לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
שלום,פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לדיונים בנושאים הקשורים לרשתות החברתיות ולשימוש בהן.מלבד קבלת מענה ותמיכה בכל הקשור לרשות החברתיות, נשמח אם תיקחו חלק בדיונים השונים וכמו כן אם תעלו דיונים.נבקש לא להעלות פרסומים, השתתפות בהגרלות וכדומה.ניתן לפנות אלי גם במסרים במידה וההשאלה אישית או פרטית מדי.שתהיה לכולנו גלישה נעימה


פורום פייסבוק ורשתות חברתיות נועד לדיונים בנושאים הקשורים לרשתות החברתיות ולשימוש בהן.
כמה בקשות לפני שמתחילים:


המשך...
הודעה חדשה

מי צפה בפרופיל שלי
21/11/14 22:44
38צפיות
האם מישהו מכיר את האפליקציה הבאה:
שלהפתעתי הרבה היא אכן עובדת ובדקתי וראיתי ולא האמנתי שפייסבוק אכן מאפשרים התקנת אפליקציה כזו אצל הרבה מאוד משתמשים מסתבר.
שאלתי היא מה מידת האמינות של האפליקציה הזו ? למי שמכיר אותה טוב יותר ממני ?
זו אפליקציה
21/11/14 22:58
35צפיות
שמחייבת ששני המשתמשים יתקינו אותה (זה כתוב בלינק שהעלית).
כלומר כדי שתדעי שאני נכנסתי לפרופיל שלך זה מחייב שגם אני התקנתי אותה וגם את.
לא מומלץ.
מי צפה בפרופיל שלי
21/11/14 23:25
37צפיות
אבל מבדיקה שעשיתי שמתי לב שיש ראנר פירסומי שמראה מי התקין ומי לא.
אפשר לדעת למה לא מומלץ ?
כי האפליקציות האלו בדר"כ
22/11/14 10:32
36צפיות
הן אפליקציות ריגול. הן לוקחות את רשימת החברים שלך ומפרסמות להן.
כיוון שזה לא דבר שפייסבוק עצמם מאפשרים אני לא סומכת על האפליקציות האלו.
מבקרים
22/11/14 11:34
29צפיות
העניין הוא שפייסבוק כן מאפשרים, אחרת לא ניתן היה להוסיף את אייקון המבקרים על פרופילי המשתמשים שלה !!!
פייסבוק מאשרים
22/11/14 11:42
28צפיות
בגלל ששני הצדדים אישרו. אם אין אישור משני הצדדים, זה לא מאופשר.
מי צופה לי בפרופיל
22/11/14 15:06
82צפיות
shoosh2607 יקירת המנהלת הפורום,
איכפת לך בבקשה ללמוד איך האפליקציה הזו עובדת ואיך יודעים מי התקין אותה ומהם השלכות התקנתה וכו' ולחזור אלינו עם תשובה מלומדת ומקצועית יותר, אני בטוחה שיהיו לך הרבה יותר חברים, משתמשים, קוראים ומתעניינים שירצו ללמוד מיקירת ומנהלת הפורום אפליקציה כ"כ חיונית ומבוקשת ?!
בתור מנהלת הפורום זה בהחלט מתבקש או לפחות לערב את רון חשבון או תומך מקצועי אחר שמבין, מכיר ויודע איך הדברים עובדים בפועל.
Enigma409
22/11/14 19:32
48צפיות
הפורום כאן הוא פורום של מתנדבים שעונים מרצונם החופשי ועל חשבון זמנם הפרטי, ולא מחויבים לענות או לבצע בדיקות על כל עניין שעולה פה. ולמרות זאת, shoosh היא אחת המנהלות הפעילות והתורמות שהכרתי כאן. היא מקדישה שעות וימים לנבור ולחפש תשובות לכמה שאלות ובקשות שעלו בפורום ומספקת מענה מקצועי והולם להרבה דילמות. ניתן לראות זאת אפילו בשרשורים של הימים האחרונים. מילא שלא ראיתי ממך אפילו פעם אחת את המילה תודה בכל השרשור הזה, שזה נימוס אלמנטרי, אבל אני חושב שלבוא בדרישות ולכתוב בטון כזה את התגובה האחרונה – זה משהו שלא מכבד אותך. אני בטוח שאם את היית מנהלת של פורום ברשת ומישהו היה מגיב לך כך – היית מתרגזת ובצדק.
 
לגבי האפליקציות האלה, חשוב להבין שהתשובה לגביהן היא לא דיכוטומית, זה לא כן או לא. יש אפליקציות רבות שמכל מיני סיבות שייכות ל"קבוצת סיכון", ולכן אנחנו ממליצים לא להוריד או להשתמש בהן, למרות שזה ענין סטטיסטי, ברור שייתכן שחלק מהן תמימות וראויות. האפליקציה הזו שייכת לקבוצת סיכון גבוהה, כי רבות כאלה שנועדו למטרה דומה (מי צפה לי בפרופיל) ושצצו בעבר – התגלו מהר מאוד כתוכנות שנועדו רק לריגול, או ככאלה שגרמו לבעיות בפרופיל או אפילו במחשב. אגב כמעט כולן נעלמו עם הזמן או נחסמו על ידי פייסבוק.
 
בחודשים האחרונים מאות גולשים העלו כאן (ובפורומים מקבילים בארץ ובחו"ל) הודעות על הצרות שנגרמו להם בעקבות אפליקציות מהסוג הזה, ושברנו את הראש פה בפורום איך להתמודד עם הבעיות האלה (לא תמיד הסרת האפליקציה עזרה כי היא השאירה "עקבות" רבים במחשב). בסופו של דבר אפילו העלינו מאמר מקיף לגבי ההתמודדות איתן שניתן למצוא אותו ב"הודעות הנבחרות" של הפורום.
לסיכום, זו הסיבה שבעקבותיה shoosh ענתה לך בצדק שמומלץ להתרחק מאפליקציות מהסוג הזה. אבל ברור שייתכן שדווקא פה מדובר באפליקציה תמימה. לפעמים זה רק עניין של חכמת חיים לא להתקרב למשהו שמראש נמצא בקבוצת סיכון שכזו, זה נכון גם להרבה תחומים אחרים בחיים שלנו.
 
לגבי רשימת החברים שמשתמשים בה ושמתפרסמת שם, מבדיקה אקראית שעשיתי מתברר שחלק מחבריי הסירו אותה מזמן ובכל זאת שמם מתנוסס שם עד עתה, מה שעוד יותר מחשיד אותי לגבי "עקבות" שהיא אולי משאירה במחשב. אבל שוב – ייתכן שבזו הספציפית אין שום פגע, כל אחד יחליט לעצמו אם הוא מעוניין לקחת את הצ'אנס כשממילא 90% מחבריו (בממוצע) לא נמצאים שם והאפליקציה לא תעזור לגביהם.
 
 
אפליקציית "מי צפה בפרופיל שלי"
22/11/14 20:27
43צפיות
חן חן לך רון על תשובתך המנומקת !!
הטון היה ענייני ובא ממקום טוב, ענייני וטכני בלבד !!! וחשוב לדעת לקבל בקשות לגיטימיות של חברי פורום תמיד תמיד ברוח טובה כי רק אז הפורום משרת את המטרה לשמה הוקם !!! אשתדל לא להיכנס לנושא שאינו רלבנטי לעניין לשמו הוקם פורום זה, כעיקרון ניהול פורום נושא בחובו אחריות מקצועית אלמנטרית, גם אם היא באה בהתנדבות. ושוב תודה מובן לך וגם ל-SHOOSH לא לזה פיללתי ורצוי ומומלץ תמיד להיצמד לתשובות מקצועיות ולא להגרר לנושאים אישיים כי לא זאת הכוונה כמובן !!! ובכ"ז סליחה אם משהו בשאלתי נראה "לא מנומס" כדבריך רון. טבעי ולגטימי (כפי שכולנו מרבים לראות בשפע פורומים בעלי תכנים מקצועיים שמתמקדים בתשובות טכניות ענייניות ומקצועיות בלבד. Any Way לא ממש קיבלתי התייחסות ותשובות מלאות לשאלותיי אודות האפליקציה הספציפית ובכ"ז תודה על אזהרת האבטחה הכללית. בעבר אגב רון זכית ממני לשפע מחמאות על תשובותיך המקצועיות ומקווה שתתמידו בכך. תודה תודה ושוב תודה לשניכם
(לא התכוונתי לפגוע בך אם נפגעת מתגובתי)
22/11/14 20:38
34צפיות
בטח שלא ניסיתי להכנס בך אישית או משהו כזה.
 
 
אני חושב, שרון ושוש בסך הכל דאגו לבטיחותך ופרטיותך באינטרנט. וזה בא ממקום של לתקוף אותך. אלא ממקום של להגן עלייך מפני צרות ומזיקים.
 
ושבוע טוב שיהיה.
º
וזה לא בא*
22/11/14 20:38
6צפיות
הכל בסדר !!!
22/11/14 20:46
21צפיות
לא נפגעתי והכל בסדר, אני מטבעי ממוקדת בד"כ בתכנים ולא בשולי הדברים.
בכל אופן תודות רבות לכוווווווווולכם על האזהרות, אכן הסרתי את האפליקציה שבמקרה בזמן התכתובת ביניכם הבחנתי בעקבות נוספות שמאיימות על אבטחת המחשב.
תודה ואחלה שבוע נפלא לכולכם !!!
אני אסביר קצת מהצד הטכני
22/11/14 21:56
25צפיות
אני רק אציין שזה מה שנראה לי על סמך הידע שלי במערכות מידע, ולא בהכרח המצב עם האפליקציות האלה.
 
כדי לקבל את המידע של "מי נכנס לדף מסוים" אפשר לקבל את המידע או ישירות מפייסבוק (וברור לחלוטין שיש להם את המידע הזה) או על ידי שמירה של המידע מהמשתמשים השונים. מכיוון שפייסבוק לא מציגה את המידע הזה, ואפילו מתנגדת לאפליקציות מהסוג הזה, אז המידע לא יכול להגיע מהם.
 
אם המידע לא מגיע מפייסבוק, אז זה אומר שהאפליקציות האלה עובדות על ידי איסוף המידע מהמשתמשים השונים והצגתו. לדעתי כל אחד צריך לשאול את עצמו לפני שהוא נותן לאפליקציה כזו הרשאה לראות מה הוא עושה שתי שאלות: מי הגוף/אדם שאוסף עלי את המידע הזה, ואיזה מידע נוסף הוא יכול לאסוף. אם התשובה לאחת או שתי התשובות היא "אני לא יודע/ת" אז נראה לי שהסכנות גדולות מהרווחים הפוטנציאליים.
BobboVilla
22/11/14 22:41
19צפיות
סבבה תודה (-;
מה שלא ברור לי זה איך האייקון שלהם מתלבש על שורת הסרגל של פייסבוק ונראה זהה (בצבע, בגופן, בצורה) כאילו הוא חלק מפייסבוק, יחד עם זאת ברור לי שטכנית זה בהחלט אפשרי, אך לא מבינה איך פייסבוק עם כל העוצמה והיכולות הטכנולוגיות הגבוהות שלהלא מצליחה לחסום אפליקציה זו שרצה כבר הרבה זמן יחסית ונפוצה אצל די הרבה משתמשים שלה. בכל אופן תודה לך ואני מאוד מעריכה את הידע הרלבנטי שלך בתחום.
אני לא יודע בדיוק איך האפליקציה עובדת
22/11/14 23:13
17צפיות
אבל להתאים מבחינת צבעים וגופנים זה ממש לא בעיה. לגבי חסימה, אז מכיוון שמה שהאפליקציה עושה זה אוספת מידע של משתמשים שמסכימים לתנאי השימוש (אפילו אם יש סיכוי גבוה שרובם המכריע בכלל לא קרא את התנאים ) אז אני לא יודע אם יש לפייסבוק מה לעשות לגביה.
BobboVilla תודה לך
23/11/14 20:10
2צפיות
על ההתייחסות העניינית, מכאן אפשר רק להתקדם (בהבנת התהליך ועוד...).
 
תגובתי!
22/11/14 20:13
36צפיות
(מעתיק את זה מה שרון כתב)
___________________________
הפורום כאן הוא פורום של מתנדבים שעונים מרצונם החופשי ועל חשבון זמנם הפרטי, ולא מחויבים לענות או לבצע בדיקות על כל עניין שעולה פה. ולמרות זאת, shoosh היא אחת המנהלות הפעילות והתורמות שהכרתי כאן. היא מקדישה שעות וימים לנבור ולחפש תשובות לכמה שאלות ובקשות שעלו בפורום ומספקת מענה מקצועי והולם להרבה דילמות. ניתן לראות זאת אפילו בשרשורים של הימים האחרונים. מילא שלא ראיתי ממך אפילו פעם אחת את המילה תודה בכל השרשור הזה, שזה נימוס אלמנטרי, אבל אני חושב שלבוא בדרישות ולכתוב בטון כזה את התגובה האחרונה – זה משהו שלא מכבד אותך. אני בטוח שאם את היית מנהלת של פורום ברשת ומישהו היה מגיב לך כך – היית מתרגזת ובצדק.
________________________
מסכים עם הכל, למעט, הדרישת תודה. מי שלא רוצה להגיד תודה, שלא יגיד. שונא שכותבים תודה שלא מכל הלב.
 
 
 
לגבי האפליקציות האלה, "מי צפה לי בפרופיל". אענה לך פשוט תשובה קצרה.
אל תכנסי לזה. אל תגעי בזה. אל תתעניני בזה. זה יביא לך רק צרות, ואין לי כוח להסביר. רון ושוש הסבירו לך את זה כבר יפה מאוד.
 
 
ואם את עדיין רוצה ללכת ראש בראש, אז בבקשה, לכי תתקיני ותפעילי את האפליקציות הללו. אבל אל תחזרי לכאן עם תלונות.
שבוע טוב!
 
 
אני פתאום מקבל ממש מעט לייקים לפוסטים בדף שלי בפייסבוק :/
20/11/14 23:33
21צפיות
יש לי דף פייסבוק, עד כה הייתי מקבל בסביבות ה400 לייקים לכל פוסט-תמונה שהייתי מעלה,
בשבוע וחצי-שבועיים האחרונים אני מעלה המון פוסטים של תמונות, באותם נושאים (זה לא שזה בנושא אחר פחות מעניין את גולשי הדף)
ואני מקבל 150-200 לייקים (בקושי ממש) לפעמים גם פחות, שוב, להבהיר, הדף מנוהל בשבועיים האחרונים באותה צורה בה נוהל לפני כן
לא השתנה כלום, אותו נושא בפוסטים, אותו עניין, לדעתי פשוט פחות נחשפים לדף ולפוסטים פתאום.
 
נ.ב - גם מבחינת שיתופים ותגובות יש ירידה, אם זה משנה...
 
מכירים את התופעה? יש פיתרון? אפשר לבדוק מה בדיוק הבעיה? תודה.
כן, תופעה ידועה
21/11/14 18:32
20צפיות
פייסבוק מצמצמים חשיפה של פוסטים אורגניים.
אתה יכול לקרוא עוד כאן:
ידידי
23/11/14 17:45
6צפיות
מצטער, אני קצת בור בתחום זה.
תוכל לפשט לי מה בדיוק הולך פה ואיך אני יכול להתגבר על העניין?
תודה!!!
אני אסביר
23/11/14 18:12
5צפיות
כידוע, פייסבוק חיים מפרסומות.
לכן הם החליטו לצמצם חשיפה לפרסומים בדפים אשר אינם ממומנים. כלומר פוסטים שאתה מעלה ולא כאלה שאתה משלם עבורם.
מה שקורה שהלייקים יורדים כיוון שכמות האנשים שנחפשים לפוסט יורדת בצורה משמעותית.
הרבה מה לעשות אין לך מלבד להעלות עוד ועוד פוסטים.
אם למשל לדף שלך יש אלף לייקים, כמות האנשים שנחשפים לפוסט הינה בערך מאה (כ-10%).
מצער אבל אין מה לעשות נגד זה.
כמובן שאם תעלה פוסט ממומן ותשלם לפייסבוק, אני בטוחה שתקבל יותר לייקים
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:07
2צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...פייסבוק נעל לי את החשבון - מה עושים?
23/11/14 13:39
11צפיות
היי, פתחתי לא מזמן חשבון פייסבוק, לא אישי, אלא לבובות שאני עושה איתם סרטים. צרפתי אליו אנשים שונים, כי רציתי כמה שיותר קהל. ובשלב מסוים פייסבוק נעל לי את החשבון כי הוא טען שהוא מזוייף, ועכשיו הוא רוצה לעשות לי מבחן אם זו באמת אני. יש לו שתיי אפשרויות - או שאני אזהה את החברים שכביכול הם חברים שלי, דבר ישקשה עלי לעשות כי צרפתי אנשים שונים, שחלק מהם הציעו לי בעצמם להצטרף, ואני לא ממש יודעת מי הם. 
ואפשרות שניה לשלוח להם את תעודת הזהות שלי. ע"פ תעודת הזהות חלק מהפרטים לא נכונים, כי לא חשבתי שאני פותחת חשבון על שמי אלא על שם הבובות. השאלה אילו מהאפשרויות כדאי לבחור, ומה הדרך האינטליגנטית שניתן לעשות כדיי לעבור אותן.
תודה מראש...:)
בעיה...
23/11/14 13:47
88צפיות
פייסבוק לא מאשרים פתיחת חשבון שהוא לא אישי.
הדרך האינטליגנטית היא המרה לדף (כי למעשה זה עסק). הבעיה היא שכל התכנים יימחקו לך.
הדרך של תעודת הזהות לא תעזור לך כי הפרטים לא נכונים.
נשאר לך רק לנסות דרך זיהו חברים.
למה זה קורה?
22/11/14 14:03
20צפיות
שבת שלום:
קורה לי לא פעם  שאני פותח הודעה בקיר של מישהו או מגיב למישהו.  לאחר מכן אני לוחץ על החץ הקטן לפתיחת אפשרויות ובהן אמורה להיות עריכה לתיקון משהו שכתבתי , ובאפשרויות שנפתחו, לא מופיעה אפשרות העריכה.  ולעומת זה בדפים רבים , ממש  כמו בתאור הקודם, כן מופיעה לי גם אפשרות העריכה.  ניסיתי לצאת מהודעה שלא הופיעה לי בתיבה אפשרות עריכה ולהכנס מחדש, אבל זה לא עזר,אבל  שמתי לב שלאחר כחצי שעה, אפשרות העריכה כבר מופיעה.    אני רק מקווה שלא טעיתי ואולי בדקתי את המקומות שכן איפשרו לי לעשות עריכה לאחר מספר דקות.
    האם יתכן שפייסבוק עושה פרוטקציות?
 
ברור
22/11/14 18:50
9צפיות
שוב, נשמע לי כמו בעיית דפדפן.
זה אמור להיות מיידי. תמיד.
או קיי . אני תובע את הדפדפן:
23/11/14 08:45
8צפיות
תודה שוש:
זהו! אני מכניס תביעה של מיליון ש"ח נגד הדפדפן שלי באשמת התעללות בגולש!  הסיבה שאני מכניס תביעה של מיליון ש"ח היא בחישוב שהשופט יגיד שהוא דוחה את סכום התביעה המוגזם וגוזר על הדפדפן לתת לי פיצוי "רק" של חצי מיליון ש"ח.   או קיי . במקרה כזה לא אריב עם השופט ואסתפק בסכום הצנוע.
ואל תשכח
23/11/14 09:23
8צפיות
להעביר לי חלק - גם אני מתמודדת עם הדפדפן שלך כבר לא מעט זמן
ודאי שוש , מה זאת אומרת?
23/11/14 13:43
8צפיות
30 אחוז מהסכום הוא שלך.  לא מצאתי סיבה  לכתוב זאת כי חשבתי שזה מובן מאליו
º
23/11/14 13:45
1צפיות
איך פותרים את הבעייה?
23/11/14 11:12
8צפיות
ש לי בעייה כשאני מעלה תמונה לפייסבוק מהנייד רק אני רואה אותה על הקיר שלי ואף אחד אחר לא יכול לראות. בנוסף כשמישהו מתייג אותי בתמונה אני לא יכולה לראות את זה על הקיר. מישהו יכול להסביר לי מה הבעייה ומה עושים?
º
מה הגדרות הפרטיות של התמונה?
23/11/14 11:26
4צפיות
הגדרת פרטיות
23/11/14 13:10
2צפיות
הבעייה היא שאני מעלה את התמונות מהנייד יש לי את הבעייה הזאת. כשאני מעלה מהמחשב סתם תמונות אז כולם רואים.
ברגע שאני מעלה את התמונה מהנייד רשום שזה לחברים ואז כבר שהתמונה על הקיר שלי אני רואה שרק אני יכולה לראות את התמונה ולא חברים
את מתארת משהו מוזר
23/11/14 13:12
2צפיות
בואי ננסה לעשות סדר:
1. איזה נייד ואיזו מערכת הפעלה?
2. כשאת מעלה את התמונה (דרך אפליקציה אני מניחה) מה ההגדרה שלה?
3. כשהיא עולה לקיר שלך - מה ההגדרה שלה?
תשובה
23/11/14 13:19
1צפיות
היי,
זה lgg 2 מיני מערכת של אנדרואיד
כשאני מעלה את התמונה זה לחברים to friends
וכשהתמונה עולה ועל הקיר שלי רשום 0nly me כלומר רק אני יכולה לראות את התמונה
אוקי
23/11/14 13:21
1צפיות
כנראה שמתישהו לאחרונה העלית פוסט בקיר ל - only me וזה נשאר.
תפרסמי פוסט בקיר (סתם משהו) עם הגדרה של friends ואז תנסי להעלות שוב מהנייד ותראי מה קורה.
תשובה
23/11/14 13:22
3צפיות
ניסיתי ועדיין אף אחד לא רואה את זה חוץ ממני
מה קורה כשאת משנה את התמונה
23/11/14 13:24
2צפיות
מחשב ומוודאה שההגדרות שלך על חברים (בכל פוסט חדש)? התמונה הבאה לא מסתדרת?
אם כן - אני מציעה לך לנסות למחוק נתוני אפליקציה. נראה שמשהו שם לא בסדר.
 
איך
23/11/14 13:32
2צפיות
איך אני מוחקת נתוני אפליקציה?
ככה
23/11/14 13:41
3צפיות
הגדרות - apps - פייסבוק - נקה נתונים
קחי בחשבון שזה ימחוק לך הכל - הגדרות, קבצים, חשבונות וכו'.
כתובת פרופיל
21/11/14 21:33
13צפיות
ערב טוב,
מה זה אומר שיש לי X אדום על ה-http וגם על סימן המנעול בכתובת הפרופיל שלי ?
שנכנסת מדפדפן לא מאובטח
21/11/14 22:59
7צפיות
נסי מדפדפן אחר. אותו דבר?
דפדפן לא מאובטח
21/11/14 23:28
12צפיות
הדפדפן הוא אותו הדפדפן שהשתמשתי בו כל הזמן, אך הבחנתי בסימנים אלה מיד לאחר התקנת האפליקציה ההיא מלמעלה "מי צפה בפרופיל שלי", מה עושים ?
ראשית, מסירים את האפליקציה
22/11/14 10:31
7צפיות
ורואים אם מסתדר
אז מה, עדיין אין אפשרות לקרוא הודעות בלי אפליקציית המסנג'ר?
21/11/14 14:33
10צפיות
אני לא רוצה להוריד אותה (הרשאות לא הגיוניות) ולא מצליח כמובן לקרוא הודעות פרטיות שנשלחות אליי בפייסבוק מהאפליקציה עצמה.
 
תודה 
באנדרואיד אפשר לעשות את זה
21/11/14 15:47
10צפיות
 
מסתבר שפייסבוק לא מחקו את הקוד של המסנג'ר מהאפליקציה הראשית.
אפשר לסמוך על ה-apk הזה?
21/11/14 20:47
6צפיות
חשבתי האמת על פיתרון קונבנציונלי
לא ניסיתי, אבל אין לאפליקציה הזו הרשאות
22/11/14 09:15
5צפיות
מה שמסתדר עם התיאור וההסבר של מה שהיא עושה. אמנם זה לא פיתרון קונבנציונלי, אבל הוא עדיין פחות בעייתי מאשר משהו שמחייב רוט .
ניסית את אופציית ההתנתקות?
21/11/14 21:12
8צפיות
לעשות log out מהאפליקציה ואז log in שוב.
לי זה עבד עד שהפסיק ואז עשיתי שוב.
עד שנמאס לי והורדתי את המסנג׳ר (אבל בשקט, שבובו לא ישמע אותי ).
את יודעת שאני מקבל את ההתראות על הודעות חדשות, נכון?
22/11/14 09:22
8צפיות
חוצמזה שאין הבדל ברשימת ההרשאות (או לפחות לא ראיתי, אבל יש המון ) בין האפליקציה הראשית לזו של המסנג'ר. אגב, גם ההרשאה של נתוני סוללה יש בשתי האפליקציות האלה .
º
22/11/14 10:26
2צפיות
תופעה מוזרה
18/11/14 17:29
82צפיות
מה לעשות, ואני זוכר, שלא לומר שם לב, כמה חברים יש לי בפייסבוק. אבל - זה לא שאני זוכר את כולם.
הבוקר גיליתי שמספר החברים שלי בפייסבוק פחת בשישה (!) מאז אתמול. בשעות שלאחר מכן זה כבר גדל לעשרה, ועכשיו זה כבר הגיע ל-16. אני זוכר שפעם שמעתי שיש לפעמים טעויות בספירה של הפייסבוק, אבל - איך אפשר לדעת אם זו תקלה? או לחילופין - האם הגיוני ששישה-עשר חברים החליטו למחוק אותי מאז אתמול בערב ועד עכשיו? טוב, על השאלה הזאת כנראה שלא אמצא כאן תשובה. וכמובן, תמיד יכול להיות שאלה אנשים שפרשו מהפייסבוק. אבל - שישה-עשר חברים בבת-אחת?
 
גם לי זה קרה היום!
18/11/14 19:36
28צפיות
לגמרי מוזר. ממש כל כמה שעות יורד המספר בעוד כמה חברים. זה אף פעם לא קרה אצלי.
אולי שינוי הגדרות?
מה שמפחיד אותי זה שיש לפעמים וירוס שמוציא הודעות שגויות בשם של גולש, אני מקוה שלא זה הסיפור.
 
סביר להניח שזה באג שלהם
19/11/14 00:09
21צפיות
תבדוק מחר ותעדכן אם הסתדר
זהו, שבינתיים זה ממש לא הסתדר...
19/11/14 14:43
15צפיות
מספר הנמחקים אפילו גדל ל-23 (אני עדיין סופר...)
 
טוב, ברור (או ככה נראה לי)
19/11/14 14:45
20צפיות
שלא באמת מחקו אותך 23 אנשים בן יום, נכון?
אני הייתי מנסה שני דברים:
1. להיכנס לפרופיל של אחד מהם ולבדוק אם עדין מופיע שם שאתם חברים או שצריך לבקש חברות פעם נוספת.
ואם צריך לבקש, אז יש מצב שמשהו קרה והכי טוב, אם אפשר, לברר איתו.
2. לנסות דפדן אחר ליום-יומיים ולראות מה קורה.
לי זה גם קרה לא מזמן
19/11/14 21:35
18צפיות
יצרתי קשר עם פייסבוק - הם אמרו לי שהם עבדו על חסימה של פרופילים פיקטיביים וכנראה שחלק מה"חברים" שנחסמו לי זה סתם דפים...
בדקתי
20/11/14 09:11
10צפיות
אתה לא לבד. זה קורה להרבה בשבוע האחרון.
זה יכול להיות "ניקוי" של פייסבוק כמו שכתבה קרן או סתם באג.
אכן מעניין
20/11/14 16:26
9צפיות
תודה על הבדיקה - אני שמח לדעת, קודם כל, שזה לא רק אני. אבל מעניין מה הפייסבוק ממש "מנקה", כי כל הניקים שלי הם של אנשים שאני מכיר, או לפחות של כאלה שוידאתי שהם אמיתיים. יש לי גם ניקים של ארגונים, אבל אין לי אך לדעת אם רק אלה נוקו ע"י הפייסבוק.
 
º
בדקת את מה שכתבתי לך אתמול?
20/11/14 19:49
5צפיות
זהו, שאם את מתכוונת לבדיקת החברים אצלי
21/11/14 16:48
9צפיות
אז - זה קצת בעייתי, כי אחרי המחיקה הפתאומית נשארתי עם 1095 חברים... אין דרך יעילה לעבור עליהם אחד-אחד ולבדוק מי מהם כבר לא נמצא...
 
הבנתי
21/11/14 18:30
7צפיות
טוב, אולי זה יסתדר מתישהו...
אפליקציה לניהול קבוצות
20/11/14 12:50
11צפיות
אמנם זה לא הפורום הנכון, אבל אפשר הערה על ההרשאות לאנדרואיד?
20/11/14 14:17
15צפיות
יש שם הרשאה של קריאת נתוני הסוללה, שזה אחד הדברים היותר מוזרים שאפליקציה כזו מבקשת. אחר כך קראתי וראיתי שאפשר כנראה בעזרת ההרשאה הזו לראות איזה אפליקציות נמצאות/היו בשימוש וזה נהיה לי קצת יותר הגיוני .
הגיוני??
20/11/14 14:22
13צפיות
אבל כמו שכבר דיברנו פעם - הפסקתי לקרוא
º
בגלל זה לא התייחסתי לכל ההרשאות, אלא רק למה שהצחיק אותי
20/11/14 14:27
4צפיות
האם אוכל למנוע מלהציג את רשימת החברים
21/11/14 12:14
15צפיות
ממישהו שצופה בפרופיל שלימשהוא לא חבר שלי
º
מישהו שהוא לא חבר אלא הגיע לפרופיל מחיפוש
21/11/14 12:14
5צפיות
הסתרת רשימת חברים
21/11/14 13:33
19צפיות
אתה יכול למנוע מאנשים מסוימים (לדוגמה מכאלה שאינם חברים שלך) מלראות את רשימת החברים שלך.
 
כדי להחליט מי יוכל לראות את רשימת החברים שלך ומי לא, כנס אל עמוד הפרופיל האישי שלך והקלק למעלה על "חברים" (בפייסבוק באנגלית: Friends). בחלון שייפתח, למעלה בקצה השמאלי (בפייסבוק באנגלית – בקצה הימני), הקלק על הסמל בצורת עיפרון (עריכה או באנגלית Edit ) ואז על "ערוך פרטיות" (באנגלית: Edit Privacy ). בחלון החדש שייפתח גש לשורה הראשונה "מי יכול לראות את רשימת החברים שלי" (באנגלית: Who can see your friend list ) ובחר מה שרצוי לך (לדוגמה "חברים" אם אתה רוצה שרק חבריך בפייסבוק יוכלו לצפות בה).
 
הערה: בכל מקרה - כל אחד יוכל לראות את רשימת החברים המשותפים שיש לו איתך בפייסבוק.
 
 
כתבה (ממומנת?) על המשרדים של פייסבוק בניו יורק
20/11/14 12:44
16צפיות
 
לי זה הזכיר את הכתבות על המשרדים של גוגל, וגם כאן אני יוצא בתחושה שמנסים למשוך אנשים לעבוד בפייסבוק, במיוחד המשפט הבא: "העובדים בניו יורק מגיעים ממדינות שונות, עם נציגות ישראלית מכובדת, והם בעיקרם מהנדסי תוכנה ואנשי שיווק." (הדגשה שלי). עצם העובדה שכל התמונות (למעט שתיים ללא ייחוס בכלל) הן של "יח"צ פייסבוק" רק מחזקות את התחושה הזו.
 
אבל היי, מי שרוצה לקרוא על איך הם עובדים, מה הם אוכלים, ואיך נראים המשרדים - זו כתבה נחמדה .
º
לאכול את הלב
20/11/14 12:53
2צפיות
º
עדיף על מה שאני אכלתי היום. רמז - גם זה מותג אמריקאי
20/11/14 14:12
3צפיות
º
זה כי היום לא יום שני
20/11/14 14:23
4צפיות
זה כי אני נמצא במקום שבו חייבים לצאת כדי לאכול
20/11/14 14:26
8צפיות
וזה היה או את ההמבורגר מפלסטיק או שווארמה, ואני לא בטוח מה מהם יותר גרוע כשמשקללים את הכל .
אז זה בדיוק הזמן
20/11/14 14:27
8צפיות
לרילוקיישן לפייסבוק בניו יורק!
º
20/11/14 14:28
2צפיות
º
אגב, גם האוכל של האמריקאים הוא לא כזה נפלא
20/11/14 15:43
4צפיות
º
20/11/14 19:46
2צפיות
איך ידעת שזאת כתבה ממומנת ??
20/11/14 18:54
16צפיות
לדעתי גם כן.
אבל איך אתה ידעת ?
 
 
בדיוק אתמול שלחתי לשוש מסר, על המתחרה החדשה של תפוז עסקים. (פייסבוק לעסקים בעברית)
(סתם הם לא מתחרים בעסקים של תפוז, המצאתי את זה הרגע, אבל כן פתחו נציגות ישראלית/עברית לפני חודש)
טוב בעצם כן נראה לי שהם מתחרים בעסקים של תפוז. אבל שששש!
 
 
ושאלה לשוש, מותר להוסיף את הקישור ששלחתי לך אתמול במסרים ? או שזה נחשב פרסום ודינו מחיקה?
 
 
(הכי מצחיק, פתאום שוש מגלה שאני עובד בפייסבוק, ושאת ההצעת העבודה שלי קיבלתי דרך הפורום הזה.)
סתם זה לא קרה, זה פרי דימיוני. אני לא עובד בפייסבוק.
טוב אחרי מחשבה
20/11/14 18:57
10צפיות
בכתבה כתוב נציגות ישראלית.
אבל אני לא חושב שזה נכון..
זאת נציגות דוברת עברית.
וכן, יש גם דגל ישראל ברקע!!(וגם דגלים של מדינות אחרות) אבל לא חושב שזה אומר שזאת נציגות ישראלית, אלא פשוט שהעובדים האחרים בפייסבוק יידעו שכאן זה נציגות דוברת עברית.
והעובדים ישראלים!
20/11/14 19:04
12צפיות
עם אזרחות אמריקאית / ויזת עבודה
º
בהחלט מותר
20/11/14 19:41
2צפיות
אההה עכשיו הבנתי
20/11/14 20:09
5צפיות
פשוט לא קראתי מקודם או שפספסתי..
ענית שלפי התמונות של היח"צ
לא שמתי לב.
 
בכל מקרה, זה העמוד שלהם
 
שיהיה להם המון בהצלחה ...
 
מה אני רואה מהפעילות שלי בחדשות שלי
20/11/14 16:06
8צפיות
לדוגמה שאני כותב סטטוס האם אראה אותו ישר בחדשות שלי
או כשאני משתף בציר בזמן שלי
או כשאני משתף משהו בציר זמן של חבר
האם יש הבדל בין סטטוס שאני כותב בציר הזמן לבין זה שאנינכותב בחדשות
נראות של פוסטים בעמוד החדשות
20/11/14 18:47
16צפיות
כאשר אתה מעלה סטטוס בציר הזמן שלך, הוא בדרך כלל יופיע במקביל בעמוד החדשות שלך (וגם אצל חלק מחבריך). לאט לאט הוא "ירד" למטה ופרסומים חדשים יתפסו את מקומו בפיד שלך, אלא אם כן תתבצע בו פעילות מסוימת שרלוונטית אליך, כמו תגובות שלך או של חברים לסטטוס הזה.
לפייסבוק יש מנגנון מיוחד שקובע בכל רגע מה מכל הפרסומים יגיע לעמוד החדשות שלך ובאיזה סדר הם יופיעו שם. הפוסטים שאתה בעצמך כותב - נמצאים בסדר עדיפות מאוד גבוה במנגנון הזה.
 
לשאלתך השנייה, אין הבדל בין כתיבת סטטוס ישירות בציר הזמן שלך או כתיבתו בתיבה שבראש עמוד החדשות שלך - בשני המקרים זה ינותב אל ציר הזמן שלך.
 
 
חסימה
20/11/14 11:15
10צפיות
היי בוקר טוב,
לפני כמה חודשים חסמתי מישהו שנמצא ברשימת חבריי בפייסבוק. או יותר נכון להגיד שהצלחתי איכשהו (לא זוכרת איך) לחסום את כל הפוסטים שהוא פרסם, שזו בעצם הייתה כוונתי.
מישהו/י יודע/ת איך אני מבטלת את זה? ולמי ששואל: הוא עדיין נמצא ברשימה שלי.
תודה :)
בהחלט
20/11/14 11:28
8צפיות
תיכנסי אליו לפרופיל  - למעלה (ליד המילה חברים) תוודאי שמסומן "עוקב".
º
תודה!!! :)
20/11/14 11:47
3צפיות
º
בכיף
20/11/14 11:49
2צפיות
רציתי לעדכן את שם הדף האם ואיך ניתן?
20/11/14 10:37
12צפיות
שלום יש לי דף עיסקי עם 489 לייקים ,
לא מוצאת את מיקם העריכה של שם הדף.
שינוי שם דף
20/11/14 10:53
7צפיות
אפשרי רק מתחת ל - 200 לייקים.
יש דרכים לנסות אחרת - יש לך חשבון פרסום?
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין

עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית

אחד על אחד אונליין בקצב שלך התקשר עכשיו 073-7576037

organic, קידום אתרים

קידום אורגני בגוגל

בקידום אתרים אין מקום לבינוניות! לפרטים נוספים כנס>>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה