לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
פורום לימודי משפטים
לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לימודי משפטים

לומדים משפטים? רוצים ללמוד משפטים? מחפשים כבר התמחות?ברוכים הבאים לפורום לימודי משפטים!אם המילים: אקטוס ריאוס, פוזיטיביזם, אוביטר וקוגנטי מוכרות לכם...אם פס"ד "בנק המזרחי נ' מגדל" מעורר בכם זיכרונות לא נעימים...אם גם אתם מאיימים על כל העולם בתביעות...ואם אתם מעריצים את השופט בדימ' חשין אבל לא מבינים מה הוא כותב...וגם אם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם המשפט בעתיד...אזי מקומכם עימנו! פורום לימודי משפטים, כשמו- כן הוא, מיועד למי שלומד משפטים או למי שמתעתד ללמוד את המקצוע. כאן תוכלו להחליף חוויות, לקטר, להתייעץ, לברר על ההתמחות, לקבל מידע על אופי הלימודים ותנאי הקבלה, ולהיעזר בחברי הפורום בכל בעיה ומטלה. בהצלחה לכולם,עדי (sacrament)
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורום זה הינו לימודי בלבד. בקשות למתן ייעוץ משפטי- תימחקנה!!!
נא לקרוא את התקנון לפני כתיבת הודעה
המשך >>

ביהמ"ש העליון
01/12/2015 | 13:20
1
היי, אני סטודנטית שנה ג'  בבר אילן ובקרוב מתחיל כאמור כל התהליך של ראיונות להתמחות.
כמובן שכמו כולם אני מעוניינת לנסות את מזלי בבית המשפט העליון. כידוע, לסטודנטים מבר אילן קשה יותר להגיע לשם.
הייתי מצטיינת דיקן, עוזרת מחקר, עשיתי התנדבות משפטית וגם השתתפתי בחילופי סטודנטים. לצערי, לא התקבלתי לכתב העת היחיד שיש בפקולטה.
אני תוהה אם זה מוריד מסיכויים לקבל זימון? זה חיסרון משמעותי? ברור לי שבמשרדים במגזר הפרטי לא תהיה לי בעיה וזה לא כל כך משנה, אך בעליון הבנתי שזה משמעותי.
 
מה אתם/ן אומרים/ות?
עוזר מחקר - שעות עבודה
28/11/2015 | 12:42
1
37
שלום! הייתי רוצה לדעת כמה שעות עבודה זה עוזר מחקר בד"כ? אני שואל כי פשוט יצא לי לשמוע מקרים בהם מישהו עובד יחסית הרבה בחודש (סביב ה50 שעות חודשיות) ומנגד שמעתי מקרים בהם זה ממש מצומצם וזה פשוט מתפרס לאורך כמה חודשים, לכן הייתי שמח לקבל הבהרה בנושא
תלוי במרצה המעסיק, עד כמה שידוע לי אין כללים נוקשים.
28/11/2015 | 16:35
10
סעיף בחוזה שכירות על מצב אבן קיסר אחרי השכירות
25/11/2015 | 18:44
1
14
אני רוצה להשכיר דירה בבעלותי לדיירים.
אני רוצה להתקין בדירה אבן קיסר בהיר.
 
אבל הספקים של השיש מפחידים אותי שזה מועד לפורענות.
שתבלינים נספגים בו. שכלים חמים מנפצים אותו. שחומרי ניקוי הורסים אותו נזק בלתי הפיך. והכל מתעצם כי האבן לבנה. מצד שני אבן שחורה לא יפה בעיני.
 
איזה סעיף אני יכול להוסיף בחוזה השכירות לגבי אחריות של דיירים לבלאי סביר של האבן קיסר?
הרי לא אוכל לבקש מהם שיש חדש אם יהיו כתמי תבלינים על השיש שלא ירדו אחרי השכירות שלהם.
אנחנו פורום סטודנטים, ולא נותנים ייעוץ משפטי.
25/11/2015 | 19:22
11
תנסה בפורום "חוק ומשפט".
 
עבודתו של עורך דין
25/11/2015 | 16:54
50
מכירים את השיר?

https://www.youtube.com/watch?v=95_14oRW_Mo

קצת חיוך מחמם בקור הזה
קודקס - השאלון האישי
25/11/2015 | 05:12
1
45
כאחד שממלא את התיק האישי בקודקס לקראת הראיונות הבאים אלינו לטובה, יש מספר שאלות בשאלון האישי שאשמח לדעת מה ההמלצה שלכם לרשום?
לדוגמה כאשר שואלים - מהי שאיפתך המקצועית? ואני לדוגמה רוצה להגיע לתחום של מיזוגים ורכישות אז כיצד אתאר את שאיפותי בתחום? אני יכול לתאר את עצמי כאחד ששואף להיות המומחה בתחום, להבין את כל לעומק, להיות אחד שאצליח להביא לקוחות חדשים בעתיד...האם זה כיוון או כדאי לרשום משהו אחר?
כך גם בשאלה 
מה חשוב לך במקום העבודה ? לי אישית חשוב מנהל טוב שמכיר את העבודה ברמה גבוה שאפשר ללמוד ממנו, צוות עם חברה טובים ומומחים ויחס טוב למשרד כלפי המתמחמים.  
האם זה מספיק טוב או הייתם משנים מוסיפים, אמשח לכל המלצה או תיקון.
תודה רבה.
 
 
אתה עדיין לא יודע את זה
25/11/2015 | 16:48
35
אבל לפי כללי האתיקה, עו"ד לא יכול להציג את עצמו כמומחה, לכן לא הייתי כותבת שאתה שואף להיות "המומחה" בתחום.
 
האמת היא שאני בזמנו די דילגתי על כל השאלון הזה ולא התייחסתי אליו, וזה לא הפריע לי לקבל זימונים לראיונות במשרדים הגדולים, אבל אני יודעת שקודקס ממליצים כן למלא אותו.
 
אני מבטיחה לך שבמשרדים אליהם אתה רוצה להתראיין כבר יש עורכי דין מומחים למיזוגים ורכישות, ואפילו כאלה שחושבים שהם "המומחים" (אם אתה מכוון למשרדים המסחריים הגדולים), לכן אתה צריך למצוא את האיזון בין לתאר את עצמך כאדם שאפתן לבין לגרום להם לגחך כשיקראו את תשובותיך :)
 
הייתי כותבת ששאיפתי המקצועית לעתיד היא להשתלב ולהתמקצע בתחום של מיזוגים ורכישות במשרד גדול ומוכר בתחום.
 
לגבי מה חשוב לך במקום העבודה הייתי כותבת שחשוב לי לעבוד עם צוות מקצועי בעל ידע נרחב, אשר יוכל להפרות אותי בידיעותיו, ואשר ניחן ביחסי אנוש טובים ושיתוף פעולה בריא (משהו כזה).
 
כמו כן, למיטב ידיעתי, בכל מוסד לימודים יש איזה נציג קודקס שתפקידו לייעץ לסטודנטים בדיוק בנושאים האלה לפני שליחת קורות החיים, אז שווה להתייעץ גם איתו, אם יש לכם כזה, ואם אין, אז פשוט להתקשר לקודקס ולבקש הכוונה.
גישור
22/11/2015 | 14:32
3
22

במשך המגעים עם חברת ביטוח, חברת הביטוח התכחשה לי, לכן פניתי לעו"ד, ואז חברת הביטוח ביקשה פשרה.
מכיוון שהצעת הפשרה היתה נמוכה בעיני, ביקשתי ארכה של כמה ימים כדי לעיין בחומר, עורך הדין עכשיו מבקש שאחתום מיד אצטרך לתת לו 15% מדמי הפשרה (אם אתחרט לקבל את סכום הפשרה). הוא ממש איים עלי והפחיד אותי.. האם באמת אני חייבת בתשלום האחוזים של הפשרה, גם אם לא אקבל אותה?
 
אנחנו פורום סטודנטים ולא נותנים ייעוץ משפטי
22/11/2015 | 14:49
2
20
ממליצה להתייעץ בפורום "חוק ומשפט". כמו כן, בפייסבוק יש קבוצה שנקראת "תשאל עו"ד".
 
עם זאת, כדאי לך לעיין בהסכם שכר הטרחה שחתמת עם עורך דינך, ולראות מה כתוב שם במקרה בו אינך מעוניינת בפשרה או אינך מסכימה לסכומה. מובן כי את לא אמורה להרגיש מאויימת או לחתום תחת לחץ על משהו שאינך רוצה בו.
 
*אין לראות באמור לעיל משום ייעוץ משפטי.
עוד שאלה
22/11/2015 | 15:43
1
20
אם לא חתמתי על סכום הפשרה שהעו"ד הציע, האם זה מחייב אותי במשהו כלפי העו"ד? (בחוזה לא נכתב כלום לגדבי אפשרות כזו.  בחוזה יש סעיף האומר, שאם נקגיע לפשרה, עיורד סכום מסויים.  אבל אני לא מסכים לסכום הפשרהץ האם אני יכול למשוך את התיק בחזרה, ולהפסיק את ההליכים?
אני חוזרת שוב
22/11/2015 | 16:34
18
אנחנו פורום סטודנטים ולא נותנים ייעוץ משפטי.
סעיף 448 לחוק העונשין
22/11/2015 | 09:34
1
40
שלום, שאלה לי לגבי עבירת ההצתה לפי ס' 448 לחוק העונשין.
האם העבירה תוצאתית או התנהגותית ?
אשמח גם להסבר. תודה
מדובר בעבירה התנהגותית
22/11/2015 | 14:09
36
שכן לא נדרשת תוצאה. נדרשת רק התנהגות של המבצע- לשלח אש בדבר לא לו, אך לא נדרש שייגרם נזק (אף על פי שכלל זו תוצאה מסתברת של הצתה).
 
לגבי החלק השני של העבירה, הרי שמדובר בעבירת מטרה- עבירה התנהגותית שנעשתה במטרה לגרום לדבר מה, אך לא נדרש שהמטרה אכן תתממש.
 
טיפ כללי- רוב עבירות התוצאה (אך לא כולן) מתחילות במילים "הגורם ל..." ודומיה. גם אם המילים המדויקות הללו לא מופיעות, תשאל את עצמך "האם צריך לקרות משהו כתוצאה מההתנהגות שלי כדי שיתקיימו היסודות העובדתיים של העבירה?".
 
כמו כן, הרוב המוחלט של העבירות הן עבירות התנהגותיות (גם אם בחלק מהן נדרשת מטרה להתנהגות).
 
להבא, יעזור אם תביא את ציטוט העבירה בגוף ההודעה.
עבודות לקראת הראיונות
20/11/2015 | 12:29
1
55
אז עוד כמה חודשים אנחנו אמורים להתראיין לקראת ההתמחות והבנתי שחלק מהמשרדים דורשים עבודות שהמועמד יציג. אקדים ואומר שאני מכוון יותר לכיוון המסחרי-עסקי, לכן תהיתי אילו עבודות אוכל להביא, כי למען האמת רוב העבודות שאנחנו מתבקשים להכין הם נכתבים בתבנית מאוד צ'קליסטית ודחוסה אשר לא מעידה כל כך על יכולת הכתיבה של כל סטודנט. על כל פנים, מה כן מומלץ להביא וממה להימנע?
 
תודה לעונים!
תביא עבודה בתחום שתדע לספר עליו
20/11/2015 | 23:17
46
ברוב הראיונות שהייתי בהם בזמנו הבאתי עבודה סמנריונית, אבל בסוף שאלו אותי עליה אולי בראיון אחד (והיא לא הייתה בנושא שהמשרד עוסק בו).
 
בגדול, פחות משנה על מה העבודה, אלא יותר משנה שתהיה בקיא בנושא שלה, שהיא תהיה כתובה ברמת התנסחות גבוהה ושתדע להסביר למה בחרת את הנושא, אם אכן הייתה לך בחירה.
PlayBuzz הגיע לתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
19/11/2015 | 12:19
3
מהיום ההודעות שלכם יכולות להראות אחרת!
בלחיצת כפתור תוכלו להוסיף סקרים, חידונים, תכנים ויראלים ותוכן אינטראקטיבי מתוך אתר PlayBuzz!
 
לחצו על האייקון של playbuzz (ליד צירוף הקבצים) - העתיקו את הקישור - ופרסמו את ההודעה!
העשרת קורות חיים
14/11/2015 | 17:58
2
99
אני לומדת באחת האוניברסיטאות בארץ, עם ממוצע מאוד גבוה לאחר שנה א', באזור ה-95. .. הבעיה היא, שאין לי שום דבר מעניין בקורות חיים. כרגע אני מנסה למצוא התנדבות ולהיות עוזרת מחקר, ועדיין משהו מרגיש מאוד ריק בקורות חיים שלי. 
השאלה היא האם זה מספיק, מניסיון? והאם יש לכם רעיונות לשדרוג קורות החיים בכמה שפחות מאמץ כדי לא לפגוע בלימודים?
בעיקרון ממוצע 95 מאוניברסיטה אמור להספיק
15/11/2015 | 01:00
101
אבל אף אחד לא מבטיח לך שתצליחי לשמור עליו עד שנה ג', בין אם בגלל הנרמול, ובין אם כי פשוט מאוד מתיש 3 שנים להשקיע ככה.
 
אני לא יודעת בת כמה את, אבל תאכלס אם ישר אחרי הצבא הלכת ללמוד, אז אף אחד לא באמת מצפה שיהיו לך הברקות בקורות החיים, לכן עיקר הדגש הוא על הממוצע ומוסד הלימודים.
 
עם זאת, עדיף להראות להם איזשהו גיוון, איזשהו עניין מחוץ ללימודים, כי זה לא ממש חוכמה להפציץ בלימודם כשלא עושים שום דבר חוץ מזה. כמובן, אין פה עניין של זלזול, אבל ברור שהרבה יותר קל להגיע לממוצע גבוה כשמתרכזים רק בזה.
 
אני מציעה לך להוסיף התנדבות משפטית כמו "שכר מצווה" או "הל"ב במשפט", המראיינים אוהבים את זה. אם גם תתקבלי כעוזרת מחקר, אז בכלל זה יהיה מצוין ושום דבר לא יהיה ריק או חסר.
 
גם אם הממוצע שלך ירד קצת, כל עוד הוא סביב ה-90, אין לך מה לדאוג, והקישוטים האלה לקורות החיים יכולים רק לעזור.
מה ש-lol65 אמרה וגם
19/11/2015 | 14:56
53
קליניקה, כתב עת, משפט מבוים - כולם מתבצעים במסגרת אקדמית (מקבלים קרדיט על השתתפות בהם ולפחות על קליניקה גם ציון), וזו דרך טובה להרחיב אופקים ולפתוח את עצמך לתחומים חדשים.
 
בחינת לשכת עורכי הדין נובמבר 2015
04/11/2015 | 09:06
149
למי שלא ראה...
 
 
 
למי שרלוונטי לו, ולמי שסתם רוצה לעזור גם למען הדורות הבאים, נפתחה קבוצה בפייסבוק שמטרתה להלחם ברוע הגזירה:
 
כמו כן, הם מארגנים הפגנה היום בערב (יש פרטים בקבוצת הפייסבוק).
 
 
יש פה מישהו שלמד או לומד בעברית?
01/11/2015 | 11:56
1
87
אשמח אם תוכלו לעזור לי במשהו...
כן
02/11/2015 | 23:27
21
אופק/שחקים
30/10/2015 | 15:13
1
111
שלום, הייתי רוצה לדעית עד כמה הפרויקטים האלה באמת תורמים לעניין הקבלה להתמחות. האם יש יתרון בלהיות חלק מהפרויקט הנ"ל? לפי מה שהבנתי, מלבד נושא הסיורים, מי שנמצא באופק או בשחקים מקבל מעין "עדיפות" בקבלה למשרדים, האם זה אכן נכון או שלא כזה שווה לבזבז עלהים זמן (וזאת בהנחה שאני גם ככה מאמין שיש לי מספיק נתונים טובים כדי לקבל זימון או להתקבל להתמחות נחשבת...)?
אם הנתונים שלך
01/11/2015 | 02:54
72
גבוהים, אז לטעמי אין סיבה לבזבז על זה את הזמן.
יש ברשת עבודת סמינריון בנושא משדל לדבר עברה
30/10/2015 | 08:11
59
יש צורך בפסיקה עדכנית והצעות לתיקונים לחוק .
התמחויות
27/10/2015 | 20:33
3
160
אהלן,
אני לומד שנה ב' באת"א ורציתי לדעת איזה ממוצע צריך להיו לי כדאי להתקבל למשרד בינוני/גדול, והאם זה לאו דווקא תלוי ממוצע אלא יותר קורות חיים מגוונים. יש איזה חתך מסוים לכל מקום התמחות או שזה משתנה?
 
תודה :)
זה עניין של איזון
28/10/2015 | 01:32
117
ככל שקורות החיים שלך יותר מגוונים ומעניינים, כך תידרש לממוצע יותר נמוך, ולהפך. אין איזה חתך מדויק שמזמינים לראיון רק מממוצע מסוים וזהו.
 
בוא נגיד שעם ממוצע 85 ומעלה מאת"א, ככל הנראה תקבל זימונים גם אם שאר קוה"ח שלך לא כ"כ מעניינים (למרות שלאחרונה יש מגמה במשרדים לשחק אותה פילנטרופים גדולים ולהתרשם מאוד מהתנדבויות, ואם הן משפטיות, אז מה טוב), בעיקר אם הציונים בקורסי הליבה הם טובים.
 
ממוצע יותר נמוך יצריך עוד דבר מה נוסף בקוה"ח (שירות צבאי, טרום התמחות משפטית וכו'), אבל גם פה אם הציונים שלך בקורסים החשובים הם גבוהים, ומה שמוריד לך זה כל מיני דיני משפחה למיניהם, שמן הסתם לא מעניינים משרדים מסחריים, אז המשקל שיינתן לממוצע הכללי יהיה יותר נמוך, גם אם לא היית קצין מצטיין בצה"ל.
 
בקיצור, יש פה מגוון שיקולים שמשלבים מוסד לימודים, ממוצע, ציונים פרטניים ונקודות מעניינות בקוה"ח. אם אתה לא בטוח בממוצע שלך, אז דווקא עכשיו, בתחילת שנה ב', יש לך הזדמנות מצויינת לעלות אותו, ואם לא הולך- אז התדבות כלשהי.
85 מת"א ותקבל זימון לראיון בכל משרד שתחפץ.
28/10/2015 | 16:07
115
גם בלי שום דבר משמעותי בקורות חיים.
יתכן בהחלט שגם עם ציון נמוך במעט.
עזרה בנושא
29/11/2015 | 13:25
8
אני שאלות בכל הנושאים קבלתי המרכז האקדמי שערי משפט אני מקווה שזה יוכל לעזור לך.
ספרי מחשבות
23/10/2015 | 20:00
2
94
התחלתי שנה א' השבוע במכללת צפת, עכשיו עשיתי כבר חיפוש בפורום על כמה נחוצים הספרים האלה או לא וראיתי שהדעות חלוקות. אני מאז ומתמיד תמיד הייתי בן אדם שמעדיף ללמוד הכל בבית, השאלה שלי אם אני מעדיף לא לבוא לרוב ההרצאות וללמוד מהספרים האם זה יכסה אותי מספיק מבחינת החומר ואוכל לקבל מעל 90? כמובן שאם צריך לקחת מחברות ולצלם סיכומים בשיעורים ספציפיים אני אעשה גם את זה אבל השאלה שלי אם המחשבות יכולים לעזור למישהו כמוני שמעדיף ללמוד הכל לבד (ולא טוב בלסכם בשיעור).
מניסיון
23/10/2015 | 20:45
1
97
אי אפשר להסתמך לגמרי על הספרים האלה, הם אמנם עוזרים לפעמים אבל סה"כ די כלליים ולא משקפים את מה שנעשה במדויק בכיתה. בכל מכללה או אוניברסיטה יש מרצים עם דגשים משלהם, פסקי דין ומאמרים שונים, לפעמים נושאים שונים שהם בוחרים להוריד או להוסיף וכו'.
 
אם אתה רוצה ללמוד בבית, אין בעיה - אבל תסתמך בעיקר על סיכומים ומחברות של המרצה הספציפי מהכיתה שלך, מהשנה נוכחית ושנה שעברה.
אפשר להיעזר מדי פעם בספרי "מחשבות", אבל ממש לא ללמוד מספרי הלימוד שלהם. מניסיוני לפחות.
אגב, חייב לציין שספרי הפסיקה והחקיקה שלהם טובים
23/10/2015 | 20:48
81
ובהחלט משמשים סטודנטים רבים ומקלים על הלמידה. אבל ממש לא בגדר חובה.
שאלה למי שלומד בעברית
23/10/2015 | 00:39
71
אולי אתם יודעים. אילו מעונות הכי קרובים לפקולטה למשפטים? ואם יש כמה כאלו, אז אילו הכי מומלצים מבינהם?
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2015 | 16:46
5
|כסף|יש לך שאלות לגבי העסק שלך? מעוניין לדעת כיצד למקסם את הרווחים?
|שמאל|היכנס עכשיו לפורום ייעוץ עסקי ושדרג את העסק שלך:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|@|מעוניין להסיר את הקעקוע הישן? רוצה להתייעץ לגבי שיטות ההסרה הקיימות בשוק?
|שמאל|היכנס לפורום הסרת קעקועים, תשאל ותתייעץ:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב-ש|עומדים להתגרש? יש לכם שאלות לגבי התהליך?
|שמאל|בפורום גירושין תוכלו להתייעץ עם עורך דין מומחה ומנוסה:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח|עליכם ליישב סוגיה שאינה פתורה? הסתכסכתם עם השכנים?
|שמאל|בפורום גישור תוכלו לשאול ולהתייעץ בדרך ליישוב המחלוקות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|*|מתעניינים במפת הכוכבים? מחכים לדעת איזה יום מצפה לכם מחר?
|שמאל|פורום אסטרולוגיה בהנהלה חדשה! הכנסו עכשיו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
שאלה בקשר לשילוב משפטים עם מקצוע בהמשך
21/10/2015 | 04:06
5
113
רציתי להרשם למשפטים וחשבונאות או משפטים וכלכלה,  חסרה לי נקודה כדי להרשם למשפטים עם שילוב נוסף. כנראה כרגע אוכל להרשם רק למשפטים רגיל.

האם ניתן בכל זאת לעשות את השילוב הזה במשך התואר (בעברית או בר אילן) ? כי אני רואה אנשים פה בפורום שהם שנה שניה ושואלים איזה מקצוע כדאי לשלב. האם השילוב משנה שניה (במידה וזה אפשרי ) זהה לאותו שילוב של מי שנרשם משנה ראשונה לתואר המשולב?

ותודה רבה...
כמובן
21/10/2015 | 16:13
4
71
בהחלט ניתן להתחיל לשלב משנה ב', ואני אפילו חושבת שזה עדיף. שנה א' במשפטים היא מאוד עמוסה.
איך אפשר לעשות את זה?
21/10/2015 | 18:50
1
61
צריך לעמוד בסף קבלה של התוכנית למשפטים וחשבונאות נניח או שזה כבר באישור הפקולטה, בהתאם לציונים בשנה הראשונה?
אני לא שילבתי
22/10/2015 | 14:52
57
אז אין לי מושג, אבל אפשר לבדוק את זה מול המזכירויות הרלוונטיות.
תודה רבה
23/10/2015 | 00:36
1
13
אני ממליצה
29/11/2015 | 13:27
5
לאחר בדק בנושא אני החלטתי שאני לומדת אך ורק במרכז האקדמי שערי משפט לפרטים ייעוץ והכוונה בנושא לימודי משפטים ובכלל מומלץ החום !
לאן אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי?
19/10/2015 | 10:08
4
69
שלום חברים,
אני בת 30. מסיבות שונות לא עשיתי פסיכומטרי כשהייתי צעירה יותר, והיום כבר אין לי כוח לזה. 
אני תושבת הצפון, איפה מומלץ לי לנסות להתקבל? הבנתי שבאוניברסיטת חיפה אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי, זה נכון?
ואם אעבור לגור במרכז וארצה ללמוד באחת המכללות שם, תוכלו לעזור איפה לא ידרשו ממני פסיכומטרי?
אני יודעת שנזכרתי קצת מאוחר, שנת הלימודים נפתחת, אבל הבנתי שחלק מהמוסדות עוד מאפשרים להגיש מועמדות.
תודה
נטליה
לא חושב שיש מקום שלא דורש פסיכומטרי....
19/10/2015 | 13:25
3
33
בטח אחת המכללות
19/10/2015 | 15:16
2
112
שערי משפט / מכללת נתניה
לא רק.
19/10/2015 | 15:55
1
144
היום כל מכללה מאפשרת קבלה על סמך בגרות בלבד(95 ברובם). הם כמובן רושמים שצריך פסיכומטרי, אבל יש להם תנאי קבלה "גמישים". קצת כושר מיקוח ואת בפנים.
 
גם במכללה למנהל ובבינתחומי יש להם קבלה אוטומטית על בסיס בגרות. אמנם קצת יותר גבוהה (102 ו105 אם זכרוני אינו מטעה אותי בהתאמה.) אבל גם פה, קצת כושר מיקוח והכל בסדר.
19/10/2015 | 20:18
19
חם בפורומים של תפוז
ההרשמה בפתח...
ההרשמה בפתח...
לקראת ההרשמה לגנים העירוניים - מה כדאי לעשות
ההרשמה בפתח...
ההרשמה בפתח...
לקראת ההרשמה לגנים העירוניים - מה כדאי לעשות
למה אני צריכה דולה?
למה אני צריכה דולה?
לידה קצרה יותר, 50% פחות ניתוחים קיסריים ועוד
למה אני צריכה דולה?
למה אני צריכה דולה?
לידה קצרה יותר, 50% פחות ניתוחים קיסריים ועוד
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
פורום מרכז ודרום אמריקה
פורום טיולים במרכז ודרום
נוה אקדמיה-טיולי איכות גאוגרפים
חושבים על חופשה מפנקת?
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים
קומונות
קומונה לרוכבי אופני-הרים.קומונת AM כשמה כן היא - All Mounta...
כאן תקבלו מבזקי-חדשות בזמן אמת ודיווחים ראשוניים מסביב לשעו...
עדכונים שוטפים
12:20 | 01.12.15 אורחים בפורום
11:42 | 28.11.15 אורחים בפורום
17:44 | 25.11.15 המקדלת שלי
15:54 | 25.11.15 lol65
04:12 | 25.11.15 אורחים בפורום
13:32 | 22.11.15 פשוט אני ודי4
08:34 | 22.11.15 אורחים בפורום
11:29 | 20.11.15 אורחים בפורום
16:58 | 14.11.15 אורחים בפורום
14:13 | 30.10.15 אורחים בפורום
19:33 | 27.10.15 אורחים בפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ