לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום לכולם הפורום הזה מוקדש כולו לטלנובלות, בו מדברים על סדרות, שחקנים\יות, עדכונים מדרום אמריקה הרחוקה, חדשות, תמונות ועוד... חברי הפורום מכורים לז´אנר זה ויש מביניהם מומחים אמיתיים בתחום אשר נאותים לענות על כל שאלה ובקשה כולכם מוזמנים להיכנס ולדסקס על הנושא הממכר הזה מ'משפחת פיירו' ועד 'שיכורה מאהבה'... מ'קוראים לזה אהבה' ועד 'הסערה'... פה יש צופים ל-ה-כ-ל כמובן, שהגלישה פה היא תוך שמירה על שפה נקייה ונאותה, כבוד הדדי ושמירה על כללי הפורום, זאת על-מנת שנמשיך כולנו לגלוש בפורום בשקט ובשלווה בלי שערוריות מיותרות, ובכך לשמור על האווירה הטובה של הפורום ועל השהייה המהנה בו ולכן מומלץ ורצוי לעיין בתקנון, על-מנת שהגלישה תותאם לחוקי "תפוז" בכלל ולחוקי פורום טלנובלות בפרט תהנו כולכם הנהלת פורום טלנובלות

 
 תקנון פורום טלנובלות 2008 - חובה לקרוא!!
חובה לסמן ספוילרים בנושא ההודעה על פרקים שעדיין לא שודרו!!
שאלות, בקשות, חדשות וכו' - נא לרשום בשרשור 'שאלות ובקשות'
תמונות - בשרשור 'תמונות' הפתוח 
המשך...
הודעה חדשה

º
החיים שגנבו ממני
09/01/15 18:43
34צפיות
המשיכו את סצינת העולם הבא
09/01/15 19:08
53צפיות
לאחר שמונסראט נפרדת מאביה ואלחנדרו מגיע ולאורו אומר שלו הוא חיכה והם נפרדים. לקראת ההתעוררות של אלחנדרו הוא נזכר בשיחה ולאחר ששמע שמונסראט גוססת הוא שמע מאביה שמונסראט החלימה וחשש להבין שהוא מת, אך לאורו הרגיע אותו והסביר שזמנו הגיע הוא לא אשם במותו ואמר שהוא ראוי לביתו ואיפשר לו לחיות והם מצאו את עצמם בחוף ים ולא ברור איפה ואיך הם הגיעו ליעדם לארגנטינה כי הרי המטוס נורה כשהוא רק המריא ומעניין אם בעזרת הכסף של אלחנדרו הם הגיעו לארגנטינה מחוף נידח או שהמטוס התרסק כשהם היו קרובים ליעד כי מקסיקו וארגנטינה רחוקות מלהיות מדינות שכנות. בכל מקרה לאחר שאלחנדרו היה שבע שנים בתרדמת, הכסף נגמר ונדיה הסכימה לראשונה להופיע בקונצרט כדי להשיג את הכספים והשיגה משהו טוב יותר, חוספינה הייתה שם וזיהתה והציע את כספה למימון הטיפול באלחנדרו וכדי להביא את רוסריו ולאורו לארגנטינה כי הם מאמינים שמונסראט מתה. 
 
לרוע המזל שגריר מקסקיו בארגנטינה הוא חבר של פדרו והוא סיפר על הדמיון של הפסתרנית לאישתו הראשונה ופדרו החליט לנוסע לארגנטינה לברר כי בתמונה לא ראה את פניה במדויק. 
 
מונסראט סוף סוף גילתה שחוסה לואיס ישב בכלא כדי לאפשר להם להיות מאושרים ולחפות על "פשע" שאלחנדרו ביצע ונותנת לו להיכנס לחייה, זה לא מוצא חן בעיני רוסריו שמרגישה שבנה בחיים, אך מונסראט לא חושבת על אפשרות של פציעה או תרדמת, נו בטח הרי באגווה אסול לא צופים בטלנובלות, וחושבת שלא מספיק שאלחנדרו נסע לחו"ל ולא חיכה לה היא לא רוצה לעלות על דעתה שאלחנדרו התחבא כל השנים האלה ונתן להם לבכות אותו. חוסה לואיס מתקרב ללאורו הילד שמרגיש נהדר להיות עם מעין אבא ורוסריו נותנת את ברכתה למונסראט לשקם את חייה. 
 
מונסראט כצפוי מסכימה להינשא לחוסה לואיס והיחידה שלא מרוצה זאת גרסיאלה, שנתנה לה את ההקלטה של אלחנדרו מבקש שתסמוך על חוסה לואיס שמסתבר שהארוס בתחילת הסדרה נפרד מאשתו ושואל עליה ונראה שגרסיאלה מעדיפה אותו. או שאולי אחרי שסחטה מחוסה לואיס שייתן קצבה חודשית בתמורה שלא תתערב ביחסיו עם מונסראט רוצה להרוויח מעוד צד או אפילו להכין אליבי שאין לה ברית עם חוסה לואיס. 
 
קשה לדעת מה לחשוב על פביולה מצד אחד מסתבר שהיא גירשה את מונסראט, רוסריו ולאור התינוק לרחוב וזרקה את החפצים שלהם וחיפשה את ההשפלה, אך היא מעוררת רחמים כשהיא שופכת את הלב בפני חוסה לואיס שמעולם לא הרגישה מאושרת ומעולם לא הייתה מאוהבת וכשחוסה לואיס דוחה את אהבתה היא פשוט מתחננת לסקס עם סנדרו וגם הרצון העז שלה למצוא את הוריה לאחר שהיא יודעת שהיא מאומצת. גם האלכוהוליזם יכול לתרום להתנהגות הרעה שלה. 
 
נדיה נותנה עיוורת כתוצאה מהתרסקות המטוס אך ילדה את ויקטוריה שהיא ילדה מאושרת והיא מודה שהצליחה לשמור את ההריון גם במחיר הראייה שלה. 
 
מסתבר שאסקיאל לא שכח את הנקמה בפדרו, למרות ההשיג של ראשות המועצה וכנראה שגם עזר לפדרו להפוך למושל, ומסתבר שמריה נעלמה ואבדו עקבותיה ולא נשאר זכר לצוואה האמיתית שלבנחמין ומסתבר שהיא אצל אסקיאל ואם הוא שומר אותה ולא השמיד אותה, אז סביר להניח שגם את הכומר הוא לא רצח והוא שומר את הקלפים למאבק בפדרו, בעוד הוא ופדרו עושים הון פוליטי בעוד אדולפו עושה את העבודה המלוכלכת בכינוי "העקרב" אז מזל שנדיה הזהירה את חוספינה לא לספר לאחיה שהיא בחיים. 
 
איזה אכזבה מרפוחיו שהוא ואסמרלדה נראו זוג מדהים, אך אחר י שבע שנים רפוחיו לגמרי אדיש כלפייה למרות שהיא בהריון ממנו, ואסמרלדה זוללת אולי מחוסר רגש חיבה מבעלה ואולי סתם בעיות אכילה, אך רפוחיו מחפש לא להיות בבית, וכשמוניקה התוודתה בפניו שמאוהבת בסגן הוא היה מאושר לספר שגם הוא וכאב לשמוע שהיא מאוהבת בדמטריו וליבו נשבר, בעוד הוא נשוי. גם דמטריו הפך לרודף שמאלות, אך מוניקה הבינה שזה בגלל החשש מהכאב כמו שהיה עם חוספינה וניסתה לפתח משהו רציני איתו, אך הוא התחמק ממנה ואחיינו עזר לו בכך שטען שהוא בנו. 
והנה קיבלתי את התשובה
10/01/15 10:41
32צפיות
הם התרסקו במקסיקו ומצאו את הכסף שבעזרתו ארגנטינה לפני שפדרו שיגלה שהם בחיים ולכן גם לא מצאו שום שריד שלהם. וגם נדיה התעוורה בהדרגה לאחר שויקטור גרר את אלחנדרו המעולף ונדיה נאלצה לצאת מהים בכוחותיה שלה. איזה יופי שהכול הגיוני ולא עשו את זה חסר הגיון כמו כמה דברים לא הגיוניים בכישוף שאפילו קרלה אסטרדה ומריה סורטיני ירדו לרמה של הצבעה דמוקרטית בחברה בלי קשר לאחוזי המניות ומדע בידיוני של מחיקת זיכרון. 
 
ובכל זאת נדיה וויקטור החליטו בגלל דברי גרסיאלה שמונסראט מתה, ברור שהם פחדו ליצור קשר עם אגווה אסול מחשש שפדרו ימצא אותם ולכן לא ביררו כלום, אבל הם מניחים מראש שמונסראט מתה ואומרים זאת בוודאות גם לאלחנדרו וגם לחוספינה. 
 
אלחנדרו מבכה את זה שבנו גדל כיתום כנראה עם סבאתו וסובל מכך בעוד לאורו מאושר כי אימו תמיד איתו, וחוסה לואיס מציע באצילות ללאורו לא לקרוא לו אבא ושאביו תמיד יהיה אלחנדרו, אך לאורו מאושר מהאפשרות שיש לו שני אבות, אחד בשמיים ואחד לצידו ומפציר בחוסה לואיס להיות אביו. 
 
פדרו מצליח לעלות על עקבותיהם של ויקטור ונדיה ומסתנן לדירה של נדיה ועורב לה. 
 
מקריו פלט בפני דומינגה ששמר סוד לאמליה ואולי יבואו אליו בטענות על כך שהרי הוא היחיד שיודע שפביולה היא אחותו של אלחנדרו ולא בת דודתו ואולי העובדה שלאוריטו הוא אחיין שלה הייתה מרככת אותה והיא הייתה מסכימה לחלוק את הירושה, ואולי יבואו על כך בטענות למקריו. 
יש פה בעיה קטנה.....
10/01/15 12:37
47צפיות
בפרק 122 אנחנו פוגשים את חוספינה ומבינים שתומס אחיה נפטר. אז.... אז אין מה להזהיר גופה מתה.
התכוונתי לאדולפו אחיה של נדיה
10/01/15 18:50
29צפיות
חוספינה מספרת שאחיה מת ועכשיו אין מריבה על כסף והיא יכולה לתת לנדיה לחסוך את הכסף מהקונצרט ולשלם בעצמה על הטיפול באלחנדרו. חוספינה נשלחת להביא את רוסריו ולאורו ולא מבינה מדוע נדיה אומרת לה לא לספר לאדולפו שהיא בחיים, אז נדיה צודקת כשהיא נותנת לאחיה העקרב לבכות אותה, כי הוא למרות שעזר לה בהחלט יכול למכור אותה לפדרו. 
איזה יופי שאמליה לא כזו תמימה ונאיבית
14/01/15 20:35
2צפיות
מתסבר שאחרי שפדרו נתן לה את העדויות של בעלה, היא הלכה לבקר את חוסה לואיס בכלא ושמעה שהכול שקר שחואקין אמר כשפדרו איים על עליה ועל בנותיו וגם המכתב האמיתי שאבד ואמליה החליטה להיענות לחיזוריו של פדרו כדי לרגל אחריו ולחשוף אותו ולכן היא גם עקצה את קרלוטה אם היא בטוחה ביושר של בעלה, כי מהחקירה של רובלדו וחוסה לואיס היא יודעת שאסקיאל שותף של פדרו. היא גם ניסתה לעזור לויקטוריה החטופה ואמרה לה לשחק כאילו היא הבת של פדרו, וניסתה לקחת אותה לקניות ולהציל אותה מציפורניו של פדרו, אך פדרו לא נתן לה לצאת. אך אמליה מיהרה להיפגש עם חוסה לואיס כדי לעדכן אותו.
 
לעומת זאת ויקטור נפל במלכודת והאיש שזייף עבורו מסמכים, השליח שלו עבד בשביל פדרו ודקר אותו, מזל שאלחנדרו לא היה ליד ולא נדקר ויכול להציל את ויקטור.
 
מונסראט נוהגת באנוכיות כשמוחה שאלחנדרו לא התחבא וחיכה לה, כאילו שזה היה אפשרי לאור כל המשטרה שדלקה אחריו. 
 
חוספינה גילתה שמונסראט בחיים, אך גרסיאלה גנבה לה את הנייד לאחר שענתה לנדיה ואין לה את המספר בארגנטינה ולכן היא לא יכולה ליצור קשר עם אלחנדרו, ויקטור ונדיה, והם נאלצים להסתפק בכסף מהקונצרט לזיוף מסמכים. חוספינה לא יודעת שאלחנדרו התעורר וגרסיאלה טוענת שנדיה סיפרה לה וכך שומעת הכול מחוספינה ומפצירה בה לתת למונסראט לשקם את חייה עם חוסה לואיס ולא להיות כבולה לאדם שבתרדמת. 
 
אדולפו מצא במקרה את מריה שמסתבר שעובדת בזנות ואולי גם נרקומנית והיא קצת חזרה לעצמה והפצירה באדולפו לרצוח אותה כי היא השלימה עם מותו של אלחנדרו ולא צריכה את החיים בלעדיו אך אין לה אומץ להתאבד. 
|*|נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד|*|
08/01/15 14:53
30צפיות
|מיקרופון|העונה החדשה של הכוכב הבא יצאה לדרך, וזה המקום להרים את המסך ולדבר על כל מה שחם!
אז איזה ביצוע המיס לכם את הלב? איזה ביצוע פחות אהבתם? ומיהו המתמודד שיהיה לדעתכם הכוכב הבא?

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום  הכוכב הבא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי|העונה השישית של יומני הערפד כבר כאן!
דרמת המסתורין העל-טבעית שכבשה את העולם חוזרת וזה המקום לדבר ולשתף!

מוזמנים להיכנס לפורום יומני הערפד ולהתעדכן בפרקים החדשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
למה זה יומני ערפד
08/01/15 16:30
36צפיות
אם יש גם זאבים בסדרה? טמטום.. בכלל סדרה הזוייה. הפסקתי לצפות בעונה השלישית
סמיילים ופרצופים שמצאתי בנייד הדר בשבילךಥ_ಥ(╯︵╰,)
08/01/15 16:46
43צפיות
לא הצלחתי לשים בתוכן. ╥﹏╥
º
מגניבD:
09/01/15 12:50
7צפיות
מנסה משהו לא להתייחס
09/01/15 20:00
14צפיות
��
פרצופה האמיתי של הבית היהודי
08/01/15 20:39
65צפיות
זה היה מובן מאליו בנט חובש כיפה
09/01/15 00:49
54צפיות
וחוץ ממיעוט בודד מבין חובשי הכיפות הם לא יכולים לתמוך בנישואים חד מיניים, אפילו רב רפורמי שי פירון מתנגד לזה, למרות שחזר בו. ובכלל ימין זה גם שמרנות, אני בטוח שגם ליברמן חושב כ למרות מאבקו על ברית הזוגיות. ועוד מפלגה שמתנגדת לנישואים חילוניים בטענה שהיא תאפשר התבוללות, ברור שתתנגד לנישואים חד מיניים. 
 
חוץ מזה שזה לא משנה כי אם ביבי, הרצוג ולבני לא יושבים ביחד וסביר להניח שלא אז דרעי ויהדות התורה הולכים לקבל את חצי המלכות לא משנה מי יהיה ראש הממשלה ועמדתם בנושא ידועה. 
 
חבל שאת חושבת כמו לבני שתיתן לדרעי את ניהול כל מדיניות הפנים רק שיאפשר לה לתת הכול לאבו מאזן. 
 
אבל לפחות שמח שכחלון הביא את גלנט שהוא גם לא שמלאני וגם יודע איך להילחם והשמלאנים בזים לו על שבעופרת יצוקה העדיף את חיי חייליו על חיי העלק אזרחים פלסטינים. אז לפחות אולי יש לך למי להצביע.
 
אני לא הומופוב ואין לי בעיה עם החד מיניים, אבל אני לא מבין לא את הצורך בנישואין ובנט דיבר בערוץ 22 שהוא נאבק לתת להם זכויות בלי הכרה רשמית שזה גם לדעתי הפתרון הטוב ביותר וגם את מצעדי הגאווה מעולם לא הבנתי. אין לי שום דבר נגדם, אבל מצעדי הגאווה והצורך בנישואים נראים לי כהתגרות. 
 
ועוד פעם ברור שמי שמתנגד לנישואים שאינם דתיים יתנגד עם לנישואים חד מיניים שאף דת לא מכירה בהם. 
º
09/01/15 12:02
9צפיות
חח רנת זה סתם בולשיט, תראי את הראיון של בנט אתמול בנושא
הודעה זו מכילה סרטונים
09/01/15 11:59
73צפיות
הבן אדם פשוט תותח על ועל כל מילה שיוצאת לו מהפה אני חותמת עם עט זהב.
 
בנט הוא חובש כיפה, התורה והמדינה לא מכירים בנישואים חד מיניים, אבל בנט אומר שבכל הנוגע לזכויות שלהם הוא תומך גם תומך זה הכל 
 
גם ציפי הפטפטנית והרצוג הצנונית מעולם לא הכירו בנישואים חד מיניים. הם וחבריהם משקשקים מפחד מההתחזקות של בנט, בנט מודע לזה בהחלט תראי את סוף הסרטון שם הוא יצא ענק במיוחד שלא לדבר על משפט המחץ האחרון איך שקטל את דני קושמרו{שהרי המוטו של בנט בבחירות זה"מפסיקים להתנצל אוהבים את ישראל"}
 
אני ממש סוגדת לאיש
צודקת, השמאל הליברלי לא יעשה כלום הקהילה הגאה
09/01/15 14:23
35צפיות
וגם לא למען נישואים אזרחיים, כי בשביל להעביר את מדיניות הנסיגות הם יצטרכו את הקול של דרעי והקולות של יהדות התורה. הרי ברור שהטלפון הראשון שהרצוג עושה אחרי הבחירות זה דרעי כשהוא מתחנן לפניו להמליץ עליו ולא על ביבי ולמרות ההתנצלות של שי פירון,זה מה שהוא חושב. ולמעשה כולם בליכוד ובישראל ביתינו חושבים ככה וגם אחרון הרפובליקנים בארה"ב חושב ככה, כי הימין זה גם מסורת זה גם ערכים ישנים ועובדה שחלק ממועמדי הבית היהודי לא חבשו כיפה כשהם הסבירו את זה. 
 
ואנשים הסבירו היטב שכל אחד יעשה בביתו ומשפחתו מה שהוא רוצה, אבל שלא ידרשו הכרה של נישואים, גם הרבה זוגות הטרוסקסואלים חיים כמשפחה בלי הנייר של הנישואים. 
 
כל הכבוד לבנט שהסביר ולא התנצל ולא יאומן איך אלו שאחרי הבחירות יהיו כלבים של דרעי יצאו בשצף קצף, כשחוץ ממר"צ אף אחד מהם מעולם לא הצביע בעד החוקים הנוארים שהם בעדם. 
אני לא מבינה למה השדרנים לא נותנים לו לסיים משפט אחד
09/01/15 19:53
41צפיות
ותודה.
º
כי לא קוראים לו בוז'י/ציפי/זהבה גלאון חח
10/01/15 15:31
11צפיות
שאלות, חדשות ובקשות
הודעה זו מכילה תמונות
42תגובות
06/01/15 11:59
221צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן

(המשך...)
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
º
תמונות
הודעה זו מכילה תמונות
08/01/15 11:24
28צפיות
undefined
סבסטיאן רולי מדגמן לcklass
הודעה זו מכילה תמונות
08/01/15 11:27
67צפיות
עם אזמרלדה פימנטל(תהום של תשוקה)
º
הודעה זו מכילה תמונות
08/01/15 11:31
34צפיות
º
הודעה זו מכילה תמונות
08/01/15 11:35
35צפיות
הודעה זו מכילה תמונות
08/01/15 11:57
37צפיות
אחרונה
Muchacha italiana viene a casarse
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
45תגובות
03/01/15 18:55
234צפיות
שירשור תמונות מהטלנובלה החדשה והמקסימה בכיכובם של ליביה בריטו{אהבה מנצחת, תהום של תשוקה}וחוסה רון{ים של סודות, שקרים}. מספר פרקים מהטלנובלה צולמו גם באיטליה ובין היתר משחקים שם גם ג'סיקה קאווץ',...

(המשך...)
שירשור תמונות מהטלנובלה החדשה והמקסימה בכיכובם של ליביה בריטו{אהבה מנצחת, תהום של תשוקה}וחוסה רון{ים של סודות, שקרים}. מספר פרקים מהטלנובלה צולמו גם באיטליה ובין היתר משחקים שם גם ג'סיקה קאווץ', אנריקה רוצ'ה, ואלעזר גומז.
 
מצרפת גם את הטריילרים הפתיח ואת שיר הפתיחה המהמם
שרשור שערי מגזינים חודש דצמבר
05/01/15 11:38
92צפיות
º
ארסלי גונסלס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 11:43
98צפיות
º
סלסטה סיד
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 11:48
117צפיות
מדהימה
05/01/15 14:02
50צפיות
תודה
º
כריסטיאן מאייר
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 11:50
88צפיות
º
פלורנסיה ברטוטי
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 11:53
93צפיות
º
ג'נסיס רודריגז
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:31
77צפיות
º
ג'יאובנה אנטונלי
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:35
89צפיות
º
גריסלדה סיציאלני
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:36
77צפיות
º
גריסלדה סיציאלני
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:37
72צפיות
º
ג'קלן ברקמונטס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:38
79צפיות
º
ג'קלין ברקמונטס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:39
74צפיות
º
מאייטה פרוני
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:42
107צפיות
º
מהממת!
06/01/15 18:17
10צפיות
º
מוריאל סנטה אנה
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:49
67צפיות
º
ונסה ויז'לס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:50
74צפיות
חימנה נווארט
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 12:51
81צפיות
אחרונה
º
ממשיכה, מריאנה שימנס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 17:56
70צפיות
º
ברק טוזונטאץ
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 17:57
62צפיות
º
סלמה ארגץ'
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 17:59
55צפיות
º
פרננדה ווסקונסלוס
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 18:00
60צפיות
º
איסיס ולוורדי
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 18:02
52צפיות
º
דבורה סקו
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 18:03
66צפיות
º
באדה אישז'יל
הודעה זו מכילה תמונות
05/01/15 18:05
102צפיות
06/01/15 14:04
28צפיות
תודה
º
ידעתי שתאהב את זה!
06/01/15 14:37
17צפיות
º
06/01/15 18:27
8צפיות
º
תודה רבה
06/01/15 18:25
9צפיות
שאלות, חדשות, בקשות
הודעה זו מכילה תמונות
53תגובות
02/01/15 16:47
185צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום

(המשך...)
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן
שבת שלום
קבוצות צפייה ארגנ'- סופ"ש
02/01/15 15:57
25צפיות
שרשור מרוכז לקבוצות הצפייה לטלנובלות הארגנטינאיות במקביל לשידורן שם:
GUAPAS
Noche&Dia

צפייה מהנה  
נא להגיב בתת-שרשור המתאים!
GUAPAS-פרקים 165-169
הודעה זו מכילה תמונות
02/01/15 16:00
27צפיות
.
מחפשים דרכים *לא* מקוריות לדחוף פלאשבקים (עד 168)
02/01/15 16:10
36צפיות
רציני עכשיו, זה לא מוגזם כבר? למה צריך כ"כ הרבה פרקי פלאשבקים?! שהיו מקצרים את הטלנובלה ב-5 פרקים (לפחות!)
אאל"ט בשבוע הבא הטלנובלה מסתיימת...נכון? הלוואי שהפרק האחרון לפחות ישיב את הטלנובלה למעמדה לאחר צלילה למעמקים מביכים
 
לא אהבתי שאלה שכב עם אנדריאה ובמקביל התנשק עם ריינה...ממתי אלה רוקד על שתי חתונות?!
מיי רוצה תינוק
דיברו על לורנה שהיא בהיריון...אולי שיחזירו אותה לקראת סיום?!
בגלל החגים יש פרקי פלאשבקים
03/01/15 14:07
29צפיות
אנשים מפספסים את הפרק בגלל החג - אז כדי שהם לא יפסידו משהו משמעותי, אני מנחה ששמים את הפרקים עם הלפאשבקים, במקום לא לשדר פרק...
יפה שהם זכרו את לורנה לכל עניין הפלאשבקים - אני כבר בקושי זוכרת שהיא ומיולר היו בסדרה...
 
גם בנוצ'ה היו פרקי פלאשבקים..
 
מרגישים שגואפס לקראת סיום... חבל לי, אני אתגעגע... :-\
הפלאשבקים אכן מוגזמים
03/01/15 19:41
28צפיות
אבל הם לפחות מאפשרים לי לדלג לא מעט דקות קדימה, ככה שאני סובלת פחות זמן

בגדול, לא קורה יותר מידי.
לאורה ופבלו יחד ונראה שאחרי הניסיון של סינתיה לחטוף את הילד היא כבר לא תפריע להם יותר.

מיי ודונו הפכו לזוג שגרתי ומשעמם.

המשולש אנדריאה-אלה-ריינה לא ממש ברור לי.
מצד אחד הוא אמר לאנדריאה שהפרידה שלהם היא עובדה מוגמרת,
אבל מצד שני בארוחת ראש השנה שלהם הוא נראה הרבה יותר קרוב אליה מאשר אל ריינה.
ואני כבר לא מדברת על העובדה שהוא שכב עם שתיהן. מיותר

סילביטה ופלקון חמודים.
ושמישהו יתקע לה כבר איזה המבורגר
לא יכולה לסבול את הרזון החולני שלה.
מסכימה עם על מילה
03/01/15 21:07
24צפיות
משעמם רצח 
סילביה צריכה פחממות מורכבות
איזה פרק שודר אתמול
03/01/15 21:03
21צפיות
ואיפה אפשר לראות אותו? 
º
לדעתי 168
03/01/15 21:06
12צפיות
יש בעיה רצינית עם המספור...
03/01/15 23:29
31צפיות
באתר אל-טרסה כתבו שהפרק האחרון ששודר הוא 170, וביוטוב 168...
כשבעצם מדובר ב-169
לפי המעקב שלי זה 168...
04/01/15 19:36
18צפיות
דילגתי על פרק??
מוניקה חזרה
03/01/15 21:08
33צפיות
ויש לה חבר שמזכיר את טנו .  נראה לי קאבו . חחח ... מטומטם 
השבוע מסתיימת הטלנובלה
04/01/15 23:59
30צפיות
נותרו עוד 4 פרקים, הטלנובלה מסתיימת ב-9/1
Noche&Dia-פרקים 22-24
הודעה זו מכילה תמונות
02/01/15 16:02
67צפיות
.
אז מה היה השבוע?
04/01/15 19:33
56צפיות
הממ כל עניין הבידוד הזה שהיה בתחילת השבוע - למה לכל הרוחות יש להם מצלמות בכל הבית?!#!# אבטחה? באמת? יש לו פאקינג מצלמה בחדר שינה, מה הוא בדיוק חושב שמצולם שם?
ואיזה חטטנים כולם שהם מסתכלים
וחוצמזה פיקו הייתה חמודה איתו כשהוא היה הוזה כזה. ואז באמבטיה מזל שלפחות שם אין מצלמות.
היו תוקעים אותם קצת יותר בבית, שהיה מתפתח משהו בין מילי וחואקו כבר
ושתעזוב כבר את ניקו מה ההתלבטות הגדולה, ברור שהיא לא אוהבת אותו. (ואני אפילו לא מדברת על זה שהוא קרציה).
 
דיייי כבר לחפור עם אותם פלשאבקים כל הזמן, אוף אנחנו זוכרים מה קרה ביניהם, די
 
קסטרו נסחף ממש עם המכות שהוא הכניס להוא וגם הוא פאקינג מפקד משטרה למה הוא לא טרח להראות לפרחחים את האלה את התג שלו פשוט? לא בטוחה שהם היו מתנהגים ככה לשוטר. אידיוט ממש.
 
ממש עצוב לי על מרטינה והבן שלה, מה שהיא אמרה בוידאו שליברמן צילם אותה
 
וברברה פתאטית, לפני שניה ויקו אמר לה שהוא לא בדיוק אוהב אותה, אז מה את קופצת עליו?
 
ולמה פאולה ממשיכה עם החתונה וגסטון!?@
גם אני כמוך וכמו ויקו
04/01/15 20:59
33צפיות
הייתי בעד הסגר ארוך יותר...
אבל לפחות הם התקרבו קצת - גם הנשיקה וגם החלום של פאולה שבא בעקבותיה...
הם זוג ממש חמוד!! היא גורמת לי להרגיש את ההתרגשות, הביישנות והפאדיחה הזאת שגורמת לך להסמיק כשאת מאוהבת.. הם ממש חמודים ביחד!!!
 
אני לא מצליחה להבין משהו - אם חואקו יהיה עם מילי... עם מי ג'יסה תהיה?? הבן של אינצ'אוסטי נראה בן 3 ליד ג'יסה...
 
אני אוהבת את הסדרה, ומתנחמת שאחרי שכל הסדרות נגמרות לנו - לפחות נשאר עם סדרה נחמדה
º
גם אני לגמריי לא הבנתי את הקטע עם המצלמות
04/01/15 23:43
16צפיות
שונאת פלאשבקים
05/01/15 17:49
27צפיות
וגם את ברברה.
כזאת נדחפת

בכלל, הסצינה הזאת שבה היא בטוחה שהוא מדבר עליה כשהוא בעצם מתכוון לפיקו הייתה מידי טלנובלית ומטופשת.
במיוחד לאור העובדה ששניה לפני הוא הבהיר לה שהוא לא ממש בעניין שלה.
º
05/01/15 20:30
4צפיות
מוטיב חוזר של חלומות
04/01/15 23:42
30צפיות
אחרי רצף של חלומות סיוטיים של ויקו על החתונה של פיקו, השבוע פיקו היא זו שחולמת חלום מלחיץ משהו...אהבתי את הצורה שבה הם מעבירים אותם
אח"כ הגיעה סצינה ממש חמודה בין פיקו לויקו שהיא באה וחיבקה אותו כי נלחצה מכך שהוא מת בחלום
יכולים לבנות סיפור אהבה ממש עוצמתי ביניהם, אם רק יבנו אותו נכון ויזהרו לו ליפול בחבל הדק...
 
 
החלומות מתוסרטים ומצולמים מעולה
05/01/15 17:46
27צפיות
מעניין מה הקשר ביניהם למה שיקרה במציאות, וכמה ממה שקורה שם באמת יתגשם.
יכול להיות שזה סימן לבאות?

מסכימה לגבי הפוטנציאל של סיפור האהבה בין פיקו לביז'ה.
כימיה מצויינת כבר יש שם.
עכשיו רק נשאר לא להרוס.
יחודש הבידוד לאלתר!
05/01/15 17:43
38צפיות
לא היה לי מספיק ממנו.
אם כי אפשר היה בהחלט "להחלות" את ביז'ה בקטנה. זה היה קצת אובר-דרמטי לטעמי
אבל הוא וויקו היו סופר חמודים

גם היה סופסוף טריגר להתקרבות מסויימת בין מילי וחואקו.
יאללה, שיתנשקו כבר!
הכל קורה שם כ"כ לאט
ולא ייאמן איזה סרטים היא אוכלת על הפרידה מניקו, כשהיצור הזה בוגד בה על ימין ועל שמאל.

פחות אהבתי את מה שקרה עם קסטרו ולוסילה השבוע.
האלימות שלו הייתה מוגזמת וגם התגובה שלה.
וחבל שזה קצת הרחיק ביניהם לרגע, אבל נראה שהפרחים יישרו את ההדורים

ממש אהבתי את כל הקטע עם אווה והכלב
ופיקו יצאה ממש חמודה כשהביאה לה אחד חדש (ומתוק כפליים!)

השבוע נפתחה רשמית חזית בין פיקו למנדוסה
הולך להיות מעניין.
מנדוסה נמצאת עכשיו תחת זכוכית מגדלת והשקר שלה בסכנת היחשפות.

 
GATA
הודעה זו מכילה תמונות
31/12/14 18:32
58צפיות
  
פבלו וסנטביטו משתחררים מהכלא
31/12/14 18:49
49צפיות
קודם סנטביטו, תודות לעדות של וירחיניה המתוקה וימים ספורים לאחר מכן גם פבלו תודות לדמיאן וסילנסיוסו וזה אחרי שהיה לכמה רגעים ספק אם פבלו אכן ישתחרר "תודות" למריאנו המנוול שניסה בכוונה לשכנע את פבלו שיודה באשמה ואחרי שזה לא הצליח לו הלך לאיטלקי וביקש ממנו להעיד נגדו באופן רשמי שונאתת את הדמות האכזרית והמתחסדת הזו אבל העיקר שלא הצליח לו ופבלו יצא לחופשי! ועכשיו הוא ואסמרלדה מתכננים את החתונה שלהם..! אבל די ברור שהיא לא תצא לפועל מאחר ויש כל כך הרבה רמזים ומאחר שזה פשוט ידוע שהראשיים לא יכולים להתחתן באמצע הטלנובלה אלא רק בסופה חח
 
גם התגלה לנו שהשותף של האיטלקי הוא זה שירה בו, חשדתי בזה ומסתבר שהוא אכן ירה אבל בהוראתו של האיטלקי מטורלל לגמרי זה. ועוד מסתבר שיש לו אישה שבכלל מאז ומתמיד מאוהבת בסילנסיוסו 
 
משפחת נגרטה סולקה מביתה וסופסוף הבית חזר לידיהם של סילנסיוסו ופלה מיותר לציין שנהנתי מכל רגע בו לורנסה התבכיינה התמרמרה והתמסכנה לנוכח המחסן הקטן שעברה אליו יחסית לאחוזה הגדולה שחיה בה שנים כה ארוכות "יש פה ג'וקים! מגעיל פה!" שמחה שהמשרתים החמודים נשארים לשרת את סילנסיוסו חוץ מהמשרתת המלשנית ההיא שטוב שהלכה עם משפ' נגרטה
 
קצת מטריד שסילנסיוסו אמר למרסדס שאם יקרה לו משהו שתפתח את הכספת ותקרא את הצוואה שלו, זה היה נשמע כמו צוואה לפי איך שהוא תיאר את זה.. אני ממש מקווה שהוא לא ימות הוא ופלה צריכים לגלות כבר לאסמרלדה שהיא ביתם ולא לבזבז עוד זמן יקר, מקווה שזה יקרה בקרוב
האיטלקי באמת מטורלל
31/12/14 20:46
38צפיות
לפצוע את עצמו דרך לופה כדי להאשים את פבלו, ופציעה אמיתית שגרמה לו להיות בקומה. ואיזה אכזבה מלופה שהסכים מלכתחילה, אבל לפחות הוא מתחרט ולא מוכן שפבלו ישב בכלא בגלל זה. 
 
לאיטלקי יש אישה והוא כמובן לא איטלקי ושמו דומינגו ולא דומניקו, אבל הם לא נשואים, כך שהוא באמת יכל להינשא לאסמרלדה כפי שהבטיח לריטה. והאישה שהייתה מאוהבת בפרננדו, הייתי חושב שהיא חטפה את אסמרלדה מבלנקה, אבל זה היה גבר, אבל אולי היא שיתפה פעולה עם אגוסטין ואולי לא, אבל נקווה שלא תצליח להפריד בין סילנסיוסו לפלה עכשיו. 
 
מריאנו באמת פגע רע, קודם הכין קו הגנה כושל, אחר כך שכנע את פבלו להודות באשמה ובסוף גבה עדות רשמית מהאיטלקי שתהיה תלונה ולא רק אמירות של פצוע קשה. ודמיאן לא יודע על רגשותיו של מריאנו לאסמרלדה ושם לב שמריאנו עושה עבודה גרועה כעורך דין בכוונה, אבל לא מחבר את הקצוות ולא מבין מדוע מריאנו מחפש להזיק לאחיו. 
 
אכן חתונה בכנסייה בשלב כזה, זה נדיר ועדיין פחות מחצי סדרה מאחורינו, וחיסלה עוד צריכה לעשות הרבה צרות במחצית הזאת של הסדרה כדי להצדיק את קיומה כצלע שלישית רעה. 
ונפרד מהכלא המהמם בוידאו ו5 תמונות מהשבוע
הודעה זו מכילה תמונותהודעה זו מכילה סרטונים
31/12/14 19:01
76צפיות
סצנת המרד הייתה חזקה ממש אהבתי אם כי הייתי בטוחה שבזכות העובדה שפבלו ניטרל את המרד ישר יסלחו לו או שלפחות המורד הראשי יירד לו מהגב אבל לא... במזל פבלו גבר עליו לאחר מכן כשהוא שוב תקף אותו והפעם בסכין
 
מזל שפבלו יצא סופסוף מהכלא, וגם סנביטו כמובן. אין ספק שהמקום הזה סיכן אותם מאוד וכחף מפשע לאף אחד זה לא מגיע. 
 
אם כי בתור צופה המבצר התקופתי הזה הוא תענוג לעיניים כך שמקווה שבקרוב עוד מישהו ייכנס לשם אבל הפעם מישהו שבאמת מגיע לו כמו..מריאנו
מעניין שאחרי שפבלו שכנע את כולם להפסיק את המרד
31/12/14 20:56
41צפיות
בכל זאת נמצאו אנשים לנעול אותו יחד עם מנהיג המרד שיתנפל עליו עם סכין. 
 
וגם הסתבר שהמנהל של הכלא היה מנהל הכלא של סילנסיוסו, אבל לא במקרה סילנסיוסו לבש מדים כחולים ופבלו וסנטביטו מדים אופיינים למקסיקו בצבע ירוק-אפור, כי המנהל הועבר מהכלא של סילנסיוסו לכלא של פבלו עם אותם התנאים שנפגשים עם האסירים בחצר הכלא כמו בבית ספר ולא רק במקום המיועד לביקורים שנשמר לאחרי שפבלו הואשם שהוא תקף ונשלח לבידוד וסילנסיוסו קיבל אישור מיוחד לבקר אותו ומנע מאסמרלדה לבוא, כי העמיד את פבלו במבחן כשתבע ממנו להתרחק מאסמרלדה לאחר שישוחרר ואיים למנוע את ההגנה עם ילחם על אסמרלדה, אבל ברוך השם זה לא שסילנסיוסו שוב דוחה אותו, אלא כדי לבחון את המאבק של פבלו על אהבתה של אסמרלדה והנחישות שלו והוא הבהיר זאת גם לנו וגם לפבלו ברוך השם. 
אבל זה הרי אותו בית הכלא הוא נראה בול אותו הדבר
הודעה זו מכילה תמונות
01/01/15 22:08
40צפיות
אני הבנתי שהמנהל של הכלא היה העורך דין של סילנסיוסו ועכשיו הוא פשוט הפך להיות מנהל בית הכלא ושמדובר על אותו המקום. לא יודעת לפחות זה מה שאני הבנתי
ברור שצילמו באותו כלא עם כל הכבוד הם לא יפזרו כסף על כלא
02/01/15 02:09
28צפיות
דומה. וגם מספיק לשנות את צבע המדים כדי להראות שזה כלא אחר. אבל לסילניוסו לא היה עורך דין ולכן הוא לא נאבק לטהר את שמו עד עכשיו, מנהל בית הכלא הגיש איתו בקשת לחנינה ללא הועיל, וגם בגלל הקשר עם המנהל, לא היו לו זמן רב בעיות כמו שמיד התחילו לדמיאן ואחת עזרה ואז הוא גם השיג עבורו עורך דין לחיפוש ביתו ולהיאבק על רכושו וזה עורך הדין אוסריו. וסילניוסו אמר בפירוש שהוא הועבר לכלא הזה. למרות שאכן ב"רק נשיקה" הראשי נשלח לכלא שבו ישב האבא של הראשית וזה שעשה בעיות לאבא של הראשית עשה בעיות גם לראשי, אבל כאן לסילניוסו לא היו בעיות עם האסירים שאנחנו יודעים עליהם.
אהה הבנתי, אבל לדעתי זה סתם מיותר שעשו כאילו זה שני
02/01/15 11:59
23צפיות
בתי כלא כי הרי שקוף שזה לא חח
נראה שהעוני דווקא מיטיב עם לורנסה... מפתיע.
01/01/15 16:30
47צפיות
לפחות עכשיו היא מוכנה להביט בקטנטנים ואף לברך את פבלו לרגל חתונתו גם אם זה לא לרוחה.. פשש התקדמנו אם כי אני עדיין מחכה שהיא תתנצל בפני וירחיניה על כל המילים האומללות שאמרה לה ועל מה שעשתה לסנטביטו אגוסטין אין בכלל מה לדבר הוא בשלו
 
מריאנו ממשיך להיות בלתי נסבל ומתחסד כשמסכים להיות שושבין ולאחר מכן ממלמל לעצמו שזה בא על חשבונו חיסלה ממשיכה לנסות להימרח על פבלו בכח אבל פבלו חזק ואיתן מול החיזורים הגועליים שלה ומוניקה שאף פעם לא סימפטתי אותה מראה את הפרצוף האמיתי שלה ומאיימת על אסמרלדה שתנוח.. גם איך שהתנהגה מול לורנסה ואגוסטין ממש גועל נפש ואיזו צביעות עוד קוראת להם דודים בפני אסמרלדה ומשחקת אותה מגנה עליהם קנאית
 
בשביל מה בכלל פבלו ואסמרלדה צריכים ללכת ערב לפני החתונה שלהם לתערוכה של פבלו במוזיאון של חיסלה? הרי ברור שזה מתכון לאסון אסמרלדה הייתה צריכה לדרוש מפבלו להתנתק ממנה ולמצוא מישהו אחר שיציג את התמונות שלו, ובכלל פבלו בעצמו היה צריך להבין שהיא מסוכנת בטח ובטח כשהיא כבר אמרה לו שהיא מאוהבת בו לא פעם ולא פעמיים. 
 
עכשיו השאלה היחידה שנשאלת היא איך תיהרס החתונה של פבלו ואסמרלדה על ידי חיסלה? על ידי מוניקה? על ידי מריאנו? או על ידי כל האויבים יחדיו? תשובה כנראה בפרק הבא חח
אסמרלדה מתחילה להבין שהיא הבת של פרננדו ופלה
03/01/15 18:12
20צפיות
כשריטה מביאה את החבר שלה להכיר את בלנקה ונחשף עברה כזמרת וכשאסמרלדה שואלת אם היא אימה, בלנקה טוענת שהיא חברה של אימה שעבדה באותו מקצוע, ואסמרלדה זועמת כי היא מרגישה שמתכחשים לה ובליבה חושדת וכועסת על הסוד ממנה ופבלו מרגיע אותה, אבל גם סילנסיוסו מבין שהיא חושדת באמת. 
 
כמה זמן לוקח ללורנסה היא מגרשת את פבלו בבוז, מגרשת את אסמרלדה בלי להביט לעבר הנכדים ומנסה להיות מתנשאת עד כמה שאפשר, אבל בסוף מביאה את אגוסטין לראות את הנכדים שהוא דוחה שוב, אך היא מבינה שהם נכדיה לאחר שראתה אותם ומתרככת. 
 
גם כלפי מוניקה התסריטאים אמביוולנטים, נראה שהחליטו לשמור את הבכורה של צלע שלישית רעה לחיסלה, אך לא יודעים אם להפוך אותה לטובה או להשאיר כרעה חלשה, אז מוניקה באה בשיטת חיסלה להאשים את אסמרלדה בסבל של הוריו של פבלו. האמת אני מבין שמוניקה לא רצתה לאכול את האוכל הפשוט ואולי גרוע שלורנסה ואגוסטין נאלצים לאכול, גם אגוסטין לא רוצה, גם אם הוא לא כל כך עלוב כמו האוכל של קנטלסיה בעל החיים ועל המוות. אבל גם אגוסטין כועס עליה. 
 
נראה שמריאנו, חיסלה ומוניקה פשוט מבקשים מהשטן אסון שימנע את החתונה וחיסלה ומוניקה חושבות שהתחינות האלה יועילו ומריאנו כבר מיואש לגמרי. 
ראיתי פרק ראשון דרך האתר אלונסו
02/01/15 15:58
53צפיות
וחייבת לציין שהילדים שנבחרו לגלם את פבלו ואזמרלדה ממש דומים לדניאל ומאייטה במיוחד הילדה וגם הקול שלה מזכיר את הקול של מאייטה. בחירה מצויינת של ילדים מבחינת דימיון.
 
טלוויסה מצליחים בבחירות האלה חוץ ממחר ולתמיד
02/01/15 17:52
34צפיות
ששם חסינטו הילד היה שחום עור וחסינטו המבוגר היה לבן ובהמשך הסדרה הסתבר שהוא אינדיאני או שבעצם אינדיאני זאת קללה אצל סנובים במקסיקו שקוראים לעניים שהם אינדיאנים כדי להדגיש את מעמדם הנמוך שהרי במאה ה-19 רוב האינדיאנים והשחורים באמריקה היו עניים ורוב הלבנים עשירים. אז הרעה במחר ולתמיד תמיד קראה למשרתים אינדיאנים ולא ברור אם זה באמת היה המוצא שלהם.  
דווקא הילדים ששיחקו את הראשיים היו מאוד דומים לסילביה ופרננד
02/01/15 19:49
30צפיות
ופרננדו. את חסינטו הילד אני לא זוכרת אבל אם אתה אומר כנראה שאיתו באמת לא כ"כ קלעו חח
 
אפרופו הקהילה הזו שאתה מדבר עלייה שמכנים אותה "אינדיאנים" נראה לי מריה מגאטה כלולה בהם. אולי בטלנובלות זה כינוי גנאי משום מה. בדרך כלל רואים אותם כקצת יותר שחומים, הבנות עם צמות ושמלות צבעוניות. ככה שנראה לי באמת יש קהילה כזאת. הם נראים כמו ילוב של מקסיקנים ופיליפינים משהו כזה.
מגאטה?
02/01/15 20:44
19צפיות
לא מלב פראי?
התכוונתי למריה מגאטה אבל נכון גם מריה מלב פראי כזאת! חח
02/01/15 20:47
24צפיות
כמעט שכחתי ממנה בושה לי וואי אני מתגעגעת לקטעים שרצו איתה חחח
º
אין עליה!
02/01/15 21:01
12צפיות
º
02/01/15 21:05
7צפיות
האינדיאנים הם ילידי אמריקה מלפני קולמבוס
02/01/15 21:26
19צפיות
זה ידוע ואצל מריה רואים צבע עור שכנראה אינדיאני, יכול להיות קצת אפריקני אבל סביר להניח שאינדיאני, השאלה אם השנואים של הצבועה באמת היו אינדיאנים, מרגריטה וגרדניה כנראה שכן כי מרגריטה גם פתחה בית ספר לניבי שפה אינדיאנים שפרננדה תמכו בו. השאלה אם אדוארדו היה אינדיאני כפי שהצבועה קיללה אותו. מה שאני מנסה להבין זה אם הסנובים קוראים אינדיאנים לאלה שבאמת מהמוצא הזה, או שזאת חזרה מאה שנה אחורה לזמנים בהם הצבע הלבן היה כמעט תמיד סימן למעמד והאוכלוסיה הילידית של האינדיאנים היו אנשים ממעמד נמוך. אז כנראה שאלו שנקראו אינדיאנים במחר ולתמיד באמת היו כאלה כי גם באהבת אמת קלונגה היה חצי אינדיאני, כך שאפשר לאפר אותו כך שהוא יראה כמו אינדיאני. 
הילד אכן דומה אבל הילדה רחוקה מלהיות דומה למאייטה
02/01/15 19:41
27צפיות
למאייטה יש יופי עדין ומיוחד והילדה שהביאו לא יותר מנחמדה לפי דעתי. מה שכן הקול אכן דומה
 
הילד מקסים איזה חתיך בטח יהיה כשיגדל מבחינת משחק הם היו מעולים שניהם ממש שיחקו ברמה גבוהה עם כימיה והכל ככה שבהחלט גם הפרקים ההתחלתיים זכורים לי לטובה
 
ממליצה לך להמשיך לצפות את תהני
 
 
רציני את לא רואה דימיון?
02/01/15 19:47
22צפיות
אולי הלוק הזנוח שלה מזכיר לי את אזמרלדה הגדולה
באיזה פרק הם גדלים?
ויזואלית בלבוש ובליכלוך יש דמיון כי ככה זה אמור להיות
02/01/15 19:54
28צפיות
אם אני לא טועה הפרקים עם הילדים הם עד הפרק העשירי לכל היותר או השביעי לכל הפחות. איך השתוקקתי כבר לראות את מאייטה ודניאל בפרקים האילה חחח למרות שבהחלט נהנתי גם מהם!
וואיייי
הודעה זו מכילה סרטונים
02/01/15 19:32
91צפיות
היו לי אלף ואחד ניחושים מה יקרה ערב לפני החתונה אבל את זה לא תיארתי לעצמי חיסלה המטורללת לא יכלה לשאת את העובדה שהניסיונות הכושלים שלה לחזר אחרי פבלו מול אסמרלדה בערב התערוכה נכשלו ואף הביאו לכך שפבלו ביטל את ההזמנה שלה לחתונה שלהם הסצנה שהיא נכנסה לשירותים והעיפה שם את כל החפצים מזעם רק הראתה כמה הבחורה הזו לא מיושבת בדעתה ומסוכנת בלי לחשוב פעמיים היא יצאה אחריהם כדי לגרום להם לעשות תאונה ערב לפני החתונה שלהם כדי שהחתונה תיהרס ולא תתקיים ולמרבה הצער היא הצליחה בזה כשהיא התנגשה בעוצמה ברכב של פבלו ואסמרלדה וגרמה להם להיפצע קשה מה שכן, סצנה חזקה אהבתי איך שצילמו אותה
ב"רק נשיקה"
02/01/15 21:39
48צפיות
אביו של הראשי שכר מתנקשים וגם הייתה תאונה, כך שנראה שהמבנה דומה. גם אביו של הראשי ב"רק נשיקה" מסר עדות שקר לאחר הירייה בבעל החנות שחיזר אחרי הראשית והעיד נגד בנו שהוא יצא ואמר שירצח את אותו בן אדם ומי שירה גם שם היה העוזר בחנות, אבל הוא ירה כדי להגן על הראשית כשבעל החנות ניסה לאנוס אותה והוא היה קטין. כך שהמבנה דומה, אך הנואנסים שונים. אז צדקת שיכולתי בתיאור העלילה שם לחשוף ספוילרים. 
חיסלה מטורפת על כל הראש
05/01/15 09:08
26צפיות
קודם לגרש את כולם בשירותים כדי להשתולל שם ואז לגרום לתאונה שרודפת את המכונית של פבלו ואסמרלדה עד שדוחפת אותם לעבר התנגשות במשהו ולבסוף סוגרת את הדלת על אסמרלדה כדי לא לאפשר לה להוציא את פבלו מהאוטו והשיא להאשים את אסמרלדה בתאונה בכך שלא וויתרה לה.
 
והמצחיק שהיא אומרת לפבלו שהאושר לא יכול להיבנות על הרס כשהתירוץ הוא רגשותיו של מריאנו כלפי אסמרלדה, בעוד היא בניסיונותיה להפריד בין פבלו לאסמרלדה במקרה שפבלו יהיה איתה זה מה שיבנה על הרס וכל ניסיונותיה לעורר את קנאתה של אסמרלדה כדי שתיפרד מפבלו. באמת אישה לא מאוזנת.
 
כל הכבוד לפבלו שדחה את חיזוריה ולפני כן ניסה לשכנע את סילנסיוסו לספר לאסמרלדה שהוא אביה ושהיא תבין אותו וגם מסתבר שסילנסיוסו מוכן לוותר על לשלוח את אגוסטין לכלא אם הוא יודה בפומבי שפרננדו היה חף מפשע ופעל מתוך הגנה עצמית.
אהבתי דווקא את הדרמה הזאת
05/01/15 19:29
22צפיות
הרי היה ברור שהחתונה לא תתקיים, הרי שומרים את החתונה לסוף הטלנובלה!! צילום התאונה התבצע בצורה מצויינת!! היה צריך לקרות משהו כדי לעורר דרמה וטוויסט בעלילה והרעיון של תאונה היה נהדר!! עכשיו אמא של פבלו מבינה שעשתה טעויות ומתנצלת על כך, ומביעה חרטה על היחס שלה כלפי גאטה!! מי חשב שזה יקרה?!?? עכשיו אח של פבלו שונא את חיסלה והולך להתנקם בה, וחיסלה בעצם יוצאת הכי פחות מרווחת מהסיפור.. הכל טוב.. רק שגאטה תתעורר כבר.. אבל ברור שימשכו את זה עוד כמה פרקים :\
האמת כשלא יודעים את מספר הפרקים אפשר להתבלבל
06/01/15 13:42
14צפיות
אימא של חבר שלי חשבה שתהום של תשוקה מחליפה את גאטה כי כל הסודות כבר נחשפו. וגם אני זוכר את עצמי לפני שהתחלתי לגלוש בפורומי טלנובלות שחשבתי שנשים כמונו תחליף את זינגרה שחשבתי ברוך השם מסתיימת והסתבר שהיא מחליפה את האלמנה שקיוותי שתימשך עוד. 
 
אבל כאן היו רמזים שפבלו ראה אותה בשמלת כלה ודיברו על מזל רע והבטחות של חיסלה ומוניקה שהחתונה לא תתקיים והדאגה של אסמרלדה. 
 
אני קראתי על הירי באיטלקי ועל התאונה בתקצירי ויוה והבנתי שלא סתם הדר לא רצתה לקרוא על רק נשיקה, לא רק ההתחלה דומה, יש דמיון בהתפתחויות ואני משווה בינתיים רק את האירועים שכבר קראו. אז ברק נשיקה העוזר של המקביל לאיטלקי ירה בו כדי להגן על המקבילה של גאטה ולא כדי לעזור לו וזה לא היה מתוכנן ואחרי זה המקביל של אגוסטין מסר עדות שקר במשטרה נגד בנו שהוא הלך עם אקדח לתקוף את המקביל לאיטלקי ובכך הפך את זה למתוכנן וסיבך את בנו קשות. וגם המקביל של אגוסטין שכר מתנשקים לרצוח את המקבילה של גאטה כשהיא הייתה עם בנו ולא היה אכפת לו לרצוח גם את בנו והוא רק הצטער שזה נכשל, ואלו היו יריות לעברם ולא תאונה שנגרמה במזיד. כי שם התכשיטים היו באמת של המקבילה של לורנסה ולא גנובים וכך המקביל של אגוסטין יכל להשיג קצת כסף לתככיו. 
שאלות,חדשות ובקשות
43תגובות
30/12/14 13:13
125צפיות
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן


(המשך...)
כולל עדכונים, המלצות, נצ"לשים, וכל מה שקשור טלנובלות  לשרשר לכאן


יורשי הנקמה: בניסיו הזבל!!!!
31/12/14 18:59
73צפיות
למה להפליל את אנטוניו ברצח??1!!?? יא בן ****!!!!! אבל בסוף בן הדוד של מרסדס אמר את האמת לאנטוניו!!  אני רק מקווה שעכשיו יאמינו לאנטוניו ושהרופאה תמשיך להתנגד לבניסיו הזבל הזה!!  הרופאה הצילה גם את הבן דוד של מרסדס וגם את ההריון שלה!!  כל כך שמחתי!!  שסוף סוף מישהו חותר נגד בניסיו החלאה הזה!! איזה חבורה של עלובים!!  בהתחלה כולם משחקים אותה ביחד עם אנטוניו אבל שיש חשד קטן שהוא רצח מישהו כולם נגדו??!!??  זה פשוט מכה!! ולמה אמא שלו לא עושה דבר כדי לעצור את המסדר ואת אנטוניו?? מטומטמת, הייתה דופקת לרפאל ולאוקטביו כדור בראש ומפלילה את השוטר המנוול!!.. 
אני כבר מחכה לפרק של מחר :)
31/12/14 19:00
42צפיות
שיגיע כבר!!
ערוך
01/01/15 23:23
44צפיות
ערוך
יורשי הנקמה: יוווואווווו!!! דיי כבר!!! אני מת כבר!!! הרגתם!!
01/01/15 19:07
81צפיות
כל פרק יותר טוב מהקודם!!! דיי כבר!!! מה זאת הסדרה הזאת!!  בסוף כל פרק אני מוצא את עצמי המום מחדש!!! אין סדרה מעולה יותר מיורשי הנקמה!!
ראיתי עכשיו את הפרק האחרון לשבוע הזה!! בן הדוד של מרסדס מת בגלל שבניסיו הכה אותו בבית החולים והרג אותו!! בן זונה!!, אנטוניו נכנס לכלא ואז "ברח" מהכלא בעזרתם של המשוגע החמוד והשוטר הטוב!!, הבלונדינית סיפרה סוף סוף למרסדס שהיא בהריון מאנטוניו ולא אנמית!!!  יאווו!! זה היה אדיר הקטע שהתחילה המוזיקה של שיר הפתיחה באמצע שהיא סיפרה לה שהיא בהריון!! אדיר!! נהנתי כל כך!!  ועוד אנטוניו נכנס בדיוק לקראת הסוף ורצה לדבר עם מרסדס!! הפרצוף של מרסדס כשהיא קלטה שהיא בהריון ועוד כאנטוניו בדיוק בא לדבר איתה באותו הרגע!! PRICELESS!!  , בניסיו ניסה להרוג את הרופאה שיודעת על המזימות שלו אך לא הצליח היא הצילה את עצמה וברחה, כנראה גם תתנקם בו ותספר לכולם את האמת על בניסיו בפרקים הבאים!! יואוו סידרה אדירה!!!! שיגיע שבוע הבא כבר אני מחכה לפרקים החדשים!!! יואוו!!! איזה כיף!!!!!! 
אני לא צוחק!! בקטע שהיא סיפרה למרסדס על ההריון
01/01/15 19:10
59צפיות
צעקתי כל כך חזק מאושר!!! השכנים לא הבינו מה קורה!! אין סדרה אדירה!! וכשאנטוניו נכנס צעקתי YES MOTHERFUCKER!! יואו כל כך נהנתי!!! סדרה אדירה
יופי שאתה מתלהב
01/01/15 20:53
67צפיות
אבל תחסוך מאיתנו את "בן זונה" ואת "MOTHERFUCKER". בבקשה. לא מכבד לא אותך ולא את הפורום הזה לקרוא כאלה מילים.
הטלנובלות הברזילאיות של 2014
78תגובות
30/12/14 11:59
197צפיות
כל המידע על הטלנובלות הברזילאיות של גלובו בשנת 2014 

(המשך...)
כל המידע על הטלנובלות הברזילאיות של גלובו בשנת 2014 
מישהי/ו יודע/ת למה בימי רביעי לא שידרו
31/12/14 23:23
116צפיות
את הסדרה הטורקית בערוץ ATV "כסף שחור ואהבה"
 
 
 
יכול להות בגלל השנה החדשה?
01/01/15 08:56
46צפיות
או סתם דילגו על יום
º
01/01/15 10:33
11צפיות
גם אני חשבתי על האפשרות הזאת, אבל ATV זה לא ערוץ טורכי?
01/01/15 12:13
48צפיות
הם מוסלמים, זה אמור להשפיע עליהם?
לא אמור אבל יכול להיות שחשבו
01/01/15 13:06
50צפיות
שאולי לא יהיה מספיק קהל בבית שיצפה....
LaChicaDeLasNovelas
07/01/15 12:39
13צפיות
צדקת יקירה
היום בערב יש המשך שידור של הסדרה
|*|פורומים תיירותיים חדשים בתפוז|*|
01/01/15 10:59
4צפיות
|מטוס|מתכננים חופשה בישראל או בחו"ל? מחפשים מסלול מיוחד שיתאים גם לילדים? רוצים להתעדכן בדילים החמים ביותר בבתי המלון בארץ ובחו"ל?
היכנסו כבר עכשיו לפורומים התיירותיים החדשים של תפוז!

פורום חופשה באילת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום חופשות סקי:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום טיולים בארה"ב:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום טיולים בגרמניה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום מלונות בישראל:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

פורום תאילנד:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
תהום של תשוקה
31/12/14 19:47
42צפיות
תגובות על פרקי השבוע לפה
31/12/14 20:01
33צפיות
נראלי שגבינו הוא אבא של פלומה.ואגב,בזכות פלומה הוא מצא את מקום המחבוא של דמיאן
ואליסה.אלפונסינה כרגיל הזויה ברמות.בגוניה רכלנית בלי חיים.
אהבתי שכרמינה נפלה לבריכה הריקה.אכלה את מה שבישלה.היה עצוב מאוד שהתינוק שלה מת
ושהאשימה את אליסה בכך ועוד שיקרה שהיא דחפה אותה לבריכה
וזה שאאוגוסטו מאמין לכרמינה ולא לבת שלו...אין מילים
אהבתי שלוסיו החטיף לגבינו והוכיח לו שלמרות גילו עדיין יש לו כבוד...
אהבתי גם שגבינו אמר לאאוגוסטו את האמת על התינוק המת אבל כצפוי לא אמר שהוא בנו של רוסנדו
חבל שלא מראים את גאל ודמיאן.
האמת אני אוהב בסדרה הזאת שהיא לא ''טלויסיה שגרתית'' אבל קצת קשה לי לעכל מה שהולך
בה מבחינת זרימת עלילה.נראה מה יהיה בהמשך.
אכן כרמינה קיבלה את המגיע לה כשמנעה מאליסה בריכה
31/12/14 20:14
28צפיות
ובסוף נפלה לבריכה ריקה וחבל שהרופא כל כך רוקד לפי החליל שלה ולא מספר לאאוגוסטו שהלידה לא הוקדמה והייתה בזמן. חבל על הילד שלה, אבל מגיע לכרמינה שהיא הפכה לעקרה ולא תוכל ללדת.
 
אלפונסינה אישה מגוכחת ואאוגוסטו פתאטי ועוד להאמין שאליסה גרמה למות אחיה שמת מוות בעריסה.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה