בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בעולם שהופך קטן מיום ליום, ובפרט במדינה פלורליסטית כמו ישראל, מתרבים מיום ליום קשרים רומנטיים שנוצרים בין אנשים המגיעים מרקע שונה. השוני בין בני-הזוג יכול להיות על בסיס דתי, לאומי, תרבותי, אידיאולוגי, גיאוגרפי, וכל העולה על דעתכם. זוגות מעורבים מתמודדים, בנוסף לקשיים המאפיינים זוגות אחרים, עם קשיים נוספים: יחס החברה והמשפחה, שלא תמיד מעודדים ותומכים, קונפליקטים לגבי גידול וחינוך הילדים, בעיות כגון הבדלי שפה ותרבות, בעיות גיאוגרפיות וחוקיות, וקשיים רבים אחרים. ברור שיש גם יתרונות לקשרים כאלו (שזה לא יישמע כאילו שיש רק קשיים, אחרת מי צריך את זה בכלל...), וגם על הדברים הטובים ועל ה``כיף`` אפשר ואף רצוי מאד לדבר. פורום זה נועד לשמש נקודת מפגש לכל מי שחש שיש לו חיבור לנושא. נדון בבעיות, ננסה לעזור ולתמוך, ולהיעזר בנסיונם של אחרים... נשתף בהתמודדות שלנו ובסיפורים האישיים שלנו, ונקשיב זה לזה. מס` הערות קטנות: 1. לצורך שמירה על הסדר, אבקש מאד לשרשר הודעות במידה ויש קשר ביניהן, ולא לפתוח הודעה חדשה, אלא אם מדובר בנושא או דיון חדש - שאז רצוי לפתוח הודעה חדשה. 2. אני מניח שאת זה כבר כולם יודעים: אפשר לדבר על הכל, כל עוד שומרים על צורת התבטאות נאותה ולא פוגעת, בהתאם לכללי ההתנהגות הנהוגים בפורומים של תפוז ועל פי כללי הנימוס הבסיסיים. קללות,גסויות ,גזענות או העלבות אישיות מקומם לא איתנו. 3. באפשרותך להוסיף הודעה מבלי ששם המשתמש שלך ייראה, כלומר הודעה אנונימית לחלוטין. במסך כתיבת ההודעה בחלק העליון, משמאל לשם המשתמש שלך קיימת אופציה בכתום "הוספת הודעה כאורח\ת. לאחר לחיצה על האופציה תוכל להוסיף שם זמני לבחירתך. במסך הפורום יופיע כינוי זה בצירוף כוכבית. משתתפי הפורום לא יוכלו לשלוח אליך מסרים אישיים. אנא השתמש באופציה זו בתבונה. 4. הפורום אינו לוח מודעות, ולכן כל פרסומת, אישית או שיווקית, תימחק ללא הסבר (אלא אם כן הפרסום תואם איתי מראש) הדבר כולל גם הודעות סטודנטים ובקשות למחקרים וכן הפניות חוץ כגון קבוצות פייסבוק, אתרים מסחריים או שווקיים וכו'. 5. ההודעות בפורום מיועדות לנשים וגברים כאחד\ת להתראות בפורום! ועד הבית של הפורום

בת זוג מאירופה עם נכונות להתגייר בעתיד
18/09/14 00:50
41צפיות
שלום,
אני ובת זוגתי בקשר כבר יותר משנה, כרגע היא מכינה את כל התעודות הנחוצות לקבלת ויזה ב1. התכנון מבחינתנו היה לקבל ויזה לשנה ואז עד סוף התוקף שלה במידה ונראה לנכון להתחיל את תהליך הגיור בחו"ל. האם יש מישהו שמבין ויכול לספר פרטים? האם מהלך שכזה מבחינת משרד הפנים/ הרבנות הינו אפשרי?
כמובן שאם יש אנשים שיכולים לקשר אותי עם אנשים שעברו/עוברים תהליך דומה אני יותר מאשמח.
תודה רבה.
גיור בחו"ל
18/09/14 06:13
25צפיות
איזה גיור?
גיור בחו"ל הוא אפשרי, אבל אם זה גיור רפורמי או קונסרבטיבי הוא לא מוכר בארץ על ידי הרבנות. גם גיורים אורתודקסיים לא תמיד מוכרים על ידי הרבנות, יש להם רשימה של "רבנים מוסמכים".
מבחינת משרד הפנים זה אפשרי, אם היא תתגייר בחו"ל היא תירשם כיהודיה במשרד הפנים.
גיור בחו"ל
18/09/14 09:32
18צפיות
הכוונה הייתה אכן לגיור אורתודוקסי עפ"י רשימת הרבנים המוסמכים מטעם בית הדין הרבני בארץ.
 
אבל אין עם זה בעיה שהיא באה לשנה ומוציאים ויזה ואז בעצם עוצרים את התהליך של השהייה בארץ? זה לא נוגד איזה שהוא עניין או מוסכמה?
ז"א שהיא תחשב כאזרח במדינת ישראל? כי ממה שבדקתי צריך לעמוד גם בקריטריונים לזכאות לעליה אחרי גיור בחו"ל (קובץ מצורף)
 
התעניינתי בנושא הגיור, יש פרק זמן נתון לפני הגיור עצמו, ופרק זמן גם לאחר בו צריך ליישם ולקבל המלצות לתהליך שעברת.
אף פעם אני לא מבין איך מישהו מוכן לשנות את דתו בשביל אהבה
18/09/14 07:52
28צפיות
כמובן זה לא מופנה אליכם אישית, אבל מידי פעם אני קורא שאחד מבני הזוג מוכן להתגייר. עכשיו מה הסיבה שאנשים צריכים לשנות את דתם בשביל אהבה? האם 2 אנשים לא יכולים לחיות ביחד לעולמי עולמים אם דתם שונה? 
אולי לפני 30 שנה זה היה מפריע לאנשים, אבל בעידן הגלובלי של היום, אני לא רואה סיבה סביבתית שזה אמור להפריע.
אני אישית בחיייייייייים לא אעז לשאול את אישתי אם היא מוכנה להתגייר. כשאני אומר לה שהבן שלנו לא יהודי ושהוא לא יוכל להתחתן עם יהודיה היא לא מבינה מה קורה פה וזה הדבר היחידי שהיא אומרת שהיא מוכנה להתגייר. כמובן שאין לה חצי אחוז הבנה מה זה להתגייר, אבל המחשבה שלה שכביכול לבן שלנו תהיה הגבלה בעתיד אז היא מוכנה לעשות הכל כדי שלא יהיה בעיות.
אני אמרתי לה שכאשר הבן שלנו יגיע לגיל בגרות ואם בכלל נהיה בארץ, זאת תהיה בחירתו הבלעדית לשנות את דתו, לא שלנו.
מסכים
18/09/14 08:13
26צפיות
כמובן שזכותו של כל אחד לעשות כרצונו. במאה העשרים ואחת זה נורמטיבי לחלוטין לחיות בזוג בני דתות שונות. יש בכך לדעתי אפילו יתרונות כמו ריבוי חגים (ומתנות ) ובכלל פתיחות גדולה יותר וקבלת אנשים על סמך מי שהם ולא על סמך שיוכם לאיזו קבוצה דתית כלשהי. לדעתי יהיו פחות מלחמות בעולם אם הדת תתפוס מקום פחות מרכזי בחיינו. 
לי קל להבין.
18/09/14 09:05
31צפיות
להרבה אנשים כולל לי אין שום עניין בשום דת ולא אכפת להם אם יהיו רשומים היכנשהו
כיהודים, מוסלמים או בודהיסטים.
פריזמן אתה צודק אבל
18/09/14 09:35
19צפיות
פה לא מדובר רק על רישום, אלא על תהליך ארוך ומסובך של הגיור עצמו.
תהליך גיור
18/09/14 11:55
14צפיות
אינו רק אקט רישומי. מדובר בהתהליך ארוך הכולל גם כניסה לנושאים אינטימיים, רגשיים ואחרים היכולים להיות גם לא קלים נפשית. מי שנכנס לכך באמונה שלמה שיהיה לו לבריאות ובהצלחה. 
לשניכם.
18/09/14 15:06
4צפיות
עניתי לשאלה הכללית כיצד מישהו מוכן לשנות את דתו למען האהבה.
לא התייחסתי למקרה הפרטני של גיור בו דעתי כדעתכם ובשום מקרה
לא הייתי ממליץ לזוגתי להיכנס להליך.
יתרה מזאת, מאחר והליך הגיור של זוגתי דורש גם ממני דברים שאין
סיכוי שהייתי מוכן לעשות הסיפור היה נופל כבר בהתחלה.
 
ואם נחזור לשאלה המקורית, אני חושב שלפחות חלק מאלו שמצפים
מבן/ת הזוג להתגייר לא מודעים להליך בכללותו. למעשה גם אני לא
יודע הכל.
ובחזרה לנושא...
18/09/14 13:23
10צפיות
למה להתחיל הליך מדורג אם היא רוצה להתגייר בחו"ל?
אם אתם נשואים אז אחרי חצי שנה של ב1 היא מקבלת א5 ואחרי שנה של א5 היא יכולה להתחיל גיור בארץ, שהוא הרבה יותר קל מגיור בחו"ל (יש לי חברים שעשו את זה). אם אתם לא נשואים אז זה הרבה יותר זמן עד ה-א5, ואז למה שלא תתגייר קודם ואז תגיע כעולה חדשה ותקבל את כל הזכויות של עולה חדשה?
כתגובה
18/09/14 14:47
8צפיות
אנחנו לא נשואים.
אני שמעתי דווקא את ההפך על עניין הגיור, מי שהוא אזרח המדינה אולי בשבילו זה קצת יותר סימפתי, אך עבור אדם זר לעבור גיור בארץ זה לא דבר פשוט כל כך..

זאת בדיוק המטרה אך לפני כן היא רוצה לבוא להיות פה בארץ במשך שנה ולראות איך הדברים מסתדרים עוד לפני התחלת התהליך..
מה שאני רוצה לדעת, האם זה דבר אפשרי מבחינת משרד הפנים והאם אחרי שהיא מקבלת תעודת גיור היא פשוט מבצעת עליה והיא נחשבת כאזרח לכל דבר..
יש משרד לענייני גיור
18/09/14 15:26
10צפיות
יש פרטים. אולי כדאי פשוט להתקשר ולשאול
הלינק לא פעיל
18/09/14 15:55
2צפיות
אשמח לקישור מתאים
 
נסיון נוסף
18/09/14 16:12
אם זה לא עובד, גש לאתר של המשרד לענייני דת (dat.gov.il) וחפש שם את הדף על הגיור. יש שם פסקה המדברת על גיור של נתינים זרים. 
אשמח לעזרה, שאלות של מתחילים :)
16/09/14 14:24
138צפיות
שלום לכולם :)
אני ממש אשמח לעזרה.. יש לי בן זוג איטלקי (לא יהודי) כבר שנה ואנחנו רוצים לחיות בארץ. מאיפה מתחילים על מנת שיקבל אשרת עבודה. באתר של משרד הפנים לא מצאתי מידע על בן זוג (אנחנו לא נשואים, כנראה שנתחתן בשנה הבאה, עד אז צריך לעבוד :)) אלה רק על זוגות נשואים. הבנתי שיש רשימה ארוכה של מסמכים שצריך להציג, לא מצאתי את הרשימה הזו. באתר של משרד הפנים אפשר רק לקבוע תור. נראה לי מוזר לקבוע תור מבלי לדעת מה בדיוק צריך להכין בשביל התור. מישהו יודע אילו מסמכים בדיוק צריך?
שאלה נוספת- האם מישהו ממליץ לעשות את כל זה דרך עורך דין? כמה בערך זה יכול לעלות?
כל הכוונה תתקבל בברכה
נעמה
כאן בפורום - תחת כלים ומידע
16/09/14 14:31
37צפיות
ושם תחת שאלות נפוצות. אנחנו כאן לשאלות אם תתעוררנה לאחר שתלמדי את החומר
מומלץ לא לקחת עורך דין. 
לצערי הלינקים שם לא נפתחים
16/09/14 14:51
31צפיות
תודה על התשובה המהירה :)
הלינקים בפורום (בכלים ומידע- שאלות נפוצות) לא עובדים, לכן שאלתי פה. הם גם ללא תאריך והבנתי שהם (משרד הפנים) משנה את רשימת המסמכים כל כמה זמן (ככה, שיהיה לכולם יותר מאתגר) אז לא ידעתי אם הם מעודכנים (שהיה רלוונטי אם הלינקים היו עובדים :)
באופן ספציפי- שאלות נפוצות- בן זוג זר- מאיפה מתחילים- הלינקים שבתשובה
אבדוק
16/09/14 15:11
32צפיות
אני אבדוק את נושא הלינקים. בינתיים, חפשי בגוגל "נוהל טיפול במתן מעמד לבני זוג של ישראלים, לרבות בני אותו המין" זה הנוהל של בני זוג לא נשואים. בסה"כ הנוהל די ברור ולבני זוג מהאיחוד האירופי מתייחסים בצורה סבירה. סניף משרד הפנים בתל אביב בעייתי בגלל עומסים כבדים אבל כל השאר סבירים. 
לינק לנוהל
16/09/14 15:20
31צפיות
º
תודה רבה :)
16/09/14 16:34
12צפיות
תיכנסי לאתר רשות ההגירה
16/09/14 19:32
92צפיות
וחפשי נוהל ידועים בציבור. יש טפסי בקשה. בעיקרון רצוי תמיד להעזר בעו"ד. יש הרבה מאוד מקרים בהם נדחות בקשות ואז בוודאי רצוי להיות מיוצגים. אני חייב לציין "שסיפורי ההצלחה" שמובאים כאן על ידי גולשים אנונימיים, לא עולים בקנה אחד עם המציאות בשטח.
הגולשים עוזרים לאחים לצרה
16/09/14 19:44
63צפיות
ואין להם מניע כלכלי כמו לתגובותיך.
הגולשים עוזרים לאחים לצרה
16/09/14 19:44
23צפיות
ואין להם מניע כלכלי כמו לתגובותיך.
הגולשים עוזרים לאחים לצרה
16/09/14 19:44
18צפיות
ואין להם מניע כלכלי כמו לתגובותיך.
אנחנו גולשים אנונימיים
16/09/14 20:24
47צפיות
אבל הצלחנו ללא שום עזרה של עורך דין
ויתרה מכך,בהתחלה גם אני חשבתי שזה ממש מפחיד והבאתי עורך דין,הפקידה אמרה לי,אתה ממש לא צריך עורך דין,חבל על הכסף,בסך הכל צריכים להיות מסודרים.
למדתי המון מהפורום ונעזרתי בו וברוך השם 4 שנים הכל בסדר,דופק כמו שעון
עורך דין פנדריך
16/09/14 21:19
75צפיות
כדי שלא תתלונן שוב להנהלה של תפוז שאני מוציא דיבה אני מבקש ממך שתביא תימוכין למה שאתה אומר. אני לא מכיר מקרה אחד שנדחה כאשר אנשים פעלו על פי ההנחיות ושמעתי כבר על מאות מקרים. אתה ישות מסחרית ואנחנו אנשים פרטיים שעוזרים אחד לשני שלא על מנת להרוויח כסף. אני כן מכיר אנשים שנעזרו בעורך דין והסתבכו (ועוד שילמו על כך). הנוהל שהפניתי את הקוראת אליו לא נקרא נוהל ידועים בציבור, מוטב לדייק על מנת לא להטעות אנשים. 
 
מי שמטעה זה אתה
16/09/14 22:35
74צפיות
אתה אומר כאן הרבה דברים לא נכונים, ונכנס לתחומים שאין לך מושג. אבל אני שותק כי זה לא עניני. אני מצפה ממך להתנהגות דומה, וכבר ראית שהנהלת הפורום לא מקבלת את התנהלותך.
 
אני לא חייב להביא לך "תימוכין" ("סימוכין", בעברית נכונה). זכותי להביע את דעתי ומי שלא רוצה שלא ישתכנע.
 
אנשים נדחים על ידי רשות ההגירה בצורה סיטונית. אולי אתה עובד אצלם, כי ההגנה שלך עליהם לא הגיונית.
 
אין לי כוונה להתנצח אתך. אני מפרסם עצמי בפורום בצורה אתית לפי הכללים. אני עונה לענין ומי שמתרשם מאיכות התשובות שלי מוזמן לשכור את שרותיי. מי שלא-לא.
 
ממש כל הכבוד לך
17/09/14 00:15
51צפיות
שאתה מפרסם בצורה אתית על פי הכללים. ובצורה אתית מתנפל על כל בן אדם מבובלבל לחוץ וקצת אבוד, בטענה שתמיד מומלץ להיעזר בעורך דין, ועוד לטעון ש"גולשים אנונימיים", כנראה בעלי אינטרס לא ברור, בניגוד אליך שאתה חף מאינטרסים כמובן ורק רוצה לעזור מתוך פילנטרופיה ודאגה לזולת, מספרים סיפורים דימיוניים. 
אז אני מציע לפתוח שרשור- "גם אני עברתי את זה בלי עורך דין" , או משהו כזה. מוכן להיות הראשון להעיד ולספר שסך הכל זה די פשוט.
הסיפור לא כזה מסובך, פותח השרשור, אתה מוזמן לפנות אלי ואסביר לך בדיוק מה לעשות, אפילו לא אגבה ממך כסף על זה!
העיקר ששומרים על אתיקה, עורכי דין מפורסמים בזה. עשה לנו טובה.
בתור אחת
17/09/14 01:06
56צפיות
שכן נעזרה בעו"ד, אני חייבת לציין שאת מרבית התשובות לשאלותי הרבות מצאתי כאן. בנוסף, הידע הרב שחברי הפורום שיתפו מנסיונם האישי, עזר לנו רבות וייעל את התהליך עבורנו. רבים הדברים בהם העו"ד שלנו כלל לא היה מעודכן בהם. אנו נעזרנו בעו"ד בתחילה, כיוון שאנו לא מקרה רגיל ולא הייתה דרך אחרת וכרגע אנו ממשיכים באופן עצמאי. 
 
אם הייתי משתתפת חדשה בפורום, לעולם לא הייתי שוקלת לקחת את שירותייך. אתה עושה לעצמך פרסום רע בצורה בה אתה מתבטא. קח לך איש שיווק, השקע את כוחותייך ומעט מהכסף שאתה מצליח לגבות מזוגות מעורבים מבולבלים, ובתור התחלה תירשם ללימודים שיצדיקו את התואר שאתה מעניק לעצמך. ממספר תגובות שיצא לי "לקרוא" אותך, הידע שלך בנושא כל כך דל ומטעה שזה מביך.
 
לעו"ד טוב ואפילו סביר אין צורך לדוג ולצוד כפי שאתה משתדל כל כך, אני מקווה שמבקרי פורום חדשים לא יפלו ברשת הזו ..
עבורי ועבור רבים לפני, הפורום הזה הוא הצלה גדולה, עוגן לכל חששותי ותהיותי מההליך והתהליך אותו אני עוברת ואני מקווה שרנדילו היקר ימשיך בעבודתו המופלאה בניהול הפורום הזה. לפעמים נדמה שזה המקום היחידי אליו ניתן לפנות כשהחששות חונקים את הגרון ולמזלי הדלת תמיד פתוחה. מקווה בשביל הפורום הזה ובשביל מבקרים חדשים, שתמתן את תגובותיך ובכלל .. 
תימוכין זו מילה נכונה לחלוטין בהקשר הזה.
17/09/14 01:30
57צפיות
כדאי לדייק, אתה לא מביע את דעתך במקרה הנוכחי או בדומים לו בפורום אלא מונע ע"י אינטרסים.
אפילו עו"ד בינוני לא נזקק לדרכים באלו כדי להשיג לקוחות.
גם במקרה בו נדרש עו"ד ויש מקרים כאלו מפעם לפעם לדעתי אתה אמור להיות הבחירה האחרונה.
º
יורד מתוסכל
17/09/14 02:27
28צפיות
להפך.
17/09/14 12:16
38צפיות
נראה שאתה מתוסכל מזה שהמקום היחיד שמוכן לקבל אותך זה המקלטים של "תנו לחיות לחיות".
חופש המידע
17/09/14 08:35
42צפיות
המידע הסטטיסטי פתוח לציבור. רק צריך לבקש אותו. אני אמשיך לשכנע בתוקף זוגות מעורבים שלא ליפול ברשתותיהם של עורכי דין שיקחו את כספם שלא לצורך במקרה הטוב ויגרמו להם גם נזק במקרה הרע. חבל שאנשים שכל מטרתם לעשות כסף (לא אתה כמובן) מפריעים כאן בפורום להתנהלות הכנה של החברים והעזרה ההדדית. 
אני פניתי לעורך דין בתחילת הדרך
17/09/14 11:50
33צפיות
הייתי מבולבל . הוציא מימני 6 אלף ש"ח ולא עשה כלום .
כמובן שאני לא מוותר לו . פניתי לבית מישפט שהטע אותי
כמובן עם כול הנימוקים הצודקים . כאשר יהייה פסק דין אני יציג את פסק הדין כאן
מה הייתה ההטעיה .
אני חשבתי שלהזמין אשה מחו"ל . זה כמו להזמין אישה מעבר לרחוב לביתי .
יש 3 מצבים להזמין אישה
1. בתור תיירת . אין לה זכיות להישאר בארץ . ניכנס כתייר ויוצא כתייר .
2. ידוע בציבור זה הליך של 7 שנים לקבל מעמד
3. נשואים . יותר קצר 4 שנים ההליך לקבל מעמד
אני הזמתי אותה בתור תיירת . העורך דין אמר אני יסדר לך הכול שתישאר כאן
ולא סידר כלום . כי תיירת חייבת לעזוב אחרי שניגמר לה הויזה
הקיצר לילמוד טוב את החומר הכול רשום במישרד הפנים ולהצליח
 
אם יש מיקרים שהולכים לרמות את מישרד הפנים . בנישואים פקויבים .
צריך עורך דין שיודע לרמות . ויש עורכי דין בכול הנושאים שיודעים לרמות
את בית המישפט .
כאשר אתה הולך ביושר אתה מצליח
הטכנאי קרמר
תן בבקשה . דוגמאות של דחייה
17/09/14 03:49
47צפיות
איזה מיקרה נידחה . ואים הייה עורך דין
מה הוא הייה עושה?
הרי מישרד הפנים פועל לפי חוקים ותקנות לא?
או שיטת המצליח

 
הבאתי כאן לא מזמן
17/09/14 07:09
54צפיות
פס"ד עקרוני- טריקוליץ' נ' שר הפנים, שניתן בביהמ"ש לענינים מינהליים בחיפה.
 
מדובר בבני זוג שביקשו לקבל מעמד של ידועים בציבור ונדחו ללא בדיקה רצינית וביהמ"ש החזיר את התיק לרשות ההגירה.
 
כעת אני מטפל במקרה נוסף.
 
יש אין סוף בקשות שנדחות באופן שרירותי,  ובתי המשפט מבטלים את ההחלטה.
 
תגוגל ותראה כמה תלונות יש על רשות ההגירה.
 
 
זה מיקרים חריגים ומסובכים שמתאימים לעורך דין
17/09/14 12:29
36צפיות
אבל פשוטי העם לא ניתקלים בהם .
יש לך דוגמאות של זר שנידחה עם בעייה פשוטה .
כמו מיסמך חסר. חתימה לא במקום?
או ספק במשהוא .
גם במס הכנסה יש נישומים שמגיעים למחוזי
אבל הרוב מנהל הכול כחוק
תן דדוגמאות של מיקרים פשוטים
שלא היתקבלו על הרשיות
 
אני לא בטוח שאלה מקרים חריגים
17/09/14 12:34
58צפיות
אני מתרשם שהבקשות שמתקבלות הם המקרים החריגים.
 
יש כאן פורום של אנשים מרוצים כביכול שמזכיר לי משטרים טוטליטריים שבהם ההמונים יוצאים לרחובות כדי להריע לשלטון.
 
הרוב הדומם לא מגיע לפורום.
 
כמו שכבר אמרתי תבדוק באינטרנט ובעמותות השונות שעוסקות בזכויות זרים, ותגלה מציאות מאוד מאוד עגומה.
 
רמז לכך תמצא גם בדברי מנהל הפורום שטען שליוצאי האיחוד האירופי מתייחסים בצורה ראויה. משתמע שיש מגזר רחב שזוכה ליחס אחר.
תעזוב את הערער .
17/09/14 12:39
39צפיות
אני שואל על מיקרים פשוטים שאתה מכיר כמו
ביגלל צבע העניים . היא לא תקבל ויזה
ביגלל עודף מישקל לא תקבל ויזה
אתה כותב עשרות זוגות נדחים שאתה מכיר
מה הסיבות שהזוגות נידחו ? ועורך דין עזר
לא על המיקרה הפרטי שאתה כותב
תתן דוגמאות זה יעלה את הערך שלך בעיני הגולשים
ערכתי את התשובה שלי אחרי שענית
17/09/14 12:42
38צפיות
בלי לראות את תגובתך. אני מקווה שההודעה הערוכה עונה על שאלתך.
אין לך דוגמאות .
17/09/14 12:45
32צפיות
בכול כלל יש יוצא מהכלל
בכול חודש נולדים עשרות אלפי זוגות מעורבים
אז יש נפל כמו בכול מיקרה
שנה טוב
לא כתבתה דוגמאות
הטענה שלך לא הגיונית
17/09/14 12:49
53צפיות
אתה דורש דוגמאות לאנשים שסורבו בגלל שחסר טופס. קודם  אם חסר טופס מהותי והזר לא ימסור אותו-בקשתו תידחה בצדק. אני לא רואה בזה התנהגות לא סבירה.
 
אבל אתן לך בכל זאת דוגמא-אב תושב זר לא קיבל אשרת ישיבה בארץ כדי לגור עם בנו הקטין, שנולד לתושבת ישראל. באיזה מדינת תרבות מונעים מאב ישיבה בארץ ליד ילדו?
אב ובנו לא שייך לפורום
17/09/14 12:52
48צפיות
כאן זה רק מדובר על זוגות מעורבים .
ומי אמר הבן נולד מהזרע של האב ???
אולי שכבה עם זרים אחרים ?
וואו קרמר, וואו
18/09/14 13:37
13צפיות
לפעמים נראה לי שאתה לא אמיתי.
יש היום דרכים לא כאלה מסובכות להוכיח הורות. קוראים לזה בדיקת רקמות.
כמו כן, משרד הפנים מכיר באבהות של תושב זר אם הילד נולד יותר מ-300 ימים לאחר שמשרד הפנים הכיר בנישואין (לא 300 ימים אחרי הנישואין, 300 ימים אחרי הכרת משרד הפנים, שזה יכול להיות הרבה יותר מאוחר).
במקרה שלנו לא צריך בדיקת רקמות, רק זוג עיניים.
אבל האבא לא עשה את כול זה .
18/09/14 13:43
11צפיות
יעשה את מה שאתה כותב ויוכיח . אז הוא האבא
לא כתבו שאחרי כול הבדיקות . לא מכירים בו
זה ההבדל
º
מאיפה אתה יודע?
18/09/14 13:53
7צפיות
אחרת הייה כותב את זה . שעבר את כול הבדיקות
18/09/14 15:10
4צפיות
ולא מקבל את מה שמבקש
בהרבה מדינות
17/09/14 15:14
37צפיות
לא מקבלים אשרת ישיבה בגלל אזרחות של הילדים, כולל בארה"ב. לידיעתך.
משטרים טוטליטריים?
17/09/14 15:20
39צפיות
סע למשרד הפנים הקרוב למקום מגוריך ושב שם יום שלם, תראה שכולם מקבלים אשרה אם הם עומדים בנהלים ובאים מוכנים. מקרים חריגים קיימים אך הם חריגים גם בנהלים (שהייה בלתי חוקית, מדינות אויב וכד') אשר אכן מצריכים טיפול מיוחד על ידי מומחים. הרוב המוחלט צולחים את התהליך בצורה חלקה. לגבי הזוגות מאירופה, אכן מתייחסים אליהם יותר בקלות משום שיש סטטיסטית פחות מקרים של אינטרסים זרים בזוגיות כזו. מדינות מפלה בין ארצות מוצא בנושא הגירה קיימת בכל מדינה. המלצתי לך לבקש את הנתונים הרשמיים ממשרד הפנים במקום לזרוע כאן פחד. בכל פעם שתמליץ להיעזר בשירותי עורך דין שלא לצורך אני ואחרים נמליץ שלא לעשות כן כך שאתה מבזבז את זמנך. 
|*|נפתח פורום חוכמת ההמונים|*|
18/09/14 14:26
1צפיות
|נורה|פורום חוכמת ההמונים הוקם בשבילכם, הגולשים והגולשות שמעוניינים להשתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל עצות, תשובות, רעיונות וכל דבר אחר שיעניין אתכם.
חוכמת ההמונים יכולה לעזור ולהועיל בכל מקרה שבו אתם רוצים מגוון של דעות, מאנשים שונים אשר עוסקים בתחומים שונים, כדי לסייע לכם להגיע למסקנה מסויימת, רעיון או אפילו החלטה, בכל נושא שעולה על רוחכם.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו... ואל תשכחו להיות יצירתיים :-)

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שום דיון על התפטרות שר הפנים?
18/09/14 13:43
7צפיות
זה טוב לנו? רע לנו? לא משנה לנו?
גדעון סער בטוח היה יותר טוב מאלי ישי, ואין לדעת מה יבוא בעתיד.
לדעתי טוב
18/09/14 13:53
10צפיות
כל דבר יותר מגדעון סער הוא לדעתי טוב
הוא ממש לא עשה את זה ממניעי איש משפחה מסור ואוהב
עמד להתפרסם עליו תחקיר רציני בהארץ על תקופת ההוללות שלו לפני שפגש את גאולה
כל ההשתפכויות הרומנטיות שלו ושלה כמו שני נערים בני 16 - מבחיל לחלוטין.
לעניות דעתי צריך לסגור את הפורום הזה
18/09/14 08:37
43צפיות
באשר הוא מעודד נישואי תערובת והתבוללות של עם ישראל.
 
הרב יעקב דוד חוראני
רק התבוללות
18/09/14 09:24
29צפיות
תשדרג את עם ישראל לעתיד טוב יותר.
º
דעתך אכן ענייה
18/09/14 09:25
14צפיות
אדבר עם מנהל הפורום
18/09/14 11:03
25צפיות
ואבקש ממנו שיסגור אותו. אודיע לך על התקדמות בנושא כשתהיה
º
18/09/14 13:25
3צפיות
זוג מעורב חד מיני
17/09/14 10:23
52צפיות
שלום לכולם , עקב מעבר מתקרב לספרד הבנתי שמותר להנשא שם רק אחרי שנתיים תושבות . אני אזרח פולני ובן זוגי אזרח ישראלי בלבד. מה הפתרון בשביל שיוכל להישאר איתי בספרד? 
º
להתחתן במקום אחר לפני שאתם עוברים לשם?
17/09/14 10:43
23צפיות
º
זאת אופציה שגם אותה אני בודק.
17/09/14 10:44
14צפיות
ממליצה לכם על דנמרק
17/09/14 10:53
35צפיות
קל מאוד להתחתן שם, לא צריך ים מסמכים מסובכים, מכירה כמובן בנישואין חד מיניים, והשהות לפני החתונה נעה בין מספר שבועות ל-24 שעות (באי AERO).
אגב, אם אתם מחליטים להתחתן שם - יש סוכנות שתעשה בעבורכם הכול ותייקר לכם את העסק עשרות מונים, ואפשר לשלוח מייל לעירייה ולעשות הכול מולם וזה מוזיל בהרבה. 
º
מעולה , תודה רבה. עכשיו שלחתי מייל לחברה שמטפלת בזה בדנמרק:)
17/09/14 11:52
11צפיות
אתה צריך מומחה לדין הספרדי
17/09/14 12:24
37צפיות
או שתגוגל, או שתפנה לאתר לשכת עורכי הדין ותחפש מומחים לדין הזר. יש שם אופציה כזאת.
לצערי אין באתר של לשכת עורכי הדין מישהו מתאים .
17/09/14 22:04
20צפיות
אם מישהו מכיר עורך דין להגירה שמתמחה בספרד אשמח .
תבדוק בפורום עוברים לאירופה
18/09/14 06:16
16צפיות
אולי יש מישהו שיוכל לתת תשובה גם
חתונה והתחלת התהליך לחברתי מהפיליפינים שנמצאת בארץ כמטפלת
16/09/14 03:38
89צפיות
שאלה שלא מצאתי עליה תשובה חברתי היא נוצרית וגם אני לפי ההלכה היהודית על פי האם לא יהודי (75 אחזו יהודי רק שבצד הלא מוכר), האם זה אומר שאפשרי לעשות את החתונה בארץ בכנסיה או במשרד הפנים  או שעדיין נצתרך לטוס לקפריסין בשביל זה .
הפרשי הגיל אצלנו  3 שנים שנינו בתחילת ה 30 לחיינו , גם הקשר מאוד חזק אומנם אין לנו אפשרות לגור כרגע ביחד עקב עבודתה אבל אנחנו נפגשים כמעט כל יום . 
חברתי גרה כאן כבר 5 שנים עם ויזת עבודה של מטפלת . האם בשביל תחילת התהליך היא תצתרך לצאת מהארץ ולשוב לכאן על ויזה אחרת או שאפשר גם להתחיל את התהליך כאשר היא פה ? פשוט לא מצאתי לזה תשובה חד משמעית .
מעבר לזה קראתי על התהליך ארוך אבל אפשרי בהחלט . 
תודה לכולם 
 
תשובות
16/09/14 09:16
39צפיות
לגבי הנישואין, מכיוון שזוגתך אינה תושבת ישראל היא אינה יכולה להתחתן כאן. לגבי השאלות האחרות, ניתן לעבור לאשרה של חיים משותפים אבל צריך לשים לב לכך שלא ניתן להחזיק בשתי אשרות. במלים אחרות ברגע שתתחילו תהליך של בקשה להכרה בחיים משותפים, אשרת העבודה שלה כמטפלת תתבטל והיא לא תוכל לעבוד. לאחר מכן, כאשר אשרת בני הזוג שלכם תאושר אז היא תוכל לעבוד בכל עבודה אבל בתקופת הביניים היא לא תוכל לעבוד בכלל. לסיכום, התהליך מעט מפרך אבל בהחלט אפשרי, צריך אורך רוח ורמה מסויימת של גב כלכלי כדי לתמוך בשניכם במהלכו. בהצלחה. 
השאלה המרכזית אם אתם זכאים להנשא בארץ
16/09/14 11:17
49צפיות
לא מצאתי שום הוראה חוקית מפורשת לגבי נישואים בין לא יהודים. יחד עם זאת, אין מחלוקת שלא יהודים נישאים גם נישאים בארץ.
 
החיקוק היחיד בנושא הוא פקודת הנישואין והגירושין (רישום).
 
עליכם לפנות לרשות הרושמת, שלגבי נוצרים היא הכומר, כנאמר בסעיף 2 לפקודה. במקרה ותיתקלו בסירוב,  אני מציע לפנות ליעוץ משפטי, ולא למהר להתחתן בחו"ל. הזכות לנישואים היא אחת מזכויות האדם, והרשויות בישראל חייבות לכבד אותה, בכפוף לכל חוק, וכאמור לא מצאתי שום הגבלה על נישואים בין נוצרים רק בגלל שאחד מהם תושב זר.
 
אחרי שתירשמו כנשואים תוכלו לבקש אשרת שהיה כדין במשרד הפנים.
אני חושב שאתם גם צריכי ם להיות שייכים לאותה כנסיה (זרם)
16/09/14 11:47
41צפיות
כדי להתחתן על פי הסמכות הנוצרית אשר מפוצלת בארץ לפי הכנסיות השונות שהמדינה מכירה בהן.
לגבי הזכות לנישואין כזכות שהמדינה חייבת לכבד אותה - הלוואי שזה היה נכון. 
רוצה להתחתן בצרפת עם בת זוגי הצרפתיה
15/09/14 17:34
64צפיות
שלום לפורום,
 
אני אזרח ישראלי, יליד ברית המועצות, גר בצרפת כשנה (עם ויזת שהות ארוכה) ומעוניין להתחתן עם בת הזוג שלי, אזרחית צרפת.
בעיריה נתנו לי רשימה של מסמכים להביא, וכמובן שהחלק המאתגר נראה התיווך בין המסמכים הנדרשים לבין המקבילות בישראל.
 
ראשית, שלחתי כבר מייל עם שאלות לשגרירות ישראל בפריז - אבל כדי שהדברים ילכו יותר חלק (ובתקווה בפחות גיחות לפריז עצמה), האם יש כאן בפורום מישהו/י שעבר תהליך דומה או זהה לאחרונה?
 
הנה מה שהבנתי עד עכשיו ואני אשמח לכל הערה או תיקון:
 
- תעודת לידה: מכיוון שנולדתי בברית המועצות, ככל הנראה אצטרך לתרגם את המסמך המקורי ברוסית  (שנמצא בידי ההורים שלי בארץ) על ידי מתרגם מוסמך (assermenté) בצרפת.
 
- אישור על רווקות: הדפס של רשומה מרישום אוכלוסין שבה מופיע שאני רווק. למיטב הבנתי אפשר לקבל את זה דרך השגרירות.
 
- תעודת מנהגים(?) (certificat de coutume): פה הסתבכתי קצת. הבנתי שמדובר בסוג של אישור על חוקי / תוקף נישואין בארץ, אבל ישראל אינה באמת מפיקה מסמך כזה אלא רק מספקת מכתב בנושא. המכתב הזה הוא לא אישי (אם אני מבקש אותו הוא אמור לכלול את אותה התשובה עבור כל אדם), לכן לא הבנתי למה זה חלק מהתהליך ולמה אני לא יכול לקבל צילום של הטקסט הקבוע. אשמח לדעת מה בדיוק לבקש מהשגרירות לגבי זה.
 
משהו נוסף - apostile: מישהו/י יכול/ה להסביר מה בדיוק זה אומר?
 
תודה מראש על כל עזרה!
תשובה חלקית
15/09/14 20:34
56צפיות
אשמח מאוד לקבל פרטים של גורם באל סלבדור
14/09/14 17:01
78צפיות
שיכול לסדר נישואים ללא נוכחות בני הזוג. כמו כן אשמח לקבל פרטים על עלויות. תודה.
חפש בגוגל . זה יקר מאוד ומסובך
14/09/14 18:14
63צפיות
אין כמו אבא גוגל
מעבר מאשרת תייר ( B2) לאשרת עבודה B1
13/09/14 18:47
89צפיות
שלום ,
 
בעלי הגיע לארץ , כמובן , אחרי שקיבלנו אישור של פקידה במשרד הפנים. קיבל בנתב"ג אשרא ל 3 חודשים , אבל בתור תייר .
האם מישהו נתקל כבר איך עושים המרה של ויזה זו לאחת עם אישור עבודה ? 
בלי זה אנחנו לא יכולים לחפש עבודה ... וגם לשרוד כלכלית לא ממש נצליח על משכורת אחת
בנתב"ג לא נותנים כלום
13/09/14 19:13
63צפיות
מי שמחליט זה מישרד הפנים . בנתב"ג בודקים
בכול אופן צריך ליפנות למישרד הפנים
המשך טיפול
הייתה אמורים לקבוע תור במשרד הפנים
13/09/14 19:40
62צפיות
לתחילת התהליך המדורג. אם לא עשיתם זאת עד כה, כדאי למהר, אבל צפו לכך שזה ייקח לפחות כמה חודשים. כמובן שגם יש להכין את כל המסמכים הנדרשים לתחילת התהליך.
כבר הגשתי את כל המסמכים כאשר הוא היה בחול .. קיבלנו אישור
13/09/14 22:46
56צפיות
ע"ס מסמכים ופתיחת תהליך מדורג.. אבל אשרא שהוא קיבל בנתנ"ג כאשר הגיע , אחרי אישור של משרד הפנים היא תייר ולא עבודה ..
אז עכשיו
13/09/14 22:56
52צפיות
צריך לגשת שניכם למשרד הפנים להמשך התהליך(לקבלת אשרת עבודה).
 
בנתב"ג לא מחלקים אשרות עבודה.
תודה רבה ...
13/09/14 22:59
47צפיות
היינו במשרד הפנים יומים אחרי שהגיע .. קבעו לנו מועד להמשך תהליך לעוד 3 חודשים.. ליום אחרון של האשרא שקיבלנו בנתבג..
בכל מקרה עכשיו אנחנו צריכים לגשת להאריך... אני אוהבת רעיון של יום אחרון ... אם תהיה שביתה או משהו כזה אנחנו נהיה בבעיה ... 
לא צריך להאריך
13/09/14 23:14
55צפיות
מרגע שקבעו לכם פגישה, בן הזוג רשאי לשהות בארץ כחוק עד לסיום התהליך.
 
לאשרת עבודה תאלצו לחכות כנראה עוד מספר חודשים. אבל זה משהו שהייתם צריכים לדעת מראש ולהערך אליו מכל הבחינות.
טוב... אחרי שקראתי תקנות משרד הפנים...
14/09/14 04:52
51צפיות
הוא היה צריך לקבל אשרא עוד בארץ מוצא בשגרירות ישראל... זה תהליך תקין. משרד הפנים מקל לעצמו את העבודה ונותן אשרת כניסה 
ואז זה הופך להיות לבעיה שלנו...
º
האם הגיע לארץ רק כדי לחפש עבודה?
13/09/14 21:14
37צפיות
ממש לא! התחתנו לפני 4 חודשים.. המתנו בסובלנות לאשרא..
13/09/14 22:44
59צפיות
אבל עכשיו לא פשוט להתקיים שניים במשכורת אחת עם משכנתא... 
קבעו לנו תור להמשך התחקיר ליום אחרון של אשרא שיש לו.
עכשיו צריך להאריך אשרא לפחות שתהיה שבוע אחרי המועד ... שלא ניקח סיכון
פשוט רציתי לבדוק איך מקבלים אישור עבודה כי לא רוצה שהוא יתחיל 
לחפש גם עבודות מזדמנות ללא אישור ... אנחנו לא נסכן את עצמנו...
אשרת תייר לחכות 4 חודשים מוזר .
13/09/14 23:37
61צפיות
אני קיבלתי אשרת תייר אחרי 3 שבועות בערך .
ב2 מעניין 4 חודשים לחכות
מאיזה אזור את בארץ
º
פתח תקווה .. חיכינו לפתיחת תיק יותר מחודשים.. ואז לאשרא ...
14/09/14 04:53
34צפיות
העברת כסף לחו"ל
12/09/14 11:34
102צפיות
אישתי עדיין בתיילנד
יש לי פגישה ראשונה בחודש הבא
אני שולח לה כסף  למחייה . כי הפסיקה לעבוד בגללי
היינו בסידורים בתי מלון .
האים טוב לספר לפקידה . על העברת הכספים . בין יתייר השאלות שתישאל .
כמובן יש לי קבלות
או שהיא תיטען זה העברת מטבע זר לחו"ל
מה דעת החברה שעברו את זה ?
לא הבנתי כלום
12/09/14 20:13
71צפיות
נסה לנסח מחדש את השאלה.
אני מעביר כסף לSO סכומים נכבדים
12/09/14 20:16
89צפיות
באמצעות הבנק . ביגללי היא לא עובד יותר
ביגלל הסידורים .
ב21/10 יש לי פגישה במישרד הפנים הראשונה
טוב לספר את זה בין השאלות שישאלו אותי
או זה אומר דברים שלא יודע מה יגידו
זו כוונתי. העברת מטבע זר לחו"ל
אין שום בעיה עם העברת מט"ח לחו"ל
13/09/14 01:39
62צפיות
כך שאין שום סיבה לא לספר.
ברור שלספר
12/09/14 21:14
82צפיות
זה גם מעיד על רצינות הקשר, ולדעתי אין בזה שום דבר בעייתי.
כשאתה מעביר כספים לחו"ל אתה ממילא ממלא טופס שאומר למס הכנסה בשביל מה זה, כדי שלא ינכו מס במקור. אתה מן הסתם כותב שם שאתה מעביר כספים לאשתך. מה הבעיה בזה? אנחנו לא בשנות השבעים.
זוכר? . ממשלת רבין נפלה
12/09/14 21:19
87צפיות
ביגלל 500$ שהייה לאישתו בארה"ב .
יש לי קבלות על העברות .מהבנק
כתוב שם העברת מתנות לבני המישפחה .
לא מנכים כלום רקק הבנק לוקח כול פעם 120ש"ח
לא משנה בסכום העברה
תודה
פריזמן אם כבר
הייה איזה גבר תיילנדי שהייה מיתקשר מדי פעם היא הייתה דוחה אותו
גם פעמיים התקשר לישראל לנייד שלי
שאלתי אותה מי זה ענתה ידיד
מה דעתך על העניין ?
זה היה בשנות ה-70 של המאה הקודמת
12/09/14 23:49
72צפיות
התקדמנו מאז.
תלוי במה.
13/09/14 01:44
67צפיות
בשנות ה 70 של המאה הקודמת בן זוג זר של ישראלי היה מקבל אזרחות עם הגעתו.
יתכן שרק במקרה של נשואים, לא ירדתי לפרטים.
אין לי דעה.
13/09/14 01:42
61צפיות
אישית אני לא שואל את אשתי עם מי היא מדברת ולא שאלתי אף בת זוג בעבר.
אם יהיה לה מה להגיד לי בקשר לשיחה היא כבר תגיד.
º
תודה לך ובוקר טוב ושבת שלום
13/09/14 08:32
23צפיות
תודה לך . לא ממלא שום טופס
13/09/14 08:55
55צפיות
כתוב בטופס של הבנק העברת מתנות למישפחה
רק הבנק מנכה לוקח 130 ש"ח עמלה
עמלה גבוהה מדי.
13/09/14 14:04
59צפיות
אני מעביר מט"ח באופן קבוע, סכומים של 5000-6000$ כל פעם,
העמלה סביב ה 70 ש"ח.
דבר איתם.
זה בנק הפועלים .
13/09/14 15:49
58צפיות
זה מחיר לפועלים
100 ש"ח העברה
20 ש"ח עמלת המרה
ו3 ש"ח פעולה רישום
ואני פנסיונר בבנק
גם אני לקוח של הפועלים
16/09/14 21:15
11צפיות
הם  גובים עמלה גבוהה,אני שולח בצ'ינייג' ליד הבית דרך מוניגרם,20-30 ש"ח בלבד העמלה
 
לגבי אם לספר אז ברור שכן,תשמור את הקבלות של העברה ותציג להם
º
תודה שומר אותם את הקבלות
17/09/14 03:40
7צפיות
תקופה בין פקיעת מועד א5 לתור במשרד הפנים
09/09/14 18:54
85צפיות
שלום,
יש הפרש של שלשה שבועות בין פקיעת אשרה א5 לבין זימון התור
מישהו יודע מה קורה בתקופה הזאת?
אני צריך לחשוש שיום אחרי פקיעת התוקף המשטרה תדפוק אצלי בדלת ב 2 בלילה?
מה עם ביטוח לאומי ? מה עם קופת חולים ?
מישהו חווה את זה?
זה בתל אביב , שם צריך להזמין תור 4 חודשים מראש, אני קצת איחרתי וזימנתי 3 וחצי חודשים מראש אבל התאריך שנתנו לי הוא אחרי פקיעת האשרה
 
קרה לי גם
09/09/14 18:58
54צפיות
הסבירו לי שכל עוד יש זימון תור במחשב לחידוש אז אין שום בעיה. קח בחשבון שביטוח לאומי יכול לשלוח לך מכתב שבעקבות כך שין לאישתך חידוש של התושבות אז הם רשאים לבטל לה את התושבות בביטוח לאומי וכמובן גם בקופת חולים. במידה ואכן תקבל מכתב כזה, תרשום להם בפקס ללשכה שאתם שייכים שנקבע לכם תור לחידוש התושבות ושאתם מבקשים לא לבטל את התושבות.
אמרו לי לגשת לאשנב ולעשות הארכת ויזה עד התור
10/09/14 18:33
44צפיות
ואני צריך כמובן לשלם את ה 180 ש"ח
 
הכי בטוח זה לשלם ולהאריך את הויזה
12/09/14 08:21
32צפיות
זה מה שאני עשיתי בזמנו
בשביל השקט ולא לתת להם שום סיבה לבעיה בהמשך
|*|נפתח פורום ייעוץ רוחני|*|
11/09/14 17:28
4צפיות
|@|לפעמים הרגשתם שאין תשובות לשאלות שלכם אצל הפסיכולוג או הרופא?

יש רגעים בהם צריך להניח לרגע בצד את הטכנולוגיה ולחזור לשורשים, לרוח.
לרגל השנה החדשה -  בואו להתייעץ, לשאול ולפרוק את כל שעל ליבכם בפורום ייעוץ רוחני.

מחכים לכם שם עם תשובות:  
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
בקשת עזרה לויזת תייר לאזרחית אוגנדה
09/09/14 21:39
135צפיות
שלום לכולם,
אני הכרתי את חברתי באוסטרליה שם למדנו תואר שני במשפטים. היא מאוגנדה ואני מישראל. חזרתי עכשיו מביקור אצלה ואנחנו רוצים שכעת היא תגיע לביקור בארץ. אמא שלה ואחותה רוצות להצטרף אףהן לביקור כאן.
המטרה שלנו היא תחילה להוציא ויזת תייר כדי שתתרשם מהארץ ומשם נראה מה נחליט. מדובר בבחורה אמידה עם מקום עבדוה מסודר. הדברים נכונין גם לאמא ולאחות - כולן ממעמד סוציואקונמי גבוה גם במונחים ישראליים וכולן ען פרנסה וקשרים עמוקים באוגנדה.
אני מתלבט ולא יודע באיזו דרך ללכת. יש את הדרך הרגילה דרך שגרירות ישראל בקניה ואליה צריך לצרף מכתב הזמנה. אינני יודע איך לנסח מכתב פנייה ומה לכלול בו, בין היתר אני לא רוצה לפגום בסיכויים עתידיים שלנו לחיות כאן. כך למשל האם עליי לפרט את מהות הקשר שלנו וכו'.
הדרך הנוספת היא באמצעות עורך דין שיגיש את הבקשה בשמי למשרד הפנים. הבעיה היא שמדובר בעלות של אלפי שקלים והפרוצדורה אמורה להיארך מספר חודשים ואני לא בטוח שזו הדרך הנכונה. 
סוגיה נוספת היא האם כשבוחרים בדרך הראשונה, קרי בפנייה ישירה לשגרירטת והבקשה נדחית - אפשר להגיש שוב במשרד הפנים באמצעות עורך דין או שמא מדובר בסוף פסוק.
 
אשני אשמח לכל מידע, עזרה, טיפ או הכוונה בעניין.מדובר בנושא מאוד רגיש לי ומאוד דחוף. 
 
אודה לכם על עזרתכם.
להכניס 3 אנשים לישראל במכה זה מאוד קשה
09/09/14 22:23
94צפיות
תתחיל בשגררירות באוגנדה . לא ילך פנה למישרד הפנים בישראל . ללא עורך דין . בישראל עבור אדם אחד צריך
לתת ערבות בנקאית של 30 אלף ש"ח . לפחות . ואת יתר הפרטים תקבל במישרד הפנים
,בהצלחה
אם הבקשה נדחת באוגנדה
09/09/14 22:26
70צפיות
אז מישרד הפנים בישראל
אבל זכור . עמדת פתיחה זה ערבות בנקאית
30 אלף ש"ח +הוצאות נילוות
לא הבנתי
09/09/14 22:27
68צפיות
מה זאת אומרת תלך למשרד הפים? הרי כל העניין הוא להמנע כרגע ממשרד הפנים כי מדובר בויזת תייר. לפחות בהתחלה
מהיכן הבאת את סכום הערבות? 
ומה הכוונה תתחיל בשגרירות ואז פנה למשרד הפנים? אם השגרירות מסרבת אז פונים? 
אשמח אם תוכל להיות יותר ספציפי.
תודה
אני עברתי את זה עים תיילנדית שהיום היא אישתי
09/09/14 22:30
70צפיות
ליפני מס' חודשים .
במישרד הפנים יושבים 30 אלף ש"ח ערבות  בנקאית .
ואישתי עדיין בתיילנד
יש לי תור לרעיון בחודש הבא
היא הייתה בישראל 30 יום בתור תיירת
עדיין לא ברור
09/09/14 22:33
54צפיות
טתה מדבר על ראיון שנקבע לך במשרד הפנים = ראיון למה?
אני כרגע עוד לא בשלב שאני מתחתן ומביא אותה לכאן כדי להתגורר לצמיתות. אני בסה"כ רוצה אותה כתיירת...
לכן ערבות של שלושים אלף היא עבור כל אדם? או עבור כולם יחד?
אתה גם מדבר על כך שהיא הייתה תיירת - האם הכנת מכתב הזמנה? ואם כן - מה כותבים בו? כמה מפרטים? יש אישזהו תבנית שאפשר להשתמש בה?
לא כותבים כלום
09/09/14 22:38
51צפיות
מקבלים טופס מילוי במישרד הפנים
מצטער - עדיין לא ברור
09/09/14 22:46
43צפיות
אני מודה לך על המידע והתשובות.
עדיין, יש לי יותר בלאגאן ופחות סדר.
אני לא מבין מתי פונים למשרד הפנים ומתי קובעים ראיון וכדומה.
מהם השלבים בדרך?
 
לא הבנתה אחי . לך לעורך דין
09/09/14 22:48
48צפיות
יעשה לך סדר בבלגן
אני גמרתי בהסבר שלי
הולך לישון
ליילה טוב
אני ממליץ לא לרתום את העגלה לפני הסוסים
10/09/14 04:25
65צפיות
קרמר כותב על העניין שלו. העניין שלך אחר.
קרמר התחתן עם תאילנדית שהכיר באינטרנט, וכותב על מה שהוא עבר.
המלצתי היא להתחיל עם בקשה לויזת תייר בשגרירות. לא צריך להתחיל לשפוך את הלב למשרד הפנים על הזוגיות שלך. תכתוב את האמת, הכרתם במהלך לימודים אקדמאיים באוסטרליה, היא, אימה ואחותה מעונינות לבוא לבקר.
יש לשגרירות נוהל מסודר להנפקת ויזת תייר, הן תצטרכנה להראות שיש דברים שקושרים אותן לאוגנדה ושהן לא מתכננות להגיע לכאן ולהישאר באופן לא חוקי. במקרים מסוימים, השגרירות יכולה לבקש ערבות בנקאית ממך על מנת לוודא שהן תעזובנה את הארץ בתום התקופה.
אם השגרירות תסרב לבקשה, אתה יכול לפנות למשרד הפנים בארץ בבקשה להזמין אותן כתיירות, אז תצטרך לפרט יותר מה מהות הקשר בינכם ולמה הן מעונינות לבוא. זה התהליך שבדרך כלל עוברים האנשים שיש להן כבר בת זוג והם מתכננים שהיא תגיע ארצה להשתקע.
לכן אני ממליץ להתחיל בשגרירות ישראל באפריקה.
הבנתי
10/09/14 09:30
51צפיות
קודם כל תודה, המידע שמסרת הרבה יותר מפורט ולמען האמת גם יותר מרגיע.
שאלתי היא - האם יש איזה פורמט לניסוח מכתב המלצה שבו אני יכול להיעזר? כמו כן, אם אינני מפרט את מהות הקשר לפרטי פרטים - האם בעתיד במידה והיא תרצה לגור כאן זה עשוי לעורר שאלות ותהיות במשרד הפנים, דהיינו, ייפנו אליי וישאלו מדוע הסתרתי כי אנחנו בזוגיות?
 
 
תשובה
11/09/14 04:50
41צפיות
אין איזשהו פורמט. חשוב שתציין את הפרטים שלך ואיך אפשר ליצור איתך קשר, שתסביר את פרטי ההכרות בינכם ושהיא רוצה לבוא ארצה לבקר ושאתה אחראי עליה בתקופת ביקורה בארץ.
מבחינת עד כמה לספר למשרד הפנים, זה נתון לשיקול דעתך.  מה שחשוב הוא שתרשום את האמת, אם תיתפסו בשקר היא לא תקבל ויזה. אני אישית לא אוהב לחלוק יותר מדי מידע. אני חושב שלכתוב שאתם חברים מתקופת הלימודים בחו"ל ושהיא רוצה לבוא לבקר זה מספיק. אם אתה רוצה לפרט יותר אתה יכול לפרט יותר.
תשובה
11/09/14 09:31
30צפיות
אך מה לגבי אמה שלה ואחותה שרוצות להצטרף? האם אני צריך להכין מכתב הזמנה אחיד לשלושתן? האם העובדה שהן רוצות להגיע יחד יכולה להוות בעיה מטעם השגרירות? כתבת על  משרד הפנים אבל הבנתי שהדרך הנכונה היא ראשית להתחיל עם השגרירות בקניה. האמנם?
 
האם מכתב ההזמנה תריך להיות אנגלית או בעברית?
 
תודה
תשובה-
11/09/14 09:49
36צפיות
בהמשך למה שכתבתי גם למטה
לגבי המשך התהליך, ואם יאשימו אותך ששיקרת-
אין צורך לשקר. אפשר לומר את האמת ולא לשתף בכל הפרטים. הכרתם באוסטרליה בלימודים, היא שמעה הרבה על מדינתנו הנהדרת ורוצה לבוא לבקר, תכתוב כמה דברים לזכותה  (בחורה מקסימה, משכילה, אמידה, ישרה וכו'... ) ושאתה תקח אחריות על ביקורה, תארח אותה, תכיר לה את הארץ ואת התרבות ותוודא שתשמור על חוקי המדינה ולא תשאר באופן בלתי חוקי.
כך שאין פה שקר. אתם עדיין מגששים ולא בטוחים עוד מה יש ביניכם... וזה מה שאפשר לומר גם בדיעבד.
אם תגיע למצב ששואלים אותך ישירות אם אתם בקשר רומנטי, אז באמת לא הייתי מציעה לשקר. אפשר פשוט להקטין אותו ולומר שרק הכרתם ואתם עוד מגששים, ובביקור זה היא מגיעה כתיירת בלבד וחוזרת אחרי זה למדינתה.
 
לגבי האחות והאם- כבר כתבתי למטה בפירוט. אבל- אם אתם מחליטים בכל זאת שיצטרפו, אתה יכול לכתוב מכתב אחד משותף, ולכתוב את האמת- שהכרת אותה, והיא שמעה דברים נהדרים על המדינה ורוצה לבוא לבקר (מחמאות למדינה תמיד עובדות), והיא באה לבקר פה עם אמה ואחותה. הן צריכות גם לצרף מכתב מטעמן ולכתוב איפה הן רוצות לטייל, איפה הן מתכננות לישון וכו'.
היי לי
11/09/14 09:57
24צפיות
מה שכתבת ממש מסייע ועוזר. האם יש מצב שתוכלי לצרף לי העתק או תבנית של מכתב ההזמנה כדי שאוכל להיעזר בו ולהתאימו למקרה שלי?
אני גם לא בטוח לגבי אחותה ואמה אבל נראה שהיא מרגישה שאין מצב שלא יאשרו להן.
האם קודם פנית לשגרירות?
תשובה-
11/09/14 10:34
29צפיות
קודם כל - אם היא מרגישה שאין מצב שלא יאשרו להן - אולי היא צודקת. אם היא הייתה באוסטרליה, היא בטח כבר ביקרה בעוד מדינות וזה יתרון גדול. אולי כדאי שהיא תגיש את הבקשה לבד. זה מה שעשה גם בן זוגי. ואתה יכול לצרף לה מכתב.
לגבי השגרירות- שוב, אני לא פניתי. בן זוגי עשה הכל. הוא פנה לשגרירות במדינתו, שאל מה הוא צריך להביא, אסף את כל המסמכים (כולל מכתב הזמנה ממני) והגיש בעצמו.
לגבי המכתב- אני לא מוצאת אותו... :/ הלך לאיבוד בין כל מסמכי משרד הפנים. אולי אמצא בהמשך. אבל בגדול המבנה שלו היה משהו כזה-
מי אני (שם, מקצוע, מקום מגורים...) איך הכרתי אותו בקצרה, כמה זמן הכרנו, ואופיו הנהדר. מטרת ביקורו (שמע הרבה על מדינתנו הנהדרת, תמיד רצה לבקר, פגש הרבה ישראלים מקסימים וכו'וכו').
והחלק שלי בביקורו (יתארח בביתי, אסייע לו בכל שיצטרך, אוודא שיכבד את חוקי המדינה ולא ישאר אחרי תום הויזה וכו'וכו').
מה שהם רוצים לראות בגדול, זה שהיא לא באה כדי להישאר ושיש לה מספיק כסף לכסות את הוצאות הטיול.
 
ושוב - אל תגיד דברים שיסתרו את גרסת הזוגיות שלכם שתביא מאוחר יותר. אתה לא צריך לציין את מהות הקשר. כשאתה מספר על ההכרות זה יכול להסתכם ברמה של- למדנו ביחד X חודשים, היא בחורה מקסימה, ישרה, משכילה ואהובה על כלל התלמידים. יצא לכם לדבר הרבה במהלך התקופה על ישראל, על התרבות המקומית, על המקומות הקדושים וכו' והיא מאוד מסוקרנת ומתרגשת לבוא לבקר ולראות את מדינתנו המקסימה.
 
כי במידה ובמקרהההה... יפסלו את הבקשה, אז תוכל להגיש בעצמך בקשה להביא אותה כתיירת ע"ס קשר זוגי.
תודה לי
11/09/14 10:45
22צפיות
הבנתי. יש לי עוד כמה שאלות נלוות לתשובה שלך :).
1 - האם המכתב היה מנוסח בעברית או באנגלית?
2- האם נתבקשת לתת ערבות?
3 - כשמקבלים את הויזה, האם קוצבים לך זמן, קרי כמה זמן אתה יכול להישאר וכן ממתי אתה יכול להיכנס. אם אני רוצה שהיא תגיע בדצמבר והיא מתחילה עכשיו יכולים להגיד לה את יכולה לבוא מאוקטובר עד נובמבר או שזה פתוח ממתי שהיא מחליטה לבוא?
 
תודה
למיטב זכרוני-
11/09/14 11:44
22צפיות
1. כתבתי את המכתב גם באנגלית וגם בעברית
2. לא התבקשתי לתת ערבות
3. אני חושבת שזה בהתאם למה שאתה מבקש. היא צריכה לצרף לבקשה שלה מכתב שמסביר את מטרות הביקור ותוכניותיה - היכן היא רוצה לבקר, כמה זמן, באיזה תאריכים וכו'. אם אני לא טועה בן זוגי קיבל את הויזה לתאריכים שציין במכתב. הוא כתב שהוא מגיע לחודשיים וקיבל בדיוק חודשיים.
אחלה
11/09/14 17:25
20צפיות
תודה רבה!
אולי אפשר לדעת מה זה "קשר רומטי"
11/09/14 11:44
44צפיות
וחוץ מיזה . הפקידות במישרד הפנים מכירים את כול הסיפורים .
"הבאתי אותה להכיר את ארץ הקודש"
לא צריך ליכתוב כלום .
אלה רק לביא אותה לביקור תיירת .
ומה שהחוק והתקנות מרשות . לקבל
כול התוספות . ידידה.חברה.רומנטי. מיותר
יש תקנון 0001 וזה צריך לעשות
ולי ניראה שהבחור מושך באף את הגולשים שיכתבו לו
אפשר לחשוב . שהוא מזמין את אובמה לביקור בישראל
בסך הכול תיירת
סליחה התבלבלתי - קודם להתחיל בשגרירות
11/09/14 10:31
24צפיות
כתבתי משרד הפנים בהיסח דעת
 
אים השגרירות מסרבת . או תשאיר ערבות
09/09/14 22:32
43צפיות
שם פיקדון שתצא מישראל בזמן 30 יום .
בלי 30 אלף ש"ח פיקדון חבל על הזמן שלך
לא תקבל כלום
חפש נוהל בגוגל
09/09/14 22:37
38צפיות
5.4.0001 שם יש את כול הפרטים . של מישרד הפנים
הערבות ניתנה לפיני שבאה בתור תיירת
º
הבנתה אחי . העניין לא פשוט כלל
09/09/14 22:43
17צפיות
שיבקשו ויזות תייר
10/09/14 07:55
41צפיות
בדרך המקובלת.
תעשה את הדברים בצורה מסודרת.
10/09/14 14:10
53צפיות
קודם כל פניה לשגרירות. אם הם דורשים מכתב הזמנה, צרף מכתב בו יופיעו נסיבות ההיכרות שלכם,
ציון העובדה שהן מעוניינות לראות את ישראל, התחייבות שלא תעבודנה בישראל, התחייבות שיעזבו
בתום תקופת הויזה וציון העובדה שבזמן השהות בישראל כל הוצאותיהן עליך.
לא יזיק לציין את עבודתן באוגנדה ולצרף מסמכים המעידים על מעמדן. אפילו תדפיסי חשבונות בנק.
 
אם יצליח מה טוב. אם לא, כבר יפנו אותך למשרד הפנים שם תקבל הנחיות מדוייקות מה לעשות.
גם בשלב משרד הפנים כרגע אין צורך בעורך דין. זה נוהל שיגרתי.
תשובה
10/09/14 14:14
47צפיות
הכל אפשרי רק תצטרך לנסות. לא תנסה לא תדע. אני קודם כל רוצה להבהיר לך שזה לא קל כמו שזה נראה. 
בוא נגיד שאתה רוצה להזמין אותם לויזת תיירות. אתה הולך למשרד הפנים, כותב מכתב בקצרה שהכרת את זוגתך באוסטרליה ואתה מכיר אותה X שנים ואתה רוצה שהיא ואמא ואחותה יגיעו לביקור. אתה כותב שאתה מתחייב שהם ייצאו בסיום הויזה ובקיצור יש נוהל מסודר שאוכל להרחיב עליו במדיה ותרצה.
עכשיו משרד הפנים מן הסתם ישמע אוגנדה, מליון עיניים למעלה (למרות שאתה כותב שמצבם הכלכלי טוב, זה לא מעניין את הפקידה שמייד שומעת אוגנדה אז חושבת מדינת עולם שלישי) ואז הוא יכול להציע שתשים ערבות על כל ויזה תיירות.
מכיוון שזה חשוב לך, לך למשרד הפנים עם צילום הדרכונים שלהם ותבקש להזמין אותם למטרת תיירות.
 
לי לדוגמא עשו טרור להזמין את אמא של אישתי שאישתי פה עם ויזת א/5 כבר שנתיים. מליון מסמכים וקישקושים.
תשובה
10/09/14 14:23
37צפיות
אך האם תחילה לנסות דרך השגרירות?
רצוי מאוד.
10/09/14 16:56
35צפיות
קודם כל אין כאן בפורום הרבה נסיון עם שגרירות קניה, יתכן והם יותר גמישים משגרירויות אחרות.
דבר שני, משרד הפנים בד"כ לא מוכנים להתחיל בטיפול לפני שהשגרירות סרבה לטפל.
אה... בדיוק רציתי לשאול גם עבור אמא של בעלי
10/09/14 23:45
40צפיות
עוד מההכפר!!!! (לועסת בטל ...). הבעל שאל אותי מה פרוצדורה... מה צריך עם שם אין להם שם כלום רק בית. לא עבודה מסודרת ולא חשבון בנק. הם רוצים ביקור של חודש (ITS ALL HYPOTHETICAL )... מה צריך לעשות?
בעלי כבר אזרח. אני קיבוצניק. אין לנו סכום לערבות. לא תהייה לנו בחיים שלנו.
זה אפשרי בכלל? (אישה זקנה ואולי בת אחד שלה)
או עדיף לנסות למצוא להם קבוצה כזאת של נוצרים תאילנדים שבאים לפה במין טיול מאורגנת?
 
היי נוק, אני עשיתי את זה לאמא שלי אישתי
11/09/14 08:52
37צפיות
בעלך צריך להזמין את אמא שלו דרך משרד הפנים אבללללל יש רשימת דרישות. תעודת לידה של האמא מתורגמת לאנגלית עם חותמת משרד החוץ התאילנדי וחותמת של שגרירות ישראל בבנגקוק. 
תעודת לידה של בעלך מתורגמת לאנגלית וחותמת של משרד החוץ ושגרירות ישראל. את המסמך הזה אני מאמין שיש לכם כי בעלך היה צריך את למשרד הפנים ממזמן.
כמו כן כרטיסי טיסה ומכתב הסבר שאמא של בעלך באה לישראל לביקור ושהיא תשהה אצלכם ושאתם מתחייבים שהיא תצא בסיום הויזה.
 
הפלונטר הוא התעודת לידה של אמא של בעלך. דרך אגב, לאמא שלי אישתי לא היה תאריך לידה מדוייק אלא רק שנה. זאת אומרת xx/xx/1954 לדוגמא ומשרד הפנים לא ידע איך להתמודד עם זה. 
גם אני בקרוב אהיה בסרט הזה
11/09/14 09:54
28צפיות
אישרו לכם? קיבלו את תעודת הלידה המאולתרת?
(אני בספק שבמקרה שלנו בכלל יש להם תעודות לידה... בקושי את של בעלי מצאנו)
לא חושבת שיש תעודת לידה לאמא...
11/09/14 13:35
22צפיות
אבל אולי הPU YAI BAAN  יכול למצוא את התאריך מרשומי הכפר אבל לא חושבת שזה בר ביצוע... היא לועסת בטל כל היום!! מה היא תעשה על המטוס? כשנסענו לקוראט היא שחכה נעליים!... היא לא תסכים לעלות על מטוס בכלל...האבא בכלל לא הסכים לבאו לטיול לאיוטייה איתנו לעיר הגדול.
דרך אגב כל הלידות של הילדים שלה היו בבית אז אני לא בטוחה שגם התעודת לידה של בעלי בכלל באמת התאריך אבל מי יודעה. לצורך הרבה דברים משתמשים בתאריכי לידה (באסטרולוגיה שלהם) אז אולי כן מדיוק? ועבור האחיות עוד יותר קשה כי מה בנות תאילנדיות רוצות? לבוא לחתן עם HANSUM MAN ... אז לא חושבת שמשרד הפנים יאשר כלכך מהר וגברים תאילנדים אין להם ראש לסיבוכים בורוקרטים אז לא חושבת שנעשה את זה...
והאמא הגיעה?
11/09/14 13:40
25צפיות
ונהנתה? היא כפרית? האמא של בעלי עד היום הצליח להרוג 3 מקררים כי היא לא מבינה איך להתמודד עם קרח במקפיא... ודקרה את הצדדים של המקררים... שלא נדבר על בישול על פחמים או אש פתוח... או לשבת בחצר בתפטונג וחזיה בלבד.
מה שאנחנו עשינו-
11/09/14 09:39
45צפיות
בן זוגי אומנם לא מאוגנדה, אך גם ממדינה מתפתחת, ואני חושבת שהיחס דומה.
הוא הגיש בקשה *בעצמו* לויזת תייר, הביא כל מה שביקשו (תדפיסי בנק, אישור שהוא עובד במדינתו ויש לו לאן לחזור, וכו'וכו') וצירף מכתב הזמנה שכתבתי לו כ*ידידה*. לא כתבנו שאנחנו בקשר רומנטי. כתבתי איך הכרנו, ושהוא בחור רציני, ישר ואמיד, כך שיוכל לכסות את הוצאות שהותו בארץ. כתבתי שאני אארח אותו בביתי. ושהוא מתחייב שלא להישאר בארץ באופן בלתי חוקי, אחרי שתגמר הויזה. ומתחייב לשמור על חוקי המדינה ולכבד את התרבות.
זה בגדול. והוא קיבל את הויזה תוך 3 ימים, בלי בעיות.
אני חושבת שזה תלוי מאוד בכמה כסף יש לה להראות בחשבון הבנק, ובעבודה בה היא עובדת. אם לא הרבה, אז אתה יכול גם להגיש את הבקשה בשמה ל**ויזת תייר**, ולשלם עליה ערבות בנקאית אם מבקשים (של בין 15-30 אלף שקל). ולא הייתי ממליצה לספר שאתם בקשר רומנטי, אלא מכרים קרובים.
 
לגבי האמא והאחות- זה מסובך גם ככה. אולי עדיף שיבואו בפעם אחרת?
למרות שמצד שני, אם הן מטיילות ביחד אולי יש פחות חשש שהן באות כדי להישאר? לא בטוחה. צריך לחשוב על זה
מעבר בין מדינות עם ויזת שנגן
08/09/14 15:47
66צפיות
צהריים טובים חברים.
אנחנו עומדים לטוס לחופשה באמסטרדם ל10 ימים. אישתי מחויבת להוציא ויזה להולנד, אותה נוציא בשבוע הבא. 
חשבנו אולי לשכור רכב ליומיים ואולי לנסוע לגרמניה ליומיים. האם עם ויזת השנגן שהיא תקבל להולנד אפשר לעבור למדינות אחרות או שצריך להוציא ויזה מראש לכל מדינה אליה נרצה לנסוע (יבשתית, לא בטיסה)?
אשמח אם למישהו יש מידע/ נסיון בנושא.
תודה ורק בריאות.
ויזה שנגן מתאימה למעבר בין המדינות
10/09/14 14:44
43צפיות
אין צורך בהוצאת ויזה לכל מדינה בנפרד
יש תוקף לויזה שנגן היא תקפה גם לגבי המעבר
חוץ מזה המעברים לרוב פתוחים וכמעט ולא בודקים
לדוגמא:היינו במלטה עברנו לסיציליה ואף אחד לא בדק אותנו 
בכל מקרה היתה לנו ויזת שנגן מתאימה 
בילוי נעים ובהצלחה
יופי
10/09/14 16:50
28צפיות
אחלה, תודה רבה. נשאל בשגרירות גם רק ליתר ביטחון.
אין צורך לשאול בשגרירות
10/09/14 22:45
28צפיות
ויזת שנגן היא בהגדרה ויזה לכל מדינות שנגן. אחרת היו קוראים לזה "ויזה להולנד"...
ויזת שנגן
12/09/14 15:09
21צפיות
אני גם רוצה לנסוע עם אישתי לגרמניה , מכוון שהיא תאילנדית אני צריך להוציא לה גם  ויזת שנגן .אתה יכול בבקשה להסביר לי איך הוצאת ויזת שנגן ? מה צריך לעשות?תודה רבה
תרים טלפון לשגרירות הגרמנית
14/09/14 09:42
13צפיות
הם יגידו לך בדיוק מה אתה צריך. אני דיברתי עם שגרירות הולנד בארץ, אמרו שצריך להגיע עם:
דרכון בתוקף
תמונת פספורט
3 משכורות אחרונות
אישור מהעבודה שהיא עובדת ומצפים לה חזרה.
כרטיס טיסה
הזמנת מלון
ביטוח נסיעות
280 ש"ח.
 
שנה שעברה טסנו לספרד והדרישות היו זהות, אולי חוץ מהעלות של הויזה. ככה שאני מאמין שזאת פחות או יותר הרשימה של דברים שאתה צריך, אבל תתקשר ויגידו לך בדיוק, ומתי לבוא.
 
בהצלחה!
חנות יהלומים

רוצה להפתיע אותה?

לחץ כאן!

מחפשת תכשיט מיוחד?

מבחר רחב ומרשים של תכשיטים במחירים לכל כיס. לחצי כאן >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה