לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר

בהנהלת:

אופן הצפייה:
הסתרת שרשור מעל   תגובות
עץ הודעות:
לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?
ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!

אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...
אזי מקומכם עימנו!

פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה.

בהצלחה לכולם,
עדי (sacrament)

פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך...
הודעה חדשה

האם מבקשים להביא המלצות ממעסיק הקודם לראיונות התמחות?
25/01/15 01:52
25צפיות
היי, השאלה מיעודת לאלה שעברו ראיונות התמחות. האם ביקשו מכם להביא המלצות ממעסיק הקודם, גם אם העבודה עצמה לא הייתה משפטית? אני שואל, כי אני בעיקרון שואף להגיע לתחום מסחרי (קניין רוחני או היי טק), ועבדתי בעבודה שהיא אמנם לא משפטית אך אולי קצת קשורה לתחום (אמנם בעקיפין)  בתחום מערכות מידע IT במשך תקופה ארוכה יחסית. בתקופה אחרונה התחלף הבוס בעבודה והיחסים שלי ושל הבוס החדש קצת הדרדרו , ולכן ישנה  בעיתיות להביא את המלצה של הבוס הנוכחי אם יבקשו. 
בכל המקומות שהתראיינתי אליהם
25/01/15 20:41
24צפיות
לא ביקשו ממני.
לא משמעותי
25/01/15 22:59
24צפיות
1. תנסה להביא מהבוס הקודם...
 
2. לא נראה לי שמישהו מתעסק יותר מדי בהמלצות.
העליתי כמה תמונות נועזות שלי בלי חזיה.......................
28/01/15 22:41
8צפיות
העליתי כמה תמונות נועזות שלי בלי חזיה...............................
באתר הזה:
 
אשמח לקבל תגובות..מעיין
 
 
-------------------------------------
 
להכיר בקלות אלפי בחורות ובחורים מדהימים עוד הערב!
כאן:
 
דרושים ניצבים וניצבות לסדרה רמזור!
כאן:
 
למצוא אהבה בקלות !
כאן:
 
להפסיק לעשן בקלות !
כאן:
 
למצוא סטוץ כבר הערב !
כאן:
 
למי שרוצה ללמוד איך להרוויח המון כסף בשוק ההון!
כאן:
 
למי שרוצה ללמוד את שוק הנדלן !
כאן:
 
למי שרוצה להסיר שיער ולהיות יפה לקראת הקיץ והים!
כאן:
 
אתר הכרויות מעולה לדתיים ולשומרי מסורת !
כאן:
 
לעבור קופת חולים ולחסוך מאות שקלים בחודש !
כאן:
לימודי משפטים בספיר
23/01/15 18:54
18צפיות
אני חושב להתחיל ללמוד באוקטובר הקרוב בספיר. הבנתי כי מדובר בתוכנית חדשה יחסית,האם יש לקחת זאת בחשבון לאחר סיום התואר ?
האם מישהו למד בספיר ויכול לספר לי על התוכנית ? הבנתי שהלימודים נמשכים שלושה ימים בשבוע, האם יהיה זה חכם לקחת קורסים נוספים בזמן ה"מת" הזה?
תודה
לגבי השאלה האחרונה שלך
24/01/15 17:56
22צפיות
גם אם הקורסים עצמם ממלאים רק שלושה ימים מטלות הקריאה וההגשה תופסות נתח יפה משאר השבוע. לפחות בסמסטר הראשון הייתי ממליצה לא לקחת שום דבר נוסף ולראות איך מסתדרים עם העומס.
סיכויי קבלה
24/01/15 16:50
21צפיות
שלום, אני רוצה להבין קצת יותר את עניין סיכויי הקבלה - כאשר אני מזין את הפסיכומטרי שלי במחשבון של העברית כתוב לי שממוצע הבגרות המאפשר קבלה הוא 10.76. בהנחה שממוצע הבגרות שלי גבוה ממספר זה, האם הדבר אומר שסיכויי להתקבל לתואר גבוהים? כלומר, אם אני עומד בדרישות שקיימות באתר האינטרנט של האונ' - רוב הסיכויים שגם אתקבל ללימודים כאשר אגיש מועמדות, או שמדובר רק במן "סינון ראשוני" שלא מלמד לגבי הקבלה הסופית עצמה?
תודה
אין סינון ראשוני
24/01/15 17:53
8צפיות
יש קבלה או דחיה. אם מבחינת הנתונים שלך האתר מראה קבלה - אז אין סיבה שלא תתקבל.
יורשת אחרי יורשת
22/01/15 09:40
11צפיות
המנוח קיבל פנסיה כל חודש. אחרי שהוא נפטר, היורשת שלו זכאית ל- 60% . האם היא יכולה להעביר עוד בחייה את הזכות לקבלת הפנסיה שלה, ליורשת שלה?  הפנסיה זו הירושה היחידה שהמנוח השאיר. לא היתה לו גם דירה.
זה פורום סטודנטים
23/01/15 12:09
5צפיות
ולא נותנים כאן ייעוץ משפטי. תנסי בפורום "חוק ומשפט" או "דיני משפחה".
º
25/01/15 08:56
1צפיות
עזרה...מענה על שאלון לסמינריונית
21/01/15 16:50
3צפיות
שלום משפטנים יקרים!
אני אומנם לומדת פסיכולוגיה, אך צריכה את עזרתכם במענה על שאלון לעבודה הסמינריונית שאני עורכת.
 
 
בתודה,
נעה
º
עניתי :)
21/01/15 20:49
2צפיות
תקופת מבחנים, סטודנט שנה א'
18/01/15 15:57
39צפיות
בדגש על מבחן בחוזים.
איך לומדים לדבר הזה?
לחרוש על המחברת קורס? או על המחברת בחינה? לקרוא את כל הפסד"ים? ללמוד בקבוצות או לבד?
על מה לשים דגש?
 
מה הטכניקת למידה שלכם למבחן כזה?
 
אשמח לכל ייעוץ!
סטודנט שנה א' פעור לחוץ ומפוחד
לקרוא את כל הפס"דים זה טירוף
19/01/15 01:23
46צפיות
אם למסלול שלך יש מחברת בחינה מעודכנת שכוללת אזכורי פס"דים וקישורם לחומר שהמרצה לימד, הייתי ממליץ לקרוא אותה פעמיים, ע"מ להשיג שתי מטרות - בפעם הראשונה להתמקד בהבנה טובה של כל החומר, בפעם השנייה הדגש הוא יותר על להפנים את החומר במובן של, למשל, לזכור לקשר פס"דים לנושאים השונים של הקורס, כך שאם לדוגמא בקייס בבחינה אתה רואה חוסר תום לב במו"מ, תדע מיד ללכת אל פס"ד קל בניין. אותו דבר גם לגבי השאלות התיאורטיות והקריאה השנייה לפעמים תעזור להפנים את החלק הזה טוב יותר - "נופלים האסימונים".
 
כמובן שאם המבחן הוא עם חומר פתוח הייתי מתארגן על צ'ק ליסט טוב ומוודא התאמה עם המחברת, ולאחר מכן פותר לפחות 2-3 מבחנים. בהצלחה!
אני קראתי את כל פסקי הדין לקראת המבחנים בשנה א' - וזה עזר לי
19/01/15 23:36
39צפיות
מאד.
 
בעיקר צריך לפתור קייסים כהכנה למבחן - אפשר לעשות את זה במבחנים משנים קודמות. פסקי הדין הם אשכרה פתירת קייסים אמיתיים - לראות איך השופטים עושים את זה. זה יעזור להבין. אבל חשוב מאד גם לנסות לעשות את זה לבד בעצמך, עם מבחנים משנים קודמות.
 
זה, ולקרוא את מחברת הבחינה, לרשום לעצמך נקודות חשובות בצד (עצם הרישום עוזר, גם אם לא תעבור על זה אח"כ).
 
בהצלחה!
פסקי דין הם אמנם קייסים אמיתיים
20/01/15 23:26
23צפיות
אבל הם לא דומים לקייס של מבחן, שבד"כ מנסה להקיף הרבה מאוד מהחומר הנלמד, ולכן צריך להכיר את הלכות פסקי הדין שנמצאים בסילבוס למבחן, כאשר ההתייחסות אליהם בניתוח הקייס מבחן היא מאוד תמציתית וקצרה. לנסות לפתור מבחן עם נימוקים ארוכים ומסורבלים כמו של שופט שכותב פסק דין זה מתכון לאסון, וזה בטח לא יכול להיכנס בזמן ובמקום המוגבלים שניתנים לכתיבת מבחן.
...
24/01/15 17:09
1צפיות
פסקי הדין לא דומים לקייס של המבחן, כי המבחן כולל בדרך כלל קייס ארוך שמכיל בתוכו מיני-קייסים, המבוססים ברובם המוחלט על הקייסים בפסיקה, תוך שינויי נתונים ונסיבות.
 
יש חלקים במבחן, שבהם דווקא מומלץ להרחיב בנימוקים ארוכים כדי לחזק את התשובה שלך ולו רק כדי לא לאבד ניקוד מלא בגלל תשובה תמציתית, שלא מראה את ההיגיון שלך.
 
כל הנ"ל מבוסס על המבחן האינסופי אצל גרוסקופף באונ' ת"א אי לפני 6 שנים.
לקבוע באופן נחרץ שזה "מתכון לאסון" ו"בטח לא יכול להיכנס בזמן ובמקום.." זה להתיימר יותר מדי.
כמובן שאתה לא תמצא כאן תשובה חד משמעית
21/01/15 20:36
7צפיות
למידה למבחן זה עניין מאוד אינדיבידואלי. אני אישית לא יכולה ללמוד בקבוצה. זה מסיח את הדעת ואני לא רואה בזה טעם. מבחינתי המצב היחיד ללמוד בקבוצה זה כשצריך לכתוב עבודה, אז אפשר לחשוב ביחד על טענות לפה ולשם.
 
החל מסמסטר ב' של שנה א' הפסקתי לקרוא פסיקה. קראתי רק פסקי דין מאוד מרכזיים, בעיקר כאלה שידעתי שהמרצה אוהב והולך לשאול עליהם שאלה, וגם אז הסתפקתי לרוב ברציו.
 
בכל תחילת שנה אמרתי לעצמי שהפעם אני אסכם, ובסוף שנה אעשה מחברת בחינה. בפועל זה מעולם לא קרה כי אני שונאת לסכם, אז חברים שלחו לי מחברות וכל הלמידה שלי הסתכמה בלקרוא אותן פעמיים (אם הספקתי).
 
מבחנים משנים קודמות לא היה לי כוח לפתור, אז הסתפקתי בלעבור על הקייס ולקרוא את הפתרון.
 
לי זה הספיק בשביל ציונים טובים. למישהו אחר אולי זה לא יספיק, אז תנסה ללמוד בדרך אחת, ומקסימום למועד ב' (חס וחלילה) תלמד בדרך אחרת.
 
מאוד חשוב לא להתפזר. הקטע הזה של לקרוא מלא מחברות בחינה שנכתבו על-ידי אנשים שונים לא מועיל, לדעתי. תרפרף על כמה מחברות, ותבחר אחת שנראת לך הכי ברורה ומלאה ואיתה תלך למבחן. אם המבחן בחומר פתוח, אז חשוב לדגלן ולעשות חוצצים, כדי שלא תבזבז זמן על לחפש את החומר הרלוונטי.
 
מעבר לזה, היו הרבה שרשורים בנושא, אז גם תעשה חיפוש פה בפורום ותראה מה הלך שם. בנוסף, למעלה יש רובריקה של "כלים ומידע", שם יש אופציה של מאמרים ויש שם סיכום יפה של אחת הגולשות על איך ללמוד למבחן מהניסיון שלה.
 
בהצלחה!
שאלה יותר ספציפית
24/01/15 03:09
7צפיות
יש מחברת קורס של 100+ עמ' ויש מחברת בחינה של 25-30 עמ'.
אני תוהה על מה צריך לחרוש יותר.
 
קראתי את המחברת קורס בקושי כי היא פשוט חופרת ומייגעת. לעומת זאת המחברת בחינה מאוד "תאכלס" ותמציתית. אני תוהה אם זה מספיק בשביל הבחינה או שמצפים מאיתנו בד"כ להגיע לרזולוציות מטורפות כמו שמופיעות במחברת קורס.
(הבהרה: הבחינה עם חומר פתוח)
 
שאלה נוספת - איך אני משלב את הפסד"ים עם החומר שאני קורא? או שצריך ללמוד סיכומי פסיקה בנפרד? הכל מתבלבל ומתבלגן לי ואין לי מושג איך לסנכרן בין סיכומי השיעור לבין סיכומי הפסיקה.
 
 
תודה שוב על כל תשובה :)
מניח שה"מחברת בחינה" שלך היא צ'ק ליסט
24/01/15 13:49
6צפיות
ולכן היא מאוד ממוקדת ותמציתית. המטרה שלה היא לעזור לך במבחן להיות יותר מסודר ולא להתבלבל בין כל ערימות החומר.
המחברת קורס שלך (ושלי בחוזים הייתה 240 עמ') בעצם אמורה להכיל את כל החומר הנלמד ואותה הייתי ממליץ ללמוד טוב (ואם היא טובה היא גם אמורה לכלול סיכומי פס"דים וקישור שלהם לנושאים הנלמדים), ואז לוודא שהצ'ק ליסט כאמור תואם למחברת.
 
המחברת קורס אמורה להיות מספיק טובה בשביל שתוכל להבין את החומר טוב ולתת לו "לשקוע". אח"כ, כשאתה פותר מבחנים עם הצ'ק ליסט, תוכל באמת להבין מה אתה רושם ולא רק להיות תלוי בתרשימי זרימה.
|*| מעבר שרתים והשבתה של האתר |*|
19/01/15 12:05
4צפיות
היום בלילה אתר תפוז יעבור לשרתים חדשים. השרתים החדשים שרתים חזקים ומודרניים יותר שאמורים לתמוך בצורה טובה יותר באתר, למנוע נפילות משמעותיות ולאפשר גלישה מהירה ומהנה יותר.

החל מחצות ועד 7 בבוקר האתר יושבת לשם העברת השרתים.


ייתכן שחלק מכם יחווה בעיות או שגיאות בעת המעבר ואחריו. נשמח לקבל מכם דיווחים בצורה מסודרת על כך בפורום משוב או בפנייה אישית forums@tapuz.co.il.


שיהיה לנו בהצלחה |@|

האם כדאי להרשם
18/01/15 19:18
34צפיות
הרשמה לשנת הלימודים הבאה באוניברסיטה העברית נפתחת ב25.1.הפסיכומטרי שלי הוא 699 וממוצע הבגרות שלי הוא 10.27 .לפי סיכויי הקבלה אני צריכה ממוצע של 10.32 על מנת להתקבל למשפטים. האם מורידים את הרף לפעמים והאם מתחשבים בפער כזה קטן? או במילים אחרות האם שווה לי להרשם ומה הסיכוי שאתקבל לפני ניסיון העבר? תודה לכל מי שיתייחס!
לא מתחשבים בפער
18/01/15 22:43
22צפיות
כי אז למה שיתחשבו בך ולא באחרים? יש מספר מקומות מסוים ומי שתופס זה מי שיש לו את הנתונים הגבוהים ביותר. לגבי אם מורידים את הרף - לא בטוח, אבל אם לשפוט לפי ת"א אז הרף כן יורד בהדרגה.
ממה שזכור לי
19/01/15 02:45
14צפיות
יש רף קבלה אוטומטי - שהחל ממנו מתקבלים ישר עם פתיחת ההרשמה, וסף דחיה אוטומטי - שמתחת אליו נדחים אוטומטית. ואז ככל שהזמן עובר הספים הללו מתקרבים עד שהם נפגשים - וזה רף הקבלה הסופי. מעבר לרף הקבלה הסופי לא יתחשבו בשום פער (אלא אם כן אתה בכל מיני קבוצות שזוכות להקלות)
יש עכשיו מועד חורף לבגרויות
19/01/15 11:19
14צפיות
הפער יחסית מזערי, ממליץ לך להירשם בהרשמה מאוחרת לבגרות אחת או שתיים (אפשר דרך מרב״ג או משהו בסגנון).
 
אם תרשמי עם תנאי קבלה נמוכים מהנדרש תקבלי דחייה.
|*|פורומים עסקיים חדשים בתפוז!|*|
18/01/15 14:37
1צפיות
בעלי עסקים קטנים ובינוניים? שוחים לבד בין הכרישים הגדולים? הצטרפו לפורומים העסקיים של תפוז!

|סביון|פורום נשים בעסקים
אם את מנהלת עסק וחיי משפחה במקביל, הצטרפי עכשיו לקהילת הוונדר-וומנז הישראליות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום מימון עסקים
אם העסק שלכם נתקע בבעיית תזרים ומשקיעים סוררים, בואו למצוא פתרונות קסם:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|סביון|פורום יעוץ עסקי
גם אם אתם כבר לא חדשים בעסק ומכירים איזו שיטה או שתיים, אולי תחסכו פה כמה שקלים:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


חיפוש מחברת דחוף
16/01/15 13:37
46צפיות
שלום לכולם
למישהו יש מחברת סיכום שיעורים בדיני ערבות של המרצה דר בר קהן רוי?
 
מחפשת בדחיפותתתת
נפתחו פורומים פוסט טראומה וגמילה מעישון
14/01/15 13:48
2צפיות
|חיבוק| מעכשיו אתם לא לבד!
מציאות החיים בכלל והמציאות הישראלית בפרט עלולות להעמיד אותנו בפני אירועים המהווים איום על חיינו, גופנו או על אלו של האנשים הקרובים לנו, כמו תאונות דרכים, פיגועים, תאונות עבודה, תקיפות מיניות ועוד.
לכן פתחנו במיוחד בשבילכם את פורום פוסט טראומה.

פורום זה מיועד לאנשים אשר הם עצמם או יקיריהם חוו אירועים טראומטיים, ומכוון לתת מענה לשאלות הנוגעות להתמודדות, מניעת התפתחותה של הפרעה פוסט טראומטית, ליווי בן משפחה אשר עבר טראומה ועוד.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|סיגריה| ידוע שהרבה מעשנים רוצים להפסיק לעשן אך לא סומכים על עצמם שאכן יצליחו. יש מעשנים שהפסיקו וחזרו לעשן ויש מעשנים לשעבר שמידי פעם רוצים לעשן סיגריה אבל יודעים שזה עלול להסתיים בעישון החפיסה כולה ולכן פשוט לא מעשנים.
אתם רוצים להפסיק לעשן, אך קשה לעשות זאת לבד?

מוזמנים להיכנס לפורום גמילה מעישון וננסה לתת לכם עצות, רעיונות, סיוע ומידע בכל הקשור לעישון ולהפסקת עישון.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
פורומים משפטיים חדשים ב|תפוז|
11/01/15 16:12
47צפיות
עורכי הדין המובילים בתחומם הגיעו לתפוז! יש לכם שאלה משפטית? רוצים להכיר לעומק את הזכויות שלכם? היכנסו עכשיו!

|*| נעשה לכם עוול? החלטתם להרים את הכפפה ואתם לא בטוחים איך? בואו לדבר על זה בפורום תביעות ייצוגיות
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|*| למי מותר להאזין לכם? עד כמה הנייד שלכם יכול להסגיר אתכם? היכנסו עכשיו לפורום חקירות פרטיות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|*| חשבון המים שוב הוכפל? רוצים לדעת מה הזכויות שלכם מול העירייה? בואו לבדוק בפורום מיסוי עירוני
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...


|*| נגרם לכם או לרכושכם נזק? רוצים לברר מי חייב לפצות אתכם? בואו להתייעץ בפורום נזיקין
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
º
12/01/15 20:19
3צפיות
|*|נפתחו פורומים: הכוכב הבא ויומני הערפד|*|
08/01/15 14:57
1צפיות
|מיקרופון|העונה החדשה של הכוכב הבא יצאה לדרך, וזה המקום להרים את המסך ולדבר על כל מה שחם!
אז איזה ביצוע המיס לכם את הלב? איזה ביצוע פחות אהבתם? ומיהו המתמודד שיהיה לדעתכם הכוכב הבא?

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום  הכוכב הבא:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|טי-וי|העונה השישית של יומני הערפד כבר כאן!
דרמת המסתורין העל-טבעית שכבשה את העולם חוזרת וזה המקום לדבר ולשתף!

מוזמנים להיכנס לפורום יומני הערפד ולהתעדכן בפרקים החדשים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לימודי משפטים לרואי חשבון
06/01/15 11:56
77צפיות
שלום רב,
 
אני רואה חשבון
מעוניין לעשות תואר ראשון במשפטים
 
האם יש מכללה עם שכ"ל אוניברסיטאי?
 
מני
ספיר, ונראה לי גם צפת...
07/01/15 15:40
72צפיות
הראשונה דווקא די נחשבת, כל הסגל שלה כמעט מגיע מת"א והמון גם מלמדים שם במקביל. אני יודע שהם זכו לתוצאות יפות בבחינות הלשכה אשתקד. 
אם כי למיטב זכרוני ניגשו רק 10.
13/01/15 20:07
42צפיות
אבל תכלס כן, אני שומע הרבה דעות חיוביות על ספיר לאחרונה, זה נאמר גם בכתבה בגלובס.
התמחות בלשכת היועץ המשפטי לממשלה ובמשרד ראש הממשלה
06/01/15 15:48
77צפיות
מחפש מידע אודות שתי המשרות האלה.
 
למי צמוד המתמחה שעובד במשרד רוה"מ? מה תחום העיסוק העיקרי? מניח שמדובר במשפט חוקתי ומנהלי.
 
למי צמוד המתמחה שעובד בלשכת היועמ"ש - האם ליועמ"ש עצמו? מה תחום העיסוק העיקרי? מניח שמדובר בצווארון לבן, משפט מנהלי ומשפט חוקתי בעיקר.
 
עד כמה המשרות נחשבות יוקרתיות ומי בדר"כ הסטודנטים שמתקבלים אליהן?
 אשמח לכל פיסת מידע.
תודה.
התמחות בלשכת היועמ"ש
09/01/15 23:24
60צפיות
לא יודעת לגבי משרד רה"מ.
ככל הידוע לי, ליועץ המשפטי לממשלה 3 עוזרים משפטיים (אולי עכשיו 4) שלכ"א מהם התמחות - אזרחי, פלילי, מנהלי, ועד כמה שאני יודעת, כל מתמחה צמוד לאחד העוזרים.
בנוסף, ניתן להתמחות אצל אחד המשנים ליועץ המשפטי לממשלה - פלילי, אזרחי, כלכלי-פיסקאלי, בינלאומי (המחלקה היחידה שנמצאת בת"א ולא בירושלים), ייעוץ, חקיקה. בכל מחלקה כזו יש כ-3-4 מתמחים, ובחלקן למשנה יש מתמחה "ישיר".
הסטודנטים שמתקבלים להתמחות בלשכת היועץ הם בד"כ מצטיינים ורציניים (עבודה בכתבי עת/ כעוזרי מחקר/ כעוזרי הוראה במהלך התואר, וכו').
º
תודה.
28/01/15 14:11
1צפיות
המטייל-טיולים בעברית בארה

המטייל מגלים לכם את

אמריקה טיולים בעיברית,שייט,אטרקציות ועוד.. לפרטים>>


עסקים נבחרים

עוד...
רוצה שהעסק שלך יופיע בתפוז עסקים?

האזור שלי בפורום
עוד בנושא הפורום


Flix
מקרא סימנים
ללא תוכן תגובה להודעה
הודעה חדשה אורח בפורום
הודעה מקורית הודעה נעוצה