בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
ברוכות הבאות וברוכים הבאים לסירה המשפחתית.

הפורום להורים בטיפולי פוריות מיועד לאמהות ולאבות שבינינו. אלו שכבר זכו ויש להם ילד/ה או יותר בבית, ועובדים על הילד הבא.

לא קל לשלב טיפולים עם הורות, והפורום הזה הוא המקום לשתף בקשיים האלה. כל השאלות שלא יכולנו להעלות בפורום פוריות נותרו כמעט ללא מענה - וכאן בדיוק המקום שלהן. כאן "מותר" ואף רצוי לדבר על ילדים, על מה שעובר עליהם ועלינו בהתמודדות עם בעיות הפוריות והטיפולים.


נועם ורוצה עוד 1

 הפורום הינו פורום תמיכה. הייעוץ בפורום אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ומקצועי.
לפי תקנון האתר - תפוז אנשים - חל איסור לפרסם הודעות מסירת/בקשת תרופות בפורום. הודעות מסוג זה יימחקו לאלתר וכותבן יסתכן בחסימה. ניתן לפרסם בפורום דוקטורס
המשך...
הודעה חדשה

וזה בא...
15/09/14 15:50
39צפיות
כל כך הרבה פעמים נכנסתי לפה, לא כתבתי הרבה אבל קראתי בלי סוף. חיפשתי פה דברים שקרו לי: ״דימום בתחילת הריון״, ״הפלות מרובות״ ועוד כהנה וכהנה.
בהרבה רגעים כבר לא האמנתי שזה יקרה, אמרתי:״ניסים קורים לאחרים לא לי״... אני מזמינה אתכן לקרוא את הסיפור שלי ומאחלת לכולכן לכתוב את הסיפור שלכן בקרוב.
באהבה, מיכל
לא בטוחה שהבנתי
15/09/14 23:05
11צפיות
הריון תאומים אצלך, או אחד אצלך ואחד אצל הפונדקאית?
ובכל מקרה זה מדהים לגמרי!
 
וגם רציתי להגיד שהשאיבה הטראומטית נשמעת סופר מפחידה, וגם נשמע שהיתה שם פשלה ושמי ששאבה לא בדיוק ידעה מה היא עושה, היא גם פגעה בך פיזית וגם דפקה את הביציות, צריך כנראה ממש לא לדעת מה אתה עושה כדי שזה יקרה, ומאד מפחיד בכלל שנתנו לה לעשות את זה אם היא לא מיומנת
 
מאחלת לך הרבה אושר בריאות ונחת מכל השלושה!
אסטרופם
15/09/14 15:52
14צפיות
האם ישנו קשר בין אסטרופאם 1מ"ג להרגשת נירמול באצבעות הידיים ?
אני מניחה שהתכוונת לתחושת נימול (כמו נמלים?)
15/09/14 22:56
1צפיות
אני לא מכירה תופעה כזו, ממליצה להתייעץ מחר עם היחידה!
קופ"ח מכבי לא מאשרת טיפולי IVF
14/09/14 20:58
57צפיות
היי כולן,
לצערי אני חדשה פה ומעוניינת לחלוק אתכן מקרה מרתיח שקרה לי, ולבדוק אם מישהי נוספת מצאה את עצמה בסיטואציה דומה.
והסיפור הוא כזה: אני בת 39 ולפני כחודשיים עברתי IVF ראשון בחיי. נשאבו 5 ביציות, נצפו 2 הפריות ולבסוף 3 עוברים. ביום ההחזרה המיוחל מצאתי עצמי מול 3 רופאים, מתבשרת כי העוברים לא הגיעו לשלב BLT ואין מה להחזיר. כשהסטטיסטיקה צופה לי במקרה הטוב 7, 8 שאיבות, חזרתי הביתה שבורה והמומה.
כידוע (או שלא) ב"מכבי" יש להמתין 45 יום בין טיפול לטיפול (כאילו הזמן עובד לטובתנו) ובבואי לבקש טופס התחייבות ל-IVF שני, בקשתי נדחתה. הסיבה הרשמית: יש להציג פרוטוקול של 3 טיפולים אחרונים. איך אציג פרוטוקול של 3 טיפולים כשמאחוריי 1 בלבד? קופ"ח מכבי לא נותנת לעובדות הקטנות לבלבל אותה. כך מצאתי עצמי יושבת מול מזכירה בקופה, מסבירה לה שמאחוריי טיפול אחד בלבד והיא עונה לי שעל מנת לקבל התחייבות לטיפול הבא עליי להציג פרוטוקול של 3 טיפולים, וחוזר חלילה. 
פניתי מבועתת לרופא המטפל והוא סיפר שאכן מדובר בטריק ידוע של מכבי - לא הייתה החזרה ולכן הקופה מניחה שאת טוטאל לוס שחלתי ולכן אינה מעוניינת להוציא עלייך עוד כסף. רק לאחר מכתב מהרופא המטפל ואינספור טלפונים ותחנונים - הגיע האישור המיוחל. 
קשה לתאר את כמויות הסטרס שנוספו לבשורות הרעות ולקושי הכללי שכולן פה בוודאי מכירות מקרוב, בעקבות הסיפור הזה. וכאילו הצלחת לא מלאה מספיק, נוסף החשש - מה יקרה במידה ואזדקק לטיפול נוסף?
האם מישהי פה חוותה מקרה דומה ויכולה לחלוק מה קרה ואיך היא התמודדה עם זה?
 
המון תודה מראש ונעים להכיר :)
 
 
 
בעיקרון לילד ראשון ושני המדינה משתתפת
15/09/14 13:37
17צפיות
עד להשגת הריון, עם הסייג שאם לא נמצאו ביציות בשאיבה, או לא נוצרו עוברים להחזרה פעמיים ברצף שאז לא מאשרים יותר טיפולים מתוך הנחה שהמערכת לא עובדת וחבל לבזבז משאבים.
במקרה שלך מדובר בטיפול יחיד, ולכן לא ברור לי מדוע הם הקשיחו את הסייג.
אולי התכוונו לפרוטוקולים שעשית בעבר שלא לIVF? אלא גם לפרוטוקולים של הזרעות? (כי רוב המטופלות לא מתחילות ישר בIVF אלא בהזרעות).
בכל מקרה זה ממש תמוה.
מקווה שלא תצטרכי לחוות את זה שוב.
שיהיה בהצלחה בטיפול הבא
נראה שמכבי מנסים את מזלם על גב המטופלות
15/09/14 19:53
12צפיות
כך לפחות אני מתחילה להבין הן מהרופא המטפל שלי והן מתגובות בפורומים שונים.
גם אני חשבתי שמדובר על פרוטוקולים מן העבר אבל הם חזרו ואמרו שהם דורשים פרוטוקול של 3 טיפולי הפריה קודמים, בעוד מאחוריי אחד ויחיד בלבד. אט אט התמונה לגבי מכבי, לעומת שאר הקופות בתחום הזה, מתבהרת ולצערי היא לא אופטימית. אני כנראה אעבור קופה מיד אחרי הטיפול הבא על מנת שלא לבזבז זמן יקר. הלוואי ולא אצטרך את זה 
תודה על התגובה החמה והעידוד 
בעבר הם היו הכי מדהימים
15/09/14 22:52
4צפיות
אבל אז הם נקלעו לקשיים כלכליים, וקפצו את ידם הרבה מעבר לשאר הקופות
מחפשת מישהי שהייתה בטיפולים אצל פרופ' רזיאל
15/09/14 12:42
28צפיות
להתלבטות דחופה
 
º
אני. מה השאלה?
15/09/14 13:04
13צפיות
איך היה?
15/09/14 14:40
20צפיות
תודה על התגובה המהירה.
באיזה טיפולים היית?
הייתי אצל פרופ' רזיאל בהזרעה אחת בחודש שעבר וכאבה לי יותר מכל הזרעה קודמת שעברתי. כעת אני עומדת בפני החלטה האם להמשיך איתו ל-IVF. אני לא יודעת עד כמה להתסמך על החוויה שעברתי איתו כחוויה מייצגת של הטיפולים אצלו (ואז לחפש בדחיפות מישהו אחר) או כמשהו שהיה חד-פעמי.
אשמח להתרשמותך האישית.
אז ככה
15/09/14 15:06
19צפיות
הייתי מטופלת שלו במשך זמן רב, במסגרת מחלקת IVF באסף הרופא. לי ולבעלי היתה כימיה טובה איתו, הרגשנו בידיים טובות גם מקצועית וגם אישית. הרגשנו שיש לנו כתובת לשאול שאלות, שהוא פתוח לנסות פרוטוקולים שונים, ושהוא רופא אכפתי.
הבת הגדולה שלנו הגיעה בזכות הטיפול שלו, בנוסף היו גם שני הריונות נוספים שלצערי לא נגמרו בידיים מלאות (אבל זו כמובן לא אשמתו...). גם כשרצינו ילד נוסף חזרנו שוב לרזיאל ולאסף הרופא, אבל הפעם הדרך התארכה עוד יותר, ואחרי יותר משנה וחצי החלטנו להחליף רופא ומחלקה - לא בגלל משהו ספציפי, אלא פשוט בגלל "משנה מקום משנה מזל".
בקיצור, לי יש הרבה מילים טובות להגיד עליו, אבל בסופו של דבר את צריכה לחשוב אם היתה לך כימיה איתו או לא. לגבי כאב, אני לא חוויתי (לא משהו שונה מכל רופא אחר). בכל מקרה ב- IVF השאיבה עצמה היא כמובן בהרדמה (אלא אם את מבקשת אחרת), ההחזרות לא, אבל לי מעולם הן לא כאבו.
מה שלא תחליטי - בהצלחה!
מודה לך על הטיפ והעצה מקרב הלב
15/09/14 17:12
12צפיות
שנה טובה
אסטרופאם ונירמול אצבעות
15/09/14 15:56
16צפיות
האם קיים קשר בין נטילת 1 מ"ג אסטרופאם להרגשת נירמול באצבעות הידיים ?
שאלות, תהיות ועצב גדול
15/09/14 08:09
51צפיות
בוקר טוב,
אני בטיפולים לילד שלישי. הבעיה שלנו לא מוגדרת עד היום. הזרע מעולה. הילד הראשון הגיע בהזרעה השישית, בהמתנה לאישור ל ivf. הילד השני הגיע ב ivf ראשון אחרי 4 הזרעות שלא הצליחו...
עכשיו, בטיפולים לילד שלישי, אחרי כישלון רביעי ב ivf, אתמול התקיימה שיחת "פנינו לאן" עם הרופא המקסים שלי שהביא לנו את 2 הילדים המתוקים שלנו.
בגדול הוא הסביר שלמרות שאני לא מבוגרת (35), האיכות של הביציות שלי בסבבים האחרונים במגמת ירידה מתמשכת. אנחנו לא מצליחים להגיע לכמות ולאיכות טובה ונדרשים מינונים גבוהים הרבה יותר מבעבר.
הוא ממליץ לעשות איזשהו שינוי: או ברופא המטפל או במעבדה ואנחנו ממש בהתלבטות גדולה לגבי ההמשך. הוא הציע את פרופסור שולמן. כמובן שאם נחליט לעבור אליו זה יהיה אחרי שהרופא שלנו ישב איתו ויחפוף אותו לגבי כל ההיסטוריה. אשמח לקבל המלצות גם לגבי שולמן וגם לגבי אסותא רמת החייל שאני לא מכירה...
שאלה נוספת: האם ישנו טיפול כלשהו שיכול להועיל לאיכות הביציות? אולי דיקור רו כל דבר אחר... מוכנה לנסות הכל. לא יכולה להעלות על דעתי את המחשבה שלא יהיו לי יותר ילדים....
תודה למי שקראה עד פה..
יכולה לענות רק לגבי החלפת רופא / מעבדה -
15/09/14 09:18
34צפיות
לפעמים "משנה מקום משנה מזל". הרופא שלך נשמע מקסים בכך שהוא זה שמציע את העניין (אני מנחשת שלרוב הרופאים יש יותר ענייני אגו...). אישית, אצלנו החלפת רופא ומעבדה זה מה שעבד בסופו של דבר - אחרי קרוב לשנתיים של טיפולים אצל הרופא שעזר לנו בסבב הראשון, החלטנו לשנות (גם רופא וגם מחלקה), ולשמחתנו כבר בסבב הראשון הצלחנו. לפעמים לרופא חדש יש רעיונות אחרים, לפעמים מעבדה שונה עושה את ההבדל. אני במקומך הייתי מנסה.
תודה
15/09/14 10:26
17צפיות
זה גם הכיוון שאנינחושבת עליו.
אין ספק שהרופא שלי מקסים. זה גם היה הטיעון שלו כשהציע לנסות עם רופא חדש.
והוא גם ישב לפני כן עם אותו רופא ו "יכין את הקרקע".
הרעיון של להחליף רופא בהחלט אפשרי
15/09/14 15:28
13צפיות
רק שאם כבר הייתי הולכת אל המומחה למקרים לא ברורים, שיודע לרקוח פרוטוקולים מיוחדים - בר חווה.
פשוט כי ברור שהתשובה אצלך לא לגמרי פשוטה, ואז אם כבר שינוי אז שיהיה משמעותי.
בהצלחה
חדשה-אז מאיפה מתחילים??
14/09/14 19:26
39צפיות
שלום לכולן, 
בבית שתי בנות, שהגיעו בקלות וללא טיפולים. לפני שנה עברתי הפסקת הריון בעקבות CMV. (גם ההריון השלישי הגיע בקלות).
כבר 9 חודשים מנסים, ללא הצלחה. הביוץ שלי מאד מדוייק, וכבר פעמיים יצא במקרה שהייתי לפני ביוץ אצל רופא נשים והוא ראה שאני אוטוטו מבייצת. 
איזה טיפים יש לכן-מאיפה להתחיל? פרטי או קופה? אם אני הולכת פרטי יש איזה בדיקות שכדאי לעשות לפני שמגיעים אליו? 
האם יש לכן המלצה על רופא, מקצועי כמובן, אבל גם כזה שלא רץ קדימה אלא הולך בהדרגה עם הדברים.
אשמח לכל תובנה/עצה. תודה
ברוכה הבאה
15/09/14 14:57
7צפיות
לשהות קצרה בלבד מהסיבות הנכונות...
 
יכולים להיות מספר דברים.
קודם כל מקובל להמתין שנה לפני שמדברים על קושי.
שנית יתכן שהפסקת ההריון גרמה איזושהי בעיה כמו למשל הדבקויות.
כדי לבדוק זאת כדאי לעשות צילום רחם, לראות שהחצוצרות פתוחות ויש מעבר תקין. במידה והתוצאה תקינה כדאי לבצע הסטרוסקופיה לוודא שאין הדבקויות ברחם.
 
ההחלטה אם ללכת פרטי או קופה בשלב זה היא בעיקר החלטה כלכלית. רופא פרטי הוא לא זול. הקופה מממנת 3 החזרים של יעוץ מקצועי אז זו אפשרות בתנאי שתבחרי רופא מהרשימה.
לגבי כיצד להגיע לרופא - כדאי שיהיה לך פרופיל הורמונלי מיום 3 שיראה שהחלק הזה תקין, את כל ההסטוריה המיילדותית שעברת כולל הפסקת ההריון.
את ההפניה לבדיקות שציינתי אפשר לקבל רק מגינקולוג, וזה נראה לי חלק מההתיעצות.
במקרה שלך לפני שבכלל מתחילים משהו כדאי לוצע בירור מקיף כדי שלא יהיה מצב של פול גז בניוטרל...
 
אפשרות אחרונה יכולה להיות קשורה לגיל, לא כתבת בת כמה את, אבל גיל יכול לשנות את מידת הפוריות כך שעד לפני שנה הכל היה קל ופתאום יהיה קשה.
 
שיהיה בהצלחה
נראה לי שזו הודעה ראשונה שאני פותחת
14/09/14 08:50
75צפיות

קוראת פה מדי פעם.
בת 39 , עם ילדה בת 4 בבית, בטיפולים בגלל PGD (מקווה שלא מעוד סיבות). בטיפולים מינואר 2014, אחרי 2 שאיבות ו-3 החזרות של מוקפאים בגלל פרוגסטרון גבוה וחשש לגירוי יתר אחרי שאיבות. הייתי עם אסטרופם שככל הנראה לא היה לי טוב. בהחזרה האחרונה הרירית הגיעה ל-6 מ"מ בקושי. 
לאחר השלילי האחרון הוחלט לנסות להחזיר מוקפאים על בסיס טבעי. אלא מה - שום דבר לא זז לי במערכת... הורמונים נמוכים - E2 בסביבות 180 פרוגסטרון בסביבות 1.5 (רק ה- LH עלה קצת ונתקע על 13) רירית התעבתה ל-6 מ"מ והיום נצפתה בקושי 5 מ"מ. יום 26 למחזור.
חיפשתי בהודעות ישנות אבל לא מצאתי משהו דומה... יש למישהי מושג מה קורה איתי? כמובן שאתייעץ גם עם הד"ר, אבל רציתי לשמוע רעיונות נוספים.
תודה ויום טוב! 
 
ברוכה הבאה
15/09/14 13:24
8צפיות
לשהות קצרה בלבד מהסיבות הנכונות....
 
האם אובחנת כפוליציסטית?
הLH מאד גבוה, והוא בעצם מונע את בוא המחזור. זו תופעה אופיינית לפוליציסטיות, שיכולות להעביר חודשים ללא צל של מחזור.
אפשרות אחרת שהטיפול האחרון הביא לחוסר איזון הורמונלי שבו הכל תקוע.
אם מדובר בפוליציסטיות, אז אי אפשר להחזיר על בסיס טבעי, כי המערכת לא עובדת באופן טבעי מעצמה.
אם מדובר בשיבוש כתוצאה מהסבב הקודם, אפשר להמתין (במקרה שלך בגלל הגיל זה חבל). אפשרות שלישית לקחת גלולות שבועיים ואז המחזור יבוא.
 
בכל מקרה את נשמעת מהנשים שכאשר הן לוקחות אסטרופם זה לא עובד להן טוב ברירית.
במקרה כזה, לפעמים עושים החזרה על בסיס מיני טיפול. כלומר מזריקים זריקות כמו בטיפול מלא אבל ממש רק ברמה המינמלית ביותר (כזו שתביא לזקיק אחד), בד"כ אז הרירית צומחת יפה. זה כמובן מבאס מאד שצריך להזריק גם במחזור מוקפאים, אבל כאמור יש נשים שהאסטרופם פשוט לא עובד אצלן ואם אין ביוצים טבעיים אז אין ברירה אלא לעשות מיני טיפול.
 
בהצלחה
את יודעת מה עובי הרירית שלך במחזור רגיל?
15/09/14 13:35
13צפיות
לא לכולן יש רירית עבה, יש כאלו שמתאפיינות ברירית דקה וזה לא בהכרח ימנע הריון (בתור מי שנכנסה להריון תאומים עם רירית פחות מחמש ועוד הריון עם רירית 5.5)
 
האם המחזור שלך לרב סדיר? זו גם אינדיקציה לפולציסטיות...
 
גם אם את פוליציסטית וצריך הורמונים, עדיין יש כל מיני שיטות. לדוגמא אצלי הביא לתוצאות טובות יותר התחלה עם מינון נמוך של אסטרופם והעלאה הדרגתית שלו, לעומת התחלה  מכמות גבוהה יותר שיש תקעה לי את הרירית. יש כאלו שמדבקות עובדות אצלן יותר טוב.... בקיצור צריך לנסות לברר מה העניין ויש לא מעט פתרונות....
 
בהצלחה
טיפולים לילד שלישי
14/09/14 09:50
59צפיות
אני לא מאמינה שאני כותבת את ההודעה הזו
נעים מאוד שמי עינת ואני בת 36
אז אני יתחיל מזה שיש  לי ילד בן 7.5 שהוא אחרי שתי הפריות כשהוא היה בן שנה התחלנו טיפולים לילד שני שנמשכו יותר מ6 שנים אז אחרי 19 הפריות (ללא מוקפאים) הגיעה אלינו הנסיכה שלנו נועה (ניסים ונפלאות עשה ה') ועכשיו התחלנו לחשוב על השלישי (עם האוכל בא התאבון ) וגם כי השעון די מתקתק.
רציתי לשאול אותכם לגבי העלויות הכספיות לילד שלישי(אני בקופת חולים כללית)
אין לי בעיה לעבור לקופה אחרת, עד עכשיו טופלתי באסותא שברמת החייל אצל פרופסור זיידמן
תודה ושבוע טוב
ברוכה הבאה
15/09/14 13:32
13צפיות
לשהות קצרה בלבד מהסיבות הנכונות....
 
אז קודם כל הכללים לגבי ילד שלישי משתנים מקופה לקופה, ומותנים בכך יש לך ביטוח משלים.
בעיקרון כל קופה קובעת רף לכמה טיפולים היא מאשרת - זה משתנה מקופה לקופה, בד"כ סביב ה7 טיפולים. במסגרת ה7 האלה יש השתתפות בעלות, בחלק מבקשים השתתפות עצמית חלקית (כ-1500 ש"ח) בחלק מהקופות לא. ברוב הקופות התוספת של העלות הגדולה באה דווקא מהתרופות. בילד ראשון ושני משלמים 15% מעלות התרופות מה שיוצא בסביבות 1000 ש"ח למחזור טיפול - תלוי בטיפול יכול להגיע גם ל2000 אבל יכול להיות גם פחות. בילד שלישי הקופות משתתפות רק ב50% מהעלות ולכן המחיר קופץ לסביבות ה4000 ש"ח לטיפול ואף יותר שוב תלוי במינונים.
לאחר 7 טיפולים הקופה לא משתתפת יותר בכלל והעלות היא מלאה, כ20,000ש"ח לטיפול ועוד כ10,000-20,000 ש"ח לתרופות למחזור טיפול.
לגבי העלות הספציפית של כל קופה אני לא רוצה לכתוב סתם, שוב זה משתנה, היו שכתבו פה השתתפות עצמית של 500 היו שכתבו 1500, אז רק מי שעושה עכשיו טיפול יודעת בדיוק מה גובים, או להתקשר לקופה ולברר.
 
בהצלחה
º
תודה על התשובה המפורטת
15/09/14 15:50
2צפיות
מחזור אחרי דקפפטיל
10/09/14 21:50
45צפיות
הי בנות,
אני בתחילתו של פרוטוקול ארוך. קיבלתי זריקת דקפפטיל לפני כ- 12 ימים והמחזור עדיין לא מגיע  למישהי קרה?
הרופא אמר לי שהוא אמור להגיע שבוע עד 10 ימים לאחר קבלת הזריקה
 
מקווה שבעתיים קיבלת
13/09/14 07:11
26צפיות
אם לא בקשי לערוך בדיקות הורמונים בכדי לדעת מדוע . או עד כמה המחזור קרוב.וכן דקאפפטיל יכול לעכב במקצת .
דקפפטיל בהחלט יכול לעכב
13/09/14 09:37
23צפיות
אם קיבלת זריקות יומיות אז בדרך כלל העיכוב הוא של כמה ימים בלבד.
אם לקחת זריקה חד פעמית העיכוב יכול להיות אפילו של מספר חודשים.
15/09/14 19:33
5צפיות
מבאס.. תודה!
הקטנצ'יק עוד לא בן 3 חודשים
12/09/14 15:33
115צפיות
הייף
הקטנצ'יק עוד לא בן 3 חודשים וכבר אנחנו חושבים כל לעשות לו אחות
כמה זמן אחרי לידה/הפסקת הנקה מקבלים מחזור?
רופא פוריות יסכים לטפל בי לפני שקיבלתי מחזור?
אחרי כמה זמן ממולץ לחזור לטיפולים (לידה רגילה, לא קיסרי)
תודה.
צריך לתת לגוף וגם לנפש ולילד
13/09/14 07:08
69צפיות
לפחות חצי שנה.לא מאמינה שרופא פוריות יתן לך להתחיל טיפול ללא מחזור......כמובן יתכן שעם זאת, גם ערכי ההורמונים משובשים בגוף ואין טעם להתחיל.בקיצור, תהני עוד לפחות חודשיים .
מזל טוב לקטנצ'יק
13/09/14 09:32
60צפיות
בד"כ אם לא מניקים, אז המחזור צפוי לחזור תוך 6-8 שבועות.
אי אפשר להתחיל טיפול כל עוד אין מחזור... אלא אם את פוליציסטית וגם לפני כן לא קיבלת מחזור.
אם עברת קיסרי עלייך להמתין בכל מקרה שנה, עד שהרחם יחלים באופן מלא.
שיהיה בהצלחה
אתן מכירות את ההרגשה הזאת שאתן חושבות שהפעם זה כן
11/09/14 10:39
140צפיות
הבחילות בבוקר, במשך היום ובערב
הסחרחורות
הטעם שמשתנה
הבטן שיוצאת
העייפות
הכאבי שרירים
 
ואז מגיע המחזור
יו... איך בכיתי אתמול.
פעם ראשונה שבכיתי ככה על טיפול שלא הצליח.
מזל שהבן שלי לא באמת מבין... הוא אפילו אמר לי אתמול- אמא לא בוכה...
הכי מכירה והכי מזדהה, במיוחד עכשיו.
13/09/14 03:41
49צפיות
אוי, אני מכירה כ"כ את הכאב הזה, שולחת לך חיבוק חזק וגדול.
וגם, ברשותך, מנצלת בצורה גסה את הפוסט העצוב שלך כדי להוציא תסכול משלי...
אמנם כרגע אנחנו לא בטיפולים, עושים הפסקה (ארוכה למדי יש לציין... יותר משנה עברה מהטיפול האחרון) פשוט לא מרגישה שיש לי את הכוחות הנפשיים והפיזיים להתמודד עם הכשלונות.
בפעם האחרונה נקלטתי אבל ההיריון היה לא תקין ולא שרד- כזה כאב לב. לא חשבתי שזה יכאב כ"כ, בכ"ז יש לנו כבר ילדים (תאומות מהממות, עוד מעט בנות 4).
אז מה ההזדהות ולמה עכשיו? כשחזרנו לטיפולים עשיתי את כל הבדיקות הנדרשות. ככה עלו על זה שאני סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס. התחלתי לקחת תרופה כדי להתאזן והופ, נקלטתי באותו היריון לא תקין ארור שגמר אותי כמה חודשים טובים. ואחרי כמה חודשים פתאום ביום בהיר התחלתי לקבל מחזור, כבר 5 חודשים. מגיע כל חודש, פחות או יותר סביב אותם תאריכים כך שאפשר אפילו לומר שהוא היה די סדיר.
לי, כפוליציסטית, אף פעם לא היה מחזור סדיר, למעט בתקופות שלקחתי גלולות כך שכל העניין היה חדש ומפתיע מאד. וכך חיכיתי למחזור שיגיע בסוף חודש שעבר, תחילת החודש הזה, כל הסימנים המוכרים הופיעו- עצבנות, חצ'קונים במצח ובאף, קרייב היסטרי לשוקולד, מיגרנה, כאב גב, חרמנות ו.. ו... ו... אין מחזור. כל פעם שאני הולכת לשירותים אני מחכה לראות את הסימנים- נאדה. ויש כמו שתיארת בחילות בבוקר, וצרבת, וחוסר תיאבון, ועייפות, והציצי כואב והבטן יצאה ומה לא... ובתוך הראש יש את הקול הקטן והמעצבן הזה שאומר "אולי הפעם?" "אולי הפעם זה יצא חיובי?" והדימיון שלי מתחיל להשתולל... ואני כל הזמן מזכירה לעצמי שאמרו לי בצורה הכי לא משתמעת ל2 פנים- "הסיכוי שלך להיכנס להיריון טבעי הוא קלוש עד אפסי".  
יש בדיקת היריון בבית, תמיד יש בדיקת היריון בבית. רק שכל פעם שעשיתי בדיקת היריון בבית (ועשיתי... המון!)  היא תמיד יצאה שלילית ולמחרת תמיד הגיע הדימום.
אז אני לא עושה את הבדיקה. כרגע הלימבו הזה שבו אני "לא בהיריון /בהיריון" עדיף על המציאות השלילית. רק חבל שאני לא מצליחה לחשוב על שומדבר אחר חוץ מזה. 
תעתועי ההריון או המכשפה האכזרית
13/09/14 07:04
46צפיות
מי לא מכיר אותן? נותנים לך להרגיש שהנה ......ואז בוקס ברחם,כן זה כואב! הכי כואב.
בטח
13/09/14 08:12
36צפיות
אני לא חושבת שיש מישהי כמעט שלא חוותה את זה.
זה הכי מרסק, כי כבר ממש נוגעים בחלום, ואז פתאום הכל נעלם
הלוואי והפעם הבאה תצליח
מחפשת רופא/ה שמתמחים במחזור טבעי
07/09/14 11:04
75צפיות
שלום לכולם, את הטיפול בו נולד בני בן ה5 עשיתי בהלל יפה בחדרה, אני חושבת שאז זה היה בית החולים היחיד שעשה מחזור טבעי, ללא הורמונים.
מישהי יודעת אם עוד בתי חולים עושים את הטיפול בצפון הארץ? ואם לא, האם יש רופאים שעושים באופן פרטי? (בר חוה עשה, אבל בת"א, )אשמח לשמות של רופאים, תודה8596
 
עברתי באלישע מחזור טבעי
08/09/14 23:04
46צפיות
אני לא יודעת אם אחד הרופאים שם מתמחה במחזור טבעי, אבל הרופאה שלי חשבה שזה הכי נכון עבורי ועברתי מחזור טבעי. שלצערי לא הצליח
דיברתי איתם והם לא ממליצים על זה
10/09/14 07:36
53צפיות
בגלל אחוזי ההצלחה הנמוכים (?) שאני לא מסכימה עם הנתון הזה, ובגלל שהרבה פעמים מפספסים ביוץ. אני מעולם לא פספסתי ביוץ במחזור טבעי. אבל הם בכל זאת לא מתלהבים, אז ארד מאלישע. לא מרגיש לי נכון לעבור טיפול במקום סקפטי.תודה בכל מקרה.
11/09/14 19:29
18צפיות
מוזר לי, אני עברתי הפעם מחזור טבעי, וגם בפעם הבאה הרופאה שלי מתכוונת שיהיה טבעי.
והשאיבה וההחזרה באלישע. אז אולי זה תלוי רופא.
 
אבל בהחלט לא כדאי לך במקום שלא מאמינים בו מספיק.
מקווה שתצליחי בטיפול ותמצאי מקום קרוב לטיפול.
|גביע|טקס תפוח הזהב 2014|גביע|
09/09/14 18:51
7צפיות
התאספנו לנו אתמול צוות הנהלת הפורומים בסינמטק תל אביב ביחד עם מבחר המנהלים מכל רחבי הפורומים והאשכולות של הפרדס.
המנהלים המקסימים והמוכשרים, שמשקיעים את כל כולם וליבם בפורומים, הם הליבה של הפרדס. ואחרי שעות, ימים ואפילו שנים של השקעה, רצינו לנצל את ההזדמנות כדי להגיד להם משהו חשוב: תודה!

האירוע התחיל עם אוכל איטלקי, מינגלינג ומפגש מרגש. והמשיך עם הקרנה מיוחדת של סרטון מבית היוצר של הנהלת הפורומים|!| :
http://tinyurl.com/mnkz7yf


בהמשך עוד נהנינו מהופעה מגניבה ומקפיצה של הMagical Mystery Tour עם כל שירי הביטלס האהובים ואוהבים עוד יותר, אבל לא לפני שערכנו כפי מיטב המסורת את טקס תפוח הזהב של שנת 2014|!|סקרנים לדעת מי היו הזוכים|?|


|*|הפורום המבטיח: מבשלים כשר
הבת המתהוללת

|*|הפורום החברתי: הורים לילדים ביסודי
הפתעות נעימות ו-הפוך עם ראש כפול

|*|הפורום המקצועי: סלולארי
z1george

|*|פורום 24/7: האח הגדול
Maybe Mary ו-תרמוס עם נענע

|*|הפורום לשעות הפנאי: טיולים וחופשות בחו"ל
דניאלה1311

|*|והמנהל הוותיק
OrEl74 (מפורום NBA)
אריה31 (מפורום מצעדים וביקורת מוזיקה)
Aלון (מפורום  BDSM ויחסי שליטה)|כתר|תודה לכל המנהלים של תפוז על התרומה הנפלאה והיום-יומית שלהם לאתר! |כתר|


מוזמנים לקבל קצת טעימה ממה שהיה לנו, בעזרת התמונות שלנו מהארוע:
http://www.tapuz.co.il/blog/net/viewentry.aspx?r=1&EntryId=4321846
בדרך להריון 2
07/09/14 12:56
175צפיות
היי בנות,
שאלה לבנות שהרו מטיפולים וכבר יש ילד אחד בבית, האם לקח לכן יותר טיפולים או פחות כדי להיקלט להריון השני? (לי בהריון הראשון ההחזרה ה4 הייתה ההחזרה המנצחת) מפחדת על הדרך הארוכה שאולי אצטרך לעבור שוב....
ואיך מתנהגים אחרי החזרה כשיש תינוקת בבית? יודעת שצריך להתנהג כרגיל אבל עדיין מרימה אותה ומפחדת שזה מה שיהרוס את הטיפול...
תודה לעונות!
קודם כל - המון בהצלחה!
09/09/14 09:08
76צפיות
ילד שני יכול לבוא יותר בקלות (יש כאלה שהפרוטוקול המנצח בפעם הראשונה יעבוד יופי גם בפעם השנייה), או לקחת יותר זמן, אי אפשר להתנבא. זה מושפע מאוד כמובן מהגיל שלך, מחלות רקע וכו'.
לגבי התנהגות עם תינוקת בבית - מתנהגים רגיל! אין בעייה להרים תינוקת אחרי החזרה, זה לא מקלקל כלום.

עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה