבות אחרת מת. כיצד ומי מחליט איך קוברים (או שורפים?)?
 
נושא בעייתי
29/10/14 20:50
34צפיות
יש פה בעיה, במיוחד אם אין צוואה. תתאר לך שנגיד חס וחלילה אמות ואישתי תרצה לשרוף אותי והוריי כמובן לא יסכימו. מה אז? זה בעיה וזה מורכב. בעצם מי מחליט על גופתו של אדם בהעדר צוואה? 
טוב נראה לי סתם דיכאוני לדבר על מוות חחחחח 
 
 
 
יש דברים שאפשר לתכנן
29/10/14 22:37
25צפיות
צוואה למשל. אני חושב שזה חשוב בכל מקרה וזה חוסך בירוקרטיה בתקופה שגם ככה קשה. במיוחד זה חשוב אם הצד הישראלי נפטר שכן הצד השני מן הסתם יותר יתקשה להתנהל משפטית במקרה כזה. עדיין לא הכנתי את הצוואה שלי אבל זה משהו שאני מתכנן לעשות. 
נושא קשה אבל היחס למוות בתרבויות השונות מאוד מעניין
29/10/14 20:51
42צפיות
בעלי שייך לדת ההינדו וגם אצלם מתייחסים למוות יחסית בשוויון נפש.
בתרבות ההינדית, אדם מתחיל להתכונן למוות מהרגע שהוא נולד, כי זו הוודאות היחידה בחיים.
נראה לי מאוד הגיוני כשחושבים על זה...
הם מאמינים גם בגילגול נשמות, ובזה שאם אדם אהוב נפטר, הוא יחזור אלינו בגוף אחר. כנראה שזה עוזר להתמודד.
לא יודעת מה הוא יעשה כשאמות או מה אעשה כשהוא ימות, וגם לא נראה לי שיש טעם לדבר על זה כי בסופו של דבר מה שקורה בפועל שונה מכל התכניות שאנחנו מתכננים.
לפני שנתיים בערך נפתר מישהו שהיה קרוב מאוד ומשמעותי מאוד בחיי. חשבתי שאחרי שהוא ימות לא אדע איך להמשיך לחיות. בסופו של דבר המשכתי ועוד איך. הזיכרון והגעגוע תמיד יהיו שם,אבל החיים חזקים יותר מהכל.
משהו מצחיק בנושא
29/10/14 21:02
53צפיות
אביה של אישתי נרצח ולאישתי יש תמונות של הלוויה ושל הגופה. אחד מהאחיות של אישתי לא יכלה להגיע ללוויה כי היא חייה בלונדון ולא היו טיסות ואני מסתכל בתמונה שבה אישתי מחזיקה טלפון לאוזן של הגופה של אבא שלה לפני ששרפו אותו. אני שואל את אישתי מה זה אמור להיות? היא אומרת לי שאחותה רצתה לדבר עם אבא שלה  ולהיפרד ממנו. אני שואל אותה את באמת חושבת שהוא מת אז הוא יכול לשמוע מה אחותך מדברת איתו בטלפון? היא אומרת לי בטח שכן.
אוקיי...
º
כל אחד מאמין במה שעוזר לו
29/10/14 22:19
12צפיות
לפני כמה שנים נכנסה לנו ציפור הביתה.
30/10/14 03:11
41צפיות
אין לי מושג איך זה קרה כי יש רשתות על כל החלונות.
שום ציפור דפוקה לא אמורה להיות מסוגלת להיכנס.
היא טענה שזו הרוח של אבא שלה.
לכו תדעו.
מזמן הפסקתי להתווכח עם אמונות של אחרים.
כניראה הכול 10
26/10/14 22:10
133צפיות
אצל זוגות מעורבים .
הפורום ריק לא כותבים על כלום .
סימן שמישרד הפנים לא מקשה על זוגות מעורבים 
אולי אנשים מפחדים לכתוב
26/10/14 22:22
102צפיות
שמא כל מיני משועממים יענו להם לא לעניין, יהרסו את השרשור ואת הרצון להמשיך לקרוא.
ישנו אחד כזה
26/10/14 22:24
81צפיות
וזה אני . 
אבל עברתי את כול המיכשולים 
להביא את אישתי לישראל 
מאמין פחות מחודש תהייה כאן
 
כל אחד מוזמן לכתוב
27/10/14 08:22
84צפיות
לא רק על נושאים הקשורים למשרד הפנים אלא על כל נושא אחר הקשור לחיים כזוג מעורב ולשתף את כולנו. יש גם חיים חוץ ממשרד הפנים. למשל, קרמר יוכל בקרוב לשתף אותנו בחוויות ההסתגלות הראשונות של זוגתו בארץ, כיצד היא מתמודדת עם קשיי השפה והתרבות השונה וכד'. 
קודם אני יכתוב
27/10/14 09:44
87צפיות
על בשורות האיוב שהחברה כתבו לי כאן 
ליגלגו  על המיכתב שכתבתי למישרד  הפנים .
חלק כתבו פנה לעורך דין .ופניתי והוא עבד עלי 
לקח 6 אלף ש"ח ולא עשה כלום. ואני תובע אותו ב ת.ק. 
ליגלוגו על זה שכתבתי "יבוא" 
ובאמת זה יבוא . עד היום זה עלה כסף מספיק 
חוץ מהערבות 30.000 ש"ח  .
אני בקשר איתה מעל 9 חודשים . מעל 7 חודשים לא עובדת שם
שולח לה כסף למיחייה . אלפי $$$$ ניראת הרבה יותר טוב 
כי אוכלת אוכל בארי . מה שלא הייה לה לפני שהיכרנו 
אצלי היא תהייה מלכה בבית . וזה יחזור אלי כבומרנג .
יתר הדברים היסתגלות . זה הזמן יעשה יותר טוב 
והיא עדיין בבנקוק . מחכה לויזה שתגיעה בשבילה 
רק אגרה שילמתי במישרד הפנים 1010 ש"ח 
פתיחת תיק . שלא נדבר טיסות . מלונות . כלכלה .
חתונה אזרחית ,ובודהיסטית . מתנות להורים שלה 
הקיצר שניתראה רק בשמחות . אמן 
 
עוד
27/10/14 09:59
60צפיות
חלק כתב על הפרשי הגיל 
כמה שחרשתי את האינטרנט 
בשום מקום לא כתוב שהפרש 26 שנים 
אסור לזוג להיתחתן 
כתוב רק שרק לתושבי האזור מתחיל העניין מעל גיל 35 
וגם מצאתי שאסור להיתחתן בנשואי בוסר 
. חלק כתב על השירשורים הארוכים שאני מייצר 
זה טוב למפרסם בתפוז 
תפוז חי מפרסום . אחרת הפורום יסגר 
וניסגרו פורומים . שהתנוע הייתה דלה 
אני לא חושב שפינוק האישה והפיכתה למפונקת זה דבר טוב
27/10/14 11:41
89צפיות
בחרת אותה כי היא לא עוף ישראלי מצוי, ואהבת משהו באופי היותר קלאסי לא?
אז אל תרגיל אותה לדרוש ולצפות לדברים שהישראליות מצפות - היא צריכה להיות אסירת תודה לך...
 
למשל להכין אוכל טעים, ולא להגיד שאין לה זמן ותכין לבד או תאכל בחוץ.
 
עכשיו אני יודע שכל הפמיניסטיות פה עוד רגע יקפצו על זה.. אבל אני עומד על דעתי - פמיניזם וכל הפינוקי יתר הורס את הנשים, הנשיות ובכלל מערכות יחסים.
עם האשה הראשונה הייתי 48 שנים
27/10/14 11:47
72צפיות
ואים אלוהים לא הייה לוקח אותה לשמים 
היינו ממשכים עד 120 
כך שיש לי מספיק נסיון .
בחיים משותפים עם בת זוג 
4 שנים היא בניסיון 
הייתה אצלי 45 ימים בישראל  הייה כייף שבעולם .
מאמין שנמשיך עם השניה עד 120 
תודה על העייצות 
רעיון
27/10/14 17:05
72צפיות
קרמר, אם אשתך תפתח מסעדה תאילדנית בחיפה היא תהיה להיט. אתה תנהל והיא תבשל. מה אתה אומר?
לא בשבילי
27/10/14 19:06
60צפיות
הגעתי למנוח ולנחלה . רוצה אותה לידי  בשבילי בביתי נקודה
אדון מנהל נהייתה קשקשן גדול בשאלות
27/10/14 19:12
57צפיות
אין לך תנוע של כותבים
אז אתה כותב דברים לא לעניין בשאלות
אני מנסה לייצר תנועה בפורום כדי שלא יסגרו לי אותו חו"ח
27/10/14 19:45
53צפיות
זה טוב למפרסם, לא? 
º
זה טוב לתפוז .
27/10/14 20:04
16צפיות
º
אז זה טוב לקשקש או לא? לא הבנתי
27/10/14 20:09
19צפיות
על הגב
27/10/14 20:18
47צפיות
שלך ושל עוד מנהלים כמוך שעובדים בהיתנדבות 
תפוז עושה מיליונים . פרייר 
אבל יש סיפוק בהתנדבות
27/10/14 21:21
53צפיות
וחוץ מזה, איך הייתי פוגש את קרמר? 
º
עדין לא פגשתה אותי
27/10/14 22:15
23צפיות
ואני לא חושבת
27/10/14 14:23
87צפיות
שתקפוץ עלייך איזה פמינסטית אחרי שפתחת במשפט 'בחרת אותה כי היא לא עוף ישראלי מצוי' ..
העם הפמניסטי בקע מהביצה, אפילו יודע לפרוש כנפיים ולעוף .. אבל אם ארצה יום אחד לסייר בלול, אדע למי לפנות.
הוא התכוון לפרגית
27/10/14 20:23
60צפיות
לירך העוף שמכונה כך רק בישראל.
º
מקסים.
29/10/14 00:04
33צפיות
º
מקסים.
29/10/14 00:05
9צפיות
º
אז כמה זה יצא בסוף כל התענוג הזה?
28/10/14 18:22
25צפיות
אתה מימס הכנסה ??
28/10/14 18:32
46צפיות
רוצה לדעת
לא, אבל גם לא היו פה הכנסות!
29/10/14 20:50
38צפיות
אתה מתבייש לספר?
להיתביש?
29/10/14 21:19
37צפיות
מה הבושה כאן? 
אים זה 10 או 100
קודם שיהייה לך לשלם .
ואחרי זה.  זה אישי 
וגובל בעיין הרע שלא אקבל 
אז זה ביני לביינה 
איזו נירת צריך להביא
27/10/14 11:30
157צפיות
אני מתחתנת בשבדיה. בנישואין אזרחיים
איזו ניירת צריך להביא לשם
צריך לתרגם?
ובאיזו שפה?
התרגום צריך להיות דרך עורך דין?

המון תודה
תישאלי בשגרירות שבדיה בישראל
27/10/14 11:50
66צפיות
או כמו שאני עשיתי 
שאלתי בשגרירות ישראל בבנקוק 
את תישאלי בשגירורת ישראל בשוטקהולם 
בהצלחה 
הלוואי וכל הדברים היו כ"כ פשוטים כמו אצל קרמר
28/10/14 20:02
57צפיות
אדון קרמר הנכבד,
 
הפורום נועד להיות מקום שבו משתפים מידע שרובו כחלקו מתבסס על ניסיון אישי של החברים בפורום.
לכן, לתת תשובות שכל מטרתן היא לכתוב משהו/לנפח את הפורום, זה קצת מוציא את החשק לאנשים.
נכון שלשאול את השגרירות השבדית זאת אופציה, אבל אולי קיים זוג שכבר התחתן בשבדיה וגם יודע אולי איך לעשות את זה בדרך הפשוטה ביותר אז אדרבה, כי לא תמיד יש עם מי לדבר בשגריריות. ואני בטוח שגם אם היה לאורה1231 עוד משהו לשאול היא באיזשהו אופן ויתרה והלכה לשאול בשגרירות שבדיה.
זה יוצר מעין כדור שלג, כי בעוד חודש יבוא מישהו אחר וישאל על הניירת לחתונה בשבדיה... וכך הלאה...
 
מקווה שזה ברור
 
נ.ב, זה בא מתוך כוונה טובה ולא ניסיון לפגוע.
תיראה חביבי
28/10/14 21:58
68צפיות
כול יום בכול לישכה של משרד הפנים 
מיתקבלים מעל 100 איש .
מקציבים לכול פגישה 10 דקות
לא יודע כמה לישכות יש במדינה 
אבל לפחות 10 או יותר 
ז.א . מעל 1000 איש מקבלים שרות כזה או אחר 
בכול יום במדינה .
ולכאן מגיע בשבוע אולי 2-3 גולשים ושואלים 
יש גם גולשים פיקטיוים ששואלים סתם . 
ואין להם שום קשר עם הגירה 
הקיצר הפורום הזה לא נותן כלום כימעט לאף אחד 
להבדיל פורום צרכנות בתפוז 
כול הזמן תוסס .
לי לא עזר בכלום . סתם ירדו עלי הגולשים 
כאשר כתבתאי "יבוא" 
קיבלתי עייצה פנה לעורך דין 
ואכלתי אותה 
הקיצר הצלחה לכולם 
 
אתה פשוט אדם מגעיל. לא נתקלתי בגועל כמוך.
29/10/14 08:09
54צפיות
לבוא ולהגיד שהפורום הזה לא עזר לך בכלום?? אני ברוב טיפשותי למרות שהבטחתי לעצמי לא לענות לך, כששאלת שאלה קיבלת תשובה. מה אתה עושה פה בכלל בפורום הזה אם הוא לא נותן לך כלום?? וכל פעם שתרשום ייבוא אתה תקבל בראש כי בן אדם לא מייבאים ואני אף פעם לא מאחל לבן אדם רע אבל אני מאחל לך שתבוא לפה הבחורה המסכנה שצריכה לקום בבוקר כל יום ולראות את הפרצוף המכוער שלך ויום אחד היא תחזור חזרה לתאילנד ותשאיר אותך עם צלחת לווין תקועה בתחת שלך. דביל. 
 
למנהל הפורום, למה לעזאזל אנחנו צריכים לסבול את הדביל הזה??תעיף אותו מפה קיבינימט.
תראה חביבי
29/10/14 08:20
49צפיות
אני שאלתי מה להביא לחתונה לבנקוק 
מה שענו כאן לא הייה מספיק 
כתבתי מיכתב לשגרירות בבנקוק
ענו בין השאר
להביא תעודת פטירה מתורגמת עם חותמת אופסיטל
את זה לא כתבו כאן אף אחד
מזל שכתבתי לשגרירות .
כי בבנקוק קודם ביקשו .
תעודת פטירה מאושרת . 
ואת זה יעצו לי מהשגרירות בבנקוק 
אתה יכול לאחל מה שבא לך .
זה רק מחזק אותי בדרך שלי .
גם צורת התגובה שלך כלפי
רק מראה על האופי שלך 
איך לך מה לענות . אתה מקלל נו? 
מה זה מראה ? 
אני רגיל לדברים כאלה . אני עצמאי בעסקים 
מישנת 1959 
 
קרמר, אתה יורק לבאר ממנה אתה שותה
29/10/14 09:07
60צפיות
להגיד שהפורום הזה לא עוזר לאף אחד זו חוצפה מצדך אחרי שאתה מציף כאן בשאלות וכולם עוזרים לך. גם אם מעירים לך על שגיאות כתיב זה לא כדי להקניט אותך אלא כדי שתשים לב. 
אתה אדם מבוגר אבל לפעמים מתנהג כמו ילד קטן. אני מציע, קח הפסקה מאיתנו עד שזוגתך תגיע להנעים את זמנך, שוטט לך בינתיים בפורומים תוססים בהם אנשים עוזרים אחד לשני ותניח לאנשים שכן רוצים להשאר כאן. תודה.
º
O K
29/10/14 10:46
24צפיות
הארכת ויזת תייר עם אישור עבודה
28/10/14 18:16
31צפיות
לבת זוגתי ולי יש ראיון לויזת תייר עם עבודה ב-21 לדצמבר, ב-28 לדצמבר נגמר לה ויזת התייר פה.
ראיתי פה באחת ההודעות שמקבלים הארכה לויזה בפגישה, עד לפגישה הבאה. מישהו יודע משהו לגבי זה? האם זה עדיין רלוונטי? צריך להודיע למשרד הפנים מראש?
 
תודה
דמי אבטלה
28/10/14 14:10
34צפיות
הי! 
למישהו פה יש ניסיון עם התייצבות בלשכה ותביעה לדמי אבטלה של בן זוג זר? 
תודה לעונים :) 
אם יש לו תעודת זהות
28/10/14 14:28
33צפיות
לא מניסיון אישי, אבל אם יש לו תעודת זהות ארעית והוא עומד בתנאים של תקופת האכשרה אז זה כמו אזרח ישראלי רגיל.
זמן עבודה עם ויזת ב1 לא נחשב לדמי אבטלה, רק זמן עבודה עם א5.
 
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/14 13:06
12צפיות
|!| ככה פשוט...


תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח


http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה