לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכים הבאים לפורום קיצורי קיבה.

 

מטרת הפורום היא תמיכה במנותחים שעברו ניתוח לשם הרזיה וכן להוות את הדרך הראשונה לאלה שמגששים את דרכם לאחד מהפתרונות הניתוחיים. הפורום הנוכחי עלה לאויר ב 2001 על ידי המייסד ומנהל הפורום הוותיק רוייקו כשהמטרה שלו היתה לסייע לאנשים בגיבוש הרעיון לכדי ישום מעשי. רצונו היה לספק מידע כולל שיעזור לכל מי שנימצא ב"דרך" לאותו רעיון בבחירת הפרוצדורה הניתוחית האופטימלית, אם כי המושג אופטימלי בהקשר הזה הוא מעומעמם. הרבה שאלות עולות. הרבה סימני שאלה ומעט יכולת ניבוי איזו הצלחה תהיה בהמשך הדרך. רשת האינטרנט מוצפת במידע מוטה מעצם היותו שיווקי. איך נדע באיזה ניתוח לבחור ומאיזה להמנע ? באיזה מנתח כדאי לבחור במצבים מורכבים? מי מנתח ואיפה? ובעיקר מה עושים לאחר הניתוח? כיצד מתמודדים. אלה שאלות מיידיות שאין עליהן תשובה בכל מקום, וכשהמנתח אינו זמין להשיב על שאלות, ניתן לקבל עליהן את התשובה גם כאן בפורום על ידי מנותחים שעברו בעצמם את אותן חוויות. הפורום מתבסס על ניסיונם האישי של המשתתפים ואין לראות בנכתב משום ייעוץ רפואי או להסתמך על הנכתב מנסיונם של הכותבים. בכל בעיה רפואית שמתעוררת תמיד יש לפנות אל הרופא המטפל. מעל דפי הפורום נכבד אחד את השני ולא נכתוב הודעות פוגעות ובעלות תוכן לא ראוי... כל הודעה בעלת תוכן שכזה תוסר. כמו כן אנחנו לא חושפים שמות אישיים ולא כותבים מספרי פניות למנהל הפורום תעשה על ידי שליחת מסר אישי בלבד בברכת השתתפות נעימה, מנהלי הפורום,   אופירA

קוביd1

טבעת דולפת
19/12/14 19:06
2צפיות
ד"ר סובחי שלום רב, 
אני עברתי ניתוח טבעת לפני כ8 שנים וירדתי יפה במשקל ללא בעיות בחודשים האחרונים הרגשתי שהאוכל עובר לי חלק וללא בעיות, ועליתי במשקל כ10 ק"ג בשלושה חודשים דבר מאוד קיצוני כי שמרתי היטב על המשקל כל השנים. נגשתי למרפאה וסגרתי כמה פעמים 3CC נוספים ב3 ביקורים אך ללא תוצאות הרופא שלי ד"ר אובנת החליט שהיא דולפת ואין מה לעשות ולא נראה לו שיאשרו  לי ניתוח שרוול כי ה נצן שלי כרגע 29 השאלה שלי היא האם לא ניתן לתקן או להחליף את הטבעת מבלי שאצטרך לעלות שוב במשקל למשקלי הישן זה ממש סיוט
תודה על העזרה
התלבטות בין ניתוח שרוול למעקף קיבה
16/12/14 23:26
25צפיות
הבנתי שכיום מרבית הניתוחים הם ניתוחי שרוול. באיזה מקרים עדיף ניתוח מעקף קיבה ? האם יש אבחנות מסויימות שבהן עדיף לעשות מעקף?
האם קצב הירידה ב-2 הניתוחים דומה?
אני BMI 42 עם יתר לחץ דם , לא אוכלת ארוחות גדולות אלא מנשנשת - מה מתאים יותר ?
רוב ברופאים ימליצו לך על שרוול...
17/12/14 07:39
26צפיות
וזה בגלל שרובם לא יודעים לעשות מעקף או שהם מתעצלים, כי ניתוח שרוול יותר קל להם לעשות מאשר מעקף. יש גם רופאים שיעשו שרוול כי מקווים שהניתוח יכשל ותחזרי עוד שנתיים שלוש וניתוח מעקף (ואז הם מרוויחים פעמיים).
מעקף הוא ניתוח ותיק יותר, הוא הניתוח הנפוץ בארה"ב. סיכויי ההצלחה שלו לאורך השנים מוכחים, מה שלא ניתן להגיד על שרוול בוודאות כיוון שהוא ניתוח "חדש" יותר.
בארץ יש מגמה (שגדלה לאחרונה) של מנותחי שרוול שרזו והעלו את המשקל ורצים לעשות אח"כ מעקף.
אני אישית חקרתי את הנושא הרבה לפני שעשיתי את הניתוח, קראתי מאמרים (לרוב מחו"ל כי אין לי אמונה גדולה ברופאים פה) והגעתי למסקנה שמעקף עדיף וכך עשיתי.
יש האומרים כי מעקף מתאים לאוהבי המתוק כיוון שיש סיכוי לחטוף דאמפינג כשמכניסים סוכר בכמות גדולה מידי, וזה מעין שוטר ששומר עליך. מניסיון- זה באמת עוזר.
בגדול קצב הירידה די דומה, אבל זה אינדיווידואלי, אני אישית ירדתי את כל משקל העודף שלי בחצי שנה ומאז שומרת על אותו משקל בלי מאמץ מיוחד (3 שנים אחרי).
לדעתי , ובהנחה שאין התנגדות של הרופאים, אני הייתי הולכת על מעקף ולו רק מהסיבה שהסיכוי לשמור על המשקל תקין לאורך זמן גדול יותר.
ההתלבטות משמעותית.
18/12/14 00:10
15צפיות
מעקף קיבה וותיק יותר מאשר השרוול, אך השרוול מועדף ע"י המנתחים הבריאטריים כי כך הם החליטו. כי הוא חדש ו"מבטיח" יותר, והוא פחות דרסטי מהמעקף מבחינת ההתערבות במערכת העיכול. 
אין לדעת אם המנתחים צודקים או טועים. כל 10 שנים הבריאטריה בעולם משנה את דעתה. וזה גם תלוי באיזה מקום בעולם (בארה"ב לא הכניסו ולא אישרו את השרוול לציבורי, עושים אותו רק בפרטי, רק לאחרונה ומעט מאוד יחסית). 
 
כדאי להיוועץ בשאלה זו עם כמה מנתחים, מהסוג הוותיק יותר, שבקיאים גם במעקף, שעבדו גם בארה"ב (שם מתמחים במעקף), ושיודעים גם להצביע על יתרונות השרוול לפי דעתם. יש דעות שונות בסוגיה זו, ואת צריכה להחליט, לפי הדעה שתדבר אלייך יותר. אי אפשר לדעת מראש מה עדיף לך, רק לשער. 
 
ירידה במשקל בשני הניתוחים דומה. יש גם מקרים של מנותחי מעקף קיבה שהשמינו לאחר כמה שנים, כי גם בניתוח זה יש גדילת יכולת האכילה. גם לגבי הדמפינג אין חוקים מוחלטים. יש כאלו שלא חוו דמפינג במעקף, ויש כאלו שחוו דמפינג בשרוול. אלו לא רוב המנותחים, אבל אי אפשר לדעת על איזו סטטיסטיקה את תפלי. 
 
למעשה, אף ניתוח לא פותר את הבעיה באופן מוחלט. פיתרון הבעיה הוא תמיד שילוב בין דיאטה ושמירה ופעילות גופנית, לבין העזרה שנותן הניתוח, שהיא בהחלט משמעותית, אבל רק בגדר עזרה ולא מניעה.
רעשים
17/12/14 07:48
29צפיות
שלום, אני שנתיים לאחר ניתוח טבעת עם ירידה של 40 קג וכעת נמצאת במשקל יציב. סגורה על 8.5 . יש לי בעיה שמטרידה אותי ושהחמירה בזמן האחרון וזה שיש לי רעשים של בועות היוצאות ממני והנשמעות לסובבים אותי. ניסיתי שתיה חמה וזה לא ממש עוזר. צריכה את עזרתכם. תודה.
רעשים של בועות
17/12/14 08:07
23צפיות
האם הרעשים הם קרקורי בטן ,או שהרעש  מבועות היוצאות מהפה
 
 
קובי
רעשים
17/12/14 08:21
23צפיות
היי קובי, תודה על התייחסותך.
הרעשים הם מהוושט ויוצאים כלפי מעלה.
 
תודה
רעשים
17/12/14 08:52
25צפיות
נראה לי שזה ריפלוקס  ,לפי דעתי צריך טיפה לפתוח את הטבעת,
 
קובי
אני משערת שיש גם התרבות של ריר (קצף)
18/12/14 00:01
13צפיות
אחרי שנתיים, ובעיקר כשיש בעיה שמחמירה, כדאי לפתוח ברבע CC את הטבעת קודם כל.
הבעיה הזו היא סימן למאמץ של שריר הוושט, וצריך להקל עליו. 
זה לא ריפלוקס, אבל זה מצריך פתיחה קטנה. לא צריך 1/2CC, אפשר רק רבע. אם זה לא יספיק, אפשר אחרי כמה זמן לפתוח עוד רבע. עדיף ככה, בשלבים.
שרוול או מעקף?
17/12/14 14:41
16צפיות
האם ניתוח מעקף כרוך ביותר סיכונים משרוול?
ההתלבטות היא כי ראיתי שמשהי רשמה שמי שיש לו בעיה עם המתוק עדיף את המעקף.
אשמח לקבל תשובה
 
שאלה טובה. כדאי להתייעץ במנתח, בכמה מנתחים
17/12/14 23:56
6צפיות
לשאלה זו יהיו כמה וכמה תשובות שונות, כי יש דעות שונות. 
מעקף עושה התערבות גדולה יותר במערכת העיכול מאשר שרוול. יש צורך בהשקת הקיבה למעי (חיבור), ויש סיכון להיפרדות ההשקה ולחסימת מעיים במשך השנים. 
מצד שני, במעקף לא מוציאים את 3/4 הקיבה החוצה, בשרוול מוציאים. 
מעקף גורם לתת ספיגה של המזון במעי (מה ששרוול לא עושה), וזה עלול לגרום לבעיות של חוסרים תזונתיים ומצריך מעקב קבוע וטוב אחר מצב הגוף וצריכת ויטמינים, ובעיקר צריכת חלבון מספיק, כדי שלא ייגרם חוסר עקב תת הספיגה. וזאת לכל החיים. 
 
מצד שלישי - מעקף הוא ניתוח וותיק בארץ ובעולם, ואילו השרוול הוא ניתוח שרווח בשנים האחרונות, ואין בו יותר מאשר 8-10 שנים ניסיון. 
במעקף יש סוגיה של כמה מטרים מעי לעקוף, וכדאי ללמוד אותה, להתייעץ עם כמה מנתחים בעלי ניסיון רב בתחום, ולקבל החלטה מושכלת עם המנתח.
 
אז אמנם פירטתי את ההבדלים, אבל אני לא יודעת לכמת את הסיכונים ואת הכדאיות. בכך כדאי לשמוע דעות שונות של מנתחים. ההחלטה בסופו של דבר רק שלך.
ניתוח הסרת עודפי עור לאחר ירידה
16/12/14 15:09
29צפיות
מישהו כאן עשה במקרה דרך הכללית ניתוח להסרת עודפי עור אחרי הירידה ?
 
אני אחרי ירידה של 65 קילו- עשיתי טבעת אצל ד"ר אבינוח
ואין לי מושג למי לפנות לביצוע ניתוח להסרת עודפי עור.
אשמח לקבל טיפים, תודה.
עודפי עור
16/12/14 19:04
33צפיות
לפי מייטב ידיעתי קשה מאוד להשיג  אישור מקופת חולים להסרת עודפי עור ,לפי מה שקראתי פה בפורום שרק במקרה של פצעים שנגרמים כתוצאה מעודפי העור בבטן בקפלים נותנים אישור .
נמתין לתשובה נוספת .
 
 
 
קובי
הסרת עודפי עור
17/12/14 10:03
24צפיות
היי, יש מקרים בהם מאשרים הסרת עודפי עור, בעיקר אחרי ניתוחים בריאטריים. 
אני ממליץ לך לפנות לד"ר טלי פרידמן, אשר מתמחה בנושאים האלה ועובדת עם אבינוח (פרסמה איתו מחקר בנושא).
אמא שלי עשתה אצלה (דרך מכבי) ומאוד מרוצה
היי טלי
17/12/14 10:24
22צפיות
קופ"ח כליית משתתפת בסכום חלקי רק אם יש הצדקה רפואית. גירודים ודלקות עור, ושפשופים מתחת לקפל עודף העור.
צריך מכתבים מרופא עור המעידים על כך, ולהגיש בקשה ורופא מחוזי אמור לאשר רק אם הסיבה רפואית ולא קוסמטית.
הם לא עושים חיים קלים, אך עם התעקשות אפשר להשיג אישור. אני קיבלתי מהם השתתפות למתיחת בטן אצל ד"ר טלי פרידמן. אם תרצי עוד פרטים, תפני אלי במסר פרטי, ואתן לך את הטלפון שלי.
עודפי עור
17/12/14 12:29
18צפיות
ד"ר טלי פרידמן שמעתי עליה הרבה ביקורות טובות מכמה נשים שעשו את הניתוח ,גם בן אדם מקסים וגם מנתחת מעולה
 
קובי
שרוול
16/12/14 19:36
35צפיות
האם יש סיכוי שניתוח שרוול לא מניב תוצאות?
ראיתי שמשהי פרסמה בפורום שהיא רוצה לנסות ניתוח אחר כי שרוול לא עזר לה.
 
שרוול
16/12/14 20:23
24צפיות
כל ניתוח משמש אך ורק כלי עזר לירידה במשקל אפשר לרמות כל ניתוח באכילת מאכלים עתירי קלוריות ,או בנישנושים
כמו כן הקיבה היא שריר שיכול להתרחב במשך הזמן ואז יכולת האכילה עולה,  כמו כל דבר בחיים יש הרבה הצלחות ויש לצערי גם כישלונות
 
 
קובי
ירידה במשקל - יש תמיד
16/12/14 22:32
22צפיות
שרוול מביא לירידה במשקל. לרוב גדולה מאוד ומהירה, לעיתים רחוקות איטית יותר. 
השאלה מה זה תוצאות. הבעיה העיקרית היא לטווח הארוך. כי בשנתיים הראשונות וודאי שיהיו תוצאות.
בהמשך אפשר להשמין חלק, אפשר להשמין הכל, זה תלוי בהרבה נתונים, אך בעיקר בהתנהגות המנותח.
כי הניתוח לא בא לעשות עבורו את העבודה של השמירה על התזונה הנכונה, אלא רק לעזור לו במשימה הזו. 
 
אם אחרי שנים ההשמנה חזרה, כי יכולת האכילה גדלה והשרוול התרחב, יש כמה אופציות לתקן את השרוול, אבל זה לא פשוט, כי זה ניתוח חוזר.
הנכון ביותר הוא למנף את הירידה שהשרוול נותן, ולשמור על אכילה קטנה וזהירה, כדי לא להשמין מחדש במשך השנים. 
הריון עם טבעת
16/12/14 09:21
18צפיות
שלום,
 
אשמח לשמוע מנשים שהיו בהריון עם טבעת, האם יש בעיות מיוחדות לעבור הריון עם טבעת?
יש משהו שאני צריכה להתכונן אליו?
האם מומלץ לפתוח את הטבעת וללכת לדיאטנית לצורך מעקב?
יש איזושהי סכנה בתהליך?
תודה,
 
מה שדיווחו לנו הנשים שהרו עם טבעת במשך השנים -
16/12/14 11:53
22צפיות
לא לפתוח את הטבעת ללא סיבה. 
עוקבים אחר תחושת יכולת האכילה, ופותחים בקפיצות קטנות בהתאם לצורך לפי הפחתת יכולת האכילה המתרחשת.
רוב הסיכויים שיהיה צורך לפתוח במשהו. 
כדאי להתקשר אלי ולהתייעץ בכל מקרה אם לפתוח רבע, חצי, 1 וכד'. חשוב מאוד לא לפתוח יותר מידי וגם לא לפתוח פחות מידי, כדי לשמור על האיזון של הקיבה והטבעת ולמנוע בעיות בהמשך. לא לקבל את חוות הדעת של הכירורג הפותח, כי יש להם שיקולים לא נכונים וגם זרים מלבד הבריאות שלך. כמו כן, חשוב מאוד לא להגיע למצב חירום בגלל עיכוב הפתיחה הנחוצה, שאז פותחים לך יותר מידי בבת אחת, ועלול להזמין בעיות בהמשך.
 
ביום/כמה ימים לפני הלידה - יש כירורגים האומרים שצריך לפתוח את כל הטבעת, כדי שלא תהיה תזוזה בזמן הלחץ של הלידה, ויש שאומרים שלא צריך לנגוע בה. אינני יודעת מה נכון במקרה כזה. היו נשים שדיווחו על לידות ללא בעיה וללא פתיחה של הטבעת, והיו מעט נשים שכן דיווחו על תזוזת טבעת בעייתית עקב הלחץ של הלידה. אני לא יודעת למדוד את הסיכון ולא יודעת מה יותר נכון לעשות. 
זה צריך להיות שיקול שלך ושל הרופאים שלך. 
 
בהצלחה רבה. 
טל' 03-5781855, אופירה, לא בשבת. 
תודה, שאלה נוספת
19/12/14 13:00
2צפיות
הרופא נשים שהייתי אצלו לא ליווה בעבר הריון של נשים שהיו עם טבעת, האם זו יכולה להיות בעיה?
 
האם הריון עם טבעת שונה מהריון רגיל?
 
האם כדאי לחפש רופא נשים שליווה בעברו הריון של אישה עם טבעת?
 
תודה ושבת שלום,
 
מיטל
למי יש נסיון עם ניתוח מעקף תריסריון ?
15/12/14 17:02
22צפיות
אשמח לשמוע ממי שעבר: למה דווקא הניתוח הזה? מי ניתח? איך הרגשת אחרי הניתוח?
מה תופעות הלואי שלו?
תודה
 
מעקף תריסריון
15/12/14 18:58
22צפיות
יש בעמוד הזה בחור בניק E z e r  שעבר ניתוח כזה ,תשאלי אותו אולי פה בפורום או במסר  אישי.
 
 
 
קובי
º
תודה
15/12/14 19:48
8צפיות
זה לא ניתוח פשוט, יש הרבה סיכון.
15/12/14 19:37
22צפיות
אבל הכי חשוב - רק לד"ר קידר בבילינסון יש ידע וניסיון בניתוח הזה. 
אל תתפתי לאף רופא אחר שמציע לך אותו, כי לאף מנתח אחר בארץ אין ניסיון בזה. 
º
גם לא לגויטן?
15/12/14 19:49
13צפיות
º
עד כה לא שמענו שלגויטין יש ניסיון בזה!
15/12/14 22:43
9צפיות
סתם שאלה
15/12/14 20:19
27צפיות
למה את הולכת על ניתוח דראסטי כזה ,האם ניתוחים מסוג אחר נכשלו מה ה BMI שלך?
 
º
שרוול לא עבד עבורי למרות שעבדתי עבורו קשה....
15/12/14 20:39
26צפיות
מפחדתתתת קצת פחות
15/12/14 17:31
24צפיות
הי קובי
קודם כל תודה רבה על החוות דעת!
קצת הרגיע אותי ואני שמחה לשמוע חוות דעת מאנשים שגם עברו את התהליך.
תודה ישר כוח על הכל!!
 
 
|*|נפתח פורום מטבחים|*|
15/12/14 15:08
3צפיות
|בועה|חולמים על מטבח חדש לבית? קניתם דירה מקבלן ואתם רוצים לדעת איך לשדרג את המטבח מבלי לקרוע את הכיס?
בפורום מטבחים החדש של תפוז תוכלו לבשל לעצמכם את מטבח חלומותיכם בעזרת מומחים בתחום.

היכנסו כבר עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


מפחדתתתתתתת
14/12/14 21:14
48צפיות
הי קוראים לי שני ואני בת 22 הBMI שלי 45 ואני כרגע בתהליך לניתוח אצל דק סובחי רציתי לשמוע קצת חוות דעת קודם על הניתוח:שרוול
האם ההרדמה כ"כ מפחידה כי אני רועדת!!!!!!!
מה זמן החלמה מהניתוח אני עובדת עם ילדים וזה דורש להרים וכו',
איך ד'ק סובחי?
מהי הוועדה שצריך לעבור?
והאם יש סיכוי שבעזרת כושר טוב לא ישאר עור נפול......
אשמח לשמוע חוות דעת במיוחד מקובי ואופירה נשמע שיש לכם הרבה נסיון בנושא.
תודה רבה.
 
 
שלום לשני
14/12/14 22:30
34צפיות
זה שאת פוחדת זה דבר טיבעי והייתי מודאג אם זה היה אחרת ,פחד  תגובה נורמלית  מהבלתי נודע
ד"ר סובחי אחד מהמנתחים  המובילים בתחום  הניתוחים הבריאטרים ,אני לעצמי נותחתי על ידו ניתוח טבעת לפני 14 שנה ,ותודה לא הכל בסדר.
ההרדמה לא אמורה להפחיד ,לפעמים שמתעוררים ממהרדמה יש הרגשת בחילה או טישטש כתוצאה מהחומרים שניתנים .
ההחלמה שונה מאד לשני  הבעיה בימים הראשונים שיש כאבים  באיזור התפרים ,יש בעיה של יציאת הגז שהוכנס לחלל הבטן בזמן הניתוח ,להפרדת האיברים הפנימיים
אז יש כאבים באזור החזה ובשכמות ,אבל שוב זה שונה מאחד לשני ,אפשר להפחית את הכאב בלקיחת אופטלין נוזלי ,או דבר אחר שיקל עליך
הועדה תפקידה לאשר את הניתוח שלא יהיה מצב שכל מי שרוצה לרדת כמה ק"ג יעשה ניתוח ,הBMI שלך 45 ולפי מייטב  הבנתי לא צריכה להיות בעיה כח הם מאשרים ניתBMI   40 או 35 עם מחלות נילוות  
עבודה עם ילדים בעיה בתקופה הראשונה בשבועיים שלושה הראשונים ,עדיך שתימנעי מלהרים ילדים ,הבריאות שלך חשובה יותר
את בגיל 22 במסת גוף של 45 עדיף שתרדי עכשיו במשקל כל עוד את צעירה ועדיין אין לך מחלות שקשורות בעודף המשקל.
עור עודף ונפול קשה לי להאמין שבעזרת ספורט תמנעי מזה ,אולי זה יכול לעזור ,לפי מייטב ניסיוני לא בהרבה ,אבל איך אומרים דייה לשמחה בשעתה.
בהצלחה בוועדה בהצלחה בניתוח .
 
 
 
קובי
 
 
 
שנה וחצי אחרי מעקף קיבה - פירות הדר
13/12/14 21:40
42צפיות
הי,
אני שנה וחצי אחרי ניתוח מעקף קיבה, האם מותר לאכול תפוז / פירות הדר?
מה אסור לאכול?
פירות הדר (תפוז, פומלית, אשכולית, קלמנטינה)
14/12/14 18:12
30צפיות
מותר ללא החלק הלבן (הציפה).
פומלה / פומלית יותר קל לקלף ולאכול את הפרי עצמו
תפוז וכל השאר - ללעוס / לשתות את הפרי אך לא לבלוע את הפרי (סיבי מדי ועלול לגרום לחסימת מעיים).
 
אמנם אפשר לאכול את הנ"ל כבר מחצי שנה - שנה אחרי, אבל אם זו התנסות ראשונה ממליצה בצורה הר"מ.
 
אסור - סברס, תירס, מנגו, שומר, אפרסמון וכל פרי/ירק סיבי שאינו מתעכל כהלכה.
 
בהצלחה ובזהירות.
התיעצות לגבי פעילות גופנית.
11/12/14 12:06
51צפיות
מדובר בבחורה שעברה ניתוח מעקף לפני שנה בדיוק.
ירדה מעל 50 קילו. BMI נוכחי 26-27. עדיין יורדת.
התחילה פעילות גופנית מתונה מיד אחרי הניתוח (הליכות 3 פעמים בשבוע)
בחודש האחרון הוסיפה פילתיס והתחילה אימונים לקראת ריצה של 10 K במרתון תל אביב.
תוכנית האימונים הגיע מרבי גוגל אבל היא מאד מתונה (2-3 אימונים בשבוע).
רופא המשפחה אומר שמכיוון שכשיורדים כלכך הרבה במשקל, יורדת מסת שריר רצינית, לכן צריך לעלות עצימות באימון יותר לעט מאדם "רגיל".
ימה ידוע לכם ומה הנסיון שלכם בתחום?
אם יש לכם קישורים להמלצות, אשמח לקרוא.
תודה
פעילות גופנית
12/12/14 16:07
32צפיות
אנסה לברר בקבוצת הפייסוק שלי אצל מי שמתעסק בזה
חברים אולי תיהיה סופסוף תגובה על שאלה שנשאלת
 
 
 
 
קובי
º
תודה רבה על העזרה
14/12/14 10:39
6צפיות
רופא המשפחה צודק במידה מסוימת
13/12/14 18:29
28צפיות
כשיורדים במשקל מהר והרבה, הלב עלול להתקשות לעמוד בפעילות גופנית לא מותאמת.
כמה זה מסוכן? כמה זה לעלות עצימות באימון יותר לאט? מה זה "אדם רגיל"? אני לא יודעת.
אני יודעת שהעיקרון שהוא מדבר עליו נכון, ברעיון. 
 
יש אנשים שהעמיסו בבת אחת על הגוף דיאטה חריפה ופעילות גופנית מוגברת, ומתו מדום לב בגיל צעיר. ל"ע.
מה שמענין
14/12/14 10:42
13צפיות
הוא שגם אני גאגתי ללב ולכן שלחתי אותה לרופא כדי שישלח אותה לבדיקה במאמץ.
הוא אמר שלא צריכים לדאוג ללב.
נראה מה קובי יעלה בחכתו.
בנתיים ירדנו בעצימות וכל שבוע אנחנו מורחות על שבועיים.
תודה על התשובה
מידע על ד"ר לנגר פיוטר
10/12/14 16:31
42צפיות
אני מועמדת לניתוח שרוול ומאוד רוצה לקבל פרטים על ד"ר לנגר פיוטר אשמח לשמוע חוות דעת תודה!!
ד"ר לנגר
11/12/14 10:55
40צפיות
לא מוכר לי ,אשמח להפנות אותך  לפורום המשורוולים השכנים שלנו בתפוז אולי הם מכירים את המנתח הזה.
 
בהצלחה !!!
 
 
קובי
שאלה לגבי קיצור קיבה
10/12/14 00:20
66צפיות
אני מתלבטת לגבי קיצור קיבה ניתוח שרוול. יש לי BMI 41 ויתר לחץ דם. צברתי עודף משקל עם השנים ואני לא מצליחה לרזות. ההתלבטות שלי היא בגלל שגם כיום איני אוכלת הרבה ביום ולכן אני חוששת שהקיבה התרגלה לכך ולכן הניתוח לא יצליח. האם שרוול מתאים רק למי שוכל הרבה או שגם מי שלא אוכל הרבה יצליח לרזות ?
שלום לך אפרת 1968
10/12/14 07:04
44צפיות
איך זה שאת  אוכלת כמויות קטנות ולא יורדת במשקל  ,אולי את אוכלת קצת,אבל  מאכלים עתירי קלוריות ,אולי את שמנה מנישנושים .
כל ניתוח תפקידו להוריד את כמויות האוכל,גם אחרי שרוול באם תנשנשי או שתאכלי מאכלים עתירי קלוריות לא תרדי בנשקל.
 
 
 
 
קובי
º
חילוף חומרים בעייתי שקשה לרזות איתו - רק ניתוח יועיל להרזיה
10/12/14 17:30
30צפיות

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה