לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה.

 

מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים. הפורום הנוכחי עלה לאויר ב 2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו כשהמטרה שלו היתה לסייע לאנשים בגיבוש הרעיון לכדי ישום מעשי. רצונו היה לספק מידע כולל שיעזור לכל מי שנימצא ב"דרך" לאותו רעיון בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית, אם כי המושג אופטימלי בהקשר הזה הוא מעומעמם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום על ידי מנותחים שעברו בעצמם את אותן חוויות. הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום ייעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל. מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי פניות למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום,   אופירA

קוביd1

איפה אפשר לסגור טבעת באזור בני ברק??
24/11/14 16:25
37צפיות
הפורט נמצא בדופן הבטן ולא בחזה.. כך שלא כולם יודעים לפתוח..
יש מישו שיודע מי עושה את זה?
תודה
מאוחדת
24/11/14 21:14
34צפיות
יש מרפאת מאוחדת בבני ברק רח דמשק אליעזר 17
יש שם כירורג כמה פעמים בשבוע שפותח וסוגר.
אם את לא חברת הקופה ב50 ש"ח
איזה בעיות רפואיות מצדיקות גם לרזים לעשות קיצור קיבה?
24/11/14 18:14
63צפיות
אמרו שלי שקיימות בעיות רפואיות שבהן עושים שאיבת שומן בטנית וניתוחים לקיצור, מעקף או שרוול קיבה, גם כשאין השמנת יתר וה BMI תקין ואף נמוך, וזאת כיוון שאותן בעיות רפואיות גורמות לכך שרצוי לעשות את הפרוצדורות האלה. 
אז רציתי לדעת על איזה בעיות רפואיות מדובר בדיוק ? ואיפה בעיות ואבחנות רפואיות שאדם סובל מהן, אפילו ש BMI תקין, הן אבחנות כאלה שמזכות את האדם לקבל מקופת החולים מימון  לצורך שאיבת שומן בטנית וניתוחים לקיצור, מעקף או שרוול קיבה, גם כשאין השמנת יתר ?  
איזה בעיות רפואיות (אבחנות רפואיות) מצדיקות ניתוח לקיצור הקיבה, מעקף ושרוול קיבה, באנשים שאין להם השמנת יתר ?
קיצור קיבה
24/11/14 18:52
55צפיות
נטלי האורחת  ,שיש עודף משקל BMI 40 מה שנקראה השמנה חולנית מאשרים ניתוח ,או BMI 35 עם מחלות נילוות כמו דום נשימה בשינה ,בעיות חמורות במפרקים ,בעיות פוריות
במקרה אחר אין מצב לאישור ניתוח ,ניתוח זה דבר מסוכן ההרדמה סיבוכים בניתוח ,בניתוח גם מתים ,אז בשביל מה לסכן את החיים ולעשות ניתוח ,אף רופא לא ינתח משהו שלא מקבל אישור מועדה .
גם בניתוחים יש הרבה כישלונות ,בירידה במשקל ושמירה על התוצאות ,הניתוח מהווה כלי עזר לירידה במשקל ,אין ניסים ונפלאות  בניתוחים
אז מי שחושב לרדת כמה ק"ג שיעשה את זה בדרך הנכונה ,תזונה נכונה ,התעמלות ,
 
קובי
תשאלי את מי שאמר לך, מאיפה קיבל מידע מופרך וחסר הגיון כזה
24/11/14 20:11
35צפיות
על שאיבת שומן בטנית רפואית אני לא יודעת ולא יכולה לשלול או לומר משהו.
אבל על ניתוח לקיצור קיבה ללא השמנת יתר ברור לי בלי שום ספק שאין שום בעיה רפואית שבגללה רצוי לעשות פרוצדורה זו. 
וברור לי בלי שום ספק שאין אדם שזכאי לכך ומקבל מימון לכך מקופת חולים. לא קיימת חיה כזו. 
 
אם צריך לכרות חלק ממערכת העיכול בגלל גידול ממאיר או פגיעה משמעותית אחרת, אז ברור שעושים איזו פרוצדורה תוך כדי ניתוח הכריתה, כדי שמערכת העיכול תמשיך לעבוד עם קיבה חלקית או מעי חלקי וכד'. ברור שמחברים בהשקה את חלקי מערכת העיכול שנותקו זה מזה עקב הכריתה.
לא שום דבר מעבר לכך.
 
אגב, להשכלה כללית - אין "ניתוחים לקיצור, מעקף או שרוול קיבה". ניתוחים לקיצור קיבה זה השם הכללי של ניתוח מעקף קיבה ושל ניתוח שרוול קיבה. כלומר שרוול קיבה הוא ניתוח לקיצור קיבה, מעקף קיבה הוא ניתוח לקיצור קיבה. 
ועוד אגב - לאחרונה יש הוראה לאשר ניתוח לקיצור קיבה (מכל אחד מהסוגים) למי שחולה בסכרת מבוגרים שלא מאוזנת ע"י כדורים, בתנאי שיש לו BMI30 ומעלה. BMI30 זה השמנת יתר, אפילו רצינית. זה לא BMI תקין ובוודאי שאינו נמוך. פשוט הוא נמוך מ-BMI35, שעד כה היה הגבול התחתי באישור ניתוחים לקיצור קיבה.
יתכן שעל כך מדובר, אלא שהפרטים סולפו לבלי הכר...
על סף יאוש,מדיקל סנטר מבקשת את הפרוטוקול של הוועדה באסותה
23/11/14 20:13
78צפיות
שם עשיתי את הוועדה,ואני רוצה לעבור את הניתוח במדיקל.בלי הפרוטוקול המדיקל לא מוכנים לקבל אותי,וגם הוסיפו לי בדיקות אקו לב,ומאמץ,ובדיקה לחומצה פולית. הייתי צריכה לעבור ניתוח ב-7,12 ועכשיו נאלצתי לבטל אצל דוקטור ספיבק,קיבלתי המלצה על דוקטור חסן קים מנתח ראשי באסף הרופא,מנתח גם במדיקל ובאסותה,אני יכולה להפעיל פרוטקציה שינתח אותי תוך חודש וחצי באסף הרופא,אני מבקשת חוות דעת עליו למי שמכיר,ואם כדאי לעבור את ניתוח השרוול באסף הרופא שזה בית חולים ציבורי.   אני מדוכאת מענין העיכובים,עייפה מלהיתרוצץ,אנה אבקשהיתיחסות. תודה
º
רציתי להוסיף שאסותה לא מעונינים לשחרר את הפרוטוקול.
23/11/14 20:15
32צפיות
לצודקת
23/11/14 22:03
40צפיות
אני לא מבין למה אסותא לא משחררת את תוצאות הפרוטוקול של  הועדה ,מה זה סוד , לא נראה לי האם שוחחת עם ד"ר סביבק על הבעיה שנוצרה ,הוא בטח יוכל לעזור ,מה את רצה כבר לרופא אחר ,את צריכה לעשות אק ובדיקת מאמץ  אז תעשי עד ל7   לחודש  יש זמן ,תבדקי באיזה מקום אפשר לעשות את הבדיקות במהירות ולא חייב להיות ליד הבית
אולי כל הבעיה פתירה ,ולא צריך לחפש רופא אחר.
 
קובי
לצערי בדקתי,אין תורים ליפני ה-5 ,12,תשובה של אקו לב
23/11/14 22:11
34צפיות
תוך חמישה עד שבוע ימים,יום שלישי אני אהיה שוב באסותה ואנסה שוב לקבל את הפרוטוקול.ספיבק לא מיתערב בעניינים האלה,אני בקשר עם המזכירה שלו,האם יש פה מישהו שנותח אצל ספיבק.?אני מבינה שלא שמעו על דוקטור חסן.
אל תוותרי
23/11/14 23:03
25צפיות
גם למזכירה של הרופא  יש ניסיון בכל הבירוקרטיה , בעיניין האקו תבדקי בכל המקומות  בארץ אולי יתפנה איזה תור ,באם לא תצליחי לעשות את האקו ,לפני אז תדחי את הניתוח ,לא צריך להחליף מנתח  בגלל זה .
 
 
 
קובי
º
תודה קובי.
24/11/14 00:02
14צפיות
לפני יום שלישי - תהיי בקשר עם ליבי מהמשורוולים
24/11/14 00:44
28צפיות
ותסבירי לה את הנושא הזה. 
ליבי מנהלת פורום "משורוולים" השכן.
את יכולה לדבר איתה גם בטלפון.
תלכי לאסותא מוכנה עם כל העזרה שהיא יכולה לתת לך בנושא זה.
ניתוח שרוול
24/11/14 00:16
94צפיות
האם מותר לאכול טינה ופול חום לפני הניתוח פול מבושל
 
פול וטחינה
24/11/14 00:35
59צפיות
מה זה לפני הניתוח ,כמה זמן לפני
 
 
 
קובי
|*|נפתח פורום קשר משפחתי|*|
23/11/14 15:03
3צפיות
בואו לשפוך את הלב, לשוחח על המשפחה, לקטר על הדודה, לרכל על הגיסה, להתייעץ על סבתא בפורום קשר משפחתי:

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...מתחילה בתהליך לקראת... אשמח לשמוע מניסיונכם
20/11/14 17:51
98צפיות
שלום לכולם !
היום הייתי אצל רופא המשפחה וקיבלתי את ההפניות להתחלת התהליך.
כבר קבעתי תורים לכל הבדיקות, ויש לי כבר תאריך לוועדה.
השאלה העיקרית שלי היא:
אני עם   BMI -  35.2 , אבל עם 'תסמונת מטבולית' = יתר לחץ דם, סוכרת גבולית, ושומנים מאוד גבוהים בדם.
האם עלי לחשוש מסירוב של הוועדה ?
כמו כן - 
הבנתי שהוועדה מורכבת משלושה בעלי מקצוע שונים: רופא כללי / רופא כירורג / עו"ס.
מה תשאל אותי העובדת הסוציאלית ?
והאם יש דברים שאני יכולה לומר לוועדה שיגדילו את הסיכוי שלי לקבלת האישור לניתוח ?
תודה 
האחות גקי
20/11/14 20:01
75צפיות
הBMI  שלך גבולי ביותר ,לא נראה לי שסכרת גבולית יתר לחץ דם ורמת שומנים גבוהה בדם ,הם מחלות נילוות .ולכן לא בטוח שהוועדה תאשר את הניתוח.
את לא יכולה להגיד שום דבר לועדה ,הם מבקשים חומר כתוב כמו בעיות אורטופודיות שנגרמות כתוצאה מעודף  משקל ,בעיות פוריות ,ועוד.
מה שאני מציע לך ללכת למנתח שעושה את כל סוגי הניתוחים להתיעץ איתו גם לגבי סוג הניתוח גם בקשר לאישור הועדה ,וגם לבדיקות הנדרשות
מה שנשאר לי זה לאחל לך בהצלחה .
 
 
 
קובי
קובי - קוראים זה תסמונת מטבולית
21/11/14 17:50
51צפיות
ברור לי שה - BMI שלי הוא גבולי.
אבל כשיש את שלושת הגורמים שציינתי, מדובר בתסמונת מטבולית, שמהווה סיכון למחלת לב.
ובגיל 42, וודאי יתר לחץ דם, סוכרת, ושומנים בדם הם תוצאה נלוות של השמנה.
מה שנכון הוא שסיכויי בוועדה נמוכים בגלל ה BMI הגבולי.
ציטוט של ארגון רופאי המשפחה בישראל :
המועמדים לניתוח בריאטרי על פי הנחיות ה-NIH:
- חולים עם BMI גבוה מ-40
- חולים עם BMI גבוה מ-35 המלווה בתחלואה הקשורה להשמנה
לאחות גקי
22/11/14 07:45
44צפיות
ברור לי שהתסמינים שאת כותבת באים  מהשמנת יתר ,ומהווים  גורם רציני למחלת לב ,וחס וחלילה יתר לחץ דם יכול להביא  לאירוע מוחי ,
לפי מייטב ידיעתי מחלות נילוות זה בעיה אורטופדית קשה בגלל עודף המשקל , בעיות בכניסה להריון ,דום  נשימה בשינה , וסכרת חמורה שדורשת הזרקת אינסולין ,אשמח בא תתקני אותי ,
מי שהוועדה אישרה לו ניתוח בBMI 35 בגלל מחלות נילוות אחרות מוזמן להגיב ,אשמח ללמוד דברים חדשים .
 
 
 
קובי
ראיתי את זה באינטרנט -
22/11/14 12:15
32צפיות
השפעתם הניתוחים על תחלואה נלווית להשמנה ועל התסמונת המטבולית
 
עם העלייה המתמשכת במספר הניתוחים הבריאטריים מצטברות העדויות על שיפור משמעותי בתחלואה ובתמותה באנשים הסובלים מהשמנת יתר חולנית שעברו ניתוח בריאטרי.
המנגנונים המשוערים המסבירים את השפעת הניתוחים על התחלואה הם ירידת משקל עם שיפור בתנגודת היקפית לאינסולין, הקטנת צריכת המזון ותת-ספיגה של מרכיבי המזון. כמו כן, השינוי האנטומי של המבנה התקין של מערכת העיכול משרה שינויים הורמונליים שונים המשפיעים על מנגנוני רעב, שובע ומטבוליזם של סוכר ואנרגיה.
דרושים מחקרים נוספים כדי להבין לעומק את הגורמים המשפיעים ומנגנוני הפעולה, כדי למצוא טיפולים חדשניים ויעילים נוספים לטיפול בהשמנת יתר ובתחלואות הרבות הנלוות לה. כיום מתפתח תחום של כירורגיה המכונה "כירורגיה מטבולית", הכולל מחקר מעבדתי וקליני המכוונים להבנת מנגנונים של תחלואה מטבולית הנלווית להשמנה.
לניתוחים בריאטריים השפעה ניכרת על שיפור ואף על היעלמות מדדי התסמונת המטבולית בקרב אנשים העוברים ניתוח כטיפול בהשמנת יתר חולנית. הידע בתחום זה עדיין לוקה בחסר. הנתונים שמצטברים הם רק ההתחלה של הבנת המנגנונים הפועלים לשיפור והיעלמות של התסמונת המטבולית.
יעילות הניתוח בטיפול בתחלואה נלווית להשמנה
מחקר ה-SOS‏ (Swedish obese subject)‏[42],[43] הפרוספקטיבי והמבוקר פורסם במטרה לבדוק את השפעתם של הניתוחים הבריאטריים בהשוואה לטיפול שמרני בהשמנת יתר. במחקר נכללו גברים ונשים בגילאי 37-60 שנים, כאשר התנאי להכללה היה מדד מסת גוף של מעל 34 לגברים ומעל 38 לנשים. המחקר כלל כ-7,000 משתתפים. מחצית המשתתפים עברו ניתוח כטיפול בהשמנת יתר, ומחציתם קיבלו טיפול שמרני.
בהשוואת מצב התחלואה הקשורה בהשמנה, נמצא בקבוצת המנותחים שיעור גבוה של החלמה מסוכרת ויתר לחץ דם. כמו כן, נצפתה ירידה של רמת טריגליצרידים גבוהה (היפרטריגליצרידמיה) לטווח התקין, כמו גם תיקון רמות גבוהות של חומצה אורית (היפראוריצמיה). בקבוצת המנותחים חלה עלייה ברמות HDL (‏High density lipoprotein). לא נמצא הבדל סטטיסטי ברמות כולסטרול בדם בין שתי הקבוצות.
נוסף על כך, השיפור בתחלואה הנלווית נשמר גם לאחר 10 שנים, ונמצאה ירידה מובהקת בהיארעות של סוכרת (7% במנותחים לעומת 24% בקבוצת הביקורת), היפרטריגליצרידמיה (17% לעומת 27% בהתאמה) והיפראוריצמיה (17% לעומת 28% בהתאמה).
במטה-אנליזה שפורסמה על ידי בוכוולד וחב' ב-2004, נראה כי בקרב 76.8% מהמנותחים הסוכרתיים הסוכרת נעלמה לחלוטין. כמו כן, בקרב 70% מהמנותחים חל שיפור ברמות השומנים בדם, 78.5% מהם חוו היעלמות או שיפור של יתר לחץ דם, ובקרב 85.7% מהחולים נפתרה בעיה של דום נשימה חסימתי בשינה[44].
יעילות הניתוח בטיפול בתסמונת המטבולית
Batsis וחבריו[45] דיווחו על קבוצת מחקר של 337 אנשים עם השמנת יתר חולנית, מתוכם 180 שעברו ניתוח מעקף קיבה, ו-157 שלא נותחו, אך היו במעקב רפואי ותזונתי זהה במשך כל המחקר.
87% מהאנשים בקבוצת המחקר ו-85% בקבוצת הביקורת ענו על הקריטריונים של התסמונת המטבולית לפי הקריטריונים של ה-AHA (‏American Heart Association) וה-NHLBI (‏National Heart, Lung, and Blood Institute). בקרב כ-20% מהאנשים, הן בקבוצת המחקר והן בקבוצת הביקורת, היו את כל חמשת מרכיבי התסמונת המטבולית, ל-42% מקבוצת המחקר ו-29% מקבוצת הביקורת היו לפחות ארבעה מרכיבים של התסמונת המטבולית.
בתום זמן מעקב ממוצע של 3.5 שנים היו 29% מהמנותחים עם תסמונת מטבולית (ירידה של 58%) בהשוואה ל-75% מקבוצת הביקורת (ירידה של 10%). כ-2% בלבד מקבוצת המחקר נותרו עם כל חמשת מרכיבי התסמונת המטבולית בתום תקופת המעקב. בקבוצת הביקורת לא חל שינוי משמעותי, ונותרו כ-20% מהאנשים עם חמשת מרכיבי התסמונת.
השיפור המשמעותי של מרכיבי התסמונת בקרב המנותחים היה שיפור של היפרטריגליצרידמיה, אי סבילות לגלוקוז או סוכרת ומידת ההשמנה. גורם הניבוי העיקרי להימצאות התסמונת המטבולית הוא מידת ההשמנה, וגורם הניבוי העיקרי להיעלמות התסמונת המטבולית הוא אחוז הירידה מעודף המשקל (אחוז EWL). מנותחים שבהם השתפרו פחות מדדי התסמונת המטבולית, אופיינו לפני הניתוח במדד מסת גוף התחלתי גבוה יותר, רמות גבוהות יותר של טריגליצרידים וסוכר בדם, שכיחות גבוהה יותר של סוכרת סוג 2 וטיפול תרופתי במעכבי קולטן לאנגיוטנסין (ARBs - Angiotensin II receptor antagonists) או מעכבי האנזים המהפך אנגיוטנסין (ACEi - Angiotensin-converting-enzyme inhibitor). מנותחים אלו גם ירדו פחות במשקל בהשוואה לאלו שבהם נעלמה התסמונת המטבולית.
בקבוצה שכללה 645 מנותחים מטייוואן - 528 אחרי ניתוח טבעת לא מתכווננת ו-117 אחרי ניתוח מעקף קיבה - ל-52% מהם היו שלושה מדדים של מרכיבי התסמונת המטבולית, ל-23% היו 4 מדדים של התסמונת ול-12% היו חמישה מרכיבים. שנה לאחר הניתוח עמד אחוז ההחלמה מהתסמונת המטבולית על 95% בניתוחי הטבעת ו-89% בניתוחי מעקף הקיבה. לאחר שנה מהניתוח חלה ירידה ממוצעת של 46.2 מ"ג/ד"ל ברמות סוכר בצום, ירידה של 196.6 מ"ג/ד"ל ברמות הטריגליצרידים, ירידה של 33.7 מ"ג/ד"ל ברמות הכולסטרול הכללי וירידה ממוצעת של 11 ממ"כ בלחץ דם[45].
קיימים דיווחים נוספים בקבוצות קטנות יותר על שיפור במדדי התסמונת המטבולית לאחר ניתוחים בריאטריים:
Madan וחבריו[46] דיווחו על 53 מנותחי מעקף קיבה ש-60% מהם ענו על הקריטריונים של התסמונת המטבולית לפי ה-ATP III (‏Adult Treatment Panel III) לפני הניתוח, ושנה לאחר הניתוח, במקביל לירידה של 78% בעודף המשקל, רק ל-2% מהמנותחים נותרה התסמונת המטבולית.
Mattar וחבריו דיווחו על 70 מנותחים שעברו ניתוחים שונים:
ניתוח לפרוסקופי של טבעת מתכווננת (6 מנותחים)
ניתוח שרוול קיבה לפרוסקופי (32 מנותחים)
ניתוח מעקף קיבה לפרוסקופי (41 מנותחים)
ל-70% מהמנותחים נמצאה התסמונת המטבולית לפני הניתוח, ובתום תקופת המעקב (13-15 חודשים מהניתוח) רק ל-14% מהמנותחים נשארה עדיין התסמונת המטבולית[47].
Vidal וחבריו השוו 39 מנותחי שרוול ל-52 מנותחי מעקף קיבה, ומצאו היעלמות של התסמונת המטבולית בקרב 62% ו-67%, בהתאמה, לאחר שנת מעקב. התסמונת המטבולית השתפרה יותר בקרב מנותחים צעירים ובקרב אלו שאיבדו יותר במשקלם בעקבות הניתוח[48].
 
אז אני מנסה להיות אופטימית -
22/11/14 12:18
33צפיות
אני באמת מאוד מודאגת שלא יאשרו לי.
אתמול בלילה נרדמתי רק בשלוש בבוקר מרוב מחשבות על העניין:
האם יאשרו או לא...
אני אחות מוסמכת במקצועי, ומקווה להפגין מספיק ידע בוועדה בכדי לשכנע.
אבל אני מבינה שיש לי סיכוי של 50-50.
ואני גם אשמח לשמוע אם יש כאן מטופלים שהיו במצב שלי - עם BMI מעל 35 אבל מתחת ל- 40,
וזכו לאישור וועדה ונותחו.
קובי - תודה על תשומת הלב והרצון לעזור,
אני מאוד מעריכה את זה
לאחות ג'קי
22/11/14 13:36
28צפיות
מאחל לך הצלחה בוועדה ,אשמח באם תידעי אותי פה בפורום מה קרה .
 
 
קובי
הדאגות או המחשבות עד 3 בלילה יועילו לך?
22/11/14 23:19
29צפיות
יש לוועדה קריטריונים שקבע משרד הבריאות, לפיהם הם מאשרים ניתוחים.
וכמובן לחברי הוועדה יש את הטווח של השיקול שלהם, במקרים גבוליים. אין לי מושג מהו טווח זה, והגיוני לי שזה שונה מוועדה לוועדה, תלוי מטעם מי הוועדה. בכל אופן, לנו אין שליטה על כך. 
 
הקריטריונים הם תחלואה נלווית להשמנה. פירוט הקריטריונים משתנה במשך הזמן.
כעיקרון צריך מחלה נלווית, ויש לך - לחץ דם גבוה.
אני לא יודעת אם צריך לפחות 2 מחלות נלוות או מספיק אחת. אם מספיק אחת - את מסודרת.
סכרת אין לך. סיכון לסכרת או מחלת לב אינו קריטריון. 
שומנים בדם - ראינו מקרים שזה נחשב מחלה נלווית, וראינו שבד"כ זה לא נחשב מחלה נלווית. אותו הדבר - כבד שומני. 
אבל אולי אם זה מצטרף למחלה נוספת, כמחלה שנייה, אז זה נותן משקל. אם כן, אז מצבך טוב מבחינת הסיכוי לאישור בוועדה.
 
תישני בלילה, אין לך מה לחשוב. אחרי הוועדה, אם לא עברת, לא קרה שום אסון, אז יגיע הזמן לחשוב אם אפשר לעשות משהו. הרי אפשר לגשת לוועדה פעם נוספת. 
חברים מטובעים
21/11/14 16:24
54צפיות
יש חברים שעברו ניתוח טבעת לפני 10 שנים או יותר אשמח לשמוע מכם ,גם אלה שמנותחים כמה שנים ונעלמו מהפורום תיכנסו ואשמח לשמוע מה קורה איתכם
 
 
 
קובי
וועדה לניתוח שרוול
21/11/14 01:04
94צפיות
הBMi שלי 43.50 ויש לי ועדה עוד כמה ימים לניתוח שרוול האם ילך לי בקלות עם הוועדה בגלל המשקל הגבוהה שלי או שיעשו לי בעיות? אפשר לשימוע מה הולך בטועדה ואיך עדיף להתנהל שהכל עלך חלק?
וועדה
21/11/14 04:32
56צפיות
לא נראה לי שתיהיה בעיה באישור לניתוח שרוול בBMI 43
איך להתנהל ,לא לנדב מידע  שלא רשום בשום מקום ,להראות להם שזאת ההזדמנות שלך לרדת במשקל ,ושיש לך תמיכה ועזרה מהסובבים אותך
בהצלחה !!!
אשמח לשמוע ממך איך היה .
 
 
 
קובי
בוועדה יש כמה סוגי אנשים ששואלים אותך שאלות שונות
21/11/14 14:18
44צפיות
פשוט תעני על השאלות בכנות ובפשטות. אין מה להתכונן. 
ניתוח שרוול
19/11/14 13:26
87צפיות
אני מעוניינת לעבור ניתוח שרוול דרך קופ"ח לאומית. הBMI שלי הוא 38.4 ונתבקשי לעשות מספר בדיקות לפני הפגישה עם הרופא האחראי. כמו כן, כחלק מההכנה יש ל עבור סדנת הכנה לניתוח בריאטרי בת 10 מפגשים. האם מישהו יודע אם הפגישה עם הרופא נקבעת עוד לפני תום הסדנה?
או רק בסיומה אוכל להגיע לרופא ולקבל תשובה סופית?
ובמידה והרופא מאשר, כמה זמן בדר"כ לוקח לקבוע תור לניתוח?
תודה
לאורחת
19/11/14 19:58
47צפיות
אין לי מושג מה קורה בקופת חולים לאומית ,מצטער,..אשמח לשמע ממנותחים שעברו את הניתוח דרך בית חולים לאומית,
אשמח להפנות אותך לפורום משורוולים  השכנים שלנו פה בתפוז
מקווה שמשהו יועיל בטובו לענות לך ,שלא יהיו לך הרבה ציפיוות ......
 
 
 
קובי
הרופא המאשר הוא ד"ר ניר ברק
19/11/14 21:42
40צפיות
קבעי אליו תור עכשיו, כי התור הוא לכמה חודשים.
גם תור למנתח ולניתוח אפשר במקביל לסדנה ולבדיקות לקבוע. תמיד אפשר לדחות אם לא הספקת וכו'.
צריך לבחור בי"ח ומנתח, ולקבוע פגישת ייעוץ. הכל תעשי במקביל. 
º
מי המנתח המומלץ בבאר שבע?
17/11/14 23:49
49צפיות
למאיה האורחת
18/11/14 05:55
50צפיות
איזה סוג של ניתו את מעוניינת לעבור ?אם זה טבעת ד"ר אבינוח   הוא מלך הטבעות
 
קובי
º
מישהו יכול להמליץ על אבנט אמנון מנתח באסותה באר שבע
18/11/14 19:40
31צפיות
º
עבתי ניוח שרוול לפני שבועיים
17/11/14 22:25
95צפיות
בשעה טובה
17/11/14 23:28
40צפיות
אשמח לשמוע על ההרגשה שלך
קובי
פתיחת טבעת באיזור אשדוד
17/11/14 13:52
50צפיות
היי.. אתמול סגרתי את הטבעת (רבע) ואני ממש לא מצליחה לשתות (גם לא תה) ... במרפאה שתיתי כוס אחת של מים . אני יודעת שזה לא מספיק אבל מיהרתי נורא, למדתי את הלקח שלי.יש לי שתי שאלות1) יכול להיות שהטבעת עוד תיפתח קצת? לחכות לפניי שרצה לפתוח? 2) איפה אפשר לפתוח באיזור אשקלון אשדוד היום או מחר? (אבינוח עובד באשקלון רק בראשון. אני בכללית אז לא יודעת אם יכולה להגיע היום כי הוא עובד עם מכבי) תודה והמשך יום נעים
אבינוח
17/11/14 18:27
36צפיות
למקרה חירום אולי תגשי היום לאשקלון בבית הרופאים ,נכון שהקבלה היום לחברי מכבי ,אפשר לנסות ,חבל שתתיבשי
גג אפשר ללכת לבית חולים אסף הרופא לחדר מיון ,לפי מייטב ידיעתי אפשר שם לפתוח לפי מה שתבקשי ולא  פתיחת כל הטבעת
עדיף לא להתקרב לבית חולים  תל השומר במקרה הזה.שם יפתחו הכל ,לא להזניח
 
אי ך יודעים אם הקיבה התרחבה?
14/11/14 17:05
107צפיות
ברצוני לפרט. אני 9 חודשים אחרי ניתוח וירדתי 40 קילו ובאמת אכלתי מעט ונזהרתי ולא יכולתי לאכול הרבה אבל בשבועיים האחרונים שמתי לב שאני מסוגלת לאכול הרבה יותר ממה שאכלתי לפני חודש.. אין לי מושג מה קרה ???!!!! לא דחפתי אוכל ולא כלום אבל פתאום נפתח לי התיאבון..מה זה אומר????
אילנה
14/11/14 19:46
90צפיות
איזה ניתוח עשית  טבעת /שרוול.
 
 
קובי
º
שרוול
14/11/14 22:24
43צפיות
אילנה
14/11/14 23:13
77צפיות
ירדה של 40 ק"ג  ב9 חודשים ירידה מצויינת ,ברור שהקיבה התרחבה זה טבעי ,תמשיכי לשמור לאכול מאכלים דלי קלוריות ,
בהצלחה בהמשך .
 
 
 
קובי
תודה קובי
16/11/14 22:00
37צפיות
תודה רבה...:)
הזדמנות לעזור לתינוקות נטושים|נחמה|
16/11/14 13:12
9צפיות
|בועית|מדי שנה ננטשים מאות תינוקות על ידי הוריהם בבתי החולים בישראל. התינוקות מאושפזים במחלקות השונות של בתי החולים, לעיתים למשך חודשים ארוכים, בלי מגע וחיבוק של אמא.
עבור כך הוקמה העמותה "חיבוק ראשון" ? כאשר תינוק ננטש מקבלת עמותת "חיבוק ראשון" פנייה רשמית מבתי החולים, ומארגנת בזריזות קבוצת מתנדבות המגיעות לבתי החולים ומייצרות עבור התינוק סביבה ביתית ומשפחתית ככל האפשר.

חברת האגיס יצאה בשיתוף פעולה עם עמותת חיבוק ראשון ותתרום 5 שקלים על כל תמונה של הורה מחובק עם תינוק/ילד שתועלה עם תיוג hugtag#!
העלו תמונה שלכם מחובקים עם הקטן או הקטנה שלכם, הוסיפו  את התגית ותתרמו 5 ש"ח לעמותה החשובה כמעט ללא מאמץ.


http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
ביטוח "הראל" לכיסוי עלות ניתוח פרטי
16/11/14 01:48
41צפיות
שלום חברים אני לפני ניתוח מעקף.
יש לי ביטוח הראל (ועוד מעט בקרוב גם אישור מקופת חולים לאומית)
אני מעוניין בניתוח פרטי במדיקל סנטר או באסותא/ מלב"י
האם מישהו התנסה בהחזר מביטוח זה?
 
נרשמתי לביטוח לפני שנתיים בזמן שהיתה לי טבעת כבר שנה והייתי ( ואני עדיין) שמן-
 
האם יכולים להגיד לי שמתי שנרשמתי לביטוח הייתי כבר שמן אז לא מגיע לי החזר?
 
אני לא ממש מבין בקטע של ביטוחים..
 
תודה!
 
ביטוח פרטי
16/11/14 06:27
36צפיות
כל ביטוח פרטי יש בו הגבלות אחרות ,יכול להיות שיש לך הגבלה בביטוח על ניתוחים בריאטרים ,את זה תוכל לבדוק אך ורק בחברת הראל .
באם יש לך ביטוח קולקטיבי דרך מקום העבודה המצב שונה .
 
קובי
º
תודה קובי!
16/11/14 09:04
16צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה