בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

שמי נועה חורש ואני מכורה להתעמלות. מתעמלת מגיל צעיר, מאמנת מוסמכת ושופטת בדרגה לאומית בתחרויות התעמלות מכשירים.

כולי תקווה כי הפורום ישמש ככלי תומך לעיסוק המדהים והמרתק בהתעמלות.

בברכת Stick it!


מדליות מפוקפקות בקפיצות...
01/08/14 15:44
3צפיות
ב2008, צ'נג פיי נפלה בקפיצה השניה שלה, אך עדיין לקחה מדלית ארד אולימפית ודחקה את אליסיה סקרמונה מהפודיום
 
ב 2012 מקיילה מרוני נפלה בקפיצה השניה שלה, אך עדיין לקחה מדלית כסף אולימפית ודחקה את יאנין ברגר מהפודיום
 
ואתמול, במשחקי חבר העמים הבריטי, דיפה קרמאקר מהודו ביצעה קפיצת פרודונובה, נחתה על הרגליים במצב כריעה מוחלט, כולל שפשפוף הישבן על המזרן, ולקחה את מדלית הארד
 
הסיבה לשלושת המקרים הלא לגמרי הגיוניים היא כשלון של איגוד ההתעמלות הבינ"ל לפעול על מנת למגר את התופעה. בסוף הסיבוב האולימפי ב 2012 כבר הכירו בבעיתיות, וניסחו חוקה חדשה שהיתה אמורה לתת מענה לבעיה - אך רגע לפני תחילת עונת התחרויות בחורף 2012 בסעיפים בוטלו - ולמעט שינויים מינוריים בדרגת הקושי של הקפיצות, לא נעשה דבר.
ולכן גם היום אנחנו עדים לתופעה בה מתעמלות מבצעות קפיצות שגדולות עליהן בכמה מידות, מבצעות אותן ברישול תוך כדי לקיחת סיכונים מיותרים, ויוצאות נשכרות עם מדליות.
 
בהתעמלות ישנו  בשנים האחרונות קונפליקט תמידי בין האסטטיקה ובין האקרובטיקה. במקרה של שוברי שוויון, הקוד הנוכחי נותן עדיפות למתעמלת שמבצעת היטב אלמנטים פשוטים, על פני מתעמלת שמבצעת פחות טוב אלמנטים בדרגת קושי גבוהה יותר. באותה רוח, יש לבצע שינויים שאינם כאלה מרחיקי לכת, שיעודדו חידושים ואקרובטיקה מרתקת, אך שיזכרו גם שבראש ובראשונה הענף צריך לעודד את היופי ואת האומנות שבהתעמלות - ואיכשהו נדמה לי שנפילות מנוגדות לרוח הזאת.
 
מעבר לאי הצדק שצועק ממדליה שמוענקת למתעמלת שנופלת על ישבנה, יש כאן עידוד להתעמלות לא זהירה ומסוכנת שהוא חסר אחריות.
כמובן שללקיחת סיכונים צריך להיות גמול - אך עד גבול מסוים - וכולי תקווה שהנהגת הענף תחזור לקיים דיון מקיף בנושא ותשתמש בכלים הנמצאים (החוקה) שהענף ימשיך ויתפתח בצורה אסתטית, צודקת ובטוחה.
מסכימה מאוד
02/08/14 04:34
3צפיות
אם כי יש לציין שלפחות במקרה של מרוני קשה לטעון שהיא ביצעה קפיצה שגדולה עליה בכמה מידות...
עד היום אני לא מבינה על מה הצליחו להוריד לה בקפיצה המדהימה מהתחרות הקבוצתית; זו הייתה קפיצה מ-ו-ש-ל-מ-ת; הגיע לה ציון 10 (לביצוע) יותר מכפי שלנדיה קומנצ'י הגיע.
דווקא מרוני יכלה לעשות את הקפיצה הזו
02/08/14 05:53
1צפיות
אבל באמת לא בטוח שהגיע לה כסף עליה עם הנפילה הזו.
כבר קרה פעם אסון בקפיצות
 
 
וכתוב: Her injury sparked major changes to the vaulting discipline of women's gymnastics with the goal of preventing such serious injuries
 
שידורי חי של אימוני הפודיום - קלאסיקס 2014
01/08/14 17:21
2צפיות
כרגע אלה הג'וניור: 
 
 
Secret US Classic - שידורים ישירים:
02/08/14 03:35
8צפיות
טוב אז באופן די מוזר ומפתיע אנחנו קצת בבעיה. USAG ויוניברסל ספורט בדר"כ משתפים פעולה בשידורים אבל כהרגלם בשנים האחרונות הם נוטים לחסום את השידורים רק לתושבי ארה"ב והפעם מסתבר שלא תהיה רק חסימה אלא שחלק או כל השידורים יועברו בתשלום לתושבי ארה"ב בלבד.
כרגע אנחנו מסתמכים על הלינק הבא:
 
לא בטוח שהוא יעבוד וגם אם כן אין לי מושג באיזו איכות. במידה ויהיה ניתן לצפות ב webcast מהאתר הרשמי של יוניברסל ולהסיר את החסימה באמצעות פרוקסי אז זה הלינק:
 
ואם USAG יפתיעו ויעבירו את התחרות בשידור חי בערוץ היוטיוב שלהם (בדיוק כפי שעשו עם אימוני הפודיום) אז בכלל יהיה מצויין.
 
נקווה לטוב...
 
 
אני חושבת שהם מתכוונים להעביר בשידור חי
02/08/14 04:11
6צפיות
יש ביוטיוב סרטון עם שעון שסופר לאחור:
02/08/14 04:21
5צפיות
אכן, רק שכנראה שהם יעבירו רק את הג'וניור
02/08/14 04:56
4צפיות
לפחות ככה הם הודיעו.
לגבי הסניור נצטרך להתאמץ קצת יותר :)
תוצאות מוקדמות - גלזגו
30/07/14 14:43
לא ראיתי את התחרות, אבל החוקה היום מאפשרת להבין פחות או יותר את הרבה ואת האיכות על פי הציונים
 
בימים כתיקונם, כשנבחרת בריטניה מתחלקת לארבע נבחרות נפרדות (אנגליה, ווילס, סקוטלנד וצפון אירלנד), לא צריכה להיות שום בעיה לשתי נבחרות חזקות כאוסטרליה וקנדה לסיים ראשונות בפודיום. אבל עם המהפך הבריטי, שלקח את ההצלחה של בת' טוודל ותרגם אותה למהפכה ממשית שמחלחלת לכל פינה בממלכה, ולשורות הסניור והג'וניור כאחד התוצאות היו שונות. גם ללא כל התותחיות הכבדות, אנגליה סיימה ראשונה בפער ניכר, לפני אוסטרליה שבקושי הצליחה לעבור את נבחרת ווילס, שסיימה עם ארד (אני מניח שזה ארד היסטורי, אף על פי שאני לא בטוח...) קנדה סיימה רק רביעית.
 
הגברים הבריטים הגדילו לעשות, כשאנגליה וסקוטלנד סיימו 1-2, לפני קנדה ואוסטרליה וויילס - והדבר רק מעיד על העומק שקיים בהתעמלות הבריטית, גם אצל הגברים וגם אצל הנשים.
 
בקרב רב היתה תחרות איכותית יחסית, וזה מכיוון שבריטניה הופכת להיות מעצמת התעמלות. לצערנו הרב, אוסטרליה שפעם נראתה שהיא בדרך להפוך למעצמה נמצאת בנסיגה, וקנדה שגם נמצאת תמיד על סף הפריצה קדימה עם המון המון כשרון לא מצליחה לעבור את הרף הזה ולהתקרב לארה"ב, רומניה, רוסיה וסין.
בכל אופן, היו לנו שמונה מתעמלות שהתחרו בקרב רב ורשמו מעל 52 נקודות, כאשר קלאודיה פראגאפיין, סניוריות צעירה מאנגליה מעפילה ראשונה לגמר הקרב רב, עם תוצאה סופר מכובדת של 56.74, וזה כולל תרגיל מקבילים חלש.
אליזבת' בלאק הקנדית הותיקה שניה עם 55.165, תוצאה יפה, אך היא בטח יכולה יותר - היא רשמה 13.333 חלש יחסית במקבילים.
רובי הארולד, עם תחרות מאכזבת יחסית, שלישית עם 54.065, כולל נפילות בקורה ובמקבילים - המכשיר החזק שלה
לורן מיצ'ל לא התחרתה על כל המכשירים, ולכן לא מעפילה לגמר הקרב רב.
 
בקפיצות, חמש תתוצאות בסביבות 14 ומעלה על שתי קפיצות זה יפה, כולל ה 14.453 של קלאודיה פראגאפונה - תוצאה שתתמודד על מקום בגמר באליפות העולם הקרובה. 
אליזבת' בלאק מקנדה מעפילה שניה - וקריסטן בקט מדרום אפריקה מעפילה שלישית לגמר עם ממוצע יפה של 14.0.
רק לסבר את האוזן, אופיר נצר טרם הפציעה היתה מביאה ממוצע של 14.2-4.
וציון לגנאי - עוד קפיצת פרודונובה סופר מפחידה, הפעם לדיפה קארמקאר מהודו - מתעמלת מוכרת מזה כמה שנים שמצטרפת לטרנד של מתעמלות ממדינות שאינן מעצמות התעמלות שמנסות לבצע קפיצה סופר מסוכנת עם דרגת קושי בשמים, כי גם נחיתה גרועה יכולה לזכות בציון גבוה ולעלות לגמר (ראה ערך יאמילט פנה מהרפובליקה הדומיניקנית ו פאדווה מחמוד ממצרים.  
התעלול שוב הצליח לה, והיא תתמודד בגמר. שתהיה בריאה!
 
במקבילים, המון בעיות לרוב הבנות - זה מכשיר מאד חזק הן של אנגליה, והן של אוסטרליה - עם איזה 8 בנות שמסוגלות לרשום 14+ נקודות. אבל רובי הארולד פישלה, כמו גם שלושת הקנדיות. ראשונה העפילה אלופת אירופה הטריה בקי דאוני עם 14.683, ואחריה שתי אוסטרליות - לריסה מילר וג'ורג'ה רוז בראון עם 14.433 ו 14.083 בהתאמה. המתעמלת הבאה העפילה עם תוצאה של בערך 13.5. למזלה של רובי הארולד, גם עם הבעיות היא הצליחה להעפיל לגמר מהמקום החמישי עם 13.4
 
בקורה, השדה היה חלש, כשהציון הגבוה ביותר היה 14.033 של קלאודיה פרגאפונה, שהקורה הוא לא המכשיר החזק שלה. לורן מיצ'ל מעפילה שניה םע 13.966 מאכזב עבורה, בתיקו עם אליזבת' בלאק. לסבר את האוזן שוב - ולריה מקסיוטה בימיה הטובים היתה רושמת די בקלילות 14.3-4 בקורה.
 
פרגאפונה ומיצ'ל מובילות גם את שדה המעפילות בקרקע, עם 14.733 ו 14.1 בהתאמה., כשהאנה ווילאן שלישית עם 13.7.
 
 
אני ראיתי חלק מהתחרות
30/07/14 21:46
1צפיות
מקווה להמשיך לראות מחר :)
 
אצל הנשים, הנבחרת הבריטית כללה 4 מתעמלות מתוך הנבחרת הארצית, כך שבאמת התחרות הייתה ברורה מראש.
אצל הגברים החלוקה הייתה מעט יותר "הוגנת" כאשר המתעמלים של הנבחרת הארצית מחולקים בין אנגליה לסקוטלנד. ורוב המתעמלים הם מתעמלים שראינו באולימפיאדה, אז הרמה הייתה גבוהה.
הפרשנים דיברו הרבה על זה שבאופן מסורתי התוצאות בתחרות הזו הן אנגליה, קנדה, אוסטרליה, בסדר כזה או אחר.
אבל כמו שאמרת- אפקט "לונדון 2012" בהחלט ניכר ברמת ההתעמלות בכל חלקי בריטניה. (השדרנים דיברו על זה שווילס הייתה חלשה בעבר והתחזקה מאוד בשנים האחרונות).
 
אני חושבת שהאתגר האמיתי של הבריטים יגיע אחרי הסבב האולימפי הבא. לדעתי זה מה שקרה אצל האוסטרלים- סידני 2000 נתן להם מומנטום חזק מאוד שהצליח לשרוד כמה שנים. השאלה היא האם הבריטים יצליחו להפוך למעצמה לטווח ארוך.
אני כן מאמינה שנקודת הפתיחה שלהם קצת יותר טובה מזו שהייתה לאוסטרלים- הם בנו את הנבחרת יותר זמן והגיעו להרבה יותר הישגים מהאוסטרלים. התואר "אימפריית התעמלות" בהחלט נמצא במרחק נגיעה לבריטים.
דיפה קארמקאר
31/07/14 10:47
1צפיות
קפיצת הפרודנובה שלה היתה יפה לפי דעתי חוץ מהפתיחה המאוחרת שלא קרת שם .....  ואני לא באמת יודע כמה קל לתזמן את זה ....
מעניין אם מרוני  או ביילס היו מנסות לעשות זאת האם זה היה יוצר יותר טוב .
 
מכל מקרה להבדיל מהדומינקנית  דיפה נראת יותר טוב , מקווה שהיא תצליח לקרוא טוב יותר את הקפיצה ולתזמן את הפתיחה שלה יותר טוב בשביל שהביצוע יהיה יותר טוב .
 
 
ובכלל לפי דעתי צריכים לעשות דאונגרייד לקפיצה הזאת שמוערכת מעל ומעבר 
יפה??
31/07/14 11:04
1צפיות
זה עניין של טעם הרבה פעמים, אבל במקרה הזה, היא נכנסת לקירוס עוד בשלב התעופה המוקדמת, כך שאין מצב של גוף מתוח בדרך למקפצה, היא נשארת בקירוס לאורך כל הקפיצה ובכלל לא נפתחת, נוחתת נמוך מאד, ובמזל לא חטפה את הברכיים בפרצוף.
 
יש לבצע אלמנט, ויש לבצע אלמנט - האלמנט הזה לא מבוצע טוב לא בשלב ה pre flight ובטח לא בשלב הנחיתה. הוא מסוכן לאללה, והציון הגבוה שהיא קיבלה עליו (14.4) רק מעודד אותה ומתעמלות אחרות לנסות לחפש קיצורי דרך בביצוע אלמנטים שהם לא שולטים בהם, ושעלולים חס וחלילה לעלות בפציעה, או גרוע מכך.
 
כמובן שלקחת סיכונים זה חלק מהספורט הזה, ושבאופן כללי הוא ספורט שטומן גם סכנות - אבל צריך לשים איפשהו את הגבול, ושלושת הדוגמאות של הקפיצה הזאת שראינו בשנתיים האחרונות פשוט גורמות לקהל להחסיר פעימת לב, ולא במובן החיובי...
אפשר לעבוד על זה בבור ולהציג את זה כשזה מוכן - אבל במקרים של פנה שראינו ממנה כמה וכמה קפיצות כאלה זה בטח לא מוכן, ובמקרים של מחמוד ושל קארמקאר - על עף שראינו רק נסיון אחד, אני מהמר על זה שגם באולם שלה היא לא ממש שולטת בקפיצה
התפתח על זה דיון מעניין ברשת
31/07/14 12:34
אני מסכים שהקפיצה של קארמאקר מעודדת ניסיונות כאלה מצד קופצות שלא מיומנות מספיק בקפיצה הזאת גם בגלל ה SV המטורף וגם כי הטריק עבד והיא השתחלה לגמר אבל בסיכון מאוד לא פרופורציונלי שיכל להביא לפציעה או פגיעה סמויה בברכיים.
קפיצת הפרודונובה דורשת מיומנות בלתי רגילה ושליטה בכל שלבי הקפיצה מתחילתה שזה אומר לדעת לווסת את המהירות, לתזמן נכון את הקפיצה ללוח ולסוס וכמובן תוך שמירה ל פוזיציית גוף נכונה ומדויקת. טעות אחת קטנה עלולה לעלות ביוקר. במקרה הטוב זה נגמר בנפילה על הישבן או בכמה צעדים מהירים קדימה בנחיתה אבל במקרה הרע זה עלול להסתיים באסון ואני בהחלט חושב שהFIG צריך לתת את הדעת על כך.
אז יש כאלה שמציעים להוריד את ה SV המטורף ויש כאלה שמציעים להעניש בחומרה על ביצוע מרושל של הקפיצה (כבר מאימוני הפודיום). ואני אומר - למרות שהתעמלות זה אכן ספורט של לקיחת סיכונים ולמרות העובדה שאנחנו האוהדים מעוניינים להתרגש מקפיצות מרהיבות עם דרגות קושי בשמיים - פה זה מוגזם! שום דבר לא שווה עוד מתעמלת שריסקה לעצמה את הקריירה או את הברכיים או את שניהם רק בשביל הסיכוי להשתחל לגמר. מה אתם חושבים?
חובבנות
31/07/14 16:49
1צפיות
מרבית האנשים שצופים בהתעמלות אינם מקצוענים , רובנו חובבנים, ולכן כאשר אני רואה קפיצה שהיא מסוכנת/וירטואוזית , זה משהו שהוא מעניין  ומושך את העין.
כמו שאת סקינר כייף לראות על הקרקע מבחינת פסי אקרובטיקה אבל האקסקיושן שלה רע .
 
לכן  כאשר מדברים על קפיצות, לי יש את העין החובבנית שמבדילה במשהו אחד ,ומהצד זה לא נראה ממש רע. בעוד שאתם בתור מקצוענים יכולים לראות ולהבין היכן היתה הטעות שלהן ולמה היא לא מבוצעת טובה.
למרות כל זאת אני כן חושב שהקפיצה מרשימה  למרות כל הטעויות וזאת אני מבין רק אחרי הניתוח של cubano שציין עד כמה היא רעה.
 
לגבי הSV אני כן מאמין שצריך להוריד אותו זה מוגזם שהן יכולות לקרוא לביצוע הזה "פרודונובה" למרות שהוא לא מתקרב אליו ולקבל ציון גבוה רק בגלל הסיכון , כמו שהורידו את הSV לאמנאר צריך לעשות זאת גם לקפיצה הזאת  
מבחינתי קפיצה כזאת לא צריכה להיות גבוה יותר ב 7 עשריות מהאמנאר , כמו כן צריכים להעניש ביצועים לא טובים ומראש להתחיל קפיצה כזאת מציון נמוך יותר באקסיקיושן כלומר במקום שכולם יתחילו מ 10 האקסיקיושן שלהן יתחיל מ 9 כי לא עמדה בסטנדרטים , אותו דבר לגבי ברגים או חצאי ברגים שלא מושלמים 
אתר ללימוד יוגה
31/07/14 14:18
2צפיות
היי שמי גדי

והתחלתי לעסוק לא מזמן ביוגה בגלל כאבים בגב התחתון.
אני רוצה להמליץ על אתר שאפשר ללמוד ממנו יוגה באופן עצמאי ע"י הורדת סרטונים:
http://www.ekhartyoga.com/
צריך רק לדאוג להשיג שטיח ליוגה ולהתחיל.
בקישור הזה yoga mat מפורטים סוגי השטיחים שקיימים בשוק כגון:
שטיח למתחילים, שטיח לאוהבי סביבה, שטיח לאנשים שמזיעים,
שטיחים איכותיים, שטיח לטיילים בשטח.
גמר הקרב רב גברים ונשים
31/07/14 11:28
1צפיות
דור הולך ודור בא... ככה זה בהתעמלות - קלאודיה פרגאפונה - סניורית שנה ראשונה, וכבר עקפה את חברותיה לנבחרת הותיקות רובי הארולד והאנה ווילן, וזה עם נפילה מהקורה.
בקרב רב אין מגבלה של שתיים למדינה, וכך אנגליה שלטה בפודיום לגמרי. רביעית הגיעה אלי בלאק מקנדה, וחמישית אוליביה ויויאן מאוסטרליה, ושישית הוקנהאל מווילס.
 
פרגאפונה דווקא נתנה שתי תחרויות שהיו רחוקות ממושלמות, כאשר במוקדמות היא רשמה 56.74, כשספרה 13.333 במקבילים, ובגמר ניצחה עם 56.132, כולל שיפור קל במקבילים (13.7) אבל 12.966 נמוך מאד בקורה. נקווה שהנסיון על במה בינ"ל כזאת יעזור לה לקראת אליפות העולם, ויעזור לה להתקרב ליעד של כ58 נקודות, שיהווה בסיס איתן להתקדמות לקראת ה 60 נקודות שהיא תצטרך לקראת אולימפיאדת ריו.
אפרופו ריו, לשורות הסניור מצטרפות בשנה הבאה עוד שלוש מתעמלות מוכשרות - קת'רין ליונס, אלי דאוני, וטיישה מאתי'ס - כך שבקרב הדור הנוכחי של הבריטיות, שכולל את האנה ווילאן, רובי הארולד, בקי דאוני ורבקה טאני.
 
המתעמלות הקנדיות נראות רע מאד לקראת אליפות העולם. אלי בלאק רשמה 12.766 בקרקע, איזבלה אונישקו רשמה 12 במקבילים, ומגאן צ'אנט רשמה 10.9 במקבילים - מדובר במתעמלות חזקות ומנוסות, שגם עם נפילה אמורות לרשום 13+.... ולא ברור מה גרם להופעה כל כך לא מוצלחה גם בתחרות הקבוצתית (מוקדמות) וגם בקרב רב.
 
אצל הגברים - היתה תחרות קשה בין הלאומים הבריטים השונים, ובין הותיקים והצעירים - כאשר שני מתעמלים שעוד התחרו באליפות אירופה לג'וניור התמודדו עם הגודלים בגמר הקרב רב.
מקס וויטלוק היה רמה מעל כולם, עם תחרות חייו וסך מדהים של 90.631. הוא מרשים, הוא יציב, והוא יתן פייט רציני לאוצ'ימורה באליפות העולם.
למקום השני דניאל קיטינגס שחזר מפציעה - והרשים עם 88.298.
ובמקום השלישי - אחד הצעירים - נייל ווילסון עם 87.965, שנובע בעיקר מחולשה על סוס הסמוכות - אבל בגיל 18 אפשר לצפות לו עתיד מאד מבטיח.
מי שהפתיע לרעה הוא דניאל פרוויס הותיק שסיים רק רביעי עם תרגילים חלשים במתח ובסוס הסמוכות. פרוויס הוא מתעמל ותיק שכבר דגדג בעצמו את רף 90 הנקודות ולקח מקום שלישי בקרב רב באליפות אירופה - נקווה שהוא יחזור לסורו באליפות העולם, ושההופעה כאן לא מנבאה דעיכה ביכולת שלו.
התווספות כפתור עריכה חדש ב|תפוז|
30/07/14 13:38
אנו שמחים להודיע שהחל מהיום נוספה לפורומים אפשרות חדשה- עריכת הודעה|!|

ניתן לערוך את ההודעה עד רבע שעה מפרסומה (גם אם נוספו לה תגובות),

ולאחר מכן יהיה כתוב על גבי ההודעה שהיא נערכה.|*| איך עורכים את ההודעה?|*|

לאחר פרסומה, יש לפתוח את ההודעה בפורום.

בשורה הכחולה שבתחתית ההודעה, בסופה (צד שמאל שלה) יופיע: ">עריכה".

לחיצה על "עריכה" יכניס חזרה לתוכן ההודעה ויהיה ניתן לערוך ולשנות אותה לחלוטין!בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו באחת מהדרכים הבאות:

?    בשרשור המיועד בפורום משוב:  http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

?     במסר ל"הנהלת הפורומים"

?    למייל: forums@tapuz.co.il.
משחקי חבר העמים - שידורי התעמלות ישירים!
28/07/14 01:55
44צפיות
 משחקי חבר העמים (או בשמם הלועזי: The Commonwealth Games) מתקיימים הפעם בגלזגו, סקוטלנד.
 האירוע המרשים דומה באופיו לאולימפיאדה ומושך אליו מידי 4 שנים קהל עצום של חובבי ספורט.
 שידורים של אירועי ההתעמלות במשחקים יועברו דרך ערוץ ה BBC, פרטים כאן:
 לפי מה שהבנתי תהיה חסימה גאוגרפית ובמקרה כזה, בנוהל, נצטרך לשחרר חסימה באמצעות תוסף דפדפן.
 כמו כן צפויים שידורים ישירים גם ביוטיוב: (שימו לב שערוץ זה מעביר מספר ענפי ספורט ולא מתמקד רק בהתעמלות).
 
שעות שידורי ההתעמלות -
יום ב' 28.7:
15:30 - 18:30 
21:00 - 00: 23
 
יום ג' 29.7: 
13:00 - 16:30
18:30 - 20:45 
 
הנבחרות הבולטות במשחקים: בריטניה, אוסטרליה, סקוטלנד, וולש, קנדה.
אעדכן בהמשך בקשר לסטרימים הישירים.
צפייה מהנה!
 
 
 
 
 
 
אני מתכננת לראות לפחות חלק מהשידורים :)
28/07/14 14:47
17צפיות
מבחינתי זו הזדמנות מעניינת בעיקר לראות מה קורה בתוך ה- UK. כל מדינה מתחרה שם בנפרד, כלומר יש נבחרת של אנגליה, סקוטלנד, ווילס וצפון אירלנד..
 
אם יש לך כבר עכשיו דרך לראות את השידורים של ה- BBC אני אשמח לקבל לינק :)
מדריך לצפייה ב - BBC
28/07/14 16:08
22צפיות
אז ככה, השידורים כבר החלו וכפי שציינתי אתמול ניתן לצפות באתר ה BBC באיכות טובה עם מעט עצירות פה ושם אבל לא משהו שהורס את חווית הצפייה.
אז ככה: כדי לצפות בשידורים צריכים תוסף דפדפן שמאפשר ניתוב לשרת פרוקסי בריטי. אני אישית משתמש ב Hola לכרום. לאחר ההתקנה יש ללחוץ על אייקון התוסף (צד שמאל למעלה ליד שורת הכתובת) ולבחור שרת בריטי (את הראשון עם הדירוג הגבוה יותר). לאחר מכן יש להיכנס לאתר הזה (ניתן לעשות זאת ישירות מהגדרות התוסף): http://www.bbc.com/sport/live/commonwealth-games/2...
חפשו את שידורי ההתעמלות שם, המתינו כמה שניות ותראו אם עובד לכם. אם לא עובד נסו שוב ושוב (לעיתים יש עומס על השרת וצריך סבלנות). צפייה מהנה!
עובד לי, תודה רבה!
28/07/14 17:07
15צפיות
עכשיו אני חצי כאן חצי עובדת, אבל בערב אני מתננת לראות הנשים.
 
יש גם הקלטות בדיעבד למי שלא יכול לצפות בחי?
29/07/14 02:24
2צפיות
היום פספסתי ומחר אני עסוקה בדיוק בשעות האלה...
גבי דאגלס באוהיו
27/07/14 21:47
23צפיות
גבי דאגלס מתאמנת במועדון במדינת אוהיו שנקרא Buckeye Gymnastics, המועדון בו מתאמנת הג'וניורית ניה דניס..
המידע פורסם בשאלה שנשאלה דניס באינטרנט, וממנו מסתמן שדאגלס נמצאת בתקופת נסיון במועדון.
דניס גם אמרה שלפי דעתה דאגלס תוכל להתחרות באליפות ארה"ב הקרובה - כנראה אינדיקציה לכך שעל אף כל הטלטלות דאגלס נמצאת בכושר טוב.
המאמנת הראשית במועדון היא קיטיה קרפנטר, אך עם צוות המאמנים נמצאת גם לי לי הסינית
דאגלס בכושר מצויין
27/07/14 22:07
25צפיות
סיימה מחנה מוצלח אצל הקרולי'ס ועשתה לדעתי טעות טקטית שרק פגעה בה עם כל המעברים האלה...
ועדיין, היא נראית בכושר מצויין וגם מרתה מרוצה אז כל מה שנותר הוא לראות את ביצועיה באליפות ארה"ב הקרובה (במידה ואכן תתחרה).
אגב, מבחינה מנטלית לדאגלס אופי חזק מאוד. לא פשוט בכלל לעבור את כל מה שעברה בעבר ומסתבר שגם בהווה. נראה שהיא מסתערת על הקאמבק עד הסוף...
מנטלית האופי שלה החזיק קרב רב קבוצתי ואישי
29/07/14 02:22
3צפיות
ואחרי שתי מדליות זהב היא פישלה בצורה מביכה בגמרים של המכשירים הבודדים... קראתי איפשהו שהיא המתעמלת הראשונה (או בין הבודדות) שזכה באליפות קרב רב אבל לא באף מדליה בגמר מכשיר.
 
כמובן, זה לא שהיא לא מסוגלת; היא הרי ביצעה לתפארת את התרגילים האלה במוקדמות ובגמרים שבהם זכתה; אבל אחרי שתי מדליות זהב כנראה משהו השתחרר אצלה שם והיא פשוט התפרקה לפני תום התחרויות.
 
לפיכך אני תוהה כמה "רעב" נותר בה באמת אחרי התארים (המכובדים) שזכתה בהם והאם תצליח לאסוף את עצמה ולהחזיק מעמד גם בתחרויות הבאות, בפרט שהתחרות לא נעשית קלה יותר וצעירות מוכשרות לא פחות ורעבות הרבה יותר נושפות בעורפה.
גבי דגלאס לא תשתתף ב-P&G
02/08/14 05:22
1צפיות
מה תרצו שיהיה בדור הבא של הפורומים?
28/07/14 13:21
3צפיות
אנו מתחילים בימים אלו  תהליך אפיון ועיצוב מחדש של הפורומים בפרדס ומאוד מעוניינים שאתם תהיו שותפים לו.

  
כרגע אנחנו ממש בתחילת התהליך ונשמח לקבל מכם הצעות... מה פורום החלומות שלכם?

|שמש| איפה בעיניכם החוזקות של הפורומים|?|  באילו דברים לדעתכם אסור לגעת|?|
|שמש| אילו פיצ'רים חסרים לכם|?| מה לדעתכם כדאי להוסיף|?|


אתם מוזמנים להגיב בפורום פורומים 2015

עליית עמוד ההודעה החדש ב|תפוז|
27/07/14 12:01
11צפיות
גולשות וגולשים יקרים,
היום העלנו את עמוד הוספת הודעה החדש בכל הפורומים :-)

העמוד החדש כולל:
- עורך חדש בעמוד ההודעה שיאפשר הדגשת טקסט, לינקים, גדלי וצבעי פונט שונים.
- העלאת מספר תמונות  / סרטוני וידיאו / קבצים אחרים להודעה אחת.

בכל עניין (טכני או כללי) ניתן לפנות אלינו בשרשור המיועד בפורום משוב, במסר ל"הנהלת הפורומים" או למייל forums@tapuz.co.il.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

ביילי קי
23/07/14 22:01
74צפיות
לא תשתתף בסיקריט קלאסיק בגלל ניתוח ביד ולא ברור אם תשתתף באליפות. עכשיו באמת יהיה מעניין...

http://www.gymnastike.org/coverage/251427-2014-Sec...
חבל... אבל עדיין יש ג'וניוריות מענינות
24/07/14 15:47
48צפיות
ואני בטוח שתהיה תחרות טובה
בטוח , עכשיו הכל פתוח אצל הג'וניור
24/07/14 21:34
49צפיות
ניה דיס ו פלאטלי יובילו אני מניח
מסכים
25/07/14 00:43
43צפיות
ניה דניס ונורה פלאטלי יתנו פייט ראש בראש כשיהיה כמובן מעניין מאוד לעקוב אחרי המקבילים והקפיצות של דניס ואחרי תרגיל הקורה המרשים של פלאטלי. אם דניס תתעלה על עצמה בכל ארבעת המכשירים יש סיכוי די טוב שתעקוף את פלאטלי ותזכה בזהב. מדובר בג'וניורית מבטיחה עם טונות של פוטנציאל. במקום השלישי אני מניח שנראה את צ'יילס או סמית, , אחת משתיהן.
בסניור מקום ראשון כמעט מובטח לביילס...כאשר המאבק האמיתי יהיה על מקום 2 ו3 ששם כנראה נראה שתיים מאלו:  רוס, ארנסט, קוסיאן, דוואל, סקינר או באומן... גם שם יהיה מרתק!
לאקי לוזר רוס
25/07/14 10:12
40צפיות
כמו שאני רואה את זה רוס תשאר במקום השני כרגע,
כל השאר לא מספיק פוליש אינאפ....
אני לא אוהב את זה אבל יש לקיילה רוס יכולת בצוע טובה שגורמת לה להיות מעל השאר , סקינר ו דוול שהם האהובות עלי (כן דרגות קושי) הביצוע שלהם תמיד לוקה בחסר ואני כמעט בטוח שהם לא ממש שיפרו את הכל
מקווה לראות אותן עולות על השאר
לפי זה
25/07/14 22:42
37צפיות
אצל סקינר הם מודעים לעניין של איכות ולא רק לעניין של דרגת קושי ושמו עליהם דגש. מקווה שנראה שיפור. אני כמעט בטוחה שהיא תהיה באליפות העולם, לפחות בשביל קרקע וקפיצות, במיוחד כשמקאילה מרוני לא בסביבה (איפה היא???)

http://www.gymnastike.org/speaker/9574-Mykayla-Ski...
מרוני מחלימה מניתוח
26/07/14 19:12
37צפיות
אני חושב שסקינר יודעת טוב מאד שציון D בשמים לא עוזר כשציוני ה E בריצפה
זאת היתה הביקורת כלפיה בכל הבלוגוספרה בארה"ב, וזה גם מה שהיא שמעה ממרתה... וכנראה שיש שיפור אצלה, אני חושב שהיא קיבלה משימות בינ"ל בתחילת השנה, בניגוד לשנה שעברה.

יהיה מעניין לראות אם ההתקדמות הזאת ניכרת עוד יותר לצופים בתחרות
רק תשימו לב למתעמלת המוכשרת הזו
27/07/14 00:07
38צפיות
מבית הייצור של צ'או שאף פעם לא מאכזב
אולי טיפה בוסרית אבל בהחלט הבטחה לעתיד .
רייצ'ל גאווי
http://www.youtube.com/watch?v=XnLU4GxpodM
מתחת לראדר אבל יש לה כבר אמאנר בכיס, מתברגת מדהים, וזרימה ממש טובה על המקבילים.
WATCH OUT
חוץ מזה שאני ממש רוצה לראות את גבי דאגלס ואלי רייסמן מתחרות
מתגעגעת אליהן
מתעמלת מאוד מוכשרת!
27/07/14 00:40
29צפיות
המנחשים מנבאים לה מקום 3 בקלאסיקס. יש לה סגנון מאוד דינמי עם המון בטחון, גם בקורה. הברגים שלה אכן מרהיבים! יהיה מאוד מעניין לעקוב אחריה בחודש הקרוב. עושה רושם שכל מי שעוברת תחת חסותו של צ'או מגיעה רחוק...
נראית טוב! גוף יפה, עמידות ידיים מרשימות
29/07/14 02:28
1צפיות
יש בה משהו קלאסי, אלגנטי ונקי שאני אוהבת. מתחברת גם למתעמלות עם כוח, אבל לא כאלה "כבדות" שלא נשארה בהן טיפת אלגנטיות (כמו ויבר או ביילס).
º
הייתה בחסולו
27/07/14 03:47
18צפיות
שאלון לספורטאים בלבד!~
25/07/14 11:40
59צפיות
היי לכולם, זהו שאלון המיועד לספורטאים וספורטאיות,
עיסוקי הספורט הרלוונטיים לשאלון הם: כדורגל, כדוריד, כדורעף, כדורסל, אתלטיקה, טניס או שחייה.
זהו שאלון קצר ואנונימי שמהווה חלק גדול מעבודת הגמר שלי בפסיכולוגיית הספורט. אשמח אם תמלאו אותו או תעבירו לאנשים הרלוונטיים (עד גיל 18).
תודה רבה :)
https://docs.google.com/forms/d/1QA58CtIW52cYUAdls...
מעניין אך לא רלוונטי אלינו
25/07/14 13:19
36צפיות
הפורום עוסק בהתעמלות מכשירים (בעיקר) ואקרובטיקה.
אגב, סתם שאלה שמסקרנת אותי: לפי מה נבחרו עיסוקי הספורט שציינת? באופן אקראי או מתוך איזשהי הנחת יסוד מסוימת? ואם באופן אקראי אז מה הסיבה לכך שהתעמלות מכשירים לא נכללת בתוכם?
היי :)
25/07/14 16:16
36צפיות
אני מאוד שמחה שכתבת תגובה זו, כנראה שלא הסברתי את כוונתי מספיק.
הכוונה בסוג הספורט האישי: "אתלטיקה", מלכתחילה קשורה גם להתעמלות אומנותית, התעמלות מכשירים, וכיוצא מכך, כל עוד הספורט נחשב ל"ספורט אישי" ולא קבוצתי.
שיהיה לך המשך יום טוב!
שלי
תודה על ההבהרה
25/07/14 23:26
32צפיות
אז מסתבר שכן רלוונטי לחלק מחברי\חברות הפורום. שיהיה בהצלחה בעבודה! נשמח אם תוכלי לשתף במסקנות כשתסיימי.
התעמלות אינה אתלטיקה... כדאי אולי להוסיף אותה
29/07/14 02:30
2צפיות
לרשימה שאת מפרסמת כי את מפספסת כך עונים פוטנציאלים.
לאיפה הועברו המתעמלות של הפועל בראשון לציון
22/07/14 02:56
71צפיות
שלום לכולם.
רציתי לדעת לאיפה המתעמלות של הפועל בהתעמלות אומנותית/קרקע שהיו בבית הפועל ברחוב רוטשילד עד לפני כמה שנים עברו?
אם מישהו יודע.
ואם יש עוד מקום בראשון שלומדים התעמלות אומנותית/קרקע (לא מכשירים ולא אקרובטיקה)?
תודה לכל מי שיודע ויעזור.
ובינתיים בקובה....
21/07/14 16:02
61צפיות
קובה מרשימה במשחקים הפאן אמרקיאים (ללא ארה"ב בנשים, ועם נציגים חלשים מקנדה אצל הנשים, וקנדה וארה"ב אצל הגברים), וחבל מאד שהמדינה לא נרשמה לאליפות העולם שערך בסין... לא ברור אם זה עניני תקציב, או ריכוז מאמצים לקראת 2016...

בכל זאת - מאנריקה לארדואט, שכבר נתקלנו בו בשנה שעברה תחרות באמריקה הלטינית, לקח את הקרב רב עם 89.12, הרבה לפני הנריקה מדינה פלורז מברזיל, ולפני השם החם בהתעמלות ביבשת אמריקה, חורחה חיראלדו מקולומביה.

אצל הנשים, גם קובנית בראש - יסניה סאסקיה פרירה, עם 54.6, הרבה לפני איילן טראביני מארגנטינה, ווירידיאנה סנדובאל פרז ממקסיקו.
הקובנית גם חלפה בדרך לזהב על פני ימילט פנה מהרפובליקה הדומניקאנית - פינאליסטית ידועה לשמצה מאליפות העולם והאולימפיאדה. היא רשמה ממוצע של 14.6625.
היא גם לקחה זהב במקבילים עם 13.475
על הקורה טראביני מארגנטינה לקחה את הזהב, ופריירה הסתפקה בארד, אחרי מאדיסון קופיאק מקנדה.
ובקרקע, פריירה עם הזהב.

הנה הקובנית בקרקע - מזכירה את דיאנה דוס סנטוס, עם דינמיקה אדירה בפסים שלה, אקרובטיקה קשה מאד, וחוסר שליטה מוחלט בנחיתות.
https://www.youtube.com/watch?v=B25xgE4B2Qg&fe...

אצל הגברים, מנריקה לארדואט הסתפק בכסף בקרקע, כשתומאס גונזלס הצ'ילאני לקח את הזהב עם 14.767 חלש יחסית.
לארדואט רשם כסף גם בסוס הסמוכות, כשהזהב הלך לחראלדו הקולומביאני עם 14.470.

וכסף שלישי גם בטבעות, כאשר הזהב הולך לברזילאי הנריקה מדינה פלורז, שרשם 15.67 מרשים.
בקפיצות - זהב לגואטמלה, חורחה וגה. לרדואט הסתפק בכסף
במקבילים, זהב ללארדואט
ובמתח זהב למתעמל מקסיקני בשם קוין סרדה, ולראשונה לארדואט נותר מחוץ לפודיום.

הנה לארדואט במקבילים, עם ירידה מקורית ומרשימה
https://www.youtube.com/watch?v=0K127xc9Tjc

התחרות כבר הסתיימה, אך טרם פורסמו הציונים מיום הגמרים השני
צרות בגן עדן?
17/07/14 07:45
87צפיות
לפני פחות מ 3 חודשים גבי דאגלס חזרה מההרפתקאות בלטס אנג'לס היישר לחיקו של המאמן הותיק ליאנג צ'או. בערך חודשיים לרחר מכן, כנגד כל הציפיות, היא הגיע למחנה אימונים של מרתה קרולי, שהתרשמה ואף הצהירה שגבי בכושר מעולה, החזירה את רוב האלמנטים ומועמדת לנבחרת ארה''ב לאליפות העולם! ככה בחודשיים, בזמן שרייזמן קורעת את עצמה באימונים ולא מתכננת להראות תוצאות עד 2015.
אבל אתמול המציאות טפחה על שכמנו... דאגלס שוב עוזבת את צ'או ומחפשת מאמן אחר.
עם כל הכשרון, מה שמתעמלת ברמה כזאת צריכנ זה שקט וריכוז, וכמה שפחות טלטלות. גבי אמורה להתחרות באליפות ארה''ב באוגוסט, נקווה שהטןויסט בעלילה לא יסיח אותה מהדרך, ושתדע גם להתאמן אבל גם להשמר מפציעות

ובינתיים בקליפורניה, ג'ורדין וויבר מודיעה שהיא עדיין מתלבטת לגבי ריו 2016. רק שלא תתלבט יותר מדי (נסטיה??)
לדעתי וויבר לקראת פרישה
17/07/14 09:18
60צפיות
ברמות האלה אי אפשר להתלבט לנצח...
וויבר עברה משבר בלונדון ואני חושב שלמרות ניסיונות ההסתרה זה מאוד השפיע עליה. אז כרגע היא מתלבטת אבל לדעתי לא ניתן להדביק את הפער שנוצר מאז. גם אם היא ממשיכה להתאמן פה ושם אני לא מאמין שתוכל לצמצם את הפערים עד ריו. לעומת זאת, רייזמן ודאגלס עושות מאמצים אדירים להדביק את הפער. ובנוסף להפסקה הארוכה שלקחו הן צריכות להתמודד מול ארסנל מתעמלות סניור וג'וניור מבטיחות בצבא של מרתה.
אין לי מושג מה גרם לדאגלס לנטוש שוב את צ'או...מסכים איתך שזאת טעות. טלטלות כאלה בזמן כל כך קריטי יכולות להשפיע. הרי כשמחליפים מאמנים צריך לעשות שוב התאמות והסתגלות והדברים האלה בהחלט יכולים לפגוע בהתקדמות.
לגבי רייזמן, היא פייטרית. בשנה שעברה כשביקרה אצלנו במכביה היא הצהירה בראיון על כוונתה להמשיך עד ריו. מעניין יהיה לראות אותה בשנה הבאה.
שתתלבט כמה שהיא רוצה... לא חובבת אותה
20/07/14 02:12
44צפיות
מעולם לא נהניתי לצפות בה והיא לא תחסר לי.
מסכים לחלוטין
23/07/14 21:36
20צפיות
מלבד המוזיקה שלה בקרקע (ולא התרגיל) והפס אקרובטיקה שלה על הקורה (כשהיא מצליחה לבצע את הקישורים)  רק אז אולי אני מחייך אבל כך באמת שתפרוש יש כל כך הרבה כישרון בנבחרת האמריקאית.

דגלאס , מקווה מאוד שהיא תעמוד בקצב של עצמה כי כרגע זה נראה שהיא האוייב הכי גדול של עצמה כמו נסטיה בתקופת החזרה שלה
טוב, היה לה שיר שאהבתי מהאירוויזיון
23/07/14 22:16
19צפיות
עד עכשיו מפתיע אותי איך מתעמלת אמריקנית משתמשת בשיר של אוקראינה (המאמנת ממזרח אירופה?) אבל כמו רוב המתעמלות האמריקניות לא היה הרבה קשר בין המוזיקה לתרגיל עצמו, בעיקר מבחינה ריקודית (דווקא את רייזמן אהבתי, כי היא באמת הכניסה כמה אלמנטים ריקודיים שהתאימו למוזיקה, זה השתלב יפה).
טלאור בטיחות- מנעול מיוחד ,חזק ואמין

סומכים על המנעול שלכם?

עם המנעול הזה תישנו טוב בלילה... לפרטים והזמנות >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה