לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום התעמלות ואקרובטיקה
בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום התעמלות ואקרובטיקה

בשעה טובה ומוצלחת הוקם בית לכל חובבי ההתעמלות. הפורום מיועד למתעמלים בעבר, בהווה ובעתיד, למאמנים, לשופטים, להורים למתעמלים ולכל מי שמתעניין בתחום.
 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 
המשך >>

PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:20
3
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!
 
לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
לציידי החתימות
12/11/2015 | 15:15
50
נבחרת רוסיה, כולל ויקטוריה קומובה, נמצאות בישראל!
תמונה בחשבון האינסטגרם של סדה תותחליאן הסגירה טיול ערב באלנבי פינת הים, והאיגוד הישראלי פרסם תמונה היום של הבנות בהדר יוסף...
 
אם תראו את קומובה מזדנגפת, או את ספירידונובה בשוק הכרמל - זה אינו משל ולא חלום!
עם העיניים לריו
12/11/2015 | 12:57
1
63
גלאזגו מאחורנו, ולמעשה אנחנו נכנסים לישורת האחרונה לקראת התחרות הגדולה הבאה - האולימפיאדה
 
למעט כמה תחרויות גביע עולם וכד' שיהיו מעניינות ב 2016 בגלל הקרבה לאולימפיאדה - תהיה אליפות אירופה בשוויץ (תחרות נבחרות וגמרים על מכשירים) וכמובן תחרות המבחן.
 
מהזוית הישראלית, אלכס שטילוב זכה בכרטיס לתחרות המבחן ואמור לעלות משם ללא יותר מדי קושי לאולימיפאדה על בסיס הישגיו בקרב רב. זה אומר שהוא יצטרך לנצל את הזמן שנותר עד לאפריל להתאמן על כל ששת המכשירים, מה שיתן לו פחות זמן לחדד את המכשירים עליהם הוא מתמחה - קרקע ומתח. בניגוד ל2008 ו 2012, על בסיס השנתיים האחרונות גמר על מכשיר נראה כמו משימה קשה מאד (זאת תמיד משימה קשה מאד, אבל עכשיו עוד יותר) והוא יצטרך לשלוף איזה שפן מהכובע בשביל להפתיע ולנסות להעפיל לגמר אולימפי שלישי ברציפות על מכשיר. גם העפלה לגמר הקרב רב - מה שהוא עשה די בקלות ב2008 וב 2012 לא נראה כמו דבר בטוח - וידרוש מאמץ רב וצעד אחד קדימה מהמקום בו הוא נמצא כרגע.
 
לגבי הבנות, צוף לא זכתה בכרטיס לתחרות המבחן בהתבסס על ההישגים בגלזגו, אך עדיין יכולה לקבל הזמנה אישית. למיטה הבנתי זה קשור בקשרים ובבירוקרטיה בתוך ה FIG, אך העובדה שהודו נמצאת לפננו ברשימת ה"ממתינות" לא עוזרת, כי יהיו מי שירצו לתת עדיפות לדיפה קרמאקר שהעפילה לגמר הקפיצות, אך גם היא לא העפילה אוטומטית לתחרות המבחן. בכל אופן - נחזיק לצוף אצבעות!
 
אז מה עוד?
 
גם אם רוסיה תגיע לריו עם מוסטפינה בריאה וחזקה, וגם אם רומניה תגיע (הם עוד לא העפילו כנבחרת) עם יורדאקה, פונור ואיזבאשה - קשה להעלות על הדעת את ארה"ב ללא מדלית זהב קבוצתית. גם סין נראתה לא רע בגלזגו, והן גם נוטות להשתפר פלאים לקראת הדבר האמיתי - אבל עדיין הפער והמרחק מארה"ב עצומים.
 
אצל הגברים יהיה קרב איתנים בין הסינים ליפנים, כשהבריטים והאמריקאים (סם מיקולאק וג'ון אורוזקו כשירים יעלו את רמת התחרות על הכניסה לנבחרת הזאת). גם הרוסים נמצאים במרחק נגיעה, אבל אצל הרוסים זה יום אסל (מדלית כסף?) ויום בסל (מקום חמישי ומטה) - הם נוטים להיות מאד לא יציבים.
 
ובקרב רב - אצל הנשים דווקא היה מעניין בגלזגו - ערב לא מושלם של ביילס, יחד עם ערב מצוין של דאגלס. בגלזגו השילוב הזה עדיין נתן נצחון של ביילס בפער עצום - אבל זה מתקרב. ההנחה היא שביילס תצליח להתקדם עוד ועוד לקראת ריו. היא תצטרך להיות טובה יותר מאשר בלונדון - אבל ביילס לא צריכה לישון יותר מדי בשקט. כמו בגלזגו - התחרות העיקרית בריו תהיה על איזה שתי אמריקאיות יכנסו לגמר הקרב רב (ואני מזכיר לכולם את הסיפור של ג'ורדין וויבר מלונדון...)
 
וגמרים על מכשירים - הקפיצות הולכות להיות מרתקות - יש לנו תחרות  צמודה מאד שעשויה להוליד לנו כמה שדרוגים - אולי נראה לראשונה יורצ'נקו טריפל בורג (הונג מצפון קוריאה הגישה את הקפיצה לועדת האלמנטים החדשים כבר כמה פעמים, אך לא ביצעה..) ביילס צריכה את זה בשביל להתגבר על החסרון שבקפיצה השניה שלה, או שהיא סוף סוף תואיל לשדרג את השניה לצ'נג? פאסקה עם בטחון אדיר אחרי הנצחון הלא צפוי שלה בגלזגו, ואולי זה יתן לה עוד פוש אחרי ההתקדמות המאד מרשימה שלה במחזור האולימפי האחרון.
 
אצל הגברים גמר הקפיצות גם צפוי להיות מרתק - הרמה כל כך גבוהה ויש מעט מאד מרווח לטעויות. זה נכון לגבי רוב הגמרים - אולי למעט הקרקע שבמקרה זה קנזו שיראי יכול לישון בשקט יחסי - רק להשמר מפציעות. אף אחד לא מתקרב אליו לא ביכולת ההתברגות ולא ביכולת ההסלטות...
יהיה מעניין לראות לגבי קריסטיאן ברקי - הוא לא הצליח להעפיל אוטומטית לריו, ולא ברור אם הוא יהיה זכאי לקחת את אחד משני המקומות של הונגריה לתחרות המבחן. וגם אם זאת החלטה הונגרית גרידא - הוא לא מתעמל קרב רב ואין לאף אחד בטחון שהוא יוכל להשיג תוצאה בתחרות המבחן שתעלה אותו לריו.
אולי יתנו לו את אחת ההזמנות בשביל ליצור יותר עניין בתחרות על סוס הסמוכות?
מאד מצער יהיה אם הוא לא יהיה שם להגן על התואר שלו מלונדון.
התחרויות בגלזגו היו מרתקות!
15/11/2015 | 19:23
37
למעט גמר נבחרות הנשים (שגם בו הייתה תחרות, רק לא על הזהב... ) היו מוקדמות וגמרים עם לא מעט הפתעות ואכזבות, ולא מעט היסטוריה (אוצ'ימורה, ביילס, דאגלס, היפנים...).
 
לגבי ביילס ודאגלס, התבלבלת בפסקה, בשורה השנייה התכוונת לכתוב דאגלס במקום ביילס. כמו כן הפער ביניהן בקרב רב לא היה "עצום", הוא היה כנקודה, שזה לא מעט, אבל גם לא היסטרי, יחסית לסימון ביילס, שבאליפות ארה"ב כבר ניצחה את חברותיה בפער גדול בהרבה (של כארבע נקודות; מן הסתם צריך לחלק בשתיים, אבל צריך לזכור שגם אז היה לה ערב לא מושלם, בערב הראשון). כמו כן גבי דאגלס עוד לא שדרגה את רוב התרגילים שלה ויש לה לאן להעלות את דרגות הקושי (אם היא תקפוץ אמנאר כמו בלונדון, למשל, זו עוד חצי נקודה פוטנציאלית אם הביצוע יהיה טוב, והנה הפער מצטמצם).
 
אני לא חושבת שדאגלס תצליח לצמצם כי היא מעולם לא הייתה חזקה או יציבה כמו ביילס, אבל מי יודע...? (וכמובן, בל נשכח את התחרות העזה מהבית, והיא רק מתחממת...).
 
אגב, באופן כללי הגברים הציגו השנה התעמלות ברמה גבוהה מאוד, בעיקר בגמרים הבודדים. אצל הבנות היה פיזור רחב יותר של טווח הנקודות, אצל הגברים (בעיקר במכשירים שלא נפלו בהם) הפער היה קטן מאוד. באחד הגמרים (סוס הסמוכות, אאל"ט) הפער עמד על חצי נקודה בין הראשון לאחרון(!).
אם למישהו נשאר כח...
03/11/2015 | 09:46
4
90
ב 4 לנוב' - תחרות בשוויץ לזכר ארתור גאנדר - עם אילאריה קייסלין משוויץ, אנוס מריאני מאיטליה, פאולין שייפר וברטשניידר מגרמניה, יורדאקה בולימאר ומריוס ברבקאר מרומניה, אולג ורנאייב ואנגלינה קיסלה מאוקראינה, אלקסה מורנו ודניאל קוראל ברון ממקסיקו , דמיטרייבה וקודאשוב מרוסיה, ועוד כמה...
 
ב8 לנוב יש עוד תחרות בשוויץ - גביע שוויצריה - כשמסורתית מדובר פחות או יותר על אותם משתתפים. אחת מהשתיים האלה היא תחרות זוגית, ובאחת מותר להתחרות רק על המכשירים המועדפים - או משהו שהוא יוצא מגדר הרגיל...
 
עוד בנוב' - גביע ליברצ' - תחרות ג'וניור, ועוד גביע מסיליה בצרפת שזאת תחרות ג'וניור וסניור שנערכת כל שנה.
 
ולקראת סוף נובמבר - האליפות הפתוחה של מקסיקו, עם דאנל לייבה, ג'סיקה לופז, אולג ורנאייב (הוא לא מפסיק להתחרות הבחור) 
 
בדצמבר יערכו תחרויות ביפן (גביע טויוטה) וברוסיה (גביע וורונין).
 
בגלל המצב באוקרינה המשכורת שלו מהתחרויות שהוא משתתף בהם
03/11/2015 | 12:27
33
מה עם שטוטגרט וורלד קאפ?
04/11/2015 | 04:23
2
45
וגם - שמעתי על אולג ורניאייב שיש להם באוקראינה בעיה של ציוד, כמו מה שאמרו על ישראל בתכניות האחרונות, שיש רק ג'ים אחד ראוי לשימוש, ובעצם רק בתחרויות בינלאומיות הוא זוכה להתאמן על משטח קרקע אמיתי.
אני חושב שהתחרות השנתית בשטוטגרט היא במרץ
04/11/2015 | 11:20
1
19
ב-2013/2014
04/11/2015 | 18:21
42
היו בסוף נובמבר אבל השנה אני באמת לא רואה שום אזכור שלה
רק עכשיו אני צופה קצת בגמרים מאתמול
01/11/2015 | 09:23
7
78
עוד לא צפיתי במקבילים...
אבל זה נראי לי די ברור שהקפיצות של הונג היו יפות יותר משל פאסקה - יותר מסודרות ומוחזקות באויר, זה בטוח... זה רק אני?
 
 
לא; גם מירי נבו והפרשן/שופט/מאמן ששכחתי את שמו חשבו כך
01/11/2015 | 11:51
2
63
וטענו שהשופטות אולי לא ראו את פתיחת הרגליים שלה ואת אי הדיוקים.
הם הופתעו מציוני הביצוע הגבוהים שהיא קיבלה.
 
אגב, אם סימון ביילס רוצה להתבסס על הפודיום או להתקדם, היא חייבת לשדרג את הקפיצה השנייה שלה. דרגת קושי של 5.6 זה מעט מדי לגמר קפיצות.
זה ברור לגבי ביילס
01/11/2015 | 12:07
1
66
גם עם אמנאר מהסרטים, הקפיצה השניה שלה בפיגור של 8 עשיריות בדרגת הקושי - זה פער גדול. היא חייבת להוסיף עוד חצי בורג, או לאמנאר או לקפיצה השניה...
 
כזאת פתיחת רגליים  כמו בקפיצת הצ'נג קשה להאמין שהם לא ראו
אבל אולי
יש נשים שביצעו אי פעם יורוצ'נקו עם שלושה ברגים?
01/11/2015 | 13:55
52
זה משהו שראיתי רק אצל הגברים, וגם אז לא אצל כולם; רבים מבצעים שניים וחצי (אוצ'ימורה, למשל).
גם במקבילים
01/11/2015 | 12:33
3
65
מוזר - התרגיל של קומובה נראה מצוין, קשה, שתי עזיבות יפות ומורכבות. הפירואט שלה על הבד התחתון יפה ובראש הבד. אבל יש לה כיפופי ברכיים גסים בשמשות שלה לפני העזיבה ולפני הירידה.
התרגיל של קושיאן פחות מרשים - רק עזיבה אחת פשוטה והפירואט על הבד התחתון פחות יפה ולא מחובר לאלמנט אחר - היא עושה גלישה למקפל ולעמידת ידיים שוב - מה שלא גורר הורדה, אבל נראה קצת מיותר ברמה הזאת של גמר עולמי. והיא גם מכופפת ברכיים לפני הירידה.
קושיאן גם לוקחת קפיצה קטנה בירידה, ולקומובה יש סטיק.
 
אם השופטים החליטו שזה אותו ציון D אז קטונתי. אבל אותו ציון E זה נראה באמת מוזר.
 
ספירידונובה גם נתנה תרגיל יפהפה, יש לה ציון D גבוה משל קומובה בעשירית, והיא לוקחת צעד בירידה, מה שהופך את התיקו שלה ושל קומובה להגיוני.
 
והסינית פאן יילין עם התרגיל הכי קשה, כנראה בזכות שני הפירואטים על יד אחת על הבד העליון - כמיטב המסורת הסינית. היא מאבדת קצת על פאק סלטו נמוך ושטוח (של האחרות מרחף) ועל צעד קטן בנחיתה ועל פירואט לא נקי על הבד התחתון - מה שהופך את התיקו שלה גם למשהו שלא נראה מוזר
 
קיצר - לדעתי קושיאן פה היתה אמורה לסיים רביעית...
גמר המקבילים היה היסטורי והיסטרי! 4 בנות בזהב על הפודיום
01/11/2015 | 13:34
55
עוד ציון ועוד ציון זהה... פשוט הזוי!
הבנות והמאמנים צחקקו במבוכה ובהלם.
מזל ששתי בנות היו מאותה מדינה (רוסיה) וכך שמענו רק שלושה המנונים ולא ארבעה...
ואגב, קושיאן נראית לי לחלוטין כמו אחותה הקטנה של קריסטן בל
01/11/2015 | 13:37
1
56
את הקפיצות אני די מבין
02/11/2015 | 14:36
59
הונג הקפיצת אמנאר שלה היתה טובה אולם תשימו לב שהיא סיימה את הסיבוב ברגע האחרון והנחיתה שלה היתה נמוכה ,
אצל פאסקה הוא היה יותר בכיוון של ביילס עם פתיחת רגליים  אבל היא סיימה אותה ממש יפה וגבוה כמעט בעמידה כמו ביילס
לגבי הקפיצה הראשונה של פסקה אומנם יש פתיחת רגליים אבל היא מסיימת כמעט בעמידה , נועדין מחזיקה גוף בצורה טובה.
 
אם זה היה תלוי בי הייתי מעניק את הניצחון להונג .אבל הרמת קפיצות של פסקה גבוהה.
 
ביילס נו זה סיפור אחר , אני מניח שהיא בכוונה לא באה עם הצ'אנג שיש באמתחתה, ומעדיפה לשפצר אותו לקראת האולימפיאדה (היא הודיעה על הקפיצה השניה באליפות ארה"ב למרות שלא ביצעה אותה ).
 
וטריפל טוויס זאת קפיצה שאף אחת לא ביצעה עדיין בתחרות בין לאומית שיצא לי לראות.
יש אומרים שביילס מתאמנת עליה  ובתקופתו גם מייקלה מארוני התאמנה עליה אבל אף פעם לא בוצעה בתחרות , מקווה שבאולימפיאדה ביילס תתעלה שוב על עצמה ותהיה עוד יותר מפלצת ממה שהיא
המבושן פרש מקרב רב
30/10/2015 | 15:07
8
39
זה מכניס מתעמל בלגי בר מזל...
30/10/2015 | 19:27
7
26
דונאל ויטנברג גם זכה מההפקר
31/10/2015 | 01:21
6
54
ולפני שקובנו רושם את רמיו בפוסט נפרד אני חייב להגיד על השידור של ערוץ חמש ,
 
מירי נבו תפסיקי לשדר אירועי התעמלות,
אני בתור חובבן שלא התעסק הרבה בהתעמלות מבין הרבה יותר ממך
תקראי קצת לפני התחרויות ותכירי את המתעמלים , ושהביקורת שלך פשוט תהיה עיניינית.
באמצע תרגיל אל תפריעי אם אין לך משהו מאיר להגיד.
 
כל פעם מחדש אני מתעצבן כשאני שומע אותה , היה עדיף לראות את השידור באינטרנט הייתי הרבה יותר מאושר
 
 
וכל הכבוד לאוצימורה פעם שישית , כמו לאנס ארמסטרונג רק בלי סמים
איך בדיוק הוא נכנס?
31/10/2015 | 09:32
2
45
הוא היה מחליף שני, מי עוד פרש חוץ מהמבושן?
פרש גם דמיטרי ברקלאו, מבלארוס
31/10/2015 | 18:36
1
22
הצליח לו לא רע, סיים בעשירייה הראשונה.
01/11/2015 | 14:04
27
ולמעשה בחלקים מסוימים של התחרות אפילו היה בטווח המדליות (עד שהגיעו המכשירים החלשים שלו...).
אני להפך, נהנית מאוד מהפרשנות של ערוץ 5 וממנה בכלל
01/11/2015 | 11:53
2
40
והיא מבינה לא מעט בהתעמלות. אולי לא ברמה של חלק מהמומחים פה, אבל היא עסקה בילדותה/נערותי בהתעמלות (מכשירים, לפני שעברה לאמנותית), למדה בוינגייט ומשדרת תחרויות התעמלות כבר שנים רבות. היא בהחלט מכירה את המתעמלים, גם אם לא ברמה שמספקת אותך.
משדרנית שמשדרת התעמלות כבר 20 שנה
01/11/2015 | 21:17
1
44
אני מצפה להבין הרבה יותר, ואם היא לא מבינה ורק על תקן שדרנית שפשוט תהיה בשקט.
אבל הצירוף של גם לא מבינה, וגם מנסה להסביר אלמנטים הוא בלתי נסבל.
 
מהיום שיש את אפשרות הסטרימינג אני לא רואה את השידורים שלהם אלא אם ממש אין ברירה.
אני חושבת שהיא מבינה בסדר גמור ולא מבינה את הירידות עליה כאן
01/11/2015 | 23:13
40
לא שמעתי אותה "מסבירה אלמנטים", לשם כך יש לצדה תמיד פרשן מקצועי שהוא מאמן או שופט (או גם וגם, למשל במקרה הזה) והוא זה שמסביר את האלמנטים בפירוט. אני מעדיפה אותם על פני הסטרימינג המשמים עם הבריטית היבשושית (אני אוהבת מאוד גם את השידורים של NBC/יוניברסל עם אל, טים ונסטיה, אבל הם לא תמיד זמינים).
יום גמרים אחרון!
01/11/2015 | 13:01
3
70
תודה לאל... בעידן הזה שהכל מצולם ועובד בסטרים בזמן אמת
מצד אחד ברכה, הזדמנות לראות המון המון התעמלות בתחרות גדולה וחשובה.
מצד שני זה די מתיש - ארבעה ימים מלאים של מוקדמות פלוס עוד שישה ימים של גמרים.
 
היום אחה"צ הכל יסתיים עם גמרים לגברים בקפיצות, מקבילים ומתח
ולנשים על הקורה ובקרקע
 
בקפיצות זה יכול ללכת לכל אחד - אבל שלושה מתעמלים יציגו את קפיצת ה"רי". רי עצמו, מצפון קוריאה, וויטנברג האמריקאי ואבליאזין. מי שיצליח להנחית אותה כמו שצריך יהיה ביתרון של 4 עשיריות בדרגת הקושי. המפתח לגמר הזה הוא סטיק - זה יפול על הורדות בנחיתות. גם דרוגולסקו פה יבצע את הקפיצה שנקראת על שמו.
גם שני האוקראיני ורנאייב ורדיבולוב, קנזו שיראי שמתברג כמו מטורף, ובהעדר האנג סיאוק מדרום קוריאה, בן ארצו קים יתמודד בגמר.
 
במקבילים יש את אחד השדות הרחבים ביותר, כשכל אחד פה מסוגל להשיג תוצאה של 15.5 או יותר. מי שמתבלט הוא אולג ורנאייב שכבר רשם כמה פעמים לאחרונה, וגם פה, ציון של 16+. והשאר יקוו שהוא יעשה טעות כי זאת הדרך היחידה לעקוף אותו. שאר השדה כולל את אולג סטפקו שיהיה רעב לתואר כלשהו אחרי תחרות נוראית במוקדות שהביאה לו רק גמר אחד. דאנל לייבה גם ישמח לתקן את הרושם מהקרב רב (רק מקום 17)
מנריקה לארדואט מקובה ינסה לרכוב על גל ההצלחה מהמדליה בקרקע, וויטנברג היה מצוין על המקבילים בקרב רב, וגם קוקנסקוב, דנג שודי ושני הבריטים וויטלוק ופרוויס יכולים להגיע לפודיום.
ועל המתח - בהעדר זונדרלנד זאת אמורה להיות חגיגה של דאנל לייבה. הוא אלוף עולם לשעבר והעפיל ראשון לגמר הזה. מצד שני הוא איבד כיוון ונפל מהמתח בקרב רב. גם אוצ'ימורה בגמר הזה, וגם ברטשניידר והמבושן, לארדואט, אוליבר הגי משוויץ, ארתור מריאנו מברזיל וכריס ברוקס מארה"ב.
 
אצל הבנות יהיה גמר הקורה. זה יהיה הכח והיציבות של ביילס מול החן והרקורד ההפכפך של קומובה. קומובה הציגה תרגיל פשוט מדי במוקדמות ועלתה לגמר בזכות ציון E גבוה מאד. נקווה שהיא תביא תרגיל משודרג בשביל להוות תחרות לביילס. אלי בלאק אמורה לבצע את התרגיל הקשה ביותר - אבל מאבדת ניקוד על אחזקת גוף. ומהכיוון השני, סאנה וויברס תציג את אחד התרגילים הפשוטים ביותר, אבל היא מקבלת המון עזרה מאלמנטי ריקוד מסובכים (פירואטים) ומאיך שהיא נראית על הקורה - יפה, נקיה ואלגנטית. זה הצליח לה במוקדמות, היא הפתיעה והעפילה שניה - אבל הגמר זה סיפור אחר.  גם וואנג יאן היא בעלת סיכוי פה למדליה.
לתותחליאן יש סלטה עם בורג יפהפיים - נקווה שהיא תצליח לבצע אותו בלי ליפול.
וגם ת'ורסדותיר מהולנד ושייפר מגרמניה העפילו שביעית ושמינית לגמר, ללא סיכוי ממשי למדליה.
 
ובקרקע - חגיגה של ביילס. השליטה שלה היא מוחלטת פה. השאלה אם היא תצליח להגיע ל 16 נקודות, ואם המקום השני תצליח לעבור את ה 15.
 
סאה מיאקאווה מיפן מועדמת אמיתי למדליה, אבל נוטה לעשות טעויות - יש לה תרגיל כל כך קשה ולא תמיד מספיק סטמינה לסיים אותו על הרגליים. אפאנסייבה מועמדת בולטת - יש לה תרגיל חצוף ושובב ומבדר.
אריקה פסאנה פרשה מהגמר (שאנג צ'ונסונג תכנס במקומה) ולא ברור אם שטיינגרובר תופיע לגמר או לא אחרי שנפצעה קל בגמר הקפיצות (אין נזק לברך). במידה ולא תגיע, תכנס במקומה ליקה ווברס.
 
ומגי ניקולס תהיה כאן - מה שהותיר את אלי רייזמן מחוץ לגמר הזה לצערנו הרב.
 
 
צערי לא רב, אני מעדיפה את מגי ניקולס
01/11/2015 | 13:32
49
היא מתעמלת גבוהה, יפה ואלגנטית והיא רק משתפרת. לקח לי זמן להתחבר אליה אבל כרגע אני לגמרי בעדה.
ושוב, קומובה במפגן חוסר יציבות...
01/11/2015 | 16:46
1
46
הצליחה להישאר על הקורה (בקושי) אבל הרבה נפנופי רגליים, חוסר יציבות וציון מתחת ל-14 שספק אם יספיק לפודיום.
סיימה רביעית... האחרונה מבין הבנות שהצליחו להישאר על הקורה
01/11/2015 | 17:08
42
ממש כמו בגמר האולימפי, חצי מהבנות נופלות.
אפשר להבין למה, אני רק מקווה שאם וכשתהיה לישראל מתעמלת שתייצג אותנו העיתונאים (והמגיבים המתלהמים) לא ייכנסו בה חזק על נפילה מהקורה, כפי שעשו למתעמלות ישראליות בעבר.
פסאנה נפצעה
01/11/2015 | 07:24
50
ותוחלף בגמר קרקע בשאנג. לא ברור עדיין מה עם ג'וליה סטיינגרובר ואם תשתתף בגמר קרקע, אבל כנראה שהפציעה לא רצינית ואין נזק לרצועות.
לקראת גמר הקרב רב - נשים
29/10/2015 | 14:52
6
70
ואנסה פרארי ויתרה על מקומה בגמר הקרב רב, ובמקומה תכנס בת ארצה תיאה אוגרין.
 
תאכלס - הקרב על הזהב הוא לא הדבר הכי מעניין כאן, כי לא כל כך צפוי קרב.
ביילס אמורה לקחת את התואר, גם עם יד אחת קשורה מאחורי הגב. היא יכולה ליפול פעמיים, אפילו שלוש פעמיים ועדיין לקחת את הזהב.
 
אז מה בכל זאת מעורר ענין?
 
השאלה הכי מעניינת היא איזו יורדאקה אנחנו צפויים לראות הערב - יורדאקה של המוקדמות, או יורדאקה שאמורה לאתגר את רף 60 הנקודות?
השופטות החמירו איתה מאד בתרגיל הקרקע במוקדמות, ולאחר מכן שום דבר לא ממש התחבר. נקווה שהיא שמה את הכל מאחוריה, ותתן את כל כולה בגמר היחיד שלה בגלזגו - הקרב רב.
 
שאלה נוספת נוגעת לגבי דאגלס, האלופה האולימפית המכהנת והאמריקאית השניה שהעפילה לגמר הקרב רב )עקפה את אלי רייזמן במוקדמות(. דאגלס נראית נפלא על המקבילים (לפחות בגמר הנבחרות. במוקדמות היא פספסה חיבור של טקאצ'ב לפאק). גם בקפיצות היא נראית טוב, אך מבצעת קפיצה פשוטה בשבילה - יורצ'נקו דאבל. אבל בקורה היא נראית עצבנית ונפלה במוקדמות, ובקרקע היא גם לא מרשימה ובאופן כללי נראית קצת עייפה ודהויה. בשבילנו הקהל נקודת ההשוואה היא גבי דאגלס של אולימפיאדת לונדון, שם היא היתה אתלטית ואלגנטית ובטוחה בעצמה.
המצב פה שונה - היא בעיצומו של תהליך חזרה לכושר אולימפי, אבל יש לה עוד דרך. כרגע - זה אמור להספיק לה למדליה בקרב רב - אבל הרבה מאתנו עדיין לא בטוחים אם זו אותה הדאגלס, או דאגלס שונה, והערב אולי נקבל אינדיקציה לכאן או לכאן. (נקווה שלכאן...)
 
אז מי בכל זאת יטען לפודיום?
ג'וליה שטיינגרובר הפתיע רבים כשסיימה שניה במוקדמות. ומה שמדהים הוא שזה כולל נפילה מהקורה. כך שאם משווים אותה לאלי בלאק מקנדה, שסיימה רביעית במוקדמות, לשטיינגרובר יש לאן להשתפר, בעוד בלאק נתנה תחרות מצוינת ויהיה לה קשה לתת תוצאה גבוה משמעותית ממה שרשמה במוקדמות.
 
שאנג צ'ונסונג סובלת מאותה בעיה של אנה פרוגראס הרומניה בזמנו - קפיצות. היא מבצעת יורצ'נקו בורג - מה שנותן לה חסרון של בין 0.8-1.3 נקודות משאר הבנות הטוענות. גם אם היא תהיה מצוינת במקבילים, בקורה ובקרקע - יהיה לה עדיין קשה מאד לסגור את הפער, והיא תצטרך להסתמך על טעויות של האחרות.
 
סדה תותחליאן היא הרוסיה היחידה שהעפילה לגמר. היא צעירה ולא נחשבת כבעלת פוטנציאל למדליה פה - אבל היא, יחד עם פלאביה סראיבה מברזיל ואיימי טינקלר הבריטית, ויאן וואנג כן ינסו לתת אינדיקציה שהן קורצו מחומר של פודיום - אולי הערב, ואם לא אז אולי בריו.
 
רק לחשוב
29/10/2015 | 17:50
52
על הציפיות מסימון ביילס עכשיו.
גם אם יקרה "אסון" מוחלט והיא לא תזכה בזהב את ההישג המרשים שהיא כבר השיגה (אלופת עולם פעמיים רצוף) לא ייקחו ממנה, וכרגע זה באמת לא נראה סביר כי כרגע אפילו לא ברור מי יכולה להתקרב ל-60.
אבל נראה לי שאם יש מישהו שיודע פשוט לבוא לעשות את העבודה בלי להתעסק יותר מדי ב-WHAT IF - זו היא, היא עשוייה מברזל.
נראה.
יש איזה שידור מקוון עם פרשנות? (לא FIG) נגיד NBC / יוניברסל
29/10/2015 | 20:51
4
17
זו אותה פרשנות לדעתי
29/10/2015 | 23:51
3
26
כי יש פרשנית בריטית מעצבנת
 
usagymworlds.com/live (עדיין זמין אחרי התחרות)
 
NBC ישדרו בהמשך, אולי בסופ"ש סיכום של התחרות עם פרשנים.
חפשי פרטים באותו אתר.
אכן, בדקתי ונוכחתי. אם וכשיהיה משהו ב-NBC/יוניברסל, אנא שתפו
30/10/2015 | 00:04
2
12
כתוב שישדרו ב-NBC
01/11/2015 | 04:00
1
16
Oct. 31 – Coverage – 2:30 p.m. (NBC)
Nov. 1 – Coverage – 12:00 p.m. (NBC)
 
אחד כבר הפסדתי (מחפשת לראות אם יש בטיוב או ריפליי) והשני מחר
 
01/11/2015 | 11:48
5
סיכום גמר קרב רב נשים – איזה ערב היסטורי!
30/10/2015 | 00:33
1
84
תחרות הקרב רב של הנשים סיפקה הרבה יותר אקשן מגמר הנבחרות, ללא ספק.
 
גבי דאגלאס נראתה אחוזת אימים על הקורה, רק רוצה לעבור את זה בשלום ושייגמר כבר... אני מניחה שהנפילה במוקדמות + הכמעט נפילה של סימון(!) ואולי גם אותה נפילה היסטורית בגמר הקורה בלונדון עשו את שלהן.
 
בכלל, הקורה גבתה לא מעט קורבנות הערב (למשל ג'וליה שטיינגרובר). אפילו המלכה הבלתי מעורערת, סימון ביילס, אגדה עוד בחייה, יציבות של סלע, איבדה שיווי משקל באופן מוחלט, אופן שהיה מפיל כל אחת... אבל היא בכל זאת פאקינג סימון ביילס, היא החזיקה את עצמה חזק, תרתי משמע.
 
אהבתי מאוד את תרגיל הקרקע של ג'וליה שטיינגרובר; זורם, הרבה תנועות דרמטיות אבל לא רובוטיות.
 
לסיום, סימון ביילס בקרקע, מפגן בטיחות ועצמה, אבל יצאה מהמשטח בשתי רגליים. וואוו. סדקים בחומה?
טוב, היא עדיין זכתה בזהב (ועשתה היסטוריה) אבל בפער הרבה יותר קטן מהצפוי ומהרגיל (כנקודה מעל גבי דאגלאס בסה"כ).
היה ממש מתח בסוף התחרות!
 
דאגלאס אמנם לא נראתה מבריקה, חסר איזשהו ניצוץ, אבל היא מתעמלת חזקה, מילולית, ואני אוהבת שהיא קצת יותר שרירית כיום לעומת הדקיקה שהייתה בעבר. זה יושב עליה יפה. אבל משהו בה נראה כבוי, קצת מאולץ, וזה מבאס אותי. אני זוכרת אותה כחייכנית וקלילה, וחבל לי.
 
בריאיון בדיעבד (סרטון מצורף) היא נשמעה הרבה יותר מרוצה ומשוחררת, הודתה שהתרגיל על הקורה היה "מי לעזאזל המציא את הקורה?!" ושהיא מרוצה מאוד ממקום שני בלי שום שדרוגים, ובתקווה אחרי שדרוגים עתידיים היא נושאת עיניה למקום הראשון... (אני לא רואה את זה קורה, אבל מי יודע? ימים יגידו).
 
לריסה יורדקה התעשתה מהמוקדמות וחזרה לעצמה, הפגינה התעמלות אלגנטית, נקייה ויפה. זה היה ערב הגאולה שלה, ללא ספק. דמעות השמחה וההתרגשות אחרי הציון האחרון שלה אמרו הכול (וגם אני שמחתי מאוד שהיא הדיחה את הסינית מהפודיום. סליחה, לא אוהבת את המתעמלת השלדונית הזאת).
 
אגב, פתאום באמצע התחרות תפסתי את עצמי – לאן נעלמו הרוסיות? הן בחופשה או משהו? מי זאת הסדה טוטקליאן הזאת (או איך שלא קוראים לה) ולמה אני לא זוכרת אותה בכלל מגמר הקבוצות? אני זוכרת את קומובה (כמובן), אפנסבה, פסקה... (וכמובן מוסטפינה, שלא נמצאת). האם הייתה להן תחרות כ"כ גרועה במוקדמות (לא עקבתי) שאף אחת מהשמות המוכרים לא עלתה, והיחידה שייצגה את רוסיה(!) סיימה במקום ה-15?!
 
טוב, אז לסיכום ערב היסטורי, שני אמריקניות (אפרו-אמריקניות!) זכו בזהב ובכסף. אחת עם קאמבק מוצלח שלא פוגשים לעתים קרובות (לא בארה"ב לפחות) והשנייה אלופת העולם הראשונה לנשים בפעם השלישית ברצף (אוצ'ימורה, מאחוריך! ).
 
נ.ב.
זו רק אני, או שליורדאקה יש קצת "ווג'י"?
למרות הבעיות
30/10/2015 | 05:51
54
סימון ביילס היא עדיין היחידה שמסוגלת לקבל ציון סופי מעל 60, רק שבד״כ היא קרובה יותר ל-62.
ספירידונובה הייתה רזרבה, טוטקליאן הייתה ג׳וניור מבטיחה בשנה שעברה, האחרות לא התחרו על כל המכשירים.
ונזכור את כולם...
29/10/2015 | 15:32
3
75
מאות מתעמלים, עבודה של שנים, והכל מתנקז לכמה שניות, או דקות של תצוגה מול שופטים. לצד המיעוט שהכל מתחבר להם - גם הכשרון, גם העבודה הקשה, גם התזמון, גם האתלטיות, גם היופי, וגם הבטחון העצמי, ישנם מלא שבאו לגזלגו עם תקוות עצומות אבל יסעו הביתה מואכזבים.

אפקה זונדרלנד, אלוף אולימפי ואלוף עולם במתח הגיע לגלזגו שהיתה אמורה להיות בשבילו אבן דרך, או מקפצה לריו. אבל...
https://www.youtube.com/watch?v=RB2kYR1PwX0

יאמילט פנה מהרפובליקה הדומיניקנית, סנסציה בזכות ביצוע בינוני ומטה של קפיצת הפרודונובה שעדיין הוביל אותה לגמרים עולמיים ולגמר האולימפי בלונדון. אבל...
https://www.youtube.com/watch?v=fO7EekimywY
https://www.youtube.com/watch?v=COv4gP08I1E

צ'וסוביטינה היתה אמורה להעפיל לגמר ה 3000 שלה בקפיצות, וגם לקראת ריו נסתה לשדרג את עצמה ולבצע בגיל 41 קפיצה חדשה - הפרודונובה. זה לא עבד לה...
https://www.youtube.com/watch?v=VNdJF6EYtqc
https://www.youtube.com/watch?v=NHb3-XrsLow

לאריסה יורדאקה - אלופת עולם לשעבר על הקורה, ועל עוד מלא דברים. אחת שלא חלמה בחלומות האפלים ביותר מצב שבו הוא לא מעפילה לפחות לגמר מכשירים אחד. והופ - השנה היא תוכל לחזור הביתה מוקדם מהרגיל
https://www.youtube.com/watch?v=hdH-Wb2JwHw

אלי רייזמן - האלופה האולימפית בקרקע ומדליסטית הארד על הקורה קיוותה להגיע לאליפות העולם הראשונה שלה מזה שנים ולהתמודד על מדליות במכשירים האהובים עליה - הקורה והקרקע. אבל לא, ולא...
https://www.youtube.com/watch?v=Qy5iC9u0P6A

ואיך אפשר בלי אלכס שטילוב - חבר קבוע בקבוצת הגמר באליפויות עולם כבר כמעט עשור - והשנה לצערנו הרב זה לא קרה
https://www.youtube.com/watch?v=7vQ1KeeJMCM

קריסטיאן ברקי, אלוף עולם ואולימפי על סוס הסמוכות, אמנם חוזר מפציעה, אבל קיווה לחזור ולדלג בקלילות מגלזגו עד לריו. אבל לדאבוננו, הוא לא העפיל לגמר וגם איבד כל סיכוי להעפיל לאולימפיאדה בדרכים קונבנציונאליות...
https://www.youtube.com/watch?v=60j-gxyj9K8

טאן מויאטנם - כולנו השמטנו את הלסת כשהיא לקחה מדלית ארד באליפות העולם 2011 בקפיצות והעפילה ישירות ללונדון. גם שם היא הצליחה להעפיל לגמר הקפיצות, בתקופה שרק קומץ מתעמלות בכלל ביצעו שתי קפיצות, ויורצ'נקו דאבל ועוד משהו הספיקו לגמר.
לגלזגו היא הגיע עם קפיצה אחת בלבד, כך שלא היה לה סיכוי או כוונה להעפיל לגמר. וחבל...
https://www.youtube.com/watch?v=-I97ZCHsSh4

בקי דאוני הבריטית, אלופת אירופה המכהנת במקבילים, היתה אמורה לתת קונטרה לרוסיות ולסיניות, ולתת תרגיל שכולו מעוף (בניגוד לפירואטים), זכר לתרגילים של בת ארצה בת' טוודל. אבל היא נפלה. חזק
https://www.youtube.com/watch?v=tWevduJgUj4

קפיצות
29/10/2015 | 17:41
43
באמת מעניין איך הקפיצות התפתחו, נראה לי שפעם זה היה משהו שלא כל כך נלקח ברצינות והיום פתאום מתעמלות טורחות להוסיף עוד קפיצה, אפילו אם זה לא ממש מה שהן חזקות בו.
ככה זה כשאחת כמו לאריסה יורדאקה יכולה לקבל מדליה על קפיצות בכל מיני וורלד קאפ שלא משתתפת בו אף אחת מהשורה הראשונה. אבל בגלל זה רואים פתאום כנראה עוד ועוד קפיצות מכולם.
נפלו חזק...
30/10/2015 | 00:46
41
לא הבנתי מה הייתה הבעיה בתרגיל של ההולנדי המעופף. מה פספסתי?
 
יורדאקה גאלה את עצמה הערב עם ארד בקרב רב.
 
הדומיניקית עפה החוצה (מילולית... ) וטוב שכך. הקפיצות (או בעיקר הנחיתות) המכוערות שלה היו ביזיון למקצוע.
 
חבל על צ'וסוביטינה... אני מקווה שהיא עוד תתאושש (יש סיכוי שנראה אותה בריו?).
 
ובאסה על אלכס שאטילוב. גאווה לאומית, אבל אני חוששת שהשיא כבר מאחוריו...
לגמרי שרשור "איך נפלו גיבורים"
30/10/2015 | 01:40
41
לא יודעת אם זה נכון או לא, אבל הרגיש לי שהיו השנה הרבה יותר סיפורים כאלו מבדרך כלל....
 
מקווה שהם כולם יגיעו ל- test event (או יזכו לחסד ממרתה) וירוויחו את הכרטיס לריו.
גמר נבחרות גברים (איך זה שעדיין אין שרשור בנושא? )
28/10/2015 | 23:36
6
44
צפיתי רק בחצי עין (התעמלות גברים פחות מעניינת אותי, בעיקר הגמר הקבוצתי) בתקווה שהיפנים יביסו סוף סוף את הסינים. במתח (איזה מתח!) נפל מתעמל יפני אחד, ואחריו נפל אוצ'ימורה הגדול! ואז הוא קיבל ציון נמוך והיפנים מאושרים, והתברר לי שלמרות הנפילות, דווקא הפעם הם זכו בזהב... (האם הסינים פישלו יותר כשלא הסתכלתי? ).
 
הבריטים, במגרש הביתי, מרוצים ממדליה קבוצתית נוספת, הפעם כסופה. סחתיקה!
 
הסינים מסתפקים הפעם בארד, והאמריקנים מחוץ לפודיום.
 
* אם אמי הקליטה לי מערוץ 5+ (חבל שזה לא משודר בערוץ 5 הרגיל... ) אצפה בשידור הישראלי מתישהו בסופ"ש.
אני פשוט לא הספקתי לכתוב...
28/10/2015 | 23:53
1
33
היה גמר מטורף.
הייתה תחרות צמודה ומותחת, כמו שתחרות טובה צריכה להיות.
הסינים פישלו הרבה. גם בנפילות אבל בעיקר בטעויות קריטיות במהלך התרגילים שהורידו אותם נמוך. הסיבה היחידה שהם הצליחו להתברג בסוף למדליות זה שגם האמריקאים גם פישלו. הם דווקא הצליחו להישאר על כל המכשירים, אבל הרבה טעויות קטנות ומצטברות עלו להם בציונים נמוכים.
 
היפנים היו מדהימים, אפילו עם הנפילות. הדבר המרשים היה לראות אותם נופלים, עולים בחזרה על המכשיר, ומבצעים את המשך התרגיל ללא טעויות. שמירה על קור רוח והסתכלות קדימה היא זו שהעניקה להם את הזהב.
 
אבל אין ספק שהבריטים היו מסמר הערב. הם היו פשוט מצוינים, וסיימו במרחק של פחות מחמש עשיריות מהיפנים. היה רגע שהשדרנים הבריטיים היו בטוחים שהם לוקחים את הזהב.
בהמשך לשיחה אתמול על הבריטיות, משהו טוב קורה בבריטניה. נבחרת הגברים מראה שהיא בטופ כדי להישאר והם כבר יכולים להרשות לעצמם לחלום גבוה.
ראיתי את השידור הבריטי (שאגב אפשר לראות באתר שלהם כבר עכשיו....) והם פתחו עם ראיונות של כל המתעמלים. המתעמלים החדשים בנבחרת דיברו על התחושה שהייתה להם כשבריטניה זכתה בארד באולימפיאדה ואיך זה נתן להם את המוטיבציה  לעבוד קשה ולהתקדם. אין ספק שזה כדור שלג מהסוג הטוב, נצחונות גוררים עוד נצחונות ומושכים נערים צעירים לעבוד קשה ולהתקדם, והצעירים הבריטים באמת נראים טוב.
 
 
 
יש להם צעירים
29/10/2015 | 06:33
30
שזה סימן טוב שהם לא תקועים עם הנבחרת ההיא מלונדון ומצליחים לבנות עתודה - נייל וילסון ובריאן בווין (לפחות אני חושבת שהם יותר צעירים מהאחרים) נראו לא רע בכלל
פוסט של International Gymnast Magazine
28/10/2015 | 23:55
33
Interestingly, Great Britain, Russia, and USA had no falls. Japan had 3 and China had just one on Pommel horse. Plus I believe that Japan had the lowest D-score total of the top 5 team. So what I'm trying to say is that the Japanese won the Gold with their E-scores---And, of course that should not surprise anyone. It was a Frank Sinatra win---"MY WAY!!!"
 
צפיתי בתחרות
29/10/2015 | 09:49
2
47
עד שבסבב החמישי הילדה החליטה להתעורר ולהפריע
ולא יכולתי לכתוב כי אני סוחב עייפות עוד מגמר הנשים, ובגלל שלא ממש הבנתי מה קרה שם בשני הסבבים האחרונים - שהיפנים נופלים ונופלים, ועדיין לוקחים את הזהב...
 
היתה באמת תחרות מדהימה, התעמלות יפה, תרגילים יפים, עידוד ומוראל גבוה. אלה דברים שנותנים לך להתרגש ולהיות מעורב רגשית בערב מתחילתו ועד סופו
 
ארה"ב נראתה מעולה, אבל היה ברור שתהיה נסיגה בשני הסבבים האחרונים בגלל  חולשה כללית בקרקע ואקוטית על סוס הסמוכות. כשנבחרת צריכה להסתמך על דאנל לייבה (שהיה מדהים המקבילים ובמתח) על סוס הסמוכות (המכשיר החלש שלו והנמסיס שלו לאורך כל הקריירה) אז ברור שמשהו לא בסדר.
בכל אופן - הנפילה העצומה הזאת מהמקום השני, במרחק עשירית מהיפנים, ועד המקום החמישי אחורי הרוסים - הפתיעה אותי. אני עדיין לא בדיוק מבין את הדינמיקה של מה קרה בשני הסבבים האחרונים.
 
הנתון הזה שציוני ה D של היפנים היו הנמוכים ביותר הוא גם מדהים, וטוב לראות שהם זכו בשל ההתעקשות על התעמלות יפה ונקיה. הסינים נראו מפוזרים - אבל ברור שהם יבואו מוכנים יותר לריו
 
ומברוק לבריטים - הם על המפה ונשארים על המפה...
 
 
אז אני לא לבד
29/10/2015 | 17:46
26
גם אני לא מבינה איך אחרי כל הנפילות ועם D סקורס לא הכי גבוהים הם עוד הצליחו להוביל, הייתי בטוחה שאחרי הסבב הזה הטבלה תיראה אחרת לגמרי, אבל לא...
וכמו שאמרת אם צריך להסתמך על לייבה בסוס סמוכות זה אומר דרשני.
צריך לזכור שחסרים להם שלושה מהמתעמלים החזקים ביותר שלהם, וזה בטח גם השפיע עליהם מנטלית.
מה שקרה לאמריקנים דומה למה שקרה לדונל ויטנבורג בקרב רב
06/11/2015 | 18:46
4
הם היו גבוה כי המכשירים החלשים שלהם היו בסוף... בסדר תחרות אחר הם פשוט לא היו מגיעים למקום השני. לעומתם הסינים והיפנים שכבר עברו את המכשירים החלשים ונשארו להם לסוף המקבילים והמתח, מכשירים שבהם הם חזקים (אף שהיפנים הצליחו ליפול בשניהם). בסופו של דבר הנפילה שלהם לא הייתה "עצומה", הצמרת די צפופה, ולא צריך ליפול הרבה כדי לרדת בדירוג.
 
צפיתי אתמול בתחרות המלאה עם פרשנות, וניתן היה לראות שהיפנים הפגינו תרגילי יפנים ונקיים, ולמעט הנפילות שהיו להם בסוף הם עדיין שמרו על רמה גבוהה (ובאמת כל הכבוד להם שגם אחרי נפילה אספו את עצמם והמשיכו את התרגיל למופת), והם כבר צברו פער ניכר שאפשר להם ליפול ועדיין להישאר במקום הראשון (אם כי בסה"כ כחצי נקודה מעל לבריטים, היה להם מזל).
 
לעומתם הופתעתי לגלות שהסינים דשדשו רוב התחרות בתחתית הטבלה עם תרגילים מאוד לא נקיים ולא נראו מרשימים כלל, והצליחו לטפס מעלה רק בחצי השני של התחרות (כמובן, זה קשור גם לסדר המכשירים; המכשירים החזקים שלהם היו בסוף). גם כאן יש לשבח את היפנים שגם במכשירים החלשים שלהם הם עדיין הפגינו התעמלות יפה ומרשימה. תענוג לצפות בהם, הזהב הגיע להם בזכות ולא בחסד.
קומובה מסתבכת
28/10/2015 | 15:36
6
66
אחרי הופעה נוראית ופינאלה שמצא אותה ואת נבחרתה מחוץ לפודיום, ויקטוריה קומובה, על פי הדיווחים, הוציאה את התסכולים בפוסט אומלל ב VK - גרסה רוסית של פייסבוק.
היא כתבה בו שארה"ב זוכה רק הודות לסטרואידים, בעוד סין ובריטניה סתם התמזל מזלן.
לאחר תגובות נזעמות לגבי התגובה שלא ממש ספורטיבית, הפוסט המקורי נמחק ואף נכתבה התנצלות בזו הלשון:
חברים יקרים! אני רוצה להתנצל על הצהרותי בדבר הבנות האמריקאיות, הסמים. כל מילותי נכתבו בסערת רגשות. כמובן שאין לי שום הוכחה ושלא ממש התכוונתי לזה. אני מצטערת, ואני רוצה להתנצל בפני כולכם.

http://www.wogymnast.com/2015/10/russias-viktoria-...
כל מה שנותר לומר: קומובה לא יציבה, תרתי משמע...
28/10/2015 | 16:00
25
עוד קרלוטה פרליטו?
29/10/2015 | 06:31
4
41
עד עכשיו כשאני רואה אותה אני לא יכולה לשכוח לה את האמירה האומללה על סימון ביילס ב-2013.
והאמת שאני לא רואה דבר כזה קורה למתעמלת אמריקאית (או להרבה אחרות), לפתוח כזה RANT ציבורי על מתעמלות אחרות, אבל זה מסתדר לי עם מה שאמרו בזמנו על הנבחרות בלונדון, שהאמריקאיות היו בהלם מהאטיטיוד של הרוסיות כלפי המאמנים שלהן כנראה שהן דיוות באופן כללי.
קומובה לא יכולה לדבר, זה לא שהביצוע שלה היה כזה מדהים שמגיעים לה איזשהם פרסים.
קומובה תמיד שידרה לי תחושה שהיא מרגישה כמו נסיכה
29/10/2015 | 14:00
3
34
שמגיע לה, והיא תמיד נראית חמורת סבר וחמוצת פנים (כדרכן של הרוסיות...) ולא יודעת להפסיד בכבוד. כשהיא איבדה את הזהב בקרב רב לג'ורדן ויבר ברגע האחרון על חודן של מאיות, זה היה מובן; אבל רוב הזמן היא לא איזה מפגן של ניקיון ויציבות, ובשנים האחרונות אני זוכרת אותה בעיקר נופלת. היא יכולה לבוא בטענות רק לעצמה.
קומובה
03/11/2015 | 20:21
2
8
אני חייבת לספר שקומובה (ולא אף אחד אחר שראיתי) הקדישה כארבעים דקות לכל מי שביקש ממנה תמונה, חתימה או כל דבר אחר. 
הייתה מקסימה לכולם
לחלוטין לא דיווה...
 
יפה... אם כי אני בספק אם היא באמת היחידה שעושה זאת (בכללי)
03/11/2015 | 20:34
1
16
ובואי נאמר שאם הייתי צריכה להמר, אני חושבת שסימון ביילס או מגי ניקולס קצת יותר סחבקיות ממנה.
לא אמרתי שהיא היחידה, אלא היחידה מאלה שראיתי...
03/11/2015 | 20:40
11
לצערי הבנות האמריקאיות לא היו ביניהן...
בכל מקרה- הייתה מקסימה וסבלנית בצורה ראוייה לציון.
 
 
 
שידורים - גמר קבוצתי נשים
27/10/2015 | 19:52
26
53
אז לשמחתנו יש די הרבה שידורים שאפשר לצפות בהם 
 
ערוץ 5+ ישדר את התחרות החל משעה 20:45
למי שמעדיף פרשנות בריטית, BBC2 גם ישדר את התחרות החל משעה 21:00 (שעון ישראל).
אפשר לראות באתר של ה- BBC בעזרת תוסף
 
או באתרי סטרימינג שונים, אצלי זה עובד טוב
 
ובנוסף לכל אלו, ערוץ היוטיוב של ה- FIG יעביר את התחרות בשידור חי בקישור הזה החל מ- 20:35
מנחשת שזה בלי פרשנות אבל נחכה ונראה 
 
נראה לי יש מספיק אופציות בשביל לרצות את כולם, לא משנה מה ההעדפות שלכם לצפייה 
 
 
יש פרשנות בערוץ היו-טיוב של ה- FIG, זה נחמד ממש
27/10/2015 | 20:49
1
15
חוזרת בי, השדרנית כבר הצליחה לעצבן אותי....
27/10/2015 | 20:54
13
יש לכם גישה ל-usagymworlds.com?
27/10/2015 | 20:49
7
23
הם משדרים תוכן מיוניברסל ספורטס אז לא יודעת אם עובד מחוץ לארה"ב.
הפרשנות נשמעת בריטית.
האמת שלא ניסיתי, אם זה עובד זה עם תוסף
27/10/2015 | 20:55
4
21
ואני מעדיפה את הפרשנות הבריטית בכל מקרה
אופס, לא ראיתי את התוכן של ההודעה שלך :)
27/10/2015 | 20:59
3
9
הפרשנות הבריטית הזו משעממת
28/10/2015 | 00:19
2
19
כי הם רק אומרים מה עושים אבל הם לא אומרים שום דבר על שיפור או על איכות הביצוע, או משווים לתחרויות קודמות, שום דבר שאפשר ללמוד ממנו.
כן זה היה נוראי
28/10/2015 | 00:44
1
21
היא כל הזמן רק אמרה דברים שהם מאוד ברורים (אוי, היא יצאה מהמשטח) ובכלל לא התייחסה לביצוע. זה היה יותר דיווח מפרשנות...
מצד שני השידור ב- BBC התמקד מאוד בבריטיות וזה גם קצת הפריע לי ברגעים מסוימים....
היה כתוב איפשהו
28/10/2015 | 06:09
20
לא זוכרת איפה על האמריקניזציה של ההתעמלות מאז שהאמריקאים התחילו להתחזק בה.
על זה שהתעמלות היום זה אירוע ספורט לכל דבר עם כל הבלאגן והחגיגות מסביב.
טים דאגט למשל במשך כל התחרות בטוויטר העלה סטטיסטיקות והשווה תוצאות לתחרויות קודמות, זה מצחיק כי זה ממש מרגיש כמו פוטבול או בייסבול רק שזה התעמלות.
השידור ביוניברסל היה זהה למה שהועבר בערוץ של FIG
28/10/2015 | 00:41
1
18
רק היה הרבה יותר מפוקסל אצלי (אולי מכיוון שהצריך פרוקסי לצפייה).
הצטרפתי לשידור של FIG באיחור ניכר (סיימתי רק עכשיו) והיה חלק וללא בעיות (וגם לא הצריך שום התקנות).
כן, טכנולוגית השידור של ה- FIG עבד ממש טוב
28/10/2015 | 00:45
32
גם בשידור חי הוא עבר בלי שום תקלות בכלל.
 
כמה נקודות על השידור ועל הגמר ובכלל דברים שחלפו במוחי בתחרות
28/10/2015 | 01:01
7
44
 • האמריקניות זכו בזהב בפער ניכר, כצפוי. יש להן בממוצע יותר מ-15 נק' לכל תרגיל. לצערי לא זכינו לצפות בשידור בתרגיל המקבילים של גבי ובקורה של מגי.
 • הסיניות זכו בכסף, כצפוי, ומכיוון שלא הייתה שום תחרות אמיתית על הזהב, נראו מרוצות בסבבה שלהן. הן מתעמלות לא רעות אבל אני לא נהניתי לצפות בהן. רובן ככולן נראות לי אותו הדבר, בלי אישיות, בלי חיוכים, ובעיקר עם גוף של בנות 12. לא אוהבת.
 • הבריטיות הפתיעו וזכו לראשונה בארד! (בבית, איזה כיף). בפער גדול מהסיניות ובפער קטן מהרוסיות, כנראה בעיקר בזכות הנפילות של קומובה. כשהיא נופלת, זה מכל הלב...
 • זמן רב לא ראיתי את קומובה, התבגרה יפה. אני חושבת שאפילו גבהה קצת. אבל היא עדיין חמורת סבר ו/או חמוצת פנים, ועדיין לא יציבה. למרבה המזל הבמאי חסך מאיתנו את פניה (המכורכמות בוודאי) לאחר ההדחה מהפודיום, ולא נצפו בשידור רוסיות בוכות (רק בריטיות בוכות מהתרגשות ואושר). עדיף.
 • למען האמת גם לא ראיתי את הרוסיות בהצגת הנבחרות בהתחלה, אבל אולי פספסתי.
 • מה נסגר עם הבמאי וזווית הצילום הגבוהה בקרקע?! את רוב התרגילים הוא צילם מלמעלה, יותר מדי מלמעלה. חרפן אותי.
 • השדרנית הבריטית הייתה מיותרת, אבל לפחות מאופקת ולא חופרת. מכיוון שלא הועילה, טוב שלפחות לא הפריעה.
 • סוף סוף שידור פתוח בערוץ של FIG, חלק, נקי ויפה. בניקוד למוקדמת (שבהן הזרימה קרטעה כ"כ שבשלב כלשהו פשוט התייאשתי ופרשתי) הפעם היה תענוג.
 • תהיתי לעצמי האם יש/הייתה מתעמלת שטובה גם במקבילים וגם בקפיצות? נראה לי שזה תמיד סותר (המקבילים דורשים תנועות ארוכות ואלגנטיות, הקפיצות כוח).
 • חשבתי לעצמי שאמנם האמריקניות שולטות בעשורים האחרונים בהתעמלות הנשים, אבל בעיקר בזכות מאמנים זרים. ליוקין, צ'או, ברנשטיין, קרולי... כולם יבוא זר. גם המאמנת הסינית(?) של קיילה רוס לא ילידת ארה"ב, יש מצב. יש כמובן גם מאמנים אמריקניים, אבל פחות מפורסמים, אולי... קים זמסקל היא כנראה מהדור הצעיר והחדש של מתעמלות שעשו זאת ועברו לאמן בהצלחה (אבל נכון לעכשיו אין לה מתעמלת בתחרות).
 • הציון (המצרפי) הנמוך ביותר של האמריקניות היה דווקא בקורה ולא במקבילים, שנחשבים למכשיר החלש שלהן (ובפער ניכר של נקודה-שתיים, לא עשיריות).
 • אלי רייזמן פיצתה על המוקדמות החלשות עם ציון קרקע של מעל 15, שהיה יכול להביא אותה לגמר (שני גמרים, בעצם). לא בוכים על חלב שנשפך.
 • רק נדמה לי, או שהאמריקניות הן היחידות שלא נפלו מאף מכשיר ולא חרגו מאף משטח?
 • הפער בין המקום הראשון (ארה"ב, מעל 181 נק') לנבחרת במקום השמיני (הולנד) היה 18–19 נקודות. וזה באליפות העולם! נראה כאילו מחוץ לצמרת יש התעמלות לגמרי אחרת.
אה, ואיך שכחתי! חתכו את השידור לפני טקסט חלוקת המדליות...
28/10/2015 | 04:08
3
17
באמת!!
28/10/2015 | 06:10
2
35
איך עושים כזה דבר, חלק מהכיף זה לראות אותן מתלהבות כשהתוצאות הסופיות נכנסות.
עד היום אני אוהבת לראות את סוף התרגיל של אלי רייזמן בקרקע בלונדון כשהיא כמעט בוכה כי היא יודעת שקרוב לוודאי שהיא זכתה.
הראו את שלב התוצאות; לא את חלוקת המדליות
28/10/2015 | 14:59
1
10
את של הגברים הראו הערב... אבל לפחות יש תמונה של הבנות אחרי
29/10/2015 | 01:54
17
גזרתי אותה מהקליפ של FIG:
הן היו פשוט ON FIRE
28/10/2015 | 06:06
44
אלי רייזמן ממש נראתה נחושה להוכיח את עצמה.
לגבי מאמנים רוצה להזכיר לך שאמנם הרבה מאמנים של העלית הם זרים (לא של סימון) אבל הן לא מתחילות אצל המאמנים האלה בהכרח, הן מתחילות בכל מיני מקומות אחרים.
יש גם מספיק מאמנים לא זרים/
מעניין לקרוא ראיון עם אלכסנדר אלכסנדרוב שהיה המאמן של רוסיה בלונדון ועכשיו הוא בברזיל על ההבדלים בין המדינות כמו שהוא רואה אותם:
 
 
 
 
ונקודה ששכחתי: הבריטית שנפלה מהמקבילים (אחת האחיות דאוני)
29/10/2015 | 02:02
1
22
(כמדומני) פשוט ניתרה קלות, תפסה את הבד העליון והמשיכה.
אני רגילה שבד"כ הן זקוקות למאמן שירים אותן, ולכן הופתעתי כשאף אחד לא ניגש אליה, והיא פשוט המשיכה כך בנון-שלנטיות...
האם השאר לא עושות זאת כי הן נמוכות מדי? לא רוצות לאמץ את השרירים לחינם? משהו אחר שפספספתי?
 
שמתי לב שגם בתחילת התרגיל יש כאלה שמתחילות מהבד התחתון ויש כאלה שמתחילות מהעליון ונעזרות במקפצה, אף שזו תמיד נראית כמו קפיצה מאוד קטנה.
 
אצל הגברים המתח הרבה יותר גבוה אז אין להם בררה אלא שמישהו ירים אותם אליו, לא?
רואים שהיא גבוהה
29/10/2015 | 06:25
17
כל פעם שהגוף שלה היה ישר היה נדמה לי שהרגליים שלה כמעט נוגעות ברצפה
לא היתה כאן תחרות...
28/10/2015 | 12:15
7
37
ולכן לא היה שום מתח, שזה אלמנט די חשוב בספורט
הפערים עצומים - מישהו כאן כתב 18-19 נקודות בין המקום הראשון לשמיני - זה כמעט נקודה וחצי פער בכל תרגיל - זה עצום.
 
הרוסיות נראו די מבסוטיות לאורך כל התחרות והשתעשעו, גם אחרי סבבים לא טובים. אני חושב שהן לא היו מספיק דרוכות ובאו בסבבה - וזה בטח עלה להן בארד. 
 
רייזמן באמת נראתה מצוין בקרקע - הזכירה את עצמה מלונדון עם הבטחון. אבל בקורה היא הפתיעה אותי לרעה - לא ניסתה אפילו לחבר אלמנטים והלכה על בטוח. רייזמן של 2012 היתה עושה את התרגיל כמו שהוא בלי הנחות, גם אם הנצחון היה נראה מובטח. ולכן היא קיבלה ציון קרוב ל 14, במקום ציון קרוב ל 15. יש לה הרבה עבודה לקראת השנה הבאה.
 
וניקולס שחקה אותה ונראית לצד ביילס כמו דבר כמעט בטוח לריו. דרגת קושי טובה, תרגילים נקיים (לא ראיתי את תרגיל הקורה שלה שדווקא כנראה היה פחות טוב).
 
והבריטיות התחילו לא טוב וזכו מן ההפקר עם ההתפרקות הרוסית. בין היתר עזר להן סבב מרשים בקפיצות. אני לא מצליח לזהות מאפיין בריטי - באופן כללי הן מזכירות לי יותר את האמריקאיות בזה שההתעמלות שלהן לא יפה או אסתטית בצורה יוצאת דופן. ומצד שני הן לא יעילות כמו האמריקאיות - אז אני לא מת עליהן. אבל נראה שהן נכנסו לרביעיה הראשונה ושזאת לא אפיזודה חולפת.
 
וסין לא נראתה מדהים - אבל הן נראות כאילו הן במקום הנכון בשביל לתת את הפריצה שלהן ב 2016. לפחות אני מקווה שבריו תהיה תחרות מעניינת ומותחת לפחות כמו בייג'ינג
 
ואני מתחיל לאהוב את הטרנד הזה של ביצוע 3 פסים אקרובטים בקרקע. אני חושב שארבעה זה יותר מדי ולא מותיר מקום לשום דבר אחר. אני חושב שנכון יהיה להגביל את זה בחוקה החדשה - גם יותר יפה וגם יכול להציל ברך או שתיים בטווח הרחוק
 
 
מי ביצעו רק שלושה פסים אקרובטיים? זה מספיק לדרגת הקושי?
28/10/2015 | 15:19
2
28
נדמה לי שבעבר הייתה תקופה שביצעו אפילו חמישה, לא?
ההולנדית ת'ורסדותיר, בין היתר - רק שני פסים אקרובטים
28/10/2015 | 15:31
1
30
 
זה עולה לה בדרגת קושי, אבל כפי שניתן לראות היא מעלה את דרגת הקושי עם המון אלמנטים של ריקוד, מיליון פירואטים שונים
 
גם מוסטפינה בתחרויות בחודשים האחרונים ביצעה רק שלושה פסים וגם שדרגה עם הרבה פירואטים
 
 
אה, באמת אהבתי את הריקוד שלה, רואים שהיא יודעת להתנועע
28/10/2015 | 15:41
26
מצד שני, התרגיל נראה קצת "ריק"; אני לא בעד להגביל את כמות הפסים. שכל אחת תקבע לעצמה את המינון ואת סוג האלמנטים לפי החוזקות/חולשות שלה.
חוסר התחרות היה מאוד ניכר
28/10/2015 | 15:41
3
36
ההתנהגות של האמריקאיות הייתה הכי בולטת מבחינתי. לרוב האמריקאיות מתאפיינות בקבוצתיות יתר. צועקות, קופצות, מעודדות וכדומה. אתמול זה לא היה. רק בסוף הקרקע הן התחילו קצת להתעורר, זה היה נראה כאילו הן יודעות שמצפים מהן להתרגש ולעמוד במתח אז הן עשו את זה, לא היה שם באמת מתח. הן ידעו שהן מנצחות עוד לפני שהן הגיעו לגלאזגו.
 
רייזמן נראתה לי חסרת מוטיבציה כבר משלב המוקדמות. לא יודעת מה עובר עליה, מקווה שהיא תתאושש לקראת ריו ותגביר הילוך. אם לא, כבר עדיף שתוותר על המקום שלה לטובת מתעמלת צעירה עם יותר ברק בעיניים.....
 
גם לי הבריטיות מזכירות את האמריקאיות, ובהתחשב במקום של האמריקאיות, אני חושבת שזה דבר טוב בעולם ההתעמלות, לפחות מבחינת המיקום שלהם בטופ...
אני חושבת שהן יותר בוסריות מהאמריקאיות ומעניין יהיה לראות מה יקרה בעתיד לקראת טוקיו. אם הן ימשיכו ככה אולי הן יתנו בעתיד גם פייט על הכסף והזהב.
 
סין תמיד אניגמה. הן בהחלט יכולות להפתיע לקראת ריו ולהגיע עם נבחרת הרבה יותר ממוקדת. המאמן הסיני במקבילים הפריע לי. הוא דיבר עם המתעמלות לאורך כל התרגיל. כמובן שלא הבנתי מה הוא אמר, אבל היו רגעים שהטון שלו גרם לי לחשוב שהוא אומר למתעמלת מה לעשות.
אין מה לעשות, הן באו בעליונות גדולה ויש להן "אס" חזק בשרוול
28/10/2015 | 21:24
27
הן צריכות ליפול הרבה כדי ליפול ממש...
זה לא הופך את התחרות לפחות תחרותית בעיניי, אני עדיין נהנית לצפות, ואני לא מאלה שזקוקים ל"אקשן" או למתח עד השנייה האחרונה כדי לחשוב שהתחרות מוצלחת.
 
אני כן ראיתי אותן מעודדות אחת את השנייה במעט שהראו לנו; פשוט לא הראו כמעט את הקבוצות בין לבין, כל הזמן עברו מתרגיל לתרגיל. זה היה שידור של FIG ולא של ארה"ב וזה הורגש, כי בשידורים האמריקנים הם מתמקדים (מטבע הדברים) בנבחרת שלהם ואז מראים את כל התרגילים של הבנות וגם קצת יותר בין לבין וזה פשוט לא היה כאן. אבל בהחלט במעט ששידרו ראיתי חיבוקים שלהן זו עם זו אחרי כל תרגיל, שמעתי את אלי מעודדת את סימון לפני תרגיל הקרקע שלה... כך שלא נראה לי נכון לומר שלא היה (אם כי מטבע הדברים הן היו פחות לחוצות, וזה בסדר).
 
אני חושבת שלרייזמן יש מוטיבציה טבעית שדוחפת אותה (היא הגיעה לאן שהגיעה בזכות עבודה קשה מאוד, לפחות כך המאמן שלה מספר), אבל אחרי שלא הלך לה במוקדמות מן הסתם יצאה לה קצת הרוח מהמפרשים ואני חושבת שהיא גם מתחילה קצת לפקפק בעצמה, כי היא כבר לא יציבה ברמה שהייתה בעבר, וברור שזה מוריד את הביטחון העצמי. אבל היא ללא ספק השתדלה מאוד לכפר על המוקדמות ולא לפשל אתמול ועמדה בכך, ברור שזה היה לה חשוב (אם כי מבאס שלא הצליחה כך במוקדמות, אפשר להבין).
נראה לי שהמתח היה
29/10/2015 | 06:27
1
30
בכמה נקודות נעבור את כולן השנה...
רייזמן כנראה הבינה פתאום שלחזור זה לא פשוט כמו שהיא חשבה
אני לא חושבת שהיא חשבה שזה פשוט...
29/10/2015 | 13:39
14
הוכרז LINEUP סופי לנשים ארה"ב
26/10/2015 | 20:03
4
67
VT: Biles, Douglas, Nichols
UB: Douglas, Kocian, Nichols
BB & FX: Nichols, Raisman, Biles
 
 
אז רייזמן לא עושה את הקפיצה שלה! וניקולס סוף סוף קיבלת את ההזדמנות שלה קצת מאוחר מדי...
דאווני בכלל לא בעסק, בעצם... וניקולס בתפקיד זו שעושה הכול
27/10/2015 | 02:01
55
(לשעבר לשעבר גבי דאגלס... היו זמנים).
 
רייזמן מעולם לא הייתה חזקה בקפיצות, וגם בלונדון לא קפצה בגמר הקבוצתי, אם כי האמאנר שלה אז הייתה טובה משהיא עכשיו. לפחות תקבל הזדמנות בגמר הקבוצתי לגאול את עצמה בקרקע ובקורה. בשניהם יש לה פוטנציאל גבוה מכפי שמימשה במוקדמות.
 
קצת מוזר לראות את דאגלס ברשימת הקופצות בלי אמאנר, אבל בינתיים נראה שגישת יורוצ'נקו כפולה נקייה מוכיחה את עצמה יותר מאמאנר מלוכלכת.
אגב רייזמן, כולם מזכירים את המקום הרביעי (חמישי) שלה עכשיו
27/10/2015 | 02:14
44
בהקשר למקום הרביעי בגמר הקרב-רב בלונדון.
שוב ושוב מזכירים שהיא הפסידה את הארד בגלל שובר שוויון ושוכחים שני דברים:
א. זה עובד לשני הכיוונים – היא זכתה בארד בקורה בזכות שובר שוויון... you win some - you lose some.
ב. היא הפסידה מדליה בקרב-רב בגלל החלטה שגויה לוותר על אלמנט בסוף פס האקרובטיקה הראשונה בקרקע, זה שבזכותו עלתה לקרב רב וזכתה בזהב (בגמר המכשיר). היא ויתרה עליו בסוף הגמר הקבוצתי ואז זו אכן הייתה החלטה הגיונית, כי ארה"ב הובילה בפער מספק; אבל משום מה החליטה לוותר עליו בגמר הקרב-רב, למרות הצמרת הצפופה... אז היא יכולה לבוא בטענות בעיקר לעצמה.
עושים לניקולס חסד ונותנים לה לעשות AA ?
27/10/2015 | 09:44
1
53
למה נתנו לניקולס לעשות מתח אם היא קיבלה ציון נמוף יותר מביילס?
 
וחבל שמוותרים על דאוול על גמר המתח הרי גם כך הם בפער מטורף ....
אני מעריכה
27/10/2015 | 20:44
33
שבגלל שלסימון יש עוד מספיק גמרים להשתתף בהם אז נותנים לה לנוח?
לא יודעת לגבי ברנה אבל יכול להיות שהייתה לה קצת התמוטטות עצבים אחרי התחרות ההיא... אולי היא לא מוכנה, איבדה את הבטחון.
מוקדמות גברים - סיכום
27/10/2015 | 10:12
47
תחרות צמודה ומרתקת השנה - והענינים מאד מתחממים לקראת האולימפיאדה
 
בשמיניה אנחנו רואים נסיגה של גרמניה אל מחוץ לשמיניה הראשונה, ובמקומה דרום קוריאה מעפילה אוטומטית לאולימפיאדה יחד עם יפן, סין, בריטניה, רוסיה, ארה"ב, שוויץ וברזיל
יפן גברה על סין בשתי נקודות כמעט, אך כמובן שהכללים משתנים בגמר, כשעולים שלושה מתעמלים על כל מכשיר, וכל ציון נחשב. (במוקדמות עלו חמישה מתמעמלים על כל מכשיר, וארבע התוצאות הטובות נחשבו - כלומר אפשר ליפול ולזרוק את התוצאה).
ואם בתחילת המחזור האולימפי נדרשת תוצאה של כ 15 נקודות בשביל להעפיל לגמר, הרי שבאליפות הזאת, שנה לפני האולימפיאדה, אנחנו רואים כבר שצריך בערך 15.5 נקודות בשביל להעפיל על רוב המכשירים.
 
המוקדמות האלה הראו עד כמה נזיל ותחרותי העניין. כמובן שיש כאן מתעמלים דומיננטים כמו אוצ'ימורה שמקומם בגמר הקרב ועל הפודיום כמעט מובטח. אבל אם מסתכלים על מכשירים בודדים ניתן היה לראות אלופי עולם ואלופים אולימפים נדחקים החוצה מהגמר (זונדרלנד, ארתור זאנטי) ולפעמים אף רואים את החלום האולימפי שלהם נגוז, כמו במקרה של קריסטיאן ברקי. הוא אלוף אולימפי ואלוף עולם על סוס הסמוכות, אבל לא הצליח להעפיל לגמר השנה, ומכיוון שהונגריה לא תעפיל כנבחרת, ומכיוון שהוא לא התעמל על כל המכשירים, נגמרו דרכי ההעפלה שלו לאולימפיאדה. הוא לקח סיכון וישאר בבית בקיץ הבא.
 
היפנים נראים נפלא. גם הסינים, אם כי הם יותר - ושני אלה אמורים להתחרות על הזהב והכסף הקבוצתיים. בריטניה, רוסיה וארה"ב אמורות להתחרות על מה שנשאר - אבל במתכונת של גמר בה כל נפילה טורפת את הקלפים - הכל יכול לקרות ויהיה שווה לצפות בזמן אמת.
 
בגמר הקרב רב צפויה תחרות קשה בין אוצ'ימורה לורנאייב. אוצ'ימורה מעד במוקדמות (יש לו נטיה לעשות את זה, ואז להיות מושלם בגמר). השניים האלה בליגה משל עצמם. דנג הסיני יכול להתקרב למרחק נגיעה, אולי גם וויטלוק, ולאחר מכן מגיעים פרוויסת לייבהת שיאו הסיני, קאיה מיפן ולארדואט הקובני.
 
אנחנו נראה יפנים בגמרים על כל המכשירים, למעט הטבעות עליהם אין להם מתעמלים בולטים.
בקרקע קנזו שיראי אמור לטייל לזהב. יש לו לפחות 7-8 עשיריות  יתרון על כל המתחרים בדרגת הקושי, והוא נראה יציב ונקי ומוכן. לגבי שאר הפודיום, הכל פתוח. ויש שלושה נציגים לטינים - מקובה, מצ'ילה ומספרד, ושני בריטים ומתעמל אחד מסין ואחד מדרום קוריאה.
 
בסוס, לואי סמית' המתקמבק מוביל את התחרות, ובלי ברקי תחסר פה היריבות הנצחית הזאת בין השניים. אבל מתעמל ארמני ורוברט זליגמן הקרואטי סיימו את המוקדמות במרחק נגיעה, ומי שהכי מסכן את סמית' הוא דווקא בן ארצו וויטלוק ואולג ורנאייב. שניהם בעלי תרגיל מאד מאד קשה שנכנסו לגמר על אף ציון E נמוך. במידה והם מצליחים לתקן לקראת הגמר, הם אמורים להיות על הפודיום.
 
בטבעות האלוף האולימפי נותר מחוץ לגמר. פטרוניאס, המתמחה הותיק מיוון נראה מעולה וקיבל ציון ביצוע של 9.1! שני הסינים גם מסוכנים מאד, וגם ווין האמריקאי ועוד ארמני (מאיפה הגיעו כל הארמנים האלה פתאום???) בשם ואהאגן.
 
בקפיצות התחרות פתוחה לגמרי. נראה לפחות שלוש קפיצות רי, כולל מהמתעמל הצפון קוריאני שעל שמו הן נקראות. מדובר על צוקהארה דאבל לאחר, עם בורג באחת הסלטות. קפיצה בלתי ניתנת לתפיסה מבחינת המורכבות שלה. גם דרגולסקו יהיה שם - העפיל מהמקום השלישי.
 
המקבילים הפכו להיות מכשיר חלקלק וקשה, כשעל פי הטרנד המתעמלים מבצעים שמשות בחצאי פירואטים כשפספוס של מילימטר מוציא אותם משיווי משקל ודופק את האלמנט שבא אחריו. אולג ורנאייב מוביל את התחרותף נראה מצוין ומאד אהוד על השופטים. אם הוא יחזור על הביצוע מהמוקדמות הזהב אמור להיות שלו, אבל המרווחים כאן קטנים ויהיו הפתעות, זה בטוח. יש כאן שני סינים (דנג ויו), רק יפני אחד (הייתי חותם על שניים לפני התחרות) אולג סטפקו, שזאת ההזדמנות היחידה שלו לזכות במדליה אחרי מוקדמות נוראיות. גם לארדואט הקובני, לייבה האמריקאי, ונייל ווילסון, הבריטי הצעיר.
 
ובמתח - זונדרלנד לא יהיה בגמר לאכזבת הקהל. לייבה מוביל את התחרות כאן. הוא אלוף עולם לשעבר. שני גרמנים גם יתחרו, המבושן וברטשניידר (אולי נראה את האלמנט הקרוי על שמו??), ברוקס האמריקאי, לארדואט עם עוד גמר (שלושה גמרים למתעמל קובני!) אוצ'ימור והגי משוויץ. מתעמלים יתעופפו פה באויר, ונקווה שיצליחו כולם לתפוס את הבד, ולנחות בסוף על הרגליים.
אנדריי מדבדב נדחק מגמר הקפיצות
26/10/2015 | 11:53
5
63
בסבב הראשון של הבוקר, גם ורנאייב וגם ראדיבילוב מאוקראינה הצליחו להכנס לתמונת הגמר, ודחקו את אנדריי למקום ה 9 (לעת עתה)
סרטונים
26/10/2015 | 13:19
4
48
הקפיצה הראשונה נראתה כל כך טוב באויר! גבוה, נקי... 
 
והשניה - יפה, ממורכזת, קיפול יפה, רק כמה צעדים בנחיתה
 
מטורפת האליפות הזו!
26/10/2015 | 19:59
3
49
זאנטי נדחק מחוץ לגמר טבעות! ברקי מחוץ לגמר סוס סמוכות!
לגמרי
26/10/2015 | 21:36
2
36
התחרותיות בגברים מטורפת, והרמה גבוהה להחריד
לא יאומן שיש מכשירים שצריך 15.5 בשביל לעלות בהם לגמר!
גם זונדרלנד נוסף לרשימת האלופים הנדחקים - לא הצליח להעפיל לא למקבילים ולא למתח
 
כולם מקטרים על האמריקאים
26/10/2015 | 23:22
1
48
והיו להם טעויות אבל בהתחשב בזה שחסרים להם שלושה מאוד חזקים (מיקולאק, אורוזקו, דאלטון) נראה לי שהם עשו מה שציפו מהם.
וכמה שמחתי לראות שלייבה יהיה בשני הגמרים החזקים שלו ובכלל מזמן לא ראינו ממנו קרב רב ראוי כבר חשבתי הוא גמר את השלב הזה בקריירה שלו. טים דאגט אמר שזה תרגיל סוס סמוכות הכי טוב שהוא ראה ממנו - הרי הוא ממש גרוע בו.
הקיטורים
27/10/2015 | 08:36
36
הם נראו מצוין והיו מיועדים למקום השלישי עד המכשיר האחרון - סוס הסמוכות
זה מכשיר חלש בשבילם
בגמר הם מסוגלים לקחת ארד, אבל התחרות תהיה קשה מאד
ההולנדית שהשתחלה לגמר הקורה!
26/10/2015 | 10:54
57
איזו אלטרנטיבה מרעננת!
בלי סלטות וסלטות עם ברגים - תרגיל פשוט, נקי, יפה ומתבסס על פירואטים
רק הירידה קצת פשוטה מדי לטעמי - אם היא תוסיף בורג זה יהיה נהדר
 
 
ארה"ב פירסמה את הסדר הסופי למוקדמות מחר
23/10/2015 | 16:25
28
93
קרקע: ביילס, רייזמן, דאגלס, דאוול, ניקולס
קפיצות: ביילס, רייזמן, דאגלס, דאוול, ניקולס
מקבילים: ביילס, רייזמן, דאגלס, דאוול,קושיאן
קורה: ביילס, רייזמן, דאגלס, קושיאן, ניקולס

סקינר אכן ממלאת מקום
אם אני מבינה נכון זה אומר שניקולס לא מועמדת לקרב רב?
24/10/2015 | 01:09
3
25
כן
24/10/2015 | 07:38
2
30
ונשמע שהרבה אנשים לא ממש אהבו את זה. ומגיע לה!! היא סיימה שניה באליפות ארה"ב, לפני גבי ואלי.
הייתי נותן לה לעשות קרב רב לפני גבי
24/10/2015 | 10:47
1
50
אבל כנראה שלהיות אלופה אולימפית עושה את שלו....
אני ממש מקווה שגבי תעלה לקרב רב...
24/10/2015 | 14:02
35
ואני מניחה שזה מבוסס גם על מחנה האימונים ולא רק על אליפות ארה"ב. האמריקנים תמיד מותחים את ההחלטה לרגע האחרון...
אבל בפועל דאגלס פתחה בקרקע ואחריה דאוול (ממש עכשיו)
24/10/2015 | 18:42
5
18
אה, לא רשמתי אותן לפי סדר עליה לפסים....
24/10/2015 | 18:46
1
30
רשמתי לפי סדר שיהיה נוח לראות מי עושה מה...
כתבת שהיא פרסמה את הסדר... זה היה קצת מבלבל
24/10/2015 | 18:47
12
לא הבנתי מה השתבש במוזיקה של דאוול היא ביצעה את התרגיל
24/10/2015 | 18:47
2
32
ללא מוזיקה, לקול צהלות עידוד מהקהל.
כן, זה היה ממש מוזר.....
24/10/2015 | 18:49
1
12
נדמה לי שהיא גם יצאה קצת מהמשטח לקראת הסוף...
24/10/2015 | 18:53
30
ועכשיו גם אלי רייזמן יצאה (בסוף הפס הראשון המפואר שלה) עם שתי הרגליים, עד כמה ששמתי לב...
אני לא דואגת שהן יעלו לכל מה שצריך, אבל בהחלט מסקרן מי תעלה לקרב-רב אחרי ביילס.
קרב ראש בראש צמוד צמוד בין רייזמן לדאגלאס
24/10/2015 | 19:13
13
45
ביילס כמובן בודדה אי שם בפסגה, מי בכלל יכולה לדגדג אותה...
 
לרייזמן יש דרגות קושי גבוהות יותר אך ביצועים לא נקיים.
היא יצאה מהמשטח בסוף הפס הראשון החזק שלה בקרקע;
היא סיימה את האמנאר בריצה קלה לאורך המזרן...
לעומתה דאגלאס הסתפקה אמנם ביורוצ'נקו דאבל בלבד, אך בנחיתה נקייה שהעניקה לה ציון ביצוע 9.5 (אם חישבתי נכון).
 
נכון לעכשיו הן צמודות מאוד.
אני מודה שאני מחזיקה אצבעות לגבי...
הפתעה ניקלס עקפה את רייזמן בקרקע וכנראה תהיה בגמר הקרקע
24/10/2015 | 19:21
1
50
מגי קיבלה 14.7 לעומת רייזמן שקיבלה 14,533
ביילס חעומתן קיבלה 15.966
 
מטורף 
 
זאת הסיבה שגבי ואלי קרובות אחת לשניה 
לפי דעתי היו צריכים לת למגי להלחם על מקום בקרב רב אבל אמריקאים 
סחתיין, נחזיק לה אצבעות.
24/10/2015 | 19:57
33
הייתי שמחה לו היא הייתה יכולה להילחם על מקום בקרב רב, אבל צפוף שם בנבחרת...
 
בינתיים, אגב, דאגלאס פתחה פער משמעותי בתרגיל המקבילים, אני בספק אם רייזמן תצליח לצמצם אותו בקורה (אלא אם דאלאס תפשל).
 
נ.ב.
אני רואה (בתוצאות; ויתרתי על השידור, הוא מקרטע מדי) שלדאגלס היה תרגיל קורה חלש; לפי הציון אני מניחה שהיא נפלה. אוף, מבאס אותי. אני ממש רוצה אותה בקרב רב לצד ביילס.
דאגלאס עלתה לקרב רב אחרי ביילס עם 57.516 לעומת 56.798
24/10/2015 | 20:17
10
43
לשתיהן היו מוקדמות לא מזהירות, אם כי דאגלס פישלה רק בקורה (עוד לא ראיתי מה, אני מסיקה זאת מהציון) ורייזמן הייתה לא נקייה ברוב המכשירים (ולא תעלה לאף גמר אישי). אני מניחה שזו אכזבה מבחינתה (בעיקר בקרקע). אם היא תרצה מדליות אישיות בריו היא תצטרף לחזור ולעבוד קשה מאוד (ועדיין לא בטוח שזה יספיק, כי יש לצדה מוכשרות מאוד שמתחילות מנקודת מוצא גבוהה יותר מבחינת היכולות).
ביילס הרחק בצמרת עם 61.598...
24/10/2015 | 20:59
21
ועד ריו
25/10/2015 | 01:02
7
45
יש גם לורי הרננדז וג'זמין פוברג, אולי ביילי קי תתחזק ומי יודע מה ניקולס תעשה עד אז.
לחזור לעצמך רק הולך ונהיה יותר קשה.
ברמה של היום לא מספיק לחזור... אז לא הייתה סימון ביילס
25/10/2015 | 02:14
6
45
כך שהמקום הראשון היה פתוח... עכשיו כבר לא. גם אז רייזמן עבדה קשה מאוד כדי להיות פחות או יותר בקו אחד עם ויבר ודאגלאס (לתחושתי שתיהן מוכשרות ממנה באופן טבעי) אבל לפחות הייתה לה דרגת קושי בקרקע מעל כולן... עכשיו גם זה לא. המכשיר היחיד שבו אחרות יכולות לעבור את ביילס הוא גם המכשיר החלש של רייזמן (פה לדאגלאס יש יתרון).
 
רייזמן מוכשרת, אבל בתחושה שלי היא תמיד הייתה קצת התלמידה החרשנית; לא הגאון של הכיתה, אבל חכמה וחרוצה, שמגיעה להישגים בזכות נחישות, התמדה והרבה עבודה קשה. הבעיה שגם האחרות עובדות קשה, ומכיוון שהן מתחילות מנקודת מוצא טובה משלה (לפחות כך נראה לי, אולי אני טועה) ועכשיו הפער רק גדל, התחרות התעצמה.
 
ועדיין, עם כל התחרות ועם כל היום הרע שהיה לה, רייזמן סיימה חמישית מתוך כמאתיים בנות (או כמה שלא התחרו במוקדמות). האמריקניות פשוט חזקות מאוד... בדיוק קראתי בכתבה שהן יכולות לזכות בזהב גם עם נבחרת ב' שלהן. למעשה יש בתחרות מתעמלות אמריקניות שעברו לייצג מדינות שהן מעולם לא דרכו בהן רק כדי להשתתף, כי אין להן שום סיכוי להיכנס לנבחרת ארה"ב. הכול יחסי...
רייזמן אכן עובדת קשה, ואכן נראית פחות טוב
25/10/2015 | 11:46
1
29
אבל מה שבאמת קנה את עולמה היה היציבות. היא תמיד נחשבה סלע איתן עבור האמריקאיות. 
היא תמיד היתה השלישית, אבל תמיד היתה קצת יותר חלשה, אבל נחשבה מאד יציבה התחרות הקבוצתית - אחת שאפשר ממש לבנות עליה.
זה תמיד נתן לה עוד נקודות בונוס בעיני הקברניטים
25/10/2015 | 12:49
2
זה לא משנה
26/10/2015 | 04:15
3
19
כי היא נמדדת רק ביחס למתעמלות מהמדינה שלה, ואם היא לא תתברג בנבחרת ארה"ב היא בכלל לא תהיה בתחרויות האלה כדי להיות חמישית.
אולי היא תוכל להתחרות בשביל מדינה אחרת, אני חושבת שאם זה יתחיל לקרות יותר ויותר אז תהיה על זה ביקורת ואולי לא יאפשרו את זה בלי אזרחות למשל.
לא כתבתי שזה משנה, ציינתי זאת כדי לתת פרופורציות
26/10/2015 | 04:18
2
21
ברור לי שרייזמן אישית לא תתחרה במסגרת מדינה אחרת, אם כי סוגיית האזרחות היא שטויות (הרי כל מדינה שמעוניינת שספורטאי מסוים ייצג אותה דואגת לתת לו אזרחות). אם כבר העלית את הנושא, אני רק רוצה לציין שלפי חוק השבות רייזמן יכולה להיות אזרחית ישראל בלי שום בעיה... (ואנחנו נשמח לקבל אותה אם האמריקנים לא ירצו ).
את יודעת
26/10/2015 | 04:26
1
18
שמיחאי ברסטיאן אימן פעם בישראל? לא נראה לי שהוא חוזר, אם ייקחו אותה היא תצטרך לוותר עליו.
כן, כמובן; היו המון ראיונות איתו בעקבות לונדון 2012
26/10/2015 | 05:12
17
הוא קונן (בצדק...) על מצב הספורט בישראל בכלל ועל העסקנים בפרט...
 
אבל היי, אם יש איזשהו מאמן אמריקני שיש לו סיכוי (או סיבה) לחזור לישראל, זה הוא (רק אם היו מבטיחים לו תנאים פנטסטיים, אני מניחה).
נפלה מהקורה ב-STANDING FULL
25/10/2015 | 01:03
22
ביילס מכונה , ועוד .....
25/10/2015 | 08:14
3
50
קודם כל הרבה טובות לא הגיעו לתחרות כך שקשה לראות את התמונה הכללית 
קומובה רק מתחילה לחזור אל עצמה, יאו יינאן ומוסטיפינה לא הגיעו לתת פייט על הקורה והמתח, יורדקה לא הגיעה לתחרות רק נפילות מקווה שהיא תתאשת על עצמה בקרב רב 
 
ויחד עם כל זה ביילס עלתה  לארבעה גמרים :
קרקע, קפיצות, קורה וAA מהמקום הראשון יאמר לזכותה , כמו כן היא היתה עולה לגמר במתח אם לא היה את החוק של שני נציגות מכל מדינה היא סיימה שמינית על המתח 
 
פשוט רואים עצבים של ברזל.
 
משום מה יש לי הרגשה שמנקדים אותה גבוה יותר מאשר את האחרות אבל באמת שמגיע לה , היא באמת הפכה לשם דבר בזכות עצמה והיא מכונה , כמו סבטלנה קורקינה היא פשוט יוצרת לעצמה שם ומסוגל לחדש ולבצע דברים ברמה גבוה ויפה בהשוואה לכל השאר.
 
גבי אני אוהב את הקווים שלך אבל דרגות הקושי עדין לא שם והיא צריכה להתחיל לחבר את התרגילים שלה , היא הרבה פעמים תלויה בכישלונות של אחרות בשביל להצליח (כמו באולימפיאדה לדעתי )
 
רייזמן מסוגלת להרבה יותר והיא גם טריקסטריט לא קטנה, 
 
משום מה אני זוכר את מגי ניקלס בתור ההבטחה של הנוער ופשוט משהו נעלם לי מתחת לרדר היא מהממת אבל משהו חסר שם .... (נכון שלא כולם יכולים להיות ביילס , דרך אגב היא הורידה את הפראני שלה על הקורה משום מה  יכול להיות שאיתו היא היתה עולה לגמר הקורה) 
 
מקווה שניה דניס , נורה פלאטלי, ביילי קיי, ועוד חדשות ייפרצו קדימה וידרבנו את הסיניוריות של ארה"ב לשדרג את האלמנטים שלהם  או לגרום להם לבצע ביצועים טובים יותר 
 
תחרות נחמדה אבל הרבה היו חסרים לי פה  מקווה שדברים ישתנו לקראת האולימפיאדה ויהיו שינויים :
 
נ.ב
1. ביילס  אמרה שהיא הולכת לבצע את הצ'אנג וזה עדין לא קרה מעניין אם זה יהיה ברזומה שלה 
2 . ביילס מסוגלת לבצע ירידה של מוסטפינה במתח ומבצעת את זה מצויין מעניין למה היא לא עשתה זאת עכשיו 
3. דאגלס ויתרה על הרבה קישורים בקורה על סלטה קדימה עם קפיצה  ובמתח היא הורידה את הטקאצ'ב לפאק סלטו בבקשה תחזירי אותם)  
4. צ'וסוביטינה פיספסה את גמר הקפיצות בעשירית או שתיים למרות קפיצת הפרודנובה שלה (דיפה קרמקר בפנים) 
5. האם קיילה רוס מסוגלת לבצע שידרוגים ולחזור מאחור 
6. מה קורה עם מייקלה מרוני מי תהיה הראשונה למרוץ של טריפל טוויסט 
7.לפי מה שראיתי עכשיו ברנה סיימה את הקריירה שךה (מזכירה לי את ונאסה אטלר שהייה כל כך טובה ובתחרויות הגדולות פיספסה בענק)  עכשיו התחרות על המתח בנבחרת ארה"ב תהיה בין קושייאן,לוקלייר וקיילה רוס שתנסה לבצע שידרוגים (מקווה שברנה בכל זאת לא תאבד תקוות כי אני ממש אוהב את העבודה שלה )
 
8. ומי שלא שמע אז מייגן הורד הקטנטנה והממושקפת פשוט תהיה התקווה שלי לעתיד (אנרגטית ומדהימה ) וסיכוי קטן לסידני ג'ונסון  שארפ מקווה שתעמוד בציפיות של  אמא) 
 
 
ותקווה לתחרות הזאת , יורדקה בבקשה תגיעי לגמר AA בכוחות מחודשים יש לך כל כך הרבה אלגנטיות וביצועים יפים מקווה שתעלי את הרמה ותחזרי לשם כמו שנה שעברה 
6. למיטב הבנתי מקיילה מרוני סבלה מפציעות ולא חזרה להתעמל
25/10/2015 | 12:54
1
39
או לכל הפחות לא בהיקף הנדרש כדי שנראה אותה באולימפיאדה הקרובה. להבנתי היא סיימה את קריירת העילית שלה. כמו כן בקפיצות כבר לא זקוקים לה, סימון ביילס ממלאת את מקומה היטב...
ADRENAL FATIGUE
26/10/2015 | 04:19
26
זה מה שהיא סבלה ממנו, בנוסף לניתוח לא מוצלח שפגע לה בזרימת הדם ברגל והצריך ניתוחי תיקון.
כנראה שגם היא וגם קיילה רוס בכל זאת היו צריכות קצת הפסקה בין לונדון ובין 2013, אולי לא ארוכה כל כך כמו רייזמן ודאגלס.
טוב אני אמסור להן את הדרישות שלך :)
26/10/2015 | 04:25
30
גם אני תוהה לגבי ביילס, העניין הוא שכבר עכשיו נראה שהיא הולכת לקחת את ריו ואולי היא פשוט לא רוצה להעמיס על עצמה ולהוציא את עצמה מאיזון, וזה כנראה חכם, ואולי היכולת לקחת החלטות חכמות יחד עם המאמנת שלה זה מה שהביא אותה עד הלום בלי פציעות.
לגבי ברנה, יש לה עוד סיכוי, אם היא זו שתהיה על המקבילים ביום שלישי ותקבל שם ציון גבוה. אני לא יודעת אם היא תהיה במקבילים, או אם יוחלט שמישהי אחרת תהיה - לא יודעת איזה אפשרויות יותר טובות יש להן.
 
ודרך אגב - הואנג הוידאן! משום מה הייתי בטוחה שהיא משתתפת. בלי הוידאן ויינאן באמת נפתחת הדלת למדליה למדיסון קושיאן.
מוקדמות גברים!
25/10/2015 | 12:13
13
52
אלכס אנדריי וארטיום יתחרו היום בלילה - 10 שעון ישראל אם איני טועה.
עד אז יש לנו יום ארוך של התעמלות.
הבריטים והברזילאים יתחילו אותו - כשהבריטים הם דבר די בטוח לגמר הנבחרות, ואמורים גם להופיע בנדיבות בשאר הגמרים
 
הברזילאים, כמו הברזילאיות, ינסו לסיים בין 8 הראשונות בשביל להבטיח מקום באולימפיאדה. משימה לא פשוטה - נקווה שהם יצליחו קצת יותר מהבנות הברזילאיות
הבריטים התחילו מצוין
25/10/2015 | 14:21
37
גם ברזיל נראתה לא רע - אבל נצטרך לראות עוד כמה נבחרות בשביל לאמוד את ההצלחה.
ההפתעה היחידה היא שמקס וויטלוק סיים רק שני, אחרי דניאל פרוויס.
פרוויס מתעמל ותיק ולא נראה בשנתיים האחרונות כמו מישהו בנסיקה.
הוא עשה תחרות מצוינת, התקדם יפה בטבעות ובסופו של יום עקף את וויטלוק שכנראה נפל מהמתח.
שלושה בריטים עם תוצאת קרב רב של 88+, זאת נבחרת שללא ספק תעפיל לגמר.
 
לגבי מכשירים - אפשר כבר לראות רף מסוים -
בקרקע לאלכס יש משימה קשה מאד מאד - יש לנו כבר שני מתעמלים עם 15.2(תומאס גונזאלס מצ'ילה ומקס וויטלוק שהיה אלוף אירופה יחד עם אלכס לפני שנתיים) שמקומם בגמר די וודאי. דניאל פרוויס שלישי כרגע עם 14.966 - זה יכול להיות גבולי.
 
על סוס הסמוכות לואי סמית' הבריטי נראה מצוין וקבע רף גבוה של 15.533 ויהיה בגמר. אחריו וויטלוק 15.266, שגם יכול למצוא את עצמו בגמר הזה.
 
בטבעות ארתור זאנטי, האלוף האולימפי מברזיל כבר עלה וקבע 15.433. נייל ווילסון מבריטניה שני כרגע עם 14.966, הוא יצטרך להחזיק אצבעות ולקוות שזה יספיק לגמר.
 
קפיצות - קריסטיאן תומאס הבריטי פישל פה, קפיצה ראשונה מצוינת (15.3) עזרה לנבחרת הבריטית, אבל השניה (13.633) הפילה אותו מטה ובגמר הוא כבר לא יהיה. הוא עדיין מוביל את התחרות, אבל הוא ידחק לאט לאט (נקווה שבין הדוחקים יהיה גם אנדריי מדבדב)
 
במקבילים יש לנו כבר שלוש תוצאות מעל 15 נקודות, נייל ווילסון ודניאל פרוויס מובילים עם 15.5 ו 15.358 בהתאמה.
 
ובמתח - ארתור מריאנו כמעט והבטיח מקום בגמר עם 15.3. נייל ווילסון עם 14.9 ולוקאס ביטנקור מברזיל שלישי עם 14.866. אלכס לאורך החודשים האחרונים משיג תוצאה בטווח ה 14 הגבוה - הוא יצטרך להיות כמעט מושלם בשביל להתקרב לשמיניה היום.
 
בקבוצה הבאה - גרמניה ורוסיה, וגם הקופץ הצפון קוריאני רי
 
 
לאחר שלושה סבבים
25/10/2015 | 21:47
32
יפן שעטה קדימה ומובילה על סין ב 2 נקודות
יהיה קשה מאד למשהו לעקוף את שתי אלה
 
ועל המכשירים הבודדים נהיה מאד מאד מאד צפוף בתמונת הגמר - אפילו שיש עוד יום שלם וחצי תחרות.
 
בקרקע אבליאזין פישל ולא יעפיל (אלוף העולם המכהן)
גם אוצ'ימורה ביצע טעות ולא יהיה בגמר הזה.
אבל קנזו שיראי מוביל שם בפער עצום עם 16.1
דנג מסין שני עם 15.366
וויטלוק הבריטי וגונזלס מצ'ילה סוגרים את הרביעיה עם 15.2
נראה שידרשו כאן 15 נקודות + בשביל להעפיל להצטרף לחגיגת הגמר
אלכס יצטרך לעבוד קשה ולהתעלות על עצמו.
 
על סוס הסמוכות לואי סמית' עדיין מוביל, אחריו קאיה מיפן (15.3), וויטלוק שלישי ואוצ'ימורה ושיאו מסין בתיקו במקום הרביעי עם 15.133. אנחנו עדיין מחכים לפיליפ אודה ולברקי פה...
 
בטבעות שני סינים הגיחו משומקום ועקפו את זאנטי. ליו ויו עם 15.866 (!) ו 15.5 בהתאמה. אבליאזין ואיגנטייב בשלישי וברביעי, ואנחנו עדיין מחכים לרדיבילוב ולמולינארי ולעוד כמה...
 
בקפיצות 15 נראה כמו ממוצע טוב לגמר.
רי עדיין מוביל עם 15.524
אבליאזין שני עם 15.483
קנזו שיראי שלישי עם 15.166
ושק מהונג קונג רביעי עם 15.083
זה פשוט מאד - מדבדב לא יכול לעשות כאן טעויות - בקושי לקחת צעד בנחיתה בשביל להחשב לגמר הזה. משימה אפשרית, אבל בהחלט קשה.
 
המקבילים הפך להיות המכשיר הכי תחרותי כיום, ויש עשרות שמסוגלים לעבור את רף 15 הנקודות. טנקה מיפן מוביל עם 15.758, ואחריו הסינים יו ודנג עם 15.7 ו 15.533 בהתאמה. נייל ווילסון חמישי עם 15.5, וזה הולך להיות גבולי. עדיין מחכים לורנאייב ולדאנל לייבה - שניהם מסוגלים להתקרב לרף 16 הנקודות. גם זונדרלנד חזק על המקבילים - כך שהולך להיות כאן מותח.
 
במתח אוצ'ימורה מוביל עם 15.366. ארתור מריאנו מברזיל שומר בינתיים על המקום השני ומקומו בגמר נראה מובטח. פאביאן המבושן מגרמניה שלישי כרגע עם 15.2, ונראה שגם זה יספיק לגמר.
קבוצה 4, סבב 1
25/10/2015 | 22:28
28
אלכס וארטיום עם התחלה בינונית על סוס הסמוכות
13.466 לארטיום, ו 13.266 לאלכס
הכוכב הקולומביאני חוסמארקאלבו מורנו נפל המתח
ואולג סטפקו עם תרגיל נוראי בקרקע - 13.3
קים מדרום קוריאה עם 15.2 בקפיצות - משתלב בינתיים במקום ה 3 שם
 
קבוצה 4 סבב 2
25/10/2015 | 22:49
25
טבעות - מכשיר חלש גם של אלכס וגם של ארטיום. ארטיום רשם 11.566 ואלכס 13.9
 
קאלבו מורנו ממשיך למעוד - ציון נמוך מאד בקרקע של 12.666!
 
סטפקו עם תחרות נוראית עד כה - 12.3 על סוס הסמוכות. נקווה שהוא ירים את עצמו ויצליח להעפיל לקרב רב
סבב 3
25/10/2015 | 23:06
24
מדבדב עם קפיצה ראשונה לא כל כך טובה (14.133) וקפיצה שניה מעולה (15.2)
כרגע ממוקם שביעי, וסיכויים קלושים מאד שזה יספיק לגמר
 
אלכס עם קפיצה יפה מאד (זה מכשיר חלש בשבילו) 14.533, וארטיום עם אותו ציון בקפיצות
 
סטפקו מתאושש טיפה בטבעות - 13.933. לא ציון טוב, אבל גם לא נוראי. גמר הקרב רב נראה רחוק - הוא יצטרך להפציץ מעתה ואילך - ויש לו שני מכשירים חזקים מאד - קפיצות ומקבילים
אתה רואה איפשהו או רק קורא תוצאות?
25/10/2015 | 23:35
3
10
רק קורא... זה לא משודר
25/10/2015 | 23:42
2
21
אבל מחר כבר בטח יהיו סרטונים. ה fig מעלים כמעט הכל
כן, נראה מחר, סתם תהיתי אם פספסתי שידור כלשהו
25/10/2015 | 23:44
8
אתה עוקב בטוויטר?
26/10/2015 | 04:40
13
ALL AROUND GYMNAST כותב מה עשו בכל תרגיל, כולל נפילות, ו-TIM DAGGET מפרשן
סבב 4
25/10/2015 | 23:44
23
שטילוב עם 14.266 במקבילים,
ארטיום עם 13.633
סבב 5
25/10/2015 | 23:55
1
30
ארטיום עם 13.466 במתח
אלכס כנראה נפל ורשם 11.766
סטפקו עם 15.7 במתח! מקום שני כרגע
פטרוניאס מיוון בטבעות 15.9 והישר למקום הראשון על המכשיר!
לפי ג'ימאניה הוא נפל בעזיבה ובנחיתה
25/10/2015 | 23:57
35
חבל....
מקווה שיצליח to shake it off לקראת הקרקע ולהפגיז
סבב אחרון
26/10/2015 | 00:28
41
אנדרי הפתיע עם תרגיל קרקע - 13.766
אבל חוץ מזה ערב מאכזב -
אלכס עם 14.133 - לא יהיה גמר על מכשיר בודד וגם לא קרב רב.
ארטיום עם 13.533
 
אלכס ככל הנראה יצליח לייצג אותנו בריו דרך ה test event - אבל כמובן שקיווינו לראות כבר היום הישג בדמות גמר
חם בפורומים של תפוז
נותנים לכם, לא תקחו?
נותנים לכם, לא תקחו?
חנוכה מתקרב וזו הזדמנות טובה לפרגן לכם
נותנים לכם, לא תקחו?
נותנים לכם, לא תקחו?
חנוכה מתקרב וזו הזדמנות טובה לפרגן לכם
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
ד
מומחה לכף רגל וקרסול
פורום ציוד לספורט
פורום ציוד לספורט
פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
14:15 | 12.11.15 cubano1
11:57 | 12.11.15 cubano1
08:46 | 03.11.15 cubano1
12:01 | 01.11.15 cubano1
06:24 | 01.11.15 zuxitani3
14:07 | 30.10.15 zuxitani3
23:33 | 29.10.15 trilliane
14:32 | 29.10.15 cubano1
14:36 | 28.10.15 cubano1
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ