לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

המחליפה של האומץ לאהוב היא תהום של תשוקה
13/11/14 15:38
92צפיות
º
טוב לא שבאמת היה למה לצפות במקרה הזה.....
13/11/14 18:14
31צפיות
אבל אבל.. היא כבר שודרה!
14/11/14 10:52
64צפיות
טוב נו... ממליצים? חח
לאאאאא
14/11/14 12:29
59צפיות
 
אגב איפה נעלמת עדיין צופה בגאטה? מקווה שכן את חסרה בשירשורים
זאת משבצת חוזרת
14/11/14 13:48
43צפיות
כמו עם האחים דל מונטה אני לא אצפה פעם שנייה בניגוד לאומץ לאהוב שאני צופה בה שוב. סך הכול הטלנובלה לא וואו, אבל בסדר, בעיקר ליביה בריטו בתור דמות משנית שגם זכתה בתפקיד השחקנית הצעירה הטובה ביותר בטלנובלה, שאגב באמת דמות צעירה יותר טובה הן כדמות והן כשחקנית מהמשולש הראשי. ייתכן ושווה לראות כדי לראות אותה שוב או פעם ראשונה אם לא ראית אהבה מנצחת. סיפור העלילה לא ברמה הגבוהה של האומץ לאהוב, כוחו של גורל וחיים כפולים, ואפילו בלב הסערה, אך לדעתי לא נופל מהרמה של לב פראי, ים של אהבה או אפילו כישוף.
למי שמתלבט אם לראות
14/11/14 16:15
70צפיות
התשובה היא בהחלט לא. למרות שמארק טצ'ר מדהים, הוא לא שווה את כל הסבל של ה162 פרקים האלה.
º
תודה על ההמלצה
15/11/14 22:03
16צפיות
º
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
12/11/14 07:19
43צפיות
מגיבה על פרקים 21 - 20 הדרמתיים
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
12/11/14 07:33
89צפיות
פבלו סופסוף חוזר למקסיקו ואחרי יותר משנה הוא ואסמרלדה רואים אחד את השנייה! אסמרלדה המסכנה קראה לפבלו ורצה אחרי השלו אבל הוא ברח ממנה אחרי שהאיטלקי גרם לו לחשוב שהוא באמת עם אסמרלדה ושהיא ילדה לו ילד את זה אפשר להבין כי גם פבלו מאוד פגוע אבל כשהוא ראה את אסמרלדה רצה לבית שלו צועקת עליו שהוא בוגד ובאה אליו בטענות על ש"ביטל" את הנישואים שלהם - פה פחות היה אפשר להבין את פבלו כי אם אתה רואה שגם אסמרלדה סובלת אולי תחשוב פעמיים לפני שאתה מתנפל עלייה מול כולם ומנפנף בנישואים הקרובים שלך למוניקה איכשהו יותר קל להבין את אסמרלדה כי היא זו שנשארה לבד במצבה העגום+2 
 
סופסוף גם היה את המפגש המיוחל של אסמרלדה וסילנסיוסו והיא כמעט הסכימה להצעה שלו לעבור לגור איתו בכדי לאחד כוחות איתו ועם דמיאן ולהתנקם במשפחת מרטינס נגרטה אבל בסופו של דבר היא חשבה שוב וסירבה. אבל עכשיו אני לא חושבת שתהיה לה ברירה חח כי איזה יופי שלא מרחו את הגילוי ושסילנסיוסו גילה שהיא הבת שלו באמצעות ריטה שגם אותה הוא פגש לגמרי במקרה בצריף של אסמרלדה וכבר שאב ממנה את כל המידע הנדרש היה מרגש איך שהוא הבין וקישר. נראה שימייה של גאטה במזבלה ספורים
 
מעניין אם מריאנו באמת יתקרב לאסמרלדה ויהווה לפבלו מכשול.
מעניין אם דמיאן גם כן מאוהב באסמרלדה או שאצלו זו רק ידידות אמיתית.
אגוסטין נראה בהיסטריה, מקווה שלא ינסה להרוג את סילנסיוסו מחוסר אונים
פבלו באמת הגזים כשלא דרש מאסמרלדה הסבברים על הטענות כלפיו
12/11/14 15:29
44צפיות
שהוא נטש אותה ושיחק בה, כשהוא קיבל מידע אחר לגמרי ולא ניצל זאת כדי להתעמת איתה אלא רק כדי להכאיב לה. 
 
כנראה כדי להאריך את הסדרה יסורי המצפון של מריאנו וההבנה שלו את העוולות לא גורמים לו לחשוף את האמת כשיש לו כל הזמן הזדמנות גם מול פבלו וגם מול אסמרלדה, אבל הוא נשאר באוויר לא לכאן ולא לכאן. ואפילו שופט את אחיו על כך שהוא מאמין לאיטלקי כשאחד הסיבות היא השקרים שמריאנו עצמו סיפר. 
 
ריטה לא מזהה לא את פלה ולא את סילניוסו ואולי שלורנסה לא הכירה את פרננדו גם פרננדו לא הכיר את ריטה, רק השם ריטה עשה את שלו. 
 
אם זה כמו בגרסה הקודמת אז דמיאן מאוהב באסמרלדה וגם ההתנהגות שלו מראה זאת. עכשיו מעניין אם יספרו למרסדס שהוא אבא של אסמרלדה או שיתנו לה לבנות סיפורים שהוא כמו האיטלקי מחפש לשכב איתה והאם יספרו לאסמרלדה את האמת או שיתנו לה להרגיש לא ראוי למחוות של סילנסיוסו. 
ריטה עדיין לא ראתה את הפנים של פלה אלא רק מאחורה
14/11/14 12:55
13צפיות
אבל נראה שפלה כן מזהה אותה.
 
 
גם אסמרלדה לא ראתה את הדמיון בין פלה לאימה בתמונה
14/11/14 13:28
11צפיות
רק חרוצ'ה שמה לב לדמיון ופלה עוד לא מספיק שפויה כדי לזכור מי זאת ריטה, אך מזהה אותה בתור אדם רע.
מגיב עד פרק 13
13/11/14 23:23
41צפיות
אני כל כך שמח שהכל מתקדם ודינמי בסדרה הזאת.מאז האומץ לאהוב וכוחו של גורל לא אהבתי אף סידרה כמו את לה גאטה
אז אבא של פבלו שם לו רגל בכל מקום ומאלץ אותו לטוס לארה''ב.אח''כ אסמרלדה מגלה שהיא בהיריון.
אהבתי אגב את הפרקים שאסמרלדה עבדה אצל מר קנטו(אוסקר אמפודיה מאשת הברזל)
וגם את זאת שייעצה לה שמר קנטו רצה להעביר אותה לארכיון בגלל זה.אחלה דמות הייתה לה וחבל שפרקי המשרד היו קצרים...
 
אהבתי את הסוף של פרק 13 שגאטה באה ללורנסה לדרוש את זכויותיה כאשתו של פבלו והראתה לה בסוף את תעודת הנישואין...חבל שלא הראו רק שהם התחתנו אלא רק בפלאשבק.
 
אהבתי מאוד את החיבור והכימיה שבין סנטביתו לוירחיניה.אבל כרגיל המפלצות חיבלו בקשר
ושלחו אותה לאיטליה.
 
איזה כיף שלא רואים את מר איטליאנו כבר כמה פרקים/בקושי,ממש מיותר
 
לגבי זה שריטה עזרה לאגוסטין עם המייל והסיסמה ובכך שחיבלו בקשר...צפוי מאוד...
כאב לי על פבלו ועל גאטה,שנראה שמפגינה מעט שיגעון כמו פלה.
 
אה ולא נשכח את המכות שהחטיף דמיאן לאגוסטין.ואז הוא נכנס לכלא והכיר שם את סילנסיוסו שהגן עליו מהאסירים.
 
בטח שכחתי עוד אבל לא חשוב.שרק ימשיך להיות מעניין
 
לגבי נטלי,אני לא כל כך אוהב את הטלנובלות שלה(לא אהבתי את ים של אהבה וגם לא כל כך את 
לב פראי ממה שראיתי),אבל פה היא ממש התעלתה על עצמה אפילו שהטלנובלה קלאסית מאוד,עדיין היא טובה :)
 
אה וגם את הסאונדטרקים אני אוהב
יחסית לנובלה קלאסית היא באמת דינמית...
14/11/14 10:46
38צפיות
גם אני ממש ממש אהבתי את העובדת החמודה ההיא מהמשרד, וחבל שהיא לא הייתה יותר זמן בסדרה!!
השירים מעולים
אין מריחות ממש מעניין העלילה
14/11/14 13:05
37צפיות
אתה מתקדם יפה:) עוד צפויים הרבה דרמות והתפתחויות
זאת טלנובלה קלאסית מסוג אחר
14/11/14 13:36
35צפיות
בטלנובלות קלאסיות כמו לב פראי יש גיבור ראשי מגעיל שרודף שמאלות או כמו אוקטביו מתחתן כדי לעשות דווקא למשפחתו. כאן יש גיבור ראשי שהוא באמת נסיך ולכן זה שונה מאוד מלב פראי ובגלל הגרסאות הקודמות כמו "רק נשיקה" שאולי הגרסה המקסיקנית היחידה לפני גאטה, שאגב גם שם הראו את החתונה רק בפלאשבק, אבל הראו אותם שוכבים לפני הנסיעה, הסיפור מתעלה על עצמו.
 
פרקי המרד היו נחמדים ובהתחלה היה נראה שמי שעזרה לאסמרלדה רוצה לגרום לה לאבד את עבודתה, אבל זה להיפך היא הגנה על כבודה ובגלל זה הועברה לארכיון ודווקא המזכירה של קנטו שהייתה המאהבת שלו הרסה הכול וגרמה לאשתו לחשוד בה ולהעליב אותה. 
 
הסיפור בין סנביטו לוורחיניה נחמד, ומגעיל לראות את המשרתת המלשנית שעוקבת ומספרת הכול ויחד עם הבעלים המכשפה גרמה לכך שיחבלו בזה וגם אותה שלחו לחו"ל. 
 
אכן היה ברור שריטה תמכור את עצמה לאגוסטין ומסתבר שריטה לא לבד, אינס היא זו שידעה את הסיסמא ומסרה אותה לריטה שתמסור לאגוסטין.
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
49תגובות
10/11/14 15:31
248צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים

(המשך...)
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
אוף כמה נאיבי קפטן רובלדו מהחיים שגנבו ממני
11/11/14 21:34
31צפיות
קודם נתן לגרסיאלה ודמטריו להפליל את חוסה לואיס ועכשיו נותן לפדרו להפליל את אלחנדרו. אלחנדרו אמר שפדרו חשוד כי הוא רצה את האדמות בהן חואקין גידל סמים, וחואקין ביקש מחיל הים ולא מהמשטרה להבריח את משפחתו כדי שיסגיר את שותפיו הנוספים (שהם פדרו ואסקיאל ונוספים כי רולבלדו מאמין באשמתו של אלחנדרו) והוא מלשין לפדרו שחואקין מוכן להסגיר את שותפיו הנוספים אם יבריחו את משפחתו, ועכשיו פדרו יודע שחואקין מחפש דרך לבגוד בו. 
 
כל הכבוד לחוסה לואיס שמבין מה קורה, ולא רוצה לנצל את המצב כדי להפליל את אלחנדרו. לעומת מריה ששונה מאוד מאנטוניה מאהבת אמת ומוכנה לקבור את אלחנדרו בכלא העיקר שלא יהיה עם מוסנראט, רק שלא ידע שהיא מעידה עדות שקר נגדו, אולי כמו מרסדס מים של אהבה, היא מאמינה שהוא לא ייתן למונסראט לחיות כאשתו של אסיר וכנראה אסיר עולם הוא יסכים להיות איתה שאותו הוא לא אוהב. בכלל החשיבות שיצרו לאסמרלדה והדמות שעשו ממריה עושים את הסדרה שונאה מאוד מאהבת אמת.
 
התכנית להציג את דמטריו כאחיו של אלחנדרו נכשלה, כי גרסיאלה ילדה בת מבנחמין ובבדיקת ד.נ.א התגלה שהשערה היא של בת ולא של בן. ומסתבר שכאן ליסט שמשחקת את פביולה קראתי על כך בפורום ספוילרים בוואלה אבל היא כל כך שונה מהמראה של מרים שזיהיתי אותה רק על פי הכול. ומסתבר שהיא בניגוד למישלסקיה באהבת אמת היא לא מתחזה לקרובה רחוקה שהפכה לנזירה, אלא מרומה שחושבת שהיא דודנית של אלחנדרו, כשהיא למעשה אחות שלו ושל מונסראט ודמטריו. אבל למרות שכאן היא קורבן של הנסיבות, גם כאן עשו אותה רעה, שרוצה רק כסף ויש לה מאהב שותף שבאהבת אמת זה היה הארי גייטנר שהיה בצבא והיה קרוב רחוק של מנואל, ופה הביאו את פרנסיסקו גרטורנו שעד אהבות אמיתיות לא שיחק רע, אלא אם רואים את פבלו מעמק התשוקות כרע, אבל הוא נוכל ומאהב בלבד ולא שייך לא למשפחה ולא לחיל הים. אז חשבתי שמרגיז שכדי למשוך בכוח עלילה של אהבת אמת והופכים את פביולה לרעה, אבל נזכרתי שחוץ מבטלנובלות של מריה סורטיני אצל טלוויסה אף פעם אין דמות טובה ששני הוריה רעים או דמות רעה ששני הוריה טובים ומי שכותבת את העלילה היא לא מריה סורטיני שאצלה לא רק בתקופתיות של קרלה אסטרדה אלא גם בכישוף ברונו היה רע כששני הוריו היו טובים וגם ראקל לא ממש טובה ובכוחו של גורל אנטולין וכרמן היו רעים שחזרו בתשובה למרות ששני הוריהם היו טובים. אז לא מריה סורטיני כותבת את התסריט, וזאת טלנולבה של טלוויסה אז הבת של בנחמין וגרסיאלה לא יכולה להיות טובה. 
 
והנה מקריו ואמליה יודעים סוד שאפילו הכומר ששומע סודות וידוי לא יודע, הכומר מאמין שגרסיאלה רצחה את ביתה לאחר הלידה כדי שלא תפריע לה להינשא וגם גרסיאלה חושבת כך, אבל מסתבר שהיא כנראה לא הצליחה ואמליה ומקריו הצילו אותה ואמליה שמודעת לכל הגידול של פביולה מסרה אותה לאחותו של בנחמין שלא יכלה ללדת, אבל היא לא גדלה אצלם, כי הם מתו בתאונה כשהייתה בת 3. 
 
איזה יופי שאסמרלדה ונדיה השלימו למרות הכעס של אסמרלדה על שנדיה פלטה בפני פדרו את שיחתם. ועכשיו אסקיאל הוא שהלשין עליה ושוב חטפה מכות רצח מפדרו. שתי נשים מסכנות עם פושע כמו פדרו שממש כמו הסנטאור בשיבה הביתה רוצה להיות מושל מחוז. 
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/14 17:33
8צפיות
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
סיכום שבועי
07/11/14 10:24
82צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
טלנובלת השבוע:
תכנית השבוע:
שחקן/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:
תמונה:
 
סופ"ש נעים
מסכמשת
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 13:22
106צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: שיטפון מבורך

דבר רע שקרה השבוע: פיגועים עד שלא תתחלף הממשלה הזו לא יהיה שינוי לצערי.

טלנובלת השבוע: גאטה ובלב הסערה

תכנית השבועמועדון לילה

שחקן/ית השבועמאייטה פרוני דניאל אראנס ססר אבורה ודניאלה רומו

קניית השבוע: ויטרינה ומעקה שקוף חדשים למרפסת.

מאכל השבוע: במבה פרפר! חח הבמבה הכי טעימה שיש

שיר השבוע:

תמונה:
תתחדשי
08/11/14 09:06
28צפיות
קצת גשם וחצי ישראל קורסת איך מתאים לנו.

BTW, יש עוד איזו טלנובלה בפתח?
 
 
תודהה
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 18:05
58צפיות
חחח לגמרי הנה מהרחוב שליבחיים לא היה ככה עוד שנייה טבעתי שם 
 
לא ידוע לי בינתיים על משהו שווה שעומד להתחיל בקרוב, מקווה שיביאו את "רוצה לאהוב אותך" זו עוד מקסיקנית שעושה רושם טוב
º
08/11/14 21:35
7צפיות
º
תתחדשי יקרה
08/11/14 18:32
8צפיות
º
תתחדשי הדרוש
08/11/14 18:33
9צפיות
º
תודה גם לשניכם
08/11/14 18:44
12צפיות
º
תתחדשי
10/11/14 11:34
8צפיות
º
תודה
11/11/14 18:27
3צפיות
מסכמת שבוע א..ר..ו..ך
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 09:02
77צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: מלא בונוסים בעבודה!
דבר רע שקרה השבוע:
יותר מדי עבודה החבילה אסוס הגיעה והמידות לא היו טובות
טלנובלת השבוע: והטלנובלה היחידה בערך שאני רואה גאטה כמובן כבר עפה להשלים את פרקי השבוע!
תכנית השבוע: אין לי כ"כ זמן לטלוויזיה, אבל אתמול ראיתי את "הכול הולך" עם דביר בנדק. היה די מצחיק
שחקן/ית השבוע: דניאל ארנס...?
קניית השבוע: חצאית מיני אם היה תואר כזה "הבן אדם שקונה את הדברים הכי לא נחוצים לו" כנראה שהייתי זוכה בו.
מאכל השבוע: שוקולד, ויותר מדי דיאטה ומהר
שיר השבוע: Am I wrong שנחרש שוב ושוב בכל החודש האחרון
תמונה: עזריאלי, בשבוע שירד מבול
 
שבוע טוב לכולם
גם אני השלמתי גאטה
08/11/14 18:17
35צפיות
את הפרק של חמישי, תכף אפתח שירשור
 
תמונה מגניבה חח כמה טיפותת
 
שבוע טוב גם לך לירונוש!
 
º
תתחדשי
08/11/14 18:34
9צפיות
º
תודה אלכס
08/11/14 21:36
5צפיות
מסכמת
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
08/11/14 18:19
59צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: החורף התחיל  
דבר רע שקרה השבוע:  
טלנובלת השבוע: הלוחמת  
תכנית השבוע: הפיג'מות  
שחקן/ית השבוע: קרולינה דיקמן וננדה קוסטה  
קניית השבוע: בושם 
מאכל השבוע: סלט טונה עם ביצה קשה  
שיר השבוע: 
תמונה: 
º
איזו תמונה יפה עם הכדורים הפורחים
08/11/14 18:27
12צפיות
º
תתחדשי התמונה מהלוחמת?
08/11/14 18:36
13צפיות
º
כן
08/11/14 18:47
4צפיות
מסכמת
08/11/14 21:55
30צפיות

דבר טוב שקרה השבוע: מסיבה אצל חברה
דבר רע שקרה השבוע: המצב במדינה+ הגשמים... השנה אני במיוחד שונאת גשמים כי כבר בפעם שניה יש לי נזילה מטורפת בדירה, אני לא יודעת איך אני הולכת לשרוד את החורף הזה 
טלנובלת השבוע: הלוחמת 
תכנית השבוע:-
שחקן/ית השבוע: ג'ובנה אנטונלי
קניית השבוע: שני טריינינגים לחדר כושר
מאכל השבוע: דייסה 
שיר השבוע: -
תמונה: -
º
תתחדשי על הטריינינגים
08/11/14 22:12
13צפיות
º
10/11/14 09:11
2צפיות
תתחדשי
09/11/14 20:54
7צפיות
º
תודה
10/11/14 07:37
3צפיות
Mis respuestas
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 22:13
63צפיות
דבר טוב שקרה השבוע: ז'וז'ה טיפסתה עליי כשהתיישבתי על הנדנדה דבר רע שקרה השבוע:אני קצת דואגת לה כי היא התחילה להשתולל ואחי התעצבן ששמע שהפילה את הצלחת עם האוכל אני חוששת שהוא אגרסיבי אליה כשהכניס אותה לכלוב כי זה יפתח אצלה פחד לאנשים. חוץ מזה פיגועי דריסה למיניהם והממשלה לא עושה כלום בנידון. טלנובלת השבוע:ליבי הוא שלך ראיתי קצת והיא מדהימה. חובה אותה אצלנו!! שחקן/ית השבוע:סילביה נבארו המותק קניית השבוע:רכישת הוט מג'יק נחשב? מאכל השבוע:עגבנייה פיצה טעימה מאוד עם שני חברים(הבצק קצת פחות יש לו טעם של מצה). שיר השבוע:Enrique Iglesias - bailando אני מכורה לשיר לזה.http://m.youtube.com/watch?v=NUsoVlDFqZg תמונה:
הייתי בטוחה שיש לך מג'יק
09/11/14 22:10
18צפיות
כי את עושה השלמות בסופ"שים בכל אופן תתחדשי
 
מגניב השיר של אנריקה לא הכרתי
 
 
 
 
בהוסטל לא היה לי עד עכשיו
09/11/14 22:17
20צפיות
האמת יותר נוח לי כי בבית אצל אמא אני רוב הזמן בחדר ואין לי שם טלוויזיה ויש רק בסלון ובשאר החדרים.
 
שיר יפה נכון? גם שיר פתיחה של טלנובלה רק הפעם מטלמונדו.
אהה הבנתי
09/11/14 22:26
22צפיות
אז עכשיו יהיה לך יותר קל לעקוב אחרי נובלות גם באמצע השבוע
 
כן ממש אהבתי את השיר פתיח לאיזו נובלה זה? אם יש לך עוד בסגנון מוזמנת להמליץ לי חח לאחרונה הפלייליסט שלי לוקה במחסור
כן נכון אני כמעט ולא מדליקה בסלון
09/11/14 22:50
25צפיות
יש לי רק להשלים כמה פרקים בסדרה שכבר נגמרו שידורייה ששמורים אצלי בממיר. מזל שהחיים שגנבו ממני באתר כי חוץ ממנה והטורקיות בויוה פלוס אני לא רואה כלום ואני לא מחשיבה תכניות אחרות שהן לא טלנובלות. אגב תגידי שמעת על הסדרה "איש חשוב מאוד"?
ולגבי השיר
09/11/14 22:55
18צפיות
זה שיר פתיחה של טלנובלה מלכת הלבבות. חואן סולר משתתף שם בתור הרע.
º
נחמד לדעת
09/11/14 23:02
11צפיות
º
לא, מה זו הסדרה הזו?
09/11/14 23:01
17צפיות
אמ סדרה של הוט
10/11/14 13:43
24צפיות
עם יהודה לוי מבוססת עליו. יש אותה בvod רק אצלי זה חסום.
אהה כן הצצתי פעם באיזה פרק בVOD
11/11/14 19:13
24צפיות
לא זכרתי שזה השם שלה כי מהר מאוד יצאתי מהפרק זה היה כבד ומשעמם. אני גם לא אוהבת את יהודה לוי סתם רציתי להציץ מה זה מתוך סקרנות.
אני דווקא מחבבת אותו
11/11/14 22:48
13צפיות
רק שיתגלח בדחיפות
º
חח לגמרי בדחיפות!
11/11/14 23:05
8צפיות
יהודה לוי אחרי הגילוח
הודעה זו מכילה תמונות
11/11/14 23:14
23צפיות
פה הוא נראה טוב, מה נהיה ממנו? הוא ממש התכער ובעינייי הוא היה אחד הגברים הישראלים הכי יפים, יותר מרן דנקר אפילו.
הרבה יותר טוב
14/11/14 12:36
6צפיות
אבל ממש חתיך הוא היה כשהוא היה צעיר לדעתי. מה שכן חולקת עלייך בעניין דנקר כי בעיניי הוא הרבה יותר חתיך וחמוד
באיחור קל עונה
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 23:30
64צפיות
דבר טוב שקרה השבוע:חזרתי ללימודים
דבר רע שקרה השבוע:יותר מידי שיעורי בית
טלנובלת השבוע: (ולצערי כבר הרבה זמן אין אחת כזו.....)
תכנית השבוע:אבודים עם צופית גרנט הפרק של רביעי פשוט שבר את ה
שחקן/ית השבוע:
קניית השבוע:
מאכל השבוע:
שיר השבוע:https://www.youtube.com/watch?v=S_E2EHVxNAE
תמונה:
אוי איך שכחתי את אבודים איזה פרק טלנובלי חח
09/11/14 23:45
43צפיות
בדרך כלל אני לא צופה בזה אבל איכשהו תוך כדי זיפזופ נשאבתי לזה ובסוף ראיתי את שני החלקים. מה שקודם כל משך אותי זה ששמעתי אותם מדברים בספרדית כי הם נסעו לפרו לחפש את האמא. ובכלל כל מה שהלך שם לגמרי נתן הרגשה כאילו צופים בטלנובלה חח לא סתם אומרים החיים זה טלנובלה. העוני והדלות שהאם חיה בו והעובדה שהנפש שלה התערערה בעקבות החיים הקשים שעברה והריחוק מהילדים הזכירה לי את הדמות של פלה בגאטה שהשתגעה אחרי שחטפו ממנה את ביתה והגיעה למזבלה. 
 
אחרי סוף החלק הראשון חששתי קצת מהסוף וכמעט לא ראיתי בגלל זה את החלק השני אבל שוב בסוף איכשהו נפלתי על הערוץ חח.. ואיזה יופי שהיה סוף טוב אחרי שלושים שנה(!)שלושת האחים מצאו את אמא שלהם באמת פרק מרגש.
 
השיר ששמת - נוסטלגיהה
 
ותמונה מעלפת
 
אני מאוד אוהבת את התוכנית של צופית
10/11/14 19:51
20צפיות
יש בה משהו שתמיד מושך אותך לצפות.... החלק הראשון פשוט שובה אותך ברמות שאין מה לתאר... אתה לא יכול לזוז מהכיסא... ממש חיכיתי כל השבוע שעבר רק כדי שיושדר החלק השני כדי לדעת מה קרה.... אפילו הקלטתי את התוכנית כדי שאוכל לדלג על הפרסומות חחח
 
אכן זה היה מעט טלנובלי אבל הרבה מעבר לכך... לצערי עדיין לא ידוע אם האימא אכן חזרה אית לארץ.. (ולדעתי אם כן זה היה ממש קשה עקב ההשפעה של האב על האימא... מזעזע)
 
השיר נתקלתי במקרה כשצפיתי בסרט ביס לא מזמן ומאז אני לא יכולה להפסיק להקשיב לו...
 
התמונה זה נוסטלגיה עבורי מהטיול שעשיתי בקיץ.. אני מתגעגעת לקלילות של הימים האלה...
זהו, רק החלק הזה משום מה נשאר פתוח
11/11/14 18:54
20צפיות
אם האמא חזרה איתם לארץ או נשארה בפרו...
 
אם לא הראו אולי היא בסוף לא חזרה ולא רצו לקלקל את הסוף המאושר של המפגש המרגש חח
 
אבל האמת גם אם היא בסוף לא חזרה לארץ, אני בטוחה שהקשר עם הילדים נשמר אחרי שהם מצאו אותה וזה העיקר.
 
 
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
07/11/14 15:52
26צפיות

שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
Sres. Papis
Camino al Amor
GUAPAS

צפייה מהנה 
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
Sres.Papis-פרקים 170-173
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 15:53
21צפיות
.
אני הראשונה שמגיבה??
09/11/14 17:15
24צפיות
אז בסוף רפאל מת לפניי שהייתה הזדמנות להשתלה...
נאצ'ו בתמימותו בגד באמה- סטייל רוס ורייצ'ל
we were on a brake!!!
רק שרוס ורייצ'ל באמת היו בהפסקה לעומת אמה ונאצ'ו... למרות ש'בשפת המתחילים בזוגיות' שנאצ'ו מבין - והוא רק בכיתה א'... אמה הייתה צריכה להסביר לו לאט יותר למה היא מתכוונת
מחכה לנו ריב גדול... והסדרה אוטוטו נגמרת

הבנו את הרמז- יאללה, מתי מאורו ורוסיו חוזרים??

פרנקו וצ'ורי לא עניינו השבוע...
איבדתי עניין מזמן
09/11/14 23:34
19צפיות
עד שהתלהבתי שהטלנובלה מסתיימת השבוע-מסתבר שיש לנו עוד שבועיים+
ואני חושב שזו הייתה החלטה נכונה להרוג את רפאל ושזה לא היה יותר מדי טלנובלי שנאצ'ו יתרום לו, ושהכול יהיה הפי הפי-ג'וי ג'וי
Camino al Amor-פרקים 92-95
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 15:55
35צפיות
.
"אגוסטין עומד מאחורי הכול" (עד 94)
07/11/14 16:10
41צפיות
אבל מלנה מתקשה להאמין, טוב זה הגיוני...
לופה נעלמה אחרי העימות, ורוקו עדיין לא יודע את הסיבה שבגללה היא "אימצה" את הילדה (הירושה וכו')

חבל שהטלנובלה לא נכתבה בצורה טובה יותר והייתה ממשיכה...הייתי רוצה לראות בהמשך את ג'ינה ואנחל עם ילד/ה כמו ב"קוראים לזה אהבה" עם כל מעברי הזמן היה כיף שאחרי פרקי ה-150-200 הדמויות היו בתקופות אחרות בחיים-עם ילדים/חילופי זוגות וכו'...זה בדיוק מה שאהבתי בטלנובלות של קיקה, והוא איבד את זה...

אגב, אני חושב שבניגוד לסבסטיאן אסטבז ש"נתקע" רק בפרויקטים של אבא שלו-הגיע זמנה של סול דווקא כן להתפתח לפרויקטים אחרים...הלוואי וייקחו אותה

רק לי נראה שבנחה גיי? מאוד נזהרים מזה גם...עוד מההתחלה חשדתי שכולו לבד כזה ומסתורי...והשיחה עם ג'ינה לא מזמן רק חיזקה את זה-שהיא שאלה אותו על אהבה בלתי-אפשרית והוא התחמק מהנושא...
לא מבין למה מחכים בשביל "לפתוח" את זה...או שזה סתם יישאר באוויר
לדעתי בנחה אבא שלה
08/11/14 18:50
41צפיות
ואהבה הבלתי אפשרית היתה אמא שלה.
גם אני רוצה יותר סצנות של אנחל וג'ינה. הם נפרדו לפני 60 פרקים , זה יותר מידי .
הו נכון!
09/11/14 00:12
26צפיות
בגלל זה מראים הרבה סצינות משותפות שלהם לאחרונה
זה יהיה דפוק אבל אם בנחה יודע שהוא אבא שלה ולא אמר לה...כי הוא ראה איך היא סובלת.
יהיה יותר הגיוני אם הוא בעצמו לא יודע
ואווו- תותחית!!! לא חשבתי על זה
09/11/14 17:19
24צפיות
שניר, הוא לא גיי, כי גם היה לו איזה קטע ממש קצר עם נלי - ואני לא זוכרת למה זה נקתע...

בכל מקרה... וואו... יעל, עלית על משהו, לדעתי את צודקת
אם המכתב שאצל קמילו נעלם - לפחות יש עוד אופציה לגילוי...
דווקא לא היה לו כלום עם נלי
09/11/14 20:17
25צפיות
זה בדיוק גם מה שהחשיד מבחינתי...
מזכיר לך שהיא חיזרה אחריו אבל בצורה פסיבית, ולא קרה ביניהם כלום
º
צדקת!
12/11/14 14:11
4צפיות
º
ובגדול
15/11/14 19:06
2צפיות
GUAPAS-פרקים 132-135
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 15:56
29צפיות
.
ריינה כשמה כן היא (עד 134)
07/11/14 16:03
27צפיות
הדמות של ריינה מעניינת! בעיקר בזכות המשחק של מוריאל סנטה-אנה
אני אוהב את היחסים גם בינה לבין הבאז'ה, חח איך היא מתעללת בה "איך זה מרגיש להיות מועילה?" 
כל האמת על בעלה מתגלה גם לנו וגם לה בבת-אחת...כמו שניתן היה לשער-הוא בוגד בה, ואף מנהל חיים כפולים! בנוסף לכל הוא גם מלבין כספים ונעצר בשל כך...
בגלל שריינה כ"כ זעמה עם לאורה הייתי בטוח שהיא תספר לפאבלו על ההיריון שלה, אני מניח שזה יקרה בפרק הבא...כי אין מצב שלא היא זו שתספר לו ותפוצץ הכול

הריבים בין לאורה והמנהלת החדשה לא מעניינים
לינץ' אומר שלום וחובש כיפה נראה אם ואיך הם יקחו את זה צעד קדימה...
ארנסטו עזב? זהו? מאוד אהבתי את התובנות של אנדריאה השבוע ואת כל מה שהתפתח בגזרתה...זה התחיל מהשיחה עם ארנסטו "אנחנו עושים רע אחד לשנייה", ואח"כ על העובדה שאלה חונק אותה והיא חייבת ספייס...
 
לגמרי ריינה
08/11/14 21:19
13צפיות
אני מרותקת לסצינות שלה.
איזה כיף שהיא הגיעה כי בלעדיה יש סיכוי שהייתי מרימה ידיים מהסדרה.

לינץ' הורס כיהודי
אני לגמרי מוכנה לקבל אותו לשורותינו.
 
כרגיל בזמן האחרון - ראיתי את תקציר הפרק הבא... (אין ספוילר)
07/11/14 18:24
41צפיות
לפחות פבלו גילה על ההריון - חבל שככה... יכול להיות שאם לאורה הייתה מספרת לו והוא לא היה שומע את זה ממוניקה היה לו יותר קל להקשיב...
 
רק עכשיו נפל לי האסימון שנוצ'ה אי דיה יהיה בטרסה - ז"א שהסוף של גואפס קרוב??? לא רוצה!!
 
אנדראה מחליטה בפעם ה100 לעזוב את הכל...
 
פרן מנסה להפריד בין מיי ודונו - ומגיע למצבים מביכים
 
מוניקה מגיעה עד לצד השני של ארגנ' בשביל טנו - אבל בסוף חוזרת בידיים ריקות
 
סילביטה לא כ"כ תמימה אחרי הכל - היא נתנה לאבא שלה למות במודע...
 
אני מנסה לעכל את מה שיהיה בפרק הבא...
לפי התקציר
08/11/14 19:04
31צפיות
עברה שנה ?
º
לפי מה שהבנתי... כן
08/11/14 20:06
9צפיות
º
מבאס
08/11/14 23:50
2צפיות
באמת?! יואו אני סקרן עכשיו
09/11/14 00:14
24צפיות
שיש מעבר זמן של ש-נ-ה?! אמיצים אז לאורה כבר תלד וזה...
º
אין ספק שיהיה מעניין!!!
09/11/14 17:05
6צפיות
יש לגואפס עוד 50 פרקים בערך
09/11/14 00:28
30צפיות
כך שיש עוד זמן...
וראית שפאפיס מסתיימת בסוף ב-22/11 ולא בשבוע הקרוב? איזה עצבים...יוצא שיהיו לנו 4 טלנובלות לכמה ימים
º
לא יכול להיות . זה יותר בשבת
09/11/14 00:53
10צפיות
24/11**
09/11/14 08:05
18צפיות
º
9 פרקים לסיום
10/11/14 18:25
6צפיות
שבוע של תגליות
08/11/14 21:16
23צפיות
סופסוף פבלו מגלה שלאורה בהיריון 
רק חבל שזה קרה ככה ועוד הגיע מהפה של מוניקה ולא מאחד האויבים של לאורה.
לרגע חשבתי שאולי יש עוד סיכוי שפבלו ישמע על ההיריון מלאורה עצמה והכל יעבור חלק, אבל כמנהגן של טלנובלות זה לא קרה.

ריינה מגלה את התרמית של קרלוס- הוא מלבין כספים ומנהל חיים כפולים.
מסכנה. המשחק של מוריאל לא פחות ממדהים הכאב שלה ממש הצליח לחלחל אליי. ענקית!
יכול להיות שיהיה איזה רומן בינה לבין אלה על בסיס 'אחוות נטושים'? מה אתם חושבים? זה דווקא יכול להיות מעניין...

אנדריאה משתחררת מהאישפוז ומחליטה לעשות שינוי ולתפוס מרחק.
היא חותכת מארנסטו (באמת הגיע הזמן) ומתכוונת לנסוע לברזיל.
אלה המסכן תמיד איכשהו נשאר על אש קטנה. היא לא לגמרי עוזבת אותו, אבל גם לא רוצה להישאר.
מקווה שהיא תחזור עם תשובות.

עם מיי לא קרה שום דבר מיוחד למעט סצינות אינפנטיליות של פראן שבור הלב

מוניקה בודדה יותר מאי פעם.
נראה שטנו לא מתכוון לחזור בקרוב.
התאכזבתי מאוד מהתגובה שלו כשהיא הגיעה בהפתעה, למרות שבהמשך הוא תיקן.
את האיחוד נראה כשהשחקן שמגלם אותו יחליט שבא לו לחזור מהחופשה
 
אלה וריינה לא מתאימים אבל...
09/11/14 21:04
18צפיות
אני בעד, אני גם חושב שיש מצב שאנדריאה תסיים לבד(או עם מישהו חדש לגמריי)
כמה הערות על היומולדת של לאורה(135)
09/11/14 21:02
22צפיות
אהבתי את ארוחת היומולדת שהייתה...לאורה ופאבלו יחד, כך גם מיי ודונופריו...היה כיף לראות את זה
רולי הזה פלוטודו לגמריי איך הוא הציק למוניקה
ולא מאמין שדווקא מוניקה היא זו שפלטה על ההיריון הייתי בטוח שזה ייצא מריינה
 
ואין, הסצינה של אנדריאה ואלה כבר אמרתי כמה אני אוהב את ארסלי גונזלס? כ"כ שמח שיצא לי להכיר אותה בנובלה הזאת
 
ואני מת מסקרנות עכשיו עד לפרק של יום שלישי, אני אוהב מהלכים תסריטאים שכאלה(אחמ במרומז אחמ)
בפרקים הבאים
10/11/14 18:23
20צפיות
תעבור שנה וחצי 
º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 18:13
55צפיות
עד פרק 30
08/11/14 18:21
62צפיות
ושוב ג'סיקה הגיעה עד לתחנת משטרה ושוב החזירו אותה בחזרה.... כמה מפתיע.
זה כבר הזוי שמורנה כבר בבית, אחד על אחד עם אימא שלה ולא מסוגלת להגיד מילה . כל המצב הזה פשוט אבסורדי מידי שמורנה וג'סיקה ככה בקלות מסתובבות ברחובות ועוד בסוף עוקבות אחרי רוסו (ולא הפוך) אבל להסגיר את רוסו ואת וונדה הן לא יכולות? 
הסיפור של הזוג הראשי די משעמם. תאו לא מעניין ובכלל אין לי שום סימפטיה לזוג הראשי או הרצון כלשהו שהם יהיו ביחד.
כל מילה
08/11/14 18:31
36צפיות
אבל לוסימר לא חכמה אז... מה שיהיה מעצבן הוא שבטח גם בתחנה היא לא תגיד מילה...
צריך להבין את מורנה וז'סיקה
08/11/14 18:38
51צפיות
כמובן שאנחנו בתור הצופים רוצים שהם ישתחררו מהסחר, הבנות בבית, וכל הפושעים לכלא לעשרות שנים. אבל זה לא ככה, אבל כן הזוי שמורנה שותקת ולא פונה לאלו שיכולה לעזור לה.
אנחנו רוצים ''לוחמת''
08/11/14 18:41
50צפיות
לא מפגרת
מי אמר שלא נקבל לוחמת?
08/11/14 18:46
35צפיות
צריך טיפה לחכות
º
מחכים...
08/11/14 18:59
16צפיות
מי מפגרת?
08/11/14 19:31
40צפיות
מאיימים על בנה בכל נשימה שלה וצרים לו, היא פעם אחת פישלה כשהאמינה שבנה נחטף ועכשיו היא מבינה איזה הזדמנות פז איבדה. יש לזכור שעדיין אף לקוח לא שכב עם מורנה, היא תמיד מצאה דרך להתחמק פעם מכה בראש, פעם מצאה לקוח שרק רוצה לשתות בחברה, פעם סיממה לקוח עם המים בהם סיממו אותה ופעם חיפתה על הבריחה של ז'סיקה וביימה מכה בראש. עדיין לא הצליחו למכור את גופה, זה לא רק מזל, היא באמת לוחמת. עד שוונדה נלחמת על הזכות להרוג אותה ולולא החקירה של מורנה הייתה קשורה לציטוט לשוטר פדראלי שחקר על הארגון ומותה היה מיד מקושר למאפיה הזאת, היא כבר הייתה נרצחת, היא יושבת על הוורידים למאפיה שם. 
º
תקרא מה כתבתי בהמשך
09/11/14 20:44
11צפיות
תראי , אני מבינה שיש לפנינו טלנובלה שלמה
08/11/14 19:10
42צפיות
ועד שהרעים יתפסו והבנות ישתחררו יש עוד דרך ארוכה, אבל הייתי רוצה קצת יותר היגיון ותחכום בבניית הסיפור. קודם זה הבריחות שחוזרות על עצמם ונכשלות מסיבות  מפגרות, עכשיו זה? אני מבינה שמאיימים עליהן לפגוע בקרובי משפחה, אבל ראבק, תגידי בשקט לאימא, חצי שיחה לאלואיזה ורוסו וונדה בכלא ומשטרה תספק הגנה למשפחה. זה הזוי שבטורכיה בלי שפה בלי אנשים שאפשר לסמוך עליהם הן היו מוכנות לבנות תוכניות שלמות, לזחול בתעלות של מזגן, לתפס מקומה גבוהה עם סדינים, לפגוע בכל מיני אנשים , אבל לברוח, ועכשיו בברזיל כשזה כל כך פשוט הן לא עושות כלום.
עכשיו אני מתחילה להבין על מה היו הביקורות בברזיל כשהיא שודרה...
זה בכלל לא פשוט הרוצחים השכירים לא במאורה שלהם
08/11/14 19:39
37צפיות
אלא ליד הבית של מורנה, שיחת טלפון מתחנת המשטרה ואפילו שרואים את וונדה באזיקים וז'וניור כבר מקבל כדור בראש או סכין בצוואר ובעצם לפי איפה שהרוצחים ממקומים אז רימון על הבית ורצח של לוסימר וזו'ניור. הן יודעים למה מורנה מסוגלת וכבר הצמידו רוצחים לבית שלה. אין למשטרה זמן לתת הגנה הרוצחים זקוקים רק לשיחת טלפון או SMS כדי לפעול והם ממקומים על המטרה. 
 
וגם ניסיון הבריחה בתעלת המזגן נכשל רק בגלל בגידה של רזלז'ניה, לולא הייתה שולחת את אדם "לבדוק" מה קורה, היה לוקח להם הרבה זמן לעלות על הבריחה ואז גם מורנה לא הייתה מקשרת את היעלמות ז'וניור לאנשי הארגון ורוסו לא היה כדי לאסוף את ז'סיקה ומורנה יכלה לספר לאימה את האמת ואם מורנה עדיין הייתה מאמינה שארגנו את החטיפה כל כך מהר, אז לפחות ז'סיקה הייתה מגורשת על כך שאין לה מסמכים והייתה מגיעה לברזיל. כך שהתכנית הייתה מושלמת, רק רזנז'לניה חיפשה נקמה ופגיעה בחברות.
זה מאוד פשוט
08/11/14 20:10
31צפיות
קודם כל לספר לאימא אפשר? כן. הן פנים מול פנים, לבד במטבח בסוד לספר לאימא. אחר כך להתקשר למשטרה/לאלואיזה, לספר לה את כל המצב והיא ומשטרה כבר ידעו מה לעשות ואיך להוציא את המשפחה מהבית בשלום ורק אז לתפוס את וונדה ורוסו, מה הבעיה? ברגע שמשטרה שולחת ניידת או שתיים לביתם של מורנה ולוסימר, הרוצחים השכירים לא יתחילו לפעול ברגע שיראו משטרה מולם, הם ינסו לברוח בלי לעורר חשד.
 
ההלשנה של רוזנז'לה זה בערך הדבר הכי היגיוני ומתקבל על הדעת . התוכנית היתה מושלמת אבל מה שאני אומרת שמבחינת כתיבת תסריט כל הצירופי מקרים סטייל הילד ברח דווקא בזמן בריחה של מורנה והיא בדיוק קיבלה את הידיעה ועוד כל מיני צירופי מקרים , כמו בתחילת הטלנובלה איך תאו פספס אותה כי לא שמע את הטלפון, כי לא הייתה לו קליטה ועוד כל מיני שטויות בסגנון הזה, זה יותר מידי קלישאתי וטלנובלי.
זה נראה מאוד פשוט, אך יש אנשים אימפולסיבים
09/11/14 00:44
21צפיות
ולא ברור אם לוסימר תדע להגיב ובמיוחד עם וונדה תחזור שתשתוק מולה. בללא ספק גם כשלארה קיבלה הוכחות שאימה הביולוגית ביימה עם החטיפה שלהן כדי להיראות כגיבורה ועל עוד פשעים של פלורה וביקשו ממנה בפירוש לא להתעמת עם פלורה כדי שלא תגלה שיודעים עליה, אז זה הדבר שרצתה היא מיד רצה לחפש את פלורה ולהטיח בה את כל הפשעים שהיא יודעת עליהם ולא הצליחה להתאפק לרגע. לוסימר יכולה להגיב באותה הצורה ואפילו לא לשמוע על הסכנה, חוץ מזה שיש ילד בבית ולפעמים ילדים מצוטטים לשיחות בלי שישימו לב וז'וניור יכול לשמוע ולפלוט.
אז מה עכשיו היא תהיה בידיים של העבריינים האלה
09/11/14 09:15
21צפיות
עד סוף ימיה, חיה בפחד, מחכה לאיזה נס ומפספסת הזדמנות להציל את עצמה רק כי "לא ברור איך לוסימר תגיב"? שוב, זאת אימא שלה, למי אם לא לה היא צריכה לספר? ועוד כשאימא שלה בקשר טוב עם אלו?
לא ראיתי את ללא ספק, אז אני לא יודעת מה הסיפור שם ולא אשפוט לפי זה, אבל פה זה פשוט לא הגיוני ולא אמין כל הסיטואציה הזאת בברזיל. לוסימר הייתה שם בשבילה מאז שהיא נולדה, התמודדה עם לא מעט קשיים אז מורנה חייבת לסמוך על אימא שלה, זה פשוט הדבר הכי טבעי שיש. וזה אולי אפילו רצוי לידע את לוסימר שהיא וג'וניור בסכנה, כדי שתזהר.
 
עזבי לספר...
09/11/14 20:42
20צפיות
נניח יש האזנה בבית ובטלפון, מה הבעיה לכתוב ללוסימר פתק לקחת את ז'וניור ולבוא לתחנה בשעת העדות? יש מיליון דרכים, אבל ברור שזה לא הזמן ותחכום כנראה לא הצד החזק של גלוריה.
ברור שמורנה פוחדת ובצדק, אבל בטורקיה זה לא מנע ממנה לנסות לברוח, אז עכשיו כשהיא מסתובבת חופשי ברחוב בברזיל זה כן מונע??
בטורקיה מורנה לא ראתה רוצחים שקרוב למשפחתה חוץ מוונדה
09/11/14 23:08
22צפיות
בתמונות כאן היא רואה מכונית של רוצחים צמודה אליה ואל הבית שלה, אבל בפרק 31 רואים שהיא חושבת בהגיון ולא מתכוונת לוותר, אלא אם תבהל מכך שאימה נדלקה על רוסו פתאום. 
 
אבל אכן יש בעיה עם גלוריה בעניין, גם בדרך להודו התירוצים שבהואן לא ישמע על ההריון של מאיה שמאיה לא תצליח ליצור איתו קשר ולספר לו שהיא בהריון לפני החתונה עם ראז'י היו מגוכחים ולא הגיוניים, העיקר שמאיה תדחק לפינה ותחיה בשקר. וגם בהאחד עלי נתן לז'אדי אפשרות לא להינשא לא ללוקאס ולא לסעיד, אבל ז'אדי בכל זאת נישאה לסעיד כדי לסבך את המצב לעוד מעל 200 פרקים.
טרם צפיתי בפרק 30
08/11/14 19:00
22צפיות
הגעתי למצב שאני אוהב את הראשי עם הצלע השלישית, אבל זה לא פלא כי היא לא רעה. האמת שהסיפור שלהם קיים רק בזיכרונות, אז לא פלא שאותך הוא משעמם ואני לא אצטער אם הם לא ישארו ביחד. 
 
ממש הצידו שוטרי מאפיה למורנה והיא מול משפחתה נאלצת לשתוק, לא צפיתי בפרק 30, אבל מופתע ממך שז'סיקה במצב טוב יותר כשגם היא נושאת בבטנה את הסמים של המאפיה וגם היא רוצה להסגיר אותם, נראה שוונדה שכנעה את ליביה שמורנה היא הבעייתית ואת ז'סיקה אפשר לאלף. 
''סקנדל טורקי''
08/11/14 18:45
64צפיות
משום מה לא ממש הבנתי את הקטע עם כולם בקפדוקיה, לא שיכנע אותי לצערי כולם בקפדוקיה פרט לאאילה, תמר דמיר וסרילה מהטורקים. וביאנקה. שאר התפקידים די תלושים אין ממש התקדמות.
ואגב סרילה היא מצחיקה שאמרה לזיאה שלביאנקה לא יהיה מנוחה, מקווה שזה יהיה משכנע דמותה בהמשך.

אני אוהבת את אנטוניה! יש לה עוצמת כימיה ענקית עם קרלוס הלוואי שימשיכו להיות ביחד, ההתפתחות שלהם מעניינת...

ואני די מאוכזבת מחלק מהתקדמות הדמויות של דלזואיץ׳ פסקוסו שמקבלים זמן מסך יחסית הרבה לדעתי. לדעתי מריה ונוביה יותר כיף לראות אותה על המסך מאשר חלק דמויות מהפאבלה או דמויות מאכזבות כמו ארתורו איזאוריניה  יולנדה רקח אאידה נוניס ועוד.
º
רקח=רקל
08/11/14 18:48
13צפיות
זאת הצרה עם הברזילאיות חוץ מבזמן שישנת
08/11/14 19:48
52צפיות
שיש דמויות שפשוט מיותרות ותופסות זמן מסך, ועוד כשיש עריכה אז כל שנייה שהם על המסך הוא על חשבון קיצוץ בסצינות של דמויות חשובות יותר. 
 
גם אותי ביאנקה וזיאה מעצבנים ורק אאילה ומשפחתה ודמיר והוריו של זיאה נראים טוב. 
 
את מריה נוביה לא הייתי רוצה לראות היא ופסקוסו הם דמויות מיותרות, אבל לפחות הן עוזרות לחשוף שדלזואיץ היא לא חברה אמיתית של לוסימר, אלא אישה אנוכית מאוד שחושבת רק על עצמה ומוכנה ללעוג על בעיות של מי שחושבת אותה לחברה שלה. כך שנראה שאם עאישה וונדה וברנה עשו טוב שלא הייתה צריכה לגדול עם אימא כזאת,, למרות שברנה לא טובה ממנה, אבל מוסטפה אב למופת, ובזכות הפשע הזה היא לא נהפכה לילדה מפונקת וגחמנית כמו אחותה לורדיניה. 
 
אנטוניה בהחלט מעניינת ומקווה שהרומן שלה עם קרלוס ימשך, הם לא ראויים לעונשים שיש להם בתור בני זוג כמו סלסו ואמנדה, כמה שקרלוס טעה בבחירת נשים, יולנדה לא טובה יותר. ובכלל בכל המשפחה רק לאונור, כלבתה אמילי, קרלוס והילדה קרול מעניינים ונחמדים, כל האחיות של קרלוס מעצבנות, לא פלא שלאונור משקרת לגבי מצב בריאותה וצוואתה כדי לקבל יחס טוב מגדוד המכשפות שיש לה בבית בתור בנות חורגות וכלה חורגת וגם הכלה החורגת לשעבר בתמונה, אבל לפחות לא גרה איתם. 
לגבי מריה ונוביה
08/11/14 20:08
39צפיות
כרגע הדמות שלה אין ממש התקדמות והיא סתם נראת צועקת לפסקוסו וזה נראה מיותר אבל שווה לחכות. בעיקר גם כי מריה ונוביה חשובה לעלילה וזה לא ספוילר מריה ונוביה במקרה היא הסיבה שז'וניור גדל לבד. היא הייתה המאהבת של בטו. 
 
וכן בדרך כלל בברזילאיות יש מיליון ואחד דמויות אבל בשקר היופי לא הפריע לי כל הדמויות כי בעיקר הייתה להם לכולם התקדמות חשובה. 
 
אנטוניה מקסימה ולאונור והכלבה אמילי גם. לגבי יולנדה היא ממש דמות מיותרת גם רקל וגם אאידה וגם נוניס ואפילו אלסיו ממש מיותרים. 
גאטה
הודעה זו מכילה תמונות
08/11/14 18:58
56צפיות
  
פרק 19 ואולי גם קצת אירועים לפני
08/11/14 20:04
34צפיות
המצפון של מריאנו מתעורר מדי פעם וכשפבלו מנסה לספר למשפחתו על נישואיו לאסמרלדה מריאנו מספר לו שהם כבר יודעים על כך ושנישואיו בוטלו, ופבלו כצפוי זועם על כך שפעלו מאחורי גבו ואגוסטין זועם שמריאנו חשף חלק מהאמת, וכשמריאנו מודה שנמאס לו לשקר, חשבתי שיחשוף הכול, אבל הוא עצר בזה. פבלו התחיל לחשוד שמשהו לא כשורה ותחקר את ורו עם אסמרלדה באה לביתו והיא סיפרה לו על השיחה שלה עם לורנסה שהיא כמובן לא שמעה, וסיפרה על האיסור לדבר על אסמרלדה, ופבלו מבין שאולי לא הכול כפי שאמרו לו, הוא משכנע את הנהג שתמיד היה איש סודו לבוא לשכונה אבל אז מחזירים את ורחיניה וגם ורחיניה מספרת לפבלו שסנביטו סיפר כמה אסמרלדה התגעגע אליו וסבלה, אבל פבלו חושב שאולי זה היה קודם ועדיין מהסס. 
 
הבן של אסמרלדה חולה והרופא רושם לו תרופות ולהחליף את החלב שלו ולאסמרלדה אין כסף לדאוג לבריאותו של בנה, אז אסמרלדה הנואשת מחליטה להיכנע ולהסכים להינשא לאיטלקי בתמורה לעזרה לילדיו. בדיוק כשדמיאן בניגוד לעצות של מרסדס שלא להפיל את אסמרלדה על סילנסיסו משכנע את סילנסיסו לעזור כספית לאסמרלדה והוא בא ושומע מחרוצ'ה שאסמרלדה הסכימה להיענות לאיטלקי כדי להאכיל את ילדיה. אסמרלדה לא מסוגלת לסבול את הנשיקה של האיטלקי ובדיוק דמיאן מגיע ומצליח לשכנע אותה שהיא לא צריכה לעשות את זה. האיטלקי זועם ואגוסטין פונה לריטה לעזור להם שפבלו לא יגלה את האמת וריטה מציעה לאיטלקי דרך לנקום. וכשפבלו בא לבקר את אסמרלדה, האיטלקי מקבל אותו והוא דורש לדבר איתה והאיטלקי שואל על מה יש לו לדבר עם אשתו? 
 
המעבר של דמיאן לבית של סילסניסו אפשר לאסמרלדה לעבור לבית של דמיאן ומרסדס לאחר שריטה גירשה אותה מהבית לאחר סירובה להיענות לאיטלקי ובגלל שהיא לא יכולה לסבול את בכי הילדים. אבל כשאסמרלדה חיה בביתה פתאום ריטה התחילה להתחנף ולטעון שהיא נכדתה שהיא תמיד טיפלה והילדים הם הנינים שלה ואסמרלדה מזכירה לה איך גירשה אותה מהבית וזרקה את חפציה וכשהיא ארזה ריטה האשימה אותה בגנבה בטענה שהחפצים שלה. 
 
כשהאסמרלדה לקחה את פבליטו לרופא, ריטה סירבה לשמור על הבת ואסמרלדה השאירה אותה עם פלה וריטה חשבה לנצל את ההזדמנות כדי לחטוף ולמכור את הבת, אך גרבטו היה שם ולאחר שאינס נתנה לה כסף שהיא קיבלה מגרבטו על החלק שלה בשוד ריטה הבינה שיש משהו בין אינס לגברטו למרות שאינס הכחישה וריטה האמינה בשביל הכסף שקיבלה, אך מחתה בפני גרבטו וטענה שהוא לא ראוי לנכדתה וגרבטו אמר לה בדיוק כמה היא לא ראויה למשפחתה שניצלה את אסמרלדה וסנטבו כדי לקבץ נדבות בשבילה. אבל בגלל נוכחות גרבטו, התכנית שלה הייתה שפלה משוגעת ולא יאמינו לה אם תגיד שהיא חטפה את הילדה, אבל גרבטו בתור עד עצר את תכניותיה, אז פעם שנייה הוא מציל את אסמרלדה. 
 
סילנסיו הצילח לפתוח מחדש את התיק ואגוסטין נואש מהחקירה המחודשת ולא יודע שפרננדו הוא השכן שלו. מסתבר שכל ההון של משפחת מרטינס נגרטה היה שייך למשפחת סנטה קרוס והסיבה שאגוסטין מסרב בתוקף לקבל את בנו מריאנו למשרד עורכי הדין שלו כי אז מריאנו יגלה מיד שכל הרכוש שלהם הוא הרכוש שהם גנבו מפרננדו וגם לורנסה הייתה שותפה ועזרה לאגוסטין בכל ורצתה את ההון ומסתבר שהם לא היו כאלה עשירים אז.
 
סילנסיוסו רוצה להיפגש עם אסמרלדה ולדבר איתה כקורבן נוסף של המשפחה ואסמרלדה שומעת לראשונה שאגוסטין גרם לסילנסיסו לשבת בכלא כל הזמן הזה. ואסמרלדה מהססת כי למרות ביטול הנישואין ילדיה שייכים למשפחה הנוראה הזאת ודואגת בשביל פבלו שאביו כזה פושע וחרוצ'ה מנסה לשכנע אותה להפסיק לחשוב על האנשים הרעים האלה ומזכירה שסילסנסיסו קנה לה את העריסות והביא לדמיאן את הכסף שנתן לו והמשפחה ממילא התכחשה לילדיה. 
מריאנו מעצבן עם המוסר הכפול שלו
08/11/14 22:08
26צפיות
שיחליט באיזה צד הוא. אם הוא אוהב את אח שלו וסולד ממעשי הוריו שיפסיק לשתף איתם פעולה לאלתר ויספר הכל לפבלו - מה שבטח לא יקרה
 
זו רק אני או שהצריף של דמיאן ומרסדס היה נראה שונה לפני שאסמרלדה נכנסה לגור בו? כי פתאום נראה שהוא עשוי מלבנים או מגבס, הצריפים האחרים במזבלה עשויים מעץ וקרטונים אם אני לא טועה וככה גם הצריף של דמיאן ומרסדס היה נראה עד לא מזמן.
 
ולא הבנתי כל כך מי זו מריה ומה היא עושה שם.
 
 
 
 
מריה כנראה עוד אחת מדיירי המזבלה
08/11/14 22:18
27צפיות
לא הראו אותה קודם, אבל הידידות שלה עם אסמרלדה נראתה כוותיקה וכעת כנראה היא קיבלה את תפקיד האומנת של הילדים או התנדבה לתפקיד, כי איך אסמרלדה תשלם לה?
 
למרות שדמיאן ומרסדס גרו במזבלה הבית שלהם נראה מכובד יותר מהבית של ריטה והסביבה הזאת. לא נראה שהצריף השתנה מהסצינה בה מרסדס ודמיאן מחליטים לעזוב ואורזים, אך ייתכן שקודם הוא נראה אחרת. בכל מקרה ברור שהם חיו יותר טוב משאר דיירי המזבלה.
 
מריאנו באמת מעצבן כשלא ברור באיזה צד הוא. אבל ב"רק נשיקה" מיכאלה המקבילה של ריטה שאגב הייתה מלאך לעומת ריטה, אז היא שמרה את המכתבים שדניאל כתב לאסוסנה וכשהיא קיבלה התקף לב היא חששה להגיע לגהינום וסיפרה לאסוסנה על המכתבים שהיא העלימה, ריטה מסרה את המכתבים לאגוסטין, כך שכאן זה לא יקרה כך, אז אולי כאן מריאנו יהיה בתפקיד מיכאלה ובשלב מאוחר יותר יספר לפבלו את האמת. אם כי זה הרבה יותר פשוט, לפי מה שפבלו יודע אסמרלדה בהריון והיא עוד לא הייתה אמורה ללדת ואם יראה את התאומים הוא יכול לחבר שתיים ועוד שתיים ולהבין שהם ממנו.
תודה על ההסברים
09/11/14 21:46
11צפיות
זה שמריה עוד דיירת במזבלה היה מובן כי הראו אותה קודם לכן מחטטת עם אסמרלדה בזבל. פשוט שהיה לי מוזר לראות אותה בצריף עם אסמרלדה כאילו היא עובדת אצלה שהרי לאסמרלדה אין כסף.. אבל צודק ככל הנראה היא משמשת כאומנת לילדים ועוזרת לאסמרלדה איתם בשם הידידות.
 
עכשיו שפבלו חזר לאיזור לא מן הנמנע שבמוקדם או במאוחר הוא אכן יראה את התאומים! ואז כמו שאתה אומר הוא יוכל להבין בקלות. וואי איך אני מחכה לרגע
 
 
יש לי מה זה נאחס עם הממיר הזה!!!!
08/11/14 21:43
32צפיות
נוסף לכל עוד הסתבר לי שהוא בכלל לא הקליט את הפרקים!!! אז הקלטתי את המרתון והפעם וידאתי שהוקלט, אך שוב אין לי זמן להשלים
רק נשאר לי ברק שיפוצץ את הממיר, וכבר עברתי את כל מסכת הייסורים האפשרית עם הדבר הזה!!
אויש
08/11/14 21:56
23צפיות
איזה באסה... אז הממיר ממשיך לעשות לך בעיות אני מבינה. תזמיני חדש זו בעיה שלהם, הם מחוייבים לספק לך מכשיר תקין
 
מקווה שתצליחי להשלים את הפרקים בקרוב, היו פרקים עם אירועים משמעותיים
 
מקווה שהכל יסתדר
מחזיקה את עצמי לא לקרוא את התגובות שלכם על הפרקים
08/11/14 22:30
19צפיות
תודה הדרוש
כולם מתמקמים מחדש
08/11/14 21:48
30צפיות
סופסף גאטה עזבה את הצריף הרעוע של המכשפה יחד עם התאומים המתוקים שלה! מאחר וריטה גירשה אותה ולא הותירה לה כל ברירה אחרת... למרות שכל מקום עדיף על פני חיים משותפים עם ריטה המזעזעת. השיא היה כשהיא התכוונה לחטוף מפלה את לטיולמכור אותה העיקר אחרי שהיא גירשה את אסמרלדה היא באה לקבץ אצלה נדבות ולחפש אוכל הבהמתית חח הרגה אותי אסמרלדה איך זרקה לה כפית וחצי של איזה משהו בתוף קופסא עלובה ושמה לה את זה ביד אפילו את זה לא הייתי משקיעה עלייה אחרי שנים של התעללויות רמאויות ומזימות מאחורי גבה
 
איזה מתוק דמיאן איך שבזכותו לאסמלרדה היה לאן ללכת שכן הוא נתן לה לגור בבית שהיה שלו ושל מרסדס מאחר והם עברו לגור באחוזה של סילנסיוסו דמיאן מתעלה על עצמו, לא רק שהוא דואג לה למקום מגורים ולכסף - אפשר לומר שהוא הציל את חייה כשעמדה להיענות להצעת הנישואים של האיטלקי הוא ממש הגיע בדקה התשעים 
 
ובינתיים מצבו של פבלו החמיר לדלקת ריאות והוא נלקח לבית חולים בניו-יורק פוברסיטו הוא חלה מרוב כאב וגעגועים לאסמרלדה בסופו של דבר ההורים הזדוניים של פבלו מגיעים לניו-יורק וכמובן סוחבים איתם את מוניקה כדי להדביק אותה מחדש לפבלו לורנסה הזאת לא מתעייפת.. היא ראתה איך הבן שלה עוד שנייה גסס למוות בגלל השקרים שהיא ושותפייה סיפרו לו על אסמרלדה וגם במצב כזה היא לא הכחישה את השקרים שלה. איזו מן אמא זאת 
 
בסופו של דבר פבלו וכולם חוזרים למקסיקו - תחילה לחווהה משפחתית כדי שפבלו ימשיך להתאושש ובסופו של דבר לאחר מספר חודשים כולם חוזרים הבייתה - וסופסוף גם וירחיניה המסכנה! שגם אותה שלחו לסוף העולם שמאלה העיקר להרחיק אותה מקרלוס מעניין מתי ואיך יהיה המפגש המחודש שלהם עכשיו יש לוירחינה את פבלו להיעזר בו
 
ועוד לגבי פבלו - הוא סופסוף מתחיל לחשוד מאחר ובבית הוא מגלה רמזים לכך שאולי בכל זאת מה שסיפרו לו על אסמרלדה לא היה מדוייק... כמה טוב שלא כל המשרתים באחוזה מלשנים כמו המשרתת הלקקנית ההיא שצמודה על הזמן ללורנסה ככה שפבלו יכל להיעזר בהם. הבעיה היא שאגוסטין תכנן הכל שוב פעם כדי שפבלו לא יגלה את האמת ועכשיו האיטלקי מתחזה לבעלה של אסמרלדה בהוראתה של ריטה שמשתפת פעולה עם אגוסטין עד שפבלו סופסוף התחיל לחשוד והגיע לחפש את אסמרלדה, שוב פעם הוא מתרחק מהאמת
 
בינתיים מעניין יהיה לראות את המפגש הצפוי והגורלי של אסמרלדה וסילנסיוסו מאחר והוא הזמין אותה לארוחה אצלו באחוזה 
נראה שלורנסה לא מקשרת בין השקרים למצב של פבלו
08/11/14 22:33
33צפיות
ומבחינתם הוא סתם חלה ובעצם הם גם לא יודעים שהוא מילא את כל דירתו בניו יורק בציורים של אסמרלדה. לורנסה לא רק דבקה בשקרים, אלא גם מנצלת את התמיכה שלה כדי להשביע אותו שלא יחפש את אסמרלדה כשהוא רוצה לשמוע ממנה את האמת.
 
מריאנו לא לכאן ולא לכאן, מצד אחד הוא היה שותף בלהפריד בין פבלו לאסמרלדה ועדיין לא מוכן לחשוף את השקרים, אבל מצד שני מנסה לשכנע את פבלו לא להיכנע לאימו ולא להינשא למוניקה בנישואין ללא אהבה אך גם לא עושה צעד כדי לאפשר לפבלו להינשא מחדש מתוך אהבה.
 
דמיאן ללא ספק המלאך המושיע של אסמרלדה וגם הפך לאויב של ריטה כשהרס לה התכניות שלו עם האיטלקי ומרסדס פוחדת לנצל את סילנסיוסו ומזל שדמיאן לא שמע לה וביקש עזרה עבור אסמרלדה ומרסדס לא יודעת עד כמה הקשר בין דמיאן לסילנסיסו הדוק כי בגלל שמרסדס לא רוצה שדמיאן יהיה מעורב בנקמה הוא לא מספר לה שסילנסיוסו קורבן של אגוסטין בדיוק כמוהו.  
 
לורנסה כל כך התאמצה למנוע מפבלו לחפש את אסמרלדה אחרי ששמעה את המשרתת המלשנית שחשבתי שאגוסטין הכין איזה הפתעה לבקשתה, אך נראה שחזרתה את ורחיניה היה צירוף מקרים ששימש סיבה שפבלו יתעכב בבית. אבל לפחות יכל לשמוע מורחיניה על הסבל של אסמרלדה. 
אבל פבלו קרא בשם של אסמרלדה כשקדח מחום
09/11/14 22:01
25צפיות
בבית חולים, לדעתי לורנסה ידעה שבעיקר בגלל זה הוא נהיה חולה. אבל היא כל כך רעה ואטומה שגם זה לא גרם לה להפסיק עם השקרים שלה. העיקר ה"מעמד והשם הטוב"
פרקים 20-21
11/11/14 21:49
14צפיות
סוף סוף סילנסיוסו מגלה שאסמרלדה היא ביתו. ריטה ולורנסה לא מזהות את סילנסיוסו וגם סילניוסו לא מזהה את ריטה ולורנסה מסתבר לא הכירה אותו. אבל השם ריטה והשמיעה שהיא גידלה את אסמרלדה גרמה לא לחבר את הקצוות, כשריטה שומעת שלאסמרלדה כסף דווקא מהאישה שאסמרלדה עזרה לה שמרכלת שאסמרלדה צריכה לפרנס אותה ולא את חרוצ'ה הנצלנית וריטה באה לדרוש מאסמרלדה בדיוק כשסילנסיוסו מגיע לשם ועם דמיאן הכול מתחבר לכך שאסמרלדה היא ביתו.
 
וריטה מוזרה מול פבלו ואסמרלדה או שותקת או מספרת שקרים, אבל מול אנשים שהיא לא מכירה ולא יודעת מי הם כמו מריאנו וסילנסיוסו היא פולטת הכול כמו זקנה רכלנית וקודם סיפרה למריאנו על כך שאסמרלדה לא נשואה והיא גרה אצל דמיאן ולסילנסיוסו מספרת הכול על אסמרלדה והוריה ועכשיו לסילנסיוסו אין ספק שאסמרלדה ביתו והוא מטיח בריטה את הניצול ודורש שתמלא את הוראותיו. כשגם מסתבר שריטה קיבלה הוראה כנראה מאיש של אגוסטין או מאגוסטין עצמו שהיא לא מזהה אחרי השנים להעלים את אסמרלדה, אבל היא בחרה לגדל ולנצל אותה. 
 
התכנית הצליחו והאיטלקי קנה גם עגלות במיוחד כדי להציג שיש לו ולאסמרלדה ילד, אז כשפבלו ראה את אמסלרדה עם ילד הוא ברח ממנה ואפילו לא רצה לדבר איתה. ואחרי שהיא באה לפגישה עם סילנסיוסו וראתה שהוא שכן של פבלו, באה להתעמת עם פבלו וזה היו דו שיח חרשים ושניהם הטיחו דברים קשים שאף אחד לא יודע מעין הם באו ואסמרלדה בדרך העליבה את מוניקה שפבלו הודיע שמתארס איתה כדי להשפיל את אסמרלדה שמוניקה צודקת, היא באמת לא עשתה לאסמרלדה כלום. סילנסיוסו בא לחלץ את אסמרלדה ואגוסטין זיהה אותו, אך לא היה בטוח, אך כשהוא מגלה שהבית רשום על מרסדס ודמיאן הוא מחבר את הקצוות וגם המוניטין שלו בסכנה כי התיק של סילנסיוסו מתקדם יפה. 
 
מרסדס מתעקשת שסילנסיוסו כמו כולם רוצה לשכב עם אסמרלדה ועכשיו כשהוא ודמיאן ידעו שאסמרלדה ביתו, מעניין אם סילנסיוסו יספר לאסמרלדה שהיא ביתו, או ישמור בסוד וייתן להפיץ שמועות חזיריות כאילו הוא מאהב שלה. 
 
מריאנו מנסה לשרת גם את אלוהים וגם את השטן, הוא קורא לפבלו פטי כשהוא האמין שאסמרלדה עם האיטלקי, אך אין לו אומץ לחשוף את כל השקרים והוא מחליט שפבלו לא ראוי לאסמרלדה אם הוא מאמין כשהוא אחד האשמים שפבלו מאמין ולפחות היה חושף את השקרים שלו. כשאסמרלדה מסרבת לקבל ממנו כסף לפרנסת התאומים והוא מזהה אותם בתור אחייניו לפי המראה הוא מתחיל להעריץ את אסמרלדה אך אימו והוא חוששים שמדובר באהבה ולפחות הוא מבין שאין לו זכות לאהוב את אהובתו של אחיו גם אם אחיו דוחה אותה גם בגללו. 
מוניקה אכן לא עשתה כלום נגד אסמרלדה אבל
14/11/14 12:26
5צפיות
מספיק שהיא קיימת ועוד מאורסת לפבלו חח אגב יש לה מבטא מעניין. הייתי אומרת ספרדי אבל אין לה את הסמך שלהם אז זה לא ממש ברור אבל מה שבטוח יש לה מבטא זר.
 
הגדרת יפה את מריאנו "מנסה לשרת גם את אלוהים וגם את השטן". הוא ממש מעצבן.
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 18:36
72צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום
ביתו של חורחה זבלטה נשרף|
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 18:48
135צפיות
השחקן הצ'יליאני ,שבימים אלו נמצא בצילומי סדרה של טלמונדו , קיבל ידיעה נוראית על כך שבביתו בצ'ילה הייתה שריפה. אישתו וילדים שהיו בבית באותו רגע לא נפגעו , אך נגרם נזק כבד לבית כאשר קומה שניה של הבית נשרפה לגמרי.
ועל הדרך, מצורפת תמונה מצילומים 
וואי מסכן
08/11/14 01:38
33צפיות
איפה תגור משפחתו עכשיו. אם כי אני משערת שלא חסר לו כסף לקנות בית חדש. ברוך השם לא קרה נזק גדול מזה.
 
מי רוצה לבחור בן זוג לאנה ברנדה?
הודעה זו מכילה סרטונים
07/11/14 19:09
125צפיות
בהמשך לידיעות על התקדמות עם הטלנובלה של סלוודור מחיה יש גם סרטון מהמבחנים של אנה ברנדה עם ג'נקרלוס קנלה. אנה ברנדה ככל הנראה נבחרה כשחקנית ראשית, אבל מי יהיה הגלאן לצידה עוד לא ברור. שני המועמדים העיקריים הם איוון סנצ'ז וג'נקרלוס וטלוויסה נותנת הזדמנות להצביע לשחקן המועדף
 
בטוח ג'נקרלוס יזכה
07/11/14 20:30
63צפיות
במקסיקו מכירים אותו יותר מאיוון סנצ'ז כראשי ומעדיפים את איוון סנצ'ז כרע. מקווה שזה לא גרסה לאזל אחרת זה יהיה גרוע: ג'נקרלוס בתור אזל, הזוי!!
הצבעתי לאיוון סנצ'ז
08/11/14 02:00
53צפיות
רק לא הבנתי למה הכריחו אותי לענות  כמה אני רואה ומה ועל רמת ההשכלה שלי והעיסוק שלי.
 
º
זה בשביל הסטטיסטיקה
09/11/14 12:09
17צפיות
מזל טוב להרסון קפרי שהפך לאבא בפעם החמישית!
הודעה זו מכילה תמונות
07/11/14 22:00
115צפיות
השחקן הברזילאי הפך לאבא בפעם החמישית בגיל 62! להרסון ואישתו  סוזנה (בת 43) נולדה לפני 4 ימים תינוקת בשם סופיה וזאת אחות קטנה לשני ילדים משותפים נוספים שיש לזוג - לוקאס בן 16 ולואיזה בת 13. בנוסף, להרסון יש עוד שני ילדים מנישואים קודמים - לאורה בת 38 ופדרו בן 35.
ואו איזה אמיצים!!!
07/11/14 23:56
40צפיות
בגיל הזה הוא צריך להיות סבא!
יש מצב שהוא כבר סבא
08/11/14 12:06
29צפיות
אם יש לו שני ילדים בני 38 ו35.
ממש טלנובלה חחח
08/11/14 18:39
26צפיות
מזל טוב להם
ארסלי ארמבולה פורשת זמנית לטלנובלות
07/11/14 22:10
154צפיות
ארסלי ארמבולה אחרי שתסיים את הטלנובלה "עלובי החיים" רוצה לפרוש לזמן מה מטלנובלות ולשחק בסרטים וסדרות פעולה/מתח.
º
זה היה מהיר הפרישה שלה.....
07/11/14 22:24
45צפיות
מה המצב עם עלובי החיים?
07/11/14 23:44
64צפיות
מבחינת רייטינג הכוונה? כי נובלה לפניה הלך לה מעולה.... היא לא נראת לי אחת מתאימה ליותר מידי פרט לטלנובלות..
זאת שלפני "בגוף אחד" הייתה בהתחלה עם קפיצות
08/11/14 12:37
59צפיות
ובממוצע די לא משהו, אבל עם הזמן עלתה. עלובי החיים בנתיים קצת צולעת, אבל אולי תשתפר בהמשך. וזה לא משנה האמת, אם יהיה מספיק ביקוש יביאו אותה.
º
פורשת מטלנובלות*
08/11/14 12:10
27צפיות
מזל טוב למרסלה קלוסטבר היא התחתנה היום
08/11/14 01:35
91צפיות
החתונה הייתה אזרחית
 
מישהו יודע מה קורה עם
08/11/14 11:34
106צפיות
ג'נקרלוס קנלה?
שמעתי שהיו גישושים עם טלוויסה לגבי נובלה חדשה. זה נכון?
תסתכל כמה הודעות מעלייך
08/11/14 12:05
58צפיות
"מי רוצה לבחור בן זוג לאנה ברנדה?"
גוסטבו ברמודס חוזר לאל טרסה ב2015
09/11/14 11:57
66צפיות
הצלחה?
09/11/14 13:03
38צפיות
חשבתי ש"אנחנו משפחה" נכשלה...
נטלי פרז תגלם את היריבה של לאלי אספוסיטו
09/11/14 13:27
67צפיות
בטלנובלה החדשה של פולקא Esperanza Mía
 
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/14 11:55
2צפיות
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/14 12:12
5צפיות
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/14 11:54
28צפיות
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
איזה מציק הפרסומות שקופצות בצד ימין למטה
04/11/14 17:42
64צפיות
על הפליקסים והפורומים - זה חדש לא ראיתי שזה היה קודם לכן, וזה גם עולה על הבאנר הכחול שמופיע כשנכתבת הודעה. מקווה שתפוז יבטלו את זה בהקדם כי זה לגמרי מיותר סתם קופץ בעין וכל פעם צריך ללחוץ על הX
º
נכון, מצטרפת לטענה ולבקשה להסרת המפגע
04/11/14 18:26
18צפיות
בשביל זה יש פורום משוב
05/11/14 12:03
47צפיות
מוזמנים לכתוב על זה
והם ענו על זה
05/11/14 15:09
44צפיות
התשובות שלהם לאנשים שמתלוננים על זה מאכזבות
05/11/14 16:04
39צפיות
כתבתי להם גם כן עכשיו. נראה אם יפרסמו.
פתרון שהציעו באחד הפורומים
05/11/14 17:32
52צפיות
 
להתקין תוסף לדפדפן כרום/פיירפוקס - חוסם פרסומות adblock
לוחצים על open blockable items
מחפשים kidumkofetz.js ואת זה חוסמים.
יופי הוציאו את זה
06/11/14 19:00
39צפיות
 
לפחות בינתיים. מקווה שזה לא יחזור לקפוץ יותר, המקום של זה הוא בתוך הפס הפרסומי בצד שמאל לפי דעתי.
סיפורים ועלילות על ז'וז'ה
הודעה זו מכילה תמונות
06/11/14 22:35
56צפיות
אז ככה איך שאמא שלי ואני באנו הביתה ז'וז'ה רצתה לקבל פנים אותנו וברחה מהמרפסת הישר לחדר של אמא שלי מתחת למיטה. כשהייתי מתחת למרפסת רציתי לראות אותה ודאגתי שהסתכלתי בחלון של אמא שלי לעבר במרפסת ולא ראיתי אותה למרות שאמא שלי הייתה בטוחה שהיא מתחבאת בטח במקום מסתור. בסוף שיצאנו מהחדר ובדיוק החברה של אחי שאלה אותי אם ראיתי אותה הבנתי שהיא ברחה. כמה שניות היא יצאה מהמחבוא ואפילו התרוממה כאילו חשבה לטפס על המיטה(זה תמיד מצחיק אותי שהיא עושה את זה) בסוף החזירה אותה החברה של אחי למרפסת. לאחרונה היא נהייתה היפר אקטיבית נורא. אח"כ נכנסתי למרפסת כי אני אוהבת לשתות שם קפה ולהתעסק בטלפון. איך שנכנסתי היא רצה אליי וריחרחה אותי קצת ובסוף נתנה לי להתיישב בנדנדה ואז כמה דקות אחרי היא הצליחה לעלות על הנדנדה וטיפסה עליי ואז כירסמה ארגז/קופסה מקרטון, מקווה שהיא לא בלעה חתיכות או משהו. רציתי לתעד את זה את זה אבל היה קשה והסרטון יצא שחור לא ראו כלום. אגב לדעתי צריך לעקר אותה היא מתחילה להשתולל. היא רצה במהירות ובלי לשים לב שפכה את כל האוכל שלה על הרצפה. היא ממש היפראקטיבית רצה ממקום למקום במהירות כמו לא יודעת מה.
חח איך היא עוד פעם היא ברחה מהמרפסת
07/11/14 10:14
21צפיות
ואיך אמא שלך הגיבה שדווקא לחדר שלה היא בחרה להיכנס? מקווה שהיא לא כירסמה לה שום רהיט חח שובבה הארנבת שלכם
 
 
היא הייתה מחוץ לכלוב וכנראה המרפסת הייתה פתוחה
07/11/14 12:35
10צפיות
ואמא שלי קיבלה את זה בסבבה. חברה של אחי סבורה שכנראה קר לה ובגלל זה היא מתנהגת ככה ורוצה לברוח מהמרפסת.
אבל יש לה מלא שיער אני בטוחה שזה מחמם אותה
07/11/14 12:55
11צפיות
איך חברה של אחיך הצליחה להכניס אותה למרפסת
גם אני חושבת ככה שהיא לא רגישה לקור
07/11/14 13:54
8צפיות
לא יודעת איך היא הצליחה אני פיתיתי אותה באמצעות גזר. נראה לי שהיא חוזרת בעצמה למרפסת
º
חח יפה שהיא כבר יודעת לבד לאן לחזור
07/11/14 16:40
6צפיות
כן אבל צריך קצת עזרה
07/11/14 20:36
9צפיות
והשגחה אחרת היא מסוגלת לטייל בכל הבית ולעשות בלאגן ונזק בבית ולה. כרגע היא בתוך הכלוב. התייעצתי בפורום ואמרו לי שאולי היא מתנהגת ככה בגלל רעש/ריח חדש או שהיא פוחדת או לחוצה. מקווה שאחי הפעיל כוח כשהכניס אותה לכלוב כי היא עלולה לפתח פחד מאנשים.  היום נכנסתי בצהריים והיא ישבה בצד ללא תזוזה וללא באה אליי או התקרבה והמשיכה לשבת ללא תזוזה.
תקבעו חוק שמי שמשאיר את דלת המרפסת פתוחה
09/11/14 21:36
4צפיות
אחראי אם קורה משהו לז'וז'ה או לבית וכן אחראי לדאוג שז'וז'ה חוזרת למרפסת - לא נראה לי שמישהו ירצה להסתכן וככה סיכויים יותר גבוהים שהמרפסת תשאר סגורה וככה ז'וז'ה לא תברח לשום מקום וגם לא תצטרך להיות בכלוב שלה
זה רק אחי וחברה שלו מטפלים בה ביסודי
09/11/14 22:11
11צפיות
אני רק שם כדי לתקשר ולהתחבר אליה ועושה הרושם שזה מצליח כי היא טיפסה עליי פעמיים כבר והיא נותנת לי ללטף אותה והאכלתי אותה כמה פעמים. אמא שלי מנסה להכנס ולצאת מהר מהמרפסת כשהיא צריכה משהו אבל לא נכנסת להיסטריה כמוני כשהיא נתפסת מטיילת בבית. אגב בהוסטל חושבים אם לתת לי לגדל חיה כזאת(ארנב/שרקן/אוגר) אבל זאת אחריות גדולה ואני לא יודעת אם אני מסוגלת לכך זה קצת מפחיד וחוץ מזה אני לא גרה לבד ואני אישית מעדיפה לתת להם להסתובב יותר ולא לכלוא אותם כל עוד אני נמצאת בדירה.
נראה שבאמת מתאים לך לגדל חיית מחמד
09/11/14 22:31
7צפיות
אבל מבינה אותך בקטע של החופש של החיה - בבית שלך יש מרפסת מרווחת עם דלת ככה שזה מקום מושלם לחיית מחמד מהסוג הזה. השאלה אם גם בהוסטל יש תנאים לגידול חיה כזו
גם העו"ס בעד כי זה יכול לעזור לי להיות יותר אחראית
09/11/14 22:45
8צפיות
אני האמת לא מבינה למה אחי וחברה שלו קנו חיה כזאת אם הם לא משחקים איתה, רק מאכילים אותה, ודואגים להגיינה אבל לא דואגים למצב הרגשי שלה למשל אני מבררת איך לתקשר איתה ולהתיידד איתה ולתת לה חום ואהבה ובחזרה. הם כמעט ולא נמצאים שם לפחות לא בסוף שבוע כשאני נמצאת. אני לרוב נכנסת ומתיישבת על הנדנדה במיוחד שהיא מחוץ לכלוב. מה שכן אני מודה שלדאוג להגיינה שלה אני עדיין לא מוכנה כך שייקח זמן עד שאחליט לקחת לחיקי חיה כזאת להוסטל.
 
אני הייתי רוצה לשמור אותה בחדר כי זה המקום היחיד שהוא בלעדי לי אבל העו"ס הציעה לשמור אותה במרפסת וזה לא נראה לי רעיון טוב כי שם נמצאים המתלים לבגדים אחרי כביסה וזה תופס מקום מה גם שזה לא שייך רק לי. הבנתי שהם לא רוצים בחדר בגלל הריח. אבל לדעתי במרפסת בדירה לא מקום טוב.
טוב אז בינתיים יש לך את ז'וז'ה שאפשר לומר
09/11/14 22:58
9צפיות
שהיא גם חצי שלך בעיקר מאחר ואת אומרת שאת היחידה שמתעסקת איתה ונותנת לה חיבה.
אפרופו בעלי חיים תראי איזה מהמם
הודעה זו מכילה תמונות
09/11/14 23:09
15צפיות
בעלי החיים הצבעוניים ביותר בעולםhttp://www.baba-mail.co.il/content.aspx?emailid=31...
 
 
 
כנראה
10/11/14 13:48
6צפיות
למרות שהיה קטע שהחברה ששל אחי נכנסה למרפסת וז'וז'ה רצה אליה.
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
04/11/14 07:40
93צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
המשך שבוע נעים
מזל טוב לשלושה שחקני טלוויסה שחוגגים היום יום הולדת!
הודעה זו מכילה תמונות
04/11/14 07:42
120צפיות
ססר אבורה היום בן 55!
סרחיו סנדל היום בן 48!
מנואל אוחדה היום בן 74!
04/11/14 15:29
35צפיות
איך אני מתגעגעת לססר אבורה על המסך....
אני עוד רואה אותו בימים אילה
04/11/14 17:20
56צפיות
בפרקים האחרונים של בלב הסערה[שהספיקה להסתיים בקיץ אחרון]שאני משלימה עכשיו. ואין מה לומר שחקן ענק אף פעם לא נמאס לצפות במשחק הגאוני שלו
º
מזל טוב במיוחד לססר התותח
04/11/14 17:12
21צפיות
פרומו עלילתי ראשון לNoche Y Dia
04/11/14 08:14
118צפיות
http://youtu.be/LAtGl-yT32Y

ממ כמו שחשבתי...פולקא ממשיכים להישאר באזור הנוח שלהם ומייצרים באופן חוזר טלנובלות באותו סגנון...היא נראית כמו גלגול של פרסנטס/החלק ה-2 של MADS
º
נראה טוב
08/11/14 20:09
5צפיות
סלבדור מחיה בסוף כן יעשה גרסה לאזל ונבחרו הראשיים
הודעה זו מכילה תמונות
05/11/14 21:16
123צפיות
הראשיים הם אנה ברנדה קונטררס(לב פראי, הכישוף) ואיוון סנצ'ז(בלב הסערה, מלכת הדרום)
º
*המידע לקוח מליעד*
05/11/14 21:18
33צפיות
לא בדיוק. הם עוד לא נבחרו רשמית, רק עשו מבחנים
06/11/14 07:23
79צפיות
אין  אישור רשמי שמדובר ברימייק של אזל, להפך הדיבורים הם יותר על גרסא חדשה ל"שקרים". יש קצת שמועות שאולי זה יהיה ערבוב בין שקרים ואזל, אבל זה בגדר שמועות בלבד. 
ובכל מקום (כולל אתר רשמי של טלויסה) כתוב שהם  עשו מבחנים ושגם ג'נקרלוס קנלה  מועמד לתפקיד הראשי.
הנה כתבות מאתרים שהכי נראים לי אמינים
 
והנה כאן מדברים על רימייק ל"שקרים" ואף מילה על אזל.
בקיצור, שום דבר עוד לא סופי.
 
 
 
סלבדור השתגע לגמרי
06/11/14 18:55
52צפיות
רק לא מזמן עשו גרסה לשקרים עם חואן סולר וסילביה נבארו אלא אם כן זה יהיה ערבוב של אזל. אם בסוף הוא יעשה אזל רק ואם רק הם המועמדים אז שייקח את ג'נקרלוס קנלה לתפקיד עומר ואת איוון סנצ'ז לתפקיד אזל. ג'נקרלוס פשוט צעיר לתפקיד של אזל וגם האמת איוון סנצ'ס אבל קצת לא משמעותי אם כי מוכשר כמו קנאן אני לא יודעת לא ראיתי לב הסערה ומלכת הדרום הוא בתפקיד קצר.
נדמה לי שמחקו תגובה שלי?
06/11/14 22:17
46צפיות
בכל מקרה זה היה - 
 
איכס. 
 
º
כן, נדמה לך
07/11/14 13:56
17צפיות
אחר כך מצאתי את התגובה המקורית
07/11/14 14:21
29צפיות
ביחס לחבקי אותי חזק....... החידוש.
 
חשבתי שזה היה לפה
º
קייט דל קקסטיליו מהטלנובלה החדשה ועם לוק חדש
הודעה זו מכילה תמונות
05/11/14 21:56
105צפיות
מזל טוב לסבסטיאן אסטבנז!
הודעה זו מכילה תמונות
06/11/14 08:08
77צפיות
היום הוא חוגג יום הולדת 44!
º
חיימה קמיל והמשפחה
הודעה זו מכילה תמונות
06/11/14 08:58
71צפיות
Tierra de Reyes
06/11/14 09:02
80צפיות
º
מתאי תוצג עונה 3 של קרדאי בערוץ ויוה
04/11/14 18:52
38צפיות
היא לא תוצג בויוה אלא בויוה פלוס בגלל ההחלטה המפגרת
04/11/14 20:52
72צפיות
להפריד בין הז'אנרים בערוצים. בשבוע האחרונה פרסומו שהיא תוקרן במהלך 2015, מקורות אחרים אומרים שכבר בתחילת 2015.
האם פררננדו קלונגה נשוי היום
02/11/14 19:47
90צפיות
הייתי רוצה לדעת מה עם פרננדו קלונגה היום האם התחתן
הוא יוצא כיום עם בלנקה סוטו
05/11/14 01:21
84צפיות
עדיין לא נשוי
האם יהיה תרגום בסדרות טורקיות???
05/11/14 15:13
154צפיות
בבקשה תכניסו פרקים של אלף לילה ולילה סידרה טורקית...וגוניי וקוזיי עם תרגום....יש אנשים שאין להם טלוויזייה עם ערוצים ...ואז ניתן לצפות עם תרגום דרך מחשב..בבקשה.....אני מבקשת בשם הרבה אנשים...כולל מבוגרים ...עם מטבים שמביאים לייפ טוב ויושבים ביחד לצפות..חסר התרגום!!!!!
ניתן לפנות לויוה בצור קשר למטה
05/11/14 15:27
44צפיות
 
כרגע אין מצב שזה יקרה כגע כי זה משודר בערוץ שהוא בתשלום ולא משתלם להם להעלות לאתר אבל אפשר לנסות אולי בהמשך הם יעלו לאתר בשלב יותר מאוחר אם יראו שיש לזה ביקוש.
תאריך סיום חדש לser papis וcamino al amor
07/11/14 08:57
48צפיות
סניורס פאפיס תסתיים ב24.11 ולא ב11.11 כפי שדווח לא מזמן. דרך לאהבה מסתיים באמצע השני של חודש דצמבר .
 
º
תפרסמי את זה גם בשרשור שאפתח היום
07/11/14 15:21
8צפיות
אלף לילה ולילה תשודר באל טרסה
07/11/14 09:01
72צפיות
הסדרה הטורקית תעלה בערוץ 13 בארגנטינה בשעת הפריים טיים 
 
º
הלוחמת
הודעה זו מכילה תמונות
03/11/14 11:07
108צפיות
עד פרק 23 (כולל)
03/11/14 11:25
63צפיות
כל הניסיונות בריחה כושלים של מורנה וג'סיקה מתחילים לעצבן. הצירופי מקרים והדברים שכל פעם מחדש דופקים אותן מתחילים להראות טו מאצ' חוסר מזל טלנובלי טיפוסי. קודם זה העזיבה של מורנה שתאו יכול היה בקלות למנוע, אבל פתאום  הוא לא שומע, אין קליטה וכו'. אחר כך זה הבריחה של מורנה שברגע שהיא ברחה עד כמה זה יכול להיות מסובך להיעלם בעיר הגדולה ולהשיג עזרה כשאת חצי עירומה ורצה בטירוף וצועקת לכל הכיוונים? ואז זה המשטרה הלא מועילה שלא עזרה לג'סיקה (טוב, את זה ראינו עוד באזל עד כמה משטרה בטורכיה דפוקה חח) ואז כשמורנה כבר הייתה כל כך קרובה לחופש שלה , הילדון שלה החליט להעלם דווקא ביום הזה. מעניין לראות מה עוד פעם יקרה כאשר היא תגיע לברזיל....
ג'ובנה ג'ובנה, איזה כיף לראות אותה שוב ושוב. דמות כייפית ביותר! 
ליביה חוגגת הלוואין כל השנה,  נחש שמסתתרת אחרי מסכה של אישה אצילית. אבל לאט לאט היא מתחילה לפשל וגם וואנדה.
 
לורדיניה כבר פגשה את "אחותה" בחוף ונראה ששתיהן יקבלו שבץ כשיגלו שהן אחיות.
נונייז עם כמה שנראה בן אדם רציני ועם ערכים לא ברור מה הוא מסתובב עם שתי נשים בו זמנית. מילא הוא דלוק על וונדה, אבל למה הוא עדיין עם איידה הקרציה הזאת? פספסתי משהו?
נראה שמקודם מדי לבריחה ולמסירת עדות במשטרה
03/11/14 12:30
53צפיות
כי זה טלנובלה ואנחנו רק בהתחלה. העניין הוא שבניגוד לדמויות שמדברות פורטוגזית והמילה היחידה שהן אומרות בטורקית היא מרחאבה או מדאבה השוטרים דווקא לא דוברי פורטוגזית וגם לא האזרחים ברחוב והן מדברות בשפה זרה וגם במשטרה לא ממש מבינים אותן וצריך מתורגמן, כך שזה לא כל כך קל, למרות האווירה שגלוריה פרז יוצרת כאילו כל איסטנבול דוברת פורטוגזית. 
 
לא פספסת כלום, אולי כולנו פספסנו משהו בגלל גרסה בינלאומית ערוכה, אבל מדוע נוניז מסתובב עדיין עם אאידה ובוגד בה במחשבה עם וונדה, לא ברור, הוא בדיוק כמו זיאה רוקד על שתי החתונות למרות שהוא נראה אדם הרבה יותר ישר מזיאה.
זה לא תירוץ "לא מבינים פורטוגזית"
03/11/14 13:46
63צפיות
בחורה שמסתובבת ברחוב חצי ערומה וצועקת משהו כמו מטורפת, גם אם זה בשפה לא ידועה צריכה למשוך תשומת לב , ומספיק מילה אחת "פוליסיה" (משטרה) שזה מילה שיכולים להבין בכל העולם כדי שלמישהו זה יזיז משהו, גם אם לא מבינים מיד מה הבעיה שלה, מנסים לעזור, לקרוא למשטרה, לנסות להבין איכשהו מה קרה, לעזור לה איכשהו. יכול להיות שאני נאיבית מידי כשמצפה מאנשים ברחוב לנסות לעזור למישהו במצוקה, אבל זה נראה לי לא הגיוני כל האדישות הזאת ברחוב שהראו לנו. גם לגבי משטרה, זה שהם לא מבינים זה לא תירוץ, הבחורה פנתה אליכם, והם לא טרחו לנסות להבין אותה, להקשיב לה, לברר דברים. שוב אדישות וטמטום לא הגיוניים.
ונכון שאנחנו בתחילת טלנובלה וברור שזה מוקדם מידי וקל מידי לתת להן לברוח, אבל לפחות שהיו "מורחים" את סיפור השבי הזה בצורה קצת יותר חכמה, לא לתת להן לברוח כל הזמן ולסכל את הניסיונות בצורות כל כך בנאליות.
במנקשה וחליל היה יחס כזה
03/11/14 14:55
42צפיות
שמנקשה צעקה ברחוב שיעזרו לה ואף אחד אפילו לא הושיט יד לעזרה, כנראה שככה הטורקים מתנהגים לא רק כאן גם בסדרה טורקית.
º
03/11/14 14:58
17צפיות
לגבי המשטרה אני מסכים
03/11/14 16:57
38צפיות
הבחורה באה וזועקת לעזרה וכל מה שאכפת להם זה לעצור אותה על שהייה לא חוקית ואם כבר שהייה לא חוקית אז מה פתאום שישחררו שוהים לא חוקיים בערבות ובכך יאפשרו להם להישאר בטורקיה באופן לא חוקי.
 
אבל יש לנו ראש מלולכך והרבה יותר קל לנו לחשוב על בחורה חצי עירומה שהיא סוטה מאשר לחשוב שהיא בצרה. גם בחתולה פראית במיאמי ג'קלין כנקמה השאירה את סילבנו ללא בגדים פעמיים וכולם חשבו סוטה והוא נעצר על הפרת הסדר הציבורי ואף אחד לא ברחוב ולא במשטרה לא התעניין איך הוא הגיע למצב כזה.
ממש לא ראש מלוכלך
03/11/14 19:43
35צפיות
יש הבדל בין גבר עירום ברחוב לבין בחורה חצי עירומה שמנסה לחסות את עצמה, רצה נסערת וצועקת, אני באמת לא מבינה איך בן אדם עם שכל ישר יחשוב שמדובר בסוטה ולא בחורה במצוקה שאולי הותקפה או נשדדה וזקוקה לעזרה.
º
*מנסה לכסות
03/11/14 19:46
13צפיות
עוד משהו בקשר לתסריט
03/11/14 21:07
38צפיות
תחכו לפרק 40, בכוונה ויוה לא הוסיפו את התקציר, יקרה משהו חשוב לעלילה מאוד
כנראה לא שמת לב למילים
06/11/14 10:02
19צפיות
שלום בטורקית זה מרבה לא מרחבה אבל יש עוד מילים כמו גוליי גוליי (ביי) סאוול (תודה) צ'י (תה) גאו (בואו) צ'וק גוזר (יפה מאוד) ויש עוד כאלה.
בדיוק חשבתי על זה גם...
03/11/14 14:56
60צפיות
זה כבר כל-כך צפוי שזה מעצבן! ודברים חוזרים על עצמם בריחה>תפיסה>סטירה והדמויות מפגרות, לוסימר ותאו בעיקר. אבל גם לברנה, סלסו ואפילו נונייז לא חסר (לא פספסת דבר). מתסכל לצפות בה.
אני דווקא מרגישה שהכל מתקדם מהר
03/11/14 15:04
46צפיות
אבל מה שכן אאידה מרגיזה אותי, אבל מה שמעצבן אותי עוד יותר זה הקטעים מקפדוקיה, כמעט אין שם סיפור שמחזיק את העלילה, זה חלש לטעמי בנתיים הכי סוחפים שם הם אאילה תמר ודמיר
גם לדעתי הסדרה מתקדמת מהר ומלהיבה
03/11/14 17:02
52צפיות
כל המשפחה הזאת חוץ מלאונור הסבתא וקרלוס והילדה קרול וכמובן הכלבה אמילי מעצבנים כלומר כל הבנות החורגות והכלות מעצבנות. 
 
קפדוקיה באמת לא ממש אבל אאילה ותמר מחזיקות את זה ובעיקר השחקנית ההמדהימה טניה חליל שמשחקת את אאילה שהתלהבתי ממנה גם בדרך להודו. 
restos de mentiras
05/11/14 01:18
44צפיות
מקווה שמותר לנצלש לסדרות ברזילאיות נוספות, פשוט ראיתי פרומו לטלנובלה הברזילאית שלא זוכרת את שמה המקורי אבל נהיה דה ז'ה ווה ללב חצוי
הבנתי שאצטקה משדר את זה במקסיקו
 
אה כן התגעגעתי לפאולה אוליביירה
תרגמתי את הטריילר של זה
הודעה זו מכילה סרטונים
05/11/14 07:06
51צפיות
וזה כנראה יגיע אחרי "הלוחמת" כי זאת טלנובלה של 9.
 
 
מישהו מוכן להסביר את העניין של הסמים?
05/11/14 15:50
53צפיות
איך מורנה וגסיקה בלעו כל כך הרבה כדורים? הכדורים לא אמורים להתמוסס להם בגוף? וסליחה על הבורות, איך הם אמורים אחרי זה להוציא את הכדורים? עם חוקן או מה?
לא מכיר את הנושא חוץ מטלנובלות
05/11/14 16:46
45צפיות
אבל עובדה שלימדו אותן לבלוע ענבים בלי ללעוס כדי שיוכלו אחרי זה לבלוע סמים ושהן ישארו בקיבה בלי שיעכלו אותם. ראיתי את זה בשבועה ששודרה בערוץ הרוסי ובהחלטות הפרק של קתרין סאצ'קונה ובשתיהן לא באו לאסוף את הסמים כי בהחלטות היא נתפסה כי עוררה חשד שלא שתתה ולא אכלה במטוס ובשבועה הסמים התפוצצו לה בבטן והיא מתה. כך שעוד לא זכיתי לראות בטלנובלות איך מוציאים את הסמים אחר כך. 
זה לא מתמוסס כי זה ארוז במשהו
05/11/14 18:11
36צפיות
לא זוכרת איפה אבל ראיתי באיזשהו סרט שאורזים את אבקת סמים בשקיות קטנות בגודל של ענבים מגומי או חומר כלשהו שלא מתעכל ואז מקיאים את זה או לוקחים חומר משלשל.
האם לאורך כל הטלנובלה
05/11/14 18:16
61צפיות
נראה רק נסיונות של בריחה ותפיסה וכישלונות הבריחה של ג'סיקה ומורנה? או שבמהלך הטלנובלה יהיו התפתחויות?
כל פרק חוזר על עצמו כלומר נסיונות בריחה - תפיסה וכישלון, וכן סחיטה כספית בקשר לאימוץ תנוקות.
אין שום התפתחות דרמטית נראה שהכל דורך על המקום.
ספוילר
05/11/14 20:02
60צפיות
לא, מפרק 40 העלילה תשתנה
º
הללוליה
06/11/14 16:25
20צפיות
º
כלומר - הללויה
06/11/14 16:29
12צפיות
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
43תגובות
02/11/14 16:29
109צפיות
  

(המשך...)
  

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה