לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.

שמי נועה חורש ואני מכורה להתעמלות. מתעמלת מגיל צעיר, מאמנת מוסמכת ושופטת בדרגה לאומית בתחרויות התעמלות מכשירים.

כולי תקווה כי הפורום ישמש ככלי תומך לעיסוק המדהים והמרתק בהתעמלות.

בברכת Stick it!


לובליאנה!
31/03/15 22:17
4צפיות
המתעמלים שלנו יוצאים מחר לתחרות גביע העולם בלובליאנה
הבנים אלכס שטילוב, אנדריי מדבדב, איל גלזר, ארטיום דולגופיאט ומורן ינוקא (כל הקבוצה שתצא גם לאליפות אירופה כשבוע וחצי אחרי)
והבנות צוף פלדון, אופיר נצר ואופיר קרמר. אני לא יודע למה גאיה לא רשומה, שכן היא אמורה לנסוע לאליפות אירופה יחד עם נצר ופלדון.
 
השדה חלש, באופן יחסי לקוטבוס. אם בקוטבוס השדה של הבנות היה חלש, כאן הוא חלש מאד. ואם השדה של הבנים היה יחסית חזק, כאן הוא הרבה פחות חזק.
 גם לבנים שלנו וגם לבנות יש הזדמנות טובה להעפיל לגמרים. ורנאייב, דיאגו היפוליטו, קוזמידיס והאמריקאים שהגיעו לקוטבוס לא נמצאים כאן.
נקווה שזה יתן לחלק ניכר מהמתעמלים שלנו הזדמנות להתחרות גם במוקדמות וגם בגמרים - ולצבור נסיון יקר לפני מונפלייה.
 
אז מה בתפריט?
אלכס ינסה לתקן את הרושם מקוטבוס ולהעפיל לגמר הקרקע ולהראות מוכנות לאליפות אירופה (הוא היה אלוף היבשת ב 2013, ולקח את הארד ב 2014)
הוא יתחרה גם במתח, בו העפיל לגמר בקוטבוס בשבוע שעבר, וגם על סוס הסמוכות.
איל רשום לטבעות, לסוס הסמוכות ולמקבילים - שלושת המכשירים החזקים שלו. הוא ינסה להמשיך להציג יציבות ונקיון, ולעבור את רף ה 14 בטבעות ובמקבילים.
ארטיום רשום לקרקע לקפיצות ולמקבילים. בקרקע הוא מבצע תרגיל בדרגת קושי של 6.5, עם סיכוי גם להעפיל לגמר במידה ויבצע אותו חלק. 
אנדריי רשום לקפיצות, וננסה לתקן את הרושם מקוטבוס ולהעפיל לגמר ולהראות מוכנות לאליפות אירופה. מעניין גם אם יבצע את הדאבל לפנים בקיפול, או שיסתפק בקירוס.
ומורן רשום למתח ולטבעות, וכמו איל הוא מקווה להמשיך להראות תרגילים נקיים וטובים, ולצבור ביטחון.
 
אצל הבנות, צוף מתחרה במקבילים קורה וקרקע. היא תנסה לשחזר את ההצלחה מקוטבוס ולהעפיל לגמר הקורה, ולגרום לשם שלה להיות מוכר יותר לקהל ולשופטות.
אופיר רשומה לקפיצות ולקרקע, ויהיה מעניין לראות אם היא אכן תתחרה בקרקע, שכן לא ראינו אותה בקרקע מאז הפציעה. בקפיצות היא תנסה לנקות קצת ולשלוט יותר בנחיתות, בשאיפה להתקרב לממוצע של 14 נקודות בשתי הקפיצות. 
אופיר קרמר רשומה לקפיצות, מקבילים וקרקע. היא לא היתה בקוטבוס, ואנחנו לא יודעים מה מידת הכושר, ונשמח לראות שהיא מיישרת קו עם החברות לנבחרת.
 
מחבינת שאר העולם -
אפקה זונדרנד כן יהיה פה ויקבע את הרף במתח ובמקבילים. גם ג'פרי וואמס ובארט דוארלו אמורים להעפיל לגמר הקרקע. יורי ואן חלדר יהיה ככל הנראה בגמר הטבעות.
רומן קולשה מפולין יהיה, וינסה להתמודד על מקום בגמר הקרקע. אמור להיות לו יותר קל להעפיל במקבילים ובמתח
אולג ורנאייב רשום לכל המכשירים, ועם פוטנציאל להעפיל לכולם... רק תקלה עצומה תמנע ממנו להיות בגמר הקפיצות והטבעות.
גם הקולומביאנים מגיעים - וחוסמאר קאלבו מורנו אמור להיות בגמרים במקבילים ובמתח, ובשדה הנוכחי הוא גם יכול להעפיל לגמר הקרקע
 
אצל הבנות השדה גם חלש - ונקווה שזה יאפשר לנו לראות את הבנות שלנו בגמרים.
יהיה מעניין לראות את אלופת הולנד הטריה איית'ורה ת'ורסדותיר על כל ארבעת המכשירים
טיה בילאק תתחרה מול הקהל הביתי, ואמורה להיות בגמר הקפיצות, ואף להתמודד על מדליה.
אבל תהיה לה יריבה קשה מאד בדמות צ'וסוביטינה.
גם דורינה בוגזוגו מתחרה על ארבע המכשירים, ובשדה הנוכחי מסוגלת להעפיל לארבע גמרים.
שוודיה כאן עם שתי מתעמלות שאמורות להתמודד על מדליות בגמר המקבילים - אידה גוסטאפסון ויונה אדלרטג
ומברזיל - הזדמנות לראות את הדבר החם הבא מדרום אמריקה - רבקה אנדראג'ה. לצערנו היא רשומה רק למקבילים.
גם דניאל היפוליטו פה ותתחרה רק בקפיצות - ואמורה להעפיל לגמר בקלות יחסית.
 
 
גביע ז'סולו - עדכון!
28/03/15 12:46
161צפיות
היום מתקיימות תחרויות הגמר נבחרות וקרב רב (ג'וניור וסניור).
לצערי אין שידור של הג'וניור! את הסניור נוכל לראות כאן בשידור חי: https://www.youtube.com/watch?v=x3zCO4cl814
שימו לב! הלינק הזה הוא הלינק המעודכן.
השידור מתחיל בשעה 18:00 לפי שעון ישראל.
צפייה מהנה! 
לקראת הקאמבק שתבצע גבי דאגלס בתחרות.
28/03/15 15:27
96צפיות
כתבה על דאגלס מודל 2015 והסיכויים שלה מול סימון ביילס.
 
º
רואים שהכתב מבין בנושא (זה לא דבר של מה בכך ב-YNET)
28/03/15 15:56
47צפיות
כי זה בעיקר תרגום :)
28/03/15 17:03
49צפיות
בהנחה שהוא לא באמת ראיין את מרי לו רטון ואת אלנה זמוליצ'יקובה
 
אבל באמת כתבה ברמה!
תרגום ועריכה, אני מניחה; וזה בסדר, מדובר בכתבת סקירה
28/03/15 17:43
46צפיות
קראתי את המידע הזה על גבי דאגלאס (באנגלית) בכתבה שקישרתי אליה כאן לא מזמן.
ובכל זאת, מכיוון שגם בתרגומים ובבחירת מקורות ראויים עיתונאי ארצנו כושלים לא פעם, זה עדיין יפה...
השידור החי עובד, אבל השדרנים/פרשנים האיטלקים לא סותמים ת'פה
28/03/15 18:29
48צפיות
לרגע... די מטמטמים לי את המוח, ואין לי מושג את מי אני רואה ולמה...
רק האמריקניות מעניינות אותי, אמתין לתרגילים שלהן (ונראה לי שיהיה פשוט יותר לצפות בדיעבד).
נטשתי את השידור החי ועכשיו כתוב שם שזה סרטון פרטי
28/03/15 22:50
55צפיות
אני מקווה שהערוץ האמריקני יעלה את התרגילים של האמריקניות... או מישהו אחר ירים את הכפפה.
אם אני זוכרת נכון...
28/03/15 23:38
62צפיות
ראיתי ממש ברפרוף, אם אני לא טועה:
מהאמריקאיות ביילס ראשונה, ביילי קיי שנייה, אלי רייזמן שלישית
קיילה רוס אחרונה מהעושות 4 מכשירים, נפלה בקרקע.
קישור לתוצאות
29/03/15 00:11
55צפיות
 
ביילס ראשונה עם 62.1, אחריה ביילי קיי עם 59.5, אלי רייזמן עם 59.1 ודאגלס עם 58.9
 
מקומות 1-5, 7-10 של אמריקאיות. במקום ה- 6 התברגה אריקה פסאנה מאיטליה.
 
מישהו ראה ויודע לתת רשמים מעניינים יותר מ"האמריקאיות שולטות בצורה מטורפת"?
 
º
תודה; אני לא רוצה לדעת את התוצאות אלא לצפות בתרגילים...
29/03/15 00:48
36צפיות
רשמים
29/03/15 01:13
55צפיות
1. ביילס כמו ביילס אותה מתימלת עם שידרוגים קלים אבל שאר אותו דבר מצויינת
2. קיילה רוס - כמה שינויים קלים בלבד , על המתח קפיצות וקורה נשאר אותו דבר (לא הייתה הכי חדשה ) קרקע עפה כמו זבוב מחוץ למזרון
3. אלי רייסמן - מקבילים כרגיל חלש אצלה אבל הוסיפה טקאצ'אב לתרגיל שלה מלונדון אם אני לא טועה, בקרקע אותו תרגיל עם מוסיקה נחמדה של קלי קקה לי בקיצור קלינקה , אותו תרגיל על הקורה כמו באוימפיאדה
4. גבי דאגלס ... טוב לא כל דרגות הקושי שלה חזרו התרגיל על המתח היה הכי מאכזב , היא לא נתנה את כולה על הקורה היא היתה טובה ושוב חסרה את החדות שהיתה לה בלונדון ובקרקע זה נראה תרגיל עייף ולמרות הכל אני מאמין שהיא תצליח לעמוד בקצב וכנל גם רייסמן
5. ביילי קיי הקיילה רוס החדשה - מדוייקת ריקוד חמוד דרגות קושי סבירות + כרגע היא יושבת על המשבצת של קיילה רוס רק בניקוד גבוה יותר
6,  אליסה באומן יכולה להיות הפתעה על הקורה ועל המתח מקווה לראות אותה מתפתחת בשנה וחצי הקרובות
 
לסיכון אותי התחרות לא ריגשה , חיכיתי וחיכיתי לראותא ת רייסמן ודאגלב ואולי קצת התאכזבתי , אבל אני מחזיק אצבעות שזה עוד יקרה ששניהם יצליחו לחזור, מקווה שרוס תתאפס על עצמה כי היא ממש חמודה , אבל קיי פלאטלי לורה הרננדס ממש דולקות יחד עם הוותיקות אחרי המקומות לנבחרת האמריאית,,,,,
 
מחכה כבר שה טריפל טוויסטינג יורצ'אנקו יכנס כבר על ידי ביילס הקפיצה שלה מבחינת גובה וניתור היתה מושלמת ויש לה בוודאות עוד חצי טוויס לייצר עוד תרגיל על שמה קפיצת הביילס טוב נו עד אליפות העולם
 
כמו שכתבו בYNET אף אחת לא מתקרבת אליה גם לא קומובה בשעתה טובה ובמיוחד לא מוסטפינה , מחזיק אצבעו ליורדקה כי באמת מגיע לה ,
ראיתי כמה סרטונים
29/03/15 11:36
60צפיות

מסכים לגבי ביילס - אפשר גם להוסיף שאף אחת לא מתקרבת אליה, לא בצעדי ענק וגם לא בצעדים קטנים, לא בארצות הברית, ובטח שלא בעולם. היא עדיין מבצעת כקפיצה שניה פודקופאייבה, אבל נראה שהיא מסוגלת בקלות להכניס שם עוד בורג ולהפוך את זה לצ'נג.
כמוך, אני גם חושב שקיילה רוס לא עשתה את מה שהיתה צריכה לעשות. היא כן שינתה את תרגיל המקבילים שלה, שינתה את הירידה והראתה תרגיל קצר ותמציתי, אך מאד מדויק, וללא שמש אחת אפילו (שמש כיום זה אלמנט די מיותר בתרגילים, אלא אם הוא מבוצע עם פירואטים או אפקטים אחרים או בשביל תנופה לאיזו ירידה מפוצצת, זה כמעט תנועת סרק...) חסרה לה שם עבודת פירואטים יפה, ולחבר אותם לירידה החדשה שלה, על מנת למקסם את הקוד ולהפוך אותה מעובדת מקבילים טובה לעובדת מקבילים יוצאת דופן. בקורה אין חדש - עבודה יפה אך לא משהו שיצרב בתודעה או בזכרון של אף אחד... לא ראיתי את הקרקע, אבל הבנתי שהיא פישלה - ועל רקע הביצועים של האחרות - היא חפרה לעצמה גומחה שהיא תצטרך לצאת ממנה מהר.
רייסמן היתה אותה רייזמן בקפיצות (אנחנו יודעים שהיא כבר מבצעת את האמנאר באימונים) על הקורה היא עדיין נראית לא טוב - אבל היא כן שיפרה את החיבורים שלה, וכל חיבור מלמיליאן. הכוונה לחיבורים של אלמנטים אקרובטים לאלמנטי ריקוד, וההפך - והכל מבוצע מושלם ללא שבריר שניה של היסוס, בניגוד למתעמלות אחרות שיכולות לקחת פאוזה של שניה ולהתפלל שהשופטות יעניקו להן את הבונוס. רייזמן לא משאירה מקום לספק. התנועה שלה מכאנית ורחוקה מלהרשים - אני בטוח שכולם קיוו לראות אותה יותר רכה...
דווקא במקבילים יש שיפור - עדיין מכאנית להחריד, אבל עמידות הידיים כמעט מושלמות, הרגליים דבוקות האחת לשניה לאורך התרגיל. הטקאצ'ב כן היה חלק מהתרגיל בלונדון, אבל הפעם היא מחברת אותו בצורה מאד מרשימה לשפושניקובה, מה שמעיד על הכח המתפרץ. בתרגיל הטרזן שלה לא היה מושלם, הפירואט על הבד התחתון לא היה טוב כי לא הושלם במצב עמידת ידיים, והיא נוטה לקפל רגליים קצת אחרי השפושניקובות, בתנודה לאחור... אבל אני מתרשם שפוטנציאל הניקוד שלה יכול להגיע ל סביב ה14.5 בהנחה שתתקן את כל אלה, ויש לה זמן. וזה לא רע בכלל לעובדת מקבילים עם נתוני פתיחה לא מהטובים...
ואחרי כל שלושה סבבים שהזכירו מעלות וחסרונות - בא הקרקע והחזיר אותה גם לראש טבלת הניקוד, וגם לחיק המעריצים - התרגיל היחיד שהיא כבר עברה את הביצועים של לונדון מבחינת דרגת הקושי, וגם שם יש לי  תחושה שאם היא תשאר בריאה היא תוכל לשדרג עוד קצת. 
את דאגלס היה קצת קשה לקרוא - היא היתה פוקר פייס. אבל נראתה קצת בלחץ. שביבים של הקסם עדיין שם - תרגיל קורה מצוין, עם שליטה טובה. אחזקת הגוף מצוינת, היא נראית ארוכה על כל המכשירים, וגמישה. הכי בלט לעין המקבילים - יש לה כח מתפרץ אדיר עם טקאצ'ב בשמיים, אבל נראה שהיא מסוגלת לבצע תרגיל הרבה יותר מורכב ותחרותי. זה גם היה העניין בלונדון - מעט מאד הורדות ביצוע, אבל איכשהו לתרגיל שלה לא היה סיכוי אל מול דרגות הקושי של האחרות כי הוא לא ניצל את הקוד כמו שצריך. הקלף שלה לריו צריך להיות תרגיל מקבילים שמתקרב ל 16. היא ממש לא שם, אבל אני מאד מקווה שהיא לפחות שואפת לזה. בקרקע היא היתה לא מדויקת ולא בשליטה - אבל זה עניין של עבודה. אל מול האחרות (בעיקר רייזמן וביילס) היא לא הולכת כנראה להעפיל לגמר על המכשיר הזה בשום תחרות גדולה בעתיד, אז היא רק צריכה להשתפשף  בשביל שהוא ישרת אותה בקרב רב... ולהעיף משם את הדאבל בקירוס - זה אלמנט שלא צריך להיות בתרגיל של מתעמלת ברמה הזאת - הוא אף פעם לא נראה טוב ובור ללא תחתית מבחינת הורדות. 
אני לא חושב שביילי קי היא הקיילה רוס החדשה - בגלל דרגות הקושי שלה שמאד מרשימות. רוס היתה מתעמלת סולידית עם דרגות קושי טובות, וללא סיכוי להתחרות בסניוריות. קי בפירוש יכולה לתת פייט  בשביל להיות אחת מהשתיים שמעפילה לגמר הקרב רב באליפות עולם או אולימפיאדה.
ובאומן היא פשוט סימן הקריאה על הנבחרת האמריקאית הזאת - ונתנה תרגיל קורה יפה מאד וציון 15.0 שיעשה לה שירות טוב מאד אצל מרתה קרולי.
כמו בשנות ה 70 ו ה 80 שמתעמלים סובייטיים היו אומרים בתקשורת שאליפות ברית המועצות היא התחרות הקשה והמאתגרת ביותר, ורק אחריה אולימפיאדות ואליפויות עולם. כך זה גם עם ארה"ב כרגע - כל כך הרבה עומק!
חמש מתמעלות עם ציון של 59+, כששתיים מהן עדיין לא בכושר מלא, ועם אמנאר ועוד כמה תיקונים קטנים גם עוברות את ה 60.
 
באשר למרוץ לריו - כולן צריכות לקחת בחשבון גם את לורי הרננדז ואת נורה פלאטלי שלקחו את אליפות הג'וניור פה כששתיהן מתקרבות ל 58. 
לא קל להיות מתעמלת אמריקאית בימים אלה..
 
אפשר לציין גם את אריקה פסאנה כאן - חזרה מפציעה ומתחילה לתת פייט לחברתה לנבחרת ונסה פרארי (שלא התחרתה כאן). אם שתיהן מסוגלות להגיע לסביבות ה 58 בקרב רב, הן יכולות גם לשאת על כתיפיהן את נבחרת איטליה אל תוך החמישיה-שישיה הראשונה בעולם
 
הקרקע של רוס ועוד כמה
29/03/15 12:25
65צפיות
חבל  - אחלה כוריאוגרפיה לדעתי
מאמה מיה איזה קפיצות שפגט!
מקשרת לתרגיל הקרקע של אלי רייזמן באיכות HD (יחסית...)
הודעה זו מכילה סרטונים
29/03/15 15:57
46צפיות
היא נראית טוב אם כי משהו בו לא כ"כ זורם, והבחירה ב"קלינקה" אחרי "הבה נגילה" היא קלישאה על קלישאה, אבל נראה שזה עובד עבורה (והיא יכולה להמשיך עם אותן תנועות פחות או יותר). הייתי יכולה אולי ליהנות מהתרגיל אלמלא התעקשותם של האיטלקים הארורים למלא כל שנייה בשידור בברברת בלתי נגמרת, בקושי ניתן לשמוע את המוזיקה...
סרטון פועל של התחרות
29/03/15 19:33
54צפיות
אתמול צפיתי בתחרות ופתאום זה הפך לסרטון פרטי
למישהו יש קישור עובד?
הרבה אנשים העלו
30/03/15 11:25
30צפיות
אבל האתר ג'ימנסטייק שקנה את הזכויות לתחרות הוריד המון מהסרטונים - שזה לגמרי לא ברור כי העלו שידורים של ההתאחדות האיטלקית, ולא של ג'ימנסטייק
אבל אני חושב שזה קשור לזכויות יוצרים
 
נסי לחפש קישורים בבלוגים או בפורומים של התעמלות...
הנה ערוץ עם הרבה סרטונים
30/03/15 16:02
45צפיות
גביע העולם בדוחה - שידור ישיר!
25/03/15 18:53
91צפיות
תחרות נוספת בסבב גביע העולם מתקיימת בימים אלו 25-27 בדוחה, קטאר. 
המוקדמות החלו היום.
להלן תוצאות של מוקדמות המקבילים (בנות): 
והקפיצות (בנות): 
 
שידור ישיר צפוי ובאיכות גבוהה (כפי שהיה בשנה שעברה)
להלן הלינק לשידור האינטרנטי של הגמרים שיתקיימו ביום שישי 27.3י: 
לגבי השעות - נא לעקוב.
תיקון טעות
25/03/15 18:55
79צפיות
הלינק לשידור מדוחה:  http://shoof.alkass.net/shoof/live/live_2.php
 
שידור חי עכשיו!
27/03/15 18:44
55צפיות
יום הגמרים השני מגביע העולם בדוחה מתקיים ממש עכשיו 18:45
השידור באיכות מעולה
תהנו!
אליפות בריטניה - שידור חי!
27/03/15 16:41
70צפיות
כרגע תחרות הקרב רב - ג'וניור.
צפייה מהנה!
תודה על הדיווח, אמתין לבוגרות
27/03/15 18:26
42צפיות
ומכיוון שזה ביוטיוב, אני מגלה שאני מעדיפה לצפות בנחת בשלב מאוחר יותר, שידורים חיים נוטים לקרטע בזמן אמת.
הבוגרות מחר
27/03/15 18:42
42צפיות
והשידור של הג'וניור דווקא עבר חלק בלי buffering ועם פרשנות רקע נחמדה.
תהני מחר בשידור.
קוטבוס - סיכום
22/03/15 20:52
109צפיות
קוטבוס - המדרגה הראשונה בדרך לאליפות אירופה שתחל בעוד שלושה חודשים במונפלייה, צרפת, מאחורינו
ישראל שלחה נבחרת מכובדת.
אצל הנשים הישראליות, החדשות העיקריות היו החזרה לכושר של אופיר נצר לאחר הפציעה, הגמר של צוף פלדון על הקורה והכמעט גמר של גאיה גלעדי בקפיצות.
אופיר עובדת קשה וחוזרת לכושר תחרותי. לא ראינו את הקפיצות שלה, אבל ראינו תוצאות סבירות בציון הביצוע, אך ציוני ה D עדיין לא מה שהיו. עוד צפויה לה עבודה בשביל להגיע לרמה שלה לפני הפציעה, ועבודה קשה מאד בשביל להוסיף על זה את מה שנדרש. אני מניח שתחרות היעד שלה תהיה אליפות העולם בסתיו, מה שיתן לה מספיק זמן לחזור ולבנות כושר וכח בשביל להמנות שוב עם בכירות הקופצות ביבשת ואולי בעולם.
לצוף פלדון זאת היתה תחרות חלומית. בראש ובראשונה היא לא נפלה ולא ביצעה שגיאות גסות. הורגלנו שזה הישג בפני עצמו. אבל היא עשתה הרבה מעבר לכך - ביצעה מספר תרגילים בבטחון ובאלגנטיות. היא לא נראתה כאילו המכשיר שולט בה, אלא להפך - וזה אחד הדברים החשובים למתעמלים. לצוף יש קוים נקיים, היא גמישה ואלגנטית ונעה בקלילות. אמנם חסר לה הרבה במחלקת הקושי, אך יש לה בסיס איתן להתחבב על הקהל ועל השופטות. אני חושב שגם עבורה תחרות מטרה צריכה להיות אליפות העולם - והיא צריכה להמשיך ולהתקרב לרף 14 הנקודות, לפחות בקורה ובמקבילים.
וגאיה יכולה לזקוף לזכותה הישג יפה מאד בקפיצות. היא שדרגה את עצמה מאד משנה שעברה, וזה ניכר עם מקום 11 וממוצע של 13+ בשתי הקפיצות. היא הגיעה ליורצ'נקו סולידי ויפה, ונותר רק להוסיף ברגים. לגבי הקרקע, לא יודע מה בדיוק היה - היה לה ציון התחלתי נמוך - את השנה האחרונה היא סיימה בפוש רציני שכלל דאבל גוף ישר. אני מקווה שזה עדיין קיים בילקוט הטריקים שלה ושנראה את זה ועוד עד הסתיו. יש לה נתונים מצוינים לקפיצות ולקרקע, ונקווה לראות את הפוטנציאל ממומש בקרב.
 
אצל הגברים הישראלים בטוח קיווינו לקצת יותר. התסריט הבסיסי היה אמור לכלול גמרים לאלכס בקרקע ובמתח, וגמר לאנדריי בקפיצות.
לאלכס התרגיל בקרקע כנראה ממשיך לעשות בעיות, גם בבאקו וגם פה. לעומת זאת, ההתמחות החדשה במתח מתחילה לתפוס יציבות. אמנם בגמר זה לא הלך כמתוכנן, אך זה נראה מבטיח לקראת השנה האולימפית.
אנדריי בוודאי מאוכזב והיה צריך להמנות בקלות עם הפיינסליסטים בגמר כאן. נקווה שזה סתם היה נאחס, ושבדבר האמיתי במונפלייה הוא ישחזר ויעפיל על ההישג מהשנה שעברה.
לגבי הצעירים - הם עשו עבודה יפה. רובם ככולם צוברים נסיון ומתחזקים. החברה האלה - איל מורן וארטיום - אמורים להשאיר חותם לקראת טוקיו 2020. עד אז צריך לראות עקומת שיפור מתונה אך יפה, ואת זה אפשר לראות בקלות.
 
לגבי שאר התחרות
צ'וסוביטינה לא פחות ממדהימה. לא יצא לנו לראות אותה די הרבה זמן. היא היתה רשומה לכל מיני תחרויות, ולא הגיעה, כן הגיעה, לא הופיעה, כן הופיעה. כאן ראינו אותה במיטבה - נראיתה חזקה וחדה, וגם בגיל 40 היא טרם אמרה את המילה האחרונה. היא בכושר מצוין לקראת אליפות אירופה, וצריכה לחזור משם עם שלל (רגע - אוזבקיסטין זה בכלל באירופה?)
 
יונה אדלרטג ממשיכה לעשות כבוד לשוודיה, עם ציון של 15+ במקבילים שזה אחד המכשירים הקשים ביותר (יחד עם קרקע) לרשום ציון כה גבוה.
 
בקרקע, לא רק לאלכס היו בעיות. כל הגווארדיה הישנה התמודדה פה עם קשיים. אלפתריוס קוזמידיס, אלוף העולם לשעבר מיוון נראה עייף וכבד ורשם בגמר רק 14+, הרבה מתחת למה שהיה נותן בעבר. היפוליטו, המתחרה הותיק של אלכס גם לא ממש הגיע לגמר הזה, ועל אף פס שני מרהיב, שאר התרגיל היה רווי תקלות. 
וקנזו שיראי - אין מספיק מילים להלל את התופעה הזאת. זה כאילו מישהו ירוץ פתאום מרתון בשעה ו45 דקות, או 100 מטר בפחות מ 9 שניות. התרגיל שלו כל כך מתקדם מבחינת הקושי שלו, שאף אחד לא יכול אפילו לחלום על לאיים עליו. טריפל דאבל בתור פס שני, וקוואד (quad) שזה סלטה עם לא פחות מארבעה ברגים, עד הסוף ועם סטיק - צריך לשפשף את העינים וקשה לעקוב.
 
והרושם האחרון - ורנאייב ממשיך להרשים ולשריין את עצמו כאופציה להחלפת אוצ'ימורה. האמריקאים לא מספקים את הסחורה, והרוסים גם לא הביאו מישהו שיאתגר את אוצ'ימורה, וורנאייב נראה כמו הדבר היחיד שיכול אולי לאיים. מי יודע - אולי הבריטים שלא הגיעו הנה יראו שיש להם מישהו שיאתגר את אוצ'ימורה - אבל בשביל זה נצטרך לחכות לאליפות אירופה...
 
 
דיווח על צוף מגמר הקורה מסיכום קוטבוס מפי לורן הופקינס
26/03/15 11:34
71צפיות
 
I have to say, I was very pleased with Tzuf Feldon, a new senior from Israel who didn’t have very difficult work and showed a few nervous mistakes – like a big balance check on her Y turn and a bent back leg on her leaps – but she fought like crazy to stay on every step of the way, clean on many of her elements (especially her bhs loso and side aerial) and it’s honestly just impressive that she placed fifth in a big international apparatus final just months into her senior career when she’s not from a nation known for gymnastics.
 
אני חייבת לומר שמאד התרשמתי לטובה מצוף פלדון, סניורית חדשה מישראל, שלא היו לה אלמנטים מאד קשים והראתה כמה טעויות שנובעות מהתרגשות - כמו בדיקת שווי משקל גדולה לאחר פירואט Y וכפיפה ברגל האחורית בקפיצות, אך היא נלחמה בטירוף להשאר בכל צעד לאורך כל התרגיל, היתה נקיה ברוב האלמנטים שלה (במיוחד בפליק לסלטה רגל רגל ובסלטה הצידית) והאמת היא שזה פשוט מרשים שהיא סיימה חמישית בגמר מכשירים בינלאומי מספר חודשים מועט לאחר שנהייתה סניורית, כשהיא לא ממדינה מוכרת על מפת ההתעמלות.
 
כן ירבו!
º
איזה כיף :)
26/03/15 12:11
36צפיות
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
26/03/15 11:39
3צפיות
|*|האם אתם בעלי עסק קטן או בינוני וצריכים הכוונה בכל הנוגע להתנהלות הפיננסית מול הבנק? האם אתם מכירים את קרנות הסיוע שעומדות לרשות העסק שלכם?
פורום מימון עסקים בהנהלה חדשה ואתם מוזמנים להיכנס לפורום ולהתייעץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|יש לכם שאלות לגבי החזרי מיסים? אתם מעוניינים לקבל יותר מידע בנוגע למס רכישה?
היכנסו עכשיו לפורום דיני מיסים וקבלו את כל התשובות לשאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|את סובלת מצניחת רחם? יש לך שאלות לגבי חיזוק שרירי רצפת האגן?
היכנסי עכשיו לפורום רצפת האגן והעלי את שאלותיך בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
להתראות קוטבוס, שלום יזולו!
23/03/15 13:50
145צפיות
קוטבוס מאחורינו, והטורים ממשיכים לעלות לקראת אליפות אירופה
השבוע הפוקוס עובר לעיירת קיט מנומנת באיטליה, שמאיזושהי סיבה לא ברורה, תחרות התעמלות איזוטרית שמתחרשת בה הפכה להיות אחד הדברים המעניינים ביותר בסבב.
הסיבה פשוטה - נבחרת הנשים של ארה"ב שלעתים נדירות שולחת מתעמלות לתחרויות גביע עולם או תחרויות אחרות שהן מחוץ לאליפויות גיאוגרפיות, שולחת משלחת גדולה ונכבדת של מתעמלות סניור וג'וניור.
זה מעניין כל שנה, כי זה נותן הזדמנות לראות על מה האמריקאיות עבדו בחודשים החשוכים של החורף.
השנה זה מקבל הרבה יותר משמעות, כששני הקאמבקים המדוברים של השנה יקרמו עור וגידים - גבי דאגלס - האלופה האולימפית בקרב רב מלונדון, ואלי רייזמן, האלופה האולימפית בקרקע ומדליסטית הארד בקורה מלונדון.
שתיהן לקחו פסק זמן ארוך אחרי האולימפיאדה האחרונה, ושתיהן מנסות לעשות את מה שרבות לא הצליחו לפניהן - להצליח שוב להתברג לנבחרת ארה"ב לריו 2016.
זאת התחרות הראשונה שלהן מאז האולימפיאדה.
ובנוסף, תשתתפנה הסניוריות סימון ביילס, אלופת העולם שנתיים ברציפות, ביילי קי, סניורית חדשה שהתקשורת והאוהדים בונים אותה כדבר החם הבא, אליסה באומן, מדי דש, מגי ניקולס, קיילה רוס שתנסה להוכיח שהיא לא דועכת, אמילי שילד, ומגאן סקאגס.
נבחרת הג'וניור כוללת כמה כשרונות גדולים ומסקרנים - נורה פלאטלי, שכבר בגיל 13 ביצעה תרגיל קורה שיכול היה לקחת מדליה באליפות עולם, ג'זמין פוברג אלופת הג'וניור האמריקאית הנוכחית, לורן הרננדז, ויקטוריה ווין, ריגן סמית' ואוליביה טראוטמן. גם ג'ורדן צ'יילס היתה אמורה לנסוע, אך כרגע לא מופיעה ברשימה - לא יודע למה.
 
בנוסף לאמריקאיות, מתחרות בתחרות גם נבחרות מאיטליה, אוסטרליה, יפן, קנדה וצרפת.
 
המוקדמות יערכו ב 25 (ג'וניור) ו 26 (סניור) והגמרים הקבוצתיים ב 28 והאישיים ב 29.
התחרות מתוכננת לשידור ע"י האיגוד האיטלקי באתר היוטיוב של ההתאחדות - www.youtube.com/user/FGIfederginnastica
שעות השידורים
25/03/15 14:10
64צפיות
מישהו יודע באיזה שעות התחרויות?
להלן השעות
25/03/15 20:52
61צפיות
אני מניח שהכל זה בשעון יזולו, שזה שעה מאחורינו
 
SCHEDULE
Wednesday, 25 March  | Junior Team Qualifying (19:30h) with AUS, CAN, ITA promesa & ITA youth
Thursday, 26 March | Senior Team Qualifying (19:30h) with AUS, CAN, FRA & ITA azzurrabili
Saturday, 28 March  | Junior Team & AA Final (10:30h) & Senior Team & AA Final (16:00h)
Sunday, 29 March | Event Finals (10:30h)
כלומר הערב ב-20:30 שעון ישראל מוקדמות בוגרות?
26/03/15 01:41
41צפיות
לא הבחנתי בערוץ שלהם בסרטונים חדשים מהיממה האחרונה... מקווה שהערב יהיו.
 
אגב, שימו לב שמחר בלילה (בין חמישי לשישי) אנחנו עוברים לשעון קיץ.
רשמים מהאימונים
26/03/15 10:43
55צפיות
יש אנשים שמנויים לאתר ג'ימנסטייק, שהעלה סרטונים של האמריקאיות מתאמנות.
המידע מבוסס על דיווחים שלהם בפורומים:
 
קיילה רוס המירה את הירידה הרגילה שלה (דאבל גוף ישר) לדאבל סלטו לפנים - אותה דרגת קושי - אבל כנראה פשוט יותר לאור העובדה שהיא מתעמלת די גבוהה
אלי רייזמן הצליחה לשחזר את הפס הקלאסי שלה - ערבית לסלטה בורג וחצי לערבית פליקפלאק דאבל טוויסט ישר לסלטה לפנים בגוף ישר. היא גם מבצעת עכשיו דאבל טוויסט בקיפול ישר לקפיצה (בונוס של עשירית)
גבי דאגלס ככל הנראה מבצעת עדיין יורצ'נקו דאבל ולא אמנאר
כתבה מקיפה + גיפים על האימונים והתרגילים הצפויים
26/03/15 11:26
49צפיות
קיילה רוס ביזולו - מג'ימאניה
26/03/15 15:27
55צפיות
º
צפיה מהנה לכולם
28/03/15 18:16
7צפיות
תוצאות תחרות גביע האיגוד
25/03/15 20:27
70צפיות
שלום לכולם, האם מישהו יודע היכן מתפרסמים ציוני תחרות גביע האיגוד דרגות א'-ו'?
מכיוון שאף אחד פה לא ענה, וזה לא מופיע באתר האיגוד
26/03/15 10:30
56צפיות
הייתי פונה ישירות לאיגוד. יש להם דף פייסבוק.
 
גביע העולם בדוחא
25/03/15 11:58
51צפיות
כחלק מהסופ"ש העמוס, גם דוחא  מארחת תחרות מעניינת
אצל הבנות - בולימאר שתצטרך להוביל את נבחרת רומניה באליפות אירופה בהעדרה של יורדאקה, יחד עם לאורה ז'ורקה
גם ג'וליה שטיינגרובר תהיה שם, ונראה אם היא עדיין המועמדת המובילה לקחת את הזהב באליפות אירופה בקפיצות (ואם היא נפטרה מהיורצ'נקו בורג בודד בתור קפיצה שניה)
גם פהאן מויאטנם תהיה שם - מדליסטית הארד בקפיצות מאליפות העולם 2011.
 
אצל הבנים תחרות קצת יותר מעניינת 
רק שהסינים והצפון קוריאנים לא הגיעו השנה - ולרוב הם מכבדים את התחרות הזאת בנוכחותם בשל הקירבה היחסית
גם דניאל לייבה מארה"ב - שמחכה כבר שנתיים לצאת מהנאחס, יחד עם ג'ייק דאלטון
טומי טוהא מפינלנד בקפיצות
ארבעה יפנים מהדרג השני
דיאגו היפוליטו וארתור זאנטי מאיטליה
הקולומביאנים החדשים - חוסמאר קאלבו מורנו וחורחה חיראלדו
וארתור דאויטאן מארמניה
דוחא - תוצאות מוקדמות
26/03/15 10:28
35צפיות
תחרות חלשה למדי אצל הנשים, וקצת יותר איכותית אצל הגברים
 
*שטיינגרובר חזקה ומוכנה לאליפות אירופה עם הרודי שלה בקפיצות, ועם תרגיל קרקע עם ציון התחלתי מרשים של 6.0
*לאורה ג'ורקה מרומניה עשתה בהצלחה את המעבר מג'וניור לסיניור, אבל רחוקה מלמלא את הנעליים הגדולות של לארידה יורדאקה שתעדר מאליפות אירופה בשל מחלה
*פהאן עדיין בתמונה לגמר עולמי בקפיצות
*ההשקעה העצומה במדינות המפרץ בהתעמלות עדיין לא משתלמת. גם בבית אין שום הופעה מרשימה
*המקבילים ממשיכים להיות המכשיר הכי מאתגר. גם קוטבוס וגם בדוחא ראינו גמרים חלשים מאד
*פורטוגל יצרה מתמעלת מוצלחת - שלושה גמרים לאנה פיליפה מרטינס
 
ג'וליה שטיינגרובר העפילה ראשונה לגמר הקפיצות - עדיין עם יורצ'נקו בורג בתור קפיצה שניה (הראשונה היא רודי) - קצת מתסכל לראות אותה עושה את אותה הקפיצה הפשוטה כבר שנתיים, וכזה הבדל עצום בין הקפיצה הראשונה והשניה.
שניה העפילה פהאן מויטאנם, על פי ציוני ה D אני מנחש שהיא מבצעת קפיצת ידיים עם סלטה לפנים עם בורג מלא (5.8) ושנעלם לה חצי בורג... הקפיצה השניה גם שווה 5.0 - אולי גם יורצ'נקו בורג.
טיה בילאק מסלובניה שלישית.
 
במקבילים - גמר חלש מאד. לאורה ג'ורקה ראשונה עם ציון של 13.15. יונה דופורנה העפילה מהמקום השישי עם נפילה, וציון של 12.450, ושמינית העפילה מתעמלת עלומה מדרום אפריקה עם 12.2... 
 
בקורה - הרומניות דווקא אכזבו, אך גם בולימאר (שלישית עם 13.650) וגם ג'ורקה (שישית עם 13.25) העפילו לגמר. פהאן ראשונה עם 14.050, היפוליטו הותיקה מברזיל שניה עם 13.85 ואנה פיליפה מרטינס מפורטוגל רביעית עם 13.400.
 
בקרקע - שטיינגרובר הרבה מעל כולם עם 14.300. ג'ורקה שניה עם 13.800, והפורטוגלית מרטינס שלישת עם 13.45
 
אצל הגברים - תחרות איכותית וקרובה מאד בקרקע - שישה מתוך שמונת הפיינליסטית מעפילים עם ציון של 15+, עם ציוני D מ 6.2 עד 6.8. היפוליטו ודאלטון מובילים את החבורה
אולג סטפקו האוקראיני שעבר לייצג את אזרבאיג'אן שני על סוס הסמוכות עם 14.750, חצי עשירית מאחורי הארמני הארוטיום מרדיניאן
סטפקו גם העפיל לגמר הטבעות, מהמקום השביעי, וגם כאן גמר איכותי - חמישה מתעמלים עם ציונים מעל 15. זאנטי מברזיל כמובן בראש, עם עוד חבורה של שני ארמנים, רומני, טורקי, ושני יפנים.
לא היו תוצאות יוצאות דופן בקפיצות - ארתור דאבטיאן מארמניה מוביל עם ממוצע של 14.95 עם שתי קפיצות סופר נקיות (ציוני E של 9.5 ו 9.2!). דיאגו היפוליטו כנראה נפל באחת הקפיצות שלו ונכנס שמיני בקושי לגמר עם ממוצא של 14.45, והשאיר מאחור שני קופצים שגם היו אמורים להעפיל לגמר והתאכזבו - טומי טוהא מפינלנד וג'ייק דאלטון האמריקאי.
מצפה גמר איכותי מאד במקבילים - אולג סטפקו ראשון עם 15.65, חוסמאר קאלבו מקולומביה שני עם 15.5, מאריוס ברבקאר מרומניה שלישי עם 15.350, ודאנל לייבה רביעי עם 15.3. גם חורחה חיראלדו מקולומביה נכנס לגמר עם 15.050, ורק המעפיל השמיני היפני רשם פחות מ 15.
לייבה עם דרגת קושי מטורפת במתח - 7.3, נכנס על אף ציון E נמוך יחסית עם סך של 15.250. אומיט סמילוגלו הטורקי ממשיך בשרשרת ההצלחות אחרי שלקח את הזהב במתח בקוטבוס, עם העפלה מהמקום השני עם 14.8.
 
תוצאות מלאות מ intlgymnast
 
Gabby Douglas shows off her new floor routine
הודעה זו מכילה סרטונים
24/03/15 19:41
68צפיות
כשהמוזיקה התחילה עם שירה בפיץ' גבוה כבר התחלתי לחשוש מעוד קטע מוזיקלי נשי מעיק סטייל זה של קיילה רוס או ונסה פרארי, במקום הקטעים הקופצניים יותר שאפיינו את דאגלס בעבר (לא שאהבתי את We No Speak Americano, אבל לפחות הוא היה קצבי ושונה מהשטאנצים של הרבה אחרות); לשמחתי זו הייתה רק הקדמה (גרועה...) למוזיקה קצבית יותר, אם כי לא מעניינת או מוצלחת במיוחד לטעמי.
 
התרגיל עצמו לא נראה מרשים במיוחד, אני מניחה שבין היתר כי זה רק אימון ולא תחרות, ועדיין, לא נקי, לא ממש זורם... שום דבר מעניין בין פסי האקרובטיקה וגם הם עצמם לא נראו מלוטשים (לגבי דרגת הקושי, אין לי מושג אז אני לא יכולה לשפוט). אני מקווה שבהמשך זה ייראה טוב יותר.
אלה לא הפסים האקרובטים שלה...
24/03/15 20:08
50צפיות
מה שצולם נקרא dance through, שזה מעבר על ה כוריאוגרפיה ולא על האקרובטיקה.
היא החליפה את הפסים המתוכננים ב ממלאי מקום - סתם ערבית פליקפלאק סלטה בגוף ישר
זה בהחלט מסביר חלקית את המצב... אבל לא הייתי קוראת לזה ריקוד
24/03/15 20:09
51צפיות
התרגיל הנוכחי שלה נראה עוד פחות "ריקודי" מזה שהציעה ב-2012.
מסכים
25/03/15 11:37
33צפיות
המוזיקה בחלקהנשמעת טוב בחלקה רע.
אלמנטי הריקוד אומנם לא מבוצעים נקי אבל עדין קשים יותר ממה שהיא עשתה באולימפיאדה  עכשיו נשאר ללטש אותם עוד ולראות מה פסי האקרובטיקה שלה יביאו.
 
הריקוד לא מעניין במיוחד ואין שם משהו מיוחד, חוץ מהחלק הראשון כשהמוסיקה משתנה
º
גם לא ממש ברור לי איפה ה-show off... ולמה להראות חצי עבודה
25/03/15 14:10
27צפיות
זה נקרא בלעז טיזר...
25/03/15 15:31
29צפיות
אל תקחי את זה כ''כ קשה :)
אני יודעת מה זה טיזר, זה לא זה.
25/03/15 15:34
36צפיות
זה לא מלהיב ולא עושה שום רושם טוב, להפך...
מאות חובבים יחלקו עליך
25/03/15 19:45
29צפיות
באתרים ו בפורומים יש אנשים שצמאים למידע ולסרטונים?
º
גם אני חובבת שעוקבת, אבל במקום להלהיב אותי זה אכזב אותי...
25/03/15 20:13
16צפיות
כל כך צודק
25/03/15 23:17
23צפיות
אנחנו אנשים שצמאים למידע וכשהוא מגיע זה לא משנה איך או מה העיקר שהא הגיע.
זה נותן רמזים על האלמנטים על הכושר, על הכיוון שאליו הולכת המתעמלת. גם אם חלקי זה עדיף מאשר כלום.
מאז שגבי ואלי חזרו מעט מאוד סרטונים הועלו לרשת, ולמרות שאנחנו חיים בעולם דיגיטלי ורשתות חברתיות
אנחנו עדין ניזונים משמועות, וחבל אולי זה היה מדרבן את המתעמלים לרמות קושי גבוהות יותר .אבל זאת כבר אסטראטגיה של המאמנים.
 
בחזרה לעיניינו עדיף לראות ולשמוע את מה שגבי עשתה מאשר לא לשמוע כלום, מחזיק לה אצבעות שהיא תצליח לחזור
עדין רוצה לדעת על קטלין אוהשי אבל אני בספק אם היא תהיה מסוגלת לעלות כמה רמות בשביל לחזור לעלית
º
http://e.walla.co.il/item/2840457?m=1
24/03/15 23:07
105צפיות
º
?
25/03/15 02:14
25צפיות
גמישה גמישה
25/03/15 09:04
49צפיות
אבל לא בצורה חולנית... בכתבה אמרו שזה כתוצאה מאיזו בעיה, אבל היא נראית גמישה כמו מתעמלות מענף הריתמיקה
במה מדובר? אני לא נכנסת לקישורים לא מוסברים...
25/03/15 15:03
32צפיות
וחבל לפתוח ככה נושא בלי נושא, בלי כותרת, בלי קישור לחיץ...
יורדאקה תחמיץ את אליפות אירופה בשל כאבי קרסול
24/03/15 20:05
45צפיות
הזוכה הכמעט ודאית בחוץ...
נהיה פחות מעניין מבחינה התעמלותית
אבל יותר מעניין מבחינה תחרותית
מיכל שחף באליפות העולם 1994
24/03/15 17:49
63צפיות
בקפיצות (דקה 14)
במקבילים (דקה 54:15)
לא מצאתי אותה בקורה ובקרקע...
º
כיף לראות :)
25/03/15 10:26
19צפיות
|*|נפתח פורום גישור|*|
22/03/15 14:31
10צפיות
|שמאל|יש לכם סכסוך משפחתי על ירושה? קלקלתם את היחסים עם השכנים?
כנראה שהליך גישור הוא הפתרון בשבילכם!

היכנסו עכשיו לפורום גישור והעלו את שאלותיכם בנושא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
º
גמרים יום II - בהצלחה לצוף ולאלכס!
22/03/15 12:29
67צפיות
תרגיל יפה לצוף!
22/03/15 12:59
76צפיות
מרשים - קלילה ואלגנטית
היא איבדה שווי משקל לאחר הפירואט עם רגל למעלה, אבל נראתה בטוחה, ומרשימה!
12.9 - נמוך יותר מהתוצאה במוקדמות
הזהב ילך למונטאנו, והכסף ליאנאס
º
אתה רואה באינטרנט או בטלוויזיה?
22/03/15 14:03
39צפיות
º
באינטרנט - איכות גרועה, אבל יותר טוב מכלום
22/03/15 14:04
32צפיות
º
איפה? אני לא מצליחה לראות :(
22/03/15 14:05
32צפיות
http://nuovarete.com/streaming-nuova-rete/
22/03/15 14:15
44צפיות
Flix
ד

ד"ר אריה מבר רפואה טבעית

פגישה ראשונה ללא עלות לפרטים נוספים היכנסו>>>

מועדון איילות- אירגון מירוצים

הכונו הכונו...

מרוץ הרצליה יוצא לדרך, לפרטים נוספים , הכנסו >>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה